FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking rowerów stacjonarnych poziomych do 10000 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Treningowe rowery stacjonarne / Ranking rowerów stacjonarnych poziomych do 10000 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych rowerów stacjonarnych poziomych do 10000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne wrzesień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych rowerów stacjonarnych poziomych do 10000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych treningowych rowerów typu stacjonarnego.

Jakie rowery treningowe poziome do 10000 zł najlepiej wybrać? Ranking wrzesień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane rowery treningowe poziome do 10000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking rowerów stacjonarnych poziomych do 10000 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Poziomy rower treningowy halimed marki Insportline ☆

Poziomy rower treningowy halimed marki Insportline Najniższa Cena Online

☆ Poziomy rower treningowy halimed marki Insportline - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: inSPORTline
 • Nazwa produktu: Poziomy rower treningowy halimed marki Insportline
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  stopnie rower treningowy rehabilitacyjny inSPORTline Halimed jest liderem na rynku poziomych rowerów do wykorzystywania domowego. Spełni wszystkie Twoje oczekiwania - błyskawicznie nabierzesz formy, zrzucisz zbędne kilogramy i wzmocnisz mięśnie nóg. Wszystko w zaciszu własnego domu. Będziesz cieszyć się maksymalnym komfortem choćby w trakcie długich ćwiczeń. Możesz przystosować odległość między szerokim, wygodnym siedziskiem a pedałami skrupulatnie do swych potrzeb. Możesz także regulować kąt nachylenia oparcia z oddychającej siatki, a dzięki uchwytowi na butelkę tuż obok siodła utrzymanie reżimu picia w trakcie treningu nie stanowi problemu. Odległość między pedałami wynosi tylko 17 cm. Zagwarantuje to znakomitą ergonomię ruchu, a pedałowanie przypomina jazdę na prawdziwym rowerze.

  Kolejną zaletą poziomego roweru treningowego inSPORTline Halimed jest jego solidność. Waży 63 kg i jest wyjątkowo jednostajny w trakcie ćwiczeń. Ze względu na niski próg jest perfekcyjny dla osób starszych i osób z ograniczeniami ruchowymi. Obsługa jest prosta, a obszerny ekran LCD wyraźnie wyświetla wszystkie konieczne dane. Aby ustawić podstawowe funkcje, użyj przycisków znajdujących się bezpośrednio na bocznych uchwytach. Nie musisz sięgać do wyświetlacza w trakcie treningu. Możesz wybrać jeden z 12 wstępnie ustawionych programów, program HRC, który automatycznie dostosowuje obciążenie, aby trening był jak najistotniej efektywny, lub program WATT, by utrzymać moc poprzez cały czas treningu. Możesz także skonfigurować i zapisać własny program. Magnetyczny układ hamulcowy gwarantuje maksymalną ciszę. Możesz pilnować swoje tętno za pomocą uchwytów lub czujników pasa piersiowego (brak w zestawie).  konkretna i przemyślana budowa

  Wysoka jakość wykonania i potężna rama zapewniają wysoką stabilność i nośność do 130 kg. Kompozycja jest nie tylko mocna, lecz także sprytnie zaprojektowana. Niskie wejście zaledwie kilka cali nad ziemią pozwala ćwiczyć osobom starszym lub osobom z ograniczeniami ruchowymi. Odległość pomiędzy pedałami wynosi tylko 17 cm. Ruch jest więc nad wyraz naturalny i podobny do pedałowania na prawdziwym rowerze.
  komfortowe i regulowane siodło

  znaczne siodło z oparciem z siatki jest wyjątkowo wygodne, dzięki czemu możesz wytrzymać długie sesje treningowe bez uciążliwego nacisku. Możesz ustawić odległość pomiędzy siodłem a pedałami i wyregulować oparcie, starannie w zależności od wzrostu. Każdy może znaleźć komfortową pozycję.

  Programy idealne dla każdego

  Możesz wybierać z szerokiej gamy programów. stopnie rower treningowy inSPORTline Halimed oferuje 12 programów predefiniowanych albo HRC, które automatycznie zmieniają obciążenie, dzięki czemu zawsze masz adekwatne tętno do spalania tłuszczu. Oczywiście możesz ustawić własny program starannie według własnych wymagań.
  ergonomiczne dodatki

  Oczywiście myślimy dodatkowo o komforcie użytkownika. Tuż obok siodła odszukasz uchwyt na butelkę, który pomaga utrzymać nawodnienie organizmu. Na bocznych uchwytach znajdują się przyciski do zmiany obciążenia bez konieczności sięgania do wyświetlacza. Pomimo pokaźniejszej masy maszyny można ją z łatwością przenosić w zależności od potrzeb dzięki kółkom transportowym.

  Kluczowe atrybuty:

  • stabilny poziomy rower treningowy do korzystania domowego
  • wyjątkowo cicha praca
  • wygodne, dostosowywane siodło
  • dobrze zorganizowany wyświetlacz i bogate oprogramowanie
  • przyciski sterujące na bocznych uchwytach
  • uchwyt na butelkę obok siedziska (w tym butelka)
  • odbiornik sygnału pasa piersiowego 5 kHz (pas nie jest dołączony, zalecamy stosowanie np. Pasów piersiowych Sigma)
  • Program HRC: urządzenie powiększa albo zmniejsza obciążenie, dzięki temu użytkownik jest zawsze w słusznej strefie tętna
  • Program WATT: maszyna rozszerza albo ogranicza obciążenie, aby użytkownik wykonał ustawioną moc (na przykład rozszerza obciążenie, obniżając kadencję pedału)
  • Program Recovery: test orientacyjny, który ocenia Twoją kondycję po treningu
  • komputer wyświetla: spalone kalorie, prędkość, obr./min, czas, dystans, moc w watach, tętno

  Opis technologiczny:


☆ Rower poziomy inSPORTline Gemini R200 ☆

Rower poziomy inSPORTline Gemini R200 Najniższa Cena Online

☆ Rower poziomy inSPORTline Gemini R200 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: inSPORTline
 • Nazwa produktu: Rower poziomy inSPORTline Gemini R200
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  profesjonalny stopnie rower treningowy inSPORTline Gemini R200 do klubu

  poziomy rower treningowy Insportline Gemini R200 to mistrzowskie urządzenie, które perfekcyjnie sprawdzi się jako wyposażenie każdej siłowni. Wytrzymała, zrównoważona budowa zapewnia wysoką nośność - aż do 140 kg. Rower jest zaopatrzony w komputer z sporym, czytelnym panelem LCD, który wyświetla czas, prędkość, dystans, spalone kalorie, puls, sprawność i liczba obrotów na minutę. W pamięci komputera zapisano 12 gotowych programów, 4 programy użytkownika, 4 programy HRC, które działają na podstawie tętna użytkownika, rejestrowanego poprzez zaimplementowane w uchwyt czujniki (50-140 BPM - uderzeń na minutę), 3 programy z ustawieniem pożądanego celu, program WATT (efektywność w watach) i program manualny. Urządzenie ma wejście USB i 2 wejścia audio, które zezwalają na podłączenie słuchawek albo głośników.

  Rower treningowy Insportline Gemini R200 jest wyekwipowany w wygodny, dostosowywany fotel, uchwyty z zastosowanym pulsometrem i przyciskami kontrolnymi, uchwyty na tablet i butelkę. Pod wyświetlaczem znajdują się dwa kolejne przyciski, które proste przerwanie i wznowienie pracy urządzenia. Komfort użytkowania gwarantują także kółka transportowe i system wyrównywania powierzchni. Dzięki zastosowanemu generatorowi prądu, rower nie musi być podłączony do zasilania - energia jest stworzona w trakcie ćwiczeń. Urządzenie oszczędza energię, a zatem jest przychylne dla środowiska. Bateria wymaga ładowania przynajmniej raz w miesiącu, proces ładowania wynosi 6 godzin.

  Najważniejsze atrybuty:

  • fachowy poziomy rower treningowy o wytrzymałej konstrukcji
  • zastosowany generator energii
  • broni stawy i plecy
  • Czytelny wyświetlacz i obfita liczba programów
  • Uchwyty na butelkę i tablet
  • Wejście USB i dwa wejścia audio (zezwalają na podłączenie słuchawek lub głośników)
  • srebrno-szara kolorystyka
  • Komputer wyświetla: spalone kalorie, prędkość, obroty na minutę, dystans, sprawność (wat) i tryb oporu

  artykuł
  Kod producenta
  14172
  EAN
  8596084041722
  dane podstawowe
  Przeznaczenie
  Komercyjne
  typ
  Poziome
  System hamowania
  Magnetyczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  8.1
  Nośność [kg]
  140
  Waga [kg]
  68
  Wyposażenie
  Gniazdo 3.5 mm jack
  Gniazdo USB
  Komputer
  Podstawka pod urządzenie przenośne
  System pomiaru tętna
  Uchwyt na bidon
  wyświetlacz LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Pomiar prędkości
  Pomiar pulsu
  Programy treningowe
  Wydatek energetyczny

☆ Rower stacjonarny Life Fitness RS1 GO RS1-XX03-0105_GC-000X-0105 | ☆

Rower stacjonarny Life Fitness RS1 GO RS1-XX03-0105_GC-000X-0105 | Najniższa Cena Online

☆ Rower stacjonarny Life Fitness RS1 GO RS1-XX03-0105_GC-000X-0105 | - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Life Fitness
 • Nazwa produktu: Rower stacjonarny Life Fitness RS1 GO RS1-XX03-0105_GC-000X-0105 |
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Na ergometrze poziomym Life Fitness RS1 Go doświadczysz nieobciążającego i skutecznego treningu cardio. Konsola ergometru poziomego Life Fitness jest nad wyraz prosta w obsłudze. Dzięki wielostopniowej regulacji siedziska i niskiemu wejściu, trening wytrzymałościowy jest szczególnie wygodny.

  JESZCZE BARDZIEJ wygodnY Rower stopnie Life Fitness RS1 Go jest udoskonalonym następcą ergometru poziomego R1 Go. Poza dopracowanym designem, świeże ergometry poziome z linii RS proponują dodatkowo więcej przestrzeni.

  Oznacza to,pomiędzy siedzeniem a pedałami ergometr poziomy jest otwarty. Dzięki temu wsiadanie i zsiadanie są wyjątkowo nieskomplikowane i komfortowe – istotnie dla osób z ograniczonymi możliwościami ruchowymi.

  NAJWYŻSZY standard LIFE FITNESS Jakość ergometru poziomego Life Fitness RS1 Go odpowiada wysokim standardom Life Fitness. Konsola Go charakteryzuje się wyjątkowo prostą i intuicyjną obsługą. Poza tym została ona dopasowana co do koloru i nadzwyczajnie wkomponowuje się ona w koncepcję koloru całej serii RS-Serie od Life Fitness.

  komfortowE, dostosowywanE SIEDZISKO wygodne, wyściełane siedzisko można regulować w pozycji horyzontalnej w 13 stopniach, poza tym kąt nachylenia oparcia można zmieniać, tak żeby znaleźć trafną pozycję treningową, w której możesz trenować komfortowo i najistotniej sprawnie.

  przejrzystA I PROSTA W OBSŁUDZE KONSOLA Rower stopnie Life Fitness RS1 Go wyekwipowany jest w konsolę Go. Posiada ona pokaźny ekran LCD, na którym w czytelny sposób przedstawione są informacje treningowe. Dzięki niebieskiemu podświetleniu, wartości można starannie odczytać nawet w ciemności.

  genialne, jeśli trenujesz w przyciemnionym pomieszczeniu albo bezpośrednio przy oknie. SkutecznE I PROSTE PROGRAMY TRENINGOWE Konsola oferuje regulację oporu spomiędzy 20 , a także 13 zaimplementowanych programów treningowych.

  Wśród nich są również programy sterowane tętnem. Konsola ergometru poziomego Life Fitness wyposażona jest w odbiornik tętna, a optymalny pas napiersiowy jest dołączony do urządzenia. Opcjonalnie można używać naręcznych czujników tętna.

  Trening sterowany tętnem (z dołączonym pasem napiersiowym) instynktowna obsługa konsoli GO komfortowe siedzisko z wysokim oparciem Wyjątkowo cichy dzięki napędowi pasowemu Poly-V Funkcja oszczędzania energii Wyrównanie wysokości na nierównym podłożu Samoregulujące się pedały Z programami Warm-Up & Cool-Down Maksymalna waga użytkownika: 135 Kg


☆ Rower poziomy turbo r11 marki Gymost ☆

Rower poziomy turbo r11 marki Gymost Najniższa Cena Online

☆ Rower poziomy turbo r11 marki Gymost - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gymost
 • Nazwa produktu: Rower poziomy turbo r11 marki Gymost
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  ROWER TRENINGOWY TURBO R11 LED

  Rower TURBO R11 LED to sprzęt do wykorzystania komercyjnego firmy Gymost. To co wyróżnia R11 spomiędzy innych modeli przystępnych na rynku to najczęściej pokaźny zakres oporu bo aż 20 poziomów.

  Rower do zastosowania komercyjnego

  mistrzowski rower przeznaczony do zastosowań w klubach, siłowniach, centrach SPA itp. Mocna i solidna budowa gwarantuje nieszablonową stabilność w trakcie ćwiczeń i pozwoliła uzyskać nośność na poziomie 150 kg. Pomimo swojej wagi i rozmiarów, urządzenie bez trudu można przemieszczać dzięki kółkom transportowym.


  GWARANCJA

  + Gwarancja komercyjna - 2 lata: stosowanie sprzętu w klubach fitness i siłowniach, klubach sportowych, szkołach i uczelniach, jednostkach i szkołach Policji oraz Wojska.

  + Gwarancja półkomercyjna - 2 lata: używana przy produktach, których przeznaczenie dopuszcza stosowanie ich w miejscach publicznych, czas tygodniowego stosowania przekracza 25 godzin, dotyczy sprzętu zaprojektowanego dla profesjonalnego/komercyjnego użytkowania., dotyczy sprzętu zakupionego poprzez kontrahenta.


☆ - rower poziomy r8 marki Circle fitness ☆

- rower poziomy r8 marki Circle fitness Najniższa Cena Online

☆ - rower poziomy r8 marki Circle fitness - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Circle Fitness
 • Nazwa produktu: - rower poziomy r8 marki Circle fitness
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Ćwiczenia na rowerze poziomym przynoszą mnóstwo korzyści dla całego organizmu. Wybierając rower stopnie R8 decydujesz się na redukcję tkanki tłuszczowej, jak na dodatek wspierasz pracę kładu sercowo-naczyniowego, udoskonalasz wydajność płucną i kondycję organizmu, a w głównej mierze – uwalniasz endorfiny.

  Przekonaj się sam, iż trening to przyjemność! Pozycja przyjmowana na rowerze poziomym jest bezpieczna i redukuje przeciążenia kręgosłupa. Komfort Twojego treningu wzrasta dzięki zaimplementowaniu 25 poziomów regulacji oporu, sensorów dotykowych czy wyświetlacza LED.

  W rowerze poziomym R8 do dyspozycji użytkownika oddano sporo programów treningowych, dzięki któremu samodzielnie decydujesz o tym, jaki trening chcesz w danej chwili wykonać. Śledź postępy swoich ćwiczeń, zbliżając się do osiągnięcia wymarzonego celu!

  Wyświetlanie informacji o czasie, dystansie czy pulsie zmotywuje Cię do dalszych ćwiczeń! Rower poziomy R8 wyekwipowany jest w praktyczne siedzisko z oparciem, które powoduje,spełni oczekiwania w dodatku wyśmienicie jako narzędzie rehabilitacji dla osób po kontuzjach i seniorów.


☆ Kettler Rower poziomy tour 600 r (7640119481401) ☆

Kettler Rower poziomy tour 600 r (7640119481401) Najniższa Cena Online

☆ Kettler Rower poziomy tour 600 r (7640119481401) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Rower poziomy tour 600 r (7640119481401)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rowerek treningowy KETTLER TOUR 600 R to następca i odpowiednik modelu KETTLER ERGO R3.

  Stan towaru: nowy, oryginalnie zapakowany

  Rowery poziome rekomendowane są osobom, które mają problemy z lędźwiowym odcinkiem kręgosłupa. Mogą z niego korzystać także osoby o ograniczonej sprawności ruchowej oraz osoby starsze.

  Kettler TOUR 600 R to indukcyjny rowerek, sterowany elektronicznie, z 8 kg kołem zamachowym. W trakcie treningu można wybrać jeden z 10 programów, dostosowanych do różnorodnych poziomów efektywności. Komputer treningowy pozwala także na skonfigurowanie 4 użytkowników, dzięki temu każdy z domowników będzie miał dostęp do swoich danych z ostatnich treningów.

  Poziom oporu można zmieniać w zakresie 25-400 watów (co 5 wat), umożliwia dobranie intensywności treningu do indywidualnych potrzeb.

  Dla wygody użytkowania i możliwości dobrania rowerka do wzrostu osoby ćwiczącej, realna jest regulacja siedziska wzdłuż szyny.

  Nośność urządzenia to 130 kilogramów.

  • wariant urządzenia: stopnie rower treningowy
  • wariant: indukcyjny
  • Waga koła zamachowego: 8 kg
  • Regulacja oporu: elektroniczna, 25-400 watów (co 5 wat)
  • Moc szczytowa: 400 Wat
  • Maksymalna waga użytkownika: 130 kg
  • Pomiary: czas, prędkość, dystans, kadencja (obr./min), tętno, kalorie, moc w watach
  • Wyposażenie: komputer treningowy, uchwyt na smartfon, sensory dotykowe, kółka transportowe, profilowane rękojeści
  • Programy treningowe: 10
  • Języki menu: 7 (EN, DE, FR, IT, NL, PL, RU)
  • Kierownica: poręczna
  • Podstawy na stopy: przeciwpoślizgowe
  • Zasilanie: zasilacz (230V)
  • rozmiary po rozłożeniu (dł x szer x wys): 163 x 63 x 119 cm
  • Waga: 51 kg

  powystawowy


☆ Gorilla sports Rower stacjonarny 4.2r poziomy ☆

Gorilla sports Rower stacjonarny 4.2r poziomy Najniższa Cena Online

☆ Gorilla sports Rower stacjonarny 4.2r poziomy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gorilla Sports
 • Nazwa produktu: Gorilla sports Rower stacjonarny 4.2r poziomy
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower stacjonarny poziomy 4.2R - sprzęt fitness niemieckiej producenta Gorilla Sports. 2 lata gwarancji.


☆ Schwinn® Rower Poziomy Programowany 590R + Wysyłka Gratis ☆

Schwinn® Rower Poziomy Programowany 590R + Wysyłka Gratis Najniższa Cena Online

☆ Schwinn® Rower Poziomy Programowany 590R + Wysyłka Gratis - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Schwinn
 • Nazwa produktu: Schwinn® Rower Poziomy Programowany 590R + Wysyłka Gratis
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:  Rower stopnie Programowany Schwinn 590R to najnowszy model marki Schwinn. Sprzęt został zaopatrzony między innymi w 13 rozmaitych, wgranych na stałe programów treningowych i ponad 1000 indywidualnie dopasowywanych treningów w aplikacji JRNY. Spomiędzy innych rowerów podkreśla się progresywnym, eleganckim designem.


  Rower został wyekwipowany także we wszelkie konieczne akcesoria oraz dodatki, które uczynią trening błogim i wygodnym, w tym głośniki, port USB z możliwością ładowania maszyn, tackę na tablet, kieszeń na bidon, kółka transportowe do komfortowego przemieszczania sprzętu oraz technologię Bluetooth, która umożliwia np. Połączenie urządzenia z bezprzewodowym pasem telemetrycznym do starannego pomiaru tętna podczas treningu.  podczas treningu na rowerze 590R masz możliwość śledzenia swych aktywności przy pomocy kompatybilnych aplikacji - przeważnie JRNY, a także Zwift. Subskrypcja Zwift zagwarantuje Ci dostęp do ponad 80 wirtualnych tras. Na nich możesz rywalizować ze znajomymi, brać udział w ogólnoświatowych zawodach, czy grupowych treningach. Choćby nie zauważysz, jak kilometry będą mijały jeden za drugim, a Twoja kondycja poprawi się momentalnie. Gdy zapragniesz odmiany, możesz jeździć po ponad 80 wirtualnych trasach umieszczonych w lokalizacjach na całym świecie, do których dostęp zapewniony jest przez aplikację Explore the World. W dodatku na trasach z samoczynną zmianą terenu, rower sam zmieni obciążenie podczas treningu.


  stopnie rower 590R firmy Schwinn sprawi, że Twój trening nigdy nie stanie się monotonny, a Ty wzniesiesz swoją kondycję na nowy, widocznie wyższy poziom!  Co daje trening na rowerze poziomym? odpowiednio wykonywany pomaga spalić tkankę tłuszczową, rozszerzyć wydolność organizmu, siłę mięśni, poprawić kondycję. Podczas takiego treningu pracują nie tylko nogi, lecz także mięśnie brzucha czy pośladkowe, które pomagają utrzymać stabilną sylwetkę. Z tego sprzętu może korzystać każdy. polecany jest choćby dla osób mających problemy z kręgosłupem. Mogą one wygodnie oprzeć się w trakcie jazdy. Jeśli masz problem z nadwagą, a chcesz zacząć trenować, taki rower jest nieprzeciętny dla Ciebie. Przeciążenia podczas ćwiczeń są mniejsze niż na innych sprzętach, więc komfortowo możesz wydłużać czas spędzany na treningu.  dane technicznE:


  wyświetlacz: 7" wysokiej rozdzielczości ekran LCD pozwalają na śledzenie i kontrolowanie parametrów treningu

  Łączność z aplikacjami: JRNY (rok członkostwa premium gratis), ZWIFT, Explore the World

  Programy treningowe: 13 wgranych programów, do tego ponad 1000 indywidualnie dopasowywanych treningów w aplikacji JRNY

  poziomy oporu: 25 (nowoczesny system Auto ECB)

  Funkcje: czas, dystans, szybkość, kalorie, puls, opór

  Siedzenie: pokaźne i komfortowe z wyściełanym oparciem

  Pedały: antypoślizgowe z dostosowywanymi paskami bezpieczeństwa

  Uchwyty: statyczne, możliwość regulacji położenia

  Konsola z miejscem na tablet

  Transmisja danych: Bluetooth (BLE 4.0)

  Puls: za pośrednictwem pasa telemetrycznego (pas osiągalny do kupienia osobno)

  Klawisze szybkiego dostępu w zasięgu ręki: umożliwiające wygodną zmianę poziomu oporu w trakcie treningu

  dopełniające wyposażenie: port USB z możliwością ładowania maszyn, kółka transportowe, tacka na akcesoria, kieszeń na bidon, głośniki Bluetooth, zasilacz sieciowy

  wymiary sprzętu: 168,9 x 66,8 x 118,9 cm (dł. X szer. X wys.)

  rozmiar opakowania: 169 x 32,5 x 75 cm (dł. X szer. X wys.)

  Waga sprzętu: 49,9 kg

  Waga sprzętu w opakowaniu: 54,9 kg

  Maksymalna waga użytkownika: 150 kg

  Przeznaczenie: użytek domowy (2 lata gwarancji) i półkomercyjny (rok gwarancji)  Platforma JRNY wykorzystuje nienaturalną inteligencję do tworzenia praktycznie nieskończonej liczby spersonalizowanych treningów w oparciu o wstępną ocenę skuteczności, która uczy się i dostosowuje w miarę postępów użytkownika. Koniec ze zgadywaniem i wykonywaniem charakterystycznych ćwiczeń! Z JRNY masz gwarancję, że Twój trening za każdym razem będzie wydajny i satysfakcjonujący. Platforma JRNY proponuje jednostkowe treningi audio, treningi prowadzone poprzez trenera, a także integrację z innymi aplikacjami fitness. Na sprzęcie z dotykowym ekranem masz także dostęp do własnych subskrypcji Netflix czy Amazon Prime Video.

  Użytkownicy JRNY mogą dzisiaj wykonywać treningi także bez wykorzystania sprzętu fitness. W zakładce „Round Out Your Routine” znajdują się filmy z sesji jogi, ćwiczeń siłowych i ogólnorozwojowych.


  DYNAMICZNY COACHING

  JRNY mówi bezpośrednio do Ciebie i motywuje Cię do dalszej pracy,, a także tworzy spersonalizowane treningi na podstawie Twojej historii treningów. Ich celem jest pomoc w spalaniu jak największej liczby kalorii i poprawie kondycji, przy jednoczesnym poszanowaniu Twoich możliwości. Dopasowując trudność (docelową szybkość spalania) i długość (czas) każdego treningu, JRNY może zapewnić dopasowany program, który jest znakomity dla Ciebie.  jednostkowE TRENINGI

  Na podstawie wyników Twojej osobistej oceny produktywności JRNY oferuje Ci treningi dostosowane specjalnie do Twojego poziomu kondycji. Według Bowflex jest to osiągalne poprzez „złożony algorytm oparty na Twojej wcześniejszej historii spalania kalorii”. JRNY mierzy liczbę spalonych kalorii i prędkość ich spalania, a następnie wykorzystuje te informacje do tworzenia treningów dopasowanych do poziomu efektywności każdego użytkownika.

  ĆWICZENIA wideo Z TRENERAMI

  JRNY oferuje bibliotekę instruktażowych filmów wideo prowadzonych przez trenerów.  EXPLORE THE WORLD
  Explore the World™ pozwala na wirtualne treningi w różnorodnych miejscach na świecie. Bez względu na pogodę, na swoim sprzęcie możesz biec lub jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja automatycznie dostosowuje się w czasie rzeczywistym do szybkości sprzętów Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które posiadają połączenie Bluetooth®.

  Przebiegnij 5 km poprzez malowniczą japońską wieś, 10 km poprzez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu albo Pragi i niemało innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. Ponadto Explore the World™ zezwala na Ci śledzenie czasu, odległości, prędkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, udoskonalając swoje wyniki na trasach. Poznaj świat już dziś!

  Użytkownicy premium aplikacji JRNY, posiadający sprzęt z dotykowym ekranem, nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World™, ponieważ mają gratisowy dostęp do wszelkich tras. Korzystając z Explore the World™ z poziomu JRNY, masz dodatkowy dostęp do programów treningowych, większej ilości informacji a także trenera, który prowadzi Cię poprzez trening.  NETFLIX
  Oglądaj swój ulubiony program podczas treningu. Podczas oglądania na dole ekranu wyświetlone będą bieżące informacje dotyczące Twoich ćwiczeń. Subskrypcja Netflix nie jest zawarta w JRNY.
  Uwaga: ta opcja jest przystępna jedynie w sprzętach z ekranem dotykowym. Nie ma jej w aplikacji na telefonie albo tablecie.

  Aplikacja Bowflex JRNY™ jest kompatybilna z urządzeniami Apple z systemem iOS 12.0 lub nowszym i większością urządzeń z systemem Android w wersji 6.0 albo nowszej. Aplikacja synchronizuje dane treningowe w czasie rzeczywistym.

  Po założeniu konta użytkownik dostaje 2 miesiące członkostwa Premium za darmo.
  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Rower poziomy indukcyjno-magnetyczny Toorx BRX-R3000 ☆

Rower poziomy indukcyjno-magnetyczny Toorx BRX-R3000 Najniższa Cena Online

☆ Rower poziomy indukcyjno-magnetyczny Toorx BRX-R3000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Toorx
 • Nazwa produktu: Rower poziomy indukcyjno-magnetyczny Toorx BRX-R3000
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower treningowy poziomy BRX R3000 jest rowerem do użytkowania na siłowniach i w klubach fitness. Taki trening to sposób na redukcję stresu, i odprężenie dla ciała i umysłu czy rozgrzewkę przed treningiem siłowym....


☆ Horizon Rower poziomy fitness comfort r8.0 viewfit (4713375364221) ☆

Horizon Rower poziomy fitness comfort r8.0 viewfit (4713375364221) Najniższa Cena Online

☆ Horizon Rower poziomy fitness comfort r8.0 viewfit (4713375364221) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon
 • Nazwa produktu: Horizon Rower poziomy fitness comfort r8.0 viewfit (4713375364221)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Z rowerem stacjonarnym Horizon Fitness R8.0 trenujesz w domu w sposób, który jest łatwy dla Twoich pleców! Wielopozycyjna kierownica, siedzisko o wielkiej powierzchni z podparciem lędźwiowym proponują maksymalny komfort dla zdrowego treningu sercowo-naczyniowego.

  użyteczna kierownica i wygodne siedzisko są płynnie dostosowywane, co pozwala na ustawienie optymalnej pozycji treningowej. Mocna konstrukcja ramy z dostępem z poziomu podłogi zapewnia jeszcze obszerniejszy komfort treningu.

  mnóstwo OPCJII TRENINGOWYCH Comfort R 8.0 wyekwipowany jest w precyzyjny indukcyjny system hamowania, który posiada 30 elektronicznie sterowanych poziomów oporu. W trybie sterowanym watami można zmieniać opór w zakresie 25 - 400 W.

  Dla urozmaicenia treningu dostępnych jest 16 programów treningowych. Ekran LCD o przekątnej 6,25 cala ukazuje informacje treningowe, takie jak dystans, czas i szybkość. Ergometr Horizon Fitness R8.0 zaimplementowane czujniki pulsu rąk do pomiaru tętna; osiągalny jest też pomiar za pomocą opcjonalnie przystępnego pasa piersiowego.

  NIESKOŃCZONA ROZRYWKA Rower stacjonarny Horizon Fitness R8.0 można podłączyć do dostępnego opcjonalnie urządzenia "Passport". Passport oferuje możliwość symulowania prawdziwych tras na ekranie telewizora i przebiegania ich z rowerem Horizon Fitness R8.0.

  W ten sposób Twój trening staje się jeszcze bardziej realistyczny! na dodatek rowerek Horizon Fitness R8.0 jest kompatybilny z aplikacją Viewfit, która przekazuje dane treningowe na smartfona. Wyposażenie obejmuje również uchwyt na butelkę z wodą i uchwyt na urządzenie inteligentne.

  Dzięki kółkom transportowym i uchwytowi transportowemu możesz łatwo przenieść rowerek Horizon Fitness R8.0 po skończonym treningu. Wygodne siodełko z podparciem lędźwiowym Regulacja siodełka w pionie i poziomie Wytrzymała budowa z niskim wejściem precyzyjny indukcyjny układ hamulcowy z 30 stopniami oporu Kierownica wielopozycyjna Tryb oszczędności energii Passport ready: opcjonalne urządzenie passport box umożliwiające odtwarzanie na monitorze realnych tras pokaźna podstawa zapewniająca stabilność urządzenia Wyrównanie wysokości Kompatybilność z Passport Ready & Viewfit Podświetlana na niebiesko konsola LCD 6,25 cala 6,25-calowa, podświetlana na niebiesko konsola LCD z 16 programamiPodobne zestawienia:


Najtańsze rowery treningowe poziome do 10000 zł – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze rowery treningowe poziome do 10000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich rowerów stacjonarnych poziomych do 10000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Rower magnetyczny ride 300 marki Kettler ☆

Rower magnetyczny ride 300 marki Kettler Najniższa Cena Online

☆ Rower magnetyczny ride 300 marki Kettler - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Rower magnetyczny ride 300 marki Kettler
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rowerek treningowy KETTLER RIDE 300 następca i odpowiednik modelu KETTLER 100. KETTLER RIDE 300 to magnetyczny rower treningowy z 15 stopniowym zakresem obciążenia. Komputer treningowy z czytelnym wyświetlaczem i wygodnymi przyciskami umożliwia kontrolę parametrów treningu.

  Opór magnetyczny zapewnia płynną i cichą pracę. Sterowanie oporem odbywa się za pomocą pokrętła umieszczonego tuż pod kierownicą. Wielkie i wygodne siodełko posiada podwójną regulację: wysokości i odległości od kierownicy.

  praktyczna kierownica posiada możliwość regulacji kąta nachylenia i dostosowania do wzrostu. Rower stacjonarny to jedno z podstawowych sprzętów do kształtowania kondycji i sylwetki. Poprawnie wpływa na pracę układu krążeniowo-oddechowego.

  Jazda na rowerku treningowym pomaga spalić zbędne kalorie i schudnąć. Może być stosowany w treningu cardio, obwodowym jak i rehabilitacji. Rowerek KETTLER RIDE 100 rekomendowany jest każdemu, niezależnie od wieku i kondycji.

  15 poziomów regulacji oporu pozwala na dobranie intensywności treningu do jednostkowych potrzeb. Docenią go także osoby starsze, ponieważ trening na rowerku nie obciąża stawów i nie powoduje urazów i kontuzji.

  Cicha i płynna praca roweru zezwala na trening w domu. Rower nie zajmuje mnóstwo miejsca. Kółka transportowe umożliwią nietrudne przestawienie roweru po skończonym treningu. Komputer treningowy Czytelny, instynktowny w obsłudze, wyświetla sześć najważniejszych parametrów treningu.

  Wyświetlane atrybuty: czas treningu dystans zużycie kalorii tętno prędkość kadencja (obr./min) posiada 10 zaprogramowanych programów treningowych, dzięki którym realne jest dostosowanie intensywności treningu do produktywności i kondycji użytkownika.

  pozwala na regulację poziomem oporu w zakresie od 1 do 15. Na komputerze możliwe jest także zdefiniowanie 4 użytkowników. Regulacja oporu KETTLER RIDE 300 to magnetyczny rower z 8 kg kołem zamachowym i 15 stopniami oporu.

  Poziom oporu dostosowywany jest elektronicznie, przy pomocy pokrętła umieszczonego na monitorze. Regulacja w zakresie od 1 do 15 pozwala zbratać poziom treningu do indywidualnych potrzeb. Siodełko obszerne, komfortowe siodełko ma podwójną regulację.

  realna jest zarówno zmiana wysokości siodełka jak i jego odległości od kierownicy. Dzięki temu każdy, niezależnie od wzrostu, odszuka optymalne ustawienie. Wymiary siodełka (najszersze miejsce): szerokość: 30 cm długość: 30 cm Siodełko posiada 10 poziomów regulacji wysokości.

  osiągalne jest ustawienie go na wysokościach od 80 do 110 cm, licząc od podłogi. Rama potężna, stalowa rama gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo w trakcie treningu. Pokrywa wytwarzana z wysokiej jakości tworzyw, stanowi znakomite wyciszenie magnetycznego systemu oporu.

  Kierownica U-kształtna kierownica z regulacją kąta nachylenia zezwala na dostosowanie do wzrostu i stylu jazdy. Sensory dotykowe Umieszczone na kierownicy, umożliwiają pomiar tętna. Pedały antypoślizgowe, samopoziomujące się pedały, z dostosowywanymi paskami.

  Uchwyt na smartfon Uchwyt na tablet albo smartfon umożliwia wygodne umieszczenie urządzenia przenośnego w zasięgu wzroku i korzystania z dopełniającego wyświetlacza podczas treningu. Kółka transportowe Kółka transportowe wygodny transport rowerku po treningu.

  SPECYFIKACJA wariant urządzenia: rower treningowy pionowy wariant: magnetyczny Waga koła zamachowego: 8 kg Regulacja oporu: elektroniczna, 1 - 15 Maksymalna waga użytkownika: 130 kg Pomiary: czas, prędkość, dystans, kadencja (obr./min), tętno, kalorie, temperatura wnętrza Łączność: Bluetooth, aplikacja Kinomap Wyposażenie: komputer treningowy, uchwyt na smartfon, sensory dotykowe, kółka transportowe, uchwyty na stopy Kierownica: U-kształtna, regulowany kąt nachylenia Siodełko: poręczne, dostosowywane w pionie i w poziomie Zasilanie: zasilacz (230V) wymiary po rozłożeniu (dł.

  x szer. X wys.): 119x55x137 cm Waga: 39 kg


☆ Gorilla sports Rower stacjonarny 4.2r poziomy ☆

Gorilla sports Rower stacjonarny 4.2r poziomy Najniższa Cena Online

☆ Gorilla sports Rower stacjonarny 4.2r poziomy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gorilla Sports
 • Nazwa produktu: Gorilla sports Rower stacjonarny 4.2r poziomy
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower stacjonarny poziomy 4.2R - sprzęt fitness niemieckiej producenta Gorilla Sports. 2 lata gwarancji.


☆ Horizon Rower poziomy fitness comfort r8.0 viewfit (4713375364221) ☆

Horizon Rower poziomy fitness comfort r8.0 viewfit (4713375364221) Najniższa Cena Online

☆ Horizon Rower poziomy fitness comfort r8.0 viewfit (4713375364221) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon
 • Nazwa produktu: Horizon Rower poziomy fitness comfort r8.0 viewfit (4713375364221)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Z rowerem stacjonarnym Horizon Fitness R8.0 trenujesz w domu w sposób, który jest nieskomplikowany dla Twoich pleców! Wielopozycyjna kierownica, siedzisko o obfitej powierzchni z podparciem lędźwiowym proponują maksymalny komfort dla zdrowego treningu sercowo-naczyniowego.

  ergonomiczna kierownica i wygodne siedzisko są płynnie regulowane, co pozwala na ustawienie optymalnej pozycji treningowej. Solidna kompozycja ramy z dostępem z poziomu podłogi gwarantuje jeszcze większy komfort treningu.

  sporo OPCJII TRENINGOWYCH Comfort R 8.0 wyekwipowany jest w skrupulatny indukcyjny system hamowania, który ma 30 elektronicznie sterowanych stopni oporu. W trybie sterowanym watami można zmieniać opór w zakresie 25 - 400 W.

  Dla urozmaicenia treningu dostępnych jest 16 programów treningowych. Ekran LCD o przekątnej 6,25 cala pokazuje dane treningowe, takie jak dystans, czas i prędkość. Ergometr Horizon Fitness R8.0 zaimplementowane czujniki pulsu rąk do pomiaru tętna; możliwy jest też pomiar przy pomocy opcjonalnie dostępnego pasa piersiowego.

  NIESKOŃCZONA ROZRYWKA Rower stacjonarny Horizon Fitness R8.0 można podłączyć do przystępnego opcjonalnie urządzenia "Passport". Passport proponuje możliwość symulowania prawdziwych tras na ekranie telewizora i przebiegania ich z rowerem Horizon Fitness R8.0.

  W ten sposób Twój trening staje się jeszcze bardziej realistyczny! na dodatek rowerek Horizon Fitness R8.0 jest kompatybilny z aplikacją Viewfit, która przekazuje informacje treningowe na smartfona. Wyposażenie obejmuje na dodatek uchwyt na butelkę z wodą oraz uchwyt na urządzenie inteligentne.

  Dzięki kółkom transportowym i uchwytowi transportowemu możesz z łatwością przenieść rowerek Horizon Fitness R8.0 po skończonym treningu. Wygodne siodełko z podparciem lędźwiowym Regulacja siodełka w pionie i poziomie Wytrzymała budowa z niskim wejściem skrupulatny indukcyjny układ hamulcowy z 30 stopniami oporu Kierownica wielopozycyjna Tryb oszczędności energii Passport ready: opcjonalne urządzenie passport box umożliwiające odtwarzanie na monitorze realnych tras obfita podstawa gwarantująca stabilność urządzenia Wyrównanie wysokości Kompatybilność z Passport Ready & Viewfit Podświetlana na niebiesko konsola LCD 6,25 cala 6,25-calowa, podświetlana na niebiesko konsola LCD z 16 programami


☆ Kettler Rower poziomy tour 600 r (7640119481401) ☆

Kettler Rower poziomy tour 600 r (7640119481401) Najniższa Cena Online

☆ Kettler Rower poziomy tour 600 r (7640119481401) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Rower poziomy tour 600 r (7640119481401)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rowerek treningowy KETTLER TOUR 600 R to następca i odpowiednik modelu KETTLER ERGO R3.

  Stan towaru: nowy, oryginalnie zapakowany

  Rowery poziome sugerowane są osobom, które mają problemy z lędźwiowym odcinkiem kręgosłupa. Mogą z niego korzystać także osoby o ograniczonej skuteczności ruchowej, a także osoby starsze.

  Kettler TOUR 600 R to indukcyjny rowerek, sterowany elektronicznie, z 8 kg kołem zamachowym. W trakcie treningu można wybrać jeden z 10 programów, przypasowanych do rozmaitych poziomów sprawności. Komputer treningowy pozwala także na skonfigurowanie 4 użytkowników, dzięki temu każdy z domowników będzie miał dostęp do swoich danych z ostatnich treningów.

  Poziom oporu można zmieniać w zakresie 25-400 watów (co 5 wat), zezwala na dobranie intensywności treningu do jednostkowych potrzeb.

  Dla wygody używania i możliwości przypasowania rowerka do wzrostu osoby ćwiczącej, możliwa jest regulacja siedziska wzdłuż szyny.

  Nośność urządzenia to 130 kilogramów.

  • wariant urządzenia: poziomy rower treningowy
  • typ: indukcyjny
  • Waga koła zamachowego: 8 kg
  • Regulacja oporu: elektroniczna, 25-400 watów (co 5 wat)
  • Moc szczytowa: 400 Wat
  • Maksymalna waga użytkownika: 130 kg
  • Pomiary: czas, szybkość, dystans, kadencja (obr./min), tętno, kalorie, moc w watach
  • Wyposażenie: komputer treningowy, uchwyt na smartfon, sensory dotykowe, kółka transportowe, profilowane rękojeści
  • Programy treningowe: 10
  • Języki menu: 7 (EN, DE, FR, IT, NL, PL, RU)
  • Kierownica: poręczna
  • Podstawy na stopy: przeciwpoślizgowe
  • Zasilanie: zasilacz (230V)
  • wymiary po rozłożeniu (dł x szer x wys): 163 x 63 x 119 cm
  • Waga: 51 kg

  powystawowy


☆ Rower poziomy indukcyjno-magnetyczny Toorx BRX-R3000 ☆

Rower poziomy indukcyjno-magnetyczny Toorx BRX-R3000 Najniższa Cena Online

☆ Rower poziomy indukcyjno-magnetyczny Toorx BRX-R3000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Toorx
 • Nazwa produktu: Rower poziomy indukcyjno-magnetyczny Toorx BRX-R3000
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower treningowy poziomy BRX R3000 jest rowerem do korzystania na siłowniach i w klubach fitness. Taki trening to sposób na redukcję stresu, i odprężenie dla ciała i umysłu czy rozgrzewkę przed treningiem siłowym....Podsumowanie, czyli jaki stacjonarny rower treningowy poziomy do 10000 zł najlepszy?


Najlepszy stacjonarny rower treningowy poziomy do 10000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy stacjonarny rower treningowy poziomy do 10000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre rowery stacjonarne – TOP7 wrzesień 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji rowerów stacjonarnych poziomych do 10000 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych treningowych rowerów typu stacjonarnego.


Powiązania tematyczne:

 • jaki stacjonarny rower treningowy poziomy do 10000 zł opinie i efekty,
 • dobre rowery treningowe poziome do 10000 zł cena,
 • ranking rowerów stacjonarnych poziomych do 10000 zł,
 • stacjonarny rower treningowy poziomy do 10000 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o rowerach stacjonarnych poziomych do 10000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o rowerach stacjonarnych poziomych do 10000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o rowerach stacjonarnych poziomych do 10000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki stacjonarny rower treningowy poziomy do 10000 zł najlepszy? Który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych rowerach stacjonarnych poziomych do 10000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z rowerami treningowymi poziomymi do 10000 zł do domu, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie rowery treningowe poziome do 10000 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z rowerami treningowymi poziomymi do 10000 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach rowery treningowe poziome do 10000 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *