FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking rowerów stacjonarnych do 1000 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Treningowe rowery stacjonarne / Ranking rowerów stacjonarnych do 1000 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych rowerów stacjonarnych do 1000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne wrzesień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych rowerów stacjonarnych do 1000 zł,
 • TOP5 często wybieranych stacjonarnych rowerów do treningu domowego.

Jakie rowery treningowe do 1000 zł najlepiej wybrać? Ranking wrzesień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane rowery treningowe do 1000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking rowerów stacjonarnych do 1000 zł, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Christopeit Rower poziomy rs100 z oparciem (4044163019031) ☆

Christopeit Rower poziomy rs100 z oparciem (4044163019031) Najniższa Cena Online

☆ Christopeit Rower poziomy rs100 z oparciem (4044163019031) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Christopeit
 • Nazwa produktu: Christopeit Rower poziomy rs100 z oparciem (4044163019031)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  NOWOŚĆ! ROWER TRENINGOWY stopnie CHRISTOPEIT RS 100 Trenażer uwielbianej niemieckiej firmy Christopeit Sport. Wybierając rower stacjonarny RS100 niemieckiej producenta Christopeit Sport, masz pewność, iż kupujesz sprzęt najwyższej klasy.

  Dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu, konstruktorzy producenta Christopeit perfekcyjnie wiedzą jak robić sprzęt genialnej jakości. Wszystkie elementy rowerka magnetycznego zostały dokładnie zaprojektowane, żeby zapewnić Ci komfort i bezpieczeństwo treningu.

  ergonomiczne siedzisko, zapewni Ci wygodę nawet w czasie wielogodzinnego treningu, czego nie można powiedzieć o najtańszych modelach z Chin. Zrównoważona korzystnie wyważona kompozycja zapewni Ci bezpieczny trening, a dodatkowo wyciszona pokrywa redukuje poziom hałasu, tak aby Twój trening nie był uciążliwy dla domowników.

  Christopeit RS100 to rower wykonany z najwyższej jakości tworzyw, tak aby przetrwał próbę czasu i służył Ci przez niemało lat. Informacje podstawowe: Funkcje pomiaru dystansu, czasu, szybkości i spalonych kalorii!

  dostosowywany fotel! Wprowadzanie limitów treningu! 8 poziomów regulacji oporu! właściwości Producent: Christopeit Sport System hamowania: magnetyczny Waga koła zamachowego: 6 kg Nośność: 100 kg Waga: 28 kg Przeznaczenie: domowe Wyposażenie: komputer, regulowany fotel wariant: poziomy Funkcje 8 stopni regulacji oporu Pomiar czasu, Pomiar szybkości, Pomiar dystansu, Pomiar spalonych kalorii, Wprowadzanie limitów treningu, Wyświetlanie przekroczonych limitów, Uchwyt na tablet wymiary WYS/DŁ/SZER: 95 cm / 133 cm / 60 cm Waga: 28 kg Regulacja fotela rekomendowany dla: osób o wzroście 160-185 cm wadze do 100 kg wyśmienitY NA ODCHUDZANIE I ulepszenie KONDYCJI Rower stopnie Christopeit RS 100 został specjalnie zaprojektowany żeby nie obciążać kręgosłupa.

  doskonale sprawdza się w treningach odchudzających, a także przy poprawie kondycji i wytrzymałości. Komputer rowerka posiada: 8 poziomów regulacji oporu Wprowadzanie limitów treningu Wyświetlanie przekroczonych limitów FUNKCJE POMIAROWE Christopeit RS 100 proponuje możliwość sprawdzania poszczególnych parametrów w trakcie ćwiczeń.

  Rozbudowany i instynktowny w obsłudze komputer ma liczniki najważniejszych parametrów treningu: RS 100 ma m.in.: prędkość dystans czas spalone kalorie PŁYNNA REGULACJA OPORU Rower został wyekwipowany w płynną, 8-stopniową regulację oporu, dzięki czemu możesz zwiększać albo zniżać obciążenie, w zależności od preferencji.

  Orbitrek jest polecany dla osób: o wzroście 160-185 cm wadze do 100 kg. DoskonałY DO TRENINGÓW W DOMU Kompaktowe rozmiary roweru powodują,nieprzeciętnie spełni oczekiwania w niewielkich mieszkaniach. Sprzęt wyposażony jest w kółka transportowe, które proste i prędkie przenoszenie urządzenia w dowolne miejsce.

  Orbitrek jest sugerowany dla osób: o wzroście 160-185 cm wadze do 100 kg. CICHY Konstruktorzy roweru RS 100 zadbali również o jego cichą pracę. Mechanizm magnetyczny marki Christopeit, został specjalnie zaprojektowany pod kątem redukcji hałasu, a dodatkowa obudowa wygłuszająca sprawia, iż Twoje treningi nie będą przeszkadzały domownikom.

  Urządzenie ma zastosowany uchwyt na tablet więc możesz oglądać w trakcie treningu ulubione filmy lub słuchać muzyki bez zakłóceń spowodowanych hałasem roweru. Nieprzeciętnie dopasujeSZ GO DO swojego WZROSTU Christopeit RS 100 ma możliwość regulacji fotela, dzięki czemu użytkownik połączy wysokość do swego wzrostu.

  stabilnY i wygodnY doskonałe wyważenie rozkładu sił powoduje, że waga urządzenia nie jest pokaźna, a przy tym pozostaje ono jednostajne i bezpieczne na dodatek jeśli uwielbiasz wyjątkowo intensywne treningi.


☆ Rower magnetyczny boost marki Zipro ☆

Rower magnetyczny boost marki Zipro Najniższa Cena Online

☆ Rower magnetyczny boost marki Zipro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zipro
 • Nazwa produktu: Rower magnetyczny boost marki Zipro
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Jesteśmy autoryzowanym Przedstawicielem producenta Zipro. Wszystkie sprzęty są nowe i mają gwarancję na okres 2 lat, gwarancja typu door to door. Przesyłka w cenie.
  Zapraszamy bezpośrednio do naszego sklepu online, by zapoznać się z pełną ofertą i złożyć zamówienie: www.zakupyonlinepolska.pl proponujemy dodatkowo RTV/AGD wszystkich producentów, a także inne produkty niemal z każdej kategorii.
  udoskonalaj wygląd swojej sylwetki i wzmacniaj kondycję!
  Ćwicz jak u siebie - w domu

  Nie tylko siłownia, klub fitness, czy hala sportowa. To Twój dom jest miejscem, w którym zrealizujesz swoje postanowienia dotyczące odchudzania, zbudowania lub poprawy kondycji i poprawy ogólnej efektywności organizmu. Z łatwością osiągniesz to z rowerem treningowym Boost ZIPRO. Dostarczy Ci nieograniczony dostęp do treningu, którego rezultaty będą momentalnie zauważalne.

  • Trenujesz kiedy chcesz
  • Trenujesz niezależnie od godzin otwarcia siłowni
  • Nie tracisz czasu na dojazd i powrót z siłowni
  • wnętrze do ćwiczeń i sprzęt tylko dla Ciebie
  • Wyznaczasz coraz ambitniejsze cele treningowe i je osiągasz
  • Cieszysz się zauważalnymi rezultatami


  większe możliwości treningowe dzięki komputerowi

  Wszystko pod kontrolą

  Rower został wyekwipowany w komputer z czytelnym wyświetlaczem LCD. Pozwala posiadać kontrolę nad każdym treningiem - rejestruje czas, dystans, kalorie, szybkość i całkowity dystans. Dokonuje również pomiaru wysokości pulsu z zastosowaniem dotykowych czujników umieszczonych na uchwytach kierownicy. Na ekranie wyświetla jedną z wartości, a po aktywowaniu funkcji scan cyklicznie sygnalizuje o każdym parametrze.

  Trening zorientowany na czas, dystans albo kalorie

  Komputer zezwala na zdefiniowanie docelowego czasu treningu, dystansu, a także kalorii. Po rozpoczęciu jazdy następuje wsteczne odliczanie ustawionego parametru np. Liczby kilometrów, które trzeba przejechać. Tryb wyzwania działa mobilizująco i pomaga osiągać złożone rezultaty. Indywidualnie ustawiany jest jeszcze docelowy puls - o jego osiągnięciu i przekroczeniu komputer oznajmia sygnałem dźwiękowym. Dzięki podstawce na urządzenia przenośne przy konsoli komputera w trakcie treningu można luźno korzystać ze smartfona.


  większe możliwości treningowe dzięki komputerowi

  Rower Boostdopasujesz do swych warunków fizycznych i poziomu wytrenowania. Genialnie przypasujesz siodełko w dwóch płaszczyznach - w pionie i w poziomie, a także kąt nachylenia kierownicy. Dzięki czemu przyjmiesz najwygodniejszą i dobrą pozycję do ćwiczeń, a sam trening będzie wygodniejszy i wydajniejszy. Bezusterkowy system oporu magnetycznego zagwarantuje płynność jazdy na każdym z 8 poziomów obciążenia. Regulacji dokonuje się z wykorzystaniem umieszczonego w zasięgu ręki pokrętła. Pedały mają paski z możliwością ustawienia długości, które stabilizują stopy podczas jazdy.

  W nieskomplikowany i komfortowy sposób wyregulujesz:
  • Siodełko w pionie
  • Siodełko w poziomie
  • Kąt nachylenia kierownicy
  • Poziom oporu
  • Paski przy pedałach stabilizujące stopy

  Twoja waga i wzrost definiuje parametry sprzętu fitness, na którym możesz bezpiecznie ćwiczyć. Zadbaj o to, żeby miał odpowiednią nośność, ponieważ od tego będzie zależał komfort treningu. Wybierając urządzenie fitness bierz także pod uwagę swój wzrost i sprawdzaj czy przystępne regulacje ustawień są wystarczające dla Twojego wzrostu.


  ciekawy i ponadczasowy design i komfort stosowania

  W rowerze treningowym ZIPRO Boost wykorzystano sporo funkcjonalnych rozwiązań, które powodują, iż każdy trening jest wygodny, a samo korzystanie z urządzenia w domu należy do łatwych i miłych.

  • Kółka transportowe pozwalają przestawiać rower w pomieszczeniu na czas treningu i po jego zakończeniu
  • Umieszczone na podstawie stopki skrupulatne wypoziomowanie
  • znaczne podstawy gwarantują stabilność roweru podczas ćwiczeń
  • praktyczny zarys siodełka gwarantuje komfort podczas długich sesji
  • bezawaryjny i bezawaryjny magnetyczny system oporu
  • komfortowa regulacja poziomu oporu
  • Wyciszona pokrywa koła zamachowego
  • Samopoziomujące pedały z dostosowywanymi paskami na stopy


  prędkie spalanie kalorii i poprawa sylwetki
  Wzmacniaj i wyszczuplaj dolne partie

  Rower stacjonarny jest jednym z najpopularniejszych rodzaju cardio wybieranych do treningu domowego. Nie zajmuje mnóstwo miejsca i pozwala prowadzić sprawny trening we własnych czterech ścianach. Ćwiczenia na nim angażują do pracy najczęściej mięśnie nóg. Najintensywniej podczas jazdy pracują dwugłowe i czworogłowe ud, łydki i pośladki oraz mięśnie brzucha i ramion. Dużą zaletą rowerków jest to, iż nie obciążają stawów i kręgosłupa ciężarem własnego ciała, dlatego korzystanie z nich jest bezpieczne.

  Ciesz się szczupłym wyglądaem

  Trening z zastosowaniem rowerów treningowych pozwala efektywnie spalać kalorie i pozbywać się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Po zaledwie 30 minutach pracy z rowerkiem organizm spala choćby ponad 200 kcal. Ćwiczenia poprawiać swój wygląd i zobaczyć zauważalne różnice w postaci wyszczuplonych i wyrzeźbionych nóg, pośladków oraz bioder.


  Twoja siłownia w Twoim domu
  Rower Boost Zipro

  Boost oferuje Ci nieograniczony dostęp do treningu, który poprawi Twoje zdrowie, wygląd zewnętrzny, samopoczucie i kondycję układu sercowego i krwionośnego. Szybko zauważysz efekty i nie będziesz mieć dość, a trening stanie się jednym z Twoich najlepszych nawyków.

  Orbitrek Burn Zipro

  Orbitrek otwiera nowe możliwości, dzięki którym Twój domowy trening będzie bardziej kompleksowy. Na orbitreku ZIPRO Burn włączysz do ćwiczeń górne partie mięśni i będziesz harmonijnie modelować całe ciało bez nadmiernego przyrostu masy mięśniowej. Wygląd orbitreka Burn ZIPRO jest spójny z wyglądem roweru Boost - te dwa urządzenia stworzą w Twoim mieszkaniu domową siłownię w jednolitym, błyskotliwym stylu.


  Rower
  • wymiary: 73 x 137 x 48 cm (dł. X wys. X szer.)
  • Waga: 23 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 120 kg
  • System oporu: magnetyczny
  • Waga koła zamachowego: 7 kg
  • Manualna regulacja oporu: 8 stopni
  • Dotykowe czujniki pulsu na kierownicy
  • praktyczne siedzisko regulowane w pionie i w poziomie
  • Odległość siodełka od podłoża: 80-94 cm
  • Odległość siodełka od pedałów (z korba ustawioną poziomo): 54-69 cm
  • Odległość siodełka od kolumny kierownicy: 36-43 cm
  • Regulacja kąta nachylenia kierownicy
  • przeciwpoślizgowei samopoziomujace pedały z regulowanymi paskami
  • Kółka transportowe
  • Stopki poziomujące
  • jednostajna stalowa kompozycja
  • Waga brutto: 26,6 kg
  • rozmiary transportowe: 78,5 x 25 x 60 cm
  • Gwarancja door to door
  Komputer
  • wyświetlacz LCD
  • Funkcje:
   • czas
   • dystans
   • kalorie
   • szybkość
   • puls
   • dystans całkowity (odo)
  • Odliczanie wsteczne:
   • czas
   • dystans
   • kalorie
  • Ustawienie wysokości pulsu docelowego
   (dźwiękowa sygnalizacja przekroczenia wysokości pulsu)
  • Podstawka na urządzenie mobilne
  • Zasilanie: 2 x AAA (w zestawie)
  • samoczynne wyłączanie komputera po 4 minutach bezczynności

  Specyfikacja
  towar
  firma Zipro
  Kod producenta
  Rower magnetyczny Boost Gold
  EAN
  5907783039928
  dane PODSTAWOWE
  Przeznaczenie
  Domowe
  typ
  Pionowe
  Mechanizm oporu
  Magnetyczny
  Koło zamachowe [kg]
  7
  Programy treningowe komputera
  Nie
  Współpraca z aplikacjami przenośnymi
  Nie
  Wyposażenie
  Komputer
  Podstawka pod urządzenie przenośne
  Maksymalna waga użytkownika [kg]
  120
  Waga urządzenia [kg]
  23

☆ Rowerek treningowy magnetyczny Christopeit ET6 150kg ☆

Rowerek treningowy magnetyczny Christopeit ET6 150kg Najniższa Cena Online

☆ Rowerek treningowy magnetyczny Christopeit ET6 150kg - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Christopeit
 • Nazwa produktu: Rowerek treningowy magnetyczny Christopeit ET6 150kg
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower treningowy Christopeit ET 6 przedstawiamy stacjonarny rower treningowy niemieckiej marki Christopeit Sport. Mechanizm elektromagnetyczny waga ćwiczącego do 150 kg analiza składu ciała: tkanka tłuszczowa, tkanka mięśniowa nawodnienie koło zamachowe 12 kg 24 stopnie regulacji oporu programy treningowe funkcje pomiarowych: czas, dystans, szybkość, spalone kalorie, puls wymiary (wys/dł/szer): 148cm / 110cm / 52cm 2 lata gwarancji znakomity do treningów odchudzających i poprawy kondycji wykonany do treningów odchudzających wbudowane programy treningowe wspomagające odchudzanie licznik spalanych kalorii Pomoże Ci poprawić kondycję Konstruktorzy rowerka ET 6 zadbali też o osoby, którym zależy na poprawie kondycji.

  Komputer zaimplementowane programy treningowe przeznaczone poprawie kondycji, a także funkcje pomiaru najważniejszych parametrów treningu. Idealny do treningów w domu Kompaktowe rozmiary rowerka sprawiają,pasuje świetnie do niewielkich mieszkań.

  sugerowane dla osób: o wzroście 150-200 cm o wadze do 150 kg rozmiary po rozłożeniu: wysokość 140 cm długość 96 cm szerokość 52 cm Mechanizm elektromagnetyczny nowoczesny mechanizm oporu magnetycznego, zagwarantuje: płynną działanie rowerka cicha praca dłuższą żywotność urządzenia wbudowane programy treningowe Koło zamachowe 12 kg Waga koła zamachowego (12 kg) pozostała trafnie dopasowana do wymiarów rowerka ET 6 i zagwarantuje płynną, a zarazem cichą pracę urządzenia.

  zastosowane programy treningowe Rower ma 12 predefiniowanych programów treningowych i możliwość tworzenia własnych. Dzięki temu w domowych warunkach możesz prowadzić takie same treningi jak na sprzęcie z najkorzystniejszych klubów fitness.

  Oto niektóre przystępne programy treningowe: trening interwałowy trening w wybranych zakresach tętna trening odchudzający programy manualne Płynna regulacja oporu Rowerek pozostał wyposażony w płynną 24-stopniową regulację oporu.

  Poziom obciążenia możesz zmieniać w trakcie jazdy, przy pomocy wygodnego pokrętła pod kierownicą. Funkcje pomiarowe Rozbudowany komputer posiada liczniki najważniejszych parametrów treningu: prędkość dystans czas spalone kalorie puls szeroka konsola i wyświetlacz upraszczają pracę z urządzeniem, a także wyświetlają niemało wartości równocześnie Analizator składu ciała zastosowane sensory pozwolą Ci na regularne analizy składu ciała: pomiar zawartości tkanki tłuszczowej pomiar zawartości tkanki mięśniowej pomiar współczynnika BMI pomiar podstawowej przemiany materii BMR Cichy Konstruktorzy rowerka stacjonarnego ET 6 zadbali o jego cichą pracę.

  Mechanizm magnetyczny producenta Christopeit, pozostał specjalnie zaprojektowany pod kątem redukcji hałasu, a dodatkowa obudowa wygłuszająca powoduje, że Twoje treningi nie będą przeszkadzały domownikom. Wygodny i komfortowy Christopeit na bazie swojego ponad 40 letniego doświadczenia wypracował rozwiązania konstrukcyjne, które zapewniają wygodę i komfort nawet w trakcie wielogodzinnych treningów.

  użyteczne siedzisko Siedzisko pozostało tworzone z elastycznej, żelowej pianki, która chroni przed dyskomfortem choćby w trakcie wielogodzinnych sesji treningowych. Wysokość siedziska możesz dowolnie regulować,połączyć wysokość do swojego wzrostu.

  wygodna kierownica Rączki kierownicy pozostały pokryte specjalnym przeciwpoślizgowym tworzywem, które jest przyjemne w dotyku i niweluje pocenie rąk. Dodatkowo kierownica pozostała wyposażona w sondy pulsometru, dzięki temu możesz komfortowo kontrolować swoje tętno.

  antypoślizgowe pedały Konstruktorzy z producenta Christopeit zadbali, dosłownie o każdy szczegół tego rowerka. Pedały pozostały wytworzone ze specjalnego antypoślizgowego tworzywa, dzięki czemu noga nie będzie Ci wypadać nawet w trakcie bardzo szybkiej jazdy.

  rozszerzona trwałość Urządzenie firmy Christopeit udowadnia co znaczy niemiecka jakość. Rower stacjonarny ET 6 pozostał zaprojektowany pod kątem intensywnych i długookresowych treningów. Dzięki doborowi najwyższej jakość materiałów możesz mieć pewność, iż posłuży Ci poprzez dużo lat.

  Pamiętaj, iż sprzęt sportowy jest wyjątkowo intensywnie stosowany i wyłącznie wysokiej jakość produkty przetrwają próbę czasu. Gwarancja Rowerek objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta. Christopeit Sport Christopeit Sport to firma z ponad 40 letnią tradycją.

  została założona w 1976 roku poprzez byłego bramkarza Bundesligi Horsta Christopeit. Od samego początku istnienia marki głównym jej celem była produkcja wysokiej jakości sprzętu sportowego do wykorzystania domowego.

  Dzięki wysokiej jakości artykułów firma Christopiet Sport szybko podbiła niemiecki rynek, a w późniejszych latach także europejki. Dziś jest wiodącym producentem sprzętu fitness w niemczech, a produkty tej producenta są jednymi z najlepiej ocenianych poprzez klientów


☆ Rower Poziomy Bodycoach 15 kg koło do 150 kg ☆

Rower Poziomy Bodycoach 15 kg koło do 150 kg Najniższa Cena Online

☆ Rower Poziomy Bodycoach 15 kg koło do 150 kg - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bodycoach
 • Nazwa produktu: Rower Poziomy Bodycoach 15 kg koło do 150 kg
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Model powystawowy w kartonie

  Magnetyczny system koła zamachowego o oporności ok. 15 kg
  Bluetooth 4.0 i zintegrowany odbiornik pasów piersiowych
  Uchwyt na USB, MP3, głośnik i smartfon/tablet
  pokaźny wyświetlacz z 24 programami + indywidualne profile
  Niezależny od szybkości trening oparty na watach, BMI i mnóstwo więcej.

  Ergometr siedząco-leżący Bodycoach to nadzwyczajne urządzenie do ćwiczeń w domu, które oszałamia mocną jakością i stabilną konstrukcją. Z ergometrem pochylanym, który działa podobnie do trenażera rowerowego, trenujesz w pozycji leżącej siedzącej. Odciąża to stawy biodrowe i kolanowe, a także krążek międzykręgowy. Ze względu na leżącą pozycję treningową ten typ trenażera domowego jest bardzo odpowiedni dla osób po kontuzjach i chorobach, w celu powiększenia ogólnej produktywności, wzmocnienia mięśni nóg w ukierunkowany sposób lub do skutecznego, niezależnego od szybkości i opartego na mocy treningu sercowo-naczyniowego / cardio szkolenie. Rower treningowy jest zaopatrzony w najnowsze technologie, takie jak Bluetooth i odbiorniki pasów piersiowych (opcjonalnie), w tym aplikację fitness „DelighTech”. Przy pomocy smartfona albo tabletu masz za każdym razem pod ręką informacje treningowe. Możesz odtwarzać własne pliki MP3 za pośrednictwem połączenia USB i zaimplementowanych głośników.

  ilość przycisków sterujących 6
  technika wyświetlania LCD
  Przyciski sterujące
  wymiary i wagaDługość 170 cm
  Szerokość 67 cm
  Wysokość 107 cm
  Waga urządzenia 51,18 kg
  kolor i odcień materiału szary
  czarny
  srebrny kolor
  informacje technologiczne Masa koła zamachowego (ok.) 15 kg
  Rezystancja regulacji automatycznie
  elektronicznie regulowany
  ręcznie dostosowywany
  stopnie oporu 10
  Hamulec magnetyczny układu hamulcowego
  Regulacja mocy niezależna od prędkości
  Moc od 0 W
  Moc do 999 W
  Ustawienie mocy niezależne od szybkości obrotowej silnika
  programowalny
  kontrolowana moc
  szczegóły artykułuRegulacja wysokości sprzętu
  zintegrowane głośniki
  zintegrowane rolki transportowe
  uchwyt na tablet
  właściwości nie składane
  Zestresowane części ciała Nogi
  biodra
  tyłek
  dolnej części ciała
  szczegóły praktycznie ukształtowane siedzisko
  watowany
  regulowany w poziomie
  szybka regulacja
  Oddychające szczegóły oparcia
  użyteczny kształt
  szczegóły Regulacja pochylenia kierownicy
  detale Pedały Pasek regulowany
  przeciwpoślizgowe
  PortyLiczba portów USB 1
  rodzaj złącza USB charakterystyczne USB
  Kompatybilność Odtwarzanie dźwięku przez port USB
  Wersja Bluetooth 4.0
  kolor i materiał Wielokolorowe oznaczenie koloru producenta
  UwagiKlasa urządzenia zgodnie z DIN EN HA
  Zakres dostawy instrukcja montażu
  instrukcja obsługi
  Zasilacz
  Porady szkoleniowe
  wyświetlacz do złożenia
  kierownica
  kierownica
  pedały
  siodło
  stopy
  Maksymalna waga użytkownika 150 kg


☆ Rower treningowy 9600ie marki Sportplus ☆

Rower treningowy 9600ie marki Sportplus Najniższa Cena Online

☆ Rower treningowy 9600ie marki Sportplus - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sportplus
 • Nazwa produktu: Rower treningowy 9600ie marki Sportplus
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Model powystawowy w kartonie

  dane technologiczne:

  • Układ hamulcowy z magnesem trwałym z kołem zamachowym ok. 10 kg
  • PAS CARDIO GRATIS
  • Bezobsługowy i cichy napęd Poly V z samonapinaniem
  • 24-stopniowa, zmotoryzowana regulacja rezystancji przy pomocy komputera
  • Komputer treningowy z 5,5-calowym ekranem LCD z podświetleniem i zintegrowanym uchwytem na tablet
  • 18 najróżniejsze programy ćwiczeń i program treningowy
  • niepodatność do 225 watt
  • Pomiar pulsu przy pomocy zintegrowanych czujników albo paska piersiowego Bluetooth 4.0
  • Komputer kompatybilny z Cardiofit App ze zintegrowanym uchwytem na tablet i wsparciem Map Google dla treningu Street View, Administracja
  • Street View Training
  • przeciwpoślizgowe bieżniki, trzykrotnie dostosowywane dla adekwatnej pozycji treningowej
  • Zintegrowane koła transportowe i kompensacja poziomu gruntu
  • Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
  • Bezpieczeństwo testowane zgodnie z EN ISO 20957-1 i EN 957-9
  • rozmiary (cm): 102 x 51 x 140

   ☆ Rower magnetyczny HMS M9239 Prime (5907695539257) ☆

   Rower magnetyczny HMS M9239 Prime (5907695539257) Najniższa Cena Online

   ☆ Rower magnetyczny HMS M9239 Prime (5907695539257) - opis i dane techniczne ☆

   Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
   • Marka produktu: HMS
   • Nazwa produktu: Rower magnetyczny HMS M9239 Prime (5907695539257)
   • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
   • Ilość ofert: 2
   • Charakterystyka / Opis roweru:

    Trenuj z przyjemnością w domowym zaciszu Rower magnetyczny M9239 PRIME zawdzięcza swoją nazwę oryginalnym funkcjonalnością oraz zaimplementowaniom w niskiej cenie! To nie kolejny produkt marketingowy, lecz rzetelny przyrząd do treningu cardio, który raz na za każdym razem odmieni Twój trening.

    Na zewnątrz pogoda nie zachęca do treningu$361 Weź sprawy w swoje ręce i spraw sobie produkt, który pomoże Ci osiągnąć wymarzoną sylwetkę bez względu na warunki pogodowe. Rower magnetyczny M9239 to towar szanowanej marki HMS i zagwarantuje idealne efekty przy systematycznym stosowaniu.

    System magnetycznego oporu zapewnia przyjemne, płynne pedałowanie w wyjątkowo cichym natężeniu dźwięku. Twoje otoczenie nie musi już ubolewać nad tym, iż właśnie trenujesz na rowerku. Głośność jest porównywalna do wnętrza uruchomionego samochodu.

    niemało specjalnych funkcji wytworzonych w tym modelu pozwala użytkownikowi na skupienie się tylko i wyłącznie na treningu, jego analizie oraz poprawianiu swoich rekordów. To prosty, błogi i sprawny trening cardio w Twoim domu.

    Jazda na rowerze sama w sobie jest wspaniała dla naszego ciała, a ponadto spala dużo kalorii. Intensywny trening potrafi spalić choćby 600-700 kalorii w godzinę, a jazda w umiarkowanym tempie pozwoli nam na pozbycie się ok.

    400 kalorii. Model M9239 działa płynnie i cicho, dzięki czemu w trakcie treningu możemy oglądać telewizję, słuchać muzyki lub korzystać z telefonu - rower zezwala na nam umieszczenie urządzenia przenośnego na wygodnej półeczce, a w połączeniu z wejściem na słuchawki dostajemy niemalże kompletny pakiet rozrywkowo-treningowy!

    Sprawdzone rozwiązania upraszczające trening Sprzęt fitness w dzisiejszych czasach jest naszpikowany wszelkimi technikami. Wszystko po to, by zwrócić uwagę klienta, co przekłada się na konkurencję na rynku i tworzenie coraz to udoskonalonych rozwiązań.

    HMS to lubiana marka, która ciągle wytwarza nowe produkty służące do treningu nad własnym ciałem. Rower magnetyczny M9239 PRIME HMS to nic innego jak kontynuowanie wyróznionego szlaku produktów wysokiej jakości.

    innowacyjny komputer wyekwipowany w niemało przydatnych funkcji kontrolujących trening i postęp, osiem stopni obciążenia, żelowe siodełko, które powiększa wygodę treningu, zwłaszcza tego długiego - to tylko niektóre zaimplementowane dodatki, które pozytywnie wpływają na ogólny odbiór urządzenia.

    M9239 PRIME pozwala użytkownikowi na wykonanie testu kondycyjnego oraz pokazuje pomiar temperatury otoczenia. Rower M9239 PRIME - mocny i jednostajny Rower stacjonarny powinien posiadać regulowane części użytkowe, by każdy łatwo mógł przystosować urządzenie pod swój wzrost i zasięg nóg/ramion.

    Model M9239 umożliwia płynne regulowanie kierownicy i siodełka. Wysoka jakość materiałów użyta do produkcji to natomiast nieodłączny komponent filozofii marki HMS. Estetycznie pokazujący się rower magnetyczny namawia do treningów, a jego aspekty techniczne pozwalają na skupienie się w pełni na treningu.

    Nie musisz martwić się o swoje bezpieczeństwo w trakcie jazdy. Sprawdzona budowa o jednostajnym,,kręgosłupie" zapewni Ci komfort, o jakim marzysz! atrybuty technologiczne: Kolor: szaro-pomarańczowy rodzaj: pionowy Klasa używania: H typ oporu: magnetyczny zewnętrzny wariant regulacji oporu: manualny liczba poziomów regulacji oporu: 8 Waga koła zamachowego (kg): 9 Płaszczyzna regulacji siodełka: w pionie i poziomie Od siodełka do pedałów (cm): 72-90 Sposób regulacji wysokości siodełka: skokowo (7 poziomów) Płaszczyzna regulacji kierownicy: w poziomie Sposób regulacji kierownicy: płynnie przez pochylenie wymiary wyświetlacza (mm): 111 x 61.5 wejście na słuchawki: tak sensory do pomiaru pulsu: tak miejsce na urządzenie przenośne: tak żelowe siodełko: tak rolki lub kółka transportowe: tak Maksymalna waga użytkownika (kg): 120 Komputer (pomiar): czas: tak dystans: tak prędkość: tak puls: tak body fat: tak kalorie: tak temperatura otoczenia: tak RECOVERY: tak SCAN: tak rozmiary rowerka (rozłożony): długość (cm): 90 szerokość (cm): 49 wysokość (cm): 133 Pozostałe informacje: Nie asygnowany do stosowania komercyjnego Gwarancja 24 miesiące


   ☆ Christopeit Rowerek treningowy magnetyczny al2 ☆

   Christopeit Rowerek treningowy magnetyczny al2 Najniższa Cena Online

   ☆ Christopeit Rowerek treningowy magnetyczny al2 - opis i dane techniczne ☆

   Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
   • Marka produktu: Christopeit
   • Nazwa produktu: Christopeit Rowerek treningowy magnetyczny al2
   • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
   • Ilość ofert: 1
   • Charakterystyka / Opis roweru:

    Rower treningowy Christopeit AL 2 bialo-czarny przedstawiamy stacjonarny rower treningowy niemieckiej marki Christopeit Sport. Mechanizm elektromagnetyczny kolo zamachowe 9 kg 24 poziomy regulacji oporu programy treningowe pomiar parametrów treningu: czas, dystans, predkosc, spalone kalorie, puls waga cwiczacego do 150 kg 2 lata gwarancji rozmiary (wys/dl/szer): 134cm / 96cm / 59cm Doskonaly do treningów odchudzajacych i poprawy kondycji wytwarzany do treningów odchudzajacych wbudowane programy treningowe wspomagajace odchudzanie licznik spalanych kalorii Pomoze Ci poprawic kondycje Konstruktorzy rowerka AL 2 zadbali tez o osoby, którym zalezy na poprawie kondycji.

    Komputer zaimplementowane programy treningowe dedykowane poprawie kondycji, a także funkcje pomiaru najwazniejszych parametrów treningu. Wspaniały do treningów w domu Kompaktowe wymiary rowerka sprawiaja, ze nadaje sie znakomicie do niewielkich mieszkan.

    rekomendowane dla osób: o wzroscie 150-200 cm o wadze do 150 kg wymiary po rozlozeniu: wysokosc 134 cm dlugosc 96 cm szerokosc 59 cm Mechanizm elektromagnetyczny progresywny mechanizm oporu magnetycznego, zagwarantuje: plynna dzialanie rowerka cicha praca dluzsza zywotnosc urzadzenia zaimplementowane programy treningowe Kolo zamachowe 9 kg Waga kola zamachowego (9 kg) zostala odpowiednio przypasowana do rozmiarów rowerka AL 2 i gwarantuje plynna, a zarazem cicha prace urzadzenia.

    wbudowane programy treningowe Rower ma 6 predefiniowanych programów treningowych, a także mozliwosc tworzenia wlasnych. Dzieki temu w domowych warunkach mozesz prowadzic takie same treningi jak na sprzecie z najlepszych klubów fitness.

    Oto niektóre dostepne programy treningowe: trening interwalowy trening w wybranych zakresach tetna trening odchudzajacy programy manualne Plynna regulacja oporu Rowerek zostal wyposazony w plynna 24-stopniowa regulacje oporu.

    Poziom obciazenia mozesz zmieniac w trakcie jazdy, za pomoca wygodnego pokretla pod kierownica. Funkcje pomiarowe Rozbudowany komputer posiada liczniki najwazniejszych parametrów treningu: predkosc dystans czas spalone kalorie puls Duza konsola i wyswietlacz ulatwiaja prace z urzadzeniem, a także wyswietlaja dużo wartosci jednoczesnie Cichy Konstruktorzy rowerka stacjonarnego AL 2 zadbali o jego cicha prace.

    Mechanizm magnetyczny firmy Christopeit, zostal specjalnie zaprojektowany pod katem redukcji halasu, a dodatkowa obudowa wygluszajaca sprawia, ze Twoje treningi nie beda przeszkadzaly domownikom. Komfortowy i komfortowy Christopeit na bazie swego ponad 40 letniego doswiadczenia wypracowal rozwiazania konstrukcyjne, które zapewniaja wygode i komfort nawet w trakcie wielogodzinnych treningów.

    użyteczne siedzisko Siedzisko zostalo wytworzone z elastycznej, zelowej pianki, która broni przed dyskomfortem choćby w trakcie wielogodzinnych sesji treningowych. Wysokosc siedziska mozesz dowolnie regulowac, żeby dopasowac wysokosc do swojego wzrostu.

    wygodna kierownica Raczki kierownicy zostaly pokryte specjalnym antyposlizgowym materiałem, które jest przyjemne w dotyku i niweluje pocenie dloni. W dodatku kierownica zostala wyposazona w sondy pulsometru, dzieki czemu mozesz komfortowo kontrolowac swoje tetno.

    Antyposlizgowe pedaly Konstruktorzy z firmy Christopeit zadbali, doslownie o kazdy detal tego rowerka. Pedaly zostaly tworzone ze specjalnego antyposlizgowego tworzywa, dzieki czemu noga nie bedzie Ci wypadac choćby podczas wyjątkowo szybkiej jazdy.

    Zwiekszona wytrzymalosc Urzadzenie firmy Christopeit udowadnia co znaczy niemiecka jakosc. Rower stacjonarny AL 2 zostal zaprojektowany pod katem aktywnych i dlugotrwalych treningów. Dzieki doborowi najwyzszej jakosc materialów mozesz miec pewnosc, ze posluzy Ci przez niemało lat.

    Pamietaj, ze sprzet sportowy jest wyjątkowo aktywnie wykorzystywany i wyłącznie wysokiej jakosc produkty przetrwaja próbe czasu. Gwarancja Rowerek objety jest 24 miesieczna gwarancja producenta. Christopeit Sport Christopeit Sport to producent z ponad 40 letnia tradycja.

    Zostala zalozona w 1976 roku przez bylego bramkarza Bundesligi Horsta Christopeit. Od samego poczatku istnienia marki glównym jej celem byla produkcja wysokiej jakosci sprzetu sportowego do uzytku domowego.

    Dzieki wysokiej jakosci produktów marka Christopiet Sport momentalnie podbila niemiecki rynek, a w pózniejszych latach takze europejki. Dzis jest wiodacym producentem sprzetu fitness w niemczech, a produkty tej marki sa jednymi z najlepiej ocenianych przez kupujących indywidualnych.


   ☆ Hms Rower magnetyczny czarno-zielony m9239 plus ☆

   Hms Rower magnetyczny czarno-zielony m9239 plus Najniższa Cena Online

   ☆ Hms Rower magnetyczny czarno-zielony m9239 plus - opis i dane techniczne ☆

   Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
   • Marka produktu: HMS
   • Nazwa produktu: Hms Rower magnetyczny czarno-zielony m9239 plus
   • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
   • Ilość ofert: 3
   • Charakterystyka / Opis roweru:

    M9239 HMS PLUS - to połączenie wysokiej jakości, funkcjonalności i prostoty obsługi. Sztandarowy artykuł w ofercie producenta HMS PLUS, zyskał podziw w oczach tysięcy zadowolonych klientów.

    Rower został zaopatrzony w koło zamachowe o wadze 9 kg, które umożliwia trening z pokaźniejszym obciążeniem. Dzięki systemowi oporu magnetycznego, ćwiczenia są ciche, a tym samym nie przeszkadzają innym osobom w Twoim otoczeniu. Z kolei wygodne pokrętło pozwala dopasować jego wartość do potrzeb użytkownika.

    użyteczny i postępowy komputer zlicza i pokazuje wszystkie najważniejsze atrybuty treningu. Dostosowywane siodełko, czywygodne pedały z regulowanymi paskami są kolejnymi atutami tej szczególnie udanej konstrukcji.

    Sprzęt wytworzono z wysokiej jakości tworzywa. M9239 HMS PLUS zyskał zaufanie tysięcy użytkowników nie zawiedzie w dodatku Ciebie!

    Specyfikacja:

    • wyświetlacz:
     • czas
     • dystans
     • prędkość
     • kalorie
     • puls
    • Pomiar pulsu: sensory dotykowe
    • Opór: magnetyczny zewnętrzny
    • Obciążenie: 8 poziomów
    • Koło zamachowe: 9 kg
    • Rolki transportowe
    • Regulacja siodełka: pion/poziom
    • Regulacja kierownicy
    • rozmiar po rozłożeniu:
     • długość: 93 cm
     • szerokość: 54,5 cm
     • wysokość: 138 cm
    • Regulacja siedziska:
     • odległość od siedziska do ziemi 81÷100 cm (skok 3 cm)
     • odległość od siedziska do pedałów po skosie 72÷90 cm
     • regulacja w poziomie: 7 cm
    • Waga: 23 kg
    • Max. Waga użytkownika: 120 kg

    Uwagi:

    • Nie przeznaczona do wykorzystywania komercyjnego
    • Gwarancja 24 miesiące
    "

   ☆ Christopeit Rower treningowy ax3000 ☆

   Christopeit Rower treningowy ax3000 Najniższa Cena Online

   ☆ Christopeit Rower treningowy ax3000 - opis i dane techniczne ☆

   Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
   • Marka produktu: Christopeit
   • Nazwa produktu: Christopeit Rower treningowy ax3000
   • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
   • Ilość ofert: 1
   • Charakterystyka / Opis roweru:

    Model powystawowy

    Numer artykułu 3276420929

    24-stopniowy sterowany komputerowo hamulec magnetyczny
    21 programów szkoleniowych
    Maksymalna waga użytkownika 150 kg
    Bezwładność 8 kg
    Bezobsługowy i cichy napęd pasowy

    Ergometr AX 3000 cechuje się solidną konstrukcją ramy i stabilnością przy maksymalnej wadze użytkownika 150 kg. Ćwicz niezależnie od wiatru, pogody i pory dnia, wzmacniaj układ sercowo-naczyniowy i spalaj kalorie. Trening sercowo-naczyniowy poprzez określenie mocy od 30 do 350 watów. Wygodne siodło, które można regulować w poziomie, w pionie i pod kątem, zagwarantuje relaksującą i praktyczną pozycję siedzącą dla osób o wzroście do 195 cm. Odporny na zużycie magnetyczny układ hamulcowy, cichy napęd paskiem płaskim i koło zamachowe o masie 8 kg gwarantują płynną pracę. Sterowany komputerowo hamulec magnetyczny umożliwia precyzyjne stopniowanie siły pedału w 24 krokach. 21 programów treningowych oznacza trening kontrolowany zgodnie ze specyfikacją tętna i mocy lub przeróżny trening interwałowy. Nieskomplikowany do odczytania komputer jest zaopatrzony w podświetlany ekran LCD z uchwytem na tablet, który umożliwia czytanie gazet, książek lub oglądanie filmów w trakcie treningu. Antypoślizgowe pedały z regulowanym paskiem blokującym pedały optymalne trzymanie i wysoki poziom bezpieczeństwa. Przednie rolki transportowe usprawniają zmianę lokalizacji. Domowy trening sportowy z ergometrem AX 3000 oznacza: niezależny od pogody trening kardio niezależny od czasu, żeby wzmocnić układ sercowo-naczyniowy, zoptymalizować trwałość, obniżyć kalorie, a jednocześnie bronić stawy. Wygodna regulacja pozycji treningowej. Może to promować metabolizm, wzmacniać mięśnie nóg, a tym samym polepszać ogólny stan skuteczności.


   ☆ Christopeit Rower stacjonarny em 3 (4044163098081) ☆

   Christopeit Rower stacjonarny em 3 (4044163098081) Najniższa Cena Online

   ☆ Christopeit Rower stacjonarny em 3 (4044163098081) - opis i dane techniczne ☆

   Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
   • Marka produktu: Christopeit
   • Nazwa produktu: Christopeit Rower stacjonarny em 3 (4044163098081)
   • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
   • Ilość ofert: 1
   • Charakterystyka / Opis roweru:
    Rower treningowy Christopeit EM 3 demonstrujemy stacjonarny rower treningowy niemieckiej firmy Christopeit Sport. Mechanizm elektromagnetyczny waga ćwiczącego do 150 kg analiza składu ciała: tkanka tłuszczowa, tkanka mięśniowa nawodnienie koło zamachowe 8 kg 24 stopnie regulacji oporu programy treningowe funkcje pomiarowych: czas, dystans, prędkość, spalone kalorie, puls wymiary (wys/dł/szer): 148cm / 110cm / 52cm 2 lata gwarancji perfekcyjny do treningów odchudzających i poprawy kondycji stworzony do treningów odchudzających wbudowane programy treningowe wspomagające odchudzanie licznik spalanych kalorii Pomoże Ci poprawić kondycję Konstruktorzy rowerka EM 3 zadbali także o osoby, którym zależy na poprawie kondycji. Komputer zastosowane programy treningowe dedykowane poprawie kondycji oraz funkcje pomiaru najważniejszych parametrów treningu. Znakomity do treningów w domu Kompaktowe wymiary rowerka powodują,pasuje nadzwyczajnie do niewielkich mieszkań. Sugerowane dla osób: o wzroście 150-200 cm o wadze do 150 kg rozmiary po rozłożeniu: wysokość 148 cm długość 101 cm szerokość 52 cm Mechanizm elektromagnetyczny nowoczesny mechanizm oporu magnetycznego, gwarantuje: płynną działanie rowerka cicha praca dłuższą żywotność urządzenia zaimplementowane programy treningowe Koło zamachowe 8 kg Waga koła zamachowego (8 kg) została adekwatnie przypasowana do rozmiarów rowerka EM 3 i gwarantuje płynną, a zarazem cichą pracę urządzenia. Zaimplementowane programy treningowe Rower posiada 12 predefiniowanych programów treningowych, a także możliwość tworzenia własnych. Dzięki temu w domowych warunkach możesz prowadzić takie same treningi jak na sprzęcie z najkorzystniejszych klubów fitness. Oto niektóre przystępne programy treningowe: trening interwałowy trening w wybranych zakresach tętna trening odchudzający programy manualne Płynna regulacja oporu Rowerek pozostał zaopatrzony w płynną 24-stopniową regulację oporu. Poziom obciążenia możesz zmieniać podczas jazdy, przy pomocy wygodnego pokrętła pod kierownicą. Funkcje pomiarowe Rozbudowany komputer posiada liczniki najważniejszych parametrów treningu: prędkość dystans czas spalone kalorie puls wielka konsola i ekran upraszczają pracę z urządzeniem, a także wyświetlają sporo wartości jednocześnie Analizator składu ciała zaimplementowane sensory pozwolą Ci na regularne analizy składu ciała: pomiar zawartości tkanki tłuszczowej pomiar zawartości tkanki mięśniowej pomiar współczynnika BMI pomiar podstawowej przemiany materii BMR Cichy Konstruktorzy rowerka stacjonarnego EM 3 zadbali o jego cichą pracę. Mechanizm magnetyczny producenta Christopeit, został specjalnie zaprojektowany pod kątem redukcji hałasu, a dodatkowa pokrywa wygłuszająca powoduje, że Twoje treningi nie będą przeszkadzały domownikom. Komfortowy i komfortowy Christopeit na bazie swego ponad 40 letniego doświadczenia wypracował rozwiązania konstrukcyjne, które zapewniają wygodę i komfort nawet podczas wielogodzinnych treningów. Funkcjonalne siedzisko Siedzisko zostało stworzone z rozciągliwej, żelowej pianki, która broni przed dyskomfortem choćby podczas wielogodzinnych sesji treningowych. Wysokość siedziska możesz dowolnie regulować,zjednoczyć wysokość do swego wzrostu. Wygodna kierownica Rączki kierownicy pozostały pokryte specjalnym antypoślizgowym materiałem, które jest przyjemne w dotyku i niweluje pocenie rąk. W dodatku kierownica została wyekwipowana w sondy pulsometru, dzięki czemu możesz komfortowo kontrolować swoje tętno. Antypoślizgowe pedały Konstruktorzy z producenta Christopeit zadbali, dosłownie o każdy detal tego rowerka. Pedały zostały wytwarzane ze specjalnego antypoślizgowego tworzywa, dzięki temu noga nie będzie Ci wypadać nawet podczas szczególnie szybkiej jazdy. Zwiększona odporność Urządzenie marki Christopeit udowadnia co znaczy niemiecka jakość. Rower stacjonarny EM 3 został zaprojektowany pod kątem aktywnych i długotrwałych treningów. Dzięki doborowi najwyższej jakość materiałów możesz posiadać pewność, iż posłuży Ci przez dużo lat. Pamiętaj, że sprzęt sportowy jest wyjątkowo energicznie używany i jedynie wysokiej jakość produkty przetrwają próbę czasu. Gwarancja Rowerek objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta. Christopeit Sport Christopeit Sport to producent z ponad 40 letnią tradycją. Została założona w 1976 roku przez byłego bramkarza Bundesligi Horsta Christopeit. Od samego początku istnienia firmy głównym jej celem była produkcja wysokiej jakości sprzętu sportowego do wykorzystywania domowego. Dzięki wysokiej jakości towarów firma Christopiet Sport szybko podbiła niemiecki rynek, a w późniejszych latach także europejki. Dziś jest wiodącym producentem sprzętu fitness w niemczech, a produkty tej marki są jednymi z najlepiej ocenianych poprzez konsumentów


   Podobne zestawienia:


   Najtańsze rowery treningowe do 1000 zł – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

   Tabela TOP5 zawiera najtańsze rowery treningowe do 1000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich rowerów stacjonarnych do 1000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

   ☆ Bh fitness Rower pionowy open&go (8431284496371) ☆

   Bh fitness Rower pionowy open&go (8431284496371) Najniższa Cena Online

   ☆ Bh fitness Rower pionowy open&go (8431284496371) - opis i dane techniczne ☆

   Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
   • Marka produktu: BH Fitness
   • Nazwa produktu: Bh fitness Rower pionowy open&go (8431284496371)
   • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
   • Ilość ofert: 1
   • Charakterystyka / Opis roweru:
    wspaniały do śladowego mieszkania Rower Open&Go BH Tecnovita, którego kompaktowe wymiary czynią z niego perfekcyjne rozwiązanie do treningu w pomieszczeniach o ograniczonej przestrzeni. Ponadto dzięki możliwości składania zajmuje jeszcze mniej miejsca kiedy nie jest używany. Bezawaryjny magnetyczny system oporu Urządzenie korzysta z magnetycznego systemu oporu i ma koło zamachowe o wadze 8 kilogramów. 8-stopniowej regulacji obciążenia dokonuje się z zastosowaniem pokrętła umieszczonego tuż pod kierownicą na kolumnie. Regulacje i pomiar danych treningowych Możliwość dobrania wysokości siodełka i długości pasków na pedałach udoskonala komfort treningu, a kółka transportowe ułatwiają przemieszczanie rowerka z miejsca na miejsce. Komputer mierzy podstawowe dane i wyświetla je na ekranie. Rejestruje szybkość, czas, przebyty dystans i spalone kalorie. SPECYFIKACJA Sposób wykorzystywania: regularny trening domowy rozmiary: 68x39x117 cm wymiary po złożeniu: 28x39x130 cm Waga: 15 kg Maksymalna waga użytkownika: 90 kg System oporu: magnetyczny Regulacja oporu: manualna Zakres oporu: 8 stopni Waga koła zamachowego: 8 kg Regulacja siodełka: w pionie ekran: LCD Komputer: czas, dystans, prędkość, kalorie Inne: składana budowa, kółka transportowe, pedały z paskami

   ☆ Quickplay Rebounder tekkers dual net trenażer piłkarski dwustronny 2metry! (5060176332706) ☆

   Quickplay Rebounder tekkers dual net trenażer piłkarski dwustronny 2metry! (5060176332706) Najniższa Cena Online

   ☆ Quickplay Rebounder tekkers dual net trenażer piłkarski dwustronny 2metry! (5060176332706) - opis i dane techniczne ☆

   Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
   • Marka produktu: Quickplay
   • Nazwa produktu: Quickplay Rebounder tekkers dual net trenażer piłkarski dwustronny 2metry! (5060176332706)
   • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
   • Ilość ofert: 1
   • Charakterystyka / Opis roweru:
    REBOUNDER QUICKPLAY Tekkers Dual Net trenażer piłkarski z podwójną siatką

    do treningu podań i odbiorów piłki nożnej

    najlepszy mobilny rebounder z podwójną siatką.

    System 2 siatek zezwala na intensywne ćwiczenie dokładności, siły i kontroli nad piłką z ziemi do powietrza.

    Siatka punktowa 200 x 120 cm do podań pętlowych, wolejów i półwolejów i siatka do podań po ziemi o wysokim naprężeniu 200 x 45 cm, zagwarantuje prawdziwy obrót, żeby udoskonalić podania i odbiór po ziemi.

    Ten przenośny rebounder można złożyć w mniej aniżeli 4 minuty i spakować do własnej torby, co ułatwia jego transport i przechowywanie.

    Przymocuj do trawy przy pomocy dołączonych kołków do podłoża i ruszaj do treningu!

    Pracuj nad podaniami po ziemi, wolejami, półwolejami, chwytaniem piłki i nie tylko.

    unikalna kompozycja siatki TEKKERS Trainer umożliwia odbiór piłki po ziemi albo w powietrzu.

    genialny trenażer do treningu zespołowego i solo, odpowiedni dla wszelkich grup wiekowych.

    informacje technologiczne:

    • do kompletnego treningu piłki nożnej
    • ultra-mobilny
    • łatwa konfiguracja w 4 minuty
    • zastrzeżona kompozycja FLEXI POST
    • system szybkiego mocowania siatki
    • 4 x kołki gruntowe
    • wymiary: 200 x 120 cm
    • podwójna kompozycja siatki: system 2 siatek zezwala na intensywne ćwiczenie staranności, siły i kontroli nad piłką z ziemi lub w powietrzu.

    artykuł nowy


   ☆ Rower magnetyczny b580 marki Energetic body ☆

   Rower magnetyczny b580 marki Energetic body Najniższa Cena Online

   ☆ Rower magnetyczny b580 marki Energetic body - opis i dane techniczne ☆

   Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
   • Marka produktu: Energetic Body
   • Nazwa produktu: Rower magnetyczny b580 marki Energetic body
   • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
   • Ilość ofert: 1
   • Charakterystyka / Opis roweru:

   ☆ Hms Rower magnetyczny hms premium m0907 ☆

   Hms Rower magnetyczny hms premium m0907 Najniższa Cena Online

   ☆ Hms Rower magnetyczny hms premium m0907 - opis i dane techniczne ☆

   Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
   • Marka produktu: HMS
   • Nazwa produktu: Hms Rower magnetyczny hms premium m0907
   • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
   • Ilość ofert: 1
   • Charakterystyka / Opis roweru:
    Rower treningowy M0907 HMS PREMIUM to świetny sprzęt do treningu w zaciszu domowym.

   ☆ Rower treningowy BH Fitness Back Fit YF91 (8431284594411) ☆

   Rower treningowy BH Fitness Back Fit YF91 (8431284594411) Najniższa Cena Online

   ☆ Rower treningowy BH Fitness Back Fit YF91 (8431284594411) - opis i dane techniczne ☆

   Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
   • Marka produktu: BH Fitness
   • Nazwa produktu: Rower treningowy BH Fitness Back Fit YF91 (8431284594411)
   • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
   • Ilość ofert: 3
   • Charakterystyka / Opis roweru:

    Back Fit YF91 marki BH Fitness to wyjątkowo lekki, rower magnetyczny, który stanie na wysokości zadania wielbicieli domowych treningów. Dzięki swym wymiarom nie zajmuje mnóstwo miejsca i bezproblemowo zmieści się w mieszkaniu.

    Mimo niepozornego wyglądu, model ten zaopatrzony jest w kilka ciekawych funkcji. Minimalny komputer znajdujący się na kierownicy przedstawia aktualną prędkość, spalone kalorie, czas treningu oraz przebyty dystans.

    na dodatek, w rowerze zamontowano manualną regulację oporu, wysokości siodełka oraz rolki transportowe, które sprawdzą się podczas zmiany miejsca treningu....   Podsumowanie, czyli jaki stacjonarny rower treningowy do 1000 zł najlepszy?


   Najlepszy stacjonarny rower treningowy do 1000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


   Najtańszy stacjonarny rower treningowy do 1000 zł w Rankingach – nasze TOP3


   Podobne zestawienia:


   Polecane rowery stacjonarne – Ranking wrzesień 2023

   Jeżeli żadna z powyższych propozycji rowerów stacjonarnych do 1000 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych stacjonarnych rowerów do treningu domowego.


   Powiązania tematyczne:

   • jaki stacjonarny rower treningowy do 1000 zł opinie i efekty,
   • dobre rowery treningowe do 1000 zł cena,
   • ranking rowerów stacjonarnych do 1000 zł,
   • stacjonarny rower treningowy do 1000 zł jaki najlepszy.

   Podobne zestawienia:


   Nasze FAQ o rowerach stacjonarnych do 1000 zł

   #1 Gdzie szukać opinii o rowerach stacjonarnych do 1000 zł?

   Aktualnie zaprezentowane informacje o rowerach stacjonarnych do 1000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

   #2 Jaki stacjonarny rower treningowy do 1000 zł najlepszy? Który wybrać?

   Poszukując informacji o dobrych rowerach stacjonarnych do 1000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z rowerami treningowymi do 1000 zł do domowych ćwiczeń, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

   #3 Jakie rowery treningowe do 1000 zł są najchętniej polecane?

   Nasze zestawienia z rowerami treningowymi do 1000 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach rowery treningowe do 1000 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *