FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking rowerów stacjonarnych poziomych do 2000 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Treningowe rowery stacjonarne / Ranking rowerów stacjonarnych poziomych do 2000 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych rowerów stacjonarnych poziomych do 2000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych rowerów stacjonarnych poziomych do 2000 zł,
 • TOP5 często wybieranych treningowych rowerów typu stacjonarnego.

Jakie rowery treningowe poziome do 2000 zł najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane rowery treningowe poziome do 2000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking rowerów stacjonarnych poziomych do 2000 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Rower poziomy elektromagnetyczny u7 huis marki Scud ☆

Rower poziomy elektromagnetyczny u7 huis marki Scud Najniższa Cena Online

☆ Rower poziomy elektromagnetyczny u7 huis marki Scud - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Scud
 • Nazwa produktu: Rower poziomy elektromagnetyczny u7 huis marki Scud
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  SCUD U7 Huis to nad wyraz cichy i zrównoważony stopnie rower stacjonarny z elektromagnetycznym systemem oporu.

  Rower treningowy wyposażony został w wielofunkcyjny komputer z pokaźnym wyświetlaczem, byś w trakcie treningu mógł na bieżąco kontrolować tak ważne cechy jak m.in. Dystans, spalone kalorie, czas itp. Dzięki specjalnym sensorom umieszczonym w kierownicy będziesz mógł kontrolować swój aktualny puls.

  użycie siedziska z oparciem pozwala na przeprowadzenie treningu CARDIO bez obciążania kręgosłupa.

  zaimplementowane w rowerku koło zamachowe o wadze aż 18 kg w połączeniu z mocnymi magnesami i możliwością regulacji oporu sprawi, że nie tylko zaspokoi on wymogi początkujących lecz także zaawansowanych użytkowników. Konkretna konstrukcja umożliwia używanie z roweru osobom o wadze choćby do 150 kg.

  Oferowany przez nas sprzęt posiada także dostosowywane siedzisko w poziomie więc stanie na wysokości zadania on zarówno dla wysokich jak i niskich użytkowników.

  Rower także z łatwością wypoziomujemy w pomieszczeniu z nierówną posadzką dzięki regulowanym tylnym stopkom. Chcąc po treningu przenieść sprzęt w inne miejsce nie musimy się martwić, jego podnoszeniem, gdyż przednie stopki zostały zaopatrzone w rolki transportowe.

  OUTLET

  Towar outletowy, czyli pochodzący ze zwrotu konsumenckiego lub ekspozycji. Może posiadać ślady skręcania, zarysowania, otarcia, pęknięcia plastikowych oraz opakowanie zastępcze.

  PW P1146 - Śłady skręcania, rysy, otarcia. Nieznaczna dziurka w plasikowej obudowie pod siedzeniem, brak osłon na korby, dziura w przedniej części obudowy z lewej strony.

  Najważniejsze dane:
  • innowacyjny rowerek stopnie SCUD U7 Huis z wielkim kołem zamachowym 18 kg.
  • przeznaczony dla początkujących, jak i dla profesjonalistów.
  • Maksymalna waga użytkownika dla tego sprzętu to aż 150 kg.
  • Opór elektromagnetyczny
  • Rower posiada wonlobieg
  • Zasilanie rowerka z gniazdka
  • Łatwy montaż
  • Cicha praca

☆ Poziomy Rower Rehabilitacyjny inSPORTline Rapid RMB Kelton FITNESS ☆

Poziomy Rower Rehabilitacyjny inSPORTline Rapid RMB Kelton FITNESS Najniższa Cena Online

☆ Poziomy Rower Rehabilitacyjny inSPORTline Rapid RMB Kelton FITNESS - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: inSPORTline
 • Nazwa produktu: Poziomy Rower Rehabilitacyjny inSPORTline Rapid RMB Kelton FITNESS
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  poziomy rower treningowy inSPORTline Rapid RMB jest korzystnym rowerem stacjonarnym z rozszerzonymi funkcjonalnościami. Solidna budowa z konkretnym oparciem jest trafna choćby dla osób otyłych, którzy mają ograniczone możliwości poruszania, lub dla osób starszych, którzy chcą nadal utrzymywać swoja formę. ergonomiczne siodełko żelowe z możliwością regulacji, zapewnia komfortowa pozycję siedząca podczas ćwiczeń. Koło zamachowe o wadze 6 kg i magnetyczny system hamowania, który jest sterowany ręcznie, posiadają 8 stopni obciążenia.

  Rower inSPORTline Rapid RMB ma 2 wbudowane czujniki w uchwytach, które mierzą różnorodne wartości treningu. Komputer z prosty i jasnym wyświetlaczem LCD wyświetla wszystkie konieczne informacje, takie jak czas, prędkość, spalone kalorie i aktualny puls. Dzięki tym perfekcyjnym właściwościom i niskiej cenie rower inSPORTline Rapid RMB stał się niezwykle popularnym modelem, przeznaczonym do wykorzystania domowego.

  Kluczowe parametry:

  • jakość i potężna budowa
  • cicha praca
  • funkcjonalnie ukształtowane siodełko żelowe
  • pozioma regulacja siedzenia
  • zastosowane czujniki w uchwytach
  • szerokie komfortowe antypoślizgowe pedały
  • klarowny wyświetlacz LCD z łatwą obsługą
  • funkcje komputera: skanowanie (automatyczne przełączanie wskaźników), czas, odległość, prędkość, kalorie, tętno, licznik kilometrów
  Rower stacjonarny dla wymagających

  Rower stacjonarny inSPORTline Rapid RMB to rewelacyjna sugestia dla osób, które oczekują więcej niżeli tylko standardowego treningu w domowym zaciszu. Dzięki mocnej konstrukcji i innowacyjnym funkcjonalnościom, ten model spełnia kryteria nawet najistotniej wymagających użytkowników. praktyczne siodełko żelowe gwarantuje niespotykaną wygodę podczas długofalowych sesji treningowych, a manualna kontrola obciążenia z 8 stopniami intensywności zezwala na dostosowanie treningu do indywidualnych potrzeb i celów. Znakomity dla osób o różnorodnym poziomie nowoczesnia – od początkujących po zaawansowanych entuzjastów fitnessu.

  transparentny ekran LCD z łatwą obsługą

  Kluczowym elementem roweru inSPORTline Rapid RMB jest jego klarowny wyświetlacz LCD, który nietrudne monitorowanie kluczowych wskaźników treningowych. Użytkownicy mogą na bieżąco śledzić czas, prędkość, spalone kalorie oraz aktualny puls, co zasadniczo upraszcza zarządzanie postępami i intensywnością ćwiczeń. Intuicyjna obsługa wyświetlacza powoduje,nawet osoby niezaznajomione z progresywnymi urządzeniami treningowymi mogą bezproblemowo korzystać z pełni możliwości roweru. To wspaniałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie prostotę, a także funkcjonalność.

  szerokie i komfortowe przeciwpoślizgowe pedały

  Każdy szczegół roweru inSPORTline Rapid RMB został zaprojektowany z myślą o maksymalnym komforcie i bezpieczeństwie użytkownika. szerokie i wygodne przeciwpoślizgowe pedały gwarantują stabilność stóp podczas treningu, uniemożliwiając poślizgom i potencjalnym kontuzjom. To rozwiązanie jest stanowczo ważne dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z treningiem siłowym lub rehabilitacyjnym, jak jeszcze dla innowacyjnych użytkowników, którzy realizują intensywne sesje treningowe. Stabilność pedałów w połączeniu z poręczną konstrukcją roweru gwarantuje słuszne warunki do osiągania wysokich wyników treningowych bez ryzyka urazów.


  Opis techniczny:


☆ Zipro Rower poziomy glow wm iconsole+ bluetooth ☆

Zipro Rower poziomy glow wm iconsole+ bluetooth Najniższa Cena Online

☆ Zipro Rower poziomy glow wm iconsole+ bluetooth - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zipro
 • Nazwa produktu: Zipro Rower poziomy glow wm iconsole+ bluetooth
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower korzysta z magnetycznego systemu oporu, którym zarządza się wygodnie z poziomu komputera. 32 stopnie jego regulacji pozwalają precyzyjnie zintegrować obciążenie do stopnia wytrenowania osoby ćwiczącej.

  Ogromną zaletą rowerka Glow jest komputer współpracujący z aplikacją przenośną iConsole+, która pozwala na jego bezprzewodową obsługę za pomocą smartfona poprzez Bluetooth. Podstawka i port USB do ładowania usprawniają korzystanie z urządzenia mobilnego, a 32 programy treningowe motywują do działania i poprawiają sprawność każdego treningu.

  Zipro Glow WM to intensywny trening na rowerze stacjonarnym bez nadmiernego obciążania kręgosłupa. Pokaźne siodełko z dużym, wyprofilowanym oparciem, który gwarantuje nieszablonowy komfort jazdy wydajność treningu równą tej osiąganej na rowerkach pionowych. W dodatku dzięki możliwością iConsole wejdziesz na wysoki poziom rywalizacji.

  Glow został zaopatrzony w komputer, który możesz obsługiwać bezprzewodowo z poziomu swojego smartfona dzięki łączności Bluetooth. Aplikacja iConsole+ Training sprawia, że komputer otwiera zupełnie świeże możliwości treningowe i pozwala korzystać z licznych dodatkowych programów treningowych, a także np. wirtualnych tras opartych o mapy Google. Za pośrednictwem iConsole możesz trenować w aplikacji Kinomap - wybierz film z trasą i trenuj! Obserwuj swoje postępy i konkuruj z innymi zawodnikami online w czasie rzeczywistym.
  parametry technologiczne

  atrybuty komputera
  Model Glow dostępny jest w 2 wersjach kolorytycznych:☆ Rower poziomy glow iconsole+ bluetooth marki Zipro ☆

Rower poziomy glow iconsole+ bluetooth marki Zipro Najniższa Cena Online

☆ Rower poziomy glow iconsole+ bluetooth marki Zipro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zipro
 • Nazwa produktu: Rower poziomy glow iconsole+ bluetooth marki Zipro
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower korzysta z magnetycznego systemu oporu, którym zarządza się komfortowo z poziomu komputera. 32 poziomy jego regulacji pozwalają dokładnie połączyć obciążenie do stopnia wytrenowania osoby ćwiczącej.

  Ogromną zaletą rowerka Glow jest komputer współpracujący z aplikacją mobilną iConsole+, która zezwala na jego bezprzewodową obsługę przy pomocy smartfona poprzez Bluetooth. Podstawka i port USB do ładowania upraszczają korzystanie z urządzenia mobilnego, a 32 programy treningowe motywują do działania i poprawiają produktywność każdego treningu.

  Zipro Glow to intensywny trening na rowerze stacjonarnym bez nadmiernego obciążania kręgosłupa. Obszerne siodełko z dużym, wyprofilowanym oparciem, który zagwarantuje nieszablonowy komfort jazdy skuteczność treningu równą tej osiąganej na rowerkach pionowych. Ponadto dzięki możliwością iConsole wejdziesz na wysoki poziom rywalizacji.

  Glow został wyposażony w komputer, który możesz obsługiwać bezprzewodowo z poziomu swojego smartfona dzięki łączności Bluetooth. Aplikacja iConsole+ Training powoduje, że komputer otwiera zupełnie świeże możliwości treningowe i pozwala korzystać z licznych dodatkowych programów treningowych i np. wirtualnych tras opartych o mapy Google. Za pośrednictwem iConsole możesz trenować w aplikacji Kinomap - wybierz film z trasą i trenuj! Obserwuj swoje postępy i konkuruj z innymi zawodnikami online w czasie rzeczywistym.
  atrybuty technologiczne

  cechy komputera
  Model Glow przystępny jest w 2 wersjach kolorytycznych:
Podobne zestawienia:


Najtańsze rowery treningowe poziome do 2000 zł – Ranking maj 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze rowery treningowe poziome do 2000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich rowerów stacjonarnych poziomych do 2000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Rower poziomy elektromagnetyczny u7 huis marki Scud ☆

Rower poziomy elektromagnetyczny u7 huis marki Scud Najniższa Cena Online

☆ Rower poziomy elektromagnetyczny u7 huis marki Scud - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Scud
 • Nazwa produktu: Rower poziomy elektromagnetyczny u7 huis marki Scud
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  SCUD U7 Huis to wyjątkowo cichy i jednostajny stopnie rower stacjonarny z elektromagnetycznym systemem oporu.

  Rower treningowy wyposażony został w wielofunkcyjny komputer z znacznym wyświetlaczem, byś w trakcie treningu mógł na bieżąco kontrolować tak ważne właściwości jak m.in. Dystans, spalone kalorie, czas itp. Dzięki specjalnym sensorom umieszczonym w kierownicy będziesz mógł kontrolować swój aktualny puls.

  wykorzystanie siedziska z oparciem zezwala na przeprowadzenie treningu CARDIO bez obciążania kręgosłupa.

  zaimplementowane w rowerku koło zamachowe o wadze aż 18 kg w połączeniu z solidnymi magnesami i możliwością regulacji oporu sprawi, iż nie tylko zaspokoi on oczekiwania początkujących ale także zaawansowanych użytkowników. Konkretna konstrukcja zezwala na stosowanie z roweru osobom o wadze nawet do 150 kg.

  Oferowany przez nas sprzęt ma także dostosowywane siedzisko w poziomie więc sprawdzi się on zarówno dla wysokich jak i niskich użytkowników.

  Rower także łatwo wypoziomujemy w pomieszczeniu z nierówną posadzką dzięki regulowanym tylnym stopkom. Chcąc po treningu przenieść sprzęt w inne miejsce nie musimy się martwić, jego podnoszeniem, gdyż przednie stopki zostały wyekwipowane w rolki transportowe.

  OUTLET

  Towar outletowy, czyli pochodzący ze zwrotu konsumenckiego lub ekspozycji. Może posiadać ślady skręcania, zarysowania, otarcia, pęknięcia plastikowych oraz opakowanie zastępcze.

  PW P1146 - Śłady skręcania, rysy, otarcia. Niewiele znacząca dziurka w plasikowej obudowie pod siedzeniem, brak osłon na korby, dziura w przedniej części pokrywy z lewej strony.

  Najważniejsze dane:
  • nowoczesny rowerek stopnie SCUD U7 Huis z wielkim kołem zamachowym 18 kg.
  • przeznaczony dla początkujących, jak i dla profesjonalistów.
  • Maksymalna waga użytkownika dla tego sprzętu to aż 150 kg.
  • Opór elektromagnetyczny
  • Rower posiada wonlobieg
  • Zasilanie rowerka z gniazdka
  • Łatwy montaż
  • Cicha praca

☆ Poziomy Rower Rehabilitacyjny inSPORTline Rapid RMB Kelton FITNESS ☆

Poziomy Rower Rehabilitacyjny inSPORTline Rapid RMB Kelton FITNESS Najniższa Cena Online

☆ Poziomy Rower Rehabilitacyjny inSPORTline Rapid RMB Kelton FITNESS - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: inSPORTline
 • Nazwa produktu: Poziomy Rower Rehabilitacyjny inSPORTline Rapid RMB Kelton FITNESS
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  stopnie rower treningowy inSPORTline Rapid RMB jest prawidłowym rowerem stacjonarnym z powiększonymi funkcjonalnościami. Solidna konstrukcja z mocnym oparciem jest adekwatna nawet dla osób otyłych, którzy posiadają ograniczone możliwości poruszania, lub dla osób starszych, którzy chcą nadal utrzymywać swoja formę. funkcjonalne siodełko żelowe z możliwością regulacji, zagwarantuje komfortowa pozycję siedząca w trakcie ćwiczeń. Koło zamachowe o wadze 6 kg i magnetyczny system hamowania, który jest sterowany ręcznie, mają 8 poziomów obciążenia.

  Rower inSPORTline Rapid RMB ma 2 zastosowane czujniki w uchwytach, które mierzą zróżnicowane wartości treningu. Komputer z prosty i jasnym wyświetlaczem LCD wyświetla wszystkie potrzebne informacje, takie jak czas, prędkość, spalone kalorie i aktualny puls. Dzięki tym rewelacyjnym właściwościom oraz niskiej cenie rower inSPORTline Rapid RMB stał się wyjątkowo popularnym modelem, asygnowanym do korzystania domowego.

  Kluczowe właściwości:

  • jakość i potężna konstrukcja
  • cicha praca
  • funkcjonalnie ukształtowane siodełko żelowe
  • pozioma regulacja siedzenia
  • wbudowane czujniki w uchwytach
  • wielkie komfortowe antypoślizgowe pedały
  • przezroczysty ekran LCD z łatwą obsługą
  • funkcje komputera: skanowanie (automatyczne przełączanie wskaźników), czas, odległość, prędkość, kalorie, tętno, licznik kilometrów
  Rower stacjonarny dla wymagających

  Rower stacjonarny inSPORTline Rapid RMB to perfekcyjna propozycja dla osób, które oczekują więcej niż tylko charakterystycznego treningu w domowym zaciszu. Dzięki potężnej konstrukcji i progresywnym funkcjonalnościom, ten model spełnia oczekiwania choćby najmocniej wymagających użytkowników. ergonomiczne siodełko żelowe gwarantuje nieprzeciętną wygodę podczas długofalowych sesji treningowych, a manualna kontrola obciążenia z 8 poziomami intensywności zezwala na dopasowanie treningu do indywidualnych potrzeb i celów. Doskonały dla osób o zróżnicowanym poziomie nowoczesnia – od początkujących po progresywnych zwolenników fitnessu.

  klarowny wyświetlacz LCD z łatwą obsługą

  Kluczowym elementem roweru inSPORTline Rapid RMB jest jego transparentny wyświetlacz LCD, który proste monitorowanie kluczowych wskaźników treningowych. Użytkownicy mogą na bieżąco śledzić czas, prędkość, spalone kalorie oraz aktualny puls, co stanowczo upraszcza zarządzanie postępami i intensywnością ćwiczeń. Intuicyjna obsługa wyświetlacza powoduje,choćby osoby niezaznajomione z innowacyjnymi urządzeniami treningowymi mogą bez problemu korzystać z pełni możliwości roweru. To nieprzeciętne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie prostotę i funkcjonalność.

  obszerne i wygodne przeciwpoślizgowe pedały

  Każdy szczegół roweru inSPORTline Rapid RMB został zaprojektowany z myślą o maksymalnym komforcie i bezpieczeństwie użytkownika. szerokie i komfortowe przeciwpoślizgowe pedały zapewniają stabilność stóp w trakcie treningu, uniemożliwiając poślizgom i potencjalnym kontuzjom. To rozwiązanie jest bardzo ważne dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z treningiem siłowym lub rehabilitacyjnym, jak w dodatku dla progresywnych użytkowników, którzy realizują intensywne sesje treningowe. Stabilność pedałów w połączeniu z funkcjonalną konstrukcją roweru zagwarantuje trafne warunki do osiągania wysokich wyników treningowych bez ryzyka urazów.


  Opis technologiczny:


☆ Zipro Rower poziomy glow wm iconsole+ bluetooth ☆

Zipro Rower poziomy glow wm iconsole+ bluetooth Najniższa Cena Online

☆ Zipro Rower poziomy glow wm iconsole+ bluetooth - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zipro
 • Nazwa produktu: Zipro Rower poziomy glow wm iconsole+ bluetooth
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower korzysta z magnetycznego systemu oporu, którym zarządza się komfortowo z poziomu komputera. 32 stopnie jego regulacji pozwalają starannie skonsolidować obciążenie do stopnia wytrenowania osoby ćwiczącej.

  Ogromną zaletą rowerka Glow jest komputer współpracujący z aplikacją mobilną iConsole+, która umożliwia jego bezprzewodową obsługę za pomocą smartfona przez Bluetooth. Podstawka i port USB do ładowania upraszczają korzystanie z urządzenia przenośnego, a 32 programy treningowe motywują do działania i udoskonalają produktywność każdego treningu.

  Zipro Glow WM to intensywny trening na rowerze stacjonarnym bez nadmiernego obciążania kręgosłupa. Znaczne siodełko z dużym, wyprofilowanym oparciem, który gwarantuje wyjątkowy komfort jazdy skuteczność treningu równą tej osiąganej na rowerkach pionowych. Ponadto dzięki możliwością iConsole wejdziesz na wysoki poziom rywalizacji.

  Glow został wyposażony w komputer, który możesz obsługiwać bezprzewodowo z poziomu swojego smartfona dzięki łączności Bluetooth. Aplikacja iConsole+ Training sprawia, iż komputer otwiera zupełnie świeże możliwości treningowe i pozwala korzystać z licznych dodatkowych programów treningowych oraz np. wirtualnych tras opartych o mapy Google. Za pośrednictwem iConsole możesz trenować w aplikacji Kinomap - wybierz film z trasą i trenuj! Obserwuj swoje postępy i konkuruj z innymi zawodnikami online w czasie rzeczywistym.
  parametry techniczne

  właściwości komputera
  Model Glow przystępny jest w 2 wersjach kolorytycznych:☆ Rower poziomy glow iconsole+ bluetooth marki Zipro ☆

Rower poziomy glow iconsole+ bluetooth marki Zipro Najniższa Cena Online

☆ Rower poziomy glow iconsole+ bluetooth marki Zipro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zipro
 • Nazwa produktu: Rower poziomy glow iconsole+ bluetooth marki Zipro
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower korzysta z magnetycznego systemu oporu, którym zarządza się komfortowo z poziomu komputera. 32 stopnie jego regulacji pozwalają starannie zbratać obciążenie do stopnia wytrenowania osoby ćwiczącej.

  Ogromną zaletą rowerka Glow jest komputer współpracujący z aplikacją przenośną iConsole+, która umożliwia jego bezprzewodową obsługę za pomocą smartfona przez Bluetooth. Podstawka i port USB do ładowania usprawniają korzystanie z urządzenia mobilnego, a 32 programy treningowe motywują do działania i udoskonalają wydajność każdego treningu.

  Zipro Glow to intensywny trening na rowerze stacjonarnym bez nadmiernego obciążania kręgosłupa. Obszerne siodełko z dużym, wyprofilowanym oparciem, który zapewnia wyjątkowy komfort jazdy efektywność treningu równą tej osiąganej na rowerkach pionowych. Dodatkowo dzięki możliwością iConsole wejdziesz na wysoki poziom rywalizacji.

  Glow został wyekwipowany w komputer, który możesz obsługiwać bezprzewodowo z poziomu swego smartfona dzięki łączności Bluetooth. Aplikacja iConsole+ Training powoduje, iż komputer otwiera zupełnie świeże możliwości treningowe i pozwala korzystać z licznych dodatkowych programów treningowych oraz np. wirtualnych tras opartych o mapy Google. Za pośrednictwem iConsole możesz trenować w aplikacji Kinomap - wybierz film z trasą i trenuj! Obserwuj swoje postępy i konkuruj z innymi zawodnikami online w czasie rzeczywistym.
  cechy techniczne

  cechy komputera
  Model Glow przystępny jest w 2 wersjach kolorytycznych:
Podsumowanie, czyli jaki stacjonarny rower treningowy poziomy do 2000 zł najlepszy?


Najlepszy stacjonarny rower treningowy poziomy do 2000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy stacjonarny rower treningowy poziomy do 2000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze rowery stacjonarne – TOP7 maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji rowerów stacjonarnych poziomych do 2000 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych treningowych rowerów typu stacjonarnego.


Powiązania tematyczne:

 • jaki stacjonarny rower treningowy poziomy do 2000 zł opinie i efekty,
 • dobre rowery treningowe poziome do 2000 zł cena,
 • ranking rowerów stacjonarnych poziomych do 2000 zł,
 • stacjonarny rower treningowy poziomy do 2000 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o rowerach stacjonarnych poziomych do 2000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o rowerach stacjonarnych poziomych do 2000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o rowerach stacjonarnych poziomych do 2000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki stacjonarny rower treningowy poziomy do 2000 zł najlepszy? Który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych rowerach stacjonarnych poziomych do 2000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z rowerami treningowymi poziomymi do 2000 zł do zastosowań domowych, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie rowery treningowe poziome do 2000 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z rowerami treningowymi poziomymi do 2000 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach rowery treningowe poziome do 2000 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Fitnessowe zapytania:

 • https://fitnessxpressu com/ranking-rowerow-stacjonarnych-poziomych-do-2000-zl-nasze-top-najlepszych/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *