FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking rowerów stacjonarnych poziomych do 10000 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Treningowe rowery stacjonarne / Ranking rowerów stacjonarnych poziomych do 10000 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych rowerów stacjonarnych poziomych do 10000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych rowerów stacjonarnych poziomych do 10000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych treningowych rowerów typu stacjonarnego.

Jakie rowery treningowe poziome do 10000 zł najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane rowery treningowe poziome do 10000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking rowerów stacjonarnych poziomych do 10000 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Poziomy rower treningowy halimed marki Insportline ☆

Poziomy rower treningowy halimed marki Insportline Najniższa Cena Online

☆ Poziomy rower treningowy halimed marki Insportline - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: inSPORTline
 • Nazwa produktu: Poziomy rower treningowy halimed marki Insportline
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  stopnie rower treningowy rehabilitacyjny inSPORTline Halimed jest liderem na rynku poziomych rowerów do wykorzystywania domowego. Spełni wszystkie Twoje oczekiwania - błyskawicznie nabierzesz formy, zrzucisz zbędne kilogramy i wzmocnisz mięśnie nóg. Wszystko w zaciszu własnego domu. Będziesz cieszyć się maksymalnym komfortem choćby w trakcie długich ćwiczeń. Możesz przystosować odległość między szerokim, wygodnym siedziskiem a pedałami skrupulatnie do swych potrzeb. Możesz także regulować kąt nachylenia oparcia z oddychającej siatki, a dzięki uchwytowi na butelkę tuż obok siodła utrzymanie reżimu picia w trakcie treningu nie stanowi problemu. Odległość między pedałami wynosi tylko 17 cm. Zagwarantuje to znakomitą ergonomię ruchu, a pedałowanie przypomina jazdę na prawdziwym rowerze.

  Kolejną zaletą poziomego roweru treningowego inSPORTline Halimed jest jego solidność. Waży 63 kg i jest wyjątkowo jednostajny w trakcie ćwiczeń. Ze względu na niski próg jest perfekcyjny dla osób starszych i osób z ograniczeniami ruchowymi. Obsługa jest prosta, a obszerny ekran LCD wyraźnie wyświetla wszystkie konieczne dane. Aby ustawić podstawowe funkcje, użyj przycisków znajdujących się bezpośrednio na bocznych uchwytach. Nie musisz sięgać do wyświetlacza w trakcie treningu. Możesz wybrać jeden z 12 wstępnie ustawionych programów, program HRC, który automatycznie dostosowuje obciążenie, aby trening był jak najistotniej efektywny, lub program WATT, by utrzymać moc poprzez cały czas treningu. Możesz także skonfigurować i zapisać własny program. Magnetyczny układ hamulcowy gwarantuje maksymalną ciszę. Możesz pilnować swoje tętno za pomocą uchwytów lub czujników pasa piersiowego (brak w zestawie).  konkretna i przemyślana budowa

  Wysoka jakość wykonania i potężna rama zapewniają wysoką stabilność i nośność do 130 kg. Kompozycja jest nie tylko mocna, lecz także sprytnie zaprojektowana. Niskie wejście zaledwie kilka cali nad ziemią pozwala ćwiczyć osobom starszym lub osobom z ograniczeniami ruchowymi. Odległość pomiędzy pedałami wynosi tylko 17 cm. Ruch jest więc nad wyraz naturalny i podobny do pedałowania na prawdziwym rowerze.
  komfortowe i regulowane siodło

  znaczne siodło z oparciem z siatki jest wyjątkowo wygodne, dzięki czemu możesz wytrzymać długie sesje treningowe bez uciążliwego nacisku. Możesz ustawić odległość pomiędzy siodłem a pedałami i wyregulować oparcie, starannie w zależności od wzrostu. Każdy może znaleźć komfortową pozycję.

  Programy idealne dla każdego

  Możesz wybierać z szerokiej gamy programów. stopnie rower treningowy inSPORTline Halimed oferuje 12 programów predefiniowanych albo HRC, które automatycznie zmieniają obciążenie, dzięki czemu zawsze masz adekwatne tętno do spalania tłuszczu. Oczywiście możesz ustawić własny program starannie według własnych wymagań.
  ergonomiczne dodatki

  Oczywiście myślimy dodatkowo o komforcie użytkownika. Tuż obok siodła odszukasz uchwyt na butelkę, który pomaga utrzymać nawodnienie organizmu. Na bocznych uchwytach znajdują się przyciski do zmiany obciążenia bez konieczności sięgania do wyświetlacza. Pomimo pokaźniejszej masy maszyny można ją z łatwością przenosić w zależności od potrzeb dzięki kółkom transportowym.

  Kluczowe atrybuty:

  • stabilny poziomy rower treningowy do korzystania domowego
  • wyjątkowo cicha praca
  • wygodne, dostosowywane siodło
  • dobrze zorganizowany wyświetlacz i bogate oprogramowanie
  • przyciski sterujące na bocznych uchwytach
  • uchwyt na butelkę obok siedziska (w tym butelka)
  • odbiornik sygnału pasa piersiowego 5 kHz (pas nie jest dołączony, zalecamy stosowanie np. Pasów piersiowych Sigma)
  • Program HRC: urządzenie powiększa albo zmniejsza obciążenie, dzięki temu użytkownik jest zawsze w słusznej strefie tętna
  • Program WATT: maszyna rozszerza albo ogranicza obciążenie, aby użytkownik wykonał ustawioną moc (na przykład rozszerza obciążenie, obniżając kadencję pedału)
  • Program Recovery: test orientacyjny, który ocenia Twoją kondycję po treningu
  • komputer wyświetla: spalone kalorie, prędkość, obr./min, czas, dystans, moc w watach, tętno

  Opis technologiczny:


☆ Rower stacjonarny treningowy poziomy r628 marki Nautilus ☆

Rower stacjonarny treningowy poziomy r628 marki Nautilus Najniższa Cena Online

☆ Rower stacjonarny treningowy poziomy r628 marki Nautilus - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Nautilus
 • Nazwa produktu: Rower stacjonarny treningowy poziomy r628 marki Nautilus
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower poziomy programowany Nautilus R628 to najnowszy i najmocniej progresywny technicznie rower stopnie marki Nautilus lidera na rynku fitness w USA. Jest sprzętem klasy PREMIUM, którego charakteryzuje nad wyraz wysoka jakość i trwałość składników, wydajność i łatwość i komfort stosowania.

  wytwarzany został z myślą o tych, którzy trenując, chcą osiągać jak najwięcej i nieprzerwanie się rozwijać, poprzez stawiane sobie coraz to wyższych celów. Rower stopnie programowany Nautilus R628 łączy w sobie wszystko to, czego w dzisiejszych czasach można oczekiwać od sprzętu cardio, stosowanego w warunkach domowych, czyli oprócz strony technicznej o najwyższym standardzie możliwość śledzenia aktywności za pomocą wielu kompatybilnych aplikacji dostępnych w sklepach Android i App Store, a także przeprowadzenia treningu w trybie tzw.

  wirtualnej rzeczywistości. Co więcej, w przeciwieństwie do innych tego typu rozwiązań na rynku, platforma RideSocial sprawi,na dodatek razem z Tobą będą mogli trenować znajomi i inni użytkownicy sprzętów producenta Nautilus, przeprowadzający swój trening w tym samym czasie co Ty.

  ekran ADJUSTABLE SIGHT LINE: dwa wysokiej rozdzielczości wyświetlacze LCD umożliwiają śledzenie i kontrolowanie dwóch niezależnych parametrów treningu. Kontrast STN negatywowy, niebieskie tło i spore, czytelne cyfry i litery w kolorze białym pełną widoczność.

  ponadto, mocowanie konsoli pozwala na regulację kąta nachylenia,cechy treningu były za każdym razem w zasięgu wzroku użytkownika. PRZYCISKI szybkiEJ ZMIANY OPORU: 10 przycisków numerycznych umieszczonych na konsoli umożliwia szybką zmianę oporu.

  wybór poziomu oporu spośród 32 stopni oporu EMS (elektromagnetycznego) odbywa się w bezpieczny sposób, po zatwierdzeniu wyboru przyciskiem enter. Uniemożliwia to pomyłkowemu wyborowi wartości. PROGRAMY TRENINGOWE: bieżnia proponuje 29 programów treningowych (m.in.

  12 profilowych, 9 opartych o puls docelowy, 1 prędki start, a także 2 fitness test). Zakres programów treningowych jest na tyle znaczny, by każdy użytkownik, czy to początkujący czy nowoczesny, mógł wybrać odpowiedni dla siebie trening.

  Rower umożliwia stworzenie jednostkowych profili dla 4 użytkowników, dzięki czemu można porównywać wyniki, rywalizować, definiować cele, a także zdobywać osiągnięcia. 7 TWOICH ULUBIONYCH APLIKACJI ZEWNĘTRZNYCH: dzięki aplikacjom kompatybilnym ze sprzętem Nautilus, codzienne treningi i prowadzenie zdrowego i aktywnego trybu życia będzie wyraźnie łatwiejsze.

  TRENUJ W RYTMIE swej MUZYKI: trening w rytmie ulubionej muzyki pozwala ćwiczyć jeszcze sprawniej. Podłącz odtwarzacz do głównej konsoli i pedałuj w rytmie swej ulubionej muzyki. Trening stanie się przyjemniejszy dzięki głośnikom stereo wysokiej jakości zastosowanym w konsolę.

  Wejście audio Jack 3,5 mm umożliwia słuchanie muzyki z maszyn zewnętrznych (iPod, MP3). ŁATWOŚĆ WYBORU FUNKCJI: panel przedni z sporymi przyciskami z czytelnym nadrukiem, które zapewniają bezproblemowy dobór pożądanego parametru.

  TRENUJ DŁUŻEJ, BEZ POTU: komfort treningu daje m.in. Wentylator z 3 stopniami natężenia nawiewu oraz z regulowanym kątem padania nawiewu. Umieszczony jest na przednim panelu, blisko ciała użytkownika, żeby był odczuwalny przyjemny chłód podczas treningu.

  Pod wentylatorem znajduje się pojemna kieszeń na bidon albo akcesoria. PÓŁKA NA TABLET / TELEFON: szeroka, podgumowana półka daje możliwość bezpiecznego i bezproblemowego korzystania z tabletu/urządzenia mobilnego i co ważne, ciągłego kontrolowania parametrów treningu, dzięki umieszczeniu półki powyżej dolnego wyświetlacza.

  na dodatek na wsporniku kierownicy umieszczono dużą, szeroką kieszeń np. Na bidon. KOŁO ZAMACHOWE: koło zamachowe o wadze 13,6 kg zagwarantuje płynny i stabilny ruch a trening staje się błogi i produktywny.

  OTWARTY PROFIL RAMY: rower został zaprojektowany w ten sposób, żeby maksymalnie ułatwić wchodzenie na rower i schodzenie z niego. Dzięki otwartemu, niskiemu profilowi ramy, choćby starsze osoby nie będą miały problemu.

  TRANSPORT: zaimplementowane w rowerze kółka transportowe oraz wyprofilowany uchwyt transportowy zapewniają łatwe i bezpieczne przemieszczanie sprzętu. Ponadto, kółka tworzone są z miękkiego tworzywa, dzięki czemu nie rysują powierzchni.

  STOPKI POZIOMUJĄCE: umieszczone w środkowej części ramy, a także w tylnym stabilizatorze gwarantują stabilność sprzętu w trakcie ćwiczeń. PEDAŁY: poszerzone, wyprofilowane, łożyskowane, z miękkim paskiem zabezpieczającym - gwarancja komfortu i bezpieczeństwa.

  PRZYCISKI prędkiEJ ZMIANY OPORU / SENSORY POMIARU PULSU: specjalnie wyprofilowane uchwyty umieszczone przy siodełku gwarantują komfort podczas treningu. Na końcach uchwytów umieszczone są przyciski zmiany oporu.

  ponadto, kontroluj swój puls przy pomocy sensorów dotykowych zastosowanych w oba uchwyty. Bezprzewodowy pomiar pulsu jest osiągalny za pomocą dołączonego do zestawu napiersiowego pasa telemetrycznego, który dokonuje skrupulatniejszych pomiarów.

  Należy pamiętać, że pomiar pulsu przy pomocy sensorów podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Nie jest to towar medyczny. W celu uzyskania precyzyjniejszych wyników, zalecamy używanie pasa telemetrycznego.

  SIODEŁKO: duże, wyprofilowane siodełko z aktywną wkładką żelową Dynamic Recline Nautilus Gel amortyzującą ruch pośladków podczas pedałowania gwarantuje 100% komfortu. Mechanizm regulacji położenia siodełka pozwala na płynne ustawienie jego pozycji w 13 zróżnicowanych odległościach co 3 cm w stosunku do kierownicy pełny zakres regulacji to 30 cm.

  Mechanizm regulacji umożliwia zmianę wysokości siodełka oraz zmianę odległości pomiędzy siodełkiem a pedałami a co z tego wynika, nadzwyczajne dostosowanie położenia siodełka do osób niskich i wysokich. OPARCIE: wyprofilowane, wentylowane oparcie dla całych pleców, wytworzone z trwałego kompozytu i płynna regulacja jego kąta nachylenia to jedne z podstawowych warunków bezpiecznego, wygodnego i wydajnego treningu rowerowego.

  NAUTILUS TRAINER 2: aplikacja zaprojektowana z myślą o urządzeniach Nautilus z opcją Bluetooth. Jest genialnym narzędziem, które pomoże każdemu użytkownikowi w prowadzeniu zdrowego i aktywnego trybu życia.

  Aplikacja Nautilus Trainer 2 obsługuje na dodatek Apple Health. Aplikacja pozwala na kontrolę wszelkich danych o treningu, kondycji, kalorii i zdrowiu na jednym czytelnym pulpicie nawigacyjnym. Aplikacja przystępna jest tylko na iOS.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. Śledź swoje cele: ustaw, kontroluj i śledź swoje plany i cele fitness Kontroluj swoje postępy każdego tygodnia Zdobywaj nagrody po osiągnięciu swych celów fitness Prowadź dziennik swoich postępów Połącz się z MyFitnessPal i synchronizuj dane o treningu RIDE SOCIAL: trening w trybie wirtualnej rzeczywistości.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. APPLE HEALTH: aplikacja która zbiera wszystkie nasze dane o zdrowiu, począwszy od nawyków żywieniowych i treningowych, a skończywszy na grupie krwi czy poziomie cholesterolu.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. MY FITNESS PAL: zrzucaj kilogramy z MyFitnessPal najszybszym i najłatwiejszym w obsłudze liczniku kalorii na Android'a. Dzięki największej bazie informacji produktów spomiędzy wszelkich liczników kalorii na Android'a (ponad 6 000 000 produktów) oraz istotnie szybkiemu wpisywaniu produktów i ćwiczeń ekspresowo i bezpiecznie pozbędziesz się zbędnych kilogramów.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. UNDER ARMOUR RECORD: to pierwszy na świecie system monitorowania kondycji i zdrowia dostępny dla każdego 24/7. Więcej o aplikacji czytaj tutaj. GOOGLE FIT: żyj zdrowiej i aktywniej dzięki nowej wersji aplikacji.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. MAP MY FITNESS: planuj i śledź każdy trening z pomocą aplikacji MapMyFitness. Otrzymuj kompleksowe dane zwrotne, odkrywaj świeże trasy i dziel się nimi ze swymi przyjaciółmi.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Rower poziomy indukcyjno-magnetyczny Toorx BRX-R3000 ☆

Rower poziomy indukcyjno-magnetyczny Toorx BRX-R3000 Najniższa Cena Online

☆ Rower poziomy indukcyjno-magnetyczny Toorx BRX-R3000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Toorx
 • Nazwa produktu: Rower poziomy indukcyjno-magnetyczny Toorx BRX-R3000
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower treningowy poziomy BRX R3000 jest rowerem do użytkowania na siłowniach i w klubach fitness. Taki trening to sposób na redukcję stresu, i odprężenie dla ciała i umysłu czy rozgrzewkę przed treningiem siłowym....


☆ Schwinn® Rower Poziomy Programowany 590R + Wysyłka Gratis ☆

Schwinn® Rower Poziomy Programowany 590R + Wysyłka Gratis Najniższa Cena Online

☆ Schwinn® Rower Poziomy Programowany 590R + Wysyłka Gratis - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Schwinn
 • Nazwa produktu: Schwinn® Rower Poziomy Programowany 590R + Wysyłka Gratis
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:


  Rower stopnie Programowany Schwinn 590R to najnowszy model marki Schwinn. Sprzęt został zaopatrzony między innymi w 13 rozmaitych, wgranych na stałe programów treningowych i ponad 1000 indywidualnie dopasowywanych treningów w aplikacji JRNY. Spomiędzy innych rowerów podkreśla się progresywnym, eleganckim designem.

  Rower został wyekwipowany także we wszelkie konieczne akcesoria oraz dodatki, które uczynią trening błogim i wygodnym, w tym głośniki, port USB z możliwością ładowania maszyn, tackę na tablet, kieszeń na bidon, kółka transportowe do komfortowego przemieszczania sprzętu oraz technologię Bluetooth, która umożliwia np. Połączenie urządzenia z bezprzewodowym pasem telemetrycznym do starannego pomiaru tętna podczas treningu.


  podczas treningu na rowerze 590R masz możliwość śledzenia swych aktywności przy pomocy kompatybilnych aplikacji - przeważnie JRNY, a także Zwift. Subskrypcja Zwift zagwarantuje Ci dostęp do ponad 80 wirtualnych tras. Na nich możesz rywalizować ze znajomymi, brać udział w ogólnoświatowych zawodach, czy grupowych treningach. Choćby nie zauważysz, jak kilometry będą mijały jeden za drugim, a Twoja kondycja poprawi się momentalnie. Gdy zapragniesz odmiany, możesz jeździć po ponad 80 wirtualnych trasach umieszczonych w lokalizacjach na całym świecie, do których dostęp zapewniony jest przez aplikację Explore the World. W dodatku na trasach z samoczynną zmianą terenu, rower sam zmieni obciążenie podczas treningu.

  stopnie rower 590R firmy Schwinn sprawi, że Twój trening nigdy nie stanie się monotonny, a Ty wzniesiesz swoją kondycję na nowy, widocznie wyższy poziom!  Co daje trening na rowerze poziomym? odpowiednio wykonywany pomaga spalić tkankę tłuszczową, rozszerzyć wydolność organizmu, siłę mięśni, poprawić kondycję. Podczas takiego treningu pracują nie tylko nogi, lecz także mięśnie brzucha czy pośladkowe, które pomagają utrzymać stabilną sylwetkę. Z tego sprzętu może korzystać każdy. polecany jest choćby dla osób mających problemy z kręgosłupem. Mogą one wygodnie oprzeć się w trakcie jazdy. Jeśli masz problem z nadwagą, a chcesz zacząć trenować, taki rower jest nieprzeciętny dla Ciebie. Przeciążenia podczas ćwiczeń są mniejsze niż na innych sprzętach, więc komfortowo możesz wydłużać czas spędzany na treningu.
  dane technicznE:


  wyświetlacz: 7" wysokiej rozdzielczości ekran LCD pozwalają na śledzenie i kontrolowanie parametrów treningu

  Łączność z aplikacjami: JRNY (rok członkostwa premium gratis), ZWIFT, Explore the World

  Programy treningowe: 13 wgranych programów, do tego ponad 1000 indywidualnie dopasowywanych treningów w aplikacji JRNY

  poziomy oporu: 25 (nowoczesny system Auto ECB)

  Funkcje: czas, dystans, szybkość, kalorie, puls, opór

  Siedzenie: pokaźne i komfortowe z wyściełanym oparciem

  Pedały: antypoślizgowe z dostosowywanymi paskami bezpieczeństwa

  Uchwyty: statyczne, możliwość regulacji położenia

  Konsola z miejscem na tablet

  Transmisja danych: Bluetooth (BLE 4.0)

  Puls: za pośrednictwem pasa telemetrycznego (pas osiągalny do kupienia osobno)

  Klawisze szybkiego dostępu w zasięgu ręki: umożliwiające wygodną zmianę poziomu oporu w trakcie treningu

  dopełniające wyposażenie: port USB z możliwością ładowania maszyn, kółka transportowe, tacka na akcesoria, kieszeń na bidon, głośniki Bluetooth, zasilacz sieciowy

  wymiary sprzętu: 168,9 x 66,8 x 118,9 cm (dł. X szer. X wys.)

  rozmiar opakowania: 169 x 32,5 x 75 cm (dł. X szer. X wys.)

  Waga sprzętu: 49,9 kg

  Waga sprzętu w opakowaniu: 54,9 kg

  Maksymalna waga użytkownika: 150 kg

  Przeznaczenie: użytek domowy (2 lata gwarancji) i półkomercyjny (rok gwarancji)  Platforma JRNY wykorzystuje nienaturalną inteligencję do tworzenia praktycznie nieskończonej liczby spersonalizowanych treningów w oparciu o wstępną ocenę skuteczności, która uczy się i dostosowuje w miarę postępów użytkownika. Koniec ze zgadywaniem i wykonywaniem charakterystycznych ćwiczeń! Z JRNY masz gwarancję, że Twój trening za każdym razem będzie wydajny i satysfakcjonujący. Platforma JRNY proponuje jednostkowe treningi audio, treningi prowadzone poprzez trenera, a także integrację z innymi aplikacjami fitness. Na sprzęcie z dotykowym ekranem masz także dostęp do własnych subskrypcji Netflix czy Amazon Prime Video.


  Użytkownicy JRNY mogą dzisiaj wykonywać treningi także bez wykorzystania sprzętu fitness. W zakładce „Whole body znajdują się treningi wideo oferujące jogę, ćwiczenia siłowe i ogólnorozwojowe, rozciąganie oraz pilates.


  DYNAMICZNY COACHING

  JRNY mówi bezpośrednio do Ciebie i motywuje Cię do dalszej pracy, oraz buduje spersonalizowane treningi na podstawie Twojej historii treningów. Ich celem jest pomoc w spalaniu jak największej liczby kalorii i poprawie kondycji, przy jednoczesnym poszanowaniu Twoich możliwości. Dopasowując trudność (docelową szybkość spalania) i długość (czas) każdego treningu, JRNY może zapewnić dobrany program, który jest genialny dla Ciebie.

  MOTION TRACKING

  Developerzy aplikacji JRNY wzbogacili ją o funkcję śledzenia ruchu, która proponuje spersonalizowane wskazówki, liczenie powtórzeń i zindywidualizowane zalecenia dotyczące treningu, a wszystko to na Twoim tablecie. W czasie swego treningu będziesz otrzymywać na bieżąco wskazówki, jak przystosować ruch w danym momencie. JRNY® z funkcją Motion Tracking zlicza jeszcze powtórzenia, zapisuje rzeczywistą wagę i uwzględnia te dane w zaleceniach dotyczących następnego treningu.

  Pamiętaj,podczas realizowania ćwiczeń kluczowa jest właściwa technologia. W treningu nie chodzi tylko o aktywność. Kiedy ćwiczysz, musisz wykonywać każdy ruch poprawnie, żeby zmaksymalizować swoje wyniki, równocześnie minimalizując ryzyko kontuzji. JRNY z funkcją Motion Tracking pomaga osiągnąć oba te cele

  indywidualnE TRENINGI

  Na podstawie wyników Twojej osobistej oceny skuteczności JRNY proponuje Ci treningi przypasowane specjalnie do Twojego poziomu kondycji. Według Bowflex jest to osiągalne poprzez „złożony algorytm oparty na Twojej wcześniejszej historii spalania kalorii”. JRNY mierzy liczbę spalonych kalorii i prędkość ich spalania, a następnie wykorzystuje te informacje do tworzenia treningów przypasowanych do poziomu efektywności każdego użytkownika.  ĆWICZENIA wideo Z TRENERAMI

  JRNY oferuje bibliotekę instruktażowych filmów video prowadzonych poprzez trenerów.

  EXPLORE THE WORLD

  Explore the World™ zezwala na wirtualne treningi w różnorodnych miejscach na świecie. Bez względu na pogodę, na swym sprzęcie możesz biec albo jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja automatycznie dopasowuje się w czasie rzeczywistym do szybkości maszyn Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które posiadają połączenie Bluetooth®.

  Przebiegnij 5 km przez malowniczą japońską wieś, 10 km poprzez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu lub Pragi i niemało innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. Dodatkowo Explore the World™ zezwala na Ci śledzenie czasu, odległości, szybkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, udoskonalając swoje wyniki na trasach. Poznaj świat już dziś!

  Użytkownicy premium aplikacji JRNY, posiadający sprzęt z dotykowym ekranem, nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World™, ponieważ posiadają darmowy dostęp do wszystkich tras. Korzystając z Explore the World™ z poziomu JRNY, masz dodatkowy dostęp do programów treningowych, obszerniejszej ilości informacji a także trenera, który prowadzi Cię przez trening.  NETFLIX
  Oglądaj swój ulubiony program podczas treningu. Podczas oglądania u dołu ekranu wyświetlone będą bieżące dane dotyczące Twoich ćwiczeń. Subskrypcja Netflix nie jest zawarta w JRNY.
  Uwaga: ta opcja jest przystępna jedynie w sprzętach z ekranem dotykowym. Nie ma jej w aplikacji na telefonie lub tablecie.

  Aplikacja JRNY™ jest kompatybilna z urządzeniami Apple z systemem iOS 12.0 lub nowszym i większością sprzętów z systemem Android w wersji 6.0 albo nowszej. Aplikacja synchronizuje dane treningowe w czasie rzeczywistym.

  Po założeniu konta użytkownik dostaje 2 miesiące członkostwa Premium za darmo.


  Zwift to bezsprzecznie najpopularniejsza platforma do treningu wśród rowerzystów. Wirtualne drogi Watopii zostały po raz pierwszy uruchomione w 2014 roku i zgromadziły ponad 1,1 miliona subskrybentów. To co naprawdę powoduje, iż ​​Zwift odniósł sukces, to ogromna społeczność, tym samym codzienne i cotygodniowe wydarzenia.

  za pomocą Zwift możesz nie tylko się ścigać, lecz także brać udział w przejażdżkach grupowych 24/7/365. Mile widziani są kolarze na każdym poziomie progresywnia, a każda kategoria jest określana przez FTP w watach na kilogram (w / kg). Te wyścigi i przejażdżki grupowe każdego dnia przyciągają tysiące chętnych z całego świata. Zawodowi kolarze i celebryci organizują choćby własne przejażdżki grupowe i treningi - jednym z ostatnich wydarzeń był L’Etape du Tour, który przyciągnął setki tysięcy kolarzy w trakcie wirtualnego Tour de France.

  W Zwift każdy sportowiec ma swojego własnego, regulowanego awatara, który kręci się po drogach Watopii. Możesz wybrać swój awatar, jego strój, kask, rękawiczki, buty, rower i koła - mnóstwo z nich jest dostępnych dopiero po osiągnięciu określonego poziomu. Mówiąc o poziomach, zaczynasz od 1 w Zwift i gromadzisz punkty awansu (XP), pokonując więcej kilometrów, zdobywając odznaki tras i wspinając się na jedne z największych szczytów w wirtualnych światach.

  Platforma ma na dodatek ogromną bibliotekę treningów i planów treningowych. Podobnie jak w przypadku wyścigów i przejażdżek grupowych, przystępne są jeszcze treningi grupowe. Możesz także trenować razem ze znajomymi i jeździć na rowerze lub biegać z nimi w czasie rzeczywistym, łącząc się z aplikacjami innych firm, takimi jak Strava albo Garmin Connect.
  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Sports art Rower stacjonarny sportsart led display c535r grafitowy | (5903900691741) ☆

Sports art Rower stacjonarny sportsart led display c535r grafitowy | (5903900691741) Najniższa Cena Online

☆ Sports art Rower stacjonarny sportsart led display c535r grafitowy | (5903900691741) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sports Art
 • Nazwa produktu: Sports art Rower stacjonarny sportsart led display c535r grafitowy | (5903900691741)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower Sportsart Led Display C535R | rozmiar: OS | Kolor: Czarny | Taniej o 27% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, fachowy sklep sportowy.


☆ Kettler Rower poziomy tour 600 r ☆

Kettler Rower poziomy tour 600 r Najniższa Cena Online

☆ Kettler Rower poziomy tour 600 r - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Rower poziomy tour 600 r
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rowerek treningowy KETTLER TOUR 600 R to następca i odpowiednik modelu KETTLER ERGO R3.

  Stan towaru: nowy, oryginalnie zapakowany

  Rowery poziome rekomendowane są osobom, które mają problemy z lędźwiowym odcinkiem kręgosłupa. Mogą z niego korzystać także osoby o ograniczonej sprawności ruchowej oraz osoby starsze.

  Kettler TOUR 600 R to indukcyjny rowerek, sterowany elektronicznie, z 8 kg kołem zamachowym. W trakcie treningu można wybrać jeden z 10 programów, dostosowanych do różnorodnych poziomów efektywności. Komputer treningowy pozwala także na skonfigurowanie 4 użytkowników, dzięki temu każdy z domowników będzie miał dostęp do swoich danych z ostatnich treningów.

  Poziom oporu można zmieniać w zakresie 25-400 watów (co 5 wat), umożliwia dobranie intensywności treningu do indywidualnych potrzeb.

  Dla wygody użytkowania i możliwości dobrania rowerka do wzrostu osoby ćwiczącej, realna jest regulacja siedziska wzdłuż szyny.

  Nośność urządzenia to 130 kilogramów.

  • wariant urządzenia: stopnie rower treningowy
  • wariant: indukcyjny
  • Waga koła zamachowego: 8 kg
  • Regulacja oporu: elektroniczna, 25-400 watów (co 5 wat)
  • Moc szczytowa: 400 Wat
  • Maksymalna waga użytkownika: 130 kg
  • Pomiary: czas, prędkość, dystans, kadencja (obr./min), tętno, kalorie, moc w watach
  • Wyposażenie: komputer treningowy, uchwyt na smartfon, sensory dotykowe, kółka transportowe, profilowane rękojeści
  • Programy treningowe: 10
  • Języki menu: 7 (EN, DE, FR, IT, NL, PL, RU)
  • Kierownica: poręczna
  • Podstawy na stopy: przeciwpoślizgowe
  • Zasilanie: zasilacz (230V)
  • rozmiary po rozłożeniu (dł x szer x wys): 163 x 63 x 119 cm
  • Waga: 51 kg

  powystawowy


☆ Rower poziomy turbo r11 marki Gymost ☆

Rower poziomy turbo r11 marki Gymost Najniższa Cena Online

☆ Rower poziomy turbo r11 marki Gymost - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gymost
 • Nazwa produktu: Rower poziomy turbo r11 marki Gymost
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  ROWER TRENINGOWY TURBO R11 LED

  Rower TURBO R11 LED to sprzęt do wykorzystania komercyjnego firmy Gymost. To co wyróżnia R11 spomiędzy innych modeli przystępnych na rynku to najczęściej pokaźny zakres oporu bo aż 20 poziomów.

  Rower do zastosowania komercyjnego

  mistrzowski rower przeznaczony do zastosowań w klubach, siłowniach, centrach SPA itp. Mocna i solidna budowa gwarantuje nieszablonową stabilność w trakcie ćwiczeń i pozwoliła uzyskać nośność na poziomie 150 kg. Pomimo swojej wagi i rozmiarów, urządzenie bez trudu można przemieszczać dzięki kółkom transportowym.


  GWARANCJA

  + Gwarancja komercyjna - 2 lata: stosowanie sprzętu w klubach fitness i siłowniach, klubach sportowych, szkołach i uczelniach, jednostkach i szkołach Policji oraz Wojska.

  + Gwarancja półkomercyjna - 2 lata: używana przy produktach, których przeznaczenie dopuszcza stosowanie ich w miejscach publicznych, czas tygodniowego stosowania przekracza 25 godzin, dotyczy sprzętu zaprojektowanego dla profesjonalnego/komercyjnego użytkowania., dotyczy sprzętu zakupionego poprzez kontrahenta.


☆ Kettler Rower elektromagnetyczny poziomy tour 600 (7640119481432) ☆

Kettler Rower elektromagnetyczny poziomy tour 600 (7640119481432) Najniższa Cena Online

☆ Kettler Rower elektromagnetyczny poziomy tour 600 (7640119481432) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Rower elektromagnetyczny poziomy tour 600 (7640119481432)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower treningowy KETTLER TOUR 600 to idealny dobór niezależnie od tego czy Twoim celem jest zrzucenie zbędnych kilogramów, wyrzeźbienie sylwetki, poprawa kondycji, przygotowanie się do sezonu rowerowego czy start w zawodach możesz wybrać program dobrany do Twoich potrzeb albo go po prostu stworzyć.

  Ergometr wyekwipowany jest w indukcyjny układ hamulcowy z 2 trybami użytkowania. Tryb AUTO pozwala na przeprowadzenie treningu samoczynnego, niezależnego od szybkości. Użytkownik wybiera docelową wartość obciążenia w watach, z zakresu 25-400 W, co 5 W, a komputer automatycznie dostosowuje opór hamowania.

  Tryb MANU pozwala na trenowanie w zależności od prędkości – użytkownik wybiera krok obciążenia, który pozostaje niezależny od częstotliwości pedałowania. Na wyświetlaczu wyświetlana jest aktualna wartość mocy w watach.

  KETTLER TOUR 600 polecany jest każdemu, komu zależy na regularnym i produktywnym treningu. W trakcie treningu można wybrać jeden z 10 programów, przypasowanych do różnorodnych poziomów sprawności. Przy pomocy konfiguratora można tworzyć nowe programy albo modyfikować już istniejące.

  Komputer treningowy pozwala także na skonfigurowanie 4 użytkowników, dzięki czemu każdy z domowników będzie miał dostęp do swoich danych z ostatnich treningów. Wielkie i komfortowe siodełko FOAM posiada podwójną regulację: wysokości i odległości od kierownicy.

  użyteczna kierownica posiada możliwość regulacji kąta nachylenia i dostosowania do wzrostu. Rower stacjonarny to jedno z podstawowych sprzętów do kształtowania kondycji i sylwetki. Korzystnie wpływa na pracę układu krążeniowo-oddechowego.

  Jazda na rowerku treningowym pomaga spalić zbędne kalorie i schudnąć. Może być użytkowany w treningu cardio, obwodowym jak i rehabilitacji. Cicha i płynna praca umożliwia trening w domu. Kółka transportowe zezwalają na komfortowe przestawienie ergometru po skończonym treningu.

  Komputer treningowy Czytelny, kolorowy, intuicyjny w obsłudze ekran LC o rozmiarach 117x86 mm wyświetla siedem najważniejszych parametrów treningu. Wyświetlane cechy: czas treningu dystans (km albo mile) zużycie energii (kcal albo kJ) tętno prędkość kadencja (obr./min) moc (w Watach) posiada 10 wbudowanych programów treningowych, dzięki którym osiągalne jest dopasowanie intensywności treningu do efektywności i kondycji użytkownika.

  wbudowany konfigurator pozwala dowolnie rozbudowywać i zmieniać programy treningowe. Ergometr może być użytkowany w dwóch trybach: TRYB AUTO (trening automatyczny – niezależny od prędkości) TRYB MANU (trening manualny – zależny od szybkości) dostępne programy treningowe (szczegółowy opis znajduje się w instrukcji obsługi komputera): prędki start Trening z wskazanym celem (czas/dystans/kalorie) Trening HRC Trening na trasie o przeróżnym profilu (trasa płaska, wzgórze, góra) Regulacja oporu KETTLER TOUR 600 to indukcyjny rower z 10 kg kołem zamachowym.

  Poziom oporu można zmieniać w zakresie 25-400 watów (co 5 wat). Siodełko wielkie, wygodne siodełko FOAM ma podwójną regulację. Realna jest zarówno zmiana wysokości siodełka jak i jego odległości od kierownicy.

  dzięki temu każdy, niezależnie od wzrostu, odnajdzie trafne ustawienie. Rama solidna, stalowa rama zapewnia stabilność i bezpieczeństwo podczas treningu. Obudowa wytworzona z wysokiej jakości tworzyw, stanowi nadzwyczajne wyciszenie indukcyjnego systemu oporu.

  Kierownica Kierownica w profilu litery U z możliwością ustawienia w zróżnicowanych pozycjach, umożliwia dostosowanie do wzrostu i stylu jazdy. Sensory dotykowe Umieszczone na kierownicy sensory dotykowe zezwalają na pomiar tętna.

  Do treningu HRC zalecane jest użytkowanie pasa na piersiowego z technologią Bluetooth (nie jest dołączony do urządzenia). Uchwyt na smartfon Uchwyt na tablet lub smartfon umożliwia komfortowe umieszczenie urządzenia przenośnego w zasięgu wzroku i korzystania z dodatkowego wyświetlacza w trakcie treningu.

  Pedały antypoślizgowe, samopoziomujące się pedały, z regulowanymi paskami Bluetooth Zintegrowany inteligentny system Bluetooth, umożliwia korzystanie z najbardziej motywujących aplikacji dedykowanych do treningu.

  Kompatybilny z aplikacją fitness Kinomap (subskrypcja nie jest wliczona w cenę urządzenia Google Play albo App Store). Kółka transportowe Kółka transportowe komfortowy transport rowerku po treningu.

  SPECYFIKACJA typ urządzenia: rower treningowy pionowy wariant: indukcyjny Waga koła zamachowego: 10 kg Regulacja oporu: elektroniczna, 25-400 W (co 5 W) ilość programów treningowych: 10, z możliwością konfiguracji Maksymalna waga użytkownika: 150 kg Pomiary: czas, szybkość, dystans, kadencja (obr./min), tętno, kalorie, moc w watach Wyposażenie: zaawansowany komputer treningowy, uchwyt na smartfon, sensory dotykowe, kółka transportowe, uchwyty na stopy Kierownica: sportowa, regulowany kąt nachylenia Siodełko: praktyczne, dostosowywane w pionie i w poziomie Zasilanie: zasilacz (230V) przystępne języki MENU:7 (EN, DE, FR, IT, NL, PL, RU) wymiary po rozłożeniu (dł.

  x szer. X wys.): 119x55x137 cm Waga urządzenia: 36 kgPodobne zestawienia:


Najtańsze rowery treningowe poziome do 10000 zł – Ranking maj 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze rowery treningowe poziome do 10000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich rowerów stacjonarnych poziomych do 10000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Kettler Rower poziomy tour 600 r ☆

Kettler Rower poziomy tour 600 r Najniższa Cena Online

☆ Kettler Rower poziomy tour 600 r - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Rower poziomy tour 600 r
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rowerek treningowy KETTLER TOUR 600 R to następca i odpowiednik modelu KETTLER ERGO R3.

  Stan towaru: nowy, oryginalnie zapakowany

  Rowery poziome sugerowane są osobom, które mają problemy z lędźwiowym odcinkiem kręgosłupa. Mogą z niego korzystać także osoby o ograniczonej skuteczności ruchowej, a także osoby starsze.

  Kettler TOUR 600 R to indukcyjny rowerek, sterowany elektronicznie, z 8 kg kołem zamachowym. W trakcie treningu można wybrać jeden z 10 programów, przypasowanych do rozmaitych poziomów sprawności. Komputer treningowy pozwala także na skonfigurowanie 4 użytkowników, dzięki temu każdy z domowników będzie miał dostęp do swoich danych z ostatnich treningów.

  Poziom oporu można zmieniać w zakresie 25-400 watów (co 5 wat), zezwala na dobranie intensywności treningu do jednostkowych potrzeb.

  Dla wygody używania i możliwości przypasowania rowerka do wzrostu osoby ćwiczącej, możliwa jest regulacja siedziska wzdłuż szyny.

  Nośność urządzenia to 130 kilogramów.

  • wariant urządzenia: poziomy rower treningowy
  • typ: indukcyjny
  • Waga koła zamachowego: 8 kg
  • Regulacja oporu: elektroniczna, 25-400 watów (co 5 wat)
  • Moc szczytowa: 400 Wat
  • Maksymalna waga użytkownika: 130 kg
  • Pomiary: czas, szybkość, dystans, kadencja (obr./min), tętno, kalorie, moc w watach
  • Wyposażenie: komputer treningowy, uchwyt na smartfon, sensory dotykowe, kółka transportowe, profilowane rękojeści
  • Programy treningowe: 10
  • Języki menu: 7 (EN, DE, FR, IT, NL, PL, RU)
  • Kierownica: poręczna
  • Podstawy na stopy: przeciwpoślizgowe
  • Zasilanie: zasilacz (230V)
  • wymiary po rozłożeniu (dł x szer x wys): 163 x 63 x 119 cm
  • Waga: 51 kg

  powystawowy


☆ Kettler Rower elektromagnetyczny poziomy tour 600 (7640119481432) ☆

Kettler Rower elektromagnetyczny poziomy tour 600 (7640119481432) Najniższa Cena Online

☆ Kettler Rower elektromagnetyczny poziomy tour 600 (7640119481432) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Rower elektromagnetyczny poziomy tour 600 (7640119481432)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower treningowy KETTLER TOUR 600 to doskonały wybór niezależnie od tego czy Twoim celem jest zrzucenie zbędnych kilogramów, wyrzeźbienie sylwetki, poprawa kondycji, przygotowanie się do sezonu rowerowego czy start w zawodach możesz wybrać program dopasowany do Twoich potrzeb albo go po prostu stworzyć.

  Ergometr wyposażony jest w indukcyjny układ hamulcowy z 2 trybami wykorzystywania. Tryb AUTO pozwala na przeprowadzenie treningu automatycznego, niezależnego od szybkości. Użytkownik wybiera docelową wartość obciążenia w watach, z zakresu 25-400 W, co 5 W, a komputer automatycznie dostosowuje opór hamowania.

  Tryb MANU pozwala na trenowanie w zależności od szybkości – użytkownik wybiera krok obciążenia, który pozostaje niezależny od częstotliwości pedałowania. Na wyświetlaczu wyświetlana jest aktualna wartość mocy w watach.

  KETTLER TOUR 600 polecany jest każdemu, komu zależy na regularnym i sprawnym treningu. Podczas treningu można wybrać jeden z 10 programów, dopasowanych do różnorodnych stopni wydajności. Za pomocą konfiguratora można kreować nowe programy albo modyfikować już istniejące.

  Komputer treningowy pozwala także na skonfigurowanie 4 użytkowników, dzięki temu każdy z domowników będzie miał dostęp do swych informacji z ostatnich treningów. Obfite i wygodne siodełko FOAM ma podwójną regulację: wysokości i odległości od kierownicy.

  funkcjonalna kierownica ma możliwość regulacji kąta nachylenia i dopasowania do wzrostu. Rower stacjonarny to jedno z podstawowych maszyn do kształtowania kondycji i sylwetki. Poprawnie wpływa na pracę układu krążeniowo-oddechowego.

  Jazda na rowerku treningowym pomaga spalić zbędne kalorie i schudnąć. Może być użytkowany w treningu cardio, obwodowym jak i rehabilitacji. Cicha i płynna praca pozwala na trening w domu. Kółka transportowe pozwalają na wygodne przestawienie ergometru po skończonym treningu.

  Komputer treningowy Czytelny, kolorowy, instynktowny w obsłudze wyświetlacz LC o rozmiarach 117x86 mm wyświetla siedem najważniejszych parametrów treningu. Wyświetlane cechy: czas treningu dystans (km albo mile) zużycie energii (kcal albo kJ) tętno prędkość kadencja (obr./min) moc (w Watach) posiada 10 wbudowanych programów treningowych, dzięki którym osiągalne jest dostosowanie intensywności treningu do wydajności i kondycji użytkownika.

  wbudowany konfigurator pozwala dowolnie rozbudowywać i zmieniać programy treningowe. Ergometr może być stosowany w dwóch trybach: TRYB AUTO (trening automatyczny – niezależny od szybkości) TRYB MANU (trening manualny – zależny od prędkości) dostępne programy treningowe (szczegółowy opis znajduje się w instrukcji obsługi komputera): prędki start Trening z wyszczególnionym celem (czas/dystans/kalorie) Trening HRC Trening na trasie o rozmaitym profilu (trasa płaska, wzgórze, góra) Regulacja oporu KETTLER TOUR 600 to indukcyjny rower z 10 kg kołem zamachowym.

  Poziom oporu można zmieniać w zakresie 25-400 watów (co 5 wat). Siodełko wielkie, komfortowe siodełko FOAM posiada podwójną regulację. Osiągalna jest jednocześnie zmiana wysokości siodełka jak i jego odległości od kierownicy.

  dzięki temu każdy, niezależnie od wzrostu, odszuka adekwatne ustawienie. Rama mocna, stalowa rama zapewnia stabilność i bezpieczeństwo w trakcie treningu. Pokrywa tworzona z wysokiej jakości materiałów, stanowi perfekcyjne wyciszenie indukcyjnego systemu oporu.

  Kierownica Kierownica w profilu litery U z możliwością ustawienia w rozmaitych pozycjach, zezwala na dostosowanie do wzrostu i stylu jazdy. Sensory dotykowe Umieszczone na kierownicy sensory dotykowe zezwalają na pomiar tętna.

  Do treningu HRC zalecane jest wykorzystywanie pasa na piersiowego z technologią Bluetooth (nie jest dołączony do urządzenia). Uchwyt na smartfon Uchwyt na tablet albo smartfon pozwala na komfortowe umieszczenie urządzenia przenośnego w zasięgu wzroku i korzystania z dopełniającego wyświetlacza w trakcie treningu.

  Pedały przeciwpoślizgowe, samopoziomujące się pedały, z dostosowywanymi paskami Bluetooth Zintegrowany inteligentny system Bluetooth, pozwala na korzystanie z najistotniej motywujących aplikacji dedykowanych do treningu.

  Kompatybilny z aplikacją fitness Kinomap (subskrypcja nie jest wliczona w cenę urządzenia Google Play lub App Store). Kółka transportowe Kółka transportowe komfortowy transport rowerku po treningu.

  SPECYFIKACJA typ urządzenia: rower treningowy pionowy typ: indukcyjny Waga koła zamachowego: 10 kg Regulacja oporu: elektroniczna, 25-400 W (co 5 W) liczba programów treningowych: 10, z możliwością konfiguracji Maksymalna waga użytkownika: 150 kg Pomiary: czas, prędkość, dystans, kadencja (obr./min), tętno, kalorie, moc w watach Wyposażenie: innowacyjny komputer treningowy, uchwyt na smartfon, sensory dotykowe, kółka transportowe, uchwyty na stopy Kierownica: sportowa, dostosowywany kąt nachylenia Siodełko: użyteczne, dostosowywane w pionie i w poziomie Zasilanie: zasilacz (230V) dostępne języki MENU:7 (EN, DE, FR, IT, NL, PL, RU) wymiary po rozłożeniu (dł.

  x szer. X wys.): 119x55x137 cm Waga urządzenia: 36 kg


☆ Rower poziomy indukcyjno-magnetyczny Toorx BRX-R3000 ☆

Rower poziomy indukcyjno-magnetyczny Toorx BRX-R3000 Najniższa Cena Online

☆ Rower poziomy indukcyjno-magnetyczny Toorx BRX-R3000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Toorx
 • Nazwa produktu: Rower poziomy indukcyjno-magnetyczny Toorx BRX-R3000
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower treningowy poziomy BRX R3000 jest rowerem do korzystania na siłowniach i w klubach fitness. Taki trening to sposób na redukcję stresu, i odprężenie dla ciała i umysłu czy rozgrzewkę przed treningiem siłowym....


☆ Schwinn® Rower Poziomy Programowany 590R + Wysyłka Gratis ☆

Schwinn® Rower Poziomy Programowany 590R + Wysyłka Gratis Najniższa Cena Online

☆ Schwinn® Rower Poziomy Programowany 590R + Wysyłka Gratis - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Schwinn
 • Nazwa produktu: Schwinn® Rower Poziomy Programowany 590R + Wysyłka Gratis
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:


  Rower poziomy Programowany Schwinn 590R to najnowszy model marki Schwinn. Sprzęt został wyposażony pomiędzy innymi w 13 najróżniejszych, wgranych na stałe programów treningowych i ponad 1000 indywidualnie dopasowywanych treningów w aplikacji JRNY. Spośród innych rowerów eksponuje się innowacyjnym, szykownym designem.

  Rower został wyekwipowany także we wszelkie konieczne akcesoria i dodatki, które uczynią trening błogim i komfortowym, w tym głośniki, port USB z możliwością ładowania urządzeń, tackę na tablet, kieszeń na bidon, kółka transportowe do komfortowego przemieszczania sprzętu, a także technikę Bluetooth, która zezwala na np. Połączenie urządzenia z bezprzewodowym pasem telemetrycznym do skrupulatnego pomiaru tętna w trakcie treningu.


  w trakcie treningu na rowerze 590R masz możliwość śledzenia swych aktywności za pomocą kompatybilnych aplikacji - głównie JRNY i Zwift. Subskrypcja Zwift zapewnia Ci dostęp do ponad 80 wirtualnych tras. Na nich możesz rywalizować ze znajomymi, brać udział w ogólnoświatowych zawodach, czy grupowych treningach. Nawet nie zauważysz, jak kilometry będą mijały jeden za drugim, a Twoja kondycja poprawi się momentalnie. Gdy zapragniesz odmiany, możesz jeździć po ponad 80 wirtualnych trasach umieszczonych w lokalizacjach na całym świecie, do których dostęp zapewniony jest poprzez aplikację Explore the World. Dodatkowo na trasach z samoczynną zmianą terenu, rower sam zmieni obciążenie w trakcie treningu.

  stopnie rower 590R marki Schwinn sprawi, że Twój trening nigdy nie stanie się monotonny, a Ty wzniesiesz swoją kondycję na nowy, widocznie wyższy poziom!  Co daje trening na rowerze poziomym? trafnie realizowany pomaga spalić tkankę tłuszczową, zwiększyć wydolność organizmu, siłę mięśni, poprawić kondycję. Podczas takiego treningu pracują nie tylko nogi, ale także mięśnie brzucha czy pośladkowe, które pomagają utrzymać stabilną sylwetkę. Z tego sprzętu może korzystać każdy. polecany jest nawet dla osób posiadających problemy z kręgosłupem. Mogą one wygodnie oprzeć się w trakcie jazdy. Jeśli masz problem z nadwagą, a chcesz zacząć trenować, taki rower jest znakomity dla Ciebie. Przeciążenia w trakcie ćwiczeń są mniejsze niż na innych sprzętach, więc wygodnie możesz wydłużać czas spędzany na treningu.
  dane technicznE:


  wyświetlacz: 7" wysokiej rozdzielczości wyświetlacz LCD umożliwiają śledzenie i kontrolowanie parametrów treningu

  Łączność z aplikacjami: JRNY (rok członkostwa premium gratis), ZWIFT, Explore the World

  Programy treningowe: 13 wgranych programów, do tego ponad 1000 indywidualnie dopasowywanych treningów w aplikacji JRNY

  poziomy oporu: 25 (postępowy system Auto ECB)

  Funkcje: czas, dystans, szybkość, kalorie, puls, opór

  Siedzenie: pokaźne i wygodne z wyściełanym oparciem

  Pedały: antypoślizgowe z dostosowywanymi paskami bezpieczeństwa

  Uchwyty: statyczne, możliwość regulacji położenia

  Konsola z miejscem na tablet

  Transmisja informacji: Bluetooth (BLE 4.0)

  Puls: za pośrednictwem pasa telemetrycznego (pas osiągalny do kupienia osobno)

  Klawisze szybkiego dostępu w zasięgu ręki: umożliwiające komfortową zmianę poziomu oporu w trakcie treningu

  dodatkowe wyposażenie: port USB z możliwością ładowania sprzętów, kółka transportowe, tacka na akcesoria, kieszeń na bidon, głośniki Bluetooth, zasilacz sieciowy

  wymiary sprzętu: 168,9 x 66,8 x 118,9 cm (dł. X szer. X wys.)

  wymiar opakowania: 169 x 32,5 x 75 cm (dł. X szer. X wys.)

  Waga sprzętu: 49,9 kg

  Waga sprzętu w opakowaniu: 54,9 kg

  Maksymalna waga użytkownika: 150 kg

  Przeznaczenie: użytek domowy (2 lata gwarancji) i półkomercyjny (rok gwarancji)  Platforma JRNY wykorzystuje sztuczną inteligencję do tworzenia praktycznie nieskończonej liczby spersonalizowanych treningów w oparciu o wstępną ocenę skuteczności, która uczy się i dopasowuje w miarę postępów użytkownika. Koniec ze zgadywaniem i wykonywaniem typowych ćwiczeń! Z JRNY masz gwarancję, że Twój trening za każdym razem będzie sprawny i satysfakcjonujący. Platforma JRNY proponuje indywidualne treningi audio, treningi prowadzone przez trenera, a także integrację z innymi aplikacjami fitness. Na sprzęcie z dotykowym ekranem masz także dostęp do własnych subskrypcji Netflix czy Amazon Prime Video.


  Użytkownicy JRNY mogą teraz wykonywać treningi także bez wykorzystania sprzętu fitness. W zakładce „Whole body znajdują się treningi video proponujące jogę, ćwiczenia siłowe i ogólnorozwojowe, rozciąganie, a także pilates.


  DYNAMICZNY COACHING

  JRNY mówi bezpośrednio do Ciebie i motywuje Cię do dalszej pracy, oraz formuje spersonalizowane treningi na podstawie Twojej historii treningów. Ich celem jest pomoc w spalaniu jak największej liczby kalorii i poprawie kondycji, przy jednoczesnym poszanowaniu Twoich możliwości. Dopasowując trudność (docelową szybkość spalania) i długość (czas) każdego treningu, JRNY może zapewnić przypasowany program, który jest idealny dla Ciebie.

  MOTION TRACKING

  Developerzy aplikacji JRNY wzbogacili ją o funkcję śledzenia ruchu, która oferuje spersonalizowane wskazówki, liczenie powtórzeń i zindywidualizowane zalecenia dotyczące treningu, a wszystko to na Twoim tablecie. W czasie swojego treningu będziesz otrzymywać na bieżąco wskazówki, jak dopasować ruch w danym momencie. JRNY® z funkcją Motion Tracking zlicza również powtórzenia, zapisuje rzeczywistą wagę i uwzględnia te dane w zaleceniach dotyczących następnego treningu.

  Pamiętaj,podczas wykonywania ćwiczeń kluczowa jest właściwa technika. W treningu nie chodzi tylko o aktywność. Kiedy ćwiczysz, musisz wykonywać każdy ruch poprawnie, żeby zmaksymalizować swoje wyniki, jednocześnie minimalizując ryzyko kontuzji. JRNY z funkcją Motion Tracking pomaga osiągnąć oba te cele

  jednostkowE TRENINGI

  Na podstawie wyników Twojej osobistej oceny efektywności JRNY proponuje Ci treningi dopasowane specjalnie do Twojego poziomu kondycji. Według Bowflex jest to osiągalne poprzez „złożony algorytm oparty na Twojej wcześniejszej historii spalania kalorii”. JRNY mierzy liczbę spalonych kalorii i szybkość ich spalania, a następnie wykorzystuje te informacje do tworzenia treningów dostosowanych do poziomu sprawności każdego użytkownika.  ĆWICZENIA wideo Z TRENERAMI

  JRNY oferuje bibliotekę instruktażowych filmów wideo prowadzonych przez trenerów.

  EXPLORE THE WORLD

  Explore the World™ umożliwia wirtualne treningi w najróżniejszych miejscach na świecie. Bez względu na pogodę, na swym sprzęcie możesz biec albo jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja automatycznie dostosowuje się w czasie rzeczywistym do prędkości urządzeń Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które mają połączenie Bluetooth®.

  Przebiegnij 5 km poprzez malowniczą japońską wieś, 10 km przez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu lub Pragi i sporo innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. Ponadto Explore the World™ umożliwia Ci śledzenie czasu, odległości, prędkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, udoskonalając swoje wyniki na trasach. Poznaj świat już dziś!

  Użytkownicy premium aplikacji JRNY, posiadający sprzęt z dotykowym ekranem, nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World™, ponieważ posiadają bezpłatny dostęp do wszystkich tras. Korzystając z Explore the World™ z poziomu JRNY, masz dodatkowy dostęp do programów treningowych, większej ilości danych a także trenera, który prowadzi Cię poprzez trening.  NETFLIX
  Oglądaj swój ulubiony program podczas treningu. Podczas oglądania u dołu ekranu wyświetlone będą bieżące dane dotyczące Twoich ćwiczeń. Subskrypcja Netflix nie jest zawarta w JRNY.
  Uwaga: ta opcja jest dostępna jedynie w sprzętach z ekranem dotykowym. Nie ma jej w aplikacji na telefonie albo tablecie.

  Aplikacja JRNY™ jest kompatybilna z urządzeniami Apple z systemem iOS 12.0 albo nowszym i większością maszyn z systemem Android w wersji 6.0 lub nowszej. Aplikacja synchronizuje informacje treningowe w czasie rzeczywistym.

  Po założeniu konta użytkownik otrzymuje 2 miesiące członkostwa Premium za darmo.


  Zwift to bezapelacyjnie najpopularniejsza platforma do treningu wśród rowerzystów. Wirtualne drogi Watopii zostały po raz pierwszy uruchomione w 2014 roku i zgromadziły ponad 1,1 miliona subskrybentów. To co naprawdę powoduje, że ​​Zwift odniósł sukces, to ogromna społeczność, tym samym codzienne i cotygodniowe wydarzenia.

  przy pomocy Zwift możesz nie tylko się ścigać, lecz także brać udział w przejażdżkach grupowych 24/7/365. Mile widziani są kolarze na każdym poziomie innowacyjnia, a każda kategoria jest określana przez FTP w watach na kilogram (w / kg). Te wyścigi i przejażdżki grupowe każdego dnia przyciągają tysiące chętnych z całego świata. Zawodowi kolarze i celebryci organizują nawet własne przejażdżki grupowe i treningi - jednym z ostatnich wydarzeń był L’Etape du Tour, który przyciągnął setki tysięcy kolarzy podczas wirtualnego Tour de France.

  W Zwift każdy sportowiec ma swego własnego, dostosowywanego awatara, który kręci się po drogach Watopii. Możesz wybrać swój awatar, jego strój, kask, rękawiczki, buty, rower i koła - niemało z nich jest dostępnych dopiero po osiągnięciu określonego poziomu. Mówiąc o poziomach, zaczynasz od 1 w Zwift i gromadzisz punkty awansu (XP), pokonując więcej kilometrów, zdobywając odznaki tras i wspinając się na jedne z największych szczytów w wirtualnych światach.

  Platforma ma jeszcze ogromną bibliotekę treningów i planów treningowych. Podobnie jak w sytuacji wyścigów i przejażdżek grupowych, dostępne są także treningi grupowe. Możesz także trenować razem ze znajomymi i jeździć na rowerze lub biegać z nimi w czasie rzeczywistym, łącząc się z aplikacjami innych firm, takimi jak Strava albo Garmin Connect.
  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Poziomy rower treningowy halimed marki Insportline ☆

Poziomy rower treningowy halimed marki Insportline Najniższa Cena Online

☆ Poziomy rower treningowy halimed marki Insportline - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: inSPORTline
 • Nazwa produktu: Poziomy rower treningowy halimed marki Insportline
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  stopnie rower treningowy rehabilitacyjny inSPORTline Halimed jest liderem na rynku poziomych rowerów do wykorzystania domowego. Spełni wszystkie Twoje oczekiwania - prędko nabierzesz formy, zrzucisz zbędne kilogramy i wzmocnisz mięśnie nóg. Wszystko w zaciszu własnego domu. Będziesz radować się maksymalnym komfortem nawet w trakcie długich ćwiczeń. Możesz dopasować odległość między szerokim, wygodnym siedziskiem a pedałami skrupulatnie do swoich potrzeb. Możesz także regulować kąt nachylenia oparcia z oddychającej siatki, a dzięki uchwytowi na butelkę tuż obok siodła utrzymanie reżimu picia podczas treningu nie stanowi problemu. Odległość pomiędzy pedałami wynosi tylko 17 cm. Zapewnia to świetną ergonomię ruchu, a pedałowanie przypomina jazdę na prawdziwym rowerze.

  Kolejną zaletą poziomego roweru treningowego inSPORTline Halimed jest jego trwałość. Waży 63 kg i jest niezwykle stabilny podczas ćwiczeń. Ze względu na niski próg jest perfekcyjny dla osób starszych i osób z ograniczeniami ruchowymi. Obsługa jest nieskomplikowana, a duży wyświetlacz LCD wyraźnie wyświetla wszystkie konieczne dane. Aby ustawić podstawowe funkcje, użyj przycisków znajdujących się bezpośrednio na bocznych uchwytach. Nie musisz sięgać do wyświetlacza podczas treningu. Możesz wybrać jeden z 12 wstępnie ustawionych programów, program HRC, który automatycznie dopasowuje obciążenie, aby trening był jak najbardziej produktywny, lub program WATT, aby utrzymać moc przez cały czas treningu. Możesz także skonfigurować i zapisać własny program. Magnetyczny układ hamulcowy gwarantuje maksymalną ciszę. Możesz monitorować swoje tętno przy pomocy uchwytów albo czujników pasa piersiowego (brak w pakiecie).  konkretna i przemyślana kompozycja

  Wysoka jakość wykonania i potężna rama zapewniają wysoką stabilność i nośność do 130 kg. Budowa jest nie tylko mocna, ale także sprytnie zaprojektowana. Niskie wejście zaledwie kilka cali nad ziemią pozwala ćwiczyć osobom starszym lub osobom z ograniczeniami ruchowymi. Odległość pomiędzy pedałami wynosi tylko 17 cm. Ruch jest więc bardzo naturalny i podobny do pedałowania na prawdziwym rowerze.
  komfortowe i dostosowywane siodło

  pokaźne siodło z oparciem z siatki jest szczególnie wygodne, dzięki czemu możesz wytrzymać długie sesje treningowe bez uciążliwego nacisku. Możesz ustawić odległość między siodłem a pedałami i wyregulować oparcie, dokładnie w zależności od wzrostu. Każdy może znaleźć wygodną pozycję.

  Programy nadzwyczajne dla każdego

  Możesz wybierać z szerokiej gamy programów. stopnie rower treningowy inSPORTline Halimed proponuje 12 programów predefiniowanych lub HRC, które samoczynnie zmieniają obciążenie, dzięki temu za każdym razem masz stosowne tętno do spalania tłuszczu. Oczywiście możesz ustawić własny program skrupulatnie według własnych wymagań.
  użyteczne dodatki

  Oczywiście myślimy także o komforcie użytkownika. Tuż obok siodła znajdziesz uchwyt na butelkę, który pomaga utrzymać nawodnienie organizmu. Na bocznych uchwytach znajdują się przyciski do zmiany obciążenia bez konieczności sięgania do wyświetlacza. Pomimo większej masy maszyny można ją łatwo przenosić w zależności od potrzeb dzięki kółkom transportowym.

  Kluczowe parametry:

  • stabilny stopnie rower treningowy do korzystania domowego
  • szczególnie cicha praca
  • komfortowe, regulowane siodło
  • należycie zorganizowany wyświetlacz i bogate oprogramowanie
  • przyciski sterujące na bocznych uchwytach
  • uchwyt na butelkę obok siedziska (w tym butelka)
  • odbiornik sygnału pasa piersiowego 5 kHz (pas nie jest dołączony, zalecamy użytkowanie np. Pasów piersiowych Sigma)
  • Program HRC: urządzenie zwiększa lub zmniejsza obciążenie, dzięki temu użytkownik jest zawsze w słusznej strefie tętna
  • Program WATT: maszyna powiększa lub obniża obciążenie, aby użytkownik wykonał ustawioną moc (na przykład rozszerza obciążenie, ograniczając kadencję pedału)
  • Program Recovery: test orientacyjny, który ocenia Twoją kondycję po treningu
  • komputer wyświetla: spalone kalorie, szybkość, obr./min, czas, dystans, moc w watach, tętno

  Opis techniczny:Podsumowanie, czyli jaki stacjonarny rower treningowy poziomy do 10000 zł najlepszy?


Najlepszy stacjonarny rower treningowy poziomy do 10000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy stacjonarny rower treningowy poziomy do 10000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre rowery stacjonarne – TOP7 maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji rowerów stacjonarnych poziomych do 10000 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych treningowych rowerów typu stacjonarnego.


Powiązania tematyczne:

 • jaki stacjonarny rower treningowy poziomy do 10000 zł opinie i efekty,
 • dobre rowery treningowe poziome do 10000 zł cena,
 • ranking rowerów stacjonarnych poziomych do 10000 zł,
 • stacjonarny rower treningowy poziomy do 10000 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o rowerach stacjonarnych poziomych do 10000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o rowerach stacjonarnych poziomych do 10000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o rowerach stacjonarnych poziomych do 10000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki stacjonarny rower treningowy poziomy do 10000 zł najlepszy? Który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych rowerach stacjonarnych poziomych do 10000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z rowerami treningowymi poziomymi do 10000 zł do domu, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie rowery treningowe poziome do 10000 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z rowerami treningowymi poziomymi do 10000 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach rowery treningowe poziome do 10000 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *