FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking rowerów stacjonarnych BH Fitness. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Treningowe rowery stacjonarne / Ranking rowerów stacjonarnych BH Fitness


Pomagamy w wyborze dobrych rowerów stacjonarnych BH Fitness. Opracowane zestawienia są aktualne kwiecień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych rowerów stacjonarnych BH Fitness,
 • TOP5 chętnie kupowanych treningowych rowerów typu stacjonarnego.

O czym dowiesz się w poradniku?

Jakie rowery treningowe BH Fitness najlepiej wybrać? Ranking kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane rowery treningowe BH Fitness, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking rowerów stacjonarnych BH Fitness, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Rower treningowy BH Fitness Back Fit YF91 (8431284594411) ☆

Rower treningowy BH Fitness Back Fit YF91 (8431284594411) Najniższa Cena Online

☆ Rower treningowy BH Fitness Back Fit YF91 (8431284594411) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Rower treningowy BH Fitness Back Fit YF91 (8431284594411)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Back Fit YF91 producenta BH Fitness to niezwykle lekki, rower magnetyczny, który spełni oczekiwania sympatyków domowych treningów. Dzięki swoim wymiarom nie zajmuje sporo miejsca i bezproblemowo zmieści się w mieszkaniu.

  Mimo niepozornego wyglądu, model ten wyposażony jest w kilka interesujących funkcji. Drobny komputer znajdujący się na kierownicy demonstruje aktualną prędkość, spalone kalorie, czas treningu, a także przebyty dystans.

  dodatkowo, w rowerze zamontowano manualną regulację oporu, wysokości siodełka, a także rolki transportowe, które sprawdzą się w trakcie zmiany miejsca treningu....


☆ Bh fitness Rower stacjonarny treningowy polaris dual h832n ☆

Bh fitness Rower stacjonarny treningowy polaris dual h832n Najniższa Cena Online

☆ Bh fitness Rower stacjonarny treningowy polaris dual h832n - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Bh fitness Rower stacjonarny treningowy polaris dual h832n
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Trenuj z rowerkiem treningowym Polaris Dual Rower magnetyczny Polaris Dal BH Fitness to przedstawiciel progresywnego gatunku rowerów stacjonarnych. Chcesz sprawić sobie odrobinę luksusu i wynieść sesje treningowe na wyższy poziom$4 Ze sprzętem od BH Fitness, zapewniasz sobie nie tylko wyśmienity trening cardio,sporo użytecznych funkcji, wpływające na radość z każdego i kolejnego treningu.

  Rower treningowy Polaris Dual, to wysokiej jakości artykuł, gotowy do zrewolucjonizowania Twojej aktywności fizycznej. Magnetyczny system oporu zapewnia niezwykle ciche i płynne działanie, które zezwala na miłą jazdę o każdej porze dnia (i nocy).

  Nie musisz się przejmować otoczeniem - z modelem Polaris Dual nie obudzisz nikogo, nawet w trakcie intensywnego treningu. Trening cardio wydajną redukcję tkanki tłuszczowej, ale także pozytywnie wpływa na zwiększenie wydolności fizycznej i poprawia ogólne samopoczucie.

  Dla uprzyjemnienia treningu w dowolnej chwili do urządzenia możesz dołączyć Dual Kit. Daje on dostęp do wielu dodatkowych możliwości, np. Trenowanie podczas pokonywana wirtualnych map Google - brzmi interesująco, prawda$5 Kto żeby nie chciał gnać przed siebie na rowerku magnetycznym wysokiej klasy i podziwiać piękno świata$6 To Ty decydujesz, w jakim zakątku świata chcesz trenować!Wszystko to zobaczycie na wyświetlaczu LCD z niebieskim podświetleniem.

  Elektroniczna regulacja obciążenia bezzwłoczne i instynktowne zmienianie biegu w dowolnej chwili. Nie można zapomnieć o reszcie funkcji, które ma na swym wyposażeniu komputer. Zastosowane rozwiązania gwarantują wszelkie potrzebne pomiary optymalizujące trening.

  Pomiar pulsu, liczba spalonych kalorii i reszta podstawowych funkcji i jedna szczególnie istotna i interesująca. Mianowicie funkcja recovery, która zezwala na wykonanie testu kondycyjnego i ocena aktualnej wydolności fizycznej.

  Zrób trening na początku i po miesiącu, oceń wyniki i dąż do ciągłej poprawy - sky is the limit!. 24 poziomy oporu bez wątpienia Ci w tym pomogą. Gdy już poczujesz się na siłach, spróbuj najtrudniejszego ustawienia i gnaj po rekord, wymarzoną sylwetkę i zdrowie.

  Pamiętaj - w zdrowym ciele zdrowy duch!Jest w tym sporo prawdy, ponieważ w trakcie wysiłku fizycznego wydzielają się hormony szczęścia - endorfiny. Stylowy design i zrównoważona konstrukcja Rower treningowy Polaris Dual to urządzenie wykonane z myślą o komforcie.

  konstrukcja jest przypasowana do intensywnego treningu i równocześnie zapewniająca wysokie bezpieczeństwo. Dużo opcji regulacji poszczególnych części rowerka pomaga w dostosowaniu urządzenia do swych parametrów (wzrost).

  automatyczna regulacja oporu magnetycznego sprzyja natomiast konserwacji urządzenia, nie psuje się szybko i ma naturalnie długą żywotność. Żelowe siodełko XXL zapewni komfortowy trening, nawet ten nad wyraz długi - miękki, prawidłowo wyprofilowany kawałek materiału.

  Stopki poziomujące z kolei to kolejny aspekt gwarantujący trwałość i stabilność w trakcie jazdy, a kółka transportowe pomogą w przestawianiu urządzenia. Co jeszcze warto dodać$7 zwykle fakt, iż rower magnetyczny Polaris Dual wyróżnia się niebanalnym designem, który na pewno przykuje uwagę każdego.

  idealnie nadaje się jako prezent dla osoby, dla której aktywność fizyczna to nieodłączny składnik życia. Atrybuty technologiczne: Sposób używania: regularny trening domowy rozmiary: 109x56x149 cm Waga: 40 kg Maksymalna waga użytkownika: 130 kg System oporu: magnetyczny Regulacja oporu: elektroniczna Zakres oporu: 24 poziomów Waga koła zamachowego: 8 kg Regulacja siodełka: w pionie i w poziomie Regulacja kierownicy: kąt nachylenia wyświetlacz: LCD z niebieskim podświetleniem, Komputer: czas, dystans, szybkość, RPM, kalorie, puls, Body Fat, Recovery Pomiar pulsu: dotykowe czujniki na uchwytach kierownicy Inne: kółka transportowe, stopki poziomujące, samopoziomujące pedały z paskami, żelowe siodełko XXL Dual Kit do dokupienia osobno: zestaw Dual Kit przekształca urządzenie w model iConcept (zezwala na podłączenie iPod/iPhone, a także tabletów/smartphone'ów i wykorzystywanie różnego typu aplikacji treningowych takich jak np: BH by Kinomap, Run on Earth, Webatheltics, FitConsole..itd.) Na Dual Kit składa się moduł Bluetooth i łącze USB, które po podłączeniu do wejścia USB w urządzeniu fitness w wersji Dual przekształci je w model i.Concept.

  Oznacza to, że dzięki technologii i.Concept mamy możliwość wykorzystania smartphone/tabletu, a także iPhone/iPad jako wyświetlacza urządzenia fitness, co z kolei pozwala Użytkownikowi na ćwiczenie z zastosowaniem aplikacji takich jak: Run on Earth, BH by Kinomap, Cycle Rush, Webathletics..itd.

  W ten sposób nudny domowy trening możemy przenieść w odległe zakątki świata czy urozmaicić o rywalizowanie z innym Ćwiczącym. Starczy tylko pobrać i uruchomić aplikację, a urządzenie przeniesie nas w wybrane miejsce na świecie, będzie automatycznie regulowało kąt nachylenia / opór, tak aby odzwierciedlić realia pokonywanej trasy.

  Wszystkie urządzenia, których symbol inicjuje się od,,WG/WH" (WG860N) i mają literę,,i" w nazwie (i.FDC19 Dual), są w standardzie wyekwipowane w zestaw Dual Kit. Urządzenia nie oznaczone symbolem,,WG/WH",mająca oznaczenie Dual może zostać przekształcona w urządzenie i.Concept po dokupieniu zestawu Dual Kit.

  Aby w pełni wykorzystać możliwości i.Concept, zalecamy stosowanie opaski bluetooth DI31 HR-Kit Plus. Opis przystępnych aplikacji znajduje się na serwerze. Proszę zwrócić uwagę, że część aplikacji dostępna jest dla oprogramowania Android, a część dla iOS i są one przystępne optymalnie na Google Play, a osobno na Apple App Store.

  Dual Kit Gwarancja domowa: 2 lata Gwarancja domowa obejmuje urządzenia dedykowane do użytkowania domowego. Gwarancja Light Commercial: 1 rok Gwarancja Light Commercial obejmuje urządzenia pracujące w fitness klubach dla Pań, niewielkich hotelach, gabinetach rehabilitacyjnych, przychodniach itp.

  Maksymalny czas pracy to 4 godziny dziennie. Gwarancja Full Commercial: brak Gwarancja Full Commercial obejmuje urządzenia pracujące w siłowniach, szkołach itp. Jeśli jest ono właściwie konserwowane, maksymalny czas pracy wynosi 12 godzin dziennie.


☆ Bh fitness Rower magnetyczny open & go yf90 ☆

Bh fitness Rower magnetyczny open & go yf90 Najniższa Cena Online

☆ Bh fitness Rower magnetyczny open & go yf90 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Bh fitness Rower magnetyczny open & go yf90
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  bezpłatnY TRANSPORT polecany jest każdemu, niezależnie od wieku i kondycji

  Regularny trening sprzyja poprawie funkcjonowania układu sercowo-naczyniowego oraz oddechowego

  Rower magnetyczny BH FITNESS Open & Go YF90 to sprzęt fitness, który nieprzeciętnie sprawdzi się, w trakcie treningu w domu. Dzięki systemowi oporu magnetycznego ćwiczenia są ciche, a tym samym, nie przeszkadzają innym osobom w Twoim otoczeniu. Towar ma 8-stopniową regulację obciążenia, dzięki czemu możemy przystosować trening, do każdego poziomu progresywnia. Regulacja odbywa się w prosty sposób, za pomocą pokrętła przymocowanego do kolumny kierownicy.


  Regularny trening sprzyja poprawie funkcjonowania układu sercowo-naczyniowego, a także oddechowego

  Sprzęt został zaopatrzony w ergonomiczny komputer, który pozwala nam na sprawdzenie najważniejszych parametrów treningu takich jak: szybkość, pomiar czasu, spalane kalorię oraz przebyty dystans.


  wygodny trening

  Rower magnetyczny BH FITNESS Open & Go YF90 posiada opór magnetyczny tworzony przez 8-kilogramowe koło zamachowe, dzięki temu praca sprzętu jest płynna, bezpieczna dla stawów, szybka i bezgłośna. Magnetyczny rower składany zajmuje tak mało miejsca,bezproblemowo wynajdziesz dla niego odrobinę przestrzeni nawet w kawalerce. Wykonując trening, można zaangażować dużą grupę mięśni, zezwalając organizmowi spalać tłuszcz, wysmuklać sylwetkę i wzmacniać nogi, poprawiać wydolność krążeniową oraz kondycję fizyczną i psychiczną.

  SPECYFIKACJA

  • Sposób wykorzystywania: regularny trening domowy
  • wymiary: 68x39x117 cm
  • wymiary po złożeniu: 28x39x130 cm
  • Waga: 15 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 90 kg
  • System oporu: magnetyczny
  • Regulacja oporu: manualna
  • Zakres oporu: 8 stopni
  • Waga koła zamachowego: 8 kg
  • Regulacja siodełka: w pionie
  • wyświetlacz: LCD
  • Komputer: czas, dystans, prędkość, kalorie
  • Inne: składana budowa, kółka transportowe, pedały z paskami

☆ Rower spiningowy h9355i marki Bh fitness ☆

Rower spiningowy h9355i marki Bh fitness Najniższa Cena Online

☆ Rower spiningowy h9355i marki Bh fitness - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Rower spiningowy h9355i marki Bh fitness
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Hämmästyttävän hieno spinning-pyörä todella laadukkaana.Tämässä spinning-pyörässä on 12 ohjelmaa, joista voit valita harjoittelua varten. Lisäksi on 24 intensiteettitasoa, joihin voit lisätä enintään 5 käyttäjäprofiilia.Koneessa on yhdistetty vastus sekä jarrupalalla että magneetilla.Koneessa on yhdistetty vastus sekä jarrupalalla että magneetilla.


☆ Rower spinningowy i.spada ii race bluetooth h9356i + kod rabatowy + pomoc experta tel 792792160 marki Bh fitness ☆

Rower spinningowy i.spada ii race bluetooth h9356i + kod rabatowy + pomoc experta tel 792792160 marki Bh fitness Najniższa Cena Online

☆ Rower spinningowy i.spada ii race bluetooth h9356i + kod rabatowy + pomoc experta tel 792792160 marki Bh fitness - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Rower spinningowy i.spada ii race bluetooth h9356i + kod rabatowy + pomoc experta tel 792792160 marki Bh fitness
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  parametry techniczne właściwości komputera zalety

☆ Rower powietrzny BH Fitness H889 HIIT ☆

Rower powietrzny BH Fitness H889 HIIT Najniższa Cena Online

☆ Rower powietrzny BH Fitness H889 HIIT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Rower powietrzny BH Fitness H889 HIIT
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rower H889 HIIT to rower przeznaczony do treningów interwałowych wysokiej intensywności (ang. HIIT – High Intensity Interval Training). Oznacza to, że dzięki niemu Użytkownk jest w stanie osiągnąć maksymalną sprawność z realizowancyh ćwiczeń. Rower H889 napędzany jest oporem powietrza tworzonym w trakcie pedałowania. Rower może być stosowany zarówno w treningu górnych partii ciała jak i dolnych, ale istnieje jeszcze możiwość rozdzielenia pracy dłoni od pracy nóg poprzez użycie podpór na stopy znajdujących się na uchwytach. Prosta budowa, nieskomplikowany w obsłudze ekran sprawiają, iż rower H889 HIIT jest przyjazny dla Użytkowników.

  podczas treningu można wykorzystywać równocześnie jeden z przystępnych programów treningowych jak w dodatku ręcznie sterować dostępnymi funkcjami. Znaczny zakres regulacji siodełka w pionie i poziomie sprawia, iż Użytkownik może zintegrować pozycję treningową, tak żeby nie odczuwać dyskomfortu w trakcie ćwiczenia. Ergonominczy profil stalowej, solidnej konstrukcji roweru sprawiają, że urządzenie chroni odcinek lędźwiowy kręgosłupa podczas jednoczesnej pracy wszelkich kończyn ciała. Tego typu urządzenia są bardzo popularne w środowisku crossfitowym, ale sprawdzą się też w rehabilitacji i regularnych klubach fitness.
  cechy techniczne cechy komputera

☆ Rower spiningowy BH Fitness DUKE H920E z Monitorem ☆

Rower spiningowy BH Fitness DUKE H920E z Monitorem Najniższa Cena Online

☆ Rower spiningowy BH Fitness DUKE H920E z Monitorem - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Rower spiningowy BH Fitness DUKE H920E z Monitorem
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  właściwości technologiczne atrybuty komputera

☆ Bh fitness Rower poziomy inertia h775r led 16" ☆

Bh fitness Rower poziomy inertia h775r led 16" Najniższa Cena Online

☆ Bh fitness Rower poziomy inertia h775r led 16" - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Bh fitness Rower poziomy inertia h775r led 16"
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  stopnie rower do użycia komercyjnego Inertia H775R

  mistrzowski stacjonarny rower poziomy BH Fitness reprezentujący luksusową linię sprzętu Inertia dedykowanego do zastosowań komercyjnych w siłowniach, klubach i innych obiektach stosowania publicznego. Pozwala ćwiczyć w bezpiecznej dla kręgosłupa pozycji półleżącej. Dzięki otwartej ramie z niskim wejściem luźno mogą z niego korzystać osoby po urazach i seniorzy.

  Elektromagnetyczny opór i nieznaczny rozstaw pedałów

  Rower Inertia H775R posiada elektromagnetyczny system oporu, który sprawia, iż urządzenie pracuje wyjątkowo płynnie i cicho, a także znamionuje się bezawaryjnym działaniem. Maksymalna wartość oporu wynosi 500 W, a jego zakres to 25 stopni.

  Komputer z wyświetlaczem LED FTMS

  Komputer urządzenia skrupulatnie mierzy informacje treningowe i demonstruje je na czytelnym wyświetlaczu LED 16". Poręczne programy treningowe jak np. Sterowane mocą, dystansem albo tętnem HRC pozwalają powiększyć produktywność treningów i wyciągać z nich więcej korzyści.

  parametry techniczne


  parametry komputera

☆ Rower spinningowy exercycle+ smart bike ftms h936 marki Bh fitness ☆

Rower spinningowy exercycle+ smart bike ftms h936 marki Bh fitness Najniższa Cena Online

☆ Rower spinningowy exercycle+ smart bike ftms h936 marki Bh fitness - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Rower spinningowy exercycle+ smart bike ftms h936 marki Bh fitness
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Inteligentny rower zaprojektowany przez i dla rowerzystów. Exercycle + posiada pewne komponenty, takie jak zanurzanie kierownicy albo farba antykorozyjna, dzięki którym świetnie nadaje się do bardziej intensywnego wykorzystywania w ośrodkach albo środowiskach sportowych.

  Oddychająca i antypoślizgowa kierownica. Zmiany na kierownicy pełnią funkcję praktyczną: oferują użytkownikowi możliwość zmiany oporu bez zmiany postawy.

  konstrukcja w zarysie litery V pozwala na dobranie roweru do wymiarów od S do XL, zapewniając maksymalny stopień produktywności podczas ćwiczeń.

  System oporu elektromagnetycznego (EMS) zezwala na nad wyraz dokładną, nowoczesną i natychmiastową regulację intensywności.

  Rower posiada współczynnik Q 152mm, co zezwala na ustawienie nóg w takiej samej pozycji jak na rowerze szosowym, a równocześnie pozwala użytkownikowi wygenerować maksymalną siłę przy każdym naciśnięciu pedału.

  Komputer rowera posiada test FTP do obliczania progu mocy, odbiornik telemetryczny Polar 5KHz i moduł Bluetooth FTMS, który gwarantuje pełną kompatybilność z głównymi symulatorami rowerowymi.


  parametry technologiczne
  cechy komputera

☆ Bh fitness Rower spinningowy exercycle+ (8431284978945) ☆

Bh fitness Rower spinningowy exercycle+ (8431284978945) Najniższa Cena Online

☆ Bh fitness Rower spinningowy exercycle+ (8431284978945) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Bh fitness Rower spinningowy exercycle+ (8431284978945)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Odkryj komfort i efektywność treningu z rowerem elektromagnetycznym DEL SPORT Exercycle+....Podobne zestawienia:


Najtańsze rowery treningowe BH Fitness – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze rowery treningowe BH Fitness, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich rowerów stacjonarnych BH Fitness jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Bh fitness Rower magnetyczny open & go yf90 ☆

Bh fitness Rower magnetyczny open & go yf90 Najniższa Cena Online

☆ Bh fitness Rower magnetyczny open & go yf90 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Bh fitness Rower magnetyczny open & go yf90
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  gratisowY TRANSPORT sugerowany jest każdemu, niezależnie od wieku i kondycji

  Regularny trening sprzyja poprawie funkcjonowania układu sercowo-naczyniowego i oddechowego

  Rower magnetyczny BH FITNESS Open & Go YF90 to sprzęt fitness, który genialnie sprawdzi się, w trakcie treningu w domu. Dzięki systemowi oporu magnetycznego ćwiczenia są ciche, a tym samym, nie przeszkadzają innym osobom w Twoim otoczeniu. Towar ma 8-stopniową regulację obciążenia, dzięki temu możemy dostosować trening, do każdego poziomu innowacyjnia. Regulacja odbywa się w prosty sposób, przy pomocy pokrętła przymocowanego do kolumny kierownicy.


  Regularny trening sprzyja poprawie funkcjonowania układu sercowo-naczyniowego i oddechowego

  Sprzęt został wyposażony w poręczny komputer, który pozwala nam na sprawdzenie najważniejszych parametrów treningu takich jak: szybkość, pomiar czasu, spalane kalorię oraz przebyty dystans.


  wygodny trening

  Rower magnetyczny BH FITNESS Open & Go YF90 ma opór magnetyczny wytworzony przez 8-kilogramowe koło zamachowe, dzięki temu praca sprzętu jest płynna, bezpieczna dla stawów, szybka i bezgłośna. Magnetyczny rower składany zajmuje tak niewiele miejsca,bezproblemowo wyszukasz dla niego odrobinę przestrzeni choćby w kawalerce. Wykonując trening, można zaangażować dużą grupę mięśni, pozwalając organizmowi spalać tłuszcz, wysmuklać sylwetkę i wzmacniać nogi, ulepszać wydolność krążeniową oraz kondycję fizyczną i psychiczną.

  SPECYFIKACJA

  • Sposób używania: regularny trening domowy
  • rozmiary: 68x39x117 cm
  • rozmiary po złożeniu: 28x39x130 cm
  • Waga: 15 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 90 kg
  • System oporu: magnetyczny
  • Regulacja oporu: manualna
  • Zakres oporu: 8 stopni
  • Waga koła zamachowego: 8 kg
  • Regulacja siodełka: w pionie
  • wyświetlacz: LCD
  • Komputer: czas, dystans, szybkość, kalorie
  • Inne: składana budowa, kółka transportowe, pedały z paskami

☆ Rower treningowy BH Fitness Back Fit YF91 (8431284594411) ☆

Rower treningowy BH Fitness Back Fit YF91 (8431284594411) Najniższa Cena Online

☆ Rower treningowy BH Fitness Back Fit YF91 (8431284594411) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Rower treningowy BH Fitness Back Fit YF91 (8431284594411)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Back Fit YF91 firmy BH Fitness to stanowczo lekki, rower magnetyczny, który spełni oczekiwania zwolenników domowych treningów. Dzięki swoim wymiarom nie zajmuje mnóstwo miejsca i bez problemu zmieści się w mieszkaniu.

  Mimo niepozornego wyglądu, model ten wyekwipowany jest w kilka interesujących funkcji. Znikomy komputer znajdujący się na kierownicy przedstawia aktualną szybkość, spalone kalorie, czas treningu oraz przebyty dystans.

  dodatkowo, w rowerze zamontowano manualną regulację oporu, wysokości siodełka i rolki transportowe, które sprawdzą się podczas zmiany miejsca treningu....


☆ Bh fitness Rower stacjonarny treningowy polaris dual h832n ☆

Bh fitness Rower stacjonarny treningowy polaris dual h832n Najniższa Cena Online

☆ Bh fitness Rower stacjonarny treningowy polaris dual h832n - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Bh fitness Rower stacjonarny treningowy polaris dual h832n
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Trenuj z rowerkiem treningowym Polaris Dual Rower magnetyczny Polaris Dal BH Fitness to przedstawiciel postępowego gatunku rowerów stacjonarnych. Chcesz sprawić sobie odrobinę luksusu i wynieść sesje treningowe na wyższy poziom$4 Ze sprzętem od BH Fitness, zapewniasz sobie nie tylko nadzwyczajny trening cardio,mnóstwo praktycznych funkcji, wpływające na radość z każdego i kolejnego treningu.

  Rower treningowy Polaris Dual, to wysokiej jakości produkt, gotowy do zrewolucjonizowania Twojej aktywności fizycznej. Magnetyczny system oporu zapewnia istotnie ciche i płynne działanie, które pozwala na miłą jazdę o każdej porze dnia (i nocy).

  Nie musisz się przejmować otoczeniem - z modelem Polaris Dual nie obudzisz nikogo, nawet w trakcie intensywnego treningu. Trening cardio produktywną redukcję tkanki tłuszczowej, lecz także pozytywnie wpływa na zwiększenie wydolności fizycznej i polepsza ogólne samopoczucie.

  Dla uprzyjemnienia treningu w dowolnej chwili do urządzenia możesz dołączyć Dual Kit. Daje on dostęp do wielu dodatkowych możliwości, np. Trenowanie podczas pokonywana wirtualnych map Google - brzmi interesująco, prawda$5 Kto by nie chciał gnać przed siebie na rowerku magnetycznym wysokiej klasy i podziwiać piękno świata$6 To Ty decydujesz, w jakim zakątku świata chcesz trenować!Wszystko to zobaczycie na wyświetlaczu LCD z niebieskim podświetleniem.

  Elektroniczna regulacja obciążenia niezwłoczne i intuicyjne zmienianie biegu w dowolnej chwili. Nie można zapomnieć o reszcie funkcji, które ma na swym wyposażeniu komputer. Zastosowane rozwiązania gwarantują wszelkie konieczne pomiary optymalizujące trening.

  Pomiar pulsu, liczba spalonych kalorii i reszta podstawowych funkcji i jedna niezwykle wyraźna i ciekawa. Mianowicie funkcja recovery, która pozwala na wykonanie testu kondycyjnego i ocena aktualnej wydolności fizycznej.

  Zrób trening na początku i po miesiącu, oceń wyniki i dąż do ciągłej poprawy - sky is the limit!. 24 stopnie oporu z całą pewnością Ci w tym pomogą. Gdy już poczujesz się na siłach, spróbuj najtrudniejszego ustawienia i gnaj po rekord, wymarzoną sylwetkę i zdrowie.

  Pamiętaj - w zdrowym ciele zdrowy duch!Jest w tym dużo prawdy, ponieważ podczas wysiłku fizycznego wydzielają się hormony szczęścia - endorfiny. Wytworny design i stabilna budowa Rower treningowy Polaris Dual to urządzenie produkowane z myślą o komforcie.

  kompozycja jest dopasowana do intensywnego treningu i równocześnie gwarantująca wysokie bezpieczeństwo. Mnóstwo opcji regulacji poszczególnych części rowerka pomaga w dobraniu urządzenia do swoich parametrów (wzrost).

  automatyczna regulacja oporu magnetycznego sprzyja natomiast konserwacji urządzenia, nie psuje się prędko i ma naturalnie długą żywotność. Żelowe siodełko XXL zapewni wygodny trening, nawet ten szczególnie długi - miękki, poprawnie wyprofilowany kawałek materiału.

  Stopki poziomujące z kolei to kolejny aspekt zapewniający solidność i stabilność podczas jazdy, a kółka transportowe pomogą w przestawianiu urządzenia. Co jeszcze warto dodać$7 przede wszystkim fakt, iż rower magnetyczny Polaris Dual eksponuje się ciekawym designem, który z pewnością przykuje uwagę każdego.

  nadzwyczajnie pasuje jako upominek dla osoby, dla której aktywność fizyczna to nieodłączny komponent życia. Atrybuty techniczne: Sposób używania: regularny trening domowy wymiary: 109x56x149 cm Waga: 40 kg Maksymalna waga użytkownika: 130 kg System oporu: magnetyczny Regulacja oporu: elektroniczna Zakres oporu: 24 poziomów Waga koła zamachowego: 8 kg Regulacja siodełka: w pionie i w poziomie Regulacja kierownicy: kąt nachylenia ekran: LCD z niebieskim podświetleniem, Komputer: czas, dystans, prędkość, RPM, kalorie, puls, Body Fat, Recovery Pomiar pulsu: dotykowe czujniki na uchwytach kierownicy Inne: kółka transportowe, stopki poziomujące, samopoziomujące pedały z paskami, żelowe siodełko XXL Dual Kit do dokupienia osobno: komplet Dual Kit przekształca urządzenie w model iConcept (zezwala na podłączenie iPod/iPhone, a także tabletów/smartphone'ów i używanie rozmaitego rodzaju aplikacji treningowych takich jak np: BH by Kinomap, Run on Earth, Webatheltics, FitConsole..itd.) Na Dual Kit składa się moduł Bluetooth i łącze USB, które po podłączeniu do wejścia USB w urządzeniu fitness w wersji Dual przekształci je w model i.Concept.

  Oznacza to, iż dzięki technice i.Concept mamy możliwość wykorzystania smartphone/tabletu i iPhone/iPad jako wyświetlacza urządzenia fitness, co z kolei pozwala Użytkownikowi na ćwiczenie z zastosowaniem aplikacji takich jak: Run on Earth, BH by Kinomap, Cycle Rush, Webathletics..itd.

  W ten sposób nudny domowy trening możemy przenieść w odległe zakątki świata czy urozmaicić o rywalizowanie z innym Ćwiczącym. Wystarczy tylko pobrać i uruchomić aplikację, a urządzenie przeniesie nas w wybrane miejsce na świecie, będzie automatycznie regulowało kąt nachylenia / opór, tak żeby odzwierciedlić realia pokonywanej trasy.

  Wszystkie urządzenia, których symbol początkuje się od,,WG/WH" (WG860N) i posiadają literę,,i" w nazwie (i.FDC19 Dual), są w standardzie zaopatrzone w komplet Dual Kit. Urządzenia nie oznaczone symbolem,,WG/WH",mająca oznaczenie Dual może zostać przekształcona w urządzenie i.Concept po dokupieniu zestawu Dual Kit.

  Aby w pełni zastosować możliwości i.Concept, zalecamy stosowanie opaski bluetooth DI31 HR-Kit Plus. Opis przystępnych aplikacji znajduje się na serwerze. Proszę zwrócić uwagę, że część aplikacji dostępna jest dla oprogramowania Android, a część dla iOS i są one dostępne adekwatnie na Google Play, a osobno na Apple App Store.

  Dual Kit Gwarancja domowa: 2 lata Gwarancja domowa obejmuje urządzenia przeznaczone do stosowania domowego. Gwarancja Light Commercial: 1 rok Gwarancja Light Commercial obejmuje urządzenia pracujące w fitness klubach dla Pań, niewielkich hotelach, gabinetach rehabilitacyjnych, przychodniach itp.

  Maksymalny czas pracy to 4 godziny dziennie. Gwarancja Full Commercial: brak Gwarancja Full Commercial obejmuje urządzenia pracujące w siłowniach, szkołach itp. Jeśli jest ono właściwie konserwowane, maksymalny czas pracy wynosi 12 godzin dziennie.


☆ Bh fitness Rower pionowy polaris dual (8431284816544) ☆

Bh fitness Rower pionowy polaris dual (8431284816544) Najniższa Cena Online

☆ Bh fitness Rower pionowy polaris dual (8431284816544) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Bh fitness Rower pionowy polaris dual (8431284816544)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rower magnetyczny z komfortową regulacją oporu Stacjonarny rower BH Fitness z magnetycznym systemem oporu i kołem zamachowym o wadze 8 kilogramów. Elektroniczna regulacja obciążenia gwarantuje komfortowe zarządzanie intensywnością ćwiczeń i umożliwia staranne dopasowanie oporu w zależności od jednostkowych preferencji albo stopnia wytrenowania osoby ćwiczącej. Unikalny design i rozwiązania upraszczające korzystanie w domu Rower jest dedykowany do wykorzystania domowego. Ma nowoczesny design, dzięki któremu znakomicie się pokazuje w salonie. Dzięki stopkom na podstawie można go dokładnie wypoziomować, a kółka transportowe usprawniają jego przemieszczanie na czas treningu albo po jego zakończeniu. Precyzyjne dostosowanie Żelowe siodełko w rozmiarze XXL zagwarantuje komfort treningu bez względu na jego długość. Możliwość regulacji w pionie i w poziomie siodełka oraz nachylenia kierownicy upraszcza dostosowanie i pozwala przyjąć najwygodniejszą pozycję do ćwiczeń. TECHNOLOGIE Body Fat to program komputera, który pozwala na oszacowanie procentowej zawartości tkanki tłuszczowej w organizmie. Recovery Test - funkcja umożliwiająca sprawdzenie wydolności i stopnia wytrenowania ćwiczącego na podstawie analizy spadku tętna po zakończeniu treningu. SPECYFIKACJA Sposób wykorzystywania: regularny trening domowy wymiary: 109x56x149 cm Waga: 40 kg Maksymalna waga użytkownika: 130 kg System oporu: magnetyczny Regulacja oporu: elektroniczna Zakres oporu: 24 poziomów Waga koła zamachowego: 8 kg Regulacja siodełka: w pionie i w poziomie Regulacja kierownicy: kąt nachylenia ekran: LCD z niebieskim podświetleniem, Komputer: czas, dystans, szybkość, RPM, kalorie,puls, Body Fat, Recovery Pomiar pulsu: dotykowe czujniki na uchwytach kierownicy Inne: kółka transportowe, stopki poziomujące, samopoziomujące pedały z paskami, żelowe siodełko XXL

☆ rower spiningowy sb 2.5 h9172 marki Bh fitness ☆

rower spiningowy sb 2.5 h9172 marki Bh fitness Najniższa Cena Online

☆ rower spiningowy sb 2.5 h9172 marki Bh fitness - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: rower spiningowy sb 2.5 h9172 marki Bh fitness
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Wysportowana sylwetka, nieprzeciętna kondycja i lepsze samopoczucie. Dołącz do dynamicznych!

  bezawaryjny rower spinningowy SB 2.2 umożliwi Ci regularne treningi bez konieczności wychodzenia z domu. Nie musisz tracić czasu na wyjścia do fitness klubu. Wystarczy, że wskoczysz w wygodne ciuchy i już możesz rozpoczynać ćwiczenia. A ten sprzęt kryje w sobie naprawdę znaczne możliwości…

  Rowerek SB 2.2 rewelacyjnie nadaje się do użytku domowego. Jak na sprzęt tego typu nie zajmuje zbyt dużo miejsca w mieszkaniu, a poza tym pracuje w wyciszony sposób (zagwarantuje to użycie progresywnego pasa napędowego Poly-V). Precyzja wykonania i staranne przypasowanie każdego elementu zapewniają płynność i rytmiczność – potrzebne w aktywnej, aktywnej jeździe.

  Rower spinningowy producenta BH Fitness umożliwi Ci energiczny trening kolarski w zaciszu Twojego mieszkania. To wyśmienity sprzęt do uprawiania jednej z najnowszych form fitness, jaką jest spinning.

  Czym różni się rower spinningowy od klasycznego?

  Na rowerku spinningowym jeździsz w różnych pozycjach, wykonując rozmaite pod względem intensywności i zaangażowania mięśni ruchy. Trening na takim rowerku jest wyraźnie bardziej urozmaicony. Jeżdżąc w rytm muzyki, możesz uprawiać tak zwany aerobic na rowerze!

  Rower spinningowy SB 2.2 różni się od zwykłych rowerków treningowych także budową. Ma specjalnie wyprofilowaną i bardzo jednostajną ramę i kierownicę, która zezwala na przeróżnego rodzaju chwyty. Dzięki temu możesz efektywnie i szybko zmieniać pozycję w trakcie jazdy, a także różnicować ułożenie dłoni stosownie do realizowanych ćwiczeń. Dodatkowo kierownicę możesz regulować w pionie i w poziomie, co pozwala Ci przystosować ją do Twojego wzrostu.

  Stabilność i trwałość konstrukcji i bezusterkowy mechanizm hamowania powodują, iż na rowerku SB 2.2 czujesz się bezpiecznie podczas każdej minuty treningu. Pewność każdego ruchu zapewniają Ci komfortowe pedały z noskami, poprawnie utrzymujące stopy w czasie intensywnej jazdy. Model ten posiada także przycisk szybkiego zatrzymania, za pomocą którego w bezzwłoczny i bezpieczny sposób zatrzymasz urządzenie w razie potrzeby.

  ponadto przez cały czas zachowujesz kontrolę nad ćwiczeniami. Gwarantuje Ci to komputer z czytelnym wyświetlaczem, demonstrujący najważniejsze dane o przebiegu jazdy. Dzięki nim możesz dokładnie analizować postępy ćwiczeń i planować sesje treningowe, wprowadzając potrzebne modyfikacje.

  Podstawowe dane:

  • system oporu: mechaniczny
  • koło zamachowe: 20 kg
  • ekran:
   • RPM, szybkość, kalorie, d


Podsumowanie, czyli jaki stacjonarny rower treningowy BH Fitness najlepszy?


Najlepszy stacjonarny rower treningowy BH Fitness w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy stacjonarny rower treningowy BH Fitness w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane rowery stacjonarne – Ranking kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji rowerów stacjonarnych BH Fitness nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych treningowych rowerów typu stacjonarnego.


Powiązania tematyczne:

 • jaki stacjonarny rower treningowy BH Fitness opinie i efekty,
 • dobre rowery treningowe BH Fitness cena,
 • ranking rowerów stacjonarnych BH Fitness,
 • stacjonarny rower treningowy BH Fitness jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o rowerach stacjonarnych BH Fitness

#1 Gdzie szukać opinii o rowerach stacjonarnych BH Fitness?

Aktualnie zaprezentowane informacje o rowerach stacjonarnych BH Fitness odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki stacjonarny rower treningowy BH Fitness najlepszy? Który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych rowerach stacjonarnych BH Fitness warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z rowerami treningowymi BH Fitness do zastosowań domowych, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie rowery treningowe BH Fitness są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z rowerami treningowymi BH Fitness zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach rowery treningowe BH Fitness to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *