FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking rowerów stacjonarnych Bowflex. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Treningowe rowery stacjonarne / Ranking rowerów stacjonarnych Bowflex


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych rowerów stacjonarnych Bowflex. Opracowane zestawienia są aktualne maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych rowerów stacjonarnych Bowflex,
 • TOP5 często wybieranych treningowych rowerów typu stacjonarnego.

Jakie rowery treningowe Bowflex najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane rowery treningowe Bowflex, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking rowerów stacjonarnych Bowflex, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Bowflex Rower spinningowy velocore 22i ☆

Bowflex Rower spinningowy velocore 22i Najniższa Cena Online

☆ Bowflex Rower spinningowy velocore 22i - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Bowflex Rower spinningowy velocore 22i
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Velocore 22i to absolutna rewolucja w świecie domowego fitnessu. Jedyny rower spinningowy, na którym możesz przechylać się na boki podczas jazdy. Został on dopracowany do perfekcji i ma wszystko, czego oczekujemy od potężnego i progresywnego sprzętu. To naprawdę niebanalna i konkurencyjna sugestia dla wszystkich użytkowników trenujących w domu.

  Oprócz nieszablonowej mocne strony, jaką jest możliwość przechylania się na boki w trakcie jazdy, użytkownik na pewno doceni także inne parametry roweru jak opór magnetyczny, 100 stopni oporu i platforma JRNY, która pozwala na dostęp do aplikacji oraz statystyk i historii treningów. Receptą na treningową nudę jest kompatybilność roweru z serwisami: Netflix, Disney+ i Prime video. Rower został zaopatrzony także we wszelkie niezbędne akcesoria oraz dodatki, które uczynią trening błogim i komfortowym. Trzy uchwyty na bidon sprawią,nawet podczas niezwykle intensywnego treningu, wodę za każdym razem będziesz posiadać po ręką. Pod nimi umieszczone zostały uchwyty na załączone 1,5 kg hantle. Dzięki temu, w trakcie jazdy wykonasz ćwiczenia górnej partii ciała, bez robienia przerwy na szukanie obciążeń.

  Rower łączy się z wieloma aplikacjami, dzięki którym trening jest bardziej produktywny i urozmaicony. Explore the World pozwala na samotne przejażdżki po ponad 100 lokalizacjach, a dzięki Peloton weźmiesz udział w zajęciach prowadzonych przez instruktora. Ponadto za pomocą Zwift możesz jeździć po wirtualnych trasach, brać udział w rywalizacjach czy ścigać się ze znajomymi. Nie Ci potrzeba do tego czytnika kadencji ani prędkości.  wyświetlacz DOTYKOWY: Konsola wyekwipowana jest w 21,5" kolorowy dotykowy wyświetlacz. Dzięki niemu na bieżąco możesz kontrolować właściwości treningu,, a także swoje postępy. Oprócz tego wszystkie treningi video masz prosto przed sobą i możesz precyzyjnie śledzić instrukcje trenerów.

  ŁĄCZNOŚĆ Z APLIKACJAMI: Rower łączy się z wieloma aplikacjami, dzięki którym trening jest bardziej sprawny i urozmaicony. Explore the World umożliwia samotne przejażdżki po choćby 100 lokalizacjach. Użytkownicy premium aplikacji JRNY nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World™, ponieważ posiadają gratisowy dostęp do wszelkich tras. Korzystając z Explore the World z poziomu JRNY, masz dodatkowy dostęp do programów treningowych, pokaźniejszej ilości informacji a także trenera, który prowadzi Cię przez trening. Ponadto poprzez Zwift możesz jeździć po wirtualnych trasach, brać udział w rywalizacjach czy ścigać się ze znajomymi. Nie Ci trzeba do tego czytnika kadencji ani szybkości.

  indywidualnE PROGRAMY TRENINGOWE: Komputer roweru spinningowego Velocore 22i połączony został z platformą JRNY. Oprócz dostępu do historii Twoich treningów i bieżących statystyk, JRNY to typowo nieograniczona liczba treningów dobranych specjalnie do poziomu Twojej kondycji. Według Bowflexa jest to osiągalne poprzez „złożony algorytm oparty na Twojej wcześniejszej historii spalania kalorii”. Wykupując subskrypcję JRNY (pierwsze 2 miesiące uzyskujesz za darmo), masz dostęp do nieskończonej ilość treningów przygotowanych specjalnie dla Ciebie, w zależności od Twojej formy.

  stopnie OPORU: 100 poziomów oporu dostosowywanych manualnie powoduje, iż każdy z użytkowników znajdzie coś dla siebie. Jeśli masz w planie wymagający trening, potężne podjazdy czy interwały możesz bez problemu szybko zmieniać ustawienia. Osoby, które wybierają długą i lekką jazdę urozmaiconą ulubionym serialem lub filmem także znajdą poziom oporu rewelacyjny do tej aktywności.

  HAMULEC BEZPIECZEŃSTWA: Hamulec umieszczony na ramie umożliwia szybką reakcję i niezwłoczne zatrzymanie koła.

  regulowanE SIODEŁKO: Siodełko ustawić możesz w dwóch płaszczyznach. Ma regulację góra-dół, przód-tył. Dzięki czemu sprzęt wyśmienicie pasować będzie równocześnie wysokim, jak i niskim osobom. Oprócz tego wyregulować możesz także odległość kierownicy od siodełka. Wszystko to sprawia, iż każdy użytkownik przyjmie pozycję komfortową do treningu.

  ROZBUDOWANA KIEROWNICA: Rozbudowana kierownica daje aż sześć możliwości chwytu. Dzięki temu bez względu na wzrost czy intensywność treningu, ćwiczenia z całą pewnością będą wygodne.

  KÓŁKA TRANSPORTOWE: Umieszczone z przodu kółka transportowe pozwalają na przetransportowanie roweru w dowolne miejsce w domu.

  UCHWYTY NA BIDON: w trakcie treningu nad wyraz widoczne jest nawadnianie organizmu. Na rowerze Velocore znajdują się aż trzy uchwyty na bidony. Umieszczone zostały w zasięgu ręki użytkownika, aby w dowolnym momencie jazdy można było po nie sięgnąć.

  dołączonE HANTLE: Dzięki hantlom umieszczonym na uchwytach pod kierownicą, możesz zintegrować swój trening cardio z siłowym bez zbędnych przerw na schodzenie z roweru i szukanie obciążników.

  UNIWERSALNE PEDAŁY: znaczne pedały z jednej strony mają regulowane paski, a z drugiej bloki umożliwiające przypięcie butów SPD.

  POMIAR PULSU: Puls mierzony za pomocą dołączonej opaski na przedramię lub opcjonalnego pasa telemetrycznego, umożliwi Ci trenowanie w stosownej strefie tętna, żeby osiągać jeszcze lepsze efekty. Należy pamiętać, że pomiar pulsu podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Sprzęt nie jest produktem medycznym. W celu uzyskania precyzyjniejszych wyników, zalecamy stosowanie pasa telemetrycznego.

  dane technicznE:

  ekran: 21,5" dotykowy ekran (wymagane połączenie WiFi)

  Regulacja oporu: przy pomocy gałki umieszczonej na ramie

  stopnie oporu: 100

  Profile użytkowników: nieograniczona liczba

  Łączność z aplikacjami: JRNY, Zwift, Explore the World, Peloton (iOS), Kinomap

  rozmiary: 151,9 x 61,2 x 140,5 cm (dł. X szer. X wys.)

  Rozbudowana kierownica: 6 możliwości chwytu

  Uchwyty kierownicy: wyprofilowane

  Siodełko: wygodne z możliwością regulacji w pionie i poziomie, fason wyścigowy

  Pedały: antypoślizgowe z dostosowywanymi paskami bezpieczeństwa, możliwość wpięcia SPD

  Pomiar pulsu: za pomocą opaski na ramię (dołączona) albo pasa telemetrycznego* (pas do dokupienia osobno)

  dopełniające wyposażenie: uchwyty na bidon, kółka transportowe, hamulec bezpieczeństwa, wejście USB z możliwością ładowania, głośniki, uchwyty na hantle (hantle 2 x 1,5 kg dołączone)

  Waga sprzętu: 71,8 kg

  Maksymalna waga użytkownika: 147 kg

  Przeznaczenie: użytek domowy

  Gwarancja: 2 lata

  * Pasek na klatkę piersiową musi być niekodowanym paskiem do pomiaru tętna Polar Electro albo niekodowanym modelem kompatybilnym z POLAR®. (Paski na klatkę piersiową POLAR®, takie jak paski na klatkę piersiową POLAR® OwnCode®, nie będą działać z tym sprzętem.)

  Platforma JRNY wykorzystuje sztuczną inteligencję do tworzenia praktycznie nieskończonej liczby spersonalizowanych treningów w oparciu o wstępną ocenę sprawności, która uczy się i dostosowuje w miarę postępów użytkownika. Koniec ze zgadywaniem i realizowaniem charakterystycznych ćwiczeń! Z JRNY masz gwarancję, iż Twój trening za każdym razem będzie efektywny i satysfakcjonujący. Platforma JRNY oferuje indywidualne treningi audio, treningi prowadzone przez trenera oraz integrację z innymi aplikacjami fitness. Na sprzęcie z dotykowym ekranem masz także dostęp do własnych subskrypcji Netflix czy Amazon Prime Video.

  Użytkownicy JRNY mogą teraz wykonywać treningi także bez wykorzystania sprzętu fitness. W zakładce „Round Out Your Routine” znajdują się filmy z sesji jogi, ćwiczeń siłowych i ogólnorozwojowych.


  DYNAMICZNY COACHING

  JRNY mówi bezpośrednio do Ciebie i motywuje Cię do dalszej pracy,, a także formuje spersonalizowane treningi na podstawie Twojej historii treningów. Ich celem jest pomoc w spalaniu jak największej liczby kalorii i poprawie kondycji, przy jednoczesnym poszanowaniu Twoich możliwości. Dostosowując trudność (docelową szybkość spalania) i długość (czas) każdego treningu, JRNY może zapewnić dostosowany program, który jest nadzwyczajny dla Ciebie.

  jednostkowE TRENINGI

  Na podstawie wyników Twojej osobistej oceny sprawności JRNY proponuje Ci treningi dopasowane specjalnie do Twojego poziomu kondycji. Według Bowflex jest to osiągalne przez „złożony algorytm oparty na Twojej wcześniejszej historii spalania kalorii”. JRNY mierzy liczbę spalonych kalorii i prędkość ich spalania, a następnie wykorzystuje te informacje do tworzenia treningów przypasowanych do poziomu wydajności każdego użytkownika.

  ĆWICZENIA video Z TRENERAMI

  JRNY proponuje bibliotekę instruktażowych filmów video prowadzonych poprzez trenerów.

  EXPLORE THE WORLD
  Explore the World™ pozwala na wirtualne treningi w przeróżnych miejscach na świecie. Bez względu na pogodę, na swym sprzęcie możesz biec albo jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja automatycznie dostosowuje się w czasie rzeczywistym do prędkości urządzeń Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które posiadają połączenie Bluetooth®.

  Przebiegnij 5 km przez malowniczą japońską wieś, 10 km poprzez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu albo Pragi i dużo innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. Dodatkowo Explore the World™ umożliwia Ci śledzenie czasu, odległości, prędkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, ulepszając swoje wyniki na trasach. Poznaj świat już dziś!

  Użytkownicy premium aplikacji JRNY, mający sprzęt z dotykowym ekranem, nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World™, ponieważ mają bezpłatny dostęp do wszelkich tras. Korzystając z Explore the World™ z poziomu JRNY, masz dodatkowy dostęp do programów treningowych, obszerniejszej ilości danych a także trenera, który prowadzi Cię przez trening.

  NETFLIX
  Oglądaj swój ulubiony program w trakcie treningu. Podczas oglądania na dole ekranu wyświetlone będą bieżące informacje dotyczące Twoich ćwiczeń. Subskrypcja Netflix nie jest zawarta w JRNY.
  Uwaga: ta opcja jest dostępna jedynie w sprzętach z ekranem dotykowym. Nie ma jej w aplikacji na telefonie albo tablecie.

  Aplikacja Bowflex JRNY™ jest kompatybilna z urządzeniami Apple z systemem iOS 12.0 lub nowszym i większością urządzeń z systemem Android w wersji 6.0 albo nowszej. Aplikacja synchronizuje dane treningowe w czasie rzeczywistym.

  Po założeniu konta użytkownik otrzymuje 2 miesiące członkostwa Premium za darmo.

  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Rower spinningowy ic sei marki Bowflex ☆

Rower spinningowy ic sei marki Bowflex Najniższa Cena Online

☆ Rower spinningowy ic sei marki Bowflex - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Rower spinningowy ic sei marki Bowflex
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:  Odkryj nowoczesny BowFlex Rower Spinningowy IC SEi. Jest on wyśmienitym rozwiązaniem dla każdego, kto szuka efektywnego, interaktywnego treningu cardio w zaciszu własnego domu. Ten progresywny rower spinningowy łączy w sobie wysoką jakość wykonania z najnowocześniejszą technologią, zapewniając przeżycia treningowe na poziomie zbliżonym do prawdziwej jazdy na rowerze.

  znamionujący się innowacyjnym systemem oporu magnetycznego, BowFlex IC SEi gwarantuje płynność pedałowania i przystępne przypasowanie intensywności treningu dzięki aż 100 poziomom oporu. Interaktywność jest kluczowym aspektem tego roweru spinningowego. Jego progresywna konsola pozwala na podłączenie do rozmaitych aplikacji fitness i treningowych, oferując dostęp do wirtualnych tras i klas treningowych. To sprawia, że każdy trening jest nie tylko skuteczny, lecz i motywujący.

  mocna konstrukcja Bowflex IC SEi zapewnia bezpieczeństwo i odporność, nawet w trakcie najmocniej intensywnych treningów. Dzięki nietrudnej regulacji siedzenia i kierownicy, rower może być dostosowany do rozmaitych użytkowników, co czyni go znakomitym wyborem dla całej rodziny.

  Ergonomia tego sprzętu jest nie do przecenienia. Komfortowe siodło, regulowane uchwyty oraz design naśladujący naturalną pozycję kolarską, minimalizują ryzyko urazów i rozszerzają produktywność ćwiczeń. Rower został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu maksymalnego komfortu i produktywności treningu dla użytkowników na każdym poziomie zaawansowania.

  progresywnY wyświetlacz: 7" wysokiej rozdzielczości kolorowy wyświetlacz przystępny dostęp do parametrów treningowych. Jest kompatybilny z aplikacją JRNY.

  PROGRAMY TRENINGOWE: Rower spinningowy IC SEi jest kompatybilny z aplikacją JRNY. Dzięki niej nie tylko szczegółowo prześledzisz swoje informacje treningowe, ale także umilisz sobie czas spędzony na treningu. Dzięki treningom video, prowadzonym przez trenera i aż 100 poziomom oporu odszukasz odpowiedni trening dla siebie. Rower kompatybilny jest także z aplikacją ZWIFT. Możesz jeździć po wirtualnych trasach, brać udział w rywalizacjach czy ścigać się ze znajomymi. Nie potrzebujesz do tego czytnika kadencji ani szybkości

  POMIAR TĘTNA: Jeszcze lepsze efekty osiągniesz trenując w trafnej strefie tętna. Należy pamiętać, że sprzęt nie jest produktem medycznym, a pomiarów pulsu należy używać wyłącznie jako wskazówek do ćwiczeń. Sprzęt łączy się z niekodowanymi paskami na klatkę piersiową producenta Polar, a także opaską na ramię BowFlex. Nie są one dołączone.

  załączonE HANTLE: Dzięki dwóm 1,5 kg hantlom umieszczonym na uchwytach pod kierownicą, możesz skonsolidować swój trening cardio z siłowym bez zbędnych przerw na schodzenie z roweru i szukanie obciążników.

  UNIWERSALNE PEDAŁY: pokaźne pedały z jednej strony posiadają regulowane paski, a z drugiej bloki umożliwiające przypięcie butów SPD.


  poziomy OPORU: 100 stopni oporu dostosowywanych manualnie powoduje, że każdy z użytkowników odnajdzie coś dla siebie. Jeśli masz w planie wymagający trening, mocne podjazdy czy interwały możesz bez problemu szybko zmieniać ustawienia. Osoby, które wybierają długą i lekką jazdę urozmaiconą ulubionym serialem lub filmem także znajdą poziom oporu rewelacyjny do tej aktywności.

  KIESZEŃ NA BIDON: Umieszczona jest w miejscu, do którego każdemu będzie z łatwością dosięgnąć i ugasić pragnienie w trakcie intensywnego treningu.

  NÓŻKI POZIOMUJĄCE: potężnie produkowane szczegóły sprzętu powodują, że całość konstrukcji jest wyjątkowo zrównoważona. Dostosowywane nóżki pomogą wypoziomować sprzęt przy ewentualnych nierównościach podłoża.

  KÓŁKA TRANSPORTOWE: Umieszczone na urządzeniu kółka transportowe umożliwiają bezproblemowe przemieszczenie sprzętu w dowolne miejsce.

  dane technologicznE:

  liczba poziomów oporu magnetycznego: 100

  ekran: 7" kolorowy ekran

  Precyzja w watach klasy A

  Pomiar tętna: przy pomocy pasa telemetrycznego albo opaski na ramię (nie dołączone)

  dopełniające wyposażenie: kieszeń na bidon, kółka transportowe, nóżki poziomujące, tacka na tablet

  wymiary sprzętu: 138,9 x 54,5 x 134,2 cm (dł. X szer. X wys.)

  Waga produktu: 61,4 kg

  Maksymalna waga użytkownika: 150 kg

  Zalecany dla osób o wzroście: 147,3 - 195,6 cm

  śladowa wysokość wnętrza: wzrost użytkownika + 38 cm

  Gwarancja:

  - użytek domowy: 2 lata

  - użytek półkomercyjny: rok

  Platforma JRNY wykorzystuje sztuczną inteligencję do tworzenia praktycznie nieskończonej liczby spersonalizowanych treningów w oparciu o wstępną ocenę wydajności, która uczy się i dostosowuje w miarę postępów użytkownika. Koniec ze zgadywaniem i wykonywaniem typowych ćwiczeń! Z JRNY masz gwarancję, że Twój trening zawsze będzie produktywny i satysfakcjonujący. Platforma JRNY proponuje jednostkowe treningi audio, treningi prowadzone poprzez trenera oraz integrację z innymi aplikacjami fitness. Na sprzęcie z dotykowym ekranem masz także dostęp do własnych subskrypcji Netflix czy Amazon Prime Video.

  Użytkownicy JRNY mogą dzisiaj wykonywać treningi także bez użycia sprzętu fitness. W zakładce „Round Out Your Routine" znajdują się filmy z sesji jogi, ćwiczeń siłowych i ogólnorozwojowych.


  DYNAMICZNY COACHING

  JRNY mówi bezpośrednio do Ciebie i motywuje Cię do dalszej pracy, oraz buduje spersonalizowane treningi na podstawie Twojej historii treningów. Ich celem jest pomoc w spalaniu jak największej liczby kalorii i poprawie kondycji, przy jednoczesnym poszanowaniu Twoich możliwości. Dopasowując trudność (docelową prędkość spalania) i długość (czas) każdego treningu, JRNY może zapewnić dopasowany program, który jest perfekcyjny dla Ciebie.

  jednostkowE TRENINGI

  Na podstawie wyników Twojej osobistej oceny sprawności JRNY oferuje Ci treningi dostosowane specjalnie do Twojego poziomu kondycji. Według Bowflex jest to osiągalne przez „złożony algorytm oparty na Twojej wcześniejszej historii spalania kalorii". JRNY mierzy liczbę spalonych kalorii i prędkość ich spalania, a następnie wykorzystuje te dane do tworzenia treningów przypasowanych do poziomu sprawności każdego użytkownika.

  ĆWICZENIA wideo Z TRENERAMI

  JRNY oferuje bibliotekę instruktażowych filmów wideo prowadzonych poprzez trenerów.

  EXPLORE THE WORLD
  Explore the World™ pozwala na wirtualne treningi w różnorodnych miejscach na świecie. Bez względu na pogodę, na swym sprzęcie możesz biec lub jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja automatycznie dopasowuje się w czasie rzeczywistym do prędkości urządzeń Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które posiadają połączenie Bluetooth®.

  Przebiegnij 5 km poprzez malowniczą japońską wieś, 10 km przez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu lub Pragi i niemało innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. Ponadto Explore the World™ umożliwia Ci śledzenie czasu, odległości, prędkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, polepszając swoje wyniki na trasach. Poznaj świat już dziś!

  Użytkownicy premium aplikacji JRNY, mający sprzęt z dotykowym ekranem, nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World™, ponieważ mają gratisowy dostęp do wszelkich tras. Korzystając z Explore the World™ z poziomu JRNY, masz dodatkowy dostęp do programów treningowych, obszerniejszej ilości danych a także trenera, który prowadzi Cię poprzez trening.

  NETFLIX
  Oglądaj swój ulubiony program podczas treningu. Podczas oglądania na dole ekranu wyświetlone będą bieżące informacje dotyczące Twoich ćwiczeń. Subskrypcja Netflix nie jest zawarta w JRNY.
  Uwaga: ta opcja jest przystępna jedynie w sprzętach z ekranem dotykowym. Nie ma jej w aplikacji na telefonie albo tablecie.

  Aplikacja Bowflex JRNY™ jest kompatybilna z urządzeniami Apple z systemem iOS 12.0 lub nowszym i większością maszyn z systemem Android w wersji 6.0 albo nowszej. Aplikacja synchronizuje dane treningowe w czasie rzeczywistym.

  Po założeniu konta użytkownik dostaje 2 miesiące członkostwa Premium za darmo.


  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Bowlex 100957 rower spinningowy C7 (0708447914590) ☆

Bowlex 100957 rower spinningowy C7 (0708447914590) Najniższa Cena Online

☆ Bowlex 100957 rower spinningowy C7 (0708447914590) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Bowlex 100957 rower spinningowy C7 (0708447914590)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower Spinningowy C7 to wyjątkowy sprzęt amerykańskiej marki Bowflex. Został on dopracowany do perfekcji i ma wszystko, czego oczekujemy od solidnego i nowoczesnego sprzętu. To naprawdę atrakcyjna oraz konkurencyjna propozycja dla wszystkich użytkowników trenujących w domu.

  Tym co podkreśla model wśród innych tego typu sprzętów na rynku jest w głównej mierze opór magnetyczny, 100 poziomów oporu, a także wyprofilowane, sportowe siodełko dostosowywane w pionie i poziomie. Rower został wyposażony także we wszelkie potrzebne akcesoria, a także dodatki, które uczynią trening przyjemnym i wygodnym. Dwa uchwyty na bidon o szerokości 10 cm sprawią,choćby w trakcie niezwykle intensywnego treningu, wodę zawsze będziesz mieć po ręką. Pod nimi umieszczone zostały uchwyty na załączone 1,5 kg hantle. Dzięki czemu, w trakcie jazdy wykonasz ćwiczenia górnej partii ciała, bez robienia przerwy na szukanie obciążeń. Konsola z systemem JRNY umożliwia dostęp do aplikacji oraz statystyk i historii treningów. Receptą na treningową nudę jest kompatybilność roweru z serwisami: Netflix i Prime video. Pełna funkcjonalność aplikacji przystępna po wykupieniu subskrypcji.

  Rower łączy się z wieloma aplikacjami, dzięki którym trening jest bardziej produktywny oraz urozmaicony. Explore the World umożliwia samotne przejażdżki po ponad 200 lokalizacjach, a dzięki Peloton weźmiesz udział w zajęciach prowadzonych poprzez instruktora. W dodatku za pomocą Zwift możesz jeździć po wirtualnych trasach, brać udział w rywalizacjach czy ścigać się ze znajomymi. Nie potrzebujesz do tego czytnika kadencji ani prędkości. Rower C7 posiada wszystko, co niezbędne jest, aby odkrywać wirtualne ścieżki Watopii.

  Wykupując subskrypcję JRNY (pierwsze dwa miesiące uzyskujesz za darmo), dostajesz nieskończoną liczba treningów przygotowanych specjalnie dla Ciebie, w zależności od Twojej formy.

  DYNAMICZNY COACHING: "Max" rozmawia bezpośrednio z Tobą i motywuje Cię do treningów. Tworzy spersonalizowane treningi na podstawie Twoich wyników i bieżącej formy. Ich celem jest pomoc w spaleniu jak największej ilości kalorii i poprawie kondycji. Dopasowując trudność (docelową prędkość spalania) i długość (czas) każdego treningu, "Max" może zapewnić dobrany program, który jest perfekcyjny dla Ciebie.
  indywidualnE TRENINGI: Na podstawie wyników Twojej osobistej oceny wydolności Max proponuje Ci treningi przypasowane specjalnie do Twojego poziomu kondycji. Według Bowflexa jest to osiągalne przez „złożony algorytm oparty na Twojej wcześniejszej historii spalania kalorii”. Max mierzy liczbę spalonych kalorii i szybkość ich spalania, a następnie wykorzystuje te informacje do tworzenia treningów dopasowanych do poziomu skuteczności każdego użytkownika.
  ĆWICZENIA wideo Z TRENERAMI: JRNY oferuje bibliotekę instruktażowych filmów video prowadzonych poprzez trenerów.
  EXPLORE THE WORLD: Użytkownicy premium aplikacji JRNY nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World ™, ponieważ mają darmowy dostęp do wszystkich tras. Korzystając z Explore the World z poziomu JRNY, masz dodatkowy dostęp do programów treningowych, obszerniejszej ilości danych a także trenera, który prowadzi Cię przez trening.

  informacje technicznE:

  wyświetlacz: 7" dotykowy ekran (wymagane połączenie WiFi)

  Regulacja oporu: za pomocą gałki umieszczonej na ramie

  stopnie oporu: 100

  Profile użytkowników: nieograniczona liczba

  Napęd: paskowy

  Łączność z aplikacjami: Zwift, Explore the World, Peloton (iOS), Kinomap

  rozmiary: 128,5 x 54 x 132,8 cm (dł. X szer. X wys.)

  Odległość między pedałami a siodełkiem: 75 - 95 cm

  Odległość pomiędzy siodełkiem a kierownicą: 65 - 80 cm

  Szerokość uchwytu na bidon: 10 cm

  Rozbudowana kierownica: 6 możliwości chwytu

  Uchwyty kierownicy: wyprofilowane

  Średnica uchwytów kierownicy: 4 cm

  Siodełko: komfortowe z możliwością regulacji w pionie i poziomie, styl wyścigowy

  Pedały: przeciwpoślizgowe z dostosowywanymi paskami bezpieczeństwa

  Pomiar pulsu: przy pomocy opaski na ramię (dołączona) albo pasa telemetrycznego* (pas do dokupienia osobno)

  uzupełniające wyposażenie: kółka transportowe, uchwyty na bidon, uchwyt na akcesoria, hamulec bezpieczeństwa, wejście USB z możliwością ładowania, głośniki, uchwyty na hantle (hantle 2 x 1,5 kg załączone)

  Waga sprzętu: 53,5 kg

  Maksymalna waga użytkownika: 147 kg

  Przeznaczenie: użytek domowy

  Gwarancja: 2 lata

  * Pasek na klatkę piersiową musi być niekodowanym paskiem do pomiaru tętna Polar Electro albo niekodowanym modelem kompatybilnym z POLAR®. (Paski na klatkę piersiową POLAR®, takie jak paski na klatkę piersiową POLAR® OwnCode®, nie będą działać z tym sprzętem.)

  Platforma JRNY wykorzystuje sztuczną inteligencję do tworzenia praktycznie nieskończonej liczby spersonalizowanych treningów w oparciu o wstępną ocenę sprawności, która uczy się i dostosowuje w miarę postępów użytkownika. Koniec ze zgadywaniem i realizowaniem typowych ćwiczeń! Z JRNY masz gwarancję, iż Twój trening za każdym razem będzie efektywny i satysfakcjonujący. Platforma JRNY proponuje jednostkowe treningi audio, treningi prowadzone przez trenera i integrację z innymi aplikacjami fitness. Na sprzęcie z dotykowym ekranem masz także dostęp do własnych subskrypcji Netflix czy Amazon Prime Video.

  Użytkownicy JRNY mogą dzisiaj wykonywać treningi także bez wykorzystania sprzętu fitness. W zakładce „Round Out Your Routine” znajdują się filmy z sesji jogi, ćwiczeń siłowych i ogólnorozwojowych.


  DYNAMICZNY COACHING

  JRNY mówi bezpośrednio do Ciebie i motywuje Cię do dalszej pracy, oraz wytwarza spersonalizowane treningi na podstawie Twojej historii treningów. Ich celem jest pomoc w spalaniu jak największej liczby kalorii i poprawie kondycji, przy jednoczesnym poszanowaniu Twoich możliwości. Dopasowując trudność (docelową prędkość spalania) i długość (czas) każdego treningu, JRNY może zapewnić dostosowany program, który jest wyśmienity dla Ciebie.

  indywidualnE TRENINGI

  Na podstawie wyników Twojej osobistej oceny efektywności JRNY oferuje Ci treningi przypasowane specjalnie do Twojego poziomu kondycji. Według Bowflex jest to osiągalne poprzez „złożony algorytm oparty na Twojej wcześniejszej historii spalania kalorii”. JRNY mierzy liczbę spalonych kalorii i szybkość ich spalania, a następnie wykorzystuje te informacje do tworzenia treningów dostosowanych do poziomu sprawności każdego użytkownika.

  ĆWICZENIA video Z TRENERAMI

  JRNY oferuje bibliotekę instruktażowych filmów video prowadzonych poprzez trenerów.

  EXPLORE THE WORLD
  Explore the World™ umożliwia wirtualne treningi w najróżniejszych miejscach na świecie. Bez względu na pogodę, na swoim sprzęcie możesz biec albo jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja samoczynnie dostosowuje się w czasie rzeczywistym do prędkości urządzeń Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które posiadają połączenie Bluetooth®.

  Przebiegnij 5 km poprzez malowniczą japońską wieś, 10 km przez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu albo Pragi i mnóstwo innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. Dodatkowo Explore the World™ pozwala na Ci śledzenie czasu, odległości, prędkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, udoskonalając swoje wyniki na trasach. Poznaj świat już dziś!

  Użytkownicy premium aplikacji JRNY, posiadający sprzęt z dotykowym ekranem, nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World™, ponieważ mają darmowy dostęp do wszystkich tras. Korzystając z Explore the World™ z poziomu JRNY, masz dodatkowy dostęp do programów treningowych, większej ilości informacji a także trenera, który prowadzi Cię poprzez trening.

  NETFLIX
  Oglądaj swój ulubiony program w trakcie treningu. Podczas oglądania na dole ekranu wyświetlone będą bieżące dane dotyczące Twoich ćwiczeń. Subskrypcja Netflix nie jest zawarta w JRNY.
  Uwaga: ta opcja jest przystępna jedynie w sprzętach z ekranem dotykowym. Nie ma jej w aplikacji na telefonie albo tablecie.

  Aplikacja Bowflex JRNY™ jest kompatybilna z urządzeniami Apple z systemem iOS 12.0 lub nowszym i większością sprzętów z systemem Android w wersji 6.0 albo nowszej. Aplikacja synchronizuje dane treningowe w czasie rzeczywistym.

  Po założeniu konta użytkownik otrzymuje 2 miesiące członkostwa Premium za darmo.

  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.Podobne zestawienia:


Najtańsze rowery treningowe Bowflex – Ranking maj 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze rowery treningowe Bowflex, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich rowerów stacjonarnych Bowflex jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Bowlex 100957 rower spinningowy C7 (0708447914590) ☆

Bowlex 100957 rower spinningowy C7 (0708447914590) Najniższa Cena Online

☆ Bowlex 100957 rower spinningowy C7 (0708447914590) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Bowlex 100957 rower spinningowy C7 (0708447914590)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower Spinningowy C7 to wyjątkowy sprzęt amerykańskiej producenta Bowflex. Został on dopracowany do perfekcji i posiada wszystko, czego oczekujemy od potężnego i nowoczesnego sprzętu. To naprawdę atrakcyjna, a także konkurencyjna sugestia dla wszystkich użytkowników trenujących w domu.

  Tym co eksponuje model wśród innych tego typu sprzętów na rynku jest najczęściej opór magnetyczny, 100 poziomów oporu oraz wyprofilowane, sportowe siodełko dostosowywane w pionie i poziomie. Rower został zaopatrzony także we wszelkie konieczne akcesoria oraz dodatki, które uczynią trening miłym i wygodnym. Dwa uchwyty na bidon o szerokości 10 cm sprawią,choćby podczas niezwykle intensywnego treningu, wodę zawsze będziesz posiadać po ręką. Pod nimi umieszczone zostały uchwyty na załączone 1,5 kg hantle. Dzięki temu, podczas jazdy wykonasz ćwiczenia górnej partii ciała, bez robienia przerwy na szukanie obciążeń. Konsola z systemem JRNY zezwala na dostęp do aplikacji, a także statystyk i historii treningów. Receptą na treningową nudę jest kompatybilność roweru z serwisami: Netflix i Prime video. Pełna funkcjonalność aplikacji przystępna po wykupieniu subskrypcji.

  Rower łączy się z wieloma aplikacjami, dzięki którym trening jest bardziej sprawny oraz urozmaicony. Explore the World pozwala na samotne przejażdżki po ponad 200 lokalizacjach, a dzięki Peloton weźmiesz udział w zajęciach prowadzonych przez instruktora. Na dodatek przy pomocy Zwift możesz jeździć po wirtualnych trasach, brać udział w rywalizacjach czy ścigać się ze znajomymi. Nie potrzebujesz do tego czytnika kadencji ani prędkości. Rower C7 ma wszystko, co potrzebne jest, żeby odkrywać wirtualne ścieżki Watopii.

  Wykupując subskrypcję JRNY (pierwsze dwa miesiące uzyskujesz za darmo), uzyskujesz nieskończoną liczba treningów przygotowanych specjalnie dla Ciebie, w zależności od Twojej formy.

  DYNAMICZNY COACHING: "Max" rozmawia bezpośrednio z Tobą i motywuje Cię do treningów. Formuje spersonalizowane treningi na podstawie Twoich wyników i bieżącej formy. Ich celem jest pomoc w spaleniu jak największej ilości kalorii i poprawie kondycji. Dopasowując trudność (docelową szybkość spalania) i długość (czas) każdego treningu, "Max" może zapewnić dopasowany program, który jest nieprzeciętny dla Ciebie.
  jednostkowE TRENINGI: Na podstawie wyników Twojej osobistej oceny wydolności Max oferuje Ci treningi dobrane specjalnie do Twojego poziomu kondycji. Według Bowflexa jest to osiągalne poprzez „złożony algorytm oparty na Twojej wcześniejszej historii spalania kalorii”. Max mierzy liczbę spalonych kalorii i szybkość ich spalania, a następnie wykorzystuje te informacje do tworzenia treningów dostosowanych do poziomu produktywności każdego użytkownika.
  ĆWICZENIA wideo Z TRENERAMI: JRNY oferuje bibliotekę instruktażowych filmów wideo prowadzonych poprzez trenerów.
  EXPLORE THE WORLD: Użytkownicy premium aplikacji JRNY nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World ™, ponieważ mają bezpłatny dostęp do wszelkich tras. Korzystając z Explore the World z poziomu JRNY, masz dodatkowy dostęp do programów treningowych, obszerniejszej ilości informacji a także trenera, który prowadzi Cię przez trening.

  dane technologicznE:

  wyświetlacz: 7" dotykowy ekran (wymagane połączenie WiFi)

  Regulacja oporu: za pomocą gałki umieszczonej na ramie

  poziomy oporu: 100

  Profile użytkowników: nieograniczona liczba

  Napęd: paskowy

  Łączność z aplikacjami: Zwift, Explore the World, Peloton (iOS), Kinomap

  rozmiary: 128,5 x 54 x 132,8 cm (dł. X szer. X wys.)

  Odległość między pedałami a siodełkiem: 75 - 95 cm

  Odległość między siodełkiem a kierownicą: 65 - 80 cm

  Szerokość uchwytu na bidon: 10 cm

  Rozbudowana kierownica: 6 możliwości chwytu

  Uchwyty kierownicy: wyprofilowane

  Średnica uchwytów kierownicy: 4 cm

  Siodełko: komfortowe z możliwością regulacji w pionie i poziomie, styl wyścigowy

  Pedały: przeciwpoślizgowe z dostosowywanymi paskami bezpieczeństwa

  Pomiar pulsu: przy pomocy opaski na ramię (załączona) lub pasa telemetrycznego* (pas do dokupienia osobno)

  dodatkowe wyposażenie: kółka transportowe, uchwyty na bidon, uchwyt na akcesoria, hamulec bezpieczeństwa, wejście USB z możliwością ładowania, głośniki, uchwyty na hantle (hantle 2 x 1,5 kg załączone)

  Waga sprzętu: 53,5 kg

  Maksymalna waga użytkownika: 147 kg

  Przeznaczenie: użytek domowy

  Gwarancja: 2 lata

  * Pasek na klatkę piersiową musi być niekodowanym paskiem do pomiaru tętna Polar Electro lub niekodowanym modelem kompatybilnym z POLAR®. (Paski na klatkę piersiową POLAR®, takie jak paski na klatkę piersiową POLAR® OwnCode®, nie będą działać z tym sprzętem.)

  Platforma JRNY wykorzystuje sztuczną inteligencję do tworzenia praktycznie nieskończonej liczby spersonalizowanych treningów w oparciu o wstępną ocenę efektywności, która uczy się i dopasowuje w miarę postępów użytkownika. Koniec ze zgadywaniem i wykonywaniem standardowych ćwiczeń! Z JRNY masz gwarancję, że Twój trening zawsze będzie produktywny i satysfakcjonujący. Platforma JRNY oferuje jednostkowe treningi audio, treningi prowadzone przez trenera i integrację z innymi aplikacjami fitness. Na sprzęcie z dotykowym ekranem masz także dostęp do własnych subskrypcji Netflix czy Amazon Prime Video.

  Użytkownicy JRNY mogą teraz wykonywać treningi także bez zastosowania sprzętu fitness. W zakładce „Round Out Your Routine” znajdują się filmy z sesji jogi, ćwiczeń siłowych i ogólnorozwojowych.


  DYNAMICZNY COACHING

  JRNY mówi bezpośrednio do Ciebie i motywuje Cię do dalszej pracy,, a także buduje spersonalizowane treningi na podstawie Twojej historii treningów. Ich celem jest pomoc w spalaniu jak największej liczby kalorii i poprawie kondycji, przy jednoczesnym poszanowaniu Twoich możliwości. Dopasowując trudność (docelową prędkość spalania) i długość (czas) każdego treningu, JRNY może zapewnić dopasowany program, który jest doskonały dla Ciebie.

  jednostkowE TRENINGI

  Na podstawie wyników Twojej osobistej oceny sprawności JRNY proponuje Ci treningi dostosowane specjalnie do Twojego poziomu kondycji. Według Bowflex jest to osiągalne przez „złożony algorytm oparty na Twojej wcześniejszej historii spalania kalorii”. JRNY mierzy liczbę spalonych kalorii i szybkość ich spalania, a następnie wykorzystuje te informacje do tworzenia treningów dostosowanych do poziomu wydajności każdego użytkownika.

  ĆWICZENIA wideo Z TRENERAMI

  JRNY oferuje bibliotekę instruktażowych filmów video prowadzonych przez trenerów.

  EXPLORE THE WORLD
  Explore the World™ pozwala na wirtualne treningi w różnorodnych miejscach na świecie. Bez względu na pogodę, na swoim sprzęcie możesz biec albo jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja automatycznie dostosowuje się w czasie rzeczywistym do szybkości maszyn Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które posiadają połączenie Bluetooth®.

  Przebiegnij 5 km poprzez malowniczą japońską wieś, 10 km poprzez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu lub Pragi i mnóstwo innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. W dodatku Explore the World™ umożliwia Ci śledzenie czasu, odległości, prędkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, udoskonalając swoje wyniki na trasach. Poznaj świat już dziś!

  Użytkownicy premium aplikacji JRNY, mający sprzęt z dotykowym ekranem, nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World™, ponieważ posiadają gratisowy dostęp do wszelkich tras. Korzystając z Explore the World™ z poziomu JRNY, masz dodatkowy dostęp do programów treningowych, pokaźniejszej ilości danych a także trenera, który prowadzi Cię przez trening.

  NETFLIX
  Oglądaj swój ulubiony program w trakcie treningu. Podczas oglądania u dołu ekranu wyświetlone będą bieżące dane dotyczące Twoich ćwiczeń. Subskrypcja Netflix nie jest zawarta w JRNY.
  Uwaga: ta opcja jest przystępna jedynie w sprzętach z ekranem dotykowym. Nie ma jej w aplikacji na telefonie lub tablecie.

  Aplikacja Bowflex JRNY™ jest kompatybilna z urządzeniami Apple z systemem iOS 12.0 albo nowszym i większością urządzeń z systemem Android w wersji 6.0 albo nowszej. Aplikacja synchronizuje informacje treningowe w czasie rzeczywistym.

  Po założeniu konta użytkownik dostaje 2 miesiące członkostwa Premium za darmo.

  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Rower spinningowy ic sei marki Bowflex ☆

Rower spinningowy ic sei marki Bowflex Najniższa Cena Online

☆ Rower spinningowy ic sei marki Bowflex - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Rower spinningowy ic sei marki Bowflex
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:  Odkryj nowoczesny BowFlex Rower Spinningowy IC SEi. Jest on genialnym rozwiązaniem dla każdego, kto szuka sprawnego, interaktywnego treningu cardio w zaciszu własnego domu. Ten postępowy rower spinningowy łączy w sobie wysoką jakość wykonania z najnowocześniejszą technologią, zapewniając przeżycia treningowe na poziomie zbliżonym do prawdziwej jazdy na rowerze.

  znamionujący się innowacyjnym systemem oporu magnetycznego, BowFlex IC SEi zapewnia płynność pedałowania i przystępne przypasowanie intensywności treningu dzięki aż 100 poziomom oporu. Interaktywność jest kluczowym aspektem tego roweru spinningowego. Jego progresywna konsola umożliwia podłączenie do różnorodnych aplikacji fitness i treningowych, proponując dostęp do wirtualnych tras i klas treningowych. To powoduje, iż każdy trening jest nie tylko wydajny, ale i motywujący.

  solidna konstrukcja Bowflex IC SEi gwarantuje bezpieczeństwo i odporność, choćby w trakcie najmocniej intensywnych treningów. Dzięki nietrudnej regulacji siedzenia i kierownicy, rower może być dobrany do zróżnicowanych użytkowników, co czyni go wyśmienitym wyborem dla całej rodziny.

  Ergonomia tego sprzętu jest nie do przecenienia. Komfortowe siodło, regulowane uchwyty i design naśladujący naturalną pozycję kolarską, minimalizują ryzyko urazów i zwiększają wydajność ćwiczeń. Rower został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu maksymalnego komfortu i sprawności treningu dla użytkowników na każdym poziomie progresywnia.

  progresywnY ekran: 7" wysokiej rozdzielczości barwny wyświetlacz łatwy dostęp do parametrów treningowych. Jest kompatybilny z aplikacją JRNY.

  PROGRAMY TRENINGOWE: Rower spinningowy IC SEi jest kompatybilny z aplikacją JRNY. Dzięki niej nie tylko szczegółowo prześledzisz swoje dane treningowe, ale także umilisz sobie czas spędzony na treningu. Dzięki treningom video, prowadzonym poprzez trenera i aż 100 poziomom oporu wynajdziesz optymalny trening dla siebie. Rower kompatybilny jest także z aplikacją ZWIFT. Możesz jeździć po wirtualnych trasach, brać udział w rywalizacjach czy ścigać się ze znajomymi. Nie potrzebujesz do tego czytnika kadencji ani szybkości

  POMIAR TĘTNA: Jeszcze lepsze efekty osiągniesz trenując w odpowiedniej strefie tętna. Należy pamiętać, że sprzęt nie jest produktem medycznym, a pomiarów pulsu należy używać wyłącznie jako wskazówek do ćwiczeń. Sprzęt łączy się z niekodowanymi paskami na klatkę piersiową marki Polar, a także opaską na ramię BowFlex. Nie są one dołączone.

  dołączonE HANTLE: Dzięki dwóm 1,5 kg hantlom umieszczonym na uchwytach pod kierownicą, możesz zintegrować swój trening cardio z siłowym bez zbędnych przerw na schodzenie z roweru i szukanie obciążników.

  UNIWERSALNE PEDAŁY: znaczne pedały z jednej strony mają regulowane paski, a z drugiej bloki umożliwiające przypięcie butów SPD.


  poziomy OPORU: 100 stopni oporu regulowanych manualnie powoduje, iż każdy z użytkowników wyszuka coś dla siebie. Jeśli masz w planie wymagający trening, potężne podjazdy czy interwały możesz bezproblemowo momentalnie zmieniać ustawienia. Osoby, które wybierają długą i lekką jazdę urozmaiconą ulubionym serialem albo filmem także znajdą poziom oporu genialny do tej aktywności.

  KIESZEŃ NA BIDON: Umieszczona jest w miejscu, do którego każdemu będzie prosto dosięgnąć i ugasić pragnienie podczas intensywnego treningu.

  NÓŻKI POZIOMUJĄCE: konkretnie wyprodukowane szczegóły sprzętu powodują, iż całość konstrukcji jest wyjątkowo zrównoważona. Dostosowywane nóżki pomogą wypoziomować sprzęt przy ewentualnych nierównościach podłoża.

  KÓŁKA TRANSPORTOWE: Umieszczone na urządzeniu kółka transportowe pozwalają na bezproblemowe przemieszczenie sprzętu w dowolne miejsce.

  dane technicznE:

  liczba poziomów oporu magnetycznego: 100

  wyświetlacz: 7" kolorowy wyświetlacz

  Precyzja w watach klasy A

  Pomiar tętna: za pomocą pasa telemetrycznego albo opaski na ramię (nie dołączone)

  dopełniające wyposażenie: kieszeń na bidon, kółka transportowe, nóżki poziomujące, tacka na tablet

  wymiary sprzętu: 138,9 x 54,5 x 134,2 cm (dł. X szer. X wys.)

  Waga produktu: 61,4 kg

  Maksymalna waga użytkownika: 150 kg

  Zalecany dla osób o wzroście: 147,3 - 195,6 cm

  śladowa wysokość wnętrza: wzrost użytkownika + 38 cm

  Gwarancja:

  - użytek domowy: 2 lata

  - użytek półkomercyjny: rok

  Platforma JRNY wykorzystuje nienaturalną inteligencję do tworzenia praktycznie nieskończonej liczby spersonalizowanych treningów w oparciu o wstępną ocenę wydajności, która uczy się i dopasowuje w miarę postępów użytkownika. Koniec ze zgadywaniem i wykonywaniem standardowych ćwiczeń! Z JRNY masz gwarancję, iż Twój trening za każdym razem będzie efektywny i satysfakcjonujący. Platforma JRNY oferuje indywidualne treningi audio, treningi prowadzone przez trenera oraz integrację z innymi aplikacjami fitness. Na sprzęcie z dotykowym ekranem masz także dostęp do własnych subskrypcji Netflix czy Amazon Prime Video.

  Użytkownicy JRNY mogą dzisiaj wykonywać treningi także bez zastosowania sprzętu fitness. W zakładce „Round Out Your Routine" znajdują się filmy z sesji jogi, ćwiczeń siłowych i ogólnorozwojowych.


  DYNAMICZNY COACHING

  JRNY mówi bezpośrednio do Ciebie i motywuje Cię do dalszej pracy,, a także formuje spersonalizowane treningi na podstawie Twojej historii treningów. Ich celem jest pomoc w spalaniu jak największej liczby kalorii i poprawie kondycji, przy jednoczesnym poszanowaniu Twoich możliwości. Dostosowując trudność (docelową prędkość spalania) i długość (czas) każdego treningu, JRNY może zapewnić dostosowany program, który jest nadzwyczajny dla Ciebie.

  indywidualnE TRENINGI

  Na podstawie wyników Twojej osobistej oceny efektywności JRNY oferuje Ci treningi przypasowane specjalnie do Twojego poziomu kondycji. Według Bowflex jest to osiągalne przez „złożony algorytm oparty na Twojej wcześniejszej historii spalania kalorii". JRNY mierzy liczbę spalonych kalorii i prędkość ich spalania, a następnie wykorzystuje te informacje do tworzenia treningów dobranych do poziomu skuteczności każdego użytkownika.

  ĆWICZENIA wideo Z TRENERAMI

  JRNY oferuje bibliotekę instruktażowych filmów wideo prowadzonych przez trenerów.

  EXPLORE THE WORLD
  Explore the World™ umożliwia wirtualne treningi w różnych miejscach na świecie. Bez względu na pogodę, na swoim sprzęcie możesz biec albo jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja samoczynnie dopasowuje się w czasie rzeczywistym do szybkości maszyn Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które posiadają połączenie Bluetooth®.

  Przebiegnij 5 km przez malowniczą japońską wieś, 10 km poprzez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu albo Pragi i niemało innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. Dodatkowo Explore the World™ pozwala na Ci śledzenie czasu, odległości, szybkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, ulepszając swoje wyniki na trasach. Poznaj świat już dziś!

  Użytkownicy premium aplikacji JRNY, posiadający sprzęt z dotykowym ekranem, nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World™, ponieważ mają gratisowy dostęp do wszelkich tras. Korzystając z Explore the World™ z poziomu JRNY, masz dodatkowy dostęp do programów treningowych, pokaźniejszej ilości informacji a także trenera, który prowadzi Cię przez trening.

  NETFLIX
  Oglądaj swój ulubiony program w trakcie treningu. W trakcie oglądania na dole ekranu wyświetlone będą bieżące dane dotyczące Twoich ćwiczeń. Subskrypcja Netflix nie jest zawarta w JRNY.
  Uwaga: ta opcja jest dostępna jedynie w sprzętach z ekranem dotykowym. Nie ma jej w aplikacji na telefonie lub tablecie.

  Aplikacja Bowflex JRNY™ jest kompatybilna z urządzeniami Apple z systemem iOS 12.0 albo nowszym i większością maszyn z systemem Android w wersji 6.0 albo nowszej. Aplikacja synchronizuje dane treningowe w czasie rzeczywistym.

  Po założeniu konta użytkownik uzyskuje 2 miesiące członkostwa Premium za darmo.


  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Bowflex Rower spinningowy velocore 22i ☆

Bowflex Rower spinningowy velocore 22i Najniższa Cena Online

☆ Bowflex Rower spinningowy velocore 22i - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Bowflex Rower spinningowy velocore 22i
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Velocore 22i to absolutna rewolucja w świecie domowego fitnessu. Jedyny rower spinningowy, na którym możesz przechylać się na boki podczas jazdy. Został on dopracowany do perfekcji i posiada wszystko, czego oczekujemy od solidnego i nowoczesnego sprzętu. To naprawdę niebanalna, a także konkurencyjna propozycja dla wszystkich użytkowników trenujących w domu.

  Oprócz nieszablonowej atuty, jaką jest możliwość przechylania się na boki podczas jazdy, użytkownik bez wątpienia doceni także inne parametry roweru jak opór magnetyczny, 100 poziomów oporu, a także platforma JRNY, która umożliwia dostęp do aplikacji oraz statystyk i historii treningów. Receptą na treningową nudę jest kompatybilność roweru z serwisami: Netflix, Disney+ i Prime video. Rower został wyposażony także we wszelkie potrzebne akcesoria i dodatki, które uczynią trening błogim i wygodnym. Trzy uchwyty na bidon sprawią,choćby podczas szczególnie intensywnego treningu, wodę za każdym razem będziesz posiadać po ręką. Pod nimi umieszczone zostały uchwyty na dołączone 1,5 kg hantle. Dzięki temu, podczas jazdy wykonasz ćwiczenia górnej partii ciała, bez robienia przerwy na szukanie obciążeń.

  Rower łączy się z wieloma aplikacjami, dzięki którym trening jest bardziej skuteczny, a także urozmaicony. Explore the World zezwala na samotne przejażdżki po ponad 100 lokalizacjach, a dzięki Peloton weźmiesz udział w zajęciach prowadzonych przez instruktora. W dodatku przy pomocy Zwift możesz jeździć po wirtualnych trasach, brać udział w rywalizacjach czy ścigać się ze znajomymi. Nie potrzebujesz do tego czytnika kadencji ani prędkości.  wyświetlacz DOTYKOWY: Konsola wyposażona jest w 21,5" kolorowy dotykowy wyświetlacz. Dzięki niemu na bieżąco możesz kontrolować atrybuty treningu, i swoje postępy. Oprócz tego wszystkie treningi video masz prosto przed sobą i możesz dokładnie śledzić instrukcje trenerów.

  ŁĄCZNOŚĆ Z APLIKACJAMI: Rower łączy się z wieloma aplikacjami, dzięki którym trening jest bardziej efektywny, a także urozmaicony. Explore the World pozwala na samotne przejażdżki po choćby 100 lokalizacjach. Użytkownicy premium aplikacji JRNY nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World™, ponieważ posiadają darmowy dostęp do wszystkich tras. Korzystając z Explore the World z poziomu JRNY, masz dodatkowy dostęp do programów treningowych, pokaźniejszej ilości informacji a także trenera, który prowadzi Cię poprzez trening. Na dodatek przez Zwift możesz jeździć po wirtualnych trasach, brać udział w rywalizacjach czy ścigać się ze znajomymi. Nie Ci trzeba do tego czytnika kadencji ani prędkości.

  jednostkowE PROGRAMY TRENINGOWE: Komputer roweru spinningowego Velocore 22i połączony został z platformą JRNY. Oprócz dostępu do historii Twoich treningów i bieżących statystyk, JRNY to w głównej mierze nieograniczona ilość treningów dopasowanych specjalnie do poziomu Twojej kondycji. Według Bowflexa jest to osiągalne poprzez „złożony algorytm oparty na Twojej wcześniejszej historii spalania kalorii”. Wykupując subskrypcję JRNY (pierwsze 2 miesiące uzyskujesz za darmo), masz dostęp do nieskończonej liczba treningów przygotowanych specjalnie dla Ciebie, w zależności od Twojej formy.

  poziomy OPORU: 100 stopni oporu dostosowywanych manualnie sprawia, iż każdy z użytkowników wyszuka coś dla siebie. Jeśli masz w planie wymagający trening, solidne podjazdy czy interwały możesz bezproblemowo momentalnie zmieniać ustawienia. Osoby, które wybierają długą i lekką jazdę urozmaiconą ulubionym serialem lub filmem także znajdą poziom oporu wyśmienity do tej aktywności.

  HAMULEC BEZPIECZEŃSTWA: Hamulec umieszczony na ramie zezwala na szybką reakcję i bezzwłoczne zatrzymanie koła.

  regulowanE SIODEŁKO: Siodełko ustawić możesz w dwóch płaszczyznach. Posiada regulację góra-dół, przód-tył. Dzięki temu sprzęt perfekcyjnie pasować będzie jednocześnie wysokim, jak i niskim osobom. Oprócz tego wyregulować możesz także odległość kierownicy od siodełka. Wszystko to powoduje, iż każdy użytkownik przyjmie pozycję komfortową do treningu.

  ROZBUDOWANA KIEROWNICA: Rozbudowana kierownica daje aż sześć możliwości chwytu. Dzięki temu bez względu na wzrost czy intensywność treningu, ćwiczenia z pewnością będą wygodne.

  KÓŁKA TRANSPORTOWE: Umieszczone z przodu kółka transportowe zezwalają na przetransportowanie roweru w dowolne miejsce w domu.

  UCHWYTY NA BIDON: w trakcie treningu szczególnie wyraźne jest nawadnianie organizmu. Na rowerze Velocore znajdują się aż trzy uchwyty na bidony. Umieszczone zostały w zasięgu ręki użytkownika, by w dowolnym momencie jazdy można było po nie sięgnąć.

  załączonE HANTLE: Dzięki hantlom umieszczonym na uchwytach pod kierownicą, możesz zbratać swój trening cardio z siłowym bez zbędnych przerw na schodzenie z roweru i szukanie obciążników.

  UNIWERSALNE PEDAŁY: spore pedały z jednej strony mają dostosowywane paski, a z drugiej bloki umożliwiające przypięcie butów SPD.

  POMIAR PULSU: Puls mierzony za pomocą załączonej opaski na przedramię lub opcjonalnego pasa telemetrycznego, umożliwi Ci trenowanie w optymalnej strefie tętna, by osiągać jeszcze lepsze efekty. Należy pamiętać, iż pomiar pulsu podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Sprzęt nie jest produktem medycznym. W celu uzyskania skrupulatniejszych wyników, zalecamy użytkowanie pasa telemetrycznego.

  dane technicznE:

  ekran: 21,5" dotykowy ekran (wymagane połączenie WiFi)

  Regulacja oporu: przy pomocy gałki umieszczonej na ramie

  poziomy oporu: 100

  Profile użytkowników: nieograniczona liczba

  Łączność z aplikacjami: JRNY, Zwift, Explore the World, Peloton (iOS), Kinomap

  rozmiary: 151,9 x 61,2 x 140,5 cm (dł. X szer. X wys.)

  Rozbudowana kierownica: 6 możliwości chwytu

  Uchwyty kierownicy: wyprofilowane

  Siodełko: komfortowe z możliwością regulacji w pionie i poziomie, fason wyścigowy

  Pedały: przeciwpoślizgowe z dostosowywanymi paskami bezpieczeństwa, możliwość wpięcia SPD

  Pomiar pulsu: za pomocą opaski na ramię (dołączona) albo pasa telemetrycznego* (pas do dokupienia osobno)

  dopełniające wyposażenie: uchwyty na bidon, kółka transportowe, hamulec bezpieczeństwa, wejście USB z możliwością ładowania, głośniki, uchwyty na hantle (hantle 2 x 1,5 kg dołączone)

  Waga sprzętu: 71,8 kg

  Maksymalna waga użytkownika: 147 kg

  Przeznaczenie: użytek domowy

  Gwarancja: 2 lata

  * Pasek na klatkę piersiową musi być niekodowanym paskiem do pomiaru tętna Polar Electro albo niekodowanym modelem kompatybilnym z POLAR®. (Paski na klatkę piersiową POLAR®, takie jak paski na klatkę piersiową POLAR® OwnCode®, nie będą działać z tym sprzętem.)

  Platforma JRNY wykorzystuje sztuczną inteligencję do tworzenia praktycznie nieskończonej liczby spersonalizowanych treningów w oparciu o wstępną ocenę efektywności, która uczy się i dostosowuje w miarę postępów użytkownika. Koniec ze zgadywaniem i wykonywaniem typowych ćwiczeń! Z JRNY masz gwarancję, iż Twój trening za każdym razem będzie skuteczny i satysfakcjonujący. Platforma JRNY proponuje indywidualne treningi audio, treningi prowadzone przez trenera, a także integrację z innymi aplikacjami fitness. Na sprzęcie z dotykowym ekranem masz także dostęp do własnych subskrypcji Netflix czy Amazon Prime Video.

  Użytkownicy JRNY mogą dzisiaj wykonywać treningi także bez wykorzystania sprzętu fitness. W zakładce „Round Out Your Routine” znajdują się filmy z sesji jogi, ćwiczeń siłowych i ogólnorozwojowych.


  DYNAMICZNY COACHING

  JRNY mówi bezpośrednio do Ciebie i motywuje Cię do dalszej pracy, i buduje spersonalizowane treningi na podstawie Twojej historii treningów. Ich celem jest pomoc w spalaniu jak największej liczby kalorii i poprawie kondycji, przy jednoczesnym poszanowaniu Twoich możliwości. Dostosowując trudność (docelową szybkość spalania) i długość (czas) każdego treningu, JRNY może zapewnić dopasowany program, który jest genialny dla Ciebie.

  indywidualnE TRENINGI

  Na podstawie wyników Twojej osobistej oceny wydajności JRNY proponuje Ci treningi dobrane specjalnie do Twojego poziomu kondycji. Według Bowflex jest to osiągalne przez „złożony algorytm oparty na Twojej wcześniejszej historii spalania kalorii”. JRNY mierzy liczbę spalonych kalorii i szybkość ich spalania, a następnie wykorzystuje te informacje do tworzenia treningów dostosowanych do poziomu sprawności każdego użytkownika.

  ĆWICZENIA video Z TRENERAMI

  JRNY oferuje bibliotekę instruktażowych filmów video prowadzonych przez trenerów.

  EXPLORE THE WORLD
  Explore the World™ pozwala na wirtualne treningi w różnorodnych miejscach na świecie. Bez względu na pogodę, na swym sprzęcie możesz biec lub jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja samoczynnie dopasowuje się w czasie rzeczywistym do szybkości maszyn Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które posiadają połączenie Bluetooth®.

  Przebiegnij 5 km poprzez malowniczą japońską wieś, 10 km poprzez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu albo Pragi i niemało innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. Na dodatek Explore the World™ pozwala na Ci śledzenie czasu, odległości, prędkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, poprawiając swoje wyniki na trasach. Poznaj świat już dziś!

  Użytkownicy premium aplikacji JRNY, mający sprzęt z dotykowym ekranem, nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World™, ponieważ mają gratisowy dostęp do wszelkich tras. Korzystając z Explore the World™ z poziomu JRNY, masz dodatkowy dostęp do programów treningowych, obszerniejszej ilości danych a także trenera, który prowadzi Cię przez trening.

  NETFLIX
  Oglądaj swój ulubiony program podczas treningu. W trakcie oglądania na dole ekranu wyświetlone będą bieżące dane dotyczące Twoich ćwiczeń. Subskrypcja Netflix nie jest zawarta w JRNY.
  Uwaga: ta opcja jest dostępna jedynie w sprzętach z ekranem dotykowym. Nie ma jej w aplikacji na telefonie lub tablecie.

  Aplikacja Bowflex JRNY™ jest kompatybilna z urządzeniami Apple z systemem iOS 12.0 lub nowszym i większością maszyn z systemem Android w wersji 6.0 albo nowszej. Aplikacja synchronizuje informacje treningowe w czasie rzeczywistym.

  Po założeniu konta użytkownik uzyskuje 2 miesiące członkostwa Premium za darmo.

  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.Podsumowanie, czyli jaki stacjonarny rower treningowy Bowflex najlepszy?


Najlepszy stacjonarny rower treningowy Bowflex w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy stacjonarny rower treningowy Bowflex w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre rowery stacjonarne – TOP7 maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji rowerów stacjonarnych Bowflex nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych treningowych rowerów typu stacjonarnego.


Powiązania tematyczne:

 • jaki stacjonarny rower treningowy Bowflex opinie i efekty,
 • dobre rowery treningowe Bowflex cena,
 • ranking rowerów stacjonarnych Bowflex,
 • stacjonarny rower treningowy Bowflex jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o rowerach stacjonarnych Bowflex

#1 Gdzie szukać opinii o rowerach stacjonarnych Bowflex?

Aktualnie zaprezentowane informacje o rowerach stacjonarnych Bowflex odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki stacjonarny rower treningowy Bowflex najlepszy? Który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych rowerach stacjonarnych Bowflex warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z rowerami treningowymi Bowflex do domu, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie rowery treningowe Bowflex są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z rowerami treningowymi Bowflex zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach rowery treningowe Bowflex to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *