FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking rowerów stacjonarnych poziomych do 1500 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Treningowe rowery stacjonarne / Ranking rowerów stacjonarnych poziomych do 1500 zł


Pomagamy w wyborze dobrych rowerów stacjonarnych poziomych do 1500 zł. Opracowane zestawienia są aktualne październik 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych rowerów stacjonarnych poziomych do 1500 zł,
 • TOP5 często wybieranych stacjonarnych rowerów do treningu domowego.

Jakie rowery treningowe poziome do 1500 zł najlepiej wybrać? Ranking październik 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane rowery treningowe poziome do 1500 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking rowerów stacjonarnych poziomych do 1500 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Rower składany poziomy clever fold rc5 marki Hammer ☆

Rower składany poziomy clever fold rc5 marki Hammer Najniższa Cena Online

☆ Rower składany poziomy clever fold rc5 marki Hammer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Rower składany poziomy clever fold rc5 marki Hammer
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower poziomy HAMMER CLEVER FOLD RC5 W domu często brakuje miejsca do ćwiczeń. Rower stopnie Hammer CleverFold RC5 to perfekcyjne rozwiązanie, ponieważ zajmuje niezwykle małą przestrzeń, gdy nie jest używany.

  RC5 można złożyć, podnieść i przesunąć w zaledwie trzech prostych krokach. CleverFold RC5 jest wyposażony w najnowocześniejszy komputer treningowy, który ma znaczny, czytelny ekran LCD i 19 programów treningowych.

  RC5 oferuje odpowiedni trening dla początkujących lub fachowych sportowców i zapewnia motywację do nowych wyzwań. Właściwe tętno jest kluczem do umiarkowanego treningu kardio, który pomoże Ci spalić dużo kalorii.

  Tętno można mierzyć za pomocą uchwytów albo opcjonalnego paska na klatkę piersiową, dzięki temu mamy pewność, że znajdujemy się w stosownej strefie tętna. Oprócz klasycznego wyświetlacza komputerowego użytkownik ma możliwość korzystania z tras na żywo za pośrednictwem aplikacji treningowej BitGym.

  Każdy szczegół naszego poziomego roweru został zaprojektowany dla Twojej wygody. RC5 wyekwipowany jest w funkcjonalne komfortowe siodełko oraz przyjazne dla pleców oparcie z regulacją wysokości i podparciem odcinka lędźwiowego.

  Siodło można z łatwością regulować do wspaniałej wysokości siedziska za pomocą dźwigni prędkiej regulacji, co umożliwia wysokość ciała od 1,55 m do 1,90 m. Rower RC5 dodatkowo antypoślizgowe pedały z dostosowywanymi paskami dla pokaźniejszego bezpieczeństwa, zintegrowane rolki transportowe i dostosowywane nakładki, które idealny poziom na nierównym podłożu.

  Główne atuty: Rower o niewielkich rozmiarach, perfekcyjny do znikomych mieszkań opatentowany system składania CLEVER FOLD Maksymalny wzrost użytkownika to 190 cm Funkcje komputera: Wyświetlane parametry: Dystans, Czas, ilość spalonych kalorii, Puls Pomiar pulsu: pas telemetryczny (opcja) dane techniczne: Kolor: antracyt/aluminium Waga: 27 kg Max.

  waga użytkownika: 110 kg wymiary: ( L/W/H ): 133 x 62 x 95 cm wymiary po złożeniu: ( L/W/H ): 61 x 62 x 133 cm Dynamiczny, popularny, niespotykany design Dwa sensory dotykowe Uchwyt na tablet System napędowy: pasek rowkowany System hamowania: układ hamulcowy z magnesem trwałym Ustawienie oporu: sterowane komputerowo Rozpiętość obciążenia: 16 poziomów Waga koła zamachowego: 8 kg typ wyświetlacza: LCD Wskaźniki na komputerze: dystans/ czas/ prędkość / spalanie kalorii/ tętno Stale wyświetlana wartość: 1+5 liczba użytkowników: 4 liczba programów treningowych: 19 Pomiar tętna: sensory dotykowe rąk Zintegrowany odbiornik tętna dla pasa telemetrycznego: tak Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: możliwość ustawienia górnej granicy tętna Programy treningowe sterowane tętnem: 4 Zintegrowane rolki transportowe: tak Zasilanie: 230V, 50Hz Możliwość złożenia: tak Pozostałe dane: Gwarancja 24 miesiące dostawa gratis Nr katalogowy 4854 Paragon albo faktura vat Nie znalazłeś artykułu który Cię interesuje $11 Skontaktuj się z nami tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem


☆ Rower poziomy magnetyczny h8 - czarny marki Scud ☆

Rower poziomy magnetyczny h8 - czarny marki Scud Najniższa Cena Online

☆ Rower poziomy magnetyczny h8 - czarny marki Scud - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Scud
 • Nazwa produktu: Rower poziomy magnetyczny h8 - czarny marki Scud
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  SCUD H8 to bardzo cichy i stabilny stopnie rower stacjonarny z magnetycznym systemem oporu.

  Rower treningowy zaopatrzony został w wielofunkcyjny komputer z znacznym wyświetlaczem, byś podczas treningu mógł na bieżąco kontrolować tak ważne parametry jak m.in. Dystans, spalone kalorie, czas itp. Dzięki specjalnym sensorom umieszczonym w kierownicy będziesz mógł kontrolować swój aktualny puls.

  użycie siedziska z oparciem pozwala na przeprowadzenie treningu CARDIO bez obciążania kręgosłupa.

  zaimplementowane w rowerku koło zamachowe o wadze aż 6 kg w połączeniu z konkretnymi magnesami i możliwością regulacji oporu sprawi, iż nie tylko zaspokoi on wymagania początkujących lecz także progresywnych użytkowników. Potężna budowa umożliwia wykorzystywanie z roweru osobom o wadze nawet do 120 kg .

  Oferowany przez nas sprzęt ma także regulowane siedzisko w poziomie więc spełni oczekiwania on jednocześnie dla wysokich jak i niskich użytkowników.

  Rower także prosto wypoziomujemy w pomieszczeniu z nierówną posadzką dzięki regulowanym tylnym stopkom. Chcąc po treningu przenieść sprzęt w inne miejsce nie musimy się martwić, jego podnoszeniem, gdyż przednie stopki zostały zaopatrzone w rolki transportowe.

  OUTLET

  Towar outletowy, czyli pochodzący ze zwrotu konsumenckiego lub ekspozycji. Może posiadać ślady skręcania, zarysowania, otarcia, pęknięcia plastikowych oraz opakowanie zastępcze.

  PW P1068 - ślady skręcania, rysy, otarcia, możliwe odkształcenia na gąbkach neoprenowych.


  ☆ Rower poziomy easy marki Zipro ☆

  Rower poziomy easy marki Zipro Najniższa Cena Online

  ☆ Rower poziomy easy marki Zipro - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: Zipro
  • Nazwa produktu: Rower poziomy easy marki Zipro
  • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
  • Ilość ofert: 2
  • Charakterystyka / Opis roweru:

   Jesteśmy autoryzowanym Przedstawicielem producenta Zipro. Wszystkie sprzęty są świeże i mają gwarancję na okres 2 lat, gwarancja rodzaju door to door. Przesyłka w cenie.
   oferujemy ponadto RTV/AGD wszystkich producentów oraz inne produkty niemal z każdej kategorii.

   Sprawdzone rozwiązania w rowerze poziomym
   Bezpieczna dla kręgosłupa pozycja półleżąca

   Recepta Zipro na efektywny domowy trening bez przeciążania kręgosłupa - zamienić sprawdzony stacjonarny rower pionowy na stopnie. Innowacyjna konstrukcja roweru Easy bazuje na korpusie Zipro Nitro uzupełnionym o wielkie siedzisko z oparciem. Całość jest zrównoważona, daje poczucie bezpieczeństwa, a także wygodę podczas regularnych ćwiczeń. Easy Zipro pozwala spalić zbędne kalorie, poprawić kondycję i wzmocnić mięśnie nóg - wszystko to bez nadmiernego obciążania kręgosłupa.

   Dzięki dostosowywanej odległości siodełka od pedałów rower można łatwo i precyzyjnie dopasować do wzrostu osoby ćwiczącej. Starczy usiąść na szerokim siodełku z wyprofilowanym oparciem, położyć stopy na pedałach wyposażonych w paski stabilizujące i rozpocząć trening. Istotnie istotna dla jakości treningu na rowerze stacjonarnym jest płynność pracy - w Zipro Easy zagwarantuje ją magnetyczny system oporu. Jego regulacji dokonuje się przy pomocy pokrętła umieszczonego na kolumnie z komputerem. Jej 8-stopniowy zakres zezwala na prowadzić treningi o różnorodnym poziomie trudności i skierowane na osiąganie konkretnych rezultatów.


   Monitorowanie treningu

   Pomiar informacji treningowych

   Rower został wyposażony w komputer z czytelnym ekranem LCD, który wyświetla najważniejsze informacje o prowadzonym treningu. Dokonuje pomiaru czasu, prędkości, dystansu, spalonych kalorii, obrotów na minutę i pulsu rejestrowanego poprzez dotykowe czujniki umieszczone na uchwytach przy siedzisku. Dzięki funkcji scan poszczególne właściwości wyświetlane są cyklicznie, co pozwala je widzieć bez konieczności wciskania przycisków i zaburzania rytmu treningu. Wysokość pulsu mierzysz kładąc dłonie na uchwytach z sensorami umieszczonymi po bokach siedziska.

   Komputer też ćwiczyć ustawiając docelowy czas, prędkość i kalorie oraz górną granicę pulsu. Zakończenie odliczania ustawionej wartości informuje alarm dźwiękowy.


   Przyjmij najwygodniejszą i dobrą pozycję do ćwiczeń

   Rower Zipro Easyzbratać do warunków fizycznych , a także innych osób w domu, które jeszcze bedą z niego korzystać. Możliwość dopasowania nachylenia kierownicy, odległości siodełka od pedałów i pasków stabilizujących stopy na pedałach pozwala przyjąć odpowiednią pozycję do ćwiczeń.

   Sprzęt posiada koło zamachowe o wadze 8 kilogramów. Korzysta z magnetycznego systemu oporu, który znamionuje się bezusterkowym działaniem i płynną pracą na każdym z 8 poziomów obciążenia. Regulacji dokonuje się za pomocą pokrętła umieszczonego na przedniej kolumnie.

   Rower pozwala regulować
   • Odległość siodełka od pedałów
   • Kąta nachylenia kierownicy
   • Poziom oporu
   • Długość pasków stabilizujących stopy na pedałach


   Więcej możliwości dobrania to więcej komfortu

   Nachylenie kierownicy

   Kąt nachylenia uchwytów z czujnikami do pomiaru pulsu przy komputerze jest dostosowywany. Jego prawidłowe ustawienie poprawia komfort i jakość treningu.

   Regulacja odległości siodełka

   Regulacja odległości siodełka od pedałów w szerokim zakresie umożliwia skrupulatne dostosowanie roweru do wzrostu osoby ćwiczącej.

   Regulacja pasków na stopy

   Paski na pedałach można regulować,należycie stabilizowały stopy w trakcie ćwiczeń.


   Wygoda treningu w swoich czterech ścianach

   Rower Easy dzięki swej ergonomii i sprawdzonym i funkcjonalnym rozwiązaniom dba o zachowanie komfortu podczas ćwiczeń.

   • Pozycja półleżąca jest bezpieczna dla kręgosłupa
   • Kółka transportowe pozwalają bez wysiłkiprzestawiać rower w pomieszczeniu na czas treningu i po jego zakończeniu
   • Umieszczone na podstawie stopki staranne wypoziomowanie
   • znaczne podstawy zapewniają stabilność podczas ćwiczeń
   • praktyczne siodełko i oparcie dbają o komfort w trakcie treningów
   • bezusterkowy i bezawaryjny magnetyczny system oporu
   • komfortowa regulacja poziomu oporu
   • Wyciszona pokrywa koła zamachowego
   • Samopoziomujące pedały z dostosowywanymi paskami na stopy


   Bezpieczeństwo i komfort ćwiczeń
   W dbałości o kręgosłup

   Rower poziomy ze względu na swoją konstrukcję stanowi bezpieczne narzędzie do ćwiczeń. Pozycja półleżąca konkretnie redukuje przeciążenia kręgosłupa oraz sprawia obciążeń związanych z wagą ciała, dlatego jest korzystnym rozwiązaniem dla skarżących się na bóle pleców. Osób otyłych i seniorom oraz tym, którzy posiadają za sobą kontuzje.

   Wzmacniaj i wyszczuplaj mięśnie

   Rower nie zajmuje mnóstwo miejsca i zezwala na prowadzić produktywny trening we własnym domu. Ćwiczenia na nim angażują do pracy głównie mięśnie nóg, a pozycja półleżąca także aktywuje w dodatku mięśnie brzucha. Trening z użyciem rowerów treningowych pozwala wydajnie spalać kalorie i pozbywać się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Po zaledwie 30 minutach pracy z rowerkiem organizm spala choćby ponad 200 kcal. Ćwiczenia poprawiać swój wygląd i dojrzeć zauważalne różnice w postaci wyszczuplonych i wyrzeźbionych nóg, pośladków, bioder i okolic pasa.


   Rower
   • rozmiary: 117 x 62 x 108 cm (dł. X szer. X wys.)
   • Waga: 31 kg
   • Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
   • Magnetyczny system oporu
   • Waga koła zamachowego: 8 kg
   • Manualna regulacja oporu
   • 8 stopni regulacji oporu
   • wielkie, wygodne siedzisko
   • praktyczne oparcie
   • Płynna regulacja odległości siodełka od pedałów: 79-92 cm
    • (mierzona od oparcia do osi pedałów)
   • Dotykowe sensory pulsu na uchwytach przy siodełku
   • dostosowywany kąt nachylenia kierownicy
   • przeciwpoślizgowe pedały z regulowanymi paskami
   • Wyważone pedały
    • samoczynnie ustawiają się w pozycji poziomej
   • obszerne stabilizatory
    • przód: 45 cm
    • tył: 55 cm
   • Wyciszona pokrywa koła zamachowego
   • Kółka transportowe w przednim stabilizatorze
   • rozmiary opakowania: 111 x 25,5 x 68,5 cm
   • Waga brutto: 34 kg
   • Gwarancja door to door
   Komputer
   • ekran LCD
   • Czas
   • prędkość
   • Dystans
   • Kalorie
   • Odo
   • Puls
   • RPM
   • Scan
   • Ustawienie czasu, szybkości, kalorii
    • odliczanie od ustawionej wartości
   • Ustawienie górnej granicy pulsu
   • Alarm
    • sygnał dźwiękowy kiedy zakończy się odliczanie ustawionej wartość
   • Zasilanie: 2 baterie AA (w zestawie)

   Specyfikacja
   artykuł
   marka Zipro
   Kod producenta
   5905669153867
   EAN
   5905669153867
   dane PODSTAWOWE
   Przeznaczenie
   Domowe
   wariant
   Poziome
   Mechanizm oporu
   Magnetyczny
   Koło zamachowe [kg]
   8
   Programy treningowe komputera
   Nie
   Współpraca z aplikacjami przenośnymi
   Nie
   Wyposażenie
   Komputer
   Maksymalna waga użytkownika [kg]
   150
   Waga urządzenia [kg]
   31

  ☆ Rower poziomy COMFORT 3 ☆

  Rower poziomy COMFORT 3 Najniższa Cena Online

  ☆ Rower poziomy COMFORT 3 - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: Hertz
  • Nazwa produktu: Rower poziomy COMFORT 3
  • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
  • Ilość ofert: 3
  • Charakterystyka / Opis roweru:

   Rower treningowy Hertz Comfort 3 to rozwiązanie dla wszelkich ceniących wygodę i komfort stosowania. Jest to rower stopnie, wyposażony w magnetyczny system oporu. Dzięki 8-stopniowej, manualnej regulacji siły oporu możemy przystosować natężenie treningu do jednostkowych potrzeb. Koło zamachowe o oporze 10 kg Paskowy napęd urządzenia wycisza pracę. Korpus trenażera został dodatkowo wytłumiony tak, by trening był realny w trakcie słuchania muzyki czy oglądania telewizji. Komputer treningowy modelu Dynamic SP30 nadzoruje 7 parametrów. Wszystkie wyświetlane są na czytelnym wyświetlaczu. Śledzić możemy: czas ćwiczenia, przebytą drogę (odometr) i dystans, szybkość obrotową, liczba spalonych kalorii i puls. W dodatku komputer skanuje wszystkie parametry.

   antypoślizgowe platformy wyposażone w dostosowywane paski gwarantują wygodę ćwiczeń. Zastosowany system Tilt’n’Carry ułatwia transport urządzenia. Regulacja siodełka odbywa się w dwóch płaszczyznach (system 2d Adjust), dzięki czemu możemy dostosować rower do indywidualnych potrzeb. Rozwiązanie Pull & Adjust ułatwia regulację, a system Easy Horizon dba o adekwatne wypoziomowanie roweru. Rower stopnie Hertz Comfort 5 asygnowany jest dla osób o wadze do 140 kg. Trenażer objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

   informacje technicznE

   Komputer Treningowy

   • Czas ćwiczenia
   • szybkość obrotowa
   • Przejechany dystans
   • liczba spalonych kalorii
   • Puls
   • Przebyta droga (odometer)
   • Skanowanie wszystkich parametrów

   Magnetyczny system oporu

   • ośmiostopniowa manualna regulacja oporu pozwala na dobranie ćwiczenia do jednostkowych potrzeb i możliwości.
   • System Magnetic Pro - dwa razy obszerniejszy opór przy zaimplementowaniu tej samej wagi koła zamachowego. Dzięki czemu systemowi i zastosowaniu obszerniejszej ilości magnesów odczuwalny opór jest dwukrotnie obszerniejszy aniżeli w charakterystycznym kole o tej samej wadze.

   Pedały

   • wyważone platformy z powierzchnią antypoślizgową, wyekwipowane w dostosowywane paski

   System napędu

   • Paskowy napęd umożliwia szczególnie cichą pracę urządzenia. Pozwala na to ćwiczenie przy jednoczesnym oglądaniu telewizji czy słuchaniu muzyki. Korpus pokrywy jest dodatkowo wyciszony

   Opór koła zamachowego

   • 10 kg w systemie Magnetic Pro

   Maksymalna waga osoby ćwiczącej

   • 140 kg

  ☆ Rower trenigowy poziomy InSPORTline Varis ☆

  Rower trenigowy poziomy InSPORTline Varis Najniższa Cena Online

  ☆ Rower trenigowy poziomy InSPORTline Varis - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: inSPORTline
  • Nazwa produktu: Rower trenigowy poziomy InSPORTline Varis
  • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
  • Ilość ofert: 1
  • Charakterystyka / Opis roweru:
   poziomy rower treningowy inSPORTline Varis to użyteczne urządzenie użyteczne w korzystnej cenie. Rower jest stabilny, a oparcie pasuje nawet dla osób otyłych o ograniczonej efektywności ruchowej lub dla osób starszych, które chce zachować swoją formę. Użyteczne siodełko ma możliwość regulacji poziomej, dzięki temu gwarantuję wygodę siedzenia w trakcie ćwiczeń. Komfort ćwiczeń powiększają znaczne pedały z przeciwpoślizgowym wykończeniem. Koło zamachowe o wadzę 5 kg, i magnetyczny system hamowania jest obsługiwany ręcznie i ma 8 poziomów obciążenia.
   Rower inSPORTline Varis zaimplementowane czujniki tętna w uchwytach. Komputer z dużym i czytelnym wyświetlaczem LCD wyświetla znaczne informację, takie jak: czas, prędkość, dystans, kalorie oraz puls. Dzięki tym właściwościom i bardzo ciekawej cenie stopnie rower treningowy inSPORTline Varis stał się niezwykle modnym modelem rowera treningowego do stosowania domowego.

   Opis technologiczny:
   • Wysoka jakość wykonania
   • mocna konstrukcja
   • Magnetyczny system hamowania
   • 5 kg koło zamachowe
   • Ręczna kontrola obciążenia
   • 8 stopni obciążenia
   • Cicha praca
   • użyteczne siodełko żelowe
   • Pozioma regulacja siodełka
   • wbudowane czujniki w uchwyty
   • Wywazone i komfortowe duże pedały antypoślizgowe
   • Czytelny ekran LCD
   • Rolki do przenoszenia
   • Komputer: skan, czas, dystans, prędkość, kalorie, tętno, licznik
   • Maksymalna wysokość: 190 cm
   • Maksymalne obciążenie: 130 kg
   • wymiary po złożeniu: S57 x D142 x W100,5 cm
   • Waga: 30 kg
   • Kategoria HC (kategoria EN957) pasuje do użytkowania domowego
   rozszerzona gwarancja Dla tego artykułu proponujemy zwiększoną gwarancję. Zalecane poprzez Petr Kopřiva, Trenera inSPORTline Regularny trening wspomaga utratę wagi i wzmocnienia układ sercowo-naczyniowy. Ćwicząc na rowerze stacjonarnym wzmocniasz te mięśnie:
   • Ciężar koła: 5 kg
   • Czujniki tętna w uchwytach: Tak
   • Ergometr: Nie
   • Kółka transportowe: Nie
   • Ładowność: 130 kg
   • Maks. Wzrost użytkownika: 190 cm
   • Pas piersiowy: Nie
   • Regulacja obciążenia (oporu): Ręczna
   • System hamowania: Magnetyczny
   • System wyrównania nierówności podłogi: Nie
   • Waga: 30 kg
   • Źródło zasilania: Zasilacz sieciowy

  ☆ Rower magnetyczny specus marki Spokey ☆

  Rower magnetyczny specus marki Spokey Najniższa Cena Online

  ☆ Rower magnetyczny specus marki Spokey - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: Spokey
  • Nazwa produktu: Rower magnetyczny specus marki Spokey
  • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
  • Ilość ofert: 4
  • Charakterystyka / Opis roweru:

   Rower stopnie Spokey SPECUS: zezwala na trening w pozycji najbezpieczniejszej dla kręgosłupa (półleżącej), bez żadnych obciążeń związanych z własną wagą, zezwala na trafne dobranie ustawień do własnych potrzeb i wzrostu użytkownika z regulowaną odległością siedzenia od pedałów, jest wyposażony w system bezpiecznego wytracania szybkości czyli płynnego spowalniania obrotów podczas kończenia treningu, posiada 6 kg koło zamachowe, które dzięki technice OPTIMIZED POWER pracuje jak koło o wadze 8 kg, co powiększa sprawność ćwiczeń, kontroluje puls, czas pracy, prędkość, pokonany dystans, spalone kalorie i przebieg całkowity.

   Z rowerkiem magnetycznym poziomym Spokey SPECUS przejedziesz najkorzystniejszą drogę do poprawy kondycji, spalenia kalorii i wzmocnienia mięśni. To najwyższej klasy sprzęt cardio, który został skonstruowany tak, żeby przyjmować najwygodniejszą pozycję do ćwiczeń, jednocześnie pozwalając na trening bez żadnych obciążeń związanych z własną wagą.

   pozwala na jazdę w pozycji najbezpieczniejszej dla kręgosłupa, czyli półleżącej. To dlatego jest nieprzeciętnym wyborem równocześnie dla doświadczonych sportowców, seniorów, osób z otyłością oraz przy rehabilitacji i urazach!

   komfortowe siodełko zagwarantuje maksymalny komfort ćwiczeń. Bezpieczne ćwiczenia bez obciążania kręgosłupa Spokey SPECUS to poręczny, najwyższej klasy rower stacjonarny poziomy, który dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, innowacyjnych rozwiązań technologicznych i nieszablonowego designu sprawi, iż każdy trening stanie się przyjemnością.

   Jego cechy zezwalają na luźne dobranie ustawień do aktualnej formy i jednostkowych potrzeb. SPECUS posiada możliwość regulowania odległości siedzenia od pedałów, dlatego stanie na wysokości zadania dla osób o każdym wzroście.

   Z dodatkowym miejscem na telefon albo tablet możesz równocześnie ćwiczyć i oglądać ulubione seriale, filmy albo słuchać muzyki. Efekty treningu będziesz kontrolować za pomocą sporej konsoli, która wyświetla czas treningu, prędkość, pokonany dystans, spalone kalorie, puls, a także przebieg całkowity.

   nieszablonowy komfort ćwiczeń Rower treningowy magnetyczny Spokey SPECUS eksponuje się wieloma udogodnieniami na tle typowych modeli, co wpływa na jakość, komfort i wydajność ćwiczeń. Technika OPTIMIZED POWER rozszerza produktywność koła zamachowego, które waży 6 kg, a pracuje jak koło o wadze 8 kg.

   Jego opór można kontrolować z 8-stopniową regulacją, dzięki temu bez względu na to czy dopiero rozpoczynasz treningi, czy jesteś doświadczonym sportowcem, dopasujesz intensywność do własnych pragnień i aktualnej kondycji.

   Inną zaletą rowerka stacjonarnego Spokey SPECUS jest system płynnego hamowania kołem zamachowym AUTOSLOW, który pozwala na stopniowe i sprawne wytracanie prędkości podczas kończenia treningu. Produkowany do domowego treningu Spokey SPECUS jest idealną alternatywą dla treningu na zewnątrz i na siłowni.

   Z nim możesz ćwiczyć kiedy tylko chcesz – w optymalnych dla Ciebie godzinach i bez względu na panującą pogodę. Pracuje bardzo cicho, a do tego nadzwyczajnie wpasuje się w każde wnętrze. Nada pomieszczeniu wyszukanego, stonowanego wyglądu i sprawi, że Twoja siłownia będzie kompletna.

   zaimplementowane technologie: AUTOSLOW: Bezpieczne wytracanie szybkości, dzięki systemowi płynnego hamowania z kołem zamachowym. TOTAL WORK: nowoczesna budowa i zaimplementowana technika rozszerzają skuteczność koła zamachowego.

   SENSE-I: Bezpieczny trening z kontrolą pulsu. DARK LINE: Linia sprzętu fitness utrzymana w ciemnych tonacjach. Dominująca czerń i grafit nadadzą Twojej domowej siłowni wytwornego, stonowanego wyglądu.

   Czerwone dodatki dodają urządzeniom indywidualnego charakteru. Dane technologiczne: typ: rowerek poziomy waga koła zamachowego: 6 kg technologia OPTIMIZED POWER: koło zamachowe pracuje jak koło o wadze 8 kg wariant oporu: magnetyczny liczba stopni regulacji oporu: 8, ręczna pomiary: scan, czas, prędkość, dystans, kalorie, puls, przebieg całkowity maksymalna waga użytkownika: 120 kg wymiary: 145 x 65,5 x 114 cm siedzenie: duże, komfortowe z oparciem dostosowywana odległość siedzenia od pedałów pomiar pulsu: tak wolnobieg: system powolnego spowalniania obrotów koła zamachowego w trakcie kończenia treningu monitor: obszerny, z miejscem na telefon albo tablet  Podobne zestawienia:


  Najtańsze rowery treningowe poziome do 1500 zł – Ranking październik 2023 wg ceny

  Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze rowery treningowe poziome do 1500 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich rowerów stacjonarnych poziomych do 1500 zł jest aktualizowany na bieżąco.

  ☆ Rower magnetyczny specus marki Spokey ☆

  Rower magnetyczny specus marki Spokey Najniższa Cena Online

  ☆ Rower magnetyczny specus marki Spokey - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: Spokey
  • Nazwa produktu: Rower magnetyczny specus marki Spokey
  • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
  • Ilość ofert: 4
  • Charakterystyka / Opis roweru:

   Rower poziomy Spokey SPECUS: umożliwia trening w pozycji najbezpieczniejszej dla kręgosłupa (półleżącej), bez żadnych obciążeń związanych z własną wagą, pozwala na stosowne dopasowanie ustawień do własnych potrzeb i wzrostu użytkownika z regulowaną odległością siedzenia od pedałów, jest zaopatrzony w system bezpiecznego wytracania prędkości czyli płynnego spowalniania obrotów w trakcie kończenia treningu, posiada 6 kg koło zamachowe, które dzięki technice OPTIMIZED POWER pracuje jak koło o wadze 8 kg, co zwiększa wydajność ćwiczeń, kontroluje puls, czas pracy, prędkość, pokonany dystans, spalone kalorie i przebieg całkowity.

   Z rowerkiem magnetycznym poziomym Spokey SPECUS przejedziesz najlepszą drogę do poprawy kondycji, spalenia kalorii i wzmocnienia mięśni. To najwyższej klasy sprzęt cardio, który został skonstruowany tak, żeby przyjmować najwygodniejszą pozycję do ćwiczeń, jednocześnie pozwalając na trening bez żadnych obciążeń związanych z własną wagą.

   zezwala na jazdę w pozycji najbezpieczniejszej dla kręgosłupa, czyli półleżącej. To dlatego jest idealnym wyborem jednocześnie dla doświadczonych sportowców, seniorów, osób z otyłością oraz przy rehabilitacji i urazach!

   wygodne siodełko zapewnia maksymalny komfort ćwiczeń. Bezpieczne ćwiczenia bez obciążania kręgosłupa Spokey SPECUS to ergonomiczny, najwyższej klasy rower stacjonarny stopnie, który dzięki zaimplementowaniu wysokiej jakości materiałów, nowoczesnych rozwiązań technicznych i nieszablonowego designu sprawi, iż każdy trening stanie się przyjemnością.

   Jego parametry umożliwiają luźne dopasowanie ustawień do aktualnej formy i jednostkowych potrzeb. SPECUS posiada możliwość regulowania odległości siedzenia od pedałów, dlatego stanie na wysokości zadania dla osób o każdym wzroście.

   Z dodatkowym miejscem na telefon albo tablet możesz jednocześnie ćwiczyć i oglądać ulubione seriale, filmy lub słuchać muzyki. Efekty treningu będziesz kontrolować przy pomocy obszernej konsoli, która wyświetla czas treningu, szybkość, pokonany dystans, spalone kalorie, puls, a także przebieg całkowity.

   unikatowy komfort ćwiczeń Rower treningowy magnetyczny Spokey SPECUS akcentuje się wieloma udogodnieniami na tle typowych modeli, co wpływa na jakość, komfort i efektywność ćwiczeń. Technologia OPTIMIZED POWER powiększa skuteczność koła zamachowego, które waży 6 kg, a pracuje jak koło o wadze 8 kg.

   Jego opór można kontrolować z 8-stopniową regulacją, dzięki czemu bez względu na to czy dopiero rozpoczynasz treningi, czy jesteś doświadczonym sportowcem, przystosujesz intensywność do własnych oczekiwań i aktualnej kondycji.

   Inną zaletą rowerka stacjonarnego Spokey SPECUS jest system płynnego hamowania kołem zamachowym AUTOSLOW, który zezwala na stopniowe i skuteczne wytracanie szybkości podczas kończenia treningu. Wyprodukowany do domowego treningu Spokey SPECUS jest perfekcyjną alternatywą dla treningu na zewnątrz i na siłowni.

   Z nim możesz ćwiczyć kiedy tylko chcesz – w optymalnych dla Ciebie godzinach i bez względu na panującą pogodę. Pracuje nad wyraz cicho, a do tego nieprzeciętnie wpasuje się w każde wnętrze. Nada pomieszczeniu eleganckiego, stonowanego wyglądu i sprawi, iż Twoja siłownia będzie kompletna.

   zastosowane technologie: AUTOSLOW: Bezpieczne wytracanie szybkości, dzięki systemowi płynnego hamowania z kołem zamachowym. TOTAL WORK: innowacyjna budowa i zaimplementowana technika rozszerzają produktywność koła zamachowego.

   SENSE-I: Bezpieczny trening z kontrolą pulsu. DARK LINE: Linia sprzętu fitness utrzymana w ciemnych tonacjach. Dominująca czerń i grafit nadadzą Twojej domowej siłowni wykwintnego, stonowanego wyglądu.

   Czerwone dodatki dodają urządzeniom indywidualnego charakteru. Informacje technologiczne: typ: rowerek stopnie waga koła zamachowego: 6 kg technika OPTIMIZED POWER: koło zamachowe pracuje jak koło o wadze 8 kg typ oporu: magnetyczny ilość stopni regulacji oporu: 8, ręczna pomiary: scan, czas, prędkość, dystans, kalorie, puls, przebieg całkowity maksymalna waga użytkownika: 120 kg wymiary: 145 x 65,5 x 114 cm siedzenie: obszerne, wygodne z oparciem dostosowywana odległość siedzenia od pedałów pomiar pulsu: tak wolnobieg: system powolnego spowalniania obrotów koła zamachowego podczas kończenia treningu monitor: wielki, z miejscem na telefon lub tablet


  ☆ Rower poziomy easy marki Zipro ☆

  Rower poziomy easy marki Zipro Najniższa Cena Online

  ☆ Rower poziomy easy marki Zipro - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: Zipro
  • Nazwa produktu: Rower poziomy easy marki Zipro
  • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
  • Ilość ofert: 2
  • Charakterystyka / Opis roweru:

   Jesteśmy autoryzowanym Przedstawicielem marki Zipro. Wszystkie sprzęty są świeże i mają gwarancję na okres 2 lat, gwarancja typu door to door. Dostawa w cenie.
   proponujemy ponadto RTV/AGD wszystkich producentów i inne produkty niemal z każdej kategorii.

   Sprawdzone rozwiązania w rowerze poziomym
   Bezpieczna dla kręgosłupa pozycja półleżąca

   Recepta Zipro na produktywny domowy trening bez przeciążania kręgosłupa - zamienić sprawdzony stacjonarny rower pionowy na poziomy. Nowoczesna kompozycja roweru Easy bazuje na korpusie Zipro Nitro uzupełnionym o spore siedzisko z oparciem. Całość jest jednostajna, daje poczucie bezpieczeństwa oraz wygodę w trakcie regularnych ćwiczeń. Easy Zipro pozwala spalić zbędne kalorie, poprawić kondycję i wzmocnić mięśnie nóg - wszystko to bez nadmiernego obciążania kręgosłupa.

   Dzięki regulowanej odległości siodełka od pedałów rower można łatwo i starannie zbratać do wzrostu osoby ćwiczącej. Starczy usiąść na szerokim siodełku z wyprofilowanym oparciem, położyć stopy na pedałach wyposażonych w paski stabilizujące i rozpocząć trening. Szczególnie wyraźna dla jakości treningu na rowerze stacjonarnym jest płynność pracy - w Zipro Easy zagwarantuje ją magnetyczny system oporu. Jego regulacji dokonuje się przy pomocy pokrętła umieszczonego na kolumnie z komputerem. Jej 8-stopniowy zakres umożliwia prowadzić treningi o różnorodnym poziomie trudności i skierowane na osiąganie solidnych rezultatów.


   Monitorowanie treningu

   Pomiar danych treningowych

   Rower został wyposażony w komputer z czytelnym ekranem LCD, który wyświetla najważniejsze dane o prowadzonym treningu. Dokonuje pomiaru czasu, prędkości, dystansu, spalonych kalorii, obrotów na minutę, a także pulsu rejestrowanego przez dotykowe czujniki umieszczone na uchwytach przy siedzisku. Dzięki funkcji scan poszczególne cechy wyświetlane są cyklicznie, co pozwala je widzieć bez konieczności wciskania przycisków i zaburzania rytmu treningu. Wysokość pulsu mierzysz kładąc dłonie na uchwytach z sensorami umieszczonymi po bokach siedziska.

   Komputer również ćwiczyć ustawiając docelowy czas, szybkość i kalorie i górną granicę pulsu. Zakończenie odliczania ustawionej wartości sygnalizuje alarm dźwiękowy.


   Przyjmij najwygodniejszą i dobrą pozycję do ćwiczeń

   Rower Zipro Easyzłączyć do warunków fizycznych , a także innych osób w domu, które także bedą z niego korzystać. Możliwość dopasowania nachylenia kierownicy, odległości siodełka od pedałów, a także pasków stabilizujących stopy na pedałach pozwala przyjąć odpowiednią pozycję do ćwiczeń.

   Sprzęt ma koło zamachowe o wadze 8 kilogramów. Korzysta z magnetycznego systemu oporu, który charakteryzuje się bezusterkowym działaniem i płynną pracą na każdym z 8 poziomów obciążenia. Regulacji dokonuje się za pomocą pokrętła umieszczonego na przedniej kolumnie.

   Rower pozwala regulować
   • Odległość siodełka od pedałów
   • Kąta nachylenia kierownicy
   • Poziom oporu
   • Długość pasków stabilizujących stopy na pedałach


   Więcej możliwości dopasowania to więcej komfortu

   Nachylenie kierownicy

   Kąt nachylenia uchwytów z czujnikami do pomiaru pulsu przy komputerze jest dostosowywany. Jego dobre ustawienie udoskonala komfort i jakość treningu.

   Regulacja odległości siodełka

   Regulacja odległości siodełka od pedałów w szerokim zakresie umożliwia skrupulatne dopasowanie roweru do wzrostu osoby ćwiczącej.

   Regulacja pasków na stopy

   Paski na pedałach można regulować,należycie stabilizowały stopy w trakcie ćwiczeń.


   Wygoda treningu w swoich czterech ścianach

   Rower Easy dzięki swej ergonomii oraz sprawdzonym i funkcjonalnym rozwiązaniom dba o zachowanie komfortu podczas ćwiczeń.

   • Pozycja półleżąca jest bezpieczna dla kręgosłupa
   • Kółka transportowe pozwalają bez wysiłkiprzestawiać rower w pomieszczeniu na czas treningu i po jego zakończeniu
   • Umieszczone na podstawie stopki dokładne wypoziomowanie
   • wielkie podstawy zapewniają stabilność podczas ćwiczeń
   • poręczne siodełko i oparcie dbają o komfort w trakcie treningów
   • bezusterkowy i bezawaryjny magnetyczny system oporu
   • wygodna regulacja poziomu oporu
   • Wyciszona pokrywa koła zamachowego
   • Samopoziomujące pedały z dostosowywanymi paskami na stopy


   Bezpieczeństwo i komfort ćwiczeń
   W dbałości o kręgosłup

   Rower poziomy ze względu na swoją konstrukcję stanowi bezpieczne narzędzie do ćwiczeń. Pozycja półleżąca solidnie redukuje przeciążenia kręgosłupa, a także powoduje obciążeń związanych z wagą ciała, dlatego jest korzystnym rozwiązaniem dla skarżących się na bóle pleców. Osób otyłych oraz seniorom, a także tym, którzy mają za sobą kontuzje.

   Wzmacniaj i wyszczuplaj mięśnie

   Rower nie zajmuje mnóstwo miejsca i pozwala na prowadzić sprawny trening we własnym domu. Ćwiczenia na nim angażują do pracy z reguły mięśnie nóg, a pozycja półleżąca także aktywuje ponadto mięśnie brzucha. Trening z zastosowaniem rowerów treningowych pozwala efektywnie spalać kalorie i pozbywać się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Po zaledwie 30 minutach pracy z rowerkiem organizm spala choćby ponad 200 kcal. Ćwiczenia polepszać swój wygląd i dojrzeć zauważalne różnice w postaci wyszczuplonych i wyrzeźbionych nóg, pośladków, bioder oraz okolic pasa.


   Rower
   • wymiary: 117 x 62 x 108 cm (dł. X szer. X wys.)
   • Waga: 31 kg
   • Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
   • Magnetyczny system oporu
   • Waga koła zamachowego: 8 kg
   • Manualna regulacja oporu
   • 8 poziomów regulacji oporu
   • znaczne, wygodne siedzisko
   • funkcjonalne oparcie
   • Płynna regulacja odległości siodełka od pedałów: 79-92 cm
    • (mierzona od oparcia do osi pedałów)
   • Dotykowe sensory pulsu na uchwytach przy siodełku
   • dostosowywany kąt nachylenia kierownicy
   • antypoślizgowe pedały z dostosowywanymi paskami
   • Wyważone pedały
    • samoczynnie ustawiają się w pozycji poziomej
   • wielkie stabilizatory
    • przód: 45 cm
    • tył: 55 cm
   • Wyciszona pokrywa koła zamachowego
   • Kółka transportowe w przednim stabilizatorze
   • wymiary opakowania: 111 x 25,5 x 68,5 cm
   • Waga brutto: 34 kg
   • Gwarancja door to door
   Komputer
   • wyświetlacz LCD
   • Czas
   • prędkość
   • Dystans
   • Kalorie
   • Odo
   • Puls
   • RPM
   • Scan
   • Ustawienie czasu, prędkości, kalorii
    • odliczanie od ustawionej wartości
   • Ustawienie górnej granicy pulsu
   • Alarm
    • sygnał dźwiękowy kiedy zakończy się odliczanie ustawionej wartość
   • Zasilanie: 2 baterie AA (w zestawie)

   Specyfikacja
   towar
   firma Zipro
   Kod producenta
   5905669153867
   EAN
   5905669153867
   informacje PODSTAWOWE
   Przeznaczenie
   Domowe
   wariant
   Poziome
   Mechanizm oporu
   Magnetyczny
   Koło zamachowe [kg]
   8
   Programy treningowe komputera
   Nie
   Współpraca z aplikacjami przenośnymi
   Nie
   Wyposażenie
   Komputer
   Maksymalna waga użytkownika [kg]
   150
   Waga urządzenia [kg]
   31

  ☆ Rower składany poziomy clever fold rc5 marki Hammer ☆

  Rower składany poziomy clever fold rc5 marki Hammer Najniższa Cena Online

  ☆ Rower składany poziomy clever fold rc5 marki Hammer - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: Hammer
  • Nazwa produktu: Rower składany poziomy clever fold rc5 marki Hammer
  • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
  • Ilość ofert: 1
  • Charakterystyka / Opis roweru:

   Rower poziomy HAMMER CLEVER FOLD RC5 W domu nieraz brakuje miejsca do ćwiczeń. Rower stopnie Hammer CleverFold RC5 to genialne rozwiązanie, ponieważ zajmuje bardzo małą przestrzeń, gdy nie jest wykorzystywany.

   RC5 można złożyć, podnieść i przesunąć w zaledwie trzech prostych krokach. CleverFold RC5 jest wyposażony w najnowocześniejszy komputer treningowy, który ma znaczny, czytelny wyświetlacz LCD i 19 programów treningowych.

   RC5 oferuje optymalny trening dla początkujących lub mistrzowskich sportowców i zapewnia motywację do nowych wyzwań. Właściwe tętno jest kluczem do umiarkowanego treningu kardio, który pomoże Ci spalić dużo kalorii.

   Tętno można mierzyć przy pomocy uchwytów lub opcjonalnego paska na klatkę piersiową, dzięki temu mamy pewność, że znajdujemy się w stosownej strefie tętna. Oprócz klasycznego wyświetlacza komputerowego użytkownik ma możliwość korzystania z tras na żywo za pośrednictwem aplikacji treningowej BitGym.

   Każdy szczegół naszego poziomego roweru został zaprojektowany dla Twojej wygody. RC5 wyekwipowany jest w poręczne wygodne siodełko oraz przychylne dla pleców oparcie z regulacją wysokości i podparciem odcinka lędźwiowego.

   Siodło można z łatwością regulować do genialnej wysokości siedziska za pomocą dźwigni szybkiej regulacji, co zezwala na wysokość ciała od 1,55 m do 1,90 m. Rower RC5 jeszcze przeciwpoślizgowe pedały z regulowanymi paskami dla większego bezpieczeństwa, zintegrowane rolki transportowe, a także dostosowywane nakładki, które idealny poziom na nierównym podłożu.

   Główne mocne strony: Rower o niewielkich wymiarach, rewelacyjny do minimalnych mieszkań opatentowany system składania CLEVER FOLD Maksymalny wzrost użytkownika to 190 cm Funkcje komputera: Wyświetlane parametry: Dystans, Czas, ilość spalonych kalorii, Puls Pomiar pulsu: pas telemetryczny (opcja) dane technologiczne: Kolor: antracyt/aluminium Waga: 27 kg Max.

   waga użytkownika: 110 kg rozmiary: ( L/W/H ): 133 x 62 x 95 cm wymiary po złożeniu: ( L/W/H ): 61 x 62 x 133 cm Dynamiczny, lubiany, niezrównany design Dwa sensory dotykowe Uchwyt na tablet System napędowy: pasek rowkowany System hamowania: układ hamulcowy z magnesem trwałym Ustawienie oporu: sterowane komputerowo Rozpiętość obciążenia: 16 stopni Waga koła zamachowego: 8 kg typ wyświetlacza: LCD Wskaźniki na komputerze: dystans/ czas/ szybkość / spalanie kalorii/ tętno Stale wyświetlana wartość: 1+5 liczba użytkowników: 4 ilość programów treningowych: 19 Pomiar tętna: sensory dotykowe dłoni Zintegrowany odbiornik tętna dla pasa telemetrycznego: tak Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: możliwość ustawienia górnej granicy tętna Programy treningowe sterowane tętnem: 4 Zintegrowane rolki transportowe: tak Zasilanie: 230V, 50Hz Możliwość złożenia: tak Pozostałe informacje: Gwarancja 24 miesiące dostawa gratis Nr katalogowy 4854 Paragon lub faktura vat Nie znalazłeś towaru który Cię interesuje $11 Skontaktuj się z nami tel.

   32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem


  ☆ Rower poziomy magnetyczny h8 - czarny marki Scud ☆

  Rower poziomy magnetyczny h8 - czarny marki Scud Najniższa Cena Online

  ☆ Rower poziomy magnetyczny h8 - czarny marki Scud - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: Scud
  • Nazwa produktu: Rower poziomy magnetyczny h8 - czarny marki Scud
  • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
  • Ilość ofert: 2
  • Charakterystyka / Opis roweru:

   SCUD H8 to nad wyraz cichy i zrównoważony stopnie rower stacjonarny z magnetycznym systemem oporu.

   Rower treningowy wyekwipowany został w wielofunkcyjny komputer z znacznym wyświetlaczem, byś podczas treningu mógł na bieżąco kontrolować tak ważne atrybuty jak m.in. Dystans, spalone kalorie, czas itp. Dzięki specjalnym sensorom umieszczonym w kierownicy będziesz mógł kontrolować swój aktualny puls.

   zastosowanie siedziska z oparciem pozwala na przeprowadzenie treningu CARDIO bez obciążania kręgosłupa.

   zastosowane w rowerku koło zamachowe o wadze aż 6 kg w połączeniu z solidnymi magnesami i możliwością regulacji oporu sprawi, że nie tylko zaspokoi on kryteria początkujących ale także innowacyjnych użytkowników. Potężna budowa zezwala na użytkowanie z roweru osobom o wadze choćby do 120 kg .

   Oferowany przez nas sprzęt ma także regulowane siedzisko w poziomie więc spełni oczekiwania on równocześnie dla wysokich jak i niskich użytkowników.

   Rower także łatwo wypoziomujemy w pomieszczeniu z nierówną posadzką dzięki dostosowywanym tylnym stopkom. Chcąc po treningu przenieść sprzęt w inne miejsce nie musimy się martwić, jego podnoszeniem, gdyż przednie stopki zostały wyekwipowane w rolki transportowe.

   OUTLET

   Towar outletowy, czyli pochodzący ze zwrotu konsumenckiego lub ekspozycji. Może mieć ślady skręcania, zarysowania, otarcia, pęknięcia plastikowych i opakowanie zastępcze.

   PW P1068 - ślady skręcania, rysy, otarcia, osiągalne odkształcenia na gąbkach neoprenowych.


   ☆ Rower poziomy COMFORT 3 ☆

   Rower poziomy COMFORT 3 Najniższa Cena Online

   ☆ Rower poziomy COMFORT 3 - opis i dane techniczne ☆

   Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
   • Marka produktu: Hertz
   • Nazwa produktu: Rower poziomy COMFORT 3
   • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
   • Ilość ofert: 3
   • Charakterystyka / Opis roweru:

    Rower treningowy Hertz Comfort 3 to rozwiązanie dla wszelkich szanujących wygodę i komfort stosowania. Jest to rower stopnie, wyekwipowany w magnetyczny system oporu. Dzięki 8-stopniowej, manualnej regulacji siły oporu możemy przystosować natężenie treningu do jednostkowych potrzeb. Koło zamachowe o oporze 10 kg Paskowy napęd urządzenia wycisza pracę. Korpus trenażera pozostał ponadto wytłumiony tak, by trening był możliwy w trakcie słuchania muzyki czy oglądania telewizji. Komputer treningowy modelu Dynamic SP30 obserwuje 7 parametrów. Wszystkie wyświetlane są na czytelnym wyświetlaczu. Śledzić możemy: czas ćwiczenia, przebytą drogę (odometr) i dystans, prędkość obrotową, ilość spalonych kalorii i puls. W dodatku komputer skanuje wszystkie parametry.

    antypoślizgowe platformy wyekwipowane w dostosowywane paski zapewniają wygodę ćwiczeń. Zastosowany system Tilt’n’Carry upraszcza transport urządzenia. Regulacja siodełka odbywa się w dwóch płaszczyznach (system 2d Adjust), dzięki temu możemy dopasować rower do jednostkowych potrzeb. Rozwiązanie Pull & Adjust usprawnia regulację, a system Easy Horizon dba o trafne wypoziomowanie roweru. Rower stopnie Hertz Comfort 5 dedykowany jest dla osób o wadze do 140 kg. Trenażer objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

    dane technicznE

    Komputer Treningowy

    • Czas ćwiczenia
    • prędkość obrotowa
    • Przejechany dystans
    • liczba spalonych kalorii
    • Puls
    • Przebyta droga (odometer)
    • Skanowanie wszelkich parametrów

    Magnetyczny system oporu

    • ośmiostopniowa manualna regulacja oporu umożliwia przypasowanie ćwiczenia do jednostkowych potrzeb i możliwości.
    • System Magnetic Pro - dwa razy pokaźniejszy opór przy zaimplementowaniu tej samej wagi koła zamachowego. Dzięki temu systemowi i zastosowaniu pokaźniejszej ilości magnesów odczuwalny opór jest dwukrotnie obszerniejszy niż w charakterystycznym kole o tej samej wadze.

    Pedały

    • wyważone platformy z powierzchnią antypoślizgową, wyekwipowane w regulowane paski

    System napędu

    • Paskowy napęd umożliwia wyjątkowo cichą pracę urządzenia. Pozwala na to ćwiczenie przy jednoczesnym oglądaniu telewizji czy słuchaniu muzyki. Korpus pokrywy jest dodatkowo wyciszony

    Opór koła zamachowego

    • 10 kg w systemie Magnetic Pro

    Maksymalna waga osoby ćwiczącej

    • 140 kg


   Podsumowanie, czyli jaki stacjonarny rower treningowy poziomy do 1500 zł najlepszy?


   Najlepszy stacjonarny rower treningowy poziomy do 1500 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


   Najtańszy stacjonarny rower treningowy poziomy do 1500 zł w Rankingach – nasze TOP3


   Podobne zestawienia:


   Dobre rowery stacjonarne – TOP7 październik 2023

   Jeżeli żadna z powyższych propozycji rowerów stacjonarnych poziomych do 1500 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych stacjonarnych rowerów do treningu domowego.


   Powiązania tematyczne:

   • jaki stacjonarny rower treningowy poziomy do 1500 zł opinie i efekty,
   • dobre rowery treningowe poziome do 1500 zł cena,
   • ranking rowerów stacjonarnych poziomych do 1500 zł,
   • stacjonarny rower treningowy poziomy do 1500 zł jaki najlepszy.

   Podobne zestawienia:


   Nasze FAQ o rowerach stacjonarnych poziomych do 1500 zł

   #1 Gdzie szukać opinii o rowerach stacjonarnych poziomych do 1500 zł?

   Aktualnie zaprezentowane informacje o rowerach stacjonarnych poziomych do 1500 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

   #2 Jaki stacjonarny rower treningowy poziomy do 1500 zł najlepszy? Który wybrać?

   Poszukując informacji o dobrych rowerach stacjonarnych poziomych do 1500 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z rowerami treningowymi poziomymi do 1500 zł do domowych ćwiczeń, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

   #3 Jakie rowery treningowe poziome do 1500 zł są najchętniej polecane?

   Nasze zestawienia z rowerami treningowymi poziomymi do 1500 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach rowery treningowe poziome do 1500 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *