FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking rowerów stacjonarnych Body Sculpture. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Treningowe rowery stacjonarne / Ranking rowerów stacjonarnych Body Sculpture


Pomagamy w wyborze dobrych rowerów stacjonarnych Body Sculpture. Opracowane zestawienia są aktualne kwiecień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych rowerów stacjonarnych Body Sculpture,
 • TOP5 chętnie kupowanych stacjonarnych rowerów do treningu domowego.

O czym dowiesz się w poradniku?

Jakie rowery treningowe Body Sculpture najlepiej wybrać? Ranking kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane rowery treningowe Body Sculpture, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking rowerów stacjonarnych Body Sculpture, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Body sculpture rower magnetyczny składany smart bc 2929 (5903733007344) ☆

Body sculpture rower magnetyczny składany smart bc 2929 (5903733007344) Najniższa Cena Online

☆ Body sculpture rower magnetyczny składany smart bc 2929 (5903733007344) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Body Sculpture
 • Nazwa produktu: Body sculpture rower magnetyczny składany smart bc 2929 (5903733007344)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower magnetyczny składany Body Sculpture Smart BC2929 cechy: - Rower magnetyczny SMART BC 2929 to kompaktowy, składany rower do treningu domowego. Komputer wyświetla konieczne cechy treningu a pokrętło regulacji oporu pozwala na zmianę jego intensywności.

  na dodatek wygodne dostosowywane siodełko, obszerne pedały z paskami i kierownica umożliwiająca sporo rodzajów chwytu gwarantują bezpieczny i wygodny trening. - Ćwiczenia są bezpieczne dla stawów, ponieważ nie muszą one utrzymywać ciężaru ciała.

  dzięki czemu jazda na rowerze treningowym to jeden z najkorzystniejszych sposobów na zrzucenie nadmiernych kilogramów. Trenerzy i rehabilitanci rekomendują ten rodzaj treningu wszystkim osobom, niezależnie od wieku i kondycji fizycznej, także tym, którzy posiadają problemy ze stawami.

  Ćwiczenia na rowerze stacjonarnym sprawiają, że pracują nie tylko mięśnie ud, łydki i pośladki, lecz też brzucha i ramion. - Prosty, wielofunkcyjny komputer wyświetla takie dane jak czas treningu, prędkość, spalone kalorie, tętno i pokonany dystans.

  Możliwość śledzenia i polepszania swych wyników działa motywująco. - Składana budowa roweru powoduje, że jest on idealnym sprzętem do domu, a nawet do niepokaźnego mieszkania. Po skończeniu treningu możesz złożyć sprzęt i schować go, by nie przeszkadzał w rutynowych czynnościach.

  informacje techniczne: - rozmiary: 74 x 47 x 123 cm (dł. X szer. X wys.) - stopnie oporu: 8 (zmieniane manualnie) - Funkcje konsoli: tętno, scan, czas, prędkość, dystans i spalone kalorie - Waga koła zamachowego: 1,5 kg - Maksymalna waga użytkownika: 100 kg - Przeznaczenie: użytek domowy - Gwarancja: 2 lata


☆ Rower spinningowy c4604 marki Body sculpture ☆

Rower spinningowy c4604 marki Body sculpture Najniższa Cena Online

☆ Rower spinningowy c4604 marki Body sculpture - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Body Sculpture
 • Nazwa produktu: Rower spinningowy c4604 marki Body sculpture
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower spinningowy C4604 producenta Body Sculpture to nowoczesny sprzęt treningowy do stosowania domowego. Nie musisz już tracić czas na wyjścia i dojazdy na siłownię. Trening wykonasz we własnym domu niezależnie od pogody czy godziny. Jazda na rowerze spinningowym odciąża stawy poprzez co jest wspaniałą propozycją dla osób chcących zrzucić zbędne kilogramy. Systematyczne treningi przyspieszają metabolizm co wpływa na cykl odchudzania, a dzięki C4604 możesz wykonywać je we własnym domu.

  Rower posiada koło zamachowe o wadze 13 kg. Zagwarantuje ono płynny ruch, dzięki temu jazda będzie komfortowa. Wyprofilowana kierownica pokryta została antypoślizgowym materiałem. Dzięki temu jednostajnie utrzymasz ją choćby w trakcie niezwykle intensywnych treningów. C4604 to sprzęt dla osób zarówno niskich jak i wysokich. Momentalnie i bez problemów ustawisz wysokość siodełka, kierownicy, oraz ich odległość od siebie. W przeciwieństwie do większości rowerów treningowych, sprzęt ma cztery nóżki poziomujące. Dzięki czemu masz gwarancję,należycie ustawiony, będzie stabilny podczas jazdy. Kółka transportowe umieszczone z przodu roweru nietrudne przemieszczanie go.

  Na ramie umieszczona jest gałka, za pomocą której możesz stopniować obciążenie. Jeżeli Ci potrzeba zatrzymać się, iż ją wciśniesz i koło przestanie się obracać. Prostota tego mechanizmu gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo w trakcie jazdy. Na pedałach znajdują się dostosowywane koszyki kolarskie. Dzięki temu podczas jazdy pracuje pokaźniejsza ilość mięśni.

  dane techniczne:

  • wymiary: 115 x 51 x 120 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Waga koła zamachowego: 13 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 125 kg
  • Kolor obudowy: czarny z czerwonymi elementami
  • Gwarancja: 2 lata
  • dokumenty: EN957, komputer dokument CE i jest zgodny z unijną dyrektywą ROHS
  • Przeznaczenie do wykorzystania domowego


☆ BODY SCULPTURE ROWER ROTOR EZ BIKE BC 890 (5903733007047) ☆

BODY SCULPTURE ROWER ROTOR EZ BIKE BC 890 (5903733007047) Najniższa Cena Online

☆ BODY SCULPTURE ROWER ROTOR EZ BIKE BC 890 (5903733007047) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Body Sculpture
 • Nazwa produktu: BODY SCULPTURE ROWER ROTOR EZ BIKE BC 890 (5903733007047)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower rotor EZ Bike BC 890 marki Body Sculpture umożliwia wykonanie treningu w każdych warunkach i miejscu. Sprzęt przyda się każdemu, kto chce wzmocnić kończyny górne albo dolne. Nadzwyczajnie stanie na wysokości zadania jako wsparcie podczas rehabilitacji, nie tylko osób ze schorzeniami ortopedycznymi i powracających po kontuzji, lecz też po udarze albo porażeniu nerwów.

  Ćwiczenia z rotorem mają dużo zalet. Zwykle można ustawić go na stole i ćwiczyć ręce, albo postawić go na ziemi i używać do wzmacniania mięśni nóg. Takie angażowanie mięśni do pracy zapobiega powstawaniu zakrzepów tętniczych i żylnych,, a także usprawnia układ krążeniowo-oddechowy.

  informacje techniczne:

  • wymiary: 49,5 x 35,5 x 24 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Funkcje: scan, czas, liczba obrotów, kalorie, RPM (ilość obrotów na minutę)
  • Przeznaczenie: do stosowania domowego
  • Gwarancja: 2 lata

  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Rower mechaniczny Body Sculpture BC 1430 Black (5903733006620) ☆

Rower mechaniczny Body Sculpture BC 1430 Black (5903733006620) Najniższa Cena Online

☆ Rower mechaniczny Body Sculpture BC 1430 Black (5903733006620) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Body Sculpture
 • Nazwa produktu: Rower mechaniczny Body Sculpture BC 1430 Black (5903733006620)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rower będzie rozłożony (dostawa w całości za dopełniającą opłatą) Opis szczegółowy

  Rower treningowy BC 1430 Black marki Body Sculpture jest doskonałym sprzętem, dla każdego, kto chce wprowadzić aktywność fizyczną do życia codziennego. Kiedy pogoda zapobiega jazdę na dworze, nie musisz już tracić czasu na wyjścia i dojazdy do siłowni. Ćwiczenia na rowerze treningowym powodują, iż pracują nie tylko mięśnie ud, łydki i pośladki, lecz też brzucha i ramion. Taki typ ćwiczeń jest bezpieczny dla stawów, ponieważ nie muszą one utrzymywać ciężaru ciała. Dzięki temu sprzęt stanie na wysokości zadania dla osób, które chcą pozbyć się nadmiernych kilogramów. Oprócz wzmocnienia siły mięśni i obniżenia wagi ciała, trening na rowerze przyczyni się do poprawy kondycji fizycznej i polepszenia samopoczucia. Prosty lecz funkcyjny komputer wyświetla takie informacje jak czas treningu, szybkość, spalone kalorie i pokonany dystans. Możliwość śledzenia i polepszania swych wyników działa motywująco. Dzięki ręcznemu ustawianiu poziomu oporu jesteś w stanie sam przystosować intensywność treningów do swych możliwości. Zaletą roweru jest jego nieduża waga i kompaktowy wymiar. Dzięki nim łatwo przesuniesz rower w dowolnie wybrane miejsce. WIELOFUNKCYJNY KOMPUTER: Komputer demonstruje dane dotyczące prędkości, czasu, spalonych kalorii i pokonanego dystansu. Ma także funkcję scan, pozwalającą na naprzemienne wyświetlanie się tych informacji. Gwarantuje to możliwość śledzenia swych postępów na bieżąco,, a także może ponadto motywować do treningu. SYSTEM USTAWIANIA OPORU: Rower ma ręczny system ustawiania oporu. Dzięki temu możesz zmieniać stopień trudności treningu bez konieczności przerywania go. KOMPAKTOWY rozmiar: Zaletą roweru jest jego znikoma waga i kompaktowy rozmiar. Dzięki nim z łatwością przesuniesz rower w dowolnie wybrane miejsce. Dane technicznE: wymiary: 82 x 51 x 110 cm Waga: 11 kg Maksymalna waga użytkownika: 100 kg asygnowany do korzystania domowego.pokrywy: czarny Gwarancja: 2 lata Zgodny z europejską normą bezpieczeństwa EN957

  parametry artykułu typ: Mechaniczne
  Przeznaczenie: Użytek domowy
  Waga koła zamachowego: 3 kg
  Maksymalna waga trenującego: 100 kg
  wariant: Rowery pionowe
  Posiada: Funkcja SCAN, Pomiar czasu, Pomiar dystansu, Pomiar szybkości, Pomiar spalania kalorii
  rozmiary całkowite (WxSxD): 82 x 51 x 110 cm
  Użyte materiały: Stal, Plastik, Gąbka
  Kolor: metaliczny, Czarny
  Gwarancja: Tak
  Okres obowiązywania gwarancji: 24 mies.
  liczba opakowań konsumenckich: 1 szt.
  wymiar opakowania (SxWxG): 19,8 x 46 x 69,5 cm
  Kod CN: 9506 91 10
  Waga brutto: 12,7 kg
  Waga jednostkowa brutto: 12,7 kg

☆ Body sculpture Rower treningowy bc 1430 v2.0, rozmiar: n/a (5903733005135) ☆

Body sculpture Rower treningowy bc 1430 v2.0, rozmiar: n/a (5903733005135) Najniższa Cena Online

☆ Body sculpture Rower treningowy bc 1430 v2.0, rozmiar: n/a (5903733005135) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Body Sculpture
 • Nazwa produktu: Body sculpture Rower treningowy bc 1430 v2.0, rozmiar: n/a (5903733005135)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rower
  • wymiary:
   • Długość: 75 cm
   • Szerokość: 50,5 cm
   • Wysokość: 102 cm
  • Waga: 10,4 kg (11,8 kg brutto)
  • Maksymalna waga użytkownika: 100 kg
  • Manualna regulacja oporu
  • Regulacja siodełka w pionie w zakresie 62-82,5cm)
  • przeciwpoślizgowe pedały z paskami
  • Uchwyt na bidon
  Komputer
  • Pomiar:
   • prędkości
   • Czasu
   • Dystansu
   • Spalonych kalorii
  • wyświetlacz LCD

  potężnie wykonany rower, asygnowany do podstawowego treningu domowego. Wyspoażony jest w siodełko z miękkiego skaju, z opcją regulacji wysokości.

  Komputer pozwala monitorować dystans, prędkość, liczba spalonych kalorii, a także czas treningu.

  antypoślizgowe pedały z paskami gwarantują komfort oraz bezpieczeństwo.


  Rowery Body Sculpture

  Trening na rowerze pozwala spalić choćby do 1000 kcal na godzinę. Jest to znakomity sprzęt dla osób, które mają nadwagę lub problemy ze stawami, gdyż nie obciąża ich nadmiernie. Regularne ćwiczenia ulepszają kondycję, wydolność układu krążenia, a także wzmacniają mięśnie nóg, pośladków i brzucha.

  producent Body Sculpture oferuje rowery treningowe oraz spinningowe przeznaczone do kolarstwa indoor. Wszystkie urządzenia zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort - mają regulację kierownicy, siodełka, a także oporu. Komputery zastosowane do każdego z oferowanych rowerów staranne monitorowanie postępów treningu.

  Body Sculpture

  marka została założona ponad 50 lat temu w Anglii. Specjalizuje się w tworzeniu sprzętu sportowego. Proponuje głównie urządzenia cardio i siłowe oraz akcesoria fitness, gadżety dla biegaczy i inne produkty dla zwolenników sportu oraz osób dbających o sylwetkę.

  Body Sculpture wykorzystuje w swych produktach najnowszą technologię,wytwarzać sprzęt dzięki któremu trening jest przyjemnością. Strategią producenta jest utrzymywnanie konkurencyjnych cen, dążenie do najwyższych standardów jakości oraz ciągły rozwój. Firma prowadzi działalność w ponad 90 krajach świata.

  Doświadczony zespół projektantów, który pracuje dla firmy, dba o to, aby produkty gwarantowały bezpieczny i spektakularny trening.

  towar
  producent
  Kod producenta
  BC 1430 V2.0
  EAN
  5903733005135
  informacje podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  wariant
  Pionowe
  System hamowania
  Mechaniczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  Brak informacji
  Nośność [kg]
  100
  Waga [kg]
  10.2
  Wyposażenie
  Komputer
  ekran LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Pomiar prędkości
  Wydatek energetyczny

☆ Rower eliptyczny magnetyczny Body Sculpture BE 6792 ☆

Rower eliptyczny magnetyczny Body Sculpture BE 6792 Najniższa Cena Online

☆ Rower eliptyczny magnetyczny Body Sculpture BE 6792 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Body Sculpture
 • Nazwa produktu: Rower eliptyczny magnetyczny Body Sculpture BE 6792
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Magnetyczny orbitrek BE 6792 firmy Body Sculpture pomoże Ci wykonać sprawny trening w domu. Dzięki niemu wykonasz trening całego ciała, a tkanka tłuszczowa będzie spalała się równomiernie. Przyda się głównie osobom, które chcą poprawić swoją kondycję i wygląd sylwetki. Stabilna konstrukcja urządzenia gwarantuje bezpieczeństwo i komfort ćwiczeń. Antypoślizgowe płozy sprawiają, iż ruch ciała jest naturalny i swobodny. Na uchwytach umieszczone są czujniki pomiaru tętna. Dzięki nim, możesz wykonać bardziej skuteczny trening. Należy pamiętać, że pomiar pulsu przy pomocy czujników umieszczonych w produkcie podaje wyniki przybliżone, które należy wykorzystywać jedynie w celach informacyjnych. Sprzęt nie jest produktem medycznym. Na orbitreku zamontowana jest dodatkowo półka pod smartfon lub tablet. Dzięki niej nie musisz szukać bezpiecznego miejsca, aby odłożyć telefon na czas treningu, i umilisz sobie ćwiczenia oglądając ulubiony serial albo słuchając muzyki. Informacje techniczne: rozmiary: 123 x 59 x 155 cm (dł. X szer. X wys.) Waga koła zamachowego: 4 kg poziomy oporu: 8 Pomiar tętna: przy pomocy czujników na uchwytach Wyświetlane funkcje: tętno, czas, prędkość, dystans, kalorie, scan Waga: 31 kg Maksymalna waga użytkownika: 120 kg Przeznaczenie: użytek domowy Gwarancja: 2 lata

☆ Body sculpture rower treningowy bc 1430p body sculpture (5903733002196) ☆

Body sculpture rower treningowy bc 1430p body sculpture (5903733002196) Najniższa Cena Online

☆ Body sculpture rower treningowy bc 1430p body sculpture (5903733002196) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Body Sculpture
 • Nazwa produktu: Body sculpture rower treningowy bc 1430p body sculpture (5903733002196)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  ROWER TRENINGOWY BC 1430P

  Rower treningowy BC 1430P wykonany poprzez Body Sculpture jest propozycją dla osób, które pragną przemierzać kilometry na rowerze bez ruszania się z domu. Sprzęt ten mocną konstrukcję i wysmakowany wygląd w kolorze srebra i pomarańczy. Miękkie, dostosowywane siodełko produkowane ze skaju i gąbki czy też raczki kierownicy bronione przyjemną w dotyku, miękka pianką poprawiają pokaźnie komfort ćwiczeń. BC 1430P zaimplementowany komputer analizujący czas treningu, ilość pokonanych kilometrów, szybkość, a także liczba spalonych kalorii. Na rowerze treningowym BC 1430P wykonywać można energiczne treningi cardio, lekkie treningi relaksujące lub ćwiczenia rehabilitacyjne. Dzięki ćwiczeniom na tym sprzęcie realna jest redukcja tkanki tłuszczowej, a także wzmocnienie mięśni m.in. Ud, łydek i pośladków, a także ogólna poprawa kondycji fizycznej. Rekomendowany jest wszystkim, bez względu na płeć, wiek, kondycję i stopień zaawansowania.  OPIS towaru:
  Płynna regulacja oporu paskowego.
  kompozycja mechanizmu korbowego na łożyskach kulkowych.
  Wielofunkcyjny komputer z wyświetlaczem LCD mierzący: prędkość, czas, liczba pokonanych kilometrów oraz liczba spalonych kalorii.
  Funkcja SCAN - wyświetla cyklicznie powyższe wartości.
  Siodełko wykonane z miękkiego skaju z gąbką z możliwością regulacji wysokości.
  Rączki kierownicy naciągnięte miękką pianką.
  zrównoważona budowa w kolorze metalicznym.
  Kolor obudowy: pomarańczowy.
  --------------------------------------------------------------------------------
  użycie:
  Zaletą rowerów stacjonarnych jest wielki zakres użycia - począwszy od ćwiczeń rehabilitacyjnych aż po treningi cardio.
  Trening na rowerze zezwala na prędkie spalanie kalorii, pracę nad kondycją oraz wzmacnianiem mięsni, w bezpiecznej siedzącej pozycji.
  Systematyczny trening na rowerze stacjonarnym wzmacnia mięsień czworogłowy i dwugłowy uda, mięsie pośladkowy, mięsnie obręczy.
  Trening na rowerze stacjonarnym jest polecany przez trenerów i rehabilitantów, polepsza na dodatek wydolność serca i płuc, a także obniża ciśnienie krwi, tętno spoczynkowe i obciążeniowe.
  Na rowerze może ćwiczyć każdy, nie zależnie od wieku, ponadto osoby, które maja problemy ze stawami i utrzymaniem równowagi.
  korzystna postawa podczas treningu:proste plecy, głowa uniesiona, praca nóg do wyprostu w kolanie (bez "przeprostu").
  --------------------------------------------------------------------------------
  dane technologicznE:
  wymiary: szerokość: 50 cm, wysokość: 105 cm, długość: 86 cm.
  Wysokość siodełka: dostosowywana w zakresie 65 -85 cm.
  Waga: 13 kg.
  Maksymalna waga osoby ćwiczącej 100 kg.
  --------------------------------------------------------------------------------
  UWAGI:
  Rower jest objęty 24 MIESIACAMI gwarancji.
  Rower BC 1430 jest zgodny z europejską normą bezpieczeństwa EN957.
  Instrukcja obsługi w języku polskim.
  Rower dedykowany do stosowania domowego i rehabilitacji.
  Komputerek jest zgodny z unijną dyrektywą ROHS (o ograniczeniu w zawartości tworzyw szkodliwych).


☆ Body sculpture Rower treningowy c1660 ☆

Body sculpture Rower treningowy c1660 Najniższa Cena Online

☆ Body sculpture Rower treningowy c1660 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Body Sculpture
 • Nazwa produktu: Body sculpture Rower treningowy c1660
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  ROWER MAGNETYCZNY BODY SCULPTURE C1660Magnetyczny rower treningowy Body Sculpture C1660 jest rewelacyjnym sprzętem, który pomoże Ci wykonać produktywny trening w domu. Kiedy pogoda uniemożliwia jazdę na dworze, nie musisz już tracić czasu na wyjścia do siłowni.Komputer z wielofunkcyjnym wyświetlaczemSensory pomiaru pulsu umieszczone na uchwytachRegulowane siodełkoRegulowany kąt pochylenia kierownicySensory pomiaru pulsuRęcznie sterowany system oporu magnetycznego MMS dane technologiczne:rozmiary: 77 x 50,5 x 123 cmWaga: 17 kgMaksymalna waga użytkownika: 100 kgSprzęt zgodny z europejską normą bezpieczeństwa EN957Sprzęt przeznaczony do użytkowania domowegoInformacje dotyczące bezpieczeństwa stosowania znajdują się w instrukcji obsługi Ćwiczenia na rowerze treningowym powodują, że pracują nie tylko mięśnie ud, łydki i pośladki, ale też brzucha i ramion.

  Taki trening jest bezpieczny dla stawów, ponieważ nie muszą one utrzymywać ciężaru ciała. Sprzęt wyśmienicie stanie na wysokości zadania dla osób, które chcą pozbyć się nadmiernych kilogramów. Oprócz wzmocnienia siły mięśni i obniżenia wagi ciała, trening na rowerze przyczyni się do poprawy kondycji fizycznej i polepszenia samopoczucia.

  PŁYNNA REGULACJA WYSOKOŚCI SIODEŁKARower Body Sculture ma możliwość płynnego dobrania niezwykle ważnego parametru jakim jest regulacja wysokości siodełka według własnego uznania. Dzięki tej funkcji każdy użytkownik w szczególnie prędki sposób zapewni sobie komfort w trakcie ćwiczeń.

  Warto ponadto zaznaczyć, iż wysokość siedziska w tym modelu pozwala jeszcze na ćwiczenia wyższych Użytkowników. WbudowanE SENSORY gwarantującE STAŁY POMIAR PULSUNie od dziś wiadomo, że ćwiczenia fizyczne gwarantują największą wydajność, jeżeli wykonujemy je ze stałym pulsem (odpowiednim dla naszych możliwości i stopnia innowacyjnia).

  W Rowerku BC 1660 puls mierzony jest nieprzerwanie, dzięki stanowczo skrupulatnym sensorom umieszczonym w kierownicy. Duże, wygodne siodełkoJednym z podstawowych czynników posiadających wpływ na komfort ćwiczenia na rowerze treningowym jest jakość zamontowanego w nim siodełka.

  W naszym modelu do produkcji siodełka zastosowano najtrwalsze materiały, które wygodny trening choćby podczas najszczególniej wyczerpujących sesji. Regulacja oporu 8-stopniowaDzięki wykorzystaniu wewnętrznego mechanizmu magnetycznego rower jest szczególnie cichy - dzisiaj przeprowadzisz trening o dowolnej porze dnia albo nocy.

  Możliwości regulacji oporu dostępna jest przy pomocy pokrętła w zasięgu ręki ćwiczącego. Regulacja kąta pochylenia kierownicyTrening na rowerach magnetycznych, podobnie jak na ich tradycyjnych odpowiednikach, przynosi najlepsze rezultaty po dopasowaniu parametrów sprzętu do jednostkowych predyspozycji ćwiczącego.

  Ważnym elementem jest tutaj regulacja kąta pochylenia kierownicy, która wykonywana jest przez wygodne pokrętło. Komputer treningowyRower BC1660 innowacyjny komputer z tacką na tablet lub smartfon.

  gwarantuje on możliwość śledzenia swych postępów na bieżąco, oraz może na dodatek motywować do treningu.Główne funkcje komputera:czas ćwiczeńprzebyty dystansprędkośćspalone kaloriepomiar pulsufunkcja SCAN (umożliwia podgląd wartości w odstępach czasu) Gratisy:2 E-BOOKI: "Zapomnij o Nadwadze", a także poradnik "Jak schudnać? -25 odchudzających Tricków" wysyłane w formie elektronicznej.


☆ Rower treningowy Body Sculpture BC 6792 (5903733007580) ☆

Rower treningowy Body Sculpture BC 6792 (5903733007580) Najniższa Cena Online

☆ Rower treningowy Body Sculpture BC 6792 (5903733007580) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Body Sculpture
 • Nazwa produktu: Rower treningowy Body Sculpture BC 6792 (5903733007580)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Magnetyczny rower treningowy BC 6792 producenta Body Sculpture pomoże Ci wykonać produktywne ćwiczenia w domu. Kiedy pogoda uniemożliwia jazdę na zewnątrz, nie musisz tracić treningu. Ćwiczenia na rowerze treningowym powodują, że pracują nie tylko mięśnie ud, łydek i pośladków, lecz też brzucha i ramion. Taki trening jest bezpieczny dla stawów, ponieważ nie muszą one utrzymywać ciężaru ciała. Sprzęt przyda się także osobom, które chcą pozbyć się nadmiernych kilogramów. Oprócz obniżenia wagi ciała, trening na rowerze przyczyni się też do poprawy kondycji fizycznej, a co za tym idzie polepszenia samopoczucia.

  jednostajna kompozycja urządzenia zapewnia bezpieczeństwo i komfort ćwiczeń niezależnie od ich intensywności. Rower zaopatrzony został w pokaźne i wygodne siodełko. Możliwość jego regulacji powoduje, iż możesz w pełni zespolić je do swojego wzrostu i przyjąć prawidłową, komfortową pozycję w czasie ćwiczeń.

  Na uchwytach umieszczone są czujniki pomiaru tętna. Dzięki nim, możesz wykonać bardziej sprawny trening. Należy pamiętać, że pomiar pulsu przy pomocy czujników umieszczonych w produkcie podaje wyniki przybliżone, które należy wykorzystywać jedynie w celach informacyjnych. Sprzęt nie jest produktem medycznym.

  dane techniczne:

  rozmiary: 88 x 48 x 147 cm

  Waga: 21,5 kg

  Dystans pomiędzy siodełkiem a pedałami: 61-82 cm

  Waga koła zamachowego: 4 kg

  poziomy oporu: 8

  Pomiar tętna: przy pomocy czujników na uchwytach

  Maksymalna waga użytkownika: 120 kg

  Sprzęt zgodny z europejską normą bezpieczeństwa EN957

  Przeznaczenie: użytek domowy

  Gwarancja: 2 lata

  *System oporu magnetycznego MMS- system działający na zasadzie zmiennego odstępu pomiędzy magnesem, a kołem zamachowym. Magnesy stwarzające opór usytuowane są po jednej stronie koła zamachowego, a ich odległość sterowana jest manualnie przy pomocy pokrętła z linką podłączoną do regulatora. Mniejsza odległość magnesu buduje obszerniejszy opór.

  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.Podobne zestawienia:


Najtańsze rowery treningowe Body Sculpture – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze rowery treningowe Body Sculpture, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich rowerów stacjonarnych Body Sculpture jest aktualizowany na bieżąco.

☆ BODY SCULPTURE ROWER ROTOR EZ BIKE BC 890 (5903733007047) ☆

BODY SCULPTURE ROWER ROTOR EZ BIKE BC 890 (5903733007047) Najniższa Cena Online

☆ BODY SCULPTURE ROWER ROTOR EZ BIKE BC 890 (5903733007047) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Body Sculpture
 • Nazwa produktu: BODY SCULPTURE ROWER ROTOR EZ BIKE BC 890 (5903733007047)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower rotor EZ Bike BC 890 marki Body Sculpture umożliwia wykonanie treningu w każdych warunkach i miejscu. Sprzęt przyda się każdemu, kto chce wzmocnić kończyny górne lub dolne. Nieprzeciętnie stanie na wysokości zadania jako wsparcie podczas rehabilitacji, nie tylko osób ze schorzeniami ortopedycznymi i powracających po kontuzji, ale też po udarze lub porażeniu nerwów.

  Ćwiczenia z rotorem posiadają dużo zalet. Z reguły można ustawić go na stole i ćwiczyć ręce, albo postawić go na ziemi i używać do wzmacniania mięśni nóg. Takie angażowanie mięśni do pracy zapobiega powstawaniu zakrzepów tętniczych i żylnych, oraz upraszcza układ krążeniowo-oddechowy.

  dane techniczne:

  • rozmiary: 49,5 x 35,5 x 24 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Funkcje: scan, czas, ilość obrotów, kalorie, RPM (liczba obrotów na minutę)
  • Przeznaczenie: do użytkowania domowego
  • Gwarancja: 2 lata

  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Body sculpture Rower treningowy bc 1430 v2.0, rozmiar: n/a (5903733005135) ☆

Body sculpture Rower treningowy bc 1430 v2.0, rozmiar: n/a (5903733005135) Najniższa Cena Online

☆ Body sculpture Rower treningowy bc 1430 v2.0, rozmiar: n/a (5903733005135) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Body Sculpture
 • Nazwa produktu: Body sculpture Rower treningowy bc 1430 v2.0, rozmiar: n/a (5903733005135)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rower
  • wymiary:
   • Długość: 75 cm
   • Szerokość: 50,5 cm
   • Wysokość: 102 cm
  • Waga: 10,4 kg (11,8 kg brutto)
  • Maksymalna waga użytkownika: 100 kg
  • Manualna regulacja oporu
  • Regulacja siodełka w pionie w zakresie 62-82,5cm)
  • przeciwpoślizgowe pedały z paskami
  • Uchwyt na bidon
  Komputer
  • Pomiar:
   • prędkości
   • Czasu
   • Dystansu
   • Spalonych kalorii
  • ekran LCD

  solidnie wyprodukowany rower, asygnowany do podstawowego treningu domowego. Wyspoażony jest w siodełko z miękkiego skaju, z opcją regulacji wysokości.

  Komputer pozwala nadzorować dystans, szybkość, ilość spalonych kalorii, a także czas treningu.

  antypoślizgowe pedały z paskami zapewniają komfort oraz bezpieczeństwo.


  Rowery Body Sculpture

  Trening na rowerze pozwala spalić choćby do 1000 kcal na godzinę. Jest to nadzwyczajny sprzęt dla osób, które posiadają nadwagę albo problemy ze stawami, gdyż nie obciąża ich nadmiernie. Regularne ćwiczenia polepszają kondycję, wydolność układu krążenia oraz wzmacniają mięśnie nóg, pośladków i brzucha.

  firma Body Sculpture oferuje rowery treningowe, a także spinningowe dedykowane do kolarstwa indoor. Wszystkie urządzenia zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort - posiadają regulację kierownicy, siodełka i oporu. Komputery zaimplementowane do każdego z oferowanych rowerów staranne monitorowanie postępów treningu.

  Body Sculpture

  firma została założona ponad 50 lat temu w Anglii. Specjalizuje się w tworzeniu sprzętu sportowego. Proponuje typowo urządzenia cardio oraz siłowe, a także akcesoria fitness, gadżety dla biegaczy i inne produkty dla wielbicieli sportu oraz osób dbających o sylwetkę.

  Body Sculpture wykorzystuje w swych produktach najnowszą technologię,kreować sprzęt dzięki któremu trening jest przyjemnością. Strategią producenta jest utrzymywnanie konkurencyjnych cen, dążenie do najwyższych standardów jakości, a także ciągły rozwój. Marka prowadzi działalność w ponad 90 krajach świata.

  Doświadczony zespół projektantów, który pracuje dla firmy, dba o to, aby produkty gwarantowały bezpieczny i piękny trening.

  artykuł
  Kod producenta
  BC 1430 V2.0
  EAN
  5903733005135
  informacje podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  wariant
  Pionowe
  System hamowania
  Mechaniczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  Brak informacji
  Nośność [kg]
  100
  Waga [kg]
  10.2
  Wyposażenie
  Komputer
  wyświetlacz LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Pomiar szybkości
  Wydatek energetyczny

☆ Rower mechaniczny Body Sculpture BC 1430 Black (5903733006620) ☆

Rower mechaniczny Body Sculpture BC 1430 Black (5903733006620) Najniższa Cena Online

☆ Rower mechaniczny Body Sculpture BC 1430 Black (5903733006620) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Body Sculpture
 • Nazwa produktu: Rower mechaniczny Body Sculpture BC 1430 Black (5903733006620)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rower będzie rozłożony (przesyłka w pełni za uzupełniającą opłatą) Opis szczegółowy

  Rower treningowy BC 1430 Black producenta Body Sculpture jest rewelacyjnym sprzętem, dla każdego, kto chce wprowadzić aktywność fizyczną do życia codziennego. Kiedy pogoda uniemożliwia jazdę na dworze, nie musisz już tracić czasu na wyjścia i dojazdy do siłowni. Ćwiczenia na rowerze treningowym sprawiają, iż pracują nie tylko mięśnie ud, łydki i pośladki, lecz też brzucha i ramion. Taki wariant ćwiczeń jest bezpieczny dla stawów, ponieważ nie muszą one utrzymywać ciężaru ciała. Dzięki czemu sprzęt stanie na wysokości zadania dla osób, które chcą pozbyć się nadmiernych kilogramów. Oprócz wzmocnienia siły mięśni i obniżenia wagi ciała, trening na rowerze przyczyni się do poprawy kondycji fizycznej i polepszenia samopoczucia. Prosty lecz funkcyjny komputer wyświetla takie dane jak czas treningu, prędkość, spalone kalorie i pokonany dystans. Możliwość śledzenia i polepszania swoich wyników działa motywująco. Dzięki ręcznemu ustawianiu poziomu oporu jesteś w stanie sam przypasować intensywność treningów do swoich możliwości. Zaletą roweru jest jego niewielka waga i kompaktowy wymiar. Dzięki nim z łatwością przesuniesz rower w dowolnie wybrane miejsce. WIELOFUNKCYJNY KOMPUTER: Komputer demonstruje informacje dotyczące prędkości, czasu, spalonych kalorii i pokonanego dystansu. Posiada także funkcję scan, pozwalającą na naprzemienne wyświetlanie się tych danych. Gwarantuje to możliwość śledzenia swoich postępów na bieżąco,, a także może na dodatek motywować do treningu. SYSTEM USTAWIANIA OPORU: Rower posiada ręczny system ustawiania oporu. Dzięki temu możesz zmieniać stopień trudności treningu bez konieczności przerywania go. KOMPAKTOWY wymiar: Zaletą roweru jest jego nieznaczna waga i kompaktowy rozmiar. Dzięki nim z łatwością przesuniesz rower w dowolnie wybrane miejsce. Dane technologicznE: rozmiary: 82 x 51 x 110 cm Waga: 11 kg Maksymalna waga użytkownika: 100 kg dedykowany do stosowania domowego.pokrywy: czarny Gwarancja: 2 lata Zgodny z europejską normą bezpieczeństwa EN957

  atrybuty towaru rodzaj: Mechaniczne
  Przeznaczenie: Użytek domowy
  Waga koła zamachowego: 3 kg
  Maksymalna waga trenującego: 100 kg
  typ: Rowery pionowe
  Posiada: Funkcja SCAN, Pomiar czasu, Pomiar dystansu, Pomiar szybkości, Pomiar spalania kalorii
  wymiary całkowite (WxSxD): 82 x 51 x 110 cm
  Użyte materiały: Stal, Plastik, Gąbka
  Kolor: metaliczny, Czarny
  Gwarancja: Tak
  Okres obowiązywania gwarancji: 24 mies.
  ilość opakowań konsumenckich: 1 szt.
  rozmiar opakowania (SxWxG): 19,8 x 46 x 69,5 cm
  Kod CN: 9506 91 10
  Waga brutto: 12,7 kg
  Waga jednostkowa brutto: 12,7 kg

☆ Body sculpture Rower treningowy c1660 ☆

Body sculpture Rower treningowy c1660 Najniższa Cena Online

☆ Body sculpture Rower treningowy c1660 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Body Sculpture
 • Nazwa produktu: Body sculpture Rower treningowy c1660
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  ROWER MAGNETYCZNY BODY SCULPTURE C1660Magnetyczny rower treningowy Body Sculpture C1660 jest znakomitym sprzętem, który pomoże Ci wykonać sprawny trening w domu. Kiedy pogoda uniemożliwia jazdę na dworze, nie musisz już tracić czasu na wyjścia do siłowni.Komputer z wielofunkcyjnym wyświetlaczemSensory pomiaru pulsu umieszczone na uchwytachRegulowane siodełkoRegulowany kąt pochylenia kierownicySensory pomiaru pulsuRęcznie sterowany system oporu magnetycznego MMS informacje techniczne:rozmiary: 77 x 50,5 x 123 cmWaga: 17 kgMaksymalna waga użytkownika: 100 kgSprzęt zgodny z europejską normą bezpieczeństwa EN957Sprzęt przeznaczony do wykorzystania domowegoInformacje dotyczące bezpieczeństwa wykorzystywania znajdują się w instrukcji obsługi Ćwiczenia na rowerze treningowym sprawiają, iż pracują nie tylko mięśnie ud, łydki i pośladki, lecz też brzucha i ramion.

  Taki trening jest bezpieczny dla stawów, ponieważ nie muszą one utrzymywać ciężaru ciała. Sprzęt idealnie stanie na wysokości zadania dla osób, które chcą pozbyć się nadmiernych kilogramów. Oprócz wzmocnienia siły mięśni i obniżenia wagi ciała, trening na rowerze przyczyni się do poprawy kondycji fizycznej i polepszenia samopoczucia.

  PŁYNNA REGULACJA WYSOKOŚCI SIODEŁKARower Body Sculture posiada możliwość płynnego przypasowania bardzo ważnego parametru jakim jest regulacja wysokości siodełka według własnego uznania. Dzięki tej funkcji każdy użytkownik w wyjątkowo szybki sposób zapewni sobie komfort w trakcie ćwiczeń.

  Warto dodatkowo zaznaczyć, iż wysokość siedziska w tym modelu pozwala również na ćwiczenia wyższych Użytkowników. WbudowanE SENSORY zapewniającE STAŁY POMIAR PULSUNie od dziś wiadomo, że ćwiczenia fizyczne gwarantują największą sprawność, jeżeli wykonujemy je ze stałym pulsem (odpowiednim dla naszych możliwości i stopnia progresywnia).

  W Rowerku BC 1660 puls mierzony jest bezustannie, dzięki niezwykle dokładnym sensorom umieszczonym w kierownicy. Pokaźne, komfortowe siodełkoJednym z podstawowych czynników mających wpływ na komfort ćwiczenia na rowerze treningowym jest jakość zamontowanego w nim siodełka.

  W naszym modelu do produkcji siodełka zastosowano najtrwalsze materiały, które komfortowy trening nawet w trakcie najmocniej wyczerpujących sesji. Regulacja oporu 8-stopniowaDzięki wykorzystaniu wewnętrznego mechanizmu magnetycznego rower jest niezwykle cichy - dzisiaj przeprowadzisz trening o dowolnej porze dnia lub nocy.

  Możliwości regulacji oporu dostępna jest za pomocą pokrętła w zasięgu ręki ćwiczącego. Regulacja kąta pochylenia kierownicyTrening na rowerach magnetycznych, podobnie jak na ich tradycyjnych odpowiednikach, przynosi najkorzystniejsze rezultaty po dobraniu parametrów sprzętu do jednostkowych predyspozycji ćwiczącego.

  Ważnym elementem jest tutaj regulacja kąta pochylenia kierownicy, która realizowana jest przez komfortowe pokrętło. Komputer treningowyRower BC1660 progresywny komputer z tacką na tablet albo smartfon.

  zagwarantuje on możliwość śledzenia swych postępów na bieżąco, i może na dodatek motywować do treningu.Główne funkcje komputera:czas ćwiczeńprzebyty dystansprędkośćspalone kaloriepomiar pulsufunkcja SCAN (umożliwia podgląd wartości w odstępach czasu) Gratisy:2 E-BOOKI: "Zapomnij o Nadwadze", a także poradnik "Jak schudnać? -25 odchudzających Tricków" wysyłane w formie elektronicznej.


☆ Body sculpture rower treningowy bc 1430p body sculpture (5903733002196) ☆

Body sculpture rower treningowy bc 1430p body sculpture (5903733002196) Najniższa Cena Online

☆ Body sculpture rower treningowy bc 1430p body sculpture (5903733002196) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Body Sculpture
 • Nazwa produktu: Body sculpture rower treningowy bc 1430p body sculpture (5903733002196)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  ROWER TRENINGOWY BC 1430P

  Rower treningowy BC 1430P wyprodukowany poprzez Body Sculpture jest propozycją dla osób, które pragną przemierzać kilometry na rowerze bez ruszania się z domu. Sprzęt ten solidną konstrukcję i elegancki wygląd w kolorze srebra i pomarańczy. Miękkie, dostosowywane siodełko produkowane ze skaju i gąbki czy też raczki kierownicy chronione przyjemną w dotyku, miękka pianką poprawiają pokaźnie komfort ćwiczeń. BC 1430P wbudowany komputer analizujący czas treningu, liczba pokonanych kilometrów, prędkość, a także ilość spalonych kalorii. Na rowerze treningowym BC 1430P wykonywać można energiczne treningi cardio, lekkie treningi relaksujące albo ćwiczenia rehabilitacyjne. Dzięki ćwiczeniom na tym sprzęcie osiągalna jest redukcja tkanki tłuszczowej i wzmocnienie mięśni m.in. Ud, łydek i pośladków oraz ogólna poprawa kondycji fizycznej. Polecany jest wszystkim, bez względu na płeć, wiek, kondycję i stopień innowacyjnia.  OPIS artykułu:
  Płynna regulacja oporu paskowego.
  konstrukcja mechanizmu korbowego na łożyskach kulkowych.
  Wielofunkcyjny komputer z wyświetlaczem LCD mierzący: prędkość, czas, ilość pokonanych kilometrów, a także liczba spalonych kalorii.
  Funkcja SCAN - wyświetla cyklicznie powyższe wartości.
  Siodełko wytwarzane z miękkiego skaju z gąbką z możliwością regulacji wysokości.
  Rączki kierownicy naciągnięte miękką pianką.
  jednostajna budowa w kolorze metalicznym.
  Kolor pokrywy: pomarańczowy.
  --------------------------------------------------------------------------------
  wykorzystanie:
  Zaletą rowerów stacjonarnych jest znaczny zakres zastosowania - począwszy od ćwiczeń rehabilitacyjnych aż po treningi cardio.
  Trening na rowerze umożliwia szybkie spalanie kalorii, pracę nad kondycją, a także wzmacnianiem mięsni, w bezpiecznej siedzącej pozycji.
  Systematyczny trening na rowerze stacjonarnym wzmacnia mięsień czworogłowy i dwugłowy uda, mięsie pośladkowy, mięsnie obręczy.
  Trening na rowerze stacjonarnym jest rekomendowany przez trenerów i rehabilitantów, udoskonala w dodatku wydolność serca i płuc, a także ogranicza ciśnienie krwi, tętno spoczynkowe i obciążeniowe.
  Na rowerze może ćwiczyć każdy, nie zależnie od wieku, również osoby, które maja problemy ze stawami i utrzymaniem równowagi.
  dobra postawa w trakcie treningu:proste plecy, głowa uniesiona, praca nóg do wyprostu w kolanie (bez "przeprostu").
  --------------------------------------------------------------------------------
  informacje technologicznE:
  wymiary: szerokość: 50 cm, wysokość: 105 cm, długość: 86 cm.
  Wysokość siodełka: regulowana w zakresie 65 -85 cm.
  Waga: 13 kg.
  Maksymalna waga osoby ćwiczącej 100 kg.
  --------------------------------------------------------------------------------
  UWAGI:
  Rower jest objęty 24 MIESIACAMI gwarancji.
  Rower BC 1430 jest zgodny z europejską normą bezpieczeństwa EN957.
  Instrukcja obsługi w języku polskim.
  Rower dedykowany do użytku domowego i rehabilitacji.
  Komputerek jest zgodny z unijną dyrektywą ROHS (o ograniczeniu w zawartości tworzyw zgubnych).Podsumowanie, czyli jaki stacjonarny rower treningowy Body Sculpture najlepszy?


Najlepszy stacjonarny rower treningowy Body Sculpture w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy stacjonarny rower treningowy Body Sculpture w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre rowery stacjonarne – TOP7 kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji rowerów stacjonarnych Body Sculpture nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych stacjonarnych rowerów do treningu domowego.


Powiązania tematyczne:

 • jaki stacjonarny rower treningowy Body Sculpture opinie i efekty,
 • dobre rowery treningowe Body Sculpture cena,
 • ranking rowerów stacjonarnych Body Sculpture,
 • stacjonarny rower treningowy Body Sculpture jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o rowerach stacjonarnych Body Sculpture

#1 Gdzie szukać opinii o rowerach stacjonarnych Body Sculpture?

Aktualnie zaprezentowane informacje o rowerach stacjonarnych Body Sculpture odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki stacjonarny rower treningowy Body Sculpture najlepszy? Który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych rowerach stacjonarnych Body Sculpture warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z rowerami treningowymi Body Sculpture do zastosowań domowych, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie rowery treningowe Body Sculpture są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z rowerami treningowymi Body Sculpture zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach rowery treningowe Body Sculpture to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *