FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking rowerów stacjonarnych z kołem zamachowym o wadze do 25 kg. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Treningowe rowery stacjonarne / Ranking rowerów stacjonarnych z kołem zamachowym o wadze do 25 kg


Pomagamy w wyborze dobrych rowerów stacjonarnych z kołem zamachowym o wadze do 25 kg. Opracowane zestawienia są aktualne listopad 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych rowerów stacjonarnych z kołem zamachowym o wadze do 25 kg,
 • TOP5 chętnie kupowanych treningowych rowerów typu stacjonarnego.

Jakie rowery treningowe z kołem zamachowym o wadze do 25 kg najlepiej wybrać? Ranking listopad 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane rowery treningowe z kołem zamachowym o wadze do 25 kg, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking rowerów stacjonarnych z kołem zamachowym o wadze do 25 kg, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Finnlo Speedbike CRS 3 ☆

Finnlo Speedbike CRS 3 Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Speedbike CRS 3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo Speedbike CRS 3
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower spiningowy FINNLO SPEEDBIKE CRS3 Nr katalogowy: 3208 Uwaga: Przedsprzedaż roweru Finnlo Speedbike CRS3. Zamówienia będą wykonywane od dnia 15.10.2020r. Dlaczego warto wybrać FINNLO$65 producent FINNLO należy do niemieckiej producenta HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku.

  To jedna z najstarszych firm w Europie o tak poprawnie ugruntowanej pozycji na rynku. Dla zobrazowania tematu, popularna w Polsce firma KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem marki FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio oraz maszyn siłowych, jak też akcesoriów bokserskich i fitness.

  Filozofia FINNLO jest oparte min. Na wdrażaniu do produkcji innowacyjnych pomysłów i najnowszych technologii. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości urządzeń.

  Jeszce kilka lat temu dostępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie proponuje największy wybór sprzętu, od sprzętów domowych, poprzez mistrzowskie maszyny do wykorzystania komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna producent. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od precyzyjnego doboru materiałów, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszystkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i większa świadomość producenta sprawia, że FINNLO jest jednym z najlepszych na świecie dostawców sprzętu fitness i maszyn siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Sprawdź: www.finnlo.com.pl Dynamiczna i produktywna jazda w domu Intensywny trening wytrzymałościowy w domu stabilny i wytrzymały Na zewnątrz pada deszcz, burza lub pada śnieg, lecz nadal chcesz ćwiczyć na rowerze wyścigowym$66 Z opresji uratuje Cię FINNLO Speedbike CRS3 z jego wyjątkowo jednostajną konstrukcją i sportowym designem.

  Dzięki obciążeniu do 150 kg i czytelnemu wyświetlaczowi LCD możesz rozpocząć trening w dowolnym momencie w swoim salonie. Od teraz nie ma już żadnych wymówek! Twój Speedbike zezwala na realizowanie intensywnych jednostek treningowych tak jak na rowerze szosowym i to w całości niezależnie od pogody i pory roku.

  Nowy impuls dla Twojej kondycji Rzuć wyzwanie najkorzystniejszym osiągnięciom Chromowane 22-kilogramowe koło zamachowe napędza Cię do intensywnych sekwencji wytrzymałościowych i daje Ci poczucie jazdy jak na prawdziwym rowerze.

  Indoor cycling jest rewelacyjny do redukcji wagi i długotrwałego treningu cardio. Na Speedbike możesz w każdej chwili spalić kalorie, poprawić swoją kondycję lub przygotować się do następnego sezonu rowerowego lub kolejnego triatlonu.

  FINNLO Speedbike CRS3 wspiera Twoje cele fitness, a Twoja radość będzie wzrastała z treningu na trening. Ręczna, bezstopniowa regulacja oporu Do regulacji obciążenia w zależności od prędkości obrotowej Regulacja oporu FINNLO Speedbike CRS3 odbywa się przy pomocy pokrętła na ramie głównej.

  Pokrętło może być na dodatek użytkowane jako wyłącznik awaryjny (przez naciśnięcie) dla maksymalnego bezpieczeństwa i szybkiego zatrzymania koła zamachowego. Dzięki temu masz całkowitą kontrolę nad obciążeniem i bezpieczeństwo w trakcie treningu wytrzymałościowego.

  antypoślizgowa wielofunkcyjna kierownica Z dwoma uchwytami na napoje antypoślizgowe uchwyty na regulowanej kierownicy są komfortowe i nie wywołują pocenia oraz wytrzymują jeszcze dłuższe i bardziej intensywne sekwencje treningowe.

  Po zakończonym treningu można łatwo przetrzeć kierownicę wilgotną ściereczką. Ergonomiczne dwa uchwyty na bidony oferują miejsce na wszystkie modne rodzaje butelek sportowych. Jeśli dużo się pocisz, musisz dużo pić!

  klarowny monitor LCD Wszystkie dane treningowe pod kontrolą! Zintegrowany monitor LCD daje Ci przegląd informacji treningowych (wyświetlane są prędkość, czas, przebyty dystans, częstotliwość kroku, liczba spalonych kalorii i tętno).

  Ostatnie 20 jednostek treningowych możesz zapisać. Program tętna gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo podczas treningu, jeśli ustawiona jest górna granica tętna. Jeśli ta górna granica zostanie przekroczona, samoczynnie usłyszysz ostrzeżenie.

  Multimedialna rozrywka w trakcie treningu ergonomiczny uchwyt na smartfon Utrzymuj wysoką motywację w trakcie treningów z multimediami i aplikacjami fitness. Oprócz filmów w serwisie YouTube lub treningu siłowego z własną muzyką w tle, możesz wykorzystać swojego smartfonu i aplikacji BITGym z trasami na żywo, aby trenować jeszcze bardziej realistycznie.

  Po prostu umieść swój smartfon na poręcznym i bezpiecznym uchwycie! Obserwuj swoje tętno Zdrowy trening wytrzymałościowy podczas intensywnych sesji treningowych należy zawsze zwracać uwagę na swoje tętno treningowe.

  Z nowym Speedbike'em CRS3 masz możliwość pomiaru tętna przy pomocy opcjonalnie dostępnego pasa telemetrycznego. Odbiornik jest już w komplecie, dzięki czemu można od razu korzystać z pasa. Użyj jednego z naszych pasów telemetrycznych do nawiązania połączenia z wbudowanym odbiornikiem.

  regulowane taśmy na pedałach Dla bezpiecznego treningu Speedbike CRS3 niezwykle użyteczne, indywidualnie dostosowywane płaskie pedały do korzystania z butami sportowymi. Niezależnie od tego, czy jest to umiarkowany trening cardio, czy też sportowy trening szybkościowy, pedały sportowe zapewniają najwyższy komfort, wytrzymałość na poślizg i efektywność choćby w trakcie długich jazd treningowych.

  znakomita symulacja i przygotowanie do kolejnego etapu kolarstwa! Oba pedały wyposażone są w regulowany koszyk. Ciche koła zamachowe Dla zapewnienia stosownego treningu technologia nowego Speedbike'a CRS3 z 22 kg kołem zamachowym, bezobsługowym napędem, paskiem rowkowanym i wysoce fachową technologią łożysk kulkowych zagwarantuje sportowe i wymagające sekwencje przy wysokich szybkościach.

  znakomity ruch jest wyjątkowo bezpieczny dla stawów i zachęca do przyspieszania podczas każdej sesji treningowej. Czujesz ruch bez zakłócającego go hałasu. Możesz w pełni skoncentrować się na treningu, nie przeszkadzając ani Tobie, ani Twoim sąsiadom.

  Cichy trening jest realny o każdej porze dnia i nocy. Od teraz możesz w dodatku bez przeszkód wykonywać swój trening wytrzymałościowy przed telewizorem. Maksymalna możliwość regulacji adekwatny do osób o rozmaitym wzroście, a także do wyższych klas wagowych do 150 kg Ergonomia Speedbike'a została zaprojektowana w taki sposób, aby mogły trenować jednocześnie wysokie osoby do 2 metrów, jak i niskie osoby od 1,55 metra.

  Kierownica Indoor Cycle może być dostosowywana w pionie w 15 krokach i w poziomie w 7 krokach. Siodełko można regulować przy pomocy pokrętła w poziomie w 7 krokach i w pionie w 24 krokach. Sportowa kierownica Speedbike'a oferuje także przeróżne pozycje uchwytu dla osób o długich i krótkich rękach.

  Maksymalna waga użytkownika to 150 kg, więc w dodatku w tym zakresie nie musisz się martwić, tylko wsiadaj i trenuj na nowym Indoor Bike CRS3. Stabilna budowa bardzo bezpieczny stojak, mobilny z dwoma rolkami transportowymi 4-punktowy system podparcia do regulacji wysokości na nierównych podłożach oraz przemysłowe podwójne spawanie gwarantują absolutną stabilność nawet podczas intensywnych treningów w pozycji stojącej.

  jeszcze sportowcy w wyższych klasach wagowych trenują przez cały czas bezpiecznie i stabilnie. Po zakończeniu treningu Speedbike CRS3 można prosto przesunąć dzięki zamontowanym z przodu dwóm rolkom transportowym klasy premium.

  Funkcje komputera: Pomiar pulsu przez pas telemetryczny (opcja) Regulacja ustawień parametrów ekran LCD Display ilość wyświetlanych funkcji równocześnie: 4 Komputer treningowy z aplikacją iConsole+ plus sterowanie za pomocą smartfona albo tabletu Uchwyt na tablet Zasilanie: bateria ( AA+ ) dane technologiczne: wzmocnione łożyska kulkowe System hamowania: mechaniczny System napędu: pas rowkowany System hamowania: filcowe szczęki hamulcowe Waga koła zamachowego: 22 kg Ręczne ustawianie oporu Kontrola obciążenia: nie zależna od liczby obrotów Max.waga użytkownika: 150 kg rozmiary (dł.szer.wys.): 140 x 60 x 130 cm Kolor: czarny Waga: 55 kg Regulacja kierownicy: pionowa / pozioma Regulacja siedzenia: pionowa / pozioma / pod kątem Rolki transportowe Pozostałe informacje: Gwarancja domowa 36 miesięcy Paragon albo faktura vat Numer katalogowy: 3208 przesyłka gratis Nie znalazłeś produktu który Cię interesuje $67 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.


☆ Finnlo Speedbike CRT ☆

Finnlo Speedbike CRT Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Speedbike CRT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo Speedbike CRT
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rower
  • wymiary: 128 x 55 x 125 cm
  • Maks. Waga użytkownika: 150 kg
  • Waga: 67 kg
  • Waga koła zamachowego: 25 kg
  • Przełożenie: 1:3
  • System oporu: mechaniczny
  • System napędu: pas klinowy
  • wzmocnione łożyska kulkowe
  • Ostre koło
  • Kontrola oporu: zależna
  • Zakres oporu: bezstopniowy manualny
  • Zasilanie: baterie
  • Bidon
  • Regulacja kierownicy: w pionie i w poziomie
  • Regulacja siodełka: w pionie, w poziomie, nachylenie
  • Siodełko Selle Royal
  • Rolki transportowe
  • Pedały SPD
  • Gwarancja domowa: 3 lata
  Komputer
  • wyświetlacz LCD
  • Funkcje: dystans, czas, prędkość, RPM
  • Pomiar pulsu przez pas telemetryczny (opcjonalnie)
  • Górna granica pulsu dostosowywana
  • Regulacja ustawień parametrów
  • liczba funkcji wyświetlanych jednocześnie: 2
  • Regulacja obciążenie: manualna

  Rower spinningowy Finnlo asygnowany do aktywnych treningów w warunkach domowych. Mocna i mocna konstrukcja daje pewność i zapewnia stabilność i bezpieczeństwo w trakcie treningów niezależnie od ich energiczności. Koło zamachowe roweru waży 25 kg i zapewnia specyficzną płynność jazdy, a bezstopniowa regulacja oporu pozwala na precyzyjne zarządzanie obciążeniem. Rower posiada tzw.,,ostre koło'' bez wolnobiegu, co pomaga zwalczyć pokusę zatrzymania się na odpoczynek, dlatego każdy trening jest wykonywany w 100%.

  Siodełko z możliwością ustawienia kąta nachylenia, a także regulacją w pionie i w poziomie i dostosowywana kierownica umożliwiają przyjęcie dobrej pozycji do ćwiczeń. Kółka transportowe, a także stopki umieszczone na podstawie upraszczają przemieszczanie urządzenia, a także pozwalają go precyzyjnie wypoziomować na nierównym podłożu. Komputer z wyświetlaczem LCD wyświetla 2 funkcje jednocześnie, daje na dodatek możliwość regulowania górnej granicy tętna. DOkonuje pomiaru dystansu, prędkości, obrotów na minutę i liczy czas ćwiczeń.


  Rowery spinningowe Finnlo

  Rowery spinningowe Finnlo są nieprzeciętnie przypasowane do częstych i energicznych treningów. Ich głównym celem jest poprawa wydolności, szybka redukcja tkanki tłuszczowej oraz modelowanie sylwetki, dlatego są sugerowane nie tylko dla ambitnych pasjonatów jazdy na rowerze. Oferta Finnlo obejmuje rowery asygnowane do wykorzystywania w warunkach domowych i fachowe urządzenia do stosowania komercyjnego w obiektach takich jak siłownie, kluby fitness, jednostki wojskowe, policyjne itp.

  mocna rama z szeroką podstawą i masywna budowa każdego modelu Finnllo zagwarantuje stabilność oraz bezpieczne i mocne podparcie także w trakcie jazdy na stojąco, intensywnych interwałów i jazdy z obfitym obciążeniem. Koła zamachowe rowerów Finnlo pozwalają stwarzać opór, który bez trudu spełni oczekiwania równocześnie amatorów treningów domowych, jak i osób zaawansowanych pragnących utrzymać wysoki poziom kondycji. Bezstopniowy zakres obciążenia pozwala na jego dokładny dobór. Regulacje wielopozycyjnej kierownicy i siodełka upraszcza przyjęcie poprawnej i najwygodniejszej pozycji do ćwiczeń. Pedały większości modeli są dwustronne - z jednej to SPD, z drugiej zaś posiadają koszyki na buty.


  Finnlo

  Finnlo jest marką premium i należy do producenta Hammer Sport AG z Niemiec, głęboko zakorzenionej w produkowaniu, sprzedaży i dystrybucji wyrobów sportowych od ponad 100 lat. Popularność firmy na rynku europejskim jest na wysokim poziomie, a znakiem rozpoznawczym jest ciekawy design, a także najwyższa jakość wykonania i precyzyjne wykończenia. Patenty wprowadzane na rynek poprzez Finnlo są nagradzane oraz doceniane w testach i prestiżowych czasopismach m.in. Nagroda Men'sHealth w teście atlasów dla modelu opartego na przełomowej technologii TNT oporu azotowych siłowników – BioForce.

  Asortyment Finnlo jest dedykowany do korzystania w warunkach domowych, a także do zastosowań profesjonalnych w siłowniach i klubach fitness. Oferta Finnlo rozwijana jest dwutorowo – w kierunku sprzętu do treningu fitness (bieżnie, rowerki, orbitreki, wioślarze) oraz w kierunku ciężkiego sprzętu siłowego (atlasy, ławki, bramy, hantle systemowe). Każdy, kto szuka rowerka albo orbitreka z najwyższej półki powinien zwrócić uwagę właśnie na Finnlo. Są to urządzenia, dzięki którym trening w mieszkaniu albo domowej siłowni będzie stał na fachowym poziomie.


  produkt
  producent
  Kod producenta
  3203
  EAN
  4005251320309
  informacje podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  wariant
  Spinningowe
  System hamowania
  Mechaniczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  25
  Nośność [kg]
  Brak informacji
  Waga [kg]
  67
  Wyposażenie
  Komputer
  Uchwyt na bidon
  wyświetlacz LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Pomiar szybkości
  Maksymalna waga użytkownika [kg]
  150

☆ Finnlo SpeedBike Pro ☆

Finnlo SpeedBike Pro Najniższa Cena Online

☆ Finnlo SpeedBike Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo SpeedBike Pro
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower spiningowy FINNLO SPEEDBIKE PRO Nr katalogowy: 3574 Dlaczego warto wybrać FINNLO$289 producent FINNLO należy do niemieckiej firmy HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak poprawnie ugruntowanej pozycji na rynku.

  Dla zobrazowania tematu, lubiana w Polsce firma KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem marki FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio, a także sprzętów siłowych, jak na dodatek akcesoriów bokserskich oraz fitness.

  Filozofia FINNLO opiera się min. Na wdrażaniu do produkcji pionierskich pomysłów i najnowszych technice. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości maszyn.

  Jeszce kilka lat temu przystępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie proponuje największy dobór sprzętu, od maszyn domowych, przez fachowe maszyny do użycia komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna firma. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od dokładnego doboru tworzyw, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszystkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i pokaźniejsza świadomość producenta sprawia, iż FINNLO jest jednym z najkorzystniejszych na świecie dostawców sprzętu fitness i maszyn siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Przejrzyj: www.finnlo.com.pl Rowery spiningowy zezwalają na intensywny trening w domu, podobnie jak na rowerze wyścigowym czy górskim.

  nawet trenując krótsze jednostki treningowe możesz osiągnąć bardzo wysokie spalanie kalorii i wydajnie wzmocnić całe mięśnie nóg i pośladków. Dzięki nieprzeciętnej ergonomii treningu, FINNLO Speedbike Pro pozwala na: poprawę wyników wytrzymałościowych Wzmocnienie i ujędrnienie nóg Redukcję tkanki tłuszczowej Obniżenie ciśnienia krwi i tętna spoczynkowego FINNLO Speedbike PRO - maksymalna radość z jazdy w domu Trening na rowerze FINNLO Speedbike Pro to sama przyjemność - od początku docenisz poręczną konstrukcję i przyjazne dla użytkownika funkcje.

  Specjalna kompozycja kierownicy i wygodne siodło "Selle Royal" zapewniają komfort nawet podczas długich jednostek treningowych. Kierownica może być regulowana 13 razy w poziomie i 14 razy w pionie.

  W połączeniu z rozciągliwą konstrukcją siodełka (13 poziomów w poziomie, 23 stopnie w pionie) zapewnia wspaniały komfort jazdy. Tak jak przystało na profesjonalny rower spiningowy, FINNLO Pro jest wyposażony w ostre koło i 25 kg koło zamachowe.

  Komputer treningowy i pomiar tętna w trakcie treningu możesz zmierzyć swoje tętno za pomocą zintegrowanego odbiornika impulsów dla pasów telemetrycznych (pas telemetryczny nie jest w zestawie). Tętno można zastosować do treningu sterowanego tętnem.

  Tętno i inne wartości dot. Produktywności są wyświetlane na krystalicznym wyświetlaczu LCD. Wyświetlane informacje: czas, odległość, częstotliwość kroku, szybkość, tętno. Dodatkowo automatycznie zapisuje ostatnie 20 jednostek treningowych.

  innowacyjny system napędowy i konkretna konstrukcja Speedbike Pro jest napędzany cichym i niewymagającym konserwacji paskiem rowkowanym. Oś mechanizmu korbowego z dwoma łożyskami przemysłowymi została na dodatek usztywniona, by była w stanie wytrzymać nawet szerokie obciążenia w długim okresie czasu.

  Co więcej, system pedałów jest wyposażony w ponadto utwardzoną oś wewnętrzną i system SPD. Hamulec, układ napędowy i piasta koła zamachowego są odpowiednio bronione przed wilgocią. Tak więc Speedbike Pro oznacza stabilność i odporność.

  Specyfikacja: System hamowania: system hamowania z magnesem trwałym stabilna i konkretna kompozycja ramy System awaryjnego zatrzymywania koła zamachowego Bez sotpniowa regulacja siodełka w pionie i poziomie Regulacja kierownicy: pozioma i pionowa Regulacja pedałów, system SPD Wysokiej jakości łożyska System napędu: pasek Wysokiej jakości siodełko przystosowane do długich i intensywnych treningów Uchwyt na bidon Rolki transportowe Waga koła zamachowego: 25 kg Przełożenie: 1:3 Max.waga użytkownika: 150 kg rozmiary: 130 x 55x 125 cm Waga: 68 kg Pozostałe informacje: Gwarancja domowa 36 miesięcy Gwarancja komercyjna 24 miesiące Paragon albo faktura vat Numer katalogowy: 3574 wysyłka gratis Nie znalazłeś towaru, który Cię interesuje$290 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.


☆ HMS SW7200 ☆

HMS SW7200 Najniższa Cena Online

☆ HMS SW7200 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: HMS SW7200
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower SW7200, to potężna maszyna, do wykonywania solidnego treningu spinningowego.

  Trening na rowerze stacjonarnym, umożliwia spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej, a także poprawę wydolności krążeniowo oddechowej. Po za tym podczas ćwiczeń, redukujemy poziom kortyzolu we krwi czyli hormonu stresu, a stwarzamy sporą dawkę serotoniny czyli hormonu szczęścia. Mówiąc wprost, dzięki regularnym ćwiczeniom nasze samopoczucie widocznie się poprawi.

  Mechaniczny opór, zezwala na uzyskanie maksymalnie wielkiego obciążenia. Gałka do ustawienia oporu, jest jednocześnie hamulcem, starczy ją wcisnąć aby zatrzymać kompletnie, koło zamachowe o wadze 22 kg.

  SW7200 charakteryzuje mocna konstrukcja, wygoda i funkcjonalność. Dzięki stalowym profilom oraz stopkom poziomującym, maszyna jest niezwykle jednostajna i bezpieczna.

  komfortowe siedzisko oraz specjalnie wyprofilowana kierownica, z wygodnymi podłokietnikami, zagwarantuje komfortową pozycje. Siodełko i kierownica są dostosowywane w pionie i w poziomie, dlatego bez trudu każdy skonsoliduje sprzęt do swych potrzeb. Ponadto komfortowe pedały z noskami i zapięciami, jednostajną pozycje stopy, w trakcie treningu. Każdy z całą pewnością zdaje sobie sprawę, iż nawadnianie organizmu podczas treningu, jest szczególnie ważne, dzięki uchwytowi na butelkę lub bidon nie będzie to problem. Jakby tego wszystkiego było mało, komputer w tym modelu zezwala na połączenie się aplikacją mobilną. Takie rozwiązanie, gwarantuje monitorowanie swych treningów oraz postępów.

  Model SW7200 HMS PREMIUM, przyciąga nie tylko swoją funkcjonalnością i zaletami technologicznymi, lecz także prekursorskim designem. Ten rower stanie na wysokości zadania, choćby najmocniej wymagających użytkowników.

  Specyfikacja:

  • Kolor: czarno-żółty
  • wariant: spinningowy
  • Klasa używania: H
  • typ oporu: mechaniczny
  • rodzaj regulacji oporu: manualny
  • liczba stopni regulacji oporu: regulacja płynna
  • Waga koła zamachowego (kg): 22
  • Płaszczyzna regulacji siodełka: w pionie i poziomie
  • Sposób regulacji wysokości siodełka: skokowo co 2,5 cm
  • Zakres odległości siodełko-pedały (mm): 800-970
  • Płaszczyzna regulacji kierownicy: w pionie i poziomie
  • Sposób regulacji kierownicy: płynnie w pionie i poziomie
  • Komputer (pomiar):
   • czas: tak
   • dystans: tak
   • prędkość: tak
   • puls: tak
   • kalorie: tak
  • rozmiary wyświetlacza (mm): 50 x 75
  • Komputer (wyposażenie uzupełniające):
   • bluetooth: tak
  • Wyposażenie dodatkowe:
   • odbiornik pasa telemetrycznego: tak
   • pas telemetryczny w zestawie: nie
   • miejsce na bidon: tak
   • stopki poziomujące: tak
   • rolki lub kółka transportowe: tak
  • rozmiary rowerka (rozłożony):
   • długość (mm): 1210
   • szerokość (mm): 615
   • wysokość (mm): 1170-1310
  • Komputer (funkcje):
   • SCAN: tak
   • obsługa aplikacji przenośnych: tak / Kinomap
  • Maksymalna waga użytkownika (kg): 150
  • Waga towaru (kg): 62

  Uwagi:

  • Gwarancja 24 miesiące
  "


Podobne zestawienia:


Najtańsze rowery treningowe z kołem zamachowym o wadze do 25 kg – Ranking listopad 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze rowery treningowe z kołem zamachowym o wadze do 25 kg, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich rowerów stacjonarnych z kołem zamachowym o wadze do 25 kg jest aktualizowany na bieżąco.

☆ HMS SW7200 ☆

HMS SW7200 Najniższa Cena Online

☆ HMS SW7200 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: HMS SW7200
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower SW7200, to potężna maszyna, do realizowania konkretnego treningu spinningowego.

  Trening na rowerze stacjonarnym, pozwala na spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej, a także poprawę wydolności krążeniowo oddechowej. Po za tym w trakcie ćwiczeń, redukujemy poziom kortyzolu we krwi czyli hormonu stresu, a stwarzamy sporą dawkę serotoniny czyli hormonu szczęścia. Mówiąc wprost, dzięki regularnym ćwiczeniom nasze samopoczucie istotnie się poprawi.

  Mechaniczny opór, pozwala na uzyskanie maksymalnie szerokiego obciążenia. Gałka do ustawienia oporu, jest jednocześnie hamulcem, starczy ją wcisnąć żeby zatrzymać w całości, koło zamachowe o wadze 22 kg.

  SW7200 cechuje potężna budowa, wygoda i funkcjonalność. Dzięki stalowym profilom, a także stopkom poziomującym, maszyna jest szczególnie jednostajna i bezpieczna.

  wygodne siedzisko oraz specjalnie wyprofilowana kierownica, z wygodnymi podłokietnikami, zapewnia komfortową pozycje. Siodełko i kierownica są regulowane w pionie i w poziomie, dlatego bez trudu każdy zespoli sprzęt do swych potrzeb. Ponadto komfortowe pedały z noskami i zapięciami, stabilną pozycje stopy, w trakcie treningu. Każdy bez wątpienia zdaje sobie sprawę, iż nawadnianie organizmu w trakcie treningu, jest nad wyraz ważne, dzięki uchwytowi na butelkę albo bidon nie będzie to problem. Jakby tego wszelkiego było niedużo, komputer w tym modelu pozwala na połączenie się aplikacją mobilną. Takie rozwiązanie, gwarantuje monitorowanie swoich treningów oraz postępów.

  Model SW7200 HMS PREMIUM, przyciąga nie tylko swoją funkcjonalnością i zaletami technologicznymi, ale także pionierskim designem. Ten rower spełni oczekiwania, choćby najszczególniej wymagających użytkowników.

  Specyfikacja:

  • Kolor: czarno-żółty
  • typ: spinningowy
  • Klasa użytkowania: H
  • wariant oporu: mechaniczny
  • wariant regulacji oporu: manualny
  • ilość poziomów regulacji oporu: regulacja płynna
  • Waga koła zamachowego (kg): 22
  • Płaszczyzna regulacji siodełka: w pionie i poziomie
  • Sposób regulacji wysokości siodełka: skokowo co 2,5 cm
  • Zakres odległości siodełko-pedały (mm): 800-970
  • Płaszczyzna regulacji kierownicy: w pionie i poziomie
  • Sposób regulacji kierownicy: płynnie w pionie i poziomie
  • Komputer (pomiar):
   • czas: tak
   • dystans: tak
   • szybkość: tak
   • puls: tak
   • kalorie: tak
  • wymiary wyświetlacza (mm): 50 x 75
  • Komputer (wyposażenie dopełniające):
   • bluetooth: tak
  • Wyposażenie dopełniające:
   • odbiornik pasa telemetrycznego: tak
   • pas telemetryczny w komplecie: nie
   • miejsce na bidon: tak
   • stopki poziomujące: tak
   • rolki albo kółka transportowe: tak
  • rozmiary rowerka (rozłożony):
   • długość (mm): 1210
   • szerokość (mm): 615
   • wysokość (mm): 1170-1310
  • Komputer (funkcje):
   • SCAN: tak
   • obsługa aplikacji mobilnych: tak / Kinomap
  • Maksymalna waga użytkownika (kg): 150
  • Waga towaru (kg): 62

  Uwagi:

  • Gwarancja 24 miesiące
  "

☆ Finnlo Speedbike CRS 3 ☆

Finnlo Speedbike CRS 3 Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Speedbike CRS 3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo Speedbike CRS 3
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower spiningowy FINNLO SPEEDBIKE CRS3 Nr katalogowy: 3208 Uwaga: Przedsprzedaż roweru Finnlo Speedbike CRS3. Zamówienia będą wykonywane od dnia 15.10.2020r. Dlaczego warto wybrać FINNLO$65 producent FINNLO należy do niemieckiej marki HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku.

  To jedna z najstarszych firm w Europie o tak dobrze ugruntowanej pozycji na rynku. Dla zobrazowania tematu, popularna w Polsce marka KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem marki FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio i maszyn siłowych, jak na dodatek akcesoriów bokserskich oraz fitness.

  Filozofia FINNLO opiera się min. Na wdrażaniu do produkcji innowacyjnych pomysłów i najnowszych technice. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości urządzeń.

  Jeszce kilka lat temu przystępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie oferuje największy wybór sprzętu, od maszyn domowych, przez profesjonalne maszyny do użycia komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna firma. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od dokładnego doboru materiałów, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszystkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i obszerniejsza świadomość marki sprawia, że FINNLO jest jednym z najlepszych na świecie dostawców sprzętu fitness i maszyn siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Przejrzyj: www.finnlo.com.pl Dynamiczna i sprawna jazda w domu Intensywny trening wytrzymałościowy w domu jednostajny i wytrzymały Na zewnątrz pada deszcz, burza albo pada śnieg, ale nadal chcesz ćwiczyć na rowerze wyścigowym$66 Z opresji uratuje Cię FINNLO Speedbike CRS3 z jego wyjątkowo zrównoważoną konstrukcją i sportowym designem.

  Dzięki obciążeniu do 150 kg i czytelnemu wyświetlaczowi LCD możesz rozpocząć trening w dowolnym momencie w swoim salonie. Od dzisiaj nie ma już żadnych wymówek! Twój Speedbike zezwala na realizowanie intensywnych jednostek treningowych tak jak na rowerze szosowym i to kompletnie niezależnie od pogody i pory roku.

  Nowy impuls dla Twojej kondycji Rzuć wyzwanie najkorzystniejszym osiągnięciom Chromowane 22-kilogramowe koło zamachowe napędza Cię do intensywnych sekwencji wytrzymałościowych i daje Ci poczucie jazdy jak na prawdziwym rowerze.

  Indoor cycling jest rewelacyjny do redukcji wagi i długofalowego treningu cardio. Na Speedbike możesz w każdej chwili spalić kalorie, poprawić swoją kondycję lub przygotować się do następnego sezonu rowerowego albo kolejnego triatlonu.

  FINNLO Speedbike CRS3 wspiera Twoje cele fitness, a Twoja radość będzie wzrastała z treningu na trening. Ręczna, bezstopniowa regulacja oporu Do regulacji obciążenia w zależności od szybkości obrotowej Regulacja oporu FINNLO Speedbike CRS3 odbywa się za pomocą pokrętła na ramie głównej.

  Pokrętło może być jeszcze użytkowane jako wyłącznik awaryjny (poprzez naciśnięcie) dla maksymalnego bezpieczeństwa i szybkiego zatrzymania koła zamachowego. Dzięki temu masz pełną kontrolę nad obciążeniem i bezpieczeństwo w trakcie treningu wytrzymałościowego.

  antypoślizgowa wielofunkcyjna kierownica Z dwoma uchwytami na napoje przeciwpoślizgowe uchwyty na regulowanej kierownicy są wygodne i nie powodują pocenia oraz wytrzymują ponadto dłuższe i bardziej intensywne sekwencje treningowe.

  Po zakończonym treningu można z łatwością przetrzeć kierownicę wilgotną ściereczką. Ergonomiczne dwa uchwyty na bidony oferują miejsce na wszystkie modne rodzaje butelek sportowych. Jeśli dużo się pocisz, musisz dużo pić!

  transparentny monitor LCD Wszystkie dane treningowe pod kontrolą! Zintegrowany monitor LCD daje Ci przegląd danych treningowych (wyświetlane są szybkość, czas, przebyty dystans, częstotliwość kroku, ilość spalonych kalorii i tętno).

  Ostatnie 20 jednostek treningowych możesz zapisać. Program tętna zapewnia maksymalne bezpieczeństwo podczas treningu, jeśli ustawiona jest górna granica tętna. Jeśli ta górna granica zostanie przekroczona, samoczynnie usłyszysz ostrzeżenie.

  Multimedialna rozrywka w trakcie treningu funkcjonalny uchwyt na smartfon Utrzymuj wysoką motywację w trakcie treningów z multimediami i aplikacjami fitness. Oprócz filmów w serwisie YouTube lub treningu siłowego z własną muzyką w tle, możesz wykorzystać swego smartfonu i aplikacji BITGym z trasami na żywo, by trenować jeszcze bardziej realistycznie.

  Po prostu umieść swój smartfon na praktycznym i bezpiecznym uchwycie! Obserwuj swoje tętno Zdrowy trening wytrzymałościowy podczas intensywnych sesji treningowych należy zawsze zwracać uwagę na swoje tętno treningowe.

  Z nowym Speedbike'em CRS3 masz możliwość pomiaru tętna przy pomocy opcjonalnie dostępnego pasa telemetrycznego. Odbiornik jest już w pakiecie, dzięki czemu można od razu korzystać z pasa. Użyj jednego z naszych pasów telemetrycznych do nawiązania połączenia z zastosowanym odbiornikiem.

  dostosowywane taśmy na pedałach Dla bezpiecznego treningu Speedbike CRS3 stanowczo ergonomiczne, indywidualnie dostosowywane płaskie pedały do korzystania z butami sportowymi. Niezależnie od tego, czy jest to umiarkowany trening cardio, czy również sportowy trening prędkościowy, pedały sportowe zapewniają najwyższy komfort, niepodatność na poślizg i efektywność nawet podczas długich jazd treningowych.

  znakomita symulacja i przygotowanie do kolejnego etapu kolarstwa! Oba pedały wyekwipowane są w dostosowywany koszyk. Ciche koła zamachowe Dla zapewnienia optymalnego treningu technologia nowego Speedbike'a CRS3 z 22 kg kołem zamachowym, bezobsługowym napędem, paskiem rowkowanym i wysoce profesjonalną technologią łożysk kulkowych zagwarantuje sportowe i wymagające sekwencje przy wysokich szybkościach.

  znakomity ruch jest stanowczo bezpieczny dla stawów i namawia do przyspieszania w trakcie każdej sesji treningowej. Czujesz ruch bez zakłócającego go hałasu. Możesz w pełni skoncentrować się na treningu, nie przeszkadzając ani Tobie, ani Twoim sąsiadom.

  Cichy trening jest osiągalny o każdej porze dnia i nocy. Od dzisiaj możesz też bez przeszkód wykonywać swój trening wytrzymałościowy przed telewizorem. Maksymalna możliwość regulacji optymalny do osób o zróżnicowanym wzroście i do wyższych klas wagowych do 150 kg Ergonomia Speedbike'a została zaprojektowana w taki sposób, żeby mogły trenować zarówno wysokie osoby do 2 metrów, jak i niskie osoby od 1,55 metra.

  Kierownica Indoor Cycle może być dostosowywana w pionie w 15 krokach i w poziomie w 7 krokach. Siodełko można regulować przy pomocy pokrętła w poziomie w 7 krokach i w pionie w 24 krokach. Sportowa kierownica Speedbike'a oferuje w dodatku przeróżne pozycje uchwytu dla osób o długich i krótkich rękach.

  Maksymalna waga użytkownika to 150 kg, więc jeszcze w tym zakresie nie musisz się martwić, tylko wsiadaj i trenuj na nowym Indoor Bike CRS3. Stabilna budowa niezwykle bezpieczny stojak, mobilny z dwoma rolkami transportowymi 4-punktowy system podparcia do regulacji wysokości na nierównych podłożach oraz przemysłowe podwójne spawanie gwarantują absolutną stabilność nawet podczas intensywnych treningów w pozycji stojącej.

  ponadto sportowcy w wyższych klasach wagowych trenują przez cały czas bezpiecznie i zrównoważenie. Po zakończeniu treningu Speedbike CRS3 można prosto przesunąć dzięki zamontowanym z przodu dwóm rolkom transportowym klasy premium.

  Funkcje komputera: Pomiar pulsu przez pas telemetryczny (opcja) Regulacja ustawień parametrów ekran LCD Display ilość wyświetlanych funkcji jednocześnie: 4 Komputer treningowy z aplikacją iConsole+ plus sterowanie za pomocą smartfona albo tabletu Uchwyt na tablet Zasilanie: bateria ( AA+ ) informacje techniczne: wzmocnione łożyska kulkowe System hamowania: mechaniczny System napędu: pas rowkowany System hamowania: filcowe szczęki hamulcowe Waga koła zamachowego: 22 kg Ręczne ustawianie oporu Kontrola obciążenia: nie zależna od liczby obrotów Max.waga użytkownika: 150 kg rozmiary (dł.szer.wys.): 140 x 60 x 130 cm Kolor: czarny Waga: 55 kg Regulacja kierownicy: pionowa / pozioma Regulacja siedzenia: pionowa / pozioma / pod kątem Rolki transportowe Pozostałe informacje: Gwarancja domowa 36 miesięcy Paragon lub faktura vat Numer katalogowy: 3208 wysyłka gratis Nie znalazłeś towaru który Cię interesuje $67 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.


☆ Finnlo Speedbike CRT ☆

Finnlo Speedbike CRT Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Speedbike CRT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo Speedbike CRT
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rower
  • wymiary: 128 x 55 x 125 cm
  • Maks. Waga użytkownika: 150 kg
  • Waga: 67 kg
  • Waga koła zamachowego: 25 kg
  • Przełożenie: 1:3
  • System oporu: mechaniczny
  • System napędu: pas klinowy
  • umocnione łożyska kulkowe
  • Ostre koło
  • Kontrola oporu: zależna
  • Zakres oporu: bezstopniowy manualny
  • Zasilanie: baterie
  • Bidon
  • Regulacja kierownicy: w pionie i w poziomie
  • Regulacja siodełka: w pionie, w poziomie, nachylenie
  • Siodełko Selle Royal
  • Rolki transportowe
  • Pedały SPD
  • Gwarancja domowa: 3 lata
  Komputer
  • wyświetlacz LCD
  • Funkcje: dystans, czas, prędkość, RPM
  • Pomiar pulsu przez pas telemetryczny (opcjonalnie)
  • Górna granica pulsu regulowana
  • Regulacja ustawień parametrów
  • ilość funkcji wyświetlanych równocześnie: 2
  • Regulacja obciążenie: manualna

  Rower spinningowy Finnlo dedykowany do energicznych treningów w warunkach domowych. Mocna i solidna kompozycja daje pewność i zapewnia stabilność i bezpieczeństwo w trakcie treningów niezależnie od ich aktywności. Koło zamachowe roweru waży 25 kg i zapewnia oryginalną płynność jazdy, a bezstopniowa regulacja oporu umożliwia precyzyjne zarządzanie obciążeniem. Rower posiada tzw.,,ostre koło'' bez wolnobiegu, co pomaga zwalczyć pokusę zatrzymania się na odpoczynek, dlatego każdy trening jest realizowany w 100%.

  Siodełko z możliwością ustawienia kąta nachylenia i regulacją w pionie i w poziomie oraz dostosowywana kierownica pozwalają na przyjęcie poprawnej pozycji do ćwiczeń. Kółka transportowe oraz stopki umieszczone na podstawie upraszczają przemieszczanie urządzenia, a także pozwalają go skrupulatnie wypoziomować na nierównym podłożu. Komputer z wyświetlaczem LCD wyświetla 2 funkcje równocześnie, daje także możliwość regulowania górnej granicy tętna. DOkonuje pomiaru dystansu, prędkości, obrotów na minutę oraz liczy czas ćwiczeń.


  Rowery spinningowe Finnlo

  Rowery spinningowe Finnlo są wyśmienicie dostosowane do częstych i aktywnych treningów. Ich głównym celem jest poprawa wydolności, szybka redukcja tkanki tłuszczowej, a także modelowanie sylwetki, dlatego są rekomendowane nie tylko dla ambitnych pasjonatów jazdy na rowerze. Oferta Finnlo obejmuje rowery asygnowane do korzystania w warunkach domowych, a także profesjonalne urządzenia do użytkowania komercyjnego w obiektach takich jak siłownie, kluby fitness, jednostki wojskowe, policyjne itp.

  solidna rama z szeroką podstawą i masywna budowa każdego modelu Finnllo zapewnia stabilność oraz bezpieczne i potężne podparcie także w trakcie jazdy na stojąco, aktywnych interwałów i jazdy z sporym obciążeniem. Koła zamachowe rowerów Finnlo pozwalają tworzyć opór, który bez trudu spełni oczekiwania jednocześnie amatorów treningów domowych, jak i osób nowoczesnych pragnących utrzymać wysoki poziom kondycji. Bezstopniowy zakres obciążenia zezwala na jego dokładny wybór. Regulacje wielopozycyjnej kierownicy i siodełka upraszcza przyjęcie prawidłowej i najwygodniejszej pozycji do ćwiczeń. Pedały większości modeli są dwustronne - z jednej to SPD, z drugiej zaś mają koszyki na buty.


  Finnlo

  Finnlo jest marką premium i należy do producenta Hammer Sport AG z Niemiec, głęboko zakorzenionej w produkcji, sprzedaży i dystrybucji wyrobów sportowych od ponad 100 lat. Popularność firmy na rynku europejskim jest na wysokim poziomie, a znakiem rozpoznawczym jest interesujący design i najwyższa jakość wykonania i skrupulatne wykończenia. Patenty wprowadzane na rynek przez Finnlo są nagradzane oraz doceniane w testach i prestiżowych czasopismach m.in. Nagroda Men'sHealth w teście atlasów dla modelu opartego na bezprecedensowej technice TNT oporu azotowych siłowników – BioForce.

  Asortyment Finnlo jest dedykowany do użytkowania w warunkach domowych oraz do zastosowań mistrzowskich w siłowniach i klubach fitness. Oferta Finnlo rozwijana jest dwutorowo – w kierunku sprzętu do treningu fitness (bieżnie, rowerki, orbitreki, wioślarze), a także w kierunku ciężkiego sprzętu siłowego (atlasy, ławki, bramy, hantle systemowe). Każdy, kto szuka rowerka lub orbitreka z najwyższej półki powinien zwrócić uwagę właśnie na Finnlo. Są to urządzenia, dzięki którym trening w mieszkaniu lub domowej siłowni będzie stał na mistrzowskim poziomie.


  produkt
  marka
  Kod producenta
  3203
  EAN
  4005251320309
  dane podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  rodzaj
  Spinningowe
  System hamowania
  Mechaniczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  25
  Nośność [kg]
  Brak danych
  Waga [kg]
  67
  Wyposażenie
  Komputer
  Uchwyt na bidon
  ekran LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Pomiar prędkości
  Maksymalna waga użytkownika [kg]
  150

☆ Finnlo SpeedBike Pro ☆

Finnlo SpeedBike Pro Najniższa Cena Online

☆ Finnlo SpeedBike Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo SpeedBike Pro
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower spiningowy FINNLO SPEEDBIKE PRO Nr katalogowy: 3574 Dlaczego warto wybrać FINNLO$289 producent FINNLO należy do niemieckiej marki HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak prawidłowo ugruntowanej pozycji na rynku.

  Dla zobrazowania tematu, modna w Polsce firma KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem producenta FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio, a także sprzętów siłowych, jak na dodatek akcesoriów bokserskich oraz fitness.

  Filozofia FINNLO opiera się min. Na wdrażaniu do produkcji prekursorskich pomysłów i najnowszych technice. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości maszyn.

  Jeszce kilka lat temu dostępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie proponuje największy dobór sprzętu, od maszyn domowych, poprzez fachowe maszyny do użycia komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna firma. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od precyzyjnego doboru tworzyw, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszystkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i pokaźniejsza świadomość producenta sprawia, iż FINNLO jest jednym z najlepszych na świecie dostawców sprzętu fitness i maszyn siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Zobacz: www.finnlo.com.pl Rowery spiningowy pozwalają na intensywny trening w domu, podobnie jak na rowerze wyścigowym czy górskim.

  choćby trenując krótsze jednostki treningowe możesz osiągnąć wyjątkowo wysokie spalanie kalorii i produktywnie wzmocnić całe mięśnie nóg i pośladków. Dzięki znakomitej ergonomii treningu, FINNLO Speedbike Pro zezwala na: poprawę wyników wytrzymałościowych Wzmocnienie i ujędrnienie nóg Redukcję tkanki tłuszczowej Obniżenie ciśnienia krwi i tętna spoczynkowego FINNLO Speedbike PRO - maksymalna radość z jazdy w domu Trening na rowerze FINNLO Speedbike Pro to sama przyjemność - od początku docenisz użyteczną konstrukcję i przyjazne dla użytkownika funkcje.

  Specjalna konstrukcja kierownicy i wygodne siodło "Selle Royal" gwarantują komfort choćby w trakcie długich jednostek treningowych. Kierownica może być dostosowywana 13 razy w poziomie i 14 razy w pionie.

  W połączeniu z elastyczną konstrukcją siodełka (13 stopni w poziomie, 23 poziomy w pionie) zagwarantuje doskonały komfort jazdy. Tak jak przystało na fachowy rower spiningowy, FINNLO Pro jest zaopatrzony w ostre koło i 25 kg koło zamachowe.

  Komputer treningowy i pomiar tętna podczas treningu możesz zmierzyć swoje tętno za pomocą zintegrowanego odbiornika impulsów dla pasów telemetrycznych (pas telemetryczny nie jest w komplecie). Tętno można wykorzystać do treningu sterowanego tętnem.

  Tętno i inne wartości dot. Sprawności są wyświetlane na przezroczystym wyświetlaczu LCD. Wyświetlane dane: czas, odległość, częstotliwość kroku, prędkość, tętno. Ponadto samoczynnie zapisuje ostatnie 20 jednostek treningowych.

  nowoczesny system napędowy i mocna konstrukcja Speedbike Pro jest napędzany cichym i niewymagającym konserwacji paskiem rowkowanym. Oś mechanizmu korbowego z dwoma łożyskami przemysłowymi została na dodatek wzmocniona, żeby była w stanie wytrzymać nawet szerokie obciążenia w długim okresie czasu.

  Co więcej, system pedałów jest wyekwipowany w ponadto utwardzoną oś wewnętrzną i system SPD. Hamulec, układ napędowy i piasta koła zamachowego są optymalnie bronione przed wilgocią. Tak więc Speedbike Pro oznacza stabilność i solidność.

  Specyfikacja: System hamowania: system hamowania z magnesem trwałym zrównoważona i konkretna budowa ramy System awaryjnego zatrzymywania koła zamachowego Bez sotpniowa regulacja siodełka w pionie i poziomie Regulacja kierownicy: pozioma i pionowa Regulacja pedałów, system SPD Wysokiej jakości łożyska System napędu: pasek Wysokiej jakości siodełko dopasowane do długich i intensywnych treningów Uchwyt na bidon Rolki transportowe Waga koła zamachowego: 25 kg Przełożenie: 1:3 Max.waga użytkownika: 150 kg wymiary: 130 x 55x 125 cm Waga: 68 kg Pozostałe informacje: Gwarancja domowa 36 miesięcy Gwarancja komercyjna 24 miesiące Paragon lub faktura vat Numer katalogowy: 3574 wysyłka gratis Nie znalazłeś produktu, który Cię interesuje$290 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.Podsumowanie, czyli jaki stacjonarny rower treningowy z kołem zamachowym o wadze do 25 kg najlepszy?


Najlepszy stacjonarny rower treningowy z kołem zamachowym o wadze do 25 kg w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy stacjonarny rower treningowy z kołem zamachowym o wadze do 25 kg w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane rowery stacjonarne – TOP7 listopad 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji rowerów stacjonarnych z kołem zamachowym o wadze do 25 kg nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych treningowych rowerów typu stacjonarnego.


Powiązania tematyczne:

 • jaki stacjonarny rower treningowy z kołem zamachowym o wadze do 25 kg opinie i efekty,
 • dobre rowery treningowe z kołem zamachowym o wadze do 25 kg cena,
 • ranking rowerów stacjonarnych z kołem zamachowym o wadze do 25 kg,
 • stacjonarny rower treningowy z kołem zamachowym o wadze do 25 kg jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o rowerach stacjonarnych z kołem zamachowym o wadze do 25 kg

#1 Gdzie szukać opinii o rowerach stacjonarnych z kołem zamachowym o wadze do 25 kg?

Aktualnie zaprezentowane informacje o rowerach stacjonarnych z kołem zamachowym o wadze do 25 kg odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki stacjonarny rower treningowy z kołem zamachowym o wadze do 25 kg najlepszy? Który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych rowerach stacjonarnych z kołem zamachowym o wadze do 25 kg warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z rowerami treningowymi z kołem zamachowym o wadze do 25 kg do domu, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie rowery treningowe z kołem zamachowym o wadze do 25 kg są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z rowerami treningowymi z kołem zamachowym o wadze do 25 kg zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach rowery treningowe z kołem zamachowym o wadze do 25 kg to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *