FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Wibro-pas wyszczuplający AbGymnic Rankingi z 10 lipca 2024

7 min read

pas neoprenowy wyszczuplający AbGymnic
pas neoprenowy wyszczuplający AbGymnic
Zdania na temat AbGymnic są mocno podzielone. Internet oraz fora dzielą się na opinie pozytywne, wychwalające ten produkt oraz ten sposób ćwiczeń, a także opinie negatywne, wystawione przez niezadowolonych klientów, którym AbGymnic nie przyniósł żadnych efektów. W tak skomplikowanym sporze, ciężko jest znaleźć jeden przeważający punkt widzenia. Kto ma zatem rację i czy AbGymnic jest wart zakupu, czy ćwiczenia z tym sprzętem przyniosą upragnione rezultaty? Postanowiliśmy się temu przyjrzeć bliżej.


Do czego przydaje się AbGymnic?

Pas odchudzający AbGymnic wpływa na wiele grup mięśniowych. To urządzenie mogą używać zarówno mężczyźni, jak i kobiety. To szybki sposób na pozbycie się cellulitu, a także na ujędrnienie pośladków oraz uwydatnienie ud i oczywiście na stworzenie idealnej rzeźby brzucha.

AbGymnic działa na zasadzie powtarzających się intensywnych skurczów, które zmuszają mięśnie do pracy oraz pobudzają do wzrostu, tak jak podczas ćwiczeń na siłowni. Pas neoprenowy AbGymnic zwiększa także twardość mięśni.


Zalecenia do stosowania pasa wibracyjnego AbGymnic

Aby AbGymnic działał, potrzebować będziemy środka nawilżającego do skóry. Zapobiegnie to uszkodzeniu skóry i umożliwi prawidłową pracę urządzenia. Po każdym użyciu powinniśmy przetrzeć taśmę AbGymnic wilgotną szmatką, aby usunąć resztki preparatu.

Czego unikać, czyli przeciwwskazania

 • pod żadnym pozorem nie można korzystać z AbGymnic w okolicy twarzy lub szyi, gdyż kurcze mięśni w tych rejonach mogą spowodować utrudnienie lub zaprzestanie oddychania;
 • z pasa nie można także korzystać dokoła klatki piersiowej lub też głowy;
 • z pasów nie można korzystać w miejscach, gdzie skóra jest uszkodzona;
 • z AbGymnic nie mogą korzystać osoby ze stwardnieniem rozsianym, padaczką, chorobami serca a także dowolną chorobom układu sercowo-naczyniowego;
 • z AbGymnic nie mogą korzystać kobiety w ciąży, w okresie miesiączki lub tuż po urodzeniu dziecka;
 • zasięgnijmy porady lekarza przed użyciem pasa neoprenowego AbGymnic, jeśli posiadasz skłonność do chorób przewlekłych;
 • czas dziennej miostymulacji nie powinien przekraczać 30 minut.

Polecamy zestawienia:


To AbGymnic jest skuteczny, czy nie?

Zalety wibro-pasa odchudzającego AbGymnic

 • Bez wątpienia największą zaletą tego urządzenia jest jego mobilność oraz możliwość korzystania z niego w dowolnym miejscu, także podczas pracy biurowej. Pas możemy zamontować na brzuchu i schować pod ubraniami, tak aby mięśnie pracowały w trakcie wykonywania przez nas obowiązków.
 • Pas odchudzający AbGymnic nie powoduje takiego zmęczenia, jak trening wytrzymałościowy, a pozwala uzyskać podobne rezultaty.
 • Dodatkowo nie wysila naszej siły charakteru, ponieważ używając go nie musimy już walczyć z możliwymi kontuzjami oraz zmęczeniem, a skurcze wykonują się samoczynnie.

pas wyszczuplający neoprenowy do ćwiczenia mięśni brzucha
pas wyszczuplający neoprenowy do ćwiczenia mięśni brzucha
AbGymnic wydaje się dobrym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy w łatwy sposób pragną wyrzeźbić sylwetkę, oszczędzając przy tym sporo czasu, jaki musieliby poświęcić na trening w siłowni.

Wady wibro-pasa odchudzającego Abgymnic

 • Oczywiście według producenta pas neoprenowy AbGymnic jest wspaniałym urządzeniem pozwalającym spalić zbędną tkankę tłuszczową oraz doskonale wyrzeźbić mięśnie, natomiast w Internecie możemy znaleźć takie negatywne opinie jak choćby to, że w ten pas po prostu nie działa. Nawet podczas przekroczenia dziennego limitu ćwiczeń.
 • Część klientów skarży się także no fakt, że AbGymnic jest totalnie bezużyteczny w stosunku do pośladków, ponieważ nie robi nic innego jak tylko rozgrzewa mięśnie.
 • Cześć ludzi skarży się także, że pas wibracyjny działa i przylega do mięśni tylko w przypadku, kiedy na ciele nie ma zbędnej tkanki tłuszczowej. Tu pojawia się problem, ponieważ ludzie bez zbędnego tłuszczyku to zazwyczaj sportowcy, którzy takiego pasa i tak nie potrzebują. Tutaj znów ciężko jednoznacznie stwierdzić, czy pas działa, kiedy mamy oponkę, czy tez nie.

Zdecydujmy sami

Ciężko jest jednoznacznie stwierdzić, czy te negatywne opinie wynikają bezpośrednio z braku użyteczności tej taśmy, czy po prostu z nieprawidłowego użytkowania urządzenia. Bez wątpienia warto sprawdzić na sobie efekty, jakich możemy doświadczyć używając pasa neoprenowego AbGymnic i sprawę ocenić samodzielnie, co będzie najlepszym rozwiązaniem. Pamiętajmy jednak o przeciwwskazaniach do jego stosowania.


Masażery i pasy neoprenowe AbGymnic RANKING

Aktualizacja Rankingu: lipiec 2024

Zestawienie najchętniej wybieranych masażerów oraz pasów wyszczuplających AbGymnic, dostępnych z dziale Masażery i AbGymnic. Ranking jest aktualizowany na bieżąco.


Jak skutecznie ćwiczyć mięśnie brzucha?

Wiele osób marzy o tym, aby mieć szczupły i pięknie wyrzeźbiony brzuch. Jest to oczywiście możliwe do osiągnięcia, nie mniej należy przestrzegać właściwej diety i regularnie ćwiczyć. W tym artykule podpowiemy, jak skutecznie ćwiczyć mięśnie brzucha, aby uzyskać upragnione efekty.

Jaką rolę odgrywają mięśnie brzucha?

Zanim omówimy skuteczne ćwiczenia na mięśnie brzucha, powinniśmy odpowiedzieć sobie na pytanie, jaką rolę odgrywają one w ciele człowieka? Otóż przede wszystkim:

 • mięśnie brzucha przyczyniają się do utrzymywania wyprostowanej postawy ciała,
 • pozwalają z łatwością wykonywać dużą ilość ruchów,
 • umożliwiają takie funkcje jak, między innymi, oddychanie oraz mowa,
 • osłaniają organy wewnętrzne oraz tworzą ochronę przed rozmaitymi urazami.

 • Polecamy zestawienia:


  Jakie ćwiczenia na mięśnie brzucha są najskuteczniejsze?

  Żeby ćwiczenia na mięśnie brzucha okazały się skuteczne i pozwoliły na osiągnięcie upragnionych rezultatów, powinny angażować wszystkie rodzaje mięśni brzucha, a także mięśnie pleców. Do najpopularniejszych ćwiczeń wzmacniających mięśnie brzucha należą:

  • klasyczne brzuszki,
  • brzuszki naprzemienne,
  • brzuszki z wymachami,
  • brzuszki z nożycami,
  • wioślarz.

  Polecamy zestawienia:


  Ponadto, należy stawiać także na aktywności, które pomogą w spaleniu tkanki tłuszczowej. Dzięki temu wyrzeźbione mięśnie staną się widoczne. Mowa tu o treningach kardio oraz ćwiczeniach aerobowych. Zaliczyć do nich można jazdę na rowerze, jogging czy skakanie na skakance.


  Krótkie FAQ o masażerach i wibro-pasach wyszczuplających

  #1 Jak korzystać z pasa wibrującego do masażu?

  Pas masujący można stosować do kilku części ciała. Jak z niego korzystać?
  • Szyja - umieśćmy pas na szyi i użyjmy zapięć, aby utrzymać go stabilnie w miejscu.
  • Plecy - usiądźmy na krześle lub kanapie i umieśćmy pas na dolnej części pleców. Warto użyć opcji ogrzewania, aby rozluźnić mięśnie pleców.
  • Brzuch - analogicznie jak w przypadku pleców, część wibrującą umieszczamy oczywiście z przodu, na brzuchu.

  #2 Czy wibracje mogą zmniejszyć ilość tłuszczu na brzuchu?

  Według badań opublikowanych w czasopiśmie Endocrinology, 20 minut dziennie na platformie wibracyjnej przez okres trzech miesięcy zmniejszyło tkankę tłuszczową w jamie brzusznej oraz zwiększyło poziom osteokalcyny, niekolagenowego białka wzmacniającego kości.

  #3 Czy można spać z pasem wyszczuplającym?

  Pasy wyszczuplające są używane, aby pomóc zredukować zbędną tkankę tłuszczową, szczególnie z okolicy brzucha. Załóżmy pas wyszczuplający wokół talii zgodnie z instrukcjami producenta. Połóżmy się w wygodnej pozycji do spania. Leżenie na plecach jest optymalne, ponieważ pas wyszczuplający nie będzie nam przeszkadzał w tej pozycji.

  #4 Czy pas wibracyjny pozbywa się tłuszczu?

  Zwolennicy twierdzą, że zaledwie 15 minut dziennie wibracji całego ciała trzy razy w tygodniu może pomóc w utracie wagi, spalić tłuszcz, poprawić elastyczność, poprawić przepływ krwi, zmniejszyć bolesność mięśni po wysiłku, zwiększyć siłę i obniżyć poziom kortyzolu - hormonu stresu.

  #5 Czy pasy wibrujące są niebezpieczne?

  Używanie pasów wibrujących może prowadzić do bardzo silnego pocenia się, co może prowadzić do odwodnienia. Nadmierne korzystanie z tego typu pasów i masażerów może mieć niebezpieczny wpływ na gospodarkę wodno-elektrolitową, dlatego należy pamiętać o regularnym uzupełnianiu płynów w trakcie i po treningu.

  Fitnessowe zapytania:

  • abgymnic
  • https://fitnessxpressu com/wibro-pas-wyszczuplajacy-abgymnic/

Opinie: 11 na temat “Wibro-pas wyszczuplający AbGymnic

[ Poradniki i rankingi FitnessXpressu.com 2024 ]
 1. Czy ktoś może mi dać jakąś wiarygodną opinie odnośnie skutecznego działania tego całego abgymnic? Nie znoszę ćwiczyć, a taki pas przydałby mi się, chociażby do pracy, gdzie non stop mam pozycję siedzącą :/ Tylko proszę nie nazywać mnie od leniów, bo wystarczająco dużo się tego nasłuchiwałem w domu 😛

 2. Nie wierzę w takie wynalazki. Według mnie to tylko strata pieniędzy i nic poza tym. Chcesz schudnąć? Przejdź na odpowiednią dietę, zacznij ćwiczyć, a będzie widzieć efekty. Jakieś pasy wibrujące i inne tego typu wynalazki zostawmy dla leni.

 3. Zastanawiam się czy to faktycznie działa? Moja koleżanka ma taki pas wyszczuplający i jest z niego naprawdę zadowolona, ale przyznam szczerze, że ja efektów za bardzo nie widzę. Powiem więcej, przez to, że korzysta z tego pasa, przestała wykonywać inne ćwiczenia. Mam wrażenie, że więcej szkody niż pożytku.

 4. Nie znam się, to się wypowiem 😉 Nie używałam, ale jakoś nie przekonuję mnie to. Skoro taki pas był reklamowany w telezakupach to nie wróży nic dobrego;p I nawet nie znam osobiście nikogo kto by z pasa abgymnic korzystał.

 5. Raz byłem u cioci i się okazało, że mieli akurat taki pas wibrujący do wyszczuplenia (nie było po nich widać, żeby korzystali;). Założyłem sobie i poczułem faktycznie takie spięcia mięśni, jak po rażeniu leciutkim prądem, ale nie czułem się tak jakbym ćwiczył. Nie wierze w to, że takie pasy działają. Gdyby to była prawda to sportowcy używaliby takie coś na całe ciało.

 6. Ech gdyby to była prawda, to byłoby cudownie… ale opinie o abgymnic raczej są negatywne, tych pozytywnych jest o wiele mniej. Może przez to, że za bardzo kojarzy się z telezakupami, a wszyscy wiemy, że tam sprzedawana jest tandeta.

 7. Ja bym tak od razu nie przekreślał takich wibro pasów na brzuch. Może nie odchudzą 5 centymetrów w tydzień, ale jeżeli ktoś ma cellulit na brzuchu i taką nie ładną, nie równą skórę w tych okolicach to myślę, że to by zdało egzamin. Po prostu byłaby to forma masażu.

 8. Muszę przyznać, że pas abgymnic jest świetnym wyborem. Ma bardo dużo funkcji i zdecydowanie ułatwia usunięcie cellulitu z brzuchu. Wiadomo, że trzeba do tego dołożyć jakąś aktywność fizyczną, bo bez tego ani rusz. Można je kupić na promocjach i wychodzi wtedy całkiem fajna cena 😉

 9. Jakiś czas temu kupiłam sobie wyszczuplający pas neoprenowy i muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem. Nie myślałam, że to daje takie efekty i byłam dosyć sceptycznie nastawiona. Mogę śmiało polecić każdemu, kto się waha 😉

 10. Pamiętam jak kiedyś były reklamy tego bodajże na telesklepie na TVN. Cały szkopuł w tym, że produkt ten reklamowany był przez wysportowanych facetów z sześciopakiem na brzuchu i modelki uprawiające fitness – byle by tylko potencjalny klient myślał, że to właśnie dzięki temu produktowi osiągnęli takie efekty. Moim zdaniem szkoda kasy.

  Albo dieta, albo więcej ruchu, albo jedno i drugie – by być na deficycie kalorycznym, tylko tak można schudnąć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *