FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking rowerów stacjonarnych Flow Fitness. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Treningowe rowery stacjonarne / Ranking rowerów stacjonarnych Flow Fitness


Pomagamy w wyborze dobrych rowerów stacjonarnych Flow Fitness. Opracowane zestawienia są aktualne maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych rowerów stacjonarnych Flow Fitness,
 • TOP5 chętnie kupowanych treningowych rowerów typu stacjonarnego.

Jakie rowery treningowe Flow Fitness najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane rowery treningowe Flow Fitness, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking rowerów stacjonarnych Flow Fitness, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Rower turner dht2500i marki Flow fitness ☆

Rower turner dht2500i marki Flow fitness Najniższa Cena Online

☆ Rower turner dht2500i marki Flow fitness - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Flow Fitness
 • Nazwa produktu: Rower turner dht2500i marki Flow fitness
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower DHT2500i to wytrzymały i solidny sprzęt marki Flow Fitness. Model rewelacyjnie sprawdza się w treningu domowym jednocześnie osób rozpoczynających przygodę ze sportem, jak i innowacyjnych użytkowników. Jego niski profil ramy ułatwia wsiadanie i schodzenie.

  posiada także niski opór początkowy, dzięki czemu przyda się także osobom, które wracają do treningów po kontuzji. Wielki zakres regulacji siodełka, kierownicy, a także konsoli gwarantuje korzystną pozycję użytkownika, a system oporowy zagwarantuje sprawny trening.

  w dodatku solidna stalowa konstrukcja, najwyższej jakości części sprawiają, iż jazda na tym rowerze jest jednostajna, bezpieczna i konfortowa. Rower łączy się z aplikacjami Kinomap, iConsole, a także Zwift.

  dzięki czemu masz dostęp do dadatkowych tras treningowych, możesz brać udział w wirtualnych wyścigach albo rywalizować ze znajomymi, a Twoja aktywność stanie się ciekawsza i bardziej urozmaicona. SPECYFIKACJA technicznA: wymiary: 98 x 58 x 153 cm (dł.

  x szer. X wys.) Waga: 37 kg Maksymalna waga użytkownika: 140 kg Pokrętło regulacji Smart Wheel dla szybkiej i bezproblemowej zmiany parametrów treningu Profile użytkownika: 4 Wyświetlane wartości: czas, prędkość, obroty na minutę, tętno Programy treningowe: 24 Kompatybilne aplikacje: Kinomap, iConsole, Zwift Pomiar pulsu: sensory umieszczone na kierownicy, a także pomiar bezprzewodowy (pas do dokupienia osobno) Dodatki: port USB (do ładowania), tacka na tablet, kółka transportowe, uchwyt na bidon poziomy oporu: 32 (zmiana z poziomu konsoli) System oporu: elektro-magnetyczny Koło zamachowe: 12 kg Siodełko: komfortowe, poszerzone, regulowane w dwóch płaszczyznach Wyważone pedały z paskami bezpieczeństwa Maksymalna odległość pomiędzy siodełkiem a pedałami: 104 cm Niski profil ramy - nietrudne wchodzenie i schodzenie z roweru Przeznaczenie: użytek domowy Gwarancja: 3 lata Kinomap Jazda na rowerze w trakcie Tour de France, start w maratonie nowojorskim czy po prostu spacer ulicami Barcelony$3 To wszystko jest osiągalne dzięki Kinomap.

  Ta aplikacja mieści ponad 93 000 km realistycznych filmów treningowych, w których autmatycznie zmienia nachylenie i opór sprzętu. Dzięki nim możesz uczestniczyć w ulubionych zawodach sportowych o dowolnej porze dnia, równocześnie ciesząc się komfortem i ciepłem własnego salonu.

  Jeśli chcesz, by wyścigi stały się jeszcze ciekawsze$4 Zaproś do startu rodzinę i znajomych,między sobą walczyć o pierwsze miejsce. IConsole+ przy pomocy aplikacji iConsole+ możesz ekspresowo wybrać trening, na jaki masz ochotę.

  Program Map My Route pozwala Ci wybrać losową trasę i przemierzać ją rowerem z pomocą Google Street View albo Apple Flyover. A może wolisz wykonać trening interwałowy na bieżni$5 Dzięki aplikacji iConsole+ łatwo wybierzesz program ćwiczeń i ustalisz jego cel.

  Zwift Odkryj wirtualną wyspę Watopia. Ona jest jedynie jednym z wielu miejsc, które przemierzać możesz podczas treningów ze Zwift. Aplikacja daje możliwość wspólnego treningu ze sportowcami z całego świata i odkrywania zróżnicowanych krajów i tras.

  Wybieraj spośród setek wydarzeń - od zabawnych przejażdżek grupowych po intensywne wyścigi, w których stawką są prawdziwe nagrody! Możesz także trenować razem ze znajomymi i jeździć na rowerze lub biegać z nimi w czasie rzeczywistym, łącząc się z aplikacjami innych firm, takimi jak Strava lub Garmin Connect.

  przy pomocy Zwift możesz nie tylko się ścigać, lecz także brać udział w przejażdżkach grupowych 24/7/365. Mile widziani są kolarze na każdym poziomie zaawansowania, a każda kategoria jest określana przez FTP w watach na kilogram (w / kg).

  Te wyścigi i przejażdżki grupowe każdego dnia przyciągają tysiące chętnych z całego świata.


☆ Rower programowany perform b3i marki Flow fitness ☆

Rower programowany perform b3i marki Flow fitness Najniższa Cena Online

☆ Rower programowany perform b3i marki Flow fitness - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Flow Fitness
 • Nazwa produktu: Rower programowany perform b3i marki Flow fitness
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  B3i - wytrzymały i mocny rower treningowy z linii Perform – zaprojektowany z zachowaniem najwyższych standardów do intensywnego stosowania przynajmniej trzy razy w tygodniu. Topowy model producenta Flow Fitness jest świetny nie tylko do treningu domowego, ze względu na niski opór początkowy, rewelacyjnie pasuje ponadto do rehabilitacji i fizjoterapii. Pokaźny zakres regulacji siodełka, kierownicy, a także konsoli zapewnia prawidłową pozycję użytkownika, system oporowy zapewnia sprawny trening a niski profil obudowy nieskomplikowany dostęp do sprzętu. Dodatkowo, potężna stalowa kompozycja, najwyższej jakości części i dostęp do kilku aplikacji treningowych, powodują, iż sprzęt bezsprzecznie eksponuje się na tle innych tego typu sprzętów dostępnych na rynku. SPECYFIKACJA technicznA: Maksymalna waga użytkownika: 150 kg Pokrętło regulacji Smart Wheel dla szybkiej i bezproblemowej zmiany parametrów treningu Programy treningowe: 24 (1 manualny, 12 stałych, 4 użytkownika, 3 HR, 1 z docelowym tętnem, 1 stała moc watt, Recovery test, analiza BMI) Kompatybilne aplikacje: Kinomap Fitnessm iConsole Plus, Fit hi way Pomiar pulsu: sensory umieszczone na kierownicy oraz pomiar bezprzewodowy Połączenia: USB (do ładowania) oraz Bluetooth 4.0 stopnie oporu: 69 Elektromagnetyczny system oporu Koło zamachowe: 15 kg Siodełko: komfortowe, poszerzone, regulowane w dwóch płaszczyznach Kierownica: wyprofilowana, z regulacją kąta nachylenia Łożyska kulkowe wysokiej jakości Wyważone pedały z paskami bezpieczeństwa Niski profil ramy - przystępne wchodzenie i schodzenie z roweru Niekończące się możliwości wykorzystywania: Konsola daje możliwość korzystania z trzech aplikacji analizujących aktywność fizyczną użytkownika za pośrednictwem smartfona lub tabletu. Aplikacja Fit hi way Dzięki aplikacji można śledzić m.in. Długość treningu, pokonaną odległość czy liczbę spalonych kalorii. Aplikacja proponuje mnóstwo programów treningowych, dzięki temu możesz posiadać przeróżny trening na bieżni, orbitreku albo rowerze treningowym. Fit Hi Way przedstawia twoje postępy i pomaga szybciej osiągnąć cel treningowy. Więcej o aplikacji tutaj. Aplikacja Kinomap Fitness Ta aplikacja zmienia naszą bieżnię, rower treningowy czy wioślarza w potężne i wielofuncyjne urządzenie do ćwiczeń cardio. Z Kinomap Fitness każdy użytkownik może korzystać i cieszyć się z ponad 70 000 km realistycznych filmów treningowych, w których aplikacja autmatycznie zmienia nachylenie i opór sprzętu. Więcej o aplikacji tutaj i tutaj. Aplikacja iConsole+ iConsole+ to nowa generacja aplikacji, która współpracuje z kompatybilnymi urządzeniami fitness (rower, orbitrek) wyekwipowanymi w panel kontrolny iConsole z wbudowanym odbiornikiem BLE (Bluetooth). Możesz ćwiczyć na sprzęcie i oglądać dane treningu przy pomocy urządzeń z systemem iOS. Więcej o aplikacji tutaj.

☆ Rower Flow Fitness Perform B2i ☆

Rower Flow Fitness Perform B2i Najniższa Cena Online

☆ Rower Flow Fitness Perform B2i - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Flow Fitness
 • Nazwa produktu: Rower Flow Fitness Perform B2i
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower B2i to wytrzymały i konkretny sprzęt producenta Flow Fitness. Model wspaniale sprawdza się w treningu domowym i w rehabilitacji czy fizjoterapii. Jego niski profil ramy ułatwia wsiadanie i schodzenie.

  posiada także niski opór początkowy, dzięki czemu przyda się także osobom, które wracają do treningów po kontuzji. Znaczny zakres regulacji siodełka, kierownicy oraz konsoli zagwarantuje dobrą pozycję użytkownika, a system oporowy gwarantuje produktywny trening.

  w dodatku mocna stalowa budowa, najwyższej jakości komponenty sprawiają, iż jazda na tym rowerze jest stabilna, bezpieczna i konfortowa. Rower łączy się z aplikacjami Kinomap, iConsole oraz Zwift.

  dzięki temu masz dostęp do dadatkowych tras treningowych, możesz brać udział w wirtualnych wyścigach albo rywalizować ze znajomymi, a Twój bieg stanie się ciekawszy i bardziej urozmaicony. SPECYFIKACJA technologicznA: wymiary: 98 x 58 x 153 cm (dł.

  x szer. X wys.) Waga: 38 kg Maksymalna waga użytkownika: 140 kg Pokrętło regulacji Smart Wheel dla szybkiej i bezproblemowej zmiany parametrów treningu Profile użytkownika: 4 Wyświetlane wartości: czas, prędkość, obroty na minutę, tętno Programy treningowe: 24 Kompatybilne aplikacje: Kinomap, iConsole, Zwift Pomiar pulsu: sensory umieszczone na kierownicy i pomiar bezprzewodowy (pas do dokupienia osobno) Dodatki: port USB (do ładowania), tacka na tablet, kółka transportowe, uchwyt na bidon poziomy oporu: 69 (zmiana z poziomu konsoli) System oporu: magnetyczny Koło zamachowe: 12 kg Siodełko: wygodne, poszerzone, regulowane w dwóch płaszczyznach Wyważone pedały z paskami bezpieczeństwa Niski profil ramy - proste wchodzenie i schodzenie z roweru Gwarancja: użytek domowy: 3 lata użytek półkomercyjny: 2 lata Kinomap Jazda na rowerze w trakcie Tour de France, start w maratonie nowojorskim czy po prostu spacer ulicami Barcelony$68 To wszystko jest możliwe dzięki Kinomap.

  Ta aplikacja mieści ponad 93 000 km realistycznych filmów treningowych, w których autmatycznie zmienia nachylenie i opór sprzętu. Dzięki nim możesz uczestniczyć w ulubionych zawodach sportowych o dowolnej porze dnia, jednocześnie ciesząc się komfortem i ciepłem własnego salonu.

  Jeśli chcesz, aby wyścigi stały się jeszcze ciekawsze$69 Zaproś do startu rodzinę i znajomych,między sobą walczyć o pierwsze miejsce. IConsole+ za pomocą aplikacji iConsole+ możesz momentalnie wybrać trening, na jaki masz ochotę.

  Program Map My Route pozwala Ci wybrać losową trasę i przemierzać ją rowerem z pomocą Google Street View albo Apple Flyover. A może wolisz wykonać trening interwałowy na bieżni$70 Dzięki aplikacji iConsole+ prosto wybierzesz program ćwiczeń i ustalisz jego cel.

  Zwift Odkryj wirtualną wyspę Watopia. Ona jest jedynie jednym z wielu miejsc, które przemierzać możesz w trakcie treningów ze Zwift. Aplikacja daje możliwość wspólnego treningu ze sportowcami z całego świata oraz odkrywania zróżnicowanych krajów i tras.

  Wybieraj spomiędzy setek wydarzeń - od zabawnych przejażdżek grupowych po intensywne wyścigi, w których stawką są prawdziwe nagrody! Możesz także trenować razem ze znajomymi i jeździć na rowerze albo biegać z nimi w czasie rzeczywistym, łącząc się z aplikacjami innych firm, takimi jak Strava lub Garmin Connect.

  za pomocą Zwift możesz nie tylko się ścigać, ale także brać udział w przejażdżkach grupowych 24/7/365. Mile widziani są kolarze na każdym poziomie innowacyjnia, a każda kategoria jest określana poprzez FTP w watach na kilogram (w / kg).

  Te wyścigi i przejażdżki grupowe każdego dnia przyciągają tysiące chętnych z całego świata.


☆ Rower Flow Fitness TURNER DHT2000i (8718591682148) ☆

Rower Flow Fitness TURNER DHT2000i (8718591682148) Najniższa Cena Online

☆ Rower Flow Fitness TURNER DHT2000i (8718591682148) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Flow Fitness
 • Nazwa produktu: Rower Flow Fitness TURNER DHT2000i (8718591682148)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower DHT2000i to wytrzymały i konkretny sprzęt marki Flow Fitness. Model wyśmienicie sprawdza się w treningu domowym zarówno osób rozpoczynających przygodę ze sportem, jak i progresywnych użytkowników. Ma niski opór początkowy, dzięki temu przyda się także osobom, które wracają do treningów po kontuzji, a także niezwykle wysoki, który można zastosować w treningu siłowym.

  Na konsoli umieszczone zostało pokrętło Smart Wheel, przy pomocy którego łatwo wybierzesz program treningowy i inne opcje. Sprawia to, że nie musisz już szukać stosownych przycisków w trakcie treningów.

  Rower zaopatrzony jest w kółka transportowe, z łatwością przewieziesz go w inne miejsce i schowasz po treningu. Wielki zakres regulacji siodełka, kierownicy, a także konsoli zagwarantuje dobrą pozycję użytkownika, a system oporowy zapewnia wydajny trening.

  w dodatku mocna stalowa konstrukcja, najwyższej jakości komponenty powodują, iż jazda na tym rowerze jest stabilna, bezpieczna i konfortowa. Rower łączy się z aplikacjami Kinomap, iConsole oraz Zwift.

  dzięki temu masz dostęp do dadatkowych tras treningowych, możesz brać udział w wirtualnych wyścigach albo rywalizować ze znajomymi, a Twoja aktywność stanie się ciekawsza i bardziej urozmaicona. SPECYFIKACJA technologicznA: wymiary: 100 x 50 x 140 cm (dł.

  x szer. X wys.) Waga: 29 kg Maksymalna waga użytkownika: 135 kg Pokrętło regulacji Smart Wheel dla szybkiej i bezproblemowej zmiany parametrów treningu Profile użytkownika: 4 Wyświetlane wartości: czas, szybkość, obroty na minutę, tętno, waty, spalone kalorie Programy treningowe: 24 Kompatybilne aplikacje: Kinomap, iConsole, Zwift Pomiar pulsu: sensory umieszczone na kierownicy oraz pomiar bezprzewodowy (pas do dokupienia osobno) Dodatki: port USB (do ładowania), tacka na tablet, kółka transportowe, uchwyt na bidon, zasilacz stopnie oporu: 32 (zmiana z poziomu konsoli) System oporu: magnetyczny Waga koła zamachowego: 10 kg Siodełko: wygodne, poszerzone, dostosowywane w dwóch płaszczyznach Wyważone pedały z paskami bezpieczeństwa Przeznaczenie: użytek domowy Gwarancja: 3 lata Kinomap Jazda na rowerze podczas Tour de France, start w maratonie nowojorskim czy po prostu spacer ulicami Barcelony$92 To wszystko jest realne dzięki Kinomap.

  Ta aplikacja posiada ponad 93 000 km realistycznych filmów treningowych, w których autmatycznie zmienia nachylenie i opór sprzętu. Dzięki nim możesz uczestniczyć w ulubionych zawodach sportowych o dowolnej porze dnia, równocześnie ciesząc się komfortem i ciepłem własnego salonu.

  Jeśli chcesz, żeby wyścigi stały się jeszcze ciekawsze$93 Zaproś do startu rodzinę i znajomych,pomiędzy sobą walczyć o pierwsze miejsce. IConsole+ przy pomocy aplikacji iConsole+ możesz szybko wybrać trening, na jaki masz ochotę.

  Program Map My Route pozwala Ci wybrać losową trasę i przemierzać ją rowerem z pomocą Google Street View lub Apple Flyover. A może wolisz wykonać trening interwałowy na bieżni$94 Dzięki aplikacji iConsole+ prosto wybierzesz program ćwiczeń i ustalisz jego cel.

  Zwift Odkryj wirtualną wyspę Watopia. Ona jest jedynie jednym z wielu miejsc, które przemierzać możesz w trakcie treningów ze Zwift. Aplikacja daje możliwość wspólnego treningu ze sportowcami z całego świata, a także odkrywania przeróżnych krajów i tras.

  Wybieraj spomiędzy setek wydarzeń - od zabawnych przejażdżek grupowych po intensywne wyścigi, w których stawką są prawdziwe nagrody! Możesz także trenować razem ze znajomymi i jeździć na rowerze albo biegać z nimi w czasie rzeczywistym, łącząc się z aplikacjami innych firm, takimi jak Strava albo Garmin Connect.

  przy pomocy Zwift możesz nie tylko się ścigać, lecz także brać udział w przejażdżkach grupowych 24/7/365. Mile widziani są kolarze na każdym poziomie innowacyjnia, a każda kategoria jest określana poprzez FTP w watach na kilogram (w / kg).

  Te wyścigi i przejażdżki grupowe każdego dnia przyciągają tysiące chętnych z całego świata.


☆ Rower turner dht500 marki Flow fitness ☆

Rower turner dht500 marki Flow fitness Najniższa Cena Online

☆ Rower turner dht500 marki Flow fitness - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Flow Fitness
 • Nazwa produktu: Rower turner dht500 marki Flow fitness
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  atrybuty: - Rower DHT500 producenta Flow Fitness to podstawowy sprzęt, który pomoże Ci w Twoim domowym treningu. - Model posiada niski opór początkowy, dzięki czemu przyda się także osobom, które wracają do treningów po kontuzji.

  - Rama została zaprojektowana tak, żeby ułatwić wsiadanie i zsiadanie z roweru. - z całą pewnością docenią to osoby starsze, które chcą zachować aktywność fizyczną. - Poziom oporu bez problemu ustawisz ręcznie przy pomocy pokrętła.

  - sprawia to, że nie musisz szukać odpowiednich przycisków w trakcie treningu. - Rower wyekwipowany jest w kółka transportowe, prosto przewieziesz go w inne miejsce i schowasz po treningu. - pokaźny zakres regulacji siodełka zapewnia dobrą pozycję użytkownika, a system oporowy zapewnia sprawny trening.

  - w dodatku konkretna stalowa kompozycja, najwyższej jakości części sprawiają, że jazda na tym rowerze jest jednostajna, bezpieczna i wygodna. SPECYFIKACJA technicznA: rozmiary: 87 x 51 x 134 cm (dł. X szer.

  x wys.) Waga: 26 kg Maksymalna waga użytkownika: 120 kg Wyświetlane wartości: czas, szybkość, obroty na minutę, tętno, waty, spalone kalorie Programy treningowe: 3 Pomiar pulsu: sensory umieszczone na kierownicy Zasilanie: baterie 2x AA Dodatki: kółka transportowe, uchwyt na bidon poziomy oporu: 8 (zmieniane manualnie) System oporu: magnetyczny Waga koła zamachowego: 10 kg Siodełko: komfortowe, poszerzone, regulowane w dwóch płaszczyznach Wyważone pedały z paskami bezpieczeństwa Przeznaczenie: użytek domowy Gwarancja: 3 lataPodobne zestawienia:


Najtańsze rowery treningowe Flow Fitness – Ranking maj 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze rowery treningowe Flow Fitness, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich rowerów stacjonarnych Flow Fitness jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Rower turner dht500 marki Flow fitness ☆

Rower turner dht500 marki Flow fitness Najniższa Cena Online

☆ Rower turner dht500 marki Flow fitness - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Flow Fitness
 • Nazwa produktu: Rower turner dht500 marki Flow fitness
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  parametry: - Rower DHT500 marki Flow Fitness to podstawowy sprzęt, który pomoże Ci w Twoim domowym treningu. - Model posiada niski opór początkowy, dzięki temu przyda się także osobom, które wracają do treningów po kontuzji.

  - Rama została zaprojektowana tak, żeby ułatwić wsiadanie i zsiadanie z roweru. - na pewno docenią to osoby starsze, które chcą zachować aktywność fizyczną. - Poziom oporu bez problemu ustawisz ręcznie za pomocą pokrętła.

  - powoduje to, że nie musisz szukać adekwatnych przycisków podczas treningu. - Rower wyposażony jest w kółka transportowe, prosto przewieziesz go w inne miejsce i schowasz po treningu. - obfity zakres regulacji siodełka zapewnia poprawną pozycję użytkownika, a system oporowy gwarantuje efektywny trening.

  - na dodatek potężna stalowa budowa, najwyższej jakości komponenty sprawiają, iż jazda na tym rowerze jest jednostajna, bezpieczna i komfortowa. SPECYFIKACJA technicznA: wymiary: 87 x 51 x 134 cm (dł. X szer.

  x wys.) Waga: 26 kg Maksymalna waga użytkownika: 120 kg Wyświetlane wartości: czas, prędkość, obroty na minutę, tętno, waty, spalone kalorie Programy treningowe: 3 Pomiar pulsu: sensory umieszczone na kierownicy Zasilanie: baterie 2x AA Dodatki: kółka transportowe, uchwyt na bidon stopnie oporu: 8 (zmieniane manualnie) System oporu: magnetyczny Waga koła zamachowego: 10 kg Siodełko: komfortowe, poszerzone, dostosowywane w dwóch płaszczyznach Wyważone pedały z paskami bezpieczeństwa Przeznaczenie: użytek domowy Gwarancja: 3 lata


☆ Rower Flow Fitness TURNER DHT2000i (8718591682148) ☆

Rower Flow Fitness TURNER DHT2000i (8718591682148) Najniższa Cena Online

☆ Rower Flow Fitness TURNER DHT2000i (8718591682148) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Flow Fitness
 • Nazwa produktu: Rower Flow Fitness TURNER DHT2000i (8718591682148)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower DHT2000i to wytrzymały i potężny sprzęt marki Flow Fitness. Model świetnie sprawdza się w treningu domowym zarówno osób zaczynających przygodę ze sportem, jak i nowoczesnych użytkowników. Ma niski opór początkowy, dzięki czemu przyda się także osobom, które wracają do treningów po kontuzji i niezwykle wysoki, który można użyć w treningu siłowym.

  Na konsoli umieszczone zostało pokrętło Smart Wheel, za pomocą którego łatwo wybierzesz program treningowy i inne opcje. Powoduje to, iż nie musisz już szukać trafnych przycisków podczas treningów.

  Rower wyposażony jest w kółka transportowe, prosto przewieziesz go w inne miejsce i schowasz po treningu. Spory zakres regulacji siodełka, kierownicy i konsoli zapewnia dobrą pozycję użytkownika, a system oporowy gwarantuje wydajny trening.

  w dodatku konkretna stalowa budowa, najwyższej jakości części powodują, iż jazda na tym rowerze jest zrównoważona, bezpieczna i konfortowa. Rower łączy się z aplikacjami Kinomap, iConsole oraz Zwift.

  dzięki temu masz dostęp do dadatkowych tras treningowych, możesz brać udział w wirtualnych wyścigach albo rywalizować ze znajomymi, a Twoja aktywność stanie się ciekawsza i bardziej urozmaicona. SPECYFIKACJA technicznA: wymiary: 100 x 50 x 140 cm (dł.

  x szer. X wys.) Waga: 29 kg Maksymalna waga użytkownika: 135 kg Pokrętło regulacji Smart Wheel dla prędkiej i bezproblemowej zmiany parametrów treningu Profile użytkownika: 4 Wyświetlane wartości: czas, szybkość, obroty na minutę, tętno, waty, spalone kalorie Programy treningowe: 24 Kompatybilne aplikacje: Kinomap, iConsole, Zwift Pomiar pulsu: sensory umieszczone na kierownicy, a także pomiar bezprzewodowy (pas do dokupienia osobno) Dodatki: port USB (do ładowania), tacka na tablet, kółka transportowe, uchwyt na bidon, zasilacz poziomy oporu: 32 (zmiana z poziomu konsoli) System oporu: magnetyczny Waga koła zamachowego: 10 kg Siodełko: wygodne, poszerzone, dostosowywane w dwóch płaszczyznach Wyważone pedały z paskami bezpieczeństwa Przeznaczenie: użytek domowy Gwarancja: 3 lata Kinomap Jazda na rowerze w trakcie Tour de France, start w maratonie nowojorskim czy po prostu spacer ulicami Barcelony$92 To wszystko jest możliwe dzięki Kinomap.

  Ta aplikacja zawiera ponad 93 000 km realistycznych filmów treningowych, w których autmatycznie zmienia nachylenie i opór sprzętu. Dzięki nim możesz uczestniczyć w ulubionych zawodach sportowych o dowolnej porze dnia, równocześnie ciesząc się komfortem i ciepłem własnego salonu.

  Jeśli chcesz, żeby wyścigi stały się jeszcze ciekawsze$93 Zaproś do startu rodzinę i znajomych,między sobą walczyć o pierwsze miejsce. IConsole+ za pomocą aplikacji iConsole+ możesz błyskawicznie wybrać trening, na jaki masz ochotę.

  Program Map My Route pozwala Ci wybrać losową trasę i przemierzać ją rowerem z pomocą Google Street View albo Apple Flyover. A może wolisz wykonać trening interwałowy na bieżni$94 Dzięki aplikacji iConsole+ prosto wybierzesz program ćwiczeń i ustalisz jego cel.

  Zwift Odkryj wirtualną wyspę Watopia. Ona jest jedynie jednym z wielu miejsc, które przemierzać możesz w trakcie treningów ze Zwift. Aplikacja daje możliwość wspólnego treningu ze sportowcami z całego świata, a także odkrywania rozmaitych krajów i tras.

  Wybieraj spomiędzy setek wydarzeń - od zabawnych przejażdżek grupowych po intensywne wyścigi, w których stawką są prawdziwe nagrody! Możesz także trenować razem ze znajomymi i jeździć na rowerze lub biegać z nimi w czasie rzeczywistym, łącząc się z aplikacjami innych firm, takimi jak Strava lub Garmin Connect.

  za pomocą Zwift możesz nie tylko się ścigać, lecz także brać udział w przejażdżkach grupowych 24/7/365. Mile widziani są kolarze na każdym poziomie nowoczesnia, a każda kategoria jest określana przez FTP w watach na kilogram (w / kg).

  Te wyścigi i przejażdżki grupowe każdego dnia przyciągają tysiące chętnych z całego świata.


☆ Rower turner dht2500i marki Flow fitness ☆

Rower turner dht2500i marki Flow fitness Najniższa Cena Online

☆ Rower turner dht2500i marki Flow fitness - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Flow Fitness
 • Nazwa produktu: Rower turner dht2500i marki Flow fitness
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower DHT2500i to wytrzymały i mocny sprzęt marki Flow Fitness. Model świetnie sprawdza się w treningu domowym zarówno osób inicjujących przygodę ze sportem, jak i innowacyjnych użytkowników. Jego niski profil ramy usprawnia wsiadanie i schodzenie.

  ma także niski opór początkowy, dzięki temu przyda się także osobom, które wracają do treningów po kontuzji. Znaczny zakres regulacji siodełka, kierownicy oraz konsoli gwarantuje prawidłową pozycję użytkownika, a system oporowy gwarantuje efektywny trening.

  na dodatek mocna stalowa konstrukcja, najwyższej jakości elementy sprawiają, iż jazda na tym rowerze jest stabilna, bezpieczna i konfortowa. Rower łączy się z aplikacjami Kinomap, iConsole, a także Zwift.

  dzięki temu masz dostęp do dadatkowych tras treningowych, możesz brać udział w wirtualnych wyścigach albo rywalizować ze znajomymi, a Twoja aktywność stanie się ciekawsza i bardziej urozmaicona. SPECYFIKACJA technicznA: wymiary: 98 x 58 x 153 cm (dł.

  x szer. X wys.) Waga: 37 kg Maksymalna waga użytkownika: 140 kg Pokrętło regulacji Smart Wheel dla prędkiej i bezproblemowej zmiany parametrów treningu Profile użytkownika: 4 Wyświetlane wartości: czas, prędkość, obroty na minutę, tętno Programy treningowe: 24 Kompatybilne aplikacje: Kinomap, iConsole, Zwift Pomiar pulsu: sensory umieszczone na kierownicy, a także pomiar bezprzewodowy (pas do dokupienia osobno) Dodatki: port USB (do ładowania), tacka na tablet, kółka transportowe, uchwyt na bidon stopnie oporu: 32 (zmiana z poziomu konsoli) System oporu: elektro-magnetyczny Koło zamachowe: 12 kg Siodełko: wygodne, poszerzone, dostosowywane w dwóch płaszczyznach Wyważone pedały z paskami bezpieczeństwa Maksymalna odległość pomiędzy siodełkiem a pedałami: 104 cm Niski profil ramy - nieskomplikowane wchodzenie i schodzenie z roweru Przeznaczenie: użytek domowy Gwarancja: 3 lata Kinomap Jazda na rowerze w trakcie Tour de France, start w maratonie nowojorskim czy po prostu spacer ulicami Barcelony$3 To wszystko jest możliwe dzięki Kinomap.

  Ta aplikacja zawiera ponad 93 000 km realistycznych filmów treningowych, w których autmatycznie zmienia nachylenie i opór sprzętu. Dzięki nim możesz uczestniczyć w ulubionych zawodach sportowych o dowolnej porze dnia, równocześnie ciesząc się komfortem i ciepłem własnego salonu.

  Jeśli chcesz, aby wyścigi stały się jeszcze ciekawsze$4 Zaproś do startu rodzinę i znajomych,pomiędzy sobą walczyć o pierwsze miejsce. IConsole+ za pomocą aplikacji iConsole+ możesz ekspresowo wybrać trening, na jaki masz ochotę.

  Program Map My Route pozwala Ci wybrać losową trasę i przemierzać ją rowerem z pomocą Google Street View lub Apple Flyover. A może wolisz wykonać trening interwałowy na bieżni$5 Dzięki aplikacji iConsole+ prosto wybierzesz program ćwiczeń i ustalisz jego cel.

  Zwift Odkryj wirtualną wyspę Watopia. Ona jest jedynie jednym z wielu miejsc, które przemierzać możesz w trakcie treningów ze Zwift. Aplikacja daje możliwość wspólnego treningu ze sportowcami z całego świata i odkrywania różnorodnych krajów i tras.

  Wybieraj spośród setek wydarzeń - od zabawnych przejażdżek grupowych po intensywne wyścigi, w których stawką są prawdziwe nagrody! Możesz także trenować razem ze znajomymi i jeździć na rowerze albo biegać z nimi w czasie rzeczywistym, łącząc się z aplikacjami innych firm, takimi jak Strava lub Garmin Connect.

  za pomocą Zwift możesz nie tylko się ścigać, ale także brać udział w przejażdżkach grupowych 24/7/365. Mile widziani są kolarze na każdym poziomie nowoczesnia, a każda kategoria jest określana przez FTP w watach na kilogram (w / kg).

  Te wyścigi i przejażdżki grupowe każdego dnia przyciągają tysiące chętnych z całego świata.


☆ Rower Flow Fitness Perform B2i ☆

Rower Flow Fitness Perform B2i Najniższa Cena Online

☆ Rower Flow Fitness Perform B2i - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Flow Fitness
 • Nazwa produktu: Rower Flow Fitness Perform B2i
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower B2i to wytrzymały i potężny sprzęt marki Flow Fitness. Model perfekcyjnie sprawdza się w treningu domowym oraz w rehabilitacji czy fizjoterapii. Jego niski profil ramy upraszcza wsiadanie i schodzenie.

  ma także niski opór początkowy, dzięki czemu przyda się także osobom, które wracają do treningów po kontuzji. Spory zakres regulacji siodełka, kierownicy i konsoli zagwarantuje dobrą pozycję użytkownika, a system oporowy zagwarantuje sprawny trening.

  w dodatku mocna stalowa kompozycja, najwyższej jakości części sprawiają, iż jazda na tym rowerze jest stabilna, bezpieczna i konfortowa. Rower łączy się z aplikacjami Kinomap, iConsole oraz Zwift.

  dzięki czemu masz dostęp do dadatkowych tras treningowych, możesz brać udział w wirtualnych wyścigach albo rywalizować ze znajomymi, a Twój bieg stanie się ciekawszy i bardziej urozmaicony. SPECYFIKACJA technologicznA: rozmiary: 98 x 58 x 153 cm (dł.

  x szer. X wys.) Waga: 38 kg Maksymalna waga użytkownika: 140 kg Pokrętło regulacji Smart Wheel dla prędkiej i bezproblemowej zmiany parametrów treningu Profile użytkownika: 4 Wyświetlane wartości: czas, szybkość, obroty na minutę, tętno Programy treningowe: 24 Kompatybilne aplikacje: Kinomap, iConsole, Zwift Pomiar pulsu: sensory umieszczone na kierownicy, a także pomiar bezprzewodowy (pas do dokupienia osobno) Dodatki: port USB (do ładowania), tacka na tablet, kółka transportowe, uchwyt na bidon poziomy oporu: 69 (zmiana z poziomu konsoli) System oporu: magnetyczny Koło zamachowe: 12 kg Siodełko: wygodne, poszerzone, dostosowywane w dwóch płaszczyznach Wyważone pedały z paskami bezpieczeństwa Niski profil ramy - proste wchodzenie i schodzenie z roweru Gwarancja: użytek domowy: 3 lata użytek półkomercyjny: 2 lata Kinomap Jazda na rowerze podczas Tour de France, start w maratonie nowojorskim czy po prostu spacer ulicami Barcelony$68 To wszystko jest możliwe dzięki Kinomap.

  Ta aplikacja gromadzi ponad 93 000 km realistycznych filmów treningowych, w których autmatycznie zmienia nachylenie i opór sprzętu. Dzięki nim możesz uczestniczyć w ulubionych zawodach sportowych o dowolnej porze dnia, jednocześnie ciesząc się komfortem i ciepłem własnego salonu.

  Jeśli chcesz, by wyścigi stały się jeszcze ciekawsze$69 Zaproś do startu rodzinę i znajomych,pomiędzy sobą walczyć o pierwsze miejsce. IConsole+ za pomocą aplikacji iConsole+ możesz momentalnie wybrać trening, na jaki masz ochotę.

  Program Map My Route pozwala Ci wybrać losową trasę i przemierzać ją rowerem z pomocą Google Street View lub Apple Flyover. A może wolisz wykonać trening interwałowy na bieżni$70 Dzięki aplikacji iConsole+ prosto wybierzesz program ćwiczeń i ustalisz jego cel.

  Zwift Odkryj wirtualną wyspę Watopia. Ona jest jedynie jednym z wielu miejsc, które przemierzać możesz w trakcie treningów ze Zwift. Aplikacja daje możliwość wspólnego treningu ze sportowcami z całego świata oraz odkrywania różnorodnych krajów i tras.

  Wybieraj spośród setek wydarzeń - od zabawnych przejażdżek grupowych po intensywne wyścigi, w których stawką są prawdziwe nagrody! Możesz także trenować razem ze znajomymi i jeździć na rowerze albo biegać z nimi w czasie rzeczywistym, łącząc się z aplikacjami innych firm, takimi jak Strava albo Garmin Connect.

  przy pomocy Zwift możesz nie tylko się ścigać, lecz także brać udział w przejażdżkach grupowych 24/7/365. Mile widziani są kolarze na każdym poziomie progresywnia, a każda kategoria jest określana poprzez FTP w watach na kilogram (w / kg).

  Te wyścigi i przejażdżki grupowe każdego dnia przyciągają tysiące chętnych z całego świata.


☆ Rower programowany perform b3i marki Flow fitness ☆

Rower programowany perform b3i marki Flow fitness Najniższa Cena Online

☆ Rower programowany perform b3i marki Flow fitness - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Flow Fitness
 • Nazwa produktu: Rower programowany perform b3i marki Flow fitness
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  B3i - wytrzymały i mocny rower treningowy z linii Perform – zaprojektowany z zachowaniem najwyższych standardów do intensywnego wykorzystania przynajmniej trzy razy w tygodniu. Topowy model marki Flow Fitness jest rewelacyjny nie tylko do treningu domowego, ze względu na niski opór początkowy, wspaniale pasuje na dodatek do rehabilitacji i fizjoterapii. Wielki zakres regulacji siodełka, kierownicy oraz konsoli zapewnia korzystną pozycję użytkownika, system oporowy zagwarantuje efektywny trening a niski profil obudowy nietrudny dostęp do sprzętu. Dodatkowo, konkretna stalowa kompozycja, najwyższej jakości komponenty i dostęp do kilku aplikacji treningowych, sprawiają, że sprzęt niezaprzeczalnie uwydatnia się na tle innych tego typu sprzętów przystępnych na rynku. SPECYFIKACJA technicznA: Maksymalna waga użytkownika: 150 kg Pokrętło regulacji Smart Wheel dla prędkiej i bezproblemowej zmiany parametrów treningu Programy treningowe: 24 (1 manualny, 12 stałych, 4 użytkownika, 3 HR, 1 z docelowym tętnem, 1 stała moc watt, Recovery test, analiza BMI) Kompatybilne aplikacje: Kinomap Fitnessm iConsole Plus, Fit hi way Pomiar pulsu: sensory umieszczone na kierownicy, a także pomiar bezprzewodowy Połączenia: USB (do ładowania) oraz Bluetooth 4.0 poziomy oporu: 69 Elektromagnetyczny system oporu Koło zamachowe: 15 kg Siodełko: komfortowe, poszerzone, regulowane w dwóch płaszczyznach Kierownica: wyprofilowana, z regulacją kąta nachylenia Łożyska kulkowe wysokiej jakości Wyważone pedały z paskami bezpieczeństwa Niski profil ramy - nietrudne wchodzenie i schodzenie z roweru Niekończące się możliwości wykorzystywania: Konsola daje możliwość korzystania z trzech aplikacji analizujących aktywność fizyczną użytkownika za pośrednictwem smartfona albo tabletu. Aplikacja Fit hi way Dzięki aplikacji można śledzić m.in. Długość treningu, pokonaną odległość czy liczbę spalonych kalorii. Aplikacja proponuje mnóstwo programów treningowych, dzięki temu możesz posiadać różny trening na bieżni, orbitreku albo rowerze treningowym. Fit Hi Way przedstawia twoje postępy i pomaga szybciej osiągnąć cel treningowy. Więcej o aplikacji tutaj. Aplikacja Kinomap Fitness Ta aplikacja zmienia naszą bieżnię, rower treningowy czy wioślarza w potężne i wielofuncyjne urządzenie do ćwiczeń cardio. Z Kinomap Fitness każdy użytkownik może korzystać i cieszyć się z ponad 70 000 km realistycznych filmów treningowych, w których aplikacja autmatycznie zmienia nachylenie i opór sprzętu. Więcej o aplikacji tutaj oraz tutaj. Aplikacja iConsole+ iConsole+ to nowa generacja aplikacji, która współpracuje z kompatybilnymi urządzeniami fitness (rower, orbitrek) wyposażonymi w panel kontrolny iConsole z zastosowanym odbiornikiem BLE (Bluetooth). Możesz ćwiczyć na sprzęcie i oglądać informacje treningu przy pomocy urządzeń z systemem iOS. Więcej o aplikacji tutaj.


Podsumowanie, czyli jaki stacjonarny rower treningowy Flow Fitness najlepszy?


Najlepszy stacjonarny rower treningowy Flow Fitness w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy stacjonarny rower treningowy Flow Fitness w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre rowery stacjonarne – Zestawienie maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji rowerów stacjonarnych Flow Fitness nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych treningowych rowerów typu stacjonarnego.


Powiązania tematyczne:

 • jaki stacjonarny rower treningowy Flow Fitness opinie i efekty,
 • dobre rowery treningowe Flow Fitness cena,
 • ranking rowerów stacjonarnych Flow Fitness,
 • stacjonarny rower treningowy Flow Fitness jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o rowerach stacjonarnych Flow Fitness

#1 Gdzie szukać opinii o rowerach stacjonarnych Flow Fitness?

Aktualnie zaprezentowane informacje o rowerach stacjonarnych Flow Fitness odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki stacjonarny rower treningowy Flow Fitness najlepszy? Który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych rowerach stacjonarnych Flow Fitness warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z rowerami treningowymi Flow Fitness do zastosowań domowych, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie rowery treningowe Flow Fitness są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z rowerami treningowymi Flow Fitness zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach rowery treningowe Flow Fitness to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *