FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking rowerów stacjonarnych One Fitness. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Treningowe rowery stacjonarne / Ranking rowerów stacjonarnych One Fitness


Pomagamy w wyborze dobrych rowerów stacjonarnych One Fitness. Opracowane zestawienia są aktualne wrzesień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych rowerów stacjonarnych One Fitness,
 • TOP5 chętnie kupowanych stacjonarnych rowerów do treningu domowego.

Jakie rowery treningowe One Fitness najlepiej wybrać? Ranking wrzesień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane rowery treningowe One Fitness, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking rowerów stacjonarnych One Fitness, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Horizon Rower spiningowy fitness gr6 ☆

Horizon Rower spiningowy fitness gr6 Najniższa Cena Online

☆ Horizon Rower spiningowy fitness gr6 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon
 • Nazwa produktu: Horizon Rower spiningowy fitness gr6
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Jazda na rowerze we własnym salonie z nowym rowerem treningowym Horizon GR6 - będąc przy tym zupełnie niesłyszalnym! Cichy trening we własnym salonie - z rowerem treningowym Horizon GR6 Dzięki nowoczesnemu hamulcowi magnetycznemu ECB rower treningowy Horizon GR6 jest słabo słyszalny w trakcie treningu, a układ hamulcowy jest w dodatku bezobsługowy i nie ulega zużyciu!

  GR6 Jest on napędzany przez pasek napędowy, który łączy podwójne pedały (kosz i pedały SPD) z przednim kołem. Wytrzymała rama podtrzymuje koło zamachowe roweru o masie 16 kg. Dzięki dużej masie własnej zapewnia to szczególnie równomierne i płynne wrażenia w trakcie treningu.

  indywidualny trening na rowerze treningowym GR6 - rower dla użytkowników o każdym wzroście! Rower treningowy Horizon GR6 posiada sportowe i poręczne siodełko wyścigowe, które można płynnie regulować w poziomie i w pionie.

  Perfekcja: Wszechstronna kierownica wielopozycyjna może być także regulowana bezstopniowo w pionie i w poziomie! przez zablokowanie tych dwóch komponentów GR6 urządzenie można indywidualnie połączyć do każdego wzrostu!

  To sprawia, że GR6 jest przede wszystkim niebanalny dla rodzin, w których z urządzenia korzysta kilka osób o rozmaitym wzroście. Sportowy design i szczegóły dopracowane w każdym calu w Twoim salonie - z rowerem treningowym Horizon Indoor Cycle GR6 Rower treningowy Horizon GR6 podkreśla się smukłą, sportową konstrukcją i kompaktowym wyglądem.

  Jest to budowa, która wyśmienicie wpasuje się w każdy salon! Wyrafinowane dodatki, takie jak uchwyt na butelkę z wodą i szerokie kółka transportowe z przodu urządzenia idealnie dopełniają doświadczenie treningowe!

  Opcjonalnie rower może być uzupełniony komputerem treningowym dla kolekcji-GR. Znikoma konsola dotykowa mierzy informacje, takie jak czas, odległość i kalorie. Dzięki uzupełniającemu paskowi piersiowemu Polar konsola może jeszcze wyświetlać aktualny puls.

  > Sportowy design > Magnetyczny układ hamulcowy: szybkie i płynne dostosowanie do ustawienia oporu > Napęd paskowy > Wytrzymała rama > praktyczna kierownica wielopozycyjna Płynna regulacja w poziomie i w pionie > Sportowe siodełko: płynna regulacja w poziomie i w pionie > Pedały łączone: podwójne pedały (pedały koszykowe i SPD click) > Nowy komputer treningowy uzupełniający serię GR (opcjonalnie) LCD Wyświetla informacje treningowe, takie jak czas, odległość itp.

  puls przy użyciu paska piersiowego Polar (opcjonalnie) 3 programy (np.


☆ Rower spiningowy fitness xr-660 marki Hertz ☆

Rower spiningowy fitness xr-660 marki Hertz Najniższa Cena Online

☆ Rower spiningowy fitness xr-660 marki Hertz - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hertz
 • Nazwa produktu: Rower spiningowy fitness xr-660 marki Hertz
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower spinningowy z płynną Magnetyczną regulacją oporu umożliwia dobranie ćwiczenia do indywidualnych potrzeb i możliwości. Paskowy napęd zezwala na bardzo cichą pracę urządzenia. Pozwala na to ćwiczenie przy jednoczesnym oglądaniu telewizji czy słuchaniu muzyki.

  Korpus obudowy jest ponadto wyciszony. Posiada systemy: Transportu Tilt'n'Carry, poziomowania Easy Horizon, łatwej regulacji Pull&Adjust, regulacji siodełka 2D Adjust. Wymiary produktu: Wysokość 104 cm, szerokość 51 cm, długość 123 cm.

  Waga produktu: 48 kg. Maksymalna waga osoby ćwiczącej: 150 kg....


☆ Rower elektromagnetyczny poziomy lk7750 - marki Bh fitness ☆

Rower elektromagnetyczny poziomy lk7750 - marki Bh fitness Najniższa Cena Online

☆ Rower elektromagnetyczny poziomy lk7750 - marki Bh fitness - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Rower elektromagnetyczny poziomy lk7750 - marki Bh fitness
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Creatine Micronized 200 mesh + Taurine to artykuł zawierający klarownie czysty mikronizowany monohydrat kreatyny z dodatkiem tauryny w proszku. Kreatyna jest substancją o silnym działaniu anabolicznym i ergogenicznym, przyspieszającą przyrost siły i masy mięśniowej. Produkt wzbogacono o taurynę, która pobudza organizm oraz wzmacnia produktywność i energetyzujące działanie kreatyny. Creatine Micronized 200 mesh + Taurine to kreatyna charakteryzująca się farmaceutyczną jakością i wyjątkowo wysoką wchłanialnością.

  1. Jak działa i co można osiągnąć stosując kreatynę?

  Już po kilku dniach użytkowania kreatyny, mięśnie stają się obszerniejsze i bardziej "napompowane" - jest to efekt powiększenia ilości kreatyny w mięśniu o około 50%. Dochodzi wtedy do szeregu reakcji, które powodują, iż komórki mięśniowe wchłaniają więcej wody. Powiększona objętość komórki powoduje napięcie wewnątrzkomórkowe, a organizm odbiera to jako sygnał anaboliczny - tym samym pobudza mięśnie do przyrostu masy, a także siły. Konsekwencją używania kreatyny jest natychmiastowa poprawa wydolności organizmu, dzięki której dłuższe, dynamiczniejsze treningi przyśpieszają budowanie mięśni i przyczynią się do zmniejszenia ilości tkanki tłuszczowej. Przy pierwszym procesu kreatynowym można uzyskać od 4 do 6 kg beztłuszczowej masy mięśniowej. Warunkiem osiągnięcia takich efektów jest dobra suplementacja kreatyny.

  2. Czy pożądane jest łączenie kreatyny z innymi odżywkami? Jak spowodować trwałe zmiany przy suplementacji kreatynowej?

  Należy pamiętać, że kreatyna jest silnie działającym środkiem anabolicznym (pobudzającym do budowania mięśni), ale nie zawiera w sobie substancji generujących. konieczne jest zatem łączenie kreatyny z takimi preparatami jak białko (najlepiej serwatkowe) czy L-glutamina albo peptyd glutaminy, które są podstawowym budulcem mięśni. Wyjątkowo dobre efekty uzyskuje się też podczas łączenia kreatyny z silnym antykatabolicznym preparatem jakim jest HMB

  3. W jaki sposób powiększyć wydajność działania kreatyną?

  Można to osiągnąć poprzez:

  • wykorzystywanie kreatyny razem z cukrem "dekstrozą",rozszerzyć wydzielanie insuliny, która ""wtłacza"" kreatynę do komórek mięśniowych
  • picie pokaźnych ilości wody (do 3 litrów dziennie)
  • zmniejszenie spożycia tłuszczy, gdyż tłuszcz w pożywieniu utrudnia wchłanianie kreatyny
  • unikanie stosowania napojów zawierających kofeinę i guaranę
  • przyjmowanie optymalnej dawki magnezu i lecytyny, które są podstawowym śródłem ekologicznego fosforu
  • spożywanie kreatyny na "pusty" żołądek
  • dostarczenie do organizmu takich pierwiastków jak: chrom, cynk, wanad ponieważ ich niedobór wpływa niekorzystnie na magazynowanie kreatyny przez komórki mięśniowe
  • prawidłowe dostarczanie

☆ Rower magnetyczny fitness xr-770 pro marki Hertz ☆

Rower magnetyczny fitness xr-770 pro marki Hertz Najniższa Cena Online

☆ Rower magnetyczny fitness xr-770 pro marki Hertz - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hertz
 • Nazwa produktu: Rower magnetyczny fitness xr-770 pro marki Hertz
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  XR-770 Pro to wysokiej klasy rower spinningowy do ćwiczeń i treningów fitness z systemem magnetycznego regulowanego oporu. Doskonałe urządzenie do treningów interwałowych, kolarskich, a także treningów dla zrzucenia zbędnych kilogramów.

  Dzięki umocnionej konstrukcji rower jest wyjątkowo stabilny, a dzięki dużemu kołu zamachowemu pracuje płynnie z dużą bezwładnością. Komputer Treningowy Wielofunkcyjny, podswietlany. Magnetyczny system oporu Płynna Magnetyczna regulacja oporu zezwala na dopasowanie ćwiczenia do jednostkowych potrzeb i możliwości.

  Pedały Wyważone platformy z powierzchnią antypoślizgową, wyekwipowane w dostosowywane paski. System napędu Paskowy napęd pozwala na nad wyraz cichą pracę urządzenia. Zezwala na to ćwiczenie przy jednoczesnym oglądaniu telewizji czy słuchaniu muzyki.

  PANEL STERUJĄCY obfity barwny panel LCD, do kontroli i sterowania parametrami treningu. Umożliwia sterowanie magnetycznym oporem w skali od 1 do 32 poziomów....


☆ Hertz Rower spiningowy fitness xr-770 ☆

Hertz Rower spiningowy fitness xr-770 Najniższa Cena Online

☆ Hertz Rower spiningowy fitness xr-770 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hertz
 • Nazwa produktu: Hertz Rower spiningowy fitness xr-770
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

☆ Rower spiningowy sw2501 marki One fitness ☆

Rower spiningowy sw2501 marki One fitness Najniższa Cena Online

☆ Rower spiningowy sw2501 marki One fitness - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: One Fitness
 • Nazwa produktu: Rower spiningowy sw2501 marki One fitness
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 9
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  SW2501 ONE FITNESS, to rower spinningowy przeznaczony do wykorzystywania domowego. Drobne wymiary w połączeniu z dużą rozpiętością regulacji obciążenia, tworzą z niego rewelacyjny artykuł do domowej siłowni.

  jednostajna budowa i komfort

  kompozycja roweru została tak tworzona, żeby sprzęt był równocześnie lekki jak i wytrzymały. Dwa profile łączące podstawy wspomagają stabilność, a stopki poziomujące pozwolą przypasować ustawienie do podłoża. Możliwość regulacji siodełka w pionie i poziomie, umożliwi dopasowanie jego ustawienia do wzrostu ćwiczącego. Dla jeszcze obszerniejszego komfortu, regulowana jest także wysokość kierownicy.

  Funkcjonalność

  Rower SW2501, użyteczny komputer z czytelnym wyświetlaczem, na którym prezentuje się między innymi czas treningu, przebyty dystans czy szybkość jazdy. Użytkownik na ekranie może śledzić także swój puls dzięki dotykowym sensorom umieszczonym na kierownicy. Nad wyraz obszerny, płynny zakres regulacji obciążenia, pozwala zespolić trening do poziomu progresywnia użytkownika. Możliwość zmiany oporu o nieduże wartości, umożliwi ciągłe progresowanie ćwiczeń.

  SW2501 ONE FITNESS, to wspaniały towar do wykonywania treningu wydolnościowego w warunkach domowych.

  Specyfikacja:

  • typ: spinningowy
  • Klasa użytkowania: H
  • wariant oporu: mechaniczny
  • rodzaj regulacji oporu: manualny
  • ilość poziomów regulacji oporu: regulacja płynna
  • Waga koła zamachowego (kg): 7
  • Płaszczyzna regulacji siodełka: w pionie i poziomie
  • Sposób regulacji siodełka: płynnie w poziomie, w pionie skokowo 6 stopni
  • Zakres odległości siodełko-pedały (mm): 610 - 760
  • Płaszczyzna regulacji kierownicy: w pionie
  • Sposób regulacji kierownicy: skokowo 6 poziomów
  • Komputer (pomiar):
   • czas: tak
   • dystans: tak
   • szybkość: tak
   • kalorie: tak
   • puls: tak
  • Wyposażenie uzupełniające:
   • stopki poziomujące: tak
   • rolki albo kółka transportowe: tak
   • uchwyt na urządzenie mobilne
  • wymiary rowerka (rozłożony):
   • długość (mm): 925
   • szerokość (mm): 460
   • wysokość (mm): 1130
  • Maksymalna waga użytkownika (kg): 120
  • Waga produktu (kg): 19,5

  Uwagi:

  • Nie przeznaczony do wykorzystywania komercyjnego
  • Gwarancja 24 miesiące
  "

☆ Hertz xr-110 pro ☆

Hertz xr-110 pro Najniższa Cena Online

☆ Hertz xr-110 pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hertz
 • Nazwa produktu: Hertz xr-110 pro
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Trening na stacjonarnym rowerze spinningowym to jeden z najkorzystniejszych spalaczy tkanki tłuszczowej. Treningi oparte o zrównoważone szybkie tempo na rowerze XR-110 Pro albo intensywne interwały, sprawią iż Twoja forma bezapelacyjnie się poprawi a nadmiar tkanki tłuszczowej prędko zniknie.

  Model ten to, co prawda jeden z podstawowych modeli firmy Hertz Fitness ale jest to rower, który uraduje większość początkujących użytkowników. Model ten ma już np. Zastosowane sensory pulsu metalowe pedały, czy również uchwyt na bidon.

  Koło zamachowe o wadze 6 kg gwarantuje adekwatny pęd przy pedałowaniu, co przy ostrym kole nietrudne utrzymanie odpowiedniego tępa pedałowania. Jeśli koło zamachowe można nazwać sercem roweru to jego mózgiem jest komputer treningowy pozwalający na kontrolowanie wszelkich najważniejszych parametrów treningu takich jak np.

  czas, szybkość, dystans czy spalone kalorie. Z jego użyciem każdy może kontrolować i realizować swój plan treningowy....


☆ Rower spinningowy i.spada ii race bluetooth h9356i + kod rabatowy + pomoc experta tel 792792160 marki Bh fitness ☆

Rower spinningowy i.spada ii race bluetooth h9356i + kod rabatowy + pomoc experta tel 792792160 marki Bh fitness Najniższa Cena Online

☆ Rower spinningowy i.spada ii race bluetooth h9356i + kod rabatowy + pomoc experta tel 792792160 marki Bh fitness - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Rower spinningowy i.spada ii race bluetooth h9356i + kod rabatowy + pomoc experta tel 792792160 marki Bh fitness
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Opis: Domowy rower I.SPADA II RACING BLUETOOTH został wytworzony z myślą o najmocniej wymagających użytkownikach. Rower technikę I.CONCEPT. Parametry urządzenia: PODWÓJNY SYSTEM OPORU Wybierz z trzech możliwych regulacji oporu: Magnetyczny dla treningu cichego, Tarcie, dla bardziej realistycznych doświadczyć, Połączony do treningu bez limitów. I.CONCEPT SYSTEM i.Concept urządzenie z modułem Bluetooth 4.0. Wykorzystaj maksymalnie możliwości jakie dają przystępne aplikacje fitness Funkcje: Czas, prędkość/ RPM, Dystans, ODO, Kalorie, Puls, Watt atrybuty technologiczne: Sposób wykorzystywania: Intensywny Maksymalna waga użytkownika: 130Kg Koło zamachowe: Odpowiada masie koła zamachowego 20Kg System oporu: Magnetyczny + Tarcie Napęd: Pas Poly-V obudowa koła zamachowego: Tak Kierownica: Triathlonowa Regulacja kierownicy: W pionie i poziomie Regulacja siodełka: W pionie i poziomie Waga: 57Kg wymiary: 130cm x 59cm x 116cm Programy: Programy (Prg): 12 ilość stopni oporu: 24 Program Random (RP): Tak Programy użytkownika (uprg): 5 Fitness test (FT): Tak Programy HRC (HRC): 4 Recovery Program (RT): Nie Body Fat test (BF): Nie Monitor: ekran LCD: Tak wyświetlacz LCD z niebieskim podświetleniem: Nie Monitor z oprogramowaniem HIIT by BH: Nie Uchwyt na Smartphone / tablet: Tak Telemetryczny system pomiaru pulsu: Tak, opaska przystępna na dodatek Pomiar pulsu za pomocą Bluetooth: Tak i.Concept: Tak zastosowany system bluetooth smart: przekształca urządzenie w model iConcept (umożliwia podłączenie iPod/iPhone oraz tabletów/smartphone'ów i użytkowanie różnorodnego typu aplikacji treningowych takich jak np: BH by Kinomap, Run on Earth, Webatheltics, FitConsole..itd.) I-Concept: innowacyjne rozwiązanie pozwalające na komunikację urządzeń firmy BH z urządzeniami rodzaju smartphone / tablet i to jednocześnie z oprogramowaniem i.OS, jak i Android. Po ich podłączeniu pełnią one funkcję wyświetlacza, a zainstalowane w nich aplikacje czynią trening pokaźnie ciekawszym i bardziej skutecznym. Zastosowany system bluetooth smart. Zalety I-Concept: Ćwiczenie w oparciu o specjalistyczne programy treningowe, Dzielenie się własnymi osiągnięciami ze znajomymi za pośrednictwem portali społecznościowych, Oglądanie video i słuchanie ulubionej muzyki podczas treningu, Korzystanie z możliwości jakie daje nam nasz smartphone albo tablet podczas treningu, Nudny domowy trening możemy przenieść w odległe zakątki świata czy urozmaicić o rywalizowanie z innym ćwiczącymi. Pozostałe dane: Karta produktu ENG. Instrukcja obsługi PL. Gwarancja domowa: 2 lata Gwarancja domowa obejmuje urządzenia dedykowane do korzystania domowego. Gwarancja Light Commercial: nie Gwarancja Light Commercial obejmuje urządzenia pracujące w fitness klubach dla Pań, niedużych hotelach, gabinetach rehabilitacyjnych, przychodniach itp. Maksymalny czas pracy to 4 godziny dziennie. Gwarancja Full Commercial: nie Gwarancja Full Commercial obejmuje urządzenia pracujące w siłowniach, szkołach itp. Jeśli jest ono właściwie konserwowane, maksymalny czas pracy wynosi 12 godzin dziennie.

☆ Rower magnetyczny HERTZ Drax Pro ☆

Rower magnetyczny HERTZ Drax Pro Najniższa Cena Online

☆ Rower magnetyczny HERTZ Drax Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hertz
 • Nazwa produktu: Rower magnetyczny HERTZ Drax Pro
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rower treningowy DRAX PRO to postępowy sprzęt sportowy przeznaczony do domowego użytkowania. Chcesz ćwiczyć bez wychodzenia z domu, niezależnie od pogody? Pragniesz wyrzeźbić swoje mięśnie i poprawić kondycję? To najkorzystniejszy dobór dla Ciebie!...

☆ Matrix Rower spinningowy fitness indoor cycle cx black | ☆

Matrix Rower spinningowy fitness indoor cycle cx black | Najniższa Cena Online

☆ Matrix Rower spinningowy fitness indoor cycle cx black | - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Matrix
 • Nazwa produktu: Matrix Rower spinningowy fitness indoor cycle cx black |
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower Matrix Fitness Indoor Cycle CX | rozmiar: OS | Kolor: Czarny | Taniej o 14% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, mistrzowski sklep sportowy.Podobne zestawienia:


Najtańsze rowery treningowe One Fitness – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze rowery treningowe One Fitness, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich rowerów stacjonarnych One Fitness jest aktualizowany na bieżąco.

☆ One fitness Rower mechaniczny rw3011 czarno-pomarańczowy (5907695575606) ☆

One fitness Rower mechaniczny rw3011 czarno-pomarańczowy (5907695575606) Najniższa Cena Online

☆ One fitness Rower mechaniczny rw3011 czarno-pomarańczowy (5907695575606) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: One Fitness
 • Nazwa produktu: One fitness Rower mechaniczny rw3011 czarno-pomarańczowy (5907695575606)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 5
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rowerek RW3011 ONE FITNESS to modny sprzęt fitness, który nadzwyczajnie stanie na wysokości zadania, w trakcie ćwiczeń w domu. Pod względem treningowym, dorównuje pozostałym rowerkom, dedykowanym do stosowania w domu. Ten model, posiada opór mechaniczny, co daje możliwość, ustawienia naprawdę wymagającego poziomu. Dzięki temu,ma płynną regulację oporu, dostosowanie treningu, nadzwyczajnie do swych możliwości, nie będzie problemem. W efekcie, rowerek stanie na wysokości zadania, u osób na każdym poziomie progresywnia. Poręczny i postępowy komputer zlicza i demonstruje wszystkie najważniejsze atrybuty treningu. Wygodne siodełko, czy także pedały z dostosowywanymi paskami są kolejnymi atutami tej szczególnie udanej konstrukcji. W dodatku, ten model posiada uchwyt na urządzenie mobilne, co pozwoli uprzyjemnić trening, np. Filmem oglądanym na tablecie. Oprócz tego, iż rowerek jest niezwykle poręczny, to przyciąga też ciekawym, doborem barw. Jazda na rowerku stacjonarnym, jest niczym innym jak treningiem cardio, czyli treningiem wytrzymałościowym, posiadającym na celu poprawę wydolności serca. Taki trening, jest zalecany każdemu, bez względu na to, jaki prowadzi tryb życia oraz jaki wariant sportu uprawia. Rowerek RW3011 ONE FITNESS to uniwersalny sprzęt, który dzięki niewielkim wymiarom i wadze, znajdzie swoje miejsce nawet na drobnej przestrzeni. Specyfikacja: rodzaj: pionowy rodzaj oporu: mechaniczny rodzaj regulacji oporu: manualny liczba stopni regulacji oporu: regulacja płynna Płaszczyzna regulacji siodełka: w pionie Od siodełka do pedałów (mm): 550 - 770 Od siodełka do podłogi (mm): 620 - 830 Sposób regulacji wysokości siodełka: skokowo (6 poziomów) Komputer (pomiar): czas: tak dystans: tak prędkość: tak kalorie: tak odo: tak Wyposażenie dodatkowe: stopki poziomujące: tak uchwyt na urządzenie przenośne: tak rozmiary rowerka (rozłożony): długość (mm): 780 szerokość (mm): 450 wysokość (mm): 1160 Komputer (funkcje): SCAN: tak Maksymalna waga użytkownika (kg): 100 Waga produktu (kg): 9,4 Uwagi: Nie dedykowana do stosowania komercyjnego Gwarancja 24 miesiące


☆ Rower składany magnetyczny RM6514 One Fitness, 17-01-298 ☆

Rower składany magnetyczny RM6514 One Fitness, 17-01-298 Najniższa Cena Online

☆ Rower składany magnetyczny RM6514 One Fitness, 17-01-298 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: One Fitness
 • Nazwa produktu: Rower składany magnetyczny RM6514 One Fitness, 17-01-298
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 6
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Dlaczego to mądry wybór?Rowerek RM6514 ONE FITNESS to znakomity wybór dla osób ćwiczących w domu. Pod względem treningowym dorównuje pozostałym rowerkom przeznaczonym do użytku w domu. Jednak jego podstawową zaletą, która sprawi, iż nasz dobór padnie akurat na ten model, to możliwość składania.mało miejsca w domu!Po skończonym treningu bez trudu złożymy sprzęt, co spowoduje, że wszędzie znajdziemy na niego miejsce, nawet w szafie ponieważ zajmuje wyjątkowo mało miejsca.Prosty w obsłudze komputer wskaże najważniejsze parametry treningu, pomiędzy innymi poziom pulsu, który zmierzymy dzięki sensorom dotykowym znajdujących się na kierownicy.zobacz łatwość obsługi!Ośmiostopniowy mechanizm oporu pozwoli zespoić trening do swoich możliwości, a komfortowa regulacja siodełka sprawi, że pozycja w trakcie treningu będzie optymalna.

  Zwieńczeniem wszystkich zalet jakie ma RM6514 jest jego cicha praca, co pozwoli wykonać trening choćby przed telewizorem, nie przeszkadzając przy tym reszcie domowników.Co w sobie mam?Kolor: czarno-niebieskiTyp: pionowyKlasa wykorzystywania: HRodzaj oporu: magnetyczny zewnętrznyRodzaj regulacji oporu: manualny ilość poziomów regulacji oporu: 8Waga koła zamachowego (kg): 3Płaszczyzna regulacji siodełka: w pionie i poziomieOd siodełka do pedałów (mm): 700 ÷ 800Sposób regulacji wysokości siodełka: skokowo (4 stopnie)Komputer (pomiar): czas: tak dystans: tak prędkość: tak puls: tak kalorie: takWyposażenie uzupełniające: sensory do pomiaru pulsu: takstopki poziomujące: takrolki albo kółka transportowe: takWymiary rowerka (rozłożony): długość (mm): 770 szerokość (mm): 450 wysokość (mm): 1170Komputer (funkcje): SCAN: takMaksymalna waga użytkownika (kg): 100Waga towaru (kg): 14.8Nie asygnowany do korzystania komercyjnegoGwarancja 24 miesiąceOk...

  Proszę mi to wysłać!...


☆ Rower magnetyczny HMS M8750 Biały, 17-01-039 ☆

Rower magnetyczny HMS M8750 Biały, 17-01-039 Najniższa Cena Online

☆ Rower magnetyczny HMS M8750 Biały, 17-01-039 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Rower magnetyczny HMS M8750 Biały, 17-01-039
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis roweru:

   M8750 SILVER ROWER MAGNETYCZNY HMS Najważniejsze mocne strony: Regulacja siodełka Płynna regulacją obciążenia Opór magnetyczny - zagwarantuje cichą pracę urządzenia Wielofunkcyjny komputer z pomiarem pulsu Nośność maksymalna do 110kg komfortowe siodełko - maksymalizuje komfort ćwiczeń rodzaj: pionowy wariant oporu: magnetyczny Waga koła zamachowego (kg): 3 typ regulacji oporu: manualny ilość poziomów regulacji oporu: 8 Płaszczyzna regulacji siodełka: w pionie Od siodełka do pedałów (mm): 585 - 700 Od siodełka do podłogi (mm): 700 - 820 Sposób regulacji wysokości siodełka: skokowo (5 poziomów) Komputer (pomiar): czas: tak dystans: tak szybkość: tak kalorie: tak puls: tak Wyposażenie dodatkowe: stopki poziomujące: tak uchwyt na urządzenie przenośne: tak rolki transportowe: tak rozmiary rowerka (rozłożony): długość (mm): 880 szerokość (mm): 450 wysokość (mm): 1140 Dlaczego warto postawić na ten model? Sprawdzony model!

  M8750 HMS - to połączenie wysokiej jakości, funkcjonalności i prostoty obsługi Sztandarowy artykuł w ofercie marki HMS PLUS, zyskał uznanie w oczach tysięcy zadowolonych klientów wielkie możliwości treningowe!

  Jazda na rowerku stacjonarnym jest niczym innym jak treningiem cardio, czyli treningiem wytrzymałościowym mającym na celu ulepszenie wydolności serca posiada 8-stopniową regulację oporu, dzięki temu możemy dostosować trening do każdego poziomu innowacyjnia Komfort podczas ćwiczeń!

  Dzięki systemowi oporu magnetycznego, ćwiczenia są ciche, a tym samym nie przeszkadzają innym osobom w Twoim otoczeniu Ogromnym plusem tego modelu, jest komfortowe siodełko Niesamowicie komfortowe, pozwoli na długi trening, bez odczucia dyskomfortu Siodełko jest regulowane, więc pozycje bez problemu każdy zjednoczy, do swoich potrzeb Model posiada także półkę na tablet/telefon, który pozwoli umilić trening Rowerek magnetyczny M8750 HMS, to sprzęt fitness, który perfekcyjnie sprawdzi się, podczas treningu w domu.

  Dzięki systemowi oporu magnetycznego, ćwiczenia są ciche, a tym samym, nie przeszkadzają innym osobom w Twoim otoczeniu. Produkt ma 8-stopniową regulację oporu, dzięki temu możemy dostosować trening, do każdego poziomu zaawansowania.

  Regulacja, odbywa się w prosty sposób, za pomocą pokrętła przymocowanego do kolumny kierownicy. Ergonomiczny oraz nowoczesny komputer, zlicza i demonstruje, wszystkie najważniejsze cechy treningu, pomiędzy innymi: szybkość, czas i ilość spalonych kalorii.

  regulowane siodełko, czywygodne pedały z regulowanymi paskami, są kolejnymi atutami, tej istotnie udanej konstrukcji. Dodatkowo, ten model ma uchwyt na urządzenie przenośne, co pozwoli uprzyjemnić trening, np.

  filmem oglądanym na tablecie. Jazda na rowerku stacjonarnym, jest niczym innym jak treningiem cardio, czyli treningiem wytrzymałościowym, posiadającym na celu ulepszenie wydolnoś...


☆ Rower magnetyczny ONE FITNESS RM8740 Czarny (5907695577341) ☆

Rower magnetyczny ONE FITNESS RM8740 Czarny (5907695577341) Najniższa Cena Online

☆ Rower magnetyczny ONE FITNESS RM8740 Czarny (5907695577341) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: One Fitness
 • Nazwa produktu: Rower magnetyczny ONE FITNESS RM8740 Czarny (5907695577341)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rowerek magnetyczny RM8740 ONE FITNESS, to sprzęt fitness, który nieprzeciętnie sprawdzi się, podczas treningu w domu. Dzięki systemowi oporu magnetycznego, ćwiczenia są ciche, a tym samym, nie przeszkadzają innym osobom w Twoim otoczeniu. Artykuł ma 8-stopniową regulację oporu, dzięki czemu możemy dostosować trening, do każdego poziomu zaawansowania. Regulacja, odbywa się w prosty sposób, za pomocą pokrętła przymocowanego do kolumny kierownicy. Praktyczny oraz progresywny komputer, zlicza i demonstruje, wszystkie najważniejsze cechy treningu, pomiędzy innymi: prędkość, czas i liczba spalonych kalorii. Regulowane siodełko, czywygodne pedały z regulowanymi paskami, są kolejnymi atutami, tej wyjątkowo udanej konstrukcji. Dodatkowo, ten model posiada uchwyt na urządzenie przenośne, co pozwoli uprzyjemnić trening, np. Filmem oglądanym na tablecie.

  Jazda na rowerku stacjonarnym, jest niczym innym jak treningiem cardio, czyli treningiem wytrzymałościowym, mającym na celu udoskonalenie wydolności serca. Taki trening, jest zalecany każdemu, bez względu na to, jaki prowadzi tryb życia, a także jaki wariant sportu uprawia. Regularne ćwiczenia, na rowerku stacjonarnym, zwykle pozwalają, na spalanie sporej liczby kalorii. Ćwiczenia, pomagają także w rozbudowie i ukształtowaniu, tkanki mięśniowej nóg

  Rowerek RM8740 ONE FITNESS, to uniwersalny sprzęt, który dzięki niewielkim rozmiarom i wadze, odszuka swoje miejsce w każdym domu.

  Specyfikacja:

  • wariant: pionowy
  • wariant oporu: magnetyczny
  • Waga koła zamachowego (kg): 3
  • wariant regulacji oporu: manualny
  • ilość stopni regulacji oporu: 8
  • Płaszczyzna regulacji siodełka: w pionie
  • Od siodełka do pedałów (mm): 585 - 700
  • Od siodełka do podłogi (mm): 700 - 820
  • Sposób regulacji wysokości siodełka: skokowo (5 stopni)
  • Komputer (pomiar):
   • czas: tak
   • dystans: tak
   • szybkość: tak
   • kalorie: tak
   • puls: tak
  • Wyposażenie uzupełniające:
   • stopki poziomujące: tak
   • uchwyt na urządzenie przenośne: tak
   • rolki transportowe: tak
  • rozmiary rowerka (rozłożony):
   • długość (mm): 880
   • szerokość (mm): 450
   • wysokość (mm): 1140
  • Komputer (funkcje):
   • SCAN: tak
  • Maksymalna waga użytkownika (kg): 110
  • Waga artykułu (kg): 15

  Uwagi:

  • Nie asygnowany do użytku komercyjnego
  • Gwarancja 24 miesiące
  "

☆ Rower magnetyczny m8410 marki One fitness ☆

Rower magnetyczny m8410 marki One fitness Najniższa Cena Online

☆ Rower magnetyczny m8410 marki One fitness - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: One Fitness
 • Nazwa produktu: Rower magnetyczny m8410 marki One fitness
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower magnetyczny ONE FITNESS M8410 zapewni intensywny trening nóg, szybką utratę tkanki tłuszczowej i dynamiczne spalanie kalorii. To sprzęt, który w domowych warunkach pozwoli zadbać o Twoją kondycję zapewniając rozwojową pracę mięśni całego ciała.

  Osiem stopni regulacji oporu zapewni obfite przypasowanie intensywności treningu. Regulacja siedziska oraz kierownicy pozwoli na przypasowanie sprzętu jednocześnie do wzrostu jak i indywidualnych wymagań użytkownika. Nowoczesny system magnetycznego oporu zapewni bardziej szczegółową konfigurację treningu dopasowaną do indywidualnych potrzeb użytkownika. Właściwości dotyczące aktywności treningowych, takie jak czas, szybkość, dystans, czy ilość spalonych kalorii wyświetlane są na czytelnym wyświetlaczu. Dodatkowym udogodnieniem są postępowe sensory dotykowe odczytujące pomiar pulsu podczas wykonywanych ćwiczeń.

  innowacyjny design i przemyślane wymiary towaru sprawią, że sprzęt ten doskonale zespoi się do warunków domowych. Stosunkowo niepokaźna waga roweru magnetycznego umożliwi produktywne przenoszenie gwarantując jednocześnie odpowiednią stabilizację w trakcie realizowania treningu. Bezusterkowy magnetyczny mechanizm zapewni korzystanie ze sprzętu przez długie lata.

  Specyfikacja:

  • Opór: System magnetyczny
  • Regulacja oporu: manualna
  • Koło zamachowe: 4 kg
  • Zakres regulacji obciążenia: 8 poziomów
  • Regulacja kierownicy
  • Regulacja siedziska:
   • odległość od siedziska do ziemi w pionie: 620÷820 mm
   • odległość od siedziska do pedałów po skosie: 500÷705 mm
  • Pomiar pulsu: sensory dotykowe
  • Maksymalna waga użytkownika: 100 kg
  • wymiary towaru:
   • długość: 950 mm
   • szerokość: 550 mm
   • wysokość: 1065 mm
  • Waga produktu (kg): 15 kg

  Funkcje komputera:

  • Czas
  • prędkość
  • Dystans
  • Spalane kalorie
  • Pomiar pulsu
  • Odometr
  • Skan

  Uwagi:

  • Nie dedykowany do wykorzystania komercyjnego
  • Gwarancja 24 miesiące
  "


Podsumowanie, czyli jaki stacjonarny rower treningowy One Fitness najlepszy?


Najlepszy stacjonarny rower treningowy One Fitness w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy stacjonarny rower treningowy One Fitness w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane rowery stacjonarne – Zestawienie wrzesień 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji rowerów stacjonarnych One Fitness nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych stacjonarnych rowerów do treningu domowego.


Powiązania tematyczne:

 • jaki stacjonarny rower treningowy One Fitness opinie i efekty,
 • dobre rowery treningowe One Fitness cena,
 • ranking rowerów stacjonarnych One Fitness,
 • stacjonarny rower treningowy One Fitness jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o rowerach stacjonarnych One Fitness

#1 Gdzie szukać opinii o rowerach stacjonarnych One Fitness?

Aktualnie zaprezentowane informacje o rowerach stacjonarnych One Fitness odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki stacjonarny rower treningowy One Fitness najlepszy? Który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych rowerach stacjonarnych One Fitness warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z rowerami treningowymi One Fitness do domowych ćwiczeń, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie rowery treningowe One Fitness są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z rowerami treningowymi One Fitness zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach rowery treningowe One Fitness to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *