FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking rowerów stacjonarnych Nautilus. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Treningowe rowery stacjonarne / Ranking rowerów stacjonarnych Nautilus


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych rowerów stacjonarnych Nautilus. Opracowane zestawienia są aktualne wrzesień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych rowerów stacjonarnych Nautilus,
 • TOP5 często wybieranych treningowych rowerów typu stacjonarnego.

Jakie rowery treningowe Nautilus najlepiej wybrać? Ranking wrzesień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane rowery treningowe Nautilus, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking rowerów stacjonarnych Nautilus, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Rower stacjonarny Nautilus R626 | ☆

Rower stacjonarny Nautilus R626 | Najniższa Cena Online

☆ Rower stacjonarny Nautilus R626 | - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Nautilus
 • Nazwa produktu: Rower stacjonarny Nautilus R626 |
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rower Nautilus stopnie programowany R626 | rozmiar: OS | Kolor: Czarny | Taniej o 0% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, fachowy sklep sportowy.

☆ Rower stacjonarny Nautilus R628 | ☆

Rower stacjonarny Nautilus R628 | Najniższa Cena Online

☆ Rower stacjonarny Nautilus R628 | - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Nautilus
 • Nazwa produktu: Rower stacjonarny Nautilus R628 |
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rower Nautilus poziomy programowany R628 | wymiar: OS | Kolor: Czarny | Taniej o 5% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, fachowy sklep sportowy.

☆ Rower poziomy programowany r626 marki Nautilus ☆

Rower poziomy programowany r626 marki Nautilus Najniższa Cena Online

☆ Rower poziomy programowany r626 marki Nautilus - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Nautilus
 • Nazwa produktu: Rower poziomy programowany r626 marki Nautilus
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Opis: Rower stopnie Programowany Nautilus R626 to sprzęt najwyższej klasy od amerykańskiej firmy Nautilus, będącej jednym z liderów na rynku fitness w USA. To, co odróżnia model R626 od innych tego typu rowerów, to liczby: 29 programów treningowych, 25 stopni oporu magnetycznego, 10-kilogramowe koło zamachowe i gustowny i stylowy wygląd.

  Rower został zaopatrzony także we wszelkie niezbędne akcesoria, a także dodatki: głośniki z możliwością podłączenia MP3, port USB z możliwością ładowania maszyn, tackę na akcesoria, uchwyt na bidon, wentylator z 3 stopniami regulacji natężenia nawiewu oraz kółka transportowe do komfortowego przemieszczania sprzętu.

  Model R626 daje możliwość śledzenia naszych aktywności za pomocą kompatybilnych aplikacji przystępnych w sklepach Android i App Store. Wszystko dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth, za pośrednictwem którego dopasujemy konsolę ze swoim urządzeniem mobilnym.

  Sprzęt producenta Nautilus sprawi zatem, iż monitorowanie postępów i aktywności, planowanie treningu oraz definiowanie celów, zostanie wprowadzone na zupełnie nowy, znacznie wyższy poziom! atrybuty technologiczne: ekran DualTrack(TM): 2 wysokiej rozdzielczości podświetlane wyświetlacze LCD z możliwością śledzenia i kontroli dwóch niezależnych parametrów treningu Programy treningowe: 29 (treningi oparte o puls docelowy, predefiniowane, indywidualne, recovery test, fitness test rodzaju prędki start) Opcja Goal Tracker: umożliwia użytkownikom ustalanie jednostkowych celów ćwiczeń i śledzenie aktywności liczba profili użytkowników: 4 (możliwość porównywania wyników, rywalizowania, definiowania celów, zdobywania osiągnięć) Regulacja oporu: 25 poziomów oporu magnetycznego zarządzane z poziomu konsoli Funkcje: czas, dystans, szybkość, kalorie, puls, opór Waga koła zamachowego: 10 kg (System Hybrid HIIT) Siedzenie: duże i komfortowe z wentylowanym oparciem, a także możliwością regulacji położenia Pedały: poszerzone, przeciwpoślizgowe z regulowanymi paskami bezpieczeństwa Uchwyty przy konsoli: wyprofilowane Uchwyty przy siedzeniu: z sensorami pomiaru pulsu Konsola z miejscem na tablet Transmisja danych: Bluetooth(R) (BLE 4.0) Puls: pomiar przy pomocy sensorów na uchwytach albo za pomoca napiersiowego pasa telemetrycznego (pas do kupienia osobno) Klawisze szybkiego dostępu w zasięgu ręki: umożliwiające komfortową zmianę poziomu oporu podczas treningu Wentylator: 3 stopnie regulacji natężenia nawiewu dopełniające wyposażenie: port USB z możliwością ładowania urządzeń, kółka transportowe, miejsce na bidon lub akcesoria, głośniki z wejściem MP3, stopki poziomujące wymiary i waga: rozmiary sprzętu: 165,9 x 71,8 x 126 cm (dł.

  x szer. X wys.) Waga produktu: 41,7 kg Waga towaru w opakowaniu: 44 kg Maksymalna waga użytkownika: 136 kg Przeznaczenie: użytek domowy NAUTILUS TRAINER(TM) 2: aplikacja zaprojektowana z myślą o urządzeniach Nautilus z opcją Bluetooth(R).

  Jest rewelacyjnym narzędziem, które pomoże każdemu użytkownikowi w prowadzeniu zdrowego i aktywnego trybu życia. Aplikacja Nautilus Trainer(TM) 2 obsługuje w dodatku Apple Health. Aplikacja pozwala na kontrolę wszelkich informacji o treningu, kondycji, kalorii i zdrowiu na jednym czytelnym pulpicie nawigacyjnym.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. Śledź swoje cele: ustaw, obserwuj i śledź swoje plany i cele fitness Kontroluj swoje postępy każdego tygodnia Zdobywaj nagrody po osiągnięciu swoich celów fitness Prowadź dziennik swoich postępów Połącz się z MyFitnessPal i synchronizuj dane o treningu RIDE SOCIAL(R): trening w trybie wirtualnej rzeczywistości.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. APPLE HEALTH: aplikacja która zbiera wszystkie nasze informacje o zdrowiu, począwszy od nawyków żywieniowych i treningowych, a skończywszy na grupie krwi czy poziomie cholesterolu.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. MY FITNESS PAL: zrzucaj kilogramy z MyFitnessPal -- najszybszym i najłatwiejszym w obsłudze liczniku kalorii na Android'a. Dzięki największej bazie informacji produktów spośród wszystkich liczników kalorii na Android'a (ponad 6 000 000 produktów) i wyjątkowo szybkiemu wpisywaniu produktów i ćwiczeń szybko i bezpiecznie pozbędziesz się zbędnych kilogramów.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. UNDER ARMOUR RECORD(TM): to pierwszy na świecie system monitorowania kondycji i zdrowia przystępny dla każdego 24/7. Więcej o aplikacji czytaj tutaj. GOOGLE FIT: żyj zdrowiej i aktywniej dzięki nowej wersji aplikacji.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. MAP MY FITNESS: planuj i śledź każdy trening z pomocą aplikacji MapMyFitness. Dostaj kompleksowe dane zwrotne, odkrywaj nowe trasy i dziel się nimi ze swoimi przyjaciółmi.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. Nautilus Fitness Score: funkcja obliczająca aktualny poziom postępów treningowych na zakończenie każdego biegu, zezwalająca na bieżące monitorowanie sprawności treningów Wyświetlanie porównania tempa biegu: pozwala wizualizować tempo bieżącego treningu w stosunku do wskazanego celu albo w stosunku do wcześniejszych treningów


☆ u628 marki Nautilus ☆

u628 marki Nautilus Najniższa Cena Online

☆ u628 marki Nautilus - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Nautilus
 • Nazwa produktu: u628 marki Nautilus
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower programowany Nautilus U628 to najnowszy i najistotniej nowoczesny technologicznie rower stopnie firmy Nautilus lidera na rynku fitness w USA. Jest sprzętem klasy PREMIUM, którego cechuje istotnie wysoka jakość i solidność części, produktywność, a także łatwość i komfort używania.

  wyprodukowany został z myślą o tych, którzy trenując, chcą osiągać jak najwięcej i bezustannie się rozwijać, poprzez stawiane sobie coraz to wyższych celów. Rower programowany Nautilus U628 łączy w sobie wszystko to, czego w dzisiejszych czasach można oczekiwać od sprzętu cardio, stosowanego w warunkach domowych, czyli oprócz strony technologicznej o najwyższym standardzie możliwość śledzenia aktywności przy pomocy wielu kompatybilnych aplikacji przystępnych w sklepach Android i App Store oraz przeprowadzenia treningu w trybie tzw.

  wirtualnej rzeczywistości. Co więcej, w przeciwieństwie do innych tego typu rozwiązań na rynku, platforma RideSocial sprawi,ponadto razem z Tobą będą mogli trenować znajomi i inni użytkownicy sprzętów producenta Nautilus, przeprowadzający swój trening w tym samym czasie co Ty.

  wyświetlacz ADJUSTABLE SIGHT LINE: dwa wysokiej rozdzielczości wyświetlacze LCD umożliwiają śledzenie i kontrolowanie dwóch niezależnych parametrów treningu. Kontrast STN negatywowy, niebieskie tło i spore, czytelne cyfry i litery w kolorze białym pełną widoczność.

  dodatkowo, mocowanie konsoli umożliwia regulację kąta nachylenia,cechy treningu były zawsze w zasięgu wzroku użytkownika. PRZYCISKI szybkiEJ ZMIANY OPORU: 10 przycisków numerycznych umieszczonych na konsoli umożliwia szybką zmianę oporu.

  dobór poziomu oporu spomiędzy 32 stopni oporu EMS (elektromagnetycznego) odbywa się w bezpieczny sposób, po zatwierdzeniu wyboru przyciskiem enter. Uniemożliwia to pomyłkowemu wyborowi wartości. PROGRAMY TRENINGOWE: rower proponuje 29 programów treningowych (m.in.

  12 profilowych, 9 opartych o puls docelowy, 1 szybki start, a także 2 fitness test). Zakres programów treningowych jest na tyle szeroki, żeby każdy użytkownik, czy to początkujący czy nowoczesny, mógł wybrać optymalny dla siebie trening.

  Rower pozwala na stworzenie indywidualnych profili dla 4 użytkowników, dzięki temu można porównywać wyniki, rywalizować, definiować cele oraz zdobywać osiągnięcia. 7 TWOICH ULUBIONYCH APLIKACJI ZEWNĘTRZNYCH: dzięki aplikacjom kompatybilnym ze sprzętem Nautilus, codzienne treningi i prowadzenie zdrowego i aktywnego trybu życia będzie widocznie łatwiejsze.

  TRENUJ W RYTMIE swojej MUZYKI: trening w rytmie ulubionej muzyki pozwala ćwiczyć jeszcze sprawniej. Podłącz odtwarzacz do głównej konsoli i pedałuj w rytmie swej ulubionej muzyki. Trening stanie się przyjemniejszy dzięki głośnikom stereo wysokiej jakości zastosowanym w konsolę.

  Wejście audio Jack 3,5 mm pozwala na słuchanie muzyki z maszyn zewnętrznych (iPod, MP3). ŁATWOŚĆ WYBORU FUNKCJI: panel przedni z obszernymi przyciskami z czytelnym nadrukiem, które zapewniają bezproblemowy dobór pożądanego parametru.

  TRENUJ DŁUŻEJ, BEZ POTU: komfort treningu daje m.in. Wentylator z 3 poziomami natężenia nawiewu oraz z regulowanym kątem padania nawiewu. Umieszczony jest na przednim panelu, blisko ciała użytkownika, żeby był odczuwalny przyjemny chłód w trakcie treningu.

  PÓŁKA NA TABLET / TELEFON: znaczna, podgumowana półka daje możliwość bezpiecznego i bezproblemowego korzystania z tabletu/urządzenia mobilnego i co ważne, ciągłego kontrolowania parametrów treningu, dzięki umieszczeniu półki powyżej dolnego wyświetlacza.

  dodatkowo na wsporniku kierownicy umieszczono dużą, szeroką kieszeń np. Na bidon. KOŁO ZAMACHOWE: koło zamachowe o wadze 13,6 kg zapewnia płynny i zrównoważony ruch a trening staje się przyjemny i sprawny.

  NISKI PROFIL obudowy: rower został zaprojektowany w ten sposób, by maksymalnie ułatwić wchodzenie na rower i schodzenie z niego. Dzięki otwartemu, niskiemu profilowi obudowy, choćby starsze osoby nie będą miały problemu.

  TRANSPORT: zastosowane w rowerze kółka transportowe i wyprofilowany uchwyt transportowy zapewniają łatwe i bezpieczne przemieszczanie sprzętu. Na dodatek, kółka wytwarzane są z miękkiego tworzywa, dzięki temu nie rysują powierzchni.

  STOPKI POZIOMUJĄCE: umieszczone w środkowej części ramy i w tylnym stabilizatorze gwarantują stabilność sprzętu w trakcie ćwiczeń. SIODEŁKO: obfite, wyprofilowane siodełko z aktywną wkładką żelową Dynamic Recline Nautilus Gel amortyzującą ruch pośladków w trakcie pedałowania zapewnia 100% komfortu.

  Dwupłaszczyznowa regulacja położenia umożliwia rewelacyjne przypasowanie położenia siodełka do osób niskich i wysokich. PEDAŁY PREMIUM: poszerzone, wyprofilowane, łożyskowane, z miękkim paskiem zabezpieczającym - gwarancja komfortu i bezpieczeństwa.

  POMIAR PULSU: kontroluj swój puls za pomocą sensorów dotykowych zaimplementowanych w oba uchwyty. Bezprzewodowy pomiar pulsu jest osiągalny za pomocą załączonego do zestawu napiersiowego pasa telemetrycznego, który dokonuje skrupulatniejszych pomiarów.

  Należy pamiętać, iż pomiar pulsu za pomocą sensorów podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Nie jest to towar medyczny. W celu uzyskania precyzyjniejszych wyników, zalecamy wykorzystywanie pasa telemetrycznego.

  WYPROFILOWANA KIEROWNICA I PODŁOKIETNIKI: niemało rodzajów chwytów, komfortowe podparcia przedramion, a także zapewniają pewną pozycję na rowerze. Równocześnie kierownica jak i podłokietniki powleczone są uretanem, nadzwyczaj trwałym materiałem, nietrudnym w utrzymaniu czystości.

  NAUTILUS TRAINER 2: aplikacja zaprojektowana z myślą o urządzeniach Nautilus z opcją Bluetooth. Jest znakomitym narzędziem, które pomoże każdemu użytkownikowi w prowadzeniu zdrowego i aktywnego trybu życia.

  Aplikacja Nautilus Trainer 2 obsługuje również Apple Health. Aplikacja zezwala na kontrolę wszystkich informacji o treningu, kondycji, kalorii i zdrowiu na jednym czytelnym pulpicie nawigacyjnym. Aplikacja przystępna jest tylko na iOS.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. Śledź swoje cele: ustaw, monitoruj i śledź swoje plany i cele fitness Kontroluj swoje postępy każdego tygodnia Zdobywaj nagrody po osiągnięciu swych celów fitness Prowadź dziennik swoich postępów Połącz się z MyFitnessPal i synchronizuj informacje o treningu RIDE SOCIAL: trening w trybie wirtualnej rzeczywistości.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. APPLE HEALTH: aplikacja która zbiera wszystkie nasze dane o zdrowiu, począwszy od nawyków żywieniowych i treningowych, a skończywszy na grupie krwi czy poziomie cholesterolu.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. MY FITNESS PAL: zrzucaj kilogramy z MyFitnessPal najszybszym i najłatwiejszym w obsłudze liczniku kalorii na Android'a. Dzięki największej bazie danych produktów spośród wszelkich liczników kalorii na Android'a (ponad 6 000 000 produktów) i niezwykle szybkiemu wpisywaniu produktów i ćwiczeń prędko i bezpiecznie pozbędziesz się zbędnych kilogramów.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. UNDER ARMOUR RECORD: to pierwszy na świecie system monitorowania kondycji i zdrowia przystępny dla każdego 24/7. Więcej o aplikacji czytaj tutaj. GOOGLE FIT: żyj zdrowiej i aktywniej dzięki nowej wersji aplikacji.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. MAP MY FITNESS: planuj i śledź każdy trening z pomocą aplikacji MapMyFitness. Dostaj kompleksowe dane zwrotne, odkrywaj nowe trasy i dziel się nimi ze swoimi przyjaciółmi.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Rower Nautilus U627 ☆

Rower Nautilus U627 Najniższa Cena Online

☆ Rower Nautilus U627 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Nautilus
 • Nazwa produktu: Rower Nautilus U627
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower programowany U627 to najnowszy model producenta Nautilus. Od poprzednich sprzętów różnią go nie tylko właściwości, lecz także wygląd. Z przodu posiada wcięcie, dzięki któremu każdy użytkownik może łatwo wsiadać i zsiadać.

  wspaniale pomaga to osobom będącym podczas rehabilitacji po kontuzji lub operacji. Przed treningiem ustaw docelową moc w zakresie od 25 do 400 W, a rower samoczynnie dostosuje opór, żeby ją wygenerować moc.

  ergonomiczna, piankowa kierownica i dostosowywane spore siodełko zapewnią komfortową pozycję podczas jazdy. W trakcie treningu możesz w dodatku umieścić smartfon albo tablet na wyświetlaczu. Dzięki temu trening będzie o sporo ciekawszy, a czas szybciej minie.

  Rower posiada 32 poziomy oporu magnetycznego i 16 programów treningowych. Powoduje to, że każdy znajdzie adekwatne ustawienie dla siebie. Aż czterech użytkowników może zapisywać swoje informacje treningowe na konsoli.

  Wprowadza to element rywalizacji i dodatkowej motywacji do rutynowych treningów. SPECYFIKACJA: wyświetlacz: wysokiej rozdzielczości 6,5" podświetlany wyświetlacz LCD Programy treningowe: 16 ilość profili użytkowników: 4 (możliwość porównywania wyników, rywalizowania, definiowania celów, zdobywania osiągnięć i nagród) Regulacja oporu: 32 poziomy oporu EMS zarządzane z poziomu konsoli Funkcje: czas, dystans, szybkość, kalorie, puls, opór Siodełko Nautilus Gel(TM): obfite, wyprofilowane, z wkładka żelową, dostosowywane w dwóch płaszczyznach Pedały: poszerzone, antypoślizgowe z dostosowywanymi paskami bezpieczeństwa Uchwyty: statyczne z sensorami pomiaru pulsu Konsola z regulacja kąta nachylenia, a także z miejscem na tablet Transmisja informacji: Bluetooth (BLE 4.0) Puls: pomiar za pomocą czujników na uchwytach albo za pomocą napiersiowego pasa telemetrycznego (pas w komplecie) dodatkowe wyposażenie: port USB z możliwością ładowania maszyn, kółka transportowe, tacka na akcesoria, głośniki, stopki poziomujące, zasilacz wymiary I WAGA: rozmiary sprzętu: 116,5 x 56 x 140 cm (dł.

  x szer. X wys.) Waga produktu: 30 kg Maksymalna waga użytkownika: 150 kg Przeznaczenie: użytek domowy EXPLORE THE WORLD: trening w trybie wirtualnej rzeczywistości. Jedź w swoim tempie, a obraz na mapie przypasuje się do Twojej prędkości.

  Jest idealnym narzędziem, które pomoże każdemu użytkownikowi w prowadzeniu zdrowego i aktywnego trybu życia. Więcej o aplikacji czytaj tutaj. APPLE HEALTH: aplikacja która zbiera wszystkie nasze informacje o zdrowiu, począwszy od nawyków żywieniowych i treningowych, a skończywszy na grupie krwi czy poziomie cholesterolu.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. MY FITNESS PAL: zrzucaj kilogramy z MyFitnessPal -- najszybszym i najłatwiejszym w obsłudze liczniku kalorii na Android'a. Dzięki największej bazie danych produktów spomiędzy wszelkich liczników kalorii na Android'a (ponad 6 000 000 produktów), a także bardzo prędkiemu wpisywaniu produktów i ćwiczeń prędko i bezpiecznie pozbędziesz się zbędnych kilogramów.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. UNDER ARMOUR RECORD(TM): to pierwszy na świecie system monitorowania kondycji i zdrowia dostępny dla każdego 24/7. Więcej o aplikacji czytaj tutaj. GOOGLE FIT: żyj zdrowiej i aktywniej dzięki nowej wersji aplikacji.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj.Podobne zestawienia:


Najtańsze rowery treningowe Nautilus – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze rowery treningowe Nautilus, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich rowerów stacjonarnych Nautilus jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Rower Nautilus U627 ☆

Rower Nautilus U627 Najniższa Cena Online

☆ Rower Nautilus U627 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Nautilus
 • Nazwa produktu: Rower Nautilus U627
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower programowany U627 to najnowszy model firmy Nautilus. Od poprzednich sprzętów różnią go nie tylko właściwości, lecz także wygląd. Z przodu posiada wcięcie, dzięki któremu każdy użytkownik może prosto wsiadać i zsiadać.

  nadzwyczajnie pomaga to osobom będącym podczas rehabilitacji po kontuzji lub operacji. Przed treningiem ustaw docelową moc w zakresie od 25 do 400 W, a rower automatycznie przypasuje opór, by ją wygenerować moc.

  praktyczna, piankowa kierownica i regulowane obszerne siodełko zapewnią komfortową pozycję w trakcie jazdy. W trakcie treningu możesz dodatkowo umieścić smartfon lub tablet na wyświetlaczu. Dzięki czemu trening będzie o mnóstwo ciekawszy, a czas szybciej minie.

  Rower ma 32 stopnie oporu magnetycznego i 16 programów treningowych. Powoduje to, że każdy odnajdzie stosowne ustawienie dla siebie. Aż czterech użytkowników może zapisywać swoje informacje treningowe na konsoli.

  Wprowadza to element rywalizacji i dopełniającej motywacji do rutynowych treningów. SPECYFIKACJA: ekran: wysokiej rozdzielczości 6,5" podświetlany wyświetlacz LCD Programy treningowe: 16 ilość profili użytkowników: 4 (możliwość porównywania wyników, rywalizowania, definiowania celów, zdobywania osiągnięć i nagród) Regulacja oporu: 32 poziomy oporu EMS zarządzane z poziomu konsoli Funkcje: czas, dystans, szybkość, kalorie, puls, opór Siodełko Nautilus Gel(TM): obszerne, wyprofilowane, z wkładka żelową, regulowane w dwóch płaszczyznach Pedały: poszerzone, antypoślizgowe z regulowanymi paskami bezpieczeństwa Uchwyty: statyczne z sensorami pomiaru pulsu Konsola z regulacja kąta nachylenia i z miejscem na tablet Transmisja danych: Bluetooth (BLE 4.0) Puls: pomiar przy pomocy czujników na uchwytach lub za pomocą napiersiowego pasa telemetrycznego (pas w pakiecie) uzupełniające wyposażenie: port USB z możliwością ładowania sprzętów, kółka transportowe, tacka na akcesoria, głośniki, stopki poziomujące, zasilacz rozmiary I WAGA: rozmiary sprzętu: 116,5 x 56 x 140 cm (dł.

  x szer. X wys.) Waga towaru: 30 kg Maksymalna waga użytkownika: 150 kg Przeznaczenie: użytek domowy EXPLORE THE WORLD: trening w trybie wirtualnej rzeczywistości. Jedź w swoim tempie, a obraz na mapie przypasuje się do Twojej szybkości.

  Jest wspaniałym narzędziem, które pomoże każdemu użytkownikowi w prowadzeniu zdrowego i aktywnego trybu życia. Więcej o aplikacji czytaj tutaj. APPLE HEALTH: aplikacja która zbiera wszystkie nasze dane o zdrowiu, począwszy od nawyków żywieniowych i treningowych, a skończywszy na grupie krwi czy poziomie cholesterolu.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. MY FITNESS PAL: zrzucaj kilogramy z MyFitnessPal -- najszybszym i najłatwiejszym w obsłudze liczniku kalorii na Android'a. Dzięki największej bazie informacji produktów spomiędzy wszystkich liczników kalorii na Android'a (ponad 6 000 000 produktów) i wyjątkowo prędkiemu wpisywaniu produktów i ćwiczeń prędko i bezpiecznie pozbędziesz się zbędnych kilogramów.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. UNDER ARMOUR RECORD(TM): to pierwszy na świecie system monitorowania kondycji i zdrowia przystępny dla każdego 24/7. Więcej o aplikacji czytaj tutaj. GOOGLE FIT: żyj zdrowiej i aktywniej dzięki nowej wersji aplikacji.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj.


☆ Rower poziomy programowany r626 marki Nautilus ☆

Rower poziomy programowany r626 marki Nautilus Najniższa Cena Online

☆ Rower poziomy programowany r626 marki Nautilus - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Nautilus
 • Nazwa produktu: Rower poziomy programowany r626 marki Nautilus
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Opis: Rower stopnie Programowany Nautilus R626 to sprzęt najwyższej klasy od amerykańskiej producenta Nautilus, będącej jednym z liderów na rynku fitness w USA. To, co odróżnia model R626 od innych tego typu rowerów, to liczby: 29 programów treningowych, 25 poziomów oporu magnetycznego, 10-kilogramowe koło zamachowe i elegancki i stylowy wygląd.

  Rower został wyposażony także we wszelkie potrzebne akcesoria i dodatki: głośniki z możliwością podłączenia MP3, port USB z możliwością ładowania sprzętów, tackę na akcesoria, uchwyt na bidon, wentylator z 3 stopniami regulacji natężenia nawiewu, a także kółka transportowe do komfortowego przemieszczania sprzętu.

  Model R626 daje możliwość śledzenia naszych aktywności za pomocą kompatybilnych aplikacji przystępnych w sklepach Android i App Store. Wszystko dzięki zaimplementowanemu modułowi Bluetooth, za pośrednictwem którego zwiążemy konsolę ze swoim urządzeniem przenośnym.

  Sprzęt firmy Nautilus sprawi zatem, że monitorowanie postępów i aktywności, planowanie treningu, a także definiowanie celów, zostanie wprowadzone na zupełnie nowy, znacznie wyższy poziom! właściwości technologiczne: wyświetlacz DualTrack(TM): 2 wysokiej rozdzielczości podświetlane wyświetlacze LCD z możliwością śledzenia i kontroli dwóch niezależnych parametrów treningu Programy treningowe: 29 (treningi oparte o puls docelowy, predefiniowane, indywidualne, recovery test, fitness test rodzaju prędki start) Opcja Goal Tracker: pozwala na użytkownikom ustalanie indywidualnych celów ćwiczeń i śledzenie aktywności ilość profili użytkowników: 4 (możliwość porównywania wyników, rywalizowania, definiowania celów, zdobywania osiągnięć) Regulacja oporu: 25 stopni oporu magnetycznego zarządzane z poziomu konsoli Funkcje: czas, dystans, szybkość, kalorie, puls, opór Waga koła zamachowego: 10 kg (System Hybrid HIIT) Siedzenie: znaczne i wygodne z wentylowanym oparciem, a także możliwością regulacji położenia Pedały: poszerzone, antypoślizgowe z regulowanymi paskami bezpieczeństwa Uchwyty przy konsoli: wyprofilowane Uchwyty przy siedzeniu: z sensorami pomiaru pulsu Konsola z miejscem na tablet Transmisja informacji: Bluetooth(R) (BLE 4.0) Puls: pomiar za pomocą sensorów na uchwytach albo za pomoca napiersiowego pasa telemetrycznego (pas do kupienia osobno) Klawisze szybkiego dostępu w zasięgu ręki: umożliwiające komfortową zmianę poziomu oporu podczas treningu Wentylator: 3 stopnie regulacji natężenia nawiewu dopełniające wyposażenie: port USB z możliwością ładowania maszyn, kółka transportowe, miejsce na bidon lub akcesoria, głośniki z wejściem MP3, stopki poziomujące wymiary i waga: wymiary sprzętu: 165,9 x 71,8 x 126 cm (dł.

  x szer. X wys.) Waga artykułu: 41,7 kg Waga produktu w opakowaniu: 44 kg Maksymalna waga użytkownika: 136 kg Przeznaczenie: użytek domowy NAUTILUS TRAINER(TM) 2: aplikacja zaprojektowana z myślą o urządzeniach Nautilus z opcją Bluetooth(R).

  Jest świetnym narzędziem, które pomoże każdemu użytkownikowi w prowadzeniu zdrowego i aktywnego trybu życia. Aplikacja Nautilus Trainer(TM) 2 obsługuje także Apple Health. Aplikacja pozwala na kontrolę wszelkich informacji o treningu, kondycji, kalorii i zdrowiu na jednym czytelnym pulpicie nawigacyjnym.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. Śledź swoje cele: ustaw, obserwuj i śledź swoje plany i cele fitness Kontroluj swoje postępy każdego tygodnia Zdobywaj nagrody po osiągnięciu swoich celów fitness Prowadź dziennik swych postępów Połącz się z MyFitnessPal i synchronizuj dane o treningu RIDE SOCIAL(R): trening w trybie wirtualnej rzeczywistości.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. APPLE HEALTH: aplikacja która zbiera wszystkie nasze dane o zdrowiu, począwszy od nawyków żywieniowych i treningowych, a skończywszy na grupie krwi czy poziomie cholesterolu.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. MY FITNESS PAL: zrzucaj kilogramy z MyFitnessPal -- najszybszym i najłatwiejszym w obsłudze liczniku kalorii na Android'a. Dzięki największej bazie danych produktów spośród wszystkich liczników kalorii na Android'a (ponad 6 000 000 produktów) i nad wyraz prędkiemu wpisywaniu produktów i ćwiczeń błyskawicznie i bezpiecznie pozbędziesz się zbędnych kilogramów.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. UNDER ARMOUR RECORD(TM): to pierwszy na świecie system monitorowania kondycji i zdrowia dostępny dla każdego 24/7. Więcej o aplikacji czytaj tutaj. GOOGLE FIT: żyj zdrowiej i aktywniej dzięki nowej wersji aplikacji.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. MAP MY FITNESS: planuj i śledź każdy trening z pomocą aplikacji MapMyFitness. Dostaj kompleksowe informacje zwrotne, odkrywaj świeże trasy i dziel się nimi ze swymi przyjaciółmi.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. Nautilus Fitness Score: funkcja obliczająca aktualny poziom postępów treningowych na zakończenie każdego biegu, pozwalająca na bieżące monitorowanie skuteczności treningów Wyświetlanie porównania tempa biegu: pozwala wizualizować tempo bieżącego treningu w stosunku do wyznaczonego celu lub w stosunku do wcześniejszych treningów


☆ Rower stacjonarny Nautilus R626 | ☆

Rower stacjonarny Nautilus R626 | Najniższa Cena Online

☆ Rower stacjonarny Nautilus R626 | - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Nautilus
 • Nazwa produktu: Rower stacjonarny Nautilus R626 |
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rower Nautilus poziomy programowany R626 | wymiar: OS | Kolor: Czarny | Taniej o 0% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, mistrzowski sklep sportowy.

☆ u628 marki Nautilus ☆

u628 marki Nautilus Najniższa Cena Online

☆ u628 marki Nautilus - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Nautilus
 • Nazwa produktu: u628 marki Nautilus
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower programowany Nautilus U628 to najnowszy i najbardziej zaawansowany technologicznie rower stopnie marki Nautilus lidera na rynku fitness w USA. Jest sprzętem klasy PREMIUM, którego znamionuje szczególnie wysoka jakość i trwałość części, skuteczność oraz łatwość i komfort stosowania.

  wytworzony został z myślą o tych, którzy trenując, chcą osiągać jak najwięcej i nieustannie się rozwijać, poprzez stawiane sobie coraz to wyższych celów. Rower programowany Nautilus U628 łączy w sobie wszystko to, czego w dzisiejszych czasach można oczekiwać od sprzętu cardio, stosowanego w warunkach domowych, czyli oprócz strony technologicznej o najwyższym standardzie możliwość śledzenia aktywności przy pomocy wielu kompatybilnych aplikacji dostępnych w sklepach Android i App Store i przeprowadzenia treningu w trybie tzw.

  wirtualnej rzeczywistości. Co więcej, w przeciwieństwie do innych tego typu rozwiązań na rynku, platforma RideSocial sprawi,dodatkowo razem z Tobą będą mogli trenować znajomi i inni użytkownicy sprzętów firmy Nautilus, przeprowadzający swój trening w tym samym czasie co Ty.

  wyświetlacz ADJUSTABLE SIGHT LINE: dwa wysokiej rozdzielczości wyświetlacze LCD umożliwiają śledzenie i kontrolowanie dwóch niezależnych parametrów treningu. Kontrast STN negatywowy, niebieskie tło i wielkie, czytelne cyfry i litery w kolorze białym całkowitą widoczność.

  ponadto, mocowanie konsoli umożliwia regulację kąta nachylenia,właściwości treningu były zawsze w zasięgu wzroku użytkownika. PRZYCISKI szybkiEJ ZMIANY OPORU: 10 przycisków numerycznych umieszczonych na konsoli pozwala na szybką zmianę oporu.

  wybór poziomu oporu spomiędzy 32 stopni oporu EMS (elektromagnetycznego) odbywa się w bezpieczny sposób, po zatwierdzeniu wyboru przyciskiem enter. Uniemożliwia to pomyłkowemu wyborowi wartości. PROGRAMY TRENINGOWE: rower proponuje 29 programów treningowych (m.in.

  12 profilowych, 9 opartych o puls docelowy, 1 prędki start i 2 fitness test). Zakres programów treningowych jest na tyle szeroki, żeby każdy użytkownik, czy to początkujący czy zaawansowany, mógł wybrać odpowiedni dla siebie trening.

  Rower pozwala na stworzenie jednostkowych profili dla 4 użytkowników, dzięki czemu można porównywać wyniki, rywalizować, definiować cele oraz zdobywać osiągnięcia. 7 TWOICH ULUBIONYCH APLIKACJI ZEWNĘTRZNYCH: dzięki aplikacjom kompatybilnym ze sprzętem Nautilus, codzienne treningi i prowadzenie zdrowego i aktywnego trybu życia będzie widocznie łatwiejsze.

  TRENUJ W RYTMIE swej MUZYKI: trening w rytmie ulubionej muzyki pozwala ćwiczyć jeszcze wydajniej. Podłącz odtwarzacz do głównej konsoli i pedałuj w rytmie swojej ulubionej muzyki. Trening stanie się przyjemniejszy dzięki głośnikom stereo wysokiej jakości zaimplementowanym w konsolę.

  Wejście audio Jack 3,5 mm zezwala na słuchanie muzyki z maszyn zewnętrznych (iPod, MP3). ŁATWOŚĆ WYBORU FUNKCJI: panel przedni z wielkimi przyciskami z czytelnym nadrukiem, które zapewniają bezproblemowy dobór pożądanego parametru.

  TRENUJ DŁUŻEJ, BEZ POTU: komfort treningu daje m.in. Wentylator z 3 stopniami natężenia nawiewu i z regulowanym kątem padania nawiewu. Umieszczony jest na przednim panelu, blisko ciała użytkownika, aby był odczuwalny przyjemny chłód podczas treningu.

  PÓŁKA NA TABLET / TELEFON: pokaźna, podgumowana półka daje możliwość bezpiecznego i bezproblemowego korzystania z tabletu/urządzenia przenośnego, a także co ważne, ciągłego kontrolowania parametrów treningu, dzięki umieszczeniu półki powyżej dolnego wyświetlacza.

  dodatkowo na wsporniku kierownicy umieszczono dużą, szeroką kieszeń np. Na bidon. KOŁO ZAMACHOWE: koło zamachowe o wadze 13,6 kg zapewnia płynny i jednostajny ruch a trening staje się błogi i wydajny.

  NISKI PROFIL obudowy: rower został zaprojektowany w ten sposób, by maksymalnie ułatwić wchodzenie na rower i schodzenie z niego. Dzięki otwartemu, niskiemu profilowi pokrywy, nawet starsze osoby nie będą miały problemu.

  TRANSPORT: zastosowane w rowerze kółka transportowe, a także wyprofilowany uchwyt transportowy zapewniają łatwe i bezpieczne przemieszczanie sprzętu. Dodatkowo, kółka stworzone są z miękkiego tworzywa, dzięki temu nie rysują powierzchni.

  STOPKI POZIOMUJĄCE: umieszczone w środkowej części ramy i w tylnym stabilizatorze zapewniają stabilność sprzętu w trakcie ćwiczeń. SIODEŁKO: wielkie, wyprofilowane siodełko z aktywną wkładką żelową Dynamic Recline Nautilus Gel amortyzującą ruch pośladków w trakcie pedałowania zagwarantuje 100% komfortu.

  Dwupłaszczyznowa regulacja położenia pozwala na świetne dobranie położenia siodełka do osób niskich i wysokich. PEDAŁY PREMIUM: poszerzone, wyprofilowane, łożyskowane, z miękkim paskiem zabezpieczającym - gwarancja komfortu i bezpieczeństwa.

  POMIAR PULSU: kontroluj swój puls przy pomocy sensorów dotykowych zastosowanych w oba uchwyty. Bezprzewodowy pomiar pulsu jest możliwy za pomocą załączonego do zestawu napiersiowego pasa telemetrycznego, który dokonuje skrupulatniejszych pomiarów.

  Należy pamiętać, iż pomiar pulsu przy pomocy sensorów podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Nie jest to artykuł medyczny. W celu uzyskania dokładniejszych wyników, zalecamy używanie pasa telemetrycznego.

  WYPROFILOWANA KIEROWNICA I PODŁOKIETNIKI: sporo rodzajów chwytów, wygodne podparcia przedramion, a także gwarantują pewną pozycję na rowerze. Zarówno kierownica jak i podłokietniki powleczone są uretanem, nadzwyczaj trwałym materiałem, łatwym w utrzymaniu czystości.

  NAUTILUS TRAINER 2: aplikacja zaprojektowana z myślą o urządzeniach Nautilus z opcją Bluetooth. Jest nadzwyczajnym narzędziem, które pomoże każdemu użytkownikowi w prowadzeniu zdrowego i aktywnego trybu życia.

  Aplikacja Nautilus Trainer 2 obsługuje ponadto Apple Health. Aplikacja umożliwia kontrolę wszelkich danych o treningu, kondycji, kalorii i zdrowiu na jednym czytelnym pulpicie nawigacyjnym. Aplikacja przystępna jest tylko na iOS.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. Śledź swoje cele: ustaw, pilnuj i śledź swoje plany i cele fitness Kontroluj swoje postępy każdego tygodnia Zdobywaj nagrody po osiągnięciu swych celów fitness Prowadź dziennik swoich postępów Połącz się z MyFitnessPal i synchronizuj dane o treningu RIDE SOCIAL: trening w trybie wirtualnej rzeczywistości.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. APPLE HEALTH: aplikacja która zbiera wszystkie nasze dane o zdrowiu, począwszy od nawyków żywieniowych i treningowych, a skończywszy na grupie krwi czy poziomie cholesterolu.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. MY FITNESS PAL: zrzucaj kilogramy z MyFitnessPal najszybszym i najłatwiejszym w obsłudze liczniku kalorii na Android'a. Dzięki największej bazie informacji produktów spośród wszelkich liczników kalorii na Android'a (ponad 6 000 000 produktów) oraz niezwykle prędkiemu wpisywaniu produktów i ćwiczeń szybko i bezpiecznie pozbędziesz się zbędnych kilogramów.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. UNDER ARMOUR RECORD: to pierwszy na świecie system monitorowania kondycji i zdrowia przystępny dla każdego 24/7. Więcej o aplikacji czytaj tutaj. GOOGLE FIT: żyj zdrowiej i aktywniej dzięki nowej wersji aplikacji.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. MAP MY FITNESS: planuj i śledź każdy trening z pomocą aplikacji MapMyFitness. Dostaj kompleksowe informacje zwrotne, odkrywaj nowe trasy i dziel się nimi ze swoimi przyjaciółmi.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Rower stacjonarny Nautilus R628 | ☆

Rower stacjonarny Nautilus R628 | Najniższa Cena Online

☆ Rower stacjonarny Nautilus R628 | - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Nautilus
 • Nazwa produktu: Rower stacjonarny Nautilus R628 |
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rower Nautilus poziomy programowany R628 | wymiar: OS | Kolor: Czarny | Taniej o 5% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, fachowy sklep sportowy.


Podsumowanie, czyli jaki stacjonarny rower treningowy Nautilus najlepszy?


Najlepszy stacjonarny rower treningowy Nautilus w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy stacjonarny rower treningowy Nautilus w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre rowery stacjonarne – Ranking wrzesień 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji rowerów stacjonarnych Nautilus nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych treningowych rowerów typu stacjonarnego.


Powiązania tematyczne:

 • jaki stacjonarny rower treningowy Nautilus opinie i efekty,
 • dobre rowery treningowe Nautilus cena,
 • ranking rowerów stacjonarnych Nautilus,
 • stacjonarny rower treningowy Nautilus jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o rowerach stacjonarnych Nautilus

#1 Gdzie szukać opinii o rowerach stacjonarnych Nautilus?

Aktualnie zaprezentowane informacje o rowerach stacjonarnych Nautilus odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki stacjonarny rower treningowy Nautilus najlepszy? Który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych rowerach stacjonarnych Nautilus warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z rowerami treningowymi Nautilus do zastosowań domowych, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie rowery treningowe Nautilus są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z rowerami treningowymi Nautilus zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach rowery treningowe Nautilus to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *