FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking rowerów stacjonarnych magnetycznych do 1000 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Treningowe rowery stacjonarne / Ranking rowerów stacjonarnych magnetycznych do 1000 zł


Pomagamy w wyborze dobrych rowerów stacjonarnych magnetycznych do 1000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne listopad 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych rowerów stacjonarnych magnetycznych do 1000 zł,
 • TOP5 często wybieranych stacjonarnych rowerów do treningu domowego.

Jakie rowery treningowe magnetyczne do 1000 zł najlepiej wybrać? Ranking listopad 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane rowery treningowe magnetyczne do 1000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking rowerów stacjonarnych magnetycznych do 1000 zł, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ HMS M2005 ☆

HMS M2005 Najniższa Cena Online

☆ HMS M2005 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: HMS M2005
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Sprawdzony rower magnetyczny w rozsądnej cenie Rower magnetyczny M2005 to przedstawiciel nowoczesnych przyrządów do treningu cardio z napędem magnetycznym. Na rynku akcentuje się on przeważnie stosunkowo niską cenę, jak na tak wysoką jakość.

  Trening cardio dla każdego człowieka kojarzy się zwykle z przymuszoną aktywnością, którą należy wykonywać, żeby pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej. Takie myślenie niejednokrotnie pojawia się u osób, które trenują na topornych urządzeniach, albo wykonują aktywność, która nie jest dla nich optymalna.

  Rower treningowy M2005 to natomiast sprzęt fitness znanej firmy HMS, który gwarantuje wykonanie konkretnego i przyjemnego treningu cardio. Z zasady ze względu na magnetyczny system oporu. Jest to najnowsze rozwiązanie w tworzeniu tego typu urządzeń - rowerek działa płynnie i cicho, co jest kolejnym argumentem przemawiającym za tym modelem.

  Otoczenie wcale nie musi wiedzieć, że właśnie jeździsz na rowerku - dzięki magnetycznemu systemowi oporu trenujesz w ciszy i możesz skupić się na własnych myślach w walce o kolejne rekordy! nieskomplikowany w wykorzystywania Sprzęt fitness w dzisiejszych czasach niejednokrotnie jest naszpikowany wieloma technikami.

  To wręcz przytłacza użytkownika i sprawia, żenależycie go zrozumieć, należy spędzić kilka godzin na obeznanie się z jego funkcjonowaniem. Rower magnetyczny M2005 HMS to natomiast urządzenie do treningu cardio, które swoją prostotą zadziwia.

  Pomimo posiadania wielu opcji regulacji, i modyfikacji ustawień treningu, cała obsługa jest wyjątkowo instynktowna i otwarta dla każdego, choćby osoby nieobeznanej ze sprzętem do treningu. Czytelny ekran komputera pozwala na odczytanie kluczowych danych odnośnie do treningu, a użyteczna kierownica wykonana z antypoślizgowych materiałów jest użytecznym dodatkiem zabezpieczającym przed pechowymi incydentami - spływający pot to oznaka intensywnego treningu, a wtedy nie trudno o ślizganie się rąk, gdy nie wykorzystano materiałów przeciwpoślizgowych).

  Trening cardio sam w sobie bywa monotonny, ale i tutaj model M2005 stara się włączać i dawać możliwość progresowania. Osiem poziomów regulacji oporu zostało zaprojektowane w ten sposób, by każdy mógł zacząć trening w przystępny sposób, a każdym tygodniem sięgał po coraz to większe obciążenie, które stosownie przypasowane zezwala na wydajne modelowanie sylwetki i kształtowanie kondycji.

  Kompaktowy rower magnetyczny do każdego wnętrza Przechodząc do aspektów technicznych, warto zwrócić uwagę na kompaktowe wymiary omawianego rowerka magnetycznego. Otrzymujemy kompletnego kompana do treningu cardio o zadziwiająco nieznacznych wymiarach.

  86 x 54 x 131 cm, przy solidnej konstrukcji gwarantującej stabilność podczas jazdy, pozwala na bezpieczne i komfortowe ćwiczenie, a jednocześnie oszczędza miejsce w pomieszczeniu. Wielostopniowa regulacja rowerka ułatwi dostosowanie wszelkich części pod cechy użytkownika, a stopki poziomujące to kolejne zabezpieczenie podnoszące komfort jazdy.

  Maksymalna waga użytkownika wynosi 120 kg i według zapewnień producenta, nie ma możliwości, żeby osoba nieprzekraczająca wagi odczuła dyskomfort i problemy z chwianiem się. Nie można zapomnieć o bardzo pokaźnym aspekcie.

  O cenie. Rower magnetyczny M2005 jest przystępny za niecałe 800 zł, co jest nie lada okazją na aktualnym rynku. Niemało sprzętów fitness z przeznaczeniem do treningu cardio potrafi kosztować niemało tysięcy - w sytuacji artykułu HMS sygnowanego modelem M2005, wydatek rzędu 800 zł gwarantuje rower z magnetycznym systemem oporu, który jest gotowy na Twoje cele sylwetkowe.

  choćby te najmocniej ambitne! właściwości techniczne: Kolor: szary rodzaj: pionowy Klasa użytkowania: H wariant oporu: magnetyczny wewnętrzny typ regulacji oporu: manualny liczba stopni regulacji oporu: 8 Waga koła zamachowego (kg): 6 Płaszczyzna regulacji siodełka: w pionie Od siodełka do pedałów (mm): 600-900 Sposób regulacji wysokości siodełka: skokowo (7 poziomów) Płaszczyzna regulacji kierownicy: w poziomie Sposób regulacji kierownicy: płynnie przez pochylenie rozmiary wyświetlacza (mm): 70 x 42 sensory do pomiaru pulsu: tak stopki poziomujące: tak rolki lub kółka transportowe: tak Zasilanie: 2 x AAA Maksymalna waga użytkownika (kg): 120 wymiary rowerka (rozłożony): długość (cm): 86 szerokość (cm): 54 wysokość (cm): 131 Komputer (pomiar): czas: tak dystans: tak szybkość: tak puls: tak kalorie: tak SCAN: tak Pozostałe informacje: Gwarancja 24 miesiące


☆ One Fitness RM6514 ☆

One Fitness RM6514 Najniższa Cena Online

☆ One Fitness RM6514 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: One Fitness
 • Nazwa produktu: One Fitness RM6514
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Dlaczego to mądry wybór?Rowerek RM6514 ONE FITNESS to nadzwyczajny wybór dla osób ćwiczących w domu. Pod względem treningowym dorównuje pozostałym rowerkom przeznaczonym do korzystania w domu. Jednak jego podstawową zaletą, która sprawi, iż nasz wybór padnie akurat na ten model, to możliwość składania.niedużo miejsca w domu!Po skończonym treningu bez trudu złożymy sprzęt, co spowoduje, iż wszędzie wynajdziemy na niego miejsce, nawet w szafie ponieważ zajmuje szczególnie mało miejsca.Prosty w obsłudze komputer wskaże najważniejsze atrybuty treningu, pomiędzy innymi poziom pulsu, który zmierzymy dzięki sensorom dotykowym znajdujących się na kierownicy.przejrzyj łatwość obsługi!Ośmiostopniowy mechanizm oporu pozwoli połączyć trening do swoich możliwości, a komfortowa regulacja siodełka sprawi, iż pozycja podczas treningu będzie adekwatna.

  Zwieńczeniem wszystkich zalet jakie ma RM6514 jest jego cicha praca, co pozwoli wykonać trening choćby przed telewizorem, nie przeszkadzając przy tym reszcie domowników.Co w sobie mam?Kolor: czarno-niebieskiTyp: pionowyKlasa wykorzystywania: HRodzaj oporu: magnetyczny zewnętrznyRodzaj regulacji oporu: manualny ilość stopni regulacji oporu: 8Waga koła zamachowego (kg): 3Płaszczyzna regulacji siodełka: w pionie i poziomieOd siodełka do pedałów (mm): 700 ÷ 800Sposób regulacji wysokości siodełka: skokowo (4 poziomy)Komputer (pomiar): czas: tak dystans: tak szybkość: tak puls: tak kalorie: takWyposażenie dodatkowe: sensory do pomiaru pulsu: takstopki poziomujące: takrolki lub kółka transportowe: takWymiary rowerka (rozłożony): długość (mm): 770 szerokość (mm): 450 wysokość (mm): 1170Komputer (funkcje): SCAN: takMaksymalna waga użytkownika (kg): 100Waga towaru (kg): 14.8Nie asygnowany do wykorzystania komercyjnegoGwarancja 24 miesiąceOk...

  Proszę mi to wysłać!...


☆ HMS R9259 ☆

HMS R9259 Najniższa Cena Online

☆ HMS R9259 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: HMS R9259
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rower
  • wymiary: 142 x 65 x 98 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Waga: 28,5 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 120 kg
  • System hamowania: magnetyczny zewnętrzny
  • Waga koła zamachowego: 9 kg
  • Manualna regulacja oporu: 8 stopni
  • Regulacja siodełka w poziomie
  • przeciwpoślizgowe pedały z dostosowywanymi paskami
  • Wyciszona pokrywa koła zamachowego
  • Rolki transportowe
  Komputer
  • Czas
  • szybkość
  • Dystans
  • Spalone kalorie
  • Pomiar pulsu
  • Dotykowe sensory pomiaru pulsu umieszczone w kierownicy
  • Zasilanie: 2 baterie AA

  Przeznaczenie

  Model R9259 z racji swojej poziomej konstrukcji jest przeznaczony dla osób z ograniczoną zdolnością ruchową oraz osób starszych. Tego typu rowery treningowe znajdują na dodatek użycie jako sprzęty rehabilitacyjne. Cechą specyficzną poziomych rowerów jest komfortowe, regulowane siodełko oraz komfortowe podłokietniki.

  atuty

  Głównymi zaletami prezentowanego modelu jest wyjątkowo komfortowe siodełko, które jest regulowane i pozwala ćwiczyć w pozycji półleżącej. Oprócz dostosowywanego siodełka osiągalne jest indywidualne przypasowanie pedałów, które zostały wyposażone w specjalne paski przytrzymujące nogi. Rower korzysta z podstawowego komputera, który wyświetla wszystkie najważniejsze dane na klarownym i prostym w obsłudze wyświetlaczu.

  Trenuj jak chcesz i kiedy chcesz

  Mimo swojej poziomej konstrukcji rowerek rewelacyjnie nada się jeszcze dla zaawansowanych użytkowników. Ośmiostopniowa regulacja obciążania zagwarantuje dostosowanie energiczności treningu do własnych predyspozycji fizycznych. Zastosowanie oporu magnetycznego zapewnia bardzo cichą pracę całego zestawu. Docenią to wyjątkowo osoby mieszkające w blokach lub mające drobne dzieci.

  Instrukcja obsługi

  Pełna instrukcja obsługi modelu R9259 dostępna po kliknęciu w poniższy link:
  Instrukcja


  Rowerki treningowe HMS

  Jedną z kategorii, w której specjalizuje się marka HMS, są rowerki treningowe. Oferta jest bogata w sprzęt z najwyższej półki, który odnajdzie odbiorców wśród profesjonalistów, jak dodatkowo osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z fitnessem. Asortyment można podzielić ze względu na wykorzystany system hamowania: magnetyczny, elektromegantyczny i spinningowy.

  Rowerki treningowe HMS wyróżniają się spośród innych swoją różnorodnością. Proponuję najmocniej nowoczesne technicznie rowerki, które same dostosują trening do jednostkowych potrzeb, jak też sprzęt, które zaoferuje podstawowe funkcjonalności, dając maksymalny komfort i wygodę w trakcie ćwiczeń.

  By zagwarantować świeże i ciekawe doznania w trakcie treningu niektóre z rowerków treningowych HMS zostały wyposażone w obsługę sprzętów mobilnych. Zintegrowane aplikacje z mapami Google sprawią,rutynowy trening będzie urozmaicony i ciekawszy. Dzięki funkcji Google Street View ćwiczenia zamieniają się w symulowaną podróż bulwarami słonecznej Kalifornii czy pośród krętych uliczek Marsylii.

  Każdy z rowerków posiada swój unikalny dizajn, który idealnie uzupełnia domowe kąciki treningowe, nie psując ogólnego wystroju wnętrza. Czernie, przeplatające się perłową bielą albo stonowane grafitowe wykończenia z jaskrawymi elementami na ramie.  Autorytet w dziedzinie fitnessu i sportów siłowych

  HMS to producent z wieloletnim doświadczeniem w zakresie szeroko rozumianego świata fitness. Nieustannie od roku 2000 marka dostarcza świeże, progresywne produkty, które są gwarantem najkorzystniejszej jakości. Nie ma tutaj miejsca na półśrodki. Każdy sprzęt jest poddawany testom laboratoryjnym, które sprawdzają bezpieczeństwo i komfort używania, a rygorystyczne standardy produkcyjne niezawodność sprzętu i solidność poprzez sporo lat dynamicznych ćwiczeń.

  spora gama towarów świadczy o ogromnym zaangażowaniu firmy HMS na rynku. Oferta artykułów fitness obejmuje: rowerki treningowe, bieżnie, orbitreki, a także wioślarze. Osoby intensywnie związane ze wszelkimi ćwiczeniami gimnastycznymi, aerobowymi czy popularnym cross-fitem znajdą w asortymencie m.in.: steppery, maty, piłki, ekspandery, kółka, krążki, ściskacze, skakanki, a choćby gumy treningowe i wałki gimnastyczne.

  marka oprócz rodzimego rynku nad wyraz poprawnie prosperuje na arenie międzynarodowej. Od wielu lat HMS jest kojarzone z wysoka jakością i trwałością swych artykułów. Zdobywca wielu nagród branżowych, a także stały bywalec największych targów sportowych w Europie takich jak: ISPO, FIBO, SportLife.


  artykuł
  firma
  Kod producenta
  17-1-056
  EAN
  5907695562927
  informacje podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  rodzaj
  Poziome
  System hamowania
  Magnetyczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  9
  Nośność [kg]
  120
  Waga [kg]
  28.5
  Wyposażenie
  Komputer
  System pomiaru tętna
  ekran LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Pomiar prędkości
  Pomiar pulsu
  Wydatek energetyczny

☆ HMS M6120 ☆

HMS M6120 Najniższa Cena Online

☆ HMS M6120 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: HMS M6120
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rowerek magnetyczny HMS - nadzwyczajny do domu

  Siłownia w domowym zaciszu, bez dojazdów i wiecznych kolejek do sprzętu? Brzmi nieźle! Do treningu cardio doskonały będzie ten rowerek treningowy - artykuł wielokrotnie docenianej przez naszych konsumentów polskiej producenta HMS.

  Rowerek magnetyczny M6120 wygodną, 8-stopniową regulację oporu, dzięki której możesz stopniowo zwiększać poziom trudności treningu i zjednoczyć go do swych aktualnych możliwości. Kolejną zaletą jest 5-stopniowa regulacja wysokości siodełka - dzięki niej rowerek treningowy HMS może bez problemu słzastosować całej rodzinie. Dodatek czujników dotykowych służących do kontroli tętna, zmierzenia dystansu, liczby spalonych kalorii, prędkości i czasu ćwiczeń oraz minimalny wymiar tego urządzenia sprawia, że jest to doskonały dobór do minimalnej domowej siłowni. Obfita 5-tka dla tego towaru od zespołu Kronos Shop!

  Rowerek magnetyczny HMS - dlaczego warto?

  • 5-stopniowa regulacja wysokości siodełka - jeden sprzęt dla wszystkich domowników, -
  • 8-stopniowa regulacja oporu - dostosuj trening do swych możliwości, -
  • Sensory dotykowe mierzące puls, kalorie, czas i dystans - kontroluj tętno i poziom intensywności, -
  • Gwarancja 24 miesiące, -
  • Polski producent HMS - sprawdzony, jeden z najdłużej działających na rynku, -
  • niewiele znaczący wymiar - rowerek bez problemu znajdzie swój kąt w Twoim mieszkaniu

  Funkcje komputera:

  • Time - czas
  • Distance - dystans
  • Speed - szybkość
  • Calories- kalorie
  • Scan - puls

  Specyfikacja produktu:

  • Opór: magnetyczny
  • 8 stopni regulacji oporu
  • Regulacja oporu: manualna
  • System hamowania: magnetyczny
  • Koło zamachowe: 3,5 kg
  • Pomiar pulsu:
  • sensory dotykowe
  • Rolki transportowe
  • Waga: 16,5 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 100 kg

  rozmiary produktu:

  • długość: 85 cm
  • szerokość: 46 cm
  • wysokość: 118 cm


☆ HMS M9239 Prime ☆

HMS M9239 Prime Najniższa Cena Online

☆ HMS M9239 Prime - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: HMS M9239 Prime
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Trenuj z przyjemnością w domowym zaciszu Rower magnetyczny M9239 PRIME zawdzięcza swoją nazwę niepowtarzalnym funkcjonalnością oraz zaimplementowaniom w niskiej cenie! To nie kolejny artykuł marketingowy, lecz rzetelny przyrząd do treningu cardio, który raz na za każdym razem odmieni Twój trening.

  Na zewnątrz pogoda nie namawia do treningu$361 Weź sprawy w swoje ręce i spraw sobie towar, który pomoże Ci osiągnąć wymarzoną sylwetkę bez względu na warunki pogodowe. Rower magnetyczny M9239 to produkt szanowanej marki HMS i zagwarantuje wyśmienite efekty przy systematycznym wykorzystywaniu.

  System magnetycznego oporu zapewnia przyjemne, płynne pedałowanie w niezwykle cichym natężeniu dźwięku. Twoje otoczenie nie musi już ubolewać nad tym, iż właśnie trenujesz na rowerku. Głośność jest porównywalna do wnętrza uruchomionego samochodu.

  mnóstwo specjalnych funkcji produkowanych w tym modelu pozwala użytkownikowi na skupienie się tylko i wyłącznie na treningu, jego analizie oraz poprawianiu swych rekordów. To prosty, miły i skuteczny trening cardio w Twoim domu.

  Jazda na rowerze sama w sobie jest genialna dla naszego ciała, a dodatkowo spala mnóstwo kalorii. Intensywny trening potrafi spalić choćby 600-700 kalorii w godzinę, a jazda w umiarkowanym tempie pozwoli nam na pozbycie się ok.

  400 kalorii. Model M9239 działa płynnie i cicho, dzięki temu podczas treningu możemy oglądać telewizję, słuchać muzyki albo korzystać z telefonu - rower zezwala na nam umieszczenie urządzenia mobilnego na komfortowej półeczce, a w połączeniu z wejściem na słuchawki uzyskujemy niemalże kompletny pakiet rozrywkowo-treningowy!

  Sprawdzone rozwiązania usprawniające trening Sprzęt fitness w dzisiejszych czasach jest naszpikowany wszelkimi technikami. Wszystko po to, żeby zwrócić uwagę klienta, co przekłada się na konkurencję na rynku i tworzenie coraz to udoskonalonych rozwiązań.

  HMS to ceniona producent, która ciągle stwarza świeże produkty służące do treningu nad własnym ciałem. Rower magnetyczny M9239 PRIME HMS to nic innego jak kontynuowanie wyodrębnionego szlaku produktów wysokiej jakości.

  postępowy komputer wyposażony w sporo przydatnych funkcji obserwujących trening i postęp, osiem poziomów obciążenia, żelowe siodełko, które powiększa wygodę treningu, zwłaszcza tego długiego - to tylko niektóre zaimplementowane dodatki, które pozytywnie wpływają na ogólny odbiór urządzenia.

  M9239 PRIME pozwala użytkownikowi na wykonanie testu kondycyjnego oraz prezentuje pomiar temperatury otoczenia. Rower M9239 PRIME - mocny i zrównoważony Rower stacjonarny powinien posiadać dostosowywane części użytkowe, aby każdy łatwo mógł dostosować urządzenie pod swój wzrost i zasięg nóg/ramion.

  Model M9239 umożliwia płynne regulowanie kierownicy i siodełka. Wysoka jakość materiałów użyta do produkcji to natomiast nieodłączny składnik filozofii producenta HMS. Estetycznie pokazujący się rower magnetyczny namawia do treningów, a jego aspekty technologiczne pozwalają na skupienie się w pełni na treningu.

  Nie musisz martwić się o swoje bezpieczeństwo w trakcie jazdy. Sprawdzona budowa o zrównoważonym,,kręgosłupie" zapewni Ci komfort, o jakim marzysz! właściwości technologiczne: Kolor: szaro-pomarańczowy wariant: pionowy Klasa stosowania: H wariant oporu: magnetyczny zewnętrzny rodzaj regulacji oporu: manualny liczba stopni regulacji oporu: 8 Waga koła zamachowego (kg): 9 Płaszczyzna regulacji siodełka: w pionie i poziomie Od siodełka do pedałów (cm): 72-90 Sposób regulacji wysokości siodełka: skokowo (7 stopni) Płaszczyzna regulacji kierownicy: w poziomie Sposób regulacji kierownicy: płynnie przez pochylenie wymiary wyświetlacza (mm): 111 x 61.5 wejście na słuchawki: tak sensory do pomiaru pulsu: tak miejsce na urządzenie przenośne: tak żelowe siodełko: tak rolki albo kółka transportowe: tak Maksymalna waga użytkownika (kg): 120 Komputer (pomiar): czas: tak dystans: tak szybkość: tak puls: tak body fat: tak kalorie: tak temperatura otoczenia: tak RECOVERY: tak SCAN: tak rozmiary rowerka (rozłożony): długość (cm): 90 szerokość (cm): 49 wysokość (cm): 133 Pozostałe dane: Nie przeznaczony do korzystania komercyjnego Gwarancja 24 miesiące


☆ HMS M0907 ☆

HMS M0907 Najniższa Cena Online

☆ HMS M0907 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: HMS M0907
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rower
  • wymiary: 97 x 53,5 x 15 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Waga: 23,5 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 120 kg
  • System hamowania: magnetyczny zewnętrzny
  • Waga koła zamachowego: 6 kg
  • Manualna regulacja oporu: 8 stopni
  • Regulacja siodełka w pionie i poziomie
  • Wieszak na ręcznk
  • Żelowe siodełko
  • Regulacja kierownicy (pochylenie)
  • antypoślizgowe pedały z poziomującymi stopkami
  • Rolki transportowe
  Komputer
  • Czas
  • prędkość
  • Dystans
  • Spalone kalorie
  • Pomiar pulsu
  • SCAN
  • Dotykowe sensory pomiaru pulsu
  • Zasilanie: 2 baterie AA

  Przeznaczenie

  Model M0907 to urządzenie z serii Premium dedykowane dla wymagających użytkowników regularnie uprawiających treningi fitness w domowym zaciszu. Modelowanie sylwetki, spalanie zbędnych kalorii czy po prostu poprawa wydolności fizycznej jest na wyciągnięcie ręki. Rower pozostał zaprojektowany z największą dbałością o szczegóły i wszystkich estetów.

  atuty

  progresywny system oporu magnetycznego zagwarantuje niemalże bezszelestny trening. Dostosowywane, antypoślizgowe pedały zrównoważenie podtrzymują stopy choćby podczas wyjątkowo intensywnej intensywności fizycznej, natomiast poziomujące stopki zapewniają ich praktyczne ułożenie w każdej pozycji. Wygodne, wyprodukowane z żelowego tworzywa siodełko sprawia, iż nie odczujemy dyskomfortu nawet podczas bardzo długiego treningu.

  Pełna kontrola nad treningiem

  wykorzystany komputer to budowa banalnie prosta i instynktowna w obsłudze. System został zaopatrzony w szereg funkcji mierzących umożliwiających całkowitą kontrolę nad własnymi statystykami. Dzięki komfortowym sensorom dotykowym w dowolnym momencie treningu sprawdzimy puls i spalone kalorie. Zjedzona pizza już nie będzie problemem, komputer stosownie zbrata trening kardio, tak aby, jak najszybciej ją spalić.

  Instrukcja obsługi

  Pełna instrukcja obsługi modelu M0907 przystępna po kliknęciu w poniższy link:
  Instrukcja


  Rowerki treningowe HMS

  Jedną z kategorii, w której specjalizuje się firma HMS, są rowerki treningowe. Oferta jest bogata w sprzęt z najwyższej półki, który wyszuka odbiorców wśród profesjonalistów, jak na dodatek osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z fitnessem. Asortyment można podzielić ze względu na wykorzystany system hamowania: magnetyczny, elektromegantyczny i spinningowy.

  Rowerki treningowe HMS wyróżniają się spomiędzy innych swoją różnorakością. Oferuję najszczególniej nowoczesne technicznie rowerki, które same przypasują trening do jednostkowych potrzeb, jak także sprzęt, które zaoferuje podstawowe funkcjonalności, dając maksymalny komfort i wygodę podczas ćwiczeń.

  By zagwarantować nowe i ciekawe doznania w trakcie treningu niektóre z rowerków treningowych HMS pozostały wyposażone w obsługę sprzętów mobilnych. Zintegrowane aplikacje z mapami Google sprawią,powszedni trening będzie urozmaicony i ciekawszy. Dzięki funkcji Google Street View ćwiczenia zamieniają się w symulowaną podróż bulwarami słonecznej Kalifornii czy pośród krętych uliczek Marsylii.

  Każdy z rowerków posiada swój specyficzny dizajn, który znakomicie uzupełnia domowe kąciki treningowe, nie psując ogólnego wystroju wnętrza. Czernie, przeplatające się perłową bielą albo stonowane grafitowe wykończenia z jaskrawymi elementami na ramie.  Autorytet w dziedzinie fitnessu i sportów siłowych

  HMS to marka z wieloletnim doświadczeniem w zakresie szeroko rozumianego świata fitness. Nieustannie od roku 2000 firma dostarcza nowe, nowoczesne produkty, które są gwarantem najlepszej jakości. Nie ma tutaj miejsca na półśrodki. Każdy sprzęt jest poddawany testom laboratoryjnym, które sprawdzają bezpieczeństwo i komfort wykorzystywania, a rygorystyczne standardy produkcyjne bezawaryjność sprzętu i trwałość przez sporo lat energicznych ćwiczeń.

  znaczna gama artykułów świadczy o ogromnym zaangażowaniu firmy HMS na rynku. Oferta towarów fitness obejmuje: rowerki treningowe, bieżnie, orbitreki oraz wioślarze. Osoby intensywnie związane ze wszelkimi ćwiczeniami gimnastycznymi, aerobowymi czy lubianym cross-fitem znajdą w asortymencie m.in.: steppery, maty, piłki, ekspandery, kółka, krążki, ściskacze, skakanki, a nawet gumy treningowe i wałki gimnastyczne.

  producent oprócz rodzimego rynku wyjątkowo korzystnie prosperuje na arenie międzynarodowej. Od wielu lat HMS jest kojarzone z wysoka jakością i trwałością swoich towarów. Zdobywca wielu nagród branżowych oraz stały bywalec największych targów sportowych w Europie takich jak: ISPO, FIBO, SportLife.


  produkt
  marka
  Kod producenta
  17-1-113
  EAN
  5907695590791
  informacje podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  wariant
  Pionowe
  System hamowania
  Magnetyczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  6
  Nośność [kg]
  120
  Waga [kg]
  23.5
  Wyposażenie
  Komputer
  System pomiaru tętna
  wyświetlacz LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Pomiar prędkości
  Pomiar pulsu
  Wydatek energetyczny

☆ Sportplus 9600iE ☆

Sportplus 9600iE Najniższa Cena Online

☆ Sportplus 9600iE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sportplus
 • Nazwa produktu: Sportplus 9600iE
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Model powystawowy w kartonie

  informacje technologiczne:

  • Układ hamulcowy z magnesem trwałym z kołem zamachowym ok. 10 kg
  • PAS CARDIO GRATIS
  • Bezobsługowy i cichy napęd Poly V z samonapinaniem
  • 24-stopniowa, zmotoryzowana regulacja rezystancji za pomocą komputera
  • Komputer treningowy z 5,5-calowym ekranem LCD z podświetleniem i zintegrowanym uchwytem na tablet
  • 18 rozmaite programy ćwiczeń i program treningowy
  • wytrzymałość do 225 watt
  • Pomiar pulsu za pomocą zintegrowanych czujników albo paska piersiowego Bluetooth 4.0
  • Komputer kompatybilny z Cardiofit App ze zintegrowanym uchwytem na tablet i wsparciem Map Google dla treningu Street View, Administracja
  • Street View Training
  • antypoślizgowe bieżniki, trzykrotnie dostosowywane dla optymalnej pozycji treningowej
  • Zintegrowane koła transportowe i kompensacja poziomu gruntu
  • Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
  • Bezpieczeństwo testowane zgodnie z EN ISO 20957-1 i EN 957-9
  • rozmiary (cm): 102 x 51 x 140

   ☆ BH Fitness YF90 ☆

   BH Fitness YF90 Najniższa Cena Online

   ☆ BH Fitness YF90 - opis i dane techniczne ☆

   Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
   • Marka produktu: BH Fitness
   • Nazwa produktu: BH Fitness YF90
   • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
   • Ilość ofert: 1
   • Charakterystyka / Opis roweru:
    bezpłatnY TRANSPORT sugerowany jest każdemu, niezależnie od wieku i kondycji

    Regularny trening sprzyja poprawie funkcjonowania układu sercowo-naczyniowego oraz oddechowego

    Rower magnetyczny BH FITNESS Open & Go YF90 to sprzęt fitness, który nieprzeciętnie spełni oczekiwania, w trakcie treningu w domu. Dzięki systemowi oporu magnetycznego ćwiczenia są ciche, a tym samym, nie przeszkadzają innym osobom w Twoim otoczeniu. Produkt posiada 8-stopniową regulację obciążenia, dzięki temu możemy przystosować trening, do każdego poziomu nowoczesnia. Regulacja odbywa się w prosty sposób, przy pomocy pokrętła przymocowanego do kolumny kierownicy.


    Regularny trening sprzyja poprawie funkcjonowania układu sercowo-naczyniowego i oddechowego

    Sprzęt został wyekwipowany w ergonomiczny komputer, który pozwala nam na sprawdzenie najważniejszych parametrów treningu takich jak: prędkość, pomiar czasu, spalane kalorię oraz przebyty dystans.


    wygodny trening

    Rower magnetyczny BH FITNESS Open & Go YF90 ma opór magnetyczny wyprodukowany przez 8-kilogramowe koło zamachowe, dzięki czemu praca sprzętu jest płynna, bezpieczna dla stawów, szybka i bezgłośna. Magnetyczny rower składany zajmuje tak niedużo miejsca,bez problemu odszukasz dla niego odrobinę przestrzeni nawet w kawalerce. Wykonując trening, można zaangażować dużą grupę mięśni, pozwalając organizmowi spalać tłuszcz, wysmuklać sylwetkę i wzmacniać nogi, poprawiać wydolność krążeniową oraz kondycję fizyczną i psychiczną.

    SPECYFIKACJA

    • Sposób używania: regularny trening domowy
    • rozmiary: 68x39x117 cm
    • wymiary po złożeniu: 28x39x130 cm
    • Waga: 15 kg
    • Maksymalna waga użytkownika: 90 kg
    • System oporu: magnetyczny
    • Regulacja oporu: manualna
    • Zakres oporu: 8 stopni
    • Waga koła zamachowego: 8 kg
    • Regulacja siodełka: w pionie
    • ekran: LCD
    • Komputer: czas, dystans, szybkość, kalorie
    • Inne: składana kompozycja, kółka transportowe, pedały z paskami

   ☆ Body Sculpture C 1660 ☆

   Body Sculpture C 1660 Najniższa Cena Online

   ☆ Body Sculpture C 1660 - opis i dane techniczne ☆

   Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
   • Marka produktu: Body Sculpture
   • Nazwa produktu: Body Sculpture C 1660
   • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
   • Ilość ofert: 1
   • Charakterystyka / Opis roweru:

    Magnetyczny rower treningowy C 1660 producenta Body Sculpture jest znakomitym sprzętem, który pomoże Ci wykonać efektywny trening w domu. Kiedy pogoda zapobiega jazdę na zewnątrz, nie musisz już tracić czasu na wyjścia i dojazd do siłowni.

    Ćwiczenia na rowerze treningowym powodują, że pracują nie tylko mięśnie ud, łydek i pośladków, ale też brzucha i ramion. Taki trening jest bezpieczny dla stawów, ponieważ nie muszą one utrzymywać ciężaru ciała.

    Sprzęt rewelacyjnie sprawdzi się dla osób, które chcą pozbyć się nadmiernych kilogramów. Oprócz wzmocnienia siły mięśni i obniżenia wagi ciała, trening na rowerze przyczyni się do poprawy kondycji fizycznej i polepszenia samopoczucia.

    zrównoważona konstrukcja urządzenia zapewnia bezpieczeństwo i komfort ćwiczeń niezależnie od ich intensywności. Nawet przy wyjątkowo dynamicznym treningu rower zachowuje stabilność. Możliwość regulacji siodełka sprawia, że możesz w pełni dopasować je do swego wzrostu i przyjąć prawidłową, komfortową pozycję w czasie ćwiczeń.

    Na uchwytach znajdują się sensory pomiaru pulsu, dzięki którym możesz wykonać bardziej wydajny trening z użyciem stref tętna. Należy pamiętać, iż pomiar pulsu za pomocą czujników umieszczonych w produkcie podaje wyniki przybliżone (orientacyjne).

    Sprzęt nie jest produktem medycznym. Wielofunkcyjny komputer z wyświetlaczem LCD pokazuje informacje dotyczące prędkości, czasu, kalorii, dystansu i pulsu i posiada funkcję scan, zezwalającą na naprzemienne wyświetlanie się tych danych.

    zapewnia to możliwość śledzenia swoich postępów na bieżąco,, a także może ponadto motywować do treningu. Opór pedałów można ustawić samodzielnie przy pomocy pokrętła na kierownicy także w trakcie jazdy, dzięki temu można płynnie zmieniać poziom trudności treningu.

    dane technologiczne: wymiary: 80 x 50,5 x 119 cm Odległość między siodełkiem i pedałami: 61-69 cm Waga: 17 kg Waga koła zamachowego: 3 kg poziomy oporu: 8 Pomiar tętna: przy pomocy czujników na uchwytach Maksymalna waga użytkownika: 100 kg Sprzęt zgodny z europejską normą bezpieczeństwa EN957 Przeznaczenie: użytek domowy Gwarancja: 2 lata *System oporu magnetycznego MMS- system działający na zasadzie zmiennego odstępu między magnesem, a kołem zamachowym.

    Magnesy tworzyjące opór usytuowane są po jednej stronie koła zamachowego, a ich odległość sterowana jest manualnie za pomocą pokrętła z linką podłączoną do regulatora. Mniejsza odległość magnesu tworzy większy opór.

    UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.   Podobne zestawienia:


   Najtańsze rowery treningowe magnetyczne do 1000 zł – Ranking listopad 2022 wg ceny

   Tabela TOP5 zawiera najtańsze rowery treningowe magnetyczne do 1000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich rowerów stacjonarnych magnetycznych do 1000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

   ☆ HMS M6120 ☆

   HMS M6120 Najniższa Cena Online

   ☆ HMS M6120 - opis i dane techniczne ☆

   Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
   • Marka produktu: HMS
   • Nazwa produktu: HMS M6120
   • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
   • Ilość ofert: 1
   • Charakterystyka / Opis roweru:

    Rowerek magnetyczny HMS - genialny do domu

    Siłownia w domowym zaciszu, bez dojazdów i wiecznych kolejek do sprzętu? Brzmi nieźle! Do treningu cardio wyśmienity będzie ten rowerek treningowy - produkt wielokrotnie docenianej poprzez naszych kupujących polskiej marki HMS.

    Rowerek magnetyczny M6120 komfortową, 8-stopniową regulację oporu, dzięki której możesz stopniowo rozszerzać poziom trudności treningu i zespoić go do swoich aktualnych możliwości. Kolejną zaletą jest 5-stopniowa regulacja wysokości siodełka - dzięki niej rowerek treningowy HMS może bezproblemowo słzastosować całej rodzinie. Dodatek czujników dotykowych służących do kontroli tętna, zmierzenia dystansu, liczby spalonych kalorii, prędkości i czasu ćwiczeń oraz niewielki wymiar tego urządzenia powoduje, iż jest to znakomity dobór do niewiele znaczącej domowej siłowni. Spora 5-tka dla tego artykułu od zespołu Kronos Shop!

    Rowerek magnetyczny HMS - dlaczego warto?

    • 5-stopniowa regulacja wysokości siodełka - jeden sprzęt dla wszystkich domowników, -
    • 8-stopniowa regulacja oporu - przypasuj trening do swoich możliwości, -
    • Sensory dotykowe mierzące puls, kalorie, czas i dystans - kontroluj tętno i poziom intensywności, -
    • Gwarancja 24 miesiące, -
    • Polski firma HMS - sprawdzony, jeden z najdłużej działających na rynku, -
    • niepokaźny rozmiar - rowerek bez problemu wyszuka swój kąt w Twoim mieszkaniu

    Funkcje komputera:

    • Time - czas
    • Distance - dystans
    • Speed - prędkość
    • Calories- kalorie
    • Scan - puls

    Specyfikacja towaru:

    • Opór: magnetyczny
    • 8 poziomów regulacji oporu
    • Regulacja oporu: manualna
    • System hamowania: magnetyczny
    • Koło zamachowe: 3,5 kg
    • Pomiar pulsu:
    • sensory dotykowe
    • Rolki transportowe
    • Waga: 16,5 kg
    • Maksymalna waga użytkownika: 100 kg

    wymiary artykułu:

    • długość: 85 cm
    • szerokość: 46 cm
    • wysokość: 118 cm


   ☆ One Fitness RM6514 ☆

   One Fitness RM6514 Najniższa Cena Online

   ☆ One Fitness RM6514 - opis i dane techniczne ☆

   Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
   • Marka produktu: One Fitness
   • Nazwa produktu: One Fitness RM6514
   • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
   • Ilość ofert: 1
   • Charakterystyka / Opis roweru:

    Dlaczego to mądry dobór?Rowerek RM6514 ONE FITNESS to świetny wybór dla osób ćwiczących w domu. Pod względem treningowym dorównuje pozostałym rowerkom asygnowanym do użytku w domu. Jednak jego podstawową zaletą, która sprawi, że nasz wybór padnie akurat na ten model, to możliwość składania.niewiele miejsca w domu!Po skończonym treningu bez trudu złożymy sprzęt, co spowoduje, że wszędzie znajdziemy na niego miejsce, nawet w szafie ponieważ zajmuje szczególnie mało miejsca.Prosty w obsłudze komputer wskaże najważniejsze atrybuty treningu, pomiędzy innymi poziom pulsu, który zmierzymy dzięki sensorom dotykowym znajdujących się na kierownicy.zobacz łatwość obsługi!Ośmiostopniowy mechanizm oporu pozwoli zespolić trening do swoich możliwości, a komfortowa regulacja siodełka sprawi, iż pozycja podczas treningu będzie trafna.

    Zwieńczeniem wszystkich zalet jakie ma RM6514 jest jego cicha praca, co pozwoli wykonać trening choćby przed telewizorem, nie przeszkadzając przy tym reszcie domowników.Co w sobie mam?Kolor: czarno-niebieskiTyp: pionowyKlasa używania: HRodzaj oporu: magnetyczny zewnętrznyRodzaj regulacji oporu: manualny liczba stopni regulacji oporu: 8Waga koła zamachowego (kg): 3Płaszczyzna regulacji siodełka: w pionie i poziomieOd siodełka do pedałów (mm): 700 ÷ 800Sposób regulacji wysokości siodełka: skokowo (4 poziomy)Komputer (pomiar): czas: tak dystans: tak szybkość: tak puls: tak kalorie: takWyposażenie dopełniające: sensory do pomiaru pulsu: takstopki poziomujące: takrolki albo kółka transportowe: takWymiary rowerka (rozłożony): długość (mm): 770 szerokość (mm): 450 wysokość (mm): 1170Komputer (funkcje): SCAN: takMaksymalna waga użytkownika (kg): 100Waga towaru (kg): 14.8Nie asygnowany do użytku komercyjnegoGwarancja 24 miesiąceOk...

    Proszę mi to wysłać!...


   ☆ Body Sculpture C 1660 ☆

   Body Sculpture C 1660 Najniższa Cena Online

   ☆ Body Sculpture C 1660 - opis i dane techniczne ☆

   Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
   • Marka produktu: Body Sculpture
   • Nazwa produktu: Body Sculpture C 1660
   • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
   • Ilość ofert: 1
   • Charakterystyka / Opis roweru:

    Magnetyczny rower treningowy C 1660 producenta Body Sculpture jest genialnym sprzętem, który pomoże Ci wykonać sprawny trening w domu. Kiedy pogoda uniemożliwia jazdę na zewnątrz, nie musisz już tracić czasu na wyjścia i dojazd do siłowni.

    Ćwiczenia na rowerze treningowym sprawiają, iż pracują nie tylko mięśnie ud, łydek i pośladków, lecz też brzucha i ramion. Taki trening jest bezpieczny dla stawów, ponieważ nie muszą one utrzymywać ciężaru ciała.

    Sprzęt genialnie stanie na wysokości zadania dla osób, które chcą pozbyć się nadmiernych kilogramów. Oprócz wzmocnienia siły mięśni i obniżenia wagi ciała, trening na rowerze przyczyni się do poprawy kondycji fizycznej i polepszenia samopoczucia.

    zrównoważona kompozycja urządzenia zagwarantuje bezpieczeństwo i komfort ćwiczeń niezależnie od ich intensywności. Choćby przy wyjątkowo dynamicznym treningu rower zachowuje stabilność. Możliwość regulacji siodełka sprawia, iż możesz w pełni zespoić je do swojego wzrostu i przyjąć dobrą, wygodną pozycję w czasie ćwiczeń.

    Na uchwytach znajdują się sensory pomiaru pulsu, dzięki którym możesz wykonać bardziej skuteczny trening z wykorzystaniem stref tętna. Należy pamiętać, iż pomiar pulsu przy pomocy czujników umieszczonych w produkcie podaje wyniki przybliżone (orientacyjne).

    Sprzęt nie jest produktem medycznym. Wielofunkcyjny komputer z wyświetlaczem LCD demonstruje informacje dotyczące prędkości, czasu, kalorii, dystansu i pulsu, a także posiada funkcję scan, zezwalającą na naprzemienne wyświetlanie się tych informacji.

    zagwarantuje to możliwość śledzenia swoich postępów na bieżąco, oraz może dodatkowo motywować do treningu. Opór pedałów można ustawić samodzielnie przy pomocy pokrętła na kierownicy także podczas jazdy, dzięki temu można płynnie zmieniać poziom trudności treningu.

    dane techniczne: wymiary: 80 x 50,5 x 119 cm Odległość między siodełkiem i pedałami: 61-69 cm Waga: 17 kg Waga koła zamachowego: 3 kg stopnie oporu: 8 Pomiar tętna: przy pomocy czujników na uchwytach Maksymalna waga użytkownika: 100 kg Sprzęt zgodny z europejską normą bezpieczeństwa EN957 Przeznaczenie: użytek domowy Gwarancja: 2 lata *System oporu magnetycznego MMS- system działający na zasadzie zmiennego odstępu między magnesem, a kołem zamachowym.

    Magnesy tworzyjące opór usytuowane są po jednej stronie koła zamachowego, a ich odległość sterowana jest manualnie za pomocą pokrętła z linką podłączoną do regulatora. Mniejsza odległość magnesu wytwarza większy opór.

    UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


   ☆ HMS M0907 ☆

   HMS M0907 Najniższa Cena Online

   ☆ HMS M0907 - opis i dane techniczne ☆

   Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
   • Marka produktu: HMS
   • Nazwa produktu: HMS M0907
   • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
   • Ilość ofert: 1
   • Charakterystyka / Opis roweru:
    Rower
    • wymiary: 97 x 53,5 x 15 cm (dł. X szer. X wys.)
    • Waga: 23,5 kg
    • Maksymalna waga użytkownika: 120 kg
    • System hamowania: magnetyczny zewnętrzny
    • Waga koła zamachowego: 6 kg
    • Manualna regulacja oporu: 8 stopni
    • Regulacja siodełka w pionie i poziomie
    • Wieszak na ręcznk
    • Żelowe siodełko
    • Regulacja kierownicy (pochylenie)
    • przeciwpoślizgowe pedały z poziomującymi stopkami
    • Rolki transportowe
    Komputer
    • Czas
    • prędkość
    • Dystans
    • Spalone kalorie
    • Pomiar pulsu
    • SCAN
    • Dotykowe sensory pomiaru pulsu
    • Zasilanie: 2 baterie AA

    Przeznaczenie

    Model M0907 to urządzenie z serii Premium przeznaczone dla wymagających użytkowników regularnie uprawiających treningi fitness w domowym zaciszu. Modelowanie sylwetki, spalanie zbędnych kalorii czy po prostu poprawa wydolności fizycznej jest na wyciągnięcie ręki. Rower został zaprojektowany z największą trosceą o detale i wszelkich estetów.

    zalety

    innowacyjny system oporu magnetycznego zapewnia niemalże bezszelestny trening. Dostosowywane, antypoślizgowe pedały zrównoważenie podtrzymują stopy choćby w trakcie wyjątkowo energicznej dynamiczności fizycznej, natomiast poziomujące stopki gwarantują ich użyteczne ułożenie w każdej pozycji. Wygodne, wykonane z żelowego tworzywa siodełko sprawia, że nie odczujemy dyskomfortu choćby w trakcie szczególnie długiego treningu.

    Pełna kontrola nad treningiem

    zastosowany komputer to budowa banalnie prosta i intuicyjna w obsłudze. System został wyposażony w szereg funkcji mierzących umożliwiających całkowitą kontrolę nad własnymi statystykami. Dzięki wygodnym sensorom dotykowym w dowolnym momencie treningu sprawdzimy puls i spalone kalorie. Zjedzona pizza już nie będzie problemem, komputer stosownie scali trening kardio, tak aby, jak najszybciej ją spalić.

    Instrukcja obsługi

    Pełna instrukcja obsługi modelu M0907 dostępna po kliknęciu w poniższy link:
    Instrukcja


    Rowerki treningowe HMS

    Jedną z kategorii, w której specjalizuje się firma HMS, są rowerki treningowe. Oferta jest bogata w sprzęt z najwyższej półki, który wynajdzie odbiorców wśród profesjonalistów, jak jeszcze osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z fitnessem. Asortyment można podzielić ze względu na wykorzystany system hamowania: magnetyczny, elektromegantyczny i spinningowy.

    Rowerki treningowe HMS wyróżniają się spośród innych swoją różnorakością. Oferuję najistotniej zaawansowane technicznie rowerki, które same dostosują trening do indywidualnych potrzeb, jak w dodatku sprzęt, które zaoferuje podstawowe funkcjonalności, dając maksymalny komfort i wygodę podczas ćwiczeń.

    By zagwarantować nowe i ciekawe doznania podczas treningu niektóre z rowerków treningowych HMS pozostały wyposażone w obsługę maszyn przenośnych. Zintegrowane aplikacje z mapami Google sprawią,powszedni trening będzie urozmaicony i ciekawszy. Dzięki funkcji Google Street View ćwiczenia zamieniają się w symulowaną podróż bulwarami słonecznej Kalifornii czy pośród krętych uliczek Marsylii.

    Każdy z rowerków ma swój niepowtarzalny dizajn, który wspaniale uzupełnia domowe kąciki treningowe, nie psując ogólnego wystroju wnętrza. Czernie, przeplatające się perłową bielą albo stonowane grafitowe wykończenia z jaskrawymi elementami na ramie.    Autorytet w dziedzinie fitnessu i sportów siłowych

    HMS to firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie szeroko rozumianego świata fitness. Nieustannie od roku 2000 producent dostarcza nowe, innowacyjne produkty, które są gwarantem najkorzystniejszej jakości. Nie ma tutaj miejsca na półśrodki. Każdy sprzęt jest poddawany testom laboratoryjnym, które sprawdzają bezpieczeństwo i komfort wykorzystywania, a rygorystyczne standardy produkcyjne bezawaryjność sprzętu i solidność poprzez dużo lat aktywnych ćwiczeń.

    szeroka gama towarów świadczy o ogromnym zaangażowaniu producenta HMS na rynku. Oferta artykułów fitness obejmuje: rowerki treningowe, bieżnie, orbitreki oraz wioślarze. Osoby intensywnie związane ze wszelkimi ćwiczeniami gimnastycznymi, aerobowymi czy popularnym cross-fitem znajdą w asortymencie m.in.: steppery, maty, piłki, ekspandery, kółka, krążki, ściskacze, skakanki, a choćby gumy treningowe i wałki gimnastyczne.

    producent oprócz rodzimego rynku wyjątkowo należycie prosperuje na arenie międzynarodowej. Od wielu lat HMS jest kojarzone z wysoka jakością i trwałością swych produktów. Zdobywca wielu nagród branżowych, a także stały bywalec największych targów sportowych w Europie takich jak: ISPO, FIBO, SportLife.


    towar
    marka
    Kod producenta
    17-1-113
    EAN
    5907695590791
    dane podstawowe
    Przeznaczenie
    Domowe
    wariant
    Pionowe
    System hamowania
    Magnetyczny
    Waga koła zamachowego [kg]
    6
    Nośność [kg]
    120
    Waga [kg]
    23.5
    Wyposażenie
    Komputer
    System pomiaru tętna
    ekran LCD
    Funkcje komputera
    Pomiar czasu
    Pomiar dystansu
    Pomiar szybkości
    Pomiar pulsu
    Wydatek energetyczny

   ☆ HMS M2005 ☆

   HMS M2005 Najniższa Cena Online

   ☆ HMS M2005 - opis i dane techniczne ☆

   Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
   • Marka produktu: HMS
   • Nazwa produktu: HMS M2005
   • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
   • Ilość ofert: 4
   • Charakterystyka / Opis roweru:

    Sprawdzony rower magnetyczny w rozsądnej cenie Rower magnetyczny M2005 to przedstawiciel innowacyjnych przyrządów do treningu cardio z napędem magnetycznym. Na rynku uwydatnia się on z reguły stosunkowo niską cenę, jak na tak wysoką jakość.

    Trening cardio dla każdego człowieka kojarzy się głównie z przymuszoną aktywnością, którą należy wykonywać, aby pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej. Takie myślenie często pojawia się u osób, które trenują na topornych urządzeniach, albo wykonują aktywność, która nie jest dla nich trafna.

    Rower treningowy M2005 to natomiast sprzęt fitness znanej marki HMS, który gwarantuje wykonanie potężnego i przyjemnego treningu cardio. Z reguły ze względu na magnetyczny system oporu. Jest to najnowsze rozwiązanie w tworzeniu tego typu urządzeń - rowerek działa płynnie i cicho, co jest kolejnym argumentem przemawiającym za tym modelem.

    Otoczenie wcale nie musi wiedzieć, że właśnie jeździsz na rowerku - dzięki magnetycznemu systemowi oporu trenujesz w ciszy i możesz skoncentrować się na własnych myślach w walce o kolejne rekordy! prosty w stosowania Sprzęt fitness w dzisiejszych czasach nieraz jest naszpikowany wieloma technologiami.

    To wręcz przytłacza użytkownika i powoduje, żeprawidłowo go zrozumieć, należy spędzić kilka godzin na obeznanie się z jego funkcjonowaniem. Rower magnetyczny M2005 HMS to natomiast urządzenie do treningu cardio, które swoją prostotą zadziwia.

    Pomimo posiadania wielu opcji regulacji, oraz modyfikacji ustawień treningu, cała obsługa jest wyjątkowo intuicyjna i otwarta dla każdego, nawet osoby nieobeznanej ze sprzętem do treningu. Czytelny wyświetlacz komputera umożliwia odczytanie kluczowych danych odnośnie do treningu, a ergonomiczna kierownica wykonana z antypoślizgowych tworzyw jest funkcjonalnym dodatkiem zabezpieczającym przed pechowymi incydentami - spływający pot to oznaka intensywnego treningu, a wtedy nie trudno o ślizganie się dłoni, gdy nie wykorzystano materiałów antypoślizgowych).

    Trening cardio sam w sobie bywa monotonny, lecz i tutaj model M2005 stara się włączać i dawać możliwość progresowania. Osiem stopni regulacji oporu zostało zaprojektowane w ten sposób, aby każdy mógł zacząć trening w przystępny sposób, a każdym tygodniem sięgał po coraz to większe obciążenie, które odpowiednio dobrane umożliwia sprawne modelowanie sylwetki, a także kształtowanie kondycji.

    Kompaktowy rower magnetyczny do każdego wnętrza Przechodząc do aspektów technologicznych, warto zwrócić uwagę na kompaktowe rozmiary omawianego rowerka magnetycznego. Dostajemy kompletnego kompana do treningu cardio o zadziwiająco minimalnych wymiarach.

    86 x 54 x 131 cm, przy mocnej konstrukcji zapewniającej stabilność w trakcie jazdy, zezwala na bezpieczne i wygodne ćwiczenie, a jednocześnie oszczędza miejsce w pomieszczeniu. Wielostopniowa regulacja rowerka ułatwi dostosowanie wszystkich części pod atrybuty użytkownika, a stopki poziomujące to kolejne zabezpieczenie podnoszące komfort jazdy.

    Maksymalna waga użytkownika wynosi 120 kg i według zapewnień producenta, nie ma możliwości, aby osoba nieprzekraczająca wagi odczuła dyskomfort, a także problemy z chwianiem się. Nie można zapomnieć o wyjątkowo pokaźnym aspekcie.

    O cenie. Rower magnetyczny M2005 jest dostępny za niecałe 800 zł, co jest nie lada okazją na aktualnym rynku. Dużo sprzętów fitness z przeznaczeniem do treningu cardio potrafi kosztować sporo tysięcy - w sytuacji artykułu HMS sygnowanego modelem M2005, wydatek rzędu 800 zł zapewnia rower z magnetycznym systemem oporu, który jest gotowy na Twoje cele sylwetkowe.

    choćby te najistotniej ambitne! parametry technologiczne: Kolor: szary typ: pionowy Klasa używania: H rodzaj oporu: magnetyczny wewnętrzny typ regulacji oporu: manualny ilość stopni regulacji oporu: 8 Waga koła zamachowego (kg): 6 Płaszczyzna regulacji siodełka: w pionie Od siodełka do pedałów (mm): 600-900 Sposób regulacji wysokości siodełka: skokowo (7 poziomów) Płaszczyzna regulacji kierownicy: w poziomie Sposób regulacji kierownicy: płynnie poprzez pochylenie wymiary wyświetlacza (mm): 70 x 42 sensory do pomiaru pulsu: tak stopki poziomujące: tak rolki lub kółka transportowe: tak Zasilanie: 2 x AAA Maksymalna waga użytkownika (kg): 120 wymiary rowerka (rozłożony): długość (cm): 86 szerokość (cm): 54 wysokość (cm): 131 Komputer (pomiar): czas: tak dystans: tak prędkość: tak puls: tak kalorie: tak SCAN: tak Pozostałe dane: Gwarancja 24 miesiące   Podsumowanie, czyli jaki stacjonarny rower treningowy magnetyczny do 1000 zł najlepszy?


   Najlepszy stacjonarny rower treningowy magnetyczny do 1000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


   Najtańszy stacjonarny rower treningowy magnetyczny do 1000 zł w Rankingach – nasze TOP3


   Podobne zestawienia:


   Dobre rowery stacjonarne – TOP7 listopad 2022

   Jeżeli żadna z powyższych propozycji rowerów stacjonarnych magnetycznych do 1000 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych stacjonarnych rowerów do treningu domowego.


   Powiązania tematyczne:

   • jaki stacjonarny rower treningowy magnetyczny do 1000 zł opinie i efekty,
   • dobre rowery treningowe magnetyczne do 1000 zł cena,
   • ranking rowerów stacjonarnych magnetycznych do 1000 zł,
   • stacjonarny rower treningowy magnetyczny do 1000 zł jaki najlepszy.

   Podobne zestawienia:


   Nasze FAQ o rowerach stacjonarnych magnetycznych do 1000 zł

   #1 Gdzie szukać opinii o rowerach stacjonarnych magnetycznych do 1000 zł?

   Aktualnie zaprezentowane informacje o rowerach stacjonarnych magnetycznych do 1000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

   #2 Jaki stacjonarny rower treningowy magnetyczny do 1000 zł najlepszy? Który wybrać?

   Poszukując informacji o dobrych rowerach stacjonarnych magnetycznych do 1000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z rowerami treningowymi magnetycznymi do 1000 zł do domowych ćwiczeń, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

   #3 Jakie rowery treningowe magnetyczne do 1000 zł są najchętniej polecane?

   Nasze zestawienia z rowerami treningowymi magnetycznymi do 1000 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach rowery treningowe magnetyczne do 1000 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *