FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking rowerów stacjonarnych Nautilus. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Treningowe rowery stacjonarne / Ranking rowerów stacjonarnych Nautilus


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych rowerów stacjonarnych Nautilus. Opracowane zestawienia są aktualne maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych rowerów stacjonarnych Nautilus,
 • TOP5 często wybieranych treningowych rowerów typu stacjonarnego.

Jakie rowery treningowe Nautilus najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane rowery treningowe Nautilus, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking rowerów stacjonarnych Nautilus, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Nautilus U628 (0708447909664) ☆

Nautilus U628 (0708447909664) Najniższa Cena Online

☆ Nautilus U628 (0708447909664) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Nautilus
 • Nazwa produktu: Nautilus U628 (0708447909664)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower programowany Nautilus U628 to najnowszy i najistotniej nowoczesny technologicznie rower stopnie firmy Nautilus lidera na rynku fitness w USA. Jest sprzętem klasy PREMIUM, którego cechuje istotnie wysoka jakość i solidność części, produktywność, a także łatwość i komfort używania.

  wyprodukowany został z myślą o tych, którzy trenując, chcą osiągać jak najwięcej i bezustannie się rozwijać, poprzez stawiane sobie coraz to wyższych celów. Rower programowany Nautilus U628 łączy w sobie wszystko to, czego w dzisiejszych czasach można oczekiwać od sprzętu cardio, stosowanego w warunkach domowych, czyli oprócz strony technologicznej o najwyższym standardzie możliwość śledzenia aktywności przy pomocy wielu kompatybilnych aplikacji przystępnych w sklepach Android i App Store oraz przeprowadzenia treningu w trybie tzw.

  wirtualnej rzeczywistości. Co więcej, w przeciwieństwie do innych tego typu rozwiązań na rynku, platforma RideSocial sprawi,ponadto razem z Tobą będą mogli trenować znajomi i inni użytkownicy sprzętów producenta Nautilus, przeprowadzający swój trening w tym samym czasie co Ty.

  wyświetlacz ADJUSTABLE SIGHT LINE: dwa wysokiej rozdzielczości wyświetlacze LCD umożliwiają śledzenie i kontrolowanie dwóch niezależnych parametrów treningu. Kontrast STN negatywowy, niebieskie tło i spore, czytelne cyfry i litery w kolorze białym pełną widoczność.

  dodatkowo, mocowanie konsoli umożliwia regulację kąta nachylenia,cechy treningu były zawsze w zasięgu wzroku użytkownika. PRZYCISKI szybkiEJ ZMIANY OPORU: 10 przycisków numerycznych umieszczonych na konsoli umożliwia szybką zmianę oporu.

  dobór poziomu oporu spomiędzy 32 stopni oporu EMS (elektromagnetycznego) odbywa się w bezpieczny sposób, po zatwierdzeniu wyboru przyciskiem enter. Uniemożliwia to pomyłkowemu wyborowi wartości. PROGRAMY TRENINGOWE: rower proponuje 29 programów treningowych (m.in.

  12 profilowych, 9 opartych o puls docelowy, 1 szybki start, a także 2 fitness test). Zakres programów treningowych jest na tyle szeroki, żeby każdy użytkownik, czy to początkujący czy nowoczesny, mógł wybrać optymalny dla siebie trening.

  Rower pozwala na stworzenie indywidualnych profili dla 4 użytkowników, dzięki temu można porównywać wyniki, rywalizować, definiować cele oraz zdobywać osiągnięcia. 7 TWOICH ULUBIONYCH APLIKACJI ZEWNĘTRZNYCH: dzięki aplikacjom kompatybilnym ze sprzętem Nautilus, codzienne treningi i prowadzenie zdrowego i aktywnego trybu życia będzie widocznie łatwiejsze.

  TRENUJ W RYTMIE swojej MUZYKI: trening w rytmie ulubionej muzyki pozwala ćwiczyć jeszcze sprawniej. Podłącz odtwarzacz do głównej konsoli i pedałuj w rytmie swej ulubionej muzyki. Trening stanie się przyjemniejszy dzięki głośnikom stereo wysokiej jakości zastosowanym w konsolę.

  Wejście audio Jack 3,5 mm pozwala na słuchanie muzyki z maszyn zewnętrznych (iPod, MP3). ŁATWOŚĆ WYBORU FUNKCJI: panel przedni z obszernymi przyciskami z czytelnym nadrukiem, które zapewniają bezproblemowy dobór pożądanego parametru.

  TRENUJ DŁUŻEJ, BEZ POTU: komfort treningu daje m.in. Wentylator z 3 poziomami natężenia nawiewu oraz z regulowanym kątem padania nawiewu. Umieszczony jest na przednim panelu, blisko ciała użytkownika, żeby był odczuwalny przyjemny chłód w trakcie treningu.

  PÓŁKA NA TABLET / TELEFON: znaczna, podgumowana półka daje możliwość bezpiecznego i bezproblemowego korzystania z tabletu/urządzenia mobilnego i co ważne, ciągłego kontrolowania parametrów treningu, dzięki umieszczeniu półki powyżej dolnego wyświetlacza.

  dodatkowo na wsporniku kierownicy umieszczono dużą, szeroką kieszeń np. Na bidon. KOŁO ZAMACHOWE: koło zamachowe o wadze 13,6 kg zapewnia płynny i zrównoważony ruch a trening staje się przyjemny i sprawny.

  NISKI PROFIL obudowy: rower został zaprojektowany w ten sposób, by maksymalnie ułatwić wchodzenie na rower i schodzenie z niego. Dzięki otwartemu, niskiemu profilowi obudowy, choćby starsze osoby nie będą miały problemu.

  TRANSPORT: zastosowane w rowerze kółka transportowe i wyprofilowany uchwyt transportowy zapewniają łatwe i bezpieczne przemieszczanie sprzętu. Na dodatek, kółka wytwarzane są z miękkiego tworzywa, dzięki temu nie rysują powierzchni.

  STOPKI POZIOMUJĄCE: umieszczone w środkowej części ramy i w tylnym stabilizatorze gwarantują stabilność sprzętu w trakcie ćwiczeń. SIODEŁKO: obfite, wyprofilowane siodełko z aktywną wkładką żelową Dynamic Recline Nautilus Gel amortyzującą ruch pośladków w trakcie pedałowania zapewnia 100% komfortu.

  Dwupłaszczyznowa regulacja położenia umożliwia rewelacyjne przypasowanie położenia siodełka do osób niskich i wysokich. PEDAŁY PREMIUM: poszerzone, wyprofilowane, łożyskowane, z miękkim paskiem zabezpieczającym - gwarancja komfortu i bezpieczeństwa.

  POMIAR PULSU: kontroluj swój puls za pomocą sensorów dotykowych zaimplementowanych w oba uchwyty. Bezprzewodowy pomiar pulsu jest osiągalny za pomocą załączonego do zestawu napiersiowego pasa telemetrycznego, który dokonuje skrupulatniejszych pomiarów.

  Należy pamiętać, iż pomiar pulsu za pomocą sensorów podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Nie jest to towar medyczny. W celu uzyskania precyzyjniejszych wyników, zalecamy wykorzystywanie pasa telemetrycznego.

  WYPROFILOWANA KIEROWNICA I PODŁOKIETNIKI: niemało rodzajów chwytów, komfortowe podparcia przedramion, a także zapewniają pewną pozycję na rowerze. Równocześnie kierownica jak i podłokietniki powleczone są uretanem, nadzwyczaj trwałym materiałem, nietrudnym w utrzymaniu czystości.

  NAUTILUS TRAINER 2: aplikacja zaprojektowana z myślą o urządzeniach Nautilus z opcją Bluetooth. Jest znakomitym narzędziem, które pomoże każdemu użytkownikowi w prowadzeniu zdrowego i aktywnego trybu życia.

  Aplikacja Nautilus Trainer 2 obsługuje również Apple Health. Aplikacja zezwala na kontrolę wszystkich informacji o treningu, kondycji, kalorii i zdrowiu na jednym czytelnym pulpicie nawigacyjnym. Aplikacja przystępna jest tylko na iOS.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. Śledź swoje cele: ustaw, monitoruj i śledź swoje plany i cele fitness Kontroluj swoje postępy każdego tygodnia Zdobywaj nagrody po osiągnięciu swych celów fitness Prowadź dziennik swoich postępów Połącz się z MyFitnessPal i synchronizuj informacje o treningu RIDE SOCIAL: trening w trybie wirtualnej rzeczywistości.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. APPLE HEALTH: aplikacja która zbiera wszystkie nasze dane o zdrowiu, począwszy od nawyków żywieniowych i treningowych, a skończywszy na grupie krwi czy poziomie cholesterolu.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. MY FITNESS PAL: zrzucaj kilogramy z MyFitnessPal najszybszym i najłatwiejszym w obsłudze liczniku kalorii na Android'a. Dzięki największej bazie danych produktów spośród wszelkich liczników kalorii na Android'a (ponad 6 000 000 produktów) i niezwykle szybkiemu wpisywaniu produktów i ćwiczeń prędko i bezpiecznie pozbędziesz się zbędnych kilogramów.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. UNDER ARMOUR RECORD: to pierwszy na świecie system monitorowania kondycji i zdrowia przystępny dla każdego 24/7. Więcej o aplikacji czytaj tutaj. GOOGLE FIT: żyj zdrowiej i aktywniej dzięki nowej wersji aplikacji.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. MAP MY FITNESS: planuj i śledź każdy trening z pomocą aplikacji MapMyFitness. Dostaj kompleksowe dane zwrotne, odkrywaj nowe trasy i dziel się nimi ze swoimi przyjaciółmi.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Rower stacjonarny treningowy poziomy r628 marki Nautilus ☆

Rower stacjonarny treningowy poziomy r628 marki Nautilus Najniższa Cena Online

☆ Rower stacjonarny treningowy poziomy r628 marki Nautilus - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Nautilus
 • Nazwa produktu: Rower stacjonarny treningowy poziomy r628 marki Nautilus
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower stopnie programowany Nautilus R628 to najnowszy i najszczególniej nowoczesny technicznie rower stopnie producenta Nautilus lidera na rynku fitness w USA. Jest sprzętem klasy PREMIUM, którego znamionuje istotnie wysoka jakość i solidność części, wydajność i łatwość i komfort stosowania.

  produkowany został z myślą o tych, którzy trenując, chcą osiągać jak najwięcej i bezustannie się rozwijać, poprzez stawiane sobie coraz to wyższych celów. Rower stopnie programowany Nautilus R628 łączy w sobie wszystko to, czego w dzisiejszych czasach można oczekiwać od sprzętu cardio, wykorzystywanego w warunkach domowych, czyli oprócz strony technologicznej o najwyższym standardzie możliwość śledzenia aktywności za pomocą wielu kompatybilnych aplikacji przystępnych w sklepach Android i App Store oraz przeprowadzenia treningu w trybie tzw.

  wirtualnej rzeczywistości. Co więcej, w przeciwieństwie do innych tego typu rozwiązań na rynku, platforma RideSocial sprawi,na dodatek razem z Tobą będą mogli trenować znajomi i inni użytkownicy sprzętów producenta Nautilus, przeprowadzający swój trening w tym samym czasie co Ty.

  ekran ADJUSTABLE SIGHT LINE: dwa wysokiej rozdzielczości wyświetlacze LCD zezwalają na śledzenie i kontrolowanie dwóch niezależnych parametrów treningu. Kontrast STN negatywowy, niebieskie tło i znaczne, czytelne cyfry i litery w odcieniu białym całkowitą widoczność.

  na dodatek, mocowanie konsoli zezwala na regulację kąta nachylenia,właściwości treningu były zawsze w zasięgu wzroku użytkownika. PRZYCISKI prędkiEJ ZMIANY OPORU: 10 przycisków numerycznych umieszczonych na konsoli pozwala na szybką zmianę oporu.

  dobór poziomu oporu spośród 32 poziomów oporu EMS (elektromagnetycznego) odbywa się w bezpieczny sposób, po zatwierdzeniu wyboru przyciskiem enter. Zapobiega to pomyłkowemu wyborowi wartości. PROGRAMY TRENINGOWE: bieżnia oferuje 29 programów treningowych (m.in.

  12 profilowych, 9 opartych o puls docelowy, 1 szybki start oraz 2 fitness test). Zakres programów treningowych jest na tyle szeroki, by każdy użytkownik, czy to początkujący czy nowoczesny, mógł wybrać optymalny dla siebie trening.

  Rower umożliwia stworzenie indywidualnych profili dla 4 użytkowników, dzięki czemu można porównywać wyniki, rywalizować, definiować cele i zdobywać osiągnięcia. 7 TWOICH ULUBIONYCH APLIKACJI ZEWNĘTRZNYCH: dzięki aplikacjom kompatybilnym ze sprzętem Nautilus, codzienne treningi i prowadzenie zdrowego i aktywnego trybu życia będzie istotnie łatwiejsze.

  TRENUJ W RYTMIE swej MUZYKI: trening w rytmie ulubionej muzyki pozwala ćwiczyć jeszcze skuteczniej. Podłącz odtwarzacz do głównej konsoli i pedałuj w rytmie swojej ulubionej muzyki. Trening stanie się przyjemniejszy dzięki głośnikom stereo wysokiej jakości zaimplementowanym w konsolę.

  Wejście audio Jack 3,5 mm pozwala na słuchanie muzyki z urządzeń zewnętrznych (iPod, MP3). ŁATWOŚĆ WYBORU FUNKCJI: panel przedni z dużymi przyciskami z czytelnym nadrukiem, które zapewniają bezproblemowy dobór pożądanego parametru.

  TRENUJ DŁUŻEJ, BEZ POTU: komfort treningu daje m.in. Wentylator z 3 stopniami natężenia nawiewu oraz z dostosowywanym kątem padania nawiewu. Umieszczony jest na przednim panelu, blisko ciała użytkownika, żeby był odczuwalny błogi chłód podczas treningu.

  Pod wentylatorem znajduje się pojemna kieszeń na bidon lub akcesoria. PÓŁKA NA TABLET / TELEFON: wielka, podgumowana półka daje możliwość bezpiecznego i bezproblemowego korzystania z tabletu/urządzenia mobilnego i co ważne, ciągłego kontrolowania parametrów treningu, dzięki umieszczeniu półki powyżej dolnego wyświetlacza.

  w dodatku na wsporniku kierownicy umieszczono dużą, szeroką kieszeń np. Na bidon. KOŁO ZAMACHOWE: koło zamachowe o wadze 13,6 kg zagwarantuje płynny i zrównoważony ruch a trening staje się miły i sprawny.

  OTWARTY PROFIL RAMY: rower został zaprojektowany w ten sposób, aby maksymalnie ułatwić wchodzenie na rower i schodzenie z niego. Dzięki otwartemu, niskiemu profilowi ramy, choćby starsze osoby nie będą miały problemu.

  TRANSPORT: zaimplementowane w rowerze kółka transportowe i wyprofilowany uchwyt transportowy gwarantują łatwe i bezpieczne przemieszczanie sprzętu. Dodatkowo, kółka wyprodukowane są z miękkiego tworzywa, dzięki temu nie rysują powierzchni.

  STOPKI POZIOMUJĄCE: umieszczone w środkowej części ramy oraz w tylnym stabilizatorze gwarantują stabilność sprzętu podczas ćwiczeń. PEDAŁY: poszerzone, wyprofilowane, łożyskowane, z miękkim paskiem zabezpieczającym - gwarancja komfortu i bezpieczeństwa.

  PRZYCISKI prędkiEJ ZMIANY OPORU / SENSORY POMIARU PULSU: specjalnie wyprofilowane uchwyty umieszczone przy siodełku gwarantują komfort w trakcie treningu. Na końcach uchwytów umieszczone są przyciski zmiany oporu.

  w dodatku, kontroluj swój puls za pomocą sensorów dotykowych wbudowanych w oba uchwyty. Bezprzewodowy pomiar pulsu jest osiągalny za pomocą dołączonego do zestawu napiersiowego pasa telemetrycznego, który dokonuje staranniejszych pomiarów.

  Należy pamiętać, iż pomiar pulsu za pomocą sensorów podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Nie jest to artykuł medyczny. W celu uzyskania dokładniejszych wyników, zalecamy stosowanie pasa telemetrycznego.

  SIODEŁKO: obfite, wyprofilowane siodełko z aktywną wkładką żelową Dynamic Recline Nautilus Gel amortyzującą ruch pośladków w trakcie pedałowania gwarantuje 100% komfortu. Mechanizm regulacji położenia siodełka zezwala na płynne ustawienie jego pozycji w 13 przeróżnych odległościach co 3 cm w stosunku do kierownicy pełny zakres regulacji to 30 cm.

  Mechanizm regulacji zezwala na zmianę wysokości siodełka, a także zmianę odległości pomiędzy siodełkiem a pedałami a co z tego wynika, doskonałe dostosowanie położenia siodełka do osób niskich i wysokich. OPARCIE: wyprofilowane, wentylowane oparcie dla całych pleców, wykonane z trwałego kompozytu oraz płynna regulacja jego kąta nachylenia to jedne z podstawowych warunków bezpiecznego, wygodnego i wydajnego treningu rowerowego.

  NAUTILUS TRAINER 2: aplikacja zaprojektowana z myślą o urządzeniach Nautilus z opcją Bluetooth. Jest wspaniałym narzędziem, które pomoże każdemu użytkownikowi w prowadzeniu zdrowego i aktywnego trybu życia.

  Aplikacja Nautilus Trainer 2 obsługuje jeszcze Apple Health. Aplikacja zezwala na kontrolę wszelkich danych o treningu, kondycji, kalorii i zdrowiu na jednym czytelnym pulpicie nawigacyjnym. Aplikacja dostępna jest tylko na iOS.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. Śledź swoje cele: ustaw, kontroluj i śledź swoje plany i cele fitness Kontroluj swoje postępy każdego tygodnia Zdobywaj nagrody po osiągnięciu swych celów fitness Prowadź dziennik swoich postępów Połącz się z MyFitnessPal i synchronizuj dane o treningu RIDE SOCIAL: trening w trybie wirtualnej rzeczywistości.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. APPLE HEALTH: aplikacja która zbiera wszystkie nasze dane o zdrowiu, począwszy od nawyków żywieniowych i treningowych, a skończywszy na grupie krwi czy poziomie cholesterolu.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. MY FITNESS PAL: zrzucaj kilogramy z MyFitnessPal najszybszym i najłatwiejszym w obsłudze liczniku kalorii na Android'a. Dzięki największej bazie danych produktów spośród wszystkich liczników kalorii na Android'a (ponad 6 000 000 produktów) i stanowczo szybkiemu wpisywaniu produktów i ćwiczeń momentalnie i bezpiecznie pozbędziesz się zbędnych kilogramów.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. UNDER ARMOUR RECORD: to pierwszy na świecie system monitorowania kondycji i zdrowia przystępny dla każdego 24/7. Więcej o aplikacji czytaj tutaj. GOOGLE FIT: żyj zdrowiej i aktywniej dzięki nowej wersji aplikacji.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. MAP MY FITNESS: planuj i śledź każdy trening z pomocą aplikacji MapMyFitness. Otrzymuj kompleksowe informacje zwrotne, odkrywaj świeże trasy i dziel się nimi ze swymi przyjaciółmi.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Rower stacjonarny u628 | marki Nautilus ☆

Rower stacjonarny u628 | marki Nautilus Najniższa Cena Online

☆ Rower stacjonarny u628 | marki Nautilus - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Nautilus
 • Nazwa produktu: Rower stacjonarny u628 | marki Nautilus
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rower Nautilus programowany U628 | wymiar: OS | Kolor: Czarny | Taniej o 0% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, fachowy sklep sportowy.

☆ Rower Nautilus U627, BA_100928_24 ☆

Rower Nautilus U627, BA_100928_24 Najniższa Cena Online

☆ Rower Nautilus U627, BA_100928_24 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Nautilus
 • Nazwa produktu: Rower Nautilus U627, BA_100928_24
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower programowany U627 to najnowszy model producenta Nautilus. Od poprzednich sprzętów różnią go nie tylko właściwości, lecz także wygląd. Z przodu posiada wcięcie, dzięki któremu każdy użytkownik może łatwo wsiadać i zsiadać.

  wspaniale pomaga to osobom będącym podczas rehabilitacji po kontuzji lub operacji. Przed treningiem ustaw docelową moc w zakresie od 25 do 400 W, a rower samoczynnie dostosuje opór, żeby ją wygenerować moc.

  ergonomiczna, piankowa kierownica i dostosowywane spore siodełko zapewnią komfortową pozycję podczas jazdy. W trakcie treningu możesz w dodatku umieścić smartfon albo tablet na wyświetlaczu. Dzięki temu trening będzie o sporo ciekawszy, a czas szybciej minie.

  Rower posiada 32 poziomy oporu magnetycznego i 16 programów treningowych. Powoduje to, że każdy znajdzie adekwatne ustawienie dla siebie. Aż czterech użytkowników może zapisywać swoje informacje treningowe na konsoli.

  Wprowadza to element rywalizacji i dodatkowej motywacji do rutynowych treningów. SPECYFIKACJA: wyświetlacz: wysokiej rozdzielczości 6,5" podświetlany wyświetlacz LCD Programy treningowe: 16 ilość profili użytkowników: 4 (możliwość porównywania wyników, rywalizowania, definiowania celów, zdobywania osiągnięć i nagród) Regulacja oporu: 32 poziomy oporu EMS zarządzane z poziomu konsoli Funkcje: czas, dystans, szybkość, kalorie, puls, opór Siodełko Nautilus Gel(TM): obfite, wyprofilowane, z wkładka żelową, dostosowywane w dwóch płaszczyznach Pedały: poszerzone, antypoślizgowe z dostosowywanymi paskami bezpieczeństwa Uchwyty: statyczne z sensorami pomiaru pulsu Konsola z regulacja kąta nachylenia, a także z miejscem na tablet Transmisja informacji: Bluetooth (BLE 4.0) Puls: pomiar za pomocą czujników na uchwytach albo za pomocą napiersiowego pasa telemetrycznego (pas w komplecie) dodatkowe wyposażenie: port USB z możliwością ładowania maszyn, kółka transportowe, tacka na akcesoria, głośniki, stopki poziomujące, zasilacz wymiary I WAGA: rozmiary sprzętu: 116,5 x 56 x 140 cm (dł.

  x szer. X wys.) Waga produktu: 30 kg Maksymalna waga użytkownika: 150 kg Przeznaczenie: użytek domowy EXPLORE THE WORLD: trening w trybie wirtualnej rzeczywistości. Jedź w swoim tempie, a obraz na mapie przypasuje się do Twojej prędkości.

  Jest idealnym narzędziem, które pomoże każdemu użytkownikowi w prowadzeniu zdrowego i aktywnego trybu życia. Więcej o aplikacji czytaj tutaj. APPLE HEALTH: aplikacja która zbiera wszystkie nasze informacje o zdrowiu, począwszy od nawyków żywieniowych i treningowych, a skończywszy na grupie krwi czy poziomie cholesterolu.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. MY FITNESS PAL: zrzucaj kilogramy z MyFitnessPal -- najszybszym i najłatwiejszym w obsłudze liczniku kalorii na Android'a. Dzięki największej bazie danych produktów spomiędzy wszelkich liczników kalorii na Android'a (ponad 6 000 000 produktów), a także bardzo prędkiemu wpisywaniu produktów i ćwiczeń prędko i bezpiecznie pozbędziesz się zbędnych kilogramów.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. UNDER ARMOUR RECORD(TM): to pierwszy na świecie system monitorowania kondycji i zdrowia dostępny dla każdego 24/7. Więcej o aplikacji czytaj tutaj. GOOGLE FIT: żyj zdrowiej i aktywniej dzięki nowej wersji aplikacji.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj.Podobne zestawienia:


Najtańsze rowery treningowe Nautilus – Ranking maj 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze rowery treningowe Nautilus, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich rowerów stacjonarnych Nautilus jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Rower Nautilus U627, BA_100928_24 ☆

Rower Nautilus U627, BA_100928_24 Najniższa Cena Online

☆ Rower Nautilus U627, BA_100928_24 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Nautilus
 • Nazwa produktu: Rower Nautilus U627, BA_100928_24
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower programowany U627 to najnowszy model firmy Nautilus. Od poprzednich sprzętów różnią go nie tylko właściwości, lecz także wygląd. Z przodu posiada wcięcie, dzięki któremu każdy użytkownik może prosto wsiadać i zsiadać.

  nadzwyczajnie pomaga to osobom będącym podczas rehabilitacji po kontuzji lub operacji. Przed treningiem ustaw docelową moc w zakresie od 25 do 400 W, a rower automatycznie przypasuje opór, by ją wygenerować moc.

  praktyczna, piankowa kierownica i regulowane obszerne siodełko zapewnią komfortową pozycję w trakcie jazdy. W trakcie treningu możesz dodatkowo umieścić smartfon lub tablet na wyświetlaczu. Dzięki czemu trening będzie o mnóstwo ciekawszy, a czas szybciej minie.

  Rower ma 32 stopnie oporu magnetycznego i 16 programów treningowych. Powoduje to, że każdy odnajdzie stosowne ustawienie dla siebie. Aż czterech użytkowników może zapisywać swoje informacje treningowe na konsoli.

  Wprowadza to element rywalizacji i dopełniającej motywacji do rutynowych treningów. SPECYFIKACJA: ekran: wysokiej rozdzielczości 6,5" podświetlany wyświetlacz LCD Programy treningowe: 16 ilość profili użytkowników: 4 (możliwość porównywania wyników, rywalizowania, definiowania celów, zdobywania osiągnięć i nagród) Regulacja oporu: 32 poziomy oporu EMS zarządzane z poziomu konsoli Funkcje: czas, dystans, szybkość, kalorie, puls, opór Siodełko Nautilus Gel(TM): obszerne, wyprofilowane, z wkładka żelową, regulowane w dwóch płaszczyznach Pedały: poszerzone, antypoślizgowe z regulowanymi paskami bezpieczeństwa Uchwyty: statyczne z sensorami pomiaru pulsu Konsola z regulacja kąta nachylenia i z miejscem na tablet Transmisja danych: Bluetooth (BLE 4.0) Puls: pomiar przy pomocy czujników na uchwytach lub za pomocą napiersiowego pasa telemetrycznego (pas w pakiecie) uzupełniające wyposażenie: port USB z możliwością ładowania sprzętów, kółka transportowe, tacka na akcesoria, głośniki, stopki poziomujące, zasilacz rozmiary I WAGA: rozmiary sprzętu: 116,5 x 56 x 140 cm (dł.

  x szer. X wys.) Waga towaru: 30 kg Maksymalna waga użytkownika: 150 kg Przeznaczenie: użytek domowy EXPLORE THE WORLD: trening w trybie wirtualnej rzeczywistości. Jedź w swoim tempie, a obraz na mapie przypasuje się do Twojej szybkości.

  Jest wspaniałym narzędziem, które pomoże każdemu użytkownikowi w prowadzeniu zdrowego i aktywnego trybu życia. Więcej o aplikacji czytaj tutaj. APPLE HEALTH: aplikacja która zbiera wszystkie nasze dane o zdrowiu, począwszy od nawyków żywieniowych i treningowych, a skończywszy na grupie krwi czy poziomie cholesterolu.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. MY FITNESS PAL: zrzucaj kilogramy z MyFitnessPal -- najszybszym i najłatwiejszym w obsłudze liczniku kalorii na Android'a. Dzięki największej bazie informacji produktów spomiędzy wszystkich liczników kalorii na Android'a (ponad 6 000 000 produktów) i wyjątkowo prędkiemu wpisywaniu produktów i ćwiczeń prędko i bezpiecznie pozbędziesz się zbędnych kilogramów.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. UNDER ARMOUR RECORD(TM): to pierwszy na świecie system monitorowania kondycji i zdrowia przystępny dla każdego 24/7. Więcej o aplikacji czytaj tutaj. GOOGLE FIT: żyj zdrowiej i aktywniej dzięki nowej wersji aplikacji.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj.


☆ Rower stacjonarny u628 | marki Nautilus ☆

Rower stacjonarny u628 | marki Nautilus Najniższa Cena Online

☆ Rower stacjonarny u628 | marki Nautilus - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Nautilus
 • Nazwa produktu: Rower stacjonarny u628 | marki Nautilus
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rower Nautilus programowany U628 | rozmiar: OS | Kolor: Czarny | Taniej o 0% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, profesjonalny sklep sportowy.

☆ Nautilus U628 (0708447909664) ☆

Nautilus U628 (0708447909664) Najniższa Cena Online

☆ Nautilus U628 (0708447909664) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Nautilus
 • Nazwa produktu: Nautilus U628 (0708447909664)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower programowany Nautilus U628 to najnowszy i najbardziej zaawansowany technologicznie rower stopnie marki Nautilus lidera na rynku fitness w USA. Jest sprzętem klasy PREMIUM, którego znamionuje szczególnie wysoka jakość i trwałość części, skuteczność oraz łatwość i komfort stosowania.

  wytworzony został z myślą o tych, którzy trenując, chcą osiągać jak najwięcej i nieustannie się rozwijać, poprzez stawiane sobie coraz to wyższych celów. Rower programowany Nautilus U628 łączy w sobie wszystko to, czego w dzisiejszych czasach można oczekiwać od sprzętu cardio, stosowanego w warunkach domowych, czyli oprócz strony technologicznej o najwyższym standardzie możliwość śledzenia aktywności przy pomocy wielu kompatybilnych aplikacji dostępnych w sklepach Android i App Store i przeprowadzenia treningu w trybie tzw.

  wirtualnej rzeczywistości. Co więcej, w przeciwieństwie do innych tego typu rozwiązań na rynku, platforma RideSocial sprawi,dodatkowo razem z Tobą będą mogli trenować znajomi i inni użytkownicy sprzętów firmy Nautilus, przeprowadzający swój trening w tym samym czasie co Ty.

  wyświetlacz ADJUSTABLE SIGHT LINE: dwa wysokiej rozdzielczości wyświetlacze LCD umożliwiają śledzenie i kontrolowanie dwóch niezależnych parametrów treningu. Kontrast STN negatywowy, niebieskie tło i wielkie, czytelne cyfry i litery w kolorze białym całkowitą widoczność.

  ponadto, mocowanie konsoli umożliwia regulację kąta nachylenia,właściwości treningu były zawsze w zasięgu wzroku użytkownika. PRZYCISKI szybkiEJ ZMIANY OPORU: 10 przycisków numerycznych umieszczonych na konsoli pozwala na szybką zmianę oporu.

  wybór poziomu oporu spomiędzy 32 stopni oporu EMS (elektromagnetycznego) odbywa się w bezpieczny sposób, po zatwierdzeniu wyboru przyciskiem enter. Uniemożliwia to pomyłkowemu wyborowi wartości. PROGRAMY TRENINGOWE: rower proponuje 29 programów treningowych (m.in.

  12 profilowych, 9 opartych o puls docelowy, 1 prędki start i 2 fitness test). Zakres programów treningowych jest na tyle szeroki, żeby każdy użytkownik, czy to początkujący czy zaawansowany, mógł wybrać odpowiedni dla siebie trening.

  Rower pozwala na stworzenie jednostkowych profili dla 4 użytkowników, dzięki czemu można porównywać wyniki, rywalizować, definiować cele oraz zdobywać osiągnięcia. 7 TWOICH ULUBIONYCH APLIKACJI ZEWNĘTRZNYCH: dzięki aplikacjom kompatybilnym ze sprzętem Nautilus, codzienne treningi i prowadzenie zdrowego i aktywnego trybu życia będzie widocznie łatwiejsze.

  TRENUJ W RYTMIE swej MUZYKI: trening w rytmie ulubionej muzyki pozwala ćwiczyć jeszcze wydajniej. Podłącz odtwarzacz do głównej konsoli i pedałuj w rytmie swojej ulubionej muzyki. Trening stanie się przyjemniejszy dzięki głośnikom stereo wysokiej jakości zaimplementowanym w konsolę.

  Wejście audio Jack 3,5 mm zezwala na słuchanie muzyki z maszyn zewnętrznych (iPod, MP3). ŁATWOŚĆ WYBORU FUNKCJI: panel przedni z wielkimi przyciskami z czytelnym nadrukiem, które zapewniają bezproblemowy dobór pożądanego parametru.

  TRENUJ DŁUŻEJ, BEZ POTU: komfort treningu daje m.in. Wentylator z 3 stopniami natężenia nawiewu i z regulowanym kątem padania nawiewu. Umieszczony jest na przednim panelu, blisko ciała użytkownika, aby był odczuwalny przyjemny chłód podczas treningu.

  PÓŁKA NA TABLET / TELEFON: pokaźna, podgumowana półka daje możliwość bezpiecznego i bezproblemowego korzystania z tabletu/urządzenia przenośnego, a także co ważne, ciągłego kontrolowania parametrów treningu, dzięki umieszczeniu półki powyżej dolnego wyświetlacza.

  dodatkowo na wsporniku kierownicy umieszczono dużą, szeroką kieszeń np. Na bidon. KOŁO ZAMACHOWE: koło zamachowe o wadze 13,6 kg zapewnia płynny i jednostajny ruch a trening staje się błogi i wydajny.

  NISKI PROFIL obudowy: rower został zaprojektowany w ten sposób, by maksymalnie ułatwić wchodzenie na rower i schodzenie z niego. Dzięki otwartemu, niskiemu profilowi pokrywy, nawet starsze osoby nie będą miały problemu.

  TRANSPORT: zastosowane w rowerze kółka transportowe, a także wyprofilowany uchwyt transportowy zapewniają łatwe i bezpieczne przemieszczanie sprzętu. Dodatkowo, kółka stworzone są z miękkiego tworzywa, dzięki temu nie rysują powierzchni.

  STOPKI POZIOMUJĄCE: umieszczone w środkowej części ramy i w tylnym stabilizatorze zapewniają stabilność sprzętu w trakcie ćwiczeń. SIODEŁKO: wielkie, wyprofilowane siodełko z aktywną wkładką żelową Dynamic Recline Nautilus Gel amortyzującą ruch pośladków w trakcie pedałowania zagwarantuje 100% komfortu.

  Dwupłaszczyznowa regulacja położenia pozwala na świetne dobranie położenia siodełka do osób niskich i wysokich. PEDAŁY PREMIUM: poszerzone, wyprofilowane, łożyskowane, z miękkim paskiem zabezpieczającym - gwarancja komfortu i bezpieczeństwa.

  POMIAR PULSU: kontroluj swój puls przy pomocy sensorów dotykowych zastosowanych w oba uchwyty. Bezprzewodowy pomiar pulsu jest możliwy za pomocą załączonego do zestawu napiersiowego pasa telemetrycznego, który dokonuje skrupulatniejszych pomiarów.

  Należy pamiętać, iż pomiar pulsu przy pomocy sensorów podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Nie jest to artykuł medyczny. W celu uzyskania dokładniejszych wyników, zalecamy używanie pasa telemetrycznego.

  WYPROFILOWANA KIEROWNICA I PODŁOKIETNIKI: sporo rodzajów chwytów, wygodne podparcia przedramion, a także gwarantują pewną pozycję na rowerze. Zarówno kierownica jak i podłokietniki powleczone są uretanem, nadzwyczaj trwałym materiałem, łatwym w utrzymaniu czystości.

  NAUTILUS TRAINER 2: aplikacja zaprojektowana z myślą o urządzeniach Nautilus z opcją Bluetooth. Jest nadzwyczajnym narzędziem, które pomoże każdemu użytkownikowi w prowadzeniu zdrowego i aktywnego trybu życia.

  Aplikacja Nautilus Trainer 2 obsługuje ponadto Apple Health. Aplikacja umożliwia kontrolę wszelkich danych o treningu, kondycji, kalorii i zdrowiu na jednym czytelnym pulpicie nawigacyjnym. Aplikacja przystępna jest tylko na iOS.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. Śledź swoje cele: ustaw, pilnuj i śledź swoje plany i cele fitness Kontroluj swoje postępy każdego tygodnia Zdobywaj nagrody po osiągnięciu swych celów fitness Prowadź dziennik swoich postępów Połącz się z MyFitnessPal i synchronizuj dane o treningu RIDE SOCIAL: trening w trybie wirtualnej rzeczywistości.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. APPLE HEALTH: aplikacja która zbiera wszystkie nasze dane o zdrowiu, począwszy od nawyków żywieniowych i treningowych, a skończywszy na grupie krwi czy poziomie cholesterolu.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. MY FITNESS PAL: zrzucaj kilogramy z MyFitnessPal najszybszym i najłatwiejszym w obsłudze liczniku kalorii na Android'a. Dzięki największej bazie informacji produktów spośród wszelkich liczników kalorii na Android'a (ponad 6 000 000 produktów) oraz niezwykle prędkiemu wpisywaniu produktów i ćwiczeń szybko i bezpiecznie pozbędziesz się zbędnych kilogramów.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. UNDER ARMOUR RECORD: to pierwszy na świecie system monitorowania kondycji i zdrowia przystępny dla każdego 24/7. Więcej o aplikacji czytaj tutaj. GOOGLE FIT: żyj zdrowiej i aktywniej dzięki nowej wersji aplikacji.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. MAP MY FITNESS: planuj i śledź każdy trening z pomocą aplikacji MapMyFitness. Dostaj kompleksowe informacje zwrotne, odkrywaj nowe trasy i dziel się nimi ze swoimi przyjaciółmi.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Rower stacjonarny treningowy poziomy r628 marki Nautilus ☆

Rower stacjonarny treningowy poziomy r628 marki Nautilus Najniższa Cena Online

☆ Rower stacjonarny treningowy poziomy r628 marki Nautilus - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Nautilus
 • Nazwa produktu: Rower stacjonarny treningowy poziomy r628 marki Nautilus
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower stopnie programowany Nautilus R628 to najnowszy i najmocniej innowacyjny technicznie rower stopnie marki Nautilus lidera na rynku fitness w USA. Jest sprzętem klasy PREMIUM, którego charakteryzuje bardzo wysoka jakość i solidność składników, wydajność oraz łatwość i komfort stosowania.

  stworzony został z myślą o tych, którzy trenując, chcą osiągać jak najwięcej i bezustannie się rozwijać, przez stawiane sobie coraz to wyższych celów. Rower stopnie programowany Nautilus R628 łączy w sobie wszystko to, czego w dzisiejszych czasach można oczekiwać od sprzętu cardio, użytkowanego w warunkach domowych, czyli oprócz strony technologicznej o najwyższym standardzie możliwość śledzenia aktywności przy pomocy wielu kompatybilnych aplikacji dostępnych w sklepach Android i App Store i przeprowadzenia treningu w trybie tzw.

  wirtualnej rzeczywistości. Co więcej, w przeciwieństwie do innych tego typu rozwiązań na rynku, platforma RideSocial sprawi,ponadto razem z Tobą będą mogli trenować znajomi i inni użytkownicy sprzętów marki Nautilus, przeprowadzający swój trening w tym samym czasie co Ty.

  wyświetlacz ADJUSTABLE SIGHT LINE: dwa wysokiej rozdzielczości wyświetlacze LCD umożliwiają śledzenie i kontrolowanie dwóch niezależnych parametrów treningu. Kontrast STN negatywowy, niebieskie tło i spore, czytelne cyfry i litery w odcieniu białym całkowitą widoczność.

  ponadto, mocowanie konsoli zezwala na regulację kąta nachylenia,parametry treningu były za każdym razem w zasięgu wzroku użytkownika. PRZYCISKI szybkiEJ ZMIANY OPORU: 10 przycisków numerycznych umieszczonych na konsoli umożliwia szybką zmianę oporu.

  wybór poziomu oporu spomiędzy 32 stopni oporu EMS (elektromagnetycznego) odbywa się w bezpieczny sposób, po zatwierdzeniu wyboru przyciskiem enter. Zapobiega to pomyłkowemu wyborowi wartości. PROGRAMY TRENINGOWE: bieżnia oferuje 29 programów treningowych (m.in.

  12 profilowych, 9 opartych o puls docelowy, 1 prędki start i 2 fitness test). Zakres programów treningowych jest na tyle duży, by każdy użytkownik, czy to początkujący czy progresywny, mógł wybrać optymalny dla siebie trening.

  Rower umożliwia stworzenie indywidualnych profili dla 4 użytkowników, dzięki czemu można porównywać wyniki, rywalizować, definiować cele, a także zdobywać osiągnięcia. 7 TWOICH ULUBIONYCH APLIKACJI ZEWNĘTRZNYCH: dzięki aplikacjom kompatybilnym ze sprzętem Nautilus, codzienne treningi i prowadzenie zdrowego i aktywnego trybu życia będzie istotnie łatwiejsze.

  TRENUJ W RYTMIE swojej MUZYKI: trening w rytmie ulubionej muzyki pozwala ćwiczyć jeszcze skuteczniej. Podłącz odtwarzacz do głównej konsoli i pedałuj w rytmie swej ulubionej muzyki. Trening stanie się przyjemniejszy dzięki głośnikom stereo wysokiej jakości wbudowanym w konsolę.

  Wejście audio Jack 3,5 mm umożliwia słuchanie muzyki z maszyn zewnętrznych (iPod, MP3). ŁATWOŚĆ WYBORU FUNKCJI: panel przedni z pokaźnymi przyciskami z czytelnym nadrukiem, które zapewniają bezproblemowy dobór pożądanego parametru.

  TRENUJ DŁUŻEJ, BEZ POTU: komfort treningu daje m.in. Wentylator z 3 poziomami natężenia nawiewu oraz z dostosowywanym kątem padania nawiewu. Umieszczony jest na przednim panelu, blisko ciała użytkownika, by był odczuwalny miły chłód w trakcie treningu.

  Pod wentylatorem znajduje się pojemna kieszeń na bidon lub akcesoria. PÓŁKA NA TABLET / TELEFON: szeroka, podgumowana półka daje możliwość bezpiecznego i bezproblemowego korzystania z tabletu/urządzenia przenośnego, a także co ważne, ciągłego kontrolowania parametrów treningu, dzięki umieszczeniu półki powyżej dolnego wyświetlacza.

  na dodatek na wsporniku kierownicy umieszczono dużą, szeroką kieszeń np. Na bidon. KOŁO ZAMACHOWE: koło zamachowe o wadze 13,6 kg zapewnia płynny i stabilny ruch a trening staje się przyjemny i efektywny.

  OTWARTY PROFIL RAMY: rower został zaprojektowany w ten sposób, aby maksymalnie ułatwić wchodzenie na rower i schodzenie z niego. Dzięki otwartemu, niskiemu profilowi ramy, nawet starsze osoby nie będą miały problemu.

  TRANSPORT: zastosowane w rowerze kółka transportowe, a także wyprofilowany uchwyt transportowy gwarantują łatwe i bezpieczne przemieszczanie sprzętu. Dodatkowo, kółka wytwarzane są z miękkiego tworzywa, dzięki temu nie rysują powierzchni.

  STOPKI POZIOMUJĄCE: umieszczone w środkowej części ramy, a także w tylnym stabilizatorze gwarantują stabilność sprzętu w trakcie ćwiczeń. PEDAŁY: poszerzone, wyprofilowane, łożyskowane, z miękkim paskiem zabezpieczającym - gwarancja komfortu i bezpieczeństwa.

  PRZYCISKI szybkiEJ ZMIANY OPORU / SENSORY POMIARU PULSU: specjalnie wyprofilowane uchwyty umieszczone przy siodełku gwarantują komfort podczas treningu. Na końcach uchwytów umieszczone są przyciski zmiany oporu.

  na dodatek, kontroluj swój puls przy pomocy sensorów dotykowych wbudowanych w oba uchwyty. Bezprzewodowy pomiar pulsu jest osiągalny za pomocą dołączonego do zestawu napiersiowego pasa telemetrycznego, który dokonuje dokładniejszych pomiarów.

  Należy pamiętać, iż pomiar pulsu za pomocą sensorów podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Nie jest to towar medyczny. W celu uzyskania precyzyjniejszych wyników, zalecamy stosowanie pasa telemetrycznego.

  SIODEŁKO: obfite, wyprofilowane siodełko z aktywną wkładką żelową Dynamic Recline Nautilus Gel amortyzującą ruch pośladków podczas pedałowania gwarantuje 100% komfortu. Mechanizm regulacji położenia siodełka zezwala na płynne ustawienie jego pozycji w 13 rozmaitych odległościach co 3 cm w stosunku do kierownicy pełny zakres regulacji to 30 cm.

  Mechanizm regulacji pozwala na zmianę wysokości siodełka i zmianę odległości między siodełkiem a pedałami a co z tego wynika, perfekcyjne przypasowanie położenia siodełka do osób niskich i wysokich. OPARCIE: wyprofilowane, wentylowane oparcie dla całych pleców, wykonane z trwałego kompozytu oraz płynna regulacja jego kąta nachylenia to jedne z podstawowych warunków bezpiecznego, komfortowego i sprawnego treningu rowerowego.

  NAUTILUS TRAINER 2: aplikacja zaprojektowana z myślą o urządzeniach Nautilus z opcją Bluetooth. Jest doskonałym narzędziem, które pomoże każdemu użytkownikowi w prowadzeniu zdrowego i aktywnego trybu życia.

  Aplikacja Nautilus Trainer 2 obsługuje ponadto Apple Health. Aplikacja zezwala na kontrolę wszelkich danych o treningu, kondycji, kalorii i zdrowiu na jednym czytelnym pulpicie nawigacyjnym. Aplikacja przystępna jest tylko na iOS.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. Śledź swoje cele: ustaw, kontroluj i śledź swoje plany i cele fitness Kontroluj swoje postępy każdego tygodnia Zdobywaj nagrody po osiągnięciu swoich celów fitness Prowadź dziennik swoich postępów Połącz się z MyFitnessPal i synchronizuj dane o treningu RIDE SOCIAL: trening w trybie wirtualnej rzeczywistości.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. APPLE HEALTH: aplikacja która zbiera wszystkie nasze informacje o zdrowiu, począwszy od nawyków żywieniowych i treningowych, a skończywszy na grupie krwi czy poziomie cholesterolu.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. MY FITNESS PAL: zrzucaj kilogramy z MyFitnessPal najszybszym i najłatwiejszym w obsłudze liczniku kalorii na Android'a. Dzięki największej bazie danych produktów spomiędzy wszystkich liczników kalorii na Android'a (ponad 6 000 000 produktów), a także szczególnie szybkiemu wpisywaniu produktów i ćwiczeń ekspresowo i bezpiecznie pozbędziesz się zbędnych kilogramów.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. UNDER ARMOUR RECORD: to pierwszy na świecie system monitorowania kondycji i zdrowia dostępny dla każdego 24/7. Więcej o aplikacji czytaj tutaj. GOOGLE FIT: żyj zdrowiej i aktywniej dzięki nowej wersji aplikacji.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. MAP MY FITNESS: planuj i śledź każdy trening z pomocą aplikacji MapMyFitness. Uzyskuj kompleksowe informacje zwrotne, odkrywaj nowe trasy i dziel się nimi ze swymi przyjaciółmi.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.Podsumowanie, czyli jaki stacjonarny rower treningowy Nautilus najlepszy?


Najlepszy stacjonarny rower treningowy Nautilus w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy stacjonarny rower treningowy Nautilus w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre rowery stacjonarne – Ranking maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji rowerów stacjonarnych Nautilus nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych treningowych rowerów typu stacjonarnego.


Powiązania tematyczne:

 • jaki stacjonarny rower treningowy Nautilus opinie i efekty,
 • dobre rowery treningowe Nautilus cena,
 • ranking rowerów stacjonarnych Nautilus,
 • stacjonarny rower treningowy Nautilus jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o rowerach stacjonarnych Nautilus

#1 Gdzie szukać opinii o rowerach stacjonarnych Nautilus?

Aktualnie zaprezentowane informacje o rowerach stacjonarnych Nautilus odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki stacjonarny rower treningowy Nautilus najlepszy? Który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych rowerach stacjonarnych Nautilus warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z rowerami treningowymi Nautilus do zastosowań domowych, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie rowery treningowe Nautilus są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z rowerami treningowymi Nautilus zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach rowery treningowe Nautilus to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *