FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking rowerów stacjonarnych Kettler. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Treningowe rowery stacjonarne / Ranking rowerów stacjonarnych Kettler


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych rowerów stacjonarnych Kettler. Opracowane zestawienia są aktualne listopad 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych rowerów stacjonarnych Kettler,
 • TOP5 często wybieranych stacjonarnych rowerów do treningu domowego.

Jakie rowery treningowe Kettler najlepiej wybrać? Ranking listopad 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane rowery treningowe Kettler, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking rowerów stacjonarnych Kettler, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Kettler Tour 800 ☆

Kettler Tour 800 Najniższa Cena Online

☆ Kettler Tour 800 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Tour 800
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rowerek treningowy KETTLER TOUR 800 to najnowocześniejszy i najbardziej innowacyjny technicznie rower w rodzinie KETTLER. Będzie rewelacyjnym towarzyszem w drodze do Twojej wymarzonej formy. Niezależnie od tego czy Twoim celem jest zrzucenie zbędnych kilogramów, wyrzeźbienie sylwetki, poprawa kondycji, przygotowanie się do sezonu rowerowego czy start w zawodach możesz wybrać program dobrany do Twoich potrzeb lub go po prostu stworzyć.

  Komputer zaopatrzony jest w funkcję IPN Coaching, w której na podstawie przeprowadzonego testu kondycji i określonego przez Ciebie celu, stworzony jest plan treningu składający się z 24 sesji treningowych, które są na bieżąco optymalizowane w oparciu o aktualne wyniki.

  Model TOUR 800 zniewala różnorodnością treningów, które sądostępne na barwnym wyświetlaczu TFT klasy premium o rozmiarach 155x86 mm. Po wprowadzeniu Twoich danych możesz cieszyć się słusznym programem, dzięki intensywności dostosowanej do Twoich potrzeb i progresywnia treningu.

  W czasie rzeczywistym Twoja sprawność pokazywana jest na wyświetlaczu. KETTLER TOUR 800 sugerowany jest każdemu, komu zależy na regularnym i produktywnym treningu. Poziom oporu można zmieniać w zakresie 25-400 watów (co 5 wat), umożliwia przypasowanie intensywności treningu do indywidualnych potrzeb.

  podczas treningu można wybrać jeden z 15 programów, dobranych do najróżniejszych stopni efektywności. Za pomocą konfiguratora można tworzyć świeże programy lub modyfikować już istniejące. Komputer treningowy pozwala także na skonfigurowanie 4 użytkowników, dzięki temu każdy z domowników będzie miał dostęp do swoich informacji z ostatnich treningów.

  wielkie i komfortowe siodełko posiada podwójną regulację: wysokości i odległości od kierownicy. Funkcjonalna, sportowa kierownica ma możliwość regulacji kąta nachylenia i dobrania do wzrostu. Rower stacjonarny to jedno z podstawowych sprzętów do kształtowania kondycji i sylwetki.

  należycie wpływa na pracę układu krążeniowo-oddechowego. Jazda na rowerku treningowym pomaga spalić zbędne kalorie i schudnąć. Może być użytkowany w treningu cardio, obwodowym jak i rehabilitacji.

  Cicha i płynna praca zezwala na trening w domu. Kółka transportowe umożliwiają komfortowe przestawienie ergometru po skończonym treningu. Komputer treningowy obszerny, czytelny, barwny, instynktowny w obsłudze ekran TFT o rozmiarach 155x86 mm wyświetla siedem najważniejszych parametrów treningu.

  Wyświetlane parametry: czas treningu dystans (km albo mile) zużycie energii (kcal albo kJ) tętno szybkość kadencja (obr./min) moc (w Watach) posiada 15 zaprogramowanych programów treningowych, dzięki którym realne jest dobranie intensywności treningu do efektywności i kondycji użytkownika.

  zaimplementowany konfigurator pozwala dowolnie rozbudowywać i zmieniać programy treningowe. Ergometr może być wykorzystywany w dwóch trybach: TRYB AUTO (niezależny od ilości obr./min) TRYB MANU (zależny od ilości obr./min) dostępne programy treningowe (szczegółowy opis znajduje się w instrukcji obsługi komputera): szybki start Trening WYZWANIE KETTMAPS KETTLER WORLD TOURS Trening HIT Trening HRC IPN Coaching 30 min.

  fitnessu Trening w rozmaitych strefach tętna 30 min. Spalania tłuszczu Regulacja oporu KETTLER TOUR 800 to indukcyjny rower z 10 kg kołem zamachowym. Poziom oporu można zmieniać w zakresie 25-400 watów (co 5 wat).

  Siodełko pokaźne, wygodne siodełko posiada podwójną regulację. Osiągalna jest zarówno zmiana wysokości siodełka jak i jego odległości od kierownicy. Dzięki temu każdy, niezależnie od wzrostu, wyszuka stosowne ustawienie.

  Rama solidna, stalowa rama gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo podczas treningu. Obudowa wyprodukowana z wysokiej jakości materiałów, stanowi rewelacyjne wyciszenie indukcyjnego systemu oporu. Kierownica Sportowa kierownica z możliwością ustawienia w rozmaitych pozycjach, zezwala na dobranie do wzrostu i stylu jazdy.

  Sensory dotykowe Umieszczone na kierownicy sensory dotykowe pozwalają na pomiar tętna. Do treningu HRC zalecane jest stosowanie pasa na piersiowego z technologią Bluetooth (nie jest załączony do urządzenia).

  Uchwyt na smartfon Uchwyt na tablet albo smartfon pozwala na wygodne umieszczenie urządzenia mobilnego w zasięgu wzroku i korzystania z dodatkowego wyświetlacza podczas treningu. Pedały przeciwpoślizgowe, samopoziomujące się pedały, z dostosowywanymi paskami Bluetooth Zintegrowany inteligentny system Bluetooth, umożliwia korzystanie z najmocniej motywujących aplikacji dedykowanych do treningu.

  Kompatybilny z aplikacją fitness Kinomap (subskrypcja nie jest wliczona w cenę urządzenia Google Play lub App Store), a także z KETTLER WORLD TOURS. Kółka transportowe Kółka transportowe komfortowy transport rowerku po treningu.

  SPECYFIKACJA rodzaj urządzenia: rower treningowy pionowy wariant: indukcyjny Waga koła zamachowego: 10 kg Regulacja oporu: elektroniczna, 25-400 W (co 5 W) ilość programów treningowych: 15, z możliwością rozbudowy Maksymalna waga użytkownika: 150 kg Pomiary: czas, szybkość, dystans, kadencja (obr./min), tętno, kalorie, strefa tętna, moc w watach Wyposażenie: komputer treningowy premium, uchwyt na smartfon, sensory dotykowe, kółka transportowe, uchwyty na stopy Kierownica: sportowa, dostosowywana wysokość i kąt nachylenia Siodełko: praktyczne, dostosowywane w pionie i w poziomie Zasilanie: zasilacz (230V) wymiary po rozłożeniu (dł.

  x szer. X wys.): 119x55x137 cm Waga urządzenia: 38 kg


☆ Kettler Axos Avior R ☆

Kettler Axos Avior R Najniższa Cena Online

☆ Kettler Axos Avior R - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Axos Avior R
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Axos Avior R to jeden z bardziej nowoczesnych modeli znanej firmy Kettler. Zrównoważone i wysokiej jakości przetworzone urządzenie wyświetla do siedmiu danych treningowych na wyraźnym wyświetlaczu - w tym prędkość i czas.

  Urządzenie zostało zaopatrzone w czujniki tętna, które zostały umieszczone w kierownicy. Opcjonalnie można też wykorzystać paska na klatkę piersiową. Daj się zainspirować wieloma najróżniejszymi programami treningowymi i przypasuj trening do swoich upodobań!

  Avior R ma wyjątkowo wygodną i bezpieczną pozycję siedzącą....


☆ Kettler Axos Avior M ☆

Kettler Axos Avior M Najniższa Cena Online

☆ Kettler Axos Avior M - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Axos Avior M
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Kettler Avior M

  Rowerek treningowy KETTLER AVIOR M to następca i odpowiednik modelu KETTLER CYCLE M . Rower pochodzi z kolekcji KETTLER AXOS.

  KETTLER AVIOR M to magnetyczny rower treningowy z 8 stopniowym zakresem obciążenia. Komputer treningowy z czytelnym wyświetlaczem i komfortowymi przyciskami zezwala na kontrolę parametrów treningu. Opór magnetyczny gwarantuje płynną i cichą pracę. Sterowanie oporem odbywa się przy pomocy pokrętła umieszczonego tuż pod kierownicą.

  znaczne i komfortowe siodełko ma regulację wysokości oraz kąta nachylenia siodełka. poręczna kierownica ma możliwość regulacji kąta nachylenia.

  Rowerek stacjonarny jest typowo wybieranym urządzeniem do treningu w domu. Regularne ćwiczenia pozwalają bowiem na osiągnięcie prędkich rezultatów w zakresie kształtowania kondycji oraz sylwetki. Jazda na rowerku treningowym pomaga spalić zbędne kalorie i schudnąć. Poprawnie wpływa także na pracę układu krążeniowo-oddechowego. Rower może być użytkowany w treningu cardio, obwodowym jak i w rehabilitacji.

  Rowerek KETTLER AVIOR M sugerowany jest każdemu, niezależnie od wieku i kondycji. 8 poziomów regulacji oporu umożliwia przypasowanie intensywności treningu do indywidualnych potrzeb. Docenią go także osoby starsze, ponieważ trening na rowerku nie obciąża stawów i nie sprawia urazów i kontuzji.

  Rower jest kompaktowy – jego montaż jest prosty i prędki, a po rozłożeniu nie zajmuje niemało miejsca. Kółka transportowe umożliwią proste przestawienie roweru po skończonym treningu. Cicha i płynna praca roweru umożliwia trening w domu.

  Komputer treningowy

  Czytelny, intuicyjny w obsłudze, wyświetla sześć najważniejszych parametrów treningu.

  Wyświetlane właściwości:

  • czas treningu
  • dystans
  • zużycie kalorii
  • tętno
  • szybkość
  • kadencja (obr./min)

  Komputer zasilany jest 2 bateriami AA 1.5V. Nie wymaga dodatkowego zasilacza, dzięki czemu może być użytkowany w dowolnym miejscu.

  • typ urządzenia: rower treningowy pionowy
  • rodzaj: magnetyczny
  • Waga koła zamachowego: 6 kg
  • Regulacja oporu: manualna, 1 - 8
  • Maksymalna waga użytkownika: 110 kg
  • Pomiary: czas, szybkość, dystans, kadencja (obr./min), tętno, kalorie
  • Wyposażenie: komputer treningowy, sensory dotykowe, kółka transportowe, uchwyty na stopy
  • Kierownica: U-kształtna, regulowany kąt nachylenia
  • Siodełko: użyteczne, dostosowywane w pionie, a także możliwość ustawienia kąta nachylenia
  • Zasilanie: baterie (2 szt. AA)
  • rozmiary po rozłożeniu (dł x szer x wys): 80x64x144 cm
  • Waga: 35 kg

  KETTLER AVIOR M to magnetyczny rower z 6 kg kołem zamachowym i 8 poziomami oporu. Poziom oporu regulowany jest manualnie, za pomocą pokrętła umieszczonego pod kierownicą. Regulacja w zakresie od 1 do 8 pozwala zespolić poziom treningu do indywidualnych potrzeb.

  spore, komfortowe siodełko ma możliwość regulacji i dostosowania do potrzeb użytkownika. Realna jest zmiana wysokości siodełka oraz jego kąta nachylenia. Dzięki czemu każdy odszuka adekwatne ustawienie.

  • U-kształtna kierownica z regulacją kąta nachylenia umożliwia dobranie do wzrostu i stylu jazdy.
  • Sensory dotykowe - Umieszczone na kierownicy, umożliwiają pomiar tętna.
  • konkretna, stalowa rama zagwarantuje stabilność i bezpieczeństwo podczas treningu.
  • obudowa - wykonana z wysokiej jakości tworzyw, stanowi genialne wyciszenie magnetycznego systemu oporu.
  • Pedały - antypoślizgowe, samopoziomujące się pedały, z regulowanymi paskami.
  • Kółka transportowe wygodny transport rowerku po treningu

☆ Kettler Ride 100 ☆

Kettler Ride 100 Najniższa Cena Online

☆ Kettler Ride 100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Ride 100
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rowerek treningowy KETTLER RIDE 100 następca i odpowiednik modelu KETTLER GIRO C1 Classic.

  KETTLER RIDE 100 to magnetyczny rower treningowy z 8 stopniowym zakresem obciążenia. Komputer treningowy z czytelnym wyświetlaczem i wygodnymi przyciskami zezwala na kontrolę parametrów treningu. Opór magnetyczny zapewnia płynną i cichą pracę. Sterowanie oporem odbywa się przy pomocy pokrętła umieszczonego tuż pod kierownicą.

  spore i wygodne siodełko ma podwójną regulację: wysokości i odległości od kierownicy. funkcjonalna kierownica ma możliwość regulacji kąta nachylenia i dopasowania do wzrostu.

  Rower stacjonarny to jedno z podstawowych sprzętów do kształtowania kondycji i sylwetki. Prawidłowo wpływa na pracę układu krążeniowo-oddechowego. Jazda na rowerku treningowym pomaga spalić zbędne kalorie i schudnąć. Może być wykorzystywany w treningu cardio, obwodowym jak i rehabilitacji.

  Rowerek KETTLER RIDE 100 rekomendowany jest każdemu, niezależnie od wieku i kondycji. 8 poziomów regulacji oporu zezwala na dopasowanie intensywności treningu do jednostkowych potrzeb. Docenią go także osoby starsze, ponieważ trening na rowerku nie obciąża stawów i nie powoduje urazów i kontuzji.

  Cicha i płynna praca roweru zezwala na trening w domu. Rower nie zajmuje sporo miejsca. Kółka transportowe umożliwią przystępne przestawienie roweru po skończonym treningu.

  Komputer treningowy

  Czytelny, instynktowny w obsłudze, wyświetla sześć najważniejszych parametrów treningu.

  Wyświetlane parametry:

  • czas treningu
  • dystans
  • zużycie energii (kcal/kJ)
  • tętno
  • szybkość (km/mile)
  • kadencja (obr./min)

  Komputer zasilany jest 2 bateriami AA 1.5V. Nie wymaga dopełniającego zasilacza, dzięki czemu może być używany w dowolnym miejscu.

  • wariant urządzenia: rower treningowy pionowy
  • rodzaj: magnetyczny
  • Waga koła zamachowego: 6 kg
  • Regulacja oporu: manualna, 1 - 8
  • Maksymalna waga użytkownika: 130 kg
  • Pomiary: czas, prędkość, dystans (km/mile), kadencja (obr./min), tętno, spalone kalorie (kcal/kJ)
  • Wyposażenie: komputer treningowy, uchwyt na smartfon, sensory dotykowe, kółka transportowe, uchwyty na stopy
  • Kierownica: U-kształtna, regulowana wysokość i kąt nachylenia
  • Siodełko: ergonomiczne, regulowane w pionie i w poziomie
  • Zasilanie: baterie (2 szt. AA)
  • rozmiary po rozłożeniu (dł x szer x wys): 90x54x136 cm
  • Waga urządzenia: 35 kg

  KETTLER RIDE 100 to magnetyczny rower z 6 kg kołem zamachowym i 8 poziomami oporu. Poziom oporu regulowany jest manualnie, przy pomocy pokrętła umieszczonego pod kierownicą. Regulacja w zakresie od 1 do 8 pozwala zintegrować poziom treningu do jednostkowych potrzeb.

  obfite, wygodne siodełko ma podwójną regulację. Osiągalna jest równocześnie zmiana wysokości siodełka jak i jego odległości od kierownicy. Dzięki temu każdy, niezależnie od wzrostu, odszuka słuszne ustawienie.

  wymiary siodełka:

  • szerokość: 30 cm
  • długość: 30 cm

  Siodełko ma 10 poziomów regulacji wysokości. Osiągalne jest ustawienie go na wysokościach od 80 do 110 cm, licząc od podłogi.

  U-kształtna kierownica z regulacją kąta nachylenia zezwala na przypasowanie do wzrostu i stylu jazdy.

  Sensory dotykowe Umieszczone na kierownicy, zezwalają na pomiar pulsu.

  Rama konkretna, stalowa rama zagwarantuje stabilność i bezpieczeństwo podczas treningu.

  pokrywa wykonana z wysokiej jakości materiałów, stanowi nieprzeciętne wyciszenie magnetycznego systemu oporu.

  Pedały antypoślizgowe, samopoziomujące się pedały, z regulowanymi paskami

  Uchwyt na smartfon Uchwyt na tablet albo smartfon pozwala na wygodne umieszczenie urządzenia przenośnego w zasięgu wzroku i korzystania z niego podczas treningu

  Kółka transportowe Kółka transportowe komfortowy transport rowerku po treningu.

  możliwe jest także wypoziomowanie urządzenia.


☆ Kettler Axos Avior P ☆

Kettler Axos Avior P Najniższa Cena Online

☆ Kettler Axos Avior P - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Axos Avior P
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rowerek treningowy KETTLER AVIOR P BLACK

  to następca i odpowiednik modelu KETTLER CYCLE P. Rower pochodzi z linii KETTLER AXOS.

  KETTLER AVIOR P to magnetyczny rower treningowy z 16 stopniowym zakresem obciążenia.

  Na tle innych rowerków eksponuje go bogactwo dostępnych programów treningowych i funkcji.

  Opór magnetyczny gwarantuje płynną i cichą pracę. Poziom trudności treningu dostosowywany jest za pomocą komputera treningowego. 16 stopni regulacji oporu umożliwia dobranie intensywności treningu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Do każdego poziomu oporu dostępny jest także jeden z 12 programów, przypasowanych do poziomu skuteczności. Komputer treningowy pozwala także na stworzenie 4 profili użytkowników, dzięki czemu każdy z domowników będzie miał dostęp do swych informacji z ostatnich treningów.

  Komputer treningowy

  Czytelny, instynktowny w obsłudze, wyświetla siedem najważniejszych parametrów treningu.

  Wyświetlane parametry:

  • czas treningu
  • dystans
  • zużycie kalorii
  • tętno
  • szybkość
  • kadencja (obr./min)
  • temperaturę pomieszczenia

  ma 12 zaprogramowanych programów treningowych, dzięki którym osiągalne jest dobranie intensywności treningu do produktywności i kondycji użytkownika. Zezwala na regulację poziomem oporu w zakresie od 1 do 16. Na komputerze realne jest także zdefiniowania 4 profili użytkowników.

  Regulacja oporu

  KETTLER AVIOR P to magnetyczny rower z 9 kg kołem zamachowym i 16 stopniami oporu. Poziom oporu dostosowywany jest elektronicznie, przy pomocy komputera treningowego. Regulacja w zakresie od 1 do 16 pozwala zjednoczyć poziom treningu do indywidualnych potrzeb.

  • wariant urządzenia: rower treningowy pionowy
  • rodzaj: magnetyczny
  • Waga koła zamachowego: 9 kg
  • Regulacja oporu: elektroniczna, 1 - 16
  • ilość profili użytkowników: 4
  • liczba programów treningowych:12
  • Maksymalna waga użytkownika: 130 kg
  • Pomiary: czas, szybkość, dystans, kadencja (obr./min), tętno, kalorie, temperatura pomieszczenia
  • Wyposażenie: komputer treningowy, sensory dotykowe, kółka transportowe, uchwyty na stopy
  • Kierownica: U-kształtna, dostosowywany kąt nachylenia
  • Siodełko: poręczne, regulowane w pionie i w poziomie
  • Zasilanie: zasilacz (230 V)
  • wymiary po rozłożeniu (dł x szer x wys): 90x60x146 cm
  • Waga: 35 kg

  wielkie i komfortowe siodełko ma podwójną regulację: wysokości i odległości od kierownicy. funkcjonalna kierownica posiada możliwość regulacji kąta nachylenia i dopasowania do wzrostu.

  Rowerek stacjonarny jest z zasady wybieranym urządzeniem do treningu w domu. Regularne ćwiczenia pozwalają bowiem na osiągnięcie szybkich rezultatów w zakresie kształtowania kondycji oraz sylwetki. Jazda na rowerku treningowym pomaga spalić zbędne kalorie i schudnąć. Prawidłowo wpływa także na pracę układu krążeniowo-oddechowego. Rower może być wykorzystywany w treningu cardio, obwodowym jak i w rehabilitacji.

  Cicha i płynna praca roweru umożliwia trening w domu. Rower jest kompaktowy – jego montaż jest prosty i szybki, a po rozłożeniu nie zajmuje dużo miejsca. Kółka transportowe umożliwią łatwe przestawienie roweru po skończonym treningu.

  Rowerek KETTLER AVIOR P sugerowany jest każdemu, niezależnie od wieku i kondycji. Docenią go także osoby starsze, ponieważ trening na rowerku nie obciąża stawów i nie sprawia urazów i kontuzji.


☆ Kettler Ride 300 ☆

Kettler Ride 300 Najniższa Cena Online

☆ Kettler Ride 300 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Ride 300
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rowerek treningowy KETTLER RIDE 300 następca i odpowiednik modelu KETTLER 100. KETTLER RIDE 300 to magnetyczny rower treningowy z 15 stopniowym zakresem obciążenia. Komputer treningowy z czytelnym wyświetlaczem i komfortowymi przyciskami umożliwia kontrolę parametrów treningu.

  Opór magnetyczny zagwarantuje płynną i cichą pracę. Sterowanie oporem odbywa się przy pomocy pokrętła umieszczonego tuż pod kierownicą. Pokaźne i wygodne siodełko posiada podwójną regulację: wysokości i odległości od kierownicy.

  funkcjonalna kierownica ma możliwość regulacji kąta nachylenia i dopasowania do wzrostu. Rower stacjonarny to jedno z podstawowych maszyn do kształtowania kondycji i sylwetki. Poprawnie wpływa na pracę układu krążeniowo-oddechowego.

  Jazda na rowerku treningowym pomaga spalić zbędne kalorie i schudnąć. Może być wykorzystywany w treningu cardio, obwodowym jak i rehabilitacji. Rowerek KETTLER RIDE 100 rekomendowany jest każdemu, niezależnie od wieku i kondycji.

  15 poziomów regulacji oporu zezwala na dostosowanie intensywności treningu do indywidualnych potrzeb. Docenią go także osoby starsze, ponieważ trening na rowerku nie obciąża stawów i nie sprawia urazów i kontuzji.

  Cicha i płynna praca roweru pozwala na trening w domu. Rower nie zajmuje niemało miejsca. Kółka transportowe umożliwią przystępne przestawienie roweru po skończonym treningu. Komputer treningowy Czytelny, instynktowny w obsłudze, wyświetla sześć najważniejszych parametrów treningu.

  Wyświetlane parametry: czas treningu dystans zużycie kalorii tętno prędkość kadencja (obr./min) posiada 10 zaprogramowanych programów treningowych, dzięki którym możliwe jest dostosowanie intensywności treningu do sprawności i kondycji użytkownika.

  zezwala na regulację poziomem oporu w zakresie od 1 do 15. Na komputerze osiągalne jest także zdefiniowanie 4 użytkowników. Regulacja oporu KETTLER RIDE 300 to magnetyczny rower z 8 kg kołem zamachowym i 15 poziomami oporu.

  Poziom oporu regulowany jest elektronicznie, za pomocą pokrętła umieszczonego na monitorze. Regulacja w zakresie od 1 do 15 pozwala zespolić poziom treningu do jednostkowych potrzeb. Siodełko pokaźne, komfortowe siodełko posiada podwójną regulację.

  realna jest zarówno zmiana wysokości siodełka jak i jego odległości od kierownicy. Dzięki temu każdy, niezależnie od wzrostu, znajdzie optymalne ustawienie. Rozmiary siodełka (najszersze miejsce): szerokość: 30 cm długość: 30 cm Siodełko ma 10 stopni regulacji wysokości.

  możliwe jest ustawienie go na wysokościach od 80 do 110 cm, licząc od podłogi. Rama konkretna, stalowa rama zapewnia stabilność i bezpieczeństwo w trakcie treningu. Pokrywa tworzona z wysokiej jakości materiałów, stanowi rewelacyjne wyciszenie magnetycznego systemu oporu.

  Kierownica U-kształtna kierownica z regulacją kąta nachylenia umożliwia dobranie do wzrostu i stylu jazdy. Sensory dotykowe Umieszczone na kierownicy, umożliwiają pomiar tętna. Pedały antypoślizgowe, samopoziomujące się pedały, z regulowanymi paskami.

  Uchwyt na smartfon Uchwyt na tablet albo smartfon pozwala na wygodne umieszczenie urządzenia mobilnego w zasięgu wzroku i korzystania z dodatkowego wyświetlacza w trakcie treningu. Kółka transportowe Kółka transportowe komfortowy transport rowerku po treningu.

  SPECYFIKACJA rodzaj urządzenia: rower treningowy pionowy wariant: magnetyczny Waga koła zamachowego: 8 kg Regulacja oporu: elektroniczna, 1 - 15 Maksymalna waga użytkownika: 130 kg Pomiary: czas, prędkość, dystans, kadencja (obr./min), tętno, kalorie, temperatura pomieszczenia Łączność: Bluetooth, aplikacja Kinomap Wyposażenie: komputer treningowy, uchwyt na smartfon, sensory dotykowe, kółka transportowe, uchwyty na stopy Kierownica: U-kształtna, regulowany kąt nachylenia Siodełko: użyteczne, dostosowywane w pionie i w poziomie Zasilanie: zasilacz (230V) wymiary po rozłożeniu (dł.

  x szer. X wys.): 119x55x137 cm Waga: 39 kgPodobne zestawienia:


Najtańsze rowery treningowe Kettler – Ranking listopad 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze rowery treningowe Kettler, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich rowerów stacjonarnych Kettler jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Kettler Axos Avior M ☆

Kettler Axos Avior M Najniższa Cena Online

☆ Kettler Axos Avior M - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Axos Avior M
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Kettler Avior M

  Rowerek treningowy KETTLER AVIOR M to następca i odpowiednik modelu KETTLER CYCLE M . Rower pochodzi z linii KETTLER AXOS.

  KETTLER AVIOR M to magnetyczny rower treningowy z 8 stopniowym zakresem obciążenia. Komputer treningowy z czytelnym wyświetlaczem i wygodnymi przyciskami umożliwia kontrolę parametrów treningu. Opór magnetyczny zagwarantuje płynną i cichą pracę. Sterowanie oporem odbywa się za pomocą pokrętła umieszczonego tuż pod kierownicą.

  duże i komfortowe siodełko posiada regulację wysokości i kąta nachylenia siodełka. funkcjonalna kierownica posiada możliwość regulacji kąta nachylenia.

  Rowerek stacjonarny jest głównie wybieranym urządzeniem do treningu w domu. Regularne ćwiczenia pozwalają bowiem na osiągnięcie prędkich rezultatów w zakresie kształtowania kondycji, a także sylwetki. Jazda na rowerku treningowym pomaga spalić zbędne kalorie i schudnąć. Poprawnie wpływa także na pracę układu krążeniowo-oddechowego. Rower może być używany w treningu cardio, obwodowym jak i w rehabilitacji.

  Rowerek KETTLER AVIOR M polecany jest każdemu, niezależnie od wieku i kondycji. 8 poziomów regulacji oporu pozwala na dobranie intensywności treningu do jednostkowych potrzeb. Docenią go także osoby starsze, ponieważ trening na rowerku nie obciąża stawów i nie powoduje urazów i kontuzji.

  Rower jest kompaktowy – jego montaż jest prosty i prędki, a po rozłożeniu nie zajmuje mnóstwo miejsca. Kółka transportowe umożliwią łatwe przestawienie roweru po skończonym treningu. Cicha i płynna praca roweru pozwala na trening w domu.

  Komputer treningowy

  Czytelny, intuicyjny w obsłudze, wyświetla sześć najważniejszych parametrów treningu.

  Wyświetlane właściwości:

  • czas treningu
  • dystans
  • zużycie kalorii
  • tętno
  • szybkość
  • kadencja (obr./min)

  Komputer zasilany jest 2 bateriami AA 1.5V. Nie wymaga uzupełniającego zasilacza, dzięki temu może być stosowany w dowolnym miejscu.

  • wariant urządzenia: rower treningowy pionowy
  • typ: magnetyczny
  • Waga koła zamachowego: 6 kg
  • Regulacja oporu: manualna, 1 - 8
  • Maksymalna waga użytkownika: 110 kg
  • Pomiary: czas, prędkość, dystans, kadencja (obr./min), tętno, kalorie
  • Wyposażenie: komputer treningowy, sensory dotykowe, kółka transportowe, uchwyty na stopy
  • Kierownica: U-kształtna, regulowany kąt nachylenia
  • Siodełko: poręczne, dostosowywane w pionie, a także możliwość ustawienia kąta nachylenia
  • Zasilanie: baterie (2 szt. AA)
  • rozmiary po rozłożeniu (dł x szer x wys): 80x64x144 cm
  • Waga: 35 kg

  KETTLER AVIOR M to magnetyczny rower z 6 kg kołem zamachowym i 8 poziomami oporu. Poziom oporu dostosowywany jest manualnie, za pomocą pokrętła umieszczonego pod kierownicą. Regulacja w zakresie od 1 do 8 pozwala scalić poziom treningu do indywidualnych potrzeb.

  pokaźne, wygodne siodełko posiada możliwość regulacji i dostosowania do potrzeb użytkownika. Możliwa jest zmiana wysokości siodełka, a także jego kąta nachylenia. Dzięki czemu każdy wyszuka trafne ustawienie.

  • U-kształtna kierownica z regulacją kąta nachylenia pozwala na dobranie do wzrostu i stylu jazdy.
  • Sensory dotykowe - Umieszczone na kierownicy, umożliwiają pomiar tętna.
  • mocna, stalowa rama gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo podczas treningu.
  • pokrywa - wytwarzana z wysokiej jakości materiałów, stanowi genialne wyciszenie magnetycznego systemu oporu.
  • Pedały - antypoślizgowe, samopoziomujące się pedały, z regulowanymi paskami.
  • Kółka transportowe wygodny transport rowerku po treningu

☆ Kettler Ride 100 ☆

Kettler Ride 100 Najniższa Cena Online

☆ Kettler Ride 100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Ride 100
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rowerek treningowy KETTLER RIDE 100 następca i odpowiednik modelu KETTLER GIRO C1 Classic.

  KETTLER RIDE 100 to magnetyczny rower treningowy z 8 stopniowym zakresem obciążenia. Komputer treningowy z czytelnym wyświetlaczem i wygodnymi przyciskami zezwala na kontrolę parametrów treningu. Opór magnetyczny gwarantuje płynną i cichą pracę. Sterowanie oporem odbywa się przy pomocy pokrętła umieszczonego tuż pod kierownicą.

  pokaźne i komfortowe siodełko ma podwójną regulację: wysokości i odległości od kierownicy. poręczna kierownica posiada możliwość regulacji kąta nachylenia i dobrania do wzrostu.

  Rower stacjonarny to jedno z podstawowych urządzeń do kształtowania kondycji i sylwetki. Należycie wpływa na pracę układu krążeniowo-oddechowego. Jazda na rowerku treningowym pomaga spalić zbędne kalorie i schudnąć. Może być użytkowany w treningu cardio, obwodowym jak i rehabilitacji.

  Rowerek KETTLER RIDE 100 sugerowany jest każdemu, niezależnie od wieku i kondycji. 8 poziomów regulacji oporu umożliwia dobranie intensywności treningu do indywidualnych potrzeb. Docenią go także osoby starsze, ponieważ trening na rowerku nie obciąża stawów i nie sprawia urazów i kontuzji.

  Cicha i płynna praca roweru zezwala na trening w domu. Rower nie zajmuje sporo miejsca. Kółka transportowe umożliwią nietrudne przestawienie roweru po skończonym treningu.

  Komputer treningowy

  Czytelny, intuicyjny w obsłudze, wyświetla sześć najważniejszych parametrów treningu.

  Wyświetlane atrybuty:

  • czas treningu
  • dystans
  • zużycie energii (kcal/kJ)
  • tętno
  • prędkość (km/mile)
  • kadencja (obr./min)

  Komputer zasilany jest 2 bateriami AA 1.5V. Nie wymaga dopełniającego zasilacza, dzięki temu może być używany w dowolnym miejscu.

  • wariant urządzenia: rower treningowy pionowy
  • rodzaj: magnetyczny
  • Waga koła zamachowego: 6 kg
  • Regulacja oporu: manualna, 1 - 8
  • Maksymalna waga użytkownika: 130 kg
  • Pomiary: czas, szybkość, dystans (km/mile), kadencja (obr./min), tętno, spalone kalorie (kcal/kJ)
  • Wyposażenie: komputer treningowy, uchwyt na smartfon, sensory dotykowe, kółka transportowe, uchwyty na stopy
  • Kierownica: U-kształtna, dostosowywana wysokość i kąt nachylenia
  • Siodełko: użyteczne, dostosowywane w pionie i w poziomie
  • Zasilanie: baterie (2 szt. AA)
  • rozmiary po rozłożeniu (dł x szer x wys): 90x54x136 cm
  • Waga urządzenia: 35 kg

  KETTLER RIDE 100 to magnetyczny rower z 6 kg kołem zamachowym i 8 stopniami oporu. Poziom oporu regulowany jest manualnie, przy pomocy pokrętła umieszczonego pod kierownicą. Regulacja w zakresie od 1 do 8 pozwala skonsolidować poziom treningu do jednostkowych potrzeb.

  obfite, wygodne siodełko ma podwójną regulację. Możliwa jest równocześnie zmiana wysokości siodełka jak i jego odległości od kierownicy. Dzięki temu każdy, niezależnie od wzrostu, odnajdzie adekwatne ustawienie.

  rozmiary siodełka:

  • szerokość: 30 cm
  • długość: 30 cm

  Siodełko ma 10 poziomów regulacji wysokości. Możliwe jest ustawienie go na wysokościach od 80 do 110 cm, licząc od podłogi.

  U-kształtna kierownica z regulacją kąta nachylenia pozwala na dostosowanie do wzrostu i stylu jazdy.

  Sensory dotykowe Umieszczone na kierownicy, umożliwiają pomiar pulsu.

  Rama mocna, stalowa rama zagwarantuje stabilność i bezpieczeństwo w trakcie treningu.

  pokrywa tworzona z wysokiej jakości materiałów, stanowi wspaniałe wyciszenie magnetycznego systemu oporu.

  Pedały przeciwpoślizgowe, samopoziomujące się pedały, z regulowanymi paskami

  Uchwyt na smartfon Uchwyt na tablet lub smartfon pozwala na komfortowe umieszczenie urządzenia mobilnego w zasięgu wzroku i korzystania z niego w trakcie treningu

  Kółka transportowe Kółka transportowe wygodny transport rowerku po treningu.

  realne jest także wypoziomowanie urządzenia.


☆ Kettler Axos Avior P ☆

Kettler Axos Avior P Najniższa Cena Online

☆ Kettler Axos Avior P - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Axos Avior P
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rowerek treningowy KETTLER AVIOR P BLACK

  to następca i odpowiednik modelu KETTLER CYCLE P. Rower pochodzi z kolekcji KETTLER AXOS.

  KETTLER AVIOR P to magnetyczny rower treningowy z 16 stopniowym zakresem obciążenia.

  Na tle innych rowerków akcentuje go różnorodność przystępnych programów treningowych i funkcji.

  Opór magnetyczny gwarantuje płynną i cichą pracę. Poziom trudności treningu regulowany jest przy pomocy komputera treningowego. 16 stopni regulacji oporu pozwala na dobranie intensywności treningu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Do każdego poziomu oporu dostępny jest także jeden z 12 programów, dopasowanych do poziomu skuteczności. Komputer treningowy pozwala także na stworzenie 4 profili użytkowników, dzięki temu każdy z domowników będzie miał dostęp do swych danych z ostatnich treningów.

  Komputer treningowy

  Czytelny, instynktowny w obsłudze, wyświetla siedem najważniejszych parametrów treningu.

  Wyświetlane parametry:

  • czas treningu
  • dystans
  • zużycie kalorii
  • tętno
  • prędkość
  • kadencja (obr./min)
  • temperaturę wnętrza

  posiada 12 zaprogramowanych programów treningowych, dzięki którym możliwe jest dostosowanie intensywności treningu do wydajności i kondycji użytkownika. Umożliwia regulację poziomem oporu w zakresie od 1 do 16. Na komputerze możliwe jest także zdefiniowania 4 profili użytkowników.

  Regulacja oporu

  KETTLER AVIOR P to magnetyczny rower z 9 kg kołem zamachowym i 16 stopniami oporu. Poziom oporu dostosowywany jest elektronicznie, przy pomocy komputera treningowego. Regulacja w zakresie od 1 do 16 pozwala związać poziom treningu do indywidualnych potrzeb.

  • typ urządzenia: rower treningowy pionowy
  • rodzaj: magnetyczny
  • Waga koła zamachowego: 9 kg
  • Regulacja oporu: elektroniczna, 1 - 16
  • liczba profili użytkowników: 4
  • liczba programów treningowych:12
  • Maksymalna waga użytkownika: 130 kg
  • Pomiary: czas, szybkość, dystans, kadencja (obr./min), tętno, kalorie, temperatura wnętrza
  • Wyposażenie: komputer treningowy, sensory dotykowe, kółka transportowe, uchwyty na stopy
  • Kierownica: U-kształtna, dostosowywany kąt nachylenia
  • Siodełko: praktyczne, regulowane w pionie i w poziomie
  • Zasilanie: zasilacz (230 V)
  • rozmiary po rozłożeniu (dł x szer x wys): 90x60x146 cm
  • Waga: 35 kg

  wielkie i komfortowe siodełko posiada podwójną regulację: wysokości i odległości od kierownicy. ergonomiczna kierownica ma możliwość regulacji kąta nachylenia i dobrania do wzrostu.

  Rowerek stacjonarny jest najczęściej wybieranym urządzeniem do treningu w domu. Regularne ćwiczenia pozwalają bowiem na osiągnięcie szybkich rezultatów w zakresie kształtowania kondycji, a także sylwetki. Jazda na rowerku treningowym pomaga spalić zbędne kalorie i schudnąć. Prawidłowo wpływa także na pracę układu krążeniowo-oddechowego. Rower może być stosowany w treningu cardio, obwodowym jak i w rehabilitacji.

  Cicha i płynna praca roweru umożliwia trening w domu. Rower jest kompaktowy – jego montaż jest prosty i szybki, a po rozłożeniu nie zajmuje sporo miejsca. Kółka transportowe umożliwią nietrudne przestawienie roweru po skończonym treningu.

  Rowerek KETTLER AVIOR P rekomendowany jest każdemu, niezależnie od wieku i kondycji. Docenią go także osoby starsze, ponieważ trening na rowerku nie obciąża stawów i nie sprawia urazów i kontuzji.


☆ Kettler Ride 300 ☆

Kettler Ride 300 Najniższa Cena Online

☆ Kettler Ride 300 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Ride 300
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rowerek treningowy KETTLER RIDE 300 następca i odpowiednik modelu KETTLER 100. KETTLER RIDE 300 to magnetyczny rower treningowy z 15 stopniowym zakresem obciążenia. Komputer treningowy z czytelnym wyświetlaczem i komfortowymi przyciskami pozwala na kontrolę parametrów treningu.

  Opór magnetyczny gwarantuje płynną i cichą pracę. Sterowanie oporem odbywa się za pomocą pokrętła umieszczonego tuż pod kierownicą. Spore i komfortowe siodełko ma podwójną regulację: wysokości i odległości od kierownicy.

  ergonomiczna kierownica posiada możliwość regulacji kąta nachylenia i przypasowania do wzrostu. Rower stacjonarny to jedno z podstawowych urządzeń do kształtowania kondycji i sylwetki. Korzystnie wpływa na pracę układu krążeniowo-oddechowego.

  Jazda na rowerku treningowym pomaga spalić zbędne kalorie i schudnąć. Może być stosowany w treningu cardio, obwodowym jak i rehabilitacji. Rowerek KETTLER RIDE 100 sugerowany jest każdemu, niezależnie od wieku i kondycji.

  15 stopni regulacji oporu zezwala na dobranie intensywności treningu do jednostkowych potrzeb. Docenią go także osoby starsze, ponieważ trening na rowerku nie obciąża stawów i nie powoduje urazów i kontuzji.

  Cicha i płynna praca roweru zezwala na trening w domu. Rower nie zajmuje sporo miejsca. Kółka transportowe umożliwią łatwe przestawienie roweru po skończonym treningu. Komputer treningowy Czytelny, instynktowny w obsłudze, wyświetla sześć najważniejszych parametrów treningu.

  Wyświetlane atrybuty: czas treningu dystans zużycie kalorii tętno szybkość kadencja (obr./min) posiada 10 zaprogramowanych programów treningowych, dzięki którym realne jest dostosowanie intensywności treningu do produktywności i kondycji użytkownika.

  pozwala na regulację poziomem oporu w zakresie od 1 do 15. Na komputerze realne jest także zdefiniowanie 4 użytkowników. Regulacja oporu KETTLER RIDE 300 to magnetyczny rower z 8 kg kołem zamachowym i 15 stopniami oporu.

  Poziom oporu regulowany jest elektronicznie, za pomocą pokrętła umieszczonego na monitorze. Regulacja w zakresie od 1 do 15 pozwala dopasować poziom treningu do indywidualnych potrzeb. Siodełko szerokie, wygodne siodełko ma podwójną regulację.

  realna jest równocześnie zmiana wysokości siodełka jak i jego odległości od kierownicy. Dzięki czemu każdy, niezależnie od wzrostu, odnajdzie optymalne ustawienie. Rozmiary siodełka (najszersze miejsce): szerokość: 30 cm długość: 30 cm Siodełko ma 10 stopni regulacji wysokości.

  realne jest ustawienie go na wysokościach od 80 do 110 cm, licząc od podłogi. Rama konkretna, stalowa rama zapewnia stabilność i bezpieczeństwo w trakcie treningu. Obudowa wyprodukowana z wysokiej jakości materiałów, stanowi nieprzeciętne wyciszenie magnetycznego systemu oporu.

  Kierownica U-kształtna kierownica z regulacją kąta nachylenia pozwala na dostosowanie do wzrostu i stylu jazdy. Sensory dotykowe Umieszczone na kierownicy, zezwalają na pomiar tętna. Pedały przeciwpoślizgowe, samopoziomujące się pedały, z dostosowywanymi paskami.

  Uchwyt na smartfon Uchwyt na tablet lub smartfon zezwala na komfortowe umieszczenie urządzenia mobilnego w zasięgu wzroku i korzystania z uzupełniającego wyświetlacza podczas treningu. Kółka transportowe Kółka transportowe wygodny transport rowerku po treningu.

  SPECYFIKACJA typ urządzenia: rower treningowy pionowy typ: magnetyczny Waga koła zamachowego: 8 kg Regulacja oporu: elektroniczna, 1 - 15 Maksymalna waga użytkownika: 130 kg Pomiary: czas, szybkość, dystans, kadencja (obr./min), tętno, kalorie, temperatura pomieszczenia Łączność: Bluetooth, aplikacja Kinomap Wyposażenie: komputer treningowy, uchwyt na smartfon, sensory dotykowe, kółka transportowe, uchwyty na stopy Kierownica: U-kształtna, regulowany kąt nachylenia Siodełko: funkcjonalne, regulowane w pionie i w poziomie Zasilanie: zasilacz (230V) rozmiary po rozłożeniu (dł.

  x szer. X wys.): 119x55x137 cm Waga: 39 kg


☆ Kettler Axos Avior R ☆

Kettler Axos Avior R Najniższa Cena Online

☆ Kettler Axos Avior R - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Axos Avior R
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Axos Avior R to jeden z bardziej zaawansowanych modeli znanej producenta Kettler. Zrównoważone i wysokiej jakości przetworzone urządzenie wyświetla do siedmiu danych treningowych na wyraźnym wyświetlaczu - w tym prędkość i czas.

  Urządzenie zostało zaopatrzone w czujniki tętna, które zostały umieszczone w kierownicy. Opcjonalnie można w dodatku wykorzystać paska na klatkę piersiową. Daj się zainspirować wieloma zróżnicowanymi programami treningowymi i przypasuj trening do swoich upodobań!

  Avior R ma wyjątkowo komfortową i bezpieczną pozycję siedzącą....Podsumowanie, czyli jaki stacjonarny rower treningowy Kettler najlepszy?


Najlepszy stacjonarny rower treningowy Kettler w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy stacjonarny rower treningowy Kettler w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane rowery stacjonarne – Zestawienie listopad 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji rowerów stacjonarnych Kettler nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych stacjonarnych rowerów do treningu domowego.


Powiązania tematyczne:

 • jaki stacjonarny rower treningowy Kettler opinie i efekty,
 • dobre rowery treningowe Kettler cena,
 • ranking rowerów stacjonarnych Kettler,
 • stacjonarny rower treningowy Kettler jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o rowerach stacjonarnych Kettler

#1 Gdzie szukać opinii o rowerach stacjonarnych Kettler?

Aktualnie zaprezentowane informacje o rowerach stacjonarnych Kettler odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki stacjonarny rower treningowy Kettler najlepszy? Który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych rowerach stacjonarnych Kettler warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z rowerami treningowymi Kettler do domowych ćwiczeń, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie rowery treningowe Kettler są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z rowerami treningowymi Kettler zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach rowery treningowe Kettler to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *