FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking rowerów stacjonarnych do 5000 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Treningowe rowery stacjonarne / Ranking rowerów stacjonarnych do 5000 zł


Pomagamy w wyborze dobrych rowerów stacjonarnych do 5000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne listopad 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych rowerów stacjonarnych do 5000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych stacjonarnych rowerów do treningu domowego.

Jakie rowery treningowe do 5000 zł najlepiej wybrać? Ranking listopad 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane rowery treningowe do 5000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking rowerów stacjonarnych do 5000 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Horizon Comfort Ri ☆

Horizon Comfort Ri Najniższa Cena Online

☆ Horizon Comfort Ri - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon
 • Nazwa produktu: Horizon Comfort Ri
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  COMFORT Ri istotnie obfite siedzisko i poręczne uchwyty powodują, iż czujesz się komfortowo nawet po wyczerpującej jeździe. Uchwyt do przestawiania roweru sprawia, że jest on wygodny choćby po zakończeniu treningu.

  kolekcja COMFORT

  ROWERY PIONOWE I POZIOME

  Możesz mocno trenować, ale musisz pamiętać by dbać o swoje ciało. Rowery Comfort, jak sama nazwa wskazuje, zostały wyprodukowane z myślą o komforcie ćwiczącego.

  właściwości rowerów Comfort:

  – Otwarta rama usprawnia wejście na rower

  – nowoczesny wyświetlacz Cardio Compass, który działa z przeróżnymi opaskami do telemetrycznego pomiaru pulsu zagwarantuje czytelny podgląd przebiegu ćwiczenia

  – komfortowy uchwyt na akcesoria nie przysłaniający wyświetlacza

  – Wyprofilowane pedały utrzymujące stopy we właściwej pozycji

  – funkcjonalne uchwyty

  Odwiedź Wenecję, Paryż, Góry Skaliste i inne zakątki świata podczas codziennego treningu. Dzięki systemowi Passport i programom Virtual Active zwiedzisz cały świat nie wychodząc z domu! nabywając system Passport do sprzętów Vision Fitness oraz Horizon Fitness (Johnson Health Tech.) dostajesz pakiet różnych tras, łączysz „Passport Box" z telewizorem i rozpoczynasz wycieczkę po np.: Alpach Szwajcarskich, Los Angeles, wybrzeżu Pacyfiku czy Górach Skalistych. Zestaw Passport składa się z: Odtwarzacza Passport z 6 filmami (komplet "O"), Pilota, USB, Przewodu RCA i zasilającego, Instrukcji obsługi. System Passport jest kompatybilny z bieżniami, rowerami, maszynami eliptycznymi Vision Fitness/Horizon Fitness oznaczonymi logo Passport.

  • w trakcie treningu nie musisz cały czas trzymać głowy spuszczonej w dół żeby kontrolować pdostawowe parametry treningowe. Dzięki funkcji fitVISTA podstawowe funkcje będą wyświetlane na ekranie TV.
  • Jeśli chcesz radować się wyłącznie otaczającymi Cię widokami to możesz uruchomić kino Passport. Wystraczy zgrać film na dołączony nośnik USB, podłączyć go i radować się treningiem podczas oglądania ulubionego filmu.
  Jak to działa?

  1. Podłącz odtwarzacz Passport do TV używając do tego ząłączonego przewodu video. Podłącz zasilacz do odtawrzacza i gniazdka elektrycznego. Kieruj się wskazówkami wyświetlanymi na ekranie.

  2. Podłącz USB do odtwarzacza.

  3. Kieruj się wskazówkami wyświetlanymi na ekranie.

  Aby móc korzystać z programu Virtual Active, ćwicząc na urządzeniach firmy Horizon Fitness, konieczne jest dokupienie odtwarzacza Passport, który umożliwia odtwarzanie filmów w jakości HD na ekranie telewizora.

  Konsole Touch i Elegant w urządzeniach firmy Vision Fitness mają możliwość wyświetlania filmów na ekranie urządzenia i posiadają w standardzie dwie trasy wgrane fabrycznie: Northern Italy oraz American Southwest. Dokupując zewnętrzny dekoder Passport, tak samo jak w sytuacji sprzętów producenta Horizon Fitness, zyskujemy możliwość wyświetlania filmów na ekranie TV.

  dodatkowe trasy można dokupić w następujących kompletach (nagranych na Pendrive USB): zestaw A

  nieodgadnione wybrzeża i ścieżki Nowej Zelandii. Historyczna dzielnica "Gastown" w Vancouver. Zapierające dech w piersiach wybrzeże Francuskiej Riwiery. Virtual Active przeniesie Twój trening w jedne z najbardziej urzekających miejsc na Świecie. Przemierzanie ulic miast, bieg w skalistym terenie albo leśne szlaki – ten dobór tras daje możliwość doświadczyć każdego typu terenu.

  zestaw A: Vancouver (Kanada), Wyspa Południowa (Nowa Zelandia), Góry Trinity (USA), Góry Skaliste (Kanada), Riwiera Francuska (Francja), Stan Waszyngton (USA) pakiet B

  Kalifornijska pustynia w Dolinie Śmierci. Urzekajacy Park Narodowy Maine Acadia. Malownicze bulwary Paryża. Zapierające dech w piersiach lodowce Kolumbii Brytyjskiej. Dzięki Virtual Active możesz sie przenieść do krain ze snów i powracać do nich, kiedy tylko zechcesz. Ten komplet przedstawia majestatyczność przyrody i mnogość historii na każdym kroku.

  komplet B: Paryż & Reims (Francja), Kolumbia Brytyjska (Kanada), Utah (USA), Góry Skaliste (USA), Park Narodowy Acadia (USA), Pustynie Kalifornii (USA) zestaw C

  Wygasłe wulkany Nowej Zelandii. Purpurowe kaniony w Arizonie. Przełęcze we włoskich Alpach. Wielokolorowe lasy Nowej Anglii. Dzięki tym trasom Virtual Active, możesz codziennie odwiedzać wybrzeża Amryki, Europy I Nowej Zelandii. Pakiet dzięki dalekiemu zasięgowi, daje największe mozliwości przemierzania Świata w poprzek i w zdłóż.

  komplet C: Arizona (USA), Wybrzeże Kalifornii (USA), Oregon (USA), Nowa Anglia (USA), Auckland & Wellington (Nowa Zelandia), Aply Włoskie (Włochy) pakiet O

  Splendor Chicago. Malownicze wybrzeża Ameryki Północnej. Zapierająca dech w piersiach przestrzeń, której można doświadczyć w Szwajcarskich Alpach. To miejsca, które z pewnością warto zobaczyć, a ten pakiet daje przedsmak tego, czego możemy spodziewać się na miejscu.

  zestaw O: Chicago (USA), Los Angeles (USA), Północno-Zachodni Pacyfik (USA), Alpy Szwajcarskie (Szwajcaria), Utah (USA), Kalifornia (USA). pakiet O jest dołączany do Passport Box gratis!
  W końcu! Jedna aplikacja, która zezwala na kolekcjonowanie danych na temat Twojego zdrowia jak i pomiarów z treningów w jednym miejscu. Dzięki ViewFit, analizowanie oraz obserwowanie postępów treningowych, jeszcze nigdy nie było tak proste. Wejdź na stronę www.viewfit.com albo pobierz aplikację ViewFit, przystępną zarówno dla sprzętów Apple jaki Android.
  • samoczynne przesyłanie informacji z urządzeń cardio do aplikacji.
  • Zapisywanie pomiarów z treningów prowadzonych na świeżym powietrzu i na siłowni.
  • Bezproblemowe przesyłanie zapisanych danych na inne aplikacje.
  • Wizualizacja umożliwia stały podgląd, na ile nadążamy za postawionym sobie celem.
  ViewFit ™ zezwala na zbieranie informacji z różnych aplikacji za pośrednictwem sprzętów monitorujących, a także z wybranych maszyn marki Vision i Horizon. ViewFit ™ programuje maszyny za nas, zawsze, gdy rozpoczynamy trening. Wystarczy odwiedzić stronę ViaFitness.com i zsynchronizować ze sobą sprzęt, żeby nasz trening zmienił się na za każdym razem! ViewFit ™ przekazuje informacje z maszyn, na których ćwiczysz, do aplikacji kontrolującej dietę. MyFitnessPall za sprawą zgromadzonych informacji, potrafi zadbać o odpowiednie odżywienie i nawodnienie Twojego organizmu, żeby jak najszybciej osiągnąć wymarzoną wagę ciała.

  Gwarancja domowa - 2 lata

  Obowiązuje przy eksploatacji sprzętów w warunkach domowych z przestrzeganiem limitu długości treningu przekazanego poprzez producenta


☆ Finnlo Varon XTR ☆

Finnlo Varon XTR Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Varon XTR - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo Varon XTR
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Zapraszamy do poznania się z wynikami testu roweru treningowego FINNLO VARON XTR BT w kategorii,,Best Of". Rower został przetestowany w magazynie ETM Testing. Rower treningowy FINNLO VARON XTR II Numer katalogowy: 3194 Dlaczego warto wybrać FINNLO$8253 marka FINNLO należy do niemieckiej firmy HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku.

  To jedna z najstarszych firm w Europie o tak poprawnie ugruntowanej pozycji na rynku. Dla zobrazowania tematu, modna w Polsce marka KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem producenta FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio i urządzeń siłowych, jak ponadto akcesoriów bokserskich oraz fitness.

  Filozofia FINNLO opiera się min. Na wdrażaniu do produkcji prekursorskich pomysłów i najnowszych technologii. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości sprzętów.

  Jeszce kilka lat temu przystępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie proponuje największy wybór sprzętu, od urządzeń domowych, przez mistrzowskie maszyny do zastosowania komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna marka. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od dokładnego doboru materiałów, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszystkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i obszerniejsza świadomość producenta powoduje, że FINNLO jest jednym z najlepszych na świecie dostawców sprzętu fitness i sprzętów siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Przejrzyj: www.finnlo.com.pl Zorientowany na zdrowie trening sercowo-naczyniowy z kontrolą mocy zgodnie z normą DIN-EN 957-1/5 i wygodnym, niskim wejściem.

  FINNLO Varon XTR to ergometr klasy premium - korzystając z niego poprawisz swoją kondycję i wzmocnisz układ sercowo-naczyniowy. Najróżniejsze programy komputerowe Varon XTR zmotywują Cię do regularnych ćwiczeń fitness i nie będziesz się przy nich nudził.

  Dynamiczny ruch pedałami nakręca układ sercowo-naczyniowy, dzięki temu spalisz więcej kalorii i tłuszczu. W ten sposób nie tylko zadbasz o swoje zdrowie, lecz także trenujesz dla szczupłego i poprawnie wyprofilowanego ciała.

  NOWOŚĆ: odkrywaj świat trenując na Varon i korzystając z aplikacji Kinomap zawsze chciałeś odkrywać świat$8254 Każdego dnia zmieniaj,,miejsce" treningu i przenoś się w coraz to ciekawsze miejsca na świecie - i to we własnych czterech ścianach.

  Domowe treningi fitness jeszcze nigdy nie były tak ekscytujące, różne i motywujące. Dzięki aplikacji Kinomap możesz na żywo przejechać 160 000 km tras z całego świata - dzisiaj jedziesz poprzez Central Park w Nowym Jorku, a jutro odkrywasz miasta, takie jak Paryż i Londyn.

  ładne krajobrazy i miasta czekają na Ciebie, abyś mógł je odkryć w sportowym stylu. Niech Twój trening stanie się interaktywnym wydarzeniem. Trenując na Varon XTR będziesz się mógł pochwalić następującymi osiągnięciami: Poprawa wytrzymałości i kondycji Redukcja wagi i tkanki tłuszczowej Wzmocnienie mięśni nóg i pośladków Modelowanie sylwetki i poprawa ujędrnienia ciała przejrzysty, przystępny w obsłudze komputer treningowy z kontrolą tętna i mocy i najróżniejszymi programami oporu Wszystkimi funkcjami Varon XTR steruje się przy użyciu komputera i jego przejrzystego wyświetlacza LCD z niebieskim podświetleniem.

  Stale wyświetlanych jest 9 parametrów, w tym: dystans, czas, kalorie, szybkość, częstotliwość pedałowania, moc, program treningowy, rundę 400 m i tętno. 8 profili obciążenia i 3 programy tętna adekwatną zasobność.

  Można je prosto ustawić przy pomocy przycisków prędkiego dostępu. Podajesz określoną wartość mocy albo tętna, a następnie ergometr będzie tak ustawiał opór,przekazane wartości nie zostały przekroczone. Niezależne od liczby obrotów sterowanie obciążeniem odbywa się na 41 poziomach, w zakresie od 20 do 400 watów (zgodnie z normą DIN EN 957).

  Inne funkcje premium: pomiar tętna spoczynkowego z oceną, uchwyt na smartfon / tablet i USB do ładowania. Nadzwyczajna, przyjazna dla pleców pozycja siedząca Varon XTR można kilkukrotnie regulować, co pozwala na adekwatną i przyjazną dla pleców pozycję siedzącą.

  Kierownicę i siodełko można regulować równocześnie w pionie, jak i w poziomie. Wyściełane żelowe siodło zagwarantuje wysoki komfort siedzenia nawet w trakcie dłuższych sekwencji treningowych. Żeby zapewnić płynną i cichą jazdę, Varon XTR Plus jest zaopatrzony w bezobsługowy układ hamowania indukcyjnego, skrupulatne łożyska kulkowe i koło zamachowe o wadze 10 kg.

  Główne zalety: System hamowania: elektromagnetyczny Gniazdo USB (ładowanie) Podstawka na tablet / smartfon Płynna i cicha praca układu korbowego wzmocnione łożyska jednostajna budowa potężne opory hamowania Waga koła: 10 kg Gwarancja domowa 36 miesięcy Funkcje komputera: Zakres regulacji mocy: 20-400 Watt Gniazdo USB (ładowanie) Podstawka na tablet / smartfon Wyświetlane funkcje: Dystans, Czas, prędkość, RPM, liczba kalorii, Moc Watt, Puls Pomiar pulsu poprzez pas telemetryczny (opcja) Klips na ucho Dolna i górna granica pulsu regulowana Górny limit pulsu wyrażony w procentach Pamięć do 30 treningów Zapis całkowitego czasu treningu i sesji treningowej Ustawienia wartości treningowych Programy treningowe: 15 ekran LCD: Hi Tech Blue Backlight LCD-Display ilość wyświetlanych funkcji jednocześnie: 9 Programy HRC sterowane tętnem Kontrola wytrzymałości: komputerowa informacje techniczne: System hamowania: elektromagnetyczny System napędu: pas klinowy Przełożenie: 1:8 Waga koła zamachowego: 10 kg Kontrola obciążenia: niezależna Zakres obciążenia: 1-41 Zakres regulacji mocy: 20-400 Watt regulowana kierownica Rolki transportowe Siodło żelowe Regulacja siodełka w poziomie Łożyska kulkowe Waga: 39 kg Zasilanie: 230 v, 50 Hz Max.waga użytkownika: 150 kg wymiary: 110 x 55 x 129 cm Pozostałe dane: Gwarancja domowa 36 miesięcy Gwarancja light commercial 24 miesiące Paragon lub faktura vat Numer katalogowy: 3194 przesyłka gratis Nie znalazłeś produktu, który Cię interesuje $8255 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.


☆ BH Fitness H9355I ☆

BH Fitness H9355I Najniższa Cena Online

☆ BH Fitness H9355I - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: BH Fitness H9355I
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Hämmästyttävän hieno spinning-pyörä todella laadukkaana.Tämässä spinning-pyörässä on 12 ohjelmaa, joista voit valita harjoittelua varten. Lisäksi on 24 intensiteettitasoa, joihin voit lisätä enintään 5 käyttäjäprofiilia.Koneessa on yhdistetty vastus sekä jarrupalalla että magneetilla.Koneessa on yhdistetty vastus sekä jarrupalalla että magneetilla.


☆ Finnlo Inspire ICL ☆

Finnlo Inspire ICL Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Inspire ICL - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo Inspire ICL
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  INSPIRUJ SIĘ! Daj się ponieść treningom cardio prowadzonym na żywo poprzez trenerów Inspire i naprawdę daj się porwać wirtualnym treningom rowerowym. Trening wytrzymałościowy na rowerze wyścigowym to nieprzeciętny zabójca stresu i kalorii! Dzięki aplikacji Inspire możesz wspólnie trenować w społeczności Inspire i korzystać z sprężystości domowego treningu. Niezależnie od tego, czy trenujesz na żywo, czy wybierzesz jeden z ponad 150 filmów treningowych - HAMMER Inspire ILC jest za każdym razem gotowy do następnej sesji treningowej. Indoor Cycle Inspire ILC ma obrotowy uchwyt na tablet, a dzięki regulacji siodełka i kierownicy możesz urządzenie momentalnie i indywidualnie połączyć do Twoich potrzeb. Dzięki jednostajnej konstrukcji rower można obciążyć choćby do 135 kg....

☆ Scud C9 Spix ☆

Scud C9 Spix Najniższa Cena Online

☆ Scud C9 Spix - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Scud
 • Nazwa produktu: Scud C9 Spix
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  SCUD U9 Spix to nad wyraz cichy i zrównoważony stopnie rower stacjonarny z elektromagnetycznym systemem oporu.

  Rower treningowy wyekwipowany został w wielofunkcyjny komputer z obszernym wyświetlaczem, byś podczas treningu mógł na bieżąco kontrolować tak ważne cechy jak m.in. Dystans, spalone kalorie, czas itp. Dzięki specjalnym sensorom umieszczonym w kierownicy będziesz mógł kontrolować swój aktualny puls.

  wykorzystane w rowerku koło zamachowe o wadze aż 18 kg w połączeniu z potężnymi magnesami i możliwością regulacji oporu sprawi, iż nie tylko zaspokoi on kryteria początkujących lecz także progresywnych użytkowników. Mocna budowa umożliwia używanie z roweru osobom o wadze nawet do 150 kg .

  Oferowany przez nas sprzęt ma także regulowane siedzisko w poziomie oraz w pionie więc sprawdzi się on zarówno dla wysokich jak i niskich użytkowników.

  Rower także z łatwością wypoziomujemy w pomieszczeniu z nierówną posadzką dzięki dostosowywanym tylnym stopkom. Chcąc po treningu przenieść sprzęt w inne miejsce nie musimy się martwić, jego podnoszeniem, gdyż przednie stopki zostały wyekwipowane w rolki transportowe.

  Najważniejsze informacje:
  • innowacyjny rower treningowy SCUD z kołem zamachowym, o wadze 18 kg
  • asygnowany dla początkujących, jak i dla profesjonalistów
  • Maksymalna waga użytkownika 150 kg
  • Rower ma wolnobieg
  • Łatwy montaż
  • Cicha praca


☆ Ovicx Q201B ☆

Ovicx Q201B Najniższa Cena Online

☆ Ovicx Q201B - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Ovicx
 • Nazwa produktu: Ovicx Q201B
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  OVICX Q201B jest wystarczająco nieduży, aby zmieścić się w każdym domu, lecz wystarczająco obfity, aby zapewnić komfort w trakcie treningów. Dolne pręty usztywniające gwarantują szeroką, stabilną podstawę, która pozostaje stabilna choćby przy największych intensywnościach, a w pełni obudowane koło zamachowe minimalizuje ryzyko przypadkowych obrażeń, które mogą się zdarzyć w przypadku odsłoniętego, ruchomego koła....


☆ BH Fitness I.TFR H650I ☆

BH Fitness I.TFR H650I Najniższa Cena Online

☆ BH Fitness I.TFR H650I - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: BH Fitness I.TFR H650I
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  bezpłatnA wysyłka

  Rower stopnie to urządzenie świetnie wspomagające rehabilitację,optymalnie wykorzystywane także intensywny trening cardio, nie obciążając przy tym stawów i kręgosłupa. Niezależnie od przeznaczenia, rower stopnie i.TFR Ergo Bluetooth producenta BH Fitness spełni Twoje wymogi. Twoje i pozostałych domowników, gdyż jego zrównoważona, solidna konstrukcja i wysoka jakość wykonania sprawiają, że rower może być użytkowany powyżej 20 godzin tygodniowo!

  Także liczne możliwości modyfikacji obciążenia nadzwyczajne przypasowanie treningu do pragnień użytkownika - możesz odbyć spokojną, wygodną przejażdżkę, jak i wyczerpującą, szybką jazdę "po górach". A to wszystko w ciszy i bez ryzyka kontuzji! 12-kilogramowe koło zamachowe zagwarantuje płynną i niemal bezszelestną pracę, co pozwala Ci trenować o każdej porze dnia i nocy, nie przeszkadzając domownikom i sąsiadom.

  12 programów treningowych z 24 stopniami trudności to gwarancja, iż trening w domu już nigdy nie będzie kojarzyć Ci się z monotonnym, nużącym zajęciem. Każda kolejna sesja treningowa będzie mogła być zupełnie inna! Z kolei programy sterowane pracą serca pomogą Ci osiągnąć oczekiwane efekty w krótszym czasie. Niezależnie, czy Twoim celem jest poprawa kondycji fizycznej, zrzucenie kilku kilogramów czy wzmocnienie serca - utrzymanie optymalnego pulsu pomoże Ci osiągnąć każdy ten cel w krótszym czasie. Żeby móc kontrolować tętno w trakcie jazdy, uchwyty przy siedzisku zostały wyposażone w czułe sensory dotykowe. Istnieje też możliwość zastosowania pasa telemetrycznego, dostępnego opcjonalnie, który jest bardziej precyzyjny - tym samym wspiera sprawność treningu.

  Regulacja siodełka, oparcia, rolki transportowe, możliwość ustawienia programów dla 5 użytkowników - to wszystko sprawia, że jest to rower wyśmienity dla całej rodziny. Maksymalna waga obciążenia wynosi 130kg, więc bezpiecznie i komfortowo trenować może naprawdę każdy.
  Wystarczą chęci!

  Jeśli jednak to dla Ciebie wciąż niedużo, to na pewno zainteresuje Cię fakt, że rower i.TFR Ergo Bluetooth dzięki zaimplementowanemu systemowi Bluetooth Smart zezwala na użycie technologii i.Concept. Po podłączeniu sprzętu takiego jak iPod, iPhone, tablet lub smartfon zyskujesz możliwość urozmaicenia swojego treningu nie tylko ulubioną muzyką, lecz też przez skorzystanie ze specjalnych aplikacji treningowych, takich jak: BH aby Kinomap, Run on Earth, Webatheltics, FitConsole itd.

  Co podkreśla ten model?

  zalety i.Concept:

  - ćwiczenie na podstawie specjalistycznych programów treningowych
  - dzielenie się własnymi osiągnięciami ze znajomymi za pośrednictwem portali społecznościowych
  - oglądanie wideo i słuchanie ulubionej muzyki w trakcie treningu
  - korzystanie z możliwości, jakie daje nam nasz smartphone lub tablet podczas treningu
  - domowy trening możemy przenieść w odległe zakątki świata czy urozmaicić o rywalizowanie z innym ćwiczącymi

  Technologie:

  I.Concept

  technologia umożliwia wykorzystywanie smartphone lub tabletu jako wyświetlacza urządzenia fitness, dzięki temu Użytkownik ma możliwość ćwiczenia z wykorzystaniem aplikacji takich jak: Run on Earth, BH żeby Kinomap..itd.

  PRG

  Ikonka oznacza, iż urządzenie posiada predefiniowane programy treningowe o przeróżnym poziomie.

  UPRG

  Program Użytkownika: Urządzenie posiada możliwość stworzenia własnego programu treningowego i zapamiętanie go na kolejne sesje treningowe.

  HRC

  Program HRC (Heart Rate Control). Program sterowany pulsem. Urządzenie będzie samoczynnie regulowało opór, tak by tętno Użytkownika utrzymać na stałym z góry określonym poziomie.

  SWR

  Steady Watts Rate to program sterowany Watt. Urządzenie będzie autmatycznie regulowało opór, tak by wydatek energetyczny (Watt) Użytkownika pozostawał na stałym z góry określonym poziomie.

  RT

  Recovery Test. Test sprawdza jak prędko puls powraca do normy po zakończeniu treningu.

  detektor pulsu

  Czujniki pomiaru pulsu na uchwytach.

  System telemetryczny

  Telemetryczny system pomiaru pulsu. Ikonka oznacza, iż urządzenie posiada opcję telemetrycznego systemu pomiaru pulsu. W zależności od modelu urządzenia opaska do pomiaru pulsu występuje w pakiecie z urządzeniem albo należy ją dokupić.

  Bluetooth

  dostępny tylko w maszynach wyekwipowanych w Dual Kit. W tych urządzeniach Użytkownik ma możliwość dokonania pomiaru pulsu przy pomocy opaski na klatkę piersiową i następnie wyświetlenie wyniku na smartphone albo tablecie (a nie na ekranie bieżni, roweru..itd.).

  parametry:

  • opór: magnetyczny
  • obciążenie: 24 stopnie
  • regulacja oporu: elektroniczna
  • wyświetlacz LCD:
   • szybkość / RPM, czas, kalorie, dystans, puls
  • programy:
   • łącznie: 12 (z 24 stopniami trudności)
   • programy użytkownika: 5
   • programy HRC: 4
  • pomiar pulsu: sensory dotykowe w uchwytach, bluetooth
  • rolki transportowe
  • regulacja siodełka w poziomie
  • samopoziomujące pedały z paskami
  • regulacja oparcia
  • uchwyt na bidon
  • kółka transportowe
  • siodełko XXL
  • otwarta rama
  • oparcie
  • półka na urządzenie mobilne
  • system i.Concept
  • wymiary:
  • wymiar po rozłożeniu (dł./szer./wys.): 167x68x130 cm
  • waga:
  • waga: 53 kg
  • max. Waga użytkownika: 130 kg
  • koło zamachowe: 12 kg

  Gwarancja:

  • do użytku domowego - 2 lata
  • do stosowania półkomercyjnego (użytkowanie max 4h dziennie)- 1 rok

  Przeznaczenie: do intensywnego wykorzystywania w domu: pow. 20 godzin w tygodniu


☆ BH Fitness Carbon Bike Program ☆

BH Fitness Carbon Bike Program Najniższa Cena Online

☆ BH Fitness Carbon Bike Program - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: BH Fitness Carbon Bike Program
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Opis: Rowery z serii Carbon zostały tworzone do intensywnego użytku. Ekran LCD z 12 programami treningowymi i 24 poziomami trudności gwarantują dużą mnogość treningową. Najważniejsze właściwości: 14 KG KOŁO ZAMACHOWE - To nieprzeciętne rozwiązanie do intensywnego treningu.

  SIODEŁKO XXL - duże wygodne siodełko zapewnia komfort podczas ćwiczenia. DUAL - Po podłączeniu Dual Kit możesz korzystać z przystępnych aplikacji treningowych. RAMA - obfita wzmocniona budowa zagwarantuje stabilność w trakcie intensywnych sesji treningowych.

  Specyfikacja techniczna: Sposób używania: Intensywny Max waga Użytkownika: 130Kg System hamowania: Magnetyczny Koło zamachowe: 14Kg SRV: Tak Czujniki pomiaru pulsu: Tak Nawiew: Nie Regulacja siodełka: W ponie i poziomie Regulacja kierownicy: Nie Uchwyt na bidon: Tak Kółka transportowe: Rolki Długość: 115cm Szerokość: 54cm Wysokość: 153cm Waga: 53Kg Otwarta rama / przystępne wejście: Nie Przewiewne oparcie: Nie Oparcie: Nie XXL siodełko: Tak usztywnione pedały: Nie Kierownica wielopzycyjna: Tak Generator prądotwórczy: Nie Monitor: M0 Programy: Programy (Prg): 12 liczba poziomów oporu: 24 Program Random (RP): Tak Program Użytkownika (uprg): Tak Fitness test (FT): Tak Program HRC (HRC): 4 Recovery Program (RT): Nie Body Fat test (BF): Nie Monitor: wyświetlacz: LCD Monitor z oprogramowaniem HIIT żeby BH: Nie Uchwyt na Smartphone / tablet: Tak Telemetryczny sytem pomiaru pulsu: Nie Pomiar pulsu za pomocą Bluetooth: Opcjonalnie iConcept: Opcjonalnie Dual Kit do dokupienia: pakiet Dual Kit przekształca urządzenie w model iConcept (umożliwia podłączenie iPod/iPhone i tabletów/smartphone'ów i używanie zróżnicowanego typu aplikacji treningowych takich jak np: BH by Kinomap, Run on Earth, Webatheltics, FitConsole..itd.) Na Dual Kit składa się moduł Bluetooth i łącze USB, które po podłączeniu do wejścia USB w urządzeniu fitness w wersji Dual przekształci je w model i.Concept.

  Oznacza to, że dzięki technice i.Concept mamy możliwość użycia smartphone/tabletu oraz iPhone/iPad jako wyświetlacza urządzenia fitness, co z kolei pozwala Użytkownikowi na ćwiczenie z zastosowaniem aplikacji takich jak: Run on Earth, BH aby Kinomap, Cycle Rush, Webathletics..itd.

  W ten sposób nudny domowy trening możemy przenieść w odległe zakątki świata czy urozmaicić o rywalizowanie z innym Ćwiczącym. Starczy tylko pobrać i uruchomić aplikację, a urządzenie przeniesie nas w wybrane miejsce na świecie, będzie automatycznie regulowało kąt nachylenia / opór, tak aby odzwierciedlić realia pokonywanej trasy.

  Wszystkie urządzenia, których symbol inicjuje się od,,WG/WH" (WG860N) i posiadają literę,,i" w nazwie (i.FDC19 Dual), są w standardzie wyekwipowane w zestaw Dual Kit. Urządzenia nie oznaczone symbolem,,WG/WH",mająca oznaczenie Dual może zostać przekształcona w urządzenie i.Concept po dokupieniu zestawu Dual Kit.

  Aby w pełni wykorzystać możliwości i.Concept, zalecamy używanie opaski bluetooth DI31 HR-Kit Plus. Opis dostępnych aplikacji znajduje się na serwerze. Proszę zwrócić uwagę, że część aplikacji przystępna jest dla oprogramowania Android, a część dla iOS i są one dostępne odpowiednio na Google Play, a osobno na Apple App Store.

  Dual Kit Multimedia: Pozostałe dane: Specyfikacja techniczna PDF. Gwarancja domowa: 2 lata Gwarancja domowa obejmuje urządzenia dedykowane do wykorzystywania domowego. Gwarancja Light Commercial: 1 rok Gwarancja Light Commercial obejmuje urządzenia pracujące w fitness klubach dla Pań, nieznacznych hotelach, gabinetach rehabilitacyjnych, przychodniach itp.

  Maksymalny czas pracy to 4 godziny dziennie. Gwarancja Full Commercial: nie Gwarancja Full Commercial obejmuje urządzenia pracujące w siłowniach, szkołach itp. Jeśli jest ono właściwie konserwowane, maksymalny czas pracy wynosi 12 godzin dziennie.Podobne zestawienia:


Najtańsze rowery treningowe do 5000 zł – Ranking listopad 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze rowery treningowe do 5000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich rowerów stacjonarnych do 5000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Scud C9 Spix ☆

Scud C9 Spix Najniższa Cena Online

☆ Scud C9 Spix - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Scud
 • Nazwa produktu: Scud C9 Spix
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  SCUD U9 Spix to nad wyraz cichy i zrównoważony stopnie rower stacjonarny z elektromagnetycznym systemem oporu.

  Rower treningowy wyekwipowany pozostał w wielofunkcyjny komputer z sporym wyświetlaczem, byś w trakcie treningu mógł na bieżąco kontrolować tak ważne parametry jak m.in. Dystans, spalone kalorie, czas itp. Dzięki specjalnym sensorom umieszczonym w kierownicy będziesz mógł kontrolować swój aktualny puls.

  użyte w rowerku koło zamachowe o wadze aż 18 kg w połączeniu z mocnymi magnesami i możliwością regulacji oporu sprawi, że nie tylko zaspokoi on kryteria początkujących ale także zaawansowanych użytkowników. Solidna konstrukcja pozwala na używanie z roweru osobom o wadze choćby do 150 kg .

  Oferowany przez nas sprzęt posiada także dostosowywane siedzisko w poziomie oraz w pionie więc sprawdzi się on jednocześnie dla wysokich jak i niskich użytkowników.

  Rower także łatwo wypoziomujemy w pomieszczeniu z nierówną posadzką dzięki dostosowywanym tylnym stopkom. Chcąc po treningu przenieść sprzęt w inne miejsce nie musimy się martwić, jego podnoszeniem, gdyż przednie stopki pozostały zaopatrzone w rolki transportowe.

  Najważniejsze informacje:
  • nowoczesny rower treningowy SCUD z kołem zamachowym, o wadze 18 kg
  • asygnowany dla początkujących, jak i dla profesjonalistów
  • Maksymalna waga użytkownika 150 kg
  • Rower posiada wolnobieg
  • Łatwy montaż
  • Cicha praca


☆ BH Fitness Carbon Bike Program ☆

BH Fitness Carbon Bike Program Najniższa Cena Online

☆ BH Fitness Carbon Bike Program - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: BH Fitness Carbon Bike Program
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Opis: Rowery z serii Carbon zostały produkowane do intensywnego wykorzystywania. Wyświetlacz LCD z 12 programami treningowymi i 24 poziomami trudności gwarantują dużą mnogość treningową. Najważniejsze parametry: 14 KG KOŁO ZAMACHOWE - To wspaniałe rozwiązanie do intensywnego treningu.

  SIODEŁKO XXL - znaczne komfortowe siodełko zagwarantuje komfort podczas ćwiczenia. DUAL - Po podłączeniu Dual Kit możesz korzystać z przystępnych aplikacji treningowych. RAMA - pokaźna wzmocniona konstrukcja zagwarantuje stabilność podczas intensywnych sesji treningowych.

  Specyfikacja techniczna: Sposób użytkowania: Intensywny Max waga Użytkownika: 130Kg System hamowania: Magnetyczny Koło zamachowe: 14Kg SRV: Tak Czujniki pomiaru pulsu: Tak Nawiew: Nie Regulacja siodełka: W ponie i poziomie Regulacja kierownicy: Nie Uchwyt na bidon: Tak Kółka transportowe: Rolki Długość: 115cm Szerokość: 54cm Wysokość: 153cm Waga: 53Kg Otwarta rama / nietrudne wejście: Nie Przewiewne oparcie: Nie Oparcie: Nie XXL siodełko: Tak usztywnione pedały: Nie Kierownica wielopzycyjna: Tak Generator prądotwórczy: Nie Monitor: M0 Programy: Programy (Prg): 12 liczba stopni oporu: 24 Program Random (RP): Tak Program Użytkownika (uprg): Tak Fitness test (FT): Tak Program HRC (HRC): 4 Recovery Program (RT): Nie Body Fat test (BF): Nie Monitor: wyświetlacz: LCD Monitor z oprogramowaniem HIIT by BH: Nie Uchwyt na Smartphone / tablet: Tak Telemetryczny sytem pomiaru pulsu: Nie Pomiar pulsu przy pomocy Bluetooth: Opcjonalnie iConcept: Opcjonalnie Dual Kit do dokupienia: pakiet Dual Kit przekształca urządzenie w model iConcept (umożliwia podłączenie iPod/iPhone oraz tabletów/smartphone'ów i wykorzystywanie przeróżnego typu aplikacji treningowych takich jak np: BH by Kinomap, Run on Earth, Webatheltics, FitConsole..itd.) Na Dual Kit składa się moduł Bluetooth i łącze USB, które po podłączeniu do wejścia USB w urządzeniu fitness w wersji Dual przekształci je w model i.Concept.

  Oznacza to, że dzięki technologii i.Concept mamy możliwość wykorzystania smartphone/tabletu, a także iPhone/iPad jako wyświetlacza urządzenia fitness, co z kolei pozwala Użytkownikowi na ćwiczenie z użyciem aplikacji takich jak: Run on Earth, BH by Kinomap, Cycle Rush, Webathletics..itd.

  W ten sposób nudny domowy trening możemy przenieść w odległe zakątki świata czy urozmaicić o rywalizowanie z innym Ćwiczącym. Wystarczy tylko pobrać i uruchomić aplikację, a urządzenie przeniesie nas w wybrane miejsce na świecie, będzie samoczynnie regulowało kąt nachylenia / opór, tak żeby odzwierciedlić realia pokonywanej trasy.

  Wszystkie urządzenia, których symbol zaczyna się od,,WG/WH" (WG860N) i mają literę,,i" w nazwie (i.FDC19 Dual), są w standardzie zaopatrzone w zestaw Dual Kit. Urządzenia nie oznaczone symbolem,,WG/WH",mająca oznaczenie Dual może zostać przekształcona w urządzenie i.Concept po dokupieniu zestawu Dual Kit.

  Aby w pełni wykorzystać możliwości i.Concept, zalecamy używanie opaski bluetooth DI31 HR-Kit Plus. Opis dostępnych aplikacji znajduje się na serwerze. Proszę zwrócić uwagę, iż część aplikacji dostępna jest dla oprogramowania Android, a część dla iOS i są one przystępne optymalnie na Google Play, a osobno na Apple App Store.

  Dual Kit Multimedia: Pozostałe informacje: Specyfikacja technologiczna PDF. Gwarancja domowa: 2 lata Gwarancja domowa obejmuje urządzenia przeznaczone do wykorzystywania domowego. Gwarancja Light Commercial: 1 rok Gwarancja Light Commercial obejmuje urządzenia pracujące w fitness klubach dla Pań, nieznacznych hotelach, gabinetach rehabilitacyjnych, przychodniach itp.

  Maksymalny czas pracy to 4 godziny dziennie. Gwarancja Full Commercial: nie Gwarancja Full Commercial obejmuje urządzenia pracujące w siłowniach, szkołach itp. Jeśli jest ono właściwie konserwowane, maksymalny czas pracy wynosi 12 godzin dziennie.


☆ Finnlo Inspire ICL ☆

Finnlo Inspire ICL Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Inspire ICL - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo Inspire ICL
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  INSPIRUJ SIĘ! Daj się ponieść treningom cardio prowadzonym na żywo przez trenerów Inspire i naprawdę daj się porwać wirtualnym treningom rowerowym. Trening wytrzymałościowy na rowerze wyścigowym to idealny zabójca stresu i kalorii! Dzięki aplikacji Inspire możesz wspólnie trenować w społeczności Inspire i korzystać z sprężystości domowego treningu. Niezależnie od tego, czy trenujesz na żywo, czy wybierzesz jeden z ponad 150 filmów treningowych - HAMMER Inspire ILC jest zawsze gotowy do następnej sesji treningowej. Indoor Cycle Inspire ILC ma obrotowy uchwyt na tablet, a dzięki regulacji siodełka i kierownicy możesz urządzenie momentalnie i indywidualnie połączyć do Twoich potrzeb. Dzięki stabilnej konstrukcji rower można obciążyć choćby do 135 kg....

☆ Ovicx Q201B ☆

Ovicx Q201B Najniższa Cena Online

☆ Ovicx Q201B - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Ovicx
 • Nazwa produktu: Ovicx Q201B
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  OVICX Q201B jest wystarczająco nieduży, aby zmieścić się w każdym domu, ale wystarczająco obfity, aby zapewnić komfort podczas treningów. Dolne pręty usztywniające gwarantują szeroką, zrównoważoną podstawę, która pozostaje stabilna nawet przy największych intensywnościach, a w pełni obudowane koło zamachowe minimalizuje ryzyko przypadkowych obrażeń, które mogą się zdarzyć w przypadku odsłoniętego, ruchomego koła....


☆ Finnlo Varon XTR ☆

Finnlo Varon XTR Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Varon XTR - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo Varon XTR
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Zapraszamy do zapoznania się z wynikami testu roweru treningowego FINNLO VARON XTR BT w kategorii,,Best Of". Rower został przetestowany w magazynie ETM Testing. Rower treningowy FINNLO VARON XTR II Numer katalogowy: 3194 Dlaczego warto wybrać FINNLO$8253 marka FINNLO należy do niemieckiej firmy HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku.

  To jedna z najstarszych firm w Europie o tak należycie ugruntowanej pozycji na rynku. Dla zobrazowania tematu, modna w Polsce producent KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem producenta FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio, a także urządzeń siłowych, jak jeszcze akcesoriów bokserskich oraz fitness.

  Filozofia FINNLO opiera się min. Na wdrażaniu do produkcji prekursorskich pomysłów i najnowszych technologii. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości urządzeń.

  Jeszce kilka lat temu przystępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie proponuje największy dobór sprzętu, od sprzętów domowych, przez fachowe maszyny do zastosowania komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna firma. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od dokładnego doboru materiałów, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszelkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i obszerniejsza świadomość marki powoduje, że FINNLO jest jednym z najlepszych na świecie dostawców sprzętu fitness i maszyn siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Zobacz: www.finnlo.com.pl Zorientowany na zdrowie trening sercowo-naczyniowy z kontrolą mocy zgodnie z normą DIN-EN 957-1/5 i komfortowym, niskim wejściem.

  FINNLO Varon XTR to ergometr klasy premium - korzystając z niego poprawisz swoją kondycję i wzmocnisz układ sercowo-naczyniowy. Różnorodne programy komputerowe Varon XTR zmotywują Cię do regularnych ćwiczeń fitness i nie będziesz się przy nich nudził.

  Dynamiczny ruch pedałami nakręca układ sercowo-naczyniowy, dzięki czemu spalisz więcej kalorii i tłuszczu. W ten sposób nie tylko zadbasz o swoje zdrowie, ale także trenujesz dla szczupłego i należycie wyprofilowanego ciała.

  NOWOŚĆ: odkrywaj świat trenując na Varon i korzystając z aplikacji Kinomap za każdym razem chciałeś odkrywać świat$8254 Każdego dnia zmieniaj,,miejsce" treningu i przenoś się w coraz to ciekawsze miejsca na świecie - i to we własnych czterech ścianach.

  Domowe treningi fitness jeszcze nigdy nie były tak ekscytujące, różnorodne i motywujące. Dzięki aplikacji Kinomap możesz na żywo przejechać 160 000 km tras z całego świata - dzisiaj jedziesz poprzez Central Park w Nowym Jorku, a jutro odkrywasz miasta, takie jak Paryż i Londyn.

  ładne krajobrazy i miasta czekają na Ciebie, abyś mógł je odkryć w sportowym stylu. Niech Twój trening stanie się interaktywnym wydarzeniem. Trenując na Varon XTR będziesz się mógł pochwalić następującymi osiągnięciami: Poprawa wytrzymałości i kondycji Redukcja wagi i tkanki tłuszczowej Wzmocnienie mięśni nóg i pośladków Modelowanie sylwetki i poprawa ujędrnienia ciała przezroczysty, prosty w obsłudze komputer treningowy z kontrolą tętna i mocy i zróżnicowanymi programami oporu Wszystkimi funkcjami Varon XTR steruje się przy użyciu komputera i jego krystalicznego wyświetlacza LCD z niebieskim podświetleniem.

  Stale wyświetlanych jest 9 parametrów, w tym: dystans, czas, kalorie, szybkość, częstotliwość pedałowania, moc, program treningowy, rundę 400 m i tętno. 8 profili obciążenia i 3 programy tętna optymalną mnogość.

  Można je łatwo ustawić za pomocą przycisków szybkiego dostępu. Podajesz określoną wartość mocy lub tętna, a następnie ergometr będzie tak ustawiał opór,przekazane wartości nie zostały przekroczone. Niezależne od liczby obrotów sterowanie obciążeniem odbywa się na 41 poziomach, w zakresie od 20 do 400 watów (zgodnie z normą DIN EN 957).

  Inne funkcje premium: pomiar tętna spoczynkowego z oceną, uchwyt na smartfon / tablet i USB do ładowania. Świetna, przychylna dla pleców pozycja siedząca Varon XTR można kilkukrotnie regulować, co umożliwia trafną i przyjazną dla pleców pozycję siedzącą.

  Kierownicę i siodełko można regulować równocześnie w pionie, jak i w poziomie. Wyściełane żelowe siodło zagwarantuje wysoki komfort siedzenia nawet podczas dłuższych sekwencji treningowych. By zapewnić płynną i cichą jazdę, Varon XTR Plus jest wyekwipowany w bezobsługowy układ hamowania indukcyjnego, precyzyjne łożyska kulkowe i koło zamachowe o wadze 10 kg.

  Główne mocne strony: System hamowania: elektromagnetyczny Gniazdo USB (ładowanie) Podstawka na tablet / smartfon Płynna i cicha praca układu korbowego usztywnione łożyska zrównoważona kompozycja mocne opory hamowania Waga koła: 10 kg Gwarancja domowa 36 miesięcy Funkcje komputera: Zakres regulacji mocy: 20-400 Watt Gniazdo USB (ładowanie) Podstawka na tablet / smartfon Wyświetlane funkcje: Dystans, Czas, prędkość, RPM, ilość kalorii, Moc Watt, Puls Pomiar pulsu przez pas telemetryczny (opcja) Klips na ucho Dolna i górna granica pulsu dostosowywana Górny limit pulsu wyrażony w procentach Pamięć do 30 treningów Zapis całkowitego czasu treningu i sesji treningowej Ustawienia wartości treningowych Programy treningowe: 15 ekran LCD: Hi Tech Blue Backlight LCD-Display ilość wyświetlanych funkcji równocześnie: 9 Programy HRC sterowane tętnem Kontrola wytrzymałości: komputerowa dane techniczne: System hamowania: elektromagnetyczny System napędu: pas klinowy Przełożenie: 1:8 Waga koła zamachowego: 10 kg Kontrola obciążenia: niezależna Zakres obciążenia: 1-41 Zakres regulacji mocy: 20-400 Watt regulowana kierownica Rolki transportowe Siodło żelowe Regulacja siodełka w poziomie Łożyska kulkowe Waga: 39 kg Zasilanie: 230 v, 50 Hz Max.waga użytkownika: 150 kg wymiary: 110 x 55 x 129 cm Pozostałe informacje: Gwarancja domowa 36 miesięcy Gwarancja light commercial 24 miesiące Paragon lub faktura vat Numer katalogowy: 3194 dostawa gratis Nie znalazłeś artykułu, który Cię interesuje $8255 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.Podsumowanie, czyli jaki stacjonarny rower treningowy do 5000 zł najlepszy?


Najlepszy stacjonarny rower treningowy do 5000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy stacjonarny rower treningowy do 5000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre rowery stacjonarne – Ranking listopad 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji rowerów stacjonarnych do 5000 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych stacjonarnych rowerów do treningu domowego.


Powiązania tematyczne:

 • jaki stacjonarny rower treningowy do 5000 zł opinie i efekty,
 • dobre rowery treningowe do 5000 zł cena,
 • ranking rowerów stacjonarnych do 5000 zł,
 • stacjonarny rower treningowy do 5000 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o rowerach stacjonarnych do 5000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o rowerach stacjonarnych do 5000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o rowerach stacjonarnych do 5000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki stacjonarny rower treningowy do 5000 zł najlepszy? Który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych rowerach stacjonarnych do 5000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z rowerami treningowymi do 5000 zł do domu, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie rowery treningowe do 5000 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z rowerami treningowymi do 5000 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach rowery treningowe do 5000 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *