FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking rowerów stacjonarnych spinningowych do 2000 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Treningowe rowery stacjonarne / Ranking rowerów stacjonarnych spinningowych do 2000 zł


Pomagamy w wyborze dobrych rowerów stacjonarnych spinningowych do 2000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne wrzesień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych rowerów stacjonarnych spinningowych do 2000 zł,
 • TOP5 często wybieranych treningowych rowerów typu stacjonarnego.

Jakie rowery treningowe spinningowe do 2000 zł najlepiej wybrać? Ranking wrzesień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane rowery treningowe spinningowe do 2000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking rowerów stacjonarnych spinningowych do 2000 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Rower spinningowy c4604 marki Body sculpture ☆

Rower spinningowy c4604 marki Body sculpture Najniższa Cena Online

☆ Rower spinningowy c4604 marki Body sculpture - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Body Sculpture
 • Nazwa produktu: Rower spinningowy c4604 marki Body sculpture
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower spinningowy C4604 marki Body Sculpture to nowoczesny sprzęt treningowy do wykorzystania domowego. Nie musisz już tracić czas na wyjścia i dojazdy na siłownię. Trening wykonasz we własnym domu niezależnie od pogody czy godziny. Jazda na rowerze spinningowym odciąża stawy poprzez co jest wspaniałą propozycją dla osób chcących zrzucić zbędne kilogramy. Systematyczne treningi przyspieszają metabolizm co wpływa na proces odchudzania, a dzięki C4604 możesz wykonywać je we własnym domu.

  Rower ma koło zamachowe o wadze 13 kg. Zagwarantuje ono płynny ruch, dzięki temu jazda będzie wygodna. Wyprofilowana kierownica pokryta została przeciwpoślizgowym materiałem. Dzięki czemu zrównoważenie utrzymasz ją nawet w trakcie wyjątkowo intensywnych treningów. C4604 to sprzęt dla osób równocześnie niskich jak i wysokich. Momentalnie i bez problemów ustawisz wysokość siodełka, kierownicy,, a także ich odległość od siebie. W przeciwieństwie do większości rowerów treningowych, sprzęt ma cztery nóżki poziomujące. Dzięki czemu masz gwarancję,korzystnie ustawiony, będzie jednostajny podczas jazdy. Kółka transportowe umieszczone z przodu roweru proste przemieszczanie go.

  Na ramie umieszczona jest gałka, przy pomocy której możesz stopniować obciążenie. Jeżeli Ci potrzeba zatrzymać się, że ją wciśniesz i koło przestanie się obracać. Prostota tego mechanizmu zapewnia maksymalne bezpieczeństwo podczas jazdy. Na pedałach znajdują się regulowane koszyki kolarskie. Dzięki czemu w trakcie jazdy pracuje większa liczba mięśni.

  informacje technologiczne:

  • wymiary: 115 x 51 x 120 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Waga koła zamachowego: 13 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 125 kg
  • Kolor obudowy: czarny z czerwonymi elementami
  • Gwarancja: 2 lata
  • atesty: EN957, komputer certyfikat CE i jest zgodny z unijną dyrektywą ROHS
  • Przeznaczenie do użytkowania domowego


☆ Rower spiningowy fitness xr-660 marki Hertz ☆

Rower spiningowy fitness xr-660 marki Hertz Najniższa Cena Online

☆ Rower spiningowy fitness xr-660 marki Hertz - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hertz
 • Nazwa produktu: Rower spiningowy fitness xr-660 marki Hertz
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower spinningowy z płynną Magnetyczną regulacją oporu pozwala na dopasowanie ćwiczenia do jednostkowych potrzeb i możliwości. Paskowy napęd zezwala na niezwykle cichą pracę urządzenia. Umożliwia to ćwiczenie przy jednoczesnym oglądaniu telewizji czy słuchaniu muzyki.

  Korpus pokrywy jest dodatkowo wyciszony. Posiada systemy: Transportu Tilt'n'Carry, poziomowania Easy Horizon, łatwej regulacji Pull&Adjust, regulacji siodełka 2D Adjust. Rozmiary artykułu: Wysokość 104 cm, szerokość 51 cm, długość 123 cm.

  Waga produktu: 48 kg. Maksymalna waga osoby ćwiczącej: 150 kg....


☆ Rower spinningowy HAMMER Racer ☆

Rower spinningowy HAMMER Racer Najniższa Cena Online

☆ Rower spinningowy HAMMER Racer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Rower spinningowy HAMMER Racer
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower spiningowy HAMMER RACER Nr katalogowy: 4863 Dynamiczny trening wytrzymałościowy zapewniający spalanie tłuszczu w prędkich sekwencjach. Pokaźna dawka szybkiego treningu Zacznij pedałować, a jednocześnie kontroluj szybkość przy pomocy nowoczesnego hamulca magnetycznego.

  Speedbike Racer wzmocni mięśnie łydek i ud, a także pozwoli Ci spalić sporo kalorii. Twój układ sercowo-naczyniowy będzie wzmacniany z każdym prędkim treningiem. Podczas ćwiczeń zaangażowane są jeszcze mięśnie tułowia z przednimi i bocznymi mięśniami brzucha.

  Zwłaszcza w trakcie powiększania tempa i jazdy na stojąco. Motywuj się muzyką i daj gazu. Pozwól doprowadzić się do najwyższej formy i przygotuj się na kolejny sezon rowerowy w domu, niezależnie od pogody.

  niedościgniona jakość: absolutnie cichy magnetyczny układ hamulcowy Rower został zaopatrzony w najkorzystniejszy, aktualnie przystępny, magnetyczny układ hamulcowy. W przeciwieństwie do filcowego układu hamulcowego rowery spiningowe z magnetycznym układem hamulcowym działają absolutnie bezgłośnie i bezobsługowo.

  Opór w trakcie treningu jest regulowany odległością między magnesami a kołem zamachowym. Im mniejszy dystans, tym pokaźniejszy opór i intensywniejszy trening. Ten typ kontroli oporu jest w pełni bezdotykowy, a zatem ponadto niezużywający się i bez niepokojących dźwięków.

  Bezstopniowy opór Przycisk ręcznej bezstopniowej regulacji oporu jestdostępny na ramie głównej. Trenuj tak intensywnie, jak chcesz! A jeśli zrobi się zbyt szybko, możesz natychmiast skorzystać z zatrzymania awaryjnego naciskając czerwone pokrętło i hamując tym samym koło zamachowe.

  Twój kokpit prędkości ekran komputera pokazuje: czas, dystans, spalone kalorie, puls, liczba obrotów / min. I szybkość. Zawsze będziesz o tym informowany na wyświetlaczu SCAN, ponieważ wszystkie wartości są wyświetlane naprzemiennie co 5 sekund.

  Dzięki funkcji Auto ON / OFF możesz rozpocząć trening natychmiast po nadepnięciu na pedały, a wszystkie wartości zaczynają się odliczać od zera w górę, do momentu zakończenia treningu. Funkcjonalny jest w dodatku trening z wykorzystaniem zaprogramowanych wartości, takich jak dystans lub kalorie.

  Wartości domyślne zaczynają automatycznie odliczać wstecz, a po osiągnięciu wartości zero rozlega się sygnał dźwiękowy. Komputer wymaga do działania dwóch baterii (typu AA / paluszki) i jest nieskomplikowany w obsłudze za pomocą dwóch przycisków.

  Multimedialna jazda na rowerze Umieść tablet lub smartfon w uchwycie i zacznij korzystać z multimediów. Aplikacje fitness BitGym i Kinomap (z funkcją kamery) proponują różne i motywujące trasy na żywo.

  Oczywiście możesz w trakcie ćwiczeń także włączyć muzykę albo obejrzeć najnowsze klipy na YouTube. Rozrywkę masz zapewnioną! Kontrola bicia serca w trakcie intensywnych sesji rowerowych bezapelacyjnie powinieneś trenować biorąc pod uwagę Twój puls i mieć na niego oko podczas treningu.

  Komputer treningowy proponuje specjalny program tętna. Program maksymalnie dba o Twoje bezpieczeństwo jeśli ustawisz górną granicę tętna i następnie ją przekroczysz, rozlegnie się sygnał dźwiękowy. Ponadto komputer jest wyposażony w chip, który umożliwia bezprzewodowe przesyłanie pulsu za pomocą opcjonalnie dostępnego pasa telemetrycznego.

  Stały dostęp do wody zabezpieczony dopełnianie płynów jest ważne! Twój bilans wodny pozostaje w równowadze nawet w trakcie ciężkich sekwencji treningowych. W oba uchwyty możesz włożyć wszystkie modne typy bidonów sportowych.

  Wyjątkowo bezpieczne pedały Speedbike Racer został zaopatrzony w płaskie pedały o wyjątkowej przyczepności, które można indywidualnie regulować do butów sportowych. Niezależnie od tego, czy chodzi o umiarkowany trening cardio, czy sportowy trening prędkości, sportowe pedały gwarantują maksymalny komfort, odporność na poślizg i sprawność choćby podczas długich sekwencji treningowych.

  doskonała symulacja i przygotowanie do kolejnego sezonu rowerowego! Oba pedały są zaopatrzone w regulowany kosz. Opcjonalnie możesz także trenować na Racerze z pedałami zatrzaskowymi SPD, (uzupełniające wyposażenie).

  starczy założyć buty rowerowe i mocniej pedałować. Cichy trening szybkościowy Sportowe sekwencje prędkości z nowoczesną technologią gwarantują dużo zabawy podczas treningu i czystej motywacji. Dzięki 20-kilogramowemu kołu zamachowemu, rowkowanemu paskowi napędowemu ze niesprężystym biegiem i wysokiej jakości łożyskom kulkowym masz do czynienia z fascynującymi treningami, które doprowadzą Cię do maksymalnej efektywności.

  Dzięki bezszelestnemu działaniu urządzenia, możesz się w pełni skupić na treningu. Możesz więc pedałować o każdej porze dnia i nocy, a irytujące odgłosy nikomu nie będą przeszkadzać. Tak więc nic nie stoi na przeszkodzie, żeby w każdym momencie podnieść Ci poziom adrenaliny!

  odpowiedni dla Ciebie Wysokość siedzenia można regulować w pionie 11 razy i wyśmienicie dostosowuje się do Twojego wzrostu. Za pomocą kilku prostych ruchów możesz na dodatek ustawić siodełko w poziomie i przesuwając je do Twojej ulubionej pozycji.

  Po prostu poluzuj śrubę i stosownie przesuń siodełko. Wyjątkowo poręczne - siodełko można na dodatek regulować pod kątem. Aby trenować nieprzeciętnie i wygodnie, możesz w mgnieniu oka wyregulować wysokość sportowej kierownicy (7-krotna regulacja).

  przeciwpoślizgowe uchwyty są komfortowe i nie powodują pocenia. Po treningu można z łatwością wytrzeć powierzchnię kierownicy wilgotną szmatką. Jednostajne i bezpieczne Dzięki 4-punktowemu systemowi podparcia i stopkom z regulacją wysokości można urządzenie znakomite wypoziomować i zagwarantować sobie stabilność w trakcie treningu.

  Wysokiej jakości i kompaktowa kompozycja (dł. X szer. X wys.: 115 x 50 x 134 cm) gwarantuje poczucie bezpieczeństwa nawet w trakcie prędkich sesji i konkretnych uderzeń pedałów w pozycji stojącej. Wyposażony w dwie wysokiej jakości rolki transportowe na przedniej podstawie, możesz przenieść rower stacjonarny w wybrane miejsce i oddać się kompletnie trenowaniu.

  Funkcje komputera: Pomiar pulsu przez pas telemetryczny (opcja) Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: możliwość ustawienia górnej granicy tętna liczba wyświetlanych funkcji równocześnie: 6 Uchwyt na tablet Zasilanie: bateria ( AA+ ) informacje techniczne: usztywnione łożyska kulkowe System hamowania: system hamowania z magnesem trwałym Ręczne ustawianie oporu System napędu: pas rowkowany Waga koła zamachowego: 20 kg Wolnobieg rowerowy: ostre koło Ręczne ustawianie oporu Uchwyty na bidony Zasilanie: baterie Max.waga użytkownika: 130 kg rozmiary (dł.szer.wys.): 115 x 50 x 134 cm Kolor: czarny Waga: 55 kg Regulacja kierownicy: pionowa / pozioma Regulacja siedzenia: pionowa / pozioma / pod kątem Rolki transportowe Pozostałe informacje: Gwarancja domowa 36 miesięcy Paragon albo faktura vat Numer katalogowy: 4863 wysyłka gratis Nie znalazłeś towaru który Cię interesuje $86 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.


☆ Ovicx Rower magnetyczny q200c ☆

Ovicx Rower magnetyczny q200c Najniższa Cena Online

☆ Ovicx Rower magnetyczny q200c - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Ovicx
 • Nazwa produktu: Ovicx Rower magnetyczny q200c
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis roweru:


  Bluetooth: Nie
  Czujniki styku pomiaru tętna: Tak
  EAN: 6971771029122
  Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji
  Głębokość opakowania: 225 mm
  Głębokość produktu: 1136 mm
  Kod Producenta: Q200C
  kolor produktu: Czarny, Szary
  Kółka transportowe: Tak
  ilość obsługiwanych baterii: 2
  Maksymalna waga użytkownika: 110 kg
  Monitor wydajności: Tak
  Możliwość złożenia: Nie
  Oparcie: Nie
  Paski na nogi: Tak
  Prezentacja video: https://www.youtube.com/watch?v=IdWl6uwxCkc
  Prezentacja video 2: https://youtu.be/nkWcbn6d2ig
  Regulacja wysokości uchwytu: Tak
  regulowana siła oporu: Tak
  regulowane siodełko: Pionowy/stopnie
  typ zasilania: Bateria
  System jazdy: Pasek klinowy
  System oporu: Magnetyczny
  Szerokość opakowania: 1040 mm
  Szerokość produktu: 572 mm
  rodzaj kontroli: Obrotowy
  wariant obsługiwanych baterii: AAA
  wariant artykułu: Rower spiningowy
  wariant regulacji oporu: Ręczny
  Uchwyt na smartfon/tablet: Tak
  Waga koła zamachowego: 6,5 kg
  Waga towaru: 37,2 kg
  Waga wraz z opakowaniem: 41,7 kg
  zaimplementowany wyświetlacz: Tak
  Wyściełane siedzenie: Tak
  Wysokość opakowania: 860 mm
  Wysokość produktu: 1107 mm
  Wyświetlone cechy treningu: Cadence, szybkość, Dystans, Czas, Kalorie

☆ Rower spinningowy OVICX Q210B Biały (6975285611057) ☆

Rower spinningowy OVICX Q210B Biały (6975285611057) Najniższa Cena Online

☆ Rower spinningowy OVICX Q210B Biały (6975285611057) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Ovicx
 • Nazwa produktu: Rower spinningowy OVICX Q210B Biały (6975285611057)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:


  Aplikacje sportowe: Zwift, Kinomap
  Bluetooth: Tak
  EAN: 6975285611040
  Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji
  Głębokość produktu: 1060 mm
  Kod Producenta: Q210B (black)
  Kolor podświetlenia: Biały/Niebieski/Zielony/Żółty/Czerwony
  kolor produktu: Czarny
  Kółka transportowe: Tak
  Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
  Monitor produktywności: Tak
  Możliwość złożenia: Nie
  Oparcie: Nie
  Paski na nogi: Tak
  Podświetlenie LED: Tak
  Prezentacja video: https://youtu.be/CxnH37Jz1GA
  dostosowywana siła oporu: Tak
  regulowane siodełko: Pionowy/poziomy
  typ opakowania: Pudełko
  System jazdy: Pasek klinowy
  System oporu: Magnetyczny
  Szerokość produktu: 598 mm
  wariant kontroli: Obrotowy
  wariant produktu: Rower spiningowy
  typ regulacji oporu: Ręczny
  Waga artykułu: 40 kg
  zastosowany wyświetlacz: Nie
  Wi-Fi: Tak
  Wyściełane siedzenie: Tak
  Wysokość artykułu: 1130 mm
  Wyświetlone parametry treningu: Tętno

☆ Rower spinningowy sw2102 marki Hms ☆

Rower spinningowy sw2102 marki Hms Najniższa Cena Online

☆ Rower spinningowy sw2102 marki Hms - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Rower spinningowy sw2102 marki Hms
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower SW2102, to potężna maszyna, do wykonywania solidnego treningu spinningowego. Trening na rowerze stacjonarnym, zezwala na spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej i ulepszenie wydolności krążeniowo oddechowej. Po za tym w trakcie ćwiczeń, redukujemy poziom kortyzolu we krwi czyli hormonu stresu, a formujemy sporą dawkę serotoniny czyli hormonu szczęścia. Mówiąc wprost, dzięki regularnym ćwiczeniom nasze samopoczucie znacznie się poprawi. Mechaniczny opór, zezwala na uzyskanie maksymalnie pokaźnego obciążenia. Gałka do ustawienia oporu, jest jednocześnie hamulcem, starczy ją wcisnąć aby zatrzymać w całości, koło zamachowe o wadze 15 kg. SW2102 charakteryzuje potężna konstrukcja, wygoda i funkcjonalność. Dzięki stalowym profilom i stopkom poziomującym, maszyna jest nad wyraz stabilna i bezpieczna. Ponadto, w tym modelu został zaimplementowany amortyzator, przy kolumnie siodełka. Zwiększa komfort użytkowania, w trakcie najmocniej intensywnych treningów. Wygodne siedzisko oraz specjalnie wyprofilowana kierownica, z komfortowymi podłokietnikami, zagwarantuje komfortową pozycje. Siodełko i kierownica są dostosowywane w pionie i w poziomie, dlatego bez trudu każdy zbrata sprzęt do swych potrzeb. Oprócz tego, możliwa jest w dodatku, regulacja nachylenia siodełka. Ponadto komfortowe pedały z noskami i zapięciami, stabilną pozycje stopy, podczas treningu. Każdy na pewno zdaje sobie sprawę, że nawadnianie organizmu podczas treningu, jest nad wyraz ważne. Dzięki bidonowi, który został załączony do zestawu i specjalnemu uchwytowi, nie będzie to problem. Jakby tego wszystkiego było mało, komputer w tym modelu pozwala na połączenie się z aplikacją mobilną. Takie rozwiązanie, gwarantuje monitorowanie swoich treningów, a także postępów. Telefon lub tablet, umieścimy w specjalnym miejscu do tego asygnowanym. Model SW2102 HMS, przyciąga nie tylko swoją funkcjonalnością i zaletami technicznymi, lecz także pionierskim designem. Ten rower stanie na wysokości zadania, choćby najszczególniej wymagających użytkowników. Specyfikacja: typ oporu: mechaniczny wariant regulacji oporu: manualny ilość stopni regulacji oporu: regulacja płynna Waga koła zamachowego (kg): 15 Płaszczyzna regulacji siodełka: w pionie i poziomie, możliwość regulacji kąta nachylenia Sposób regulacji wysokości siodełka: skokowo, 5 poziomów co 3 cm Zakres odległości siodełko-pedały (mm): 750-880 Płaszczyzna regulacji kierownicy: w pionie i poziomie Sposób regulacji kierownicy: płynnie w pionie i poziomie Komputer (pomiar): czas: tak dystans: tak prędkość: tak puls: tak kalorie: tak ilość obrotów na minutę: tak wymiary wyświetlacza (mm): 50 x 75 Komputer (wyposażenie dopełniające): bluetooth: tak Wyposażenie dopełniające: odbiornik pasa telemetrycznego: tak pas telemetryczny w komplecie: nie miejsce na bidon: tak miejsce na urządzenie mobilne: tak stopki poziomujące: tak rolki albo kółka transportowe: tak amortyzator przy kolumnie siodełka bidon w zestawie rozmiary rowerka (rozłożony): długość (mm): 1225 szerokość (mm): 485 wysokość (mm): 1140 / 1215 z uchwytem na urządzenie przenośne Komputer (funkcje): obsługa aplikacji przenośnych: tak / Kinomap Maksymalna waga użytkownika (kg): 120 Waga produktu (kg): 33 Uwagi: Nie dedykowany do użytku komercyjnego Gwarancja 24 miesiące


☆ Hertz Rower spiningowy fitness xr-330 pro ☆

Hertz Rower spiningowy fitness xr-330 pro Najniższa Cena Online

☆ Hertz Rower spiningowy fitness xr-330 pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hertz
 • Nazwa produktu: Hertz Rower spiningowy fitness xr-330 pro
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower spinningowy firmy HERTZ-FITNESS nieprzeciętnie nada się do treningów kolarskich oraz interwałowych. XR-330 PRO posiada nietuzinkowy wygląd, a dzięki regulacji kierownicy i siodełka każdy użytkownik znajdzie dla siebie trafna pozycję.

  niezwykle dobra jakość wykonania i progresywny design to mocne zalety tego artykułu. Waga użytkownika wynosi aż 150 kg. XR-330 PRO wyposażony został w koło zamachowe o wadze 19 kg....


☆ Rower spinningowy mr-667kxd-w0, bt&app, biały marki Merach ☆

Rower spinningowy mr-667kxd-w0, bt&app, biały marki Merach Najniższa Cena Online

☆ Rower spinningowy mr-667kxd-w0, bt&app, biały marki Merach - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Merach
 • Nazwa produktu: Rower spinningowy mr-667kxd-w0, bt&app, biały marki Merach
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  spory wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa przesyłka.

☆ Rower treningowy stacjonarny spiningowy Hop-Sport Echo z wolnym biegiem ☆

Rower treningowy stacjonarny spiningowy Hop-Sport Echo z wolnym biegiem Najniższa Cena Online

☆ Rower treningowy stacjonarny spiningowy Hop-Sport Echo z wolnym biegiem - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hop-Sport
 • Nazwa produktu: Rower treningowy stacjonarny spiningowy Hop-Sport Echo z wolnym biegiem
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rower spiningowy z wolnym biegiem, koło zamachowe o wadze 18kg, regulowane siedzisko i kierownica w pionie i poziomie, rolki transportowe, hamulec awaryjny.

☆ Rower spiningowy SCUD SUROX koło 22 kg (5903839011061) ☆

Rower spiningowy SCUD SUROX koło 22 kg (5903839011061) Najniższa Cena Online

☆ Rower spiningowy SCUD SUROX koło 22 kg (5903839011061) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Scud
 • Nazwa produktu: Rower spiningowy SCUD SUROX koło 22 kg (5903839011061)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rower spinningowy SUROX
  • marka: SCUD
  • Model: Surox
  • System oporu: mechaniczny
  • Regulacja oporu: manualna
  • Koło zamachowe: 22 kg
  • Regulacja siedziska: w pionie, w poziomie
  • Max. Waga użytkownika: 150 kg

  OUTLET

  Towar outletowy, czyli pochodzący ze zwrotu konsumenckiego lub ekspozycji. Może mieć ślady skręcania, zarysowania, otarcia, pęknięcia plastikowych oraz opakowanie zastępcze.

  PW P1149 - Ślady skręcania, rysy, otarcia. Pęknięta pokrywa mechanizmu. Przerabiana przednia podstawa ( otwory).

  Opis artykułu

  Rower spinningowy został specjalnie zaprojektowany do Indor Cycling, czyli tzw. Kolarstwa halowego. Jest to niezwykle prosta i sprawna forma treningu aerobowego, ograniczająca praktycznie do minimum możliwość odniesienia kontuzji i optymalizuje nasze wyniki w pracy nad szczupłą sylwetką.

  właściwości techniczne
  • firma: SCUD
  • Model: Surox
  • System oporu: mechaniczny
  • Regulacja oporu: manualna
  • Koło zamachowe: 22 kg
  • Regulacja siedziska: w pionie i w poziomie
  • Wysokość siedziska od podłoża: 90 - 111 cm
  • Max. Waga użytkownika: 150 kg
  • rozmiary sprzętu: 129 x 62 x 122 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Waga sprzętu: 68 kg
  • rozmiary opakowania: 119 x 29 x 98 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Waga sprzętu z opakowaniem: 74 kg
  • Przeznaczenie: do użytkowania domowego (klasa H)
  • Instrukcja: w języku polskim
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • ponadto: dostosowywana kierownica, pedały z koszykiem, rolki transportowe, stopki poziomujące, koszyk na bidon

  funkcjonalny zarys kierownicy

  Kierownica w rowerze została specjalnie zaprojektowana, tak żeby trening był wygodny dla każdego użytkownika. Przyjęcie trafnej sylwetki do treningu zapewni regulacja kierownicy w kierunku pionowym i poziomym. Dodatkowo kierownica wyekwipowana jest w uchwyt na bidon  Pozioma i pionowa regulacja siedzenia

  Dzięki możliwości regulacji siedziska w poziomie oraz w pionie sprzęt można bez trudu dostosować do wzrostu różnych użytkowników.

  Zdajemy sobie sprawę z faktu jak ważnym czynnikiem podczas codziennego treningu jest właściwa postawa i wygodne siedzenie. Dlatego materiały zaimplementowane w naszym siedzisku wyraźnie polepszają komfort w trakcie treningu.


  Płynna regulacja oporu z dociskiem

  dostosowanie obciążenia do jednostkowych potrzeb zapewni płynna regulacja oporu. Regulację można wykonywać nie przerywając treningu.

  Rolki transportowe i stopki poziomujące

  Dzięki wbudowanym rolkom transportowym w przednim stabilizatorze nie będzie żadnego problemu z przetransportowaniem rowerka. Stabilizator przedni i tylny zostały wyekwipowane w stopki poziomujące. Dzięki nowoczesnemu systemowi czterech stopek nie będzie problemu z wypoziomowaniem rowerka choćby na nad wyraz nierównych podłogach.

  awiają komfort w trakcie treningu.Podobne zestawienia:


Najtańsze rowery treningowe spinningowe do 2000 zł – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze rowery treningowe spinningowe do 2000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich rowerów stacjonarnych spinningowych do 2000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Rower treningowy stacjonarny spiningowy Hop-Sport Echo z wolnym biegiem ☆

Rower treningowy stacjonarny spiningowy Hop-Sport Echo z wolnym biegiem Najniższa Cena Online

☆ Rower treningowy stacjonarny spiningowy Hop-Sport Echo z wolnym biegiem - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hop-Sport
 • Nazwa produktu: Rower treningowy stacjonarny spiningowy Hop-Sport Echo z wolnym biegiem
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rower spiningowy z wolnym biegiem, koło zamachowe o wadze 18kg, regulowane siedzisko i kierownica w pionie i poziomie, rolki transportowe, hamulec awaryjny.

☆ Hertz Rower spiningowy fitness xr-330 pro ☆

Hertz Rower spiningowy fitness xr-330 pro Najniższa Cena Online

☆ Hertz Rower spiningowy fitness xr-330 pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hertz
 • Nazwa produktu: Hertz Rower spiningowy fitness xr-330 pro
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower spinningowy marki HERTZ-FITNESS świetnie nada się do treningów kolarskich oraz interwałowych. XR-330 PRO ma nietuzinkowy wygląd, a dzięki regulacji kierownicy i siodełka każdy użytkownik wyszuka dla siebie stosowna pozycję.

  wyjątkowo dobra jakość wykonania i nowoczesny design to konkretne mocne strony tego artykułu. Waga użytkownika wynosi aż 150 kg. XR-330 PRO zaopatrzony został w koło zamachowe o wadze 19 kg....


☆ Rower spinningowy c4604 marki Body sculpture ☆

Rower spinningowy c4604 marki Body sculpture Najniższa Cena Online

☆ Rower spinningowy c4604 marki Body sculpture - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Body Sculpture
 • Nazwa produktu: Rower spinningowy c4604 marki Body sculpture
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower spinningowy C4604 firmy Body Sculpture to progresywny sprzęt treningowy do użytku domowego. Nie musisz już tracić czas na wyjścia i dojazdy na siłownię. Trening wykonasz we własnym domu niezależnie od pogody czy godziny. Jazda na rowerze spinningowym odciąża stawy poprzez co jest wspaniałą propozycją dla osób chcących zrzucić zbędne kilogramy. Systematyczne treningi przyspieszają metabolizm co wpływa na proces odchudzania, a dzięki C4604 możesz wykonywać je we własnym domu.

  Rower posiada koło zamachowe o wadze 13 kg. Zapewnia ono płynny ruch, dzięki temu jazda będzie komfortowa. Wyprofilowana kierownica pokryta została przeciwpoślizgowym materiałem. Dzięki czemu zrównoważenie utrzymasz ją choćby w trakcie bardzo intensywnych treningów. C4604 to sprzęt dla osób zarówno niskich jak i wysokich. Prędko i bez problemów ustawisz wysokość siodełka, kierownicy, i ich odległość od siebie. W przeciwieństwie do większości rowerów treningowych, sprzęt posiada cztery nóżki poziomujące. Dzięki temu masz gwarancję,dobrze ustawiony, będzie zrównoważony w trakcie jazdy. Kółka transportowe umieszczone z przodu roweru proste przemieszczanie go.

  Na ramie umieszczona jest gałka, przy pomocy której możesz stopniować obciążenie. Jeżeli potrzebujesz zatrzymać się, iż ją wciśniesz i koło przestanie się obracać. Prostota tego mechanizmu zapewnia maksymalne bezpieczeństwo w trakcie jazdy. Na pedałach znajdują się regulowane koszyki kolarskie. Dzięki czemu w trakcie jazdy pracuje większa liczba mięśni.

  dane technologiczne:

  • rozmiary: 115 x 51 x 120 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Waga koła zamachowego: 13 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 125 kg
  • Kolor obudowy: czarny z czerwonymi elementami
  • Gwarancja: 2 lata
  • certyfikaty: EN957, komputer certyfikat CE i jest zgodny z unijną dyrektywą ROHS
  • Przeznaczenie do użytku domowego


☆ Rower spinningowy sw2102 marki Hms ☆

Rower spinningowy sw2102 marki Hms Najniższa Cena Online

☆ Rower spinningowy sw2102 marki Hms - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Rower spinningowy sw2102 marki Hms
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower SW2102, to mocna maszyna, do wykonywania potężnego treningu spinningowego. Trening na rowerze stacjonarnym, zezwala na spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej oraz ulepszenie wydolności krążeniowo oddechowej. Po za tym w trakcie ćwiczeń, redukujemy poziom kortyzolu we krwi czyli hormonu stresu, a generujemy sporą dawkę serotoniny czyli hormonu szczęścia. Mówiąc wprost, dzięki regularnym ćwiczeniom nasze samopoczucie istotnie się poprawi. Mechaniczny opór, umożliwia uzyskanie maksymalnie pokaźnego obciążenia. Gałka do ustawienia oporu, jest jednocześnie hamulcem, starczy ją wcisnąć żeby zatrzymać w całości, koło zamachowe o wadze 15 kg. SW2102 cechuje solidna konstrukcja, wygoda i funkcjonalność. Dzięki stalowym profilom oraz stopkom poziomującym, maszyna jest wyjątkowo zrównoważona i bezpieczna. Na dodatek, w tym modelu został zaimplementowany amortyzator, przy kolumnie siodełka. Zwiększa komfort stosowania, podczas najbardziej intensywnych treningów. Komfortowe siedzisko, a także specjalnie wyprofilowana kierownica, z komfortowymi podłokietnikami, zapewnia wygodną pozycje. Siodełko i kierownica są regulowane w pionie i w poziomie, dlatego bez trudu każdy zbrata sprzęt do swych potrzeb. Oprócz tego, realna jest dodatkowo, regulacja nachylenia siodełka. Na dodatek wygodne pedały z noskami i zapięciami, stabilną pozycje stopy, w trakcie treningu. Każdy niewątpliwie zdaje sobie sprawę, że nawadnianie organizmu podczas treningu, jest wyjątkowo ważne. Dzięki bidonowi, który został załączony do zestawu i specjalnemu uchwytowi, nie będzie to problem. Jakby tego wszystkiego było niewiele, komputer w tym modelu umożliwia połączenie się z aplikacją mobilną. Takie rozwiązanie, zapewnia monitorowanie swych treningów i postępów. Telefon albo tablet, umieścimy w specjalnym miejscu do tego dedykowanym. Model SW2102 HMS, przyciąga nie tylko swoją funkcjonalnością i zaletami technicznymi, ale także nowatorskim designem. Ten rower spełni oczekiwania, nawet najszczególniej wymagających użytkowników. Specyfikacja: wariant oporu: mechaniczny typ regulacji oporu: manualny liczba poziomów regulacji oporu: regulacja płynna Waga koła zamachowego (kg): 15 Płaszczyzna regulacji siodełka: w pionie i poziomie, możliwość regulacji kąta nachylenia Sposób regulacji wysokości siodełka: skokowo, 5 poziomów co 3 cm Zakres odległości siodełko-pedały (mm): 750-880 Płaszczyzna regulacji kierownicy: w pionie i poziomie Sposób regulacji kierownicy: płynnie w pionie i poziomie Komputer (pomiar): czas: tak dystans: tak szybkość: tak puls: tak kalorie: tak liczba obrotów na minutę: tak wymiary wyświetlacza (mm): 50 x 75 Komputer (wyposażenie dodatkowe): bluetooth: tak Wyposażenie uzupełniające: odbiornik pasa telemetrycznego: tak pas telemetryczny w komplecie: nie miejsce na bidon: tak miejsce na urządzenie przenośne: tak stopki poziomujące: tak rolki lub kółka transportowe: tak amortyzator przy kolumnie siodełka bidon w pakiecie wymiary rowerka (rozłożony): długość (mm): 1225 szerokość (mm): 485 wysokość (mm): 1140 / 1215 z uchwytem na urządzenie mobilne Komputer (funkcje): obsługa aplikacji przenośnych: tak / Kinomap Maksymalna waga użytkownika (kg): 120 Waga produktu (kg): 33 Uwagi: Nie przeznaczony do korzystania komercyjnego Gwarancja 24 miesiące


☆ Rower spinningowy SCUD 509 ☆

Rower spinningowy SCUD 509 Najniższa Cena Online

☆ Rower spinningowy SCUD 509 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Scud
 • Nazwa produktu: Rower spinningowy SCUD 509
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  SCUD 509 to niezwykle cichy i stabilny rower stacjonarny z mechanicznym systemem oporu.

  Spinning zaopatrzony został w wielofunkcyjny komputer z czytelnym wyświetlaczem, byś w trakcie treningu mógł na bieżąco kontrolować tak ważne parametry jak m.in. Dystans, spalone kalorie, czas itp. Dzięki specjalnym sensorom umieszczonym w kierownicy będziesz mógł kontrolować swój aktualny puls.

  zaimplementowane w spinningu koło zamachowe o wadze aż 15 kg w połączeniu z możliwością regulacji oporu sprawi, iż nie tylko zaspokoi on kryteria początkujących lecz także zaawansowanych użytkowników. Potężna konstrukcja umożliwia używanie z roweru osobom o wadze choćby do 150 kg.

  Oferowany poprzez nas sprzęt ma także regulowane siedzisko w pionie i na dodatek w poziomie więc spełni oczekiwania on zarówno dla wysokich jak i niskich użytkowników. Dodatkowym atutem jest regulacja wysokości kierownicy.

  Rower treningowy także łatwo wypoziomujemy w pomieszczeniu z nierówną posadzką dzięki regulowanym tylnym stopkom. Chcąc po treningu przenieść sprzęt w inne miejsce nie musimy się martwić, jego podnoszeniem, gdyż przednie stopki zostały wyposażone w rolki transportowe.

  OUTLET

  Towar outletowy, czyli pochodzący ze zwrotu konsumenckiego albo ekspozycji. Może mieć ślady skręcania, zarysowania, otarcia, pęknięcia plastikowych oraz opakowanie zastępcze.

  PW P1187- Śłady skręcania, rysy, otarcia, możliwe odkształcenia na kierownicy. Pęknięta plastikowa maskownica i pęknięta plasikowa tuleja przy kierownicy.

  Najważniejsze dane:


  • profesjonalny rower spinningowy o masywnej i zrównoważonej ramie z kołem zamachowym 15 kg
  • dedykowany dla początkujących, jak i dla profesjonalistów
  • Maksymalna waga użytkownika 150 kg
  • Łatwy montaż
  • Cicha praca


Podsumowanie, czyli jaki stacjonarny rower treningowy spinningowy do 2000 zł najlepszy?


Najlepszy stacjonarny rower treningowy spinningowy do 2000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy stacjonarny rower treningowy spinningowy do 2000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane rowery stacjonarne – TOP7 wrzesień 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji rowerów stacjonarnych spinningowych do 2000 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych treningowych rowerów typu stacjonarnego.


Powiązania tematyczne:

 • jaki stacjonarny rower treningowy spinningowy do 2000 zł opinie i efekty,
 • dobre rowery treningowe spinningowe do 2000 zł cena,
 • ranking rowerów stacjonarnych spinningowych do 2000 zł,
 • stacjonarny rower treningowy spinningowy do 2000 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o rowerach stacjonarnych spinningowych do 2000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o rowerach stacjonarnych spinningowych do 2000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o rowerach stacjonarnych spinningowych do 2000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki stacjonarny rower treningowy spinningowy do 2000 zł najlepszy? Który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych rowerach stacjonarnych spinningowych do 2000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z rowerami treningowymi spinningowymi do 2000 zł do domowych ćwiczeń, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie rowery treningowe spinningowe do 2000 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z rowerami treningowymi spinningowymi do 2000 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach rowery treningowe spinningowe do 2000 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *