FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking rowerów stacjonarnych Finnlo. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Treningowe rowery stacjonarne / Ranking rowerów stacjonarnych Finnlo


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych rowerów stacjonarnych Finnlo. Opracowane zestawienia są aktualne maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych rowerów stacjonarnych Finnlo,
 • TOP5 chętnie kupowanych stacjonarnych rowerów do treningu domowego.

Jakie rowery treningowe Finnlo najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane rowery treningowe Finnlo, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking rowerów stacjonarnych Finnlo, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ FINNLO MAXIMUM RB 8000 - 3572 - Rower poziomy (4005251357206) ☆

FINNLO MAXIMUM RB 8000 - 3572 - Rower poziomy (4005251357206) Najniższa Cena Online

☆ FINNLO MAXIMUM RB 8000 - 3572 - Rower poziomy (4005251357206) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: FINNLO MAXIMUM RB 8000 - 3572 - Rower poziomy (4005251357206)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower poziomy FINNLO MAXIMUM RB 8000 Dlaczego warto wybrać FINNLO$62 firma FINNLO należy do niemieckiej producenta HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak dobrze ugruntowanej pozycji na rynku.

  Dla zobrazowania tematu, popularna w Polsce firma KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem firmy FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio, a także sprzętów siłowych, jak też akcesoriów bokserskich oraz fitness.

  Filozofia FINNLO opiera się min. Na wdrażaniu do produkcji innowacyjnych pomysłów i najnowszych technologii. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości maszyn.

  Jeszce kilka lat temu przystępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie oferuje największy dobór sprzętu, od sprzętów domowych, przez fachowe maszyny do wykorzystania komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna firma. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od starannego doboru materiałów, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszelkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i pokaźniejsza świadomość firmy powoduje, iż FINNLO jest jednym z najlepszych na świecie dostawców sprzętu fitness i sprzętów siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Sprawdź: www.finnlo.com.pl poziomy rower treningowy FINNLO MAXIMUM Recumbent Bike to fachowy ergometr.

  Jest wyjątkowo konkretny i wytrzymały. Staranne łożyska kulkowe zapewniają płynne obroty, a wysokiej jakości system hamowania indukcyjnego został sklasyfikowany do klasy HA. Obciążenie zgodnie z normami DIN EN 957 jest dostosowywane w zakresie 25-200 Watt.

  możliwy jest na dodatek trening zorientowany na tętno, które może być komfortowo mierzone przy pomocy czujników dotykowych lub przez zintegrowany sensor tętna do opcjonalnie przystępnego pasa telemetrycznego. Wszystkie informacje treningowe są klarownie wyświetlane na sporym wyświetlaczu LED.

  Programy treningowe różnorodność ćwiczeń. Przed rozpoczęciem treningu urządzenie może przeprowadzić test fitness. Natychmiast zostaną rozpoznane indywidualne postępy, które będą uzupełniającą motywacją.

  Zintegrowany generator zapewni energię komputerowi treningowemu, wentylatorowi i elektromagnetycznym hamulcom. Dzięki temu można trenować w różnorodnych miejscach, niezależnie od źródła energii i tym samym dbać o ekologię.

  komfortowe siedzisko można łatwo regulować regulować (14-poziomów), dzięki czemu zespoli się do każdego użytkownika. Trenowanie w pozycji półleżącej odciąża kręgosłup, chroni stawy i zapewnia bardzo komfortowy trening.

  Funkcjonowanie generatora: Rower poziomy marki FINNLO MAXIMUM pracuje bez źródła prądu i baterii. Komputer treningowy, wentylator i elektromagnetyczne hamulce są zasilane dzięki energii tworzonej podczas treningu.

  Zintegrowany generator zaopatrza części urządzenia w niezbędną im energię. Dzięki temu można trenować wszędzie, niezależnie od źródła energii broniąc zasoby ziemi. Główne zalety: mocny rower do wykorzystania w klubach fitness ma własny generator Gwarancja komercyjna 2 lata Gwarancja domowa 3 lata duży wyświetlacz LED nowoczesny design Specyfikacje: Moc: własny generator z opcją plug-in Regulacja oporu: hamulec indukcyjny, 40 stopni Koło zamachowe zintegrowane z generatorem 14 kg Puls ręczny Łożyska japońskie szybkość: 15- 120 RPM Watt: 25- 200 Regulacja siedzenia, 12 pozycji pokaźny wyświetlacz LED Pomiar tętna przez sensory dotykowe dłoni i kompatybilny pas telemetryczny Stały ekran: 1+5 liczba użytkowników: 1 liczba programów fitness: 6 liczba programów: 10 Programy treningowe kontrolowane pulsem: 1 Zintegrowany odbiornik tętna dla pasa telemetrycznego: tak Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: tak Max.waga użytkownika: 150 kg rozmiary: 159 x 74 x 121 cm wymiary pudełka: 145 x 45 x 78 cm Waga 70 kg uzupełniające dane: Gwarancja komercyjna 24 miesiące przesyłka gratis Nr katalogowy 3572 Paragon albo faktura vat Nie znalazłeś artykułu który Cię interesuje $63 Skontaktuj się z nami tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem


☆ Finnlo maximum ub 8000 - 3571 - rower treningowy (4005251395109) ☆

Finnlo maximum ub 8000 - 3571 - rower treningowy (4005251395109) Najniższa Cena Online

☆ Finnlo maximum ub 8000 - 3571 - rower treningowy (4005251395109) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo maximum ub 8000 - 3571 - rower treningowy (4005251395109)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower treningowy FINNLO MAXIMUM UB 8000 Dlaczego warto wybrać FINNLO$178 producent FINNLO należy do niemieckiej marki HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak dobrze ugruntowanej pozycji na rynku.

  Dla zobrazowania tematu, popularna w Polsce firma KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem marki FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio, a także urządzeń siłowych, jak w dodatku akcesoriów bokserskich, a także fitness.

  Filozofia FINNLO opiera się min. Na wdrażaniu do produkcji pionierskich pomysłów i najnowszych technologii. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości urządzeń.

  Jeszce kilka lat temu przystępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie proponuje największy dobór sprzętu, od maszyn domowych, przez fachowe maszyny do zastosowania komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna marka. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od starannego doboru materiałów, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszystkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i pokaźniejsza świadomość marki sprawia, że FINNLO jest jednym z najlepszych na świecie dostawców sprzętu fitness i maszyn siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Zobacz: www.finnlo.com.pl Rower treningowy FINNLO MAXIMUM to fachowy ergometr.

  Jest wyjątkowo solidny i wytrzymały. Skrupulatne łożyska kulkowe gwarantują płynne obroty, a wysokiej jakości system hamowania indukcyjnego został sklasyfikowany do klasy HA. Obciążenie zgodnie z normami DIN EN 957 jest regulowane w zakresie 25-200 Watt.

  realny jest w dodatku trening zorientowany na tętno, które może być komfortowo mierzone za pomocą czujników dotykowych lub poprzez zintegrowany sensor tętna do opcjonalnie dostępnego pasa telemetrycznego. Wszystkie dane treningowe są przejrzyście wyświetlane na sporym wyświetlaczu LED.

  Przed rozpoczęciem treningu urządzenie może przeprowadzić test fitness. Natychmiast zostaną rozpoznane indywidualne postępy, które będą dopełniającą motywacją. Zintegrowany generator zapewni energię komputerowi treningowemu, wentylatorowi i elektromagnetycznym hamulcom.

  dzięki temu można trenować w rozmaitych miejscach, niezależnie od źródła energii i tym samym dbać o ekologię. Wygodne siedzisko można regulować w pionie (12-stopni) i w poziomie, dzięki czemu zjednoczy się do każdego użytkownika.

  Kierownica proponuje również sporo możliwości chwytu i zapewnia wygodny trening. Funkcjonowanie generatora: Rower treningowy producenta FINNLO MAXIMUM pracuje bez źródła prądu i baterii. Komputer treningowy, wentylator i elektromagnetyczne hamulce są zasilane dzięki energii stworzonej podczas treningu.

  Zintegrowany generator zaopatrza komponenty urządzenia w konieczną im energię. Dzięki czemu można trenować wszędzie, niezależnie od źródła energii broniąc zasoby ziemi. Główne atuty: potężny rower do wykorzystywania w klubach fitness posiada własny generator Gwarancja komercyjna 2 lata Gwarancja domowa 3 lata pokaźny wyświetlacz LED innowacyjny design Specyfikacje: Moc: własny generator z opcją plug-in Regulacja oporu: hamulec indukcyjny, 40 stopni Koło zamachowe zintegrowane z generatorem 14 kg Puls ręczny Łożyska japońskie szybkość: 15- 120 RPM Watt: 25-200 Regulacja wysokości siedziska: 13 pozycji wielki wyświetlacz LED Stały ekran: 1+5 ilość programów fitness: 6 liczba programów: 10 liczba użytkowników: 1 Zintegrowany odbiornik tętna dla pasa telemetrycznego: tak Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: tak Max.waga użytkownika: 150 kg rozmiary: 104 x 60 x 138 cm rozmiary pudełka: 114 x 49 x 78 cm Waga 54 kg dopełniające informacje: Gwarancja komercyjna 24 miesiące wysyłka gratis Nr katalogowy 3571 Paragon lub faktura vat Nie znalazłeś produktu który Cię interesuje $179 Skontaktuj się z nami tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem


☆ Rower treningowy FINNLO EXUM XTR ☆

Rower treningowy FINNLO EXUM XTR Najniższa Cena Online

☆ Rower treningowy FINNLO EXUM XTR - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Rower treningowy FINNLO EXUM XTR
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rower
  • rozmiary: 102 x 55 x 125 cm
  • Waga: 39 kg
  • Maks. Waga użytkownika: 150 kg
  • Waga koła zamachowego: 8 kg
  • System oporu: elektromagnetyczny
  • Zakres regulacji mocy: 20-400 Watt (co 5 Watt)
  • Stopnie regulacji mocy: 41
  • System napędu: pas klinowy
  • Łożyska kulkowe
  • regulowana kierownica
  • Rolki transportowe
  • Siodło: SDS
  • Regulacja siodełka w poziomie
  • Zasilanie: 230V, 50 Hz
  • Gwarancja domowa: 3 lata
  Komputer
  • wyświetlacz: Hi Tech Blue Backlight
  • Funkcje: dystans, czas, prędkość, RPM, ilość kalorii, moc (Watt)
  • Pomiar pulsu przez pas telemetryczny
  • Klips na ucho do pomiaru tętna (w pakiecie)
  • Pas do pomiaru tętna (opcja)
  • Pamięć do: 30 treningów
  • Górna granica pulsu regulowana
  • Górny limit pulsu wyrażony w procentach
  • Ustawienia wartości treningowych
  • Programy treningowe: 15
  • Programy HRC: 3
  • Port USB (ładowanie)
  • Półka na smartfona/tablet

  Wygoda i sprawność treningu

  Bez trafnego poziomu wygody wyjątkowo momentalnie można w całości stracić motywację do regularnych ćwiczeń. Exum XTR, który nalezy do rodziny rowerów Finnlo zapewnia wysoki komfort treningu i pozwala wydajnie realizować założone cele.

  Elektromagnetyczny opór i jego dokładna regulacja

  Rower korzysta z elektromagnetycznego systemu oporu. Funkcjonuje on dzięki wyprodukowanemu polu magnetycznemu poprzez umieszczony w kole zamachowym elektromagnes. Odległość pomiędzy elektromagnesem, a kołem jes stała - mechanizm ma mniej komponentów ruchomych, co przekłada się niezawodność i długą żywotność. Obciążenie można skrupulatnie scalić dzięki szerokiemu zakresowi jej elektronicznej regulacji.

  Liczne programy i możliwość zapisu historii treningów

  Komputer rejestruje dane i przechowuje w pamięci do 30 treningów. Jego ekran wyświetla dane o prędkości, czasie ćwiczeń, spalonych kaloriach, aktualnej mocy, przebytym dystansie oraz pulsie. Programy treningowe działają motywująco i sprawiają, iż treningi są produktywniejsze.


  Rowery Finnlo

  Rowery treningowe Finnlo to idealna jakość i bezusterkowość, której potwierdzeniem jest uznanie i występowanie w domach, siłowniach i klubach w ponad 40 krajach na różnych kontynentach całego świata. Unikalny i nowoczesny i równocześnie nieprzemijalny design, a także ogromne możliwości treningowe pozwalają prowadzić wydajne treningi, które błyskawicznie przynoszą efekty - niższą wagę, interesującą sylwetkę, nadzwyczajne samopoczucie i dużą poprawę kondycji i ogólnego stanu zdrowia. Finnlo w swym sprzęcie wyróżnia jakość, staranne wykonanie z dbałością o niepokaźne szczegóły i bezawaryjność. Potwierdza to akt, iż na wszystkie swoje rowery stacjonarne udziela gwarancji na okres trzech lat w sytuacji zastosowań do korzystania domowego.

  Oferta Finnlo obejmuje rowery dedykowane do zastosowań prywatnych oraz komercyjnych - pionowe i poziome z magnetycznym, a także elektromagnetycznym systemem oporu. Najliczniejszą część asortymentu stanowią pionowe rowery magnetyczne. Opór generowany jest w nich dzięki magnesom umieszczonym przy kole zamachowym w obudowie. Im bliżej magnesy są koła, tym pokaźniejszy opór tworzy urządzenie. Obszerniejsza waga koła przekłada się na możliwość prowadzenia treningu z większym oporem. Rowery poziome, które ze względu na pozycję półleżącą, jaką przyjmuje się do ćwiczeń są sugerowane zwłaszcza w przypadku rehabilitacji i dla osób cierpiących na problemy z kręgosłupem.


  Finnlo

  Finnlo jest marką premium i należy do producenta Hammer Sport AG z Niemiec, głęboko zakorzenionej w wytwarzaniu, sprzedaży i dystrybucji wyrobów sportowych od ponad 100 lat. Popularność firmy na rynku europejskim jest na wysokim poziomie, a znakiem rozpoznawczym jest atrakcyjny design i najwyższa jakość wykonania i skrupulatne wykończenia. Patenty wprowadzane na rynek poprzez Finnlo są nagradzane, a także doceniane w testach i prestiżowych czasopismach m.in. Nagroda Men'sHealth w teście atlasów dla modelu opartego na bezprecedensowej technologii TNT oporu azotowych siłowników – BioForce.

  Asortyment Finnlo jest asygnowany do wykorzystywania w warunkach domowych oraz do zastosowań fachowych w siłowniach i klubach fitness. Oferta Finnlo rozwijana jest dwutorowo – w kierunku sprzętu do treningu fitness (bieżnie, rowerki, orbitreki, wioślarze) oraz w kierunku ciężkiego sprzętu siłowego (atlasy, ławki, bramy, hantle systemowe). Każdy, kto szuka rowerka lub orbitreka z najwyższej półki powinien zwrócić uwagę właśnie na Finnlo. Są to urządzenia, dzięki którym trening w mieszkaniu lub domowej siłowni będzie stał na fachowym poziomie.


  towar
  producent
  Kod producenta
  3158
  EAN
  4005251315800
  dane podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  typ
  Pionowe
  System hamowania
  Elektromagnetyczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  8
  Nośność [kg]
  Brak informacji
  Waga [kg]
  39
  Wyposażenie
  Gniazdo USB
  Komputer
  System pomiaru tętna
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Pomiar prędkości
  Pomiar pulsu
  Programy treningowe
  Wydatek energetyczny
  Maksymalna waga użytkownika [kg]
  150

☆ Finnlo orbitrek maximum 3950 ☆

Finnlo orbitrek maximum 3950 Najniższa Cena Online

☆ Finnlo orbitrek maximum 3950 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo orbitrek maximum 3950
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  solidny crosstrainer FINNLO Maximum przeznaczony jest do stosowania w klubach fitness. Gwarantuje intensywny trening cardio bez ryzyka kontuzji. Intensywność treningu można skrupulatnie ustawić w zakresie 25-200 Watt. Realny jest również trening zorientowany na tętno. Pomiar tętna następuje poprzez sensory dotykowe lub kompatybilny odbiornik tętna dla pasa telemetrycznego (opcjonalnie przystępny).

  Orbitrek został skonstruowany w taki sposób, że wytrzymuje częste sekwencje treningowe. Koło zamachowe o wadze 14 kg i skrupulatne łożyska kulkowe zapewniają harmonijny bieg i dbają o wysoki komfort treningu. Sercem trenażera jest wysokiej jakości komputer treningowy z sporym wyświetlaczem LED. Wszystkie dane treningowe są klarownie wyświetlane, a wszystkie programy można wybrać bezpośrednio przyciskając jeden przycisk. Obojętnie czy trening spalania tłuszczu czy trening czasowy – dzięki swym programom orbitrek zagwarantuje różnorodny trening cardio. Po zakończonym treningu urządzenie wystawia ocenę.

  Orbitrek firmy Finnlo pracuje bez źródła prądu i baterii. Komputer treningowy, wentylator i elektromagnetyczne hamulce są zasilane dzięki energii wytwarzanej podczas treningu. Zintegrowany generator zaopatrza części urządzenia w potrzebną im energię. Dzięki temu można trenować wszędzie, niezależnie od źródła energii broniąc zasoby ziemi.

  cechy technologiczne

  właściwości komputera

☆ Rower treningowy EXUM III - Finnlo ☆

Rower treningowy EXUM III - Finnlo Najniższa Cena Online

☆ Rower treningowy EXUM III - Finnlo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Rower treningowy EXUM III - Finnlo
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower treningowy FINNLO EXUM XTR BT Numer katalogowy: 3158 Dlaczego warto wybrać FINNLO$268 firma FINNLO należy do niemieckiej producenta HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak należycie ugruntowanej pozycji na rynku.

  Dla zobrazowania tematu, modna w Polsce marka KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem firmy FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio, a także urządzeń siłowych, jak ponadto akcesoriów bokserskich, a także fitness.

  Filozofia FINNLO opiera się min. Na wdrażaniu do produkcji prekursorskich pomysłów i najnowszych technice. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości urządzeń.

  Jeszce kilka lat temu dostępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie oferuje największy dobór sprzętu, od sprzętów domowych, przez fachowe maszyny do zastosowania komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna producent. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od dokładnego doboru materiałów, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszelkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i pokaźniejsza świadomość marki powoduje, iż FINNLO jest jednym z najkorzystniejszych na świecie dostawców sprzętu fitness i maszyn siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Zobacz: www.finnlo.com.pl najkorzystniejszy z najkorzystniejszych!

  Dalszy rozwój zwycięzcy rankingu podczas treningu na ergometrze trenowane są oprócz mięśni nóg prawie wszystkie główne grupy mięśni. Ergometr Exum XTR BT z technologią zwycięzcy rankingu proponuje szeroką gamę ćwiczeń do treningu sercowo-naczyniowego zorientowanego na zdrowie.

  Przyciski szybkiego wybierania dla wyjątkowej łatwości użytkowania Przyciski prędkiego wyboru dla przeróżnych celów treningowych szczególnie łatwą obsługę komputera. To prawdziwe ułatwienie, bardzo dla osób starszych.

  Zdefiniuj cel treningowy np.,,Schudnąć",,,Poprawa kondycji fizycznej",,,Trening sercowo-naczyniowy", naciśnij przycisk i rozpocznij trening. Nad wyraz cichy system napędowy Ergometr Exum XTR BT jest wyekwipowany w wyjątkowo niskooporowy napęd pasowy.

  W ten sposób siła pedału jest przenoszona bezpośrednio na koło zamachowe bez utraty mocy. Indukcyjny układ hamulcowy FINNLO w połączeniu z zaawansowanym technologicznie napędem paskowym gwarantuje cichy ruch.

  doskonały do użytkowania w mieszkaniach i choćby podczas ciszy nocnej. Genialna ergonomia Dzięki bezstopniowo regulowanej kierownicy Cardio choćby dłuższe sesje treningowe są za każdym razem przyjemne. Exum XTR BT genialnie dopasowuje się do osób o zróżnicowanym wzroście od 1,55 do 2 metrów.

  Zawdzięcza to opcjom regulacji kierownicy (nachylenie) i siodełka (poziome i pionowe). Wyposażenie multimedialne Dzięki zintegrowanemu uchwytowi multimedialnemu na smartfon albo tablet nie musisz rezygnować z rozrywki w trakcie treningu.

  Uchwyt komputera pozwala na ustawienie ponadto do czytania czasopism lub książek. Komputer 15 programów treningowych gwarantujących wysoką motywację i zasobność idealna zasobność sesji treningowych: podjazdy i zjazdy, przejażdżki o wysokiej intensywności, przejażdżki interwałowe w celu rozluźnienia mięśni i sporo więcej.

  Trening dla wszystkich - od początkującego do profesjonalisty. Specjalny przycisk Fatburn -,,przycisk odchudzania" Exum XTR BT kontroluje opór, aby tętno znajdowało się w optymalnym zakresie do prędkiego spalania kalorii.

  Tak łatwo, tak przyjemnie! Runda 400 metrów. Doskonała motywacja! Exum XTR BT przedstawia na wyświetlaczu konwencjonalne okrążenie 400 m. Dzięki czemu w każdym momencie masz wizualny punkt odniesienia i zawsze wystarczającą motywację, żeby wytrwać nawet w trudnych sekwencjach treningowych.

  Krok po kroku do celu. 3 programy serca: bezpieczny i terapeutyczny trening automatyczny program tętna,,HR1" jest ustawiony ze stałą górną granicą tętna (65%). 3 programy serca: bezpieczny i terapeutyczny trening samoczynny program tętna,,HR2" jest ustawiony ze stałą górną granicą tętna (90%).

  3 programy serca: bezpieczny i terapeutyczny trening W programie tętna,,IND" granica tętna jest ustawiana ręcznie. Możliwość zapisana danych dla 4 osób Pamięć 4-osobowa z dzienniczkiem treningowym dla ostatnich 30 jednostek treningowych gwarantuje najlepszy przegląd i zezwala na porównanie poprzednich jednostek treningowych.

  Wyświetlanie całkowitej liczby kilometrów (licznik kilometrów) Czy chcesz poznać całkowitą liczbę przejechanych kilometrów$269 Z EXUM XTR BT to żaden problem! Ocena skuteczności Na podstawie krzywej tętna spoczynkowego komputer treningowy oblicza poziom wydajności fizycznej i sygnalizuje Cię o tym wystawiając ocenę.

  komfortowe siodełko FINNLO Soft Sportowcy, trenerzy fitness i nasi kupujący opracowali regulowane siodełko FINNLO Soft Comfort. W końcu osiągalne są długie sekwencje treningowe dla cięższych osób. 2-krotny pomiar Puls na uchu, a także odbiornik pulsu do pasa telemetrycznego Exum XTR BT może zrobić jedno i drugie.

  Pomiar na uchu lub za pomocą pasa telemetrycznego! Łożysko klasy premium Trzyczęściowa technika łożysk klasy premium zagwarantuje wysokiej jakości, cichy i płynny ruch. EXUM XTR BT ponadto wyróżnia się na tym polu.

  Funkcje komputera: Wyświetlane funkcje: Dystans, Czas, szybkość, RPM, ilość kalorii, Moc Watt Pas do pomiaru tętna (opcja) Gniazdo USB - ładowanie Podstawka na tablet Klips na ucho do pomiaru tętna (w komplecie) Pamięć do: 30 treningów Multimedia: Aplikacja, Bluetooth Górna granica pulsu dostosowywana Górny limit pulsu wyrażony w procentach Ustawienia wartości treningowych ekran: Hi Tech Blue Backlight Programy fitness: 8 Programy treningowe: 15 Programy HRC sterowane tętnem: 3 liczba użytkowników: 4 dane technologiczne: System napędu: pas klinowy Zakres regulacji mocy: 20-400 Watt (co 5 Watt) poziomy regulacji mocy: 41 poziomów Waga koła zamachowego: 8 kg Łożyska kulkowe regulowana kierownica Rolki transportowe Siodło: SDS Regulacja siodełka w poziomie System hamowania: elektromagnetyczny Kolor: biały Max.waga użytkownika: 150 kg Waga: 39 kg Zasilanie: 230V, 50 Hz wymiary: 102 x 55 x 125 cm Klasa HA ( odpowiada DIN EN 957-1/5 ) Pozostałe informacje: Gwarancja domowa 36 miesięcy Paragon albo faktura vat Numer katalogowy: 3158 przesyłka gratis Nie znalazłeś produktu, który Cię interesuje$270 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.


☆ Finnlo Rower spiningowy speedbike pro - negocjuj cenę! (4005251395703) ☆

Finnlo Rower spiningowy speedbike pro - negocjuj cenę! (4005251395703) Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Rower spiningowy speedbike pro - negocjuj cenę! (4005251395703) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo Rower spiningowy speedbike pro - negocjuj cenę! (4005251395703)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower spiningowy FINNLO SPEEDBIKE PRO Nr katalogowy: 3574 Dlaczego warto wybrać FINNLO$289 marka FINNLO należy do niemieckiej firmy HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak korzystnie ugruntowanej pozycji na rynku.

  Dla zobrazowania tematu, popularna w Polsce firma KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem firmy FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio, a także sprzętów siłowych, jak w dodatku akcesoriów bokserskich i fitness.

  Filozofia FINNLO jest oparte min. Na wdrażaniu do produkcji prekursorskich pomysłów i najnowszych technice. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości maszyn.

  Jeszce kilka lat temu dostępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie proponuje największy dobór sprzętu, od sprzętów domowych, poprzez fachowe maszyny do użycia komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna marka. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od starannego doboru tworzyw, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszystkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i obszerniejsza świadomość firmy powoduje, że FINNLO jest jednym z najkorzystniejszych na świecie dostawców sprzętu fitness i sprzętów siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Przejrzyj: www.finnlo.com.pl Rowery spiningowy zezwalają na intensywny trening w domu, podobnie jak na rowerze wyścigowym czy górskim.

  choćby trenując krótsze jednostki treningowe możesz osiągnąć bardzo wysokie spalanie kalorii i efektywnie wzmocnić całe mięśnie nóg i pośladków. Dzięki świetnej ergonomii treningu, FINNLO Speedbike Pro pozwala na: poprawę wyników wytrzymałościowych Wzmocnienie i ujędrnienie nóg Redukcję tkanki tłuszczowej Obniżenie ciśnienia krwi i tętna spoczynkowego FINNLO Speedbike PRO - maksymalna radość z jazdy w domu Trening na rowerze FINNLO Speedbike Pro to sama przyjemność - od początku docenisz funkcjonalną konstrukcję i przyjazne dla użytkownika funkcje.

  Specjalna kompozycja kierownicy i wygodne siodło "Selle Royal" gwarantują komfort choćby w trakcie długich jednostek treningowych. Kierownica może być regulowana 13 razy w poziomie i 14 razy w pionie.

  W połączeniu z elastyczną konstrukcją siodełka (13 stopni w poziomie, 23 poziomy w pionie) zapewnia perfekcyjny komfort jazdy. Tak jak przystało na profesjonalny rower spiningowy, FINNLO Pro jest zaopatrzony w ostre koło i 25 kg koło zamachowe.

  Komputer treningowy i pomiar tętna w trakcie treningu możesz zmierzyć swoje tętno przy pomocy zintegrowanego odbiornika impulsów dla pasów telemetrycznych (pas telemetryczny nie jest w zestawie). Tętno można wykorzystać do treningu sterowanego tętnem.

  Tętno i inne wartości dot. Wydajności są wyświetlane na przezroczystym wyświetlaczu LCD. Wyświetlane dane: czas, odległość, częstotliwość kroku, szybkość, tętno. Dodatkowo automatycznie zapisuje ostatnie 20 jednostek treningowych.

  nowoczesny system napędowy i konkretna kompozycja Speedbike Pro jest napędzany cichym i niewymagającym konserwacji paskiem rowkowanym. Oś mechanizmu korbowego z dwoma łożyskami przemysłowymi została na dodatek wzmocniona, aby była w stanie wytrzymać nawet pokaźne obciążenia w długim okresie czasu.

  Co więcej, system pedałów jest wyekwipowany w w dodatku utwardzoną oś wewnętrzną i system SPD. Hamulec, układ napędowy i piasta koła zamachowego są adekwatnie chronione przed wilgocią. Tak więc Speedbike Pro oznacza stabilność i solidność.

  Specyfikacja: System hamowania: system hamowania z magnesem trwałym jednostajna i konkretna kompozycja ramy System awaryjnego zatrzymywania koła zamachowego Bez sotpniowa regulacja siodełka w pionie i poziomie Regulacja kierownicy: pozioma i pionowa Regulacja pedałów, system SPD Wysokiej jakości łożyska System napędu: pasek Wysokiej jakości siodełko przystosowane do długich i intensywnych treningów Uchwyt na bidon Rolki transportowe Waga koła zamachowego: 25 kg Przełożenie: 1:3 Max.waga użytkownika: 150 kg wymiary: 130 x 55x 125 cm Waga: 68 kg Pozostałe dane: Gwarancja domowa 36 miesięcy Gwarancja komercyjna 24 miesiące Paragon lub faktura vat Numer katalogowy: 3574 przesyłka gratis Nie znalazłeś artykułu, który Cię interesuje$290 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.Podobne zestawienia:


Najtańsze rowery treningowe Finnlo – Ranking maj 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze rowery treningowe Finnlo, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich rowerów stacjonarnych Finnlo jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Rower treningowy EXUM III - Finnlo ☆

Rower treningowy EXUM III - Finnlo Najniższa Cena Online

☆ Rower treningowy EXUM III - Finnlo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Rower treningowy EXUM III - Finnlo
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower treningowy FINNLO EXUM XTR BT Numer katalogowy: 3158 Dlaczego warto wybrać FINNLO$268 marka FINNLO należy do niemieckiej producenta HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak poprawnie ugruntowanej pozycji na rynku.

  Dla zobrazowania tematu, lubiana w Polsce marka KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem firmy FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio oraz sprzętów siłowych, jak dodatkowo akcesoriów bokserskich i fitness.

  Filozofia FINNLO jest oparte min. Na wdrażaniu do produkcji innowacyjnych pomysłów i najnowszych technice. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości sprzętów.

  Jeszce kilka lat temu przystępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie oferuje największy wybór sprzętu, od urządzeń domowych, poprzez mistrzowskie maszyny do wykorzystania komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna marka. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od dokładnego doboru materiałów, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszystkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i większa świadomość firmy powoduje, iż FINNLO jest jednym z najlepszych na świecie dostawców sprzętu fitness i urządzeń siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Przejrzyj: www.finnlo.com.pl najkorzystniejszy z najkorzystniejszych!

  Dalszy rozwój zwycięzcy rankingu podczas treningu na ergometrze trenowane są oprócz mięśni nóg prawie wszystkie główne grupy mięśni. Ergometr Exum XTR BT z technologią zwycięzcy rankingu oferuje szeroką gamę ćwiczeń do treningu sercowo-naczyniowego zorientowanego na zdrowie.

  Przyciski prędkiego wybierania dla unikatowej łatwości wykorzystywania Przyciski prędkiego wyboru dla przeróżnych celów treningowych niezwykle łatwą obsługę komputera. To prawdziwe ułatwienie, nad wyraz dla osób starszych.

  Zdefiniuj cel treningowy np.,,Schudnąć",,,Poprawa kondycji fizycznej",,,Trening sercowo-naczyniowy", naciśnij przycisk i rozpocznij trening. Bardzo cichy system napędowy Ergometr Exum XTR BT jest zaopatrzony w wyjątkowo niskooporowy napęd pasowy.

  W ten sposób siła pedału jest przenoszona bezpośrednio na koło zamachowe bez utraty mocy. Indukcyjny układ hamulcowy FINNLO w połączeniu z zaawansowanym technicznie napędem paskowym zagwarantuje cichy ruch.

  perfekcyjny do wykorzystania w mieszkaniach i nawet w trakcie ciszy nocnej. Świetna ergonomia Dzięki bezstopniowo regulowanej kierownicy Cardio nawet dłuższe sesje treningowe są zawsze przyjemne. Exum XTR BT rewelacyjnie dostosowuje się do osób o zróżnicowanym wzroście od 1,55 do 2 metrów.

  Zawdzięcza to opcjom regulacji kierownicy (nachylenie) i siodełka (poziome i pionowe). Wyposażenie multimedialne Dzięki zintegrowanemu uchwytowi multimedialnemu na smartfon albo tablet nie musisz rezygnować z rozrywki w trakcie treningu.

  Uchwyt komputera umożliwia ustawienie jeszcze do czytania czasopism lub książek. Komputer 15 programów treningowych gwarantujących wysoką motywację i obfitość genialna różnorodność sesji treningowych: podjazdy i zjazdy, przejażdżki o wysokiej intensywności, przejażdżki interwałowe w celu rozluźnienia mięśni i dużo więcej.

  Trening dla wszystkich - od początkującego do profesjonalisty. Specjalny przycisk Fatburn -,,przycisk odchudzania" Exum XTR BT kontroluje opór, żeby tętno znajdowało się w optymalnym zakresie do szybkiego spalania kalorii.

  Tak łatwo, tak przyjemnie! Runda 400 metrów. Nieprzeciętna motywacja! Exum XTR BT przedstawia na wyświetlaczu tradycyjne okrążenie 400 m. Dzięki temu w każdym momencie masz wizualny punkt odniesienia i za każdym razem wystarczającą motywację, żeby wytrwać nawet w nieprzystępnych sekwencjach treningowych.

  Krok po kroku do celu. 3 programy serca: bezpieczny i terapeutyczny trening automatyczny program tętna,,HR1" jest ustawiony ze stałą górną granicą tętna (65%). 3 programy serca: bezpieczny i terapeutyczny trening automatyczny program tętna,,HR2" jest ustawiony ze stałą górną granicą tętna (90%).

  3 programy serca: bezpieczny i terapeutyczny trening W programie tętna,,IND" granica tętna jest ustawiana ręcznie. Możliwość zapisana informacji dla 4 osób Pamięć 4-osobowa z dzienniczkiem treningowym dla ostatnich 30 jednostek treningowych gwarantuje najkorzystniejszy przegląd i pozwala na porównanie poprzednich jednostek treningowych.

  Wyświetlanie całkowitej liczby kilometrów (licznik kilometrów) Czy chcesz poznać całkowitą liczbę przejechanych kilometrów$269 Z EXUM XTR BT to żaden problem! Ocena wydajności Na podstawie krzywej tętna spoczynkowego komputer treningowy oblicza poziom skuteczności fizycznej i informuje Cię o tym wystawiając ocenę.

  wygodne siodełko FINNLO Soft Sportowcy, trenerzy fitness i nasi kupujący opracowali dostosowywane siodełko FINNLO Soft Comfort. W końcu realne są długie sekwencje treningowe dla cięższych osób. 2-krotny pomiar Puls na uchu oraz odbiornik pulsu do pasa telemetrycznego Exum XTR BT może zrobić jedno i drugie.

  Pomiar na uchu albo przy pomocy pasa telemetrycznego! Łożysko klasy premium Trzyczęściowa technologia łożysk klasy premium gwarantuje wysokiej jakości, cichy i płynny ruch. EXUM XTR BT dodatkowo uwydatnia się na tym polu.

  Funkcje komputera: Wyświetlane funkcje: Dystans, Czas, szybkość, RPM, liczba kalorii, Moc Watt Pas do pomiaru tętna (opcja) Gniazdo USB - ładowanie Podstawka na tablet Klips na ucho do pomiaru tętna (w komplecie) Pamięć do: 30 treningów Multimedia: Aplikacja, Bluetooth Górna granica pulsu regulowana Górny limit pulsu wyrażony w procentach Ustawienia wartości treningowych wyświetlacz: Hi Tech Blue Backlight Programy fitness: 8 Programy treningowe: 15 Programy HRC sterowane tętnem: 3 ilość użytkowników: 4 informacje technologiczne: System napędu: pas klinowy Zakres regulacji mocy: 20-400 Watt (co 5 Watt) poziomy regulacji mocy: 41 poziomów Waga koła zamachowego: 8 kg Łożyska kulkowe regulowana kierownica Rolki transportowe Siodło: SDS Regulacja siodełka w poziomie System hamowania: elektromagnetyczny Kolor: biały Max.waga użytkownika: 150 kg Waga: 39 kg Zasilanie: 230V, 50 Hz wymiary: 102 x 55 x 125 cm Klasa HA ( odpowiada DIN EN 957-1/5 ) Pozostałe dane: Gwarancja domowa 36 miesięcy Paragon albo faktura vat Numer katalogowy: 3158 dostawa gratis Nie znalazłeś produktu, który Cię interesuje$270 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.


☆ Rower treningowy FINNLO EXUM XTR ☆

Rower treningowy FINNLO EXUM XTR Najniższa Cena Online

☆ Rower treningowy FINNLO EXUM XTR - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Rower treningowy FINNLO EXUM XTR
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rower
  • rozmiary: 102 x 55 x 125 cm
  • Waga: 39 kg
  • Maks. Waga użytkownika: 150 kg
  • Waga koła zamachowego: 8 kg
  • System oporu: elektromagnetyczny
  • Zakres regulacji mocy: 20-400 Watt (co 5 Watt)
  • Stopnie regulacji mocy: 41
  • System napędu: pas klinowy
  • Łożyska kulkowe
  • dostosowywana kierownica
  • Rolki transportowe
  • Siodło: SDS
  • Regulacja siodełka w poziomie
  • Zasilanie: 230V, 50 Hz
  • Gwarancja domowa: 3 lata
  Komputer
  • ekran: Hi Tech Blue Backlight
  • Funkcje: dystans, czas, szybkość, RPM, liczba kalorii, moc (Watt)
  • Pomiar pulsu przez pas telemetryczny
  • Klips na ucho do pomiaru tętna (w komplecie)
  • Pas do pomiaru tętna (opcja)
  • Pamięć do: 30 treningów
  • Górna granica pulsu regulowana
  • Górny limit pulsu wyrażony w procentach
  • Ustawienia wartości treningowych
  • Programy treningowe: 15
  • Programy HRC: 3
  • Port USB (ładowanie)
  • Półka na smartfona/tablet

  Wygoda i sprawność treningu

  Bez optymalnego poziomu wygody nad wyraz błyskawicznie można całkowicie stracić motywację do regularnych ćwiczeń. Exum XTR, który nalezy do rodziny rowerów Finnlo gwarantuje wysoki komfort treningu i pozwala sprawnie realizować założone cele.

  Elektromagnetyczny opór i jego staranna regulacja

  Rower korzysta z elektromagnetycznego systemu oporu. Funkcjonuje on dzięki stworzonemu polu magnetycznemu poprzez umieszczony w kole zamachowym elektromagnes. Odległość pomiędzy elektromagnesem, a kołem jes stała - mechanizm ma mniej elementów ruchomych, co przekłada się bezawaryjność i długą żywotność. Obciążenie można precyzyjnie związać dzięki szerokiemu zakresowi jej elektronicznej regulacji.

  Liczne programy i możliwość zapisu historii treningów

  Komputer rejestruje dane i przechowuje w pamięci do 30 treningów. Jego ekran wyświetla dane o szybkości, czasie ćwiczeń, spalonych kaloriach, aktualnej mocy, przebytym dystansie i pulsie. Programy treningowe działają motywująco i sprawiają, iż treningi są efektywniejsze.


  Rowery Finnlo

  Rowery treningowe Finnlo to wyśmienita jakość i bezawaryjność, której potwierdzeniem jest uznanie i występowanie w domach, siłowniach i klubach w ponad 40 krajach na przeróżnych kontynentach całego świata. Oryginalny i progresywny i równocześnie nieprzemijalny design i ogromne możliwości treningowe pozwalają prowadzić efektywne treningi, które prędko przynoszą efekty - niższą wagę, niebanalną sylwetkę, świetne samopoczucie oraz dużą udoskonalenie kondycji i ogólnego stanu zdrowia. Finnlo w swym sprzęcie podkreśla jakość, skrupulatne wykonanie z dbałością o minimalne detale i bezusterkowość. Potwierdza to akt, iż na wszystkie swoje rowery stacjonarne udziela gwarancji na okres trzech lat w sytuacji zastosowań do stosowania domowego.

  Oferta Finnlo obejmuje rowery asygnowane do zastosowań prywatnych oraz komercyjnych - pionowe i poziome z magnetycznym oraz elektromagnetycznym systemem oporu. Najliczniejszą część asortymentu stanowią pionowe rowery magnetyczne. Opór generowany jest w nich dzięki magnesom umieszczonym przy kole zamachowym w obudowie. Im bliżej magnesy są koła, tym obszerniejszy opór buduje urządzenie. Obszerniejsza waga koła przekłada się na możliwość prowadzenia treningu z większym oporem. Rowery poziome, które ze względu na pozycję półleżącą, jaką przyjmuje się do ćwiczeń są sugerowane zwłaszcza w przypadku rehabilitacji i dla osób cierpiących na problemy z kręgosłupem.


  Finnlo

  Finnlo jest marką premium i należy do producenta Hammer Sport AG z Niemiec, głęboko zakorzenionej w tworzeniu, sprzedaży i dystrybucji wyrobów sportowych od ponad 100 lat. Popularność firmy na rynku europejskim jest na wysokim poziomie, a znakiem rozpoznawczym jest atrakcyjny design, a także najwyższa jakość wykonania i dokładne wykończenia. Patenty wprowadzane na rynek przez Finnlo są nagradzane oraz doceniane w testach i prestiżowych czasopismach m.in. Nagroda Men'sHealth w teście atlasów dla modelu opartego na przełomowej technice TNT oporu azotowych siłowników – BioForce.

  Asortyment Finnlo jest dedykowany do wykorzystania w warunkach domowych i do zastosowań mistrzowskich w siłowniach i klubach fitness. Oferta Finnlo rozwijana jest dwutorowo – w kierunku sprzętu do treningu fitness (bieżnie, rowerki, orbitreki, wioślarze) oraz w kierunku ciężkiego sprzętu siłowego (atlasy, ławki, bramy, hantle systemowe). Każdy, kto szuka rowerka lub orbitreka z najwyższej półki powinien zwrócić uwagę właśnie na Finnlo. Są to urządzenia, dzięki którym trening w mieszkaniu lub domowej siłowni będzie stał na mistrzowskim poziomie.


  towar
  firma
  Kod producenta
  3158
  EAN
  4005251315800
  dane podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  typ
  Pionowe
  System hamowania
  Elektromagnetyczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  8
  Nośność [kg]
  Brak informacji
  Waga [kg]
  39
  Wyposażenie
  Gniazdo USB
  Komputer
  System pomiaru tętna
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Pomiar szybkości
  Pomiar pulsu
  Programy treningowe
  Wydatek energetyczny
  Maksymalna waga użytkownika [kg]
  150

☆ Finnlo Rower spiningowy speedbike pro - negocjuj cenę! (4005251395703) ☆

Finnlo Rower spiningowy speedbike pro - negocjuj cenę! (4005251395703) Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Rower spiningowy speedbike pro - negocjuj cenę! (4005251395703) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo Rower spiningowy speedbike pro - negocjuj cenę! (4005251395703)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower spiningowy FINNLO SPEEDBIKE PRO Nr katalogowy: 3574 Dlaczego warto wybrać FINNLO$289 producent FINNLO należy do niemieckiej producenta HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak należycie ugruntowanej pozycji na rynku.

  Dla zobrazowania tematu, popularna w Polsce firma KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem producenta FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio oraz urządzeń siłowych, jak w dodatku akcesoriów bokserskich i fitness.

  Filozofia FINNLO opiera się min. Na wdrażaniu do produkcji pionierskich pomysłów i najnowszych technice. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości urządzeń.

  Jeszce kilka lat temu dostępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie proponuje największy dobór sprzętu, od sprzętów domowych, przez profesjonalne maszyny do użycia komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna marka. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od skrupulatnego doboru tworzyw, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszystkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i pokaźniejsza świadomość marki sprawia, iż FINNLO jest jednym z najlepszych na świecie dostawców sprzętu fitness i maszyn siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Sprawdź: www.finnlo.com.pl Rowery spiningowy zezwalają na intensywny trening w domu, podobnie jak na rowerze wyścigowym czy górskim.

  nawet trenując krótsze jednostki treningowe możesz osiągnąć wyjątkowo wysokie spalanie kalorii i sprawnie wzmocnić całe mięśnie nóg i pośladków. Dzięki idealnej ergonomii treningu, FINNLO Speedbike Pro pozwala na: poprawę wyników wytrzymałościowych Wzmocnienie i ujędrnienie nóg Redukcję tkanki tłuszczowej Obniżenie ciśnienia krwi i tętna spoczynkowego FINNLO Speedbike PRO - maksymalna radość z jazdy w domu Trening na rowerze FINNLO Speedbike Pro to sama przyjemność - od początku docenisz poręczną konstrukcję i przyjazne dla użytkownika funkcje.

  Specjalna konstrukcja kierownicy i wygodne siodło "Selle Royal" zapewniają komfort choćby podczas długich jednostek treningowych. Kierownica może być regulowana 13 razy w poziomie i 14 razy w pionie.

  W połączeniu z rozciągliwą konstrukcją siodełka (13 stopni w poziomie, 23 poziomy w pionie) gwarantuje nadzwyczajny komfort jazdy. Tak jak przystało na profesjonalny rower spiningowy, FINNLO Pro jest wyposażony w ostre koło i 25 kg koło zamachowe.

  Komputer treningowy i pomiar tętna w trakcie treningu możesz zmierzyć swoje tętno za pomocą zintegrowanego odbiornika impulsów dla pasów telemetrycznych (pas telemetryczny nie jest w zestawie). Tętno można użyć do treningu sterowanego tętnem.

  Tętno i inne wartości dot. Sprawności są wyświetlane na przejrzystym wyświetlaczu LCD. Wyświetlane informacje: czas, odległość, częstotliwość kroku, prędkość, tętno. Na dodatek automatycznie zapisuje ostatnie 20 jednostek treningowych.

  progresywny system napędowy i solidna kompozycja Speedbike Pro jest napędzany cichym i niewymagającym konserwacji paskiem rowkowanym. Oś mechanizmu korbowego z dwoma łożyskami przemysłowymi została na dodatek wzmocniona, by była w stanie wytrzymać nawet obszerne obciążenia w długim okresie czasu.

  Co więcej, system pedałów jest wyposażony w w dodatku utwardzoną oś wewnętrzną i system SPD. Hamulec, układ napędowy i piasta koła zamachowego są trafnie bronione przed wilgocią. Tak więc Speedbike Pro oznacza stabilność i trwałość.

  Specyfikacja: System hamowania: system hamowania z magnesem trwałym jednostajna i solidna budowa ramy System awaryjnego zatrzymywania koła zamachowego Bez sotpniowa regulacja siodełka w pionie i poziomie Regulacja kierownicy: pozioma i pionowa Regulacja pedałów, system SPD Wysokiej jakości łożyska System napędu: pasek Wysokiej jakości siodełko przystosowane do długich i intensywnych treningów Uchwyt na bidon Rolki transportowe Waga koła zamachowego: 25 kg Przełożenie: 1:3 Max.waga użytkownika: 150 kg rozmiary: 130 x 55x 125 cm Waga: 68 kg Pozostałe dane: Gwarancja domowa 36 miesięcy Gwarancja komercyjna 24 miesiące Paragon albo faktura vat Numer katalogowy: 3574 wysyłka gratis Nie znalazłeś produktu, który Cię interesuje$290 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.


☆ Finnlo maximum ub 8000 - 3571 - rower treningowy (4005251395109) ☆

Finnlo maximum ub 8000 - 3571 - rower treningowy (4005251395109) Najniższa Cena Online

☆ Finnlo maximum ub 8000 - 3571 - rower treningowy (4005251395109) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo maximum ub 8000 - 3571 - rower treningowy (4005251395109)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower treningowy FINNLO MAXIMUM UB 8000 Dlaczego warto wybrać FINNLO$178 marka FINNLO należy do niemieckiej marki HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak prawidłowo ugruntowanej pozycji na rynku.

  Dla zobrazowania tematu, lubiana w Polsce marka KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem firmy FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio, a także sprzętów siłowych, jak również akcesoriów bokserskich i fitness.

  Filozofia FINNLO jest oparte min. Na wdrażaniu do produkcji najnowocześniejszych pomysłów i najnowszych technice. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości urządzeń.

  Jeszce kilka lat temu przystępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie oferuje największy wybór sprzętu, od maszyn domowych, przez fachowe maszyny do użycia komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna firma. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od dokładnego doboru materiałów, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszystkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i pokaźniejsza świadomość producenta powoduje, że FINNLO jest jednym z najlepszych na świecie dostawców sprzętu fitness i sprzętów siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Zobacz: www.finnlo.com.pl Rower treningowy FINNLO MAXIMUM to profesjonalny ergometr.

  Jest wyjątkowo mocny i wytrzymały. Skrupulatne łożyska kulkowe gwarantują płynne obroty, a wysokiej jakości system hamowania indukcyjnego został sklasyfikowany do klasy HA. Obciążenie zgodnie z normami DIN EN 957 jest dostosowywane w zakresie 25-200 Watt.

  możliwy jest też trening zorientowany na tętno, które może być wygodnie mierzone przy pomocy czujników dotykowych albo przez zintegrowany detektor tętna do opcjonalnie przystępnego pasa telemetrycznego. Wszystkie dane treningowe są przezroczyście wyświetlane na obfitym wyświetlaczu LED.

  Przed rozpoczęciem treningu urządzenie może przeprowadzić test fitness. Natychmiast zostaną rozpoznane indywidualne postępy, które będą uzupełniającą motywacją. Zintegrowany generator zapewni energię komputerowi treningowemu, wentylatorowi i elektromagnetycznym hamulcom.

  dzięki czemu można trenować w różnorodnych miejscach, niezależnie od źródła energii i tym samym dbać o ekologię. Komfortowe siedzisko można regulować w pionie (12-stopni) i w poziomie, dzięki czemu dopasuje się do każdego użytkownika.

  Kierownica oferuje także dużo możliwości chwytu i zagwarantuje komfortowy trening. Funkcjonowanie generatora: Rower treningowy marki FINNLO MAXIMUM pracuje bez źródła prądu i baterii. Komputer treningowy, wentylator i elektromagnetyczne hamulce są zasilane dzięki energii stworzonej w trakcie treningu.

  Zintegrowany generator zaopatrza komponenty urządzenia w niezbędną im energię. Dzięki temu można trenować wszędzie, niezależnie od źródła energii broniąc zasoby ziemi. Główne mocne strony: solidny rower do wykorzystania w klubach fitness posiada własny generator Gwarancja komercyjna 2 lata Gwarancja domowa 3 lata obszerny ekran LED postępowy design Specyfikacje: Moc: własny generator z opcją plug-in Regulacja oporu: hamulec indukcyjny, 40 poziomów Koło zamachowe zintegrowane z generatorem 14 kg Puls ręczny Łożyska japońskie szybkość: 15- 120 RPM Watt: 25-200 Regulacja wysokości siedziska: 13 pozycji znaczny wyświetlacz LED Stały wyświetlacz: 1+5 liczba programów fitness: 6 ilość programów: 10 ilość użytkowników: 1 Zintegrowany odbiornik tętna dla pasa telemetrycznego: tak Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: tak Max.waga użytkownika: 150 kg rozmiary: 104 x 60 x 138 cm rozmiary pudełka: 114 x 49 x 78 cm Waga 54 kg uzupełniające dane: Gwarancja komercyjna 24 miesiące dostawa gratis Nr katalogowy 3571 Paragon albo faktura vat Nie znalazłeś produktu który Cię interesuje $179 Skontaktuj się z nami tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem


☆ FINNLO MAXIMUM RB 8000 - 3572 - Rower poziomy (4005251357206) ☆

FINNLO MAXIMUM RB 8000 - 3572 - Rower poziomy (4005251357206) Najniższa Cena Online

☆ FINNLO MAXIMUM RB 8000 - 3572 - Rower poziomy (4005251357206) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: FINNLO MAXIMUM RB 8000 - 3572 - Rower poziomy (4005251357206)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower stopnie FINNLO MAXIMUM RB 8000 Dlaczego warto wybrać FINNLO$62 producent FINNLO należy do niemieckiej marki HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak należycie ugruntowanej pozycji na rynku.

  Dla zobrazowania tematu, popularna w Polsce firma KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem firmy FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio oraz maszyn siłowych, jak także akcesoriów bokserskich i fitness.

  Filozofia FINNLO jest oparte min. Na wdrażaniu do produkcji prekursorskich pomysłów i najnowszych technologii. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości sprzętów.

  Jeszce kilka lat temu dostępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie oferuje największy wybór sprzętu, od maszyn domowych, przez profesjonalne maszyny do użycia komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna firma. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od precyzyjnego doboru materiałów, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszelkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i większa świadomość firmy powoduje, że FINNLO jest jednym z najkorzystniejszych na świecie dostawców sprzętu fitness i sprzętów siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Sprawdź: www.finnlo.com.pl poziomy rower treningowy FINNLO MAXIMUM Recumbent Bike to profesjonalny ergometr.

  Jest nad wyraz mocny i wytrzymały. Precyzyjne łożyska kulkowe zapewniają płynne obroty, a wysokiej jakości system hamowania indukcyjnego został sklasyfikowany do klasy HA. Obciążenie zgodnie z normami DIN EN 957 jest regulowane w zakresie 25-200 Watt.

  realny jest także trening zorientowany na tętno, które może być wygodnie mierzone przy pomocy czujników dotykowych albo poprzez zintegrowany czujnik tętna do opcjonalnie przystępnego pasa telemetrycznego. Wszystkie informacje treningowe są krystalicznie wyświetlane na sporym wyświetlaczu LED.

  Programy treningowe różnorodność ćwiczeń. Przed rozpoczęciem treningu urządzenie może przeprowadzić test fitness. Natychmiast zostaną rozpoznane indywidualne postępy, które będą uzupełniającą motywacją.

  Zintegrowany generator zapewni energię komputerowi treningowemu, wentylatorowi i elektromagnetycznym hamulcom. Dzięki czemu można trenować w rozmaitych miejscach, niezależnie od źródła energii i tym samym dbać o ekologię.

  wygodne siedzisko można łatwo regulować regulować (14-poziomów), dzięki czemu zintegruje się do każdego użytkownika. Trenowanie w pozycji półleżącej odciąża kręgosłup, chroni stawy i zapewnia szczególnie wygodny trening.

  Funkcjonowanie generatora: Rower stopnie producenta FINNLO MAXIMUM pracuje bez źródła prądu i baterii. Komputer treningowy, wentylator i elektromagnetyczne hamulce są zasilane dzięki energii wytwarzanej podczas treningu.

  Zintegrowany generator zaopatrza części urządzenia w potrzebną im energię. Dzięki temu można trenować wszędzie, niezależnie od źródła energii chroniąc zasoby ziemi. Główne mocne strony: konkretny rower do korzystania w klubach fitness posiada własny generator Gwarancja komercyjna 2 lata Gwarancja domowa 3 lata spory wyświetlacz LED nowoczesny design Specyfikacje: Moc: własny generator z opcją plug-in Regulacja oporu: hamulec indukcyjny, 40 poziomów Koło zamachowe zintegrowane z generatorem 14 kg Puls ręczny Łożyska japońskie szybkość: 15- 120 RPM Watt: 25- 200 Regulacja siedzenia, 12 pozycji duży wyświetlacz LED Pomiar tętna przez sensory dotykowe rąk i kompatybilny pas telemetryczny Stały wyświetlacz: 1+5 ilość użytkowników: 1 liczba programów fitness: 6 ilość programów: 10 Programy treningowe kontrolowane pulsem: 1 Zintegrowany odbiornik tętna dla pasa telemetrycznego: tak Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: tak Max.waga użytkownika: 150 kg rozmiary: 159 x 74 x 121 cm wymiary pudełka: 145 x 45 x 78 cm Waga 70 kg uzupełniające dane: Gwarancja komercyjna 24 miesiące wysyłka gratis Nr katalogowy 3572 Paragon lub faktura vat Nie znalazłeś towaru który Cię interesuje $63 Skontaktuj się z nami tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problemPodsumowanie, czyli jaki stacjonarny rower treningowy Finnlo najlepszy?


Najlepszy stacjonarny rower treningowy Finnlo w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy stacjonarny rower treningowy Finnlo w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre rowery stacjonarne – Zestawienie maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji rowerów stacjonarnych Finnlo nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych stacjonarnych rowerów do treningu domowego.


Powiązania tematyczne:

 • jaki stacjonarny rower treningowy Finnlo opinie i efekty,
 • dobre rowery treningowe Finnlo cena,
 • ranking rowerów stacjonarnych Finnlo,
 • stacjonarny rower treningowy Finnlo jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o rowerach stacjonarnych Finnlo

#1 Gdzie szukać opinii o rowerach stacjonarnych Finnlo?

Aktualnie zaprezentowane informacje o rowerach stacjonarnych Finnlo odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki stacjonarny rower treningowy Finnlo najlepszy? Który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych rowerach stacjonarnych Finnlo warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z rowerami treningowymi Finnlo do domowych ćwiczeń, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie rowery treningowe Finnlo są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z rowerami treningowymi Finnlo zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach rowery treningowe Finnlo to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *