FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking rowerów stacjonarnych Kettler. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Treningowe rowery stacjonarne / Ranking rowerów stacjonarnych Kettler


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych rowerów stacjonarnych Kettler. Opracowane zestawienia są aktualne lipiec 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych rowerów stacjonarnych Kettler,
 • TOP5 często wybieranych stacjonarnych rowerów do treningu domowego.

Jakie rowery treningowe Kettler najlepiej wybrać? Ranking lipiec 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane rowery treningowe Kettler, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking rowerów stacjonarnych Kettler, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Kettler Rower poziomy tour 600 r ☆

Kettler Rower poziomy tour 600 r Najniższa Cena Online

☆ Kettler Rower poziomy tour 600 r - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Rower poziomy tour 600 r
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rowerek treningowy KETTLER TOUR 600 R to następca i odpowiednik modelu KETTLER ERGO R3.

  Stan towaru: nowy, oryginalnie zapakowany

  Rowery poziome rekomendowane są osobom, które mają problemy z lędźwiowym odcinkiem kręgosłupa. Mogą z niego korzystać także osoby o ograniczonej efektywności ruchowej i osoby starsze.

  Kettler TOUR 600 R to indukcyjny rowerek, sterowany elektronicznie, z 8 kg kołem zamachowym. W trakcie treningu można wybrać jeden z 10 programów, dopasowanych do różnorodnych stopni sprawności. Komputer treningowy pozwala także na skonfigurowanie 4 użytkowników, dzięki temu każdy z domowników będzie miał dostęp do swoich informacji z ostatnich treningów.

  Poziom oporu można zmieniać w zakresie 25-400 watów (co 5 wat), zezwala na dobranie intensywności treningu do indywidualnych potrzeb.

  Dla wygody używania i możliwości dobrania rowerka do wzrostu osoby ćwiczącej, osiągalna jest regulacja siedziska wzdłuż szyny.

  Nośność urządzenia to 130 kilogramów.

  • wariant urządzenia: poziomy rower treningowy
  • wariant: indukcyjny
  • Waga koła zamachowego: 8 kg
  • Regulacja oporu: elektroniczna, 25-400 watów (co 5 wat)
  • Moc szczytowa: 400 Wat
  • Maksymalna waga użytkownika: 130 kg
  • Pomiary: czas, szybkość, dystans, kadencja (obr./min), tętno, kalorie, moc w watach
  • Wyposażenie: komputer treningowy, uchwyt na smartfon, sensory dotykowe, kółka transportowe, profilowane rękojeści
  • Programy treningowe: 10
  • Języki menu: 7 (EN, DE, FR, IT, NL, PL, RU)
  • Kierownica: praktyczna
  • Podstawy na stopy: antypoślizgowe
  • Zasilanie: zasilacz (230V)
  • wymiary po rozłożeniu (dł x szer x wys): 163 x 63 x 119 cm
  • Waga: 51 kg

  powystawowy


☆ Kettler Rower spinningowy hoi frame speed eucalyptus | (7640119481791) ☆

Kettler Rower spinningowy hoi frame speed eucalyptus | (7640119481791) Najniższa Cena Online

☆ Kettler Rower spinningowy hoi frame speed eucalyptus | (7640119481791) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Rower spinningowy hoi frame speed eucalyptus | (7640119481791)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower spinningowy KETTLER HOI FRAME SPEED to niezwykła propozycja dla fanów sportu i sportowców, którzy, oprócz funkcjonalności sprzętu fitness, zwracają uwagę także na jego wygląd. KETTLER HOI FRAME SPEED to rower spinningowy, który jest ascetyczny, wyszukany i stylowy.

  umożliwia nie tylko funkcjonale treningi, lecz także, za sprawą wyjątkowej barwy, nada świeżości każdej przestrzeni mieszkalnej. Postępowa, geometryczna rama roweru KETTLER HOI FRAME powoduje,wizualnie rower zajmuje niewiele miejsca.

  Pomimo wrażenia lekkości, rama jest niezwykle jednostajna i zapewnia pewne oparcie ciała w trakcie treningu....


☆ Kettler Rower elektromagnetyczny poziomy tour 600 (7640119481432) ☆

Kettler Rower elektromagnetyczny poziomy tour 600 (7640119481432) Najniższa Cena Online

☆ Kettler Rower elektromagnetyczny poziomy tour 600 (7640119481432) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Rower elektromagnetyczny poziomy tour 600 (7640119481432)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower treningowy KETTLER TOUR 600 to genialny dobór niezależnie od tego czy Twoim celem jest zrzucenie zbędnych kilogramów, wyrzeźbienie sylwetki, poprawa kondycji, przygotowanie się do sezonu rowerowego czy start w zawodach możesz wybrać program dostosowany do Twoich potrzeb albo go po prostu stworzyć.

  Ergometr wyekwipowany jest w indukcyjny układ hamulcowy z 2 trybami użytkowania. Tryb AUTO pozwala na przeprowadzenie treningu automatycznego, niezależnego od prędkości. Użytkownik wybiera docelową wartość obciążenia w watach, z zakresu 25-400 W, co 5 W, a komputer samoczynnie dopasowuje opór hamowania.

  Tryb MANU pozwala na trenowanie w zależności od prędkości – użytkownik wybiera krok obciążenia, który pozostaje niezależny od częstotliwości pedałowania. Na wyświetlaczu wyświetlana jest aktualna wartość mocy w watach.

  KETTLER TOUR 600 sugerowany jest każdemu, komu zależy na regularnym i skutecznym treningu. Podczas treningu można wybrać jeden z 10 programów, dobranych do zróżnicowanych stopni skuteczności. Przy pomocy konfiguratora można kreować nowe programy albo modyfikować już istniejące.

  Komputer treningowy pozwala także na skonfigurowanie 4 użytkowników, dzięki czemu każdy z domowników będzie miał dostęp do swoich danych z ostatnich treningów. Duże i wygodne siodełko FOAM ma podwójną regulację: wysokości i odległości od kierownicy.

  praktyczna kierownica posiada możliwość regulacji kąta nachylenia i dopasowania do wzrostu. Rower stacjonarny to jedno z podstawowych maszyn do kształtowania kondycji i sylwetki. Korzystnie wpływa na pracę układu krążeniowo-oddechowego.

  Jazda na rowerku treningowym pomaga spalić zbędne kalorie i schudnąć. Może być użytkowany w treningu cardio, obwodowym jak i rehabilitacji. Cicha i płynna praca zezwala na trening w domu. Kółka transportowe zezwalają na komfortowe przestawienie ergometru po skończonym treningu.

  Komputer treningowy Czytelny, barwny, intuicyjny w obsłudze wyświetlacz LC o wymiarach 117x86 mm wyświetla siedem najważniejszych parametrów treningu. Wyświetlane cechy: czas treningu dystans (km lub mile) zużycie energii (kcal albo kJ) tętno szybkość kadencja (obr./min) moc (w Watach) posiada 10 zaimplementowanych programów treningowych, dzięki którym realne jest dobranie intensywności treningu do skuteczności i kondycji użytkownika.

  zastosowany konfigurator pozwala dowolnie rozbudowywać i zmieniać programy treningowe. Ergometr może być używany w dwóch trybach: TRYB AUTO (trening samoczynny – niezależny od prędkości) TRYB MANU (trening manualny – zależny od prędkości) dostępne programy treningowe (szczegółowy opis znajduje się w instrukcji obsługi komputera): szybki start Trening z wyodrębnionym celem (czas/dystans/kalorie) Trening HRC Trening na trasie o różnym profilu (trasa płaska, wzgórze, góra) Regulacja oporu KETTLER TOUR 600 to indukcyjny rower z 10 kg kołem zamachowym.

  Poziom oporu można zmieniać w zakresie 25-400 watów (co 5 wat). Siodełko szerokie, wygodne siodełko FOAM ma podwójną regulację. Realna jest zarówno zmiana wysokości siodełka jak i jego odległości od kierownicy.

  dzięki temu każdy, niezależnie od wzrostu, wyszuka optymalne ustawienie. Rama konkretna, stalowa rama zapewnia stabilność i bezpieczeństwo w trakcie treningu. Obudowa stworzona z wysokiej jakości tworzyw, stanowi idealne wyciszenie indukcyjnego systemu oporu.

  Kierownica Kierownica w zarysie litery U z możliwością ustawienia w różnorodnych pozycjach, umożliwia przypasowanie do wzrostu i stylu jazdy. Sensory dotykowe Umieszczone na kierownicy sensory dotykowe umożliwiają pomiar tętna.

  Do treningu HRC zalecane jest stosowanie pasa na piersiowego z technologią Bluetooth (nie jest dołączony do urządzenia). Uchwyt na smartfon Uchwyt na tablet albo smartfon zezwala na komfortowe umieszczenie urządzenia przenośnego w zasięgu wzroku i korzystania z dopełniającego wyświetlacza w trakcie treningu.

  Pedały przeciwpoślizgowe, samopoziomujące się pedały, z regulowanymi paskami Bluetooth Zintegrowany inteligentny system Bluetooth, zezwala na korzystanie z najbardziej motywujących aplikacji przeznaczonych do treningu.

  Kompatybilny z aplikacją fitness Kinomap (subskrypcja nie jest wliczona w cenę urządzenia Google Play lub App Store). Kółka transportowe Kółka transportowe komfortowy transport rowerku po treningu.

  SPECYFIKACJA typ urządzenia: rower treningowy pionowy rodzaj: indukcyjny Waga koła zamachowego: 10 kg Regulacja oporu: elektroniczna, 25-400 W (co 5 W) ilość programów treningowych: 10, z możliwością konfiguracji Maksymalna waga użytkownika: 150 kg Pomiary: czas, szybkość, dystans, kadencja (obr./min), tętno, kalorie, moc w watach Wyposażenie: innowacyjny komputer treningowy, uchwyt na smartfon, sensory dotykowe, kółka transportowe, uchwyty na stopy Kierownica: sportowa, regulowany kąt nachylenia Siodełko: funkcjonalne, regulowane w pionie i w poziomie Zasilanie: zasilacz (230V) przystępne języki MENU:7 (EN, DE, FR, IT, NL, PL, RU) rozmiary po rozłożeniu (dł.

  x szer. X wys.): 119x55x137 cm Waga urządzenia: 36 kg


☆ Rower spinningowy KETTLER Frame Speed stone | (7640119481777) ☆

Rower spinningowy KETTLER Frame Speed stone | (7640119481777) Najniższa Cena Online

☆ Rower spinningowy KETTLER Frame Speed stone | (7640119481777) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Rower spinningowy KETTLER Frame Speed stone | (7640119481777)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower spinningowy KETTLER HOI FRAME SPEED to niezwykła sugestia dla entuzjastów sportu i sportowców, którzy, oprócz funkcjonalności sprzętu fitness, zwracają uwagę także na jego wygląd. KETTLER HOI FRAME SPEED to rower spinningowy, który jest minimalistyczny, wysmakowany i wytworny.

  zezwala na nie tylko funkcjonale treningi, ale także, za sprawą swej barwy, wprowadzi harmonię i wyciszenie do każdej przestrzeni mieszkalnej. Nowoczesna, geometryczna rama roweru KETTLER HOI FRAME sprawia,wizualnie rower zajmuje niewiele miejsca.

  Pomimo wrażenia lekkości, rama jest niezwykle jednostajna i gwarantuje pewne oparcie ciała podczas treningu....


☆ Kettler Rower indukcyjny hoi tour granatowy (7640119482125) ☆

Kettler Rower indukcyjny hoi tour granatowy (7640119482125) Najniższa Cena Online

☆ Kettler Rower indukcyjny hoi tour granatowy (7640119482125) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Rower indukcyjny hoi tour granatowy (7640119482125)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower indukcyjny KETTLER Hoi Tour+ to idealny wybór niezależnie od tego czy Twoim celem jest zrzucenie zbędnych kilogramów, wyrzeźbienie sylwetki, poprawa kondycji, przygotowanie się do sezonu rowerowego czy start w zawodach możesz wybrać program dopasowany do Twoich potrzeb lub go po prostu stworzyć....


☆ Rower spinningowy KETTLER Hoi Frame terracotta | (7640119481821) ☆

Rower spinningowy KETTLER Hoi Frame terracotta | (7640119481821) Najniższa Cena Online

☆ Rower spinningowy KETTLER Hoi Frame terracotta | (7640119481821) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Rower spinningowy KETTLER Hoi Frame terracotta | (7640119481821)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower spinningowy KETTLER HOI FRAME to genialny wybór niezależnie od tego czy Twoim celem jest zrzucenie zbędnych kilogramów, wyrzeźbienie sylwetki, poprawa kondycji czy zadbanie o zdrowie. Na tym praktycznym rowerze choćby długi trening będzie niezwykle wygodny, a interaktywny wyświetlacz, dostępne programy treningowe albo aplikacje, z których będziesz korzystał w trakcie ćwiczeń, sprawią, iż czas błyskawicznie minie....


☆ Kettler Rower spinningowy hoi frame+ stone | ☆

Kettler Rower spinningowy hoi frame+ stone | Najniższa Cena Online

☆ Kettler Rower spinningowy hoi frame+ stone | - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Rower spinningowy hoi frame+ stone |
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower spinningowy KETTLER HOI FRAME to idealny wybór niezależnie od tego czy Twoim celem jest zrzucenie zbędnych kilogramów, wyrzeźbienie sylwetki, poprawa kondycji czy zadbanie o zdrowie. Na tym ergonomicznym rowerze nawet długi trening będzie wyjątkowo wygodny, a interaktywny wyświetlacz, przystępne programy treningowe albo aplikacje, z których będziesz korzystał podczas ćwiczeń, sprawią, iż czas ekspresowo minie....


☆ Rower spinningowy hoi frame+ shock | marki Kettler ☆

Rower spinningowy hoi frame+ shock | marki Kettler Najniższa Cena Online

☆ Rower spinningowy hoi frame+ shock | marki Kettler - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Rower spinningowy hoi frame+ shock | marki Kettler
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower spinningowy KETTLER HOI FRAME+ to niezwykła propozycja dla entuzjastów sportu i sportowców, którzy, oprócz funkcjonalności sprzętu fitness, zwracają uwagę także na jego wygląd....


☆ Kettler Rower magnetyczny hoi ride granatowy (7640119482088) ☆

Kettler Rower magnetyczny hoi ride granatowy (7640119482088) Najniższa Cena Online

☆ Kettler Rower magnetyczny hoi ride granatowy (7640119482088) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Rower magnetyczny hoi ride granatowy (7640119482088)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rower treningowy KETTLER HOI RIDE z głębokim wejściem to genialny wybór dla początkujących sportowców, którzy chcą regularnie trenować w domu. Trenażer olśniewa z zasady wygodą, konkretną konstrukcją i wyposażeniem, w którym nie brakuje ergonomicznych komponentów i funkcji. Płynną i cichą pracę maszyny gwarantuje magnetyczny układ hamulcowy z ręczną regulacją obciążenia w zakresie 1-10 stopni....

☆ Kettler Rower indukcyjny tour 800 (7640119481449) ☆

Kettler Rower indukcyjny tour 800 (7640119481449) Najniższa Cena Online

☆ Kettler Rower indukcyjny tour 800 (7640119481449) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Rower indukcyjny tour 800 (7640119481449)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rowerek treningowy KETTLER TOUR 800 to najnowocześniejszy i najbardziej innowacyjny technicznie rower w rodzinie KETTLER. Będzie rewelacyjnym towarzyszem w drodze do Twojej wymarzonej formy. Niezależnie od tego czy Twoim celem jest zrzucenie zbędnych kilogramów, wyrzeźbienie sylwetki, poprawa kondycji, przygotowanie się do sezonu rowerowego czy start w zawodach możesz wybrać program dobrany do Twoich potrzeb lub go po prostu stworzyć.

  Komputer zaopatrzony jest w funkcję IPN Coaching, w której na podstawie przeprowadzonego testu kondycji i określonego przez Ciebie celu, stworzony jest plan treningu składający się z 24 sesji treningowych, które są na bieżąco optymalizowane w oparciu o aktualne wyniki.

  Model TOUR 800 zniewala różnorodnością treningów, które sądostępne na barwnym wyświetlaczu TFT klasy premium o rozmiarach 155x86 mm. Po wprowadzeniu Twoich danych możesz cieszyć się słusznym programem, dzięki intensywności dostosowanej do Twoich potrzeb i progresywnia treningu.

  W czasie rzeczywistym Twoja sprawność pokazywana jest na wyświetlaczu. KETTLER TOUR 800 sugerowany jest każdemu, komu zależy na regularnym i produktywnym treningu. Poziom oporu można zmieniać w zakresie 25-400 watów (co 5 wat), umożliwia przypasowanie intensywności treningu do indywidualnych potrzeb.

  podczas treningu można wybrać jeden z 15 programów, dobranych do najróżniejszych stopni efektywności. Za pomocą konfiguratora można tworzyć świeże programy lub modyfikować już istniejące. Komputer treningowy pozwala także na skonfigurowanie 4 użytkowników, dzięki temu każdy z domowników będzie miał dostęp do swoich informacji z ostatnich treningów.

  wielkie i komfortowe siodełko posiada podwójną regulację: wysokości i odległości od kierownicy. Funkcjonalna, sportowa kierownica ma możliwość regulacji kąta nachylenia i dobrania do wzrostu. Rower stacjonarny to jedno z podstawowych sprzętów do kształtowania kondycji i sylwetki.

  należycie wpływa na pracę układu krążeniowo-oddechowego. Jazda na rowerku treningowym pomaga spalić zbędne kalorie i schudnąć. Może być użytkowany w treningu cardio, obwodowym jak i rehabilitacji.

  Cicha i płynna praca zezwala na trening w domu. Kółka transportowe umożliwiają komfortowe przestawienie ergometru po skończonym treningu. Komputer treningowy obszerny, czytelny, barwny, instynktowny w obsłudze ekran TFT o rozmiarach 155x86 mm wyświetla siedem najważniejszych parametrów treningu.

  Wyświetlane parametry: czas treningu dystans (km albo mile) zużycie energii (kcal albo kJ) tętno szybkość kadencja (obr./min) moc (w Watach) posiada 15 zaprogramowanych programów treningowych, dzięki którym realne jest dobranie intensywności treningu do efektywności i kondycji użytkownika.

  zaimplementowany konfigurator pozwala dowolnie rozbudowywać i zmieniać programy treningowe. Ergometr może być wykorzystywany w dwóch trybach: TRYB AUTO (niezależny od ilości obr./min) TRYB MANU (zależny od ilości obr./min) dostępne programy treningowe (szczegółowy opis znajduje się w instrukcji obsługi komputera): szybki start Trening WYZWANIE KETTMAPS KETTLER WORLD TOURS Trening HIT Trening HRC IPN Coaching 30 min.

  fitnessu Trening w rozmaitych strefach tętna 30 min. Spalania tłuszczu Regulacja oporu KETTLER TOUR 800 to indukcyjny rower z 10 kg kołem zamachowym. Poziom oporu można zmieniać w zakresie 25-400 watów (co 5 wat).

  Siodełko pokaźne, wygodne siodełko posiada podwójną regulację. Osiągalna jest zarówno zmiana wysokości siodełka jak i jego odległości od kierownicy. Dzięki temu każdy, niezależnie od wzrostu, wyszuka stosowne ustawienie.

  Rama solidna, stalowa rama gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo podczas treningu. Obudowa wyprodukowana z wysokiej jakości materiałów, stanowi rewelacyjne wyciszenie indukcyjnego systemu oporu. Kierownica Sportowa kierownica z możliwością ustawienia w rozmaitych pozycjach, zezwala na dobranie do wzrostu i stylu jazdy.

  Sensory dotykowe Umieszczone na kierownicy sensory dotykowe pozwalają na pomiar tętna. Do treningu HRC zalecane jest stosowanie pasa na piersiowego z technologią Bluetooth (nie jest załączony do urządzenia).

  Uchwyt na smartfon Uchwyt na tablet albo smartfon pozwala na wygodne umieszczenie urządzenia mobilnego w zasięgu wzroku i korzystania z dodatkowego wyświetlacza podczas treningu. Pedały przeciwpoślizgowe, samopoziomujące się pedały, z dostosowywanymi paskami Bluetooth Zintegrowany inteligentny system Bluetooth, umożliwia korzystanie z najmocniej motywujących aplikacji dedykowanych do treningu.

  Kompatybilny z aplikacją fitness Kinomap (subskrypcja nie jest wliczona w cenę urządzenia Google Play lub App Store), a także z KETTLER WORLD TOURS. Kółka transportowe Kółka transportowe komfortowy transport rowerku po treningu.

  SPECYFIKACJA rodzaj urządzenia: rower treningowy pionowy wariant: indukcyjny Waga koła zamachowego: 10 kg Regulacja oporu: elektroniczna, 25-400 W (co 5 W) ilość programów treningowych: 15, z możliwością rozbudowy Maksymalna waga użytkownika: 150 kg Pomiary: czas, szybkość, dystans, kadencja (obr./min), tętno, kalorie, strefa tętna, moc w watach Wyposażenie: komputer treningowy premium, uchwyt na smartfon, sensory dotykowe, kółka transportowe, uchwyty na stopy Kierownica: sportowa, dostosowywana wysokość i kąt nachylenia Siodełko: praktyczne, dostosowywane w pionie i w poziomie Zasilanie: zasilacz (230V) wymiary po rozłożeniu (dł.

  x szer. X wys.): 119x55x137 cm Waga urządzenia: 38 kgPodobne zestawienia:


Najtańsze rowery treningowe Kettler – Ranking lipiec 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze rowery treningowe Kettler, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich rowerów stacjonarnych Kettler jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Rower treningowy axos avior m | marki Kettler ☆

Rower treningowy axos avior m | marki Kettler Najniższa Cena Online

☆ Rower treningowy axos avior m | marki Kettler - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Rower treningowy axos avior m | marki Kettler
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Kettler Avior M

  Rowerek treningowy KETTLER AVIOR M to następca i odpowiednik modelu KETTLER CYCLE M . Rower pochodzi z linii KETTLER AXOS.

  KETTLER AVIOR M to magnetyczny rower treningowy z 8 stopniowym zakresem obciążenia. Komputer treningowy z czytelnym wyświetlaczem i wygodnymi przyciskami umożliwia kontrolę parametrów treningu. Opór magnetyczny zagwarantuje płynną i cichą pracę. Sterowanie oporem odbywa się za pomocą pokrętła umieszczonego tuż pod kierownicą.

  duże i komfortowe siodełko posiada regulację wysokości i kąta nachylenia siodełka. funkcjonalna kierownica posiada możliwość regulacji kąta nachylenia.

  Rowerek stacjonarny jest głównie wybieranym urządzeniem do treningu w domu. Regularne ćwiczenia pozwalają bowiem na osiągnięcie prędkich rezultatów w zakresie kształtowania kondycji, a także sylwetki. Jazda na rowerku treningowym pomaga spalić zbędne kalorie i schudnąć. Poprawnie wpływa także na pracę układu krążeniowo-oddechowego. Rower może być używany w treningu cardio, obwodowym jak i w rehabilitacji.

  Rowerek KETTLER AVIOR M polecany jest każdemu, niezależnie od wieku i kondycji. 8 poziomów regulacji oporu pozwala na dobranie intensywności treningu do jednostkowych potrzeb. Docenią go także osoby starsze, ponieważ trening na rowerku nie obciąża stawów i nie powoduje urazów i kontuzji.

  Rower jest kompaktowy – jego montaż jest prosty i prędki, a po rozłożeniu nie zajmuje mnóstwo miejsca. Kółka transportowe umożliwią łatwe przestawienie roweru po skończonym treningu. Cicha i płynna praca roweru pozwala na trening w domu.

  Komputer treningowy

  Czytelny, intuicyjny w obsłudze, wyświetla sześć najważniejszych parametrów treningu.

  Wyświetlane właściwości:

  • czas treningu
  • dystans
  • zużycie kalorii
  • tętno
  • szybkość
  • kadencja (obr./min)

  Komputer zasilany jest 2 bateriami AA 1.5V. Nie wymaga uzupełniającego zasilacza, dzięki temu może być stosowany w dowolnym miejscu.

  • wariant urządzenia: rower treningowy pionowy
  • typ: magnetyczny
  • Waga koła zamachowego: 6 kg
  • Regulacja oporu: manualna, 1 - 8
  • Maksymalna waga użytkownika: 110 kg
  • Pomiary: czas, prędkość, dystans, kadencja (obr./min), tętno, kalorie
  • Wyposażenie: komputer treningowy, sensory dotykowe, kółka transportowe, uchwyty na stopy
  • Kierownica: U-kształtna, regulowany kąt nachylenia
  • Siodełko: poręczne, dostosowywane w pionie, a także możliwość ustawienia kąta nachylenia
  • Zasilanie: baterie (2 szt. AA)
  • rozmiary po rozłożeniu (dł x szer x wys): 80x64x144 cm
  • Waga: 35 kg

  KETTLER AVIOR M to magnetyczny rower z 6 kg kołem zamachowym i 8 poziomami oporu. Poziom oporu dostosowywany jest manualnie, za pomocą pokrętła umieszczonego pod kierownicą. Regulacja w zakresie od 1 do 8 pozwala scalić poziom treningu do indywidualnych potrzeb.

  pokaźne, wygodne siodełko posiada możliwość regulacji i dostosowania do potrzeb użytkownika. Możliwa jest zmiana wysokości siodełka, a także jego kąta nachylenia. Dzięki czemu każdy wyszuka trafne ustawienie.

  • U-kształtna kierownica z regulacją kąta nachylenia pozwala na dobranie do wzrostu i stylu jazdy.
  • Sensory dotykowe - Umieszczone na kierownicy, umożliwiają pomiar tętna.
  • mocna, stalowa rama gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo podczas treningu.
  • pokrywa - wytwarzana z wysokiej jakości materiałów, stanowi genialne wyciszenie magnetycznego systemu oporu.
  • Pedały - antypoślizgowe, samopoziomujące się pedały, z regulowanymi paskami.
  • Kółka transportowe wygodny transport rowerku po treningu

☆ Rower magnetyczny KETTLER Hoi Ride Szary (7640119482071) ☆

Rower magnetyczny KETTLER Hoi Ride Szary (7640119482071) Najniższa Cena Online

☆ Rower magnetyczny KETTLER Hoi Ride Szary (7640119482071) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Rower magnetyczny KETTLER Hoi Ride Szary (7640119482071)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rower treningowy KETTLER HOI RIDE z głębokim wejściem to nadzwyczajny wybór dla początkujących sportowców, którzy chcą regularnie trenować w domu. Trenażer zniewala na ogół wygodą, konkretną konstrukcją i wyposażeniem, w którym nie brakuje funkcjonalnych elementów i funkcji. Płynną i cichą pracę maszyny gwarantuje magnetyczny układ hamulcowy z ręczną regulacją obciążenia w zakresie 1-10 poziomów....

☆ Kettler Rower magnetyczny hoi ride granatowy (7640119482088) ☆

Kettler Rower magnetyczny hoi ride granatowy (7640119482088) Najniższa Cena Online

☆ Kettler Rower magnetyczny hoi ride granatowy (7640119482088) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Rower magnetyczny hoi ride granatowy (7640119482088)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rower treningowy KETTLER HOI RIDE z głębokim wejściem to wyśmienity dobór dla początkujących sportowców, którzy chcą regularnie trenować w domu. Trenażer zniewala głównie wygodą, konkretną konstrukcją i wyposażeniem, w którym nie brakuje użytecznych części i funkcji. Płynną i cichą pracę maszyny gwarantuje magnetyczny układ hamulcowy z ręczną regulacją obciążenia w zakresie 1-10 stopni....

☆ Rowerek indukcyjny KETTLER Tour 400 ☆

Rowerek indukcyjny KETTLER Tour 400 Najniższa Cena Online

☆ Rowerek indukcyjny KETTLER Tour 400 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Rowerek indukcyjny KETTLER Tour 400
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rowerek treningowy KETTLER TOUR 400 polecany jest każdemu, komu zależy na regularnym i efektywnym treningu w warunkach domowych. Podczas treningu można wybrać jeden z 10 programów treningowych. Niezależnie od tego czy Twoim celem jest zrzucenie zbędnych kilogramów, wyrzeźbienie sylwetki, poprawa kondycji - możesz wybrać program dostosowany do Twoich potrzeb albo go po prostu stworzyć.

  za pomocą konfiguratora można kreować świeże programy lub modyfikować już istniejące. Komputer treningowy pozwala także na skonfigurowanie 4 użytkowników, dzięki czemu każdy z domowników będzie miał dostęp do swych danych z ostatnich treningów.

  Ergometr zaopatrzony jest w indukcyjny układ hamulcowy z 2 trybami użytkowania. Tryb AUTO (niezależny od szybkości obrotowej) W tym trybie wprowadzasz swoje docelowe obciążenie w Watach. Wartość tę zmieniasz poprzez obracanie przycisku pokrętłem.

  Na podstawie docelowej wartości obciążenia ergometr wyliczy aktualną kadencję, konieczny dla osiągnięcia wartości docelowej opór hamowania i będzie go zmieniać w zależności od zmiany kadencji. W ten sposób wybrane obciążenie jest zapewnione przez cały czas trwania treningu.

  osiągalne jest ustawienie wartości obciążenia z zakresu 25-250 W, co 5 W. Tryb MANU (zależny od szybkości obrotowej) W trybie MANU wybierasz opór hamowania („bieg“). Pozostanie on na stałym poziomie, niezależnie od kadencji.

  Obciążenie podawane w Watach będzie wynikiem oporu i będzie się zmieniało w zależności od wybranego biegu i kadencji. Ergometr zachowuje się jak rower szosowy. Szerokie i wygodne siodełko FOAM posiada podwójną regulację: wysokości i odległości od kierownicy.

  praktyczna kierownica ma możliwość regulacji kąta nachylenia i dostosowania do wzrostu. Rower stacjonarny to jedno z podstawowych sprzętów do kształtowania kondycji i sylwetki. Poprawnie wpływa na pracę układu krążeniowo-oddechowego.

  Jazda na rowerku treningowym pomaga spalić zbędne kalorie i schudnąć. Może być wykorzystywany w treningu cardio, obwodowym jak i rehabilitacji. Cicha i płynna praca umożliwia trening w domu. Kółka transportowe zezwalają na wygodne przestawienie ergometru po skończonym treningu.

  Komputer treningowy Czytelny, kolorowy, intuicyjny w obsłudze wyświetlacz LC o wymiarach 117x86 mm wyświetla siedem najważniejszych parametrów treningu. Wyświetlane właściwości: czas treningu dystans (km albo mile) zużycie energii (kcal lub kJ) tętno prędkość kadencja (obr./min) moc (w Watach) ma 10 wbudowanych programów treningowych, dzięki którym realne jest dobranie intensywności treningu do produktywności i kondycji użytkownika.

  zastosowany konfigurator pozwala dowolnie rozbudowywać i zmieniać programy treningowe. Ergometr może być stosowany w dwóch trybach: TRYB AUTO (niezależny od prędkości obrotowej) TRYB MANU (zależny od prędkości obrotowej) dostępne programy treningowe (szczegółowy opis znajduje się w instrukcji obsługi komputera): prędki start Trening z wyróznionym celem (czas/dystans/kalorie) Trening HRC Trening na trasie o najróżniejszym profilu (trasa płaska, wzgórze, góra) Regulacja oporu KETTLER TOUR 400 to indukcyjny rower z 6 kg kołem zamachowym.

  Poziom oporu można zmieniać w zakresie 25-250 watów (co 5 wat). Siodełko pokaźne, komfortowe siodełko FOAM ma podwójną regulację. Realna jest równocześnie zmiana wysokości siodełka jak i jego odległości od kierownicy.

  dzięki czemu każdy, niezależnie od wzrostu, wynajdzie słuszne ustawienie. Rama potężna, stalowa rama zapewnia stabilność i bezpieczeństwo w trakcie treningu. Pokrywa tworzona z wysokiej jakości tworzyw, stanowi idealne wyciszenie indukcyjnego systemu oporu.

  Kierownica Kierownica w zarysie litery U z możliwością ustawienia w różnych pozycjach, umożliwia przypasowanie do wzrostu i stylu jazdy. Sensory dotykowe Umieszczone na kierownicy sensory dotykowe umożliwiają pomiar tętna.

  Do treningu HRC zalecane jest stosowanie pasa na piersiowego z technologią Bluetooth (nie jest załączony do urządzenia). Uchwyt na smartfon Uchwyt na tablet lub smartfon zezwala na komfortowe umieszczenie urządzenia przenośnego w zasięgu wzroku i korzystania z uzupełniającego wyświetlacza podczas treningu.

  Pedały antypoślizgowe, samopoziomujące się pedały, z dostosowywanymi paskami Bluetooth Zintegrowany inteligentny system Bluetooth, umożliwia korzystanie z najszczególniej motywujących aplikacji asygnowanych do treningu.

  Kompatybilny z aplikacją fitness Kinomap*, którą można pobrać z Google Play lub App Store. Aplikacja Kinomap to dostęp do wirtualnych tras z całego świata, a także możliwość trenowania z innymi użytkownikami aplikacji.

  sprawdź aktualne wyzwania albo stwórz własne.!podczas składania zamówienia, w uwagach napisz KINOMAP, otrzymasz od nas 1-miesięczną subskrypcję aplikacji Kinomap GRATIS! Kółka transportowe Kółka transportowe komfortowy transport rowerku po treningu.

  SPECYFIKACJA rodzaj urządzenia: rower treningowy pionowy typ: indukcyjny Waga koła zamachowego: 6 kg Regulacja oporu: elektroniczna, 25-250 W (co 5 W) liczba programów treningowych: 10, z możliwością konfiguracji Maksymalna waga użytkownika: 130 kg Pomiary: czas, szybkość, dystans, kadencja (obr./min), tętno, kalorie, moc w watach Wyposażenie: progresywny komputer treningowy, uchwyt na smartfon, sensory dotykowe, kółka transportowe, uchwyty na stopy Kierownica: sportowa, regulowany kąt nachylenia Siodełko: funkcjonalne, dostosowywane w pionie i w poziomie Zasilanie: zasilacz (230V) przystępne języki MENU:7 (EN, DE, FR, IT, NL, PL, RU) Łączność: Bluetooth, Kinomap wymiary po rozłożeniu (dł.

  x szer. X wys.): 119x55x137 cm Waga urządzenia: 34 kg


☆ Rower indukcyjny KETTLER Hoi Tour Szary (7640119482118) ☆

Rower indukcyjny KETTLER Hoi Tour Szary (7640119482118) Najniższa Cena Online

☆ Rower indukcyjny KETTLER Hoi Tour Szary (7640119482118) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Rower indukcyjny KETTLER Hoi Tour Szary (7640119482118)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower indukcyjny KETTLER Hoi Tour+ to idealny dobór niezależnie od tego czy Twoim celem jest zrzucenie zbędnych kilogramów, wyrzeźbienie sylwetki, poprawa kondycji, przygotowanie się do sezonu rowerowego czy start w zawodach możesz wybrać program przypasowany do Twoich potrzeb lub go po prostu stworzyć....Podsumowanie, czyli jaki stacjonarny rower treningowy Kettler najlepszy?


Najlepszy stacjonarny rower treningowy Kettler w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy stacjonarny rower treningowy Kettler w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane rowery stacjonarne – Zestawienie lipiec 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji rowerów stacjonarnych Kettler nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych stacjonarnych rowerów do treningu domowego.


Powiązania tematyczne:

 • jaki stacjonarny rower treningowy Kettler opinie i efekty,
 • dobre rowery treningowe Kettler cena,
 • ranking rowerów stacjonarnych Kettler,
 • stacjonarny rower treningowy Kettler jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o rowerach stacjonarnych Kettler

#1 Gdzie szukać opinii o rowerach stacjonarnych Kettler?

Aktualnie zaprezentowane informacje o rowerach stacjonarnych Kettler odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki stacjonarny rower treningowy Kettler najlepszy? Który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych rowerach stacjonarnych Kettler warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z rowerami treningowymi Kettler do domowych ćwiczeń, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie rowery treningowe Kettler są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z rowerami treningowymi Kettler zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach rowery treningowe Kettler to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *