FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking rowerów stacjonarnych z kołem zamachowym o wadze do 6 kg. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Treningowe rowery stacjonarne / Ranking rowerów stacjonarnych z kołem zamachowym o wadze do 6 kg


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych rowerów stacjonarnych z kołem zamachowym o wadze do 6 kg. Opracowane zestawienia są aktualne listopad 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych rowerów stacjonarnych z kołem zamachowym o wadze do 6 kg,
 • TOP5 chętnie kupowanych treningowych rowerów typu stacjonarnego.

Jakie rowery treningowe z kołem zamachowym o wadze do 6 kg najlepiej wybrać? Ranking listopad 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane rowery treningowe z kołem zamachowym o wadze do 6 kg, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking rowerów stacjonarnych z kołem zamachowym o wadze do 6 kg, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ HMS M2005 ☆

HMS M2005 Najniższa Cena Online

☆ HMS M2005 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: HMS M2005
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Sprawdzony rower magnetyczny w rozsądnej cenie Rower magnetyczny M2005 to przedstawiciel innowacyjnych przyrządów do treningu cardio z napędem magnetycznym. Na rynku wyróżnia się on w głównej mierze stosunkowo niską cenę, jak na tak wysoką jakość.

  Trening cardio dla każdego człowieka kojarzy się w głównej mierze z przymuszoną aktywnością, którą należy wykonywać, żeby pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej. Takie myślenie nieraz pojawia się u osób, które trenują na topornych urządzeniach, lub wykonują aktywność, która nie jest dla nich trafna.

  Rower treningowy M2005 to natomiast sprzęt fitness znanej firmy HMS, który zapewnia wykonanie konkretnego i przyjemnego treningu cardio. Z zasady ze względu na magnetyczny system oporu. Jest to najnowsze rozwiązanie w produkowaniu tego typu urządzeń - rowerek działa płynnie i cicho, co jest kolejnym argumentem przemawiającym za tym modelem.

  Otoczenie wcale nie musi wiedzieć, iż właśnie jeździsz na rowerku - dzięki magnetycznemu systemowi oporu trenujesz w ciszy i możesz skoncentrować się na własnych myślach w walce o kolejne rekordy! nieskomplikowany w wykorzystywania Sprzęt fitness w dzisiejszych czasach często jest naszpikowany wieloma technologiami.

  To wręcz przytłacza użytkownika i powoduje, żenależycie go zrozumieć, należy spędzić kilka godzin na obeznanie się z jego funkcjonowaniem. Rower magnetyczny M2005 HMS to natomiast urządzenie do treningu cardio, które swoją prostotą zadziwia.

  Pomimo posiadania wielu opcji regulacji, i modyfikacji ustawień treningu, cała obsługa jest nad wyraz intuicyjna i otwarta dla każdego, choćby osoby nieobeznanej ze sprzętem do treningu. Czytelny ekran komputera umożliwia odczytanie kluczowych informacji odnośnie do treningu, a funkcjonalna kierownica wytwarzana z antypoślizgowych tworzyw jest użytecznym dodatkiem zabezpieczającym przed pechowymi incydentami - spływający pot to oznaka intensywnego treningu, a wtedy nie trudno o ślizganie się rąk, gdy nie wykorzystano materiałów antypoślizgowych).

  Trening cardio sam w sobie bywa monotonny, ale i tutaj model M2005 stara się włączać i dawać możliwość progresowania. Osiem poziomów regulacji oporu zostało zaprojektowane w ten sposób, aby każdy mógł zacząć trening w przystępny sposób, a każdym tygodniem sięgał po coraz to większe obciążenie, które optymalnie dobrane umożliwia skuteczne modelowanie sylwetki oraz kształtowanie kondycji.

  Kompaktowy rower magnetyczny do każdego wnętrza Przechodząc do aspektów technologicznych, warto zwrócić uwagę na kompaktowe wymiary omawianego rowerka magnetycznego. Otrzymujemy kompletnego kompana do treningu cardio o zadziwiająco nieznacznych rozmiarach.

  86 x 54 x 131 cm, przy mocnej konstrukcji zapewniającej stabilność podczas jazdy, zezwala na bezpieczne i wygodne ćwiczenie, a jednocześnie oszczędza miejsce w pomieszczeniu. Wielostopniowa regulacja rowerka ułatwi dobranie wszelkich składników pod właściwości użytkownika, a stopki poziomujące to kolejne zabezpieczenie podnoszące komfort jazdy.

  Maksymalna waga użytkownika wynosi 120 kg i według zapewnień producenta, nie ma możliwości, aby osoba nieprzekraczająca wagi odczuła dyskomfort i problemy z chwianiem się. Nie można zapomnieć o bardzo wyraźnym aspekcie.

  O cenie. Rower magnetyczny M2005 jest dostępny za niecałe 800 zł, co jest nie lada okazją na aktualnym rynku. Sporo sprzętów fitness z przeznaczeniem do treningu cardio potrafi kosztować dużo tysięcy - w przypadku artykułu HMS sygnowanego modelem M2005, wydatek rzędu 800 zł zagwarantuje rower z magnetycznym systemem oporu, który jest gotowy na Twoje cele sylwetkowe.

  nawet te najbardziej ambitne! właściwości technologiczne: Kolor: szary rodzaj: pionowy Klasa wykorzystywania: H wariant oporu: magnetyczny wewnętrzny rodzaj regulacji oporu: manualny ilość stopni regulacji oporu: 8 Waga koła zamachowego (kg): 6 Płaszczyzna regulacji siodełka: w pionie Od siodełka do pedałów (mm): 600-900 Sposób regulacji wysokości siodełka: skokowo (7 poziomów) Płaszczyzna regulacji kierownicy: w poziomie Sposób regulacji kierownicy: płynnie przez pochylenie rozmiary wyświetlacza (mm): 70 x 42 sensory do pomiaru pulsu: tak stopki poziomujące: tak rolki albo kółka transportowe: tak Zasilanie: 2 x AAA Maksymalna waga użytkownika (kg): 120 wymiary rowerka (rozłożony): długość (cm): 86 szerokość (cm): 54 wysokość (cm): 131 Komputer (pomiar): czas: tak dystans: tak prędkość: tak puls: tak kalorie: tak SCAN: tak Pozostałe informacje: Gwarancja 24 miesiące


☆ One Fitness RM6514 ☆

One Fitness RM6514 Najniższa Cena Online

☆ One Fitness RM6514 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: One Fitness
 • Nazwa produktu: One Fitness RM6514
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Dlaczego to mądry wybór?Rowerek RM6514 ONE FITNESS to świetny wybór dla osób ćwiczących w domu. Pod względem treningowym dorównuje pozostałym rowerkom asygnowanym do wykorzystania w domu. Jednak jego podstawową zaletą, która sprawi, że nasz wybór padnie akurat na ten model, to możliwość składania.mało miejsca w domu!Po skończonym treningu bez trudu złożymy sprzęt, co spowoduje, że wszędzie odnajdziemy na niego miejsce, nawet w szafie ponieważ zajmuje szczególnie niedużo miejsca.Prosty w obsłudze komputer wskaże najważniejsze atrybuty treningu, między innymi poziom pulsu, który zmierzymy dzięki sensorom dotykowym znajdujących się na kierownicy.przejrzyj łatwość obsługi!Ośmiostopniowy mechanizm oporu pozwoli skonsolidować trening do swoich możliwości, a wygodna regulacja siodełka sprawi, że pozycja podczas treningu będzie stosowna.

  Zwieńczeniem wszystkich zalet jakie ma RM6514 jest jego cicha praca, co pozwoli wykonać trening nawet przed telewizorem, nie przeszkadzając przy tym reszcie domowników.Co w sobie mam?Kolor: czarno-niebieskiTyp: pionowyKlasa użytkowania: HRodzaj oporu: magnetyczny zewnętrznyRodzaj regulacji oporu: manualny ilość poziomów regulacji oporu: 8Waga koła zamachowego (kg): 3Płaszczyzna regulacji siodełka: w pionie i poziomieOd siodełka do pedałów (mm): 700 ÷ 800Sposób regulacji wysokości siodełka: skokowo (4 stopnie)Komputer (pomiar): czas: tak dystans: tak prędkość: tak puls: tak kalorie: takWyposażenie dopełniające: sensory do pomiaru pulsu: takstopki poziomujące: takrolki albo kółka transportowe: takWymiary rowerka (rozłożony): długość (mm): 770 szerokość (mm): 450 wysokość (mm): 1170Komputer (funkcje): SCAN: takMaksymalna waga użytkownika (kg): 100Waga produktu (kg): 14.8Nie asygnowany do wykorzystania komercyjnegoGwarancja 24 miesiąceOk...

  Proszę mi to wysłać!...


☆ HMS M6120 ☆

HMS M6120 Najniższa Cena Online

☆ HMS M6120 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: HMS M6120
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rowerek magnetyczny HMS - nieprzeciętny do domu

  Siłownia w domowym zaciszu, bez dojazdów i wiecznych kolejek do sprzętu? Brzmi nieźle! Do treningu cardio genialny będzie ten rowerek treningowy - towar wielokrotnie docenianej poprzez naszych kupujących polskiej producenta HMS.

  Rowerek magnetyczny M6120 wygodną, 8-stopniową regulację oporu, dzięki której możesz stopniowo powiększać poziom trudności treningu i połączyć go do swoich aktualnych możliwości. Kolejną zaletą jest 5-stopniowa regulacja wysokości siodełka - dzięki niej rowerek treningowy HMS może bez problemu słzastosować całej rodzinie. Dodatek czujkaów dotykowych służących do kontroli tętna, zmierzenia dystansu, liczby spalonych kalorii, szybkości i czasu ćwiczeń, a także minimalny wymiar tego urządzenia powoduje, że jest to idealny dobór do niewielkiej domowej siłowni. Duża 5-tka dla tego towaru od zespołu Kronos Shop!

  Rowerek magnetyczny HMS - dlaczego warto?

  • 5-stopniowa regulacja wysokości siodełka - jeden sprzęt dla wszystkich domowników, -
  • 8-stopniowa regulacja oporu - przystosuj trening do swoich możliwości, -
  • Sensory dotykowe mierzące puls, kalorie, czas i dystans - kontroluj tętno i poziom energiczności, -
  • Gwarancja 24 miesiące, -
  • Polski marka HMS - sprawdzony, jeden z najdłużej działających na rynku, -
  • nieduży wymiar - rowerek bezproblemowo wynajdzie swój kąt w Twoim mieszkaniu

  Funkcje komputera:

  • Time - czas
  • Distance - dystans
  • Speed - prędkość
  • Calories- kalorie
  • Scan - puls

  Specyfikacja produktu:

  • Opór: magnetyczny
  • 8 poziomów regulacji oporu
  • Regulacja oporu: manualna
  • System hamowania: magnetyczny
  • Koło zamachowe: 3,5 kg
  • Pomiar pulsu:
  • sensory dotykowe
  • Rolki transportowe
  • Waga: 16,5 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 100 kg

  wymiary towaru:

  • długość: 85 cm
  • szerokość: 46 cm
  • wysokość: 118 cm


☆ Hammer Cardio T3 ☆

Hammer Cardio T3 Najniższa Cena Online

☆ Hammer Cardio T3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Hammer Cardio T3
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower treningowy HAMMER CARDIO T3 Numer katalogowy: 4860 świetny rower do ćwiczeń właśnie dla Ciebie! Zdrowy trening fitness - nowoczesny i komfortowy trening w domu Chcesz poprawić swoją kondycję albo schudnąć$185 Szukasz komfortowego, jednostajnego roweru do ćwiczeń z możliwością wyboru ręcznej lub automatycznej regulacji oporu.

  Chcesz mieć jasną, zrozumiałą i nietrudną obsługę komputera$186 Znalazłeś! - Cardio T3 firmy HAMMER jest nadzwyczajnym rowerem do ćwiczeń dla Ciebie. Masa koła zamachowego 6 kg i elektroniczny układ hamulca magnetycznego wyśmienicie płynny ruch.

  Kierownica i siodełko dostosowywane bezstopniowo, dzięki czemu rower treningowy możesz skonsolidować genialnie pod siebie. Dzięki praktycznym rolkom transportowym, Cardio T3 producenta HAMMER możesz dowolnie ustawiać i przesuwać w domu.

  Super ergonomiczny: Twój Cardio T3 nie potrzebuje prądu, co oznacza, że możesz go ustawić w dowolnym miejscu, bez konieczności martwienia się o gniazdko. Pewność jakości: jakość 100k Testowany pod kątem nad wyraz długiej żywotności Możesz być pewien, iż będziesz radować się swym Cardio T3 producenta HAMMER poprzez niezwykle długi czas, ponieważ technologia Twojego roweru treningowego przeszła pomyślnie próbę wytrzymałościową na ponad 100 000 obrotów.

  części technologiczne, takie jak elektronika i łożyska kulkowe są wysokiej jakości przemysłowej i przeznaczone do intensywnego i długofalowego używania. Trening z śladowym oporem! Zacznij od minimum i zwiększaj aż do maksimum Trening można rozpocząć z niedużym oporem i powoli go rozszerzać.

  Jest to istotnie ważne dla osób starszych albo dla łatwiejszego powrotu do produktywności po kontuzjach sportowych. 8-krotna regulacja oporu albo intensywności treningu - tylko obracaj pokrętłem. Wyjątkowo jednostajny i solidny Dla długiej przyjemności z treningu budowa i części techniczne Twojego Cardio T3 producenta HAMMER zostały dostosowane pod kątem wyjątkowej trwałości.

  Geometria ramy jest bardzo jednostajna i przemyślana pod kątem częstego wykorzystywania urządzenia. Poprawnie wiedzieć! 4-punktowy system podparcia i przemysłowe podwójne spawanie bezawaryjną stabilność nawet w wyższych klasach wagowych do 120 kg.

  Test fitness w zestawie! zobacz swoją sprawność na Cardio T3 marki HAMMER Komputer roweru treningowego oceni na podstawie tętna spoczynkowego Twoją kondycję. Im szybciej tętno spada po treningu, tym jesteś skuteczniejszy.

  Poznasz to po ocenach z zakresu od 1 do 6. Dzięki nim poprawisz kondycję i będziesz miał jeszcze pokaźniejszą motywację do następnego treningu. Możesz zaczynać już teraz! Prosta obsługa komputera i wszystko na pierwszy rzut oka Nawigacja w menu komputera Cardio T3 firmy HAMMER jest bardzo prosta i intuicyjna.

  choćby starsze osoby błyskawicznie nauczą się obsługi komputera. Menu jest instynktowne i nietrudne w obsłudze przy pomocy "pokrętła-przycisku". Wreszcie nie ma potrzeby czytania skomplikowanych instrukcji i możesz od razu rozpocząć trening.

  przyjazny dla oka ekran LCD demonstruje wszystkie ważne dane dotyczące treningu. Trasy na żywo Trening z BitGym Cardio T3 to nadzwyczajne centrum multimedialne. Aplikacja BitGym proponuje przejażdżkę po górach lub wspaniałą atmosferę przebieżki wzdłuż brzegu morza.

  Aplikacja umożliwia dostęp do wielu filmów z różnych tras rowerowych na całym świecie, i to wszystko na Twoim tablecie lub smartfonie. Jako alternatywę możesz obejrzeć ekscytujący film lub posłuchać ulubionej muzyki.

  Zintegrowany uchwyt na tablet / smartfon w komputerze zagwarantuje bezpieczne mocowanie w trakcie treningu. Zaprojektowany z myślą o komfortowym treningu Bez skurczów podczas siedzenia Ekstra wygodne siodełko zezwala na bardzo komfortowe siedzenie choćby podczas dłuższych sesji treningowych.

  Nowy Cardio T3 firmy HAMMER ma pod tym względem wyraźną przewagę nad standardowymi produktami. Sportowy, praktyczny zarys siodełka zapobiega też nieprzyjemnym tarciom o uda podczas treningu. Tętno zawsze na oku!

  Zdrowe treningi cardiobłyskawicznie i efektywnie osiągnąć swój cel fitness, należy posiadać tętno pod kontrolą. Niezależnie od tego, czy chodzi o trening sercowo-naczyniowy, trening wytrzymałościowy czy również redukcję wagi - tętno ma kluczowe znaczenie!

  Pomiar tętna przy pomocy sensorów dotykowych pozwala poprzez cały czas mieć tętno pod kontrolą - a to wszystko,prędko i bezpiecznie osiągnąć swoje cele fitness. Bezszelestny dla komfortu sąsiadów idealna jakość ruchu dla Ciebie!

  Bezobsługowy, elektroniczny magnetyczny układ hamulcowy wraz z 6-kilogramowym kołem zamachowym zapewnia wyśmienitą jakość ruchu i szczególnie równy bieg. Napęd, paskiem rowkowanym klasy premium, gwarantuje cichy trening.

  nadzwyczajne rozwiązanie do treningu przed telewizorem albo w porze nocnej. Różnorodne ustawienia Dla treningu w pozycji wyprostowanej i bezpiecznego dla pleców Rower treningowy Cardio T3 marki HAMMER zezwala na różnorodne pozycje chwytu: rozluźniający, zorientowany na tętno, sportowy lub w pozycji bezpiecznej dla pleców.

  Kierownicę można regulować w taki sposób, żeby można było trenować w pozycji wyprostowanej i przyjaznej dla pleców. Wygodne siodełko można regulować bezstopniowo przy pomocy pokrętła dla osób o wzroście w zakresie od 1,55 do 1,90 m.

  Wysokość siodełka, kąt nachylenia i odległość można w ciągu kilku sekund indywidualnie ustawić dla poszczególnych członków rodziny. Dalsze detale klasy premium Trenuj bezpiecznie i potem łatwo schowaj rower Pedały antypoślizgowe z regulowaną taśmą gwarantują maksymalne bezpieczeństwo.

  Kolejne ekstra dodatki: Zdrowy / bezpieczny dla stawów rozstaw pedałów 21 cm, rolki transportowe i dostosowywane nakładki na podstawy, by zapewnić doskonałe wypoziomowanie nawet na nierównym podłożu. Dzięki 4-punktowemu systemowi podparcia i podwójnemu spawaniu rower treningowy Cardio T3 producenta HAMMER jest nad wyraz jednostajny i nad wyraz bezpieczny choćby podczas intensywnego treningu.

  Funkcje komputera: rodzaj wyświetlacza: LCD Wyświetlane funkcje: Dystans, Czas, szybkość, RPM, liczba spalonych kalorii Bluetooth - Łączność z tabletem / smartfonem Uchwyt na tablet Pomiar pulsu poprzez sensory dotykowe Pomiar pulsu przez pas telemetryczny (opcja) Programy sterowane tętnem: 1 Uchwyt na tablet lub telefon i port do ładowania USB do rozrywki multimedialnej w trakcie treningu Zintegrowany odbiornik impulsów dla pasa telemetrycznego (opcjonalnie) Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: możliwość ustawienia górnej granicy tętna dane techniczne: Regulacja siodełka Ręczne ustawianie oporu Rolki transportowe Wysokiej jakości łożyska System hamowania: magnetyczny System napędu: pas rowkowany Waga koła zamachowego: 6 kg Kontrola obciążenia: zależna Zasilanie: baterie Max.waga użytkownika: 110 kg Waga rowerka: 24 kg rozmiary: 90 x 46 x 137 cm Kolor: czarny dodatkowe dane: Gwarancja 36 miesięcy Paragon lub faktura vat Nr katalogowy 4860 wysyłka gratis Nie znalazłeś produktu który Cię interesuje $187 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.


☆ HMS M0907 ☆

HMS M0907 Najniższa Cena Online

☆ HMS M0907 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: HMS M0907
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rower
  • rozmiary: 97 x 53,5 x 15 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Waga: 23,5 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 120 kg
  • System hamowania: magnetyczny zewnętrzny
  • Waga koła zamachowego: 6 kg
  • Manualna regulacja oporu: 8 poziomów
  • Regulacja siodełka w pionie i poziomie
  • Wieszak na ręcznk
  • Żelowe siodełko
  • Regulacja kierownicy (pochylenie)
  • antypoślizgowe pedały z poziomującymi stopkami
  • Rolki transportowe
  Komputer
  • Czas
  • szybkość
  • Dystans
  • Spalone kalorie
  • Pomiar pulsu
  • SCAN
  • Dotykowe sensory pomiaru pulsu
  • Zasilanie: 2 baterie AA

  Przeznaczenie

  Model M0907 to urządzenie z linii Premium asygnowane dla wymagających użytkowników regularnie uprawiających treningi fitness w domowym zaciszu. Modelowanie sylwetki, spalanie zbędnych kalorii czy po prostu poprawa wydolności fizycznej jest na wyciągnięcie ręki. Rower został zaprojektowany z największą trosceą o detale i wszelkich estetów.

  atuty

  progresywny system oporu magnetycznego zapewnia niemalże bezszelestny trening. Regulowane, przeciwpoślizgowe pedały stabilnie podtrzymują stopy choćby w trakcie szczególnie energicznej aktywności fizycznej, natomiast poziomujące stopki gwarantują ich funkcjonalne ułożenie w każdej pozycji. Wygodne, produkowane z żelowego tworzywa siodełko sprawia, że nie odczujemy dyskomfortu nawet podczas wyjątkowo długiego treningu.

  Pełna kontrola nad treningiem

  użyty komputer to kompozycja banalnie prosta i intuicyjna w obsłudze. System pozostał wyposażony w szereg funkcji mierzących umożliwiających całkowitą kontrolę nad własnymi statystykami. Dzięki wygodnym sensorom dotykowym w dowolnym momencie treningu sprawdzimy puls i spalone kalorie. Zjedzona pizza już nie będzie problemem, komputer trafnie zintegruje trening kardio, tak aby, jak najszybciej ją spalić.

  Instrukcja obsługi

  Pełna instrukcja obsługi modelu M0907 przystępna po kliknęciu w poniższy link:
  Instrukcja


  Rowerki treningowe HMS

  Jedną z kategorii, w której specjalizuje się firma HMS, są rowerki treningowe. Oferta jest bogata w sprzęt z najwyższej półki, który odnajdzie odbiorców wśród profesjonalistów, jak ponadto osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z fitnessem. Asortyment można podzielić ze względu na wykorzystany system hamowania: magnetyczny, elektromegantyczny oraz spinningowy.

  Rowerki treningowe HMS wyróżniają się spomiędzy innych swoją różnorakością. Oferuję najistotniej nowoczesne technicznie rowerki, które same przystosują trening do indywidualnych potrzeb, jak też sprzęt, które zaoferuje podstawowe funkcjonalności, dając maksymalny komfort i wygodę w trakcie ćwiczeń.

  By zagwarantować świeże i interesujące doznania w trakcie treningu niektóre z rowerków treningowych HMS pozostały wyposażone w obsługę sprzętów mobilnych. Zintegrowane aplikacje z mapami Google sprawią,codzienny trening będzie urozmaicony i ciekawszy. Dzięki funkcji Google Street View ćwiczenia zamieniają się w symulowaną podróż bulwarami słonecznej Kalifornii czy pośród krętych uliczek Marsylii.

  Każdy z rowerków posiada swój specyficzny dizajn, który wyśmienicie uzupełnia domowe kąciki treningowe, nie psując ogólnego wyglądu wnętrza. Czernie, przeplatające się perłową bielą albo stonowane grafitowe wykończenia z jaskrawymi elementami na ramie.  Autorytet w dziedzinie fitnessu i sportów siłowych

  HMS to producent z wieloletnim doświadczeniem w zakresie szeroko rozumianego świata fitness. Nieprzerwanie od roku 2000 marka dostarcza nowe, progresywne produkty, które są gwarantem najkorzystniejszej jakości. Nie ma tutaj miejsca na półśrodki. Każdy sprzęt jest poddawany testom laboratoryjnym, które sprawdzają bezpieczeństwo i komfort użytkowania, a rygorystyczne standardy produkcyjne niezawodność sprzętu i solidność poprzez niemało lat aktywnych ćwiczeń.

  pokaźna gama towarów świadczy o ogromnym zaangażowaniu firmy HMS na rynku. Oferta artykułów fitness obejmuje: rowerki treningowe, bieżnie, orbitreki, a także wioślarze. Osoby intensywnie związane ze wszelkimi ćwiczeniami gimnastycznymi, aerobowymi czy modnym cross-fitem znajdą w asortymencie m.in.: steppery, maty, piłki, ekspandery, kółka, krążki, ściskacze, skakanki, a choćby gumy treningowe i wałki gimnastyczne.

  firma oprócz rodzimego rynku bardzo korzystnie prosperuje na arenie międzynarodowej. Od wielu lat HMS jest kojarzone z wysoka jakością i trwałością swych produktów. Zdobywca wielu nagród branżowych i stały bywalec największych targów sportowych w Europie takich jak: ISPO, FIBO, SportLife.


  towar
  firma
  Kod producenta
  17-1-113
  EAN
  5907695590791
  informacje podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  typ
  Pionowe
  System hamowania
  Magnetyczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  6
  Nośność [kg]
  120
  Waga [kg]
  23.5
  Wyposażenie
  Komputer
  System pomiaru tętna
  wyświetlacz LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Pomiar prędkości
  Pomiar pulsu
  Wydatek energetyczny

☆ HMS MP6548 ☆

HMS MP6548 Najniższa Cena Online

☆ HMS MP6548 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: HMS MP6548
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  MP6548 - poczuj się jak na prawdziwym rowerze Rower powietrzny airbike MP6548 to przedstawiciel nowego typu maszyn. Powoli przejmują siłownie i kluby crossfitowe/fitness na całym świecie. Oryginalny system oporu zapewnia doświadczenie zbliżone do jazdy na zwykłym rowerze w terenie.

  Rowerek powietrzny zagwarantuje wykonanie treningu nastawionego na odporność, rozwój siły, a także wydolności. To wszystko powoduje, że tego typu rower stacjonarny jest znakomitym rozwiązaniem dla każdego, kto chce czerpać przyjemność z treningu, lubi jazdę na rowerze i chce osiągnąć efekty na kilku płaszczyznach w trakcie jednego treningu.

  Brzmi imponująco, prawda$132 nowoczesna technologia przyczyniła się do rozwoju sprzętu fitness i należy z tego korzystać. Budowa tego roweru powietrznego jest wyjątkowo intuicyjna i nastawiona na bezproblemowe korzystanie z urządzenia przez każdego, bez względu na wiek i stopień progresywnia.

  zastosowane ruchome ramiona angażują jeszcze górne partie mięśniowe, a co za tym idzie - będziemy rozwijać całą sylwetkę harmonijnie na tylko jednym urządzeniu! Dzięki specjalnym podnóżkom istnieje choćby możliwość zaangażowania tylko i wyłącznie górnych partii mięśniowych - komfortowo i sprawnie.

  Trenuj tak, jak uwielbiasz z rowerkiem powietrznym od HMS marka HMS słynie z tworzenia produktów adekwatnych do pragnień swych klientów. Rowerek MP6548 z oporem powietrznym to odpowiedź w stronę najistotniej wymagających.

  Toidealny przedmiot nie tylko do pełnoprawnego treningu, ale także do rozgrzewki, czy np. Ćwiczeń rehabilitacyjnych po kontuzjach. Stosowne ustawienie urządzenia pozwoli w bezpieczny sposób dla stawów wzmocnić mięśnie nóg i zakres ruchu.

  Przechodząc do aspektów związanych z funkcjami komputera sterującego MP6548 od wewnątrz, na pierwszym miejscu warto zaznaczyć, że ma w sobie wszystko, co potrzebne do wykonania konkretnego treningu i jego analizy.

  Na wyświetlaczu LCD odnajdziemy najszczególniejsze , a także coś, co jest szerokim,,gamechangerem". Funkcja recovery, bo o niej mowa, pozwala każdemu ćwiczącemu na wykonanie testu wydolnościowego. Program oceni Twoją kondycję - wykonaj go na samym początku i testuj się co miesiąc.

  zobacz, jak idą Twoje postępy! Kompletną listę funkcji komputera odszukacie poniżej. Na wyróżnienie zasługuje estetyczne wykonanie urządzenia od najmniejszych detali. Dbałość o detale to renoma najkorzystniejszych firm na świecie.

  Rower powietrzny HMS MP6548 to sprzęt fitness wytwarzany z niebywałą trosceą o każdy detal. Najwyższej jakości materiały wykorzystane w produkcji tworzą spójną całość. Rower powietrzny MP6548 HMS zapewnia stabilność i trwałość Ćwiczenia na tego typu urządzeniach bywają naprawdę intensywne.

  Zatracamy się w gnaniu przed siebie, zwiększając stopnie trudności, aby w końcu pobijać swoje rekordy i progresować w celu osiągnięcia wymarzonej sylwetki greckiego boga albo bogini. Nie każde urządzenie może wytrzymać taki szaleńczy pościg za fizyczną doskonałością.

  Rower powietrzny MP6548 to natomiast sprzęt, którego wytrzymałość mówi sama za siebie. Dostosowywane siodełko na 6 sposobów,stosownie przystosować się pod osobę ćwiczącą, kółka transportowe ułatwiające przemieszczanie się z urządzeniem i przede wszystkim stopki poziomujące zapewniające stabilność sprzętu, choćby w trakcie tych najintensywniejszych sesji treningowych.

  Całość tworzy maszynę zdolną do towarzyszenia Ci podczas każdego treningu. Szukając kompletnego urządzenia do treningu cardio, a także do wzmocnienia górnych partii mięśniowych jednocześnie z dolnymi - airbike MP6548 wydaje się perfekcyjnym rozwiązaniem.

  atrybuty technologiczne: rozmiary: dł. 133 cm szer. 62 cm wys. 138 cm 6 stopni regulacji siodełka nieznaczna odległość siodełka od pedała: 73 cm Maksymalna odległość siodełka od pedała: 90 cm Waga koła zamachowego: 2 kg Regulacja siodełka: w pionie i w poziomie Uchwyt na urządzenie mobilne Kółka transportowe Stopki poziomujące Komputer z wyświetlaczem LCD Max waga użytkownika: 110 kg Waga produktu: 38 kg Funkcje komputera: Temperatura zewnętrzna Scan Czas prędkość Dystans Puls Kalorie Recovery Body fat Pozostałe informacje: Gwarancja 24 miesiące #RowerPowietrzny #RowerStacjonarny #RowerPowietrznyHMS #HMS #MarkaHMS #RowerPowietrznyMP6548 #RowerMP6548 #Rowerek #Trening #TreningWDomu #JazdaNaRowerze


☆ HMS M0410i ☆

HMS M0410i Najniższa Cena Online

☆ HMS M0410i - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: HMS M0410i
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rower
  • rozmiary: 98,5 x 56 x 135 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Waga: 26,7 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
  • System hamowania: magnetyczny zewnętrzny
  • Waga koła zamachowego: 6 kg
  • automatyczna regulacja oporu: 12 stopni
  • Regulacja siodełka w pionie i poziomie
  • Regulacja siodełka (pochylenie)
  • Dotykowe sensory pomiaru pulsu umieszczone w kierownicy
  • przeciwpoślizgowe pedały z regulowanymi paskami
  • Wyciszona pokrywa koła zamachowego
  • Rolki transportowe na przednim stabilizatorze
  • Uchwyt na bidon
  • komfortowa półka na urządzenie przenośne
  Komputer
  • Czas
  • prędkość
  • Dystans
  • Spalone kalorie
  • Pomiar pulsu
  • RPM (obroty / minutę)
  • Body fat (pomiar tkanki tłuszczowej)
  • Recovery (test pracy serca)
  • HRC (kontrola bicia serca)
  • Możliwość sparowania urządzenia przenośnego
   • Android 4.0 albo wyższy (1280 x 800)
   • iOS 5.1.1 albo wyższy
  • Podstawka na urządzenie przenośne
  • Zasilanie sieciowe: 230V

  Przeznaczenie

  Model M0410i to nie jest zwykły rower treningowy, to urządzenie naszpikowane nowymi technikami, które zezwala na trening kardio jak na siłowni. Przeznaczony dla wszelkich sympatyków fitnessu. Równocześnie tych, którzy na rowerkach pokonali tysiące kilometrów, jak i tych, którzy mają dopiero przed sobą wyśmienitą formę i sylwetkę.

  zalety

  Rower treningowy M0410i akcentuje się nowoczesna, wielofunkcyjna konsola, która zezwala na podłączenie doń smartfona lub tablet. Wystarczy zainstalować bezpłatną aplikację iConsole na telefonie, sparować urządzenie mobilne z rowerem i gotowe! Aplikacja oprócz zbierania danych o treningach dostarcza ponadto niezapomnianych wrażeń dzięki mapom Google i funkcji podążania dowolnymi ulicami miast świata. Wirtualna podróż rowerem wzdłuż Adriatyku zapewni niepowtarzalne wrażenia, a ciało z dnia na dzień będzie w coraz lepszej kondycji.

  Ulubione seriale i trening na wysokich obrotach

  Rower też wygodną i użyteczną półkę na urządzenia przenośne i gniazdo audio. Zezwala na to oglądanie różnorodnych materiałów video, bez konieczności przerywania ćwiczeń. Na ramie znajduję się przydatny uchwyt na bidon, co umożliwia jeszcze bardziej zintensyfikowany trening.

  Komfort i bezpieczeństwo

  Użytkownik ma pełną kontrolę nad regulacją wszystkich znacznych składników roweru. Począwszy na 9-stopniowwej regulacji siodełka w pionie i poziomie, a skończywszy na płynnym sterowaniu kąta nachylenia kierownicy. W każdym momencie ćwiczeń realne jest dostosowanie obciążanie, dzięki regulowanemu elektronicznie mechanizmowi.

  Instrukcja obsługi

  Pełna instrukcja obsługi modelu M0410-i dostępna po kliknęciu w poniższy link:
  Instrukcja


  Rowerki treningowe HMS

  Jedną z kategorii, w której specjalizuje się firma HMS, są rowerki treningowe. Oferta jest bogata w sprzęt z najwyższej półki, który znajdzie odbiorców wśród profesjonalistów, jak również osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z fitnessem. Asortyment można podzielić ze względu na wykorzystany system hamowania: magnetyczny, elektromegantyczny oraz spinningowy.

  Rowerki treningowe HMS wyróżniają się spośród innych swoją rozmaitością. Proponuję najbardziej innowacyjne technologicznie rowerki, które same przypasują trening do jednostkowych potrzeb, jak na dodatek sprzęt, które zaoferuje podstawowe funkcjonalności, dając maksymalny komfort i wygodę podczas ćwiczeń.

  By zagwarantować świeże i ciekawe doznania podczas treningu niektóre z rowerków treningowych HMS pozostały wyposażone w obsługę urządzeń przenośnych. Zintegrowane aplikacje z mapami Google sprawią,powszedni trening będzie urozmaicony i ciekawszy. Dzięki funkcji Google Street View ćwiczenia zamieniają się w symulowaną podróż bulwarami słonecznej Kalifornii czy pośród krętych uliczek Marsylii.

  Każdy z rowerków ma swój unikalny dizajn, który genialnie uzupełnia domowe kąciki treningowe, nie psując ogólnego wystroju wnętrza. Czernie, przeplatające się perłową bielą lub stonowane grafitowe wykończenia z jaskrawymi elementami na ramie.  Autorytet w dziedzinie fitnessu i sportów siłowych

  HMS to marka z wieloletnim doświadczeniem w zakresie szeroko rozumianego świata fitness. Nieustannie od roku 2000 firma dostarcza świeże, innowacyjne produkty, które są gwarantem najlepszej jakości. Nie ma tutaj miejsca na półśrodki. Każdy sprzęt jest poddawany testom laboratoryjnym, które sprawdzają bezpieczeństwo i komfort stosowania, a rygorystyczne standardy produkcyjne bezusterkowość sprzętu i wytrzymałość przez sporo lat intensywnych ćwiczeń.

  wielka gama towarów świadczy o ogromnym zaangażowaniu marki HMS na rynku. Oferta produktów fitness obejmuje: rowerki treningowe, bieżnie, orbitreki i wioślarze. Osoby energicznie związane ze wszelkimi ćwiczeniami gimnastycznymi, aerobowymi czy popularnym cross-fitem znajdą w asortymencie m.in.: steppery, maty, piłki, ekspandery, kółka, krążki, ściskacze, skakanki, a choćby gumy treningowe i wałki gimnastyczne.

  producent oprócz rodzimego rynku wyjątkowo prawidłowo prosperuje na arenie międzynarodowej. Od wielu lat HMS jest kojarzone z wysoka jakością i trwałością swoich artykułów. Zdobywca wielu nagród branżowych oraz stały bywalec największych targów sportowych w Europie takich jak: ISPO, FIBO, SportLife.


  Aplikacja iConsole+

  Rowery treningowe ze wparciem dla aplikacji iConsole+ zamieniają konwencjonalną konsolę sterującą na wielozadaniowy kokpit, dzięki któremu osiągalne jest zapisywanie wszystkich statystyk treningowych. Oprócz tego aplikacja zapewnia łączność z Google Maps View, co umożliwia wirtualną podróż po wielu różnorodnych terenach. Parowanie przenośnego urządzenia następuje za pośrednictwem łączności Bluetooth. IConsole+ powstało jako rozwinięcie iBiking+


  towar
  firma
  Kod producenta
  17-1-117
  EAN
  5907695501735
  informacje podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  wariant
  Pionowe
  System hamowania
  Magnetyczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  6
  Nośność [kg]
  150
  Waga [kg]
  26.7
  Wyposażenie
  Gniazdo 3.5 mm jack
  Komputer
  Podstawka pod urządzenie mobilne
  System pomiaru tętna
  Uchwyt na bidon
  wyświetlacz LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Pomiar prędkości
  Pomiar pulsu
  Programy treningowe
  Wydatek energetyczny

☆ Spokey Fitman ☆

Spokey Fitman Najniższa Cena Online

☆ Spokey Fitman - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Spokey
 • Nazwa produktu: Spokey Fitman
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower magnetyczny Spokey FITMAN: ma 4-kilogramowe koło zamachowe o cichej i płynnej pracy, zagwarantuje możliwość 8-stopniowej regulacji oporu, dzięki której starannie dopasujesz poziom treningu do swoich oczekiwań, pozwala na kontrolowanie czasu treningu, szybkości, dystansu, spalonych kalorii oraz pulsu z użyciem designerskiego wyświetlacza.

  Rower magnetyczny Spokey FITMAN to mała,zrównoważona i bezpieczna konstrukcja, która charakteryzuje się nad wyraz cichą pracą. To poręczny rower treningowy wysokiej klasy, który dzięki swym rozmiarom zmieści się w każdym mieszkaniu.

  Właśnie dlatego jest świetnym wyborem do domowego treningu - zagwarantuje maksymalny komfort w trakcie pełnowartościowych ćwiczeń, a przy tym nie zajmuje sporo przestrzeni. Najlepszy dobór do ćwiczeń w domu FITMAN to rowerek magnetyczny wyekwipowany w najnowsze technologie w celu rozszerzenia efektów każdego treningu.

  Niezależnie od tego czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem, czy jesteś doświadczonym miłośnikiem aktywności fizycznej, dzięki płynnej 8-stopniowej regulacji oporu dokładnie przystosujesz poziom treningu do swoich możliwości oraz pragnień.

  Rezultaty ćwiczeń możesz nadzorować na bieżąco tak, by każda kolejna jazda była produktywniejsza od poprzedniej! Na wyświetlaczu sprawdzisz czas treningu, prędkość, dystans, kalorie, przebieg całkowity oraz puls, którego sensory zostały umieszczone na rączkach.

  Trening z prawdziwą pasją Rowerek stacjonarny pionowy FITMAN gwarantuje możliwość trenowania za każdym razem, kiedy masz ochotę - w wybranych poprzez Ciebie godzinach, a także najczęściej bez względu na panującą pogodę!

  To sprawdzone i bezpieczne zastępstwo ćwiczeń na zewnątrz. Co więcej, skorzystać może z niego cała rodzina, gdyż możliwość luźnej regulacji wysokości siodełka pozwala przypasować ustawienia do wzrostu każdego użytkownika.

  Trening na rowerku magnetycznym to same mocne strony - wzmacnia mięśnie, polepsza kondycję oraz jest najlepszym wyborem, by zrzucić niepotrzebne kilogramy. Zaimplementowane technologie SENSE-I: bezpieczny trening z kontrolą pulsu.

  SP RANGY: kompaktowość i lekkość przy zachowaniu stabilności konstrukcji. DARK LINE: Linia sprzętu fitness utrzymana w ciemnych tonacjach. Dominująca czerń i grafit nadadzą Twojej domowej siłowni wykwintnego, stonowanego wyglądu.

  Czerwone dodatki dodają urządzeniom jednostkowego charakteru. Informacje technologiczne: rodzaj: rowerek pionowy waga koła zamachowego: 4 kg rodzaj oporu: magnetyczny liczba stopni regulacji oporu: 8, ręczny pomiary: scan, szybkość, dystans, czas, puls, kalorie, kompletna odległość maksymalna waga użytkownika: 100 kg regulowana wysokość siodełka: 64 - 85 cm wymiary: 86 x 49 x 117 cm konwencjonalny design pomiar pulsu: tak tworzony z wysokiej jakości tworzyw


☆ Spokey VX-FIT ☆

Spokey VX-FIT Najniższa Cena Online

☆ Spokey VX-FIT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Spokey
 • Nazwa produktu: Spokey VX-FIT
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower magnetyczny poziomy Spokey VX-FIT: jest kompaktowy, lekki i składany, dlatego jest rewelacyjnym wyborem choćby do śladowej przestrzeni, ma wygodne, regulowane siedzenie z oparciem i uchwytami, zezwala na przeprowadzenie treningu w pozycji najbezpieczniejszej dla kręgosłupa (półleżącej), posiada 2,5 kg koło zamachowe i licznik upraszczający kontrolowanie przebiegu ćwiczeń.

  Rower magnetyczny Spokey VX-FIT to specyficzny model, który został wykonany z myślą o sprawnym, komfortowym i głównie bezpiecznym treningu w domu. Ze względu na swoją konstrukcję zezwala na przyjęcie najwygodniejszej pozycji do ćwiczeń dla pleców i kręgosłupa (półleżącej) bez dodatkowego obciążenia związanego z własną wagą.

  komfortowe siedzenie z oparciem i uchwytami, które podciąga komfort domowego treningu. Dzięki funkcji składania i łatwego przechowywania, nie będzie zajmować przestrzeni, gdy jest nieużywany, a Ty będziesz zawsze w gotowości do wznowienia aktywności.

  VX-FIT to sprawdzona alternatywa dla ćwiczeń na siłowni i na zewnątrz! Składany rower treningowy stopnie Rower treningowy stopnie Spokey VX-FIT to funkcjonalny i kompaktowy sprzęt, z którym domowe ćwiczenia staną się przyjemnością.

  Jest wyjątkowo lekki i jednocześnie jednostajny. Cechuje się wytrzymałą i mocną konstrukcją, niezwykle cichą pracą, a do tego rewelacyjnie wpasuje się w każde wnętrze. Nada pomieszczeniu szykownego, stonowanego wyglądu i sprawi, iż Twoja siłownia będzie kompletna.

  Z 2,5 kg kołem zamachowym stanie na wysokości zadania równocześnie dla początkujących, jak i osób, które pragną utrzymać formę poprzez cały rok. Rowerek stacjonarny Spokey VX-FIT zezwala na ponadto przypasowanie ustawień do wzrostu użytkownika, gdyż posiada możliwość sterowania wysokością siodełka, a także intensywności treningu do aktualnej kondycji czy planu treningowego z regulacją oporu.

  zastosowany licznik wyraźnie usprawnia kontrolowanie przebiegu ćwiczeń. Wspaniały do domowego treningu VX-FIT to rowerek poziomy magnetyczny, z którym wzmocnisz dolne partie ciała, zadbasz o sylwetkę, wymodelujesz mięśnie brzucha i pozbędziesz się niepotrzebnych kilogramów.

  Trenuj zawsze, kiedy masz ochotę, a po skończonych ćwiczeniach z łatwością przemieścisz go w dogodne dla Ciebie miejsce. Minimalistyczna i stosunkowo lekka budowa jest znakomita nawet do najmniejszych mieszkań.

  zastosowane technologie: SP RANGY: kompaktowość i lekkość przy zachowaniu stabilności konstrukcji XPLACE: budowa umożliwiająca przechowywania w pionie i poziomie PURE LINE: dominująca biel i szarość maszyn fitness tej linii stylistycznej wspaniale wpasowuje się w surowe, innowacyjne wnętrza.

  Jasna tonacja sprzętów nadaje im uzupełniającej, wizualnej lekkości. Dane techniczne: opór: magnetyczny płynny składany: tak typ: poziomy z oparciem waga koła zamachowego: 2,5 kg licznik: tak siodełko: dostosowywane komfortowe oparcie i uchwyty maksymalna waga użytkownika: 100 kg rozmiary (szerokość x wysokość x długość): 58 cm x 103 cm x 98 cm wymiary po złożeniu (szerokość x wysokość x długość): 58 cm x 124 cm x 43 cm zakres regulacji siodełka: 10 cm wysokość siodełka od poedału w najniższym położeniu: 72 cm


☆ Spokey Vital+ ☆

Spokey Vital+ Najniższa Cena Online

☆ Spokey Vital+ - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Spokey
 • Nazwa produktu: Spokey Vital+
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower magnetyczny Spokey VITAL+: zastosowane w rączki sensory pulsu, z którymi możesz kontrolować efektywność własnego treningu, umożliwia monitorowanie czasu ćwiczeń, szybkości, pokonanego dystansu i całkowitego, a także liczby spalonych kalorii, jest wyekwipowany w 4 kg koło zamachowe z płynną 8-stopniową regulacją oporu, rewelacyjnie wpasuje się w każde wnętrze.

  Spokey VITAL+ to mały, klasyczny i produkowany z najwyższej jakości tworzyw rower magnetyczny, który znakomicie stanie na wysokości zadania w trakcie domowych ćwiczeń. To nadzwyczajny dobór dla wszelkich, którzy nie lubią ćwiczyć na pełnej ludzi siłowni lub w strugach deszczu.

  Z nim możesz trenować regularnie, kiedy tylko chcesz, żeby spalić zbędną tkankę tłuszczową, poprawić kondycję albo wzmocnić solidne partie mięśni, ze szczególnym uwzględnieniem dolnych. Jedną z największych zalet rowerka stacjonarnego Spokey VITAL+ jest to, iż ćwiczyć na nim może niemal każdy, niezależnie od wieku i początkowej kondycji organizmu.

  Został wyekwipowany w regulację wysokości wygodnego siodełka, co na dodatek pozwala na słuszne dopasowanie jego ustawień do wzrostu użytkownika. Tradycyjny rowerek wyprodukowany do domowego treningu Rower treningowy magnetyczny Spokey VITAL+ to stabilna i bezpieczna konstrukcja, która znamionuje się niezwykle cichą pracą.

  dzięki czemu, iż jest nieco mniejszy niż inne rowerki stacjonarne, bezproblemowo wpasuje się w każde pokój. To propozycja dla miłośników aktywności fizycznej, którzy cenią sobie ciszę i komfort w czasie ćwiczeń.

  Z ważącym 4 kg kołem zamachowym dzięki płynnej 8-stopniowej regulacji oporu starannie dostosujesz jego poziom do swoich możliwości i pragnień. Właśnie dlatego mogą z niego korzystać równocześnie miłośnicy sportu w dobrej formie, jak i seniorzy oraz osoby podczas rehabilitacji.

  Kontroluj skuteczność ćwiczeń z sensorami pulsu Dzięki rowerowi treningowemu Spokey VITAL+ nie musisz opuszczać mieszkania, aby poprawić kondycję czy wymodelować sylwetkę. Postępy ćwiczeń możesz pilnować na konsoli, która wyświetla czas treningu, szybkość, dystans, a także liczbę spalonych kalorii.

  Co więcej, w rączkach zostały umieszczone sensory pulsu, które zezwalają na kontrolowanie produktywności własnego treningu. Niezaprzeczalną zaletą rowerka magnetycznego Spokey VITAL+ jest ponadto jego konwencjonalny design.Podobne zestawienia:


Najtańsze rowery treningowe z kołem zamachowym o wadze do 6 kg – Ranking listopad 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze rowery treningowe z kołem zamachowym o wadze do 6 kg, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich rowerów stacjonarnych z kołem zamachowym o wadze do 6 kg jest aktualizowany na bieżąco.

☆ HMS M6120 ☆

HMS M6120 Najniższa Cena Online

☆ HMS M6120 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: HMS M6120
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rowerek magnetyczny HMS - rewelacyjny do domu

  Siłownia w domowym zaciszu, bez dojazdów i wiecznych kolejek do sprzętu? Brzmi nieźle! Do treningu cardio idealny będzie ten rowerek treningowy - towar wielokrotnie docenianej poprzez naszych konsumentów polskiej marki HMS.

  Rowerek magnetyczny M6120 wygodną, 8-stopniową regulację oporu, dzięki której możesz stopniowo rozszerzać poziom trudności treningu i połączyć go do swoich aktualnych możliwości. Kolejną zaletą jest 5-stopniowa regulacja wysokości siodełka - dzięki niej rowerek treningowy HMS może bez problemu słzastosować całej rodzinie. Dodatek czujkaów dotykowych służących do kontroli tętna, zmierzenia dystansu, liczby spalonych kalorii, prędkości i czasu ćwiczeń, a także mały wymiar tego urządzenia powoduje, że jest to rewelacyjny wybór do niewiele znaczącej domowej siłowni. Szeroka 5-tka dla tego towaru od zespołu Kronos Shop!

  Rowerek magnetyczny HMS - dlaczego warto?

  • 5-stopniowa regulacja wysokości siodełka - jeden sprzęt dla wszelkich domowników, -
  • 8-stopniowa regulacja oporu - dopasuj trening do swoich możliwości, -
  • Sensory dotykowe mierzące puls, kalorie, czas i dystans - kontroluj tętno i poziom aktywności, -
  • Gwarancja 24 miesiące, -
  • Polski marka HMS - sprawdzony, jeden z najdłużej działających na rynku, -
  • mały wymiar - rowerek bez problemu znajdzie swój kąt w Twoim mieszkaniu

  Funkcje komputera:

  • Time - czas
  • Distance - dystans
  • Speed - szybkość
  • Calories- kalorie
  • Scan - puls

  Specyfikacja artykułu:

  • Opór: magnetyczny
  • 8 stopni regulacji oporu
  • Regulacja oporu: manualna
  • System hamowania: magnetyczny
  • Koło zamachowe: 3,5 kg
  • Pomiar pulsu:
  • sensory dotykowe
  • Rolki transportowe
  • Waga: 16,5 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 100 kg

  wymiary produktu:

  • długość: 85 cm
  • szerokość: 46 cm
  • wysokość: 118 cm


☆ HMS M8750 ☆

HMS M8750 Najniższa Cena Online

☆ HMS M8750 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: HMS M8750
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis roweru:

   M8750 SILVER ROWER MAGNETYCZNY HMS Najważniejsze mocne strony: Regulacja siodełka Płynna regulacją obciążenia Opór magnetyczny - gwarantuje cichą pracę urządzenia Wielofunkcyjny komputer z pomiarem pulsu Nośność maksymalna do 110kg komfortowe siodełko - maksymalizuje komfort ćwiczeń typ: pionowy wariant oporu: magnetyczny Waga koła zamachowego (kg): 3 rodzaj regulacji oporu: manualny liczba poziomów regulacji oporu: 8 Płaszczyzna regulacji siodełka: w pionie Od siodełka do pedałów (mm): 585 - 700 Od siodełka do podłogi (mm): 700 - 820 Sposób regulacji wysokości siodełka: skokowo (5 stopni) Komputer (pomiar): czas: tak dystans: tak szybkość: tak kalorie: tak puls: tak Wyposażenie dodatkowe: stopki poziomujące: tak uchwyt na urządzenie przenośne: tak rolki transportowe: tak wymiary rowerka (rozłożony): długość (mm): 880 szerokość (mm): 450 wysokość (mm): 1140 Dlaczego warto postawić na ten model? Sprawdzony model!

  M8750 HMS - to połączenie wysokiej jakości, funkcjonalności i prostoty obsługi Sztandarowy artykuł w ofercie marki HMS PLUS, zyskał podziw w oczach tysięcy zadowolonych klientów znaczne możliwości treningowe!

  Jazda na rowerku stacjonarnym jest niczym innym jak treningiem cardio, czyli treningiem wytrzymałościowym posiadającym na celu udoskonalenie wydolności serca posiada 8-stopniową regulację oporu, dzięki temu możemy dostosować trening do każdego poziomu zaawansowania Komfort podczas ćwiczeń!

  Dzięki systemowi oporu magnetycznego, ćwiczenia są ciche, a tym samym nie przeszkadzają innym osobom w Twoim otoczeniu Ogromnym plusem tego modelu, jest komfortowe siodełko Niesamowicie komfortowe, pozwoli na długi trening, bez odczucia dyskomfortu Siodełko jest dostosowywane, więc pozycje bezproblemowo każdy zbrata, do swych potrzeb Model posiada także półkę na tablet/telefon, który pozwoli umilić trening Rowerek magnetyczny M8750 HMS, to sprzęt fitness, który świetnie spełni oczekiwania, podczas treningu w domu.

  Dzięki systemowi oporu magnetycznego, ćwiczenia są ciche, a tym samym, nie przeszkadzają innym osobom w Twoim otoczeniu. Towar posiada 8-stopniową regulację oporu, dzięki temu możemy dopasować trening, do każdego poziomu innowacyjnia.

  Regulacja, odbywa się w prosty sposób, przy pomocy pokrętła przymocowanego do kolumny kierownicy. Poręczny oraz postępowy komputer, zlicza i pokazuje, wszystkie najważniejsze cechy treningu, pomiędzy innymi: prędkość, czas oraz ilość spalonych kalorii.

  dostosowywane siodełko, czykomfortowe pedały z regulowanymi paskami, są kolejnymi atutami, tej szczególnie udanej konstrukcji. W dodatku, ten model ma uchwyt na urządzenie mobilne, co pozwoli uprzyjemnić trening, np.

  filmem oglądanym na tablecie. Jazda na rowerku stacjonarnym, jest niczym innym jak treningiem cardio, czyli treningiem wytrzymałościowym, mającym na celu ulepszenie wydolnoś...


☆ Spokey VX-FIT ☆

Spokey VX-FIT Najniższa Cena Online

☆ Spokey VX-FIT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Spokey
 • Nazwa produktu: Spokey VX-FIT
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower magnetyczny stopnie Spokey VX-FIT: jest kompaktowy, lekki i składany, dlatego jest idealnym wyborem choćby do drobnej przestrzeni, ma wygodne, dostosowywane siedzenie z oparciem i uchwytami, zezwala na przeprowadzenie treningu w pozycji najbezpieczniejszej dla kręgosłupa (półleżącej), ma 2,5 kg koło zamachowe oraz licznik upraszczający kontrolowanie przebiegu ćwiczeń.

  Rower magnetyczny Spokey VX-FIT to specyficzny model, który został wyprodukowany z myślą o wydajnym, komfortowym i w głównej mierze bezpiecznym treningu w domu. Ze względu na swoją konstrukcję zezwala na przyjęcie najwygodniejszej pozycji do ćwiczeń dla pleców i kręgosłupa (półleżącej) bez uzupełniającego obciążenia związanego z własną wagą.

  wygodne siedzenie z oparciem i uchwytami, które wznosi komfort domowego treningu. Dzięki funkcji składania i prostego przechowywania, nie będzie zajmować przestrzeni, gdy jest nieużywany, a Ty będziesz zawsze w gotowości do wznowienia aktywności.

  VX-FIT to sprawdzona alternatywa dla ćwiczeń na siłowni i na zewnątrz! Składany rower treningowy stopnie Rower treningowy stopnie Spokey VX-FIT to funkcjonalny i kompaktowy sprzęt, z którym domowe ćwiczenia staną się przyjemnością.

  Jest nad wyraz lekki oraz jednocześnie jednostajny. Cechuje się wytrzymałą i potężną konstrukcją, szczególnie cichą pracą, a do tego genialnie wpasuje się w każde wnętrze. Nada pomieszczeniu wykwintnego, stonowanego wyglądu i sprawi, iż Twoja siłownia będzie kompletna.

  Z 2,5 kg kołem zamachowym sprawdzi się jednocześnie dla początkujących, jak i osób, które pragną utrzymać formę poprzez cały rok. Rowerek stacjonarny Spokey VX-FIT pozwala na ponadto przypasowanie ustawień do wzrostu użytkownika, gdyż ma możliwość sterowania wysokością siodełka, a także intensywności treningu do aktualnej kondycji czy planu treningowego z regulacją oporu.

  zastosowany licznik znacznie upraszcza kontrolowanie przebiegu ćwiczeń. Znakomity do domowego treningu VX-FIT to rowerek stopnie magnetyczny, z którym wzmocnisz dolne partie ciała, zadbasz o sylwetkę, wymodelujesz mięśnie brzucha i pozbędziesz się niepotrzebnych kilogramów.

  Trenuj za każdym razem, kiedy masz ochotę, a po skończonych ćwiczeniach prosto przemieścisz go w dogodne dla Ciebie miejsce. Surowa i stosunkowo lekka budowa jest znakomita choćby do najmniejszych mieszkań.

  zaimplementowane technologie: SP RANGY: kompaktowość i lekkość przy zachowaniu stabilności konstrukcji XPLACE: kompozycja umożliwiająca przechowywania w pionie i poziomie PURE LINE: dominująca biel i szarość urządzeń fitness tej linii stylistycznej rewelacyjnie wpasowuje się w bezkompromisowe, innowacyjne wnętrza.

  Jasna tonacja maszyn nadaje im uzupełniającej, wizualnej lekkości. Dane technologiczne: opór: magnetyczny płynny składany: tak rodzaj: stopnie z oparciem waga koła zamachowego: 2,5 kg licznik: tak siodełko: dostosowywane wygodne oparcie i uchwyty maksymalna waga użytkownika: 100 kg wymiary (szerokość x wysokość x długość): 58 cm x 103 cm x 98 cm wymiary po złożeniu (szerokość x wysokość x długość): 58 cm x 124 cm x 43 cm zakres regulacji siodełka: 10 cm wysokość siodełka od poedału w najniższym położeniu: 72 cm


☆ Spokey Inpel ☆

Spokey Inpel Najniższa Cena Online

☆ Spokey Inpel - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Spokey
 • Nazwa produktu: Spokey Inpel
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower magnetyczny Spokey INPEL: posiada 3-kilogramowe koło zamachowe o cichej i płynnej pracy, zagwarantuje możliwość regulacji wysokości siodełka, dzięki której precyzyjnie przystosujesz ustawienia do swego wzrostu, kontroluje czas treningu, szybkości, dystans, spalane kalorie i puls użytkownika.

  Rower treningowy Spokey INPEL to propozycja dla wszelkich, którzy poszukują kompaktowego sprzętu do treningu w domu. Nadzwyczajna jakość i troska o najmniejsze detale sprawią, iż ćwiczenia staną się komfortowe i pełnowartościowe, a poprawa kondycji, wzmocnienie dolnych partii ciała, czy zrzucenie zbędnych kilogramów będą jeszcze łatwiejsze.

  INPEL to najkorzystniejsza alternatywa dla treningu na zewnątrz czy na siłowni. Ćwicz kiedy tylko chcesz i bez względu na panującą pogodę. Pokochaj trening w domu z rowerem treningowym Rower magnetyczny Spokey INPEL to ergonomiczny rower treningowy wysokiej klasy, który zmieści się w każdym mieszkaniu.

  charakteryzuje się cichą i płynną pracą. Posiada szereg udogodnień, które perfekcyjne dostosowanie go do swych potrzeb. Jedną z nich jest regulowane siodełko, z którym starannie ustawisz wysokość do własnego wzrostu.

  ponadto pedały mają przeciwpoślizgową powierzchnię, a także regulowane paski, które stabilizują stopy w czasie ćwiczeń. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości tworzyw, progresywnych rozwiązań technologicznych i nieszablonowego designu sprawi, że każdy treningi stanie się kompletny, a Twoja domowa siłownia zyska elegancki, indywidualny charakter.

  Komfort ćwiczeń w domowym zaciszu Rowerek stacjonarny spełni oczekiwania równocześnie u początkujących, jak i innowacyjnych. Jest optymalny również dla seniorów, osób z problemami zdrowotnymi oraz po kontuzjach.

  konkretna kompozycja powoduje, że maksymalna waga użytkownika wynosi 100 kg. Z czytelnym wyświetlaczem będziesz na bieżąco kontrolować przebieg ćwiczeń dzięki pomiarom czasu, prędkości, dystansu, spalanych kalorii i pokonanej odległości całkowitej.

  Co więcej, na rączkach roweru magnetycznego INPEL znajdują się sensory pulsu, które umożliwiają systematyczne kontrolowanie tętna. Zastosowane technologie: SP RANGY: Kompaktowość i lekkość przy zachowaniu stabilności konstrukcji.

  SENSE-I: bezpieczny trening z kontrolą pulsu. Dane technologiczne: rozmiary: 87 x 50 x 116 cm funkcje: czas/prędkość/dystans/kalorie/puls wysokość siodełka (min - maks): 70 - 91 cm waga koła zamachowego: 3 kg maksymalna waga użytkownika: 100 kg pomiar pulsu: tak wymiar wyświetlacza: 16.2 x 11.


☆ One Fitness RM6514 ☆

One Fitness RM6514 Najniższa Cena Online

☆ One Fitness RM6514 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: One Fitness
 • Nazwa produktu: One Fitness RM6514
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Dlaczego to mądry wybór?Rowerek RM6514 ONE FITNESS to rewelacyjny dobór dla osób ćwiczących w domu. Pod względem treningowym dorównuje pozostałym rowerkom przeznaczonym do stosowania w domu. Jednak jego podstawową zaletą, która sprawi, iż nasz wybór padnie akurat na ten model, to możliwość składania.mało miejsca w domu!Po skończonym treningu bez trudu złożymy sprzęt, co spowoduje, iż wszędzie odnajdziemy na niego miejsce, nawet w szafie ponieważ zajmuje wyjątkowo niewiele miejsca.Prosty w obsłudze komputer wskaże najważniejsze atrybuty treningu, pomiędzy innymi poziom pulsu, który zmierzymy dzięki sensorom dotykowym znajdujących się na kierownicy.sprawdź łatwość obsługi!Ośmiostopniowy mechanizm oporu pozwoli zbratać trening do swoich możliwości, a wygodna regulacja siodełka sprawi, że pozycja w trakcie treningu będzie stosowna.

  Zwieńczeniem wszelkich zalet jakie posiada RM6514 jest jego cicha praca, co pozwoli wykonać trening choćby przed telewizorem, nie przeszkadzając przy tym reszcie domowników.Co w sobie mam?Kolor: czarno-niebieskiTyp: pionowyKlasa użytkowania: HRodzaj oporu: magnetyczny zewnętrznyRodzaj regulacji oporu: manualny liczba poziomów regulacji oporu: 8Waga koła zamachowego (kg): 3Płaszczyzna regulacji siodełka: w pionie i poziomieOd siodełka do pedałów (mm): 700 ÷ 800Sposób regulacji wysokości siodełka: skokowo (4 poziomy)Komputer (pomiar): czas: tak dystans: tak szybkość: tak puls: tak kalorie: takWyposażenie uzupełniające: sensory do pomiaru pulsu: takstopki poziomujące: takrolki albo kółka transportowe: takWymiary rowerka (rozłożony): długość (mm): 770 szerokość (mm): 450 wysokość (mm): 1170Komputer (funkcje): SCAN: takMaksymalna waga użytkownika (kg): 100Waga artykułu (kg): 14.8Nie przeznaczony do użytkowania komercyjnegoGwarancja 24 miesiąceOk...

  Proszę mi to wysłać!...Podsumowanie, czyli jaki stacjonarny rower treningowy z kołem zamachowym o wadze do 6 kg najlepszy?


Najlepszy stacjonarny rower treningowy z kołem zamachowym o wadze do 6 kg w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy stacjonarny rower treningowy z kołem zamachowym o wadze do 6 kg w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre rowery stacjonarne – TOP7 listopad 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji rowerów stacjonarnych z kołem zamachowym o wadze do 6 kg nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych treningowych rowerów typu stacjonarnego.


Powiązania tematyczne:

 • jaki stacjonarny rower treningowy z kołem zamachowym o wadze do 6 kg opinie i efekty,
 • dobre rowery treningowe z kołem zamachowym o wadze do 6 kg cena,
 • ranking rowerów stacjonarnych z kołem zamachowym o wadze do 6 kg,
 • stacjonarny rower treningowy z kołem zamachowym o wadze do 6 kg jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o rowerach stacjonarnych z kołem zamachowym o wadze do 6 kg

#1 Gdzie szukać opinii o rowerach stacjonarnych z kołem zamachowym o wadze do 6 kg?

Aktualnie zaprezentowane informacje o rowerach stacjonarnych z kołem zamachowym o wadze do 6 kg odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki stacjonarny rower treningowy z kołem zamachowym o wadze do 6 kg najlepszy? Który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych rowerach stacjonarnych z kołem zamachowym o wadze do 6 kg warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z rowerami treningowymi z kołem zamachowym o wadze do 6 kg do domu, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie rowery treningowe z kołem zamachowym o wadze do 6 kg są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z rowerami treningowymi z kołem zamachowym o wadze do 6 kg zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach rowery treningowe z kołem zamachowym o wadze do 6 kg to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *