FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking rowerów stacjonarnych ProForm. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Treningowe rowery stacjonarne / Ranking rowerów stacjonarnych ProForm


Pomagamy w wyborze dobrych rowerów stacjonarnych ProForm. Opracowane zestawienia są aktualne maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych rowerów stacjonarnych ProForm,
 • TOP5 chętnie kupowanych treningowych rowerów typu stacjonarnego.

Jakie rowery treningowe ProForm najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane rowery treningowe ProForm, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking rowerów stacjonarnych ProForm, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Rower dwufunkcyjny ProForm X-Bike Duo ☆

Rower dwufunkcyjny ProForm X-Bike Duo Najniższa Cena Online

☆ Rower dwufunkcyjny ProForm X-Bike Duo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ProForm
 • Nazwa produktu: Rower dwufunkcyjny ProForm X-Bike Duo
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower treningowy w domu wcale nie musi zajmować dużo miejsca! demonstrujemy progresywny, dwufunkcyjny rower składany X-Bike Duo, który w głównej mierze zmieści się w każdym pokoju, a ponadto jest połączeniem dwóch rowerów w jednym, co zagwarantuje kompleksowy trening na każdym poziomie innowacyjnia.

  Dwufunkcyjny X-Bike Duo to poziomy rower do spokojnych ćwiczeń, zalecany z zasady osobom z problemami z kręgosłupem, i klasyczny rower pionowy rewelacyjny do przeprowadzenia bardziej intensywnego treningu górnych i dolnych partii ciała.

  Rower posiada m.in. 14 stałych programów treningowych, 14 stopni oporu magnetycznego, komfortowe siodełko z oparciem i regulacją wysokości, prosty w obsłudze komputer z czytelnym wyświetlaczem LCD, oraz pedały z paskami bezpieczeństwa. W dodatku system SMR™ Silent Magnetic Resistance zagwarantuje płynną i cichą pracę, bezpieczną dla stawów, a także pozwala na dostosowanie poziomu oporu do swoich umiejętności i predyspozycji.

  Sprzęt składa się w prosty i szybki sposób, a rolki transportowe pozwalają komfortowo przemieścić rower w pożądane miejsce. Ponadto sprzęt jest gotowy do użytku tuż po wyciągnięciu go z kartonu transportowego i rozłożeniu.

  dane technicznE:

  • Komputer: pokaźny ekran LCD, regulowany kąt nachylenia konsoli,
  • Programy treningowe: 14,
  • Regulacja oporu: 14 stopni oporu magnetycznego,
  • Zasilanie: 4 baterie D, opcjonalnie do dokupienia ponadto zasilacz 9 V 2 A
  • Koło zamachowe: 3 kg,
  • Pedały: z dostosowywanymi paskami bezpieczeństwa,
  • Siodełko: poszerzone, wyściełane, z regulacją wysokości,
  • ponadto: uchwyt na tablet,
  • wymiary roweru w pozycji roweru pionowego: 93 x 53 x 121 cm (dł. X szer. X wys.),
  • rozmiary roweru w pozycji roweru poziomego: 114 x 53 x 101 cm,
  • Odległość pedałów od końca siedziska w pozycji roweru pionowego: 90-110 cm
  • Odległość pedałów od końca siedziska w pozycji roweru poziomego: 85-105 cm
  • wymiary złożonego sprzętu: 73 x 53 x 150 cm,
  • rozmiary opakowania: 125,7 x 23,8 x 44,2 cm,
  • Waga produktu: 35 kg,
  • Maksymalna waga użytkownika: 115 kg,
  • informacje dotyczące bezpieczeństwa używania znajdują się w instrukcji obsługi.

  TRENUJ NA CAŁYM ŚWIECIE!CZŁONKOSTWO IFIT®: iFit daje możliwość skorzystania z ponad 2000 różnych programów treningowych nagranych w jakości HD. Każdy trening prowadzony jest poprzez trenera personalnego.

  PROGRAMY TRENINGOWE - WERSJA Z AKTYWNYM CZŁONKOSTWEM:

  Z aktywnym członkostwem iFit dostępne jest ponad 2000 treningów.

  Mamy możliwość korzystania z treningów w rozmaitych kategoriach, jednak ilość programów, długość trwania i ich bogactwo jest bezsprzecznie obszerniejsza. Każdy z treningów (z wyjątkiem trybu manualnego, a także projektowanego przez użytkownika na mapie) prowadzony jest poprzez trenera, który instruuje jakiej techniki używać w trakcie realizowania ćwiczeń.

  • TRENINGI W TERENIE: 1650 treningów podzielonych jest na typy aktywności takie jak w wersji podstawowej. Tutaj jednak użytkownik uzyskuje pełny dostęp i może wybierać z kategorii takich jak: linia treningów (długi odcinek podzielony na krótsze filmy), ćwiczenie prędkości, utrata wagi, interwały, trwałość.
  • LIVECAST STUDIO™: Dzięki tym treningom użytkownik ma możliwość uczestniczyć w zajęciach grupowych u siebie w domu. Trenerzy wraz z innymi uczestnikami wykonują rozmaite ćwiczenia i zadania na solidnych sprzętach.
  • TRENINGI SIŁOWE: Trener pomaga wykonać skuteczny trening siłowy. Wybrać można ćwiczenia na górne lub dolne partie ciała, brzuch, oraz całość.
  • REGENERACJA: pakiet treningów, które wspomagają proces regeneracji organizmu. Użytkownik może wybierać spośród jogi, ćwiczeń rozciągających i udoskonalających mobilność i spacerów lub biegów regenerujących.
  • INTERNATIONAL: Ponad 150 treningów przystępnych w języku chińskim, włoskim, hiszpańskim i francuskim.
  • TRENINGI NA MAPIE: W wersji z aktywnym członkostwem iFit możemy sami wybrać miejsca, które znamy albo chcielibyśmy odwiedzić. Dodatkowym atutem programów z mapami jest możliwość obserwacji naszego biegu na mapie, widoku satelitarnym albo zdjęciach Google Street View.

  zalety SPRZĘTU:

  • 2 w 1: zmiana z roweru poziomego na tradycyjny (pionowy) rower treningowy w prosty i szybki sposób,
  • obszerny, zintegrowany uchwyt na tablet: pewnie i bezpiecznie utrzymuje urządzenie w odpowiednim miejscu, a także zapewnia genialną widoczność i dostęp na każdym etapie treningu,
  • Trwała stalowa rama to gwarancja solidności, stabilności i bezpieczeństwa dla użytkownika,
  • Składana konstrukcja pozwala zaoszczędzić miejsce.

  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Rower spinningowy tdf 10.0 marki Proform ☆

Rower spinningowy tdf 10.0 marki Proform Najniższa Cena Online

☆ Rower spinningowy tdf 10.0 marki Proform - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ProForm
 • Nazwa produktu: Rower spinningowy tdf 10.0 marki Proform
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower spinningowy TDF 10.0 marki ProForm(R) to potężny rower spinningowy zaprojektowany do użytkowania domowego. Wyekwipowany został we wszystkie atrybuty i funkcje konieczne do przeprowadzenia profesjonalnego treningu kolarskiego.

  ponadto, rower ma 10 calowy, kolorowy ekran dotykowy gwarantujący niesamowite przeżycia podczas treningu. Na wyświetlaczu skontrolujesz parametry treningu i wybierzesz program treningowy z biblioteki iFit(R).

  Do roweru dołączone jest roczne członkostwo iFit dla jednego użytkownika. Ekran: 10" kolorowy, dotykowy. Kontroluje właściwości treningu i zezwala na dobór programów treningowych. Obszerny kąt widzenia wyświetlacza pozwala luźno odczytywać szybkość, dystans, czas, puls i spalanie kalorii.

  KLAWISZE prędkiEGO DOSTĘPU: dostosuj poziom oporu przy pomocy jednego przycisku. Jest on umiejscowiony w zasięgu ręki użytkownika, żeby jeszcze swobodniej kontrolować przebieg treningu i możliwość zmiany ustawień.

  PROGRAMY TRENINGOWE: Z członkostwem iFit uzyskujemy dostęp do ponad 11 000 video treningów z trenerami personalnymi. IFit daje Ci możliwość darmowego przetestowania wszystkich funkcji platformy poprzez 30 dni.

  PEDAŁY: Wyprofilowane, antypoślizgowe pedały z regulowanymi paskami bezpieczeństwa to gwarancja bezpieczeństwa i wygody w czasie treningu. SIODEŁKO: duże i miękkie siodełko zagwarantuje wygodny trening.

  Siodełko jest regulowane w pionie i poziomie, co umożliwia wyśmienite przypasowanie dla osób niskich i wysokich. KOŁO ZAMACHOWE: Koło zamachowe o wadze 10 kg gwarantuje płynny i zrównoważony ruch a trening staje się błogi i efektywny.

  TRENUJ DŁUŻEJ, BEZ POTU!: Korzystaj z komfortu jaki daje wentylator. Umieszczony jest na konsoli głównej, blisko Twojego ciała, abyś mógł odczuć przyjemy chłód w trakcie wykonywania ćwiczeń. Dzięki przyciskom prędkiego dostępu możesz regulować i przypasowywać poziomy nawiewu w zależności od własnych preferencji.

  UCHWYT NA BIDON: Nawadnianie organizmu w trakcie treningu jest niezbędne, dlatego także dwa uchwyty na bidon znajdują się w zasięgu ręki użytkownika, by w każdym momencie treningu można było po nie sięgnąć.

  KÓŁKA TRANSPORTOWE: Przemieszczaj swój rower bez najmniejszego problemu. Dzięki kółkom transportowym umieszczonym z przodu roweru, transport jest nadzwyczaj łatwy. MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA: solidna kompozycja roweru asygnowana jest dla użytkowników o masie ciała nieprzekraczającej 150 kg.

  dane technicznE: wyświetlacz: 10'' kolorowy, dotykowy Opór: magnetyczny SMR(TM) Silent Magnetic Resistance Waga koła zamachowego: 10 kg Regulacja nachylenia: w dwóch płaszczyznach od -20 do +20% Siodełko: wyprofilowane, z możliwością regulacji poziomej i pionowej wymiary siodełka: 26 x 15 cm Maksymalna odległość siodełko-pedał: 91 cm drobna odległość siodełko-pedał: 59,6 cm Kierownica: wyprofilowana, z powłoka antypoślizgową Pomiar pulsu: rower zastosowany odbiornik Bluetooth kompatybilny z napiersiowym pasem telemetrycznym do bezprzewodowego pomiaru pulsu (pas do kupienia osobno) Dodatki: podwójny uchwyt na bidon, wentylator Kółka transportowe, stopki poziomujące wymiary sprzętu: 163 x 64 x 142 cm Waga towaru: 55 kg Maksymalna waga użytkownika: 150 kg Przeznaczenie: użytek domowy Gwarancja: 2 lata BIEGAJ PO CAŁYM ŚWIECIE!

  - CZŁONKOSTWO IFIT(R): iFit daje możliwość skorzystania z ponad 11 000 przeróżnych programów treningowych nagranych w jakości HD. Każdy trening prowadzony jest przez trenera personalnego, a regulacja szybkości czy nachylenie regulowane jest samoczynnie w zależności od wybranej trasy biegowej.

  iFit daje Ci możliwość bezpłatnego przetestowania wszystkich funkcji platformy przez 30 dni. Po upływie tego czasu należy wykupić przedłużenie dostępu w wersji Family lub Individual, aby nadal cieszyć się nieograniczoną ilością treningów.

  iFit to obecnie najprężniej rozwijająca się platforma fitness na świecie. Na dzień dzisiejszy treningi prowadzi ponad 200 certyfikowanych trenerów z całego świata, a biblioteka ma blisko 11 tysięcy filmów nagranych w jakości HD.

  Regulacja prędkości sprzętu czy nachylenie dostosowywane jest samoczynnie w zależności od wybranej trasy. Treningi podzielone są na różnorodne rodzaje aktywności: chodzenie, bieganie, wspinaczka, marszobiegi, jazda na rowerze, wioślarstwo, ćwiczenia eliptyczne, ogólnorozwojowe, jogę i inne aktywności.

  Każdy z treningów prowadzony jest poprzez profesjonalnego trenera, który na bieżąco instruuje jak wykonywać ćwiczenie, opowiada także niebanalne historie o miejscu w którym się znajduje oraz motywuje do dawania z siebie 100%.

  Biblioteka treningów jest rozbudowana i pokaźna a odfiltrowanie ich nietrudne i instynktowne. W poszukiwaniu nieprzeciętnego zestawu ćwiczeń możesz ustawić ulubionego trenera, miejsce w którym chcesz trenować, typ treningu czas czy jego intensywność.

  wytworzony trening możesz oznaczyć jako ulubiony, dodać do kalendarza i ocenić. Na karcie treningu wynajdziesz też opis miejsca, profil trasy (diagram wzniesień), a także orientacyjne tempo z jakim trener będzie poruszał się w trakcie trwania ćwiczeń.

  Lista funkcji jest stale poszerzana i ulepszana. Jeżeli posiadasz pas do pomiaru tętna na klatkę piersiową lub na rękę w technologii Bluetooth to możesz zastosować go do treningu iFit. W najnowszej aktualizacji wprowadzono opcję Active Pulse HR Training.

  Oznacza to, że bieżnia czy rower automatycznie wyszuka Twoje urządzenie pomiarowe i zespoi trening tak, abyś znajdował się w odpowiedniej strefie tętna. Dobranie treningu to zarówno spadek lub wzrost szybkości jak i nachylenia urządzenia które to obsługuje.

  w efekcie, ten sam trening będzie bardziej wymagający dla osoby z lepsza kondycją fizyczną albo łatwiejszy dla osoby mniej wytrenowanej. Podczas trwania treningu z prawej strony wyświetlacza pojawia się tablica uczestników Leaderboard w którym wyświetlani są inni uczestnicy biorący udział w biegu.

  Na bieżąco możesz obserwować jak pniesz się w górę i zdobywasz kolejne miejsce w wyścigu. Poczuj się jak zawodnik i zmotywuj do pokonywania kolejnych użytkowników. IFit to społeczność ludzi, którzy mają wspólny cel: zdrowe i aktywne życie.

  iFit aktywnie wyszykuje różne sposoby aby nas sprawnie Cię motywować do ruchu. Jednym z nich jest motywowanie społeczności do Wyzwań, za których ukończenie otrzymujesz odznaki. Zawsze, kiedy uda Ci się ukończyć wyzwanie otrzymasz wiadomość z gratulacjami, a także przydatnymi wskazówkami dotyczącymi treningów i konkretną dawkę motywacji.

  na dodatek za ukończenie wyzwań użytkownik może dostać interesujące nagrody, przykładowo: 100 treningów - unikatowa koszulka iFIT 200 treningów - bezpłatny miesiąc treningów dodany do Twojego konta 300 treningów -flaga iFIT 400 treningów - karta podarunkowa do sklepu iFIT o wartości 100$ 500 treningów - nieszablonowa bluza iFIT, a także udział w losowaniu wycieczki do studio iFIT w Utah W iFit możesz uruchomić Playlistę, która będzie Ci towarzyszyć podczas ćwiczeń.

  Użytkownicy posiadają dostęp do kilku list, począwszy od energetycznej, motywującej do kardio i ćwiczeń siłowych przez rock, do spokojnej i stonowanej muzyki wyśmienitej do medytacji i jogi czy rozciągania, by pomóc Ci skoncentrować się i rozluźnić.

  Każdy Twój trening jest kopalnią wiedzy. Statystyki możesz podglądać zarówno podczas jak i po zakończeniu ćwiczeń. Na bieżąco widzisz jaki procent trasy pokonałeś, czas, tempo czy szacowane spalanie kalorii.

  dzięki czemu możesz analizować i ulepszać swoje wyniki. Ważne, aby użytkownik posiadał dostęp do Internetu. Tylko dzięki aktywnemu połączeniu sprzętu z siecią wifi będzie można korzystać z treningów iFit.

  Jeżeli połączenie będzie nieaktywne, użytkownik będzie mógł korzystać jedynie z trybu manualnego. PROGRAMY TRENINGOWE - WERSJA Z AKTYWNYM CZŁONKOSTWEM: Z aktywnym członkostwem iFit dostępne jest ponad 11 000 treningów.

  Podobnie jak w wersji podstawowej mamy możliwość korzystania z treningów w przeróżnych kategoriach, jednak liczba programów, długość trwania i ich zasobność jest zdecydowanie większa. Każdy z treningów (z wyjątkiem trybu manualnego i projektowanego przez użytkownika na mapie) prowadzony jest poprzez trenera, który instruuje jak biegać, lub jakiej techniki używać podczas wykonywania ćwiczeń.

  TRENINGI W TERENIE: Treningi podzielone są na najróżniejsze rodzaje aktywności: chodzenie, bieganie, marszobiegi, jazdę na rowerze, ćwiczenia eliptyczne i ćwiczenia ogólnorozwojowe poza zakupionym sprzętem.

  Użytkownik może wybierać z kategorii takich jak: seria treningów (długi odcinek podzielony na krótsze filmy), ćwiczenie szybkości, utrata wagi, interwały, wytrzymałość. Podczas biegu z trenerem, na bieżąco nakłania on do dalszego trenowania i opowiada historię i ciekawostki danego regionu.

  Cały czas instruuje nas jak biegać, na co uważać, jakiej techniki biegu używać w zależności od ukształtowania terenu. Bieżnia sama dostosowuje szybkość i nachylenie zgodnie z trasą po której biegniemy, możemy jednak cały czas ją przypasowywać (zmniejszać albo powiększać wartości) według naszego uznania.

  SPALANIE KALORII (CALORIE BURN): Głównymi założeniami programów jest stopniowanie wysokości i prędkości w celu maksymalizacji spalanych kalorii. Programy zakładają podbiegi przy maksymalnej wartości nachylenia.

  ZMIANA NACHYLENIA (INCLINE): Treningi rodzaju Incline to ćwiczenie podbiegów lub inaczej trening z nachyleniem. Program charakteryzuje się dużą zmiennością (od ujemnych po maksymalną wartość) i częstotliwością zmian wysokości.

  Celem treningu jest rozszerzenie pułapu tlenowego i ułatwienie biegania na zróżnicowanym terenie. STUDIO CLASSES(TM): Dzięki tym treningom użytkownik ma możliwość uczestniczyć w zajęciach grupowych u siebie w domu.

  Trenerzy wraz z innymi uczestnikami wykonują rozmaite ćwiczenia i zadania na konkretnych sprzętach. TRENINGI SIŁOWE: Trener pomaga wykonać skuteczny trening siłowy. Wybrać można ćwiczenia na górne lub dolne partie ciała, brzuch, oraz całość.

  REGENERACJA: zestaw treningów, które wspomagają cykl regeneracji organizmu. Użytkownik może wybierać spomiędzy jogi, ćwiczeń rozciągających i ulepszających mobilność oraz spacerów albo biegów regenerujących.

  INTERNATIONAL: Zbiór treningów dostępnych w języku chińskim, włoskim, hiszpańskim i francuskim. TRENINGI NA MAPIE: W wersji z aktywnym członkostwem iFit możemy sami wybrać miejsca, które znamy lub chcielibyśmy odwiedzić.

  Dodatkowym atutem programów z mapami jest możliwość obserwacji naszego biegu na mapie, widoku satelitarnym albo zdjęciach Google Street View. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży.

  Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Rower stacjonarny 225 csx | marki Proform ☆

Rower stacjonarny 225 csx | marki Proform Najniższa Cena Online

☆ Rower stacjonarny 225 csx | marki Proform - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ProForm
 • Nazwa produktu: Rower stacjonarny 225 csx | marki Proform
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rower Proform programowany 225 Csx | wymiar: OS | Kolor: Czarny | Taniej o 18% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, mistrzowski sklep sportowy.

☆ Proform Rower programowany 225 csx (0043619684117) ☆

Proform Rower programowany 225 csx (0043619684117) Najniższa Cena Online

☆ Proform Rower programowany 225 csx (0043619684117) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ProForm
 • Nazwa produktu: Proform Rower programowany 225 csx (0043619684117)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower programowany ProForm® 225 CSX to potężny rower stacjonarny zaprojektowany do korzystania domowego. Atuty sprzętu to koło zamachowe o wadze 8 kg, 20 poziomów oporu magnetycznego, regulowane siodełko, wentylator, praktyczne pedały z paskami bezpieczeństwa, a także spory zakres programów treningowych, które zapewniają zróżnicowanie treningu na każdym etapie. Sprzęt na dodatek port umożliwiający podłącznie urządzeń muzycznych i słuchanie własnej muzyki, wbudowany uchwyt na tablet, uchwyt na bidon a do tego szerokie stopki poziomujące, zapewniające stabilność sprzętu nawet na nierównym podłożu.

  Rower programowany ProForm 225 CSX to bezpieczny i komfortowy rower, z pomocą którego wzmocnisz swoje mieśnie i pozbędziesz sie tkanki tłuszczowej.

  ekran LED: dzięki temu wyświetlaczowi możesz monitorować i kontrolować poszczególne parametry swojego treningu. Niepowtarzalny system dźwiękowy pomaga Ci utrzymać tempo oraz na bieżąco kontrolować postęp swojego treningu.

  KLAWISZE prędkiEGO DOSTĘPU: dopasuj poziom oporu przy pomocy jednego przycisku. Jest on umiejscowiony w zasięgu ręki użytkownika, by jeszcze swobodniej kontrolować przebieg treningu i możliwość zmiany ustawień.

  PROGRAMY TRENINGOWE: Z członkostwem iFit uzyskujemy dostęp do ponad 11 000 video treningów z trenerami personalnymi. IFit daje Ci możliwość darmowego przetestowania wszystkich funkcji platformy poprzez 30 dni.

  TRENUJ DŁUŻEJ, BEZ POTU!: Korzystaj z komfortu jaki daje wentylator CoolAire™. Umieszczony jest na konsoli głównej, blisko Twojego ciała, abyś mógł doznać przyjemy chłód podczas realizowania ćwiczeń. Dzięki przyciskom prędkiego dostępu możesz regulować i przypasowywać poziomy nawiewu w zależności od własnych preferencji.

  TRENUJ W RYTMIE swej MUZYKI: Trening w rytmie ulubionej muzyki pozwala ćwiczyć jeszcze skuteczniej. Wejście Audio Jack zezwala na słuchanie muzyki z maszyn zewnętrznych (iPod, MP3) z zastosowaniem wbudowanych w przedni panel głośników.

  POMIAR PULSU: Czujniki wbudowane w oba drążki podporowe służą do pomiaru pulsu. Należy pamiętać, iż pomiar pulsu przy pomocy sensorów umieszczonych w produkcie podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Nie jest to towar medyczny

  UCHWYT NA TABLET: Na wielkim uchwycie zmieści się większość typowych modeli tabletów. Dzięki temu Twój trener iFit będzie bliżej Ciebie.

  SIODEŁKO: duże i miękkie siodełko gwarantuje komfortowy trening. Siodełko jest regulowane w pionie i poziomie, co zezwala na nadzwyczajne dopasowanie dla osób niskich i wysokich.

  KOŁO ZAMACHOWE: Koło zamachowe o wadze 8 kg zapewnia płynny i stabilny ruch a trening staje się przyjemny i produktywny.

  PEDAŁY: Wyprofilowane, przeciwpoślizgowe pedały z dostosowywanymi paskami bezpieczeństwa to gwarancja bezpieczeństwa i wygody w czasie treningu.

  KIESZEŃ NA BIDON: Nawadnianie organizmu w trakcie treningu jest niezbędne, dlatego też kieszeń na bidon znajduje się w zasięgu ręki użytkownika, by w każdym momencie treningu można było po niego sięgnąć.

  KÓŁKA TRANSPORTOWE: Przemieszczaj swój rower bez najmniejszego problemu. Dzięki kółkom transportowym umieszczonym z przodu roweru, transport jest nadzwyczaj nieskomplikowany.

  MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA: mocna kompozycja roweru przeznaczona jest dla użytkowników o masie ciała nieprzekraczającej 130 kg.

  informacje technicznE:

  Komputer: krągły LED (Watts Meter)

  Regulacja oporu: 20 stopni oporu magnetycznego System SMR Silent™ Magnetic Resistance

  Siodełko: wygodne, poszerzone, z możliwością regulacji poziomej i pionowej

  Maksymalna wysokość siodełka: 111 cm

  niewiele znacząca wysokość siodełka: 78 cm

  Maksymalna odległość siodełko-pedał: 84 cm

  niepokaźna odległość siodełko-pedał: 51 cm

  Waga koła zamachowego w inercji: 8 kg

  Pedały z paskami bezpieczeństwa

  Pomiar pulsu poprzez sensory na uchwytach EKG Grip™

  Port audio typu jack, zastosowane głośniki

  Panel przedni z tacką na urządzenie przenośne

  uzupełniające wyposażenie: wentylator CoolAire™, uchwyt na tablet

  rozmiary sprzętu: 99 x 53 x 149 cm

  Waga towaru: 30 kg

  Maksymalna waga użytkownika: 125 kg

  towar do wykorzystania domowego

  Gwarancja: 2 lata

  BIEGAJ PO CAŁYM ŚWIECIE!CZŁONKOSTWO IFIT®: iFit daje możliwość skorzystania z ponad 11 000 zróżnicowanych programów treningowych nagranych w jakości HD. Każdy trening prowadzony jest poprzez trenera personalnego, a regulacja prędkości czy nachylenie regulowane jest automatycznie w zależności od wybranej trasy biegowej. IFit daje Ci możliwość darmowego przetestowania wszystkich funkcji platformy przez 30 dni. Po upływie tego czasu należy wykupić przedłużenie dostępu w wersji Family albo Individual, aby nadal radować się nieograniczoną ilością treningów.

  iFit to obecnie najprężniej rozwijająca się platforma fitness na świecie. Na dzień dzisiejszy treningi prowadzi ponad 200 certyfikowanych trenerów z całego świata, a biblioteka ma blisko 11 tysięcy filmów nagranych w jakości HD. Regulacja prędkości sprzętu czy nachylenie dostosowywane jest samoczynnie w zależności od wybranej trasy.

  Treningi podzielone są na różnorodne rodzaje aktywności: chodzenie, bieganie, wspinaczka, marszobiegi, jazda na rowerze, wioślarstwo, ćwiczenia eliptyczne, ogólnorozwojowe, jogę i inne aktywności.

  Każdy z treningów prowadzony jest poprzez profesjonalnego trenera, który na bieżąco instruuje jak wykonywać ćwiczenie, opowiada także niebanalne historie o miejscu w którym się znajduje, a także motywuje do dawania z siebie 100%.

  Biblioteka treningów jest rozbudowana i znaczna a odfiltrowanie ich nietrudne i instynktowne. W poszukiwaniu genialnego zestawu ćwiczeń możesz ustawić ulubionego trenera, miejsce w którym chcesz trenować, rodzaj treningu czas czy jego intensywność. Produkowany trening możesz oznaczyć jako ulubiony, dodać do kalendarza i ocenić. Na karcie treningu odnajdziesz też opis miejsca, profil trasy (diagram wzniesień), a także orientacyjne tempo z jakim trener będzie poruszał się w trakcie trwania ćwiczeń. Lista funkcji jest stale poszerzana i polepszana.

  Jeżeli posiadasz pas do pomiaru tętna na klatkę piersiową albo na rękę w technologii Bluetooth to możesz użyć go do treningu iFit. W najnowszej aktualizacji wprowadzono opcję Active Pulse HR Training. Oznacza to, iż bieżnia czy rower automatycznie odnajdzie Twoje urządzenie pomiarowe i scali trening tak, abyś znajdował się w stosownej strefie tętna. Dostosowanie treningu to równocześnie spadek lub wzrost szybkości jak i nachylenia urządzenia które to obsługuje. W wyniku czego, ten sam trening będzie bardziej wymagający dla osoby z lepsza kondycją fizyczną albo łatwiejszy dla osoby mniej wytrenowanej.

  podczas trwania treningu z prawej strony wyświetlacza pojawia się tablica uczestników Leaderboard w którym wyświetlani są inni uczestnicy biorący udział w biegu. Na bieżąco możesz obserwować jak pniesz się w górę i zdobywasz kolejne miejsce w wyścigu. Poczuj się jak zawodnik i zmotywuj do pokonywania kolejnych użytkowników.

  iFit to społeczność ludzi, którzy mają wspólny cel: zdrowe i aktywne życie. IFit aktywnie wyszykuje różne sposoby aby nas produktywnie Cię motywować do ruchu. Jednym z nich jest motywowanie społeczności do Wyzwań, za których ukończenie uzyskujesz odznaki. Za każdym razem, kiedy uda Ci się ukończyć wyzwanie otrzymasz wiadomość z gratulacjami oraz przydatnymi wskazówkami dotyczącymi treningów i solidną dawkę motywacji. Ponadto za ukończenie wyzwań użytkownik może otrzymać ciekawe nagrody, przykładowo:

  100 treningów - wyjątkowa koszulka iFIT

  200 treningów - bezpłatny miesiąc treningów dodany do Twojego konta

  300 treningów -flaga iFIT

  400 treningów – karta podarunkowa do sklepu iFIT o wartości 100$

  500 treningów - wyjątkowa bluza iFIT i udział w losowaniu wycieczki do studio iFIT w Utah

  W iFit możesz uruchomić Playlistę, która będzie Ci towarzyszyć w trakcie ćwiczeń. Użytkownicy mają dostęp do kilku list, począwszy od energetycznej, motywującej do kardio i ćwiczeń siłowych przez rock, do spokojnej i stonowanej muzyki świetnej do medytacji i jogi czy rozciągania, aby pomóc Ci skupić się i rozluźnić.

  Każdy Twój trening jest kopalnią wiedzy. Statystyki możesz podglądać jednocześnie podczas jak i po zakończeniu ćwiczeń. Na bieżąco widzisz jaki procent trasy pokonałeś, czas, tempo czy szacowane spalanie kalorii. Dzięki czemu możesz analizować i poprawiać swoje wyniki.

  Ważne, aby użytkownik posiadał dostęp do Internetu. Tylko dzięki aktywnemu połączeniu sprzętu z siecią wifi będzie można korzystać z treningów iFit. Jeżeli połączenie będzie nieaktywne, użytkownik będzie mógł korzystać jedynie z trybu manualnego.

  PROGRAMY TRENINGOWE - WERSJA Z AKTYWNYM CZŁONKOSTWEM:

  Z aktywnym członkostwem iFit dostępne jest ponad 11 000 treningów.

  Podobnie jak w wersji podstawowej mamy możliwość korzystania z treningów w najróżniejszych kategoriach, jednak liczba programów, długość trwania i ich różnorodność jest niezaprzeczalnie obszerniejsza. Każdy z treningów (z wyjątkiem trybu manualnego i projektowanego przez użytkownika na mapie) prowadzony jest przez trenera, który instruuje jak biegać, lub jakiej techniki używać podczas realizowania ćwiczeń.

  TRENINGI W TERENIE: Treningi podzielone są na rozmaite rodzaje aktywności: chodzenie, bieganie, marszobiegi, jazdę na rowerze, ćwiczenia eliptyczne i ćwiczenia ogólnorozwojowe poza zakupionym sprzętem. Użytkownik może wybierać z kategorii takich jak: linia treningów (długi odcinek podzielony na krótsze filmy), ćwiczenie szybkości, utrata wagi, interwały, solidność. W trakcie biegu z trenerem, na bieżąco nakłania on do dalszego trenowania, a także opowiada historię i ciekawostki danego regionu. Cały czas instruuje nas jak biegać, na co uważać, jakiej techniki biegu używać w zależności od ukształtowania terenu. Bieżnia sama dostosowuje szybkość i nachylenie zgodnie z trasą po której biegniemy, możemy jednak cały czas ją przypasowywać (ograniczać albo rozszerzać wartości) według naszego uznania.

  SPALANIE KALORII (CALORIE BURN): Głównymi założeniami programów jest stopniowanie wysokości i szybkości w celu maksymalizacji spalanych kalorii. Programy zakładają podbiegi przy maksymalnej wartości nachylenia.

  ZMIANA NACHYLENIA (INCLINE): Treningi typu Incline to ćwiczenie podbiegów albo inaczej trening z nachyleniem. Program cechuje się dużą zmiennością (od ujemnych po maksymalną wartość) i częstotliwością zmian wysokości. Celem treningu jest zwiększenie pułapu tlenowego i ułatwienie biegania na zróżnicowanym terenie.

  STUDIO CLASSES™: Dzięki tym treningom użytkownik ma możliwość uczestniczyć w zajęciach grupowych u siebie w domu. Trenerzy wraz z innymi uczestnikami wykonują rozmaite ćwiczenia i zadania na potężnych sprzętach.

  TRENINGI SIŁOWE: Trener pomaga wykonać skuteczny trening siłowy. Wybrać można ćwiczenia na górne albo dolne partie ciała, brzuch,, a także całość.

  REGENERACJA: komplet treningów, które wspomagają cykl regeneracji organizmu. Użytkownik może wybierać spośród jogi, ćwiczeń rozciągających i ulepszających mobilność, a także spacerów albo biegów regenerujących.

  INTERNATIONAL: Zbiór treningów przystępnych w języku chińskim, włoskim, hiszpańskim i francuskim.

  TRENINGI NA MAPIE: W wersji z aktywnym członkostwem iFit możemy sami wybrać miejsca, które znamy albo chcielibyśmy odwiedzić. Dodatkowym atutem programów z mapami jest możliwość obserwacji naszego biegu na mapie, widoku satelitarnym albo zdjęciach Google Street View.

  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Proform Rower programowany 210 csx / gwarancja 24m / dostawa w 12h ☆

Proform Rower programowany 210 csx / gwarancja 24m / dostawa w 12h Najniższa Cena Online

☆ Proform Rower programowany 210 csx / gwarancja 24m / dostawa w 12h - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ProForm
 • Nazwa produktu: Proform Rower programowany 210 csx / gwarancja 24m / dostawa w 12h
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower programowany ProForm(R) 210CSX to podstawowy model roweru stacjonarnego, zaprojektowany do wykorzystywania domowego. Mocne strony sprzętu to koło zamachowe o wadze 7 kg, 16 stopni oporu magnetycznego, obszerne dostosowywane siodełko, poręczne pedały z paskami bezpieczeństwa oraz obszerny zakres programów treningowych.

  Sprzęt jeszcze zintegrowany uchwyt na tablet i uchwyt na bidon. Rower programowany ProForm 210 CSX to bezpieczny i komfortowy rower, z pomocą którego wzmocnisz swoje mięsnie, a także pozbędziesz się tkanki tłuszczowej.

  wyświetlacz: Monochromatyczny ekran LCD pozwala kontrolować cechy treningu i umożliwia wybór programów treningowych. Pokaźny kąt widzenia wyświetlacza pozwala luźno odczytywać szybkość, dystans, czas, puls i spalanie kalorii.

  KLAWISZE szybkiEGO DOSTĘPU: dopasuj poziom oporu za pomocą jednego przycisku. Jest on umiejscowiony w zasięgu ręki użytkownika, by jeszcze swobodniej kontrolować przebieg treningu i możliwość zmiany ustawień.

  prosto możesz także zmienić poziom głośności konsoli. PROGRAMY TRENINGOWE: 16 stałych programów treningowe zaprojektowanych poprzez certyfikowanych trenerów fitness. Z członkostwem iFit uzyskujemy dostęp do ponad 520 video treningów z trenerem personalnym.

  WYPROFILOWANA KIEROWNICA: Specjalnie wyprofilowana kierownica pozwala użytkownikowi na komfortowe wykonanie treningu i dowolne ustawienie dłoni. Dzięki czemu bez względu na wzrost, możesz utrzymać wygodne ułożenie ciała.

  PEDAŁY: praktycznie wyprofilowne, przeciwpoślizgowe pedały z dostosowywanymi paskami to gwarancja bezpieczeństwa i wygody w czasie treningu. SIODEŁKO: obfite i miękkie siodełko gwarantuje komfortowy trening.

  regulowane jest w pionie i poziomie, co pozwala na znakomite dobranie do wzrostu i preferencji użytkownika. MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA: solidna konstrukcja asygnowana jest dla użytkowników o masie ciała nieprzekraczającej 125 kg.

  POMIAR PULSU: Kontroluj zakresy swojego tętna za pomocą czujników na uchwytach. Należy pamiętać, że pomiar pulsu podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Sprzęt nie jest produktem medycznym. PÓŁKA NA TABLET: Na sprzęcie znajduje się bezpieczna podstawka i tacka pod tablet, abyś korzystając z aplikacji mógł na bieżąco śledzić postępy treningowe.

  UCHWYT NA BIDON: Umieszczony jest w miejscu, do którego każdemu będzie prosto dosięgnąć i ugasić pragnienie podczas intensywnego treningu. Dane technicznE: Komputer: znaczny ekran LCD Programy treningowe: (16) kompatybilne z systemem iFit(R) Regulacja oporu: 16 stopni oporu magnetycznego Siodełko: wygodne, poszerzone, z możliwością regulacji pionowej Waga koła zamachowego w inercji: 7 kg Pedały z paskami bezpieczeństwa Pomiar pulsu poprzez sensory na uchwytach EKG Grip(TM) Port audio rodzaju jack, zaimplementowane głośniki dodatkowe wyposażenie: uchwyt na tablet, uchwyt na bidon rozmiary sprzętu: 89 x 58 x 142,5 cm rozmiary opakowania: 63.5 x 38 x 78.7 cm Waga produktu: 28 kg Waga produktu w opakowaniu: 35 kg Maksymalna waga użytkownika: 125 kg Maksymalna wysokość siodełka: 111 cm niewiele znacząca wysokość siodełka: 81 cm Komputer zasilany 4 bateriami D, opcjonalnie do dokupienia zasilacz 9 V 2 A artykuł do korzystania domowego Gwarancja: 2 lata TRENUJ NA CAŁYM ŚWIECIE!

  - CZŁONKOSTWO IFIT(R): iFit daje możliwość skorzystania z ponad 2000 różnych programów treningowych nagranych w jakości HD. Każdy trening prowadzony jest poprzez trenera personalnego. PROGRAMY TRENINGOWE - WERSJA Z AKTYWNYM CZŁONKOSTWEM: Z aktywnym członkostwem iFit dostępne jest ponad 520 treningów.

  Mamy możliwość korzystania z treningów w rozmaitych kategoriach, jednak ilość programów, długość trwania i ich różnorodność jest bezspornie pokaźniejsza. Każdy z treningów (z wyjątkiem trybu manualnego oraz projektowanego poprzez użytkownika na mapie) prowadzony jest poprzez trenera, który instruuje jakiej techniki używać w trakcie realizowania ćwiczeń.

  TRENINGI W TERENIE: 410 treningów podzielonych jest na rodzaje aktywności takie jak w wersji podstawowej. Tutaj jednak użytkownik uzyskuje pełny dostęp i może wybierać z kategorii takich jak: kolekcja treningów (długi odcinek podzielony na krótsze filmy), ćwiczenie szybkości, utrata wagi, interwały, wytrzymałość.

  LIVECAST STUDIO(TM): Dzięki tym treningom użytkownik ma możliwość uczestniczyć w zajęciach grupowych u siebie w domu. Trenerzy wraz z innymi uczestnikami wykonują różne ćwiczenia i zadania na potężnych sprzętach.

  TRENINGI SIŁOWE: Trener pomaga wykonać sprawny trening siłowy. Wybrać można ćwiczenia na górne albo dolne partie ciała, brzuch, oraz całość. REGENERACJA: komplet treningów, które wspomagają proces regeneracji organizmu.

  Użytkownik może wybierać spomiędzy jogi, ćwiczeń rozciągających i poprawiających mobilność i spacerów albo biegów regenerujących. TRENINGI NA MAPIE: W wersji z aktywnym członkostwem iFit możemy sami wybrać miejsca, które znamy albo chcielibyśmy odwiedzić.

  Dodatkowym atutem programów z mapami jest możliwość obserwacji naszego biegu na mapie, widoku satelitarnym lub zdjęciach Google Street View. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży.

  Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Proform Rower poziomy 325 csx+ ☆

Proform Rower poziomy 325 csx+ Najniższa Cena Online

☆ Proform Rower poziomy 325 csx+ - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ProForm
 • Nazwa produktu: Proform Rower poziomy 325 csx+
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower poziomy programowany ProForm® 325 CSX+ to konkretny sprzęt zaprojektowany do stosowania domowego. Rower został wyposażony w akcesoria i dodatki, które uczynią trening miłym i wygodnym, w tym głośniki z możliwością podłączenia własnego urządzenia, uchwyt na bidon, kółka i uchwyt transportowy do komfortowego przemieszczania sprzętu, a z reguły możliwość połączenia się z aplikacją iFit. Aktualnie jest to najlepiej rozwijająca się platforma fitness na świecie. Każdy trening prowadzony jest poprzez profesjonalnego trenera, który opowiada niebanalne historie o miejscu, w którym się znajdujecie, a także motywuje do dawania z siebie 100%.

  odpowiednio wykonywany trening na rowerze poziomym pomaga spalić tkankę tłuszczową, rozszerzyć wydolność, siłę mięśni i poprawić kondycję. W trakcie treningu pracują nie tylko nogi, lecz także mięśnie brzucha czy pośladkowe, które pomagają utrzymać zrównoważoną sylwetkę. Z tego roweru może korzystać każdy. Jeśli masz problem z nadwagą, a chcesz zacząć trenować, taki rower jest doskonały dla Ciebie, ponieważ będziesz mniej obciążać kolana aniżeli na typowym rowerze. Polecany jest choćby dla osób posiadających problemy z kręgosłupem, ponieważ mogą one komfortowo oprzeć się podczas jazdy.

  KLAWISZE prędkiEGO DOSTĘPU: dopasuj poziom oporu przy pomocy jednego przycisku. Jest on umiejscowiony w zasięgu ręki użytkownika, by jeszcze swobodniej kontrolować przebieg treningu i możliwość zmiany ustawień.

  PROGRAMY TRENINGOWE: Z członkostwem iFit uzyskujemy dostęp do ponad 11 000 video treningów z trenerami personalnymi. IFit daje Ci możliwość gratisowego przetestowania wszystkich funkcji platformy poprzez 30 dni.

  wyświetlacz: dzięki czemu 5" wyświetlaczowi możesz monitorować i kontrolować poszczególne parametry swojego treningu. Niepowtarzalny system dźwiękowy pomaga Ci utrzymać tempo oraz na bieżąco kontrolować postęp swojego treningu.

  TRENUJ W RYTMIE swojej MUZYKI: Trening w rytmie ulubionej muzyki pozwala ćwiczyć jeszcze produktywniej. Wejście Audio Jack zezwala na słuchanie muzyki z urządzeń zewnętrznych (iPod, MP3) z wykorzystaniem zastosowanych w przedni panel głośników.

  POMIAR PULSU: Czujniki zaimplementowane w uchwyty służą do pomiaru pulsu. Należy pamiętać, iż pomiar pulsu za pomocą sensorów umieszczonych w produkcie podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Nie jest to produkt medyczny.

  UCHWYT NA TABLET: Na wielkim uchwycie zmieści się większość typowych modeli tabletów. Dzięki temu Twój trener iFit będzie bliżej Ciebie.

  SIEDZISKO: obfite i miękkie siedzisko gwarantuje komfortowy trening. Siodełko jest regulowane. Bezproblemowo połączysz jego położenie dla osób niskich jak i wysokich.

  KOŁO ZAMACHOWE: Koło zamachowe o wadze 7 kg zagwarantuje płynny i zrównoważony ruch a trening staje się miły i skuteczny.

  PEDAŁY: Wyprofilowane, przeciwpoślizgowe pedały z dostosowywanymi paskami bezpieczeństwa to gwarancja bezpieczeństwa i wygody w czasie treningu.

  UCHWYT TRANSPORTOWY: Dzięki umieszczonemu z tyłu uchwytowi, podniesienie roweru nie będzie stanowiło żadnego problemu i z łatwością przewieziesz go w wybrane miejsce w domu.

  KIESZEŃ NA BIDON: Nawadnianie organizmu w trakcie treningu jest potrzebne, dlatego także kieszeń na bidon znajduje się w zasięgu ręki użytkownika, żeby w każdym momencie treningu można było po niego sięgnąć.

  KÓŁKA TRANSPORTOWE: Przemieszczaj swój rower bez najmniejszego problemu. Dzięki kółkom transportowym umieszczonym z przodu roweru, transport jest nadzwyczaj nieskomplikowany.

  MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA: mocna kompozycja roweru asygnowana jest dla użytkowników o masie ciała nieprzekraczającej 130 kg.

  dane technicznE:

  wyświetlacz: wysokokontrastowy 5"

  poziomy oporu: 22

  Siedzisko: wygodne, poszerzone, z możliwością regulacji

  Maksymalna wysokość siedziska: 60 cm

  minimalna wysokość siedziska: 55 cm

  Waga koła zamachowego: 7 kg

  Pedały z paskami bezpieczeństwa

  Pomiar pulsu: poprzez sensory na uchwytach

  dopełniające wyposażenie: uchwyt na tablet, kółka transportowe, głośniki, uchwyt na bidon

  rozmiary sprzętu: 134 x 64 x 124 cm

  Waga towaru: 58 kg

  Maksymalna waga użytkownika: 130 kg

  towar do wykorzystywania domowego

  Gwarancja: 2 lata

  BIEGAJ PO CAŁYM ŚWIECIE!CZŁONKOSTWO IFIT®: iFit daje możliwość skorzystania z ponad 11 000 zróżnicowanych programów treningowych nagranych w jakości HD. Każdy trening prowadzony jest przez trenera personalnego, a regulacja szybkości czy nachylenie dostosowywane jest samoczynnie w zależności od wybranej trasy biegowej. IFit daje Ci możliwość darmowego przetestowania wszystkich funkcji platformy przez 30 dni. Po upływie tego czasu należy wykupić przedłużenie dostępu w wersji Family lub Individual, by nadal cieszyć się nieograniczoną ilością treningów.

  iFit to aktualnie najprężniej rozwijająca się platforma fitness na świecie. Na dzień dzisiejszy treningi prowadzi ponad 200 certyfikowanych trenerów z całego świata, a biblioteka ma blisko 11 tysięcy filmów nagranych w jakości HD. Regulacja szybkości sprzętu czy nachylenie regulowane jest automatycznie w zależności od wybranej trasy.

  Treningi podzielone są na rozmaite typy aktywności: chodzenie, bieganie, wspinaczka, marszobiegi, jazda na rowerze, wioślarstwo, ćwiczenia eliptyczne, ogólnorozwojowe, jogę i inne aktywności.

  Każdy z treningów prowadzony jest poprzez fachowego trenera, który na bieżąco instruuje jak wykonywać ćwiczenie, opowiada także ciekawe historie o miejscu w którym się znajduje oraz motywuje do dawania z siebie 100%.

  Biblioteka treningów jest rozbudowana i obfita a przefiltrowanie ich nieskomplikowane i intuicyjne. W poszukiwaniu idealnego zestawu ćwiczeń możesz ustawić ulubionego trenera, miejsce w którym chcesz trenować, wariant treningu czas czy jego intensywność. Produkowany trening możesz oznaczyć jako ulubiony, dodać do kalendarza oraz ocenić. Na karcie treningu odnajdziesz na dodatek opis miejsca, profil trasy (diagram wzniesień), a także orientacyjne tempo z jakim trener będzie poruszał się w trakcie trwania ćwiczeń. Lista funkcji jest stale poszerzana i udoskonalana.

  Jeżeli posiadasz pas do pomiaru tętna na klatkę piersiową albo na rękę w technologii Bluetooth to możesz wykorzystać go do treningu iFit. W najnowszej aktualizacji wprowadzono opcję Active Pulse HR Training. Oznacza to, iż bieżnia czy rower automatycznie wyszuka Twoje urządzenie pomiarowe i zespoli trening tak, abyś znajdował się w stosownej strefie tętna. Dobranie treningu to zarówno spadek lub wzrost szybkości jak i nachylenia urządzenia które to obsługuje. Na skutek czego, ten sam trening będzie bardziej wymagający dla osoby z udoskonalona kondycją fizyczną albo łatwiejszy dla osoby mniej wytrenowanej.

  w trakcie trwania treningu z prawej strony wyświetlacza pojawia się tablica uczestników Leaderboard w którym wyświetlani są inni uczestnicy biorący udział w biegu. Na bieżąco możesz obserwować jak pniesz się w górę i zdobywasz kolejne miejsce w wyścigu. Poczuj się jak zawodnik i zmotywuj do pokonywania kolejnych użytkowników.

  iFit to społeczność ludzi, którzy posiadają wspólny cel: zdrowe i aktywne życie. IFit aktywnie wyszykuje rozmaite sposoby żeby nas sprawnie Cię motywować do ruchu. Jednym z nich jest motywowanie społeczności do Wyzwań, za których ukończenie otrzymujesz odznaki. Za każdym razem, kiedy uda Ci się ukończyć wyzwanie otrzymasz wiadomość z gratulacjami oraz przydatnymi wskazówkami dotyczącymi treningów i solidną dawkę motywacji. Ponadto za ukończenie wyzwań użytkownik może otrzymać atrakcyjne nagrody, przykładowo:

  100 treningów - unikatowa koszulka iFIT

  200 treningów - gratisowy miesiąc treningów dodany do Twojego konta

  300 treningów -flaga iFIT

  400 treningów – karta podarunkowa do sklepu iFIT o wartości 100$

  500 treningów - wyjątkowa bluza iFIT oraz udział w losowaniu wycieczki do studio iFIT w Utah

  W iFit możesz uruchomić Playlistę, która będzie Ci towarzyszyć podczas ćwiczeń. Użytkownicy posiadają dostęp do kilku list, począwszy od energetycznej, motywującej do kardio i ćwiczeń siłowych poprzez rock, do spokojnej i stonowanej muzyki perfekcyjnej do medytacji i jogi czy rozciągania, by pomóc Ci skoncentrować się i rozluźnić.

  Każdy Twój trening jest kopalnią wiedzy. Statystyki możesz podglądać zarówno w trakcie jak i po zakończeniu ćwiczeń. Na bieżąco widzisz jaki procent trasy pokonałeś, czas, tempo czy szacowane spalanie kalorii. Dzięki czemu możesz analizować i poprawiać swoje wyniki.

  Ważne, żeby użytkownik posiadał dostęp do Internetu. Tylko dzięki aktywnemu połączeniu sprzętu z siecią wifi będzie można korzystać z treningów iFit. Jeżeli połączenie będzie nieaktywne, użytkownik będzie mógł korzystać jedynie z trybu manualnego.

  PROGRAMY TRENINGOWE - WERSJA Z AKTYWNYM CZŁONKOSTWEM:

  Z aktywnym członkostwem iFit przystępne jest ponad 11 000 treningów.

  Podobnie jak w wersji podstawowej mamy możliwość korzystania z treningów w rozmaitych kategoriach, jednak liczba programów, długość trwania i ich zasobność jest bezapelacyjnie obszerniejsza. Każdy z treningów (z wyjątkiem trybu manualnego i projektowanego przez użytkownika na mapie) prowadzony jest przez trenera, który instruuje jak biegać, lub jakiej techniki używać w trakcie wykonywania ćwiczeń.

  TRENINGI W TERENIE: Treningi podzielone są na różne typy aktywności: chodzenie, bieganie, marszobiegi, jazdę na rowerze, ćwiczenia eliptyczne i ćwiczenia ogólnorozwojowe poza zakupionym sprzętem. Użytkownik może wybierać z kategorii takich jak: linia treningów (długi odcinek podzielony na krótsze filmy), ćwiczenie szybkości, utrata wagi, interwały, trwałość. W trakcie biegu z trenerem, na bieżąco nakłania on do dalszego trenowania oraz opowiada historię i ciekawostki danego regionu. Cały czas instruuje nas jak biegać, na co uważać, jakiej techniki biegu używać w zależności od ukształtowania terenu. Bieżnia sama dopasowuje szybkość i nachylenie zgodnie z trasą po której biegniemy, możemy jednak cały czas ją dopasowywać (zniżać albo zwiększać wartości) według naszego uznania.

  SPALANIE KALORII (CALORIE BURN): Głównymi założeniami programów jest stopniowanie wysokości i prędkości w celu maksymalizacji spalanych kalorii. Programy zakładają podbiegi przy maksymalnej wartości nachylenia.

  ZMIANA NACHYLENIA (INCLINE): Treningi rodzaju Incline to ćwiczenie podbiegów lub inaczej trening z nachyleniem. Program charakteryzuje się dużą zmiennością (od ujemnych po maksymalną wartość) i częstotliwością zmian wysokości. Celem treningu jest zwiększenie pułapu tlenowego i ułatwienie biegania na różnym terenie.

  STUDIO CLASSES™: Dzięki tym treningom użytkownik ma możliwość uczestniczyć w zajęciach grupowych u siebie w domu. Trenerzy wraz z innymi uczestnikami wykonują najróżniejsze ćwiczenia i zadania na potężnych sprzętach.

  TRENINGI SIŁOWE: Trener pomaga wykonać produktywny trening siłowy. Wybrać można ćwiczenia na górne albo dolne partie ciała, brzuch,, a także całość.

  REGENERACJA: pakiet treningów, które wspomagają cykl regeneracji organizmu. Użytkownik może wybierać spomiędzy jogi, ćwiczeń rozciągających i polepszających mobilność, a także spacerów lub biegów regenerujących.

  INTERNATIONAL: Zbiór treningów dostępnych w języku chińskim, włoskim, hiszpańskim i francuskim.

  TRENINGI NA MAPIE: W wersji z aktywnym członkostwem iFit możemy sami wybrać miejsca, które znamy albo chcielibyśmy odwiedzić. Dodatkowym atutem programów z mapami jest możliwość obserwacji naszego biegu na mapie, widoku satelitarnym albo zdjęciach Google Street View.


☆ Proform Rower spiningowy pro c22 (0043619637144) ☆

Proform Rower spiningowy pro c22 (0043619637144) Najniższa Cena Online

☆ Proform Rower spiningowy pro c22 (0043619637144) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ProForm
 • Nazwa produktu: Proform Rower spiningowy pro c22 (0043619637144)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:


  Rower spinningowy PRO C22 producenta ProForm® to solidny rower spinningowy zaprojektowany do użytku domowego. Zaopatrzony został we wszystkie właściwości i funkcje niezbędne do przeprowadzenia mistrzowskiego treningu kolarskiego. Ponadto, rower ma 22 calowy, barwny wyświetlacz dotykowy, dzięki któremu skontrolujesz parametry i wybierzesz program treningowy z biblioteki iFit®.


  ekran: 22” kolorowy, dotykowy. Kontroluje parametry treningu i pozwala na wybór programów treningowych. Szeroki kąt widzenia wyświetlacza pozwala swobodnie odczytywać szybkość, dystans, czas, puls i spalanie kalorii.

  PROGRAMY TRENINGOWE: Z członkostwem iFit dostajemy dostęp do ponad 11 000 video treningów z trenerami personalnymi. IFit daje Ci możliwość darmowego przetestowania wszystkich funkcji platformy przez 30 dni.


  PEDAŁY: antypoślizgowe pedały z dostosowywanymi paskami bezpieczeństwa z jednej strony i klipsami na buty SPD z drugiej to gwarancja bezpieczeństwa i wygody w czasie treningu.

  SIODEŁKO: duże i miękkie siodełko zagwarantuje komfortowy trening. Siodełko jest dostosowywane w pionie i poziomie, co umożliwia genialne dobranie dla osób niskich i wysokich.

  KOŁO ZAMACHOWE: Koło zamachowe o wadze 13 kg zapewnia płynny i stabilny ruch a trening staje się błogi i efektywny.


  KÓŁKA TRANSPORTOWE: Przemieszczaj swój rower bez najmniejszego problemu. Dzięki kółkom transportowym umieszczonym z przodu roweru, transport jest nadzwyczaj nieskomplikowany.

  MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA: konkretna konstrukcja roweru dedykowana jest dla użytkowników o masie ciała nieprzekraczającej 115 kg.

  informacje technologicznE:

  wyświetlacz: 22’’ barwny, dotykowy

  Opór: magnetyczny SMR™ Silent Magnetic Resistance (24 stopnie)

  Waga koła zamachowego: 13 kg

  Maksymalna odległość siodełko-pedał: 79 cm

  śladowa odległość siodełko-pedał: 56 cm

  Kierownica: wyprofilowana, z powłoka antypoślizgową

  Pomiar pulsu: rower wbudowany odbiornik Bluetooth kompatybilny z napiersiowym pasem telemetrycznym do bezprzewodowego pomiaru pulsu (pas do kupienia osobno)

  Dodatki: kółka transportowe, załączone dwa hantle 1,4 kg

  rozmiary sprzętu: 145 x 56 x 137 cm

  Waga towaru: 64 kg

  Maksymalna waga użytkownika: 115 kg

  Przeznaczenie: użytek domowy

  Gwarancja: 2 lata

  BIEGAJ PO CAŁYM ŚWIECIE!CZŁONKOSTWO IFIT®: iFit daje możliwość skorzystania z ponad 11 000 rozmaitych programów treningowych nagranych w jakości HD. Każdy trening prowadzony jest poprzez trenera personalnego, a regulacja prędkości czy nachylenie regulowane jest samoczynnie w zależności od wybranej trasy biegowej. IFit daje Ci możliwość darmowego przetestowania wszystkich funkcji platformy przez 30 dni. Po upływie tego czasu należy wykupić przedłużenie dostępu w wersji Family lub Individual, by nadal radować się nieograniczoną ilością treningów.


  iFit to obecnie najprężniej rozwijająca się platforma fitness na świecie. Na dzień dzisiejszy treningi prowadzi ponad 200 certyfikowanych trenerów z całego świata, a biblioteka ma blisko 11 tysięcy filmów nagranych w jakości HD. Regulacja prędkości sprzętu czy nachylenie dostosowywane jest automatycznie w zależności od wybranej trasy.

  Treningi podzielone są na różne rodzaje aktywności: chodzenie, bieganie, wspinaczka, marszobiegi, jazda na rowerze, wioślarstwo, ćwiczenia eliptyczne, ogólnorozwojowe, jogę i inne aktywności.

  Każdy z treningów prowadzony jest przez fachowego trenera, który na bieżąco instruuje jak wykonywać ćwiczenie, opowiada także niebanalne historie o miejscu w którym się znajduje i motywuje do dawania z siebie 100%.

  Biblioteka treningów jest rozbudowana i spora a przefiltrowanie ich przystępne i intuicyjne. W poszukiwaniu rewelacyjnego zestawu ćwiczeń możesz ustawić ulubionego trenera, miejsce w którym chcesz trenować, wariant treningu czas czy jego intensywność. Wytworzony trening możesz oznaczyć jako ulubiony, dodać do kalendarza, a także ocenić. Na karcie treningu wynajdziesz jeszcze opis miejsca, profil trasy (diagram wzniesień) i orientacyjne tempo z jakim trener będzie poruszał się w trakcie trwania ćwiczeń. Lista funkcji jest stale poszerzana i udoskonalana.  Jeżeli posiadasz pas do pomiaru tętna na klatkę piersiową albo na rękę w technologii Bluetooth to możesz wykorzystać go do treningu iFit. W najnowszej aktualizacji wprowadzono opcję Active Pulse HR Training. Oznacza to, iż bieżnia czy rower samoczynnie wynajdzie Twoje urządzenie pomiarowe i zjednoczy trening tak, abyś znajdował się w odpowiedniej strefie tętna. Dobranie treningu to równocześnie spadek albo wzrost prędkości jak i nachylenia urządzenia które to obsługuje. W rezultacie, ten sam trening będzie bardziej wymagający dla osoby z lepsza kondycją fizyczną lub łatwiejszy dla osoby mniej wytrenowanej.

  podczas trwania treningu z prawej strony wyświetlacza pojawia się tablica uczestników Leaderboard w którym wyświetlani są inni uczestnicy biorący udział w biegu. Na bieżąco możesz obserwować jak pniesz się w górę i zdobywasz kolejne miejsce w wyścigu. Poczuj się jak zawodnik i zmotywuj do pokonywania kolejnych użytkowników.

  iFit to społeczność ludzi, którzy mają wspólny cel: zdrowe i aktywne życie. IFit aktywnie wyszykuje przeróżne sposoby żeby nas efektywnie Cię motywować do ruchu. Jednym z nich jest motywowanie społeczności do Wyzwań, za których ukończenie otrzymujesz odznaki. Za każdym razem, kiedy uda Ci się ukończyć wyzwanie otrzymasz wiadomość z gratulacjami oraz przydatnymi wskazówkami dotyczącymi treningów i potężną dawkę motywacji. Na dodatek za ukończenie wyzwań użytkownik może otrzymać niebanalne nagrody, przykładowo:


  100 treningów - unikatowa koszulka iFIT

  200 treningów - bezpłatny miesiąc treningów dodany do Twojego konta

  300 treningów -flaga iFIT

  400 treningów – karta podarunkowa do sklepu iFIT o wartości 100$

  500 treningów - unikatowa bluza iFIT i udział w losowaniu wycieczki do studio iFIT w Utah


  W iFit możesz uruchomić Playlistę, która będzie Ci towarzyszyć podczas ćwiczeń. Użytkownicy mają dostęp do kilku list, począwszy od energetycznej, motywującej do kardio i ćwiczeń siłowych przez rock, do spokojnej i stonowanej muzyki nadzwyczajnej do medytacji i jogi czy rozciągania, aby pomóc Ci skupić się i rozluźnić.

  Każdy Twój trening jest kopalnią wiedzy. Statystyki możesz podglądać jednocześnie w trakcie jak i po zakończeniu ćwiczeń. Na bieżąco widzisz jaki procent trasy pokonałeś, czas, tempo czy szacowane spalanie kalorii. Dzięki temu możesz analizować i polepszać swoje wyniki.

  Ważne, żeby użytkownik posiadał dostęp do Internetu. Tylko dzięki aktywnemu połączeniu sprzętu z siecią wifi będzie można korzystać z treningów iFit. Jeżeli połączenie będzie nieaktywne, użytkownik będzie mógł korzystać jedynie z trybu manualnego.

  PROGRAMY TRENINGOWE - WERSJA Z AKTYWNYM CZŁONKOSTWEM:

  Z aktywnym członkostwem iFit przystępne jest ponad 11 000 treningów.

  Podobnie jak w wersji podstawowej mamy możliwość korzystania z treningów w różnych kategoriach, jednak liczba programów, długość trwania i ich mnogość jest bezapelacyjnie pokaźniejsza. Każdy z treningów (z wyjątkiem trybu manualnego, a także projektowanego przez użytkownika na mapie) prowadzony jest poprzez trenera, który instruuje jak biegać, lub jakiej techniki używać w trakcie wykonywania ćwiczeń.


  TRENINGI W TERENIE: Treningi podzielone są na różnorodne rodzaje aktywności: chodzenie, bieganie, marszobiegi, jazdę na rowerze, ćwiczenia eliptyczne oraz ćwiczenia ogólnorozwojowe poza zakupionym sprzętem. Użytkownik może wybierać z kategorii takich jak: linia treningów (długi odcinek podzielony na krótsze filmy), ćwiczenie prędkości, utrata wagi, interwały, trwałość. Podczas biegu z trenerem, na bieżąco nakłania on do dalszego trenowania i opowiada historię i ciekawostki danego regionu. Cały czas instruuje nas jak biegać, na co uważać, jakiej techniki biegu używać w zależności od ukształtowania terenu. Bieżnia sama dopasowuje szybkość i nachylenie zgodnie z trasą po której biegniemy, możemy jednak cały czas ją przystosowywać (obniżać lub powiększać wartości) według naszego uznania.

  SPALANIE KALORII (CALORIE BURN): Głównymi założeniami programów jest stopniowanie wysokości i szybkości w celu maksymalizacji spalanych kalorii. Programy zakładają podbiegi przy maksymalnej wartości nachylenia.

  ZMIANA NACHYLENIA (INCLINE): Treningi typu Incline to ćwiczenie podbiegów lub inaczej trening z nachyleniem. Program cechuje się dużą zmiennością (od ujemnych po maksymalną wartość) i częstotliwością zmian wysokości. Celem treningu jest rozszerzenie pułapu tlenowego i ułatwienie biegania na różnym terenie.

  STUDIO CLASSES™: Dzięki tym treningom użytkownik ma możliwość uczestniczyć w zajęciach grupowych u siebie w domu. Trenerzy wraz z innymi uczestnikami wykonują zróżnicowane ćwiczenia i zadania na mocnych sprzętach.

  TRENINGI SIŁOWE: Trener pomaga wykonać efektywny trening siłowy. Wybrać można ćwiczenia na górne albo dolne partie ciała, brzuch, oraz całość.

  REGENERACJA: komplet treningów, które wspomagają cykl regeneracji organizmu. Użytkownik może wybierać spośród jogi, ćwiczeń rozciągających i ulepszających mobilność, a także spacerów lub biegów regenerujących.

  INTERNATIONAL: Zbiór treningów dostępnych w języku chińskim, włoskim, hiszpańskim i francuskim.

  TRENINGI NA MAPIE: W wersji z aktywnym członkostwem iFit możemy sami wybrać miejsca, które znamy lub chcielibyśmy odwiedzić. Dodatkowym atutem programów z mapami jest możliwość obserwacji naszego biegu na mapie, widoku satelitarnym lub zdjęciach Google Street View.  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.Podobne zestawienia:


Najtańsze rowery treningowe ProForm – Ranking maj 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze rowery treningowe ProForm, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich rowerów stacjonarnych ProForm jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Rower dwufunkcyjny ProForm X-Bike Duo ☆

Rower dwufunkcyjny ProForm X-Bike Duo Najniższa Cena Online

☆ Rower dwufunkcyjny ProForm X-Bike Duo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ProForm
 • Nazwa produktu: Rower dwufunkcyjny ProForm X-Bike Duo
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower treningowy w domu wcale nie musi zajmować dużo miejsca! prezentujemy progresywny, dwufunkcyjny rower składany X-Bike Duo, który przede wszystkim zmieści się w każdym pokoju, a ponadto jest połączeniem dwóch rowerów w jednym, co zagwarantuje kompleksowy trening na każdym poziomie innowacyjnia.

  Dwufunkcyjny X-Bike Duo to poziomy rower do spokojnych ćwiczeń, zalecany z reguły osobom z problemami z kręgosłupem, i klasyczny rower pionowy wyśmienity do przeprowadzenia bardziej intensywnego treningu górnych i dolnych partii ciała.

  Rower ma m.in. 14 stałych programów treningowych, 14 stopni oporu magnetycznego, komfortowe siodełko z oparciem i regulacją wysokości, prosty w obsłudze komputer z czytelnym wyświetlaczem LCD,, a także pedały z paskami bezpieczeństwa. Ponadto system SMR™ Silent Magnetic Resistance zagwarantuje płynną i cichą pracę, bezpieczną dla stawów i zezwala na przypasowanie poziomu oporu do swoich umiejętności i predyspozycji.

  Sprzęt składa się w prosty i prędki sposób, a rolki transportowe pozwalają wygodnie przemieścić rower w pożądane miejsce. Ponadto sprzęt jest gotowy do korzystania tuż po wyciągnięciu go z kartonu transportowego i rozłożeniu.

  informacje technologicznE:

  • Komputer: pokaźny ekran LCD, regulowany kąt nachylenia konsoli,
  • Programy treningowe: 14,
  • Regulacja oporu: 14 poziomów oporu magnetycznego,
  • Zasilanie: 4 baterie D, opcjonalnie do dokupienia dodatkowo zasilacz 9 V 2 A
  • Koło zamachowe: 3 kg,
  • Pedały: z dostosowywanymi paskami bezpieczeństwa,
  • Siodełko: poszerzone, wyściełane, z regulacją wysokości,
  • na dodatek: uchwyt na tablet,
  • rozmiary roweru w pozycji roweru pionowego: 93 x 53 x 121 cm (dł. X szer. X wys.),
  • rozmiary roweru w pozycji roweru poziomego: 114 x 53 x 101 cm,
  • Odległość pedałów od końca siedziska w pozycji roweru pionowego: 90-110 cm
  • Odległość pedałów od końca siedziska w pozycji roweru poziomego: 85-105 cm
  • wymiary złożonego sprzętu: 73 x 53 x 150 cm,
  • wymiary opakowania: 125,7 x 23,8 x 44,2 cm,
  • Waga artykułu: 35 kg,
  • Maksymalna waga użytkownika: 115 kg,
  • dane dotyczące bezpieczeństwa wykorzystywania znajdują się w instrukcji obsługi.

  TRENUJ NA CAŁYM ŚWIECIE!CZŁONKOSTWO IFIT®: iFit daje możliwość skorzystania z ponad 2000 najróżniejszych programów treningowych nagranych w jakości HD. Każdy trening prowadzony jest poprzez trenera personalnego.

  PROGRAMY TRENINGOWE - WERSJA Z AKTYWNYM CZŁONKOSTWEM:

  Z aktywnym członkostwem iFit dostępne jest ponad 2000 treningów.

  Mamy możliwość korzystania z treningów w zróżnicowanych kategoriach, jednak liczba programów, długość trwania i ich mnogość jest ewidentnie pokaźniejsza. Każdy z treningów (z wyjątkiem trybu manualnego oraz projektowanego poprzez użytkownika na mapie) prowadzony jest poprzez trenera, który instruuje jakiej techniki używać w trakcie wykonywania ćwiczeń.

  • TRENINGI W TERENIE: 1650 treningów podzielonych jest na warianty aktywności takie jak w wersji podstawowej. Tutaj jednak użytkownik dostaje pełny dostęp i może wybierać z kategorii takich jak: seria treningów (długi odcinek podzielony na krótsze filmy), ćwiczenie szybkości, utrata wagi, interwały, solidność.
  • LIVECAST STUDIO™: Dzięki tym treningom użytkownik ma możliwość uczestniczyć w zajęciach grupowych u siebie w domu. Trenerzy wraz z innymi uczestnikami wykonują przeróżne ćwiczenia i zadania na konkretnych sprzętach.
  • TRENINGI SIŁOWE: Trener pomaga wykonać sprawny trening siłowy. Wybrać można ćwiczenia na górne lub dolne partie ciała, brzuch, i całość.
  • REGENERACJA: zestaw treningów, które wspomagają proces regeneracji organizmu. Użytkownik może wybierać spośród jogi, ćwiczeń rozciągających i poprawiających mobilność, a także spacerów lub biegów regenerujących.
  • INTERNATIONAL: Ponad 150 treningów dostępnych w języku chińskim, włoskim, hiszpańskim i francuskim.
  • TRENINGI NA MAPIE: W wersji z aktywnym członkostwem iFit możemy sami wybrać miejsca, które znamy lub chcielibyśmy odwiedzić. Dodatkowym atutem programów z mapami jest możliwość obserwacji naszego biegu na mapie, widoku satelitarnym albo zdjęciach Google Street View.

  mocne strony SPRZĘTU:

  • 2 w 1: zmiana z roweru poziomego na klasyczny (pionowy) rower treningowy w prosty i prędki sposób,
  • spory, zintegrowany uchwyt na tablet: pewnie i bezpiecznie utrzymuje urządzenie w odpowiednim miejscu, a także gwarantuje wspaniałą widoczność i dostęp na każdym etapie treningu,
  • Trwała stalowa rama to gwarancja solidności, stabilności i bezpieczeństwa dla użytkownika,
  • Składana konstrukcja pozwala zaoszczędzić miejsce.

  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Proform Rower programowany 210 csx / gwarancja 24m / dostawa w 12h ☆

Proform Rower programowany 210 csx / gwarancja 24m / dostawa w 12h Najniższa Cena Online

☆ Proform Rower programowany 210 csx / gwarancja 24m / dostawa w 12h - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ProForm
 • Nazwa produktu: Proform Rower programowany 210 csx / gwarancja 24m / dostawa w 12h
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower programowany ProForm(R) 210CSX to podstawowy model roweru stacjonarnego, zaprojektowany do stosowania domowego. Atuty sprzętu to koło zamachowe o wadze 7 kg, 16 poziomów oporu magnetycznego, wielkie regulowane siodełko, praktyczne pedały z paskami bezpieczeństwa i duży zakres programów treningowych.

  Sprzęt na dodatek zintegrowany uchwyt na tablet i uchwyt na bidon. Rower programowany ProForm 210 CSX to bezpieczny i komfortowy rower, z pomocą którego wzmocnisz swoje mięsnie i pozbędziesz się tkanki tłuszczowej.

  wyświetlacz: Monochromatyczny ekran LCD pozwala kontrolować właściwości treningu i umożliwia dobór programów treningowych. Znaczny kąt widzenia wyświetlacza pozwala swobodnie odczytywać prędkość, dystans, czas, puls i spalanie kalorii.

  KLAWISZE szybkiEGO DOSTĘPU: przypasuj poziom oporu przy pomocy jednego przycisku. Jest on umiejscowiony w zasięgu ręki użytkownika, by jeszcze swobodniej kontrolować przebieg treningu i możliwość zmiany ustawień.

  prosto możesz także zmienić poziom głośności konsoli. PROGRAMY TRENINGOWE: 16 stałych programów treningowe zaprojektowanych przez certyfikowanych trenerów fitness. Z członkostwem iFit dostajemy dostęp do ponad 520 video treningów z trenerem personalnym.

  WYPROFILOWANA KIEROWNICA: Specjalnie wyprofilowana kierownica pozwala użytkownikowi na komfortowe wykonanie treningu i dowolne ustawienie rąk. Dzięki czemu bez względu na wzrost, możesz utrzymać komfortowe ułożenie ciała.

  PEDAŁY: poręcznie wyprofilowne, przeciwpoślizgowe pedały z regulowanymi paskami to gwarancja bezpieczeństwa i wygody w czasie treningu. SIODEŁKO: obszerne i miękkie siodełko gwarantuje komfortowy trening.

  regulowane jest w pionie i poziomie, co zezwala na nadzwyczajne dostosowanie do wzrostu i preferencji użytkownika. MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA: konkretna budowa asygnowana jest dla użytkowników o masie ciała nieprzekraczającej 125 kg.

  POMIAR PULSU: Kontroluj zakresy swojego tętna za pomocą czujników na uchwytach. Należy pamiętać, że pomiar pulsu podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Sprzęt nie jest produktem medycznym. PÓŁKA NA TABLET: Na sprzęcie znajduje się bezpieczna podstawka i tacka pod tablet, abyś korzystając z aplikacji mógł na bieżąco śledzić postępy treningowe.

  UCHWYT NA BIDON: Umieszczony jest w miejscu, do którego każdemu będzie prosto dosięgnąć i ugasić pragnienie w trakcie intensywnego treningu. Dane technologicznE: Komputer: wielki ekran LCD Programy treningowe: (16) kompatybilne z systemem iFit(R) Regulacja oporu: 16 poziomów oporu magnetycznego Siodełko: komfortowe, poszerzone, z możliwością regulacji pionowej Waga koła zamachowego w inercji: 7 kg Pedały z paskami bezpieczeństwa Pomiar pulsu poprzez sensory na uchwytach EKG Grip(TM) Port audio rodzaju jack, wbudowane głośniki uzupełniające wyposażenie: uchwyt na tablet, uchwyt na bidon rozmiary sprzętu: 89 x 58 x 142,5 cm rozmiary opakowania: 63.5 x 38 x 78.7 cm Waga towaru: 28 kg Waga towaru w opakowaniu: 35 kg Maksymalna waga użytkownika: 125 kg Maksymalna wysokość siodełka: 111 cm niepokaźna wysokość siodełka: 81 cm Komputer zasilany 4 bateriami D, opcjonalnie do dokupienia zasilacz 9 V 2 A produkt do użytkowania domowego Gwarancja: 2 lata TRENUJ NA CAŁYM ŚWIECIE!

  - CZŁONKOSTWO IFIT(R): iFit daje możliwość skorzystania z ponad 2000 przeróżnych programów treningowych nagranych w jakości HD. Każdy trening prowadzony jest przez trenera personalnego. PROGRAMY TRENINGOWE - WERSJA Z AKTYWNYM CZŁONKOSTWEM: Z aktywnym członkostwem iFit dostępne jest ponad 520 treningów.

  Mamy możliwość korzystania z treningów w różnych kategoriach, jednak ilość programów, długość trwania i ich mnogość jest bezdyskusyjnie obszerniejsza. Każdy z treningów (z wyjątkiem trybu manualnego, a także projektowanego poprzez użytkownika na mapie) prowadzony jest przez trenera, który instruuje jakiej techniki używać w trakcie realizowania ćwiczeń.

  TRENINGI W TERENIE: 410 treningów podzielonych jest na typy aktywności takie jak w wersji podstawowej. Tutaj jednak użytkownik dostaje pełny dostęp i może wybierać z kategorii takich jak: linia treningów (długi odcinek podzielony na krótsze filmy), ćwiczenie szybkości, utrata wagi, interwały, solidność.

  LIVECAST STUDIO(TM): Dzięki tym treningom użytkownik ma możliwość uczestniczyć w zajęciach grupowych u siebie w domu. Trenerzy wraz z innymi uczestnikami wykonują rozmaite ćwiczenia i zadania na mocnych sprzętach.

  TRENINGI SIŁOWE: Trener pomaga wykonać produktywny trening siłowy. Wybrać można ćwiczenia na górne albo dolne partie ciała, brzuch, i całość. REGENERACJA: zestaw treningów, które wspomagają proces regeneracji organizmu.

  Użytkownik może wybierać spośród jogi, ćwiczeń rozciągających i polepszających mobilność oraz spacerów albo biegów regenerujących. TRENINGI NA MAPIE: W wersji z aktywnym członkostwem iFit możemy sami wybrać miejsca, które znamy lub chcielibyśmy odwiedzić.

  Dodatkowym atutem programów z mapami jest możliwość obserwacji naszego biegu na mapie, widoku satelitarnym lub zdjęciach Google Street View. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży.

  Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Rower stacjonarny 225 csx | marki Proform ☆

Rower stacjonarny 225 csx | marki Proform Najniższa Cena Online

☆ Rower stacjonarny 225 csx | marki Proform - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ProForm
 • Nazwa produktu: Rower stacjonarny 225 csx | marki Proform
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rower Proform programowany 225 Csx | rozmiar: OS | Kolor: Czarny | Taniej o 18% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, mistrzowski sklep sportowy.

☆ Proform Rower programowany 225 csx (0043619684117) ☆

Proform Rower programowany 225 csx (0043619684117) Najniższa Cena Online

☆ Proform Rower programowany 225 csx (0043619684117) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ProForm
 • Nazwa produktu: Proform Rower programowany 225 csx (0043619684117)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower programowany ProForm® 225 CSX to mocny rower stacjonarny zaprojektowany do użytku domowego. Atuty sprzętu to koło zamachowe o wadze 8 kg, 20 stopni oporu magnetycznego, regulowane siodełko, wentylator, ergonomiczne pedały z paskami bezpieczeństwa oraz szeroki zakres programów treningowych, które gwarantują zróżnicowanie treningu na każdym etapie. Sprzęt także port umożliwiający podłącznie maszyn muzycznych i słuchanie własnej muzyki, wbudowany uchwyt na tablet, uchwyt na bidon a do tego pokaźne stopki poziomujące, zapewniające stabilność sprzętu choćby na nierównym podłożu.

  Rower programowany ProForm 225 CSX to bezpieczny i wygodny rower, z pomocą którego wzmocnisz swoje mieśnie i pozbędziesz sie tkanki tłuszczowej.

  ekran LED: dzięki temu wyświetlaczowi możesz pilnować i kontrolować poszczególne cechy swego treningu. Unikalny system dźwiękowy pomaga Ci utrzymać tempo oraz na bieżąco kontrolować postęp swego treningu.

  KLAWISZE szybkiEGO DOSTĘPU: przystosuj poziom oporu przy pomocy jednego przycisku. Jest on umiejscowiony w zasięgu ręki użytkownika, by jeszcze luźnoj kontrolować przebieg treningu i możliwość zmiany ustawień.

  PROGRAMY TRENINGOWE: Z członkostwem iFit dostajemy dostęp do ponad 11 000 video treningów z trenerami personalnymi. IFit daje Ci możliwość gratisowego przetestowania wszystkich funkcji platformy poprzez 30 dni.

  TRENUJ DŁUŻEJ, BEZ POTU!: Korzystaj z komfortu jaki daje wentylator CoolAire™. Umieszczony jest na konsoli głównej, blisko Twojego ciała, abyś mógł poznać przyjemy chłód podczas realizowania ćwiczeń. Dzięki przyciskom szybkiego dostępu możesz regulować i przypasowywać poziomy nawiewu w zależności od własnych preferencji.

  TRENUJ W RYTMIE swojej MUZYKI: Trening w rytmie ulubionej muzyki pozwala ćwiczyć jeszcze wydajniej. Wejście Audio Jack umożliwia słuchanie muzyki z urządzeń zewnętrznych (iPod, MP3) z wykorzystaniem wbudowanych w przedni panel głośników.

  POMIAR PULSU: Czujniki zastosowane w oba drążki podporowe służą do pomiaru pulsu. Należy pamiętać, że pomiar pulsu przy pomocy sensorów umieszczonych w produkcie podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Nie jest to produkt medyczny

  UCHWYT NA TABLET: Na pokaźnym uchwycie zmieści się większość standardowych modeli tabletów. Dzięki czemu Twój trener iFit będzie bliżej Ciebie.

  SIODEŁKO: znaczne i miękkie siodełko gwarantuje komfortowy trening. Siodełko jest dostosowywane w pionie i poziomie, co umożliwia znakomite dobranie dla osób niskich i wysokich.

  KOŁO ZAMACHOWE: Koło zamachowe o wadze 8 kg gwarantuje płynny i stabilny ruch a trening staje się błogi i skuteczny.

  PEDAŁY: Wyprofilowane, przeciwpoślizgowe pedały z dostosowywanymi paskami bezpieczeństwa to gwarancja bezpieczeństwa i wygody w czasie treningu.

  KIESZEŃ NA BIDON: Nawadnianie organizmu podczas treningu jest niezbędne, dlatego też kieszeń na bidon znajduje się w zasięgu ręki użytkownika, aby w każdym momencie treningu można było po niego sięgnąć.

  KÓŁKA TRANSPORTOWE: Przemieszczaj swój rower bez najmniejszego problemu. Dzięki kółkom transportowym umieszczonym z przodu roweru, transport jest nadzwyczaj nieskomplikowany.

  MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA: mocna konstrukcja roweru dedykowana jest dla użytkowników o masie ciała nieprzekraczającej 130 kg.

  dane technologicznE:

  Komputer: kolisty LED (Watts Meter)

  Regulacja oporu: 20 poziomów oporu magnetycznego System SMR Silent™ Magnetic Resistance

  Siodełko: wygodne, poszerzone, z możliwością regulacji poziomej i pionowej

  Maksymalna wysokość siodełka: 111 cm

  nieznaczna wysokość siodełka: 78 cm

  Maksymalna odległość siodełko-pedał: 84 cm

  niewiele znacząca odległość siodełko-pedał: 51 cm

  Waga koła zamachowego w inercji: 8 kg

  Pedały z paskami bezpieczeństwa

  Pomiar pulsu przez sensory na uchwytach EKG Grip™

  Port audio rodzaju jack, zastosowane głośniki

  Panel przedni z tacką na urządzenie mobilne

  dodatkowe wyposażenie: wentylator CoolAire™, uchwyt na tablet

  rozmiary sprzętu: 99 x 53 x 149 cm

  Waga artykułu: 30 kg

  Maksymalna waga użytkownika: 125 kg

  artykuł do użytkowania domowego

  Gwarancja: 2 lata

  BIEGAJ PO CAŁYM ŚWIECIE!CZŁONKOSTWO IFIT®: iFit daje możliwość skorzystania z ponad 11 000 najróżniejszych programów treningowych nagranych w jakości HD. Każdy trening prowadzony jest poprzez trenera personalnego, a regulacja szybkości czy nachylenie dostosowywane jest samoczynnie w zależności od wybranej trasy biegowej. IFit daje Ci możliwość bezpłatnego przetestowania wszystkich funkcji platformy przez 30 dni. Po upływie tego czasu należy wykupić przedłużenie dostępu w wersji Family albo Individual, by nadal cieszyć się nieograniczoną ilością treningów.

  iFit to aktualnie najprężniej rozwijająca się platforma fitness na świecie. Na dzień dzisiejszy treningi prowadzi ponad 200 certyfikowanych trenerów z całego świata, a biblioteka ma blisko 11 tysięcy filmów nagranych w jakości HD. Regulacja prędkości sprzętu czy nachylenie regulowane jest samoczynnie w zależności od wybranej trasy.

  Treningi podzielone są na różnorodne rodzaje aktywności: chodzenie, bieganie, wspinaczka, marszobiegi, jazda na rowerze, wioślarstwo, ćwiczenia eliptyczne, ogólnorozwojowe, jogę i inne aktywności.

  Każdy z treningów prowadzony jest poprzez mistrzowskiego trenera, który na bieżąco instruuje jak wykonywać ćwiczenie, opowiada także niebanalne historie o miejscu w którym się znajduje oraz motywuje do dawania z siebie 100%.

  Biblioteka treningów jest rozbudowana i obfita a filtrowanie ich proste i instynktowne. W poszukiwaniu doskonałego zestawu ćwiczeń możesz ustawić ulubionego trenera, miejsce w którym chcesz trenować, typ treningu czas czy jego intensywność. Tworzony trening możesz oznaczyć jako ulubiony, dodać do kalendarza i ocenić. Na karcie treningu wyszukasz też opis miejsca, profil trasy (diagram wzniesień) oraz orientacyjne tempo z jakim trener będzie poruszał się podczas trwania ćwiczeń. Lista funkcji jest stale poszerzana i ulepszana.

  Jeżeli posiadasz pas do pomiaru tętna na klatkę piersiową lub na rękę w technologii Bluetooth to możesz zastosować go do treningu iFit. W najnowszej aktualizacji wprowadzono opcję Active Pulse HR Training. Oznacza to, iż bieżnia czy rower automatycznie znajdzie Twoje urządzenie pomiarowe i zwiąże trening tak, abyś znajdował się w stosownej strefie tętna. Dostosowanie treningu to zarówno spadek lub wzrost szybkości jak i nachylenia urządzenia które to obsługuje. W rezultacie, ten sam trening będzie bardziej wymagający dla osoby z ulepszona kondycją fizyczną lub łatwiejszy dla osoby mniej wytrenowanej.

  podczas trwania treningu z prawej strony wyświetlacza pojawia się tablica uczestników Leaderboard w którym wyświetlani są inni uczestnicy biorący udział w biegu. Na bieżąco możesz obserwować jak pniesz się w górę i zdobywasz kolejne miejsce w wyścigu. Poczuj się jak zawodnik i zmotywuj do pokonywania kolejnych użytkowników.

  iFit to społeczność ludzi, którzy posiadają wspólny cel: zdrowe i aktywne życie. IFit aktywnie wyszykuje zróżnicowane sposoby aby nas produktywnie Cię motywować do ruchu. Jednym z nich jest motywowanie społeczności do Wyzwań, za których ukończenie uzyskujesz odznaki. Za każdym razem, kiedy uda Ci się ukończyć wyzwanie otrzymasz wiadomość z gratulacjami, a także przydatnymi wskazówkami dotyczącymi treningów i konkretną dawkę motywacji. Na dodatek za ukończenie wyzwań użytkownik może otrzymać ciekawe nagrody, przykładowo:

  100 treningów - unikatowa koszulka iFIT

  200 treningów - gratisowy miesiąc treningów dodany do Twojego konta

  300 treningów -flaga iFIT

  400 treningów – karta podarunkowa do sklepu iFIT o wartości 100$

  500 treningów - wyjątkowa bluza iFIT i udział w losowaniu wycieczki do studio iFIT w Utah

  W iFit możesz uruchomić Playlistę, która będzie Ci towarzyszyć podczas ćwiczeń. Użytkownicy posiadają dostęp do kilku list, począwszy od energetycznej, motywującej do kardio i ćwiczeń siłowych poprzez rock, do spokojnej i stonowanej muzyki idealnej do medytacji i jogi czy rozciągania, żeby pomóc Ci skupić się i rozluźnić.

  Każdy Twój trening jest kopalnią wiedzy. Statystyki możesz podglądać zarówno podczas jak i po zakończeniu ćwiczeń. Na bieżąco widzisz jaki procent trasy pokonałeś, czas, tempo czy szacowane spalanie kalorii. Dzięki temu możesz analizować i udoskonalać swoje wyniki.

  Ważne, by użytkownik posiadał dostęp do Internetu. Tylko dzięki aktywnemu połączeniu sprzętu z siecią wifi będzie można korzystać z treningów iFit. Jeżeli połączenie będzie nieaktywne, użytkownik będzie mógł korzystać jedynie z trybu manualnego.

  PROGRAMY TRENINGOWE - WERSJA Z AKTYWNYM CZŁONKOSTWEM:

  Z aktywnym członkostwem iFit dostępne jest ponad 11 000 treningów.

  Podobnie jak w wersji podstawowej mamy możliwość korzystania z treningów w najróżniejszych kategoriach, jednak ilość programów, długość trwania i ich mnogość jest zdecydowanie obszerniejsza. Każdy z treningów (z wyjątkiem trybu manualnego i projektowanego poprzez użytkownika na mapie) prowadzony jest przez trenera, który instruuje jak biegać, lub jakiej techniki używać podczas wykonywania ćwiczeń.

  TRENINGI W TERENIE: Treningi podzielone są na różnorodne typy aktywności: chodzenie, bieganie, marszobiegi, jazdę na rowerze, ćwiczenia eliptyczne oraz ćwiczenia ogólnorozwojowe poza zakupionym sprzętem. Użytkownik może wybierać z kategorii takich jak: kolekcja treningów (długi odcinek podzielony na krótsze filmy), ćwiczenie szybkości, utrata wagi, interwały, solidność. Podczas biegu z trenerem, na bieżąco namawia on do dalszego trenowania, a także opowiada historię i ciekawostki danego regionu. Cały czas instruuje nas jak biegać, na co uważać, jakiej techniki biegu używać w zależności od ukształtowania terenu. Bieżnia sama dopasowuje prędkość i nachylenie zgodnie z trasą po której biegniemy, możemy jednak cały czas ją przypasowywać (ograniczać albo powiększać wartości) według naszego uznania.

  SPALANIE KALORII (CALORIE BURN): Głównymi założeniami programów jest stopniowanie wysokości i prędkości w celu maksymalizacji spalanych kalorii. Programy zakładają podbiegi przy maksymalnej wartości nachylenia.

  ZMIANA NACHYLENIA (INCLINE): Treningi rodzaju Incline to ćwiczenie podbiegów albo inaczej trening z nachyleniem. Program charakteryzuje się dużą zmiennością (od ujemnych po maksymalną wartość) i częstotliwością zmian wysokości. Celem treningu jest powiększenie pułapu tlenowego i ułatwienie biegania na przeróżnym terenie.

  STUDIO CLASSES™: Dzięki tym treningom użytkownik ma możliwość uczestniczyć w zajęciach grupowych u siebie w domu. Trenerzy wraz z innymi uczestnikami wykonują przeróżne ćwiczenia i zadania na potężnych sprzętach.

  TRENINGI SIŁOWE: Trener pomaga wykonać wydajny trening siłowy. Wybrać można ćwiczenia na górne lub dolne partie ciała, brzuch, i całość.

  REGENERACJA: komplet treningów, które wspomagają cykl regeneracji organizmu. Użytkownik może wybierać spomiędzy jogi, ćwiczeń rozciągających i poprawiających mobilność, a także spacerów lub biegów regenerujących.

  INTERNATIONAL: Zbiór treningów przystępnych w języku chińskim, włoskim, hiszpańskim i francuskim.

  TRENINGI NA MAPIE: W wersji z aktywnym członkostwem iFit możemy sami wybrać miejsca, które znamy albo chcielibyśmy odwiedzić. Dodatkowym atutem programów z mapami jest możliwość obserwacji naszego biegu na mapie, widoku satelitarnym lub zdjęciach Google Street View.

  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Proform Rower poziomy 325 csx+ ☆

Proform Rower poziomy 325 csx+ Najniższa Cena Online

☆ Proform Rower poziomy 325 csx+ - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ProForm
 • Nazwa produktu: Proform Rower poziomy 325 csx+
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower stopnie programowany ProForm® 325 CSX+ to solidny sprzęt zaprojektowany do wykorzystania domowego. Rower został wyposażony w akcesoria i dodatki, które uczynią trening przyjemnym i wygodnym, w tym głośniki z możliwością podłączenia własnego urządzenia, uchwyt na bidon, kółka i uchwyt transportowy do komfortowego przemieszczania sprzętu, a przede wszystkim możliwość połączenia się z aplikacją iFit. Obecnie jest to najlepiej rozwijająca się platforma fitness na świecie. Każdy trening prowadzony jest poprzez profesjonalnego trenera, który opowiada interesujące historie o miejscu, w którym się znajdujecie oraz motywuje do dawania z siebie 100%.

  trafnie wykonywany trening na rowerze poziomym pomaga spalić tkankę tłuszczową, powiększyć wydolność, siłę mięśni, a także poprawić kondycję. W trakcie treningu pracują nie tylko nogi, ale także mięśnie brzucha czy pośladkowe, które pomagają utrzymać stabilną sylwetkę. Z tego roweru może korzystać każdy. Jeśli masz problem z nadwagą, a chcesz zacząć trenować, taki rower jest wyśmienity dla Ciebie, ponieważ będziesz mniej obciążać kolana niż na typowym rowerze. Rekomendowany jest nawet dla osób mających problemy z kręgosłupem, ponieważ mogą one wygodnie oprzeć się w trakcie jazdy.

  KLAWISZE szybkiEGO DOSTĘPU: dopasuj poziom oporu za pomocą jednego przycisku. Jest on umiejscowiony w zasięgu ręki użytkownika, by jeszcze swobodniej kontrolować przebieg treningu i możliwość zmiany ustawień.

  PROGRAMY TRENINGOWE: Z członkostwem iFit otrzymujemy dostęp do ponad 11 000 video treningów z trenerami personalnymi. IFit daje Ci możliwość gratisowego przetestowania wszelkich funkcji platformy poprzez 30 dni.

  ekran: dzięki czemu 5" wyświetlaczowi możesz nadzorować i kontrolować poszczególne właściwości swego treningu. Niepowtarzalny system dźwiękowy pomaga Ci utrzymać tempo, a także na bieżąco kontrolować postęp swego treningu.

  TRENUJ W RYTMIE swojej MUZYKI: Trening w rytmie ulubionej muzyki pozwala ćwiczyć jeszcze efektywniej. Wejście Audio Jack zezwala na słuchanie muzyki z maszyn zewnętrznych (iPod, MP3) z użyciem wbudowanych w przedni panel głośników.

  POMIAR PULSU: Czujniki zastosowane w uchwyty służą do pomiaru pulsu. Należy pamiętać, iż pomiar pulsu za pomocą sensorów umieszczonych w produkcie podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Nie jest to towar medyczny.

  UCHWYT NA TABLET: Na obfitym uchwycie zmieści się większość typowych modeli tabletów. Dzięki czemu Twój trener iFit będzie bliżej Ciebie.

  SIEDZISKO: obszerne i miękkie siedzisko zagwarantuje wygodny trening. Siodełko jest regulowane. Bezproblemowo scalisz jego położenie dla osób niskich jak i wysokich.

  KOŁO ZAMACHOWE: Koło zamachowe o wadze 7 kg zapewnia płynny i stabilny ruch a trening staje się miły i wydajny.

  PEDAŁY: Wyprofilowane, przeciwpoślizgowe pedały z dostosowywanymi paskami bezpieczeństwa to gwarancja bezpieczeństwa i wygody w czasie treningu.

  UCHWYT TRANSPORTOWY: Dzięki umieszczonemu z tyłu uchwytowi, podniesienie roweru nie będzie stanowiło żadnego problemu i z łatwością przewieziesz go w wybrane miejsce w domu.

  KIESZEŃ NA BIDON: Nawadnianie organizmu w trakcie treningu jest konieczne, dlatego również kieszeń na bidon znajduje się w zasięgu ręki użytkownika, by w każdym momencie treningu można było po niego sięgnąć.

  KÓŁKA TRANSPORTOWE: Przemieszczaj swój rower bez najmniejszego problemu. Dzięki kółkom transportowym umieszczonym z przodu roweru, transport jest nadzwyczaj przystępny.

  MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA: konkretna budowa roweru dedykowana jest dla użytkowników o masie ciała nieprzekraczającej 130 kg.

  informacje technologicznE:

  ekran: wysokokontrastowy 5"

  stopnie oporu: 22

  Siedzisko: komfortowe, poszerzone, z możliwością regulacji

  Maksymalna wysokość siedziska: 60 cm

  nieduża wysokość siedziska: 55 cm

  Waga koła zamachowego: 7 kg

  Pedały z paskami bezpieczeństwa

  Pomiar pulsu: przez sensory na uchwytach

  dopełniające wyposażenie: uchwyt na tablet, kółka transportowe, głośniki, uchwyt na bidon

  wymiary sprzętu: 134 x 64 x 124 cm

  Waga artykułu: 58 kg

  Maksymalna waga użytkownika: 130 kg

  produkt do korzystania domowego

  Gwarancja: 2 lata

  BIEGAJ PO CAŁYM ŚWIECIE!CZŁONKOSTWO IFIT®: iFit daje możliwość skorzystania z ponad 11 000 rozmaitych programów treningowych nagranych w jakości HD. Każdy trening prowadzony jest przez trenera personalnego, a regulacja prędkości czy nachylenie dostosowywane jest automatycznie w zależności od wybranej trasy biegowej. IFit daje Ci możliwość bezpłatnego przetestowania wszystkich funkcji platformy przez 30 dni. Po upływie tego czasu należy wykupić przedłużenie dostępu w wersji Family albo Individual, by nadal cieszyć się nieograniczoną ilością treningów.

  iFit to aktualnie najprężniej rozwijająca się platforma fitness na świecie. Na dzień dzisiejszy treningi prowadzi ponad 200 certyfikowanych trenerów z całego świata, a biblioteka ma blisko 11 tysięcy filmów nagranych w jakości HD. Regulacja szybkości sprzętu czy nachylenie regulowane jest automatycznie w zależności od wybranej trasy.

  Treningi podzielone są na rozmaite warianty aktywności: chodzenie, bieganie, wspinaczka, marszobiegi, jazda na rowerze, wioślarstwo, ćwiczenia eliptyczne, ogólnorozwojowe, jogę i inne aktywności.

  Każdy z treningów prowadzony jest poprzez fachowego trenera, który na bieżąco instruuje jak wykonywać ćwiczenie, opowiada także atrakcyjne historie o miejscu w którym się znajduje i motywuje do dawania z siebie 100%.

  Biblioteka treningów jest rozbudowana i spora a przefiltrowanie ich proste i instynktowne. W poszukiwaniu nadzwyczajnego zestawu ćwiczeń możesz ustawić ulubionego trenera, miejsce w którym chcesz trenować, wariant treningu czas czy jego intensywność. Tworzony trening możesz oznaczyć jako ulubiony, dodać do kalendarza, a także ocenić. Na karcie treningu wyszukasz ponadto opis miejsca, profil trasy (diagram wzniesień) i orientacyjne tempo z jakim trener będzie poruszał się w trakcie trwania ćwiczeń. Lista funkcji jest stale poszerzana i ulepszana.

  Jeżeli posiadasz pas do pomiaru tętna na klatkę piersiową albo na rękę w technologii Bluetooth to możesz użyć go do treningu iFit. W najnowszej aktualizacji wprowadzono opcję Active Pulse HR Training. Oznacza to, że bieżnia czy rower automatycznie odnajdzie Twoje urządzenie pomiarowe i zintegruje trening tak, abyś znajdował się w adekwatnej strefie tętna. Dopasowanie treningu to równocześnie spadek lub wzrost prędkości jak i nachylenia urządzenia które to obsługuje. W rezultacie, ten sam trening będzie bardziej wymagający dla osoby z udoskonalona kondycją fizyczną albo łatwiejszy dla osoby mniej wytrenowanej.

  podczas trwania treningu z prawej strony wyświetlacza pojawia się tablica uczestników Leaderboard w którym wyświetlani są inni uczestnicy biorący udział w biegu. Na bieżąco możesz obserwować jak pniesz się w górę i zdobywasz kolejne miejsce w wyścigu. Poczuj się jak zawodnik i zmotywuj do pokonywania kolejnych użytkowników.

  iFit to społeczność ludzi, którzy posiadają wspólny cel: zdrowe i aktywne życie. IFit aktywnie wyszykuje rozmaite sposoby żeby nas produktywnie Cię motywować do ruchu. Jednym z nich jest motywowanie społeczności do Wyzwań, za których ukończenie dostajesz odznaki. Za każdym razem, kiedy uda Ci się ukończyć wyzwanie otrzymasz wiadomość z gratulacjami, a także przydatnymi wskazówkami dotyczącymi treningów i solidną dawkę motywacji. Ponadto za ukończenie wyzwań użytkownik może otrzymać niebanalne nagrody, przykładowo:

  100 treningów - wyjątkowa koszulka iFIT

  200 treningów - bezpłatny miesiąc treningów dodany do Twojego konta

  300 treningów -flaga iFIT

  400 treningów – karta podarunkowa do sklepu iFIT o wartości 100$

  500 treningów - wyjątkowa bluza iFIT oraz udział w losowaniu wycieczki do studio iFIT w Utah

  W iFit możesz uruchomić Playlistę, która będzie Ci towarzyszyć w trakcie ćwiczeń. Użytkownicy mają dostęp do kilku list, począwszy od energetycznej, motywującej do kardio i ćwiczeń siłowych poprzez rock, do spokojnej i stonowanej muzyki doskonałej do medytacji i jogi czy rozciągania, żeby pomóc Ci skupić się i rozluźnić.

  Każdy Twój trening jest kopalnią wiedzy. Statystyki możesz podglądać jednocześnie w trakcie jak i po zakończeniu ćwiczeń. Na bieżąco widzisz jaki procent trasy pokonałeś, czas, tempo czy szacowane spalanie kalorii. Dzięki temu możesz analizować i udoskonalać swoje wyniki.

  Ważne, by użytkownik posiadał dostęp do Internetu. Tylko dzięki aktywnemu połączeniu sprzętu z siecią wifi będzie można korzystać z treningów iFit. Jeżeli połączenie będzie nieaktywne, użytkownik będzie mógł korzystać jedynie z trybu manualnego.

  PROGRAMY TRENINGOWE - WERSJA Z AKTYWNYM CZŁONKOSTWEM:

  Z aktywnym członkostwem iFit przystępne jest ponad 11 000 treningów.

  Podobnie jak w wersji podstawowej mamy możliwość korzystania z treningów w przeróżnych kategoriach, jednak liczba programów, długość trwania i ich dostatek jest zdecydowanie pokaźniejsza. Każdy z treningów (z wyjątkiem trybu manualnego, a także projektowanego przez użytkownika na mapie) prowadzony jest poprzez trenera, który instruuje jak biegać, lub jakiej techniki używać w trakcie realizowania ćwiczeń.

  TRENINGI W TERENIE: Treningi podzielone są na przeróżne warianty aktywności: chodzenie, bieganie, marszobiegi, jazdę na rowerze, ćwiczenia eliptyczne oraz ćwiczenia ogólnorozwojowe poza zakupionym sprzętem. Użytkownik może wybierać z kategorii takich jak: seria treningów (długi odcinek podzielony na krótsze filmy), ćwiczenie szybkości, utrata wagi, interwały, odporność. W trakcie biegu z trenerem, na bieżąco zachęca on do dalszego trenowania, a także opowiada historię i ciekawostki danego regionu. Cały czas instruuje nas jak biegać, na co uważać, jakiej techniki biegu używać w zależności od ukształtowania terenu. Bieżnia sama dopasowuje prędkość i nachylenie zgodnie z trasą po której biegniemy, możemy jednak cały czas ją przypasowywać (ograniczać lub powiększać wartości) według naszego uznania.

  SPALANIE KALORII (CALORIE BURN): Głównymi założeniami programów jest stopniowanie wysokości i prędkości w celu maksymalizacji spalanych kalorii. Programy zakładają podbiegi przy maksymalnej wartości nachylenia.

  ZMIANA NACHYLENIA (INCLINE): Treningi typu Incline to ćwiczenie podbiegów albo inaczej trening z nachyleniem. Program znamionuje się dużą zmiennością (od ujemnych po maksymalną wartość) i częstotliwością zmian wysokości. Celem treningu jest zwiększenie pułapu tlenowego i ułatwienie biegania na przeróżnym terenie.

  STUDIO CLASSES™: Dzięki tym treningom użytkownik ma możliwość uczestniczyć w zajęciach grupowych u siebie w domu. Trenerzy wraz z innymi uczestnikami wykonują najróżniejsze ćwiczenia i zadania na mocnych sprzętach.

  TRENINGI SIŁOWE: Trener pomaga wykonać produktywny trening siłowy. Wybrać można ćwiczenia na górne albo dolne partie ciała, brzuch,, a także całość.

  REGENERACJA: komplet treningów, które wspomagają cykl regeneracji organizmu. Użytkownik może wybierać spomiędzy jogi, ćwiczeń rozciągających i polepszających mobilność, a także spacerów lub biegów regenerujących.

  INTERNATIONAL: Zbiór treningów dostępnych w języku chińskim, włoskim, hiszpańskim i francuskim.

  TRENINGI NA MAPIE: W wersji z aktywnym członkostwem iFit możemy sami wybrać miejsca, które znamy albo chcielibyśmy odwiedzić. Dodatkowym atutem programów z mapami jest możliwość obserwacji naszego biegu na mapie, widoku satelitarnym albo zdjęciach Google Street View.Podsumowanie, czyli jaki stacjonarny rower treningowy ProForm najlepszy?


Najlepszy stacjonarny rower treningowy ProForm w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy stacjonarny rower treningowy ProForm w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre rowery stacjonarne – Zestawienie maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji rowerów stacjonarnych ProForm nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych treningowych rowerów typu stacjonarnego.


Powiązania tematyczne:

 • jaki stacjonarny rower treningowy ProForm opinie i efekty,
 • dobre rowery treningowe ProForm cena,
 • ranking rowerów stacjonarnych ProForm,
 • stacjonarny rower treningowy ProForm jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o rowerach stacjonarnych ProForm

#1 Gdzie szukać opinii o rowerach stacjonarnych ProForm?

Aktualnie zaprezentowane informacje o rowerach stacjonarnych ProForm odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki stacjonarny rower treningowy ProForm najlepszy? Który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych rowerach stacjonarnych ProForm warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z rowerami treningowymi ProForm do domu, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie rowery treningowe ProForm są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z rowerami treningowymi ProForm zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach rowery treningowe ProForm to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *