FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking rowerów stacjonarnych magnetycznych do 5000 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Treningowe rowery stacjonarne / Ranking rowerów stacjonarnych magnetycznych do 5000 zł


Pomagamy w wyborze dobrych rowerów stacjonarnych magnetycznych do 5000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne wrzesień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych rowerów stacjonarnych magnetycznych do 5000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych treningowych rowerów typu stacjonarnego.

Jakie rowery treningowe magnetyczne do 5000 zł najlepiej wybrać? Ranking wrzesień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane rowery treningowe magnetyczne do 5000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking rowerów stacjonarnych magnetycznych do 5000 zł, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Rower stacjonarny poziomy Comfort Motion BT Hammer (4005251485800) ☆

Rower stacjonarny poziomy Comfort Motion BT Hammer (4005251485800) Najniższa Cena Online

☆ Rower stacjonarny poziomy Comfort Motion BT Hammer (4005251485800) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Rower stacjonarny poziomy Comfort Motion BT Hammer (4005251485800)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower poziomy HAMMER COMFORT MOTION BT Nr katalogowy: 4858 Rower treningowy Cardio Motion BT marki HAMMER Trening sercowo-naczyniowy bez wysiłku - od początkującego do profesjonalisty Twój nowy trenażer kardio: komfortowy i prosty Sprytne szczegóły dla udoskonalonego treningu Czy szukasz ergometru o wysokiej jakości, wyjątkowo zrównoważonego, wygodnego, z niskim wejściem na komfortowe siedzenie, który został wyekwipowany w samoczynne programy fitness$138 Życzysz sobie także transparentnej, jasnej i prostej obsługi komputera$139 Oto on - Cardio Motion BT to nieprzeciętny wybór dla Ciebie!

  technologia Twojego Cardio Motion BT przeszła pomyślnie test wytrzymałościowy obejmujący ponad 100 000 obrotów. Dzięki temu możemy posiadać pewność, iż Twój ergometr będzie Ci służył poprzez długie lata. Wszystkie zamontowane komponenty, takie jak łożyska kulkowe i elektronika są najwyższej jakości i są asygnowane do intensywnego stosowania.

  miły trening wytrzymałościowy z oporem już od 10 watów! Pełna szerokość zakresu mocy 10-350 Watt Twój nowy ergometr Cardio Motion BT pozwala trenować z minimalną mocą 10 watów! wspaniały dla osób starszych i do ćwiczeń po kontuzjach sportowych lub do powolnego powiększania obciążenia na treningu.

  dobór należy do Ciebie: niskie obciążenie początkowe 10 watów, czy wyzwanie sportowe o mocy 350 watów - Cardio Motion BT nadaje się do każdego celu treningowego. Jesteś taki wysportowany$140 W pakiecie automatyczny test efektywnościowy Przetestuj się.

  Zmierz tętno po treningu. Im szybciej tętno spadnie, tym jesteś wydajniejszy. Ocenę w zakresie 1-6 wystawi Ci komputer Twojego Cardio Motion BT. Twoim celem powinna być coraz lepsza nota z treningu na trening.

  transparentny, duży i przyjazny dla oka wyświetlacz komputera Dziecinnie prosty w obsłudze Monitor ergometru premium jest klarowny i prosty w obsłudze. Już nie musisz czytać niełatwych instrukcji.

  Menu jest oczywiste i nietrudne do zrozumienia dla wszelkich grup wiekowych.,,Naciśnij-Przekręć-Trenuj" - takie to proste, a tym samym trening bez stresu. Wyświetlacz LCD o wysokiej rozdzielczości z przychylnym dla oka niebieskim podświetleniem demonstruje wyraźnie wszystkie ważne informacje treningowe.

  Trening 2.0 Z 5,5-calowym monitorem lub smartfonem / tabletem Konsola multimedialna nowego ergometru Cardio Motion BT daje dobór: klasyczny sposób wyświetlania informacji treningowych za pomocą zintegrowanego ekranu LCD (wyświetlanie: profili wzgórz i dolin, prędkości, czasu, przebytego dystansu, liczby spalonych kalorii, tętna, tkanki tłuszczowej, BMI i test wydajności) albo przy pomocy smartfonu albo tabletu.

  Trening możesz kontrolować komfortowo przy pomocy jednej z aplikacji fitness, a dzięki wbudowanemu portowi USB, smartfon lub tablet będą się automatycznie ładowały podczas treningu - za każdym razem pełna gotowość!

  Przejedź rozmaite trasy, ciesz się ulubioną muzyką lub obejrzyj ekscytujący film. Ty nabierasz formy, a czas upłynie momentalnie. Dane treningowe można zapisać oraz porównać i udokumentować. Treningi fitness we własnych czterech ścianach jeszcze nigdy nie były tak ekscytujące, różne i motywujące.

  Aplikacja Kinomap zapewnia szczególnie realistyczne wrażenia z,,jazdy na żywo": przy jeździe,,w górę" opór jest samoczynnie powiększany i samoczynnie redukowany w trakcie zjazdów. Opcjonalnie przystępne są dodatkowo wydarzenia KinoMap na żywo dla fitnessu w grupach, wyścigi, zawody i nagrody.

  Bezproblemowe wejście i wygodne siedzenie użytecznie przemyślane Rozpoczęcie treningu z nowym ergometrem Cardio Motion BT jest przyjemnie proste. W przeciwieństwie do ergometrów z wysokimi obudowami tutaj dość łatwo poruszasz nogą dzięki dużej odległości między kierownicą a urządzeniem.

  Efekt wow gwarantuje na dodatek obfite, lecz i sportowe siedzisko marki HAMMER, a można wręcz by powiedzieć, że to fotel. Ponadto, Cardio Motion BT uwydatnia się niezwykle grubym i trwałym obiciem o grubości 7 cm.

  funkcjonalny zarys siedziska uniemożliwia nieprzyjemnemu otarciu ud. To pozwoli ci ćwiczyć bezboleśnie choćby w dłuższych sekwencjach. Osobiste cele fitness$141 Tętno pod kontrolą! Dla zdrowego treningu sercowo-naczyniowego by śledzić mocny cel fitness, miej oko na swoje tętno.

  Obojętnie czy chcesz rozpocząć zdrowy trening sercowo-naczyniowy lub spalić kalorie$142 Tętno ma kluczowe znaczenie! Opcjonalny pomiar tętna przy pomocy sensorów dotykowych albo opcjonalnego pasa telemetrycznego umożliwia bieżąco śledzić tętno i momentalnie realizować osobisty cel fitness.

  Po wprowadzeniu maksymalnego tętna Cardio Motion BT samoczynnie ograniczy opór po przekroczeniu ustawionej wartości. Cardio Motion BT jest dla Ciebie perfekcyjnym partnerem treningowym dla bezpiecznego i zdrowego treningu sercowo-naczyniowego bez nadmiernego wysiłku.

  A w mieszkaniu cisza Ćwicz zrelaksowany i bez zakłóceń Elektroniczny magnetyczny układ hamulcowy jest wyjątkowo trwały, szczególnie cichy i sprawdzony tysiące razy. Koło zamachowe o masie 8 kg i technologia łożysk kulkowych klasy premium sprawiają,komfortowy ergometr Cardio Motion BT zagwarantuje płynny i niezwykle cichy ruch.

  Brak skrzypienia, zgrzytania lub grzechotania, jak to nieraz ma miejsce w przypadku tanich modeli. Możesz więc trenować bez przeszkód o każdej porze dnia i nocy lub przed telewizorem i skoncentrować się na sobie.

  trafny dla ciebie Regulacja kierownicy Vario i siedziska Twój ergometr zezwala na najróżniejsze opcje treningowe w zależności od celu fitness: Zrelaksowana, zorientowana na tętno, sportowa lub wersja,,Ulga dla Twojego kręgosłupa".

  praktyczne siedzisko można łatwo ustawić do żądanej pozycji dla osób o wzroście od 1,55 do 1,90 metra, a to tylko przy pomocy pokrętła. Wysokość siodełka, kąt nachylenia i odległość siedzenia można zmienić w ciągu kilku sekund, w zależności kto z rodziny planuje trenować.

  Więcej szczegółów premium stabilny i przystępny w transporcie przeciwpoślizgowe pedały z regulowaną taśmą dla maksymalnego bezpieczeństwa, rolki transportowe i dostosowywane nakładki na stopki nieprzeciętne wyważenie na nierównym podłożu.

  Dzięki 4-punktowemu systemowi nakładek i podwójnemu spawaniu Cardio Motion BT jest wyjątkowo jednostajny i bezpieczny. Funkcje komputera: Zakres regulacji mocy: 10-350 Watt Wyświetlane funkcje: Dystans, Czas, szybkość, RPM, liczba spalonych kalorii, tętno, BMI, test sprawności Pomiar pulsu poprzez sensory dotykowe Programy treningowe: 22 wyświetlacz: LCD Programy sterowane tętnem: 4 Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: możliwość ustawienia górnej granicy tętna Kontrola Wat: tak Program dla tkanki tłuszczowej z informacją o procentowej zawartości tkanki tłuszczowej Uchwyt na tablet albo telefon i port do ładowania USB do rozrywki multimedialnej podczas treningu Zintegrowany odbiornik impulsów dla pasa telemetrycznego (opcjonalnie) 4 programy użytkownika Komputer treningowy z aplikacją iConsole+ plus sterowanie za pomocą smartfona albo tabletu dane technologiczne: Regulacja siodełka Rolki transportowe Wysokiej jakości łożyska System hamowania: magnetyczny System napędu: pas klinowy Waga koła zamachowego: 8 kg Zasilanie: 230 V, 50 Hz Max.waga użytkownika: 130 kg Waga rowerka: 45 kg rozmiary: 160 x 52 x 110 cm Kolor: metaliczny/antracyt dodatkowe informacje: Gwarancja 36 miesięcy przesyłka gratis Nr katalogowy 4858 Paragon albo faktura vat Nie znalazłeś produktu który Cię interesuje $143 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.


☆ u628 marki Nautilus ☆

u628 marki Nautilus Najniższa Cena Online

☆ u628 marki Nautilus - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Nautilus
 • Nazwa produktu: u628 marki Nautilus
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower programowany Nautilus U628 to najnowszy i najszczególniej progresywny technicznie rower stopnie firmy Nautilus lidera na rynku fitness w USA. Jest sprzętem klasy PREMIUM, którego znamionuje szczególnie wysoka jakość i odporność składników, sprawność oraz łatwość i komfort stosowania.

  wytwarzany został z myślą o tych, którzy trenując, chcą osiągać jak najwięcej i nieustannie się rozwijać, poprzez stawiane sobie coraz to wyższych celów. Rower programowany Nautilus U628 łączy w sobie wszystko to, czego w dzisiejszych czasach można oczekiwać od sprzętu cardio, stosowanego w warunkach domowych, czyli oprócz strony technicznej o najwyższym standardzie możliwość śledzenia aktywności przy pomocy wielu kompatybilnych aplikacji przystępnych w sklepach Android i App Store oraz przeprowadzenia treningu w trybie tzw.

  wirtualnej rzeczywistości. Co więcej, w przeciwieństwie do innych tego typu rozwiązań na rynku, platforma RideSocial sprawi,dodatkowo razem z Tobą będą mogli trenować znajomi i inni użytkownicy sprzętów marki Nautilus, przeprowadzający swój trening w tym samym czasie co Ty.

  ekran ADJUSTABLE SIGHT LINE: dwa wysokiej rozdzielczości wyświetlacze LCD zezwalają na śledzenie i kontrolowanie dwóch niezależnych parametrów treningu. Kontrast STN negatywowy, niebieskie tło i szerokie, czytelne cyfry i litery w kolorze białym całkowitą widoczność.

  ponadto, mocowanie konsoli zezwala na regulację kąta nachylenia,parametry treningu były za każdym razem w zasięgu wzroku użytkownika. PRZYCISKI szybkiEJ ZMIANY OPORU: 10 przycisków numerycznych umieszczonych na konsoli pozwala na szybką zmianę oporu.

  wybór poziomu oporu spomiędzy 32 poziomów oporu EMS (elektromagnetycznego) odbywa się w bezpieczny sposób, po zatwierdzeniu wyboru przyciskiem enter. Uniemożliwia to pomyłkowemu wyborowi wartości. PROGRAMY TRENINGOWE: rower proponuje 29 programów treningowych (m.in.

  12 profilowych, 9 opartych o puls docelowy, 1 szybki start oraz 2 fitness test). Zakres programów treningowych jest na tyle pokaźny, aby każdy użytkownik, czy to początkujący czy nowoczesny, mógł wybrać optymalny dla siebie trening.

  Rower pozwala na stworzenie indywidualnych profili dla 4 użytkowników, dzięki temu można porównywać wyniki, rywalizować, definiować cele oraz zdobywać osiągnięcia. 7 TWOICH ULUBIONYCH APLIKACJI ZEWNĘTRZNYCH: dzięki aplikacjom kompatybilnym ze sprzętem Nautilus, codzienne treningi i prowadzenie zdrowego i aktywnego trybu życia będzie pokaźnie łatwiejsze.

  TRENUJ W RYTMIE swojej MUZYKI: trening w rytmie ulubionej muzyki pozwala ćwiczyć jeszcze produktywniej. Podłącz odtwarzacz do głównej konsoli i pedałuj w rytmie swej ulubionej muzyki. Trening stanie się przyjemniejszy dzięki głośnikom stereo wysokiej jakości zastosowanym w konsolę.

  Wejście audio Jack 3,5 mm zezwala na słuchanie muzyki z maszyn zewnętrznych (iPod, MP3). ŁATWOŚĆ WYBORU FUNKCJI: panel przedni z dużymi przyciskami z czytelnym nadrukiem, które gwarantują bezproblemowy wybór pożądanego parametru.

  TRENUJ DŁUŻEJ, BEZ POTU: komfort treningu daje m.in. Wentylator z 3 poziomami natężenia nawiewu i z dostosowywanym kątem padania nawiewu. Umieszczony jest na przednim panelu, blisko ciała użytkownika, aby był odczuwalny miły chłód w trakcie treningu.

  PÓŁKA NA TABLET / TELEFON: obszerna, podgumowana półka daje możliwość bezpiecznego i bezproblemowego korzystania z tabletu/urządzenia mobilnego i co ważne, ciągłego kontrolowania parametrów treningu, dzięki umieszczeniu półki powyżej dolnego wyświetlacza.

  ponadto na wsporniku kierownicy umieszczono dużą, szeroką kieszeń np. Na bidon. KOŁO ZAMACHOWE: koło zamachowe o wadze 13,6 kg gwarantuje płynny i zrównoważony ruch a trening staje się miły i wydajny.

  NISKI PROFIL pokrywy: rower został zaprojektowany w ten sposób, aby maksymalnie ułatwić wchodzenie na rower i schodzenie z niego. Dzięki otwartemu, niskiemu profilowi obudowy, nawet starsze osoby nie będą miały problemu.

  TRANSPORT: zastosowane w rowerze kółka transportowe oraz wyprofilowany uchwyt transportowy gwarantują łatwe i bezpieczne przemieszczanie sprzętu. W dodatku, kółka wytworzone są z miękkiego tworzywa, dzięki czemu nie rysują powierzchni.

  STOPKI POZIOMUJĄCE: umieszczone w środkowej części ramy, a także w tylnym stabilizatorze zapewniają stabilność sprzętu podczas ćwiczeń. SIODEŁKO: wielkie, wyprofilowane siodełko z aktywną wkładką żelową Dynamic Recline Nautilus Gel amortyzującą ruch pośladków podczas pedałowania zagwarantuje 100% komfortu.

  Dwupłaszczyznowa regulacja położenia pozwala na doskonałe przypasowanie położenia siodełka do osób niskich i wysokich. PEDAŁY PREMIUM: poszerzone, wyprofilowane, łożyskowane, z miękkim paskiem zabezpieczającym - gwarancja komfortu i bezpieczeństwa.

  POMIAR PULSU: kontroluj swój puls przy pomocy sensorów dotykowych zastosowanych w oba uchwyty. Bezprzewodowy pomiar pulsu jest realny za pomocą dołączonego do zestawu napiersiowego pasa telemetrycznego, który dokonuje skrupulatniejszych pomiarów.

  Należy pamiętać, iż pomiar pulsu za pomocą sensorów podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Nie jest to towar medyczny. W celu uzyskania precyzyjniejszych wyników, zalecamy używanie pasa telemetrycznego.

  WYPROFILOWANA KIEROWNICA I PODŁOKIETNIKI: sporo rodzajów chwytów, wygodne podparcia przedramion, a także gwarantują pewną pozycję na rowerze. Jednocześnie kierownica jak i podłokietniki pokryte są uretanem, nadzwyczaj trwałym materiałem, prostym w utrzymaniu czystości.

  NAUTILUS TRAINER 2: aplikacja zaprojektowana z myślą o urządzeniach Nautilus z opcją Bluetooth. Jest idealnym narzędziem, które pomoże każdemu użytkownikowi w prowadzeniu zdrowego i aktywnego trybu życia.

  Aplikacja Nautilus Trainer 2 obsługuje na dodatek Apple Health. Aplikacja umożliwia kontrolę wszelkich danych o treningu, kondycji, kalorii i zdrowiu na jednym czytelnym pulpicie nawigacyjnym. Aplikacja dostępna jest tylko na iOS.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. Śledź swoje cele: ustaw, kontroluj i śledź swoje plany i cele fitness Kontroluj swoje postępy każdego tygodnia Zdobywaj nagrody po osiągnięciu swych celów fitness Prowadź dziennik swych postępów Połącz się z MyFitnessPal i synchronizuj informacje o treningu RIDE SOCIAL: trening w trybie wirtualnej rzeczywistości.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. APPLE HEALTH: aplikacja która zbiera wszystkie nasze informacje o zdrowiu, począwszy od nawyków żywieniowych i treningowych, a skończywszy na grupie krwi czy poziomie cholesterolu.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. MY FITNESS PAL: zrzucaj kilogramy z MyFitnessPal najszybszym i najłatwiejszym w obsłudze liczniku kalorii na Android'a. Dzięki największej bazie danych produktów spośród wszelkich liczników kalorii na Android'a (ponad 6 000 000 produktów) i bardzo szybkiemu wpisywaniu produktów i ćwiczeń prędko i bezpiecznie pozbędziesz się zbędnych kilogramów.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. UNDER ARMOUR RECORD: to pierwszy na świecie system monitorowania kondycji i zdrowia dostępny dla każdego 24/7. Więcej o aplikacji czytaj tutaj. GOOGLE FIT: żyj zdrowiej i aktywniej dzięki nowej wersji aplikacji.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. MAP MY FITNESS: planuj i śledź każdy trening z pomocą aplikacji MapMyFitness. Otrzymuj kompleksowe dane zwrotne, odkrywaj świeże trasy i dziel się nimi ze swoimi przyjaciółmi.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Rower poziomy treningowy 570R Schwinn ☆

Rower poziomy treningowy 570R Schwinn Najniższa Cena Online

☆ Rower poziomy treningowy 570R Schwinn - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Schwinn
 • Nazwa produktu: Rower poziomy treningowy 570R Schwinn
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  ROWER stopnie PROGRAMOWANY 570R

  Rower poziomy Programowany Schwinn 570R to najwyższej klasy rower poziomy amerykańskiej producenta Schwinn, będącej jednym z liderów rynku fitness w USA. Tym co podkreśla model wśród innych tego typu sprzętów na rynku jest przeważnie pokaźna ilość, aż 29 rozmaitych programów treningowych, 25 poziomów oporu magnetycznego, 10 kg koło zamachowe oraz elegancki i stylowy wygląd. Rower został wyekwipowany także we wszelkie niezbędne akcesoria oraz dodatki, które uczynią trening błogim i komfortowym, w tym głośniki z możliwością podłączenia Mp3, port USB z możliwością ładowania sprzętów, tackę na akcesoria, uchwyt na bidon, wentylator z 3 poziomami regulacji natężenia nawiewu, kółka transportowe do wygodnego przemieszczania sprzętu, a także technikę Bluetooth, która zezwala na np. Połączenie urządzenia z bezprzewodowym pasem telemetrycznym do starannego pomiaru tętna podczas treningu.

  Model 570R ma także możliwość śledzenia swych aktywności za pomocą wielu kompatybilnych aplikacji przystępnych w sklepach Android i App Store i przeprowadzenia treningu w trybie tzw. Wirtualnej rzeczywistości – weź udział w maratonie londyńskim bądź w jednym z pośród wielu wydarzeń, które zagwarantuje aplikacja Explore the World. Co więcej, w przeciwieństwie do innych tego typu rozwiązań na rynku, razem z Tobą będą mogli trenować znajomi i inni użytkownicy sprzętów z rodziny Nautilus, przeprowadzający swój trening w tym samym czasie co Ty. Wszystko to przeżyjesz w trybie rzeczywistym, na ekranie Twojego urządzenia. Sprzęt producenta Schwinn sprawi, że Twój trening nigdy nie stanie się monotonny, wprowadzając doznania z nim związane i jakość na zupełnie nowy, znacznie wyższy poziom!

  Co daje trening na rowerze poziomym? optymalnie wykonywany pomaga spalić tkankę tłuszczową, rozszerzyć wydolność organizmu, siłę mięśni, poprawić kondycję. W trakcie takiego treningu pracują nie tylko nogi, lecz także mięśnie brzucha czy pośladkowe, które pomagają utrzymać jednostajną sylwetkę. Z tego sprzętu może korzystać każdy. Sugerowany jest nawet dla osób mających problemy z kręgosłupem. Mogą one wygodnie oprzeć się podczas jazdy. Jeśli masz problem z nadwagą, a chcesz zacząć trenować, taki rower jest genialny dla Ciebie. Przeciążenia podczas ćwiczeń są mniejsze niżeli na innych sprzętach, więc wygodnie możesz wydłużać czas spędzany na treningu.  GWARANCJA

  • Gwarancja do użytkowania domowego: 2 lata

  • Gwarancja do wykorzystania półkomercyjnego (light commercial): 1 rok

  CZY WARTO INWESTOWAĆ (CZY też NIE) W DANY SPRZĘT

  1. Ćwiczenia niwelują negatywne skutki stresu. Ćwiczenia zwiększają poziom substancji łagodzących wyprodukowanych w naszym mózgu, takich jak serotonina, dopamina czy noradrenalina. Na poziomie komórkowym, ćwiczenia mogą pobudzać trawienie, obniżać ciśnienie krwi, stymulować reakcje immunologiczne i usuwać niektóre negatywne skutki stresu, które mogą przyspieszyć cykl starzenia.


  2. Ćwiczenia zmniejszają objawy depresji. Według ostatnich badań, dłuższa intensywna aktywność fizyczna może ograniczać objawy depresji tak produktywnie jak leki przeciwdepresyjne.


  3. Ćwiczenia upraszczają proces uczenia się. Ćwiczenia zwiększają poziom substancji chemicznych w mózgu - tzw. Czynniki wzrostu - które pomagają wytwarzać świeże komórki mózgowe. Osoby uprawiające sport przede wszystkim koncentrują się szybciej i produktywniej wykonują zadania niż ich 'siedzący' rówieśnicy.


  4. Ćwiczenia zwiększają poczucie własnej wartości i polepszają wyobrażenie o wyglądzie swego ciała. Po prostu widząc ulepszenie sprawności (np. Szybsze przebiegnięcie danego dystansu albo podniesienie obszerniejszego ciężaru) może poprawić samoocenę i wyobrażenie o wyglądzie własnego ciała. To poczucie świadomości przekłada się na efektywność pracy, interakcje międzyludzkie i ogólną jakość życia.


  5. Ćwiczenia wywołują uczucie euforii. Intensywne ćwiczenia mogą wywołać poczucie euforii. Mogą prowadzić do przyspieszonego metabolizmu i maksymalnego spalania tłuszczu. Proszę zacząć biec (jechać na rowerze albo płynąć) tak szybko, jak to jest możliwe poprzez 30-40 sekund, następnie ograniczyć prędkość do łagodnego tempa przez 1 minutę, następnie zacząć ponownie sprint. To podejście jest powszechnie określane mianem Treningu interwałowego wysokiej intensywności (ang. HIIT).

  APLIKACJA EXPLORE THE WORLD

  Aplikacja Explore the World ™ umożliwia wirtualne treningi w różnych miejscach na świecie. Bez względu na pogodę, na swym sprzęcie możesz biec albo jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja samoczynnie dostosowuje się w czasie rzeczywistym do szybkości urządzeń Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które posiadają połączenie Bluetooth®.

  Przebiegnij 5 km przez malowniczą japońską wieś, 10 km poprzez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu lub Pragi i sporo innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. Ponadto funkcja Explore the World umożliwia Ci śledzenie czasu, odległości, szybkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, udoskonalając swoje wyniki na trasach. Poznaj świat już dziś!

  Użytkownicy premium aplikacji JRNY nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World ™, ponieważ posiadają darmowy dostęp do wszelkich tras.

  Aplikacja zawiera:

  + Dziesiątki lokalizacji z całego świata

  + Sześć bezpłatnych map do nieograniczonego wykorzystania

  + video dostosowane do Twojej prędkości

  + Śledź i przechowuj swoje dane


  Explore the World ™ jest połączeniem RunSocial i RideSocial, które obecnie nie są już przystępne.☆ Rower spiningowy h9355i marki Bh fitness ☆

Rower spiningowy h9355i marki Bh fitness Najniższa Cena Online

☆ Rower spiningowy h9355i marki Bh fitness - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Rower spiningowy h9355i marki Bh fitness
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 5
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Hämmästyttävän hieno spinning-pyörä todella laadukkaana.Tämässä spinning-pyörässä on 12 ohjelmaa, joista voit valita harjoittelua varten. Lisäksi on 24 intensiteettitasoa, joihin voit lisätä enintään 5 käyttäjäprofiilia.Koneessa on yhdistetty vastus sekä jarrupalalla että magneetilla.Koneessa on yhdistetty vastus sekä jarrupalalla että magneetilla.


☆ Rower BH Fitness Carbon Bike Generator H872L (8431284442996) ☆

Rower BH Fitness Carbon Bike Generator H872L (8431284442996) Najniższa Cena Online

☆ Rower BH Fitness Carbon Bike Generator H872L (8431284442996) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Rower BH Fitness Carbon Bike Generator H872L (8431284442996)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Specyfikacja technologiczna i wyposażenie: Sposób wykorzystywania: pół-profesjonalny. Maksymalna waga użytkownika: 150kg Opór: Generator prondotwórczy. Elektromagnetyczny system oporu. Koło zamachowe: 14 kg Ergometr.

  Nawiew powietrza: TAK. Puls - Handgrip. Pozima i pionowa regulacja położenia siodełka. Szczególnie komfortowe siedzenie. Ergonomiczny kształt siedzenia. Kółka transportowe: TAK. Pojemnik na bidon: TAK. Stopki poziomujące, aby wypoziomować urządzenie na nierównej powierzchni.

  Pedała posiadają dopełniające paski mocujące. Zasilanie zewnętrzne: BRAK. Rozmiary urządzenia (cm): 115 dł. X 54 szer. X 153 wys. Waga: 53 kg rozmiary kartonu w cm: 115 dł./ 33 szer./ 81 wys. Waga: 58 kg Funkcje komputera: barwny ekran LCD: 4 ekrany.

  Profile: 12 liczba stopni profili: 16 Programy użytkownika: 4. 4 HRC. SWR 10-350 Watt Pomiar prędkości Czas Wskaźnik spalania kalorii Dystans Puls Watt RT (Recovery Test) postępowe technologie: HRC - Program HRC (Heart Rate Control).

  Program sterowany pulsem. Urządzenie będzie automatycznie regulowało opór, tak by tętno Użytkownika utrzymać na stałym z góry określonym poziomie Watt - Ergometr zapewnia dokładny pomiar Watt. RT - Recovery Test.

  Test sprawdza jak szybko puls powraca do normy po zakończeniu treningu. BF - Body Fat Control. Program umożliwia określenie procentowej zawartości tkanki tłuszczowej w orgznizmie. Steady Watts Rate - to program sterowany Watt.

  Urządzenie będzie autmatycznie regulowało opór, tak by wydatek energetyczny (Watt) Użytkownika pozostawał na stałym z góry określonym poziomie. Power by YOU (GSG) - Urządzenie nie wymaga podłączenia do zewnętrznego zasilania elektrycznego.

  wyekwipowane jest w generator prądotwórczy, który w trakcie ćwiczenia wytwarza prąd potrzebny do funkcjonowania wyświetlacza. Ten znak pozjawia się przy urządzeniach przypasowanych do wykorzystania komercyjnego.

  DOT MATRIX - wyświetlacz diodowy ukazuje jak postępuje program treningowy.HA CLASS watts & rpm - Klasa HA. Rowery treningowe, a także maszyny eliptyczne sklasyfikowane w klasie HA zgodnie ze standardem EN957-7 i EN 957-9.

  ekran zagwarantuje skrupulatny pomiar Watt i RPM (ilość obrotów na minutę). Gwarancja domowa: 2 lata Gwarancja domowa obejmuje urządzenia przeznaczone do korzystania domowego. Gwarancja Light Commercial: 1 rok Gwarancja Light Commercial obejmuje urządzenia pracujące w fitness klubach dla Pań, niewiele znaczących hotelach, gabinetach rehabilitacyjnych, przychodniach itp.

  Maksymalny czas pracy to 4 godziny dziennie. Gwarancja Full Commercial: nie Gwarancja Full Commercial obejmuje urządzenia pracujące w siłowniach, szkołach itp. Jeśli jest ono właściwie konserwowane, maksymalny czas pracy wynosi 12 godzin dziennie.


☆ Rower pionowy i.tfb bluetooth h862i marki Bh fitness ☆

Rower pionowy i.tfb bluetooth h862i marki Bh fitness Najniższa Cena Online

☆ Rower pionowy i.tfb bluetooth h862i marki Bh fitness - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Rower pionowy i.tfb bluetooth h862i marki Bh fitness
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Lepsza skuteczność organizmu i szczuplejsza sylwetka Pionowy rower treningowy BH Fitness przypasowany do użycia półkomercyjnego na siłowniach, w klubach, ośrodkach zdrowia i rehabilitacji itp. I.TFB Bluetooth pozwala błyskawicznie i sprawnie poprawiać swoją sylwetkę i gubić nadmiar kilogramów oraz tkanki tłuszczowej.

  Regularny trening ułatwia generować albo udoskonalać kondycję i ogólną sprawność organizmu. Magnetyczny opór z wygodną elektroniczną regulacją Rower ma magnetyczny system oporu. Jest on bezusterkowy i akcentuje się bezusterkowością.

  Dzięki niemu urządzenie pracuje cicho, płynnie i bez zrywów. Regulacji obciążenia dokonuje się bezpośrednio z poziomu komputera, jej 24-poziomowy zakres pozwala na skrupulatne dostosowanie do indywidualnych preferencji i stopnia wytrenowania osoby ćwiczącej.

  Rower praktycznie dla każdego konstrukcja I.TFB Bluetooth ma niskie wejście, dlatego bez trudu korzystać z niego mogą osoby po odbytych kontuzjach, podczas rekonwalescencji i seniorzy. Zwiększone siodełko XXL i jego regulacja w pionie i w poziomie usprawniają przypasowanie do wzrostu i warunków fizycznych.

  Korzystaj z mobilnych aplikacji i rywalizuj z innymi Rower jest wyekwipowany w wielofunkcyjny komputer, który mierzy i pokazuje na czytelnym wyświetlaczu informacje dotyczące treningu. Sygnalizuje m.in. O przebytym dystansie, spalonych kaloriach, czasie ćwiczeń, czy prędkości.

  Rejestruje także wysokość pulsu za pomocą dotykowych czujników na uchwytach kierownicy. Łączy się bezprzewodowo przez Bluetooth® z urządzeniami mobilnymi i zezwala na korzystanie z wielu dostępnym aplikacji treningowych.

  Liczne programy treningowe w tym 4 sterowane tętnem i 5 indywidualnych użytkownika motywują do działania i osiągania coraz ambitniejszych celów. Półka na smartfona pozwala mieć go blisko siebie i być za każdym razem online.

  TECHNOLOGIE i.Concept to technologia, dzięki której urządzenie współpracuje z urządzeniami mobilnymi. Pozwala złączyć się bezprzewodowo za pomocą Bluetooth® ze smartfonem lub tabletem i korzystać z wielu aplikacji treningowych.

  Random to funkcja, która losowo wybiera atrybuty treningu i stwarza na ich podstawie program. HRC (Heart Rate Control) to program komputera sterowany pulsem. Urządzenie automatycznie dostosowuje opór, tak by tętno osoby ćwiczącej było utrzymane na stałym, z góry określonym poziomie.

  Recovery Test - funkcja umożliwiająca sprawdzenie wydolności i stopnia wytrenowania ćwiczącego na podstawie analizy spadku tętna po zakończeniu treningu. SPECYFIKACJA Sposób użytkowania: zastosowanie półkomercyjne rozmiary: 130x62x156 cm Waga: 53 kg Maksymalna waga użytkownika: 130 kg System oporu: magnetyczny Regulacja oporu: elektroniczna Zakres oporu: 24 poziomy Waga koła zamachowego: 14 kg w systemie inercyjnym Regulacja siedziska: w pionie i w poziomie Puls: czujniki do pomiaru pulsu na uchwytach, przy pomocy Bluetooth® ekran: LCD Komputer: i.Concept, czas, dystans, szybkość, puls, kalorie, 12 programów treningowych, 5 programów użytkownika, Fitness Test, 4 programy HRC, Recovery, Random, półka na smartfon/tablet Inne: otwarta rama, siodełko XXL, uchwyt na bidon, kółka transportowe, samopoziomujące pedały z paskami


☆ Bh fitness Rower treningowy i.tfr ergo bluetooth (8431284789503) ☆

Bh fitness Rower treningowy i.tfr ergo bluetooth (8431284789503) Najniższa Cena Online

☆ Bh fitness Rower treningowy i.tfr ergo bluetooth (8431284789503) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Bh fitness Rower treningowy i.tfr ergo bluetooth (8431284789503)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  darmowA dostawa

  Rower poziomy to urządzenie nadzwyczajnie wspomagające rehabilitację,optymalnie stosowane też intensywny trening cardio, nie obciążając przy tym stawów i kręgosłupa. Niezależnie od przeznaczenia, rower poziomy i.TFR Ergo Bluetooth firmy BH Fitness spełni Twoje wymogi. Twoje i pozostałych domowników, gdyż jego zrównoważona, potężna konstrukcja i wysoka jakość wykonania powodują, iż rower może być użytkowany powyżej 20 godzin tygodniowo!

  Także liczne możliwości modyfikacji obciążenia perfekcyjne dopasowanie treningu do oczekiwań użytkownika - możesz odbyć spokojną, wygodną przejażdżkę, jak i wyczerpującą, szybką jazdę "po górach". A to wszystko w ciszy i bez ryzyka kontuzji! 12-kilogramowe koło zamachowe zapewnia płynną i niemal bezszelestną pracę, co pozwala Ci trenować o każdej porze dnia i nocy, nie przeszkadzając domownikom i sąsiadom.

  12 programów treningowych z 24 stopniami trudności to gwarancja, iż trening w domu już nigdy nie będzie kojarzyć Ci się z monotonnym, nużącym zajęciem. Każda kolejna sesja treningowa będzie mogła być zupełnie inna! Z kolei programy sterowane pracą serca pomogą Ci osiągnąć oczekiwane efekty w krótszym czasie. Niezależnie, czy Twoim celem jest poprawa kondycji fizycznej, zrzucenie kilku kilogramów czy wzmocnienie serca - utrzymanie trafnego pulsu pomoże Ci osiągnąć każdy ten cel w krótszym czasie. Żeby móc kontrolować tętno w trakcie jazdy, uchwyty przy siedzisku zostały wyekwipowane w czułe sensory dotykowe. Istnieje też możliwość użycia pasa telemetrycznego, dostępnego opcjonalnie, który jest bardziej dokładny - tym samym wspiera wydajność treningu.

  Regulacja siodełka, oparcia, rolki transportowe, możliwość ustawienia programów dla 5 użytkowników - to wszystko powoduje, że jest to rower genialny dla całej rodziny. Maksymalna waga obciążenia wynosi 130kg, więc bezpiecznie i wygodnie trenować może naprawdę każdy.
  Wystarczą chęci!

  Jeśli jednak to dla Ciebie wciąż niewiele, to z całą pewnością zainteresuje Cię fakt, że rower i.TFR Ergo Bluetooth dzięki zastosowanemu systemowi Bluetooth Smart pozwala na użycie technologii i.Concept. Po podłączeniu sprzętu takiego jak iPod, iPhone, tablet lub smartfon zyskujesz możliwość urozmaicenia swego treningu nie tylko ulubioną muzyką, ale też przez skorzystanie ze specjalnych aplikacji treningowych, takich jak: BH aby Kinomap, Run on Earth, Webatheltics, FitConsole itd.

  Co uwydatnia ten model?

  atuty i.Concept:

  - ćwiczenie na podstawie specjalistycznych programów treningowych
  - dzielenie się własnymi osiągnięciami ze znajomymi za pośrednictwem portali społecznościowych
  - oglądanie wideo i słuchanie ulubionej muzyki podczas treningu
  - korzystanie z możliwości, jakie daje nam nasz smartphone lub tablet podczas treningu
  - domowy trening możemy przenieść w odległe zakątki świata czy urozmaicić o rywalizowanie z innym ćwiczącymi

  Technologie:

  I.Concept

  technologia zezwala na stosowanie smartphone albo tabletu jako wyświetlacza urządzenia fitness, dzięki czemu Użytkownik ma możliwość ćwiczenia z zastosowaniem aplikacji takich jak: Run on Earth, BH by Kinomap..itd.

  PRG

  Ikonka oznacza, iż urządzenie ma predefiniowane programy treningowe o rozmaitym poziomie.

  UPRG

  Program Użytkownika: Urządzenie ma możliwość stworzenia własnego programu treningowego i zapamiętanie go na kolejne sesje treningowe.

  HRC

  Program HRC (Heart Rate Control). Program sterowany pulsem. Urządzenie będzie automatycznie regulowało opór, tak aby tętno Użytkownika utrzymać na stałym z góry określonym poziomie.

  SWR

  Steady Watts Rate to program sterowany Watt. Urządzenie będzie autmatycznie regulowało opór, tak aby wydatek energetyczny (Watt) Użytkownika pozostawał na stałym z góry określonym poziomie.

  RT

  Recovery Test. Test sprawdza jak błyskawicznie puls powraca do normy po zakończeniu treningu.

  detektor pulsu

  Czujniki pomiaru pulsu na uchwytach.

  System telemetryczny

  Telemetryczny system pomiaru pulsu. Ikonka oznacza, iż urządzenie posiada opcję telemetrycznego systemu pomiaru pulsu. W zależności od modelu urządzenia opaska do pomiaru pulsu występuje w zestawie z urządzeniem lub należy ją dokupić.

  Bluetooth

  przystępny tylko w maszynach zaopatrzonych w Dual Kit. W tych urządzeniach Użytkownik ma możliwość dokonania pomiaru pulsu przy pomocy opaski na klatkę piersiową i następnie wyświetlenie wyniku na smartphone lub tablecie (a nie na ekranie bieżni, roweru..itd.).

  właściwości:

  • opór: magnetyczny
  • obciążenie: 24 stopnie
  • regulacja oporu: elektroniczna
  • ekran LCD:
   • szybkość / RPM, czas, kalorie, dystans, puls
  • programy:
   • łącznie: 12 (z 24 stopniami trudności)
   • programy użytkownika: 5
   • programy HRC: 4
  • pomiar pulsu: sensory dotykowe w uchwytach, bluetooth
  • rolki transportowe
  • regulacja siodełka w poziomie
  • samopoziomujące pedały z paskami
  • regulacja oparcia
  • uchwyt na bidon
  • kółka transportowe
  • siodełko XXL
  • otwarta rama
  • oparcie
  • półka na urządzenie przenośne
  • system i.Concept
  • rozmiary:
  • wymiar po rozłożeniu (dł./szer./wys.): 167x68x130 cm
  • waga:
  • waga: 53 kg
  • max. Waga użytkownika: 130 kg
  • koło zamachowe: 12 kg

  Gwarancja:

  • do użytku domowego - 2 lata
  • do użytkowania półkomercyjnego (stosowanie max 4h dziennie)- 1 rok

  Przeznaczenie: do intensywnego wykorzystywania w domu: pow. 20 godzin w tygodniu


☆ Bh fitness Rower spinningowy airmag bluetooth h9120 ☆

Bh fitness Rower spinningowy airmag bluetooth h9120 Najniższa Cena Online

☆ Bh fitness Rower spinningowy airmag bluetooth h9120 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Bh fitness Rower spinningowy airmag bluetooth h9120
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower spinningowy z oryginalnym systemem oporu Rower spinningowych z kolekcji Airmag znamionujący się podwójnym systemem oporu – magnetycznym i powietrznym. Ciekawa i atrakcyjna konstrukcja uzupełni domową albo komercyjną siłownię, a jej stonowany, lekko matowy odcień przyciągnie wzrok i zainteresowanie.

  Kolarstwo szosowe w domowym zaciszu Podwójny system oporu sprawia, iż odczucia z jazdy są realistyczniejsze i odzwierciedlają jazdę na rowerze szosowym. Triatlonowa kierownica polepsza ergonomię i odciąża ręce w czasie intensywnego treningu.

  Regulacja siodełka w pionie i poziomie umożliwia indywidulane dostosowanie do potrzeb użytkownika. Skrupulatny pomiar informacji dzięki komputerowi Podstawowy komputer wyświetla dane o szybkości, przebytym dystansie, ilości obrotów na minutę (RPM), także liczbę spalonych kalorii.

  w dodatku komputer zmierzy całkowity przebyty dystans (ODO). SPECYFIKACJA Sposób wykorzystywania: intensywny trening domowy rozmiary: 128x51x126 cm Waga: 56 kg Maksymalna waga użytkownika: 150 kg System oporu: magnetyczny + powietrzny ilość stopni oporu: tarcie + 8 Koło zamachowe: 18 kg Napęd: Pas Poly-V Pedały: dwustronne (z noskami, SPD) Siodełko: regulowane w poziomie i pionie Kierownica: triatlonowa, dostosowywana w poziomie i pionie ekran: LCD Komputer: czas, szybkość / RPM, dystans, ODO, kalorie Puls: telemetryczny system pomiaru pulsu (brak opaski w komplecie) Inne: obudowa koła zamachowegoPodobne zestawienia:


Najtańsze rowery treningowe magnetyczne do 5000 zł – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze rowery treningowe magnetyczne do 5000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich rowerów stacjonarnych magnetycznych do 5000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Rower stacjonarny poziomy Comfort Motion BT Hammer (4005251485800) ☆

Rower stacjonarny poziomy Comfort Motion BT Hammer (4005251485800) Najniższa Cena Online

☆ Rower stacjonarny poziomy Comfort Motion BT Hammer (4005251485800) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Rower stacjonarny poziomy Comfort Motion BT Hammer (4005251485800)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower stopnie HAMMER COMFORT MOTION BT Nr katalogowy: 4858 Rower treningowy Cardio Motion BT firmy HAMMER Trening sercowo-naczyniowy bez wysiłku - od początkującego do profesjonalisty Twój nowy trenażer kardio: komfortowy i prosty Sprytne szczegóły dla udoskonalonego treningu Czy szukasz ergometru o wysokiej jakości, wyjątkowo zrównoważonego, komfortowego, z niskim wejściem na komfortowe siedzenie, który został zaopatrzony w automatyczne programy fitness$138 Życzysz sobie także klarownej, jasnej i nietrudnej obsługi komputera$139 Oto on - Cardio Motion BT to idealny dobór dla Ciebie!

  technologia Twojego Cardio Motion BT przeszła pomyślnie test wytrzymałościowy obejmujący ponad 100 000 obrotów. Dzięki temu możemy mieć pewność, iż Twój ergometr będzie Ci służył przez długie lata. Wszystkie zamontowane elementy, takie jak łożyska kulkowe i elektronika są najwyższej jakości i są przeznaczone do intensywnego stosowania.

  błogi trening wytrzymałościowy z oporem już od 10 watów! Pełna szerokość zakresu mocy 10-350 Watt Twój nowy ergometr Cardio Motion BT pozwala trenować z minimalną mocą 10 watów! znakomity dla osób starszych i do ćwiczeń po kontuzjach sportowych albo do powolnego powiększania obciążenia na treningu.

  dobór należy do Ciebie: niskie obciążenie początkowe 10 watów, czy wyzwanie sportowe o mocy 350 watów - Cardio Motion BT nadaje się do każdego celu treningowego. Jesteś taki wysportowany$140 W zestawie automatyczny test produktywnościowy Przetestuj się.

  Zmierz tętno po treningu. Im szybciej tętno spadnie, tym jesteś wydajniejszy. Ocenę w zakresie 1-6 wystawi Ci komputer Twojego Cardio Motion BT. Twoim celem powinna być coraz lepsza nota z treningu na trening.

  krystaliczny, pokaźny i przyjazny dla oka ekran komputera Dziecinnie prosty w obsłudze Monitor ergometru premium jest krystaliczny i przystępny w obsłudze. Już nie musisz czytać nieprzystępnych instrukcji.

  Menu jest oczywiste i nieskomplikowane do zrozumienia dla wszystkich grup wiekowych.,,Naciśnij-Przekręć-Trenuj" - takie to proste, a tym samym trening bez stresu. Ekran LCD o wysokiej rozdzielczości z przychylnym dla oka niebieskim podświetleniem przedstawia wyraźnie wszystkie ważne informacje treningowe.

  Trening 2.0 Z 5,5-calowym monitorem albo smartfonem / tabletem Konsola multimedialna nowego ergometru Cardio Motion BT daje wybór: tradycyjny sposób wyświetlania danych treningowych za pomocą zintegrowanego ekranu LCD (wyświetlanie: profili wzgórz i dolin, szybkości, czasu, przebytego dystansu, liczby spalonych kalorii, tętna, tkanki tłuszczowej, BMI i test skuteczności) lub przy pomocy smartfonu lub tabletu.

  Trening możesz kontrolować komfortowo przy pomocy jednej z aplikacji fitness, a dzięki zaimplementowanemu portowi USB, smartfon albo tablet będą się samoczynnie ładowały podczas treningu - za każdym razem pełna gotowość!

  Przejedź różnorodne trasy, ciesz się ulubioną muzyką albo obejrzyj ekscytujący film. Ty nabierasz formy, a czas upłynie błyskawicznie. Dane treningowe można zapisać, a także porównać i udokumentować. Treningi fitness we własnych czterech ścianach jeszcze nigdy nie były tak ekscytujące, różnorodne i motywujące.

  Aplikacja Kinomap gwarantuje szczególnie realistyczne wrażenia z,,jazdy na żywo": przy jeździe,,w górę" opór jest automatycznie rozszerzany i samoczynnie redukowany podczas zjazdów. Opcjonalnie dostępne są także wydarzenia KinoMap na żywo dla fitnessu w grupach, wyścigi, zawody i nagrody.

  Bezproblemowe wejście i komfortowe siedzenie praktycznie przemyślane Rozpoczęcie treningu z nowym ergometrem Cardio Motion BT jest przyjemnie łatwe. W przeciwieństwie do ergometrów z wysokimi obudowami tutaj dość prosto poruszasz nogą dzięki wielkiej odległości pomiędzy kierownicą a urządzeniem.

  Efekt wow zapewnia na dodatek pokaźne, ale i sportowe siedzisko firmy HAMMER, a można wręcz by powiedzieć, iż to fotel. Na dodatek, Cardio Motion BT eksponuje się stanowczo grubym i trwałym obiciem o grubości 7 cm.

  funkcjonalny zarys siedziska zapobiega nieprzyjemnemu otarciu ud. To pozwoli ci ćwiczyć bezboleśnie nawet w dłuższych sekwencjach. Osobiste cele fitness$141 Tętno pod kontrolą! Dla zdrowego treningu sercowo-naczyniowego by śledzić konkretny cel fitness, miej oko na swoje tętno.

  Obojętnie czy chcesz rozpocząć zdrowy trening sercowo-naczyniowy lub spalić kalorie$142 Tętno ma kluczowe znaczenie! Opcjonalny pomiar tętna przy pomocy sensorów dotykowych lub opcjonalnego pasa telemetrycznego umożliwia bieżąco śledzić tętno i ekspresowo realizować osobisty cel fitness.

  Po wprowadzeniu maksymalnego tętna Cardio Motion BT automatycznie zniży opór po przekroczeniu ustawionej wartości. Cardio Motion BT jest dla Ciebie perfekcyjnym partnerem treningowym dla bezpiecznego i zdrowego treningu sercowo-naczyniowego bez nadmiernego wysiłku.

  A w mieszkaniu cisza Ćwicz zrelaksowany i bez zakłóceń Elektroniczny magnetyczny układ hamulcowy jest wyjątkowo trwały, niezwykle cichy i sprawdzony tysiące razy. Koło zamachowe o masie 8 kg i technologia łożysk kulkowych klasy premium powodują,komfortowy ergometr Cardio Motion BT zapewnia płynny i szczególnie cichy ruch.

  Brak skrzypienia, zgrzytania albo grzechotania, jak to niejednokrotnie ma miejsce w przypadku tanich modeli. Możesz więc trenować bez przeszkód o każdej porze dnia i nocy lub przed telewizorem i skupić się na sobie.

  adekwatny dla ciebie Regulacja kierownicy Vario i siedziska Twój ergometr umożliwia przeróżne opcje treningowe w zależności od celu fitness: Zrelaksowana, zorientowana na tętno, sportowa lub wersja,,Ulga dla Twojego kręgosłupa".

  użyteczne siedzisko można z łatwością ustawić do żądanej pozycji dla osób o wzroście od 1,55 do 1,90 metra, a to tylko za pomocą pokrętła. Wysokość siodełka, kąt nachylenia i odległość siedzenia można zmienić w ciągu kilku sekund, w zależności kto z rodziny planuje trenować.

  Więcej szczegółów premium stabilny i prosty w transporcie antypoślizgowe pedały z dostosowywaną taśmą dla maksymalnego bezpieczeństwa, rolki transportowe i dostosowywane nakładki na stopki nieprzeciętne wyważenie na nierównym podłożu.

  Dzięki 4-punktowemu systemowi nakładek i podwójnemu spawaniu Cardio Motion BT jest wyjątkowo stabilny i bezpieczny. Funkcje komputera: Zakres regulacji mocy: 10-350 Watt Wyświetlane funkcje: Dystans, Czas, szybkość, RPM, ilość spalonych kalorii, tętno, BMI, test efektywności Pomiar pulsu przez sensory dotykowe Programy treningowe: 22 ekran: LCD Programy sterowane tętnem: 4 Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: możliwość ustawienia górnej granicy tętna Kontrola Wat: tak Program dla tkanki tłuszczowej z informacją o procentowej zawartości tkanki tłuszczowej Uchwyt na tablet albo telefon i port do ładowania USB do rozrywki multimedialnej podczas treningu Zintegrowany odbiornik impulsów dla pasa telemetrycznego (opcjonalnie) 4 programy użytkownika Komputer treningowy z aplikacją iConsole+ plus sterowanie przy pomocy smartfona albo tabletu informacje techniczne: Regulacja siodełka Rolki transportowe Wysokiej jakości łożyska System hamowania: magnetyczny System napędu: pas klinowy Waga koła zamachowego: 8 kg Zasilanie: 230 V, 50 Hz Max.waga użytkownika: 130 kg Waga rowerka: 45 kg rozmiary: 160 x 52 x 110 cm Kolor: srebrny/antracyt dodatkowe informacje: Gwarancja 36 miesięcy dostawa gratis Nr katalogowy 4858 Paragon albo faktura vat Nie znalazłeś artykułu który Cię interesuje $143 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.


☆ Rower pionowy i.tfb bluetooth h862i marki Bh fitness ☆

Rower pionowy i.tfb bluetooth h862i marki Bh fitness Najniższa Cena Online

☆ Rower pionowy i.tfb bluetooth h862i marki Bh fitness - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Rower pionowy i.tfb bluetooth h862i marki Bh fitness
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Lepsza produktywność organizmu i szczuplejsza sylwetka Pionowy rower treningowy BH Fitness dostosowany do wykorzystania półkomercyjnego na siłowniach, w klubach, ośrodkach zdrowia i rehabilitacji itp. I.TFB Bluetooth pozwala prędko i produktywnie polepszać swoją sylwetkę i gubić nadmiar kilogramów, a także tkanki tłuszczowej.

  Regularny trening ułatwia produkować albo udoskonalać kondycję i ogólną produktywność organizmu. Magnetyczny opór z komfortową elektroniczną regulacją Rower posiada magnetyczny system oporu. Jest on niezawodny i uwydatnia się bezawaryjnością.

  Dzięki niemu urządzenie pracuje cicho, płynnie i bez zrywów. Regulacji obciążenia dokonuje się bezpośrednio z poziomu komputera, jej 24-poziomowy zakres pozwala na skrupulatne dopasowanie do jednostkowych preferencji i stopnia wytrenowania osoby ćwiczącej.

  Rower praktycznie dla każdego budowa I.TFB Bluetooth ma niskie wejście, dlatego bez trudu korzystać z niego mogą osoby po odbytych kontuzjach, podczas rekonwalescencji, a także seniorzy. Rozszerzone siodełko XXL i jego regulacja w pionie i w poziomie usprawniają dostosowanie do wzrostu i warunków fizycznych.

  Korzystaj z przenośnych aplikacji i rywalizuj z innymi Rower jest zaopatrzony w wielofunkcyjny komputer, który mierzy i prezentuje na czytelnym wyświetlaczu informacje dotyczące treningu. Oznajmia m.in. O przebytym dystansie, spalonych kaloriach, czasie ćwiczeń, czy szybkości.

  Rejestruje również wysokość pulsu za pomocą dotykowych czujników na uchwytach kierownicy. Łączy się bezprzewodowo przez Bluetooth® z urządzeniami przenośnymi i umożliwia korzystanie z wielu przystępnym aplikacji treningowych.

  Liczne programy treningowe w tym 4 sterowane tętnem i 5 jednostkowych użytkownika motywują do działania i osiągania coraz ambitniejszych celów. Półka na smartfona pozwala posiadać go blisko siebie i być za każdym razem online.

  TECHNOLOGIE i.Concept to technologia, dzięki której urządzenie współpracuje z urządzeniami przenośnymi. Pozwala dopasować się bezprzewodowo za pomocą Bluetooth® ze smartfonem lub tabletem i korzystać z wielu aplikacji treningowych.

  Random to funkcja, która losowo wybiera właściwości treningu i tworzy na ich podstawie program. HRC (Heart Rate Control) to program komputera sterowany pulsem. Urządzenie samoczynnie dostosowuje opór, tak by tętno osoby ćwiczącej było utrzymane na stałym, z góry określonym poziomie.

  Recovery Test - funkcja umożliwiająca sprawdzenie wydolności i stopnia wytrenowania ćwiczącego na podstawie analizy spadku tętna po zakończeniu treningu. SPECYFIKACJA Sposób użytkowania: wykorzystanie półkomercyjne wymiary: 130x62x156 cm Waga: 53 kg Maksymalna waga użytkownika: 130 kg System oporu: magnetyczny Regulacja oporu: elektroniczna Zakres oporu: 24 stopnie Waga koła zamachowego: 14 kg w systemie inercyjnym Regulacja siedziska: w pionie i w poziomie Puls: czujniki do pomiaru pulsu na uchwytach, przy pomocy Bluetooth® wyświetlacz: LCD Komputer: i.Concept, czas, dystans, prędkość, puls, kalorie, 12 programów treningowych, 5 programów użytkownika, Fitness Test, 4 programy HRC, Recovery, Random, półka na smartfon/tablet Inne: otwarta rama, siodełko XXL, uchwyt na bidon, kółka transportowe, samopoziomujące pedały z paskami


☆ Rower poziomy treningowy 570R Schwinn ☆

Rower poziomy treningowy 570R Schwinn Najniższa Cena Online

☆ Rower poziomy treningowy 570R Schwinn - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Schwinn
 • Nazwa produktu: Rower poziomy treningowy 570R Schwinn
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  ROWER poziomy PROGRAMOWANY 570R

  Rower stopnie Programowany Schwinn 570R to najwyższej klasy rower stopnie amerykańskiej firmy Schwinn, będącej jednym z liderów rynku fitness w USA. Tym co wyróżnia model wśród innych tego typu sprzętów na rynku jest przeważnie spora liczba, aż 29 rozmaitych programów treningowych, 25 poziomów oporu magnetycznego, 10 kg koło zamachowe, a także szykowny i stylowy wygląd. Rower został zaopatrzony także we wszelkie konieczne akcesoria, a także dodatki, które uczynią trening miłym i komfortowym, w tym głośniki z możliwością podłączenia Mp3, port USB z możliwością ładowania sprzętów, tackę na akcesoria, uchwyt na bidon, wentylator z 3 poziomami regulacji natężenia nawiewu, kółka transportowe do komfortowego przemieszczania sprzętu oraz technikę Bluetooth, która zezwala na np. Połączenie urządzenia z bezprzewodowym pasem telemetrycznym do skrupulatnego pomiaru tętna w trakcie treningu.

  Model 570R ma także możliwość śledzenia swoich aktywności przy pomocy wielu kompatybilnych aplikacji dostępnych w sklepach Android i App Store oraz przeprowadzenia treningu w trybie tzw. Wirtualnej rzeczywistości – weź udział w maratonie londyńskim bądź w jednym z pośród wielu wydarzeń, które zapewnia aplikacja Explore the World. Co więcej, w przeciwieństwie do innych tego typu rozwiązań na rynku, razem z Tobą będą mogli trenować znajomi i inni użytkownicy sprzętów z rodziny Nautilus, przeprowadzający swój trening w tym samym czasie co Ty. Wszystko to przeżyjesz w trybie rzeczywistym, na ekranie Twojego urządzenia. Sprzęt firmy Schwinn sprawi, iż Twój trening nigdy nie stanie się monotonny, wprowadzając doznania z nim związane i jakość na zupełnie nowy, wyraźnie wyższy poziom!

  Co daje trening na rowerze poziomym? optymalnie wykonywany pomaga spalić tkankę tłuszczową, zwiększyć wydolność organizmu, siłę mięśni, poprawić kondycję. W trakcie takiego treningu pracują nie tylko nogi, ale także mięśnie brzucha czy pośladkowe, które pomagają utrzymać zrównoważoną sylwetkę. Z tego sprzętu może korzystać każdy. Polecany jest choćby dla osób mających problemy z kręgosłupem. Mogą one komfortowo oprzeć się podczas jazdy. Jeśli masz problem z nadwagą, a chcesz zacząć trenować, taki rower jest nieprzeciętny dla Ciebie. Przeciążenia podczas ćwiczeń są mniejsze niż na innych sprzętach, więc wygodnie możesz wydłużać czas spędzany na treningu.  GWARANCJA

  • Gwarancja do korzystania domowego: 2 lata

  • Gwarancja do użytkowania półkomercyjnego (light commercial): 1 rok

  CZY WARTO INWESTOWAĆ (CZY także NIE) W DANY SPRZĘT

  1. Ćwiczenia niwelują negatywne skutki stresu. Ćwiczenia powiększają poziom substancji łagodzących stworzonych w naszym mózgu, takich jak serotonina, dopamina czy noradrenalina. Na poziomie komórkowym, ćwiczenia mogą pobudzać trawienie, zniżać ciśnienie krwi, stymulować reakcje immunologiczne i eliminować niektóre negatywne skutki stresu, które mogą przyspieszyć proces starzenia.


  2. Ćwiczenia zmniejszają objawy depresji. Według ostatnich badań, dłuższa intensywna aktywność fizyczna może ograniczać objawy depresji tak sprawnie jak leki przeciwdepresyjne.


  3. Ćwiczenia upraszczają proces uczenia się. Ćwiczenia powiększają poziom substancji chemicznych w mózgu - tzw. Czynniki wzrostu - które pomagają tworzyć świeże komórki mózgowe. Osoby uprawiające sport na ogół koncentrują się szybciej i wydajniej wykonują zadania aniżeli ich 'siedzący' rówieśnicy.


  4. Ćwiczenia powiększają poczucie własnej wartości i udoskonalają wyobrażenie o wyglądzie swojego ciała. Po prostu widząc ulepszenie efektywności (np. Szybsze przebiegnięcie danego dystansu albo podniesienie obszerniejszego ciężaru) może poprawić samoocenę i wyobrażenie o wyglądzie własnego ciała. To poczucie świadomości przekłada się na wydajność pracy, interakcje międzyludzkie i ogólną jakość życia.


  5. Ćwiczenia wywołują uczucie euforii. Intensywne ćwiczenia mogą wywołać poczucie euforii. Mogą prowadzić do przyspieszonego metabolizmu i maksymalnego spalania tłuszczu. Proszę zacząć biec (jechać na rowerze albo płynąć) tak szybko, jak to jest możliwe przez 30-40 sekund, następnie zniżyć prędkość do łagodnego tempa przez 1 minutę, następnie zacząć ponownie sprint. To podejście jest powszechnie określane mianem Treningu interwałowego wysokiej intensywności (ang. HIIT).

  APLIKACJA EXPLORE THE WORLD

  Aplikacja Explore the World ™ umożliwia wirtualne treningi w najróżniejszych miejscach na świecie. Bez względu na pogodę, na swoim sprzęcie możesz biec albo jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja automatycznie dostosowuje się w czasie rzeczywistym do szybkości maszyn Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które posiadają połączenie Bluetooth®.

  Przebiegnij 5 km przez malowniczą japońską wieś, 10 km przez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu lub Pragi i sporo innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. Dodatkowo funkcja Explore the World pozwala na Ci śledzenie czasu, odległości, szybkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, udoskonalając swoje wyniki na trasach. Poznaj świat już dziś!

  Użytkownicy premium aplikacji JRNY nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World ™, ponieważ mają bezpłatny dostęp do wszelkich tras.

  Aplikacja zawiera:

  + Dziesiątki lokalizacji z całego świata

  + Sześć bezpłatnych map do nieograniczonego stosowania

  + video dopasowane do Twojej szybkości

  + Śledź i przechowuj swoje dane


  Explore the World ™ jest połączeniem RunSocial, a także RideSocial, które obecnie nie są już dostępne.☆ Rower spiningowy h9355i marki Bh fitness ☆

Rower spiningowy h9355i marki Bh fitness Najniższa Cena Online

☆ Rower spiningowy h9355i marki Bh fitness - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Rower spiningowy h9355i marki Bh fitness
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 5
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Hämmästyttävän hieno spinning-pyörä todella laadukkaana.Tämässä spinning-pyörässä on 12 ohjelmaa, joista voit valita harjoittelua varten. Lisäksi on 24 intensiteettitasoa, joihin voit lisätä enintään 5 käyttäjäprofiilia.Koneessa on yhdistetty vastus sekä jarrupalalla että magneetilla.Koneessa on yhdistetty vastus sekä jarrupalalla että magneetilla.


☆ Bh fitness Rower spinningowy airmag bluetooth h9120 ☆

Bh fitness Rower spinningowy airmag bluetooth h9120 Najniższa Cena Online

☆ Bh fitness Rower spinningowy airmag bluetooth h9120 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Bh fitness Rower spinningowy airmag bluetooth h9120
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower spinningowy z niepowtarzalnym systemem oporu Rower spinningowych z linii Airmag znamionujący się podwójnym systemem oporu – magnetycznym i powietrznym. Niebanalna i interesująca budowa uzupełni domową lub komercyjną siłownię, a jej stonowany, lekko matowy kolor przyciągnie wzrok i zainteresowanie.

  Kolarstwo szosowe w domowym zaciszu Podwójny system oporu powoduje, iż odczucia z jazdy są realistyczniejsze i odzwierciedlają jazdę na rowerze szosowym. Triatlonowa kierownica udoskonala ergonomię i odciąża ręce w czasie intensywnego treningu.

  Regulacja siodełka w pionie i poziomie zezwala na indywidulane dopasowanie do potrzeb użytkownika. Dokładny pomiar danych dzięki komputerowi Podstawowy komputer wyświetla dane o prędkości, przebytym dystansie, ilości obrotów na minutę (RPM), także liczbę spalonych kalorii.

  na dodatek komputer zmierzy całkowity przebyty dystans (ODO). SPECYFIKACJA Sposób używania: intensywny trening domowy rozmiary: 128x51x126 cm Waga: 56 kg Maksymalna waga użytkownika: 150 kg System oporu: magnetyczny + powietrzny ilość stopni oporu: tarcie + 8 Koło zamachowe: 18 kg Napęd: Pas Poly-V Pedały: dwustronne (z noskami, SPD) Siodełko: regulowane w poziomie i pionie Kierownica: triatlonowa, regulowana w poziomie i pionie ekran: LCD Komputer: czas, szybkość / RPM, dystans, ODO, kalorie Puls: telemetryczny system pomiaru pulsu (brak opaski w zestawie) Inne: obudowa koła zamachowegoPodsumowanie, czyli jaki stacjonarny rower treningowy magnetyczny do 5000 zł najlepszy?


Najlepszy stacjonarny rower treningowy magnetyczny do 5000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy stacjonarny rower treningowy magnetyczny do 5000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze rowery stacjonarne – TOP7 wrzesień 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji rowerów stacjonarnych magnetycznych do 5000 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych treningowych rowerów typu stacjonarnego.


Powiązania tematyczne:

 • jaki stacjonarny rower treningowy magnetyczny do 5000 zł opinie i efekty,
 • dobre rowery treningowe magnetyczne do 5000 zł cena,
 • ranking rowerów stacjonarnych magnetycznych do 5000 zł,
 • stacjonarny rower treningowy magnetyczny do 5000 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o rowerach stacjonarnych magnetycznych do 5000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o rowerach stacjonarnych magnetycznych do 5000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o rowerach stacjonarnych magnetycznych do 5000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki stacjonarny rower treningowy magnetyczny do 5000 zł najlepszy? Który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych rowerach stacjonarnych magnetycznych do 5000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z rowerami treningowymi magnetycznymi do 5000 zł do domu, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie rowery treningowe magnetyczne do 5000 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z rowerami treningowymi magnetycznymi do 5000 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach rowery treningowe magnetyczne do 5000 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *