FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking rowerów stacjonarnych Keiser. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Treningowe rowery stacjonarne / Ranking rowerów stacjonarnych Keiser


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych rowerów stacjonarnych Keiser. Opracowane zestawienia są aktualne maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych rowerów stacjonarnych Keiser,
 • TOP5 chętnie kupowanych treningowych rowerów typu stacjonarnego.

Jakie rowery treningowe Keiser najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane rowery treningowe Keiser, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking rowerów stacjonarnych Keiser, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Rower spiningowy Keiser M3i ☆

Rower spiningowy Keiser M3i Najniższa Cena Online

☆ Rower spiningowy Keiser M3i - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Keiser
 • Nazwa produktu: Rower spiningowy Keiser M3i
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower Indoor Cycling Keiser M3i asygnowany jest do korzystania domowego, choć swoją stylistyką i możliwościami mógłby konkurować z najkorzystniejszym sprzętem sportowym dostępnym na fachowych siłowniach. Dodatkowo cechuje się wysoką jakością, z jakiej znane są wszystkie produkty producenta Keiser.

  Ćwiczenia na rowerze stacjonarnym w największym stopniu angażują dolne partie ciała (w tym mięśnie czworogłowe i dwugłowe ud, trójgłowy łydki, a także mięśnie pośladkowe: wielki, przeciętny i nieznaczny), które w wyniku systematycznego wysiłku ulegają wysmukleniu i wzmocnieniu. Z kołem zamachowym o wadze 6 kg i ultra szybkim systemie korbowym każdy trening będzie prawdziwą przyjemnością. Z kolei system magnetycznego oporu zapewni płynne i ciche działanie urządzenia.

  innowacyjny design

  Rama w zarysie litery V umożliwia wygodne przypasowanie roweru do użytkowników o wzroście od 150 do 210 cm. Funkcjonalne siodełko, pokryte skórą organiczną, można regulować w pionie i poziomie, w czterech kierunkach. To samo dotyczy kierownicy - jest ona wielopozycyjna,regulowana w zależności od wzrostu użytkownika. Dodatkowo w prosty sposób można przypasować odległość siodełka od kierownicy. Wszystkie te ustawienia dają możliwość przypasowania roweru tak, by jak najlepiej imitował podstawowy ruch kolarza, a trening na nim był jak najszczególniej wygodny.

  postępowe funkcje

  Rower Keiser M3i to pierwszy rower indoor cycling na świecie z bezprzewodową komunikacją Bluetooth i z starannością pomiaru mocy według normy EN ISO 20957-1. Dzięki tym dwóm funkcjom każdy użytkownik może przesyłać i udostępniać swoje dane treningowe wielu popularnym aplikacjom zewnętrznym (np. Zwift, Peloton czy Wahoo SYSTM). Ułatwia to kontrolę i monitorowanie swych wyników, a także pozwala na jazdę grupową z innymi użytkownika.

  intuicyjna, prosta w odczycie konsola LCD wyświetla spalone kalorie, tętno, czas jazdy, licznik kilometrów, pokonany dystans. A to wszystko jest na bieżąco przystępne na jednym ekranie. Wyświetlacz jest kompatybilny ze znanymi aplikacjami zewnętrznymi i z aplikacjami Keiser z linii M.

  Dzięki zamontowanym kółkom transportowym, bez problemu przesuniesz rower w dowolne miejsce. Załączony uchwyt na bidon i urządzenia mobilne będą przydatne w trakcie długich i wyczerpujących treningów.

  Najwyższa jakość Made in USA

  Rower spiningowy Keiser M3i to dodatkowo najwyższej jakości materiały. Elementy urządzenie zostały wytworzone z materiałów wytrzymałych na korozję, a samonapinający pasek napędowy Poly-V® nie wymaga konserwacji. Gwarantuje to bezproblemową eksploatację i łatwość w utrzymaniu dobrego stanu technicznego roweru przez sporo lat.
  cechy techniczne

  wyświetlacz M Connect Display

  wyświetlacz M Connect może udostępniać informacje treningowe (moc, kadencja, szybkość i tętno) dowolnej aplikacji fitness, która obsługuje protokół Fitness Machine Service (FTMS) albo technikę Cycling Speed and Cadence Support (CSCS). Dotyczy to wielu lubianych aplikacji zdrowotnych i fitness, w tym aplikacji z kolekcji M firmy Keiser.

  Prostota łączenia

  Nowy wyświetlacz M Connect Display z wbudowaną technologią konwertera z kolekcji M może łączyć się z urządzeniami: z telefonem lub tabletem (nawet dwoma jednocześnie) bez konieczności dopełniającej konfiguracji albo innego urządzenia zewnętrznego.

  Łącz się z aplikacjami, miej dostęp do treningów online

  wyświetlacz M Connect Display udostępnia dane (moc, kadencja, prędkość i tętno) wielu modnym aplikacjom zewnętrznym i aplikacjom Keiser z kolekcji M. Ekran jest kompatybilny ze znanymi aplikacjami zewnętrznymi:
  cechy komputera

  Wirtualna prezentacja roweru:
  https://www.keiser.com/m3i-experience


☆ Rower spinningowy Keiser M3i | ☆

Rower spinningowy Keiser M3i | Najniższa Cena Online

☆ Rower spinningowy Keiser M3i | - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Keiser
 • Nazwa produktu: Rower spinningowy Keiser M3i |
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rower Keiser M3i | rozmiar: OS | Kolor: Czarny | Taniej o 3% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, fachowy sklep sportowy.


Podobne zestawienia:


Najtańsze rowery treningowe Keiser – Ranking maj 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze rowery treningowe Keiser, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich rowerów stacjonarnych Keiser jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Rower spiningowy Keiser M3i ☆

Rower spiningowy Keiser M3i Najniższa Cena Online

☆ Rower spiningowy Keiser M3i - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Keiser
 • Nazwa produktu: Rower spiningowy Keiser M3i
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower Indoor Cycling Keiser M3i asygnowany jest do użytkowania domowego, choć swoją stylistyką i możliwościami mógłby konkurować z najlepszym sprzętem sportowym przystępnym na fachowych siłowniach. Na dodatek cechuje się wysoką jakością, z jakiej znane są wszystkie produkty producenta Keiser.

  Ćwiczenia na rowerze stacjonarnym w największym stopniu angażują dolne partie ciała (w tym mięśnie czworogłowe i dwugłowe ud, trójgłowy łydki oraz mięśnie pośladkowe: szeroki, średni i minimalny), które w wyniku systematycznego wysiłku ulegają wysmukleniu i wzmocnieniu. Z kołem zamachowym o wadze 6 kg i ultra szybkim systemie korbowym każdy trening będzie prawdziwą przyjemnością. Z kolei system magnetycznego oporu zapewni płynne i ciche działanie urządzenia.

  nowoczesny design

  Rama w zarysie litery V pozwala na komfortowe dostosowanie roweru do użytkowników o wzroście od 150 do 210 cm. Ergonomiczne siodełko, pokryte skórą ekologiczną, można regulować w pionie i poziomie, w czterech kierunkach. To samo dotyczy kierownicy - jest ona wielopozycyjna,regulowana w zależności od wzrostu użytkownika. Na dodatek w prosty sposób można dopasować odległość siodełka od kierownicy. Wszystkie te ustawienia dają możliwość dostosowania roweru tak, aby jak najlepiej imitował podstawowy ruch kolarza, a trening na nim był jak najszczególniej komfortowy.

  progresywne funkcje

  Rower Keiser M3i to pierwszy rower indoor cycling na świecie z bezprzewodową komunikacją Bluetooth, a także z dokładnością pomiaru mocy według normy EN ISO 20957-1. Dzięki tym dwóm funkcjom każdy użytkownik może przesyłać i udostępniać swoje informacje treningowe wielu lubianym aplikacjom zewnętrznym (np. Zwift, Peloton czy Wahoo SYSTM). Usprawnia to kontrolę i monitorowanie swoich wyników, a także pozwala na jazdę grupową z innymi użytkownika.

  intuicyjna, prosta w odczycie konsola LCD wyświetla spalone kalorie, tętno, czas jazdy, licznik kilometrów, pokonany dystans. A to wszystko jest na bieżąco przystępne na jednym ekranie. Wyświetlacz jest kompatybilny ze znanymi aplikacjami zewnętrznymi, a także z aplikacjami Keiser z kolekcji M.

  Dzięki zamontowanym kółkom transportowym, bez problemu przesuniesz rower w dowolne miejsce. Dołączony uchwyt na bidon i urządzenia przenośne będą przydatne w trakcie długich i wyczerpujących treningów.

  Najwyższa jakość Made in USA

  Rower spiningowy Keiser M3i to dodatkowo najwyższej jakości materiały. Elementy urządzenie zostały wyprodukowane z tworzyw niepodatnych na korozję, a samonapinający pasek napędowy Poly-V® nie wymaga konserwacji. Zapewnia to bezproblemową eksploatację i łatwość w utrzymaniu dobrego stanu technicznego roweru poprzez sporo lat.
  właściwości technologiczne

  ekran M Connect Display

  ekran M Connect może udostępniać informacje treningowe (moc, kadencja, szybkość i tętno) dowolnej aplikacji fitness, która obsługuje protokół Fitness Machine Service (FTMS) lub technikę Cycling Speed and Cadence Support (CSCS). Dotyczy to wielu modnych aplikacji zdrowotnych i fitness, w tym aplikacji z linii M producenta Keiser.

  Prostota łączenia

  Nowy ekran M Connect Display z zaimplementowaną technologią konwertera z serii M może zespalać się z urządzeniami: z telefonem lub tabletem (nawet dwoma jednocześnie) bez konieczności dopełniającej konfiguracji albo innego urządzenia zewnętrznego.

  Łącz się z aplikacjami, miej dostęp do treningów online

  wyświetlacz M Connect Display udostępnia dane (moc, kadencja, prędkość i tętno) wielu lubianym aplikacjom zewnętrznym, a także aplikacjom Keiser z linii M. Wyświetlacz jest kompatybilny ze znanymi aplikacjami zewnętrznymi:
  właściwości komputera

  Wirtualna prezentacja roweru:
  https://www.keiser.com/m3i-experience


☆ Rower spinningowy Keiser M3i | ☆

Rower spinningowy Keiser M3i | Najniższa Cena Online

☆ Rower spinningowy Keiser M3i | - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Keiser
 • Nazwa produktu: Rower spinningowy Keiser M3i |
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rower Keiser M3i | rozmiar: OS | Kolor: Czarny | Taniej o 3% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, mistrzowski sklep sportowy.


Podsumowanie, czyli jaki stacjonarny rower treningowy Keiser najlepszy?


Najlepszy stacjonarny rower treningowy Keiser w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy stacjonarny rower treningowy Keiser w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre rowery stacjonarne – Ranking maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji rowerów stacjonarnych Keiser nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych treningowych rowerów typu stacjonarnego.


Powiązania tematyczne:

 • jaki stacjonarny rower treningowy Keiser opinie i efekty,
 • dobre rowery treningowe Keiser cena,
 • ranking rowerów stacjonarnych Keiser,
 • stacjonarny rower treningowy Keiser jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o rowerach stacjonarnych Keiser

#1 Gdzie szukać opinii o rowerach stacjonarnych Keiser?

Aktualnie zaprezentowane informacje o rowerach stacjonarnych Keiser odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki stacjonarny rower treningowy Keiser najlepszy? Który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych rowerach stacjonarnych Keiser warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z rowerami treningowymi Keiser do zastosowań domowych, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie rowery treningowe Keiser są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z rowerami treningowymi Keiser zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach rowery treningowe Keiser to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *