FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking rowerów stacjonarnych mechanicznych. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Treningowe rowery stacjonarne / Ranking rowerów stacjonarnych mechanicznych


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych rowerów stacjonarnych mechanicznych. Opracowane zestawienia są aktualne wrzesień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych rowerów stacjonarnych mechanicznych,
 • TOP5 chętnie kupowanych stacjonarnych rowerów do treningu domowego.

Jakie rowery treningowe mechaniczne najlepiej wybrać? Ranking wrzesień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane rowery treningowe mechaniczne, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking rowerów stacjonarnych mechanicznych, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Rower spinningowy c4604 marki Body sculpture ☆

Rower spinningowy c4604 marki Body sculpture Najniższa Cena Online

☆ Rower spinningowy c4604 marki Body sculpture - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Body Sculpture
 • Nazwa produktu: Rower spinningowy c4604 marki Body sculpture
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower spinningowy C4604 firmy Body Sculpture to progresywny sprzęt treningowy do stosowania domowego. Nie musisz już tracić czas na wyjścia i dojazdy na siłownię. Trening wykonasz we własnym domu niezależnie od pogody czy godziny. Jazda na rowerze spinningowym odciąża stawy poprzez co jest rewelacyjną propozycją dla osób chcących zrzucić zbędne kilogramy. Systematyczne treningi przyspieszają metabolizm co wpływa na cykl odchudzania, a dzięki C4604 możesz wykonywać je we własnym domu.

  Rower posiada koło zamachowe o wadze 13 kg. Zagwarantuje ono płynny ruch, dzięki czemu jazda będzie wygodna. Wyprofilowana kierownica pokryta została antypoślizgowym materiałem. Dzięki czemu stabilnie utrzymasz ją nawet podczas wyjątkowo intensywnych treningów. C4604 to sprzęt dla osób równocześnie niskich jak i wysokich. Błyskawicznie i bez problemów ustawisz wysokość siodełka, kierownicy,, a także ich odległość od siebie. W przeciwieństwie do większości rowerów treningowych, sprzęt posiada cztery nóżki poziomujące. Dzięki czemu masz gwarancję,poprawnie ustawiony, będzie zrównoważony w trakcie jazdy. Kółka transportowe umieszczone z przodu roweru przystępne przemieszczanie go.

  Na ramie umieszczona jest gałka, przy pomocy której możesz stopniować obciążenie. Jeżeli Ci potrzeba zatrzymać się, iż ją wciśniesz i koło przestanie się obracać. Prostota tego mechanizmu gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo podczas jazdy. Na pedałach znajdują się dostosowywane koszyki kolarskie. Dzięki czemu podczas jazdy pracuje większa ilość mięśni.

  informacje technologiczne:

  • rozmiary: 115 x 51 x 120 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Waga koła zamachowego: 13 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 125 kg
  • Kolor obudowy: czarny z czerwonymi elementami
  • Gwarancja: 2 lata
  • certyfikaty: EN957, komputer dokument CE i jest zgodny z unijną dyrektywą ROHS
  • Przeznaczenie do wykorzystywania domowego


☆ Schwinn Rower treningowy spinningowy ic7 ☆

Schwinn Rower treningowy spinningowy ic7 Najniższa Cena Online

☆ Schwinn Rower treningowy spinningowy ic7 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Schwinn
 • Nazwa produktu: Schwinn Rower treningowy spinningowy ic7
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  ROWER SPINNINGOWY IC7

  Rower Spinningowy Schwinn IC7 to sugestia roweru spinningowego amerykańskiej marki Schwinn, wchodzącej w skład korporacji Nautilus, czyli jednego z liderów rynku fitness w USA. Została ona dopracowana do perfekcji i produkt ten to naprawdę ciekawa oraz konkurencyjna propozycja dla wszystkich użytkowników domowych.

  Zmiana poziomu oporu odbywa się bezstopniowo. Rower wyposażony jest w podkładki filcowe, które dociskane do koła zwiększają opór przez tarcie. Na ramie znajduje się pokrętło, za pomocą którego można regulować poziom trudności jazdy. Pełni ono także funkcję hamulca awaryjnego. Wystarczy nacisnąć na pokrętło, a rower zatrzyma się. Dzięki czemu masz gwarancję w pełni bezpiecznego treningu. Ogromną zaletą jest idealnie cicha praca sprzętu. Powoduje to, iż możesz trenować o każdej porze, bez względu na to gdzie mieszkasz i ilu domowników żyje z Tobą.

  IC7 to rewelacyjny wybór dla osób równocześnie niskich jak i wysokich. Prędko i łatwo ustawisz wysokość siodełka, kierownicy, oraz ich odległość od siebie. W przeciwieństwie do większości rowerów treningowych, sprzęt posiada cztery nóżki poziomujące. Dzięki czemu masz gwarancję,poprawnie ustawiony, będzie jednostajny w trakcie jazdy.

  Rower został wyposażony także we wszelkie konieczne akcesoria, a także dodatki, które uczynią trening przyjemnym i komfortowym. Na wyświetlaczu LCD zobaczysz podstawowe parametry swego treningu takie jak czas, prędkość, dystans, kalorie czy liczba obrotów na minutę. Pedały z regulowanymi paskami gwarantują możliwość komfortowego i bezpiecznego przypasowania do stopy. Osoby bardziej nowoczesne mogą przypiąć swoje buty SPD dzięki specjalnemu zapięciu po drugiej stronie. Rower duży uchwyt na bidon. Jego szerokość to 12 cm i spokojnie zmieści się tam bidon o średnicy aż 10 cm.

  firma Schwinn dostępna jest na rynku już od ponad 50 lat. Zasłynęła jako najczęściej rozmaitego rodzaju rowerów treningowych. Obecnie w ofercie firmy znajdują się rodzaju sprzęty fitness cardio do użytku domowego. Marka zarówno technologicznie jak i pod względem designu reprezentuje najwyższe standardy.

  SPRZĘT, DO KTÓREGO MOŻESZ posiadać ZAUFANIE

  marka Schwinn przystępna jest na rynku już od ponad 50 lat. Zasłynęła jako głównie rozmaitego typu rowerów treningowych. Aktualnie w ofercie marki znajdują się typu sprzęty fitness cardio do stosowania domowego. Producent jednocześnie technicznie jak i pod względem designu reprezentuje najwyższe standardy

  CZY WARTO INWESTOWAĆ (CZY też NIE) W DANY SPRZĘT

  1. Ćwiczenia niwelują negatywne skutki stresu. Ćwiczenia rozszerzają poziom substancji łagodzących tworzonych w naszym mózgu, takich jak serotonina, dopamina czy noradrenalina. Na poziomie komórkowym, ćwiczenia mogą pobudzać trawienie, ograniczać ciśnienie krwi, stymulować reakcje immunologiczne i usuwać niektóre negatywne skutki stresu, które mogą przyspieszyć proces starzenia.


  2. Ćwiczenia obniżają objawy depresji. Według ostatnich badań, dłuższa intensywna aktywność fizyczna może obniżać objawy depresji tak produktywnie jak leki przeciwdepresyjne.


  3. Ćwiczenia ułatwiają cykl uczenia się. Ćwiczenia rozszerzają poziom substancji chemicznych w mózgu - tzw. Czynniki wzrostu - które pomagają wytwarzać świeże komórki mózgowe. Osoby uprawiające sport w głównej mierze koncentrują się szybciej i skuteczniej wykonują zadania niżeli ich 'siedzący' rówieśnicy.


  4. Ćwiczenia rozszerzają poczucie własnej wartości i udoskonalają wyobrażenie o wyglądzie swego ciała. Po prostu widząc poprawę wydajności (np. Szybsze przebiegnięcie danego dystansu lub podniesienie większego ciężaru) może poprawić samoocenę i wyobrażenie o wyglądzie własnego ciała. To poczucie świadomości przekłada się na efektywność pracy, interakcje międzyludzkie i ogólną jakość życia.


  5. Ćwiczenia powodują uczucie euforii. Intensywne ćwiczenia mogą wywołać poczucie euforii. Mogą prowadzić do przyspieszonego metabolizmu i maksymalnego spalania tłuszczu. Proszę zacząć biec (jechać na rowerze lub płynąć) tak szybko, jak to jest możliwe poprzez 30-40 sekund, następnie zniżyć prędkość do łagodnego tempa poprzez 1 minutę, następnie zacząć ponownie sprint. To podejście jest powszechnie określane mianem Treningu interwałowego wysokiej intensywności (ang. HIIT).

  *Pasek na klatkę piersiową musi być niekodowanym paskiem do pomiaru tętna Polar Electro albo niekodowanym modelem kompatybilnym z POLAR®. (Paski na klatkę piersiową POLAR®, takie jak paski na klatkę piersiową POLAR® OwnCode®, nie będą działać z tym sprzętem.

  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Finnlo Rower spiningowy speedbike crs3 ☆

Finnlo Rower spiningowy speedbike crs3 Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Rower spiningowy speedbike crs3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo Rower spiningowy speedbike crs3
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower spiningowy FINNLO SPEEDBIKE CRS3 Nr katalogowy: 3208 Uwaga: Przedsprzedaż roweru Finnlo Speedbike CRS3. Zamówienia będą wykonywane od dnia 15.10.2020r. Dlaczego warto wybrać FINNLO$65 marka FINNLO należy do niemieckiej firmy HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku.

  To jedna z najstarszych firm w Europie o tak dobrze ugruntowanej pozycji na rynku. Dla zobrazowania tematu, popularna w Polsce firma KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem firmy FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio i maszyn siłowych, jak też akcesoriów bokserskich i fitness.

  Filozofia FINNLO jest oparte min. Na wdrażaniu do produkcji prekursorskich pomysłów i najnowszych technologii. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości maszyn.

  Jeszce kilka lat temu dostępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie proponuje największy dobór sprzętu, od urządzeń domowych, przez profesjonalne maszyny do użycia komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna firma. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od starannego doboru tworzyw, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszystkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i obszerniejsza świadomość producenta powoduje, iż FINNLO jest jednym z najkorzystniejszych na świecie dostawców sprzętu fitness i urządzeń siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Zobacz: www.finnlo.com.pl Dynamiczna i efektywna jazda w domu Intensywny trening wytrzymałościowy w domu zrównoważony i wytrzymały Na zewnątrz pada deszcz, burza lub pada śnieg, lecz nadal chcesz ćwiczyć na rowerze wyścigowym$66 Z opresji uratuje Cię FINNLO Speedbike CRS3 z jego wyjątkowo stabilną konstrukcją i sportowym designem.

  Dzięki obciążeniu do 150 kg i czytelnemu wyświetlaczowi LCD możesz rozpocząć trening w dowolnym momencie w swym salonie. Od dzisiaj nie ma już żadnych wymówek! Twój Speedbike pozwala na wykonywanie intensywnych jednostek treningowych tak jak na rowerze szosowym i to w pełni niezależnie od pogody i pory roku.

  Nowy impuls dla Twojej kondycji Rzuć wyzwanie najkorzystniejszym osiągnięciom Chromowane 22-kilogramowe koło zamachowe napędza Cię do intensywnych sekwencji wytrzymałościowych i daje Ci poczucie jazdy jak na prawdziwym rowerze.

  Indoor cycling jest rewelacyjny do redukcji wagi i długookresowego treningu cardio. Na Speedbike możesz w każdej chwili spalić kalorie, poprawić swoją kondycję albo przygotować się do następnego sezonu rowerowego lub kolejnego triatlonu.

  FINNLO Speedbike CRS3 wspiera Twoje cele fitness, a Twoja radość będzie wzrastała z treningu na trening. Ręczna, bezstopniowa regulacja oporu Do regulacji obciążenia w zależności od prędkości obrotowej Regulacja oporu FINNLO Speedbike CRS3 odbywa się przy pomocy pokrętła na ramie głównej.

  Pokrętło może być na dodatek stosowane jako wyłącznik awaryjny (poprzez naciśnięcie) dla maksymalnego bezpieczeństwa i prędkiego zatrzymania koła zamachowego. Dzięki czemu masz pełną kontrolę nad obciążeniem i bezpieczeństwo podczas treningu wytrzymałościowego.

  antypoślizgowa wielofunkcyjna kierownica Z dwoma uchwytami na napoje przeciwpoślizgowe uchwyty na dostosowywanej kierownicy są komfortowe i nie powodują pocenia i wytrzymują ponadto dłuższe i bardziej intensywne sekwencje treningowe.

  Po zakończonym treningu można z łatwością przetrzeć kierownicę wilgotną ściereczką. Funkcjonalne dwa uchwyty na bidony proponują miejsce na wszystkie lubiane rodzaje butelek sportowych. Jeśli dużo się pocisz, musisz dużo pić!

  transparentny monitor LCD Wszystkie informacje treningowe pod kontrolą! Zintegrowany monitor LCD daje Ci przegląd informacji treningowych (wyświetlane są szybkość, czas, przebyty dystans, częstotliwość kroku, liczba spalonych kalorii i tętno).

  Ostatnie 20 jednostek treningowych możesz zapisać. Program tętna zagwarantuje maksymalne bezpieczeństwo w trakcie treningu, jeśli ustawiona jest górna granica tętna. Jeśli ta górna granica zostanie przekroczona, samoczynnie usłyszysz ostrzeżenie.

  Multimedialna rozrywka podczas treningu funkcjonalny uchwyt na smartfon Utrzymuj wysoką motywację w trakcie treningów z multimediami i aplikacjami fitness. Oprócz filmów w serwisie YouTube lub treningu siłowego z własną muzyką w tle, możesz użyć swego smartfonu i aplikacji BITGym z trasami na żywo, żeby trenować jeszcze bardziej realistycznie.

  Po prostu umieść swój smartfon na praktycznym i bezpiecznym uchwycie! Obserwuj swoje tętno Zdrowy trening wytrzymałościowy w trakcie intensywnych sesji treningowych należy za każdym razem zwracać uwagę na swoje tętno treningowe.

  Z nowym Speedbike'em CRS3 masz możliwość pomiaru tętna przy pomocy opcjonalnie dostępnego pasa telemetrycznego. Odbiornik jest już w komplecie, dzięki temu można od razu korzystać z pasa. Użyj jednego z naszych pasów telemetrycznych do nawiązania połączenia z zaimplementowanym odbiornikiem.

  dostosowywane taśmy na pedałach Dla bezpiecznego treningu Speedbike CRS3 wyjątkowo praktyczne, indywidualnie regulowane płaskie pedały do korzystania z butami sportowymi. Niezależnie od tego, czy jest to umiarkowany trening cardio, czy też sportowy trening szybkościowy, pedały sportowe zapewniają najwyższy komfort, niepodatność na poślizg i wydajność nawet w trakcie długich jazd treningowych.

  perfekcyjna symulacja i przygotowanie do kolejnego etapu kolarstwa! Oba pedały wyposażone są w regulowany koszyk. Ciche koła zamachowe Dla zapewnienia optymalnego treningu technologia nowego Speedbike'a CRS3 z 22 kg kołem zamachowym, bezobsługowym napędem, paskiem rowkowanym i wysoce profesjonalną technologią łożysk kulkowych zagwarantuje sportowe i wymagające sekwencje przy wysokich szybkościach.

  perfekcyjny ruch jest bardzo bezpieczny dla stawów i nakłania do przyspieszania w trakcie każdej sesji treningowej. Czujesz ruch bez zakłócającego go hałasu. Możesz w pełni skupić się na treningu, nie przeszkadzając ani Tobie, ani Twoim sąsiadom.

  Cichy trening jest osiągalny o każdej porze dnia i nocy. Od dzisiaj możesz na dodatek bez przeszkód wykonywać swój trening wytrzymałościowy przed telewizorem. Maksymalna możliwość regulacji stosowny do osób o rozmaitym wzroście i do wyższych klas wagowych do 150 kg Ergonomia Speedbike'a została zaprojektowana w taki sposób, by mogły trenować zarówno wysokie osoby do 2 metrów, jak i niskie osoby od 1,55 metra.

  Kierownica Indoor Cycle może być dostosowywana w pionie w 15 krokach i w poziomie w 7 krokach. Siodełko można regulować za pomocą pokrętła w poziomie w 7 krokach i w pionie w 24 krokach. Sportowa kierownica Speedbike'a oferuje ponadto różne pozycje uchwytu dla osób o długich i krótkich rękach.

  Maksymalna waga użytkownika to 150 kg, więc jeszcze w tym zakresie nie musisz się martwić, tylko wsiadaj i trenuj na nowym Indoor Bike CRS3. Zrównoważona konstrukcja nad wyraz bezpieczny stojak, przenośny z dwoma rolkami transportowymi 4-punktowy system podparcia do regulacji wysokości na nierównych podłożach oraz przemysłowe podwójne spawanie zapewniają absolutną stabilność nawet podczas intensywnych treningów w pozycji stojącej.

  też sportowcy w wyższych klasach wagowych trenują poprzez cały czas bezpiecznie i zrównoważenie. Po zakończeniu treningu Speedbike CRS3 można prosto przesunąć dzięki zamontowanym z przodu dwóm rolkom transportowym klasy premium.

  Funkcje komputera: Pomiar pulsu przez pas telemetryczny (opcja) Regulacja ustawień parametrów wyświetlacz LCD Display ilość wyświetlanych funkcji równocześnie: 4 Komputer treningowy z aplikacją iConsole+ plus sterowanie za pomocą smartfona albo tabletu Uchwyt na tablet Zasilanie: bateria ( AA+ ) informacje techniczne: umocnione łożyska kulkowe System hamowania: mechaniczny System napędu: pas rowkowany System hamowania: filcowe szczęki hamulcowe Waga koła zamachowego: 22 kg Ręczne ustawianie oporu Kontrola obciążenia: nie zależna od liczby obrotów Max.waga użytkownika: 150 kg wymiary (dł.szer.wys.): 140 x 60 x 130 cm Kolor: czarny Waga: 55 kg Regulacja kierownicy: pionowa / pozioma Regulacja siedzenia: pionowa / pozioma / pod kątem Rolki transportowe Pozostałe dane: Gwarancja domowa 36 miesięcy Paragon lub faktura vat Numer katalogowy: 3208 wysyłka gratis Nie znalazłeś produktu który Cię interesuje $67 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.


☆ Rower spiningowy sw2501 marki One fitness ☆

Rower spiningowy sw2501 marki One fitness Najniższa Cena Online

☆ Rower spiningowy sw2501 marki One fitness - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: One Fitness
 • Nazwa produktu: Rower spiningowy sw2501 marki One fitness
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 6
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  SW2501 ONE FITNESS, to rower spinningowy asygnowany do stosowania domowego. Niewielkie wymiary w połączeniu z dużą rozpiętością regulacji obciążenia, tworzą z niego doskonały artykuł do domowej siłowni.

  stabilna kompozycja i komfort

  konstrukcja roweru została tak wytwarzana, aby sprzęt był jednocześnie lekki jak i wytrzymały. Dwa profile łączące podstawy wspomagają stabilność, a stopki poziomujące pozwolą przystosować ustawienie do podłoża. Możliwość regulacji siodełka w pionie i poziomie, umożliwi dostosowanie jego ustawienia do wzrostu ćwiczącego. Dla jeszcze większego komfortu, dostosowywana jest także wysokość kierownicy.

  Funkcjonalność

  Rower SW2501, praktyczny komputer z czytelnym wyświetlaczem, na którym przedstawia się między innymi czas treningu, przebyty dystans czy prędkość jazdy. Użytkownik na ekranie może śledzić w dodatku swój puls dzięki dotykowym sensorom umieszczonym na kierownicy. Bardzo obszerny, płynny zakres regulacji obciążenia, pozwala dopasować trening do poziomu progresywnia użytkownika. Możliwość zmiany oporu o niepokaźne wartości, umożliwi ciągłe progresowanie ćwiczeń.

  SW2501 ONE FITNESS, to idealny produkt do wykonywania treningu wydolnościowego w warunkach domowych.

  Specyfikacja:

  • wariant: spinningowy
  • Klasa użytkowania: H
  • typ oporu: mechaniczny
  • wariant regulacji oporu: manualny
  • liczba poziomów regulacji oporu: regulacja płynna
  • Waga koła zamachowego (kg): 7
  • Płaszczyzna regulacji siodełka: w pionie i poziomie
  • Sposób regulacji siodełka: płynnie w poziomie, w pionie skokowo 6 stopni
  • Zakres odległości siodełko-pedały (mm): 610 - 760
  • Płaszczyzna regulacji kierownicy: w pionie
  • Sposób regulacji kierownicy: skokowo 6 stopni
  • Komputer (pomiar):
   • czas: tak
   • dystans: tak
   • szybkość: tak
   • kalorie: tak
   • puls: tak
  • Wyposażenie dopełniające:
   • stopki poziomujące: tak
   • rolki lub kółka transportowe: tak
   • uchwyt na urządzenie mobilne
  • rozmiary rowerka (rozłożony):
   • długość (mm): 925
   • szerokość (mm): 460
   • wysokość (mm): 1130
  • Maksymalna waga użytkownika (kg): 120
  • Waga artykułu (kg): 19,5

  Uwagi:

  • Nie asygnowany do korzystania komercyjnego
  • Gwarancja 24 miesiące
  "

☆ Rower spiningowy FINNLO SPEEDBIKE CRT ☆

Rower spiningowy FINNLO SPEEDBIKE CRT Najniższa Cena Online

☆ Rower spiningowy FINNLO SPEEDBIKE CRT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Rower spiningowy FINNLO SPEEDBIKE CRT
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rower
  • rozmiary: 128 x 55 x 125 cm
  • Maks. Waga użytkownika: 150 kg
  • Waga: 67 kg
  • Waga koła zamachowego: 25 kg
  • Przełożenie: 1:3
  • System oporu: mechaniczny
  • System napędu: pas klinowy
  • wzmocnione łożyska kulkowe
  • Ostre koło
  • Kontrola oporu: zależna
  • Zakres oporu: bezstopniowy manualny
  • Zasilanie: baterie
  • Bidon
  • Regulacja kierownicy: w pionie i w poziomie
  • Regulacja siodełka: w pionie, w poziomie, nachylenie
  • Siodełko Selle Royal
  • Rolki transportowe
  • Pedały SPD
  • Gwarancja domowa: 3 lata
  Komputer
  • ekran LCD
  • Funkcje: dystans, czas, szybkość, RPM
  • Pomiar pulsu przez pas telemetryczny (opcjonalnie)
  • Górna granica pulsu regulowana
  • Regulacja ustawień parametrów
  • liczba funkcji wyświetlanych równocześnie: 2
  • Regulacja obciążenie: manualna

  Rower spinningowy Finnlo dedykowany do energicznych treningów w warunkach domowych. Potężna i mocna konstrukcja daje pewność i gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo w trakcie treningów niezależnie od ich aktywności. Koło zamachowe roweru waży 25 kg i gwarantuje specyficzną płynność jazdy, a bezstopniowa regulacja oporu zezwala na precyzyjne zarządzanie obciążeniem. Rower ma tzw.,,ostre koło'' bez wolnobiegu, co pomaga zwalczyć pokusę zatrzymania się na odpoczynek, dlatego każdy trening jest wykonywany w 100%.

  Siodełko z możliwością ustawienia kąta nachylenia oraz regulacją w pionie i w poziomie i dostosowywana kierownica zezwalają na przyjęcie korzystnej pozycji do ćwiczeń. Kółka transportowe oraz stopki umieszczone na podstawie upraszczają przemieszczanie urządzenia, a także pozwalają go starannie wypoziomować na nierównym podłożu. Komputer z wyświetlaczem LCD wyświetla 2 funkcje równocześnie, daje dodatkowo możliwość regulowania górnej granicy tętna. DOkonuje pomiaru dystansu, szybkości, obrotów na minutę oraz liczy czas ćwiczeń.


  Rowery spinningowe Finnlo

  Rowery spinningowe Finnlo są perfekcyjnie przypasowane do częstych i dynamicznych treningów. Ich głównym celem jest poprawa wydolności, szybka redukcja tkanki tłuszczowej oraz modelowanie sylwetki, dlatego są rekomendowane nie tylko dla ambitnych pasjonatów jazdy na rowerze. Oferta Finnlo obejmuje rowery dedykowane do stosowania w warunkach domowych, a także mistrzowskie urządzenia do stosowania komercyjnego w obiektach takich jak siłownie, kluby fitness, jednostki wojskowe, policyjne itp.

  mocna rama z szeroką podstawą i masywna kompozycja każdego modelu Finnllo zapewnia stabilność oraz bezpieczne i solidne podparcie także podczas jazdy na stojąco, aktywnych interwałów i jazdy z obfitym obciążeniem. Koła zamachowe rowerów Finnlo pozwalają budować opór, który bez trudu spełni oczekiwania jednocześnie amatorów treningów domowych, jak i osób nowoczesnych pragnących utrzymać wysoki poziom kondycji. Bezstopniowy zakres obciążenia pozwala na jego precyzyjny wybór. Regulacje wielopozycyjnej kierownicy i siodełka ułatwia przyjęcie dobrej i najwygodniejszej pozycji do ćwiczeń. Pedały większości modeli są dwustronne - z jednej to SPD, z drugiej zaś posiadają koszyki na buty.


  Finnlo

  Finnlo jest marką premium i należy do marki Hammer Sport AG z Niemiec, głęboko zakorzenionej w wytwarzaniu, sprzedaży i dystrybucji wyrobów sportowych od ponad 100 lat. Popularność producenta na rynku europejskim jest na wysokim poziomie, a znakiem rozpoznawczym jest interesujący design i najwyższa jakość wykonania i staranne wykończenia. Patenty wprowadzane na rynek poprzez Finnlo są nagradzane i doceniane w testach i prestiżowych czasopismach m.in. Nagroda Men'sHealth w teście atlasów dla modelu opartego na bezprecedensowej technice TNT oporu azotowych siłowników – BioForce.

  Asortyment Finnlo jest asygnowany do użytku w warunkach domowych, a także do zastosowań profesjonalnych w siłowniach i klubach fitness. Oferta Finnlo rozwijana jest dwutorowo – w kierunku sprzętu do treningu fitness (bieżnie, rowerki, orbitreki, wioślarze) oraz w kierunku ciężkiego sprzętu siłowego (atlasy, ławki, bramy, hantle systemowe). Każdy, kto szuka rowerka albo orbitreka z najwyższej półki powinien zwrócić uwagę właśnie na Finnlo. Są to urządzenia, dzięki którym trening w mieszkaniu lub domowej siłowni będzie stał na fachowym poziomie.


  artykuł
  marka
  Kod producenta
  3203
  EAN
  4005251320309
  dane podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  wariant
  Spinningowe
  System hamowania
  Mechaniczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  25
  Nośność [kg]
  Brak danych
  Waga [kg]
  67
  Wyposażenie
  Komputer
  Uchwyt na bidon
  wyświetlacz LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Pomiar szybkości
  Maksymalna waga użytkownika [kg]
  150

☆ Rower spinningowy sw2102 marki Hms ☆

Rower spinningowy sw2102 marki Hms Najniższa Cena Online

☆ Rower spinningowy sw2102 marki Hms - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Rower spinningowy sw2102 marki Hms
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower SW2102, to konkretna maszyna, do wykonywania solidnego treningu spinningowego. Trening na rowerze stacjonarnym, zezwala na spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej, a także poprawę wydolności krążeniowo oddechowej. Po za tym w trakcie ćwiczeń, redukujemy poziom kortyzolu we krwi czyli hormonu stresu, a formujemy sporą dawkę serotoniny czyli hormonu szczęścia. Mówiąc wprost, dzięki regularnym ćwiczeniom nasze samopoczucie wyraźnie się poprawi. Mechaniczny opór, umożliwia uzyskanie maksymalnie obszernego obciążenia. Gałka do ustawienia oporu, jest jednocześnie hamulcem, starczy ją wcisnąć aby zatrzymać całkowicie, koło zamachowe o wadze 15 kg. SW2102 cechuje potężna budowa, wygoda i funkcjonalność. Dzięki stalowym profilom i stopkom poziomującym, maszyna jest niezwykle zrównoważona i bezpieczna. W dodatku, w tym modelu został zastosowany amortyzator, przy kolumnie siodełka. Rozszerza komfort wykorzystywania, w trakcie najmocniej intensywnych treningów. Komfortowe siedzisko oraz specjalnie wyprofilowana kierownica, z wygodnymi podłokietnikami, zagwarantuje wygodną pozycje. Siodełko i kierownica są dostosowywane w pionie i w poziomie, dlatego bez trudu każdy skonsoliduje sprzęt do swych potrzeb. Oprócz tego, osiągalna jest też, regulacja nachylenia siodełka. Na dodatek komfortowe pedały z noskami i zapięciami, zrównoważoną pozycje stopy, w trakcie treningu. Każdy bez wątpienia zdaje sobie sprawę, iż nawadnianie organizmu podczas treningu, jest szczególnie ważne. Dzięki bidonowi, który został załączony do zestawu i specjalnemu uchwytowi, nie będzie to problem. Jakby tego wszelkiego było mało, komputer w tym modelu pozwala na połączenie się z aplikacją przenośną. Takie rozwiązanie, gwarantuje monitorowanie swych treningów i postępów. Telefon albo tablet, umieścimy w specjalnym miejscu do tego dedykowanym. Model SW2102 HMS, przyciąga nie tylko swoją funkcjonalnością i zaletami technologicznymi, lecz także prekursorskim designem. Ten rower spełni oczekiwania, choćby najmocniej wymagających użytkowników. Specyfikacja: wariant oporu: mechaniczny typ regulacji oporu: manualny ilość poziomów regulacji oporu: regulacja płynna Waga koła zamachowego (kg): 15 Płaszczyzna regulacji siodełka: w pionie i poziomie, możliwość regulacji kąta nachylenia Sposób regulacji wysokości siodełka: skokowo, 5 poziomów co 3 cm Zakres odległości siodełko-pedały (mm): 750-880 Płaszczyzna regulacji kierownicy: w pionie i poziomie Sposób regulacji kierownicy: płynnie w pionie i poziomie Komputer (pomiar): czas: tak dystans: tak szybkość: tak puls: tak kalorie: tak liczba obrotów na minutę: tak wymiary wyświetlacza (mm): 50 x 75 Komputer (wyposażenie dodatkowe): bluetooth: tak Wyposażenie dodatkowe: odbiornik pasa telemetrycznego: tak pas telemetryczny w komplecie: nie miejsce na bidon: tak miejsce na urządzenie przenośne: tak stopki poziomujące: tak rolki albo kółka transportowe: tak amortyzator przy kolumnie siodełka bidon w zestawie rozmiary rowerka (rozłożony): długość (mm): 1225 szerokość (mm): 485 wysokość (mm): 1140 / 1215 z uchwytem na urządzenie mobilne Komputer (funkcje): obsługa aplikacji przenośnych: tak / Kinomap Maksymalna waga użytkownika (kg): 120 Waga towaru (kg): 33 Uwagi: Nie asygnowany do korzystania komercyjnego Gwarancja 24 miesiące


☆ Rower spinningowy sb2.6 h9173 + pomoc experta tel 792792160 marki Bh fitness ☆

Rower spinningowy sb2.6 h9173 + pomoc experta tel 792792160 marki Bh fitness Najniższa Cena Online

☆ Rower spinningowy sb2.6 h9173 + pomoc experta tel 792792160 marki Bh fitness - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Rower spinningowy sb2.6 h9173 + pomoc experta tel 792792160 marki Bh fitness
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  darmowY TRANSPORT mocny trening bez wychodzenia z domu

  Dbaj o kondycję każdego dnia

  Rower spiningowy BH FITNESS SB2.6 H9173 z jego wyjątkowo stabilną konstrukcją i sportowym designem każdy trening będzie udany. Dzięki obciążeniu do 115 kg i czytelnemu wyświetlaczowi możesz rozpocząć trening w dowolnym momencie w swym salonie. Od dzisiaj nie ma już żadnych wymówek! Twój sprzęt umożliwia wykonywanie intensywnych jednostek treningowych tak jak na rowerze szosowym i to w pełni niezależnie od pogody i pory roku.

  Zintegrowany monitor LCD daje Ci przegląd danych treningowych, wyświetlane: są pomiar czasu, spalane kalorie, przebyty dystans oraz puls.


  Zdrowy trening wytrzymałościowy

  wygodne siedzisko zagwarantuje wygodną pozycję. Siodełko jest dostosowywane, dlatego bez trudu każdy połączy sprzęt do swoich potrzeb. Oprócz tego, dla jak największego komfortu treningu realna jest na dodatek, regulacja nachylenia siodełka.

  w trakcie intensywnych sesji treningowych należy za każdym razem zwracać uwagę na swoje tętno treningowe. Z nowym sprzętem masz możliwość pomiaru tętna.

  Sprzęt niezwykle ergonomiczne, indywidualnie regulowane płaskie pedały do stosowania z butami sportowymi. Niezależnie od tego, czy jest to umiarkowany trening cardio, czy również sportowy trening szybkościowy, pedały sportowe gwarantują najwyższy komfort, oporność na poślizg i sprawność nawet podczas długich jazd treningowych. Znakomita symulacja i przygotowanie do kolejnego etapu kolarstwa!


  użyteczny uchwyt na tablet

  Utrzymuj wysoką motywację w trakcie treningów z multimediami i aplikacjami fitness. Oprócz filmów w serwisie YouTube lub treningu siłowego z własną muzyką w tle możesz użyć swojego smartfonu czy tabletu, by trenować jeszcze bardziej realistycznie. Po prostu umieść swój sprzęt multimedialny na ergonomicznym i bezpiecznym uchwycie!

  Spinning - zalety

  Jedną z głównych obaw przed rozpoczęciem regularnych treningów z użyciem roweru spinningowego jest mit, według którego spinning solidnie rozbuduje mięśnie nóg, szczególnie łydek. Nic bardziej mylnego - ćwiczenia takie wysmuklają nogi i pozwalają wyjątkowo skutecznie spalać kalorie. W okresie jesiennym, zimowym i wczesną wiosną pogoda za oknem raczej nie zachęca do jazdy na rowerze, dlatego rower spinningowy we własnym domu pozwoli utrzymać formę przez cały rok.

  Masz go i do osiągnięcia swoich założeń niczego więcej nie potrzebujesz

  Rower stacjonarny BH Fitness SB 2.6 to urządzenie, z którego pomocą prędko zbudujesz albo wzmocnisz kondycję i w niedługim czasie pozbędziesz się nadmiaru kilogramów. Osiągniesz to bez wychodzenia z domu. Bez karnetu na siłownię, bez czekania na zwolnienie sprzętu i bez poświęcania czasu na dojazd i powrót.

  komfortowe korzystanie poprzez wszelkich domowników

  Sprzęt ma masywną stalową konstrukcję. Mimo to dzięki kółkom transportowym bez trudu można go przemieszczać i po treningu odstawić gdzieś w kąt. Regulacja siodełka i kierownicy w dwóch płaszczyznach - w poziomie i w pionie precyzyjne przypasowanie do warunków fizycznych innych domowników.

  Dopracowanie każdego detalu

  Wielopozycyjna triathlonowa kierownica pozwala stosować kilka rodzajów chwytów, a obustronne pedały SPD z koszykami sprawiają, iż stopy nie zsuwają się w trakcie bardziej intensywnych ćwiczeń. Komputer rejestruje informacje i wyświetla je na ekranie LCD. Powiadamia m.in. O czasie ćwiczeń, prędkości, czy liczbie kalorii, jaką udało się spalić. Po dokupieniu opcjonalnego pasa telemetrycznego też mierzoną bezprzewodowo wysokość pulsu.


  SPECYFIKACJA

  • Sposób wykorzystywania: regularny trening domowy
  • rozmiary: 104x52x119 cm
  • Waga: 45 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 115 kg
  • Napęd: pas Poly-V
  • System oporu: mechaniczny
  • Waga koła zamachowego: 22 kg
  • Regulacja siodełka: w pionie i w poziomie
  • Regulacja kierownicy: w pionie i w poziomie
  • ekran: LCD
  • Komputer: czas, dystans, szybkość, RPM, kalorie, puls (z opaską telemetryczną do dokupienia osobno)
  • Inne: kółka transportowe, stopki poziomujące, kierownica triathlonowa, pedały SPD z koszykami

☆ Rower spinningowy Body Bike Smart+ 99110040 Czerwony + pomoc experta tel 792792160 ☆

Rower spinningowy Body Bike Smart+ 99110040 Czerwony + pomoc experta tel 792792160 Najniższa Cena Online

☆ Rower spinningowy Body Bike Smart+ 99110040 Czerwony + pomoc experta tel 792792160 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Body Bike
 • Nazwa produktu: Rower spinningowy Body Bike Smart+ 99110040 Czerwony + pomoc experta tel 792792160
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  --> Rower spinningowy Body Bike Smart gromadzi wszystkie funkcje, jakich można oczekiwać od wysokiej jakości roweru treningowego. Jest modelem Smart, korzystającym z integracji ANT + i Bluetoorh, umożliwiając wysyłanie danych dotyczących produktywności do urządzenia przenośnego.

  informacje można przesłać do aplikacji takich jak no. Strava. Możliwość ładowania swego smartfona pozwala nie martwić się o stan naładowania baterii w trakcie treningu. Części konstrukcji wyprodukowane z tworzywa są naturalne.

  To recyklingowany plastik pochodzący od duńskiej producenta Plastix, która kupuje stare plastikowe sieci rybackie od komercyjnych flot rybackich na Alasce, w Szkocji, Skandynawii i Islandii. Rower jest wspaniale zoptymalizowany pod względem wzornictwa, funkcjonalności, ergonomii i stabilności.

  Stanowi perfekcyjną propozycję dla każdego klubu, który potrzebuje wysokiej jakości przy niskim nakładzie konserwacji. Smukła budowa znamionuje się nieszablonową wytrzymałością. Dzięki kółkom transportowym i tylnemu uchwytowi rower z łatwością przemieścić w inne miejsce.

  Wielopozycyjna kierownica i praktyczne siodełko są regulowane w pionie i w poziomie. Kierownica pozwala stosować niemało rodzajów chwytów, a siodełko niezależnie od długości i intensywności treningu pozostaje komfortowe równocześnie dla pań, jak i panów.


☆ Zipro Rower treningowy drift ☆

Zipro Rower treningowy drift Najniższa Cena Online

☆ Zipro Rower treningowy drift - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zipro
 • Nazwa produktu: Zipro Rower treningowy drift
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Jesteśmy autoryzowanym Przedstawicielem marki Zipro. Wszystkie sprzęty są świeże i posiadają gwarancję na okres 2 lat, gwarancja rodzaju door to door. Dostawa w cenie.
  proponujemy na dodatek RTV/AGD wszelkich producentów, a także inne produkty niemal z każdej kategorii.

  Ma wszystko, czego potrzebujesz do produktywnego treningu
  Realizuj założenia i ciesz się wymarzonymi rezultatami

  Rower Zipro to najlepsza odpowiedź na potrzeby zadbania o zdrowie, ulepszoną kondycję, poprawę sylwetki i dobre samopoczucie. Drift to stacjonarny rower treningowy z magnetycznym systemem oporu, który nadzwyczajnie odnajduje się jako urządzenie, na którym w komfortowych warunkach własnego domu można prowadzić błogi i skuteczny trening cardio.

  Ergonomia oraz bezusterkowy system oporu powodują, że Drift jest najlepszym rozwiązaniem, które pozwala zbudować, utrzymać albo doskonalić formę mimo natłoku codziennych obowiązków.

  • Ćwicz kiedy chcesz i ile chcesz
  • udoskonalaj kondycję i sylewtkę bez względu na godziny otwarcia siłowni
  • Zaoszczędzony czas poświęcany na dojazd i powrót z siłowni przeznacz tylko dla siebie
  • Ciesz się prędko zauważalnymi efektami, a następnie wyznaczaj i osiągaj coraz ambitniejsze cele


  dokładny pomiar danych treningowych

  monitoruj prędkość, czas, dystans, puls i inne właściwości

  Rower ma komputer, który mierzy i wyświetla dane treningowe. Dokonuje pomiaru czasu ćwiczeń, aktualnej prędkości, spalonych kalorii oraz całkowitego pokonanego dystansu i dystansu przebytego podczas bieżącej sesji.

  Komputer pomaga kontolować poziom pulsu, który jest rejestrowany za pomocą dotykowych czujników umieszczonych na uchwytach kierownicy.

  Prosta i instynktowna obsługa

  Komputer ma jeden funkcyjny przycisk, dlatego jest banalnie prosty w obsłudze. Wyświetlacz LCD, na którym wyświetlane są informacje jest klarowny i czytelny. Funkcja SCAN przedstawia kolejno wszystkie mierzone właściwości. Dzięki niej można je przeglądać zakłócania treningu i zdejmowania dłoni z kierownicy.


  wygodna pozycja do ćwiczeń

  Rower ZIpro Drift można scalić do swych warunków fizycznych. Duże siodełko i jego regulacja wysokości pozwala przyjąć najwygodniejszą i dobrą pozycję do ćwiczeń, a dzięki temu każdy trening będzie bardziej komfortowy i przyniesie więcej korzyści. Przeciwpoślizgowe pedały posiadają paski z zapinane na rzepy, które stabilizują stopy w trakcie jazdy i skoncentrować się wyłącznie na ćwiczeniach.

  Magnetyczny system oporu

  Rower korzysta z magnetycznego systemu oporu, który charakteryzuje płynna i cicha praca oraz bezawaryjne działanie. Bez względu na to z jaką intensywnością i jak niejednokrotnie trenujesz, rower Zipro Drift niezmiennie oferuje niezawodność. Zarządzenie oporem odbywa się przy pomocy pokrętła umieszczonego na kolumnie kierownicy. 8 stopni jego regulacji pozwala na dobranie obciążenia do stopnia wytrenowania i indywidualnych potrzeb osoby ćwiczącej.


  niebanalny i nieśmiertelny design oraz komfort użytkowania

  Rower Zipro Drift ma mocną konstrukcję o postępowym i nieprzemijalnym designie, dzięki której zachowje się zrównoważenie w czasie ćwiczeń i gwarantuje pełne bezpieczeństwo. Adekwatne wymiary i waga powodują,wyśmienicie sprawdza się w uzytkowaniu w warunkach domowych o ograniczonej przestrzeni.

  • pokaźne podstawy zapewniają stabilność roweru w trakcie ćwiczeń
  • pokaźne siodełko zagwarantuje wygodę ćwiczeń
  • niezawodny i niezawodny magnetyczny system oporu
  • komfortowa regulacja poziomu oporu
  • Wyciszona pokrywa koła zamachowego
  • przeciwpoślizgowe pedały z regulowanymi paskami na stopy


  szybkie spalanie kalorii i poprawa sylwetki
  Wzmacniaj i wyszczuplaj dolne partie

  Rower stacjonarny jest jednym z najpopularniejszych rodzaju cardio wybieranych do treningu domowego. Nie zajmuje dużo miejsca i pozwala prowadzić sprawny trening we własnych czterech ścianach. Ćwiczenia na nim angażują do pracy przede wszystkim mięśnie nóg. Najintensywniej w trakcie jazdy pracują dwugłowe i czworogłowe ud, łydki, a także pośladki oraz mięśnie brzucha i ramion. Dużą zaletą rowerków jest to, iż nie obciążają stawów i kręgosłupa ciężarem własnego ciała, dlatego korzystanie z nich jest bezpieczne.

  Ciesz się szczupłym wyglądem

  Trening z użyciem rowerów treningowych pozwala produktywnie spalać kalorie i pozbywać się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Po zaledwie 30 minutach pracy z rowerkiem organizm spala nawet ponad 200 kcal. Ćwiczenia polepszać swój wygląd i dojrzeć zauważalne różnice w postaci wyszczuplonych i wyrzeźbionych nóg, pośladków, a także bioder.


  Rower
  • rozmiary: 80 x 50 x 117 cm
  • Waga: 19,3 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 120 kg
  • Magnetyczny system oporu
  • Waga koła zamachowego: 6 kg
  • Manualna regulacja oporu
  • 8 stopni obciążenia
  • Dotykowe sensory pulsu na kierownicy
  • duże, wygodne siedzisko
  • Regulacja wysokości siedziska
  • Odległość siodełka od pedałów 62-72 cm
  • antypoślizgowe pedały z paskami na rzep
  • Stabilizatory z antypoślizgowymi stopkami
  • wymiary transportowe: 64 x 25,5 x 56 cm
  • Gwarancja door to door
  Komputer
  • ekran LCD
  • Czas
  • szybkość
  • Dystans
  • Dystans całkowity
  • Kalorie
  • Puls
  • Scan

  Specyfikacja
  produkt
  marka Zipro
  Kod producenta
  5905669153140
  EAN
  5905669153140
  dane PODSTAWOWE
  Przeznaczenie
  Domowe
  typ
  Pionowe
  Mechanizm oporu
  Magnetyczny
  Koło zamachowe [kg]
  6
  Programy treningowe komputera
  Nie
  Współpraca z aplikacjami mobilnymi
  Nie
  Wyposażenie
  Komputer
  Maksymalna waga użytkownika [kg]
  120
  Waga urządzenia [kg]
  19.3

☆ Horizon Rower treningowy spinningowy gr3 fitness + wyświetlacz (4713375350354) ☆

Horizon Rower treningowy spinningowy gr3 fitness + wyświetlacz (4713375350354) Najniższa Cena Online

☆ Horizon Rower treningowy spinningowy gr3 fitness + wyświetlacz (4713375350354) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon
 • Nazwa produktu: Horizon Rower treningowy spinningowy gr3 fitness + wyświetlacz (4713375350354)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  ROWER SPININGOWY GR3

  MGR3: To najniższy model roweru z linii GR, a zarazem najszczególniej klasyczny model roweru do indoor cyclingu napędzany przy pomocy łańcucha, z system hamowania opartym na tarciu. W GR3 istnieje możliwość regulacji siodełka zarówno w pionie jak i poziomie, natomiast kierownica regulowana jest tylko w pionie. Do roweru GR3 można dokupić wyświetlacz 5”LCD.


  Jak na szosówce

  Rower spinningowy Horizon, który podkreśla wierne imitowanie jazdy na rowerze szosowym. Potężna kompozycja zapewnia zachowanie stabilności w trakcie intensywnych ćwiczeń, a napęd łańcuchowy z 22-kilogramowym kołem zamachowym gwarantuje płynny i sprawny trening


  Płynna regulacja oporu i możliwości dopasowania

  wygodna bezstopniowa regulacja obciążenia pozwala starannie złączyć poziom oporu w zależności od potrzeb i jednostkowych preferencji użytkownika. Możliwość dobrania siodełka za pomocą jego ustawienia w pionie i w poziomie oraz wysokości kierownicy powoduje, iż osoby o różnym wzroście bez trudu znajdą najwygodniejszą pozycję do ćwiczeń.


  seria GR

  kolekcja GR

  linia GR rowerów do Indoor Cyclingu to “nie-zwykłe” rowery treningowe — to prawdziwe rowery szosowe dla osób szukających inspirującego, motywującego i wciągającego treningu. Każdy rower z serii GR został starannie zaprojektowany i dopracowany inżynieryjnie, tak aby sprawić, iż poczujesz się w trakcie domowego treningu jak w trakcie jazdy na rowerze szosowym. Pokrętło regulacji oporu gwarantuje płynną i dokładną regulację. Kierownica umożliwiająca przyjęcie najróżniejszych pozycji treningowych. Wyświetlacz LCD (w opcji do dokupienia) umożliwia prowadzenie odczytów parametrów treningowych oraz ćwiczenie z użyciem programów treningowych,
  w dodatku system podświetlenia “Glow Ride” prowadzi Użytkownika przez 3 fazy jazdy symulując jazdę szosową.

  GWARANCJA DOOR TO DOOR

  • Gwarancja domowa 24 miesiące asygnowana jest dla sprzętu stosowanego do korzystania prywatnego, nie komercyjnego.

  Gwarancja pół-komercyjna 12 miesięcy [klasa sprzętu Light Commercial] przeznaczona jest dla sprzętu używanego w hotelach, spa, szkołach, ośrodkach rehabilitacji. Intensywność treningów nie może przekroczyć 28 godzin na tydzień.

  W ramach gwarancji serwis dojezdny do Klienta!Podobne zestawienia:


Najtańsze rowery treningowe mechaniczne – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze rowery treningowe mechaniczne, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich rowerów stacjonarnych mechanicznych jest aktualizowany na bieżąco.

☆ One fitness Rower mechaniczny rw3011 czarno-pomarańczowy (5907695575606) ☆

One fitness Rower mechaniczny rw3011 czarno-pomarańczowy (5907695575606) Najniższa Cena Online

☆ One fitness Rower mechaniczny rw3011 czarno-pomarańczowy (5907695575606) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: One Fitness
 • Nazwa produktu: One fitness Rower mechaniczny rw3011 czarno-pomarańczowy (5907695575606)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rowerek RW3011 ONE FITNESS to lubiany sprzęt fitness, który nadzwyczajnie spełni oczekiwania, podczas ćwiczeń w domu. Pod względem treningowym, dorównuje pozostałym rowerkom, przeznaczonym do wykorzystywania w domu. Ten model, ma opór mechaniczny, co daje możliwość, ustawienia naprawdę wymagającego poziomu. Dzięki czemu,posiada płynną regulację oporu, dopasowanie treningu, nadzwyczajnie do swych możliwości, nie będzie problemem. Na skutek czego, rowerek stanie na wysokości zadania, u osób na każdym poziomie zaawansowania. Ergonomiczny i innowacyjny komputer zlicza i pokazuje wszystkie najważniejsze cechy treningu. Komfortowe siodełko, czy też pedały z dostosowywanymi paskami są kolejnymi atutami tej istotnie udanej konstrukcji. Na dodatek, ten model ma uchwyt na urządzenie przenośne, co pozwoli uprzyjemnić trening, np. Filmem oglądanym na tablecie. Oprócz tego, iż rowerek jest wyjątkowo funkcjonalny, to przyciąga także atrakcyjnym, doborem odcieni. Jazda na rowerku stacjonarnym, jest niczym innym jak treningiem cardio, czyli treningiem wytrzymałościowym, posiadającym na celu udoskonalenie wydolności serca. Taki trening, jest zalecany każdemu, bez względu na to, jaki prowadzi tryb życia oraz jaki rodzaj sportu uprawia. Rowerek RW3011 ONE FITNESS to uniwersalny sprzęt, który dzięki niewielkim rozmiarom i wadze, wynajdzie swoje miejsce choćby na niewiele znaczącej przestrzeni. Specyfikacja: rodzaj: pionowy typ oporu: mechaniczny wariant regulacji oporu: manualny ilość stopni regulacji oporu: regulacja płynna Płaszczyzna regulacji siodełka: w pionie Od siodełka do pedałów (mm): 550 - 770 Od siodełka do podłogi (mm): 620 - 830 Sposób regulacji wysokości siodełka: skokowo (6 stopni) Komputer (pomiar): czas: tak dystans: tak prędkość: tak kalorie: tak odo: tak Wyposażenie dodatkowe: stopki poziomujące: tak uchwyt na urządzenie przenośne: tak wymiary rowerka (rozłożony): długość (mm): 780 szerokość (mm): 450 wysokość (mm): 1160 Komputer (funkcje): SCAN: tak Maksymalna waga użytkownika (kg): 100 Waga towaru (kg): 9,4 Uwagi: Nie asygnowana do wykorzystywania komercyjnego Gwarancja 24 miesiące


☆ Zipro Rower treningowy drift ☆

Zipro Rower treningowy drift Najniższa Cena Online

☆ Zipro Rower treningowy drift - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zipro
 • Nazwa produktu: Zipro Rower treningowy drift
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Jesteśmy autoryzowanym Przedstawicielem producenta Zipro. Wszystkie sprzęty są świeże i mają gwarancję na okres 2 lat, gwarancja typu door to door. Przesyłka w cenie.
  oferujemy także RTV/AGD wszystkich producentów oraz inne produkty niemal z każdej kategorii.

  Ma wszystko, czego potrzebujesz do produktywnego treningu
  Realizuj założenia i ciesz się wymarzonymi rezultatami

  Rower Zipro to najlepsza odpowiedź na potrzeby zadbania o zdrowie, ulepszoną kondycję, udoskonalenie sylwetki i korzystne samopoczucie. Drift to stacjonarny rower treningowy z magnetycznym systemem oporu, który idealnie wynajduje się jako urządzenie, na którym w komfortowych warunkach własnego domu można prowadzić błogi i sprawny trening cardio.

  Ergonomia, a także niezawodny system oporu powodują, iż Drift jest najlepszym rozwiązaniem, które pozwala zbudować, utrzymać lub doskonalić formę mimo natłoku rutynowych obowiązków.

  • Ćwicz kiedy chcesz i ile chcesz
  • poprawiaj kondycję i sylewtkę bez względu na godziny otwarcia siłowni
  • Zaoszczędzony czas poświęcany na dojazd i powrót z siłowni przeznacz tylko dla siebie
  • Ciesz się szybko zauważalnymi efektami, a następnie wyznaczaj i osiągaj coraz ambitniejsze cele


  skrupulatny pomiar informacji treningowych

  kontroluj prędkość, czas, dystans, puls i inne atrybuty

  Rower posiada komputer, który mierzy i wyświetla informacje treningowe. Dokonuje pomiaru czasu ćwiczeń, aktualnej prędkości, spalonych kalorii oraz całkowitego pokonanego dystansu i dystansu przebytego w trakcie bieżącej sesji.

  Komputer pomaga kontolować poziom pulsu, który jest rejestrowany za pomocą dotykowych czujników umieszczonych na uchwytach kierownicy.

  Prosta i intuicyjna obsługa

  Komputer ma jeden funkcyjny przycisk, dlatego jest banalnie prosty w obsłudze. Ekran LCD, na którym wyświetlane są informacje jest przezroczysty i czytelny. Funkcja SCAN pokazuje kolejno wszystkie mierzone właściwości. Dzięki niej można je przeglądać zakłócania treningu i zdejmowania dłoni z kierownicy.


  komfortowa pozycja do ćwiczeń

  Rower ZIpro Drift można połączyć do swych warunków fizycznych. Wielkie siodełko i jego regulacja wysokości pozwala przyjąć najwygodniejszą i poprawną pozycję do ćwiczeń, a dzięki temu każdy trening będzie bardziej wygodny i przyniesie więcej korzyści. Przeciwpoślizgowe pedały posiadają paski z zapinane na rzepy, które stabilizują stopy podczas jazdy i skupić się wyłącznie na ćwiczeniach.

  Magnetyczny system oporu

  Rower korzysta z magnetycznego systemu oporu, który charakteryzuje płynna i cicha praca, a także bezawaryjne działanie. Bez względu na to z jaką intensywnością i jak często trenujesz, rower Zipro Drift niezmiennie proponuje bezawaryjność. Zarządzenie oporem odbywa się za pomocą pokrętła umieszczonego na kolumnie kierownicy. 8 poziomów jego regulacji umożliwia dobranie obciążenia do stopnia wytrenowania i jednostkowych potrzeb osoby ćwiczącej.


  niebanalny i nieprzemijalny design i komfort wykorzystywania

  Rower Zipro Drift ma solidną konstrukcję o progresywnym i nieśmiertelnym designie, dzięki której zachowje się stabilnie w czasie ćwiczeń i gwarantuje pełne bezpieczeństwo. Słuszne wymiary i waga powodują,znakomicie sprawdza się w uzytkowaniu w warunkach domowych o ograniczonej przestrzeni.

  • duże podstawy zapewniają stabilność roweru podczas ćwiczeń
  • znaczne siodełko zapewnia wygodę ćwiczeń
  • bezusterkowy i bezusterkowy magnetyczny system oporu
  • wygodna regulacja poziomu oporu
  • Wyciszona pokrywa koła zamachowego
  • antypoślizgowe pedały z regulowanymi paskami na stopy


  szybkie spalanie kalorii i poprawa sylwetki
  Wzmacniaj i wyszczuplaj dolne partie

  Rower stacjonarny jest jednym z najpopularniejszych typu cardio wybieranych do treningu domowego. Nie zajmuje sporo miejsca i pozwala prowadzić wydajny trening we własnych czterech ścianach. Ćwiczenia na nim angażują do pracy głównie mięśnie nóg. Najintensywniej podczas jazdy pracują dwugłowe i czworogłowe ud, łydki oraz pośladki i mięśnie brzucha i ramion. Dużą zaletą rowerków jest to, że nie obciążają stawów i kręgosłupa ciężarem własnego ciała, dlatego korzystanie z nich jest bezpieczne.

  Ciesz się szczupłym wyglądem

  Trening z zastosowaniem rowerów treningowych pozwala efektywnie spalać kalorie i pozbywać się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Po zaledwie 30 minutach pracy z rowerkiem organizm spala nawet ponad 200 kcal. Ćwiczenia poprawiać swój wygląd i zobaczyć zauważalne różnice w postaci wyszczuplonych i wyrzeźbionych nóg, pośladków i bioder.


  Rower
  • rozmiary: 80 x 50 x 117 cm
  • Waga: 19,3 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 120 kg
  • Magnetyczny system oporu
  • Waga koła zamachowego: 6 kg
  • Manualna regulacja oporu
  • 8 poziomów obciążenia
  • Dotykowe sensory pulsu na kierownicy
  • pokaźne, wygodne siedzisko
  • Regulacja wysokości siedziska
  • Odległość siodełka od pedałów 62-72 cm
  • antypoślizgowe pedały z paskami na rzep
  • Stabilizatory z przeciwpoślizgowymi stopkami
  • rozmiary transportowe: 64 x 25,5 x 56 cm
  • Gwarancja door to door
  Komputer
  • wyświetlacz LCD
  • Czas
  • prędkość
  • Dystans
  • Dystans całkowity
  • Kalorie
  • Puls
  • Scan

  Specyfikacja
  artykuł
  marka Zipro
  Kod producenta
  5905669153140
  EAN
  5905669153140
  informacje PODSTAWOWE
  Przeznaczenie
  Domowe
  wariant
  Pionowe
  Mechanizm oporu
  Magnetyczny
  Koło zamachowe [kg]
  6
  Programy treningowe komputera
  Nie
  Współpraca z aplikacjami przenośnymi
  Nie
  Wyposażenie
  Komputer
  Maksymalna waga użytkownika [kg]
  120
  Waga urządzenia [kg]
  19.3

☆ Rower spiningowy sw2501 marki One fitness ☆

Rower spiningowy sw2501 marki One fitness Najniższa Cena Online

☆ Rower spiningowy sw2501 marki One fitness - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: One Fitness
 • Nazwa produktu: Rower spiningowy sw2501 marki One fitness
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 6
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  SW2501 ONE FITNESS, to rower spinningowy asygnowany do użytkowania domowego. Drobne wymiary w połączeniu z dużą rozpiętością regulacji obciążenia, tworzą z niego wyśmienity towar do domowej siłowni.

  zrównoważona budowa i komfort

  konstrukcja roweru została tak wyprodukowana, żeby sprzęt był zarówno lekki jak i wytrzymały. Dwa profile łączące podstawy wspomagają stabilność, a stopki poziomujące pozwolą przystosować ustawienie do podłoża. Możliwość regulacji siodełka w pionie i poziomie, umożliwi przypasowanie jego ustawienia do wzrostu ćwiczącego. Dla jeszcze większego komfortu, dostosowywana jest także wysokość kierownicy.

  Funkcjonalność

  Rower SW2501, praktyczny komputer z czytelnym wyświetlaczem, na którym ukazuje się pomiędzy innymi czas treningu, przebyty dystans czy prędkość jazdy. Użytkownik na ekranie może śledzić także swój puls dzięki dotykowym sensorom umieszczonym na kierownicy. Bardzo duży, płynny zakres regulacji obciążenia, pozwala zbratać trening do poziomu innowacyjnia użytkownika. Możliwość zmiany oporu o niewielkie wartości, umożliwi ciągłe progresowanie ćwiczeń.

  SW2501 ONE FITNESS, to nieprzeciętny towar do wykonywania treningu wydolnościowego w warunkach domowych.

  Specyfikacja:

  • wariant: spinningowy
  • Klasa stosowania: H
  • rodzaj oporu: mechaniczny
  • rodzaj regulacji oporu: manualny
  • ilość stopni regulacji oporu: regulacja płynna
  • Waga koła zamachowego (kg): 7
  • Płaszczyzna regulacji siodełka: w pionie i poziomie
  • Sposób regulacji siodełka: płynnie w poziomie, w pionie skokowo 6 poziomów
  • Zakres odległości siodełko-pedały (mm): 610 - 760
  • Płaszczyzna regulacji kierownicy: w pionie
  • Sposób regulacji kierownicy: skokowo 6 poziomów
  • Komputer (pomiar):
   • czas: tak
   • dystans: tak
   • szybkość: tak
   • kalorie: tak
   • puls: tak
  • Wyposażenie dodatkowe:
   • stopki poziomujące: tak
   • rolki lub kółka transportowe: tak
   • uchwyt na urządzenie przenośne
  • wymiary rowerka (rozłożony):
   • długość (mm): 925
   • szerokość (mm): 460
   • wysokość (mm): 1130
  • Maksymalna waga użytkownika (kg): 120
  • Waga artykułu (kg): 19,5

  Uwagi:

  • Nie asygnowany do stosowania komercyjnego
  • Gwarancja 24 miesiące
  "

☆ Hms Sw8902n rower spinningowy (5907695574289) ☆

Hms Sw8902n rower spinningowy (5907695574289) Najniższa Cena Online

☆ Hms Sw8902n rower spinningowy (5907695574289) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Hms Sw8902n rower spinningowy (5907695574289)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  SW8902N HMS to rower spiningowy z możliwością podłączenia urządzenia przenośnego z systemem Android albo iOS. Wystarczy pobrać na swój smartfon bezpłatną aplikację iConsole+training, żeby zyskać dostęp do interaktywnego centrum informacji i rozrywki.Rower spiningowy SW8902N HMS został specjalnie zaprojektowany do Indoor Cyclingu, czyli tzw. Kolarstwa halowego. Jest to bardzo prosta i sprawna forma treningu aerobowego, ograniczająca praktycznie do minimum możliwość kontuzji i optymalizująca nasze wysiłki w walce o szczupłą sylwetkę. Podczas godzinnego treningu spalamy choćby do 1000 kcal, to naprawdę niesamowity wynik biorąc pod uwagę przyjemność i łatwość samego treningu!Urządzenie posiada stalową, malowaną proszkowo ramę, dzięki której możliwy jest nawet najbardziej intensywny trening. O komfort użytkownika dbają w dodatku specjalnie wyprofilowane elementy maskujące mechanizm oporowy. Solidność tego modelu pozwoli długo radować się jego wszystkimi zaletami.Trening z rowerem spiningowym SW8902N HMS pozwala poprawić ogólną wydolność i kondycję całego ciała, a w szczególności wydolności układów krążenia i oddechowego. Jest również łatwym sposobem na wzmocnienie mięśni nóg, brzucha i pośladków. Jazda na rowerze nie obciąża tak szczególnie stawów, jak na przykład biegi czy aerobik, dlatego technika ta jest adekwatna dla osób z nadwagą lub problemami stawowymi.Funkcje: obsługa gratisowej aplikacji iConsole+trainingSpecyfikacja rozmiary po rozłożeniu: długość: 128 cm szerokość: 52,5 cm wysokość: 120 cm Opór: mechaniczny Obciążenie: regulacja płynna Koło zamachowe: 18 kg mocna, jednostajna budowa wymagania systemowe: Android 2.2 albo wyższy (480x800, 720x1280, 1280x800) iOS 5.1.1 albo wyższy Testowane urządzenia: Samsung Galaxy Note1 - 4, Samsung Galaxy S2 - S5, HTC NEW ONE, HTC D316d, HTC M8, SONY Z ULTRA iPhone4s, iPhone5, iPhone5s, iPhone6, iPhone6+ Uchwyt na smartfon Regulacja siodełka: płynna regulacja siodełka w pionie i poziomie wysokość siedziska od 85 do 108 cm licząc od podłoża odległość siedziska od pedałów: 68 do 92 cm Płynna regulacja kierownicy w pionie i poziomie Hamulec ręczny Kółka transportowe Waga artykułu: 48 kg Maksymalna waga użytkownika: 120 kgUwagi Gwarancja 24 miesiące


☆ Hms sw8902 ☆

Hms sw8902 Najniższa Cena Online

☆ Hms sw8902 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Hms sw8902
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  SW8902 HMS to rower spiningowy, wyekwipowany w postępowy komputer z możliwością podłączenia urządzenia przenośnego z systemem Android albo iOS. Wystarczy pobrać na swój smartfon lub tablet gratisową aplikację iBiking+, aby zyskać dostęp do interaktywnego centrum danych i rozrywki.

  Aplikacja nie tylko zawiera wszystkie konieczne informacje dotyczące treningu – dostarcza też oryginalnych wrażeń dzięki mapom Google! Hong Kong, Nowy Jork, Barcelona, a może Lazurowe Wybrzeże? wyłącznie od preferencji użytkownika zależy dobór lokalizacji, funkcja Google Street View odpowiada natomiast za realizm podróży. Świeże doświadczenia czekają za każdym zakrętem!

  Rower spiningowy SW8902 HMS pozostał specjalnie zaprojektowany do Indoor Cyclingu, czyli tzw. Kolarstwa halowego. Jest to niezwykle prosta i produktywna forma treningu aerobowego, ograniczająca praktycznie do minimum możliwość kontuzji i optymalizująca nasze wysiłki w walce o szczupłą sylwetkę. W trakcie godzinnego treningu spalamy nawet do 1000 kcal, to naprawdę niesamowity wynik biorąc pod uwagę przyjemność i łatwość samego treningu!

  Urządzenie posiada stalową, malowaną proszkowo ramę, dzięki której realny jest nawet najszczególniej aktywny trening. O komfort użytkownika dbają także specjalnie wyprofilowane elementy maskujące mechanizm oporowy. Wytrzymałość tego modelu pozwoli długo cieszyć się jego wszystkimi zaletami.

  Trening z rowerem spiningowym SW8902 HMS pozwala poprawić ogólną wydolność i kondycję całego ciała, a w szczególności wydolności układów krążenia i oddechowego. Jest też łatwym sposobem na wzmocnienie mięśni nóg, brzucha i pośladków. Jazda na rowerze nie obciąża tak bardzo stawów, jak na przykład biegi czy aerobik, dlatego technologia ta jest optymalna dla osób z nadwagą albo problemami stawowymi.

  Specyfikacja technologiczna i wyposażenie:

  Funkcje komputera:

  iBiking+:Podsumowanie, czyli jaki stacjonarny rower treningowy mechaniczny najlepszy?


Najlepszy stacjonarny rower treningowy mechaniczny w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy stacjonarny rower treningowy mechaniczny w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre rowery stacjonarne – TOP7 wrzesień 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji rowerów stacjonarnych mechanicznych nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych stacjonarnych rowerów do treningu domowego.


Powiązania tematyczne:

 • jaki stacjonarny rower treningowy mechaniczny opinie i efekty,
 • dobre rowery treningowe mechaniczne cena,
 • ranking rowerów stacjonarnych mechanicznych,
 • stacjonarny rower treningowy mechaniczny jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o rowerach stacjonarnych mechanicznych

#1 Gdzie szukać opinii o rowerach stacjonarnych mechanicznych?

Aktualnie zaprezentowane informacje o rowerach stacjonarnych mechanicznych odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki stacjonarny rower treningowy mechaniczny najlepszy? Który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych rowerach stacjonarnych mechanicznych warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z rowerami treningowymi mechanicznymi do domu, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie rowery treningowe mechaniczne są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z rowerami treningowymi mechanicznymi zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach rowery treningowe mechaniczne to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *