FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking rowerów stacjonarnych poziomych do 3000 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Treningowe rowery stacjonarne / Ranking rowerów stacjonarnych poziomych do 3000 zł


Pomagamy w wyborze dobrych rowerów stacjonarnych poziomych do 3000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne listopad 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych rowerów stacjonarnych poziomych do 3000 zł,
 • TOP5 często wybieranych stacjonarnych rowerów do treningu domowego.

Jakie rowery treningowe poziome do 3000 zł najlepiej wybrać? Ranking listopad 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane rowery treningowe poziome do 3000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking rowerów stacjonarnych poziomych do 3000 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Hammer Comfort Motion BT ☆

Hammer Comfort Motion BT Najniższa Cena Online

☆ Hammer Comfort Motion BT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Hammer Comfort Motion BT
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower poziomy HAMMER COMFORT MOTION BT Nr katalogowy: 4858 Rower treningowy Cardio Motion BT firmy HAMMER Trening sercowo-naczyniowy bez wysiłku - od początkującego do profesjonalisty Twój nowy trenażer kardio: wygodny i prosty Sprytne detale dla udoskonalonego treningu Czy szukasz ergometru o wysokiej jakości, wyjątkowo jednostajnego, wygodnego, z niskim wejściem na komfortowe siedzenie, który został zaopatrzony w automatyczne programy fitness$138 Życzysz sobie także przejrzystej, jasnej i nieskomplikowanej obsługi komputera$139 Oto on - Cardio Motion BT to wspaniały dobór dla Ciebie!

  technika Twojego Cardio Motion BT przeszła pomyślnie test wytrzymałościowy obejmujący ponad 100 000 obrotów. Dzięki czemu możemy mieć pewność, że Twój ergometr będzie Ci służył poprzez długie lata. Wszystkie zamontowane komponenty, takie jak łożyska kulkowe i elektronika są najwyższej jakości i są przeznaczone do intensywnego używania.

  błogi trening wytrzymałościowy z oporem już od 10 watów! Pełna szerokość zakresu mocy 10-350 Watt Twój nowy ergometr Cardio Motion BT pozwala trenować z minimalną mocą 10 watów! wyśmienity dla osób starszych i do ćwiczeń po kontuzjach sportowych albo do powolnego powiększania obciążenia na treningu.

  wybór należy do Ciebie: niskie obciążenie początkowe 10 watów, czy wyzwanie sportowe o mocy 350 watów - Cardio Motion BT pasuje do każdego celu treningowego. Jesteś taki wysportowany$140 W zestawie samoczynny test produktywnościowy Przetestuj się.

  Zmierz tętno po treningu. Im szybciej tętno spadnie, tym jesteś produktywniejszy. Ocenę w zakresie 1-6 wystawi Ci komputer Twojego Cardio Motion BT. Twoim celem powinna być coraz udoskonalona nota z treningu na trening.

  przejrzysty, duży i przychylny dla oka wyświetlacz komputera Dziecinnie prosty w obsłudze Monitor ergometru premium jest przezroczysty i przystępny w obsłudze. Już nie musisz czytać nieprzystępnych instrukcji.

  Menu jest oczywiste i przystępne do zrozumienia dla wszelkich grup wiekowych.,,Naciśnij-Przekręć-Trenuj" - takie to proste, a tym samym trening bez stresu. Ekran LCD o wysokiej rozdzielczości z przyjaznym dla oka niebieskim podświetleniem demonstruje wyraźnie wszystkie ważne dane treningowe.

  Trening 2.0 Z 5,5-calowym monitorem lub smartfonem / tabletem Konsola multimedialna nowego ergometru Cardio Motion BT daje dobór: klasyczny sposób wyświetlania informacji treningowych za pomocą zintegrowanego ekranu LCD (wyświetlanie: profili wzgórz i dolin, prędkości, czasu, przebytego dystansu, liczby spalonych kalorii, tętna, tkanki tłuszczowej, BMI i test efektywności) lub przy pomocy smartfonu lub tabletu.

  Trening możesz kontrolować komfortowo za pomocą jednej z aplikacji fitness, a dzięki zastosowanemu portowi USB, smartfon albo tablet będą się automatycznie ładowały w trakcie treningu - zawsze pełna gotowość!

  Przejedź rozmaite trasy, ciesz się ulubioną muzyką lub obejrzyj ekscytujący film. Ty nabierasz formy, a czas upłynie błyskawicznie. Informacje treningowe można zapisać, a także porównać i udokumentować. Treningi fitness we własnych czterech ścianach jeszcze nigdy nie były tak ekscytujące, różnorodne i motywujące.

  Aplikacja Kinomap zapewnia szczególnie realistyczne wrażenia z,,jazdy na żywo": przy jeździe,,w górę" opór jest automatycznie rozszerzany i automatycznie redukowany podczas zjazdów. Opcjonalnie przystępne są także wydarzenia KinoMap na żywo dla fitnessu w grupach, wyścigi, zawody i nagrody.

  Bezproblemowe wejście i komfortowe siedzenie użytecznie przemyślane Rozpoczęcie treningu z nowym ergometrem Cardio Motion BT jest przyjemnie proste. W przeciwieństwie do ergometrów z wysokimi obudowami tutaj dość z łatwością poruszasz nogą dzięki znacznej odległości pomiędzy kierownicą a urządzeniem.

  Efekt wow zagwarantuje jeszcze pokaźne, lecz i sportowe siedzisko producenta HAMMER, a można wręcz żeby powiedzieć, że to fotel. Ponadto, Cardio Motion BT eksponuje się nad wyraz grubym i trwałym obiciem o grubości 7 cm.

  funkcjonalny zarys siedziska zapobiega nieprzyjemnemu otarciu ud. To pozwoli ci ćwiczyć bezboleśnie nawet w dłuższych sekwencjach. Osobiste cele fitness$141 Tętno pod kontrolą! Dla zdrowego treningu sercowo-naczyniowego aby śledzić mocny cel fitness, miej oko na swoje tętno.

  Obojętnie czy chcesz rozpocząć zdrowy trening sercowo-naczyniowy lub spalić kalorie$142 Tętno ma kluczowe znaczenie! Opcjonalny pomiar tętna za pomocą sensorów dotykowych albo opcjonalnego pasa telemetrycznego zezwala na bieżąco śledzić tętno i szybko realizować osobisty cel fitness.

  Po wprowadzeniu maksymalnego tętna Cardio Motion BT samoczynnie zniży opór po przekroczeniu ustawionej wartości. Cardio Motion BT jest dla Ciebie świetnym partnerem treningowym dla bezpiecznego i zdrowego treningu sercowo-naczyniowego bez nadmiernego wysiłku.

  A w mieszkaniu cisza Ćwicz zrelaksowany i bez zakłóceń Elektroniczny magnetyczny układ hamulcowy jest wyjątkowo trwały, nad wyraz cichy i sprawdzony tysiące razy. Koło zamachowe o masie 8 kg i technika łożysk kulkowych klasy premium powodują,komfortowy ergometr Cardio Motion BT zagwarantuje płynny i nad wyraz cichy ruch.

  Brak skrzypienia, zgrzytania albo grzechotania, jak to nieraz ma miejsce w sytuacji tanich modeli. Możesz więc trenować bez przeszkód o każdej porze dnia i nocy albo przed telewizorem i skupić się na sobie.

  optymalny dla ciebie Regulacja kierownicy Vario i siedziska Twój ergometr zezwala na różnorodne opcje treningowe w zależności od celu fitness: Zrelaksowana, zorientowana na tętno, sportowa lub wersja,,Ulga dla Twojego kręgosłupa".

  użyteczne siedzisko można prosto ustawić do żądanej pozycji dla osób o wzroście od 1,55 do 1,90 metra, a to tylko za pomocą pokrętła. Wysokość siodełka, kąt nachylenia i odległość siedzenia można zmienić w ciągu kilku sekund, w zależności kto z rodziny planuje trenować.

  Więcej szczegółów premium zrównoważony i przystępny w transporcie przeciwpoślizgowe pedały z regulowaną taśmą dla maksymalnego bezpieczeństwa, rolki transportowe i dostosowywane nakładki na stopki genialne wyważenie na nierównym podłożu.

  Dzięki 4-punktowemu systemowi nakładek i podwójnemu spawaniu Cardio Motion BT jest wyjątkowo jednostajny i bezpieczny. Funkcje komputera: Zakres regulacji mocy: 10-350 Watt Wyświetlane funkcje: Dystans, Czas, szybkość, RPM, ilość spalonych kalorii, tętno, BMI, test sprawności Pomiar pulsu przez sensory dotykowe Programy treningowe: 22 ekran: LCD Programy sterowane tętnem: 4 Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: możliwość ustawienia górnej granicy tętna Kontrola Wat: tak Program dla tkanki tłuszczowej z informacją o procentowej zawartości tkanki tłuszczowej Uchwyt na tablet albo telefon i port do ładowania USB do rozrywki multimedialnej podczas treningu Zintegrowany odbiornik impulsów dla pasa telemetrycznego (opcjonalnie) 4 programy użytkownika Komputer treningowy z aplikacją iConsole+ plus sterowanie za pomocą smartfona lub tabletu informacje techniczne: Regulacja siodełka Rolki transportowe Wysokiej jakości łożyska System hamowania: magnetyczny System napędu: pas klinowy Waga koła zamachowego: 8 kg Zasilanie: 230 V, 50 Hz Max.waga użytkownika: 130 kg Waga rowerka: 45 kg wymiary: 160 x 52 x 110 cm Kolor: metaliczny/antracyt dodatkowe informacje: Gwarancja 36 miesięcy przesyłka gratis Nr katalogowy 4858 Paragon lub faktura vat Nie znalazłeś produktu który Cię interesuje $143 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.


☆ Scud U7 Huis ☆

Scud U7 Huis Najniższa Cena Online

☆ Scud U7 Huis - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Scud
 • Nazwa produktu: Scud U7 Huis
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  SCUD U7 Huis to nad wyraz cichy i jednostajny poziomy rower stacjonarny z elektromagnetycznym systemem oporu.

  Rower treningowy wyekwipowany został w wielofunkcyjny komputer z znacznym wyświetlaczem, byś podczas treningu mógł na bieżąco kontrolować tak ważne parametry jak m.in. Dystans, spalone kalorie, czas itp. Dzięki specjalnym sensorom umieszczonym w kierownicy będziesz mógł kontrolować swój aktualny puls.

  użycie siedziska z oparciem pozwala na przeprowadzenie treningu CARDIO bez obciążania kręgosłupa.

  zastosowane w rowerku koło zamachowe o wadze aż 18 kg w połączeniu z potężnymi magnesami i możliwością regulacji oporu sprawi, że nie tylko zaspokoi on oczekiwania początkujących lecz także zaawansowanych użytkowników. Mocna budowa zezwala na wykorzystywanie z roweru osobom o wadze nawet do 150 kg.

  Oferowany poprzez nas sprzęt ma także regulowane siedzisko w poziomie więc spełni oczekiwania on jednocześnie dla wysokich jak i niskich użytkowników.

  Rower także łatwo wypoziomujemy w pomieszczeniu z nierówną posadzką dzięki regulowanym tylnym stopkom. Chcąc po treningu przenieść sprzęt w inne miejsce nie musimy się martwić, jego podnoszeniem, gdyż przednie stopki zostały wyposażone w rolki transportowe.

  OUTLET

  Towar outletowy, czyli pochodzący ze zwrotu konsumenckiego lub ekspozycji. Może posiadać ślady skręcania, zarysowania, otarcia, pęknięcia plastikowych , a także opakowanie zastępcze.

  PW P1146 - Śłady skręcania, rysy, otarcia. Nieznaczna dziurka w plasikowej obudowie pod siedzeniem, brak osłon na korby, dziura w przedniej części obudowy z lewej strony.

  Najważniejsze dane:
  • progresywny rowerek poziomy SCUD U7 Huis z wielkim kołem zamachowym 18 kg.
  • dedykowany dla początkujących, jak i dla profesjonalistów.
  • Maksymalna waga użytkownika dla tego sprzętu to aż 150 kg.
  • Opór elektromagnetyczny
  • Rower posiada wonlobieg
  • Zasilanie rowerka z gniazdka
  • Łatwy montaż
  • Cicha praca

☆ Kettler Ride 300 ☆

Kettler Ride 300 Najniższa Cena Online

☆ Kettler Ride 300 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Ride 300
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rowerek treningowy KETTLER RIDE 300 następca i odpowiednik modelu KETTLER 100. KETTLER RIDE 300 to magnetyczny rower treningowy z 15 stopniowym zakresem obciążenia. Komputer treningowy z czytelnym wyświetlaczem i komfortowymi przyciskami zezwala na kontrolę parametrów treningu.

  Opór magnetyczny zapewnia płynną i cichą pracę. Sterowanie oporem odbywa się przy pomocy pokrętła umieszczonego tuż pod kierownicą. Wielkie i wygodne siodełko ma podwójną regulację: wysokości i odległości od kierownicy.

  ergonomiczna kierownica ma możliwość regulacji kąta nachylenia i dopasowania do wzrostu. Rower stacjonarny to jedno z podstawowych maszyn do kształtowania kondycji i sylwetki. Poprawnie wpływa na pracę układu krążeniowo-oddechowego.

  Jazda na rowerku treningowym pomaga spalić zbędne kalorie i schudnąć. Może być wykorzystywany w treningu cardio, obwodowym jak i rehabilitacji. Rowerek KETTLER RIDE 100 sugerowany jest każdemu, niezależnie od wieku i kondycji.

  15 stopni regulacji oporu pozwala na dostosowanie intensywności treningu do indywidualnych potrzeb. Docenią go także osoby starsze, ponieważ trening na rowerku nie obciąża stawów i nie sprawia urazów i kontuzji.

  Cicha i płynna praca roweru umożliwia trening w domu. Rower nie zajmuje niemało miejsca. Kółka transportowe umożliwią przystępne przestawienie roweru po skończonym treningu. Komputer treningowy Czytelny, intuicyjny w obsłudze, wyświetla sześć najważniejszych parametrów treningu.

  Wyświetlane cechy: czas treningu dystans zużycie kalorii tętno prędkość kadencja (obr./min) ma 10 zaprogramowanych programów treningowych, dzięki którym osiągalne jest dobranie intensywności treningu do produktywności i kondycji użytkownika.

  pozwala na regulację poziomem oporu w zakresie od 1 do 15. Na komputerze realne jest także zdefiniowanie 4 użytkowników. Regulacja oporu KETTLER RIDE 300 to magnetyczny rower z 8 kg kołem zamachowym i 15 poziomami oporu.

  Poziom oporu dostosowywany jest elektronicznie, za pomocą pokrętła umieszczonego na monitorze. Regulacja w zakresie od 1 do 15 pozwala zjednoczyć poziom treningu do indywidualnych potrzeb. Siodełko wielkie, komfortowe siodełko posiada podwójną regulację.

  realna jest jednocześnie zmiana wysokości siodełka jak i jego odległości od kierownicy. Dzięki czemu każdy, niezależnie od wzrostu, odnajdzie stosowne ustawienie. Rozmiary siodełka (najszersze miejsce): szerokość: 30 cm długość: 30 cm Siodełko ma 10 stopni regulacji wysokości.

  osiągalne jest ustawienie go na wysokościach od 80 do 110 cm, licząc od podłogi. Rama solidna, stalowa rama gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo w trakcie treningu. Obudowa wytworzona z wysokiej jakości tworzyw, stanowi doskonałe wyciszenie magnetycznego systemu oporu.

  Kierownica U-kształtna kierownica z regulacją kąta nachylenia umożliwia dostosowanie do wzrostu i stylu jazdy. Sensory dotykowe Umieszczone na kierownicy, pozwalają na pomiar tętna. Pedały przeciwpoślizgowe, samopoziomujące się pedały, z dostosowywanymi paskami.

  Uchwyt na smartfon Uchwyt na tablet albo smartfon zezwala na komfortowe umieszczenie urządzenia przenośnego w zasięgu wzroku i korzystania z dopełniającego wyświetlacza podczas treningu. Kółka transportowe Kółka transportowe komfortowy transport rowerku po treningu.

  SPECYFIKACJA typ urządzenia: rower treningowy pionowy typ: magnetyczny Waga koła zamachowego: 8 kg Regulacja oporu: elektroniczna, 1 - 15 Maksymalna waga użytkownika: 130 kg Pomiary: czas, szybkość, dystans, kadencja (obr./min), tętno, kalorie, temperatura pomieszczenia Łączność: Bluetooth, aplikacja Kinomap Wyposażenie: komputer treningowy, uchwyt na smartfon, sensory dotykowe, kółka transportowe, uchwyty na stopy Kierownica: U-kształtna, dostosowywany kąt nachylenia Siodełko: poręczne, dostosowywane w pionie i w poziomie Zasilanie: zasilacz (230V) wymiary po rozłożeniu (dł.

  x szer. X wys.): 119x55x137 cm Waga: 39 kg


☆ HMS R6019i ☆

HMS R6019i Najniższa Cena Online

☆ HMS R6019i - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: HMS R6019i
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rowerek stopnie R6019 HMS PREMIUM - to połączenie wysokiej jakości, funkcjonalności i prostoty obsługi. Jest uniwersalnym urządzeniem do ogólnej poprawy kondycji, zredukowania tkanki tłuszczowej i powiększenia wydolności organizmu. Sprzęt obszerne koło zamachowe i jednostajną konstrukcję. Z kolei wykorzystanie najkorzystniejszych tworzyw zapewni długie, a zarazem niezawodne użytkowanie. Dzięki systemowi oporu magnetycznego, ćwiczenia są ciche - tym samym nie przeszkadzają innym osobom w Twoim otoczeniu. Rowerek progresywny komputer z dotykowym wyświetlaczem LCD, z miejscem na urządzenie mobilne. Sterowanie jest bardzo intuicyjne i proste. R6019 ma zaimplementowane łącznie 21 programów. Każdy użytkownik bez względu na poziom wytrenowania, wynajdzie odpowiedni program dla siebie. W tych 21 programach znajduje się program HRC, a także WATT. Użytkownik ma również możliwość ustawienia 4 własnych programów, dobranych do jego potrzeb. Ustawia jakie obciążenie powinien odczuwać w każdej minucie, dzięki temu nie musi już w trakcie treningu myśleć o zmianie parametrów treningu. Oczywiście dostępny jest na dodatek program klasyczny manualny, gdzie poprzez cały czas treningu sami zmieniamy obciążenie. Jakby tego wszelkiego było niewiele, komputer w tym modelu umożliwia połączenie się aplikacją przenośną. Takie rozwiązanie, zagwarantuje monitorowanie swych treningów oraz postępów i urozmaicenie sobie treningu włączając w aplikacji np. Mapę jakiegoś miasta. R6019 to konkretna, zrównoważona budowa. Stopki poziomujące pomogą równo ustawić sprzęt, a zamontowane kółka transportowe ułatwią jego przemieszczanie. R6019 to najlepszy dobór dla osób, które preferują trening cardio w zaciszu domowym. Specyfikacja:
  • wymiary artykułu:
   • długość: 1400 mm
   • szerokość: 630 mm
   • wysokość: 1215 mm
  • Maksymalna odległość siodełka od pedałów: 90 cm
  • Opór:
   • magnetyczny wewnętrzny
   • automatyczna 24 stopniowa regulacja
  • System hamowania: magnetyczny wewnętrzny
  • Koło zamachowe: 8 kg
  • Pomiar pulsu:
   • sensory dotykowe
   • pas telemetryczny (brak w zestawie)
  • Kółka transportowe
  • Waga artykułu: 50 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
  • wyświetlacz:
   • Time - czas
   • Distance - dystans
   • Speed - prędkość
   • Calories- kalorie
   • Pulse - puls
   • Watt - moc: zakres ustawień
   • HRC- heart rate control
   • Body fat - pomiar tkanki tłuszczowej
   • Recovery – test wydolności
  • Łącznie 21 programów treningowych
   • 10 podstawowych
   • Watt
   • 4 x HRC
   • Body fat
   • 4 x program użytkownika
   • Tryb manualny
  • Bluetooth
  • Uchwyt na urządzenie przenośne
  • Aplikacja mobilna: Mepanel
  Uwagi:
  • Nie dedykowany do wykorzystywania komercyjnego
  • Gwarancja 24 miesiące

☆ HMS R6019 ☆

HMS R6019 Najniższa Cena Online

☆ HMS R6019 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: HMS R6019
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  duży wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa wysyłka.

☆ HMS R5814i ☆

HMS R5814i Najniższa Cena Online

☆ HMS R5814i - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: HMS R5814i
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Dlaczego ten sprzęt?R5814i to rower stopnie z nowej linii produktów do której należą także orbitrek i rower konwencjonalny. Jest połączeniem wysokiej jakości, funkcjonalności i prostoty obsługi. Dzięki systemowi oporu magnetycznego, ćwiczenia są ciche, a tym samym nie przeszkadzają innym osobom w Twoim otoczeniu.

  Rower stopnie nie obciąża nadmiernie kręgosłupa jak może się dziać w sytuacji konwencjonalnego rowerka. Jest więc świetnym rozwiązaniem dla ludzi mających problemy z bólem kręgosłupa, jednak chcących wciąż dbać o dobra formę i wykonać trening.sprawdź najnowsze technologie!Rowerek stopnie został wyekwipowany w progresywny komputer z możliwością podłączenia telefonu albo tabletu działającym w systemie Android albo iOS.

  dzięki czemu użytkownik uzyskuje dostęp do gratisowej aplikacji Fit Hi Way. To nie tylko kolejna na rynku aplikacja, która urozmaica ćwiczenia. Aplikacja jest połączeniem dobrze znanych iConsole+, iBiking i iRuning, co oznacza, iż jest kompatybilna z najróżniejszymi urządzeniami (bieżna, rowerek, orbitrek).

  Dzięki niej użytkownik uzyskuje dostęp do całej historii swoich treningów, może dzielić się swymi osiągnięciami z innymi użytkownikami za pośrednictwem mediów społecznościowych (Facebook, Twitter). W najnowszej aplikacji nie mogło jeszcze zabraknąć możliwości ustawienia dowolnej trasy na świecie - w połączeniu z Google Maps.zobacz funkcjonalność!w dodatku użytkownik ma do dyspozycji duży komputerek z wyświetlaczem LCD.

  Dzięki niemu możemy samodzielnie ustawić czas treningu czy obciążenie. Urządzenie dodatkowo 12 programów treningowych, które w doskonały sposób pokierują naszymi ćwiczeniami. Dzięki dotykowym sensorom możemy na bieżąco monitorować nasz puls.

  Na wyświetlaczu podczas treningu wyszukamy najmocniej poręczne i przydatne dane, takie jak: scan, czas, prędkość, dystans, puls, kalorie, body fat. Produkt ma także funkcje recovery. R5814i to konkretna, stabilna kompozycja.

  Stopki poziomujące pomogą równo ustawić sprzęt, a zamontowane kółka transportowe ułatwią jego przemieszczanie. Dzięki uchwytowi na urządzenie przenośne i bidon, wszystko czego potrzebujemy do treningu, będziemy mieli pod ręka.

  R5814i to najkorzystniejszy dobór dla osób, które preferują trening cardio a jednocześnie nie chcą obciążać swoich stawów.Co w sobie mam?rozmiary: 154,5 x 61 x 70,5 cmZakres obciążenia: 1-32Waga koła zamachowego: 9 kgRegulacja oporu: automatycznaOpór: magnetyczny wewnętrznyRegulacja siodełka: poziomoRegulacja kąta nachylenia kierownicyZasilanie: sieciowe 230VUchwyt na urządzenie przenośneKółka transportoweStopki poziomująceWaga produktu: 52,5 kgMaksymalna waga użytkownika: 150 kgFunkcje: wyświetlacz: LCD Obsługa darmowej aplikacji Fit Hi Way Scan Czas szybkość Dystans Puls Kalorie Recovery Body Fat Bluetooth HRCŁączna ilość programów treningowych: 19Nie asygnowany do użytkowania komercyjnegoGwarancja 24 miesiąceŚwietne...

  Zamawiam!...Podobne zestawienia:


Najtańsze rowery treningowe poziome do 3000 zł – Ranking listopad 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze rowery treningowe poziome do 3000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich rowerów stacjonarnych poziomych do 3000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ HMS R6019i ☆

HMS R6019i Najniższa Cena Online

☆ HMS R6019i - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: HMS R6019i
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rowerek poziomy R6019 HMS PREMIUM - to połączenie wysokiej jakości, funkcjonalności i prostoty obsługi. Jest uniwersalnym urządzeniem do ogólnej poprawy kondycji, zredukowania tkanki tłuszczowej i powiększenia wydolności organizmu. Sprzęt duże koło zamachowe i stabilną konstrukcję. Z kolei wykorzystanie najlepszych materiałów zapewni długie, a zarazem bezawaryjne wykorzystywanie. Dzięki systemowi oporu magnetycznego, ćwiczenia są ciche - tym samym nie przeszkadzają innym osobom w Twoim otoczeniu. Rowerek nowoczesny komputer z dotykowym wyświetlaczem LCD, z miejscem na urządzenie mobilne. Sterowanie jest nad wyraz intuicyjne i przystępne. R6019 ma wbudowane łącznie 21 programów. Każdy użytkownik bez względu na poziom wytrenowania, odnajdzie adekwatny program dla siebie. W tych 21 programach znajduje się program HRC i WATT. Użytkownik ma dodatkowo możliwość ustawienia 4 własnych programów, dostosowanych do jego potrzeb. Ustawia jakie obciążenie powinien odczuwać w każdej minucie, dzięki temu nie musi już w trakcie treningu myśleć o zmianie parametrów treningu. Oczywiście przystępny jest również program konwencjonalny manualny, gdzie przez cały czas treningu sami zmieniamy obciążenie. Jakby tego wszystkiego było mało, komputer w tym modelu pozwala na połączenie się aplikacją przenośną. Takie rozwiązanie, gwarantuje monitorowanie swoich treningów, a także postępów, a także urozmaicenie sobie treningu włączając w aplikacji np. Mapę jakiegoś miasta. R6019 to potężna, jednostajna konstrukcja. Stopki poziomujące pomogą równo ustawić sprzęt, a zamontowane kółka transportowe ułatwią jego przemieszczanie. R6019 to najkorzystniejszy dobór dla osób, które preferują trening cardio w zaciszu domowym. Specyfikacja:
  • wymiary towaru:
   • długość: 1400 mm
   • szerokość: 630 mm
   • wysokość: 1215 mm
  • Maksymalna odległość siodełka od pedałów: 90 cm
  • Opór:
   • magnetyczny wewnętrzny
   • automatyczna 24 stopniowa regulacja
  • System hamowania: magnetyczny wewnętrzny
  • Koło zamachowe: 8 kg
  • Pomiar pulsu:
   • sensory dotykowe
   • pas telemetryczny (brak w pakiecie)
  • Kółka transportowe
  • Waga artykułu: 50 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
  • ekran:
   • Time - czas
   • Distance - dystans
   • Speed - prędkość
   • Calories- kalorie
   • Pulse - puls
   • Watt - moc: zakres ustawień
   • HRC- heart rate control
   • Body fat - pomiar tkanki tłuszczowej
   • Recovery – test wydolności
  • Łącznie 21 programów treningowych
   • 10 podstawowych
   • Watt
   • 4 x HRC
   • Body fat
   • 4 x program użytkownika
   • Tryb manualny
  • Bluetooth
  • Uchwyt na urządzenie mobilne
  • Aplikacja mobilna: Mepanel
  Uwagi:
  • Nie dedykowany do użytku komercyjnego
  • Gwarancja 24 miesiące

☆ Kettler Ride 300 ☆

Kettler Ride 300 Najniższa Cena Online

☆ Kettler Ride 300 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Ride 300
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rowerek treningowy KETTLER RIDE 300 następca i odpowiednik modelu KETTLER 100. KETTLER RIDE 300 to magnetyczny rower treningowy z 15 stopniowym zakresem obciążenia. Komputer treningowy z czytelnym wyświetlaczem i komfortowymi przyciskami umożliwia kontrolę parametrów treningu.

  Opór magnetyczny zapewnia płynną i cichą pracę. Sterowanie oporem odbywa się za pomocą pokrętła umieszczonego tuż pod kierownicą. Pokaźne i komfortowe siodełko ma podwójną regulację: wysokości i odległości od kierownicy.

  użyteczna kierownica posiada możliwość regulacji kąta nachylenia i dostosowania do wzrostu. Rower stacjonarny to jedno z podstawowych sprzętów do kształtowania kondycji i sylwetki. Poprawnie wpływa na pracę układu krążeniowo-oddechowego.

  Jazda na rowerku treningowym pomaga spalić zbędne kalorie i schudnąć. Może być użytkowany w treningu cardio, obwodowym jak i rehabilitacji. Rowerek KETTLER RIDE 100 polecany jest każdemu, niezależnie od wieku i kondycji.

  15 stopni regulacji oporu umożliwia dobranie intensywności treningu do indywidualnych potrzeb. Docenią go także osoby starsze, ponieważ trening na rowerku nie obciąża stawów i nie powoduje urazów i kontuzji.

  Cicha i płynna praca roweru zezwala na trening w domu. Rower nie zajmuje sporo miejsca. Kółka transportowe umożliwią łatwe przestawienie roweru po skończonym treningu. Komputer treningowy Czytelny, instynktowny w obsłudze, wyświetla sześć najważniejszych parametrów treningu.

  Wyświetlane parametry: czas treningu dystans zużycie kalorii tętno prędkość kadencja (obr./min) posiada 10 zaprogramowanych programów treningowych, dzięki którym realne jest dobranie intensywności treningu do efektywności i kondycji użytkownika.

  zezwala na regulację poziomem oporu w zakresie od 1 do 15. Na komputerze osiągalne jest także zdefiniowanie 4 użytkowników. Regulacja oporu KETTLER RIDE 300 to magnetyczny rower z 8 kg kołem zamachowym i 15 poziomami oporu.

  Poziom oporu dostosowywany jest elektronicznie, przy pomocy pokrętła umieszczonego na monitorze. Regulacja w zakresie od 1 do 15 pozwala zespoić poziom treningu do jednostkowych potrzeb. Siodełko pokaźne, wygodne siodełko posiada podwójną regulację.

  osiągalna jest równocześnie zmiana wysokości siodełka jak i jego odległości od kierownicy. Dzięki temu każdy, niezależnie od wzrostu, znajdzie adekwatne ustawienie. Rozmiary siodełka (najszersze miejsce): szerokość: 30 cm długość: 30 cm Siodełko posiada 10 poziomów regulacji wysokości.

  możliwe jest ustawienie go na wysokościach od 80 do 110 cm, licząc od podłogi. Rama solidna, stalowa rama zapewnia stabilność i bezpieczeństwo w trakcie treningu. Pokrywa produkowana z wysokiej jakości tworzyw, stanowi nieprzeciętne wyciszenie magnetycznego systemu oporu.

  Kierownica U-kształtna kierownica z regulacją kąta nachylenia zezwala na przypasowanie do wzrostu i stylu jazdy. Sensory dotykowe Umieszczone na kierownicy, pozwalają na pomiar tętna. Pedały antypoślizgowe, samopoziomujące się pedały, z dostosowywanymi paskami.

  Uchwyt na smartfon Uchwyt na tablet lub smartfon zezwala na wygodne umieszczenie urządzenia mobilnego w zasięgu wzroku i korzystania z uzupełniającego wyświetlacza w trakcie treningu. Kółka transportowe Kółka transportowe komfortowy transport rowerku po treningu.

  SPECYFIKACJA rodzaj urządzenia: rower treningowy pionowy wariant: magnetyczny Waga koła zamachowego: 8 kg Regulacja oporu: elektroniczna, 1 - 15 Maksymalna waga użytkownika: 130 kg Pomiary: czas, prędkość, dystans, kadencja (obr./min), tętno, kalorie, temperatura pomieszczenia Łączność: Bluetooth, aplikacja Kinomap Wyposażenie: komputer treningowy, uchwyt na smartfon, sensory dotykowe, kółka transportowe, uchwyty na stopy Kierownica: U-kształtna, dostosowywany kąt nachylenia Siodełko: praktyczne, dostosowywane w pionie i w poziomie Zasilanie: zasilacz (230V) wymiary po rozłożeniu (dł.

  x szer. X wys.): 119x55x137 cm Waga: 39 kg


☆ HMS R6019 ☆

HMS R6019 Najniższa Cena Online

☆ HMS R6019 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: HMS R6019
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  spory wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z bezpłatną dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa przesyłka.

☆ Hammer Comfort Motion BT ☆

Hammer Comfort Motion BT Najniższa Cena Online

☆ Hammer Comfort Motion BT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Hammer Comfort Motion BT
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower poziomy HAMMER COMFORT MOTION BT Nr katalogowy: 4858 Rower treningowy Cardio Motion BT firmy HAMMER Trening sercowo-naczyniowy bez wysiłku - od początkującego do profesjonalisty Twój nowy trenażer kardio: komfortowy i prosty Sprytne detale dla udoskonalonego treningu Czy szukasz ergometru o wysokiej jakości, wyjątkowo stabilnego, komfortowego, z niskim wejściem na komfortowe siedzenie, który został wyekwipowany w samoczynne programy fitness$138 Życzysz sobie także transparentnej, jasnej i nieskomplikowanej obsługi komputera$139 Oto on - Cardio Motion BT to doskonały wybór dla Ciebie!

  technika Twojego Cardio Motion BT przeszła pomyślnie test wytrzymałościowy obejmujący ponad 100 000 obrotów. Dzięki czemu możemy posiadać pewność, że Twój ergometr będzie Ci służył przez długie lata. Wszystkie zamontowane komponenty, takie jak łożyska kulkowe i elektronika są najwyższej jakości i są przeznaczone do intensywnego stosowania.

  miły trening wytrzymałościowy z oporem już od 10 watów! Pełna szerokość zakresu mocy 10-350 Watt Twój nowy ergometr Cardio Motion BT pozwala trenować z minimalną mocą 10 watów! rewelacyjny dla osób starszych i do ćwiczeń po kontuzjach sportowych lub do powolnego powiększania obciążenia na treningu.

  wybór należy do Ciebie: niskie obciążenie początkowe 10 watów, czy wyzwanie sportowe o mocy 350 watów - Cardio Motion BT nadaje się do każdego celu treningowego. Jesteś taki wysportowany$140 W komplecie automatyczny test efektywnościowy Przetestuj się.

  Zmierz tętno po treningu. Im szybciej tętno spadnie, tym jesteś wydajniejszy. Ocenę w zakresie 1-6 wystawi Ci komputer Twojego Cardio Motion BT. Twoim celem powinna być coraz lepsza nota z treningu na trening.

  krystaliczny, duży i przyjazny dla oka wyświetlacz komputera Dziecinnie prosty w obsłudze Monitor ergometru premium jest przezroczysty i łatwy w obsłudze. Już nie musisz czytać skomplikowanych instrukcji.

  Menu jest oczywiste i nieskomplikowane do zrozumienia dla wszelkich grup wiekowych.,,Naciśnij-Przekręć-Trenuj" - takie to proste, a tym samym trening bez stresu. Wyświetlacz LCD o wysokiej rozdzielczości z przychylnym dla oka niebieskim podświetleniem prezentuje wyraźnie wszystkie ważne informacje treningowe.

  Trening 2.0 Z 5,5-calowym monitorem lub smartfonem / tabletem Konsola multimedialna nowego ergometru Cardio Motion BT daje wybór: tradycyjny sposób wyświetlania danych treningowych przy pomocy zintegrowanego ekranu LCD (wyświetlanie: profili wzgórz i dolin, szybkości, czasu, przebytego dystansu, liczby spalonych kalorii, tętna, tkanki tłuszczowej, BMI i test wydajności) albo za pomocą smartfonu albo tabletu.

  Trening możesz kontrolować komfortowo za pomocą jednej z aplikacji fitness, a dzięki zaimplementowanemu portowi USB, smartfon albo tablet będą się automatycznie ładowały w trakcie treningu - za każdym razem pełna gotowość!

  Przejedź rozmaite trasy, ciesz się ulubioną muzyką albo obejrzyj ekscytujący film. Ty nabierasz formy, a czas upłynie prędko. Dane treningowe można zapisać oraz porównać i udokumentować. Treningi fitness we własnych czterech ścianach jeszcze nigdy nie były tak ekscytujące, najróżniejsze i motywujące.

  Aplikacja Kinomap zapewnia nad wyraz realistyczne wrażenia z,,jazdy na żywo": przy jeździe,,w górę" opór jest automatycznie powiększany i samoczynnie redukowany w trakcie zjazdów. Opcjonalnie przystępne są także wydarzenia KinoMap na żywo dla fitnessu w grupach, wyścigi, zawody i nagrody.

  Bezproblemowe wejście i wygodne siedzenie praktycznie przemyślane Rozpoczęcie treningu z nowym ergometrem Cardio Motion BT jest przyjemnie nietrudne. W przeciwieństwie do ergometrów z wysokimi obudowami tutaj dość łatwo poruszasz nogą dzięki pokaźnej odległości między kierownicą a urządzeniem.

  Efekt wow zagwarantuje również spore, ale i sportowe siedzisko marki HAMMER, a można wręcz aby powiedzieć, iż to fotel. Ponadto, Cardio Motion BT wyróżnia się bardzo grubym i trwałym obiciem o grubości 7 cm.

  funkcjonalny zarys siedziska zapobiega nieprzyjemnemu otarciu ud. To pozwoli ci ćwiczyć bezboleśnie nawet w dłuższych sekwencjach. Osobiste cele fitness$141 Tętno pod kontrolą! Dla zdrowego treningu sercowo-naczyniowego by śledzić mocny cel fitness, miej oko na swoje tętno.

  Obojętnie czy chcesz rozpocząć zdrowy trening sercowo-naczyniowy lub spalić kalorie$142 Tętno ma kluczowe znaczenie! Opcjonalny pomiar tętna za pomocą sensorów dotykowych albo opcjonalnego pasa telemetrycznego zezwala na bieżąco śledzić tętno i szybko realizować osobisty cel fitness.

  Po wprowadzeniu maksymalnego tętna Cardio Motion BT automatycznie ograniczy opór po przekroczeniu ustawionej wartości. Cardio Motion BT jest dla Ciebie znakomitym partnerem treningowym dla bezpiecznego i zdrowego treningu sercowo-naczyniowego bez nadmiernego wysiłku.

  A w mieszkaniu cisza Ćwicz zrelaksowany i bez zakłóceń Elektroniczny magnetyczny układ hamulcowy jest wyjątkowo trwały, niezwykle cichy i sprawdzony tysiące razy. Koło zamachowe o masie 8 kg i technologia łożysk kulkowych klasy premium powodują,komfortowy ergometr Cardio Motion BT zapewnia płynny i niezwykle cichy ruch.

  Brak skrzypienia, zgrzytania lub grzechotania, jak to niejednokrotnie ma miejsce w przypadku tanich modeli. Możesz więc trenować bez przeszkód o każdej porze dnia i nocy lub przed telewizorem i skoncentrować się na sobie.

  trafny dla ciebie Regulacja kierownicy Vario i siedziska Twój ergometr umożliwia różne opcje treningowe w zależności od celu fitness: Zrelaksowana, zorientowana na tętno, sportowa albo wersja,,Ulga dla Twojego kręgosłupa".

  użyteczne siedzisko można z łatwością ustawić do żądanej pozycji dla osób o wzroście od 1,55 do 1,90 metra, a to tylko za pomocą pokrętła. Wysokość siodełka, kąt nachylenia i odległość siedzenia można zmienić w ciągu kilku sekund, w zależności kto z rodziny planuje trenować.

  Więcej szczegółów premium zrównoważony i łatwy w transporcie antypoślizgowe pedały z regulowaną taśmą dla maksymalnego bezpieczeństwa, rolki transportowe i regulowane nakładki na stopki idealne wyważenie na nierównym podłożu.

  Dzięki 4-punktowemu systemowi nakładek i podwójnemu spawaniu Cardio Motion BT jest wyjątkowo stabilny i bezpieczny. Funkcje komputera: Zakres regulacji mocy: 10-350 Watt Wyświetlane funkcje: Dystans, Czas, szybkość, RPM, ilość spalonych kalorii, tętno, BMI, test skuteczności Pomiar pulsu przez sensory dotykowe Programy treningowe: 22 ekran: LCD Programy sterowane tętnem: 4 Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: możliwość ustawienia górnej granicy tętna Kontrola Wat: tak Program dla tkanki tłuszczowej z informacją o procentowej zawartości tkanki tłuszczowej Uchwyt na tablet albo telefon i port do ładowania USB do rozrywki multimedialnej w trakcie treningu Zintegrowany odbiornik impulsów dla pasa telemetrycznego (opcjonalnie) 4 programy użytkownika Komputer treningowy z aplikacją iConsole+ plus sterowanie za pomocą smartfona lub tabletu informacje techniczne: Regulacja siodełka Rolki transportowe Wysokiej jakości łożyska System hamowania: magnetyczny System napędu: pas klinowy Waga koła zamachowego: 8 kg Zasilanie: 230 V, 50 Hz Max.waga użytkownika: 130 kg Waga rowerka: 45 kg wymiary: 160 x 52 x 110 cm Kolor: metaliczny/antracyt dopełniające informacje: Gwarancja 36 miesięcy wysyłka gratis Nr katalogowy 4858 Paragon albo faktura vat Nie znalazłeś towaru który Cię interesuje $143 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.


☆ HMS R5814i ☆

HMS R5814i Najniższa Cena Online

☆ HMS R5814i - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: HMS R5814i
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Dlaczego ten sprzęt?R5814i to rower stopnie z nowej serii produktów do której należą także orbitrek i rower konwencjonalny. Jest połączeniem wysokiej jakości, funkcjonalności i prostoty obsługi. Dzięki systemowi oporu magnetycznego, ćwiczenia są ciche, a tym samym nie przeszkadzają innym osobom w Twoim otoczeniu.

  Rower poziomy nie obciąża nadmiernie kręgosłupa jak może się dziać w przypadku konwencjonalnego rowerka. Jest więc nieprzeciętnym rozwiązaniem dla ludzi posiadających problemy z bólem kręgosłupa, jednak chcących wciąż dbać o dobra formę i wykonać trening.sprawdź najnowsze technologie!Rowerek poziomy został wyposażony w progresywny komputer z możliwością podłączenia telefonu lub tabletu działającym w systemie Android albo iOS.

  dzięki czemu użytkownik uzyskuje dostęp do bezpłatnej aplikacji Fit Hi Way. To nie tylko kolejna na rynku aplikacja, która urozmaica ćwiczenia. Aplikacja jest połączeniem poprawnie znanych iConsole+, iBiking i iRuning, co oznacza, iż jest kompatybilna z rozmaitymi urządzeniami (bieżna, rowerek, orbitrek).

  Dzięki niej użytkownik uzyskuje dostęp do całej historii swych treningów, może dzielić się swymi osiągnięciami z innymi użytkownikami za pośrednictwem mediów społecznościowych (Facebook, Twitter). W najnowszej aplikacji nie mogło także zabraknąć możliwości ustawienia dowolnej trasy na świecie - w połączeniu z Google Maps.przejrzyj funkcjonalność!w dodatku użytkownik ma do dyspozycji obfity komputerek z wyświetlaczem LCD.

  Dzięki niemu możemy samodzielnie ustawić czas treningu czy obciążenie. Urządzenie także 12 programów treningowych, które w wyśmienity sposób pokierują naszymi ćwiczeniami. Dzięki dotykowym sensorom możemy na bieżąco nadzorować nasz puls.

  Na wyświetlaczu podczas treningu wyszukamy najistotniej praktyczne i przydatne dane, takie jak: scan, czas, prędkość, dystans, puls, kalorie, body fat. Produkt posiada także funkcje recovery. R5814i to mocna, jednostajna budowa.

  Stopki poziomujące pomogą równo ustawić sprzęt, a zamontowane kółka transportowe ułatwią jego przemieszczanie. Dzięki uchwytowi na urządzenie mobilne i bidon, wszystko czego potrzebujemy do treningu, będziemy mieli pod ręka.

  R5814i to najlepszy dobór dla osób, które preferują trening cardio a jednocześnie nie chcą obciążać swych stawów.Co w sobie mam?wymiary: 154,5 x 61 x 70,5 cmZakres obciążenia: 1-32Waga koła zamachowego: 9 kgRegulacja oporu: samoczynnaOpór: magnetyczny wewnętrznyRegulacja siodełka: poziomoRegulacja kąta nachylenia kierownicyZasilanie: sieciowe 230VUchwyt na urządzenie mobilneKółka transportoweStopki poziomująceWaga produktu: 52,5 kgMaksymalna waga użytkownika: 150 kgFunkcje: wyświetlacz: LCD Obsługa bezpłatnej aplikacji Fit Hi Way Scan Czas prędkość Dystans Puls Kalorie Recovery Body Fat Bluetooth HRCŁączna ilość programów treningowych: 19Nie przeznaczony do stosowania komercyjnegoGwarancja 24 miesiąceŚwietne...

  Zamawiam!...Podsumowanie, czyli jaki stacjonarny rower treningowy poziomy do 3000 zł najlepszy?


Najlepszy stacjonarny rower treningowy poziomy do 3000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy stacjonarny rower treningowy poziomy do 3000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre rowery stacjonarne – Ranking listopad 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji rowerów stacjonarnych poziomych do 3000 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych stacjonarnych rowerów do treningu domowego.


Powiązania tematyczne:

 • jaki stacjonarny rower treningowy poziomy do 3000 zł opinie i efekty,
 • dobre rowery treningowe poziome do 3000 zł cena,
 • ranking rowerów stacjonarnych poziomych do 3000 zł,
 • stacjonarny rower treningowy poziomy do 3000 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o rowerach stacjonarnych poziomych do 3000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o rowerach stacjonarnych poziomych do 3000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o rowerach stacjonarnych poziomych do 3000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki stacjonarny rower treningowy poziomy do 3000 zł najlepszy? Który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych rowerach stacjonarnych poziomych do 3000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z rowerami treningowymi poziomymi do 3000 zł do domu, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie rowery treningowe poziome do 3000 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z rowerami treningowymi poziomymi do 3000 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach rowery treningowe poziome do 3000 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *