FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking rowerów stacjonarnych poziomych do 4000 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Treningowe rowery stacjonarne / Ranking rowerów stacjonarnych poziomych do 4000 zł


Pomagamy w wyborze dobrych rowerów stacjonarnych poziomych do 4000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne wrzesień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych rowerów stacjonarnych poziomych do 4000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych treningowych rowerów typu stacjonarnego.

Jakie rowery treningowe poziome do 4000 zł najlepiej wybrać? Ranking wrzesień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane rowery treningowe poziome do 4000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking rowerów stacjonarnych poziomych do 4000 zł, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Proform Rower poziomy 325 csx+ ☆

Proform Rower poziomy 325 csx+ Najniższa Cena Online

☆ Proform Rower poziomy 325 csx+ - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ProForm
 • Nazwa produktu: Proform Rower poziomy 325 csx+
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower poziomy programowany ProForm® 325 CSX+ to konkretny sprzęt zaprojektowany do wykorzystania domowego. Rower został wyposażony w akcesoria i dodatki, które uczynią trening przyjemnym i wygodnym, w tym głośniki z możliwością podłączenia własnego urządzenia, uchwyt na bidon, kółka i uchwyt transportowy do komfortowego przemieszczania sprzętu, a w głównej mierze możliwość połączenia się z aplikacją iFit. Aktualnie jest to najlepiej rozwijająca się platforma fitness na świecie. Każdy trening prowadzony jest przez fachowego trenera, który opowiada atrakcyjne historie o miejscu, w którym się znajdujecie i motywuje do dawania z siebie 100%.

  trafnie realizowany trening na rowerze poziomym pomaga spalić tkankę tłuszczową, powiększyć wydolność, siłę mięśni, a także poprawić kondycję. Podczas treningu pracują nie tylko nogi, ale także mięśnie brzucha czy pośladkowe, które pomagają utrzymać stabilną sylwetkę. Z tego roweru może korzystać każdy. Jeśli masz problem z nadwagą, a chcesz zacząć trenować, taki rower jest perfekcyjny dla Ciebie, ponieważ będziesz mniej obciążać kolana niż na charakterystycznym rowerze. Rekomendowany jest nawet dla osób mających problemy z kręgosłupem, ponieważ mogą one komfortowo oprzeć się podczas jazdy.

  KLAWISZE szybkiEGO DOSTĘPU: dopasuj poziom oporu za pomocą jednego przycisku. Jest on umiejscowiony w zasięgu ręki użytkownika, aby jeszcze luźnoj kontrolować przebieg treningu i możliwość zmiany ustawień.

  PROGRAMY TRENINGOWE: Z członkostwem iFit dostajemy dostęp do ponad 11 000 video treningów z trenerami personalnymi. IFit daje Ci możliwość bezpłatnego przetestowania wszystkich funkcji platformy poprzez 30 dni.

  ekran: dzięki temu 5" wyświetlaczowi możesz pilnować i kontrolować poszczególne cechy swego treningu. Specyficzny system dźwiękowy pomaga Ci utrzymać tempo i na bieżąco kontrolować postęp swojego treningu.

  TRENUJ W RYTMIE swej MUZYKI: Trening w rytmie ulubionej muzyki pozwala ćwiczyć jeszcze wydajniej. Wejście Audio Jack umożliwia słuchanie muzyki z maszyn zewnętrznych (iPod, MP3) z użyciem zastosowanych w przedni panel głośników.

  POMIAR PULSU: Czujniki wbudowane w uchwyty służą do pomiaru pulsu. Należy pamiętać, że pomiar pulsu za pomocą sensorów umieszczonych w produkcie podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Nie jest to artykuł medyczny.

  UCHWYT NA TABLET: Na obfitym uchwycie zmieści się większość standardowych modeli tabletów. Dzięki temu Twój trener iFit będzie bliżej Ciebie.

  SIEDZISKO: wielkie i miękkie siedzisko zapewnia komfortowy trening. Siodełko jest dostosowywane. Bez problemu zbratasz jego położenie dla osób niskich jak i wysokich.

  KOŁO ZAMACHOWE: Koło zamachowe o wadze 7 kg zapewnia płynny i jednostajny ruch a trening staje się błogi i wydajny.

  PEDAŁY: Wyprofilowane, antypoślizgowe pedały z regulowanymi paskami bezpieczeństwa to gwarancja bezpieczeństwa i wygody w czasie treningu.

  UCHWYT TRANSPORTOWY: Dzięki umieszczonemu z tyłu uchwytowi, podniesienie roweru nie będzie stanowiło żadnego problemu i łatwo przewieziesz go w wybrane miejsce w domu.

  KIESZEŃ NA BIDON: Nawadnianie organizmu w trakcie treningu jest konieczne, dlatego także kieszeń na bidon znajduje się w zasięgu ręki użytkownika, by w każdym momencie treningu można było po niego sięgnąć.

  KÓŁKA TRANSPORTOWE: Przemieszczaj swój rower bez najmniejszego problemu. Dzięki kółkom transportowym umieszczonym z przodu roweru, transport jest nadzwyczaj łatwy.

  MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA: potężna budowa roweru przeznaczona jest dla użytkowników o masie ciała nieprzekraczającej 130 kg.

  informacje technologicznE:

  ekran: wysokokontrastowy 5"

  stopnie oporu: 22

  Siedzisko: komfortowe, poszerzone, z możliwością regulacji

  Maksymalna wysokość siedziska: 60 cm

  znikoma wysokość siedziska: 55 cm

  Waga koła zamachowego: 7 kg

  Pedały z paskami bezpieczeństwa

  Pomiar pulsu: przez sensory na uchwytach

  dodatkowe wyposażenie: uchwyt na tablet, kółka transportowe, głośniki, uchwyt na bidon

  rozmiary sprzętu: 134 x 64 x 124 cm

  Waga towaru: 58 kg

  Maksymalna waga użytkownika: 130 kg

  towar do użytkowania domowego

  Gwarancja: 2 lata

  BIEGAJ PO CAŁYM ŚWIECIE!CZŁONKOSTWO IFIT®: iFit daje możliwość skorzystania z ponad 11 000 rozmaitych programów treningowych nagranych w jakości HD. Każdy trening prowadzony jest poprzez trenera personalnego, a regulacja prędkości czy nachylenie regulowane jest automatycznie w zależności od wybranej trasy biegowej. IFit daje Ci możliwość gratisowego przetestowania wszystkich funkcji platformy poprzez 30 dni. Po upływie tego czasu należy wykupić przedłużenie dostępu w wersji Family albo Individual, żeby nadal cieszyć się nieograniczoną ilością treningów.

  iFit to aktualnie najprężniej rozwijająca się platforma fitness na świecie. Na dzień dzisiejszy treningi prowadzi ponad 200 certyfikowanych trenerów z całego świata, a biblioteka ma blisko 11 tysięcy filmów nagranych w jakości HD. Regulacja prędkości sprzętu czy nachylenie dostosowywane jest automatycznie w zależności od wybranej trasy.

  Treningi podzielone są na różne typy aktywności: chodzenie, bieganie, wspinaczka, marszobiegi, jazda na rowerze, wioślarstwo, ćwiczenia eliptyczne, ogólnorozwojowe, jogę i inne aktywności.

  Każdy z treningów prowadzony jest poprzez mistrzowskiego trenera, który na bieżąco instruuje jak wykonywać ćwiczenie, opowiada także atrakcyjne historie o miejscu w którym się znajduje i motywuje do dawania z siebie 100%.

  Biblioteka treningów jest rozbudowana i duża a filtrowanie ich przystępne i instynktowne. W poszukiwaniu rewelacyjnego zestawu ćwiczeń możesz ustawić ulubionego trenera, miejsce w którym chcesz trenować, rodzaj treningu czas czy jego intensywność. Wytworzony trening możesz oznaczyć jako ulubiony, dodać do kalendarza, a także ocenić. Na karcie treningu odnajdziesz też opis miejsca, profil trasy (diagram wzniesień), a także orientacyjne tempo z jakim trener będzie poruszał się w trakcie trwania ćwiczeń. Lista funkcji jest stale poszerzana i ulepszana.

  Jeżeli posiadasz pas do pomiaru tętna na klatkę piersiową albo na rękę w technologii Bluetooth to możesz zastosować go do treningu iFit. W najnowszej aktualizacji wprowadzono opcję Active Pulse HR Training. Oznacza to, że bieżnia czy rower automatycznie wyszuka Twoje urządzenie pomiarowe i zwiąże trening tak, abyś znajdował się w optymalnej strefie tętna. Dopasowanie treningu to jednocześnie spadek lub wzrost prędkości jak i nachylenia urządzenia które to obsługuje. W rezultacie, ten sam trening będzie bardziej wymagający dla osoby z ulepszona kondycją fizyczną albo łatwiejszy dla osoby mniej wytrenowanej.

  w trakcie trwania treningu z prawej strony wyświetlacza pojawia się tablica uczestników Leaderboard w którym wyświetlani są inni uczestnicy biorący udział w biegu. Na bieżąco możesz obserwować jak pniesz się w górę i zdobywasz kolejne miejsce w wyścigu. Poczuj się jak zawodnik i zmotywuj do pokonywania kolejnych użytkowników.

  iFit to społeczność ludzi, którzy posiadają wspólny cel: zdrowe i aktywne życie. IFit aktywnie wyszykuje przeróżne sposoby żeby nas wydajnie Cię motywować do ruchu. Jednym z nich jest motywowanie społeczności do Wyzwań, za których ukończenie otrzymujesz odznaki. Za każdym razem, kiedy uda Ci się ukończyć wyzwanie otrzymasz wiadomość z gratulacjami, a także przydatnymi wskazówkami dotyczącymi treningów i konkretną dawkę motywacji. W dodatku za ukończenie wyzwań użytkownik może otrzymać interesujące nagrody, przykładowo:

  100 treningów - unikatowa koszulka iFIT

  200 treningów - bezpłatny miesiąc treningów dodany do Twojego konta

  300 treningów -flaga iFIT

  400 treningów – karta podarunkowa do sklepu iFIT o wartości 100$

  500 treningów - unikatowa bluza iFIT i udział w losowaniu wycieczki do studio iFIT w Utah

  W iFit możesz uruchomić Playlistę, która będzie Ci towarzyszyć w trakcie ćwiczeń. Użytkownicy posiadają dostęp do kilku list, począwszy od energetycznej, motywującej do kardio i ćwiczeń siłowych przez rock, do spokojnej i stonowanej muzyki idealnej do medytacji i jogi czy rozciągania, aby pomóc Ci skupić się i rozluźnić.

  Każdy Twój trening jest kopalnią wiedzy. Statystyki możesz podglądać zarówno w trakcie jak i po zakończeniu ćwiczeń. Na bieżąco widzisz jaki procent trasy pokonałeś, czas, tempo czy szacowane spalanie kalorii. Dzięki temu możesz analizować i poprawiać swoje wyniki.

  Ważne, by użytkownik posiadał dostęp do Internetu. Tylko dzięki aktywnemu połączeniu sprzętu z siecią wifi będzie można korzystać z treningów iFit. Jeżeli połączenie będzie nieaktywne, użytkownik będzie mógł korzystać jedynie z trybu manualnego.

  PROGRAMY TRENINGOWE - WERSJA Z AKTYWNYM CZŁONKOSTWEM:

  Z aktywnym członkostwem iFit przystępne jest ponad 11 000 treningów.

  Podobnie jak w wersji podstawowej mamy możliwość korzystania z treningów w rozmaitych kategoriach, jednak liczba programów, długość trwania i ich zasobność jest bezspornie obszerniejsza. Każdy z treningów (z wyjątkiem trybu manualnego, a także projektowanego przez użytkownika na mapie) prowadzony jest przez trenera, który instruuje jak biegać, albo jakiej techniki używać podczas realizowania ćwiczeń.

  TRENINGI W TERENIE: Treningi podzielone są na różnorodne warianty aktywności: chodzenie, bieganie, marszobiegi, jazdę na rowerze, ćwiczenia eliptyczne i ćwiczenia ogólnorozwojowe poza zakupionym sprzętem. Użytkownik może wybierać z kategorii takich jak: seria treningów (długi odcinek podzielony na krótsze filmy), ćwiczenie szybkości, utrata wagi, interwały, odporność. W trakcie biegu z trenerem, na bieżąco nakłania on do dalszego trenowania oraz opowiada historię i ciekawostki danego regionu. Cały czas instruuje nas jak biegać, na co uważać, jakiej techniki biegu używać w zależności od ukształtowania terenu. Bieżnia sama dopasowuje prędkość i nachylenie zgodnie z trasą po której biegniemy, możemy jednak cały czas ją dopasowywać (obniżać albo zwiększać wartości) według naszego uznania.

  SPALANIE KALORII (CALORIE BURN): Głównymi założeniami programów jest stopniowanie wysokości i szybkości w celu maksymalizacji spalanych kalorii. Programy zakładają podbiegi przy maksymalnej wartości nachylenia.

  ZMIANA NACHYLENIA (INCLINE): Treningi typu Incline to ćwiczenie podbiegów lub inaczej trening z nachyleniem. Program cechuje się dużą zmiennością (od ujemnych po maksymalną wartość) i częstotliwością zmian wysokości. Celem treningu jest zwiększenie pułapu tlenowego i ułatwienie biegania na różnorodnym terenie.

  STUDIO CLASSES™: Dzięki tym treningom użytkownik ma możliwość uczestniczyć w zajęciach grupowych u siebie w domu. Trenerzy wraz z innymi uczestnikami wykonują najróżniejsze ćwiczenia i zadania na mocnych sprzętach.

  TRENINGI SIŁOWE: Trener pomaga wykonać sprawny trening siłowy. Wybrać można ćwiczenia na górne lub dolne partie ciała, brzuch,, a także całość.

  REGENERACJA: komplet treningów, które wspomagają cykl regeneracji organizmu. Użytkownik może wybierać spośród jogi, ćwiczeń rozciągających i polepszających mobilność oraz spacerów albo biegów regenerujących.

  INTERNATIONAL: Zbiór treningów dostępnych w języku chińskim, włoskim, hiszpańskim i francuskim.

  TRENINGI NA MAPIE: W wersji z aktywnym członkostwem iFit możemy sami wybrać miejsca, które znamy albo chcielibyśmy odwiedzić. Dodatkowym atutem programów z mapami jest możliwość obserwacji naszego biegu na mapie, widoku satelitarnym albo zdjęciach Google Street View.


☆ Kettler Rower treningowy poziomy axos avior r | ☆

Kettler Rower treningowy poziomy axos avior r | Najniższa Cena Online

☆ Kettler Rower treningowy poziomy axos avior r | - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Rower treningowy poziomy axos avior r |
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 5
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Na rowerze poziomym Kettler Avior R siedzisz szczególnie bezpiecznie i wygodnie. Boczne uchwyty i otwarta rama sprawiają, że wsiadanie i wysiadanie z trenażera jest niezwykle komfortowe i nietrudne. Avior R jest ponadto wyjątkowo wytrzymały i stworzony z wysokiej jakości tworzyw.

  wyświetlacz jest nad wyraz klarowny w obsłudze i za każdym razem ukazuje najważniejsze informacje dotyczące treningu, tak żeby można było adekwatnie zorganizować trening. PrzyjaznY DLA PLECÓW TRENING- wygodnA POZYCJA SIEDZĄCA Dzięki wygodnemu siedzisku i niskiemu wejściu, rower treningowy Kettler Avior R rewelacyjnie nadaje się do treningu odciążającego plecy, jak ponadto dla osób z ograniczeniami ruchowymi.

  Ten poziomy rower jest szczególnie wytrzymały. Siedzisko można regulować jednocześnie w poziomie, jak i w pionie. W dodatku Avior R jest zaopatrzony w magnetyczny układ hamulcowy, który ma 16 stopni oporu, dzięki temu można adekwatnie złączyć intensywność treningu.

  Możesz wybrać spośród 12 zróżnicowanych programów,zwiększyć wszechstronność Twojego treningu. Pozwala to na dobranie treningu indywidualnie i zgodnie z własnymi życzeniami i potrzebami. KrystalicznY I nieskomplikowany W OBSŁUDZE ekran Dzięki znacznemu wyświetlaczowi LCD masz za każdym razem w zasięgu wzroku najważniejsze atrybuty treningu, takie jak odległość, puls i zużycie kalorii.

  Dzięki technice "Push and Turn" rower poziomy jest nietrudny w obsłudze. Niezwykle pomocny jest również akustyczny i optyczny sygnał ostrzegawczy, który jest zauważalny po przekroczeniu górnej granicy pulsu.

  Pomiar pulsu odbywa się za pomocą zastosowanych ręcznych czujników pulsu lub dostępnego opcjonalnie pasa piersiowego. Dzięki ergonomicznym rolkom transportowym i cichemu napędowi, Avior R jest doskonałym partnerem do treningu w domu.

  niezwykle czytelny wyświetlacz ze stałym podglądem dla 7 funkcji Zmotoryzowana regulacja oporu w 16 krokach Komputer treningowy z 12 programami z pamięcią, zezwalającą na stworzenie 4 profili istotnie komfortowa pozycja siedząca Niskie wejście wyjątkowo dobra jakość pedałowania choćby przy obfitym oporze Na kierownicy znajdują się czujniki ręczne do treningu kontrolowanego pulsem Opcjonalnie można użyć pas piersiowy Sygnał optyczny i akustyczny w przypadku przekroczenia górnej granicy impulsu Kółka transportowe i regulacja wysokości


☆ Rower treningowy poziomy Insportline inCondi R60i ☆

Rower treningowy poziomy Insportline inCondi R60i Najniższa Cena Online

☆ Rower treningowy poziomy Insportline inCondi R60i - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: inSPORTline
 • Nazwa produktu: Rower treningowy poziomy Insportline inCondi R60i
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower treningowy inSPORTline inCondi R60i to wysokiej jakości trenażer, dedykowany do wykorzystywania domowego. Solidna konstrukcja ze stabilnym oparciem rewelacyjnie spełni oczekiwania dla osób otyłych, o ograniczonej efektywności ruchowej, i osób starszych, którym zależy na utrzymaniu swego ciała w formie. Główne zalety modelu to komfortowe siodełko, funkcjonalne, poziome wejście, 9-kilogramowe koło zamachowe oraz elektronicznie sterowana, 32-stopniowa skala obciążenia.

  niezawodny komputer z bogactwem funkcji wyświetla wszelkie konieczne dane dot. Treningu, tj. Czas, prędkość, rytm, dystans i liczba spalonych kalorii. Dzięki czujnikom tętna w uchwytach, możesz kontrolować swój aktualny puls na wyświetlaczu i poprowadzić trening tak, aby był jeszcze produktywniejszy. na dodatek, rower inSPORTline inCondi R60i jest wyposażony w system BeltDrive, odpowiedzialny za cichą pracę urządzenia oraz kółka transportowe, usprawniające przenoszenie sprzętu.

  Dodatkowym atutem roweru inSPORTline inCondi R60i jest możliwość połączenia z tabletem, smartfonem i iphonem za pośrednictwem Bluetooth i aplikacji iC+ Training. Dzięki temu, możesz trenować na alpejskich szlakach, w stolicach wszelkich krajów, a także innych, niebanalnych miejscach na całym świecie. Przebieg trasy możesz śledzić dzięki aplikacjom Google Maps i Street View, na ekranie swego tableta. Aplikacja zezwala na także uruchamianie, konfigurację i kontrolę funkcji urządzenia bezpośrednio z urządzenia mobilnego.

  Kluczowe właściwości:
  • jednostajna kompozycja
  • System BeltDrive zagwarantuje cichą i płynną pracę
  • 3-częściowe korby z łożyskami uszczelnionymi maszynowo
  • regulowane użyteczne siodło
  • podświetlany ekran LCD
  • łączność z iC+ Training ( Android 5.0+/ iOS 10.0+) przez Bluetooth
  • szybki start
  • 9 zaprogramowanych programów według poziomu trudności (początkujący, przeciętniezaawansowany, innowacyjny)
  • indywidualne ćwiczenie na dowolnej trasie w Mapach Google
  • ręczne ustawienie własnego treningu według celów (dystans, kalorie, czas, tętno i inne)
  • możliwość udostępniania wyników na Facebooku i Twitterze
  • przechowywanie statystyk treningu
  • możliwość połączenia z dodatkowymi aplikacjami:
   • Kinomap ( Android 5.0+/ iOS 9.0+ ) - wybierając wariant maszyny, wybierz ikonkę Roweru treningowego i wybierz iConsole jako markę maszyny, aplikacja jest płatna
   • sprawdź wcześniej zgodność aplikacji z urządzeniem przenośnym
   • aby aplikacje działały poprawnie, miej włączone Wi-Fi, Bluetooth i GPS (lokalizacja), a także włącz wszystkie uprawnienia wymagane poprzez aplikację; sparuj z urządzeniem tylko w aplikacji, a nie w ustawieniach Bluetooth urządzenia mobilnego
   • inSPORTline nie jest twórcą wymienionych aplikacji i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy albo niekompatybilność aplikacji (w przypadku problemów z ochotą pomożemy)
  • funkcje komputera: czas, prędkość, dystans, kalorie, tętno, puls, prędkość, moc (wat)
  • Program kardio lub HRC: urządzenie powiększa lub zmniejsza obciążenie, dzięki czemu użytkownik jest zawsze w trafnej strefie tętna
  • Program WATT: maszyna rozszerza albo obniża obciążenie, żeby użytkownik wykonał ustawioną moc (np. Zwiększa obciążenie, zmniejszając kadencję pedału)


  Opis technologiczny:

  • stabilna kompozycja
  • Magnetyczny system hamowania
  • 11 kg koło zamachowe
  • Elektroniczna regulacja obciążenia
  • System BeltDrive zapewnia cichą i płynną pracę
  • 32 stopni obciążenia
  • Maksymalny opór przy 60 obrotach/min: 270 W
  • 3-częściowe korby z uszczelnionymi łożyskami
  • Czujniki tętna w uchwytach
  • regulowane, funkcjonalne siodełko
  • Możliwość łączenia z aplikacją iConsole +
  • ekran LCD
  • Komputer wyświetla: czas, prędkość, dystans, kalorie, tętno, puls, prędkość, moc (W)
  • Instrukcja programu
  • Tryby: początkujący, średniozaawansowany, sportowiec - w sumie 12 predefiniowanych profili tras
  • Program Cardio (do kontroli rytmu serca)
  • Program WATT
  • Program Body Fat (pomiar tkanki tłuszczowej)
  • Pas piersiowy w komplecie
  • Karta sieciowa
  • System kompensacji nierówności podłogi
  • Kółka do nieskomplikowanego przenoszenia
  • Przełożenie: 1: 8,1
  • Maksymalny wzrost użytkownika: 200 cm
  • Nośność: 150 kg
  • wymiary: długość 138 cm x szerokość 64 cm x wysokość 89 cm
  • rozmiary opakowania: D163 x S25 x W65 cm
  • Waga: 51 kg
  • Moc wejściowa: 11,7 W
  • Kategoria HA (zgodnie z EN957) - dedykowany do użytku domowego
  • artykuł nie jest wyrobem medycznym

  Wysoka stabilność i nośność

  Jedną z głównych zalet roweru jest wysoka jakość wykonania. Mocna konstrukcja zagwarantuje maksymalną stabilność i nośność aż do 150 kg.
  różnorodność funkcji

  W pamięci komputera roweru zapisano szereg gotowych programów o najróżniejszych poziomach trudności. Znajdziesz tu postępowy program Body Fat, który mierzy poziom tkanki tłuszczowej (BMI), program HRC, który dostosowuje obciążenie do tętna użytkownika i 12 programów użytkownika, dzięki którym unikniesz ponownego ustawiania parametrów treningu.


  Łączność ze smartfonem

  Kolejnym atutem roweru jest możliwość połączenia się z aplikacją iC+ Training. Za pośrednictwem aplikacji możesz dopasowywać programy do swoich celów i możliwości, zapisywać mierzone wartości, na bieżąco kontrolować aktualne właściwości biegu, takie jak: tętno, szybkość, dystans itp. Oraz dzielić się osiągnięciami na portalach społecznościowych.
  Trenuj w dowolnym miejscu na świecie

  Za pośrednictwem aplikacji iC+ Training możesz ustawić każdą trasę na świecie, bezpośrednio na Mapach Google. Możesz jeździć po ulicach Paryża, plażach Miami, a także w wielu innych, interesujących lokalizacjach. W trakcie treningu możesz oglądać realne obrazy z trasy. Z rowerem inCondi R60i możesz odkrywać świat w zaciszu własnego domu!


☆ Toorx Rower poziomy brx-r300 ☆

Toorx Rower poziomy brx-r300 Najniższa Cena Online

☆ Toorx Rower poziomy brx-r300 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Toorx
 • Nazwa produktu: Toorx Rower poziomy brx-r300
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Nowy rower treningowy Toorx BRX R 300 jest częścią nowej linii Toorx Chrono Line, asygnowanej najbardziej wymagającym klientom. Linia ta cechuje się produktami o wysokiej charakterystyce, skrupulatnością i jakością użytych materiałów, innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi, interaktywnością i multimediami.

  W zestawie znajdziemy koło zamachowe o wadze 14 kg, które zagwarantuje bardzo płynną i cichą jazdę. Ponadto opór jest dostosowywany elektronicznie za pomocą optymalnych przycisków na konsoli do 32 różnych stopni wysiłku, dzięki czemu trening jest jeszcze bardziej urozmaicony....


☆ Rower poziomy programowany r626 marki Nautilus ☆

Rower poziomy programowany r626 marki Nautilus Najniższa Cena Online

☆ Rower poziomy programowany r626 marki Nautilus - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Nautilus
 • Nazwa produktu: Rower poziomy programowany r626 marki Nautilus
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Opis: Rower poziomy Programowany Nautilus R626 to sprzęt najwyższej klasy od amerykańskiej marki Nautilus, będącej jednym z liderów na rynku fitness w USA. To, co odróżnia model R626 od innych tego typu rowerów, to liczby: 29 programów treningowych, 25 stopni oporu magnetycznego, 10-kilogramowe koło zamachowe, a także wyszukany i stylowy wygląd.

  Rower został wyposażony także we wszelkie niezbędne akcesoria oraz dodatki: głośniki z możliwością podłączenia MP3, port USB z możliwością ładowania urządzeń, tackę na akcesoria, uchwyt na bidon, wentylator z 3 stopniami regulacji natężenia nawiewu i kółka transportowe do komfortowego przemieszczania sprzętu.

  Model R626 daje możliwość śledzenia naszych aktywności za pomocą kompatybilnych aplikacji przystępnych w sklepach Android i App Store. Wszystko dzięki zastosowanemu modułowi Bluetooth, za pośrednictwem którego zjednoczymy konsolę ze swoim urządzeniem przenośnym.

  Sprzęt producenta Nautilus sprawi zatem, iż monitorowanie postępów i aktywności, planowanie treningu, a także definiowanie celów, zostanie wprowadzone na zupełnie nowy, widocznie wyższy poziom! cechy technologiczne: ekran DualTrack(TM): 2 wysokiej rozdzielczości podświetlane wyświetlacze LCD z możliwością śledzenia i kontroli dwóch niezależnych parametrów treningu Programy treningowe: 29 (treningi oparte o puls docelowy, predefiniowane, indywidualne, recovery test, fitness test typu prędki start) Opcja Goal Tracker: umożliwia użytkownikom ustalanie jednostkowych celów ćwiczeń i śledzenie aktywności liczba profili użytkowników: 4 (możliwość porównywania wyników, rywalizowania, definiowania celów, zdobywania osiągnięć) Regulacja oporu: 25 stopni oporu magnetycznego zarządzane z poziomu konsoli Funkcje: czas, dystans, prędkość, kalorie, puls, opór Waga koła zamachowego: 10 kg (System Hybrid HIIT) Siedzenie: pokaźne i wygodne z wentylowanym oparciem i możliwością regulacji położenia Pedały: poszerzone, przeciwpoślizgowe z regulowanymi paskami bezpieczeństwa Uchwyty przy konsoli: wyprofilowane Uchwyty przy siedzeniu: z sensorami pomiaru pulsu Konsola z miejscem na tablet Transmisja informacji: Bluetooth(R) (BLE 4.0) Puls: pomiar za pomocą sensorów na uchwytach albo za pomoca napiersiowego pasa telemetrycznego (pas do kupienia osobno) Klawisze szybkiego dostępu w zasięgu ręki: umożliwiające komfortową zmianę poziomu oporu podczas treningu Wentylator: 3 poziomy regulacji natężenia nawiewu dodatkowe wyposażenie: port USB z możliwością ładowania maszyn, kółka transportowe, miejsce na bidon albo akcesoria, głośniki z wejściem MP3, stopki poziomujące wymiary i waga: wymiary sprzętu: 165,9 x 71,8 x 126 cm (dł.

  x szer. X wys.) Waga artykułu: 41,7 kg Waga produktu w opakowaniu: 44 kg Maksymalna waga użytkownika: 136 kg Przeznaczenie: użytek domowy NAUTILUS TRAINER(TM) 2: aplikacja zaprojektowana z myślą o urządzeniach Nautilus z opcją Bluetooth(R).

  Jest wyśmienitym narzędziem, które pomoże każdemu użytkownikowi w prowadzeniu zdrowego i aktywnego trybu życia. Aplikacja Nautilus Trainer(TM) 2 obsługuje jeszcze Apple Health. Aplikacja umożliwia kontrolę wszelkich informacji o treningu, kondycji, kalorii i zdrowiu na jednym czytelnym pulpicie nawigacyjnym.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. Śledź swoje cele: ustaw, monitoruj i śledź swoje plany i cele fitness Kontroluj swoje postępy każdego tygodnia Zdobywaj nagrody po osiągnięciu swych celów fitness Prowadź dziennik swoich postępów Połącz się z MyFitnessPal i synchronizuj dane o treningu RIDE SOCIAL(R): trening w trybie wirtualnej rzeczywistości.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. APPLE HEALTH: aplikacja która zbiera wszystkie nasze informacje o zdrowiu, począwszy od nawyków żywieniowych i treningowych, a skończywszy na grupie krwi czy poziomie cholesterolu.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. MY FITNESS PAL: zrzucaj kilogramy z MyFitnessPal -- najszybszym i najłatwiejszym w obsłudze liczniku kalorii na Android'a. Dzięki największej bazie danych produktów spomiędzy wszystkich liczników kalorii na Android'a (ponad 6 000 000 produktów), a także niezwykle prędkiemu wpisywaniu produktów i ćwiczeń szybko i bezpiecznie pozbędziesz się zbędnych kilogramów.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. UNDER ARMOUR RECORD(TM): to pierwszy na świecie system monitorowania kondycji i zdrowia dostępny dla każdego 24/7. Więcej o aplikacji czytaj tutaj. GOOGLE FIT: żyj zdrowiej i aktywniej dzięki nowej wersji aplikacji.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. MAP MY FITNESS: planuj i śledź każdy trening z pomocą aplikacji MapMyFitness. Dostaj kompleksowe dane zwrotne, odkrywaj świeże trasy i dziel się nimi ze swymi przyjaciółmi.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. Nautilus Fitness Score: funkcja obliczająca aktualny poziom postępów treningowych na zakończenie każdego biegu, pozwalająca na bieżące monitorowanie skuteczności treningów Wyświetlanie porównania tempa biegu: pozwala wizualizować tempo bieżącego treningu w stosunku do wyróznionego celu albo w stosunku do wcześniejszych treningówPodobne zestawienia:


Najtańsze rowery treningowe poziome do 4000 zł – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze rowery treningowe poziome do 4000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich rowerów stacjonarnych poziomych do 4000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Proform Rower poziomy 325 csx+ ☆

Proform Rower poziomy 325 csx+ Najniższa Cena Online

☆ Proform Rower poziomy 325 csx+ - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ProForm
 • Nazwa produktu: Proform Rower poziomy 325 csx+
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower poziomy programowany ProForm® 325 CSX+ to mocny sprzęt zaprojektowany do użytkowania domowego. Rower został wyposażony w akcesoria i dodatki, które uczynią trening przyjemnym i komfortowym, w tym głośniki z możliwością podłączenia własnego urządzenia, uchwyt na bidon, kółka i uchwyt transportowy do komfortowego przemieszczania sprzętu, a na ogół możliwość połączenia się z aplikacją iFit. Aktualnie jest to najlepiej rozwijająca się platforma fitness na świecie. Każdy trening prowadzony jest przez profesjonalnego trenera, który opowiada atrakcyjne historie o miejscu, w którym się znajdujecie i motywuje do dawania z siebie 100%.

  trafnie realizowany trening na rowerze poziomym pomaga spalić tkankę tłuszczową, zwiększyć wydolność, siłę mięśni, a także poprawić kondycję. W trakcie treningu pracują nie tylko nogi, lecz także mięśnie brzucha czy pośladkowe, które pomagają utrzymać zrównoważoną sylwetkę. Z tego roweru może korzystać każdy. Jeśli masz problem z nadwagą, a chcesz zacząć trenować, taki rower jest nadzwyczajny dla Ciebie, ponieważ będziesz mniej obciążać kolana niż na standardowym rowerze. Polecany jest choćby dla osób mających problemy z kręgosłupem, ponieważ mogą one wygodnie oprzeć się podczas jazdy.

  KLAWISZE szybkiEGO DOSTĘPU: przypasuj poziom oporu przy pomocy jednego przycisku. Jest on umiejscowiony w zasięgu ręki użytkownika, aby jeszcze swobodniej kontrolować przebieg treningu i możliwość zmiany ustawień.

  PROGRAMY TRENINGOWE: Z członkostwem iFit uzyskujemy dostęp do ponad 11 000 video treningów z trenerami personalnymi. IFit daje Ci możliwość bezpłatnego przetestowania wszystkich funkcji platformy przez 30 dni.

  wyświetlacz: dzięki czemu 5" wyświetlaczowi możesz obserwować i kontrolować poszczególne atrybuty swojego treningu. Unikalny system dźwiękowy pomaga Ci utrzymać tempo i na bieżąco kontrolować postęp swego treningu.

  TRENUJ W RYTMIE swej MUZYKI: Trening w rytmie ulubionej muzyki pozwala ćwiczyć jeszcze sprawniej. Wejście Audio Jack umożliwia słuchanie muzyki z urządzeń zewnętrznych (iPod, MP3) z wykorzystaniem wbudowanych w przedni panel głośników.

  POMIAR PULSU: Czujniki zaimplementowane w uchwyty służą do pomiaru pulsu. Należy pamiętać, że pomiar pulsu przy pomocy sensorów umieszczonych w produkcie podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Nie jest to towar medyczny.

  UCHWYT NA TABLET: Na wielkim uchwycie zmieści się większość standardowych modeli tabletów. Dzięki temu Twój trener iFit będzie bliżej Ciebie.

  SIEDZISKO: obszerne i miękkie siedzisko zagwarantuje wygodny trening. Siodełko jest dostosowywane. Bezproblemowo scalisz jego położenie dla osób niskich jak i wysokich.

  KOŁO ZAMACHOWE: Koło zamachowe o wadze 7 kg gwarantuje płynny i stabilny ruch a trening staje się przyjemny i efektywny.

  PEDAŁY: Wyprofilowane, przeciwpoślizgowe pedały z dostosowywanymi paskami bezpieczeństwa to gwarancja bezpieczeństwa i wygody w czasie treningu.

  UCHWYT TRANSPORTOWY: Dzięki umieszczonemu z tyłu uchwytowi, podniesienie roweru nie będzie stanowiło żadnego problemu i z łatwością przewieziesz go w wybrane miejsce w domu.

  KIESZEŃ NA BIDON: Nawadnianie organizmu w trakcie treningu jest potrzebne, dlatego również kieszeń na bidon znajduje się w zasięgu ręki użytkownika, aby w każdym momencie treningu można było po niego sięgnąć.

  KÓŁKA TRANSPORTOWE: Przemieszczaj swój rower bez najmniejszego problemu. Dzięki kółkom transportowym umieszczonym z przodu roweru, transport jest nadzwyczaj nietrudny.

  MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA: konkretna kompozycja roweru asygnowana jest dla użytkowników o masie ciała nieprzekraczającej 130 kg.

  dane technologicznE:

  ekran: wysokokontrastowy 5"

  stopnie oporu: 22

  Siedzisko: wygodne, poszerzone, z możliwością regulacji

  Maksymalna wysokość siedziska: 60 cm

  niewielka wysokość siedziska: 55 cm

  Waga koła zamachowego: 7 kg

  Pedały z paskami bezpieczeństwa

  Pomiar pulsu: przez sensory na uchwytach

  dodatkowe wyposażenie: uchwyt na tablet, kółka transportowe, głośniki, uchwyt na bidon

  rozmiary sprzętu: 134 x 64 x 124 cm

  Waga towaru: 58 kg

  Maksymalna waga użytkownika: 130 kg

  towar do stosowania domowego

  Gwarancja: 2 lata

  BIEGAJ PO CAŁYM ŚWIECIE!CZŁONKOSTWO IFIT®: iFit daje możliwość skorzystania z ponad 11 000 zróżnicowanych programów treningowych nagranych w jakości HD. Każdy trening prowadzony jest przez trenera personalnego, a regulacja prędkości czy nachylenie regulowane jest samoczynnie w zależności od wybranej trasy biegowej. IFit daje Ci możliwość darmowego przetestowania wszystkich funkcji platformy poprzez 30 dni. Po upływie tego czasu należy wykupić przedłużenie dostępu w wersji Family lub Individual, by nadal radować się nieograniczoną ilością treningów.

  iFit to obecnie najprężniej rozwijająca się platforma fitness na świecie. Na dzień dzisiejszy treningi prowadzi ponad 200 certyfikowanych trenerów z całego świata, a biblioteka ma blisko 11 tysięcy filmów nagranych w jakości HD. Regulacja prędkości sprzętu czy nachylenie dostosowywane jest samoczynnie w zależności od wybranej trasy.

  Treningi podzielone są na najróżniejsze rodzaje aktywności: chodzenie, bieganie, wspinaczka, marszobiegi, jazda na rowerze, wioślarstwo, ćwiczenia eliptyczne, ogólnorozwojowe, jogę i inne aktywności.

  Każdy z treningów prowadzony jest poprzez mistrzowskiego trenera, który na bieżąco instruuje jak wykonywać ćwiczenie, opowiada także interesujące historie o miejscu w którym się znajduje oraz motywuje do dawania z siebie 100%.

  Biblioteka treningów jest rozbudowana i spora a oczyszczanie ich nietrudne i intuicyjne. W poszukiwaniu wyśmienitego zestawu ćwiczeń możesz ustawić ulubionego trenera, miejsce w którym chcesz trenować, wariant treningu czas czy jego intensywność. Wytwarzany trening możesz oznaczyć jako ulubiony, dodać do kalendarza, a także ocenić. Na karcie treningu odszukasz również opis miejsca, profil trasy (diagram wzniesień) oraz orientacyjne tempo z jakim trener będzie poruszał się w trakcie trwania ćwiczeń. Lista funkcji jest stale poszerzana i polepszana.

  Jeżeli posiadasz pas do pomiaru tętna na klatkę piersiową albo na rękę w technice Bluetooth to możesz zastosować go do treningu iFit. W najnowszej aktualizacji wprowadzono opcję Active Pulse HR Training. Oznacza to, że bieżnia czy rower automatycznie wyszuka Twoje urządzenie pomiarowe i skonsoliduje trening tak, abyś znajdował się w optymalnej strefie tętna. Dostosowanie treningu to zarówno spadek albo wzrost prędkości jak i nachylenia urządzenia które to obsługuje. W konsekwencji, ten sam trening będzie bardziej wymagający dla osoby z udoskonalona kondycją fizyczną albo łatwiejszy dla osoby mniej wytrenowanej.

  w trakcie trwania treningu z prawej strony wyświetlacza pojawia się tablica uczestników Leaderboard w którym wyświetlani są inni uczestnicy biorący udział w biegu. Na bieżąco możesz obserwować jak pniesz się w górę i zdobywasz kolejne miejsce w wyścigu. Poczuj się jak zawodnik i zmotywuj do pokonywania kolejnych użytkowników.

  iFit to społeczność ludzi, którzy mają wspólny cel: zdrowe i aktywne życie. IFit aktywnie wyszykuje najróżniejsze sposoby aby nas wydajnie Cię motywować do ruchu. Jednym z nich jest motywowanie społeczności do Wyzwań, za których ukończenie otrzymujesz odznaki. Za każdym razem, kiedy uda Ci się ukończyć wyzwanie otrzymasz wiadomość z gratulacjami oraz przydatnymi wskazówkami dotyczącymi treningów i mocną dawkę motywacji. Ponadto za ukończenie wyzwań użytkownik może dostać ciekawe nagrody, przykładowo:

  100 treningów - unikatowa koszulka iFIT

  200 treningów - gratisowy miesiąc treningów dodany do Twojego konta

  300 treningów -flaga iFIT

  400 treningów – karta podarunkowa do sklepu iFIT o wartości 100$

  500 treningów - nieszablonowa bluza iFIT i udział w losowaniu wycieczki do studio iFIT w Utah

  W iFit możesz uruchomić Playlistę, która będzie Ci towarzyszyć w trakcie ćwiczeń. Użytkownicy posiadają dostęp do kilku list, począwszy od energetycznej, motywującej do kardio i ćwiczeń siłowych przez rock, do spokojnej i stonowanej muzyki znakomitej do medytacji i jogi czy rozciągania, by pomóc Ci skoncentrować się i rozluźnić.

  Każdy Twój trening jest kopalnią wiedzy. Statystyki możesz podglądać zarówno w trakcie jak i po zakończeniu ćwiczeń. Na bieżąco widzisz jaki procent trasy pokonałeś, czas, tempo czy szacowane spalanie kalorii. Dzięki czemu możesz analizować i polepszać swoje wyniki.

  Ważne, żeby użytkownik posiadał dostęp do Internetu. Tylko dzięki aktywnemu połączeniu sprzętu z siecią wifi będzie można korzystać z treningów iFit. Jeżeli połączenie będzie nieaktywne, użytkownik będzie mógł korzystać jedynie z trybu manualnego.

  PROGRAMY TRENINGOWE - WERSJA Z AKTYWNYM CZŁONKOSTWEM:

  Z aktywnym członkostwem iFit przystępne jest ponad 11 000 treningów.

  Podobnie jak w wersji podstawowej mamy możliwość korzystania z treningów w rozmaitych kategoriach, jednak ilość programów, długość trwania i ich różnorodność jest zdecydowanie większa. Każdy z treningów (z wyjątkiem trybu manualnego, a także projektowanego przez użytkownika na mapie) prowadzony jest przez trenera, który instruuje jak biegać, lub jakiej techniki używać podczas wykonywania ćwiczeń.

  TRENINGI W TERENIE: Treningi podzielone są na najróżniejsze rodzaje aktywności: chodzenie, bieganie, marszobiegi, jazdę na rowerze, ćwiczenia eliptyczne i ćwiczenia ogólnorozwojowe poza zakupionym sprzętem. Użytkownik może wybierać z kategorii takich jak: seria treningów (długi odcinek podzielony na krótsze filmy), ćwiczenie szybkości, utrata wagi, interwały, odporność. Podczas biegu z trenerem, na bieżąco zachęca on do dalszego trenowania i opowiada historię i ciekawostki danego regionu. Cały czas instruuje nas jak biegać, na co uważać, jakiej techniki biegu używać w zależności od ukształtowania terenu. Bieżnia sama dopasowuje szybkość i nachylenie zgodnie z trasą po której biegniemy, możemy jednak cały czas ją przystosowywać (zniżać albo rozszerzać wartości) według naszego uznania.

  SPALANIE KALORII (CALORIE BURN): Głównymi założeniami programów jest stopniowanie wysokości i prędkości w celu maksymalizacji spalanych kalorii. Programy zakładają podbiegi przy maksymalnej wartości nachylenia.

  ZMIANA NACHYLENIA (INCLINE): Treningi typu Incline to ćwiczenie podbiegów lub inaczej trening z nachyleniem. Program znamionuje się dużą zmiennością (od ujemnych po maksymalną wartość) i częstotliwością zmian wysokości. Celem treningu jest powiększenie pułapu tlenowego i ułatwienie biegania na różnym terenie.

  STUDIO CLASSES™: Dzięki tym treningom użytkownik ma możliwość uczestniczyć w zajęciach grupowych u siebie w domu. Trenerzy wraz z innymi uczestnikami wykonują najróżniejsze ćwiczenia i zadania na konkretnych sprzętach.

  TRENINGI SIŁOWE: Trener pomaga wykonać sprawny trening siłowy. Wybrać można ćwiczenia na górne lub dolne partie ciała, brzuch, i całość.

  REGENERACJA: komplet treningów, które wspomagają cykl regeneracji organizmu. Użytkownik może wybierać spomiędzy jogi, ćwiczeń rozciągających i polepszających mobilność i spacerów albo biegów regenerujących.

  INTERNATIONAL: Zbiór treningów przystępnych w języku chińskim, włoskim, hiszpańskim i francuskim.

  TRENINGI NA MAPIE: W wersji z aktywnym członkostwem iFit możemy sami wybrać miejsca, które znamy albo chcielibyśmy odwiedzić. Dodatkowym atutem programów z mapami jest możliwość obserwacji naszego biegu na mapie, widoku satelitarnym albo zdjęciach Google Street View.


☆ Toorx Rower poziomy brx-r300 ☆

Toorx Rower poziomy brx-r300 Najniższa Cena Online

☆ Toorx Rower poziomy brx-r300 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Toorx
 • Nazwa produktu: Toorx Rower poziomy brx-r300
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Nowy rower treningowy Toorx BRX R 300 jest częścią nowej linii Toorx Chrono Line, asygnowanej najistotniej wymagającym klientom. Linia ta znamionuje się produktami o wysokiej charakterystyce, dokładnością i jakością użytych tworzyw, progresywnymi rozwiązaniami technicznymi, interaktywnością i multimediami.

  W pakiecie odszukamy koło zamachowe o wadze 14 kg, które zapewnia niezwykle płynną i cichą jazdę. W dodatku opór jest dostosowywany elektronicznie przy pomocy odpowiednich przycisków na konsoli do 32 najróżniejszych poziomów wysiłku, dzięki czemu trening jest jeszcze bardziej urozmaicony....


☆ Kettler Rower treningowy poziomy axos avior r | ☆

Kettler Rower treningowy poziomy axos avior r | Najniższa Cena Online

☆ Kettler Rower treningowy poziomy axos avior r | - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Rower treningowy poziomy axos avior r |
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 5
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Na rowerze poziomym Kettler Avior R siedzisz bardzo bezpiecznie i komfortowo. Boczne uchwyty i otwarta rama sprawiają, że wsiadanie i wysiadanie z trenażera jest bardzo komfortowe i nietrudne. Avior R jest jeszcze bardzo wytrzymały i wyprodukowany z wysokiej jakości materiałów.

  ekran jest szczególnie krystaliczny w obsłudze i za każdym razem ukazuje najważniejsze informacje dotyczące treningu, tak by można było adekwatnie zorganizować trening. PrzyjaznY DLA PLECÓW TRENING- komfortowA POZYCJA SIEDZĄCA Dzięki komfortowemu siedzisku i niskiemu wejściu, rower treningowy Kettler Avior R nieprzeciętnie pasuje do treningu odciążającego plecy, jak ponadto dla osób z ograniczeniami ruchowymi.

  Ten stopnie rower jest niezwykle wytrzymały. Siedzisko można regulować zarówno w poziomie, jak i w pionie. W dodatku Avior R jest zaopatrzony w magnetyczny układ hamulcowy, który ma 16 poziomów oporu, dzięki czemu można optymalnie skonsolidować intensywność treningu.

  Możesz wybrać spomiędzy 12 różnorodnych programów,zwiększyć wszechstronność Twojego treningu. Pozwala to na dostosowanie treningu indywidualnie i zgodnie z własnymi życzeniami i potrzebami. PrzejrzystY I łatwy W OBSŁUDZE ekran Dzięki obszernemu wyświetlaczowi LCD masz za każdym razem w zasięgu wzroku najważniejsze atrybuty treningu, takie jak odległość, puls i zużycie kalorii.

  Dzięki technice "Push and Turn" rower stopnie jest nietrudny w obsłudze. Niezwykle pomocny jest na dodatek akustyczny i optyczny sygnał ostrzegawczy, który jest zauważalny po przekroczeniu górnej granicy pulsu.

  Pomiar pulsu odbywa się przy pomocy wbudowanych ręcznych czujników pulsu albo dostępnego opcjonalnie pasa piersiowego. Dzięki funkcjonalnym rolkom transportowym i cichemu napędowi, Avior R jest doskonałym partnerem do treningu w domu.

  wyjątkowo czytelny wyświetlacz ze stałym podglądem dla 7 funkcji Zmotoryzowana regulacja oporu w 16 krokach Komputer treningowy z 12 programami z pamięcią, pozwalającą na stworzenie 4 profili niezwykle komfortowa pozycja siedząca Niskie wejście bardzo dobra jakość pedałowania nawet przy znacznym oporze Na kierownicy znajdują się czujniki ręczne do treningu kontrolowanego pulsem Opcjonalnie można zastosować pas piersiowy Sygnał optyczny i akustyczny w sytuacji przekroczenia górnej granicy impulsu Kółka transportowe i regulacja wysokości


☆ Rower treningowy poziomy Insportline inCondi R60i ☆

Rower treningowy poziomy Insportline inCondi R60i Najniższa Cena Online

☆ Rower treningowy poziomy Insportline inCondi R60i - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: inSPORTline
 • Nazwa produktu: Rower treningowy poziomy Insportline inCondi R60i
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower treningowy inSPORTline inCondi R60i to wysokiej jakości trenażer, przeznaczony do korzystania domowego. Potężna budowa ze zrównoważonym oparciem perfekcyjnie spełni oczekiwania dla osób otyłych, o ograniczonej produktywności ruchowej,, a także osób starszych, którym zależy na utrzymaniu swojego ciała w formie. Główne zalety modelu to wygodne siodełko, użyteczne, poziome wejście, 9-kilogramowe koło zamachowe, a także elektronicznie sterowana, 32-stopniowa skala obciążenia.

  bezawaryjny komputer z bogactwem funkcji wyświetla wszelkie niezbędne informacje dot. Treningu, tj. Czas, szybkość, rytm, dystans i liczba spalonych kalorii. Dzięki czujnikom tętna w uchwytach, możesz kontrolować swój aktualny puls na wyświetlaczu i poprowadzić trening tak, żeby był jeszcze efektywniejszy. dodatkowo, rower inSPORTline inCondi R60i jest wyposażony w system BeltDrive, odpowiedzialny za cichą pracę urządzenia oraz kółka transportowe, ułatwiające przenoszenie sprzętu.

  Dodatkowym atutem roweru inSPORTline inCondi R60i jest możliwość połączenia z tabletem, smartfonem i iphonem za pośrednictwem Bluetooth i aplikacji iC+ Training. Dzięki czemu, możesz trenować na alpejskich szlakach, w stolicach wszystkich krajów oraz innych, atrakcyjnych miejscach na całym świecie. Przebieg trasy możesz śledzić dzięki aplikacjom Google Maps i Street View, na ekranie swojego tableta. Aplikacja zezwala na także uruchamianie, konfigurację, a także kontrolę funkcji urządzenia bezpośrednio z urządzenia przenośnego.

  Kluczowe atrybuty:
  • jednostajna konstrukcja
  • System BeltDrive zagwarantuje cichą i płynną pracę
  • 3-częściowe korby z łożyskami uszczelnionymi maszynowo
  • regulowane funkcjonalne siodło
  • podświetlany ekran LCD
  • łączność z iC+ Training ( Android 5.0+/ iOS 10.0+) poprzez Bluetooth
  • prędki start
  • 9 zaprogramowanych programów według poziomu trudności (początkujący, średniozaawansowany, progresywny)
  • jednostkowe ćwiczenie na dowolnej trasie w Mapach Google
  • ręczne ustawienie własnego treningu według celów (dystans, kalorie, czas, tętno i inne)
  • możliwość udostępniania wyników na Facebooku i Twitterze
  • przechowywanie statystyk treningu
  • możliwość połączenia z dodatkowymi aplikacjami:
   • Kinomap ( Android 5.0+/ iOS 9.0+ ) - wybierając rodzaj maszyny, wybierz ikonkę Roweru treningowego i wybierz iConsole jako producenta maszyny, aplikacja jest płatna
   • zobacz wcześniej zgodność aplikacji z urządzeniem przenośnym
   • aby aplikacje działały poprawnie, miej włączone Wi-Fi, Bluetooth i GPS (lokalizacja) oraz włącz wszystkie uprawnienia wymagane poprzez aplikację; sparuj z urządzeniem tylko w aplikacji, a nie w ustawieniach Bluetooth urządzenia przenośnego
   • inSPORTline nie jest twórcą wymienionych aplikacji i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy lub niekompatybilność aplikacji (w przypadku problemów z ochotą pomożemy)
  • funkcje komputera: czas, szybkość, dystans, kalorie, tętno, puls, prędkość, moc (wat)
  • Program kardio lub HRC: urządzenie rozszerza albo obniża obciążenie, dzięki temu użytkownik jest zawsze w optymalnej strefie tętna
  • Program WATT: maszyna zwiększa albo zniża obciążenie, aby użytkownik wykonał ustawioną moc (np. Zwiększa obciążenie, obniżając kadencję pedału)


  Opis technologiczny:

  • zrównoważona konstrukcja
  • Magnetyczny system hamowania
  • 11 kg koło zamachowe
  • Elektroniczna regulacja obciążenia
  • System BeltDrive zapewnia cichą i płynną pracę
  • 32 stopni obciążenia
  • Maksymalny opór przy 60 obrotach/min: 270 W
  • 3-częściowe korby z uszczelnionymi łożyskami
  • Czujniki tętna w uchwytach
  • dostosowywane, poręczne siodełko
  • Możliwość łączenia z aplikacją iConsole +
  • wyświetlacz LCD
  • Komputer wyświetla: czas, szybkość, dystans, kalorie, tętno, puls, prędkość, moc (W)
  • Instrukcja programu
  • Tryby: początkujący, średniozaawansowany, sportowiec - w sumie 12 predefiniowanych profili tras
  • Program Cardio (do kontroli rytmu serca)
  • Program WATT
  • Program Body Fat (pomiar tkanki tłuszczowej)
  • Pas piersiowy w komplecie
  • Karta sieciowa
  • System kompensacji nierówności podłogi
  • Kółka do nieskomplikowanego przenoszenia
  • Przełożenie: 1: 8,1
  • Maksymalny wzrost użytkownika: 200 cm
  • Nośność: 150 kg
  • rozmiary: długość 138 cm x szerokość 64 cm x wysokość 89 cm
  • rozmiary opakowania: D163 x S25 x W65 cm
  • Waga: 51 kg
  • Moc wejściowa: 11,7 W
  • Kategoria HA (zgodnie z EN957) - asygnowany do użytkowania domowego
  • artykuł nie jest wyrobem medycznym

  Wysoka stabilność i nośność

  Jedną z głównych zalet roweru jest wysoka jakość wykonania. Potężna kompozycja zagwarantuje maksymalną stabilność i nośność aż do 150 kg.
  zasobność funkcji

  W pamięci komputera roweru zapisano szereg gotowych programów o zróżnicowanych stopniach trudności. Wynajdziesz tu progresywny program Body Fat, który mierzy poziom tkanki tłuszczowej (BMI), program HRC, który dostosowuje obciążenie do tętna użytkownika i 12 programów użytkownika, dzięki którym unikniesz ponownego ustawiania parametrów treningu.


  Łączność ze smartfonem

  Kolejnym atutem roweru jest możliwość połączenia się z aplikacją iC+ Training. Za pośrednictwem aplikacji możesz dopasowywać programy do swych celów i możliwości, zapisywać mierzone wartości, na bieżąco kontrolować aktualne parametry biegu, takie jak: tętno, szybkość, dystans itp., a także dzielić się osiągnięciami na portalach społecznościowych.
  Trenuj w dowolnym miejscu na świecie

  Za pośrednictwem aplikacji iC+ Training możesz ustawić każdą trasę na świecie, bezpośrednio na Mapach Google. Możesz jeździć po ulicach Paryża, plażach Miami i w wielu innych, ciekawych lokalizacjach. Podczas treningu możesz oglądać realne obrazy z trasy. Z rowerem inCondi R60i możesz odkrywać świat w zaciszu własnego domu!


☆ Rower poziomy programowany r626 marki Nautilus ☆

Rower poziomy programowany r626 marki Nautilus Najniższa Cena Online

☆ Rower poziomy programowany r626 marki Nautilus - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Nautilus
 • Nazwa produktu: Rower poziomy programowany r626 marki Nautilus
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Opis: Rower poziomy Programowany Nautilus R626 to sprzęt najwyższej klasy od amerykańskiej producenta Nautilus, będącej jednym z liderów na rynku fitness w USA. To, co odróżnia model R626 od innych tego typu rowerów, to liczby: 29 programów treningowych, 25 poziomów oporu magnetycznego, 10-kilogramowe koło zamachowe i stylowy i stylowy wygląd.

  Rower został zaopatrzony także we wszelkie niezbędne akcesoria, a także dodatki: głośniki z możliwością podłączenia MP3, port USB z możliwością ładowania maszyn, tackę na akcesoria, uchwyt na bidon, wentylator z 3 poziomami regulacji natężenia nawiewu, a także kółka transportowe do komfortowego przemieszczania sprzętu.

  Model R626 daje możliwość śledzenia naszych aktywności za pomocą kompatybilnych aplikacji dostępnych w sklepach Android i App Store. Wszystko dzięki zaimplementowanemu modułowi Bluetooth, za pośrednictwem którego zespoimy konsolę ze swym urządzeniem mobilnym.

  Sprzęt marki Nautilus sprawi zatem, że monitorowanie postępów i aktywności, planowanie treningu oraz definiowanie celów, zostanie wprowadzone na zupełnie nowy, pokaźnie wyższy poziom! parametry technologiczne: ekran DualTrack(TM): 2 wysokiej rozdzielczości podświetlane wyświetlacze LCD z możliwością śledzenia i kontroli dwóch niezależnych parametrów treningu Programy treningowe: 29 (treningi oparte o puls docelowy, predefiniowane, jednostkowe, recovery test, fitness test typu szybki start) Opcja Goal Tracker: pozwala na użytkownikom ustalanie indywidualnych celów ćwiczeń i śledzenie aktywności ilość profili użytkowników: 4 (możliwość porównywania wyników, rywalizowania, definiowania celów, zdobywania osiągnięć) Regulacja oporu: 25 poziomów oporu magnetycznego zarządzane z poziomu konsoli Funkcje: czas, dystans, szybkość, kalorie, puls, opór Waga koła zamachowego: 10 kg (System Hybrid HIIT) Siedzenie: obszerne i wygodne z wentylowanym oparciem, a także możliwością regulacji położenia Pedały: poszerzone, antypoślizgowe z regulowanymi paskami bezpieczeństwa Uchwyty przy konsoli: wyprofilowane Uchwyty przy siedzeniu: z sensorami pomiaru pulsu Konsola z miejscem na tablet Transmisja danych: Bluetooth(R) (BLE 4.0) Puls: pomiar przy pomocy sensorów na uchwytach lub za pomoca napiersiowego pasa telemetrycznego (pas do kupienia osobno) Klawisze szybkiego dostępu w zasięgu ręki: umożliwiające wygodną zmianę poziomu oporu podczas treningu Wentylator: 3 poziomy regulacji natężenia nawiewu dopełniające wyposażenie: port USB z możliwością ładowania sprzętów, kółka transportowe, miejsce na bidon albo akcesoria, głośniki z wejściem MP3, stopki poziomujące rozmiary i waga: wymiary sprzętu: 165,9 x 71,8 x 126 cm (dł.

  x szer. X wys.) Waga produktu: 41,7 kg Waga towaru w opakowaniu: 44 kg Maksymalna waga użytkownika: 136 kg Przeznaczenie: użytek domowy NAUTILUS TRAINER(TM) 2: aplikacja zaprojektowana z myślą o urządzeniach Nautilus z opcją Bluetooth(R).

  Jest świetnym narzędziem, które pomoże każdemu użytkownikowi w prowadzeniu zdrowego i aktywnego trybu życia. Aplikacja Nautilus Trainer(TM) 2 obsługuje także Apple Health. Aplikacja pozwala na kontrolę wszelkich danych o treningu, kondycji, kalorii i zdrowiu na jednym czytelnym pulpicie nawigacyjnym.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. Śledź swoje cele: ustaw, monitoruj i śledź swoje plany i cele fitness Kontroluj swoje postępy każdego tygodnia Zdobywaj nagrody po osiągnięciu swych celów fitness Prowadź dziennik swych postępów Połącz się z MyFitnessPal i synchronizuj informacje o treningu RIDE SOCIAL(R): trening w trybie wirtualnej rzeczywistości.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. APPLE HEALTH: aplikacja która zbiera wszystkie nasze dane o zdrowiu, począwszy od nawyków żywieniowych i treningowych, a skończywszy na grupie krwi czy poziomie cholesterolu.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. MY FITNESS PAL: zrzucaj kilogramy z MyFitnessPal -- najszybszym i najłatwiejszym w obsłudze liczniku kalorii na Android'a. Dzięki największej bazie danych produktów spomiędzy wszystkich liczników kalorii na Android'a (ponad 6 000 000 produktów), a także istotnie prędkiemu wpisywaniu produktów i ćwiczeń szybko i bezpiecznie pozbędziesz się zbędnych kilogramów.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. UNDER ARMOUR RECORD(TM): to pierwszy na świecie system monitorowania kondycji i zdrowia przystępny dla każdego 24/7. Więcej o aplikacji czytaj tutaj. GOOGLE FIT: żyj zdrowiej i aktywniej dzięki nowej wersji aplikacji.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. MAP MY FITNESS: planuj i śledź każdy trening z pomocą aplikacji MapMyFitness. Dostaj kompleksowe informacje zwrotne, odkrywaj nowe trasy i dziel się nimi ze swoimi przyjaciółmi.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. Nautilus Fitness Score: funkcja obliczająca aktualny poziom postępów treningowych na zakończenie każdego biegu, zezwalająca na bieżące monitorowanie produktywności treningów Wyświetlanie porównania tempa biegu: pozwala wizualizować tempo bieżącego treningu w stosunku do wyodrębnionego celu lub w stosunku do wcześniejszych treningówPodsumowanie, czyli jaki stacjonarny rower treningowy poziomy do 4000 zł najlepszy?


Najlepszy stacjonarny rower treningowy poziomy do 4000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy stacjonarny rower treningowy poziomy do 4000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze rowery stacjonarne – TOP7 wrzesień 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji rowerów stacjonarnych poziomych do 4000 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych treningowych rowerów typu stacjonarnego.


Powiązania tematyczne:

 • jaki stacjonarny rower treningowy poziomy do 4000 zł opinie i efekty,
 • dobre rowery treningowe poziome do 4000 zł cena,
 • ranking rowerów stacjonarnych poziomych do 4000 zł,
 • stacjonarny rower treningowy poziomy do 4000 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o rowerach stacjonarnych poziomych do 4000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o rowerach stacjonarnych poziomych do 4000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o rowerach stacjonarnych poziomych do 4000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki stacjonarny rower treningowy poziomy do 4000 zł najlepszy? Który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych rowerach stacjonarnych poziomych do 4000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z rowerami treningowymi poziomymi do 4000 zł do domowych ćwiczeń, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie rowery treningowe poziome do 4000 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z rowerami treningowymi poziomymi do 4000 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach rowery treningowe poziome do 4000 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Fitnessowe zapytania:

 • https://fitnessxpressu com/ranking-rowerow-stacjonarnych-poziomych-do-4000-zl-nasze-top-najlepszych/
 • ranking rowerów poziomych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *