FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking rowerów stacjonarnych BH Fitness. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Treningowe rowery stacjonarne / Ranking rowerów stacjonarnych BH Fitness


Pomagamy w wyborze dobrych rowerów stacjonarnych BH Fitness. Opracowane zestawienia są aktualne listopad 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych rowerów stacjonarnych BH Fitness,
 • TOP5 chętnie kupowanych treningowych rowerów typu stacjonarnego.

Jakie rowery treningowe BH Fitness najlepiej wybrać? Ranking listopad 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane rowery treningowe BH Fitness, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking rowerów stacjonarnych BH Fitness, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ BH Fitness Carbon Bike ☆

BH Fitness Carbon Bike Najniższa Cena Online

☆ BH Fitness Carbon Bike - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: BH Fitness Carbon Bike
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rower magnetyczny Carbon Bike H8702R to półprofesjonalna propozycja dla zaawansowanych fanów kolarstwa oraz treningów wytrzymałościowych. Nad wyraz wytrzymała rama produkowana z wysokojakościowych minimalistycznców pozwala bezpiecznie ćwiczyć osobom o wadze dochodzącej choćby do 150 kilogramów – wysoka stabilność i trwałość to synonim towarów oznaczonych logiem BH Fitness. W tym wypadku zadbano jeszcze o wysoką ergonomię. Szczególnie duża wygoda umożliwia prowadzenie długich i dynamicznych sesji treningowych. Rower elektromagnetyczny BH Fitness Carbon Bike H8702R zaopatrzony jest w koło zamachowe o masie czternastu kilogramów i system hamulców elektromagnetycznych zezwalających na płynną regulację stopnia trudności. Komfort ćwiczeń gwarantuje szczególnie komfortowa kierownica, a także ergonomiczne siodełko w rozmiarze XXL. Niewielkim,wyjątkowo przydatnym dodatkiem jest uchwyt na bidon z wodą albo napojem izotonicznym. Rowerek treningowy Carbon Bike H8702R wyekwipowany pozostał w komputer treningowy z czytelnym wyświetlaczem LCD z podświetleniem w kolorze niebieskim. Na ekranie odczytać można wszystkie niezbędne do produktywnego treningu dane: pomiar z pulsometru, ilość spalonych kalorii, czas ćwiczeń, przebyty dystans, poziom wytrenowania oraz aktualną datę i godzinę. Rower do ćwiczeń Carbon Bike H8702R waży 53 kilogramy i wyekwipowany jest w nawiew udoskonalający komfort wykorzystywania. Przesuwanie po pomieszczeniu usprawnia komplet specjalnych rolek transportowych w podstawie. W pozycji roboczej urządzenie zajmuje powierzchnię o wymiarach 115 x 54 centymetry, a wysokość kierownicy to około 153 centymetry. Dla miłośników eleganckich rozwiązań i estetów ogromną zaletą będzie też wygląd rowerka – model Carbon Bike H8702R otrzymał wysokowytrzymała obudowę z materiałów nienaturalnych w futurystycznym kształcie i uniwersalnej, szczególnie popularnej kolorystyce. Wytrzymała na zarysowania i zabrudzania pokrywa pozwala radować się spektakularnie zaprojektowanym sprzętem, który automatyczne staje się specyficzną ozdobą domu. Podpory ze stopkami antypoślizgowymi zabezpieczają przed przesuwaniem się urządzenia i chronią posadzkę przed zarysowaniem. Długość 115 cm Wysokość 153 cm Szerokość 54 cm Waga koła zamachowego 14 kg Maksymalna waga użytkownika 150 kg System oporu elektromagnetyczny dostosowywane siodełko pion/poziom Przeznaczenie pół-komercyjne Telemetryczny system pomiaru pulsu (radiowo) tak (opaska na dodatek) Nawiew tak Kółka transportowe tak dodatkowe dane uchwyt na bidon siodełko XXL Waga 53 kg Funkcje komputera ekran LCD Wyświetlane informacje puls spalone kalorie czas dystans data zegar recovery

☆ BH Fitness SB2.0 ☆

BH Fitness SB2.0 Najniższa Cena Online

☆ BH Fitness SB2.0 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: BH Fitness SB2.0
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Wysportowana sylwetka, wspaniała kondycja i udoskonalone samopoczucie. Dołącz do aktywnych!

  bezawaryjny rower spinningowy SB 2.2 umożliwi Ci regularne treningi bez konieczności wychodzenia z domu. Nie musisz tracić czasu na wyjścia do fitness klubu. Starczy, że wskoczysz w komfortowe ciuchy i już możesz rozpoczynać ćwiczenia. A ten sprzęt kryje w sobie naprawdę spore możliwości…

  Rowerek SB 2.2 wyśmienicie pasuje do użytkowania domowego. Jak na sprzęt tego typu nie zajmuje zbyt dużo miejsca w mieszkaniu, a poza tym pracuje w wyciszony sposób (zagwarantuje to zastosowanie progresywnego pasa napędowego Poly-V). Precyzja wykonania i skrupulatne przypasowanie każdego elementu zapewniają płynność i rytmiczność – niezbędne w intensywnej, energicznej jeździe.

  Rower spinningowy producenta BH Fitness umożliwi Ci intensywny trening kolarski w zaciszu Twojego mieszkania. To świetny sprzęt do uprawiania jednej z najnowszych form fitness, jaką jest spinning.

  Czym różni się rower spinningowy od tradycyjnego?

  Na rowerku spinningowym jeździsz w zróżnicowanych pozycjach, wykonując zróżnicowane pod względem energiczności i zaangażowania mięśni ruchy. Trening na takim rowerku jest pokaźnie bardziej urozmaicony. Jeżdżąc w rytm muzyki, możesz uprawiać tak zwany aerobic na rowerze!

  Rower spinningowy SB 2.2 różni się od zwykłych rowerków treningowych także budową. Posiada specjalnie wyprofilowaną i bardzo zrównoważoną ramę, a także kierownicę, która umożliwia różnorodnego typu chwyty. Dzięki czemu możesz wydajnie i momentalnie zmieniać pozycję podczas jazdy, a także różnicować ułożenie rąk optymalnie do wykonywanych ćwiczeń. Ponadto kierownicę możesz regulować w pionie i w poziomie, co pozwala Ci dostosować ją do Twojego wzrostu.

  Stabilność i odporność konstrukcji oraz bezawaryjny mechanizm hamowania powodują, że na rowerku SB 2.2 czujesz się bezpiecznie w trakcie każdej minuty treningu. Pewność każdego ruchu gwarantują Ci komfortowe pedały z noskami, należycie utrzymujące stopy w czasie energicznej jazdy. Model ten posiada także przycisk prędkiego zatrzymania, za pomocą którego w błyskawiczny i bezpieczny sposób zatrzymasz urządzenie w razie potrzeby.

  w dodatku przez cały czas zachowujesz kontrolę nad ćwiczeniami. Zagwarantuje Ci to komputer z czytelnym wyświetlaczem, pokazujący najważniejsze informacje o przebiegu jazdy. Dzięki nim możesz dokładnie analizować postępy ćwiczeń i planować sesje treningowe, wprowadzając niezbędne modyfikacje.

  Podstawowe informacje:

  • system oporu: mechaniczny
  • koło zamachowe: 20 kg
  • wyświetlacz:
   • RPM, szybkość, kalorie, d

☆ BH Fitness H9355I ☆

BH Fitness H9355I Najniższa Cena Online

☆ BH Fitness H9355I - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: BH Fitness H9355I
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Hämmästyttävän hieno spinning-pyörä todella laadukkaana.Tämässä spinning-pyörässä on 12 ohjelmaa, joista voit valita harjoittelua varten. Lisäksi on 24 intensiteettitasoa, joihin voit lisätä enintään 5 käyttäjäprofiilia.Koneessa on yhdistetty vastus sekä jarrupalalla että magneetilla.Koneessa on yhdistetty vastus sekä jarrupalalla että magneetilla.


☆ BH Fitness Airmag ☆

BH Fitness Airmag Najniższa Cena Online

☆ BH Fitness Airmag - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: BH Fitness Airmag
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower spinningowy z unikalnym systemem oporu Rower spinningowych z linii Airmag cechujący się podwójnym systemem oporu – magnetycznym i powietrznym. Interesująca i ciekawa konstrukcja uzupełni domową lub komercyjną siłownię, a jej stonowany, lekko matowy kolor przyciągnie wzrok i zainteresowanie.

  Kolarstwo szosowe w domowym zaciszu Podwójny system oporu sprawia, iż odczucia z jazdy są realistyczniejsze i odzwierciedlają jazdę na rowerze szosowym. Triatlonowa kierownica polepsza ergonomię i odciąża ręce w czasie intensywnego treningu.

  Regulacja siodełka w pionie i poziomie umożliwia indywidulane przypasowanie do potrzeb użytkownika. Staranny pomiar informacji dzięki komputerowi Podstawowy komputer wyświetla informacje o szybkości, przebytym dystansie, ilości obrotów na minutę (RPM), także liczbę spalonych kalorii.

  ponadto komputer zmierzy całkowity przebyty dystans (ODO). SPECYFIKACJA Sposób stosowania: intensywny trening domowy rozmiary: 128x51x126 cm Waga: 56 kg Maksymalna waga użytkownika: 150 kg System oporu: magnetyczny + powietrzny liczba poziomów oporu: tarcie + 8 Koło zamachowe: 18 kg Napęd: Pas Poly-V Pedały: dwustronne (z noskami, SPD) Siodełko: dostosowywane w poziomie i pionie Kierownica: triatlonowa, regulowana w poziomie i pionie ekran: LCD Komputer: czas, prędkość / RPM, dystans, ODO, kalorie Puls: telemetryczny system pomiaru pulsu (brak opaski w komplecie) Inne: obudowa koła zamachowego


☆ BH Fitness YF90 ☆

BH Fitness YF90 Najniższa Cena Online

☆ BH Fitness YF90 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: BH Fitness YF90
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  bezpłatnY TRANSPORT polecany jest każdemu, niezależnie od wieku i kondycji

  Regularny trening sprzyja poprawie funkcjonowania układu sercowo-naczyniowego oraz oddechowego

  Rower magnetyczny BH FITNESS Open & Go YF90 to sprzęt fitness, który nieprzeciętnie sprawdzi się, w trakcie treningu w domu. Dzięki systemowi oporu magnetycznego ćwiczenia są ciche, a tym samym, nie przeszkadzają innym osobom w Twoim otoczeniu. Towar ma 8-stopniową regulację obciążenia, dzięki czemu możemy przystosować trening, do każdego poziomu progresywnia. Regulacja odbywa się w prosty sposób, za pomocą pokrętła przymocowanego do kolumny kierownicy.


  Regularny trening sprzyja poprawie funkcjonowania układu sercowo-naczyniowego, a także oddechowego

  Sprzęt został zaopatrzony w ergonomiczny komputer, który pozwala nam na sprawdzenie najważniejszych parametrów treningu takich jak: szybkość, pomiar czasu, spalane kalorię oraz przebyty dystans.


  wygodny trening

  Rower magnetyczny BH FITNESS Open & Go YF90 posiada opór magnetyczny tworzony przez 8-kilogramowe koło zamachowe, dzięki temu praca sprzętu jest płynna, bezpieczna dla stawów, szybka i bezgłośna. Magnetyczny rower składany zajmuje tak mało miejsca,bezproblemowo wynajdziesz dla niego odrobinę przestrzeni nawet w kawalerce. Wykonując trening, można zaangażować dużą grupę mięśni, zezwalając organizmowi spalać tłuszcz, wysmuklać sylwetkę i wzmacniać nogi, poprawiać wydolność krążeniową oraz kondycję fizyczną i psychiczną.

  SPECYFIKACJA

  • Sposób wykorzystywania: regularny trening domowy
  • wymiary: 68x39x117 cm
  • wymiary po złożeniu: 28x39x130 cm
  • Waga: 15 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 90 kg
  • System oporu: magnetyczny
  • Regulacja oporu: manualna
  • Zakres oporu: 8 stopni
  • Waga koła zamachowego: 8 kg
  • Regulacja siodełka: w pionie
  • wyświetlacz: LCD
  • Komputer: czas, dystans, prędkość, kalorie
  • Inne: składana budowa, kółka transportowe, pedały z paskami

☆ BH Fitness Spada GSG ☆

BH Fitness Spada GSG Najniższa Cena Online

☆ BH Fitness Spada GSG - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: BH Fitness Spada GSG
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Wyścigowy rower treningowy z magnetycznym systemem oporu przeznaczony do prowadzenia dynamicznego kolarskiego treningu domowego. Mocna budowa zapewnia i stabilność w trakcie treningu.

  Aluminiowe koło zamachowe o wadze 18kg i wielki zakres regulacji oporu usprawniają zarządzanie obciażeniem i czynią rower rewelacyjnym rozwiązaniem dla osób o różnorodnym stopniu progresywnia. Triathlonowa kierownica i poręczne żelowe siodełko mają regulację w pionie i w poziomie, Pozwalają przyjąć wspaniałą pozycję do treningu.

  progresywny komputer z otwiera dużo możliwości treningowych. Obfitość programów urozmaica ćwiczenia i powoduje, iż są dużo produktywniejsze. Dzięki opcjonalnemu zestawowi Dual Kit urządzenie przenosi Cię w odległe zakątki świata, automatycznie reguluje opór tak, aby odzwierciedlić pokonywaną trasę i urozmaica trening o rywalizowanie z innymi ćwiczącymi.

  seria sprzętów zaprojektowana poprzez BH Fitness we współpracy z firmą Apple wyposażonych w motywacyjne i interaktywne wyświetlacze oparte na technologii produktów Apple. jedynie podłączyć iPhone/iPad albo Android do urządzenia treningowego i automatycznie zostanie pobrana darmowa aplikacja wyprodukowana specjalnie z myślą o użytkownikach urządzeń BH Fitness. Na i.Concept, Google Play i w App Store regularnie pojawiają się dane na temat nowych aktualizacji i przystępnych aplikacji.

  informacje techniczne:

  • Przeznaczenie: intensywny trening domowy
  • rozmiary: 130 x 59 x 116 cm
  • Waga: 57 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
  • Magnetyczny system oporu
  • Przycisk awaryjnego zatrzymania
  • Koło zamachowe: aluminium
   - odpowiada wadze koła o wadze 20 kg
  • Napęd: pas Poly-V
  • Telemetryczny system pomiaru pulsu:
   - opcjonalnie pas telemetryczny do pomiaru tętna
  • Anatomiczne żelowe siodełko
  • Regulacja siodełka w pionie
  • Regulacja siodełka w poziomie
  • Triathlonowa kierownica
  • Regulacja kierownicy w pionie
  • Regulacja kierownicy w poziomie
  • Dwustronne pedały SPD z noskami
  • Uchwyt na bidon
  • Kółka transportowe
  • Opcjonalnie komplet Dual Kit

  Komputer:

  • wyświetlacz LCD
  • 12 programów treningowych z 24 poziomami trudności
  • 5 programów użytkownika
  • 4 programy HRC
  • Recovery Test
  • Fitness Test
  • Program Random


☆ BH Fitness H832 ☆

BH Fitness H832 Najniższa Cena Online

☆ BH Fitness H832 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: BH Fitness H832
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Trenuj z rowerkiem treningowym Polaris Dual Rower magnetyczny Polaris Dal BH Fitness to przedstawiciel progresywnego gatunku rowerów stacjonarnych. Chcesz sprawić sobie odrobinę luksusu i wynieść sesje treningowe na wyższy poziom$4 Ze sprzętem od BH Fitness, zapewniasz sobie nie tylko wyśmienity trening cardio,sporo użytecznych funkcji, wpływające na radość z każdego i kolejnego treningu.

  Rower treningowy Polaris Dual, to wysokiej jakości artykuł, gotowy do zrewolucjonizowania Twojej aktywności fizycznej. Magnetyczny system oporu zapewnia niezwykle ciche i płynne działanie, które zezwala na miłą jazdę o każdej porze dnia (i nocy).

  Nie musisz się przejmować otoczeniem - z modelem Polaris Dual nie obudzisz nikogo, nawet w trakcie intensywnego treningu. Trening cardio wydajną redukcję tkanki tłuszczowej, ale także pozytywnie wpływa na zwiększenie wydolności fizycznej i poprawia ogólne samopoczucie.

  Dla uprzyjemnienia treningu w dowolnej chwili do urządzenia możesz dołączyć Dual Kit. Daje on dostęp do wielu dodatkowych możliwości, np. Trenowanie podczas pokonywana wirtualnych map Google - brzmi interesująco, prawda$5 Kto żeby nie chciał gnać przed siebie na rowerku magnetycznym wysokiej klasy i podziwiać piękno świata$6 To Ty decydujesz, w jakim zakątku świata chcesz trenować!Wszystko to zobaczycie na wyświetlaczu LCD z niebieskim podświetleniem.

  Elektroniczna regulacja obciążenia bezzwłoczne i instynktowne zmienianie biegu w dowolnej chwili. Nie można zapomnieć o reszcie funkcji, które ma na swym wyposażeniu komputer. Zastosowane rozwiązania gwarantują wszelkie potrzebne pomiary optymalizujące trening.

  Pomiar pulsu, liczba spalonych kalorii i reszta podstawowych funkcji i jedna szczególnie istotna i interesująca. Mianowicie funkcja recovery, która zezwala na wykonanie testu kondycyjnego i ocena aktualnej wydolności fizycznej.

  Zrób trening na początku i po miesiącu, oceń wyniki i dąż do ciągłej poprawy - sky is the limit!. 24 poziomy oporu bez wątpienia Ci w tym pomogą. Gdy już poczujesz się na siłach, spróbuj najtrudniejszego ustawienia i gnaj po rekord, wymarzoną sylwetkę i zdrowie.

  Pamiętaj - w zdrowym ciele zdrowy duch!Jest w tym sporo prawdy, ponieważ w trakcie wysiłku fizycznego wydzielają się hormony szczęścia - endorfiny. Stylowy design i zrównoważona konstrukcja Rower treningowy Polaris Dual to urządzenie wykonane z myślą o komforcie.

  konstrukcja jest przypasowana do intensywnego treningu i równocześnie zapewniająca wysokie bezpieczeństwo. Dużo opcji regulacji poszczególnych części rowerka pomaga w dostosowaniu urządzenia do swych parametrów (wzrost).

  automatyczna regulacja oporu magnetycznego sprzyja natomiast konserwacji urządzenia, nie psuje się szybko i ma naturalnie długą żywotność. Żelowe siodełko XXL zapewni komfortowy trening, nawet ten nad wyraz długi - miękki, prawidłowo wyprofilowany kawałek materiału.

  Stopki poziomujące z kolei to kolejny aspekt gwarantujący trwałość i stabilność w trakcie jazdy, a kółka transportowe pomogą w przestawianiu urządzenia. Co jeszcze warto dodać$7 zwykle fakt, iż rower magnetyczny Polaris Dual wyróżnia się niebanalnym designem, który na pewno przykuje uwagę każdego.

  idealnie nadaje się jako prezent dla osoby, dla której aktywność fizyczna to nieodłączny składnik życia. Atrybuty technologiczne: Sposób używania: regularny trening domowy rozmiary: 109x56x149 cm Waga: 40 kg Maksymalna waga użytkownika: 130 kg System oporu: magnetyczny Regulacja oporu: elektroniczna Zakres oporu: 24 poziomów Waga koła zamachowego: 8 kg Regulacja siodełka: w pionie i w poziomie Regulacja kierownicy: kąt nachylenia wyświetlacz: LCD z niebieskim podświetleniem, Komputer: czas, dystans, szybkość, RPM, kalorie, puls, Body Fat, Recovery Pomiar pulsu: dotykowe czujniki na uchwytach kierownicy Inne: kółka transportowe, stopki poziomujące, samopoziomujące pedały z paskami, żelowe siodełko XXL Dual Kit do dokupienia osobno: zestaw Dual Kit przekształca urządzenie w model iConcept (zezwala na podłączenie iPod/iPhone, a także tabletów/smartphone'ów i wykorzystywanie różnego typu aplikacji treningowych takich jak np: BH by Kinomap, Run on Earth, Webatheltics, FitConsole..itd.) Na Dual Kit składa się moduł Bluetooth i łącze USB, które po podłączeniu do wejścia USB w urządzeniu fitness w wersji Dual przekształci je w model i.Concept.

  Oznacza to, że dzięki technologii i.Concept mamy możliwość wykorzystania smartphone/tabletu, a także iPhone/iPad jako wyświetlacza urządzenia fitness, co z kolei pozwala Użytkownikowi na ćwiczenie z zastosowaniem aplikacji takich jak: Run on Earth, BH by Kinomap, Cycle Rush, Webathletics..itd.

  W ten sposób nudny domowy trening możemy przenieść w odległe zakątki świata czy urozmaicić o rywalizowanie z innym Ćwiczącym. Starczy tylko pobrać i uruchomić aplikację, a urządzenie przeniesie nas w wybrane miejsce na świecie, będzie automatycznie regulowało kąt nachylenia / opór, tak aby odzwierciedlić realia pokonywanej trasy.

  Wszystkie urządzenia, których symbol inicjuje się od,,WG/WH" (WG860N) i mają literę,,i" w nazwie (i.FDC19 Dual), są w standardzie wyekwipowane w zestaw Dual Kit. Urządzenia nie oznaczone symbolem,,WG/WH",mająca oznaczenie Dual może zostać przekształcona w urządzenie i.Concept po dokupieniu zestawu Dual Kit.

  Aby w pełni wykorzystać możliwości i.Concept, zalecamy stosowanie opaski bluetooth DI31 HR-Kit Plus. Opis przystępnych aplikacji znajduje się na serwerze. Proszę zwrócić uwagę, że część aplikacji dostępna jest dla oprogramowania Android, a część dla iOS i są one przystępne optymalnie na Google Play, a osobno na Apple App Store.

  Dual Kit Gwarancja domowa: 2 lata Gwarancja domowa obejmuje urządzenia dedykowane do użytkowania domowego. Gwarancja Light Commercial: 1 rok Gwarancja Light Commercial obejmuje urządzenia pracujące w fitness klubach dla Pań, niewielkich hotelach, gabinetach rehabilitacyjnych, przychodniach itp.

  Maksymalny czas pracy to 4 godziny dziennie. Gwarancja Full Commercial: brak Gwarancja Full Commercial obejmuje urządzenia pracujące w siłowniach, szkołach itp. Jeśli jest ono właściwie konserwowane, maksymalny czas pracy wynosi 12 godzin dziennie.


☆ BH Fitness I.TFR H650I ☆

BH Fitness I.TFR H650I Najniższa Cena Online

☆ BH Fitness I.TFR H650I - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: BH Fitness I.TFR H650I
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  bezpłatnA dostawa

  Rower stopnie to urządzenie wspaniale wspomagające rehabilitację,optymalnie wykorzystywane także intensywny trening cardio, nie obciążając przy tym stawów i kręgosłupa. Niezależnie od przeznaczenia, rower stopnie i.TFR Ergo Bluetooth marki BH Fitness spełni Twoje kryteria. Twoje i pozostałych domowników, gdyż jego jednostajna, konkretna konstrukcja i wysoka jakość wykonania powodują, że rower może być wykorzystywany powyżej 20 godzin tygodniowo!

  Także liczne możliwości modyfikacji obciążenia nieprzeciętne dopasowanie treningu do oczekiwań użytkownika - możesz odbyć spokojną, komfortową przejażdżkę, jak i wyczerpującą, szybką jazdę "po górach". A to wszystko w ciszy i bez ryzyka kontuzji! 12-kilogramowe koło zamachowe zagwarantuje płynną i niemal bezszelestną pracę, co pozwala Ci trenować o każdej porze dnia i nocy, nie przeszkadzając domownikom i sąsiadom.

  12 programów treningowych z 24 poziomami trudności to gwarancja, że trening w domu już nigdy nie będzie kojarzyć Ci się z monotonnym, nużącym zajęciem. Każda kolejna sesja treningowa będzie mogła być zupełnie inna! Z kolei programy sterowane pracą serca pomogą Ci osiągnąć oczekiwane efekty w krótszym czasie. Niezależnie, czy Twoim celem jest poprawa kondycji fizycznej, zrzucenie kilku kilogramów czy wzmocnienie serca - utrzymanie odpowiedniego pulsu pomoże Ci osiągnąć każdy ten cel w krótszym czasie. By móc kontrolować tętno w trakcie jazdy, uchwyty przy siedzisku zostały zaopatrzone w czułe sensory dotykowe. Istnieje również możliwość zastosowania pasa telemetrycznego, dostępnego opcjonalnie, który jest bardziej dokładny - tym samym wspiera sprawność treningu.

  Regulacja siodełka, oparcia, rolki transportowe, możliwość ustawienia programów dla 5 użytkowników - to wszystko sprawia, iż jest to rower nieprzeciętny dla całej rodziny. Maksymalna waga obciążenia wynosi 130kg, więc bezpiecznie i komfortowo trenować może naprawdę każdy.
  Wystarczą chęci!

  Jeśli jednak to dla Ciebie wciąż niewiele, to niewątpliwie zainteresuje Cię fakt, iż rower i.TFR Ergo Bluetooth dzięki zastosowanemu systemowi Bluetooth Smart zezwala na wykorzystanie technologii i.Concept. Po podłączeniu sprzętu takiego jak iPod, iPhone, tablet albo smartfon zyskujesz możliwość urozmaicenia swego treningu nie tylko ulubioną muzyką, ale też przez skorzystanie ze specjalnych aplikacji treningowych, takich jak: BH żeby Kinomap, Run on Earth, Webatheltics, FitConsole itd.

  Co uwydatnia ten model?

  zalety i.Concept:

  - ćwiczenie na podstawie specjalistycznych programów treningowych
  - dzielenie się własnymi osiągnięciami ze znajomymi za pośrednictwem portali społecznościowych
  - oglądanie wideo i słuchanie ulubionej muzyki w trakcie treningu
  - korzystanie z możliwości, jakie daje nam nasz smartphone lub tablet w trakcie treningu
  - domowy trening możemy przenieść w odległe zakątki świata czy urozmaicić o rywalizowanie z innym ćwiczącymi

  Technologie:

  I.Concept

  technika zezwala na wykorzystywanie smartphone lub tabletu jako wyświetlacza urządzenia fitness, dzięki temu Użytkownik ma możliwość ćwiczenia z zastosowaniem aplikacji takich jak: Run on Earth, BH aby Kinomap..itd.

  PRG

  Ikonka oznacza, że urządzenie posiada predefiniowane programy treningowe o zróżnicowanym poziomie.

  UPRG

  Program Użytkownika: Urządzenie posiada możliwość stworzenia własnego programu treningowego i zapamiętanie go na kolejne sesje treningowe.

  HRC

  Program HRC (Heart Rate Control). Program sterowany pulsem. Urządzenie będzie automatycznie regulowało opór, tak żeby tętno Użytkownika utrzymać na stałym z góry określonym poziomie.

  SWR

  Steady Watts Rate to program sterowany Watt. Urządzenie będzie autmatycznie regulowało opór, tak żeby wydatek energetyczny (Watt) Użytkownika pozostawał na stałym z góry określonym poziomie.

  RT

  Recovery Test. Test sprawdza jak ekspresowo puls powraca do normy po zakończeniu treningu.

  czujnik pulsu

  Czujniki pomiaru pulsu na uchwytach.

  System telemetryczny

  Telemetryczny system pomiaru pulsu. Ikonka oznacza, że urządzenie ma opcję telemetrycznego systemu pomiaru pulsu. W zależności od modelu urządzenia opaska do pomiaru pulsu występuje w komplecie z urządzeniem lub należy ją dokupić.

  Bluetooth

  przystępny tylko w maszynach wyposażonych w Dual Kit. W tych urządzeniach Użytkownik ma możliwość dokonania pomiaru pulsu za pomocą opaski na klatkę piersiową i następnie wyświetlenie wyniku na smartphone lub tablecie (a nie na ekranie bieżni, roweru..itd.).

  cechy:

  • opór: magnetyczny
  • obciążenie: 24 stopnie
  • regulacja oporu: elektroniczna
  • ekran LCD:
   • szybkość / RPM, czas, kalorie, dystans, puls
  • programy:
   • łącznie: 12 (z 24 stopniami trudności)
   • programy użytkownika: 5
   • programy HRC: 4
  • pomiar pulsu: sensory dotykowe w uchwytach, bluetooth
  • rolki transportowe
  • regulacja siodełka w poziomie
  • samopoziomujące pedały z paskami
  • regulacja oparcia
  • uchwyt na bidon
  • kółka transportowe
  • siodełko XXL
  • otwarta rama
  • oparcie
  • półka na urządzenie przenośne
  • system i.Concept
  • rozmiary:
  • rozmiar po rozłożeniu (dł./szer./wys.): 167x68x130 cm
  • waga:
  • waga: 53 kg
  • max. Waga użytkownika: 130 kg
  • koło zamachowe: 12 kg

  Gwarancja:

  • do wykorzystywania domowego - 2 lata
  • do użytku półkomercyjnego (stosowanie max 4h dziennie)- 1 rok

  Przeznaczenie: do intensywnego wykorzystywania w domu: pow. 20 godzin w tygodniu


☆ BH Fitness Carbon Bike Program ☆

BH Fitness Carbon Bike Program Najniższa Cena Online

☆ BH Fitness Carbon Bike Program - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: BH Fitness Carbon Bike Program
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Opis: Rowery z linii Carbon zostały wytwarzane do intensywnego użytkowania. Wyświetlacz LCD z 12 programami treningowymi i 24 stopniami trudności gwarantują dużą obfitość treningową. Najważniejsze cechy: 14 KG KOŁO ZAMACHOWE - To doskonałe rozwiązanie do intensywnego treningu.

  SIODEŁKO XXL - obszerne wygodne siodełko gwarantuje komfort podczas ćwiczenia. DUAL - Po podłączeniu Dual Kit możesz korzystać z dostępnych aplikacji treningowych. RAMA - obszerna usztywniona budowa zapewnia stabilność w trakcie intensywnych sesji treningowych.

  Specyfikacja technologiczna: Sposób używania: Intensywny Max waga Użytkownika: 130Kg System hamowania: Magnetyczny Koło zamachowe: 14Kg SRV: Tak Czujniki pomiaru pulsu: Tak Nawiew: Nie Regulacja siodełka: W ponie i poziomie Regulacja kierownicy: Nie Uchwyt na bidon: Tak Kółka transportowe: Rolki Długość: 115cm Szerokość: 54cm Wysokość: 153cm Waga: 53Kg Otwarta rama / przystępne wejście: Nie Przewiewne oparcie: Nie Oparcie: Nie XXL siodełko: Tak usztywnione pedały: Nie Kierownica wielopzycyjna: Tak Generator prądotwórczy: Nie Monitor: M0 Programy: Programy (Prg): 12 liczba stopni oporu: 24 Program Random (RP): Tak Program Użytkownika (uprg): Tak Fitness test (FT): Tak Program HRC (HRC): 4 Recovery Program (RT): Nie Body Fat test (BF): Nie Monitor: wyświetlacz: LCD Monitor z oprogramowaniem HIIT żeby BH: Nie Uchwyt na Smartphone / tablet: Tak Telemetryczny sytem pomiaru pulsu: Nie Pomiar pulsu przy pomocy Bluetooth: Opcjonalnie iConcept: Opcjonalnie Dual Kit do dokupienia: komplet Dual Kit przekształca urządzenie w model iConcept (umożliwia podłączenie iPod/iPhone i tabletów/smartphone'ów i użytkowanie zróżnicowanego rodzaju aplikacji treningowych takich jak np: BH by Kinomap, Run on Earth, Webatheltics, FitConsole..itd.) Na Dual Kit składa się moduł Bluetooth i łącze USB, które po podłączeniu do wejścia USB w urządzeniu fitness w wersji Dual przekształci je w model i.Concept.

  Oznacza to, że dzięki technice i.Concept mamy możliwość użycia smartphone/tabletu i iPhone/iPad jako wyświetlacza urządzenia fitness, co z kolei pozwala Użytkownikowi na ćwiczenie z zastosowaniem aplikacji takich jak: Run on Earth, BH żeby Kinomap, Cycle Rush, Webathletics..itd.

  W ten sposób nudny domowy trening możemy przenieść w odległe zakątki świata czy urozmaicić o rywalizowanie z innym Ćwiczącym. Wystarczy tylko pobrać i uruchomić aplikację, a urządzenie przeniesie nas w wybrane miejsce na świecie, będzie samoczynnie regulowało kąt nachylenia / opór, tak by odzwierciedlić realia pokonywanej trasy.

  Wszystkie urządzenia, których symbol inicjuje się od,,WG/WH" (WG860N) i mają literę,,i" w nazwie (i.FDC19 Dual), są w standardzie wyekwipowane w pakiet Dual Kit. Urządzenia nie oznaczone symbolem,,WG/WH",mająca oznaczenie Dual może zostać przekształcona w urządzenie i.Concept po dokupieniu zestawu Dual Kit.

  Aby w pełni użyć możliwości i.Concept, zalecamy używanie opaski bluetooth DI31 HR-Kit Plus. Opis dostępnych aplikacji znajduje się na serwerze. Proszę zwrócić uwagę, iż część aplikacji przystępna jest dla oprogramowania Android, a część dla iOS i są one przystępne trafnie na Google Play, a osobno na Apple App Store.

  Dual Kit Multimedia: Pozostałe dane: Specyfikacja techniczna PDF. Gwarancja domowa: 2 lata Gwarancja domowa obejmuje urządzenia asygnowane do wykorzystywania domowego. Gwarancja Light Commercial: 1 rok Gwarancja Light Commercial obejmuje urządzenia pracujące w fitness klubach dla Pań, niewielkich hotelach, gabinetach rehabilitacyjnych, przychodniach itp.

  Maksymalny czas pracy to 4 godziny dziennie. Gwarancja Full Commercial: nie Gwarancja Full Commercial obejmuje urządzenia pracujące w siłowniach, szkołach itp. Jeśli jest ono właściwie konserwowane, maksymalny czas pracy wynosi 12 godzin dziennie.


☆ BH Fitness SB2.6 ☆

BH Fitness SB2.6 Najniższa Cena Online

☆ BH Fitness SB2.6 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: BH Fitness SB2.6
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  darmowY TRANSPORT mocny trening bez wychodzenia z domu

  Dbaj o kondycję każdego dnia

  Rower spiningowy BH FITNESS SB2.6 H9173 z jego wyjątkowo zrównoważoną konstrukcją i sportowym designem każdy trening będzie udany. Dzięki obciążeniu do 115 kg i czytelnemu wyświetlaczowi możesz rozpocząć trening w dowolnym momencie w swym salonie. Od dzisiaj nie ma już żadnych wymówek! Twój sprzęt umożliwia realizowanie intensywnych jednostek treningowych tak jak na rowerze szosowym i to kompletnie niezależnie od pogody i pory roku.

  Zintegrowany monitor LCD daje Ci przegląd danych treningowych, wyświetlane: są pomiar czasu, spalane kalorie, przebyty dystans, a także puls.


  Zdrowy trening wytrzymałościowy

  komfortowe siedzisko zapewnia komfortową pozycję. Siodełko jest dostosowywane, dlatego bez trudu każdy dopasuje sprzęt do swych potrzeb. Oprócz tego, dla jak największego komfortu treningu osiągalna jest ponadto, regulacja nachylenia siodełka.

  w trakcie intensywnych sesji treningowych należy zawsze zwracać uwagę na swoje tętno treningowe. Z nowym sprzętem masz możliwość pomiaru tętna.

  Sprzęt stanowczo funkcjonalne, indywidualnie dostosowywane płaskie pedały do korzystania z butami sportowymi. Niezależnie od tego, czy jest to umiarkowany trening cardio, czy również sportowy trening prędkościowy, pedały sportowe zapewniają najwyższy komfort, wytrzymałość na poślizg i sprawność nawet podczas długich jazd treningowych. Nadzwyczajna symulacja i przygotowanie do kolejnego etapu kolarstwa!


  funkcjonalny uchwyt na tablet

  Utrzymuj wysoką motywację podczas treningów z multimediami i aplikacjami fitness. Oprócz filmów w serwisie YouTube lub treningu siłowego z własną muzyką w tle możesz użyć swojego smartfonu czy tabletu, aby trenować jeszcze bardziej realistycznie. Po prostu umieść swój sprzęt multimedialny na ergonomicznym i bezpiecznym uchwycie!

  Spinning - zalety

  Jedną z głównych obaw przed rozpoczęciem regularnych treningów z użyciem roweru spinningowego jest mit, według którego spinning potężnie rozbuduje mięśnie nóg, istotnie łydek. Nic bardziej mylnego - ćwiczenia takie wysmuklają nogi i pozwalają szczególnie sprawnie spalać kalorie. W okresie jesiennym, zimowym i wczesną wiosną pogoda za oknem raczej nie namawia do jazdy na rowerze, dlatego rower spinningowy we własnym domu pozwoli utrzymać formę przez cały rok.

  Masz go i do osiągnięcia swych założeń niczego więcej nie Ci trzeba

  Rower stacjonarny BH Fitness SB 2.6 to urządzenie, z którego pomocą szybko zbudujesz lub wzmocnisz kondycję i w niedługim czasie pozbędziesz się nadmiaru kilogramów. Osiągniesz to bez wychodzenia z domu. Bez karnetu na siłownię, bez czekania na zwolnienie sprzętu i bez poświęcania czasu na dojazd i powrót.

  wygodne korzystanie poprzez wszystkich domowników

  Sprzęt ma masywną stalową konstrukcję. Mimo to dzięki kółkom transportowym bez trudu można go przemieszczać i po treningu odstawić gdzieś w kąt. Regulacja siodełka i kierownicy w dwóch płaszczyznach - w poziomie i w pionie skrupulatne przypasowanie do warunków fizycznych innych domowników.

  Dopracowanie każdego detalu

  Wielopozycyjna triathlonowa kierownica pozwala stosować kilka rodzajów chwytów, a obustronne pedały SPD z koszykami powodują, iż stopy nie zsuwają się w trakcie bardziej intensywnych ćwiczeń. Komputer rejestruje dane i wyświetla je na ekranie LCD. Oznajmia m.in. O czasie ćwiczeń, szybkości, czy liczbie kalorii, jaką udało się spalić. Po dokupieniu opcjonalnego pasa telemetrycznego również mierzoną bezprzewodowo wysokość pulsu.


  SPECYFIKACJA

  • Sposób stosowania: regularny trening domowy
  • rozmiary: 104x52x119 cm
  • Waga: 45 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 115 kg
  • Napęd: pas Poly-V
  • System oporu: mechaniczny
  • Waga koła zamachowego: 22 kg
  • Regulacja siodełka: w pionie i w poziomie
  • Regulacja kierownicy: w pionie i w poziomie
  • ekran: LCD
  • Komputer: czas, dystans, szybkość, RPM, kalorie, puls (z opaską telemetryczną do dokupienia osobno)
  • Inne: kółka transportowe, stopki poziomujące, kierownica triathlonowa, pedały SPD z koszykami


Podobne zestawienia:


Najtańsze rowery treningowe BH Fitness – Ranking listopad 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze rowery treningowe BH Fitness, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich rowerów stacjonarnych BH Fitness jest aktualizowany na bieżąco.

☆ BH Fitness YF90 ☆

BH Fitness YF90 Najniższa Cena Online

☆ BH Fitness YF90 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: BH Fitness YF90
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  gratisowY TRANSPORT sugerowany jest każdemu, niezależnie od wieku i kondycji

  Regularny trening sprzyja poprawie funkcjonowania układu sercowo-naczyniowego i oddechowego

  Rower magnetyczny BH FITNESS Open & Go YF90 to sprzęt fitness, który genialnie sprawdzi się, w trakcie treningu w domu. Dzięki systemowi oporu magnetycznego ćwiczenia są ciche, a tym samym, nie przeszkadzają innym osobom w Twoim otoczeniu. Towar ma 8-stopniową regulację obciążenia, dzięki temu możemy dostosować trening, do każdego poziomu innowacyjnia. Regulacja odbywa się w prosty sposób, przy pomocy pokrętła przymocowanego do kolumny kierownicy.


  Regularny trening sprzyja poprawie funkcjonowania układu sercowo-naczyniowego i oddechowego

  Sprzęt został wyposażony w poręczny komputer, który pozwala nam na sprawdzenie najważniejszych parametrów treningu takich jak: szybkość, pomiar czasu, spalane kalorię oraz przebyty dystans.


  wygodny trening

  Rower magnetyczny BH FITNESS Open & Go YF90 ma opór magnetyczny wytworzony przez 8-kilogramowe koło zamachowe, dzięki temu praca sprzętu jest płynna, bezpieczna dla stawów, szybka i bezgłośna. Magnetyczny rower składany zajmuje tak niewiele miejsca,bezproblemowo wyszukasz dla niego odrobinę przestrzeni choćby w kawalerce. Wykonując trening, można zaangażować dużą grupę mięśni, pozwalając organizmowi spalać tłuszcz, wysmuklać sylwetkę i wzmacniać nogi, ulepszać wydolność krążeniową oraz kondycję fizyczną i psychiczną.

  SPECYFIKACJA

  • Sposób używania: regularny trening domowy
  • rozmiary: 68x39x117 cm
  • rozmiary po złożeniu: 28x39x130 cm
  • Waga: 15 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 90 kg
  • System oporu: magnetyczny
  • Regulacja oporu: manualna
  • Zakres oporu: 8 stopni
  • Waga koła zamachowego: 8 kg
  • Regulacja siodełka: w pionie
  • wyświetlacz: LCD
  • Komputer: czas, dystans, szybkość, kalorie
  • Inne: składana budowa, kółka transportowe, pedały z paskami

☆ BH Fitness SB2.0 ☆

BH Fitness SB2.0 Najniższa Cena Online

☆ BH Fitness SB2.0 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: BH Fitness SB2.0
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Wysportowana sylwetka, nieprzeciętna kondycja i lepsze samopoczucie. Dołącz do dynamicznych!

  bezawaryjny rower spinningowy SB 2.2 umożliwi Ci regularne treningi bez konieczności wychodzenia z domu. Nie musisz tracić czasu na wyjścia do fitness klubu. Wystarczy, że wskoczysz w wygodne ciuchy i już możesz rozpoczynać ćwiczenia. A ten sprzęt kryje w sobie naprawdę znaczne możliwości…

  Rowerek SB 2.2 rewelacyjnie nadaje się do użytku domowego. Jak na sprzęt tego typu nie zajmuje zbyt dużo miejsca w mieszkaniu, a poza tym pracuje w wyciszony sposób (zagwarantuje to użycie progresywnego pasa napędowego Poly-V). Precyzja wykonania i staranne przypasowanie każdego elementu zapewniają płynność i rytmiczność – potrzebne w aktywnej, aktywnej jeździe.

  Rower spinningowy producenta BH Fitness umożliwi Ci energiczny trening kolarski w zaciszu Twojego mieszkania. To wyśmienity sprzęt do uprawiania jednej z najnowszych form fitness, jaką jest spinning.

  Czym różni się rower spinningowy od klasycznego?

  Na rowerku spinningowym jeździsz w różnych pozycjach, wykonując rozmaite pod względem intensywności i zaangażowania mięśni ruchy. Trening na takim rowerku jest wyraźnie bardziej urozmaicony. Jeżdżąc w rytm muzyki, możesz uprawiać tak zwany aerobic na rowerze!

  Rower spinningowy SB 2.2 różni się od zwykłych rowerków treningowych także budową. Ma specjalnie wyprofilowaną i bardzo jednostajną ramę i kierownicę, która zezwala na przeróżnego rodzaju chwyty. Dzięki temu możesz efektywnie i szybko zmieniać pozycję w trakcie jazdy, a także różnicować ułożenie dłoni stosownie do realizowanych ćwiczeń. Dodatkowo kierownicę możesz regulować w pionie i w poziomie, co pozwala Ci przystosować ją do Twojego wzrostu.

  Stabilność i trwałość konstrukcji i bezusterkowy mechanizm hamowania powodują, iż na rowerku SB 2.2 czujesz się bezpiecznie podczas każdej minuty treningu. Pewność każdego ruchu zapewniają Ci komfortowe pedały z noskami, poprawnie utrzymujące stopy w czasie intensywnej jazdy. Model ten posiada także przycisk szybkiego zatrzymania, za pomocą którego w bezzwłoczny i bezpieczny sposób zatrzymasz urządzenie w razie potrzeby.

  ponadto przez cały czas zachowujesz kontrolę nad ćwiczeniami. Gwarantuje Ci to komputer z czytelnym wyświetlaczem, demonstrujący najważniejsze dane o przebiegu jazdy. Dzięki nim możesz dokładnie analizować postępy ćwiczeń i planować sesje treningowe, wprowadzając potrzebne modyfikacje.

  Podstawowe dane:

  • system oporu: mechaniczny
  • koło zamachowe: 20 kg
  • ekran:
   • RPM, szybkość, kalorie, d

☆ BH Fitness H832 ☆

BH Fitness H832 Najniższa Cena Online

☆ BH Fitness H832 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: BH Fitness H832
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Trenuj z rowerkiem treningowym Polaris Dual Rower magnetyczny Polaris Dal BH Fitness to przedstawiciel postępowego gatunku rowerów stacjonarnych. Chcesz sprawić sobie odrobinę luksusu i wynieść sesje treningowe na wyższy poziom$4 Ze sprzętem od BH Fitness, zapewniasz sobie nie tylko nadzwyczajny trening cardio,mnóstwo praktycznych funkcji, wpływające na radość z każdego i kolejnego treningu.

  Rower treningowy Polaris Dual, to wysokiej jakości produkt, gotowy do zrewolucjonizowania Twojej aktywności fizycznej. Magnetyczny system oporu zapewnia istotnie ciche i płynne działanie, które pozwala na miłą jazdę o każdej porze dnia (i nocy).

  Nie musisz się przejmować otoczeniem - z modelem Polaris Dual nie obudzisz nikogo, nawet w trakcie intensywnego treningu. Trening cardio produktywną redukcję tkanki tłuszczowej, lecz także pozytywnie wpływa na zwiększenie wydolności fizycznej i polepsza ogólne samopoczucie.

  Dla uprzyjemnienia treningu w dowolnej chwili do urządzenia możesz dołączyć Dual Kit. Daje on dostęp do wielu dodatkowych możliwości, np. Trenowanie podczas pokonywana wirtualnych map Google - brzmi interesująco, prawda$5 Kto by nie chciał gnać przed siebie na rowerku magnetycznym wysokiej klasy i podziwiać piękno świata$6 To Ty decydujesz, w jakim zakątku świata chcesz trenować!Wszystko to zobaczycie na wyświetlaczu LCD z niebieskim podświetleniem.

  Elektroniczna regulacja obciążenia niezwłoczne i intuicyjne zmienianie biegu w dowolnej chwili. Nie można zapomnieć o reszcie funkcji, które ma na swym wyposażeniu komputer. Zastosowane rozwiązania gwarantują wszelkie konieczne pomiary optymalizujące trening.

  Pomiar pulsu, liczba spalonych kalorii i reszta podstawowych funkcji i jedna niezwykle wyraźna i ciekawa. Mianowicie funkcja recovery, która pozwala na wykonanie testu kondycyjnego i ocena aktualnej wydolności fizycznej.

  Zrób trening na początku i po miesiącu, oceń wyniki i dąż do ciągłej poprawy - sky is the limit!. 24 stopnie oporu z całą pewnością Ci w tym pomogą. Gdy już poczujesz się na siłach, spróbuj najtrudniejszego ustawienia i gnaj po rekord, wymarzoną sylwetkę i zdrowie.

  Pamiętaj - w zdrowym ciele zdrowy duch!Jest w tym dużo prawdy, ponieważ podczas wysiłku fizycznego wydzielają się hormony szczęścia - endorfiny. Wytworny design i stabilna budowa Rower treningowy Polaris Dual to urządzenie produkowane z myślą o komforcie.

  kompozycja jest dopasowana do intensywnego treningu i równocześnie gwarantująca wysokie bezpieczeństwo. Mnóstwo opcji regulacji poszczególnych części rowerka pomaga w dobraniu urządzenia do swoich parametrów (wzrost).

  automatyczna regulacja oporu magnetycznego sprzyja natomiast konserwacji urządzenia, nie psuje się prędko i ma naturalnie długą żywotność. Żelowe siodełko XXL zapewni wygodny trening, nawet ten szczególnie długi - miękki, poprawnie wyprofilowany kawałek materiału.

  Stopki poziomujące z kolei to kolejny aspekt zapewniający solidność i stabilność podczas jazdy, a kółka transportowe pomogą w przestawianiu urządzenia. Co jeszcze warto dodać$7 przede wszystkim fakt, iż rower magnetyczny Polaris Dual eksponuje się ciekawym designem, który z pewnością przykuje uwagę każdego.

  nadzwyczajnie pasuje jako upominek dla osoby, dla której aktywność fizyczna to nieodłączny komponent życia. Atrybuty techniczne: Sposób używania: regularny trening domowy wymiary: 109x56x149 cm Waga: 40 kg Maksymalna waga użytkownika: 130 kg System oporu: magnetyczny Regulacja oporu: elektroniczna Zakres oporu: 24 poziomów Waga koła zamachowego: 8 kg Regulacja siodełka: w pionie i w poziomie Regulacja kierownicy: kąt nachylenia ekran: LCD z niebieskim podświetleniem, Komputer: czas, dystans, prędkość, RPM, kalorie, puls, Body Fat, Recovery Pomiar pulsu: dotykowe czujniki na uchwytach kierownicy Inne: kółka transportowe, stopki poziomujące, samopoziomujące pedały z paskami, żelowe siodełko XXL Dual Kit do dokupienia osobno: komplet Dual Kit przekształca urządzenie w model iConcept (zezwala na podłączenie iPod/iPhone, a także tabletów/smartphone'ów i używanie rozmaitego rodzaju aplikacji treningowych takich jak np: BH by Kinomap, Run on Earth, Webatheltics, FitConsole..itd.) Na Dual Kit składa się moduł Bluetooth i łącze USB, które po podłączeniu do wejścia USB w urządzeniu fitness w wersji Dual przekształci je w model i.Concept.

  Oznacza to, iż dzięki technice i.Concept mamy możliwość wykorzystania smartphone/tabletu i iPhone/iPad jako wyświetlacza urządzenia fitness, co z kolei pozwala Użytkownikowi na ćwiczenie z zastosowaniem aplikacji takich jak: Run on Earth, BH by Kinomap, Cycle Rush, Webathletics..itd.

  W ten sposób nudny domowy trening możemy przenieść w odległe zakątki świata czy urozmaicić o rywalizowanie z innym Ćwiczącym. Wystarczy tylko pobrać i uruchomić aplikację, a urządzenie przeniesie nas w wybrane miejsce na świecie, będzie automatycznie regulowało kąt nachylenia / opór, tak żeby odzwierciedlić realia pokonywanej trasy.

  Wszystkie urządzenia, których symbol początkuje się od,,WG/WH" (WG860N) i posiadają literę,,i" w nazwie (i.FDC19 Dual), są w standardzie zaopatrzone w komplet Dual Kit. Urządzenia nie oznaczone symbolem,,WG/WH",mająca oznaczenie Dual może zostać przekształcona w urządzenie i.Concept po dokupieniu zestawu Dual Kit.

  Aby w pełni zastosować możliwości i.Concept, zalecamy stosowanie opaski bluetooth DI31 HR-Kit Plus. Opis przystępnych aplikacji znajduje się na serwerze. Proszę zwrócić uwagę, że część aplikacji dostępna jest dla oprogramowania Android, a część dla iOS i są one dostępne adekwatnie na Google Play, a osobno na Apple App Store.

  Dual Kit Gwarancja domowa: 2 lata Gwarancja domowa obejmuje urządzenia przeznaczone do stosowania domowego. Gwarancja Light Commercial: 1 rok Gwarancja Light Commercial obejmuje urządzenia pracujące w fitness klubach dla Pań, niewielkich hotelach, gabinetach rehabilitacyjnych, przychodniach itp.

  Maksymalny czas pracy to 4 godziny dziennie. Gwarancja Full Commercial: brak Gwarancja Full Commercial obejmuje urządzenia pracujące w siłowniach, szkołach itp. Jeśli jest ono właściwie konserwowane, maksymalny czas pracy wynosi 12 godzin dziennie.


☆ BH Fitness Carbon Bike ☆

BH Fitness Carbon Bike Najniższa Cena Online

☆ BH Fitness Carbon Bike - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: BH Fitness Carbon Bike
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rower magnetyczny Carbon Bike H8702R to półprofesjonalna sugestia dla zaawansowanych wielbicieli kolarstwa i treningów wytrzymałościowych. Niezwykle wytrzymała rama produkowana z wysokojakościowych minimalistycznców pozwala bezpiecznie ćwiczyć osobom o wadze dochodzącej choćby do 150 kilogramów – wysoka stabilność i wytrzymałość to synonim artykułów oznaczonych logiem BH Fitness. W tym wypadku zadbano jeszcze o wysoką ergonomię. Szczególnie spora wygoda umożliwia prowadzenie długich i energicznych sesji treningowych. Rower elektromagnetyczny BH Fitness Carbon Bike H8702R zaopatrzony jest w koło zamachowe o masie czternastu kilogramów i system hamulców elektromagnetycznych pozwalających na płynną regulację stopnia trudności. Komfort ćwiczeń zapewnia wyjątkowo komfortowa kierownica oraz poręczne siodełko w wymiarze XXL. Niewielkim,nad wyraz przydatnym dodatkiem jest uchwyt na bidon z wodą lub napojem izotonicznym. Rowerek treningowy Carbon Bike H8702R wyekwipowany pozostał w komputer treningowy z czytelnym wyświetlaczem LCD z podświetleniem w kolorze niebieskim. Na ekranie odczytać można wszystkie potrzebne do produktywnego treningu informacje: pomiar z pulsometru, liczba spalonych kalorii, czas ćwiczeń, przebyty dystans, poziom wytrenowania i aktualną datę i godzinę. Rower do ćwiczeń Carbon Bike H8702R waży 53 kilogramy i wyposażony jest w nawiew ulepszający komfort stosowania. Przesuwanie po pomieszczeniu upraszcza pakiet specjalnych rolek transportowych w podstawie. W pozycji roboczej urządzenie zajmuje powierzchnię o rozmiarach 115 x 54 centymetry, a wysokość kierownicy to około 153 centymetry. Dla sympatyków eleganckich rozwiązań i estetów ogromną zaletą będzie też wygląd rowerka – model Carbon Bike H8702R otrzymał wysokowytrzymała obudowę z materiałów nienaturalnych w futurystycznym profilu i uniwersalnej, niezwykle popularnej kolorystyce. Wytrzymała na zarysowania i zabrudzania pokrywa pozwala cieszyć się efektownie zaprojektowanym sprzętem, który samoczynne staje się unikalną ozdobą domu. Podpory ze stopkami przeciwpoślizgowymi zabezpieczają przed przesuwaniem się urządzenia i chronią posadzkę przed zarysowaniem. Długość 115 cm Wysokość 153 cm Szerokość 54 cm Waga koła zamachowego 14 kg Maksymalna waga użytkownika 150 kg System oporu elektromagnetyczny regulowane siodełko pion/poziom Przeznaczenie pół-komercyjne Telemetryczny system pomiaru pulsu (radiowo) tak (opaska dodatkowo) Nawiew tak Kółka transportowe tak uzupełniające dane uchwyt na bidon siodełko XXL Waga 53 kg Funkcje komputera wyświetlacz LCD Wyświetlane informacje puls spalone kalorie czas dystans data zegar recovery

☆ BH Fitness SB2.6 ☆

BH Fitness SB2.6 Najniższa Cena Online

☆ BH Fitness SB2.6 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: BH Fitness SB2.6
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  bezpłatnY TRANSPORT potężny trening bez wychodzenia z domu

  Dbaj o kondycję każdego dnia

  Rower spiningowy BH FITNESS SB2.6 H9173 z jego wyjątkowo jednostajną konstrukcją i sportowym designem każdy trening będzie udany. Dzięki obciążeniu do 115 kg i czytelnemu wyświetlaczowi możesz rozpocząć trening w dowolnym momencie w swoim salonie. Od dzisiaj nie ma już żadnych wymówek! Twój sprzęt zezwala na wykonywanie intensywnych jednostek treningowych tak jak na rowerze szosowym i to całkowicie niezależnie od pogody i pory roku.

  Zintegrowany monitor LCD daje Ci przegląd danych treningowych, wyświetlane: są pomiar czasu, spalane kalorie, przebyty dystans, a także puls.


  Zdrowy trening wytrzymałościowy

  wygodne siedzisko gwarantuje wygodną pozycję. Siodełko jest regulowane, dlatego bez trudu każdy dopasuje sprzęt do swoich potrzeb. Oprócz tego, dla jak największego komfortu treningu realna jest na dodatek, regulacja nachylenia siodełka.

  podczas intensywnych sesji treningowych należy za każdym razem zwracać uwagę na swoje tętno treningowe. Z nowym sprzętem masz możliwość pomiaru tętna.

  Sprzęt istotnie ergonomiczne, indywidualnie regulowane płaskie pedały do wykorzystywania z butami sportowymi. Niezależnie od tego, czy jest to umiarkowany trening cardio, czy też sportowy trening szybkościowy, pedały sportowe gwarantują najwyższy komfort, niepodatność na poślizg i efektywność nawet w trakcie długich jazd treningowych. Świetna symulacja i przygotowanie do kolejnego etapu kolarstwa!


  poręczny uchwyt na tablet

  Utrzymuj wysoką motywację w trakcie treningów z multimediami i aplikacjami fitness. Oprócz filmów w serwisie YouTube albo treningu siłowego z własną muzyką w tle możesz użyć swojego smartfonu czy tabletu, żeby trenować jeszcze bardziej realistycznie. Po prostu umieść swój sprzęt multimedialny na praktycznym i bezpiecznym uchwycie!

  Spinning - atuty

  Jedną z głównych obaw przed rozpoczęciem regularnych treningów z wykorzystaniem roweru spinningowego jest mit, według którego spinning solidnie rozbuduje mięśnie nóg, bardzo łydek. Nic bardziej mylnego - ćwiczenia takie wysmuklają nogi i pozwalają szczególnie skutecznie spalać kalorie. W okresie jesiennym, zimowym i wczesną wiosną pogoda za oknem raczej nie nakłania do jazdy na rowerze, dlatego rower spinningowy we własnym domu pozwoli utrzymać formę przez cały rok.

  Masz go i do osiągnięcia swych założeń niczego więcej nie Ci potrzeba

  Rower stacjonarny BH Fitness SB 2.6 to urządzenie, z którego pomocą szybko zbudujesz albo wzmocnisz kondycję i w krótkim czasie pozbędziesz się nadmiaru kilogramów. Osiągniesz to bez wychodzenia z domu. Bez karnetu na siłownię, bez czekania na zwolnienie sprzętu i bez poświęcania czasu na dojazd i powrót.

  komfortowe korzystanie poprzez wszystkich domowników

  Sprzęt ma masywną stalową konstrukcję. Mimo to dzięki kółkom transportowym bez trudu można go przemieszczać i po treningu odstawić gdzieś w kąt. Regulacja siodełka i kierownicy w dwóch płaszczyznach - w poziomie i w pionie precyzyjne przypasowanie do warunków fizycznych innych domowników.

  Dopracowanie każdego detalu

  Wielopozycyjna triathlonowa kierownica pozwala stosować kilka rodzajów chwytów, a obustronne pedały SPD z koszykami sprawiają, iż stopy nie zsuwają się w trakcie bardziej intensywnych ćwiczeń. Komputer rejestruje informacje i wyświetla je na ekranie LCD. Oznajmia m.in. O czasie ćwiczeń, prędkości, czy liczbie kalorii, jaką udało się spalić. Po dokupieniu opcjonalnego pasa telemetrycznego także mierzoną bezprzewodowo wysokość pulsu.


  SPECYFIKACJA

  • Sposób stosowania: regularny trening domowy
  • rozmiary: 104x52x119 cm
  • Waga: 45 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 115 kg
  • Napęd: pas Poly-V
  • System oporu: mechaniczny
  • Waga koła zamachowego: 22 kg
  • Regulacja siodełka: w pionie i w poziomie
  • Regulacja kierownicy: w pionie i w poziomie
  • ekran: LCD
  • Komputer: czas, dystans, prędkość, RPM, kalorie, puls (z opaską telemetryczną do dokupienia osobno)
  • Inne: kółka transportowe, stopki poziomujące, kierownica triathlonowa, pedały SPD z koszykami


Podsumowanie, czyli jaki stacjonarny rower treningowy BH Fitness najlepszy?


Najlepszy stacjonarny rower treningowy BH Fitness w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy stacjonarny rower treningowy BH Fitness w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane rowery stacjonarne – Ranking listopad 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji rowerów stacjonarnych BH Fitness nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych treningowych rowerów typu stacjonarnego.


Powiązania tematyczne:

 • jaki stacjonarny rower treningowy BH Fitness opinie i efekty,
 • dobre rowery treningowe BH Fitness cena,
 • ranking rowerów stacjonarnych BH Fitness,
 • stacjonarny rower treningowy BH Fitness jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o rowerach stacjonarnych BH Fitness

#1 Gdzie szukać opinii o rowerach stacjonarnych BH Fitness?

Aktualnie zaprezentowane informacje o rowerach stacjonarnych BH Fitness odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki stacjonarny rower treningowy BH Fitness najlepszy? Który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych rowerach stacjonarnych BH Fitness warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z rowerami treningowymi BH Fitness do zastosowań domowych, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie rowery treningowe BH Fitness są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z rowerami treningowymi BH Fitness zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach rowery treningowe BH Fitness to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *