FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking rowerów stacjonarnych Horizon. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Treningowe rowery stacjonarne / Ranking rowerów stacjonarnych Horizon


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych rowerów stacjonarnych Horizon. Opracowane zestawienia są aktualne maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych rowerów stacjonarnych Horizon,
 • TOP5 chętnie kupowanych treningowych rowerów typu stacjonarnego.

O czym dowiesz się w poradniku?

Jakie rowery treningowe Horizon najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane rowery treningowe Horizon, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking rowerów stacjonarnych Horizon, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Horizon Rower treningowy spinningowy gr3 fitness + wyświetlacz (4713375350354) ☆

Horizon Rower treningowy spinningowy gr3 fitness + wyświetlacz (4713375350354) Najniższa Cena Online

☆ Horizon Rower treningowy spinningowy gr3 fitness + wyświetlacz (4713375350354) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon
 • Nazwa produktu: Horizon Rower treningowy spinningowy gr3 fitness + wyświetlacz (4713375350354)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  ROWER SPININGOWY GR3

  MGR3: To najniższy model roweru z kolekcji GR, a zarazem najszczególniej tradycyjny model roweru do indoor cyclingu napędzany przy pomocy łańcucha, z system hamowania opartym na tarciu. W GR3 istnieje możliwość regulacji siodełka jednocześnie w pionie jak i poziomie, natomiast kierownica dostosowywana jest tylko w pionie. Do roweru GR3 można dokupić ekran 5”LCD.


  Jak na szosówce

  Rower spinningowy Horizon, który wyróżnia wierne imitowanie jazdy na rowerze szosowym. Mocna kompozycja zapewnia zachowanie stabilności podczas intensywnych ćwiczeń, a napęd łańcuchowy z 22-kilogramowym kołem zamachowym zapewnia płynny i sprawny trening


  Płynna regulacja oporu i możliwości dopasowania

  wygodna bezstopniowa regulacja obciążenia pozwala precyzyjnie związać poziom oporu w zależności od potrzeb i indywidualnych preferencji użytkownika. Możliwość przypasowania siodełka za pomocą jego ustawienia w pionie i w poziomie, a także wysokości kierownicy powoduje, iż osoby o zróżnicowanym wzroście bez trudu znajdą najwygodniejszą pozycję do ćwiczeń.


  kolekcja GR

  seria GR

  seria GR rowerów do Indoor Cyclingu to “nie-zwykłe” rowery treningowe — to prawdziwe rowery szosowe dla osób szukających inspirującego, motywującego i wciągającego treningu. Każdy rower z serii GR został starannie zaprojektowany i dopracowany inżynieryjnie, tak żeby sprawić, iż poczujesz się w trakcie domowego treningu jak w trakcie jazdy na rowerze szosowym. Pokrętło regulacji oporu zapewnia płynną i dokładną regulację. Kierownica umożliwiająca przyjęcie przeróżnych pozycji treningowych. Wyświetlacz LCD (w opcji do dokupienia) zezwala na prowadzenie odczytów parametrów treningowych i ćwiczenie z wykorzystaniem programów treningowych,
  dodatkowo system podświetlenia “Glow Ride” prowadzi Użytkownika przez 3 fazy jazdy symulując jazdę szosową.

  GWARANCJA DOOR TO DOOR

  • Gwarancja domowa 24 miesiące przeznaczona jest dla sprzętu stosowanego do użytkowania prywatnego, nie komercyjnego.

  Gwarancja pół-komercyjna 12 miesięcy [klasa sprzętu Light Commercial] przeznaczona jest dla sprzętu używanego w hotelach, spa, szkołach, ośrodkach rehabilitacji. Intensywność treningów nie może przekroczyć 28 godzin na tydzień.

  W ramach gwarancji serwis dojezdny do Klienta!


☆ Horizon Rower poziomy fitness comfort r8.0 viewfit (4713375364221) ☆

Horizon Rower poziomy fitness comfort r8.0 viewfit (4713375364221) Najniższa Cena Online

☆ Horizon Rower poziomy fitness comfort r8.0 viewfit (4713375364221) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon
 • Nazwa produktu: Horizon Rower poziomy fitness comfort r8.0 viewfit (4713375364221)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Z rowerem stacjonarnym Horizon Fitness R8.0 trenujesz w domu w sposób, który jest nieskomplikowany dla Twoich pleców! Wielopozycyjna kierownica, siedzisko o obfitej powierzchni z podparciem lędźwiowym proponują maksymalny komfort dla zdrowego treningu sercowo-naczyniowego.

  funkcjonalna kierownica i wygodne siedzisko są płynnie dostosowywane, co umożliwia ustawienie optymalnej pozycji treningowej. Potężna budowa ramy z dostępem z poziomu podłogi gwarantuje jeszcze większy komfort treningu.

  dużo OPCJII TRENINGOWYCH Comfort R 8.0 wyposażony jest w staranny indukcyjny system hamowania, który posiada 30 elektronicznie sterowanych stopni oporu. W trybie sterowanym watami można zmieniać opór w zakresie 25 - 400 W.

  Dla urozmaicenia treningu dostępnych jest 16 programów treningowych. Ekran LCD o przekątnej 6,25 cala demonstruje informacje treningowe, takie jak dystans, czas i prędkość. Ergometr Horizon Fitness R8.0 wbudowane czujniki pulsu dłoni do pomiaru tętna; realny jest dodatkowo pomiar za pomocą opcjonalnie przystępnego pasa piersiowego.

  NIESKOŃCZONA ROZRYWKA Rower stacjonarny Horizon Fitness R8.0 można podłączyć do dostępnego opcjonalnie urządzenia "Passport". Passport oferuje możliwość symulowania prawdziwych tras na ekranie telewizora i przebiegania ich z rowerem Horizon Fitness R8.0.

  W ten sposób Twój trening staje się jeszcze bardziej realistyczny! ponadto rowerek Horizon Fitness R8.0 jest kompatybilny z aplikacją Viewfit, która przekazuje dane treningowe na smartfona. Wyposażenie obejmuje również uchwyt na butelkę z wodą oraz uchwyt na urządzenie inteligentne.

  Dzięki kółkom transportowym i uchwytowi transportowemu możesz z łatwością przenieść rowerek Horizon Fitness R8.0 po skończonym treningu. Wygodne siodełko z podparciem lędźwiowym Regulacja siodełka w pionie i poziomie Wytrzymała budowa z niskim wejściem precyzyjny indukcyjny układ hamulcowy z 30 stopniami oporu Kierownica wielopozycyjna Tryb oszczędności energii Passport ready: opcjonalne urządzenie passport box umożliwiające odtwarzanie na monitorze realnych tras obfita podstawa gwarantująca stabilność urządzenia Wyrównanie wysokości Kompatybilność z Passport Ready & Viewfit Podświetlana na niebiesko konsola LCD 6,25 cala 6,25-calowa, podświetlana na niebiesko konsola LCD z 16 programami


☆ Rower treningowy comfort 8.1 viewfit fitness marki Horizon ☆

Rower treningowy comfort 8.1 viewfit fitness marki Horizon Najniższa Cena Online

☆ Rower treningowy comfort 8.1 viewfit fitness marki Horizon - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon
 • Nazwa produktu: Rower treningowy comfort 8.1 viewfit fitness marki Horizon
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower treningowy Horizon Comfort 8.1 proponuje rewelacyjną jakość wykonania i adekwatną stabilność. Ze względu na wyjątkowo niskie wejście, jest także genialnie dostosowany dla osób starszych. Rower treningowy ze swoimi 16 programami proponuje rozsądny i zróżnicowany dobór.

  Dzięki inteligentnemu wyświetlaczowi obsługa jest bardzo prosta. NieszablonowA KONTROLA TRENINGU Urządzenia do fitnessu marki Horizon wyposażone w technikę Viewfit proponują wyjątkowo proste rozwiązanie dotyczące zapisu informacji treningowych.

  technologia Viewfit umożliwia połączenie sprzętu Horizon z ulubionymi aplikacjami fitness. Nie trzeba jednak, tak jak dotychczas, przesyłać danych każdej jednostki treningowej osobno – dzieje się to dzisiaj autmatycznie!

  Można jeszcze skrupulatniej mierzyć informacje dotyczące produktywności fizycznej i zdrowia. Urządzenia fitness z Viewfit są już kompatybilne z wieloma aplikacjami oraz serwisami społecznościowymi – a będzie ich coraz więcej!

  KOMFORT ZAPISANY WIELKIMI LITERAMI Kiedy firma Horizon Fitness opracowała ergometr rowerowy Horizon Fitness, główny nacisk położono na komfort. Oprócz niskiego wejścia, pozycja siedząca może być niezwykle skrupulatnie dostosowana np.

  do wielkości ciała. Dzięki czemu za każdym razem siedzisz wygodnie i poprawnie, trening jest bardziej wygodny i sprawia dużo więcej radości. Siodełko jest dodatkowo bardzo dobrze wyściełane. Wygodne wyposażenie uzupełnia uchwyt na butelkę z wodą.

  nieszablonowA technika I WYPOSAŻENIE W Horizon Comfort 8.1 opór jest generowany poprzez indukcyjny układ hamulcowy. Jest on trwały i nie wymaga konserwacji. Pomiar tętna jest możliwy przy pomocy czujników pulsu ręcznego lub przy pomocy pasa piersiowego, który jest przystępny oddzielnie.

  informacje są wyświetlane na obszernym wyświetlaczu LCD. Można tam także wybierać spomiędzy 16 programów treningowych. TRENUJ BEZ OGRANICZEŃ Na rowerze stacjonarnym można trenować na całym świecie w prawdziwym tego słowa znaczeniu!

  Urządzenie fitness jest gotowe na Passport Media Player. Oznacza to,starczy podłączyć go tylko do Passport Media Player (oddzielnie) oraz telewizora i można wykonywać treningi. Jakość filmów treningowych jest najwyższej klasy i nad wyraz realistyczna.

  Tak realistyczne, że słychać nawet odgłosy jazdy na żwirowej powierzchni. W dodatku, intensywność treningu jest przypasowana do profilu toru. W sytuacji wzniesień, opór podczas treningu w Horizon Comfort 8.1 jest także powiększony.

  To prawdziwa zabawa!


☆ Horizon Rower fitness comfort 8.1 viewfit ☆

Horizon Rower fitness comfort 8.1 viewfit Najniższa Cena Online

☆ Horizon Rower fitness comfort 8.1 viewfit - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon
 • Nazwa produktu: Horizon Rower fitness comfort 8.1 viewfit
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  cechy technologiczne właściwości komputera

☆ Rower spiningowy fitness 7.0 ic marki Horizon ☆

Rower spiningowy fitness 7.0 ic marki Horizon Najniższa Cena Online

☆ Rower spiningowy fitness 7.0 ic marki Horizon - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon
 • Nazwa produktu: Rower spiningowy fitness 7.0 ic marki Horizon
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower spinningowy Horizon Fitness Indoor Cycle 7.0 IC-22 to urządzenie zaprojektowane z myślą o rutynowym, domowym treningu. Liczne progresywne funkcje i łączność Bluetooth sprawią, że doświadczysz fachowych wrażeń z jazdy równie intensywnych i motywujących, jak podczas treningu w klubie fitness.

  Rower Indoor Cycle 7.0 IC wykorzystuje system oporu ECB Magnetic Brake. Dzięki niemu możesz dostosować optymalny trening do swojego poziomu kondycji fizycznej, czyniąc go produktywnym niezależnie od doświadczenia w spinningu. 50 stopni oporu regulowanych elektronicznie z poziomu konsoli pozwoli spalić zbędną tkankę tłuszczową, zadbać o kondycję i zdrowie. Maksymalna waga użytkownika to 136 kg.

  Rower spinningowy Horizon Fitness Indoor Cycle 7.0 IC-22 został zaprojektowany tak, aby zapewnić maksymalny komfort stosowania i w jak największym stopniu odwzorować naturalny i płynny ruch. Przeciwpoślizgowa, wielopozycyjna kierownica, w pełni dostosowywana pozycja siodełka równocześnie w pionie, jak i w poziomie oraz zatrzaskowe pedały gwarantują bezpieczną jazdę. Dzięki mocnej ramie początkujący i zaawansowani sportowcy doświadczają fachowych wrażeń z użytkowania.

  wyświetlacz LCD wyraźnie ukazuje wszystkie konieczne cechy treningu. Na bieżąco możesz nadzorować czas, prędkość, dystans, spalone kalorie czy tętno. Łączność Bluetooth 4.0 FTMS pozwala wzbogacić wrażenia dzięki aplikacji Horizon@Zone lub współpracy z innym lubianymi aplikacjom fitness m.in. Zwift albo Kinomap. Zintegrowany detektor kadencji Bluetooth zapewnia staranny pomiar obrotów i wysyła informacje w czasie rzeczywistym wybranej aplikacji treningowej, co pozwala bez trudu porównywać osiągi z poprzednimi wynikami.

  Indoor Cycle 7.0 IC został opracowany z myślą o najmniejszych szczegółach. Ma aż dwa uchwyty na bidon, co pomaga zadbać o odpowiednie nawodnienie nawet w trakcie najbardziej intensywnych ćwiczeń. Natomiast kółka transportowe wykorzystasz, kiedy będziesz chciał zmienić położenie sprzętu. Dzięki nim przesuniesz rowerek w dowolne miejsce bez obszerniejszego problemu.
  atrybuty technologiczne atrybuty wyświetlacza


☆ Rower spiningowy fitness 5.0 ic marki Horizon ☆

Rower spiningowy fitness 5.0 ic marki Horizon Najniższa Cena Online

☆ Rower spiningowy fitness 5.0 ic marki Horizon - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon
 • Nazwa produktu: Rower spiningowy fitness 5.0 ic marki Horizon
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower spinningowy Horizon Fitness Indoor Cycle 5.0 IC to bezusterkowa maszyna fitness, która zapewnia nieograniczoną mnogość treningów rowerowych. Jednocześnie początkujący, jak i zaawansowani użytkownicy doświadczą naturalnych wrażeń z jazdy w trakcie domowej sesji ćwiczeń.

  To, co podkreśla model Horizon Fitness Indoor Cycle 5.0 IC to z reguły 50 poziomów oporu, które można z łatwością regulować za pomocą konsoli. Dzięki temu dostosujesz i urozmaicisz każdy trening zgodnie z własnymi preferencjami, odpowiadającymi Twojemu poziomowi formy i celom. 13-kilogramowe koło zamachowe zadba o naturalnie płynną jazdę.

  Jednym z najważniejszych składników Horizon Fitness Indoor Cycle 5.0 IC jest kierownica. Jest ona przeciwpoślizgowa i wielopozycyjna, a jej wysokość możnaprzystosować do swych warunków fizycznych. Z kolei w pełni regulowana pozycja siodełka gwarantuje wygodny, produktywny trening rowerowy. Ponadto dopasowując położenie obydwu składników, można uzyskać większe pochylenie rowerzysty, tak jak ma to miejsce podczas wyścigów kolarskich.

  Model Horizon Fitness Indoor Cycle 5.0 IC wykorzystuje technikę Bluetooth, umożliwiającą połączenie z popularnymi aplikacjami treningowymi na smartfonie lub tablecie. Pozwala to wzbogacić wrażenia, uzyskać najwyższy poziom personalizacji i skuteczności treningu dzięki aplikacji @Zone albo współpracy z innymi aplikacjami fitness m.in. Zwift czy Kinomap.

  Ten rower spinningowy wyposażony jest na dodatek w poręczne dodatki, takie jak tryb oszczędzania energii, uchwyt na butelkę i urządzenia przenośne czy kółka transportowe. Te parametry czynią z Horizon Fitness Indoor Cycle 5.0 IC nie tylko fachowy sprzęt treningowy,na dodatek wygodne i funkcjonalne urządzenie dedykowane do stosowania domowego.
  parametry technologiczne cechy wyświetlacza

☆ Horizon Rower stacjonarny fitness paros 3.0 upright czarny | (4713375361169) ☆

Horizon Rower stacjonarny fitness paros 3.0 upright czarny | (4713375361169) Najniższa Cena Online

☆ Horizon Rower stacjonarny fitness paros 3.0 upright czarny | (4713375361169) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon
 • Nazwa produktu: Horizon Rower stacjonarny fitness paros 3.0 upright czarny | (4713375361169)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower Horizon Fitness PAROS 3.0 Upright | rozmiar: OS | Kolor: Czarny | Taniej o 13% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, mistrzowski sklep sportowy.


☆ Rower stacjonarny fitness paros pro s+ | marki Horizon ☆

Rower stacjonarny fitness paros pro s+ | marki Horizon Najniższa Cena Online

☆ Rower stacjonarny fitness paros pro s+ | marki Horizon - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon
 • Nazwa produktu: Rower stacjonarny fitness paros pro s+ | marki Horizon
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower Horizon Fitness Pionowy Paros Pro S+ | wymiar: OS | Kolor: Czarny | Taniej o 5% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, mistrzowski sklep sportowy.


☆ Rower magnetyczny Horizon Fitness Paros E 100994 ☆

Rower magnetyczny Horizon Fitness Paros E 100994 Najniższa Cena Online

☆ Rower magnetyczny Horizon Fitness Paros E 100994 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon
 • Nazwa produktu: Rower magnetyczny Horizon Fitness Paros E 100994
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:


  Stacjonarny rower treningowy Horizon Fitness Paros E ma wszystko, czego można oczekiwać od korzystnego sprzętu dedykowanego do wykorzystywania w warunkach domowych. W ten sposób możnazjednoczyć treningi z rutynowym życiem. Horizon Fitness Paros E to perfekcyjne połączenie jakości, komfortu ćwiczeń i designu.

  Rower ma koło zamachowe o wadze 7 kilogramów i magnetyczny system oporu, który reguluje się elektronicznie z poziomu komputera. Jego 16-stopniowy zakres umożliwia staranne przypasowanie obciążenie, w celu dobrania go do indywidualnych preferencji albo wytrenowania osoby ćwiczącej.

  użyteczne siodełko i kierownica są regulowane. Siodełko można ustawić w pionie i w poziomie, a w kierownicy przypasować nachylenie. Pozwala to przyjąć najwygodniejszą i dobrą pozycję do ćwiczeń, a także doskonale scalić sprzęt do swego wzrostu. Ekran LCD z miejscem na tablet albo smartfon są w zasięgu ręki.

  Komputer rejestruje prędkość, czas, spalone kalorie, pokonany dystans, a także wysokość pulsu. Czujniki pulsu dłoni zamieszczone w kierownicy zadbają o staranny pomiar. Różne programy treningowe (których jest aż 16) usprawniają osiąganie założonych celów i sprawiają, że każda sesja treningowa jest bardziej sprawna.

  cechy techniczne

  cechy komputera

☆ Horizon Rower magnetyczny fitness comfort 4.0 ☆

Horizon Rower magnetyczny fitness comfort 4.0 Najniższa Cena Online

☆ Horizon Rower magnetyczny fitness comfort 4.0 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon
 • Nazwa produktu: Horizon Rower magnetyczny fitness comfort 4.0
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rower magnetyczny Horizon Fitness Comfort 4.0 zapewnia komfort i sprawność treningu cardio, sprawiając, że jest on czystą przyjemnością, a nie obowiązkiem. Kompozycja z otwartą ramą i niskim wejściem pozwala swobodnie z niego korzystać także seniorom i osobom po odbytych kontuzjach czy w czasie rehabilitacji. Rower można adekwatnie scalić do rozmiaru ciała dzięki bezstopniowo dostosowywanej wielopozycyjnej kierownicy i komfortowemu żelowemu siodełku Ergo, które można przesuwać w pionie i poziomie.

  Rower został wyposażony w indukcyjny system oporu. cechuje go niezwykła płynność pracy i praktycznie bezawaryjne działanie. Na dodatek siła hamowania może być szczególnie starannie dostosowywana za pomocą jednego palca z ekranu komputera. Znaczny 30-poziomowy zakres regulacji obciążenia umożliwia skrupulatne dobranie treningu do stopnia wytrenowania osoby ćwiczącej i jej indywidualnych potrzeb.

  Horizon Fitness Comfort 4.0 progresywny komputer i monitor LCD o przekątnej 5,5", który proponuje 14 zróżnicowanych programów. Staranny pomiar czasu, prędkości, liczby spalonych kalorii, czy pulsu pozwala nadzorować wszystkie produktywnego treningu. Czujnik pomiaru pulsu w uchwytach i pomiar telemetryczny starannie pokażą Twoje wyniki. Wbudowane głośniki Sonic Surround zezwalają na słuchanie motywującej playlisty albo audiobooków. Horizon Fitness Comfort 4.0 został jeszcze wyposażony w tryb oszczędzania energii Energy Saver, który przełącza sprzęt w tryb uśpienia po braku aktywności przez 15 minut.

  Po treningu można przesunąć rower w dowolne miejsce, dzięki kółkom transportowym, a stopki poziomujące pomogą przypasować odpowiednią stabilność przy kolejnej sesji.

  właściwości technologiczne cechy komputera


Podobne zestawienia:


Najtańsze rowery treningowe Horizon – Ranking maj 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze rowery treningowe Horizon, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich rowerów stacjonarnych Horizon jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Rower stacjonarny fitness paros pro s+ | marki Horizon ☆

Rower stacjonarny fitness paros pro s+ | marki Horizon Najniższa Cena Online

☆ Rower stacjonarny fitness paros pro s+ | marki Horizon - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon
 • Nazwa produktu: Rower stacjonarny fitness paros pro s+ | marki Horizon
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower Horizon Fitness Pionowy Paros Pro S+ | wymiar: OS | Kolor: Czarny | Taniej o 5% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, profesjonalny sklep sportowy.


☆ Rower magnetyczny Horizon Fitness Paros E 100994 ☆

Rower magnetyczny Horizon Fitness Paros E 100994 Najniższa Cena Online

☆ Rower magnetyczny Horizon Fitness Paros E 100994 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon
 • Nazwa produktu: Rower magnetyczny Horizon Fitness Paros E 100994
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:


  Stacjonarny rower treningowy Horizon Fitness Paros E ma wszystko, czego można oczekiwać od korzystnego sprzętu dedykowanego do używania w warunkach domowych. W ten sposób możnazespolić treningi z codziennym życiem. Horizon Fitness Paros E to znakomite połączenie jakości, komfortu ćwiczeń i designu.

  Rower ma koło zamachowe o wadze 7 kilogramów i magnetyczny system oporu, który reguluje się elektronicznie z poziomu komputera. Jego 16-stopniowy zakres umożliwia skrupulatne dopasowanie obciążenie, w celu dobrania go do jednostkowych preferencji albo wytrenowania osoby ćwiczącej.

  praktyczne siodełko oraz kierownica są regulowane. Siodełko można ustawić w pionie i w poziomie, a w kierownicy dostosować nachylenie. Pozwala to przyjąć najwygodniejszą i korzystną pozycję do ćwiczeń, a także idealnie zbratać sprzęt do swojego wzrostu. Wyświetlacz LCD z miejscem na tablet lub smartfon są w zasięgu ręki.

  Komputer rejestruje prędkość, czas, spalone kalorie, pokonany dystans i wysokość pulsu. Czujniki pulsu rąk zamieszczone w kierownicy zadbają o dokładny pomiar. Zróżnicowane programy treningowe (których jest aż 16) upraszczają osiąganie założonych celów i sprawiają, że każda sesja treningowa jest bardziej produktywna.

  cechy techniczne

  parametry komputera

☆ Horizon Rower treningowy spinningowy gr3 fitness + wyświetlacz (4713375350354) ☆

Horizon Rower treningowy spinningowy gr3 fitness + wyświetlacz (4713375350354) Najniższa Cena Online

☆ Horizon Rower treningowy spinningowy gr3 fitness + wyświetlacz (4713375350354) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon
 • Nazwa produktu: Horizon Rower treningowy spinningowy gr3 fitness + wyświetlacz (4713375350354)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  ROWER SPININGOWY GR3

  MGR3: To najniższy model roweru z linii GR, a zarazem najbardziej konwencjonalny model roweru do indoor cyclingu napędzany przy pomocy łańcucha, z system hamowania opartym na tarciu. W GR3 istnieje możliwość regulacji siodełka równocześnie w pionie jak i poziomie, natomiast kierownica dostosowywana jest tylko w pionie. Do roweru GR3 można dokupić wyświetlacz 5”LCD.


  Jak na szosówce

  Rower spinningowy Horizon, który eksponuje wierne imitowanie jazdy na rowerze szosowym. Solidna kompozycja zapewnia zachowanie stabilności podczas intensywnych ćwiczeń, a napęd łańcuchowy z 22-kilogramowym kołem zamachowym zapewnia płynny i sprawny trening


  Płynna regulacja oporu i możliwości dostosowania

  wygodna bezstopniowa regulacja obciążenia pozwala skrupulatnie zjednoczyć poziom oporu w zależności od potrzeb i jednostkowych preferencji użytkownika. Możliwość dopasowania siodełka za pomocą jego ustawienia w pionie i w poziomie i wysokości kierownicy sprawia, że osoby o zróżnicowanym wzroście bez trudu znajdą najwygodniejszą pozycję do ćwiczeń.


  linia GR

  seria GR

  linia GR rowerów do Indoor Cyclingu to “nie-zwykłe” rowery treningowe — to prawdziwe rowery szosowe dla osób szukających inspirującego, motywującego i wciągającego treningu. Każdy rower z kolekcji GR został dokładnie zaprojektowany i dopracowany inżynieryjnie, tak aby sprawić, iż poczujesz się w trakcie domowego treningu jak w trakcie jazdy na rowerze szosowym. Pokrętło regulacji oporu zagwarantuje płynną i staranną regulację. Kierownica umożliwiająca przyjęcie przeróżnych pozycji treningowych. Ekran LCD (w opcji do dokupienia) pozwala na prowadzenie odczytów parametrów treningowych, a także ćwiczenie z użyciem programów treningowych,
  dodatkowo system podświetlenia “Glow Ride” prowadzi Użytkownika przez 3 fazy jazdy symulując jazdę szosową.

  GWARANCJA DOOR TO DOOR

  • Gwarancja domowa 24 miesiące dedykowana jest dla sprzętu używanego do korzystania prywatnego, nie komercyjnego.

  Gwarancja pół-komercyjna 12 miesięcy [klasa sprzętu Light Commercial] asygnowana jest dla sprzętu używanego w hotelach, spa, szkołach, ośrodkach rehabilitacji. Intensywność treningów nie może przekroczyć 28 godzin na tydzień.

  W ramach gwarancji serwis dojezdny do Klienta!


☆ Horizon Rower stacjonarny fitness paros 3.0 upright czarny | (4713375361169) ☆

Horizon Rower stacjonarny fitness paros 3.0 upright czarny | (4713375361169) Najniższa Cena Online

☆ Horizon Rower stacjonarny fitness paros 3.0 upright czarny | (4713375361169) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon
 • Nazwa produktu: Horizon Rower stacjonarny fitness paros 3.0 upright czarny | (4713375361169)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower Horizon Fitness PAROS 3.0 Upright | rozmiar: OS | Kolor: Czarny | Taniej o 13% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, mistrzowski sklep sportowy.


☆ Rower magnetyczny HORIZON FITNESS Paros E ☆

Rower magnetyczny HORIZON FITNESS Paros E Najniższa Cena Online

☆ Rower magnetyczny HORIZON FITNESS Paros E - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon
 • Nazwa produktu: Rower magnetyczny HORIZON FITNESS Paros E
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Skuteczny trening w wygodnych warunkach domowych Stacjonarny rower treningowy Horizon Fitness, który ma wszystko, czego można oczekiwać od prawidłowego sprzętu przeznaczonego do wykorzystywania w warunkach domowych.

  Pozwala komfortowo i sprawnie pracować nad pozbywaniem się nadmiaru kilogramów, wzmacniać albo budować kondycję i polepszać wygląd swojej sylwetki. 16 stopni komfortowej regulacji oporu Rower ma koło zamachowe o wadze 7 kilogramów i magnetyczny system oporu, który reguluje się elektronicznie z poziomu komputera.

  Jego 16-stopniowy zakres umożliwia dokładnie dobrać obciążenie,zespoić je do indywidualnych preferencji lub wytrenowania osoby ćwiczącej. Wygodna pozycja do ćwiczeń poręczne siodełko i kierownica są regulowane.

  Siodełko można ustawić w pionie i w poziomie, a kierownicy nachylenie. Pozwala to przyjąć najwygodniejszą i prawidłową pozycję do ćwiczeń. Pomiar danych treningowych i praktyczne programy Komputer rejestruje szybkość, czas, spalone kalorie, pokonany dystans i wysokość pulsu.

  zróżnicowane programy treningowe ułatwiają osiąganie założonych celów i powodują, iż każda sesja treningowa jest bardziej produktywna. TECHNOLOGIE Energy Saver to tryb oszczędzania energii, który przełącza sprzęt w tryb uśpienia po braku aktywności poprzez 15 minut.

  SPECYFIKACJA Sposób stosowania: regularny trening domowy rozmiary: 105 x 56 x 122 cm Waga: 28 kg Maksymalna waga użytkownika: 100 kg System oporu: ECB elektromagnetyczny system oporu Regulacja oporu: elektroniczna Zakres oporu: 16 stopni Waga koła zamachowego: 7 kg Regulacja siodełka: w pionie i w poziomie Regulacja kierownicy: kąt nachylenia ekran: LCD z 10 programami treningowymi Komputer: Czas, Dystans, prędkość, Kalorie, Puls, Scan, Przebieg Puls: czujniki do pomiaru pulsu w uchwytach Inne: kółka transportowe, stopki poziomujące, samopoziomujące pedały z paskamiPodsumowanie, czyli jaki stacjonarny rower treningowy Horizon najlepszy?


Najlepszy stacjonarny rower treningowy Horizon w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy stacjonarny rower treningowy Horizon w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre rowery stacjonarne – Zestawienie maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji rowerów stacjonarnych Horizon nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych treningowych rowerów typu stacjonarnego.


Powiązania tematyczne:

 • jaki stacjonarny rower treningowy Horizon opinie i efekty,
 • dobre rowery treningowe Horizon cena,
 • ranking rowerów stacjonarnych Horizon,
 • stacjonarny rower treningowy Horizon jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o rowerach stacjonarnych Horizon

#1 Gdzie szukać opinii o rowerach stacjonarnych Horizon?

Aktualnie zaprezentowane informacje o rowerach stacjonarnych Horizon odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki stacjonarny rower treningowy Horizon najlepszy? Który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych rowerach stacjonarnych Horizon warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z rowerami treningowymi Horizon do zastosowań domowych, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie rowery treningowe Horizon są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z rowerami treningowymi Horizon zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach rowery treningowe Horizon to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *