FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking rowerów stacjonarnych Schwinn. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Treningowe rowery stacjonarne / Ranking rowerów stacjonarnych Schwinn


Pomagamy w wyborze dobrych rowerów stacjonarnych Schwinn. Opracowane zestawienia są aktualne maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych rowerów stacjonarnych Schwinn,
 • TOP5 często wybieranych stacjonarnych rowerów do treningu domowego.

Jakie rowery treningowe Schwinn najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane rowery treningowe Schwinn, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking rowerów stacjonarnych Schwinn, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Rower treningowy Poziomy Schwinn 510R ☆

Rower treningowy Poziomy Schwinn 510R Najniższa Cena Online

☆ Rower treningowy Poziomy Schwinn 510R - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Schwinn
 • Nazwa produktu: Rower treningowy Poziomy Schwinn 510R
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  ROWER stopnie PROGRAMOWANY 510R

  Rower stopnie Programowany Schwinn 510R to najnowszy model roweru firmy Schwinn, jednego z liderów rynku fitness w USA. Sprzęt został wyekwipowany pomiędzy innymi w 13 najróżniejszych programów treningowych, aż 16 poziomów oporu magnetycznego i 7 kg koło zamachowe. Od tradycyjnych rowerów treningowych odróżnia go gustowny i stylowy wygląd.

  z zasady jednak, w kontraście do wcześniejszych modeli 510R udoskonalony komputer, za pomocą którego łączy się z aplikacjami Zwift, a także Explore the World. Subskrypcja Zwift gwarantuje Ci dostęp do ponad 80 wirtualnych tras. Na nich możesz rywalizować ze znajomymi, brać udział w ogólnoświatowych zawodach, czy grupowych treningach. Choćby nie zauważysz, jak kilometry będą mijały jeden za drugim, a Twoja kondycja poprawi się momentalnie. Gdy zapragniesz odmiany, możesz jeździć po 40 wirtualnych trasach umieszczonych w lokalizacjach na całym świecie, do których dostęp zapewniony jest przez aplikację Explore the World.

  Rower ma także wszelkie niezbędne akcesoria, a także dodatki, które uczynią trening miłym i komfortowym, w tym tackę na akcesoria, uchwyt na bidon oraz kółka transportowe do komfortowego przemieszczania sprzętu.


  Co daje trening na rowerze poziomym?

  optymalnie wykonywany pomaga spalić tkankę tłuszczową, powiększyć wydolność organizmu, siłę mięśni, poprawić kondycję. W trakcie takiego treningu pracują nie tylko nogi, lecz także mięśnie brzucha czy pośladkowe, które pomagają utrzymać zrównoważoną sylwetkę. Z tego sprzętu może korzystać każdy. Rekomendowany jest choćby dla osób posiadających problemy z kręgosłupem. Mogą one komfortowo oprzeć się w trakcie jazdy. Jeśli masz problem z nadwagą, a chcesz zacząć trenować, taki rower jest rewelacyjny dla Ciebie. Przeciążenia w trakcie ćwiczeń są mniejsze niż na innych sprzętach, więc wygodnie możesz wydłużać czas spędzany na treningu.

  CZY WARTO INWESTOWAĆ (CZY również NIE) W DANY SPRZĘT

  1. Ćwiczenia niwelują negatywne skutki stresu. Ćwiczenia powiększają poziom substancji łagodzących wyprodukowanych w naszym mózgu, takich jak serotonina, dopamina czy noradrenalina. Na poziomie komórkowym, ćwiczenia mogą pobudzać trawienie, obniżać ciśnienie krwi, stymulować reakcje immunologiczne i likwidować niektóre negatywne skutki stresu, które mogą przyspieszyć cykl starzenia.


  2. Ćwiczenia zniżają objawy depresji. Według ostatnich badań, dłuższa intensywna aktywność fizyczna może ograniczać objawy depresji tak wydajnie jak leki przeciwdepresyjne.


  3. Ćwiczenia usprawniają cykl uczenia się. Ćwiczenia powiększają poziom substancji chemicznych w mózgu - tzw. Czynniki wzrostu - które pomagają wytwarzać świeże komórki mózgowe. Osoby uprawiające sport typowo koncentrują się szybciej i wydajniej wykonują zadania niż ich 'siedzący' rówieśnicy.


  4. Ćwiczenia rozszerzają poczucie własnej wartości i poprawiają wyobrażenie o wyglądzie swego ciała. Po prostu widząc udoskonalenie produktywności (np. Szybsze przebiegnięcie danego dystansu lub podniesienie obszerniejszego ciężaru) może poprawić samoocenę i wyobrażenie o wyglądzie własnego ciała. To poczucie świadomości przekłada się na sprawność pracy, interakcje międzyludzkie i ogólną jakość życia.


  5. Ćwiczenia powodują uczucie euforii. Intensywne ćwiczenia mogą wywołać poczucie euforii. Mogą prowadzić do przyspieszonego metabolizmu i maksymalnego spalania tłuszczu. Proszę zacząć biec (jechać na rowerze lub płynąć) tak szybko, jak to jest osiągalne poprzez 30-40 sekund, następnie zniżyć szybkość do łagodnego tempa poprzez 1 minutę, następnie zacząć ponownie sprint. To podejście jest powszechnie określane mianem Treningu interwałowego wysokiej intensywności (ang. HIIT).


  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.

  APLIKACJA EXPLORE THE WORLD

  Aplikacja Explore the World ™ pozwala na wirtualne treningi w rozmaitych miejscach na świecie. Bez względu na pogodę, na swoim sprzęcie możesz biec albo jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja samoczynnie dostosowuje się w czasie rzeczywistym do prędkości maszyn Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które posiadają połączenie Bluetooth®.

  Przebiegnij 5 km przez malowniczą japońską wieś, 10 km przez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu albo Pragi i dużo innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. Na dodatek funkcja Explore the World zezwala na Ci śledzenie czasu, odległości, prędkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, polepszając swoje wyniki na trasach. Poznaj świat już dziś!

  Użytkownicy premium aplikacji JRNY nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World ™, ponieważ posiadają gratisowy dostęp do wszystkich tras.

  Aplikacja mieści:

  + Dziesiątki lokalizacji z całego świata

  + Sześć bezpłatnych map do nieograniczonego korzystania

  + video przypasowane do Twojej prędkości

  + Śledź i przechowuj swoje dane


  Explore the World ™ jest połączeniem RunSocial i RideSocial, które aktualnie nie są już dostępne.


  APLIKACJA ZWIFT

  Zwift to zdecydowanie najpopularniejsza platforma do treningu wśród rowerzystów. Wirtualne drogi Watopii zostały po raz pierwszy uruchomione w 2014 roku i zgromadziły ponad 1,1 miliona subskrybentów. To co naprawdę sprawia, że Zwift odniósł sukces, to ogromna społeczność, tym samym codzienne i cotygodniowe wydarzenia. Przy pomocy Zwift możesz nie tylko się ścigać, lecz także brać udział w przejażdżkach grupowych 24/7/365. Mile widziani są kolarze na każdym poziomie nowoczesnia, a każda kategoria jest określana przez FTP w watach na kilogram (w / kg). Te wyścigi i przejażdżki grupowe każdego dnia przyciągają tysiące chętnych z całego świata. Zawodowi kolarze i celebryci organizują nawet własne przejażdżki grupowe i treningi - jednym z ostatnich wydarzeń był L’Etape du Tour, który przyciągnął setki tysięcy kolarzy w trakcie wirtualnego Tour de France.

  W Zwift każdy sportowiec ma swego własnego, regulowanego awatara, który kręci się po drogach Watopii. Możesz wybrać swój awatar, jego strój, kask, rękawiczki, buty, rower i koła - mnóstwo z nich jest przystępnych dopiero po osiągnięciu określonego poziomu. Mówiąc o poziomach, zaczynasz od 1 w Zwift i gromadzisz punkty awansu (XP), pokonując więcej kilometrów, zdobywając odznaki tras i wspinając się na jedne z największych szczytów w wirtualnych światach. Platforma ma również ogromną bibliotekę treningów i planów treningowych. Podobnie jak w sytuacji wyścigów i przejażdżek grupowych, przystępne są na dodatek treningi grupowe. Konfiguracja jest dość prosta - możesz związać się ze Zwiftem przy pomocy inteligentnego trenażera lub zewnętrznego miernika mocy i ANT + albo Bluetooth. Rowerzyści z ograniczonym budżetem mogą podłączyć się do Zwift bez miernika mocy, jeśli tylko mają detektor szybkości i kadencji.


☆ Schwinn Rower treningowy spinningowy ic2i ☆

Schwinn Rower treningowy spinningowy ic2i Najniższa Cena Online

☆ Schwinn Rower treningowy spinningowy ic2i - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Schwinn
 • Nazwa produktu: Schwinn Rower treningowy spinningowy ic2i
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower Spinningowy Schwinn IC2 to jeden z rowerów spinningowych amerykańskiej firmy Schwinn, jednego z liderów rynku fitness w USA. Zmiana poziomu oporu odbywa się w nim bezstopniowo. Rower wyposażony jest w podkładki filcowe, które dociskane do koła rozszerzają opór przez tarcie.

  Na ramie znajduje się pokrętło, za pomocą którego można regulować poziom trudności jazdy. Pełni ono także funkcję hamulca awaryjnego. Starczy nacisnąć na pokrętło, a rower zatrzyma się. Rower został wyekwipowany także we wszelkie konieczne akcesoria, a także dodatki, które uczynią trening miłym i komfortowym.

  Na wyświetlaczu LCD zobaczysz podstawowe cechy swojego treningu takie jak czas, prędkość, dystans, kalorie czy liczba obrotów na minutę. Dużą zaletą jest fakt, że komputer jest zasilany bateriami. Dzięki czemu możesz trenować w dowolnym miejscu.

  Pedały z regulowanymi paskami zapewniają możliwość wygodnego i bezpiecznego dopasowania do stopy. Rower wygodny uchwyt na bidon umieszczony z tyłu kierownicy. Łatwo jest po niego sięgnąć w trakcie treningu i nie przeszkadza on w trakcie jazdy.

  Kierownica została specjalnie wyprofilowana, żeby zapewnić użytkownikowi sporo możliwości chwytu. Możesz ułożyć się na niej choćby w wygodnej pozycji aerodynamicznej. IC2i to znakomity dobór dla osób równocześnie niskich jak i wysokich.

  momentalnie i z łatwością ustawisz wysokość siodełka, kierownicy, oraz ich odległość od siebie. W przeciwieństwie do większości rowerów treningowych, sprzęt ma cztery nóżki poziomujące. Dzięki temu masz gwarancję,korzystnie ustawiony, będzie zrównoważony w trakcie jazdy.

  Kółka transportowe nieskomplikowane przemieszczanie sprzętu. Producent Schwinn dostępna jest na rynku już od ponad 50 lat. Zasłynęła jako na ogół najróżniejszego typu rowerów treningowych. Obecnie w ofercie firmy znajdują się rodzaju sprzęty fitness cardio do wykorzystania domowego.

  marka jednocześnie technicznie jak i pod względem designu reprezentuje najwyższe standardy. Dane technologiczne: wyświetlacz: LCD z możliwością śledzenia i kontroli parametrów takich jak czas, szybkość, dystans, kalorie, liczba obrotów na minutę Regulacja oporu: bezstopniowo poprzez tarcie System hamulcowy: podkładki filcowe, przycisk hamowania awaryjnego Waga koła zamachowego: 14 kg z napędem łańcuchowym Siodełko: komfortowe z możliwością regulacji w pionie i poziomie Pedały: antypoślizgowe z dostosowywanymi paskami bezpieczeństwa Uchwyty kierownicy: wyprofilowane z możliwością regulacji kąta nachylenia w celu uzyskania wygodnej pozycji podczas treningu Pomiar pulsu: brak dopełniające wyposażenie: kółka transportowe, uchwyt na bidon Zasilanie: 2x bateria AA wymiary sprzętu: 114 x 58 x 125 cm (dł.

  x szer. X wys.) Odległość siodełka od kierownicy: 70-85 cm Odległość siodełka od pedałów: 80-105 cm Waga towaru: 38 kg Maksymalna waga użytkownika: 113 kg Przeznaczenie: użytek domowy Gwarancja: 2 lata UWAGA!

  Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ SCHWINN ROWER ELIPTYCZNY PROGRAMOWANY KOMPAKTOWY 590E, SCHWINNELIPTYCZNYPROGRAMOWANY590E ☆

SCHWINN ROWER ELIPTYCZNY PROGRAMOWANY KOMPAKTOWY 590E, SCHWINNELIPTYCZNYPROGRAMOWANY590E Najniższa Cena Online

☆ SCHWINN ROWER ELIPTYCZNY PROGRAMOWANY KOMPAKTOWY 590E, SCHWINNELIPTYCZNYPROGRAMOWANY590E - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Schwinn
 • Nazwa produktu: SCHWINN ROWER ELIPTYCZNY PROGRAMOWANY KOMPAKTOWY 590E, SCHWINNELIPTYCZNYPROGRAMOWANY590E
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:


  Kompaktowy Orbitrek Programowany Schwinn 590E to najnowszy i najlepiej dobrany do użytkownika model producenta Schwinn. Projektanci scalili kompaktowy rozmiar ze wszystkimi cechami najlepszego roweru eliptycznego. 590E to aż 51 cm długości kroku, dwustopniowa, elektroniczna regulacja nachylenia, mocne, podwójne rolki, kompatybilność z aplikacjami, 25 stopni oporu magnetycznego,, a także wysmakowany i stylowy wygląd.

  Model 590E jest aż 28% krótszy od innych rowerów eliptycznych. Dzięki czemu zgrabnie wpasuje się w aranżacja Twojego mieszkania.

  Orbitrek został wyekwipowany także we wszystkie typowe akcesoria, które uczynią trening miłym i komfortowym, w tym głośniki Bluetooth, port USB z możliwością ładowania urządzeń, tackę na tablet, uchwyt na bidon, kółka transportowe do wygodnego przemieszczania sprzętu i technikę Bluetooth, która zezwala na połączenie z bezprzewodowym pasem telemetrycznym do pomiaru tętna w trakcie treningu.  Model 590E jest kompatybilny z aplikacjami takimi jak JRNY czy Zwift. Dzięki nim nie tylko szczegółowo prześledzisz swoje informacje treningowe, ale także umilisz sobie czas spędzony na treningu. W trakcie przeprowadzenia treningu w trybie tzw. Wirtualnej rzeczywistości (Explore the World) wybierz trening z funkcją Auto-Adjust. Wtedy orbitrek automatycznie zespoi opór do terenu, który obecnie pokonujesz na swoim tablecie. Dzięki temu naprawdę poczujesz, że wchodzisz pod tą górę.


  Wybierając orbitrek ważne, abyś zwrócił uwagę pomiędzy innymi na współczynnik q, czyli szerokość kroku mierzona w centymetrach. Podczas treningu na rowerze eliptycznym wyraźne jest, aby ruch był naturalny, nie wymuszał sporego rozstawu kończyn ani rotacji miednicy. Im mniejsza szerokość kroku w trakcie ćwiczeń, tym lepiej. W modelu 590E wartość czynnika q to zaledwie 6,4 cm, dzięki temu zalicza się on do zdecydowanej czołówki wśród rowerów eliptycznych.

  Sprzęt firmy Schwinn sprawi, iż Twój trening nigdy nie stanie się monotonny, wprowadzając doznania z nim związane i jakość na zupełnie nowy, pokaźnie wyższy poziom!  informacje technicznE:


  ekran: 7" wysokiej rozdzielczości ekran LCD umożliwiają śledzenie i kontrolowanie parametrów treningu

  Łączność z aplikacjami: JRNY, Zwift

  Programy treningowe: 29 wgranych programów, do tego ponad 1000 indywidualnie dopasowywanych treningów w aplikacji JRNY

  poziomy oporu: 25 (progresywny system Auto ECB)

  Funkcje: czas, dystans, prędkość, kalorie, puls, opór

  Waga koła zamachowego:

  Długość kroku: 51 cm

  Nachylenie: od -5% do 15% (regulacja elektroniczna)

  Płozy: obfite i antypoślizgowe

  Odległość między płozami (czynnik q): 6,4 cm

  Uchwyty: wyprofilowane, statyczne i ruchome

  Konsola z miejscem na tablet

  Transmisja informacji: Bluetooth (BLE 4.0)

  Pomiar pulsu: za pośrednictwem pasa telemetrycznego (pas realny do kupienia osobno)

  Klawisze prędkiego dostępu w zasięgu ręki: umożliwiające wygodną zmianę poziomu oporu w trakcie treningu

  dodatkowe wyposażenie: port USB z możliwością ładowania maszyn, kółka transportowe, tacka na akcesoria, kieszeń na bidon, głośniki Bluetooth, zasilacz sieciowy

  wymiary sprzętu: 147,6 x 86,1 x 172,7 cm (dł. X szer. X wys.)

  Waga sprzętu: 96 kg

  Maksymalna waga użytkownika: 147 kg

  Przeznaczenie: użytek domowy (2 lata gwarancji) i półkomercyjny (rok gwarancji)  Platforma JRNY wykorzystuje nienaturalną inteligencję do tworzenia praktycznie nieskończonej liczby spersonalizowanych treningów w oparciu o wstępną ocenę produktywności, która uczy się i dopasowuje w miarę postępów użytkownika. Koniec ze zgadywaniem i wykonywaniem standardowych ćwiczeń! Z JRNY masz gwarancję, iż Twój trening za każdym razem będzie produktywny i satysfakcjonujący. Platforma JRNY proponuje indywidualne treningi audio, treningi prowadzone poprzez trenera, a także integrację z innymi aplikacjami fitness. Na sprzęcie z dotykowym ekranem masz także dostęp do własnych subskrypcji Netflix czy Amazon Prime Video.


  Użytkownicy JRNY mogą teraz wykonywać treningi także bez wykorzystania sprzętu fitness. W zakładce „Whole body znajdują się treningi wideo proponujące jogę, ćwiczenia siłowe i ogólnorozwojowe, rozciąganie oraz pilates.


  DYNAMICZNY COACHING

  JRNY mówi bezpośrednio do Ciebie i motywuje Cię do dalszej pracy, i tworzy spersonalizowane treningi na podstawie Twojej historii treningów. Ich celem jest pomoc w spalaniu jak największej liczby kalorii i poprawie kondycji, przy jednoczesnym poszanowaniu Twoich możliwości. Dopasowując trudność (docelową szybkość spalania) i długość (czas) każdego treningu, JRNY może zapewnić dopasowany program, który jest wyśmienity dla Ciebie.

  MOTION TRACKING

  Developerzy aplikacji JRNY wzbogacili ją o funkcję śledzenia ruchu, która proponuje spersonalizowane wskazówki, liczenie powtórzeń i zindywidualizowane zalecenia dotyczące treningu, a wszystko to na Twoim tablecie. W czasie swojego treningu będziesz otrzymywać na bieżąco wskazówki, jak dopasować ruch w danym momencie. JRNY® z funkcją Motion Tracking zlicza dodatkowo powtórzenia, zapisuje rzeczywistą wagę i uwzględnia te informacje w zaleceniach dotyczących następnego treningu.

  Pamiętaj,podczas realizowania ćwiczeń kluczowa jest właściwa technologia. W treningu nie chodzi tylko o aktywność. Kiedy ćwiczysz, musisz wykonywać każdy ruch poprawnie, aby zmaksymalizować swoje wyniki, równocześnie minimalizując ryzyko kontuzji. JRNY z funkcją Motion Tracking pomaga osiągnąć oba te cele

  indywidualnE TRENINGI

  Na podstawie wyników Twojej osobistej oceny sprawności JRNY oferuje Ci treningi przypasowane specjalnie do Twojego poziomu kondycji. Według Bowflex jest to osiągalne przez „złożony algorytm oparty na Twojej wcześniejszej historii spalania kalorii”. JRNY mierzy liczbę spalonych kalorii i szybkość ich spalania, a następnie wykorzystuje te informacje do tworzenia treningów dopasowanych do poziomu efektywności każdego użytkownika.  ĆWICZENIA video Z TRENERAMI

  JRNY oferuje bibliotekę instruktażowych filmów wideo prowadzonych przez trenerów.

  EXPLORE THE WORLD

  Explore the World™ pozwala na wirtualne treningi w zróżnicowanych miejscach na świecie. Bez względu na pogodę, na swoim sprzęcie możesz biec lub jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja samoczynnie dopasowuje się w czasie rzeczywistym do prędkości urządzeń Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które posiadają połączenie Bluetooth®.

  Przebiegnij 5 km poprzez malowniczą japońską wieś, 10 km poprzez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu lub Pragi i mnóstwo innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. Na dodatek Explore the World™ zezwala na Ci śledzenie czasu, odległości, prędkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, poprawiając swoje wyniki na trasach. Poznaj świat już dziś!

  Użytkownicy premium aplikacji JRNY, mający sprzęt z dotykowym ekranem, nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World™, ponieważ posiadają gratisowy dostęp do wszystkich tras. Korzystając z Explore the World™ z poziomu JRNY, masz dodatkowy dostęp do programów treningowych, większej ilości danych a także trenera, który prowadzi Cię poprzez trening.  NETFLIX
  Oglądaj swój ulubiony program podczas treningu. W trakcie oglądania u dołu ekranu wyświetlone będą bieżące dane dotyczące Twoich ćwiczeń. Subskrypcja Netflix nie jest zawarta w JRNY.
  Uwaga: ta opcja jest przystępna jedynie w sprzętach z ekranem dotykowym. Nie ma jej w aplikacji na telefonie lub tablecie.

  Aplikacja JRNY™ jest kompatybilna z urządzeniami Apple z systemem iOS 12.0 lub nowszym i większością urządzeń z systemem Android w wersji 6.0 lub nowszej. Aplikacja synchronizuje dane treningowe w czasie rzeczywistym.

  Po założeniu konta użytkownik otrzymuje 2 miesiące członkostwa Premium za darmo.


  Zwift to niezaprzeczalnie najpopularniejsza platforma do treningu wśród rowerzystów. Wirtualne drogi Watopii zostały po raz pierwszy uruchomione w 2014 roku i zgromadziły ponad 1,1 miliona subskrybentów. To co naprawdę powoduje, że ​​Zwift odniósł sukces, to ogromna społeczność, tym samym codzienne i cotygodniowe wydarzenia.

  za pomocą Zwift możesz nie tylko się ścigać, lecz także brać udział w przejażdżkach grupowych 24/7/365. Mile widziani są kolarze na każdym poziomie nowoczesnia, a każda kategoria jest określana poprzez FTP w watach na kilogram (w / kg). Te wyścigi i przejażdżki grupowe każdego dnia przyciągają tysiące chętnych z całego świata. Zawodowi kolarze i celebryci organizują nawet własne przejażdżki grupowe i treningi - jednym z ostatnich wydarzeń był L’Etape du Tour, który przyciągnął setki tysięcy kolarzy w trakcie wirtualnego Tour de France.

  W Zwift każdy sportowiec ma swego własnego, dostosowywanego awatara, który kręci się po drogach Watopii. Możesz wybrać swój awatar, jego strój, kask, rękawiczki, buty, rower i koła - niemało z nich jest przystępnych dopiero po osiągnięciu określonego poziomu. Mówiąc o stopniach, zaczynasz od 1 w Zwift i gromadzisz punkty awansu (XP), pokonując więcej kilometrów, zdobywając odznaki tras i wspinając się na jedne z największych szczytów w wirtualnych światach.

  Platforma ma też ogromną bibliotekę treningów i planów treningowych. Podobnie jak w przypadku wyścigów i przejażdżek grupowych, dostępne są również treningi grupowe. Możesz także trenować razem ze znajomymi i jeździć na rowerze albo biegać z nimi w czasie rzeczywistym, łącząc się z aplikacjami innych firm, takimi jak Strava albo Garmin Connect.
  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Rower powietrzny Schwinn AD6i (0708447907202) ☆

Rower powietrzny Schwinn AD6i (0708447907202) Najniższa Cena Online

☆ Rower powietrzny Schwinn AD6i (0708447907202) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Schwinn
 • Nazwa produktu: Rower powietrzny Schwinn AD6i (0708447907202)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  ROWER POWIETRZNY AIR BIKE AIRDYNE AD6i

  Rower Powietrzny Schwinn Airdyne AD6 to rower powietrzny amerykańskiej producenta Schwinn, wchodzącej w skład korporacji Nautilus, czyli jednego z liderów rynku fitness w USA. Produkt ten opatentowany system napędu powietrznego z nieograniczoną liczbą oporów - czym bardziej intensywnie trenujesz, tym większy opór generowany jest przez sprzęt. Zezwala na równoczesny trening górnych i dolnych partii ciała bądź tylko górnych, co odbywa się przez nieangażowanie nóg w trening. Rower został wyposażony we wszelkie niezbędne akcesoria, które uczynią trening przyjemnym i wygodnym, w tym wyświetlacz LCD nadzorujący podstawowe parametry treningu z możliwością przeglądania statystyk przydatnych podczas śledzenia postępów i stawiania nowych celów treningowych, wygodne dostosowywane siodełko, a także kółka transportowe do nietrudnego przemieszczania sprzętu.

  SPRZĘT, DO KTÓREGO MOŻESZ mieć ZAUFANIE

  firma Schwinn przystępna jest na rynku już od ponad 50 lat. Zasłynęła jako najczęściej najróżniejszego rodzaju rowerów treningowych. Obecnie w ofercie firmy znajdują się rodzaju sprzęty fitness cardio do użytku domowego. Firma równocześnie technologicznie jak i pod względem designu reprezentuje najwyższe standardy. Maszyna została zaprojektowana do ćwiczeń w pozycji siedzącej.

  CZY WARTO INWESTOWAĆ (CZY także NIE) W DANY SPRZĘT

  1. Ćwiczenia niwelują negatywne skutki stresu. Ćwiczenia rozszerzają poziom substancji łagodzących tworzonych w naszym mózgu, takich jak serotonina, dopamina czy noradrenalina. Na poziomie komórkowym, ćwiczenia mogą pobudzać trawienie, zniżać ciśnienie krwi, stymulować reakcje immunologiczne i likwidować niektóre negatywne skutki stresu, które mogą przyspieszyć proces starzenia.


  2. Ćwiczenia ograniczają objawy depresji. Według ostatnich badań, dłuższa intensywna aktywność fizyczna może zniżać objawy depresji tak skutecznie jak leki przeciwdepresyjne.


  3. Ćwiczenia upraszczają proces uczenia się. Ćwiczenia powiększają poziom substancji chemicznych w mózgu - tzw. Czynniki wzrostu - które pomagają kreować nowe komórki mózgowe. Osoby uprawiające sport najczęściej koncentrują się szybciej i sprawniej wykonują zadania niż ich 'siedzący' rówieśnicy.


  4. Ćwiczenia rozszerzają poczucie własnej wartości i poprawiają wyobrażenie o wyglądzie swego ciała. Po prostu widząc ulepszenie wydajności (np. Szybsze przebiegnięcie danego dystansu albo podniesienie większego ciężaru) może poprawić samoocenę i wyobrażenie o wyglądzie własnego ciała. To poczucie świadomości przekłada się na skuteczność pracy, interakcje międzyludzkie i ogólną jakość życia.


  5. Ćwiczenia wywołują uczucie euforii. Intensywne ćwiczenia mogą wywołać poczucie euforii. Mogą prowadzić do przyspieszonego metabolizmu i maksymalnego spalania tłuszczu. Proszę zacząć biec (jechać na rowerze albo płynąć) tak szybko, jak to jest realne poprzez 30-40 sekund, następnie zmniejszyć prędkość do łagodnego tempa poprzez 1 minutę, następnie zacząć ponownie sprint. To podejście jest powszechnie określane mianem Treningu interwałowego wysokiej intensywności (ang. HIIT).

  *Pasek na klatkę piersiową musi być niekodowanym paskiem do pomiaru tętna Polar Electro albo niekodowanym modelem kompatybilnym z POLAR®. (Paski na klatkę piersiową POLAR®, takie jak paski na klatkę piersiową POLAR® OwnCode®, nie będą działać z tym sprzętem.)


☆ Rower powietrzny airdyne ad2i | marki Schwinn ☆

Rower powietrzny airdyne ad2i | marki Schwinn Najniższa Cena Online

☆ Rower powietrzny airdyne ad2i | marki Schwinn - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Schwinn
 • Nazwa produktu: Rower powietrzny airdyne ad2i | marki Schwinn
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  ROWER POWIETRZNY AIR BIKE AIRDYNE AD2i

  Rower Powietrzny Schwinn Airdyne AD2 to rower powietrzny amerykańskiej marki Schwinn, wchodzącej w skład korporacji Nautilus, czyli jednego z liderów rynku fitness w USA. Towar ten zastrzeżony system napędu powietrznego z nieograniczoną liczbą oporów - czym bardziej intensywnie trenujesz, tym pokaźniejszy opór generowany jest przez sprzęt. Umożliwia równoczesny trening górnych i dolnych partii ciała bądź tylko górnych, co odbywa się przez nieangażowanie nóg w trening. Rower został wyposażony we wszelkie potrzebne akcesoria, które uczynią trening miłym i wygodnym, w tym ekran LCD nadzorujący podstawowe właściwości treningu z możliwością przeglądania statystyk przydatnych podczas śledzenia postępów oraz stawiania nowych celów treningowych, komfortowe dostosowywane siodełko, a także kółka transportowe do nietrudnego przemieszczania sprzętu.

  SPRZĘT, DO KTÓREGO MOŻESZ mieć ZAUFANIE

  producent Schwinn dostępna jest na rynku już od ponad 50 lat. Zasłynęła jako najczęściej zróżnicowanego typu rowerów treningowych. Obecnie w ofercie firmy znajdują się rodzaju sprzęty fitness cardio do wykorzystywania domowego. Producent równocześnie technologicznie jak i pod względem designu reprezentuje najwyższe standardy. Maszyna została zaprojektowana do ćwiczeń w pozycji siedzącej.

  CZY WARTO INWESTOWAĆ (CZY też NIE) W DANY SPRZĘT

  1. Ćwiczenia niwelują negatywne skutki stresu. Ćwiczenia powiększają poziom substancji łagodzących stworzonych w naszym mózgu, takich jak serotonina, dopamina czy noradrenalina. Na poziomie komórkowym, ćwiczenia mogą pobudzać trawienie, zniżać ciśnienie krwi, stymulować reakcje immunologiczne i usuwać niektóre negatywne skutki stresu, które mogą przyspieszyć cykl starzenia.


  2. Ćwiczenia zniżają objawy depresji. Według ostatnich badań, dłuższa intensywna aktywność fizyczna może ograniczać objawy depresji tak produktywnie jak leki przeciwdepresyjne.


  3. Ćwiczenia usprawniają cykl uczenia się. Ćwiczenia rozszerzają poziom substancji chemicznych w mózgu - tzw. Czynniki wzrostu - które pomagają wytwarzać nowe komórki mózgowe. Osoby uprawiające sport z zasady koncentrują się szybciej i efektywniej wykonują zadania aniżeli ich 'siedzący' rówieśnicy.


  4. Ćwiczenia rozszerzają poczucie własnej wartości i poprawiają wyobrażenie o wyglądzie swego ciała. Po prostu widząc ulepszenie wydajności (np. Szybsze przebiegnięcie danego dystansu albo podniesienie pokaźniejszego ciężaru) może poprawić samoocenę i wyobrażenie o wyglądzie własnego ciała. To poczucie świadomości przekłada się na wydajność pracy, interakcje międzyludzkie i ogólną jakość życia.


  5. Ćwiczenia wywołują uczucie euforii. Intensywne ćwiczenia mogą wywołać poczucie euforii. Mogą prowadzić do przyspieszonego metabolizmu i maksymalnego spalania tłuszczu. Proszę zacząć biec (jechać na rowerze lub płynąć) tak szybko, jak to jest osiągalne przez 30-40 sekund, następnie zniżyć prędkość do łagodnego tempa poprzez 1 minutę, następnie zacząć ponownie sprint. To podejście jest powszechnie określane mianem Treningu interwałowego wysokiej intensywności (ang. HIIT).


☆ Rower treningowy programowalny Schwinn 510U + Mata ☆

Rower treningowy programowalny Schwinn 510U + Mata Najniższa Cena Online

☆ Rower treningowy programowalny Schwinn 510U + Mata - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Schwinn
 • Nazwa produktu: Rower treningowy programowalny Schwinn 510U + Mata
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  ROWER PROGRAMOWANY 510U

  Rower Programowany Schwinn 510U to rower pionowy amerykańskiej producenta Schwinn, jednego z liderów rynku fitness w USA. Dzięki 13 różnorodnym programom treningowym i 16 poziomom oporu magnetycznego rower równocześnie początkujących jak i bardziej progresywnych użytkowników. Elegancki i stylowy 510U jest sprzętem właśnie dla Ciebie. Rower łączy się z aplikacjami Explore the World, a także Zwift. Dzięki temu masz dostęp do dadatkowych tras treningowych, możesz brać udział w wirtualnych wyścigach albo rywalizować ze znajomymi.

  Uchwyt na bidon został umieszczony w miejscu, z którego wygodnie wyciągniesz butelkę w trakcie jazdy. Rower został wyekwipowany także we wszelkie niezbędne akcesoria oraz dodatki, które uczynią trening błogim i wygodnym: tackę na akcesoria, kółka transportowe do komfortowego przemieszczania sprzętu, a także technologię Bluetooth, która zezwala na np. Połączenie urządzenia z bezprzewodowym pasem telemetrycznym do dokładnego pomiaru tętna podczas treningu. Regulowany kąt nachylenia kierownicy i możliwość ustawienia optymalnej do wzrostu wysokości siodełka powodują, iż jazda jest wyraźnie wygodniejsza aniżeli na innych rowerach.

  CZY WARTO INWESTOWAĆ (CZY również NIE) W DANY SPRZĘT

  1. Ćwiczenia niwelują negatywne skutki stresu. Ćwiczenia zwiększają poziom substancji łagodzących wyprodukowanych w naszym mózgu, takich jak serotonina, dopamina czy noradrenalina. Na poziomie komórkowym, ćwiczenia mogą pobudzać trawienie, ograniczać ciśnienie krwi, stymulować reakcje immunologiczne i eliminować niektóre negatywne skutki stresu, które mogą przyspieszyć proces starzenia.


  2. Ćwiczenia obniżają objawy depresji. Według ostatnich badań, dłuższa intensywna aktywność fizyczna może zmniejszać objawy depresji tak produktywnie jak leki przeciwdepresyjne.


  3. Ćwiczenia usprawniają cykl uczenia się. Ćwiczenia zwiększają poziom substancji chemicznych w mózgu - tzw. Czynniki wzrostu - które pomagają tworzyć nowe komórki mózgowe. Osoby uprawiające sport głównie koncentrują się szybciej i wydajniej wykonują zadania niż ich 'siedzący' rówieśnicy.


  4. Ćwiczenia powiększają poczucie własnej wartości i ulepszają wyobrażenie o wyglądzie swego ciała. Po prostu widząc poprawę sprawności (np. Szybsze przebiegnięcie danego dystansu albo podniesienie pokaźniejszego ciężaru) może poprawić samoocenę i wyobrażenie o wyglądzie własnego ciała. To poczucie świadomości przekłada się na sprawność pracy, interakcje międzyludzkie i ogólną jakość życia.


  5. Ćwiczenia wywołują uczucie euforii. Intensywne ćwiczenia mogą wywołać poczucie euforii. Mogą prowadzić do przyspieszonego metabolizmu i maksymalnego spalania tłuszczu. Proszę zacząć biec (jechać na rowerze lub płynąć) tak szybko, jak to jest możliwe poprzez 30-40 sekund, następnie zmniejszyć prędkość do łagodnego tempa poprzez 1 minutę, następnie zacząć ponownie sprint. To podejście jest powszechnie określane mianem Treningu interwałowego wysokiej intensywności (ang. HIIT).


  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.

  APLIKACJA EXPLORE THE WORLD

  Aplikacja Explore the World ™ zezwala na wirtualne treningi w rozmaitych miejscach na świecie. Bez względu na pogodę, na swoim sprzęcie możesz biec lub jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja samoczynnie dostosowuje się w czasie rzeczywistym do prędkości maszyn Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które mają połączenie Bluetooth®.

  Przebiegnij 5 km poprzez malowniczą japońską wieś, 10 km poprzez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu lub Pragi i dużo innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. Na dodatek funkcja Explore the World zezwala na Ci śledzenie czasu, odległości, prędkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, udoskonalając swoje wyniki na trasach. Poznaj świat już dziś!

  Użytkownicy premium aplikacji JRNY nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World ™, ponieważ posiadają darmowy dostęp do wszystkich tras.

  Aplikacja posiada:

  + Dziesiątki lokalizacji z całego świata

  + Sześć gratisowych map do nieograniczonego wykorzystywania

  + video przypasowane do Twojej prędkości

  + Śledź i przechowuj swoje informacje


  Explore the World ™ jest połączeniem RunSocial oraz RideSocial, które obecnie nie są już przystępne.


  APLIKACJA ZWIFT

  Zwift to zdecydowanie najpopularniejsza platforma do treningu wśród rowerzystów. Wirtualne drogi Watopii zostały po raz pierwszy uruchomione w 2014 roku i zgromadziły ponad 1,1 miliona subskrybentów. To co naprawdę sprawia, że Zwift odniósł sukces, to ogromna społeczność, tym samym codzienne i cotygodniowe wydarzenia. Za pomocą Zwift możesz nie tylko się ścigać, lecz także brać udział w przejażdżkach grupowych 24/7/365. Mile widziani są kolarze na każdym poziomie zaawansowania, a każda kategoria jest określana przez FTP w watach na kilogram (w / kg). Te wyścigi i przejażdżki grupowe każdego dnia przyciągają tysiące chętnych z całego świata. Zawodowi kolarze i celebryci organizują choćby własne przejażdżki grupowe i treningi - jednym z ostatnich wydarzeń był L’Etape du Tour, który przyciągnął setki tysięcy kolarzy w trakcie wirtualnego Tour de France.

  W Zwift każdy sportowiec ma swego własnego, dostosowywanego awatara, który kręci się po drogach Watopii. Możesz wybrać swój awatar, jego strój, kask, rękawiczki, buty, rower i koła - mnóstwo z nich jest przystępnych dopiero po osiągnięciu określonego poziomu. Mówiąc o stopniach, zaczynasz od 1 w Zwift i gromadzisz punkty awansu (XP), pokonując więcej kilometrów, zdobywając odznaki tras i wspinając się na jedne z największych szczytów w wirtualnych światach. Platforma ma w dodatku ogromną bibliotekę treningów i planów treningowych. Podobnie jak w przypadku wyścigów i przejażdżek grupowych, dostępne są ponadto treningi grupowe. Konfiguracja jest dość prosta - możesz skonsolidować się ze Zwiftem przy pomocy inteligentnego trenażera albo zewnętrznego miernika mocy i ANT + albo Bluetooth. Rowerzyści z ograniczonym budżetem mogą podłączyć się do Zwift bez miernika mocy, jeśli tylko mają czujnik prędkości i kadencji.


  KINOMAP

  Jazda na rowerze podczas Tour de France, start w maratonie nowojorskim czy po prostu spacer ulicami Barcelony? To wszystko jest realne dzięki Kinomap. Ta aplikacja gromadzi ponad 93 000 km realistycznych filmów treningowych, w których autmatycznie zmienia nachylenie i opór sprzętu. Dzięki nim możesz uczestniczyć w ulubionych zawodach sportowych o dowolnej porze dnia, jednocześnie ciesząc się komfortem i ciepłem własnego salonu. Jeśli chcesz, aby wyścigi stały się jeszcze ciekawsze? Zaproś do startu rodzinę i znajomych,między sobą walczyć o pierwsze miejsce.☆ Rower stacjonarny 510u | marki Schwinn ☆

Rower stacjonarny 510u | marki Schwinn Najniższa Cena Online

☆ Rower stacjonarny 510u | marki Schwinn - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Schwinn
 • Nazwa produktu: Rower stacjonarny 510u | marki Schwinn
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rower Schwinn programowany 510U | wymiar: OS | Kolor: Czarny | Taniej o 24% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, mistrzowski sklep sportowy.

☆ Schwinn Rower spinningowy ic8 ☆

Schwinn Rower spinningowy ic8 Najniższa Cena Online

☆ Schwinn Rower spinningowy ic8 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Schwinn
 • Nazwa produktu: Schwinn Rower spinningowy ic8
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower Spinningowy Schwinn IC8 (800IC) to najlepszy model roweru spinningowego amerykańskiej firmy Schwinn, wchodzącej w skład korporacji Nautilus, czyli jednego z liderów rynku fitness w USA. Została ona dopracowana do perfekcji i artykuł ten to naprawdę ciekawa oraz konkurencyjna propozycja dla wszystkich użytkowników domowych.

  Tym co podkreśla model wśród innych tego typu sprzętów na rynku jest najczęściej opór magnetyczny, nieograniczona ilość poziomów oporu oraz wygodne siodełko dostosowywane w pionie i poziomie. Rower został wyekwipowany także we wszelkie potrzebne akcesoria oraz dodatki, które uczynią trening błogim i komfortowym, w tym wyświetlacz LCD monitorujący podstawowe cechy treningu, regulowaną kierownicę, pedały z regulowanymi paskami, raz możliwością przypięcia butów SPD, uchwyt na bidon, a także kółka transportowe do komfortowego przemieszczania sprzętu.

  Rower łączy się z wieloma aplikacjami, dzięki którym trening jest bardziej produktywny, a także urozmaicony. Explore the World pozwala na samotne przejażdżki po nawet 40 lokalizacjach, a dzięki Peloton weźmiesz udział w zajęciach prowadzonych poprzez instruktora.

  na dodatek przy pomocy Zwift możesz jeździć po wirtualnych trasach, brać udział w rywalizacjach czy ścigać się ze znajomymi. Nie potrzebujesz do tego czytnika kadencji ani prędkości. Rower IC8 posiada wszystko, co konieczne jest, aby odkrywać ścieżki Watopii.

  firma Schwinn dostępna jest na rynku już od ponad 50 lat. Zasłynęła jako w głównej mierze rozmaitego rodzaju rowerów treningowych. Aktualnie w ofercie firmy znajdują się rodzaju sprzęty fitness cardio do wykorzystania domowego.

  marka równocześnie technologicznie jak i pod względem designu reprezentuje najwyższe standardy. Informacje technologiczne: ekran: LCD z możliwością śledzenia i kontroli parametrów takich jak czas, prędkość, dystans, kalorie, liczba obrotów na minutę Regulacja oporu: za pomocą gałki umieszczonej na ramie Napęd: paskowy Łączność z aplikacjami: Zwift, Explore the World, Peloton rozmiary: 124 x 54 x 132 cm (dł.

  x szer. X wys.) Siodełko: wygodne z możliwością regulacji w pionie i poziomie, styl wyścigowy Pedały: antypoślizgowe z regulowanymi paskami bezpieczeństwa, zatrzaskowe SPD Uchwyty kierownicy: wyprofilowane z możliwością regulacji kąta nachylenia w celu uzyskania komfortowej pozycji podczas treningu Szerokość kierownicy: 47 cm Długość kierownicy: 33 cm Odległość pomiędzy kierownicą a siodełkiem: 70 - 85 cm Odległość pomiędzy siodełkiem a pedałami: 75 - 95 cm Pomiar pulsu: przy pomocy pasa telemetrycznego* (pas do dokupienia osobno) uzupełniające wyposażenie: kółka transportowe, uchwyt na bidon, uchwyt na akcesoria, hamulec bezpieczeństwa Waga sprzętu: 48 kg Maksymalna waga użytkownika: 150 kg Przeznaczenie: użytek domowy *Pasek na klatkę piersiową musi być niekodowanym paskiem do pomiaru tętna Polar Electro albo niekodowanym modelem kompatybilnym z POLAR.

  (Paski na klatkę piersiową POLAR, takie jak paski na klatkę piersiową POLAR OwnCode, nie będą działać z tym sprzętem.) GWARANCJA: Gwarancja producenta: 2 lata (użytek domowy) UWAGA! Koszty dostawy GRATIS!

  Platforma JRNY wykorzystuje sztuczną inteligencję do tworzenia praktycznie nieskończonej liczby spersonalizowanych treningów w oparciu o wstępną ocenę efektywności, która uczy się i dostosowuje w miarę postępów użytkownika.

  Koniec ze zgadywaniem i realizowaniem charakterystycznych ćwiczeń! Z JRNY masz gwarancję, iż Twój trening zawsze będzie skuteczny i satysfakcjonujący. Platforma JRNY proponuje indywidualne treningi audio, treningi prowadzone poprzez trenera, a także integrację z innymi aplikacjami fitness.

  Na sprzęcie z dotykowym ekranem masz także dostęp do własnych subskrypcji Netflix czy Amazon Prime Video. Użytkownicy JRNY mogą dzisiaj wykonywać treningi także bez wykorzystania sprzętu fitness. W zakładce Round Out Your Routine znajdują się filmy z sesji jogi, ćwiczeń siłowych i ogólnorozwojowych.

  DYNAMICZNY COACHING JRNY mówi bezpośrednio do Ciebie i motywuje Cię do dalszej pracy,, a także formuje spersonalizowane treningi na podstawie Twojej historii treningów. Ich celem jest pomoc w spalaniu jak największej liczby kalorii i poprawie kondycji, przy jednoczesnym poszanowaniu Twoich możliwości.

  dostosowując trudność (docelową szybkość spalania) i długość (czas) każdego treningu, JRNY może zapewnić dostosowany program, który jest wspaniały dla Ciebie. IndywidualnE TRENINGI Na podstawie wyników Twojej osobistej oceny skuteczności JRNY oferuje Ci treningi przypasowane specjalnie do Twojego poziomu kondycji.

  Według Bowflex jest to osiągalne poprzez złożony algorytm oparty na Twojej wcześniejszej historii spalania kalorii. JRNY mierzy liczbę spalonych kalorii i prędkość ich spalania, a następnie wykorzystuje te dane do tworzenia treningów dostosowanych do poziomu produktywności każdego użytkownika.

  ĆWICZENIA video Z TRENERAMI JRNY oferuje bibliotekę instruktażowych filmów video prowadzonych poprzez trenerów. EXPLORE THE WORLD Explore the World umożliwia wirtualne treningi w rozmaitych miejscach na świecie.

  Bez względu na pogodę, na swym sprzęcie możesz biec albo jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja samoczynnie dopasowuje się w czasie rzeczywistym do prędkości maszyn Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które mają połączenie Bluetooth.

  Przebiegnij 5 km przez malowniczą japońską wieś, 10 km przez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu albo Pragi i mnóstwo innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. W dodatku Explore the World umożliwia Ci śledzenie czasu, odległości, prędkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, poprawiając swoje wyniki na trasach.

  Poznaj świat już dziś! Użytkownicy premium aplikacji JRNY, mający sprzęt z dotykowym ekranem, nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World, ponieważ mają gratisowy dostęp do wszelkich tras. Korzystając z Explore the World z poziomu JRNY, masz dodatkowy dostęp do programów treningowych, obszerniejszej ilości informacji a także trenera, który prowadzi Cię poprzez trening.

  Aplikacja Bowflex JRNY jest kompatybilna z urządzeniami Apple z systemem iOS 12.0 albo nowszym i większością maszyn z systemem Android w wersji 6.0 albo nowszej. Aplikacja synchronizuje dane treningowe w czasie rzeczywistym.

  Po założeniu konta użytkownik otrzymuje roczne członkostwo Premium za darmo.


☆ Rower Powietrzny Schwinn Airdyne AD8 ☆

Rower Powietrzny Schwinn Airdyne AD8 Najniższa Cena Online

☆ Rower Powietrzny Schwinn Airdyne AD8 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Schwinn
 • Nazwa produktu: Rower Powietrzny Schwinn Airdyne AD8
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  rewolucyjnY ROWER POWIETRZNY
  SCHWINN AIRDYNE AD8

  AIR BIKE Airdyne® AD8 to rewolucja w świecie treningu metabolicznego. Nowy rower Schwinn® Airdyne® AD8 wykorzystuje znaną technologię oporu powietrza, rower znany jest ze swej trwałości i skuteczności i specyficznego designu. Idealnie dostosowuje się do dzisiejszych wymagań i wyzwań w zakresie fitnessu. Dzięki treningowi na rowerze AIRDYNE AD8 przeniesiesz swój trening na wyższy poziom i wykonasz nadzwyczajny trening cardio nie wychodząc z domu. Nowy Schwinn® Airdyne® AD8 gwarantuje najnowszą technikę oporu powietrza żeby Twój trening był efektywny i wydajny. Prosta budowa i przystępna obsługa sprzętu zagwarantuje maksymalną efektywność. Profil urządzenia w całości zabezpiecza odcinek lędźwiowy kręgosłupa przy jednoczesnej pracy czterech kończyn. Dzięki rowerowi możesz być pewny, że każda grupa mięśniowa Twojego ciała przepracuje trening wyjątkowo mocno. Poprawa wydolności oraz wytrzymałości mięśniowej staje się faktem szybciej niż zakładasz. Dzięki swej niezawodnej budowie wybierany jest coraz częściej jako komponent wyposażenia klubów fitness czy siłowni, w których w związku z intensywnym użytkowaniem najważniejsza jest wysoka jakość produktu.  W zestawie OSŁONA WIATRAKA!

  Osłona wiatrka do rowerka Swchinn airdyne AD8, osłania przed wydostającym się wiatrem, który tworzy praca koła powietrznego.


  ROWER SCHWINN® AIRDYNE® AD8

  Rower AIRDYNE AD8 jest rozwiązaniem nieszablonowym ponieważ można go zastosować do treningów interwałowych wysokiej intensywności / niskiego obciążenia (ang. HILIIT). Oznacza to, że dzięki niemu użytkownicy są w stanie osiągnąć maksymalną produktywność ćwiczeń. Te intensywne treningi oddziaływają bezpośrednio na układ krążenia i metabolizm jak w dodatku przyspieszają produkcję tkanki mięśni szkieletowych.

  CO dostajE SIĘ W ZAMIAN GDY INWESTUJEMY W ROWER AIRDYNE

  IKONA JAKOŚCI

  solidny, wygodny i stanowiący wyzwanie. Modelu Schwinn Airdyne AD8 nie można porównywać do konwencjonalnych rowerów treningowych, czy orbitreków. Ten nowoczesny artykuł oferuje intensywny trening całego ciała. Samemu decyduje się o stopniu aktywności, a także obciążeniu wybranych partii ciała, np. Dolnych albo górnych. Trening na AD8 przebiega następująco: im bardziej intensywnie wykonuje się ruchy, tym pokaźniejszy odczuwa się opór. Najróżniejsze możliwości uchwytów gwarantują regulację obciążenia treningu i za każdym razem świeże motywacje do treningu.

  solidność

  Rower Schwinn AD8 jest zbudowany tak by przetrwać próbę czasu jak i nad wyraz intensywne treningi. Miękki przepływ ruchu, bezpieczny dla stawów, a także praktyczne możliwości regulacji siedziska gwarantują zdrowy trening. Schwinn Airdyne AD8 zezwala na produktywny trening zarówno początkującym, jak i profesjonalnym sportowcom, którzy chcą przetestować własne granice wytrzymałości i je udoskonalać. Ten dobrze ukazujący się rower treningowy dzięki znacznej wytrzymałości jest stosowny także do dłuższego użytkowania na siłowniach albo prywatnych pomieszczeniach fitness. Rower Schwinn AD8 przetrwa choćby najszczególniej intensywnego sportowca!


  WYGODA

  Schwinn Airdyne AD8 bardo poważnie podchodzi do Twojego komfortu w trakcie treningu. Zaopatrzony został w przełomowy, wielopoziomowy uchwyt gwarantujący rozciągliwość w trakcie umieszczania dłoni w pionie albo w poziomie. By bardziej skoncentrować się na treningu górnej części ciała opracowaliśmy antypoślizgowe platformy na stopy, które pozwalają na silniejsze odepchnięcie się a tym samym powiększenie mocy treningu.

  OPÓR BEZ GRANIC

  progresywny rower treningowy marki Schwinn został wyposażony w koło powietrzne, które tworzy opór powietrzny. W przeciwieństwie do elektrycznie dostosowywanych systemów oporu, w tym modelu można samemu integrować opór, bez konieczności wciskania przycisków na wyświetlaczu. Ta metoda jest prosta i niezwykle sprawna. Im bardziej intensywnie się trenuje, tym większy opór formuje koło napędowe.


  przyjaznOŚĆ DLA UŻYTKOWNIKA

  Rower posiada łatwą w użyciu konsolę oraz przyciski szybkiego dostępu (uruchomienie żądanego programu jednym naciśnięciem przycisku). Użytkownicy mogą skorzystać z solidnego programu, co pozwala użytkownikowi skoncentrować się na potężnym celu podczas zalecanego treningu, stworzyć własne zestawy ćwiczeń za pomocą konsoli lub wykorzystując własną wyobraźnię. Do dyspozycji jest osiem rodzajów treningu. Użytkownicy mogą ustawić atrybuty na podstawie takich zmiennych jak: czas, odległość, wydajność kaloryczna, sprawność energetyczna, interwał 2:1, interwały 1:2 oraz Tabata. Sportowiec może uzyskać dostęp do nieograniczonej liczby opcji szkoleniowych i zaleceń. Każdy Schwinn AD8 ma zainstalowany procesor telemetrii, który daje użytkownikom możliwość monitorowania ich tętna bezprzewodowo wykorzystując pokładową technikę radiową Polar.


  KONSOLA

  Konsola AD8 proponuje 9 programów treningowych (m.in. Programy interwałowe, programy sterowane pulsem i program spalający tkankę tłuszczową). Najróżniejsze programy treningowe można indywidualnie konsolidować, jednocześnie pod względem długości treningu, jak i długości przerw: w ten sposób można manualnie ustawiać trening aerobowy lub anaerobowy. Wbudowany licznik daje feedback o ukończonym treningu i spalonych kaloriach.


  GWARANCJA

  Rowery są skonstruowane w taki sposób, by wytrzymać naciski i obciążenia wymagane przez najkorzystniejszych sportowców na najwyższym poziomie współzawodnictwa.

  • Gwarancja do wykorzystania domowego: 24 miesiące

  • Gwarancja do użytku klubowego: 24 miesięcy


  CZY WARTO INWESTOWAĆ (CZY też NIE) W DANY SPRZĘT

  1. Ćwiczenia niwelują negatywne skutki stresu. Ćwiczenia powiększają poziom substancji łagodzących wyprodukowanych w naszym mózgu, takich jak serotonina, dopamina czy noradrenalina. Na poziomie komórkowym, ćwiczenia mogą pobudzać trawienie, obniżać ciśnienie krwi, stymulować reakcje immunologiczne i eliminować niektóre negatywne skutki stresu, które mogą przyspieszyć proces starzenia.


  2. Ćwiczenia obniżają objawy depresji. Według ostatnich badań, dłuższa intensywna aktywność fizyczna może obniżać objawy depresji tak sprawnie jak leki przeciwdepresyjne.


  3. Ćwiczenia upraszczają cykl uczenia się. Ćwiczenia powiększają poziom substancji chemicznych w mózgu - tzw. Czynniki wzrostu - które pomagają wytwarzać nowe komórki mózgowe. Osoby uprawiające sport przeważnie koncentrują się szybciej i produktywniej wykonują zadania niżeli ich 'siedzący' rówieśnicy.


  4. Ćwiczenia powiększają poczucie własnej wartości i poprawiają wyobrażenie o wyglądzie swojego ciała. Po prostu widząc udoskonalenie sprawności (np. Szybsze przebiegnięcie danego dystansu albo podniesienie większego ciężaru) może poprawić samoocenę i wyobrażenie o wyglądzie własnego ciała. To poczucie świadomości przekłada się na sprawność pracy, interakcje międzyludzkie i ogólną jakość życia.


  5. Ćwiczenia wywołują uczucie euforii. Intensywne ćwiczenia mogą wywołać poczucie euforii. Mogą prowadzić do przyspieszonego metabolizmu i maksymalnego spalania tłuszczu. Proszę zacząć biec (jechać na rowerze albo płynąć) tak szybko, jak to jest możliwe poprzez 30-40 sekund, następnie obniżyć prędkość do łagodnego tempa poprzez 1 minutę, następnie zacząć ponownie sprint. To podejście jest powszechnie określane mianem Treningu interwałowego wysokiej intensywności (ang. HIIT).

  *Pasek na klatkę piersiową musi być niekodowanym paskiem do pomiaru tętna Polar Electro albo niekodowanym modelem kompatybilnym z POLAR®. (Paski na klatkę piersiową POLAR®, takie jak paski na klatkę piersiową POLAR® OwnCode®, nie będą działać z tym sprzętem.)


☆ Schwinn® Rower Programowany 590U + Wysyłka Gratis (0708447914538) ☆

Schwinn® Rower Programowany 590U + Wysyłka Gratis (0708447914538) Najniższa Cena Online

☆ Schwinn® Rower Programowany 590U + Wysyłka Gratis (0708447914538) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Schwinn
 • Nazwa produktu: Schwinn® Rower Programowany 590U + Wysyłka Gratis (0708447914538)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower Programowany Schwinn 590U to najnowszy model firmy Schwinn. Sprzęt został zaopatrzony między innymi w ponad 1000 indywidualnie dopasowywanych treningów w aplikacji JRNY. Spośród innych rowerów wyróżnia się postępowym, wyszukanym designem.

  Rower został wyposażony we wszelkie niezbędne akcesoria i dodatki, które uczynią trening błogim i wygodnym, w tym możliwość regulacji ustawienia kierownicy, głośniki, port USB z możliwością ładowania maszyn, tackę na tablet, kieszeń na bidon, kółka transportowe do wygodnego przemieszczania sprzętu oraz technikę Bluetooth, która zezwala na np. Połączenie urządzenia z bezprzewodowym pasem telemetrycznym do precyzyjnego pomiaru tętna podczas treningu. Uchwyt na bidon został umieszczony w miejscu, z którego wygodnie wyciągniesz butelkę w trakcie jazdy.

  podczas treningu na rowerze 590U masz możliwość śledzenia swych aktywności za pomocą kompatybilnych aplikacji - z reguły JRNY, a także Zwift. Subskrypcja Zwift zagwarantuje Ci dostęp do ponad 80 wirtualnych tras. Na nich możesz rywalizować ze znajomymi, brać udział w ogólnoświatowych zawodach, czy grupowych treningach. Nawet nie zauważysz, jak kilometry będą mijały jeden za drugim, a Twoja kondycja poprawi się momentalnie. Gdy zapragniesz odmiany, możesz jeździć po ponad 80 wirtualnych trasach umieszczonych w lokalizacjach na całym świecie, do których dostęp zapewniony jest poprzez aplikację Explore the World. Dodatkowo na trasach z samoczynną zmianą terenu, rower sam zmieni obciążenie podczas treningu.

  poziomy rower 590U producenta Schwinn sprawi, iż Twój trening nigdy nie stanie się monotonny, a Ty wzniesiesz swoją kondycję na nowy, widocznie wyższy poziom!

  informacje technicznE:

  ekran: 7" wysokiej rozdzielczości ekran LCD pozwalają na śledzenie i kontrolowanie parametrów treningu

  Łączność z aplikacjami: JRNY (rok członkostwa premium gratis), ZWIFT, Explore the World

  Programy treningowe: ponad 1000 indywidualnie dopasowywanych treningów w aplikacji JRNY

  stopnie oporu: 25 (nowoczesny system Auto ECB)

  Funkcje: czas, dystans, szybkość, kalorie, puls, opór

  Siodełko: spore i wygodne

  Pedały: przeciwpoślizgowe z regulowanymi paskami bezpieczeństwa

  Uchwyty: statyczne, możliwość regulacji położenia

  Konsola z miejscem na tablet

  Transmisja informacji: Bluetooth (BLE 4.0)

  Puls: za pośrednictwem pasa telemetrycznego (pas osiągalny do kupienia osobno)

  Klawisze prędkiego dostępu w zasięgu ręki: umożliwiające wygodną zmianę poziomu oporu w trakcie treningu

  dodatkowe wyposażenie: port USB z możliwością ładowania maszyn, kółka transportowe, tacka na akcesoria, kieszeń na bidon, głośniki Bluetooth, zasilacz sieciowy

  wymiary sprzętu: 121,7 x 73,2 x 143,3 cm (dł. X szer. X wys.)

  rozmiar opakowania: 117 x 32,5 x 66 cm (dł. X szer. X wys.)

  Waga sprzętu: 38,1 kg

  Waga sprzętu w opakowaniu: 42,2 kg

  Maksymalna waga użytkownika: 150 kg

  Przeznaczenie: użytek domowy (2 lata gwarancji) i półkomercyjny (rok gwarancji)


  Platforma JRNY wykorzystuje nienaturalną inteligencję do tworzenia praktycznie nieskończonej liczby spersonalizowanych treningów w oparciu o wstępną ocenę skuteczności, która uczy się i dostosowuje w miarę postępów użytkownika. Koniec ze zgadywaniem i realizowaniem standardowych ćwiczeń! Z JRNY masz gwarancję, iż Twój trening za każdym razem będzie wydajny i satysfakcjonujący. Platforma JRNY proponuje jednostkowe treningi audio, treningi prowadzone poprzez trenera i integrację z innymi aplikacjami fitness. Na sprzęcie z dotykowym ekranem masz także dostęp do własnych subskrypcji Netflix czy Amazon Prime Video.


  Użytkownicy JRNY mogą teraz wykonywać treningi także bez użycia sprzętu fitness. W zakładce „Whole body znajdują się treningi video oferujące jogę, ćwiczenia siłowe i ogólnorozwojowe, rozciąganie, a także pilates.


  DYNAMICZNY COACHING

  JRNY mówi bezpośrednio do Ciebie i motywuje Cię do dalszej pracy, i tworzy spersonalizowane treningi na podstawie Twojej historii treningów. Ich celem jest pomoc w spalaniu jak największej liczby kalorii i poprawie kondycji, przy jednoczesnym poszanowaniu Twoich możliwości. Dopasowując trudność (docelową szybkość spalania) i długość (czas) każdego treningu, JRNY może zapewnić dopasowany program, który jest znakomity dla Ciebie.

  MOTION TRACKING

  Developerzy aplikacji JRNY wzbogacili ją o funkcję śledzenia ruchu, która proponuje spersonalizowane wskazówki, liczenie powtórzeń i zindywidualizowane zalecenia dotyczące treningu, a wszystko to na Twoim tablecie. W czasie swojego treningu będziesz otrzymywać na bieżąco wskazówki, jak dopasować ruch w danym momencie. JRNY® z funkcją Motion Tracking zlicza dodatkowo powtórzenia, zapisuje rzeczywistą wagę i uwzględnia te dane w zaleceniach dotyczących następnego treningu.

  Pamiętaj,podczas realizowania ćwiczeń kluczowa jest właściwa technologia. W treningu nie chodzi tylko o aktywność. Kiedy ćwiczysz, musisz wykonywać każdy ruch poprawnie, żeby zmaksymalizować swoje wyniki, jednocześnie minimalizując ryzyko kontuzji. JRNY z funkcją Motion Tracking pomaga osiągnąć oba te cele

  indywidualnE TRENINGI

  Na podstawie wyników Twojej osobistej oceny wydajności JRNY proponuje Ci treningi dostosowane specjalnie do Twojego poziomu kondycji. Według Bowflex jest to osiągalne przez „złożony algorytm oparty na Twojej wcześniejszej historii spalania kalorii”. JRNY mierzy liczbę spalonych kalorii i prędkość ich spalania, a następnie wykorzystuje te dane do tworzenia treningów dobranych do poziomu wydajności każdego użytkownika.  ĆWICZENIA video Z TRENERAMI

  JRNY proponuje bibliotekę instruktażowych filmów wideo prowadzonych poprzez trenerów.

  EXPLORE THE WORLD

  Explore the World™ zezwala na wirtualne treningi w różnych miejscach na świecie. Bez względu na pogodę, na swoim sprzęcie możesz biec lub jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja automatycznie dopasowuje się w czasie rzeczywistym do prędkości sprzętów Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które mają połączenie Bluetooth®.

  Przebiegnij 5 km przez malowniczą japońską wieś, 10 km poprzez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu albo Pragi i dużo innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. Ponadto Explore the World™ umożliwia Ci śledzenie czasu, odległości, prędkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, polepszając swoje wyniki na trasach. Poznaj świat już dziś!

  Użytkownicy premium aplikacji JRNY, mający sprzęt z dotykowym ekranem, nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World™, ponieważ mają bezpłatny dostęp do wszystkich tras. Korzystając z Explore the World™ z poziomu JRNY, masz dodatkowy dostęp do programów treningowych, obszerniejszej ilości informacji a także trenera, który prowadzi Cię poprzez trening.  NETFLIX
  Oglądaj swój ulubiony program w trakcie treningu. W trakcie oglądania u dołu ekranu wyświetlone będą bieżące informacje dotyczące Twoich ćwiczeń. Subskrypcja Netflix nie jest zawarta w JRNY.
  Uwaga: ta opcja jest przystępna jedynie w sprzętach z ekranem dotykowym. Nie ma jej w aplikacji na telefonie albo tablecie.

  Aplikacja JRNY™ jest kompatybilna z urządzeniami Apple z systemem iOS 12.0 lub nowszym i większością urządzeń z systemem Android w wersji 6.0 lub nowszej. Aplikacja synchronizuje informacje treningowe w czasie rzeczywistym.

  Po założeniu konta użytkownik dostaje 2 miesiące członkostwa Premium za darmo.


  Zwift to bezspornie najpopularniejsza platforma do treningu wśród rowerzystów. Wirtualne drogi Watopii zostały po raz pierwszy uruchomione w 2014 roku i zgromadziły ponad 1,1 miliona subskrybentów. To co naprawdę powoduje, że ​​Zwift odniósł sukces, to ogromna społeczność, tym samym codzienne i cotygodniowe wydarzenia.

  za pomocą Zwift możesz nie tylko się ścigać, ale także brać udział w przejażdżkach grupowych 24/7/365. Mile widziani są kolarze na każdym poziomie zaawansowania, a każda kategoria jest określana przez FTP w watach na kilogram (w / kg). Te wyścigi i przejażdżki grupowe każdego dnia przyciągają tysiące chętnych z całego świata. Zawodowi kolarze i celebryci organizują nawet własne przejażdżki grupowe i treningi - jednym z ostatnich wydarzeń był L’Etape du Tour, który przyciągnął setki tysięcy kolarzy w trakcie wirtualnego Tour de France.

  W Zwift każdy sportowiec ma swojego własnego, dostosowywanego awatara, który kręci się po drogach Watopii. Możesz wybrać swój awatar, jego strój, kask, rękawiczki, buty, rower i koła - niemało z nich jest przystępnych dopiero po osiągnięciu określonego poziomu. Mówiąc o stopniach, zaczynasz od 1 w Zwift i gromadzisz punkty awansu (XP), pokonując więcej kilometrów, zdobywając odznaki tras i wspinając się na jedne z największych szczytów w wirtualnych światach.

  Platforma ma także ogromną bibliotekę treningów i planów treningowych. Podobnie jak w sytuacji wyścigów i przejażdżek grupowych, przystępne są w dodatku treningi grupowe. Możesz także trenować razem ze znajomymi i jeździć na rowerze albo biegać z nimi w czasie rzeczywistym, łącząc się z aplikacjami innych firm, takimi jak Strava lub Garmin Connect.  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.Podobne zestawienia:


Najtańsze rowery treningowe Schwinn – Ranking maj 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze rowery treningowe Schwinn, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich rowerów stacjonarnych Schwinn jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Rower stacjonarny 510u | marki Schwinn ☆

Rower stacjonarny 510u | marki Schwinn Najniższa Cena Online

☆ Rower stacjonarny 510u | marki Schwinn - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Schwinn
 • Nazwa produktu: Rower stacjonarny 510u | marki Schwinn
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rower Schwinn programowany 510U | rozmiar: OS | Kolor: Czarny | Taniej o 24% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, fachowy sklep sportowy.

☆ Rower treningowy programowalny Schwinn 510U + Mata ☆

Rower treningowy programowalny Schwinn 510U + Mata Najniższa Cena Online

☆ Rower treningowy programowalny Schwinn 510U + Mata - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Schwinn
 • Nazwa produktu: Rower treningowy programowalny Schwinn 510U + Mata
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  ROWER PROGRAMOWANY 510U

  Rower Programowany Schwinn 510U to rower pionowy amerykańskiej marki Schwinn, jednego z liderów rynku fitness w USA. Dzięki 13 najróżniejszym programom treningowym i 16 poziomom oporu magnetycznego rower jednocześnie początkujących jak i bardziej progresywnych użytkowników. Elegancki i stylowy 510U jest sprzętem właśnie dla Ciebie. Rower łączy się z aplikacjami Explore the World, a także Zwift. Dzięki temu masz dostęp do dadatkowych tras treningowych, możesz brać udział w wirtualnych wyścigach albo rywalizować ze znajomymi.

  Uchwyt na bidon został umieszczony w miejscu, z którego wygodnie wyciągniesz butelkę podczas jazdy. Rower został wyekwipowany także we wszelkie niezbędne akcesoria i dodatki, które uczynią trening błogim i wygodnym: tackę na akcesoria, kółka transportowe do komfortowego przemieszczania sprzętu i technologię Bluetooth, która umożliwia np. Połączenie urządzenia z bezprzewodowym pasem telemetrycznym do precyzyjnego pomiaru tętna podczas treningu. Regulowany kąt nachylenia kierownicy i możliwość ustawienia optymalnej do wzrostu wysokości siodełka powodują, że jazda jest istotnie wygodniejsza niżeli na innych rowerach.

  CZY WARTO INWESTOWAĆ (CZY także NIE) W DANY SPRZĘT

  1. Ćwiczenia niwelują negatywne skutki stresu. Ćwiczenia rozszerzają poziom substancji łagodzących wyprodukowanych w naszym mózgu, takich jak serotonina, dopamina czy noradrenalina. Na poziomie komórkowym, ćwiczenia mogą pobudzać trawienie, zniżać ciśnienie krwi, stymulować reakcje immunologiczne i usuwać niektóre negatywne skutki stresu, które mogą przyspieszyć proces starzenia.


  2. Ćwiczenia zmniejszają objawy depresji. Według ostatnich badań, dłuższa intensywna aktywność fizyczna może zniżać objawy depresji tak produktywnie jak leki przeciwdepresyjne.


  3. Ćwiczenia upraszczają proces uczenia się. Ćwiczenia powiększają poziom substancji chemicznych w mózgu - tzw. Czynniki wzrostu - które pomagają kreować nowe komórki mózgowe. Osoby uprawiające sport zwykle koncentrują się szybciej i efektywniej wykonują zadania niżeli ich 'siedzący' rówieśnicy.


  4. Ćwiczenia powiększają poczucie własnej wartości i polepszają wyobrażenie o wyglądzie swego ciała. Po prostu widząc ulepszenie sprawności (np. Szybsze przebiegnięcie danego dystansu albo podniesienie większego ciężaru) może poprawić samoocenę i wyobrażenie o wyglądzie własnego ciała. To poczucie świadomości przekłada się na wydajność pracy, interakcje międzyludzkie i ogólną jakość życia.


  5. Ćwiczenia wywołują uczucie euforii. Intensywne ćwiczenia mogą wywołać poczucie euforii. Mogą prowadzić do przyspieszonego metabolizmu i maksymalnego spalania tłuszczu. Proszę zacząć biec (jechać na rowerze albo płynąć) tak szybko, jak to jest realne przez 30-40 sekund, następnie zmniejszyć szybkość do łagodnego tempa przez 1 minutę, następnie zacząć ponownie sprint. To podejście jest powszechnie określane mianem Treningu interwałowego wysokiej intensywności (ang. HIIT).


  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.

  APLIKACJA EXPLORE THE WORLD

  Aplikacja Explore the World ™ pozwala na wirtualne treningi w najróżniejszych miejscach na świecie. Bez względu na pogodę, na swoim sprzęcie możesz biec lub jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja samoczynnie dopasowuje się w czasie rzeczywistym do prędkości maszyn Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które mają połączenie Bluetooth®.

  Przebiegnij 5 km poprzez malowniczą japońską wieś, 10 km poprzez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu albo Pragi i dużo innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. W dodatku funkcja Explore the World pozwala na Ci śledzenie czasu, odległości, szybkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, udoskonalając swoje wyniki na trasach. Poznaj świat już dziś!

  Użytkownicy premium aplikacji JRNY nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World ™, ponieważ posiadają darmowy dostęp do wszelkich tras.

  Aplikacja gromadzi:

  + Dziesiątki lokalizacji z całego świata

  + Sześć gratisowych map do nieograniczonego korzystania

  + wideo dostosowane do Twojej szybkości

  + Śledź i przechowuj swoje informacje


  Explore the World ™ jest połączeniem RunSocial i RideSocial, które aktualnie nie są już dostępne.


  APLIKACJA ZWIFT

  Zwift to bezsprzecznie najpopularniejsza platforma do treningu wśród rowerzystów. Wirtualne drogi Watopii zostały po raz pierwszy uruchomione w 2014 roku i zgromadziły ponad 1,1 miliona subskrybentów. To co naprawdę powoduje, że Zwift odniósł sukces, to ogromna społeczność, tym samym codzienne i cotygodniowe wydarzenia. Przy pomocy Zwift możesz nie tylko się ścigać, lecz także brać udział w przejażdżkach grupowych 24/7/365. Mile widziani są kolarze na każdym poziomie nowoczesnia, a każda kategoria jest określana poprzez FTP w watach na kilogram (w / kg). Te wyścigi i przejażdżki grupowe każdego dnia przyciągają tysiące chętnych z całego świata. Zawodowi kolarze i celebryci organizują choćby własne przejażdżki grupowe i treningi - jednym z ostatnich wydarzeń był L’Etape du Tour, który przyciągnął setki tysięcy kolarzy podczas wirtualnego Tour de France.

  W Zwift każdy sportowiec ma swojego własnego, regulowanego awatara, który kręci się po drogach Watopii. Możesz wybrać swój awatar, jego strój, kask, rękawiczki, buty, rower i koła - mnóstwo z nich jest dostępnych dopiero po osiągnięciu określonego poziomu. Mówiąc o stopniach, zaczynasz od 1 w Zwift i gromadzisz punkty awansu (XP), pokonując więcej kilometrów, zdobywając odznaki tras i wspinając się na jedne z największych szczytów w wirtualnych światach. Platforma ma dodatkowo ogromną bibliotekę treningów i planów treningowych. Podobnie jak w sytuacji wyścigów i przejażdżek grupowych, przystępne są na dodatek treningi grupowe. Konfiguracja jest dość prosta - możesz związać się ze Zwiftem za pomocą inteligentnego trenażera albo zewnętrznego miernika mocy i ANT + lub Bluetooth. Rowerzyści z ograniczonym budżetem mogą podłączyć się do Zwift bez miernika mocy, jeśli tylko posiadają czujka prędkości i kadencji.


  KINOMAP

  Jazda na rowerze w trakcie Tour de France, start w maratonie nowojorskim czy po prostu spacer ulicami Barcelony? To wszystko jest osiągalne dzięki Kinomap. Ta aplikacja posiada ponad 93 000 km realistycznych filmów treningowych, w których autmatycznie zmienia nachylenie i opór sprzętu. Dzięki nim możesz uczestniczyć w ulubionych zawodach sportowych o dowolnej porze dnia, równocześnie ciesząc się komfortem i ciepłem własnego salonu. Jeśli chcesz, aby wyścigi stały się jeszcze ciekawsze? Zaproś do startu rodzinę i znajomych,między sobą walczyć o pierwsze miejsce.☆ Schwinn Rower treningowy spinningowy ic2i ☆

Schwinn Rower treningowy spinningowy ic2i Najniższa Cena Online

☆ Schwinn Rower treningowy spinningowy ic2i - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Schwinn
 • Nazwa produktu: Schwinn Rower treningowy spinningowy ic2i
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower Spinningowy Schwinn IC2 to jeden z rowerów spinningowych amerykańskiej producenta Schwinn, jednego z liderów rynku fitness w USA. Zmiana poziomu oporu odbywa się w nim bezstopniowo. Rower wyekwipowany jest w podkładki filcowe, które dociskane do koła rozszerzają opór poprzez tarcie.

  Na ramie znajduje się pokrętło, za pomocą którego można regulować poziom trudności jazdy. Pełni ono także funkcję hamulca awaryjnego. Wystarczy nacisnąć na pokrętło, a rower zatrzyma się. Rower został zaopatrzony także we wszelkie niezbędne akcesoria i dodatki, które uczynią trening przyjemnym i wygodnym.

  Na wyświetlaczu LCD zobaczysz podstawowe parametry swego treningu takie jak czas, szybkość, dystans, kalorie czy liczba obrotów na minutę. Dużą zaletą jest fakt, że komputer jest zasilany bateriami. Dzięki temu możesz trenować w dowolnym miejscu.

  Pedały z regulowanymi paskami zapewniają możliwość wygodnego i bezpiecznego dostosowania do stopy. Rower komfortowy uchwyt na bidon umieszczony z tyłu kierownicy. Łatwo jest po niego sięgnąć podczas treningu i nie przeszkadza on podczas jazdy.

  Kierownica została specjalnie wyprofilowana, aby zapewnić użytkownikowi sporo możliwości chwytu. Możesz ułożyć się na niej choćby w wygodnej pozycji aerodynamicznej. IC2i to doskonały dobór dla osób zarówno niskich jak i wysokich.

  ekspresowo i łatwo ustawisz wysokość siodełka, kierownicy,, a także ich odległość od siebie. W przeciwieństwie do większości rowerów treningowych, sprzęt ma cztery nóżki poziomujące. Dzięki czemu masz gwarancję,należycie ustawiony, będzie zrównoważony w trakcie jazdy.

  Kółka transportowe przystępne przemieszczanie sprzętu. Marka Schwinn przystępna jest na rynku już od ponad 50 lat. Zasłynęła jako zwykle zróżnicowanego typu rowerów treningowych. Obecnie w ofercie marki znajdują się rodzaju sprzęty fitness cardio do stosowania domowego.

  firma zarówno technologicznie jak i pod względem designu reprezentuje najwyższe standardy. Dane techniczne: wyświetlacz: LCD z możliwością śledzenia i kontroli parametrów takich jak czas, szybkość, dystans, kalorie, ilość obrotów na minutę Regulacja oporu: bezstopniowo poprzez tarcie System hamulcowy: podkładki filcowe, przycisk hamowania awaryjnego Waga koła zamachowego: 14 kg z napędem łańcuchowym Siodełko: komfortowe z możliwością regulacji w pionie i poziomie Pedały: antypoślizgowe z regulowanymi paskami bezpieczeństwa Uchwyty kierownicy: wyprofilowane z możliwością regulacji kąta nachylenia w celu uzyskania wygodnej pozycji w trakcie treningu Pomiar pulsu: brak dopełniające wyposażenie: kółka transportowe, uchwyt na bidon Zasilanie: 2x bateria AA rozmiary sprzętu: 114 x 58 x 125 cm (dł.

  x szer. X wys.) Odległość siodełka od kierownicy: 70-85 cm Odległość siodełka od pedałów: 80-105 cm Waga towaru: 38 kg Maksymalna waga użytkownika: 113 kg Przeznaczenie: użytek domowy Gwarancja: 2 lata UWAGA!

  Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Rower stacjonarny treningowy 570u marki Schwinn ☆

Rower stacjonarny treningowy 570u marki Schwinn Najniższa Cena Online

☆ Rower stacjonarny treningowy 570u marki Schwinn - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Schwinn
 • Nazwa produktu: Rower stacjonarny treningowy 570u marki Schwinn
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  ROWER PROGRAMOWANY 130I

  Rower Programowany Schwinn 570U to najwyższej klasy rower amerykańskiej marki Schwinn, będącej liderem rynku fitness w USA.

  Tym co akcentuje model wśród innych tego typu sprzętów jest głównie szeroka ilość, aż 29, zróżnicowanych programów treningowych. Dzięki czemu nigdy nie zabraknie Ci pomysłów na przeprowadzenie treningu. Rower ma aż 25 poziomów oporu magnetycznego. To sprawia, że bez względu na Twój poziom innowacyjnia, szykowny i stylowy 570U jest sprzętem właśnie dla Ciebie.

  Głośniki z możliwością podłączenia odtwarzacza mp3 lub telefonu umożliwiają słuchanie ulubionej muzyki w trakcie biegu. Port USB z możliwością ładowania maszyn powoduje, że nie musisz martwić się o rozładowane akcesoria. Uchwyt na bidon został umieszczony w miejscu, z którego wygodnie wyciągniesz butelkę podczas jazdy. Rower został wyposażony także we wszelkie konieczne akcesoria i dodatki, które uczynią trening miłym i komfortowym: tackę na akcesoria, wentylator z 3 poziomami regulacji natężenia nawiewu, kółka transportowe do wygodnego przemieszczania sprzętu, a także technologię Bluetooth, która zezwala na np. Połączenie urządzenia z bezprzewodowym pasem telemetrycznym do starannego pomiaru tętna w trakcie treningu. W 570U możesz ustawić trafny dla Ciebie kąt nachylenia kierownicy, a podkładki pod łokcie powodują, iż jazda będzie jeszcze komfortowojsza.

  w dodatku masz możliwość ustawić siodełko na takiej wysokości i odległości od kierownicy, jaka Ci odpowiada. Przeciwpoślizgowe pedały sprawiają, iż trening jest bezpieczniejszy, a stopy nie ślizgają się w trakcie jazdy.

  Model 570U ma także możliwość śledzenia swych aktywności za pomocą wielu kompatybilnych aplikacji przystępnych w sklepach Android i App Store i przeprowadzenia treningu w trybie tzw. Wirtualnej rzeczywistości. Sprzęt firmy Schwinn sprawi, że Twój czas spędzony na rowerze nigdy nie stanie się monotonny, wprowadzając doznania z nim związane i jakość na zupełnie nowy, istotnie wyższy poziom.

  CZY WARTO INWESTOWAĆ (CZY też NIE) W DANY SPRZĘT

  1. Ćwiczenia niwelują negatywne skutki stresu. Ćwiczenia rozszerzają poziom substancji łagodzących produkowanych w naszym mózgu, takich jak serotonina, dopamina czy noradrenalina. Na poziomie komórkowym, ćwiczenia mogą pobudzać trawienie, obniżać ciśnienie krwi, stymulować reakcje immunologiczne i eliminować niektóre negatywne skutki stresu, które mogą przyspieszyć proces starzenia.


  2. Ćwiczenia zmniejszają objawy depresji. Według ostatnich badań, dłuższa intensywna aktywność fizyczna może zniżać objawy depresji tak produktywnie jak leki przeciwdepresyjne.


  3. Ćwiczenia usprawniają cykl uczenia się. Ćwiczenia rozszerzają poziom substancji chemicznych w mózgu - tzw. Czynniki wzrostu - które pomagają kreować świeże komórki mózgowe. Osoby uprawiające sport na ogół koncentrują się szybciej i wydajniej wykonują zadania niż ich 'siedzący' rówieśnicy.


  4. Ćwiczenia zwiększają poczucie własnej wartości i polepszają wyobrażenie o wyglądzie swego ciała. Po prostu widząc udoskonalenie produktywności (np. Szybsze przebiegnięcie danego dystansu albo podniesienie większego ciężaru) może poprawić samoocenę i wyobrażenie o wyglądzie własnego ciała. To poczucie świadomości przekłada się na efektywność pracy, interakcje międzyludzkie i ogólną jakość życia.


  5. Ćwiczenia wywołują uczucie euforii. Intensywne ćwiczenia mogą wywołać poczucie euforii. Mogą prowadzić do przyspieszonego metabolizmu i maksymalnego spalania tłuszczu. Proszę zacząć biec (jechać na rowerze albo płynąć) tak szybko, jak to jest możliwe poprzez 30-40 sekund, następnie zmniejszyć prędkość do łagodnego tempa przez 1 minutę, następnie zacząć ponownie sprint. To podejście jest powszechnie określane mianem Treningu interwałowego wysokiej intensywności (ang. HIIT).


  APLIKACJA EXPLORE THE WORLD

  Aplikacja Explore the World ™ umożliwia wirtualne treningi w różnych miejscach na świecie. Bez względu na pogodę, na swym sprzęcie możesz biec albo jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja automatycznie dopasowuje się w czasie rzeczywistym do prędkości maszyn Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które mają połączenie Bluetooth®.

  Przebiegnij 5 km przez malowniczą japońską wieś, 10 km poprzez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu lub Pragi i sporo innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. Na dodatek funkcja Explore the World pozwala na Ci śledzenie czasu, odległości, prędkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, poprawiając swoje wyniki na trasach. Poznaj świat już dziś!

  Użytkownicy premium aplikacji JRNY nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World ™, ponieważ posiadają darmowy dostęp do wszelkich tras.

  Aplikacja posiada:

  + Dziesiątki lokalizacji z całego świata

  + Sześć gratisowych map do nieograniczonego stosowania

  + video dopasowane do Twojej szybkości

  + Śledź i przechowuj swoje dane


  Explore the World ™ jest połączeniem RunSocial, a także RideSocial, które aktualnie nie są już przystępne.☆ Rower powietrzny airdyne ad2i | marki Schwinn ☆

Rower powietrzny airdyne ad2i | marki Schwinn Najniższa Cena Online

☆ Rower powietrzny airdyne ad2i | marki Schwinn - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Schwinn
 • Nazwa produktu: Rower powietrzny airdyne ad2i | marki Schwinn
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  ROWER POWIETRZNY AIR BIKE AIRDYNE AD2i

  Rower Powietrzny Schwinn Airdyne AD2 to rower powietrzny amerykańskiej producenta Schwinn, wchodzącej w skład korporacji Nautilus, czyli jednego z liderów rynku fitness w USA. Towar ten zastrzeżony system napędu powietrznego z nieograniczoną liczbą oporów - czym bardziej intensywnie trenujesz, tym większy opór generowany jest poprzez sprzęt. Umożliwia równoczesny trening górnych i dolnych partii ciała bądź tylko górnych, co odbywa się poprzez nieangażowanie nóg w trening. Rower został wyekwipowany we wszelkie konieczne akcesoria, które uczynią trening miłym i komfortowym, w tym ekran LCD nadzorujący podstawowe atrybuty treningu z możliwością przeglądania statystyk przydatnych w trakcie śledzenia postępów oraz stawiania nowych celów treningowych, wygodne regulowane siodełko, a także kółka transportowe do nietrudnego przemieszczania sprzętu.

  SPRZĘT, DO KTÓREGO MOŻESZ posiadać ZAUFANIE

  producent Schwinn dostępna jest na rynku już od ponad 50 lat. Zasłynęła jako w głównej mierze zróżnicowanego rodzaju rowerów treningowych. Obecnie w ofercie producenta znajdują się typu sprzęty fitness cardio do wykorzystania domowego. Producent zarówno technologicznie jak i pod względem designu reprezentuje najwyższe standardy. Maszyna została zaprojektowana do ćwiczeń w pozycji siedzącej.

  CZY WARTO INWESTOWAĆ (CZY także NIE) W DANY SPRZĘT

  1. Ćwiczenia niwelują negatywne skutki stresu. Ćwiczenia powiększają poziom substancji łagodzących wytwarzanych w naszym mózgu, takich jak serotonina, dopamina czy noradrenalina. Na poziomie komórkowym, ćwiczenia mogą pobudzać trawienie, ograniczać ciśnienie krwi, stymulować reakcje immunologiczne i usuwać niektóre negatywne skutki stresu, które mogą przyspieszyć cykl starzenia.


  2. Ćwiczenia zmniejszają objawy depresji. Według ostatnich badań, dłuższa intensywna aktywność fizyczna może zniżać objawy depresji tak produktywnie jak leki przeciwdepresyjne.


  3. Ćwiczenia upraszczają cykl uczenia się. Ćwiczenia rozszerzają poziom substancji chemicznych w mózgu - tzw. Czynniki wzrostu - które pomagają kreować nowe komórki mózgowe. Osoby uprawiające sport z zasady koncentrują się szybciej i sprawniej wykonują zadania niżeli ich 'siedzący' rówieśnicy.


  4. Ćwiczenia powiększają poczucie własnej wartości i udoskonalają wyobrażenie o wyglądzie swego ciała. Po prostu widząc ulepszenie sprawności (np. Szybsze przebiegnięcie danego dystansu albo podniesienie większego ciężaru) może poprawić samoocenę i wyobrażenie o wyglądzie własnego ciała. To poczucie świadomości przekłada się na efektywność pracy, interakcje międzyludzkie i ogólną jakość życia.


  5. Ćwiczenia wywołują uczucie euforii. Intensywne ćwiczenia mogą wywołać poczucie euforii. Mogą prowadzić do przyspieszonego metabolizmu i maksymalnego spalania tłuszczu. Proszę zacząć biec (jechać na rowerze albo płynąć) tak szybko, jak to jest realne przez 30-40 sekund, następnie zmniejszyć prędkość do łagodnego tempa przez 1 minutę, następnie zacząć ponownie sprint. To podejście jest powszechnie określane mianem Treningu interwałowego wysokiej intensywności (ang. HIIT).Podsumowanie, czyli jaki stacjonarny rower treningowy Schwinn najlepszy?


Najlepszy stacjonarny rower treningowy Schwinn w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy stacjonarny rower treningowy Schwinn w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane rowery stacjonarne – Zestawienie maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji rowerów stacjonarnych Schwinn nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych stacjonarnych rowerów do treningu domowego.


Powiązania tematyczne:

 • jaki stacjonarny rower treningowy Schwinn opinie i efekty,
 • dobre rowery treningowe Schwinn cena,
 • ranking rowerów stacjonarnych Schwinn,
 • stacjonarny rower treningowy Schwinn jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o rowerach stacjonarnych Schwinn

#1 Gdzie szukać opinii o rowerach stacjonarnych Schwinn?

Aktualnie zaprezentowane informacje o rowerach stacjonarnych Schwinn odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki stacjonarny rower treningowy Schwinn najlepszy? Który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych rowerach stacjonarnych Schwinn warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z rowerami treningowymi Schwinn do zastosowań domowych, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie rowery treningowe Schwinn są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z rowerami treningowymi Schwinn zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach rowery treningowe Schwinn to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *