FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking rowerów stacjonarnych poziomych do 5000 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Treningowe rowery stacjonarne / Ranking rowerów stacjonarnych poziomych do 5000 zł


Pomagamy w wyborze dobrych rowerów stacjonarnych poziomych do 5000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne listopad 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych rowerów stacjonarnych poziomych do 5000 zł,
 • TOP5 często wybieranych stacjonarnych rowerów do treningu domowego.

Jakie rowery treningowe poziome do 5000 zł najlepiej wybrać? Ranking listopad 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane rowery treningowe poziome do 5000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking rowerów stacjonarnych poziomych do 5000 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Horizon Comfort Ri ☆

Horizon Comfort Ri Najniższa Cena Online

☆ Horizon Comfort Ri - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon
 • Nazwa produktu: Horizon Comfort Ri
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  COMFORT Ri istotnie pokaźne siedzisko, a także praktyczne uchwyty powodują, że czujesz się wygodnie choćby po wyczerpującej jeździe. Uchwyt do przestawiania roweru powoduje, że jest on komfortowy nawet po zakończeniu treningu.

  seria COMFORT

  ROWERY PIONOWE I POZIOME

  Możesz mocno trenować, lecz musisz pamiętać aby dbać o swoje ciało. Rowery Comfort, jak sama nazwa wskazuje, zostały wyprodukowane z myślą o komforcie ćwiczącego.

  parametry rowerów Comfort:

  – Otwarta rama upraszcza wejście na rower

  – innowacyjny ekran Cardio Compass, który działa z różnymi opaskami do telemetrycznego pomiaru pulsu zagwarantuje czytelny podgląd przebiegu ćwiczenia

  – wygodny uchwyt na akcesoria nie zasłaniający wyświetlacza

  – Wyprofilowane pedały utrzymujące stopy we właściwej pozycji

  – użyteczne uchwyty

  Odwiedź Wenecję, Paryż, Góry Skaliste i inne zakątki świata podczas codziennego treningu. Dzięki systemowi Passport i programom Virtual Active zwiedzisz cały świat nie wychodząc z domu! nabywając system Passport do sprzętów Vision Fitness oraz Horizon Fitness (Johnson Health Tech.) dostajesz zestaw przeróżnych tras, łączysz „Passport Box" z telewizorem i rozpoczynasz wycieczkę po np.: Alpach Szwajcarskich, Los Angeles, wybrzeżu Pacyfiku czy Górach Skalistych. Pakiet Passport składa się z: Odtwarzacza Passport z 6 filmami (pakiet "O"), Pilota, USB, Przewodu RCA i zasilającego, Instrukcji obsługi. System Passport jest kompatybilny z bieżniami, rowerami, maszynami eliptycznymi Vision Fitness/Horizon Fitness oznaczonymi logo Passport.

  • podczas treningu nie musisz cały czas trzymać głowy spuszczonej w dół aby kontrolować pdostawowe cechy treningowe. Dzięki funkcji fitVISTA podstawowe funkcje będą wyświetlane na ekranie TV.
  • Jeśli chcesz cieszyć się tylko otaczającymi Cię widokami to możesz uruchomić kino Passport. Wystraczy zgrać film na dołączony nośnik USB, podłączyć go i radować się treningiem podczas oglądania ulubionego filmu.
  Jak to działa?

  1. Podłącz odtwarzacz Passport do TV używając do tego ząłączonego przewodu video. Podłącz zasilacz do odtawrzacza i gniazdka elektrycznego. Kieruj się wskazówkami wyświetlanymi na ekranie.

  2. Podłącz USB do odtwarzacza.

  3. Kieruj się wskazówkami wyświetlanymi na ekranie.

  Aby móc korzystać z programu Virtual Active, ćwicząc na urządzeniach firmy Horizon Fitness, niezbędne jest dokupienie odtwarzacza Passport, który umożliwia odtwarzanie filmów w jakości HD na ekranie telewizora.

  Konsole Touch i Elegant w urządzeniach firmy Vision Fitness posiadają możliwość wyświetlania filmów na ekranie urządzenia i posiadają w standardzie dwie trasy wgrane fabrycznie: Northern Italy i American Southwest. Dokupując zewnętrzny dekoder Passport, jednakowo jak w przypadku urządzeń marki Horizon Fitness, zyskujemy możliwość wyświetlania filmów na ekranie TV.

  dopełniające trasy można dokupić w następujących pakietach (nagranych na Pendrive USB): komplet A

  zagadkowe wybrzeża i ścieżki Nowej Zelandii. Historyczna dzielnica "Gastown" w Vancouver. Zapierające dech w piersiach wybrzeże Francuskiej Riwiery. Virtual Active przeniesie Twój trening w jedne z najmocniej urzekających miejsc na Świecie. Przemierzanie ulic miast, bieg w skalistym terenie albo leśne szlaki – ten wybór tras daje możliwość odczuć każdego typu terenu.

  komplet A: Vancouver (Kanada), Wyspa Południowa (Nowa Zelandia), Góry Trinity (USA), Góry Skaliste (Kanada), Riwiera Francuska (Francja), Stan Waszyngton (USA) pakiet B

  Kalifornijska pustynia w Dolinie Śmierci. Urzekajacy Park Narodowy Maine Acadia. Malownicze bulwary Paryża. Zapierające dech w piersiach lodowce Kolumbii Brytyjskiej. Dzięki Virtual Active możesz sie przenieść do krain ze snów i powracać do nich, kiedy jedynie zechcesz. Ten pakiet demonstruje majestatyczność przyrody i obfitość historii na każdym kroku.

  komplet B: Paryż & Reims (Francja), Kolumbia Brytyjska (Kanada), Utah (USA), Góry Skaliste (USA), Park Narodowy Acadia (USA), Pustynie Kalifornii (USA) komplet C

  Wygasłe wulkany Nowej Zelandii. Purpurowe kaniony w Arizonie. Przełęcze we włoskich Alpach. Wielokolorowe lasy Nowej Anglii. Dzięki tym trasom Virtual Active, możesz codziennie odwiedzać wybrzeża Amryki, Europy I Nowej Zelandii. Komplet dzięki dalekiemu zasięgowi, daje największe mozliwości przemierzania Świata w poprzek i w zdłóż.

  komplet C: Arizona (USA), Wybrzeże Kalifornii (USA), Oregon (USA), Nowa Anglia (USA), Auckland & Wellington (Nowa Zelandia), Aply Włoskie (Włochy) zestaw O

  Splendor Chicago. Malownicze wybrzeża Ameryki Północnej. Zapierająca dech w piersiach przestrzeń, której można doświadczyć w Szwajcarskich Alpach. To miejsca, które z całą pewnością warto zobaczyć, a ten zestaw daje przedsmak tego, czego możemy spodziewać się na miejscu.

  pakiet O: Chicago (USA), Los Angeles (USA), Północno-Zachodni Pacyfik (USA), Alpy Szwajcarskie (Szwajcaria), Utah (USA), Kalifornia (USA). zestaw O jest dołączany do Passport Box gratis!
  W końcu! Jedna aplikacja, która zezwala na kolekcjonowanie danych na temat Twojego zdrowia jak i pomiarów z treningów w jednym miejscu. Dzięki ViewFit, analizowanie oraz obserwowanie postępów treningowych, jeszcze nigdy nie było tak proste. Wejdź na stronę www.viewfit.com albo pobierz aplikację ViewFit, przystępną zarówno dla maszyn Apple jaki Android.
  • samoczynne przesyłanie danych z urządzeń cardio do aplikacji.
  • Zapisywanie pomiarów z treningów prowadzonych na świeżym powietrzu i na siłowni.
  • Bezproblemowe przesyłanie zapisanych danych na inne aplikacje.
  • Wizualizacja umożliwia stały podgląd, na ile nadążamy za postawionym sobie celem.
  ViewFit ™ zezwala na zbieranie informacji z różnych aplikacji za pośrednictwem maszyn nadzorujących, a także z wybranych sprzętów firmy Vision oraz Horizon. ViewFit ™ programuje maszyny za nas, zawsze, gdy rozpoczynamy trening. Starczy odwiedzić stronę ViaFitness.com i zsynchronizować ze sobą sprzęt, aby nasz trening zmienił się na zawsze! ViewFit ™ przekazuje dane z urządzeń, na których ćwiczysz, do aplikacji pilnującej dietę. MyFitnessPall za sprawą skategoryzowanych informacji, potrafi zadbać o stosowne odżywienie i nawodnienie Twojego organizmu, żeby jak najszybciej osiągnąć wymarzoną wagę ciała.

  Gwarancja domowa - 2 lata

  Obowiązuje przy eksploatacji maszyn w warunkach domowych z przestrzeganiem limitu długości treningu podanego poprzez producenta


☆ BH Fitness I.TFR H650I ☆

BH Fitness I.TFR H650I Najniższa Cena Online

☆ BH Fitness I.TFR H650I - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: BH Fitness I.TFR H650I
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  darmowA dostawa

  Rower poziomy to urządzenie perfekcyjnie wspomagające rehabilitację,stosownie wykorzystywane też intensywny trening cardio, nie obciążając przy tym stawów i kręgosłupa. Niezależnie od przeznaczenia, rower stopnie i.TFR Ergo Bluetooth producenta BH Fitness spełni Twoje wymogi. Twoje i pozostałych domowników, gdyż jego jednostajna, potężna kompozycja i wysoka jakość wykonania powodują, iż rower może być wykorzystywany powyżej 20 godzin tygodniowo!

  Także liczne możliwości modyfikacji obciążenia znakomite dobranie treningu do pragnień użytkownika - możesz odbyć spokojną, komfortową przejażdżkę, jak i wyczerpującą, szybką jazdę "po górach". A to wszystko w ciszy i bez ryzyka kontuzji! 12-kilogramowe koło zamachowe zapewnia płynną i niemal bezszelestną pracę, co pozwala Ci trenować o każdej porze dnia i nocy, nie przeszkadzając domownikom i sąsiadom.

  12 programów treningowych z 24 stopniami trudności to gwarancja, że trening w domu już nigdy nie będzie kojarzyć Ci się z monotonnym, nużącym zajęciem. Każda kolejna sesja treningowa będzie mogła być zupełnie inna! Z kolei programy sterowane pracą serca pomogą Ci osiągnąć oczekiwane efekty w krótszym czasie. Niezależnie, czy Twoim celem jest poprawa kondycji fizycznej, zrzucenie kilku kilogramów czy wzmocnienie serca - utrzymanie trafnego pulsu pomoże Ci osiągnąć każdy ten cel w krótszym czasie. Żeby móc kontrolować tętno w trakcie jazdy, uchwyty przy siedzisku zostały zaopatrzone w czułe sensory dotykowe. Istnieje także możliwość użycia pasa telemetrycznego, przystępnego opcjonalnie, który jest bardziej staranny - tym samym wspiera skuteczność treningu.

  Regulacja siodełka, oparcia, rolki transportowe, możliwość ustawienia programów dla 5 użytkowników - to wszystko powoduje, iż jest to rower idealny dla całej rodziny. Maksymalna waga obciążenia wynosi 130kg, więc bezpiecznie i wygodnie trenować może naprawdę każdy.
  Wystarczą chęci!

  Jeśli jednak to dla Ciebie wciąż niedużo, to z całą pewnością zainteresuje Cię fakt, iż rower i.TFR Ergo Bluetooth dzięki zaimplementowanemu systemowi Bluetooth Smart umożliwia użycie technice i.Concept. Po podłączeniu sprzętu takiego jak iPod, iPhone, tablet lub smartfon zyskujesz możliwość urozmaicenia swojego treningu nie tylko ulubioną muzyką, lecz też przez skorzystanie ze specjalnych aplikacji treningowych, takich jak: BH aby Kinomap, Run on Earth, Webatheltics, FitConsole itd.

  Co wyróżnia ten model?

  zalety i.Concept:

  - ćwiczenie na podstawie specjalistycznych programów treningowych
  - dzielenie się własnymi osiągnięciami ze znajomymi za pośrednictwem portali społecznościowych
  - oglądanie video i słuchanie ulubionej muzyki podczas treningu
  - korzystanie z możliwości, jakie daje nam nasz smartphone albo tablet podczas treningu
  - domowy trening możemy przenieść w odległe zakątki świata czy urozmaicić o rywalizowanie z innym ćwiczącymi

  Technologie:

  I.Concept

  technika pozwala na wykorzystywanie smartphone lub tabletu jako wyświetlacza urządzenia fitness, dzięki czemu Użytkownik ma możliwość ćwiczenia z zastosowaniem aplikacji takich jak: Run on Earth, BH aby Kinomap..itd.

  PRG

  Ikonka oznacza, iż urządzenie ma predefiniowane programy treningowe o najróżniejszym poziomie.

  UPRG

  Program Użytkownika: Urządzenie posiada możliwość stworzenia własnego programu treningowego i zapamiętanie go na kolejne sesje treningowe.

  HRC

  Program HRC (Heart Rate Control). Program sterowany pulsem. Urządzenie będzie automatycznie regulowało opór, tak żeby tętno Użytkownika utrzymać na stałym z góry określonym poziomie.

  SWR

  Steady Watts Rate to program sterowany Watt. Urządzenie będzie autmatycznie regulowało opór, tak żeby wydatek energetyczny (Watt) Użytkownika pozostawał na stałym z góry określonym poziomie.

  RT

  Recovery Test. Test sprawdza jak błyskawicznie puls powraca do normy po zakończeniu treningu.

  detektor pulsu

  Czujniki pomiaru pulsu na uchwytach.

  System telemetryczny

  Telemetryczny system pomiaru pulsu. Ikonka oznacza, że urządzenie ma opcję telemetrycznego systemu pomiaru pulsu. W zależności od modelu urządzenia opaska do pomiaru pulsu występuje w pakiecie z urządzeniem albo należy ją dokupić.

  Bluetooth

  przystępny tylko w maszynach wyposażonych w Dual Kit. W tych urządzeniach Użytkownik ma możliwość dokonania pomiaru pulsu przy pomocy opaski na klatkę piersiową i następnie wyświetlenie wyniku na smartphone lub tablecie (a nie na ekranie bieżni, roweru..itd.).

  właściwości:

  • opór: magnetyczny
  • obciążenie: 24 poziomy
  • regulacja oporu: elektroniczna
  • wyświetlacz LCD:
   • szybkość / RPM, czas, kalorie, dystans, puls
  • programy:
   • łącznie: 12 (z 24 stopniami trudności)
   • programy użytkownika: 5
   • programy HRC: 4
  • pomiar pulsu: sensory dotykowe w uchwytach, bluetooth
  • rolki transportowe
  • regulacja siodełka w poziomie
  • samopoziomujące pedały z paskami
  • regulacja oparcia
  • uchwyt na bidon
  • kółka transportowe
  • siodełko XXL
  • otwarta rama
  • oparcie
  • półka na urządzenie przenośne
  • system i.Concept
  • wymiary:
  • wymiar po rozłożeniu (dł./szer./wys.): 167x68x130 cm
  • waga:
  • waga: 53 kg
  • max. Waga użytkownika: 130 kg
  • koło zamachowe: 12 kg

  Gwarancja:

  • do użytku domowego - 2 lata
  • do użytku półkomercyjnego (stosowanie max 4h dziennie)- 1 rok

  Przeznaczenie: do intensywnego stosowania w domu: pow. 20 godzin w tygodniuPodobne zestawienia:


Najtańsze rowery treningowe poziome do 5000 zł – Ranking listopad 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze rowery treningowe poziome do 5000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich rowerów stacjonarnych poziomych do 5000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ BH Fitness I.TFR H650I ☆

BH Fitness I.TFR H650I Najniższa Cena Online

☆ BH Fitness I.TFR H650I - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: BH Fitness I.TFR H650I
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  bezpłatnA wysyłka

  Rower poziomy to urządzenie nadzwyczajnie wspomagające rehabilitację,optymalnie użytkowane też intensywny trening cardio, nie obciążając przy tym stawów i kręgosłupa. Niezależnie od przeznaczenia, rower stopnie i.TFR Ergo Bluetooth producenta BH Fitness spełni Twoje kryteria. Twoje i pozostałych domowników, gdyż jego stabilna, konkretna konstrukcja i wysoka jakość wykonania sprawiają, że rower może być używany powyżej 20 godzin tygodniowo!

  Także liczne możliwości modyfikacji obciążenia świetne dostosowanie treningu do oczekiwań użytkownika - możesz odbyć spokojną, wygodną przejażdżkę, jak i wyczerpującą, szybką jazdę "po górach". A to wszystko w ciszy i bez ryzyka kontuzji! 12-kilogramowe koło zamachowe gwarantuje płynną i niemal bezszelestną pracę, co pozwala Ci trenować o każdej porze dnia i nocy, nie przeszkadzając domownikom i sąsiadom.

  12 programów treningowych z 24 stopniami trudności to gwarancja, iż trening w domu już nigdy nie będzie kojarzyć Ci się z monotonnym, nużącym zajęciem. Każda kolejna sesja treningowa będzie mogła być zupełnie inna! Z kolei programy sterowane pracą serca pomogą Ci osiągnąć oczekiwane efekty w krótszym czasie. Niezależnie, czy Twoim celem jest poprawa kondycji fizycznej, zrzucenie kilku kilogramów czy wzmocnienie serca - utrzymanie stosownego pulsu pomoże Ci osiągnąć każdy ten cel w krótszym czasie. Żeby móc kontrolować tętno w trakcie jazdy, uchwyty przy siedzisku zostały zaopatrzone w czułe sensory dotykowe. Istnieje również możliwość użycia pasa telemetrycznego, przystępnego opcjonalnie, który jest bardziej dokładny - tym samym wspiera skuteczność treningu.

  Regulacja siodełka, oparcia, rolki transportowe, możliwość ustawienia programów dla 5 użytkowników - to wszystko sprawia, iż jest to rower znakomity dla całej rodziny. Maksymalna waga obciążenia wynosi 130kg, więc bezpiecznie i komfortowo trenować może naprawdę każdy.
  Wystarczą chęci!

  Jeśli jednak to dla Ciebie wciąż niedużo, to bez dwóch zdań zainteresuje Cię fakt, że rower i.TFR Ergo Bluetooth dzięki zastosowanemu systemowi Bluetooth Smart umożliwia zastosowanie technologii i.Concept. Po podłączeniu sprzętu takiego jak iPod, iPhone, tablet lub smartfon zyskujesz możliwość urozmaicenia swojego treningu nie tylko ulubioną muzyką, lecz też poprzez skorzystanie ze specjalnych aplikacji treningowych, takich jak: BH żeby Kinomap, Run on Earth, Webatheltics, FitConsole itd.

  Co akcentuje ten model?

  mocne strony i.Concept:

  - ćwiczenie na podstawie specjalistycznych programów treningowych
  - dzielenie się własnymi osiągnięciami ze znajomymi za pośrednictwem portali społecznościowych
  - oglądanie wideo i słuchanie ulubionej muzyki w trakcie treningu
  - korzystanie z możliwości, jakie daje nam nasz smartphone albo tablet podczas treningu
  - domowy trening możemy przenieść w odległe zakątki świata czy urozmaicić o rywalizowanie z innym ćwiczącymi

  Technologie:

  I.Concept

  technologia pozwala na stosowanie smartphone lub tabletu jako wyświetlacza urządzenia fitness, dzięki czemu Użytkownik ma możliwość ćwiczenia z wykorzystaniem aplikacji takich jak: Run on Earth, BH aby Kinomap..itd.

  PRG

  Ikonka oznacza, że urządzenie posiada predefiniowane programy treningowe o różnym poziomie.

  UPRG

  Program Użytkownika: Urządzenie ma możliwość stworzenia własnego programu treningowego i zapamiętanie go na kolejne sesje treningowe.

  HRC

  Program HRC (Heart Rate Control). Program sterowany pulsem. Urządzenie będzie samoczynnie regulowało opór, tak aby tętno Użytkownika utrzymać na stałym z góry określonym poziomie.

  SWR

  Steady Watts Rate to program sterowany Watt. Urządzenie będzie autmatycznie regulowało opór, tak żeby wydatek energetyczny (Watt) Użytkownika pozostawał na stałym z góry określonym poziomie.

  RT

  Recovery Test. Test sprawdza jak momentalnie puls powraca do normy po zakończeniu treningu.

  czujka pulsu

  Czujniki pomiaru pulsu na uchwytach.

  System telemetryczny

  Telemetryczny system pomiaru pulsu. Ikonka oznacza, iż urządzenie ma opcję telemetrycznego systemu pomiaru pulsu. W zależności od modelu urządzenia opaska do pomiaru pulsu występuje w pakiecie z urządzeniem lub należy ją dokupić.

  Bluetooth

  dostępny tylko w maszynach wyekwipowanych w Dual Kit. W tych urządzeniach Użytkownik ma możliwość dokonania pomiaru pulsu za pomocą opaski na klatkę piersiową i następnie wyświetlenie wyniku na smartphone albo tablecie (a nie na ekranie bieżni, roweru..itd.).

  parametry:

  • opór: magnetyczny
  • obciążenie: 24 stopnie
  • regulacja oporu: elektroniczna
  • wyświetlacz LCD:
   • prędkość / RPM, czas, kalorie, dystans, puls
  • programy:
   • łącznie: 12 (z 24 stopniami trudności)
   • programy użytkownika: 5
   • programy HRC: 4
  • pomiar pulsu: sensory dotykowe w uchwytach, bluetooth
  • rolki transportowe
  • regulacja siodełka w poziomie
  • samopoziomujące pedały z paskami
  • regulacja oparcia
  • uchwyt na bidon
  • kółka transportowe
  • siodełko XXL
  • otwarta rama
  • oparcie
  • półka na urządzenie mobilne
  • system i.Concept
  • rozmiary:
  • wymiar po rozłożeniu (dł./szer./wys.): 167x68x130 cm
  • waga:
  • waga: 53 kg
  • max. Waga użytkownika: 130 kg
  • koło zamachowe: 12 kg

  Gwarancja:

  • do stosowania domowego - 2 lata
  • do użytku półkomercyjnego (użytkowanie max 4h dziennie)- 1 rok

  Przeznaczenie: do intensywnego użytkowania w domu: pow. 20 godzin w tygodniu


☆ Horizon Comfort Ri ☆

Horizon Comfort Ri Najniższa Cena Online

☆ Horizon Comfort Ri - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon
 • Nazwa produktu: Horizon Comfort Ri
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  COMFORT Ri szczególnie spore siedzisko, a także funkcjonalne uchwyty powodują, że czujesz się wygodnie choćby po wyczerpującej jeździe. Uchwyt do przestawiania roweru powoduje, iż jest on wygodny nawet po zakończeniu treningu.

  linia COMFORT

  ROWERY PIONOWE I POZIOME

  Możesz solidnie trenować, ale musisz pamiętać żeby dbać o swoje ciało. Rowery Comfort, jak sama nazwa wskazuje, zostały wyprodukowane z myślą o komforcie ćwiczącego.

  cechy rowerów Comfort:

  – Otwarta rama upraszcza wejście na rower

  – progresywny wyświetlacz Cardio Compass, który działa z różnorodnymi opaskami do telemetrycznego pomiaru pulsu zapewnia czytelny podgląd przebiegu ćwiczenia

  – wygodny uchwyt na akcesoria nie zasłaniający wyświetlacza

  – Wyprofilowane pedały utrzymujące stopy we właściwej pozycji

  – praktyczne uchwyty

  Odwiedź Wenecję, Paryż, Góry Skaliste i inne zakątki świata w trakcie codziennego treningu. Dzięki systemowi Passport i programom Virtual Active zwiedzisz cały świat nie wychodząc z domu! nabywając system Passport do maszyn Vision Fitness i Horizon Fitness (Johnson Health Tech.) dostajesz pakiet różnorodnych tras, łączysz „Passport Box" z telewizorem i rozpoczynasz wycieczkę po np.: Alpach Szwajcarskich, Los Angeles, wybrzeżu Pacyfiku czy Górach Skalistych. Komplet Passport składa się z: Odtwarzacza Passport z 6 filmami (komplet "O"), Pilota, USB, Przewodu RCA i zasilającego, Instrukcji obsługi. System Passport jest kompatybilny z bieżniami, rowerami, maszynami eliptycznymi Vision Fitness/Horizon Fitness oznaczonymi logo Passport.

  • w trakcie treningu nie musisz cały czas trzymać głowy spuszczonej w dół by kontrolować pdostawowe atrybuty treningowe. Dzięki funkcji fitVISTA podstawowe funkcje będą wyświetlane na ekranie TV.
  • Jeśli chcesz radować się tylko otaczającymi Cię widokami to możesz uruchomić kino Passport. Wystraczy zgrać film na załączony nośnik USB, podłączyć go i cieszyć się treningiem w trakcie oglądania ulubionego filmu.
  Jak to działa?

  1. Podłącz odtwarzacz Passport do TV używając do tego ząłączonego przewodu video. Podłącz zasilacz do odtawrzacza i gniazdka elektrycznego. Kieruj się wskazówkami wyświetlanymi na ekranie.

  2. Podłącz USB do odtwarzacza.

  3. Kieruj się wskazówkami wyświetlanymi na ekranie.

  Aby móc korzystać z programu Virtual Active, ćwicząc na urządzeniach producenta Horizon Fitness, niezbędne jest dokupienie odtwarzacza Passport, który pozwala na odtwarzanie filmów w jakości HD na ekranie telewizora.

  Konsole Touch i Elegant w urządzeniach firmy Vision Fitness mają możliwość wyświetlania filmów na ekranie urządzenia i mają w standardzie dwie trasy wgrane fabrycznie: Northern Italy i American Southwest. Dokupując zewnętrzny dekoder Passport, jednakowo jak w sytuacji maszyn marki Horizon Fitness, zyskujemy możliwość wyświetlania filmów na ekranie TV.

  uzupełniające trasy można dokupić w następujących kompletach (nagranych na Pendrive USB): pakiet A

  zagadkowe wybrzeża i ścieżki Nowej Zelandii. Historyczna dzielnica "Gastown" w Vancouver. Zapierające dech w piersiach wybrzeże Francuskiej Riwiery. Virtual Active przeniesie Twój trening w jedne z najszczególniej urzekających miejsc na Świecie. Przemierzanie ulic miast, bieg w skalistym terenie albo leśne szlaki – ten wybór tras daje możliwość doświadczyć każdego typu terenu.

  zestaw A: Vancouver (Kanada), Wyspa Południowa (Nowa Zelandia), Góry Trinity (USA), Góry Skaliste (Kanada), Riwiera Francuska (Francja), Stan Waszyngton (USA) komplet B

  Kalifornijska pustynia w Dolinie Śmierci. Urzekajacy Park Narodowy Maine Acadia. Malownicze bulwary Paryża. Zapierające dech w piersiach lodowce Kolumbii Brytyjskiej. Dzięki Virtual Active możesz sie przenieść do krain ze snów i powracać do nich, kiedy tylko zechcesz. Ten pakiet przedstawia majestatyczność przyrody i różnorodność historii na każdym kroku.

  komplet B: Paryż & Reims (Francja), Kolumbia Brytyjska (Kanada), Utah (USA), Góry Skaliste (USA), Park Narodowy Acadia (USA), Pustynie Kalifornii (USA) zestaw C

  Wygasłe wulkany Nowej Zelandii. Purpurowe kaniony w Arizonie. Przełęcze we włoskich Alpach. Wielokolorowe lasy Nowej Anglii. Dzięki tym trasom Virtual Active, możesz codziennie odwiedzać wybrzeża Amryki, Europy I Nowej Zelandii. Komplet dzięki dalekiemu zasięgowi, daje największe mozliwości przemierzania Świata w poprzek i w zdłóż.

  pakiet C: Arizona (USA), Wybrzeże Kalifornii (USA), Oregon (USA), Nowa Anglia (USA), Auckland & Wellington (Nowa Zelandia), Aply Włoskie (Włochy) komplet O

  Splendor Chicago. Malownicze wybrzeża Ameryki Północnej. Zapierająca dech w piersiach przestrzeń, której można odczuć w Szwajcarskich Alpach. To miejsca, które bez dwóch zdań warto zobaczyć, a ten komplet daje przedsmak tego, czego możemy spodziewać się na miejscu.

  pakiet O: Chicago (USA), Los Angeles (USA), Północno-Zachodni Pacyfik (USA), Alpy Szwajcarskie (Szwajcaria), Utah (USA), Kalifornia (USA). komplet O jest dołączany do Passport Box gratis!
  W końcu! Jedna aplikacja, która zezwala na kolekcjonowanie informacji na temat Twojego zdrowia jak i pomiarów z treningów w jednym miejscu. Dzięki ViewFit, analizowanie i obserwowanie postępów treningowych, jeszcze nigdy nie było tak proste. Wejdź na stronę www.viewfit.com albo pobierz aplikację ViewFit, dostępną zarówno dla maszyn Apple jaki Android.
  • automatyczne przesyłanie danych z maszyn cardio do aplikacji.
  • Zapisywanie pomiarów z treningów prowadzonych na świeżym powietrzu i na siłowni.
  • Bezproblemowe przesyłanie zapisanych informacji na inne aplikacje.
  • Wizualizacja pozwala na stały podgląd, na ile nadążamy za postawionym sobie celem.
  ViewFit ™ pozwala na zbieranie informacji z przeróżnych aplikacji za pośrednictwem urządzeń kontrolujących oraz z wybranych sprzętów firmy Vision oraz Horizon. ViewFit ™ programuje maszyny za nas, za każdym razem, gdy rozpoczynamy trening. Wystarczy odwiedzić stronę ViaFitness.com i zsynchronizować ze sobą sprzęt, by nasz trening zmienił się na za każdym razem! ViewFit ™ przekazuje dane z maszyn, na których ćwiczysz, do aplikacji pilnującej dietę. MyFitnessPall za sprawą zgromadzonych danych, potrafi zadbać o odpowiednie odżywienie i nawodnienie Twojego organizmu, żeby jak najszybciej osiągnąć wymarzoną wagę ciała.

  Gwarancja domowa - 2 lata

  Obowiązuje przy eksploatacji sprzętów w warunkach domowych z przestrzeganiem limitu długości treningu przekazanego przez producentaPodsumowanie, czyli jaki stacjonarny rower treningowy poziomy do 5000 zł najlepszy?


Najlepszy stacjonarny rower treningowy poziomy do 5000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy stacjonarny rower treningowy poziomy do 5000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane rowery stacjonarne – Zestawienie listopad 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji rowerów stacjonarnych poziomych do 5000 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych stacjonarnych rowerów do treningu domowego.


Powiązania tematyczne:

 • jaki stacjonarny rower treningowy poziomy do 5000 zł opinie i efekty,
 • dobre rowery treningowe poziome do 5000 zł cena,
 • ranking rowerów stacjonarnych poziomych do 5000 zł,
 • stacjonarny rower treningowy poziomy do 5000 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o rowerach stacjonarnych poziomych do 5000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o rowerach stacjonarnych poziomych do 5000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o rowerach stacjonarnych poziomych do 5000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki stacjonarny rower treningowy poziomy do 5000 zł najlepszy? Który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych rowerach stacjonarnych poziomych do 5000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z rowerami treningowymi poziomymi do 5000 zł do domowych ćwiczeń, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie rowery treningowe poziome do 5000 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z rowerami treningowymi poziomymi do 5000 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach rowery treningowe poziome do 5000 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *