FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking rowerów stacjonarnych spinningowych do 10000 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Treningowe rowery stacjonarne / Ranking rowerów stacjonarnych spinningowych do 10000 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych rowerów stacjonarnych spinningowych do 10000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych rowerów stacjonarnych spinningowych do 10000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych treningowych rowerów typu stacjonarnego.

O czym dowiesz się w poradniku?

Jakie rowery treningowe spinningowe do 10000 zł najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane rowery treningowe spinningowe do 10000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking rowerów stacjonarnych spinningowych do 10000 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Rower spinningowy i.spada ii race bluetooth h9356i + kod rabatowy + pomoc experta tel 792792160 marki Bh fitness ☆

Rower spinningowy i.spada ii race bluetooth h9356i + kod rabatowy + pomoc experta tel 792792160 marki Bh fitness Najniższa Cena Online

☆ Rower spinningowy i.spada ii race bluetooth h9356i + kod rabatowy + pomoc experta tel 792792160 marki Bh fitness - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Rower spinningowy i.spada ii race bluetooth h9356i + kod rabatowy + pomoc experta tel 792792160 marki Bh fitness
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  cechy techniczne cechy komputera mocne strony

☆ Rower spiningowy Toorx BRX-3500 ☆

Rower spiningowy Toorx BRX-3500 Najniższa Cena Online

☆ Rower spiningowy Toorx BRX-3500 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Toorx
 • Nazwa produktu: Rower spiningowy Toorx BRX-3500
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  atrybuty technologiczne
  atrybuty komputera

☆ Rower spinningowy tdf 10.0 marki Proform ☆

Rower spinningowy tdf 10.0 marki Proform Najniższa Cena Online

☆ Rower spinningowy tdf 10.0 marki Proform - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ProForm
 • Nazwa produktu: Rower spinningowy tdf 10.0 marki Proform
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower spinningowy TDF 10.0 firmy ProForm(R) to konkretny rower spinningowy zaprojektowany do stosowania domowego. Wyposażony został we wszystkie atrybuty i funkcje potrzebne do przeprowadzenia mistrzowskiego treningu kolarskiego.

  w dodatku, rower posiada 10 calowy, kolorowy wyświetlacz dotykowy zapewniający niesamowite przeżycia podczas treningu. Na wyświetlaczu skontrolujesz właściwości treningu i wybierzesz program treningowy z biblioteki iFit(R).

  Do roweru załączone jest roczne członkostwo iFit dla jednego użytkownika. Ekran: 10" kolorowy, dotykowy. Kontroluje parametry treningu i zezwala na wybór programów treningowych. Pokaźny kąt widzenia wyświetlacza pozwala swobodnie odczytywać szybkość, dystans, czas, puls i spalanie kalorii.

  KLAWISZE szybkiEGO DOSTĘPU: przystosuj poziom oporu przy pomocy jednego przycisku. Jest on umiejscowiony w zasięgu ręki użytkownika, żeby jeszcze luźnoj kontrolować przebieg treningu i możliwość zmiany ustawień.

  PROGRAMY TRENINGOWE: Z członkostwem iFit otrzymujemy dostęp do ponad 11 000 video treningów z trenerami personalnymi. IFit daje Ci możliwość bezpłatnego przetestowania wszelkich funkcji platformy przez 30 dni.

  PEDAŁY: Wyprofilowane, antypoślizgowe pedały z regulowanymi paskami bezpieczeństwa to gwarancja bezpieczeństwa i wygody w czasie treningu. SIODEŁKO: znaczne i miękkie siodełko zagwarantuje wygodny trening.

  Siodełko jest regulowane w pionie i poziomie, co pozwala na idealne przypasowanie dla osób niskich i wysokich. KOŁO ZAMACHOWE: Koło zamachowe o wadze 10 kg gwarantuje płynny i stabilny ruch a trening staje się błogi i produktywny.

  TRENUJ DŁUŻEJ, BEZ POTU!: Korzystaj z komfortu jaki daje wentylator. Umieszczony jest na konsoli głównej, blisko Twojego ciała, abyś mógł odczuć przyjemy chłód podczas realizowania ćwiczeń. Dzięki przyciskom prędkiego dostępu możesz regulować i przypasowywać poziomy nawiewu w zależności od własnych preferencji.

  UCHWYT NA BIDON: Nawadnianie organizmu w trakcie treningu jest niezbędne, dlatego również dwa uchwyty na bidon znajdują się w zasięgu ręki użytkownika, żeby w każdym momencie treningu można było po nie sięgnąć.

  KÓŁKA TRANSPORTOWE: Przemieszczaj swój rower bez najmniejszego problemu. Dzięki kółkom transportowym umieszczonym z przodu roweru, transport jest nadzwyczaj prosty. MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA: potężna budowa roweru asygnowana jest dla użytkowników o masie ciała nieprzekraczającej 150 kg.

  informacje technologicznE: wyświetlacz: 10'' kolorowy, dotykowy Opór: magnetyczny SMR(TM) Silent Magnetic Resistance Waga koła zamachowego: 10 kg Regulacja nachylenia: w dwóch płaszczyznach od -20 do +20% Siodełko: wyprofilowane, z możliwością regulacji poziomej i pionowej rozmiary siodełka: 26 x 15 cm Maksymalna odległość siodełko-pedał: 91 cm znikoma odległość siodełko-pedał: 59,6 cm Kierownica: wyprofilowana, z powłoka antypoślizgową Pomiar pulsu: rower zaimplementowany odbiornik Bluetooth kompatybilny z napiersiowym pasem telemetrycznym do bezprzewodowego pomiaru pulsu (pas do kupienia osobno) Dodatki: podwójny uchwyt na bidon, wentylator Kółka transportowe, stopki poziomujące wymiary sprzętu: 163 x 64 x 142 cm Waga towaru: 55 kg Maksymalna waga użytkownika: 150 kg Przeznaczenie: użytek domowy Gwarancja: 2 lata BIEGAJ PO CAŁYM ŚWIECIE!

  - CZŁONKOSTWO IFIT(R): iFit daje możliwość skorzystania z ponad 11 000 przeróżnych programów treningowych nagranych w jakości HD. Każdy trening prowadzony jest przez trenera personalnego, a regulacja szybkości czy nachylenie dostosowywane jest samoczynnie w zależności od wybranej trasy biegowej.

  iFit daje Ci możliwość bezpłatnego przetestowania wszelkich funkcji platformy przez 30 dni. Po upływie tego czasu należy wykupić przedłużenie dostępu w wersji Family lub Individual, by nadal radować się nieograniczoną ilością treningów.

  iFit to aktualnie najprężniej rozwijająca się platforma fitness na świecie. Na dzień dzisiejszy treningi prowadzi ponad 200 certyfikowanych trenerów z całego świata, a biblioteka ma blisko 11 tysięcy filmów nagranych w jakości HD.

  Regulacja szybkości sprzętu czy nachylenie regulowane jest automatycznie w zależności od wybranej trasy. Treningi podzielone są na różne typy aktywności: chodzenie, bieganie, wspinaczka, marszobiegi, jazda na rowerze, wioślarstwo, ćwiczenia eliptyczne, ogólnorozwojowe, jogę i inne aktywności.

  Każdy z treningów prowadzony jest poprzez fachowego trenera, który na bieżąco instruuje jak wykonywać ćwiczenie, opowiada także atrakcyjne historie o miejscu w którym się znajduje oraz motywuje do dawania z siebie 100%.

  Biblioteka treningów jest rozbudowana i duża a odfiltrowanie ich nieskomplikowane i instynktowne. W poszukiwaniu świetnego zestawu ćwiczeń możesz ustawić ulubionego trenera, miejsce w którym chcesz trenować, typ treningu czas czy jego intensywność.

  produkowany trening możesz oznaczyć jako ulubiony, dodać do kalendarza oraz ocenić. Na karcie treningu znajdziesz również opis miejsca, profil trasy (diagram wzniesień) oraz orientacyjne tempo z jakim trener będzie poruszał się podczas trwania ćwiczeń.

  Lista funkcji jest stale poszerzana i poprawiana. Jeżeli posiadasz pas do pomiaru tętna na klatkę piersiową albo na rękę w technice Bluetooth to możesz wykorzystać go do treningu iFit. W najnowszej aktualizacji wprowadzono opcję Active Pulse HR Training.

  Oznacza to, iż bieżnia czy rower automatycznie wyszuka Twoje urządzenie pomiarowe i zintegruje trening tak, abyś znajdował się w optymalnej strefie tętna. Dobranie treningu to równocześnie spadek lub wzrost szybkości jak i nachylenia urządzenia które to obsługuje.

  w efekcie, ten sam trening będzie bardziej wymagający dla osoby z lepsza kondycją fizyczną albo łatwiejszy dla osoby mniej wytrenowanej. W trakcie trwania treningu z prawej strony wyświetlacza pojawia się tablica uczestników Leaderboard w którym wyświetlani są inni uczestnicy biorący udział w biegu.

  Na bieżąco możesz obserwować jak pniesz się w górę i zdobywasz kolejne miejsce w wyścigu. Poczuj się jak zawodnik i zmotywuj do pokonywania kolejnych użytkowników. IFit to społeczność ludzi, którzy mają wspólny cel: zdrowe i aktywne życie.

  iFit aktywnie wyszykuje zróżnicowane sposoby aby nas wydajnie Cię motywować do ruchu. Jednym z nich jest motywowanie społeczności do Wyzwań, za których ukończenie uzyskujesz odznaki. Zawsze, kiedy uda Ci się ukończyć wyzwanie otrzymasz wiadomość z gratulacjami, a także przydatnymi wskazówkami dotyczącymi treningów i konkretną dawkę motywacji.

  na dodatek za ukończenie wyzwań użytkownik może otrzymać ciekawe nagrody, przykładowo: 100 treningów - unikatowa koszulka iFIT 200 treningów - bezpłatny miesiąc treningów dodany do Twojego konta 300 treningów -flaga iFIT 400 treningów - karta podarunkowa do sklepu iFIT o wartości 100$ 500 treningów - nieszablonowa bluza iFIT i udział w losowaniu wycieczki do studio iFIT w Utah W iFit możesz uruchomić Playlistę, która będzie Ci towarzyszyć podczas ćwiczeń.

  Użytkownicy posiadają dostęp do kilku list, począwszy od energetycznej, motywującej do kardio i ćwiczeń siłowych przez rock, do spokojnej i stonowanej muzyki świetnej do medytacji i jogi czy rozciągania, aby pomóc Ci skoncentrować się i rozluźnić.

  Każdy Twój trening jest kopalnią wiedzy. Statystyki możesz podglądać jednocześnie podczas jak i po zakończeniu ćwiczeń. Na bieżąco widzisz jaki procent trasy pokonałeś, czas, tempo czy szacowane spalanie kalorii.

  dzięki czemu możesz analizować i udoskonalać swoje wyniki. Ważne, by użytkownik posiadał dostęp do Internetu. Tylko dzięki aktywnemu połączeniu sprzętu z siecią wifi będzie można korzystać z treningów iFit.

  Jeżeli połączenie będzie nieaktywne, użytkownik będzie mógł korzystać jedynie z trybu manualnego. PROGRAMY TRENINGOWE - WERSJA Z AKTYWNYM CZŁONKOSTWEM: Z aktywnym członkostwem iFit dostępne jest ponad 11 000 treningów.

  Podobnie jak w wersji podstawowej mamy możliwość korzystania z treningów w różnych kategoriach, jednak ilość programów, długość trwania i ich różnorodność jest ewidentnie obszerniejsza. Każdy z treningów (z wyjątkiem trybu manualnego i projektowanego przez użytkownika na mapie) prowadzony jest przez trenera, który instruuje jak biegać, lub jakiej techniki używać podczas wykonywania ćwiczeń.

  TRENINGI W TERENIE: Treningi podzielone są na przeróżne typy aktywności: chodzenie, bieganie, marszobiegi, jazdę na rowerze, ćwiczenia eliptyczne oraz ćwiczenia ogólnorozwojowe poza zakupionym sprzętem.

  Użytkownik może wybierać z kategorii takich jak: linia treningów (długi odcinek podzielony na krótsze filmy), ćwiczenie prędkości, utrata wagi, interwały, solidność. W trakcie biegu z trenerem, na bieżąco zachęca on do dalszego trenowania, a także opowiada historię i ciekawostki danego regionu.

  Cały czas instruuje nas jak biegać, na co uważać, jakiej techniki biegu używać w zależności od ukształtowania terenu. Bieżnia sama dopasowuje prędkość i nachylenie zgodnie z trasą po której biegniemy, możemy jednak cały czas ją przypasowywać (zniżać albo powiększać wartości) według naszego uznania.

  SPALANIE KALORII (CALORIE BURN): Głównymi założeniami programów jest stopniowanie wysokości i prędkości w celu maksymalizacji spalanych kalorii. Programy zakładają podbiegi przy maksymalnej wartości nachylenia.

  ZMIANA NACHYLENIA (INCLINE): Treningi typu Incline to ćwiczenie podbiegów lub inaczej trening z nachyleniem. Program charakteryzuje się dużą zmiennością (od ujemnych po maksymalną wartość) i częstotliwością zmian wysokości.

  Celem treningu jest powiększenie pułapu tlenowego i ułatwienie biegania na najróżniejszym terenie. STUDIO CLASSES(TM): Dzięki tym treningom użytkownik ma możliwość uczestniczyć w zajęciach grupowych u siebie w domu.

  Trenerzy wraz z innymi uczestnikami wykonują rozmaite ćwiczenia i zadania na potężnych sprzętach. TRENINGI SIŁOWE: Trener pomaga wykonać skuteczny trening siłowy. Wybrać można ćwiczenia na górne lub dolne partie ciała, brzuch, oraz całość.

  REGENERACJA: pakiet treningów, które wspomagają cykl regeneracji organizmu. Użytkownik może wybierać spośród jogi, ćwiczeń rozciągających i polepszających mobilność i spacerów lub biegów regenerujących.

  INTERNATIONAL: Zbiór treningów przystępnych w języku chińskim, włoskim, hiszpańskim i francuskim. TRENINGI NA MAPIE: W wersji z aktywnym członkostwem iFit możemy sami wybrać miejsca, które znamy albo chcielibyśmy odwiedzić.

  Dodatkowym atutem programów z mapami jest możliwość obserwacji naszego biegu na mapie, widoku satelitarnym lub zdjęciach Google Street View. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży.

  Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Rower spinningowy s15i marki Nordictrack ☆

Rower spinningowy s15i marki Nordictrack Najniższa Cena Online

☆ Rower spinningowy s15i marki Nordictrack - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: NordicTrack
 • Nazwa produktu: Rower spinningowy s15i marki Nordictrack
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower spinningowy Commercial S15i to nieprzeciętny sprzęt przeznaczony do treningu kolarskiego. Wyposażony został we wszystkie atrybuty i funkcje konieczne do przeprowadzenia mistrzowskiego treningu kolarskiego. Rower ma 14 calowy, kolorowy wyświetlacz dotykowy gwarantujący niesamowite przeżycia podczas interaktywnego treningu iFit.

  ekran: 14" barwny, dotykowy. Kontroluje parametry treningu i pozwala na wybór programów treningowych. Spory kąt widzenia wyświetlacza pozwala swobodnie odczytywać prędkość, dystans, czas, puls i spalanie kalorii.

  KLAWISZE szybkiEGO DOSTĘPU: przystosuj swoją prędkość i nachylenie za pomocą jednego przycisku. Jest on umiejscowiony w zasięgu ręki użytkownika, by jeszcze swobodniej kontrolować przebieg treningu i możliwość zmiany ustawień.

  PROGRAMY TRENINGOWE: Z członkostwem iFit otrzymujemy dostęp do ponad 11 000 video treningów z trenerami personalnymi oraz automatyczną regulacją nachylenia w zależności od wybranej trasy. IFit daje Ci możliwość bezpłatnego przetestowania wszystkich funkcji platformy poprzez 30 dni.

  TRENUJ W RYTMIE swojej MUZYKI: Trening w rytmie ulubionej muzyki pozwala ćwiczyć jeszcze sprawniej. Podłącz odtwarzacz do głównej konsoli i trenuj w rytmie swej ulubionej muzyki. Trening stanie się miły dzięki głośnikom wbudowanym w konsole. Port audio kompatybilny z iPod®/MP3 pozwala na słuchanie muzyki z urządzeń zewnętrznych.

  TRENUJ DŁUŻEJ, BEZ POTU: Korzystaj z komfortu jaki daje wentylator AutoBreeze™. Umieszczony jest na konsoli głównej, blisko Twojego ciała, abyś mógł odczuć błogi chłód podczas wykonywania ćwiczeń. Dzięki przyciskom prędkiego dostępu możesz regulować i dopasowywać poziomy nawiewu w zależności od własnych preferencji.

  PRZYCISKI prędkiEJ ZMIANY NA UCHWYTACH: Możesz zmieniać opór podczas jazdy nie zmieniając pozycji, w której siedzisz. Przyciski masz cały czas pod ręką.

  KOŁO ZAMACHOWE: Koło o wadze 13 kg zapewnia stabilność sprzętu, oraz gwarantuje, że wykonasz na nim konkretny trening.

  WYPROFILOWANE SIODEŁKO: Sportowe siodełko zapewnia komfortowy trening. Ponadto mechanizm regulacji pozwala na zmianę wysokości siodełka, a także zmianę odległości między siodełkiem a pedałami a co za tym idzie, idealne dostosowanie położenia siodełka dla osób niskich i wysokich.

  PEDAŁY: funkcjonalnie wyprofilowane, przeciwpoślizgowe pedały z regulowanymi paskami bezpieczeństwa to gwarancja bezpieczeństwa i wygody w czasie treningu.

  UCHWYT NA BIDON: Nawadnianie organizmu podczas treningu jest niezbędne, dlatego też dwa uchwyty na bidon znajdują się w zasięgu ręki użytkownika, aby w każdym momencie treningu można było po nie sięgnąć.

  dołączonE HANTLE: Dzięki umieszczonym obok kierownicy hantlom i podstawkom, możesz związać swój trening cardio z siłowym bez zbędnych przerw na schodzenie z roweru i szukanie hantli.

  REGULACJA WYSOKOŚCI KIEROWNICY: Możesz łatwo regulować wysokość kierownicy tak,skonsolidować ją do swego wzrostu. Wszystko to za pomocą pokrętła umieszczonego z przodu roweru.

  KÓŁKA TRANSPORTOWE: Przemieszczaj swój rower bez najmniejszego problemu. Dzięki kółkom transportowym umieszczonym z przodu roweru, transport jest nadzwyczaj prosty.

  MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA: mocna budowa roweru asygnowana jest dla użytkowników o masie ciała nieprzekraczającej 150 kg.

  TACKA NA AKCESORIA: Tacka na akcesoria umieszczona została pomiędzy podstawkami na hantle. Jest to miejsce łatwodostępne dla użytkownika. Choćby podczas wymagającego treningu telefon czy ręcznik będziesz mieć zawsze pod ręką.

  HAMULEC BEZPIECZEŃSTWA: Hamulec umieszczony na ramie umożliwia szybką reakcję i błyskawiczne zatrzymanie koła.

  informacje technologicznE:

  wyświetlacz: 14’’ kolorowy, dotykowy

  Opór: 22 stopnie

  Waga koła zamachowego: 13 kg

  Regulacja nachylenia: w dwóch płaszczyznach od -10 do 20%

  Siodełko: wyprofilowane, z możliwością regulacji poziomej i pionowej

  Kierownica: wyprofilowana, zezwala na sporo rodzajów chwytów, z warstwą antypoślizgową

  Przyciski szybkiej zmiany oporu i nachylenia umieszczone na kierownicy

  Dodatki: uchwyt na bidon, wentylator, kółka transportowe, stopki poziomujące

  rozmiary sprzętu: 152 x 56 x 147 cm (dł. X szer. X wys.)

  Maksymalna waga użytkownika: 150 kg

  Przeznaczenie: użytek domowy

  Gwarancja: 2 lata

  BIEGAJ PO CAŁYM ŚWIECIE!CZŁONKOSTWO IFIT®: iFit daje możliwość skorzystania z ponad 11 000 najróżniejszych programów treningowych nagranych w jakości HD. Każdy trening prowadzony jest poprzez trenera personalnego, a regulacja szybkości czy nachylenie dostosowywane jest samoczynnie w zależności od wybranej trasy biegowej. IFit daje Ci możliwość gratisowego przetestowania wszelkich funkcji platformy poprzez 30 dni. Po upływie tego czasu należy wykupić przedłużenie dostępu w wersji Family lub Individual, żeby nadal cieszyć się nieograniczoną ilością treningów.

  iFit to aktualnie najprężniej rozwijająca się platforma fitness na świecie. Na dzień dzisiejszy treningi prowadzi ponad 200 certyfikowanych trenerów z całego świata, a biblioteka ma blisko 11 tysięcy filmów nagranych w jakości HD. Regulacja szybkości sprzętu czy nachylenie dostosowywane jest automatycznie w zależności od wybranej trasy.

  Treningi podzielone są na przeróżne rodzaje aktywności: chodzenie, bieganie, wspinaczka, marszobiegi, jazda na rowerze, wioślarstwo, ćwiczenia eliptyczne, ogólnorozwojowe, jogę i inne aktywności.

  Każdy z treningów prowadzony jest poprzez mistrzowskiego trenera, który na bieżąco instruuje jak wykonywać ćwiczenie, opowiada także interesujące historie o miejscu w którym się znajduje, a także motywuje do dawania z siebie 100%.

  Biblioteka treningów jest rozbudowana i obfita a filtrowanie ich nieskomplikowane i intuicyjne. W poszukiwaniu genialnego zestawu ćwiczeń możesz ustawić ulubionego trenera, miejsce w którym chcesz trenować, typ treningu czas czy jego intensywność. Wyprodukowany trening możesz oznaczyć jako ulubiony, dodać do kalendarza i ocenić. Na karcie treningu wyszukasz dodatkowo opis miejsca, profil trasy (diagram wzniesień) i orientacyjne tempo z jakim trener będzie poruszał się podczas trwania ćwiczeń. Lista funkcji jest stale poszerzana i udoskonalana.

  Jeżeli posiadasz pas do pomiaru tętna na klatkę piersiową lub na rękę w technice Bluetooth to możesz wykorzystać go do treningu iFit. W najnowszej aktualizacji wprowadzono opcję Active Pulse HR Training. Oznacza to, że bieżnia czy rower samoczynnie wyszuka Twoje urządzenie pomiarowe i dopasuje trening tak, abyś znajdował się w odpowiedniej strefie tętna. Dostosowanie treningu to równocześnie spadek albo wzrost szybkości jak i nachylenia urządzenia które to obsługuje. W rezultacie, ten sam trening będzie bardziej wymagający dla osoby z udoskonalona kondycją fizyczną albo łatwiejszy dla osoby mniej wytrenowanej.

  podczas trwania treningu z prawej strony wyświetlacza pojawia się tablica uczestników Leaderboard w którym wyświetlani są inni uczestnicy biorący udział w biegu. Na bieżąco możesz obserwować jak pniesz się w górę i zdobywasz kolejne miejsce w wyścigu. Poczuj się jak zawodnik i zmotywuj do pokonywania kolejnych użytkowników.

  iFit to społeczność ludzi, którzy posiadają wspólny cel: zdrowe i aktywne życie. IFit aktywnie wyszykuje różne sposoby by nas produktywnie Cię motywować do ruchu. Jednym z nich jest motywowanie społeczności do Wyzwań, za których ukończenie dostajesz odznaki. Zawsze, kiedy uda Ci się ukończyć wyzwanie otrzymasz wiadomość z gratulacjami oraz przydatnymi wskazówkami dotyczącymi treningów i mocną dawkę motywacji. W dodatku za ukończenie wyzwań użytkownik może dostać interesujące nagrody, przykładowo:

  100 treningów - nieszablonowa koszulka iFIT

  200 treningów - darmowy miesiąc treningów dodany do Twojego konta

  300 treningów -flaga iFIT

  400 treningów – karta podarunkowa do sklepu iFIT o wartości 100$

  500 treningów - nieszablonowa bluza iFIT oraz udział w losowaniu wycieczki do studio iFIT w Utah

  W iFit możesz uruchomić Playlistę, która będzie Ci towarzyszyć w trakcie ćwiczeń. Użytkownicy mają dostęp do kilku list, począwszy od energetycznej, motywującej do kardio i ćwiczeń siłowych przez rock, do spokojnej i stonowanej muzyki perfekcyjnej do medytacji i jogi czy rozciągania, żeby pomóc Ci skoncentrować się i rozluźnić.

  Każdy Twój trening jest kopalnią wiedzy. Statystyki możesz podglądać zarówno podczas jak i po zakończeniu ćwiczeń. Na bieżąco widzisz jaki procent trasy pokonałeś, czas, tempo czy szacowane spalanie kalorii. Dzięki czemu możesz analizować i polepszać swoje wyniki.

  Ważne, by użytkownik posiadał dostęp do Internetu. Tylko dzięki aktywnemu połączeniu sprzętu z siecią wifi będzie można korzystać z treningów iFit. Jeżeli połączenie będzie nieaktywne, użytkownik będzie mógł korzystać jedynie z trybu manualnego.

  PROGRAMY TRENINGOWE - WERSJA Z AKTYWNYM CZŁONKOSTWEM:

  Z aktywnym członkostwem iFit przystępne jest ponad 11 000 treningów.

  Podobnie jak w wersji podstawowej mamy możliwość korzystania z treningów w najróżniejszych kategoriach, jednak ilość programów, długość trwania i ich mnogość jest niezaprzeczalnie większa. Każdy z treningów (z wyjątkiem trybu manualnego oraz projektowanego przez użytkownika na mapie) prowadzony jest przez trenera, który instruuje jak biegać, lub jakiej techniki używać podczas realizowania ćwiczeń.

  TRENINGI W TERENIE: Treningi podzielone są na najróżniejsze typy aktywności: chodzenie, bieganie, marszobiegi, jazdę na rowerze, ćwiczenia eliptyczne, a także ćwiczenia ogólnorozwojowe poza zakupionym sprzętem. Użytkownik może wybierać z kategorii takich jak: kolekcja treningów (długi odcinek podzielony na krótsze filmy), ćwiczenie szybkości, utrata wagi, interwały, solidność. Podczas biegu z trenerem, na bieżąco zachęca on do dalszego trenowania, a także opowiada historię i ciekawostki danego regionu. Cały czas instruuje nas jak biegać, na co uważać, jakiej techniki biegu używać w zależności od ukształtowania terenu. Bieżnia sama dopasowuje szybkość i nachylenie zgodnie z trasą po której biegniemy, możemy jednak cały czas ją przystosowywać (zmniejszać lub rozszerzać wartości) według naszego uznania.

  SPALANIE KALORII (CALORIE BURN): Głównymi założeniami programów jest stopniowanie wysokości i prędkości w celu maksymalizacji spalanych kalorii. Programy zakładają podbiegi przy maksymalnej wartości nachylenia.

  ZMIANA NACHYLENIA (INCLINE): Treningi typu Incline to ćwiczenie podbiegów lub inaczej trening z nachyleniem. Program cechuje się dużą zmiennością (od ujemnych po maksymalną wartość) i częstotliwością zmian wysokości. Celem treningu jest zwiększenie pułapu tlenowego i ułatwienie biegania na różnorodnym terenie.

  STUDIO CLASSES™: Dzięki tym treningom użytkownik ma możliwość uczestniczyć w zajęciach grupowych u siebie w domu. Trenerzy wraz z innymi uczestnikami wykonują przeróżne ćwiczenia i zadania na potężnych sprzętach.

  TRENINGI SIŁOWE: Trener pomaga wykonać produktywny trening siłowy. Wybrać można ćwiczenia na górne albo dolne partie ciała, brzuch,, a także całość.

  REGENERACJA: zestaw treningów, które wspomagają proces regeneracji organizmu. Użytkownik może wybierać spośród jogi, ćwiczeń rozciągających i udoskonalających mobilność oraz spacerów albo biegów regenerujących.

  INTERNATIONAL: Zbiór treningów dostępnych w języku chińskim, włoskim, hiszpańskim i francuskim.

  TRENINGI NA MAPIE: W wersji z aktywnym członkostwem iFit możemy sami wybrać miejsca, które znamy albo chcielibyśmy odwiedzić. Dodatkowym atutem programów z mapami jest możliwość obserwacji naszego biegu na mapie, widoku satelitarnym lub zdjęciach Google Street View.

  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Bowflex Rower spinningowy velocore 22i ☆

Bowflex Rower spinningowy velocore 22i Najniższa Cena Online

☆ Bowflex Rower spinningowy velocore 22i - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Bowflex Rower spinningowy velocore 22i
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Velocore 22i to absolutna rewolucja w świecie domowego fitnessu. Jedyny rower spinningowy, na którym możesz przechylać się na boki w trakcie jazdy. Został on dopracowany do perfekcji i ma wszystko, czego oczekujemy od potężnego i innowacyjnego sprzętu. To naprawdę atrakcyjna i konkurencyjna propozycja dla wszelkich użytkowników trenujących w domu.

  Oprócz wyjątkowej atuty, jaką jest możliwość przechylania się na boki podczas jazdy, użytkownik bez dwóch zdań doceni także inne atrybuty roweru jak opór magnetyczny, 100 poziomów oporu oraz platforma JRNY, która pozwala na dostęp do aplikacji, a także statystyk i historii treningów. Receptą na treningową nudę jest kompatybilność roweru z serwisami: Netflix, Disney+ i Prime video. Rower został wyposażony także we wszelkie niezbędne akcesoria, a także dodatki, które uczynią trening błogim i komfortowym. Trzy uchwyty na bidon sprawią,choćby w trakcie szczególnie intensywnego treningu, wodę za każdym razem będziesz posiadać po ręką. Pod nimi umieszczone zostały uchwyty na załączone 1,5 kg hantle. Dzięki czemu, w trakcie jazdy wykonasz ćwiczenia górnej partii ciała, bez robienia przerwy na szukanie obciążeń.

  Rower łączy się z wieloma aplikacjami, dzięki którym trening jest bardziej sprawny, a także urozmaicony. Explore the World umożliwia samotne przejażdżki po ponad 100 lokalizacjach, a dzięki Peloton weźmiesz udział w zajęciach prowadzonych przez instruktora. Na dodatek przy pomocy Zwift możesz jeździć po wirtualnych trasach, brać udział w rywalizacjach czy ścigać się ze znajomymi. Nie potrzebujesz do tego czytnika kadencji ani szybkości.  wyświetlacz DOTYKOWY: Konsola zaopatrzona jest w 21,5" kolorowy dotykowy wyświetlacz. Dzięki niemu na bieżąco możesz kontrolować właściwości treningu,, a także swoje postępy. Oprócz tego wszystkie treningi video masz prosto przed sobą i możesz dokładnie śledzić instrukcje trenerów.

  ŁĄCZNOŚĆ Z APLIKACJAMI: Rower łączy się z wieloma aplikacjami, dzięki którym trening jest bardziej skuteczny i urozmaicony. Explore the World umożliwia samotne przejażdżki po nawet 100 lokalizacjach. Użytkownicy premium aplikacji JRNY nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World™, ponieważ mają darmowy dostęp do wszelkich tras. Korzystając z Explore the World z poziomu JRNY, masz dodatkowy dostęp do programów treningowych, obszerniejszej ilości informacji a także trenera, który prowadzi Cię przez trening. Dodatkowo przez Zwift możesz jeździć po wirtualnych trasach, brać udział w rywalizacjach czy ścigać się ze znajomymi. Nie potrzebujesz do tego czytnika kadencji ani szybkości.

  indywidualnE PROGRAMY TRENINGOWE: Komputer roweru spinningowego Velocore 22i połączony został z platformą JRNY. Oprócz dostępu do historii Twoich treningów oraz bieżących statystyk, JRNY to na ogół nieograniczona liczba treningów przypasowanych specjalnie do poziomu Twojej kondycji. Według Bowflexa jest to osiągalne przez „złożony algorytm oparty na Twojej wcześniejszej historii spalania kalorii”. Wykupując subskrypcję JRNY (pierwsze 2 miesiące otrzymujesz za darmo), masz dostęp do nieskończonej liczba treningów przygotowanych specjalnie dla Ciebie, w zależności od Twojej formy.

  poziomy OPORU: 100 poziomów oporu dostosowywanych manualnie sprawia, że każdy z użytkowników odszuka coś dla siebie. Jeśli masz w planie wymagający trening, mocne podjazdy czy interwały możesz bez problemu błyskawicznie zmieniać ustawienia. Osoby, które wybierają długą i lekką jazdę urozmaiconą ulubionym serialem lub filmem także znajdą poziom oporu rewelacyjny do tej aktywności.

  HAMULEC BEZPIECZEŃSTWA: Hamulec umieszczony na ramie zezwala na szybką reakcję i bezzwłoczne zatrzymanie koła.

  dostosowywanE SIODEŁKO: Siodełko ustawić możesz w dwóch płaszczyznach. Ma regulację góra-dół, przód-tył. Dzięki temu sprzęt nieprzeciętnie pasować będzie zarówno wysokim, jak i niskim osobom. Oprócz tego wyregulować możesz także odległość kierownicy od siodełka. Wszystko to powoduje, że każdy użytkownik przyjmie pozycję wygodną do treningu.

  ROZBUDOWANA KIEROWNICA: Rozbudowana kierownica daje aż sześć możliwości chwytu. Dzięki czemu bez względu na wzrost czy intensywność treningu, ćwiczenia z całą pewnością będą wygodne.

  KÓŁKA TRANSPORTOWE: Umieszczone z przodu kółka transportowe umożliwiają przetransportowanie roweru w dowolne miejsce w domu.

  UCHWYTY NA BIDON: podczas treningu nad wyraz wyraźne jest nawadnianie organizmu. Na rowerze Velocore znajdują się aż trzy uchwyty na bidony. Umieszczone zostały w zasięgu ręki użytkownika, by w dowolnym momencie jazdy można było po nie sięgnąć.

  dołączonE HANTLE: Dzięki hantlom umieszczonym na uchwytach pod kierownicą, możesz dopasować swój trening cardio z siłowym bez zbędnych przerw na schodzenie z roweru i szukanie obciążników.

  UNIWERSALNE PEDAŁY: pokaźne pedały z jednej strony mają regulowane paski, a z drugiej bloki umożliwiające przypięcie butów SPD.

  POMIAR PULSU: Puls mierzony przy pomocy dołączonej opaski na przedramię lub opcjonalnego pasa telemetrycznego, umożliwi Ci trenowanie w odpowiedniej strefie tętna, aby osiągać jeszcze lepsze efekty. Należy pamiętać, iż pomiar pulsu podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Sprzęt nie jest produktem medycznym. W celu uzyskania dokładniejszych wyników, zalecamy użytkowanie pasa telemetrycznego.

  dane technicznE:

  wyświetlacz: 21,5" dotykowy ekran (wymagane połączenie WiFi)

  Regulacja oporu: przy pomocy gałki umieszczonej na ramie

  poziomy oporu: 100

  Profile użytkowników: nieograniczona ilość

  Łączność z aplikacjami: JRNY, Zwift, Explore the World, Peloton (iOS), Kinomap

  wymiary: 151,9 x 61,2 x 140,5 cm (dł. X szer. X wys.)

  Rozbudowana kierownica: 6 możliwości chwytu

  Uchwyty kierownicy: wyprofilowane

  Siodełko: wygodne z możliwością regulacji w pionie i poziomie, fason wyścigowy

  Pedały: przeciwpoślizgowe z regulowanymi paskami bezpieczeństwa, możliwość wpięcia SPD

  Pomiar pulsu: przy pomocy opaski na ramię (dołączona) lub pasa telemetrycznego* (pas do dokupienia osobno)

  dodatkowe wyposażenie: uchwyty na bidon, kółka transportowe, hamulec bezpieczeństwa, wejście USB z możliwością ładowania, głośniki, uchwyty na hantle (hantle 2 x 1,5 kg dołączone)

  Waga sprzętu: 71,8 kg

  Maksymalna waga użytkownika: 147 kg

  Przeznaczenie: użytek domowy

  Gwarancja: 2 lata

  * Pasek na klatkę piersiową musi być niekodowanym paskiem do pomiaru tętna Polar Electro albo niekodowanym modelem kompatybilnym z POLAR®. (Paski na klatkę piersiową POLAR®, takie jak paski na klatkę piersiową POLAR® OwnCode®, nie będą działać z tym sprzętem.)

  Platforma JRNY wykorzystuje nienaturalną inteligencję do tworzenia praktycznie nieskończonej liczby spersonalizowanych treningów w oparciu o wstępną ocenę skuteczności, która uczy się i dopasowuje w miarę postępów użytkownika. Koniec ze zgadywaniem i wykonywaniem typowych ćwiczeń! Z JRNY masz gwarancję, iż Twój trening za każdym razem będzie skuteczny i satysfakcjonujący. Platforma JRNY proponuje indywidualne treningi audio, treningi prowadzone poprzez trenera i integrację z innymi aplikacjami fitness. Na sprzęcie z dotykowym ekranem masz także dostęp do własnych subskrypcji Netflix czy Amazon Prime Video.

  Użytkownicy JRNY mogą dzisiaj wykonywać treningi także bez użycia sprzętu fitness. W zakładce „Round Out Your Routine” znajdują się filmy z sesji jogi, ćwiczeń siłowych i ogólnorozwojowych.


  DYNAMICZNY COACHING

  JRNY mówi bezpośrednio do Ciebie i motywuje Cię do dalszej pracy,, a także formuje spersonalizowane treningi na podstawie Twojej historii treningów. Ich celem jest pomoc w spalaniu jak największej liczby kalorii i poprawie kondycji, przy jednoczesnym poszanowaniu Twoich możliwości. Dopasowując trudność (docelową szybkość spalania) i długość (czas) każdego treningu, JRNY może zapewnić dobrany program, który jest wyśmienity dla Ciebie.

  indywidualnE TRENINGI

  Na podstawie wyników Twojej osobistej oceny wydajności JRNY proponuje Ci treningi dobrane specjalnie do Twojego poziomu kondycji. Według Bowflex jest to osiągalne poprzez „złożony algorytm oparty na Twojej wcześniejszej historii spalania kalorii”. JRNY mierzy liczbę spalonych kalorii i szybkość ich spalania, a następnie wykorzystuje te informacje do tworzenia treningów dobranych do poziomu produktywności każdego użytkownika.

  ĆWICZENIA wideo Z TRENERAMI

  JRNY oferuje bibliotekę instruktażowych filmów video prowadzonych poprzez trenerów.

  EXPLORE THE WORLD
  Explore the World™ umożliwia wirtualne treningi w zróżnicowanych miejscach na świecie. Bez względu na pogodę, na swoim sprzęcie możesz biec lub jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja samoczynnie dostosowuje się w czasie rzeczywistym do prędkości urządzeń Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które posiadają połączenie Bluetooth®.

  Przebiegnij 5 km poprzez malowniczą japońską wieś, 10 km poprzez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu albo Pragi i mnóstwo innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. Dodatkowo Explore the World™ pozwala na Ci śledzenie czasu, odległości, prędkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, udoskonalając swoje wyniki na trasach. Poznaj świat już dziś!

  Użytkownicy premium aplikacji JRNY, mający sprzęt z dotykowym ekranem, nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World™, ponieważ mają gratisowy dostęp do wszystkich tras. Korzystając z Explore the World™ z poziomu JRNY, masz dodatkowy dostęp do programów treningowych, obszerniejszej ilości danych a także trenera, który prowadzi Cię przez trening.

  NETFLIX
  Oglądaj swój ulubiony program podczas treningu. Podczas oglądania na dole ekranu wyświetlone będą bieżące dane dotyczące Twoich ćwiczeń. Subskrypcja Netflix nie jest zawarta w JRNY.
  Uwaga: ta opcja jest dostępna jedynie w sprzętach z ekranem dotykowym. Nie ma jej w aplikacji na telefonie lub tablecie.

  Aplikacja Bowflex JRNY™ jest kompatybilna z urządzeniami Apple z systemem iOS 12.0 albo nowszym i większością urządzeń z systemem Android w wersji 6.0 albo nowszej. Aplikacja synchronizuje informacje treningowe w czasie rzeczywistym.

  Po założeniu konta użytkownik dostaje 2 miesiące członkostwa Premium za darmo.

  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Rower spinningowy SportsArt C530 czarny mat | ☆

Rower spinningowy SportsArt C530 czarny mat | Najniższa Cena Online

☆ Rower spinningowy SportsArt C530 czarny mat | - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sports Art
 • Nazwa produktu: Rower spinningowy SportsArt C530 czarny mat |
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower Sportsart C530 | wymiar: OS | Kolor: Czarny | Taniej o 25% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, fachowy sklep sportowy.


☆ Profesjonalny spinningowy rower treningowy inSPORTline inCondi S1000i ☆

Profesjonalny spinningowy rower treningowy inSPORTline inCondi S1000i Najniższa Cena Online

☆ Profesjonalny spinningowy rower treningowy inSPORTline inCondi S1000i - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: inSPORTline
 • Nazwa produktu: Profesjonalny spinningowy rower treningowy inSPORTline inCondi S1000i
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  InSPORTline inCondi S1000i to mistrzowski trenażer gotowy do treningu i zabawy! Oprócz szerokiej gamy programów ćwiczeń proponuje także odtwarzanie muzyki albo wideo przez złącze USB! aby tego było niewiele, możesz dodatkowo związać go z aplikacją i powiększyć opcje treningu - na przykład planując trening na prawdziwej trasie na mapie! Możesz także wybrać jeden z 12 zaprogramowanych programów albo zastosować swojego ulubionego programu HRC na barwnym wyświetlaczu. Istnieje też atrakcyjny tryb wyścigu albo możliwość stworzenia własnego programu niestandardowego.

  Koło zamachowe do pokaźnych obciążeń o masie 20 kg znajduje się z tyłu ramy, co idealnie równoważy rower i zagwarantuje mu stabilność. Dzięki magnetycznemu układowi hamulcowemu maszyna jest ponadto bardzo cicha, a przełączanie pomiędzy poziomami obciążenia jest wyjątkowo płynne. Możesz komfortowo regulować siodełko i kierownicę trafnie do swej postury, zarówno w pionie, jak i w poziomie. Ponadto model ten ma dwa typy uchwytów dla najkorzystniejszej symulacji autentycznej pozycji rowerzysty.

  jednostajna podstawa o pokaźnej nośności

  Koło zamachowe jest kluczowym elementem każdego roweru. W modelu InSPORTline inCondi S1000i znajduje się z tyłu maszyny, co przyczynia się do lepszej równowagi i bardziej autentycznej symulacji jazdy na rowerze. Dodatkowo koło zamachowe waży 20 kg, co zagwarantuje maksymalną płynną i cichą pracę!  Maksymalne dopasowanie

  Aby naprawdę należycie trenować na rowerze, musisz zająć właściwą pozycję i oczywiście potrzebujesz trafnej ramy. W tym modelu możesz dowolnie regulować wysokość siedziska i uchwytów kierownicy. Siodełko i kierownicę możesz również przesuwać do przodu lub do tyłu,dopasować je do własnej wygody. Kierownica ma też dwie pary uchwytów dla ulepszonej symulacji prawidłowej pozycji siedzącej. Ma także czujniki tętna.

  Trening i zabawa w jednym

  Ten model oferuje 29 rozmaitych programów na każdą okazję! znajdziesz nie tylko lubiany program HRC, ale także 12 trybów wyścigowych albo wirtualną wycieczkę po okolicy. To nie koniec zalet kolorowego wyświetlacza LCD! Dzięki portowi USB możesz podłączyć zewnętrzny dysk twardy do urządzenia i oglądać bezpośrednio na ekranie materiały video albo słuchać ulubionej muzyki!

  Wybierz się na wycieczkę po świecie

  W aplikacji możesz ustawić na mapie dowolną trasę na świecie! w dodatku obciążenie roweru treningowego podąża za ukształtowaniem terenu, dzięki czemu doświadczenie jest jeszcze bardziej autentyczne. Oczywiście aplikacja proponuje ponadto kontrolę funkcji trenażera bezpośrednio ze smartfona lub tabletu oraz tworzenie kopii zapasowych danych treningowych i możliwość długoterminowego planowania treningu.


  Kluczowe właściwości:

  • najlepsza profesjonalna maszyna z elektronicznym sterowaniem
  • Możliwość łączenia z aplikacjami (poprzez Bluetooth):
   • FitShow ( Android 8.0+ / iOS 13.0+),
    • Sceneria - symulacja przemijającego krajobrazu
    • Locus Map - zaprogramowane trasy na mapach (widok z góry)
    • Trening - zaprogramowane programy
    • Target Mode - wybór celu (dystans, czas, spalone kalorie)
    • możliwość stworzenia własnego planu treningowego
    • oferta sugerowanych doradców do ćwiczeń i zdrowego trybu życia
    • historia treningów
   • Kinomap ( Android 5.0 + / iOS 9.0+)
    • zaprogramowane trasy, z których odtwarzany jest film
    • wybierając typ maszyny, wybierz ikonkę Roweru Treningowego i wybierz inSPORTline jako firmę maszyny oraz S1000i jako model
    • Aplikacja jest płatna
   • wcześniej przetestuj zgodność aplikacji z urządzeniem przenośnym
   • aby aplikacje działały prawidłowo powinieneś mieć włączoną obsługę Wi-Fi, Bluetooth i GPS oraz wszystkie uprawnienia wymagane poprzez aplikację; sparuj z urządzeniem tylko w aplikacji, a nie w ustawieniach Bluetooth urządzenia mobilnego
   • Bluetooth nie jest asygnowany do odtwarzania dźwięku
   • inSPORTline nie jest twórcą wymienionych aplikacji i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy albo niekompatybilność aplikacji (w sytuacji problemów ochoczo pomożemy)
  • Wielofunkcyjne uchwyty dla pokaźniejszej przyczepności
  • kolorowy ekran LCD z możliwością oglądania filmów i odtwarzania muzyki
  • Cicha praca dzięki magnetycznemu układowi hamulcowemu
  • Pedały SPD (możliwość połączenia stopy z pedałem, tak by stopa nie tylko naciskała, lecz też podnosiła pedał).
  • Pionowe i poziome ustawienie siodełka i kierownicy
  • znakomicie wyważona rama z solidnym kołem zamachowym
  • Port USB (obsługuje pliki w formacie MP3, wideo 1280 * 768, video MP4, MKV)
  • wyświetlacz: 1024 * 600 TFT LCD 7 cali
  • Pamięć wewnętrzna: 64 MB
  • 29 programów (3x program docelowy, 1x program HRC, 1x wirtualna sceneria, 12x wyścig, 12x gotowy program)
  • Program użytkownika
  • Program HRC, który samoczynnie reguluje obciążenie, aby osiągnąć docelowe tętno
  • ekran prezentuje: czas, prędkość, dystans, kalorie, tętno, obr / min

  Opis technologiczny:


☆ Rower spinningowy duke h920 light commercial dostawa gratis marki Bh fitness ☆

Rower spinningowy duke h920 light commercial dostawa gratis marki Bh fitness Najniższa Cena Online

☆ Rower spinningowy duke h920 light commercial dostawa gratis marki Bh fitness - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Rower spinningowy duke h920 light commercial dostawa gratis marki Bh fitness
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower spinningowy Duke

  Czy szukasz fachowego sprzętu, który pozwoli Ci na trening w domu? Rower spinningowy Duke pozwoli Ci osiągnąć znakomitą figurę, wzmocnić mięśnie, a także zdobyć żelazną kondycję!  Twoje bezpieczeństwo jest najważniejsze!

  Rower Duke zaprojektowano w taki sposób żeby trening na nim był komfortowy i bezpieczny. Konstrukcja roweru została tak wyważona,podczas każdego treningu zachować stabilność. To jednak nie wszystko! Pedały Roweru Duke zostały zaopatrzone w specjalne noski oraz zatrzaski, dzięki temu Twoje stopy nie wysuną się choćby podczas prędkiej jazdy - za każdym razem pozostaną na właściwym miejscu!


  stanowczo wygodne siodełko!

  Niewygodne siodełka to częsty problem w rowerkach stacjonarnych – uwieranie, otarcia, zbytnia twardość albo złe wyprofilowanie potrafią zepsuć trening nawet najbardziej wytrwałym!

  Na szczęście projektanci Roweru Duke pomyśleli o Twoim komforcie – z Rowerem Duke już nigdy nie będziesz odczuwać niedogodności związanych z niewygodnym siodełkiem! innowacyjne siodełko żelowe dopasowuje się do kształtu Twojego ciała, gwarantując miękkość i komfort choćby w trakcie najintensywniejszych treningów!

  Kolejną zaletą jest niepowtarzalna możliwość regulacji siodełka nie tylko w pionie ale i w poziomie! dzięki temu pomysłowemu rozwiązaniu wyśmienicie zespolisz do swojego wzrostu i figury wysokość siodełka, a także jego odległość od kierownicy!  Rower dla prawdziwych sportowców!

  Rower Duke został wytworzony dla najbardziej wymagających kupujących! Kierownica Roweru została pokryta postępową, antypoślizgową powłoką neoprenową, dzięki czemu choćby gdy masz wilgotne dłonie zachowujesz stabilność i wygodę. To nie wszystko! Kierownicę, podobnie jak siodełko, możesz dowolnie regulować – w pionie i w poziomie! Takie rozwiązanie zapewni Ci nie tylko komfort w trakcie jazdy, ale także bezpieczeństwo. Dzięki możliwości utrzymywania prawidłowej postawy w trakcie treningu, nie obciążasz kręgosłupa!  dane o produkcie:
  • Gwarancja 24 m-ce
  • wymiary (dł./wys./szer.) 104/63/117 cm
  • Waga produktu: 53 kg
  • Max. Waga ćwiczącego: 115 kg
  • Wykonanie: 6.82
  • Estetyka: 5.41
  • bezusterkowość 6.70:
  • Waga koła zamachowego: 20 kg
  • Regulacja siedziska: pionowa i pozioma
  • Gwarancja Commercial: 24 mies.
  • Regulacja kierownicy: pi

☆ Rower spinningowy KETTLER Frame Speed stone | (7640119481777) ☆

Rower spinningowy KETTLER Frame Speed stone | (7640119481777) Najniższa Cena Online

☆ Rower spinningowy KETTLER Frame Speed stone | (7640119481777) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Rower spinningowy KETTLER Frame Speed stone | (7640119481777)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower spinningowy KETTLER HOI FRAME SPEED to niezwykła propozycja dla zwolenników sportu i sportowców, którzy, oprócz funkcjonalności sprzętu fitness, zwracają uwagę także na jego wygląd. KETTLER HOI FRAME SPEED to rower spinningowy, który jest bezkompromisowy, wyszukany i stylowy.

  zezwala na nie tylko funkcjonale treningi, ale także, za sprawą swej barwy, wprowadzi harmonię i wyciszenie do każdej przestrzeni mieszkalnej. Innowacyjna, geometryczna rama roweru KETTLER HOI FRAME sprawia,wzrokowo rower zajmuje niewiele miejsca.

  Pomimo wrażenia lekkości, rama jest wyjątkowo zrównoważona i zapewnia pewne oparcie ciała w trakcie treningu....


☆ Rower spinningowy i.Airmag Bluetooth H9122i BH Fitness (5902114022556) ☆

Rower spinningowy i.Airmag Bluetooth H9122i BH Fitness (5902114022556) Najniższa Cena Online

☆ Rower spinningowy i.Airmag Bluetooth H9122i BH Fitness (5902114022556) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Rower spinningowy i.Airmag Bluetooth H9122i BH Fitness (5902114022556)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Poznaj wizytę w halach treningowych BH Fitness! BH i.AIR MAG łączy udane cykle wewnętrzne BH z skutecznym treningiem HIIT przy pomocy wentylatora, który może być hamowany poprzez sterowany komputerowo hamulec magnetyczny.

  Ten innowacyjny system producenta BH Fitness nazywa się systemem A + M i jest oryginalny na rynku. IAIR MAG został opracowany przez mistrzowskich rowerzystów, by postawa ciała i sposób oporu był jak najbardziej podobny do jazdy na rowerze na świeżym powietrzu.

  Dzięki niepowtarzalnemu napędowi możesz także trenować moc kontrolowaną w celu uzyskania najdokładniejszego pomiaru produktywności. Kierownice triathlonu są dostosowywane w poziomie i pionie i zaopatrzone w dużo uchwytów gwarantujących idealne wrażenia z wyścigów.

  Komputer M1 jest wyposażony w Bluetooth, dzięki temu można sparować wyświetlacz ze smartfonem albo tabletem, dzięki temu można korzystać z wielu aplikacji (fitness) podczas treningu. Komputer wyświetla czas, szybkość, obroty, dystans, ODO, kalorie, tętno i moc....Podobne zestawienia:


Najtańsze rowery treningowe spinningowe do 10000 zł – Ranking maj 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze rowery treningowe spinningowe do 10000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich rowerów stacjonarnych spinningowych do 10000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Rower spinningowy i.Airmag Bluetooth H9122i BH Fitness (5902114022556) ☆

Rower spinningowy i.Airmag Bluetooth H9122i BH Fitness (5902114022556) Najniższa Cena Online

☆ Rower spinningowy i.Airmag Bluetooth H9122i BH Fitness (5902114022556) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Rower spinningowy i.Airmag Bluetooth H9122i BH Fitness (5902114022556)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Poznaj wizytę w halach treningowych BH Fitness! BH i.AIR MAG łączy udane cykle wewnętrzne BH z skutecznym treningiem HIIT za pomocą wentylatora, który może być hamowany przez sterowany komputerowo hamulec magnetyczny.

  Ten innowacyjny system firmy BH Fitness nazywa się systemem A + M i jest oryginalny na rynku. IAIR MAG został opracowany poprzez profesjonalnych rowerzystów, żeby postawa ciała i sposób oporu był jak najistotniej podobny do jazdy na rowerze na świeżym powietrzu.

  Dzięki unikalnemu napędowi możesz także trenować moc kontrolowaną w celu uzyskania najdokładniejszego pomiaru efektywności. Kierownice triathlonu są regulowane w poziomie i pionie i wyekwipowane w dużo uchwytów gwarantujących nadzwyczajne wrażenia z wyścigów.

  Komputer M1 jest wyposażony w Bluetooth, dzięki czemu można sparować wyświetlacz ze smartfonem lub tabletem, dzięki temu można korzystać z wielu aplikacji (fitness) podczas treningu. Komputer wyświetla czas, prędkość, obroty, dystans, ODO, kalorie, tętno i moc....


☆ Rower spinningowy i.spada ii race bluetooth h9356i + kod rabatowy + pomoc experta tel 792792160 marki Bh fitness ☆

Rower spinningowy i.spada ii race bluetooth h9356i + kod rabatowy + pomoc experta tel 792792160 marki Bh fitness Najniższa Cena Online

☆ Rower spinningowy i.spada ii race bluetooth h9356i + kod rabatowy + pomoc experta tel 792792160 marki Bh fitness - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Rower spinningowy i.spada ii race bluetooth h9356i + kod rabatowy + pomoc experta tel 792792160 marki Bh fitness
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  właściwości technologiczne atrybuty komputera atuty

☆ Rower spiningowy fitness gr7 marki Horizon ☆

Rower spiningowy fitness gr7 marki Horizon Najniższa Cena Online

☆ Rower spiningowy fitness gr7 marki Horizon - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon
 • Nazwa produktu: Rower spiningowy fitness gr7 marki Horizon
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  ROWER SPININGOWY GR7 VIEWFIT

  To najwyższy model roweru do indoor cycylingu z Horizon Fitness, który przykuwa uwagę nietuzinkową stylistyką. W GR7 koło zamachowe znajduje się w tylnej części urządzenia dzięki czemu wrażenia z jazdy są niemalże rzeczywiste. Magnetyczny system oporu gwarantuje płynną, cichą pracę roweru na wybranym przez Użytkownika poziomie. Regulacja w pionie i poziomie siodełka oraz kierownicy pozwala na przypasowanie pozycji treningowej osobom o przeróżnym wzroście i wadze. Rower wyposażony jest w dwustronne pedały: z noskami, a także SPD dla bardziej wymagających Użytkowników. Do roweru GR7 można dokupić
  wyświetlacz 5”LCD FitDisplay.


  + Geometria odwzorowana z rowerów szosowych, gwarantuje niespotykaną dotąd poręczną pozycję użytkownika.

  + W GR7 koło zamachowe znajduje się w tylnej części urządzenia dzięki temu wrażenia z jazdy są niemalże rzeczywiste.

  + Regulacja w pionie i poziomie siodełka oraz kierownicy pozwala na dobranie pozycji treningowej osobom o najróżniejszym wzroście i wadze.

  + na dodatek darmowa aplikacja FitDisplay dostępna na urządzeniach przenośnych łączy się przy pomocy Bluetooth z urządzeniem i sprawia, że trening staje się interaktywny, motywujący i ciekawy. Poza wygodnym interfejsem użytkownika, pamięcią informacji treningowych w chmurze, dostajemy dostęp do rywalizacji online z innymi użytkownikami i filmów video Virtual Active, dzięki czemu możemy zapomnieć o nudnym treningu i przenieść się w malownicze trasy wybranego zakątka świata!

  najlepszy z rodziny GR

  najmocniej innowacyjny przedstawiciel rodziny rowerów spinningowych GR Horizon, Tylny napęd i projektowana z myślą o wiernym imitowaniu jazdy na rowerze szosowym zagwarantuje unikatowy komfort i sprawność treningów.

  Płynny i bezawaryjny system oporu

  Rower ma elektromagnetyczny system oporu, który przekłada się na bardzo płynną jazdę, bezawaryjną pracę i wyjątkowo skrupulatną możliwość regulacji obciążenia.

  Możliwości dokładnego dobrania

  Dzięki dwustronnym pedałom można z nich korzystać na dwa sposoby: z SPD lub koszyków na stopy. Możliwość dostosowania siodełka za pomocą jego ustawienia w pionie i w poziomie, a także wysokości kierownicy sprawia, że osoby o rozmaitym wzroście bez trudu znajdą najwygodniejszą pozycję do ćwiczeń


  CO TO JEST VIEWFIT

  ViewFit pozwala złączyć się sprzętowi Horizon FItness z aplikacjami treningowymi, umożliwia analizowanie każdej sesji i szczegółowe monitorowanie postępów i powoduje, że treningi są bardziej efektywne. ViewFit ™ pozwala na zbieranie informacji z najróżniejszych aplikacji za pośrednictwem sprzętów pilnujących oraz z wybranych maszyn firmy Vision, a także Horizon. ViewFit ™ programuje maszyny za nas, za każdym razem, gdy rozpoczynamy trening. Wystarczy odwiedzić stronę ViaFitness.com i zsynchronizować ze sobą sprzęt, by nasz trening zmienił się na zawsze! ViewFit ™ przekazuje informacje z urządzeń, na których ćwiczysz, do aplikacji monitorującej dietę. MyFitnessPall za sprawą skategoryzowanych danych, potrafi zadbać o stosowne odżywienie i nawodnienie Twojego organizmu, aby jak najszybciej osiągnąć wymarzoną wagę ciała.


  VIRTUAL ACTIVE

  Od dziś nie będziesz się nudzić podczas ćwiczenia. Będziesz móc zwiedzać świeże miasta, przemierzać bezdroża, słuchać dźwięków natury i ulic, jednocześnie ćwicząc i pokonując świeże tereny. Prawdziwe jak najbardziej realne trasy zostały stworzone poprzez grupę ludzi, którzy faktycznie pokonali odtwarzane szlaki skanując obraz z kamery klatka po klatce. Teraz Ty możesz pójść w ślad za nimi. Będziesz czuć pod stopami zmianę ukształtowania terenu, wzgórza i spadki, biegnąc i idąc w górę lub dół do miejsca przeznaczenia stosownie do pokonywanej trasy. Wycieczkę na dodatek wzbogacą otaczające dźwięki płynące z głośników albo słuchawek.

  Aby móc korzystać z programu Virtual Active, ćwicząc na urządzeniach firmy Horizon, konieczne jest dokupienie odtwarzacza Passport, który zezwala na odtwarzanie filmów w jakości HD na ekranie telewizora.


  FIT DISPLAY

  przenośna aplikacja FitDisplay łączy się za pośrednictwem Bluetooth z urządzeniem, by zapewnić rozrywkę, motywację lepszą kontrolę nad treningiem. Program Beat FitDisplay poprowadzi Użytkownika przez zmiany rytmu i oporu w rytm ulubionej muzyki, Virtual Active da Użytkownikowi możliwość odwiedzenia najdalszych zakątków świata w trakcie treningu, a pozostałe programy dadzą możliwość ryzwalizowania z przyjaciółmi czy zdobywanie wirtualnych punktów. Razem z aplikacją otrzymasz dostęp do wielu programów, FitDispaly umożliwi zapamiętanie ustawień osobistych i zapamiętanie danych z każdego treningu, byś mógł śledzić swój postęp. Pobierz aplikację FitDisplay i odkryj jakie daje możliwości!


  kolekcja GR

  seria GR rowerów do Indoor Cyclingu to “nie-zwykłe” rowery treningowe — to prawdziwe rowery szosowe dla osób szukających inspirującego, motywującego i wciągającego treningu. Każdy rower z linii GR został starannie zaprojektowany i dopracowany inżynieryjnie, tak aby sprawić, że poczujesz się w trakcie domowego treningu jak podczas jazdy na rowerze szosowym. Tylny napęd, praktyczna kierownica, ustawienie siodełka i pedałów powodują, iż poczujesz się jak w trakcie jazdy na rowerze szosowym. Magnetyczny system oporu zagwarantuje natychmiastową, płynną regulację.

  regulowana kierownica, siodełko i pedałyzespolić optymalnie urządzenie do potrzeb Użytkowników. Ekran LCD (w opcji do dokupienia) pozwala na prowadzenie odczytów parametrów treningowych oraz ćwiczenie z użyciem programów treningowych,na dodatek system podświetlenia “Glow Ride” prowadzi Użytkownika poprzez 3 fazy jazdy symulując jazdę szosową. Bezpłatna aplikacja FitDisplay łączy się przy pomocy Bluetooth z urządzeniem i sprawia, iż trening staje się interaktywny, motywujący i ciekawy, co powoduje, szybciej osiągamy postawione sobie cele.

  przenośna aplikacja FirDisplay łączy się za pośrednictwem Bluetooth z urządzeniem, by zapewnić rozrywkę, motywację udoskonaloną kontrolę nad treningiem. Program Beat FitDisplay poprowadzi Użytkownika poprzez zmiany rytmu i oporu w rytm ulubionej muzyki, Virtual Active da Użytkownikowi możliwość odwiedzenia najdalszych zakątków świata w trakcie treningu, a pozostałe programy dadzą możliwość rywalizowania z przyjaciółmi czy zdobywanie wirtualnych punktów. Razem z aplikacją otrzymasz dostęp do wielu programów, FitDispaly umożliwi zapamiętanie ustawień osobistych i zapamiętanie informacji z każdego treningu, byś mógł śledzić swój postęp.


  Pobierz aplikację FitDisplay i odkryj jakie daje możliwości!

  24 miesiące gwarancji DOOR TO DOOR

  W ramach gwarancji serwis dojezdny do Klienta!


☆ NORDICTRACK ROWER SPINNINGOWY S10i ☆

NORDICTRACK ROWER SPINNINGOWY S10i Najniższa Cena Online

☆ NORDICTRACK ROWER SPINNINGOWY S10i - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: NordicTrack
 • Nazwa produktu: NORDICTRACK ROWER SPINNINGOWY S10i
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower spinningowy Commercial S10i to nieprzeciętny sprzęt dedykowany do treningu kolarskiego. Wyposażony został we wszystkie właściwości i funkcje konieczne do przeprowadzenia fachowego treningu kolarskiego. Rower ma 10 calowy, barwny ekran dotykowy gwarantujący niesamowite przeżycia w trakcie interaktywnego treningu iFit.

  wyświetlacz: 10" kolorowy, dotykowy. Kontroluje atrybuty treningu i umożliwia dobór programów treningowych. Obfity kąt widzenia wyświetlacza pozwala swobodnie odczytywać prędkość, dystans, czas, puls i spalanie kalorii.

  KLAWISZE prędkiEGO DOSTĘPU: dopasuj swoją prędkość oraz nachylenie przy pomocy jednego przycisku. Jest on umiejscowiony w zasięgu ręki użytkownika, żeby jeszcze luźnoj kontrolować przebieg treningu i możliwość zmiany ustawień.

  PROGRAMY TRENINGOWE: Z członkostwem iFit uzyskujemy dostęp do ponad 11 000 video treningów z trenerami personalnymi oraz samoczynną regulacją nachylenia w zależności od wybranej trasy. IFit daje Ci możliwość darmowego przetestowania wszelkich funkcji platformy przez 30 dni.

  TRENUJ W RYTMIE swojej MUZYKI: Trening w rytmie ulubionej muzyki pozwala ćwiczyć jeszcze produktywniej. Podłącz odtwarzacz do głównej konsoli i trenuj w rytmie swej ulubionej muzyki. Trening stanie się miły dzięki głośnikom zaimplementowanym w konsole. Port audio kompatybilny z iPod®/MP3 umożliwia słuchanie muzyki z sprzętów zewnętrznych.

  TRENUJ DŁUŻEJ, BEZ POTU: Korzystaj z komfortu jaki daje wentylator AutoBreeze™. Umieszczony jest na konsoli głównej, blisko Twojego ciała, abyś mógł poznać miły chłód w trakcie realizowania ćwiczeń. Dzięki przyciskom prędkiego dostępu możesz regulować i dostosowywać stopnie nawiewu w zależności od własnych preferencji.

  PRZYCISKI prędkiEJ ZMIANY NA UCHWYTACH: Możesz zmieniać opór w trakcie jazdy nie zmieniając pozycji, w której siedzisz. Przyciski masz cały czas pod ręką.

  KOŁO ZAMACHOWE: Koło o wadze 13 kg zapewnia stabilność sprzętu,, a także zapewnia, iż wykonasz na nim solidny trening.

  WYPROFILOWANE SIODEŁKO: Sportowe siodełko zapewnia wygodny trening. Ponadto mechanizm regulacji zezwala na zmianę wysokości siodełka, a także zmianę odległości pomiędzy siodełkiem a pedałami a co za tym idzie, perfekcyjne przypasowanie położenia siodełka dla osób niskich i wysokich.

  PEDAŁY: poręcznie wyprofilowane, przeciwpoślizgowe pedały z dostosowywanymi paskami bezpieczeństwa to gwarancja bezpieczeństwa i wygody w czasie treningu.

  UCHWYT NA BIDON: Nawadnianie organizmu w trakcie treningu jest niezbędne, dlatego też dwa uchwyty na bidon znajdują się w zasięgu ręki użytkownika, by w każdym momencie treningu można było po nie sięgnąć.

  załączonE HANTLE: Dzięki umieszczonym obok kierownicy hantlom i podstawkom, możesz skonsolidować swój trening cardio z siłowym bez zbędnych przerw na schodzenie z roweru i szukanie hantli.

  REGULACJA WYSOKOŚCI KIEROWNICY: Możesz z łatwością regulować wysokość kierownicy tak,złączyć ją do swojego wzrostu. Wszystko to przy pomocy pokrętła umieszczonego z przodu roweru.

  KÓŁKA TRANSPORTOWE: Przemieszczaj swój rower bez najmniejszego problemu. Dzięki kółkom transportowym umieszczonym z przodu roweru, transport jest nadzwyczaj nieskomplikowany.

  MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA: konkretna kompozycja roweru asygnowana jest dla użytkowników o masie ciała nieprzekraczającej 150 kg.

  informacje technologicznE:

  wyświetlacz: 10’’ barwny, dotykowy

  Opór: 22 stopnie

  Waga koła zamachowego: 13 kg

  Regulacja nachylenia: w dwóch płaszczyznach od -10 do 20%

  Siodełko: wyprofilowane, z możliwością regulacji poziomej i pionowej

  wymiary siodełka: 27 x 15 cm

  Maksymalna wysokość siodełka: 122 cm

  niewiele znacząca wysokość siodełka: 89 cm

  Maksymalna odległość siodełko-pedał: 87 cm

  mała odległość siodełko-pedał: 54 cm

  Kierownica: wyprofilowana, pozwala na sporo rodzajów chwytów, z warstwa przeciwpoślizgową

  Maksymalna wysokość kierownicy: 103 cm

  drobna wysokość kierownicy: 88,5 cm

  Przyciski szybkiej zmiany oporu i nachylenia umieszczone na kierownicy

  Odległość między korbami: 11-13,5 cm

  Pomiar pulsu: rower wbudowany odbiornik Bluetooth kompatybilny z napiersiowym pasem telemetrycznym do bezprzewodowego pomiaru pulsu (pas do kupienia osobno)

  Dodatki: Hantle 2 x 1,4 kg, uchwyt na bidon, wentylator

  Kółka transportowe, stopki poziomujące

  rozmiary sprzętu: 140 x 55 x 146 cm

  wymiary opakowania: 129 x 43 x 93 cm

  Waga produktu: 80 kg

  Waga towaru w opakowaniu: 98 kg

  Maksymalna waga użytkownika: 150 kg

  Przeznaczenie: użytek domowy

  Gwarancja: 2 lata

  BIEGAJ PO CAŁYM ŚWIECIE!CZŁONKOSTWO IFIT®: iFit daje możliwość skorzystania z ponad 11 000 rozmaitych programów treningowych nagranych w jakości HD. Każdy trening prowadzony jest przez trenera personalnego, a regulacja szybkości czy nachylenie dostosowywane jest automatycznie w zależności od wybranej trasy biegowej. IFit daje Ci możliwość darmowego przetestowania wszystkich funkcji platformy przez 30 dni. Po upływie tego czasu należy wykupić przedłużenie dostępu w wersji Family albo Individual, aby nadal radować się nieograniczoną ilością treningów.

  iFit to aktualnie najprężniej rozwijająca się platforma fitness na świecie. Na dzień dzisiejszy treningi prowadzi ponad 200 certyfikowanych trenerów z całego świata, a biblioteka ma blisko 11 tysięcy filmów nagranych w jakości HD. Regulacja szybkości sprzętu czy nachylenie regulowane jest automatycznie w zależności od wybranej trasy.

  Treningi podzielone są na różne rodzaje aktywności: chodzenie, bieganie, wspinaczka, marszobiegi, jazda na rowerze, wioślarstwo, ćwiczenia eliptyczne, ogólnorozwojowe, jogę i inne aktywności.

  Każdy z treningów prowadzony jest poprzez fachowego trenera, który na bieżąco instruuje jak wykonywać ćwiczenie, opowiada także ciekawe historie o miejscu w którym się znajduje oraz motywuje do dawania z siebie 100%.

  Biblioteka treningów jest rozbudowana i obszerna a przefiltrowanie ich proste i instynktowne. W poszukiwaniu genialnego zestawu ćwiczeń możesz ustawić ulubionego trenera, miejsce w którym chcesz trenować, wariant treningu czas czy jego intensywność. Tworzony trening możesz oznaczyć jako ulubiony, dodać do kalendarza oraz ocenić. Na karcie treningu znajdziesz na dodatek opis miejsca, profil trasy (diagram wzniesień) i orientacyjne tempo z jakim trener będzie poruszał się podczas trwania ćwiczeń. Lista funkcji jest stale poszerzana i udoskonalana.

  Jeżeli posiadasz pas do pomiaru tętna na klatkę piersiową lub na rękę w technice Bluetooth to możesz zastosować go do treningu iFit. W najnowszej aktualizacji wprowadzono opcję Active Pulse HR Training. Oznacza to, że bieżnia czy rower automatycznie wyszuka Twoje urządzenie pomiarowe i zespoi trening tak, abyś znajdował się w odpowiedniej strefie tętna. Dobranie treningu to jednocześnie spadek albo wzrost prędkości jak i nachylenia urządzenia które to obsługuje. W rezultacie, ten sam trening będzie bardziej wymagający dla osoby z lepsza kondycją fizyczną lub łatwiejszy dla osoby mniej wytrenowanej.

  w trakcie trwania treningu z prawej strony wyświetlacza pojawia się tablica uczestników Leaderboard w którym wyświetlani są inni uczestnicy biorący udział w biegu. Na bieżąco możesz obserwować jak pniesz się w górę i zdobywasz kolejne miejsce w wyścigu. Poczuj się jak zawodnik i zmotywuj do pokonywania kolejnych użytkowników.

  iFit to społeczność ludzi, którzy posiadają wspólny cel: zdrowe i aktywne życie. IFit aktywnie wyszykuje przeróżne sposoby aby nas sprawnie Cię motywować do ruchu. Jednym z nich jest motywowanie społeczności do Wyzwań, za których ukończenie otrzymujesz odznaki. Zawsze, kiedy uda Ci się ukończyć wyzwanie otrzymasz wiadomość z gratulacjami oraz przydatnymi wskazówkami dotyczącymi treningów i solidną dawkę motywacji. Dodatkowo za ukończenie wyzwań użytkownik może otrzymać ciekawe nagrody, przykładowo:

  100 treningów - wyjątkowa koszulka iFIT

  200 treningów - bezpłatny miesiąc treningów dodany do Twojego konta

  300 treningów -flaga iFIT

  400 treningów – karta podarunkowa do sklepu iFIT o wartości 100$

  500 treningów - wyjątkowa bluza iFIT i udział w losowaniu wycieczki do studio iFIT w Utah

  W iFit możesz uruchomić Playlistę, która będzie Ci towarzyszyć w trakcie ćwiczeń. Użytkownicy mają dostęp do kilku list, począwszy od energetycznej, motywującej do kardio i ćwiczeń siłowych przez rock, do spokojnej i stonowanej muzyki nieprzeciętnej do medytacji i jogi czy rozciągania, aby pomóc Ci skupić się i rozluźnić.

  Każdy Twój trening jest kopalnią wiedzy. Statystyki możesz podglądać równocześnie podczas jak i po zakończeniu ćwiczeń. Na bieżąco widzisz jaki procent trasy pokonałeś, czas, tempo czy szacowane spalanie kalorii. Dzięki temu możesz analizować i poprawiać swoje wyniki.

  Ważne, by użytkownik posiadał dostęp do Internetu. Tylko dzięki aktywnemu połączeniu sprzętu z siecią wifi będzie można korzystać z treningów iFit. Jeżeli połączenie będzie nieaktywne, użytkownik będzie mógł korzystać jedynie z trybu manualnego.

  PROGRAMY TRENINGOWE - WERSJA Z AKTYWNYM CZŁONKOSTWEM:

  Z aktywnym członkostwem iFit przystępne jest ponad 11 000 treningów.

  Podobnie jak w wersji podstawowej mamy możliwość korzystania z treningów w rozmaitych kategoriach, jednak ilość programów, długość trwania i ich obfitość jest bezspornie większa. Każdy z treningów (z wyjątkiem trybu manualnego oraz projektowanego przez użytkownika na mapie) prowadzony jest przez trenera, który instruuje jak biegać, lub jakiej techniki używać w trakcie wykonywania ćwiczeń.

  TRENINGI W TERENIE: Treningi podzielone są na zróżnicowane rodzaje aktywności: chodzenie, bieganie, marszobiegi, jazdę na rowerze, ćwiczenia eliptyczne i ćwiczenia ogólnorozwojowe poza zakupionym sprzętem. Użytkownik może wybierać z kategorii takich jak: seria treningów (długi odcinek podzielony na krótsze filmy), ćwiczenie szybkości, utrata wagi, interwały, wytrzymałość. W trakcie biegu z trenerem, na bieżąco nakłania on do dalszego trenowania i opowiada historię i ciekawostki danego regionu. Cały czas instruuje nas jak biegać, na co uważać, jakiej techniki biegu używać w zależności od ukształtowania terenu. Bieżnia sama dopasowuje prędkość i nachylenie zgodnie z trasą po której biegniemy, możemy jednak cały czas ją dopasowywać (zmniejszać lub powiększać wartości) według naszego uznania.

  SPALANIE KALORII (CALORIE BURN): Głównymi założeniami programów jest stopniowanie wysokości i prędkości w celu maksymalizacji spalanych kalorii. Programy zakładają podbiegi przy maksymalnej wartości nachylenia.

  ZMIANA NACHYLENIA (INCLINE): Treningi typu Incline to ćwiczenie podbiegów albo inaczej trening z nachyleniem. Program charakteryzuje się dużą zmiennością (od ujemnych po maksymalną wartość) i częstotliwością zmian wysokości. Celem treningu jest zwiększenie pułapu tlenowego i ułatwienie biegania na rozmaitym terenie.

  STUDIO CLASSES™: Dzięki tym treningom użytkownik ma możliwość uczestniczyć w zajęciach grupowych u siebie w domu. Trenerzy wraz z innymi uczestnikami wykonują przeróżne ćwiczenia i zadania na konkretnych sprzętach.

  TRENINGI SIŁOWE: Trener pomaga wykonać efektywny trening siłowy. Wybrać można ćwiczenia na górne lub dolne partie ciała, brzuch, i całość.

  REGENERACJA: zestaw treningów, które wspomagają cykl regeneracji organizmu. Użytkownik może wybierać spomiędzy jogi, ćwiczeń rozciągających i polepszających mobilność oraz spacerów albo biegów regenerujących.

  INTERNATIONAL: Zbiór treningów przystępnych w języku chińskim, włoskim, hiszpańskim i francuskim.

  TRENINGI NA MAPIE: W wersji z aktywnym członkostwem iFit możemy sami wybrać miejsca, które znamy albo chcielibyśmy odwiedzić. Dodatkowym atutem programów z mapami jest możliwość obserwacji naszego biegu na mapie, widoku satelitarnym lub zdjęciach Google Street View.

  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Rower spinningowy duke h920 light commercial dostawa gratis marki Bh fitness ☆

Rower spinningowy duke h920 light commercial dostawa gratis marki Bh fitness Najniższa Cena Online

☆ Rower spinningowy duke h920 light commercial dostawa gratis marki Bh fitness - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Rower spinningowy duke h920 light commercial dostawa gratis marki Bh fitness
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower spinningowy Duke

  Czy szukasz mistrzowskiego sprzętu, który pozwoli Ci na trening w domu? Rower spinningowy Duke pozwoli Ci osiągnąć wyśmienitą figurę, wzmocnić mięśnie i zdobyć żelazną kondycję!  Twoje bezpieczeństwo jest najważniejsze!

  Rower Duke zaprojektowano w taki sposób aby trening na nim był wygodny i bezpieczny. Kompozycja roweru została tak wyważona,w trakcie każdego treningu zachować stabilność. To jednak nie wszystko! Pedały Roweru Duke zostały zaopatrzone w specjalne noski, a także zatrzaski, dzięki temu Twoje stopy nie wysuną się choćby w trakcie prędkiej jazdy - zawsze pozostaną na właściwym miejscu!


  nad wyraz wygodne siodełko!

  Niewygodne siodełka to częsty problem w rowerkach stacjonarnych – uwieranie, otarcia, zbytnia twardość albo złe wyprofilowanie potrafią zepsuć trening choćby najbardziej wytrwałym!

  Na szczęście projektanci Roweru Duke pomyśleli o Twoim komforcie – z Rowerem Duke już nigdy nie będziesz odczuwać niedogodności związanych z niewygodnym siodełkiem! postępowe siodełko żelowe dostosowuje się do kształtu Twojego ciała, zapewniając miękkość i komfort nawet w trakcie najintensywniejszych treningów!

  Kolejną zaletą jest oryginalna możliwość regulacji siodełka nie tylko w pionie ale i w poziomie! dzięki czemu pomysłowemu rozwiązaniu nieprzeciętnie połączysz do swojego wzrostu i figury wysokość siodełka oraz jego odległość od kierownicy!  Rower dla prawdziwych sportowców!

  Rower Duke pozostał wyprodukowany dla najmocniej wymagających kupujących! Kierownica Roweru została pokryta innowacyjną, przeciwpoślizgową powłoką neoprenową, dzięki temu choćby gdy masz wilgotne dłonie zachowujesz stabilność i wygodę. To nie wszystko! Kierownicę, podobnie jak siodełko, możesz dowolnie regulować – w pionie i w poziomie! Takie rozwiązanie zapewni Ci nie tylko komfort w trakcie jazdy, lecz także bezpieczeństwo. Dzięki możliwości utrzymywania dobrej postawy w trakcie treningu, nie obciążasz kręgosłupa!  informacje o produkcie:
  • Gwarancja 24 m-ce
  • rozmiary (dł./wys./szer.) 104/63/117 cm
  • Waga artykułu: 53 kg
  • Max. Waga ćwiczącego: 115 kg
  • Wykonanie: 6.82
  • Estetyka: 5.41
  • bezawaryjność 6.70:
  • Waga koła zamachowego: 20 kg
  • Regulacja siedziska: pionowa i pozioma
  • Gwarancja Commercial: 24 mies.
  • Regulacja kierownicy: pi


Podsumowanie, czyli jaki stacjonarny rower treningowy spinningowy do 10000 zł najlepszy?


Najlepszy stacjonarny rower treningowy spinningowy do 10000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy stacjonarny rower treningowy spinningowy do 10000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane rowery stacjonarne – TOP7 maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji rowerów stacjonarnych spinningowych do 10000 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych treningowych rowerów typu stacjonarnego.


Powiązania tematyczne:

 • jaki stacjonarny rower treningowy spinningowy do 10000 zł opinie i efekty,
 • dobre rowery treningowe spinningowe do 10000 zł cena,
 • ranking rowerów stacjonarnych spinningowych do 10000 zł,
 • stacjonarny rower treningowy spinningowy do 10000 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o rowerach stacjonarnych spinningowych do 10000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o rowerach stacjonarnych spinningowych do 10000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o rowerach stacjonarnych spinningowych do 10000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki stacjonarny rower treningowy spinningowy do 10000 zł najlepszy? Który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych rowerach stacjonarnych spinningowych do 10000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z rowerami treningowymi spinningowymi do 10000 zł do domowych ćwiczeń, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie rowery treningowe spinningowe do 10000 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z rowerami treningowymi spinningowymi do 10000 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach rowery treningowe spinningowe do 10000 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *