FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking rowerów stacjonarnych Horizon. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Treningowe rowery stacjonarne / Ranking rowerów stacjonarnych Horizon


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych rowerów stacjonarnych Horizon. Opracowane zestawienia są aktualne grudzień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych rowerów stacjonarnych Horizon,
 • TOP5 chętnie kupowanych treningowych rowerów typu stacjonarnego.

Jakie rowery treningowe Horizon najlepiej wybrać? Ranking grudzień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane rowery treningowe Horizon, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking rowerów stacjonarnych Horizon, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Horizon GR 6 ☆

Horizon GR 6 Najniższa Cena Online

☆ Horizon GR 6 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon
 • Nazwa produktu: Horizon GR 6
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Jazda na rowerze we własnym salonie z nowym rowerem treningowym Horizon GR6 - będąc przy tym zupełnie niesłyszalnym! Cichy trening we własnym salonie - z rowerem treningowym Horizon GR6 Dzięki progresywnemu hamulcowi magnetycznemu ECB rower treningowy Horizon GR6 jest słabo słyszalny w trakcie treningu, a układ hamulcowy jest także bezobsługowy i nie ulega zużyciu!

  GR6 Jest on napędzany przez pasek napędowy, który łączy podwójne pedały (kosz i pedały SPD) z przednim kołem. Wytrzymała rama podtrzymuje koło zamachowe roweru o masie 16 kg. Dzięki obszernej masie własnej gwarantuje to nad wyraz równomierne i płynne wrażenia w trakcie treningu.

  jednostkowy trening na rowerze treningowym GR6 - rower dla użytkowników o każdym wzroście! Rower treningowy Horizon GR6 posiada sportowe i poręczne siodełko wyścigowe, które można płynnie regulować w poziomie i w pionie.

  Perfekcja: Wszechstronna kierownica wielopozycyjna może być jeszcze dostosowywana bezstopniowo w pionie i w poziomie! przez zablokowanie tych dwóch części GR6 urządzenie można indywidualnie złączyć do każdego wzrostu!

  To sprawia, że GR6 jest z zasady atrakcyjny dla rodzin, w których z urządzenia korzysta kilka osób o przeróżnym wzroście. Sportowy design i szczegóły dopracowane w każdym calu w Twoim salonie - z rowerem treningowym Horizon Indoor Cycle GR6 Rower treningowy Horizon GR6 akcentuje się smukłą, sportową konstrukcją i kompaktowym wyglądem.

  Jest to budowa, która wspaniale wpasuje się w każdy salon! Wyrafinowane dodatki, takie jak uchwyt na butelkę z wodą i spore kółka transportowe z przodu urządzenia idealnie dopełniają doświadczenie treningowe!

  Opcjonalnie rower może być uzupełniony komputerem treningowym dla linii-GR. Minimalna konsola dotykowa mierzy dane, takie jak czas, odległość i kalorie. Dzięki uzupełniającemu paskowi piersiowemu Polar konsola może także wyświetlać aktualny puls.

  > Sportowy design > Magnetyczny układ hamulcowy: szybkie i płynne dopasowanie do ustawienia oporu > Napęd paskowy > Wytrzymała rama > poręczna kierownica wielopozycyjna Płynna regulacja w poziomie i w pionie > Sportowe siodełko: płynna regulacja w poziomie i w pionie > Pedały łączone: podwójne pedały (pedały koszykowe i SPD click) > Nowy komputer treningowy uzupełniający kolekcję GR (opcjonalnie) LCD Wyświetla informacje treningowe, takie jak czas, odległość itp.

  puls przy użyciu paska piersiowego Polar (opcjonalnie) 3 programy (np.


☆ Horizon Comfort 5i ☆

Horizon Comfort 5i Najniższa Cena Online

☆ Horizon Comfort 5i - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon
 • Nazwa produktu: Horizon Comfort 5i
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  W rowerze Comfort 5i Horizon kładzie oczywiście nacisk na komfort i wygodę ćwiczącego, dlatego rower został zaopatrzony w postępowy wyświetlacz Cardio Compass, który działa z zróżnicowanymi opaskami do telemetrycznego pomiaru pulsu gwarantując czytelny podgląd przebiegu ćwiczenia oraz w żelowe siodełko.

  linia COMFORT

  ROWERY PIONOWE I POZIOME

  Możesz mocno trenować, lecz musisz pamiętać by dbać o swoje ciało. Rowery Comfort, jak sama nazwa wskazuje, zostały wytworzone z myślą o komforcie ćwiczącego.

  właściwości rowerów Comfort:

  – Otwarta rama ułatwia wejście na rower

  – innowacyjny wyświetlacz Cardio Compass, który działa z rozmaitymi opaskami do telemetrycznego pomiaru pulsu zagwarantuje czytelny podgląd przebiegu ćwiczenia

  – wygodny uchwyt na akcesoria nie osłaniający wyświetlacza

  – Wyprofilowane pedały utrzymujące stopy we właściwej pozycji

  – użyteczne uchwyty

  Odwiedź Wenecję, Paryż, Góry Skaliste i inne zakątki świata podczas codziennego treningu. Dzięki systemowi Passport i programom Virtual Active zwiedzisz cały świat nie wychodząc z domu! kupując system Passport do urządzeń Vision Fitness, a także Horizon Fitness (Johnson Health Tech.) dostajesz komplet rozmaitych tras, łączysz „Passport Box" z telewizorem i rozpoczynasz wycieczkę po np.: Alpach Szwajcarskich, Los Angeles, wybrzeżu Pacyfiku czy Górach Skalistych. Zestaw Passport składa się z: Odtwarzacza Passport z 6 filmami (pakiet "O"), Pilota, USB, Przewodu RCA i zasilającego, Instrukcji obsługi. System Passport jest kompatybilny z bieżniami, rowerami, maszynami eliptycznymi Vision Fitness/Horizon Fitness oznaczonymi logo Passport.

  • podczas treningu nie musisz cały czas trzymać głowy spuszczonej w dół by kontrolować pdostawowe atrybuty treningowe. Dzięki funkcji fitVISTA podstawowe funkcje będą wyświetlane na ekranie TV.
  • Jeśli chcesz radować się jedynie otaczającymi Cię widokami to możesz uruchomić kino Passport. Wystraczy zgrać film na dołączony nośnik USB, podłączyć go i radować się treningiem podczas oglądania ulubionego filmu.
  Jak to działa?

  1. Podłącz odtwarzacz Passport do TV używając do tego ząłączonego przewodu video. Podłącz zasilacz do odtawrzacza i gniazdka elektrycznego. Kieruj się wskazówkami wyświetlanymi na ekranie.

  2. Podłącz USB do odtwarzacza.

  3. Kieruj się wskazówkami wyświetlanymi na ekranie.

  Aby móc korzystać z programu Virtual Active, ćwicząc na urządzeniach producenta Horizon Fitness, niezbędne jest dokupienie odtwarzacza Passport, który pozwala na odtwarzanie filmów w jakości HD na ekranie telewizora.

  Konsole Touch i Elegant w urządzeniach producenta Vision Fitness posiadają możliwość wyświetlania filmów na ekranie urządzenia i posiadają w standardzie dwie trasy wgrane fabrycznie: Northern Italy, a także American Southwest. Dokupując zewnętrzny dekoder Passport, jednakowo jak w sytuacji urządzeń producenta Horizon Fitness, zyskujemy możliwość wyświetlania filmów na ekranie TV.

  uzupełniające trasy można dokupić w następujących kompletach (nagranych na Pendrive USB): pakiet A

  enigmatyczne wybrzeża i ścieżki Nowej Zelandii. Historyczna dzielnica "Gastown" w Vancouver. Zapierające dech w piersiach wybrzeże Francuskiej Riwiery. Virtual Active przeniesie Twój trening w jedne z najszczególniej urzekających miejsc na Świecie. Przemierzanie ulic miast, bieg w skalistym terenie albo leśne szlaki – ten dobór tras daje możliwość poznać każdego rodzaju terenu.

  zestaw A: Vancouver (Kanada), Wyspa Południowa (Nowa Zelandia), Góry Trinity (USA), Góry Skaliste (Kanada), Riwiera Francuska (Francja), Stan Waszyngton (USA) zestaw B

  Kalifornijska pustynia w Dolinie Śmierci. Urzekajacy Park Narodowy Maine Acadia. Malownicze bulwary Paryża. Zapierające dech w piersiach lodowce Kolumbii Brytyjskiej. Dzięki Virtual Active możesz sie przenieść do krain ze snów i powracać do nich, kiedy tylko zechcesz. Ten pakiet prezentuje majestatyczność przyrody i obfitość historii na każdym kroku.

  pakiet B: Paryż & Reims (Francja), Kolumbia Brytyjska (Kanada), Utah (USA), Góry Skaliste (USA), Park Narodowy Acadia (USA), Pustynie Kalifornii (USA) pakiet C

  Wygasłe wulkany Nowej Zelandii. Purpurowe kaniony w Arizonie. Przełęcze we włoskich Alpach. Wielokolorowe lasy Nowej Anglii. Dzięki tym trasom Virtual Active, możesz codziennie odwiedzać wybrzeża Amryki, Europy I Nowej Zelandii. Zestaw dzięki dalekiemu zasięgowi, daje największe mozliwości przemierzania Świata w poprzek i w zdłóż.

  komplet C: Arizona (USA), Wybrzeże Kalifornii (USA), Oregon (USA), Nowa Anglia (USA), Auckland & Wellington (Nowa Zelandia), Aply Włoskie (Włochy) zestaw O

  Splendor Chicago. Malownicze wybrzeża Ameryki Północnej. Zapierająca dech w piersiach przestrzeń, której można poznać w Szwajcarskich Alpach. To miejsca, które z całą pewnością warto zobaczyć, a ten komplet daje przedsmak tego, czego możemy spodziewać się na miejscu.

  zestaw O: Chicago (USA), Los Angeles (USA), Północno-Zachodni Pacyfik (USA), Alpy Szwajcarskie (Szwajcaria), Utah (USA), Kalifornia (USA). pakiet O jest dołączany do Passport Box gratis!

  Gwarancja domowa - 2 lata

  Obowiązuje przy eksploatacji maszyn w warunkach domowych z przestrzeganiem limitu długości treningu podanego przez producenta


☆ Horizon Fitness Comfort 4.0 ☆

Horizon Fitness Comfort 4.0 Najniższa Cena Online

☆ Horizon Fitness Comfort 4.0 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon
 • Nazwa produktu: Horizon Fitness Comfort 4.0
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rower HORIZON FITNESS Comfort 4.0 oferuje płynną dostosowywaną, wielopozycyjną kierownicę i samonastawne pedały z regulowanymi paskami, a także praktyczne siodełko....

☆ Horizon Comfort 3 ☆

Horizon Comfort 3 Najniższa Cena Online

☆ Horizon Comfort 3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon
 • Nazwa produktu: Horizon Comfort 3
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  OPIS: Stacjonarny rower treningowy z magnetycznym systemem oporu produkowany i przystosowany treningu domowego. Urządzenie pomoże wysmuklić sylwetkę, wyszczuplić swoje biodra, pośladki i uda i pozbyć się zbędnych kilogramów. Dzięki rowerkowi wzmocnisz albo zbudujesz swoją kondycję i poprawisz swoją wydolność, ogólną produktywność organizmu i samoocenę. Prędko zauważysz efekty i wtedy przekonasz się dlaczego rower stacjonarny jest jednym z najchętniej wybieranych sposobów na ulepszenie sylwetki i najpopularniejszym narzędziem do domowych ćwiczeń. Innowacyjny komputer z motywującymi programami treningowymi otwiera dużo możliwości treningowych i zapewnia bogactwo ćwiczeń, czyniąc je produktywniejszymi. Postępowy design dodaje mu spektakularności, a masywna budowa gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo ćwiczeń. Praktyczne uchwyty kierownicy, regulowane w poziomie i w pionie siodełko, a także samopoziomujące paskowe pedały i przystępne wejście na rower czynią go przyjaznym urządzeniem dla każdego i pozwalają wygodne z niego korzystać osobom o różnorodnym wzroście oraz wieku. Pokaźny zakres oporu powoduje, iż rower prosto stanie na wysokości zadania równocześnie początkujących, jak i wymagających odbiorców.


  SPECYFIKACJA artykułu:☆ Horizon GR 7 ☆

Horizon GR 7 Najniższa Cena Online

☆ Horizon GR 7 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon
 • Nazwa produktu: Horizon GR 7
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  ROWER SPININGOWY GR7 VIEWFIT

  To najwyższy model roweru do indoor cycylingu z Horizon Fitness, który przykuwa uwagę nietuzinkową stylistyką. W GR7 koło zamachowe znajduje się w tylnej części urządzenia dzięki temu wrażenia z jazdy są niemalże rzeczywiste. Magnetyczny system oporu zapewnia płynną, cichą pracę roweru na wybranym przez Użytkownika poziomie. Regulacja w pionie i poziomie siodełka oraz kierownicy pozwala na dostosowanie pozycji treningowej osobom o różnorodnym wzroście i wadze. Rower zaopatrzony jest w dwustronne pedały: z noskami, a także SPD dla bardziej wymagających Użytkowników. Do roweru GR7 można dokupić
  wyświetlacz 5”LCD FitDisplay.


  + Geometria odwzorowana z rowerów szosowych, zagwarantuje niezrównaną dotąd funkcjonalną pozycję użytkownika.

  + W GR7 koło zamachowe znajduje się w tylnej części urządzenia dzięki czemu wrażenia z jazdy są niemalże rzeczywiste.

  + Regulacja w pionie i poziomie siodełka, a także kierownicy zezwala na dobranie pozycji treningowej osobom o różnym wzroście i wadze.

  + w dodatku bezpłatna aplikacja FitDisplay dostępna na urządzeniach przenośnych łączy się przy pomocy Bluetooth z urządzeniem i sprawia, że trening staje się interaktywny, motywujący i atrakcyjny. Poza wygodnym interfejsem użytkownika, pamięcią danych treningowych w chmurze, otrzymujemy dostęp do rywalizacji online z innymi użytkownikami i filmów video Virtual Active, dzięki czemu możemy zapomnieć o nudnym treningu i przenieść się w malownicze trasy wybranego zakątka świata!

  najlepszy z rodziny GR

  najbardziej progresywny przedstawiciel rodziny rowerów spinningowych GR Horizon, Tylny napęd i projektowana z myślą o wiernym imitowaniu jazdy na rowerze szosowym zagwarantuje unikatowy komfort i efektywność treningów.

  Płynny i bezawaryjny system oporu

  Rower ma elektromagnetyczny system oporu, który przekłada się na niezwykle płynną jazdę, niezawodną pracę i bardzo skrupulatną możliwość regulacji obciążenia.

  Możliwości precyzyjnego dopasowania

  Dzięki dwustronnym pedałom można z nich korzystać na dwa sposoby: z SPD albo koszyków na stopy. Możliwość dostosowania siodełka za pomocą jego ustawienia w pionie i w poziomie i wysokości kierownicy powoduje, iż osoby o rozmaitym wzroście bez trudu znajdą najwygodniejszą pozycję do ćwiczeń


  CO TO JEST VIEWFIT

  ViewFit pozwala złączyć się sprzętowi Horizon FItness z aplikacjami treningowymi, umożliwia analizowanie każdej sesji i szczegółowe monitorowanie postępów i sprawia, że treningi są bardziej wydajne. ViewFit ™ pozwala na zbieranie informacji z różnych aplikacji za pośrednictwem maszyn monitorujących oraz z wybranych maszyn firmy Vision i Horizon. ViewFit ™ programuje maszyny za nas, zawsze, gdy rozpoczynamy trening. Wystarczy odwiedzić stronę ViaFitness.com i zsynchronizować ze sobą sprzęt, żeby nasz trening zmienił się na za każdym razem! ViewFit ™ przekazuje informacje z maszyn, na których ćwiczysz, do aplikacji obserwującej dietę. MyFitnessPall za sprawą zebranych informacji, potrafi zadbać o odpowiednie odżywienie i nawodnienie Twojego organizmu, żeby jak najszybciej osiągnąć wymarzoną wagę ciała.


  VIRTUAL ACTIVE

  Od dziś nie będziesz się nudzić w trakcie ćwiczenia. Będziesz móc zwiedzać świeże miasta, przemierzać bezdroża, słuchać dźwięków natury i ulic, równocześnie ćwicząc i pokonując nowe tereny. Prawdziwe jak najszczególniej realne trasy zostały produkowane przez grupę ludzi, którzy faktycznie pokonali odtwarzane szlaki skanując obraz z kamery klatka po klatce. Teraz Ty możesz pójść w ślad za nimi. Będziesz czuć pod stopami zmianę ukształtowania terenu, wzgórza i spadki, biegnąc i idąc w górę lub dół do miejsca przeznaczenia odpowiednio do pokonywanej trasy. Wycieczkę w dodatku wzbogacą otaczające dźwięki płynące z głośników lub słuchawek.

  Aby móc korzystać z programu Virtual Active, ćwicząc na urządzeniach producenta Horizon, konieczne jest dokupienie odtwarzacza Passport, który pozwala na odtwarzanie filmów w jakości HD na ekranie telewizora.


  FIT DISPLAY

  mobilna aplikacja FitDisplay łączy się za pośrednictwem Bluetooth z urządzeniem, aby zapewnić rozrywkę, motywację udoskonaloną kontrolę nad treningiem. Program Beat FitDisplay poprowadzi Użytkownika przez zmiany rytmu i oporu w rytm ulubionej muzyki, Virtual Active da Użytkownikowi możliwość odwiedzenia najdalszych zakątków świata podczas treningu, a pozostałe programy dadzą możliwość ryzwalizowania z przyjaciółmi czy zdobywanie wirtualnych punktów. Razem z aplikacją otrzymasz dostęp do wielu programów, FitDispaly umożliwi zapamiętanie ustawień osobistych i zapamiętanie danych z każdego treningu, byś mógł śledzić swój postęp. Pobierz aplikację FitDisplay i odkryj jakie daje możliwości!


  kolekcja GR

  kolekcja GR rowerów do Indoor Cyclingu to “nie-zwykłe” rowery treningowe — to prawdziwe rowery szosowe dla osób szukających inspirującego, motywującego i wciągającego treningu. Każdy rower z kolekcji GR został skrupulatnie zaprojektowany i dopracowany inżynieryjnie, tak żeby sprawić, iż poczujesz się w trakcie domowego treningu jak w trakcie jazdy na rowerze szosowym. Tylny napęd, użyteczna kierownica, ustawienie siodełka i pedałów sprawiają, że poczujesz się jak podczas jazdy na rowerze szosowym. Magnetyczny system oporu zagwarantuje natychmiastową, płynną regulację.

  dostosowywana kierownica, siodełko i pedałyzjednoczyć adekwatnie urządzenie do potrzeb Użytkowników. Ekran LCD (w opcji do dokupienia) zezwala na prowadzenie odczytów parametrów treningowych, a także ćwiczenie z wykorzystaniem programów treningowych,dodatkowo system podświetlenia “Glow Ride” prowadzi Użytkownika poprzez 3 fazy jazdy symulując jazdę szosową. Gratisowa aplikacja FitDisplay łączy się przy pomocy Bluetooth z urządzeniem i powoduje, że trening staje się interaktywny, motywujący i atrakcyjny, co sprawia, szybciej osiągamy postawione sobie cele.

  przenośna aplikacja FirDisplay łączy się za pośrednictwem Bluetooth z urządzeniem, aby zapewnić rozrywkę, motywację lepszą kontrolę nad treningiem. Program Beat FitDisplay poprowadzi Użytkownika poprzez zmiany rytmu i oporu w rytm ulubionej muzyki, Virtual Active da Użytkownikowi możliwość odwiedzenia najdalszych zakątków świata w trakcie treningu, a pozostałe programy dadzą możliwość rywalizowania z przyjaciółmi czy zdobywanie wirtualnych punktów. Razem z aplikacją otrzymasz dostęp do wielu programów, FitDispaly umożliwi zapamiętanie ustawień osobistych i zapamiętanie danych z każdego treningu, byś mógł śledzić swój postęp.


  Pobierz aplikację FitDisplay i odkryj jakie daje możliwości!

  24 miesiące gwarancji DOOR TO DOOR

  W ramach gwarancji serwis dojezdny do Klienta!


☆ Horizon Paros E ☆

Horizon Paros E Najniższa Cena Online

☆ Horizon Paros E - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon
 • Nazwa produktu: Horizon Paros E
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Skuteczny trening w wygodnych warunkach domowych Stacjonarny rower treningowy Horizon Fitness, który ma wszystko, czego można oczekiwać od prawidłowego sprzętu asygnowanego do używania w warunkach domowych.

  Pozwala komfortowo i wydajnie pracować nad pozbywaniem się nadmiaru kilogramów, wzmacniać lub stwarzać kondycję i poprawiać wygląd swej sylwetki. 16 poziomów komfortowej regulacji oporu Rower ma koło zamachowe o wadze 7 kilogramów i magnetyczny system oporu, który reguluje się elektronicznie z poziomu komputera.

  Jego 16-stopniowy zakres pozwala na skrupulatnie dobrać obciążenie,dopasować je do indywidualnych preferencji albo wytrenowania osoby ćwiczącej. Komfortowa pozycja do ćwiczeń funkcjonalne siodełko, a także kierownica są regulowane.

  Siodełko można ustawić w pionie i w poziomie, a kierownicy nachylenie. Pozwala to przyjąć najwygodniejszą i korzystną pozycję do ćwiczeń. Pomiar informacji treningowych i praktyczne programy Komputer rejestruje szybkość, czas, spalone kalorie, pokonany dystans, a także wysokość pulsu.

  najróżniejsze programy treningowe usprawniają osiąganie założonych celów i powodują, iż każda sesja treningowa jest bardziej wydajna. TECHNOLOGIE Energy Saver to tryb oszczędzania energii, który przełącza sprzęt w tryb uśpienia po braku aktywności poprzez 15 minut.

  SPECYFIKACJA Sposób stosowania: regularny trening domowy rozmiary: 105 x 56 x 122 cm Waga: 28 kg Maksymalna waga użytkownika: 100 kg System oporu: ECB elektromagnetyczny system oporu Regulacja oporu: elektroniczna Zakres oporu: 16 stopni Waga koła zamachowego: 7 kg Regulacja siodełka: w pionie i w poziomie Regulacja kierownicy: kąt nachylenia wyświetlacz: LCD z 10 programami treningowymi Komputer: Czas, Dystans, szybkość, Kalorie, Puls, Scan, Przebieg Puls: czujniki do pomiaru pulsu w uchwytach Inne: kółka transportowe, stopki poziomujące, samopoziomujące pedały z paskami


☆ Horizon Paros Pro S+ ☆

Horizon Paros Pro S+ Najniższa Cena Online

☆ Horizon Paros Pro S+ - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon
 • Nazwa produktu: Horizon Paros Pro S+
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Skuteczny trening w komfortowych warunkach domowych Stacjonarny rower treningowy Horizon Fitness, który ma wszystko, czego można oczekiwać od prawidłowego sprzętu dedykowanego do użytkowania w warunkach domowych.

  Pozwala komfortowo i wydajnie pracować nad pozbywaniem się nadmiaru kilogramów, wzmacniać lub produkować kondycję i ulepszać wygląd swojej sylwetki. Wygodna pozycja do ćwiczeń użyteczne siodełko, a także kierownica są regulowane.

  Siodełko można ustawić w pionie i w poziomie, a kierownicy nachylenie. Pozwala to przyjąć najwygodniejszą i prawidłową pozycję do ćwiczeń. Pomiar informacji treningowych i poręczne programy Komputer rejestruje szybkość, czas, spalone kalorie, pokonany dystans i wysokość pulsu.

  różne programy treningowe usprawniają osiąganie założonych celów i sprawiają, iż każda sesja treningowa jest bardziej produktywna. TECHNOLOGIE Energy Saver to tryb oszczędzania energii, który przełącza sprzęt w tryb uśpienia po braku aktywności przez 15 minut.

  SPECYFIKACJA Sposób wykorzystywania: regularny trening domowy wymiary: 103 x 60 x 152 cm Waga: 31,5 kg Maksymalna waga użytkownika: 136 kg System oporu: magnetyczny Regulacja oporu: elektroniczna Zakres oporu: 25-350 W Waga koła zamachowego: 7 kg Regulacja siodełka: w pionie i w poziomie Regulacja kierownicy: kąt nachylenia wyświetlacz: 5,8" LCD Komputer: czas, dystans, prędkość, RPM, kalorie,puls, profil, 16 programów treningowych, 12 programów HRC, program użytkownika program, Watt Puls: czujniki do pomiaru pulsu w uchwytach Inne: kółka transportowe, stopki poziomujące, samopoziomujące pedały z paskami


☆ Horizon Fitness Comfort R8.0 ViewFit ☆

Horizon Fitness Comfort R8.0 ViewFit Najniższa Cena Online

☆ Horizon Fitness Comfort R8.0 ViewFit - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon
 • Nazwa produktu: Horizon Fitness Comfort R8.0 ViewFit
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower treningowy poziomy Comfort R8.0 Viewfit Horizon Fitness jest to nowoczesny rowerek do stosowania domowego. Pasuje dla wszystkich, a szczególnie dla osób starszych, które potrzebują ciągłego ruchu, ale nie za każdym razem mogą wyjść na zewnątrz.

  pokaźny ekran LCD ułatwia kontrolowanie m.in. Czasu, szybkości i spalonych kalorii. Koło zamachowe o wadze 8,5 kg tworzy odpowiedni poziom oporu podczas ćwiczeń....


☆ Horizon Comfort 8.1 ☆

Horizon Comfort 8.1 Najniższa Cena Online

☆ Horizon Comfort 8.1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon
 • Nazwa produktu: Horizon Comfort 8.1
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Comfort 8.1 firmy Horizon Fitness przekonuje wieloma funkcjami, które czynią trening bardziej komfortowym. Oprócz różnorodnych uchwytów i schowków na smartfony, ręczniki i butelki do picia, urządzenie treningowe zniewala użyteczną jednostką sterującą.

  Na 6,25-calowym wyświetlaczu LCD można wyświetlać dane znaczne dla treningu, takie jak czas, dystans, spalone kalorie, opór, tętno i sporo innych informacji. Na dodatek jeden z 16 różnorodnych programów treningowych można wygodnie wybrać za pomocą przycisków dotykowych.

  Niskie wejście, a także regulacja kierownicy i siodełka indywidualną regulację choćby dla niewielkich osób....Podobne zestawienia:


Najtańsze rowery treningowe Horizon – Ranking grudzień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze rowery treningowe Horizon, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich rowerów stacjonarnych Horizon jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Horizon Paros E ☆

Horizon Paros E Najniższa Cena Online

☆ Horizon Paros E - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon
 • Nazwa produktu: Horizon Paros E
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Skuteczny trening w wygodnych warunkach domowych Stacjonarny rower treningowy Horizon Fitness, który ma wszystko, czego można oczekiwać od prawidłowego sprzętu przeznaczonego do wykorzystywania w warunkach domowych.

  Pozwala komfortowo i sprawnie pracować nad pozbywaniem się nadmiaru kilogramów, wzmacniać albo budować kondycję i polepszać wygląd swojej sylwetki. 16 stopni komfortowej regulacji oporu Rower ma koło zamachowe o wadze 7 kilogramów i magnetyczny system oporu, który reguluje się elektronicznie z poziomu komputera.

  Jego 16-stopniowy zakres umożliwia dokładnie dobrać obciążenie,zespoić je do indywidualnych preferencji lub wytrenowania osoby ćwiczącej. Wygodna pozycja do ćwiczeń poręczne siodełko i kierownica są regulowane.

  Siodełko można ustawić w pionie i w poziomie, a kierownicy nachylenie. Pozwala to przyjąć najwygodniejszą i prawidłową pozycję do ćwiczeń. Pomiar danych treningowych i praktyczne programy Komputer rejestruje szybkość, czas, spalone kalorie, pokonany dystans i wysokość pulsu.

  zróżnicowane programy treningowe ułatwiają osiąganie założonych celów i powodują, iż każda sesja treningowa jest bardziej produktywna. TECHNOLOGIE Energy Saver to tryb oszczędzania energii, który przełącza sprzęt w tryb uśpienia po braku aktywności poprzez 15 minut.

  SPECYFIKACJA Sposób stosowania: regularny trening domowy rozmiary: 105 x 56 x 122 cm Waga: 28 kg Maksymalna waga użytkownika: 100 kg System oporu: ECB elektromagnetyczny system oporu Regulacja oporu: elektroniczna Zakres oporu: 16 stopni Waga koła zamachowego: 7 kg Regulacja siodełka: w pionie i w poziomie Regulacja kierownicy: kąt nachylenia ekran: LCD z 10 programami treningowymi Komputer: Czas, Dystans, prędkość, Kalorie, Puls, Scan, Przebieg Puls: czujniki do pomiaru pulsu w uchwytach Inne: kółka transportowe, stopki poziomujące, samopoziomujące pedały z paskami


☆ Horizon GR 6 ☆

Horizon GR 6 Najniższa Cena Online

☆ Horizon GR 6 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon
 • Nazwa produktu: Horizon GR 6
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Jazda na rowerze we własnym salonie z nowym rowerem treningowym Horizon GR6 - będąc przy tym zupełnie niesłyszalnym! Cichy trening we własnym salonie - z rowerem treningowym Horizon GR6 Dzięki nowoczesnemu hamulcowi magnetycznemu ECB rower treningowy Horizon GR6 jest słabo słyszalny podczas treningu, a układ hamulcowy jest również bezobsługowy i nie ulega zużyciu!

  GR6 Jest on napędzany przez pasek napędowy, który łączy podwójne pedały (kosz i pedały SPD) z przednim kołem. Wytrzymała rama podtrzymuje koło zamachowe roweru o masie 16 kg. Dzięki dużej masie własnej zagwarantuje to bardzo równomierne i płynne wrażenia w trakcie treningu.

  indywidualny trening na rowerze treningowym GR6 - rower dla użytkowników o każdym wzroście! Rower treningowy Horizon GR6 posiada sportowe i poręczne siodełko wyścigowe, które można płynnie regulować w poziomie i w pionie.

  Perfekcja: Wszechstronna kierownica wielopozycyjna może być również regulowana bezstopniowo w pionie i w poziomie! poprzez zablokowanie tych dwóch części GR6 urządzenie można indywidualnie scalić do każdego wzrostu!

  To sprawia, iż GR6 jest zwykle atrakcyjny dla rodzin, w których z urządzenia korzysta kilka osób o rozmaitym wzroście. Sportowy design i szczegóły dopracowane w każdym calu w Twoim salonie - z rowerem treningowym Horizon Indoor Cycle GR6 Rower treningowy Horizon GR6 wyróżnia się smukłą, sportową konstrukcją i kompaktowym wyglądem.

  Jest to kompozycja, która idealnie wpasuje się w każdy salon! Wyrafinowane dodatki, takie jak uchwyt na butelkę z wodą i spore kółka transportowe z przodu urządzenia wspaniale dopełniają doświadczenie treningowe!

  Opcjonalnie rower może być uzupełniony komputerem treningowym dla kolekcji-GR. Minimalna konsola dotykowa mierzy informacje, takie jak czas, odległość i kalorie. Dzięki dodatkowemu paskowi piersiowemu Polar konsola może także wyświetlać aktualny puls.

  > Sportowy design > Magnetyczny układ hamulcowy: szybkie i płynne dostosowanie do ustawienia oporu > Napęd paskowy > Wytrzymała rama > użyteczna kierownica wielopozycyjna Płynna regulacja w poziomie i w pionie > Sportowe siodełko: płynna regulacja w poziomie i w pionie > Pedały łączone: podwójne pedały (pedały koszykowe i SPD click) > Nowy komputer treningowy uzupełniający serię GR (opcjonalnie) LCD Wyświetla dane treningowe, takie jak czas, odległość itp.

  puls przy użyciu paska piersiowego Polar (opcjonalnie) 3 programy (np.


☆ Horizon Comfort 3 ☆

Horizon Comfort 3 Najniższa Cena Online

☆ Horizon Comfort 3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon
 • Nazwa produktu: Horizon Comfort 3
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  OPIS: Stacjonarny rower treningowy z magnetycznym systemem oporu produkowany i dopasowany treningu domowego. Urządzenie pomoże wysmuklić sylwetkę, wyszczuplić swoje biodra, pośladki i uda oraz pozbyć się zbędnych kilogramów. Dzięki rowerkowi wzmocnisz albo zbudujesz swoją kondycję i poprawisz swoją wydolność, ogólną sprawność organizmu i samoocenę. Prędko zauważysz efekty i wtedy przekonasz się dlaczego rower stacjonarny jest jednym z najchętniej wybieranych sposobów na udoskonalenie sylwetki i najpopularniejszym narzędziem do domowych ćwiczeń. Progresywny komputer z motywującymi programami treningowymi otwiera dużo możliwości treningowych i gwarantuje mnogość ćwiczeń, czyniąc je produktywniejszymi. Nowoczesny design dodaje mu ładności, a masywna kompozycja gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo ćwiczeń. Ergonomiczne uchwyty kierownicy, dostosowywane w poziomie i w pionie siodełko oraz samopoziomujące paskowe pedały i przystępne wejście na rower czynią go przychylnym urządzeniem dla każdego i pozwalają wygodne z niego korzystać osobom o przeróżnym wzroście i wieku. Obszerny zakres oporu powoduje, iż rower prosto stanie na wysokości zadania równocześnie początkujących, jak i wymagających odbiorców.


  SPECYFIKACJA towaru:☆ Horizon Paros Pro S+ ☆

Horizon Paros Pro S+ Najniższa Cena Online

☆ Horizon Paros Pro S+ - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon
 • Nazwa produktu: Horizon Paros Pro S+
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Skuteczny trening w komfortowych warunkach domowych Stacjonarny rower treningowy Horizon Fitness, który ma wszystko, czego można oczekiwać od dobrego sprzętu przeznaczonego do stosowania w warunkach domowych.

  Pozwala komfortowo i efektywnie pracować nad pozbywaniem się nadmiaru kilogramów, wzmacniać albo stwarzać kondycję i udoskonalać wygląd swojej sylwetki. Wygodna pozycja do ćwiczeń ergonomiczne siodełko oraz kierownica są dostosowywane.

  Siodełko można ustawić w pionie i w poziomie, a kierownicy nachylenie. Pozwala to przyjąć najwygodniejszą i korzystną pozycję do ćwiczeń. Pomiar danych treningowych i ergonomiczne programy Komputer rejestruje prędkość, czas, spalone kalorie, pokonany dystans oraz wysokość pulsu.

  zróżnicowane programy treningowe usprawniają osiąganie założonych celów i powodują, iż każda sesja treningowa jest bardziej produktywna. TECHNOLOGIE Energy Saver to tryb oszczędzania energii, który przełącza sprzęt w tryb uśpienia po braku aktywności poprzez 15 minut.

  SPECYFIKACJA Sposób użytkowania: regularny trening domowy wymiary: 103 x 60 x 152 cm Waga: 31,5 kg Maksymalna waga użytkownika: 136 kg System oporu: magnetyczny Regulacja oporu: elektroniczna Zakres oporu: 25-350 W Waga koła zamachowego: 7 kg Regulacja siodełka: w pionie i w poziomie Regulacja kierownicy: kąt nachylenia wyświetlacz: 5,8" LCD Komputer: czas, dystans, prędkość, RPM, kalorie,puls, profil, 16 programów treningowych, 12 programów HRC, program użytkownika program, Watt Puls: czujniki do pomiaru pulsu w uchwytach Inne: kółka transportowe, stopki poziomujące, samopoziomujące pedały z paskami


☆ Horizon Comfort 5i ☆

Horizon Comfort 5i Najniższa Cena Online

☆ Horizon Comfort 5i - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon
 • Nazwa produktu: Horizon Comfort 5i
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  W rowerze Comfort 5i Horizon kładzie oczywiście nacisk na komfort i wygodę ćwiczącego, dlatego rower pozostał wyekwipowany w postępowy ekran Cardio Compass, który działa z przeróżnymi opaskami do telemetrycznego pomiaru pulsu zapewniając czytelny podgląd przebiegu ćwiczenia oraz w żelowe siodełko.

  linia COMFORT

  ROWERY PIONOWE I POZIOME

  Możesz solidnie trenować, lecz musisz pamiętać by dbać o swoje ciało. Rowery Comfort, jak sama nazwa wskazuje, zostały wykonane z myślą o komforcie ćwiczącego.

  atrybuty rowerów Comfort:

  – Otwarta rama usprawnia wejście na rower

  – postępowy wyświetlacz Cardio Compass, który działa z różnorodnymi opaskami do telemetrycznego pomiaru pulsu gwarantuje czytelny podgląd przebiegu ćwiczenia

  – komfortowy uchwyt na akcesoria nie osłaniający wyświetlacza

  – Wyprofilowane pedały utrzymujące stopy we właściwej pozycji

  – użyteczne uchwyty

  Odwiedź Wenecję, Paryż, Góry Skaliste i inne zakątki świata podczas codziennego treningu. Dzięki systemowi Passport i programom Virtual Active zwiedzisz cały świat nie wychodząc z domu! nabywając system Passport do sprzętów Vision Fitness, a także Horizon Fitness (Johnson Health Tech.) dostajesz zestaw różnorodnych tras, łączysz „Passport Box" z telewizorem i rozpoczynasz wycieczkę po np.: Alpach Szwajcarskich, Los Angeles, wybrzeżu Pacyfiku czy Górach Skalistych. Zestaw Passport składa się z: Odtwarzacza Passport z 6 filmami (komplet "O"), Pilota, USB, Przewodu RCA i zasilającego, Instrukcji obsługi. System Passport jest kompatybilny z bieżniami, rowerami, maszynami eliptycznymi Vision Fitness/Horizon Fitness oznaczonymi logo Passport.

  • w trakcie treningu nie musisz cały czas trzymać głowy spuszczonej w dół by kontrolować pdostawowe właściwości treningowe. Dzięki funkcji fitVISTA podstawowe funkcje będą wyświetlane na ekranie TV.
  • Jeśli chcesz cieszyć się jedynie otaczającymi Cię widokami to możesz uruchomić kino Passport. Wystraczy zgrać film na załączony nośnik USB, podłączyć go i cieszyć się treningiem w trakcie oglądania ulubionego filmu.
  Jak to działa?

  1. Podłącz odtwarzacz Passport do TV używając do tego ząłączonego przewodu video. Podłącz zasilacz do odtawrzacza i gniazdka elektrycznego. Kieruj się wskazówkami wyświetlanymi na ekranie.

  2. Podłącz USB do odtwarzacza.

  3. Kieruj się wskazówkami wyświetlanymi na ekranie.

  Aby móc korzystać z programu Virtual Active, ćwicząc na urządzeniach firmy Horizon Fitness, konieczne jest dokupienie odtwarzacza Passport, który pozwala na odtwarzanie filmów w jakości HD na ekranie telewizora.

  Konsole Touch i Elegant w urządzeniach firmy Vision Fitness posiadają możliwość wyświetlania filmów na ekranie urządzenia i mają w standardzie dwie trasy wgrane fabrycznie: Northern Italy, a także American Southwest. Dokupując zewnętrzny dekoder Passport, tak samo jak w przypadku maszyn firmy Horizon Fitness, zyskujemy możliwość wyświetlania filmów na ekranie TV.

  dopełniające trasy można dokupić w następujących zestawach (nagranych na Pendrive USB): zestaw A

  tajemnicze wybrzeża i ścieżki Nowej Zelandii. Historyczna dzielnica "Gastown" w Vancouver. Zapierające dech w piersiach wybrzeże Francuskiej Riwiery. Virtual Active przeniesie Twój trening w jedne z najbardziej urzekających miejsc na Świecie. Przemierzanie ulic miast, bieg w skalistym terenie albo leśne szlaki – ten dobór tras daje możliwość doświadczyć każdego typu terenu.

  pakiet A: Vancouver (Kanada), Wyspa Południowa (Nowa Zelandia), Góry Trinity (USA), Góry Skaliste (Kanada), Riwiera Francuska (Francja), Stan Waszyngton (USA) zestaw B

  Kalifornijska pustynia w Dolinie Śmierci. Urzekajacy Park Narodowy Maine Acadia. Malownicze bulwary Paryża. Zapierające dech w piersiach lodowce Kolumbii Brytyjskiej. Dzięki Virtual Active możesz sie przenieść do krain ze snów i powracać do nich, kiedy tylko zechcesz. Ten pakiet ukazuje majestatyczność przyrody i obfitość historii na każdym kroku.

  zestaw B: Paryż & Reims (Francja), Kolumbia Brytyjska (Kanada), Utah (USA), Góry Skaliste (USA), Park Narodowy Acadia (USA), Pustynie Kalifornii (USA) komplet C

  Wygasłe wulkany Nowej Zelandii. Purpurowe kaniony w Arizonie. Przełęcze we włoskich Alpach. Wielokolorowe lasy Nowej Anglii. Dzięki tym trasom Virtual Active, możesz codziennie odwiedzać wybrzeża Amryki, Europy I Nowej Zelandii. Zestaw dzięki dalekiemu zasięgowi, daje największe mozliwości przemierzania Świata w poprzek i w zdłóż.

  komplet C: Arizona (USA), Wybrzeże Kalifornii (USA), Oregon (USA), Nowa Anglia (USA), Auckland & Wellington (Nowa Zelandia), Aply Włoskie (Włochy) pakiet O

  Splendor Chicago. Malownicze wybrzeża Ameryki Północnej. Zapierająca dech w piersiach przestrzeń, której można zaznać w Szwajcarskich Alpach. To miejsca, które z pewnością warto zobaczyć, a ten zestaw daje przedsmak tego, czego możemy spodziewać się na miejscu.

  zestaw O: Chicago (USA), Los Angeles (USA), Północno-Zachodni Pacyfik (USA), Alpy Szwajcarskie (Szwajcaria), Utah (USA), Kalifornia (USA). komplet O jest dołączany do Passport Box gratis!

  Gwarancja domowa - 2 lata

  Obowiązuje przy eksploatacji maszyn w warunkach domowych z przestrzeganiem limitu długości treningu przekazanego poprzez producentaPodsumowanie, czyli jaki stacjonarny rower treningowy Horizon najlepszy?


Najlepszy stacjonarny rower treningowy Horizon w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy stacjonarny rower treningowy Horizon w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre rowery stacjonarne – Zestawienie grudzień 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji rowerów stacjonarnych Horizon nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych treningowych rowerów typu stacjonarnego.


Powiązania tematyczne:

 • jaki stacjonarny rower treningowy Horizon opinie i efekty,
 • dobre rowery treningowe Horizon cena,
 • ranking rowerów stacjonarnych Horizon,
 • stacjonarny rower treningowy Horizon jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o rowerach stacjonarnych Horizon

#1 Gdzie szukać opinii o rowerach stacjonarnych Horizon?

Aktualnie zaprezentowane informacje o rowerach stacjonarnych Horizon odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki stacjonarny rower treningowy Horizon najlepszy? Który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych rowerach stacjonarnych Horizon warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z rowerami treningowymi Horizon do zastosowań domowych, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie rowery treningowe Horizon są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z rowerami treningowymi Horizon zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach rowery treningowe Horizon to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *