FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking rowerów stacjonarnych do 5000 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Treningowe rowery stacjonarne / Ranking rowerów stacjonarnych do 5000 zł


Pomagamy w wyborze dobrych rowerów stacjonarnych do 5000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne wrzesień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych rowerów stacjonarnych do 5000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych stacjonarnych rowerów do treningu domowego.

Jakie rowery treningowe do 5000 zł najlepiej wybrać? Ranking wrzesień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane rowery treningowe do 5000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking rowerów stacjonarnych do 5000 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Rower spinningowy ic8 100893 | marki Schwinn ☆

Rower spinningowy ic8 100893 | marki Schwinn Najniższa Cena Online

☆ Rower spinningowy ic8 100893 | marki Schwinn - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Schwinn
 • Nazwa produktu: Rower spinningowy ic8 100893 | marki Schwinn
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rower Schwinn spinningowy Ic8 | wymiar: OS | Kolor: Szary | Taniej o 0% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, mistrzowski sklep sportowy.

☆ Kettler Rower elektromagnetyczny poziomy tour 600 (7640119481432) ☆

Kettler Rower elektromagnetyczny poziomy tour 600 (7640119481432) Najniższa Cena Online

☆ Kettler Rower elektromagnetyczny poziomy tour 600 (7640119481432) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Rower elektromagnetyczny poziomy tour 600 (7640119481432)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower treningowy KETTLER TOUR 600 to rewelacyjny wybór niezależnie od tego czy Twoim celem jest zrzucenie zbędnych kilogramów, wyrzeźbienie sylwetki, poprawa kondycji, przygotowanie się do sezonu rowerowego czy start w zawodach możesz wybrać program dopasowany do Twoich potrzeb albo go po prostu stworzyć.

  Ergometr wyekwipowany jest w indukcyjny układ hamulcowy z 2 trybami używania. Tryb AUTO umożliwia przeprowadzenie treningu automatycznego, niezależnego od prędkości. Użytkownik wybiera docelową wartość obciążenia w watach, z zakresu 25-400 W, co 5 W, a komputer samoczynnie dopasowuje opór hamowania.

  Tryb MANU zezwala na trenowanie w zależności od szybkości – użytkownik wybiera krok obciążenia, który pozostaje niezależny od częstotliwości pedałowania. Na wyświetlaczu wyświetlana jest aktualna wartość mocy w watach.

  KETTLER TOUR 600 polecany jest każdemu, komu zależy na regularnym i efektywnym treningu. W trakcie treningu można wybrać jeden z 10 programów, dobranych do zróżnicowanych stopni efektywności. Za pomocą konfiguratora można kreować nowe programy albo modyfikować już istniejące.

  Komputer treningowy pozwala także na skonfigurowanie 4 użytkowników, dzięki temu każdy z domowników będzie miał dostęp do swoich danych z ostatnich treningów. Obszerne i komfortowe siodełko FOAM posiada podwójną regulację: wysokości i odległości od kierownicy.

  poręczna kierownica ma możliwość regulacji kąta nachylenia i dobrania do wzrostu. Rower stacjonarny to jedno z podstawowych maszyn do kształtowania kondycji i sylwetki. Dobrze wpływa na pracę układu krążeniowo-oddechowego.

  Jazda na rowerku treningowym pomaga spalić zbędne kalorie i schudnąć. Może być wykorzystywany w treningu cardio, obwodowym jak i rehabilitacji. Cicha i płynna praca umożliwia trening w domu. Kółka transportowe umożliwiają wygodne przestawienie ergometru po skończonym treningu.

  Komputer treningowy Czytelny, barwny, intuicyjny w obsłudze ekran LC o wymiarach 117x86 mm wyświetla siedem najważniejszych parametrów treningu. Wyświetlane cechy: czas treningu dystans (km albo mile) zużycie energii (kcal lub kJ) tętno szybkość kadencja (obr./min) moc (w Watach) ma 10 wbudowanych programów treningowych, dzięki którym osiągalne jest dostosowanie intensywności treningu do sprawności i kondycji użytkownika.

  wbudowany konfigurator pozwala dowolnie rozbudowywać i zmieniać programy treningowe. Ergometr może być używany w dwóch trybach: TRYB AUTO (trening samoczynny – niezależny od szybkości) TRYB MANU (trening manualny – zależny od prędkości) dostępne programy treningowe (szczegółowy opis znajduje się w instrukcji obsługi komputera): szybki start Trening z wyodrębnionym celem (czas/dystans/kalorie) Trening HRC Trening na trasie o różnorodnym profilu (trasa płaska, wzgórze, góra) Regulacja oporu KETTLER TOUR 600 to indukcyjny rower z 10 kg kołem zamachowym.

  Poziom oporu można zmieniać w zakresie 25-400 watów (co 5 wat). Siodełko wielkie, wygodne siodełko FOAM posiada podwójną regulację. Osiągalna jest równocześnie zmiana wysokości siodełka jak i jego odległości od kierownicy.

  dzięki temu każdy, niezależnie od wzrostu, odnajdzie adekwatne ustawienie. Rama potężna, stalowa rama gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo podczas treningu. Obudowa wytworzona z wysokiej jakości tworzyw, stanowi wspaniałe wyciszenie indukcyjnego systemu oporu.

  Kierownica Kierownica w kształcie litery U z możliwością ustawienia w zróżnicowanych pozycjach, zezwala na dopasowanie do wzrostu i stylu jazdy. Sensory dotykowe Umieszczone na kierownicy sensory dotykowe umożliwiają pomiar tętna.

  Do treningu HRC zalecane jest stosowanie pasa na piersiowego z technologią Bluetooth (nie jest dołączony do urządzenia). Uchwyt na smartfon Uchwyt na tablet albo smartfon umożliwia wygodne umieszczenie urządzenia mobilnego w zasięgu wzroku i korzystania z dodatkowego wyświetlacza podczas treningu.

  Pedały antypoślizgowe, samopoziomujące się pedały, z regulowanymi paskami Bluetooth Zintegrowany inteligentny system Bluetooth, zezwala na korzystanie z najmocniej motywujących aplikacji przeznaczonych do treningu.

  Kompatybilny z aplikacją fitness Kinomap (subskrypcja nie jest wliczona w cenę urządzenia Google Play lub App Store). Kółka transportowe Kółka transportowe wygodny transport rowerku po treningu.

  SPECYFIKACJA wariant urządzenia: rower treningowy pionowy typ: indukcyjny Waga koła zamachowego: 10 kg Regulacja oporu: elektroniczna, 25-400 W (co 5 W) liczba programów treningowych: 10, z możliwością konfiguracji Maksymalna waga użytkownika: 150 kg Pomiary: czas, prędkość, dystans, kadencja (obr./min), tętno, kalorie, moc w watach Wyposażenie: zaawansowany komputer treningowy, uchwyt na smartfon, sensory dotykowe, kółka transportowe, uchwyty na stopy Kierownica: sportowa, dostosowywany kąt nachylenia Siodełko: ergonomiczne, regulowane w pionie i w poziomie Zasilanie: zasilacz (230V) przystępne języki MENU:7 (EN, DE, FR, IT, NL, PL, RU) wymiary po rozłożeniu (dł.

  x szer. X wys.): 119x55x137 cm Waga urządzenia: 36 kg


☆ Finnlo Rower treningowy varon xtr ii (4005251319402) ☆

Finnlo Rower treningowy varon xtr ii (4005251319402) Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Rower treningowy varon xtr ii (4005251319402) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo Rower treningowy varon xtr ii (4005251319402)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Zapraszamy do poznania się z wynikami testu roweru treningowego FINNLO VARON XTR BT w kategorii,,Best Of". Rower został przetestowany w magazynie ETM Testing. Rower treningowy FINNLO VARON XTR II Numer katalogowy: 3194 Dlaczego warto wybrać FINNLO$8253 marka FINNLO należy do niemieckiej firmy HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku.

  To jedna z najstarszych firm w Europie o tak poprawnie ugruntowanej pozycji na rynku. Dla zobrazowania tematu, modna w Polsce marka KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem producenta FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio i urządzeń siłowych, jak ponadto akcesoriów bokserskich oraz fitness.

  Filozofia FINNLO opiera się min. Na wdrażaniu do produkcji prekursorskich pomysłów i najnowszych technologii. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości sprzętów.

  Jeszce kilka lat temu przystępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie proponuje największy wybór sprzętu, od urządzeń domowych, przez mistrzowskie maszyny do zastosowania komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna marka. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od dokładnego doboru materiałów, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszystkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i obszerniejsza świadomość producenta powoduje, że FINNLO jest jednym z najlepszych na świecie dostawców sprzętu fitness i sprzętów siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Przejrzyj: www.finnlo.com.pl Zorientowany na zdrowie trening sercowo-naczyniowy z kontrolą mocy zgodnie z normą DIN-EN 957-1/5 i wygodnym, niskim wejściem.

  FINNLO Varon XTR to ergometr klasy premium - korzystając z niego poprawisz swoją kondycję i wzmocnisz układ sercowo-naczyniowy. Najróżniejsze programy komputerowe Varon XTR zmotywują Cię do regularnych ćwiczeń fitness i nie będziesz się przy nich nudził.

  Dynamiczny ruch pedałami nakręca układ sercowo-naczyniowy, dzięki temu spalisz więcej kalorii i tłuszczu. W ten sposób nie tylko zadbasz o swoje zdrowie, lecz także trenujesz dla szczupłego i poprawnie wyprofilowanego ciała.

  NOWOŚĆ: odkrywaj świat trenując na Varon i korzystając z aplikacji Kinomap zawsze chciałeś odkrywać świat$8254 Każdego dnia zmieniaj,,miejsce" treningu i przenoś się w coraz to ciekawsze miejsca na świecie - i to we własnych czterech ścianach.

  Domowe treningi fitness jeszcze nigdy nie były tak ekscytujące, różne i motywujące. Dzięki aplikacji Kinomap możesz na żywo przejechać 160 000 km tras z całego świata - dzisiaj jedziesz poprzez Central Park w Nowym Jorku, a jutro odkrywasz miasta, takie jak Paryż i Londyn.

  ładne krajobrazy i miasta czekają na Ciebie, abyś mógł je odkryć w sportowym stylu. Niech Twój trening stanie się interaktywnym wydarzeniem. Trenując na Varon XTR będziesz się mógł pochwalić następującymi osiągnięciami: Poprawa wytrzymałości i kondycji Redukcja wagi i tkanki tłuszczowej Wzmocnienie mięśni nóg i pośladków Modelowanie sylwetki i poprawa ujędrnienia ciała przejrzysty, przystępny w obsłudze komputer treningowy z kontrolą tętna i mocy i najróżniejszymi programami oporu Wszystkimi funkcjami Varon XTR steruje się przy użyciu komputera i jego przejrzystego wyświetlacza LCD z niebieskim podświetleniem.

  Stale wyświetlanych jest 9 parametrów, w tym: dystans, czas, kalorie, szybkość, częstotliwość pedałowania, moc, program treningowy, rundę 400 m i tętno. 8 profili obciążenia i 3 programy tętna adekwatną zasobność.

  Można je prosto ustawić przy pomocy przycisków prędkiego dostępu. Podajesz określoną wartość mocy albo tętna, a następnie ergometr będzie tak ustawiał opór,przekazane wartości nie zostały przekroczone. Niezależne od liczby obrotów sterowanie obciążeniem odbywa się na 41 poziomach, w zakresie od 20 do 400 watów (zgodnie z normą DIN EN 957).

  Inne funkcje premium: pomiar tętna spoczynkowego z oceną, uchwyt na smartfon / tablet i USB do ładowania. Nadzwyczajna, przyjazna dla pleców pozycja siedząca Varon XTR można kilkukrotnie regulować, co pozwala na adekwatną i przyjazną dla pleców pozycję siedzącą.

  Kierownicę i siodełko można regulować równocześnie w pionie, jak i w poziomie. Wyściełane żelowe siodło zagwarantuje wysoki komfort siedzenia nawet w trakcie dłuższych sekwencji treningowych. Żeby zapewnić płynną i cichą jazdę, Varon XTR Plus jest zaopatrzony w bezobsługowy układ hamowania indukcyjnego, skrupulatne łożyska kulkowe i koło zamachowe o wadze 10 kg.

  Główne zalety: System hamowania: elektromagnetyczny Gniazdo USB (ładowanie) Podstawka na tablet / smartfon Płynna i cicha praca układu korbowego wzmocnione łożyska jednostajna budowa potężne opory hamowania Waga koła: 10 kg Gwarancja domowa 36 miesięcy Funkcje komputera: Zakres regulacji mocy: 20-400 Watt Gniazdo USB (ładowanie) Podstawka na tablet / smartfon Wyświetlane funkcje: Dystans, Czas, prędkość, RPM, liczba kalorii, Moc Watt, Puls Pomiar pulsu poprzez pas telemetryczny (opcja) Klips na ucho Dolna i górna granica pulsu regulowana Górny limit pulsu wyrażony w procentach Pamięć do 30 treningów Zapis całkowitego czasu treningu i sesji treningowej Ustawienia wartości treningowych Programy treningowe: 15 ekran LCD: Hi Tech Blue Backlight LCD-Display ilość wyświetlanych funkcji jednocześnie: 9 Programy HRC sterowane tętnem Kontrola wytrzymałości: komputerowa informacje techniczne: System hamowania: elektromagnetyczny System napędu: pas klinowy Przełożenie: 1:8 Waga koła zamachowego: 10 kg Kontrola obciążenia: niezależna Zakres obciążenia: 1-41 Zakres regulacji mocy: 20-400 Watt regulowana kierownica Rolki transportowe Siodło żelowe Regulacja siodełka w poziomie Łożyska kulkowe Waga: 39 kg Zasilanie: 230 v, 50 Hz Max.waga użytkownika: 150 kg wymiary: 110 x 55 x 129 cm Pozostałe dane: Gwarancja domowa 36 miesięcy Gwarancja light commercial 24 miesiące Paragon lub faktura vat Numer katalogowy: 3194 przesyłka gratis Nie znalazłeś produktu, który Cię interesuje $8255 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.


☆ Insportline Profesjonalny spinningowy rower treningowy incondi s800i (8596084100689) ☆

Insportline Profesjonalny spinningowy rower treningowy incondi s800i (8596084100689) Najniższa Cena Online

☆ Insportline Profesjonalny spinningowy rower treningowy incondi s800i (8596084100689) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: inSPORTline
 • Nazwa produktu: Insportline Profesjonalny spinningowy rower treningowy incondi s800i (8596084100689)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Szukasz profesjonalnego roweru pierwszej klasy z pełnym elektronicznym sterowaniem i wieloma funkcjami? koniecznie musisz wypróbować inSPORTline inCondi S800i! Trenażer jest wspaniale przypasowany do najcięższego treningu. Koło zamachowe o wyjątkowo znacznej masie 20 kg znajduje się z tyłu ramy, co idealnie równoważy rower i gwarantuje mu stabilność. Dzięki magnetycznemu układowi hamulcowemu maszyna jest ponadto wyjątkowo cicha, a przełączanie między poziomami obciążenia jest wyjątkowo płynne. Możesz wygodnie regulować siodełko i kierownicę stosownie do swojej postury, zarówno w pionie, jak i w poziomie. W dodatku uchwyty pokryte są miękką pianką.

  Podobnie jak wszystkie trenażery inCondi, S800i może zespajać się ze smartfonem lub tabletem przy pomocy aplikacji. Możesz na przykład uzyskać dostęp do treningów interwałowych albo tras wirtualnych według mapy. Dzięki aplikacji możesz ponadto przechowywać wszystkie informacje treningowe, a następnie analizować długoterminową efektywność. Dodatkowo na samym wyświetlaczu przystępnych jest kilka trybów treningu, więc nie będziesz się nudzić!


  zrównoważona podstawa o obfitej nośności

  Koło zamachowe jest kluczowym elementem każdego roweru. W rowerze InSPORTline inCondi S800i znajduje się z tyłu maszyny, co pomaga w zrównoważeniu i bardziej autentycznej symulacji jazdy. W dodatku koło zamachowe waży 20 kg, co oprócz ustawienia naprawdę wysokiego oporu, gwarantuje maksymalną płynną i cichą pracę!  Rozgość się

  Aby naprawdę prawidłowo trenować na rowerze, musisz zająć właściwą pozycję i oczywiście Ci trzeba adekwatnej ramy. W tym modelu możesz dowolnie regulować wysokość siedziska i kierownicy. Możesz na dodatek poruszać się do przodu albo do tyłu,dopasować proporcje ciała.

  Programy niestandardowe

  Obciążenie jest kontrolowane elektronicznie przy pomocy komputera. Proponuje 12 zaprogramowanych programów, w zależności od poziomu trudności (dla początkujących, progresywnych, profesjonalistów), a także specjalny program do określania docelowego tętna. Wreszcie, istnieje ponadto program dla oceny kondycji (Recovery).

  Wybierz się na wycieczkę po świecie

  W aplikacji możesz ustawić dowolną trasę na świecie na mapie! na dodatek obciążenie roweru treningowego podąża za ukształtowaniem terenu, przez co doświadczenie jest jeszcze bardziej autentyczne. Aplikacja oferuje ponadto kontrolę funkcji trenażera bezpośrednio ze smartfonu albo tabletu oraz tworzenie kopii zapasowych informacji treningowych i możliwość korzystania z programów interwałowych.  Programy i funkcje aplikacji iC+ Training:

  • prędki start
  • Funkcja pauzy
  • Constant Power Training - Ustaw docelowy czas, dystans i obroty na minutę
  • Trening interwałowy
  • Map My Route - jednostkowe ćwiczenie według dowolnej trasy na mapie (Google / Apple Maps)
  • Ręczne ustawienie własnego treningu według celów (dystans, kalorie, czas, tętno i inne)
  • Wybierz zaprogramowane programy
  • wybór trybu treningu (maraton, utrata masy ciała, trening wybuchowy)
  • Możliwość udostępniania wyników na Facebooku i Twitterze
  • przechowywanie statystyk treningów


  oczekiwania systemowe aplikacji iC+ Training:

  • Apple iOS: OS 10.0 i nowsze, kompatybilny z iPhone'em i iPadem
  • Android: OS w wersji 5.0+ (Lollipop)
  • wcześniej przetestuj kompatybilność aplikacji z urządzeniem przenośnym
  • do poprawnego działania aplikacji należy włączyć Wi-Fi, Bluetooth i GPS, a także wszystkie uprawnienia wymagane przez aplikacje; sparuj z urządzeniem tylko w aplikacji, a nie w ustawieniach Bluetooth urządzenia mobilnego
  • inSPORTline nie jest twórcą wymienionych aplikacji i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy lub niekompatybilność aplikacji (w przypadku problemów ochoczo pomożemy)


  Kluczowe cechy:

  • mistrzowski trenażer, elektronicznie sterowany
  • Połącz się z iC+ Training (Android / iOS) przez Bluetooth
  • Możliwość połaczenia z aplikacją Kinomap (Android 5.0+ / iOS 9.0+) - aplikacja jest płatna
  • Cicha praca dzięki magnetycznemu układowi hamulcowemu
  • Pedały SPD (możliwość połączenia stopy z pedałem, tak by stopa nie tylko naciskała, lecz też podwyższała pedał).
  • Pionowe i poziome ustawienie siodełka i kierownicy
  • perfekcyjnie wyważona rama z konkretnym kołem zamachowym
  • Program ręczny
  • 14 programów (4x dla początkujących, 4x dla zaawansowanych, 4x dla profesjonalistów, 1x program kardio z ustawieniem docelowego tętna, 1x program Recovery)
  • wyświetlacz przedstawia: czas, prędkość, dystans, kalorie, tętno, obr / min

  Opis technologiczny:


☆ Rower powietrzny airdyne ad6i 100324 | marki Schwinn ☆

Rower powietrzny airdyne ad6i 100324 | marki Schwinn Najniższa Cena Online

☆ Rower powietrzny airdyne ad6i 100324 | marki Schwinn - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Schwinn
 • Nazwa produktu: Rower powietrzny airdyne ad6i 100324 | marki Schwinn
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rower Schwinn powietrzny Airdyne Ad6I | rozmiar: OS | Kolor: Szary | Taniej o 0% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, fachowy sklep sportowy.

☆ Toorx Rower spiningowy srx-evolve ☆

Toorx Rower spiningowy srx-evolve Najniższa Cena Online

☆ Toorx Rower spiningowy srx-evolve - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Toorx
 • Nazwa produktu: Toorx Rower spiningowy srx-evolve
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

☆ Rower spiningowy FINNLO SPEEDBIKE CRT ☆

Rower spiningowy FINNLO SPEEDBIKE CRT Najniższa Cena Online

☆ Rower spiningowy FINNLO SPEEDBIKE CRT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Rower spiningowy FINNLO SPEEDBIKE CRT
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rower
  • wymiary: 128 x 55 x 125 cm
  • Maks. Waga użytkownika: 150 kg
  • Waga: 67 kg
  • Waga koła zamachowego: 25 kg
  • Przełożenie: 1:3
  • System oporu: mechaniczny
  • System napędu: pas klinowy
  • usztywnione łożyska kulkowe
  • Ostre koło
  • Kontrola oporu: zależna
  • Zakres oporu: bezstopniowy manualny
  • Zasilanie: baterie
  • Bidon
  • Regulacja kierownicy: w pionie i w poziomie
  • Regulacja siodełka: w pionie, w poziomie, nachylenie
  • Siodełko Selle Royal
  • Rolki transportowe
  • Pedały SPD
  • Gwarancja domowa: 3 lata
  Komputer
  • wyświetlacz LCD
  • Funkcje: dystans, czas, szybkość, RPM
  • Pomiar pulsu poprzez pas telemetryczny (opcjonalnie)
  • Górna granica pulsu regulowana
  • Regulacja ustawień parametrów
  • liczba funkcji wyświetlanych jednocześnie: 2
  • Regulacja obciążenie: manualna

  Rower spinningowy Finnlo asygnowany do aktywnych treningów w warunkach domowych. Konkretna i mocna kompozycja daje pewność i gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo podczas treningów niezależnie od ich intensywności. Koło zamachowe roweru waży 25 kg i gwarantuje niepowtarzalną płynność jazdy, a bezstopniowa regulacja oporu umożliwia staranne zarządzanie obciążeniem. Rower posiada tzw.,,ostre koło'' bez wolnobiegu, co pomaga zwalczyć pokusę zatrzymania się na odpoczynek, dlatego każdy trening jest wykonywany w 100%.

  Siodełko z możliwością ustawienia kąta nachylenia i regulacją w pionie i w poziomie oraz dostosowywana kierownica pozwalają na przyjęcie poprawnej pozycji do ćwiczeń. Kółka transportowe, a także stopki umieszczone na podstawie usprawniają przemieszczanie urządzenia i pozwalają go precyzyjnie wypoziomować na nierównym podłożu. Komputer z wyświetlaczem LCD wyświetla 2 funkcje równocześnie, daje jeszcze możliwość dostosowywania górnej granicy tętna. DOkonuje pomiaru dystansu, szybkości, obrotów na minutę oraz liczy czas ćwiczeń.


  Rowery spinningowe Finnlo

  Rowery spinningowe Finnlo są znakomicie dopasowane do częstych i dynamicznych treningów. Ich głównym celem jest poprawa wydolności, szybka redukcja tkanki tłuszczowej i modelowanie sylwetki, dlatego są rekomendowane nie tylko dla ambitnych pasjonatów jazdy na rowerze. Oferta Finnlo obejmuje rowery asygnowane do wykorzystania w warunkach domowych, a także fachowe urządzenia do używania komercyjnego w obiektach takich jak siłownie, kluby fitness, jednostki wojskowe, policyjne itp.

  mocna rama z szeroką podstawą i masywna kompozycja każdego modelu Finnllo zapewnia stabilność, a także bezpieczne i konkretne podparcie także podczas jazdy na stojąco, energicznych interwałów i jazdy z dużym obciążeniem. Koła zamachowe rowerów Finnlo pozwalają stwarzać opór, który bez trudu spełni oczekiwania jednocześnie amatorów treningów domowych, jak i osób progresywnych pragnących utrzymać wysoki poziom kondycji. Bezstopniowy zakres obciążenia umożliwia jego skrupulatny dobór. Regulacje wielopozycyjnej kierownicy i siodełka ułatwia przyjęcie dobrej i najwygodniejszej pozycji do ćwiczeń. Pedały większości modeli są dwustronne - z jednej to SPD, z drugiej zaś posiadają koszyki na buty.


  Finnlo

  Finnlo jest marką premium i należy do producenta Hammer Sport AG z Niemiec, głęboko zakorzenionej w tworzeniu, sprzedaży i dystrybucji wyrobów sportowych od ponad 100 lat. Popularność marki na rynku europejskim jest na wysokim poziomie, a znakiem rozpoznawczym jest atrakcyjny design, a także najwyższa jakość wykonania i precyzyjne wykończenia. Patenty wprowadzane na rynek przez Finnlo są nagradzane i doceniane w testach i prestiżowych czasopismach m.in. Nagroda Men'sHealth w teście atlasów dla modelu opartego na przełomowej technologii TNT oporu azotowych siłowników – BioForce.

  Asortyment Finnlo jest asygnowany do wykorzystania w warunkach domowych i do zastosowań mistrzowskich w siłowniach i klubach fitness. Oferta Finnlo rozwijana jest dwutorowo – w kierunku sprzętu do treningu fitness (bieżnie, rowerki, orbitreki, wioślarze) i w kierunku ciężkiego sprzętu siłowego (atlasy, ławki, bramy, hantle systemowe). Każdy, kto szuka rowerka lub orbitreka z najwyższej półki powinien zwrócić uwagę właśnie na Finnlo. Są to urządzenia, dzięki którym trening w mieszkaniu lub domowej siłowni będzie stał na profesjonalnym poziomie.


  produkt
  marka
  Kod producenta
  3203
  EAN
  4005251320309
  informacje podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  rodzaj
  Spinningowe
  System hamowania
  Mechaniczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  25
  Nośność [kg]
  Brak danych
  Waga [kg]
  67
  Wyposażenie
  Komputer
  Uchwyt na bidon
  wyświetlacz LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Pomiar szybkości
  Maksymalna waga użytkownika [kg]
  150

☆ Rower spinningowy indoor cycle 7.0 ic-22 marki Horizon ☆

Rower spinningowy indoor cycle 7.0 ic-22 marki Horizon Najniższa Cena Online

☆ Rower spinningowy indoor cycle 7.0 ic-22 marki Horizon - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon
 • Nazwa produktu: Rower spinningowy indoor cycle 7.0 ic-22 marki Horizon
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Realizuj w domu wydajny i motywujący trening cardio na rowerze sportowym Horizon 7.0 IC. Dzięki innowacyjnej funkcjom, a także łączności Rower Horizon 7.0 IC Indoor Cycle zagwarantuje, iż twoja domowa sesja treningowa będzie równie intensywna i motywująca jak zajęcia treningowe w klubie fitness....

☆ Proform Rower spinningowy tdf cbc (0043619527568) ☆

Proform Rower spinningowy tdf cbc (0043619527568) Najniższa Cena Online

☆ Proform Rower spinningowy tdf cbc (0043619527568) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ProForm
 • Nazwa produktu: Proform Rower spinningowy tdf cbc (0043619527568)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower spinningowy TDF CBC to wspaniały sprzęt asygnowany do treningu kolarskiego. Wyposażony został we wszystkie właściwości i funkcje potrzebne do przeprowadzenia mistrzowskiego treningu kolarskiego.

  KLAWISZE prędkiEGO DOSTĘPU: przystosuj poziom oporu, a także nachylenie za pomocą jednego przycisku. Jest on umiejscowiony w zasięgu ręki użytkownika, by jeszcze swobodniej kontrolować przebieg treningu i możliwość zmiany ustawień.

  PROGRAMY TRENINGOWE: Z członkostwem iFit uzyskujemy dostęp do ponad 11 000 video treningów z trenerami personalnymi. IFit daje Ci możliwość bezpłatnego przetestowania wszystkich funkcji platformy poprzez 30 dni.

  PÓŁKA NA TABLET: Na obfitej półce zmieści się większość charakterystycznych modeli tabletów. Dzięki czemu Twój trener iFit będzie bliżej Ciebie. REGULACJA WYSOKOŚCI KIEROWNICY: Możesz prosto regulować wysokość kierownicy tak,scalić ją do swego wzrostu.

  Wszystko to przy pomocy pokrętła umieszczonego z przodu roweru. SIODEŁKO: szerokie i miękkie siodełko zapewnia wygodny trening. Siodełko jest dostosowywane w pionie i poziomie, co zezwala na wyśmienite dostosowanie dla osób niskich i wysokich.

  KOŁO ZAMACHOWE: Koło zamachowe o wadze 10 kg gwarantuje płynny i zrównoważony ruch a trening staje się miły i efektywny. PEDAŁY: Wyprofilowane, antypoślizgowe pedały z regulowanymi paskami bezpieczeństwa to gwarancja bezpieczeństwa i wygody w czasie treningu.

  UCHWYT NA BIDON: Nawadnianie organizmu w trakcie treningu jest konieczne, dlatego też dwa uchwyty na bidon znajdują się w zasięgu ręki użytkownika, żeby w każdym momencie treningu można było po nie sięgnąć.

  KÓŁKA TRANSPORTOWE: Przemieszczaj swój rower bez najmniejszego problemu. Dzięki kółkom transportowym umieszczonym z przodu roweru, transport jest nadzwyczaj nieskomplikowany. MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA: konkretna budowa roweru asygnowana jest dla użytkowników o masie ciała nieprzekraczającej 115 kg.

  dane technicznE: Opór: 16 stopni oporu magnetycznego Waga koła zamachowego: 10 kg Siodełko: wyprofilowane, z możliwością regulacji poziomej i pionowej Kierownica: wyprofilowana, zezwala na dużo rodzajów chwytów, z warstwą antypoślizgową Dodatki: uchwyt na bidon, kółka transportowe, stopki poziomujące rozmiary sprzętu: 145 x 56 x 127 cm (dł.

  x szer. X wys.) wymiary siodełka: 26 x 15 cm Odległość pomiędzy siodełkiem a pedałami (min-max): 56 - 78,9 cm Waga sprzętu: 43 kg Maksymalna waga użytkownika: 115 kg Przeznaczenie: użytek domowy Gwarancja: 2 lata BIEGAJ PO CAŁYM ŚWIECIE!

  - CZŁONKOSTWO IFIT(R): iFit daje możliwość skorzystania z ponad 11 000 przeróżnych programów treningowych nagranych w jakości HD. Każdy trening prowadzony jest przez trenera personalnego, a regulacja prędkości czy nachylenie regulowane jest samoczynnie w zależności od wybranej trasy biegowej.

  iFit daje Ci możliwość darmowego przetestowania wszelkich funkcji platformy poprzez 30 dni. Po upływie tego czasu należy wykupić przedłużenie dostępu w wersji Family albo Individual, aby nadal radować się nieograniczoną ilością treningów.

  iFit to obecnie najprężniej rozwijająca się platforma fitness na świecie. Na dzień dzisiejszy treningi prowadzi ponad 200 certyfikowanych trenerów z całego świata, a biblioteka ma blisko 11 tysięcy filmów nagranych w jakości HD.

  Regulacja prędkości sprzętu czy nachylenie regulowane jest automatycznie w zależności od wybranej trasy. Treningi podzielone są na różne rodzaje aktywności: chodzenie, bieganie, wspinaczka, marszobiegi, jazda na rowerze, wioślarstwo, ćwiczenia eliptyczne, ogólnorozwojowe, jogę i inne aktywności.

  Każdy z treningów prowadzony jest poprzez mistrzowskiego trenera, który na bieżąco instruuje jak wykonywać ćwiczenie, opowiada także atrakcyjne historie o miejscu w którym się znajduje oraz motywuje do dawania z siebie 100%.

  Biblioteka treningów jest rozbudowana i duża a przefiltrowanie ich łatwe i instynktowne. W poszukiwaniu doskonałego zestawu ćwiczeń możesz ustawić ulubionego trenera, miejsce w którym chcesz trenować, wariant treningu czas czy jego intensywność.

  wykonany trening możesz oznaczyć jako ulubiony, dodać do kalendarza i ocenić. Na karcie treningu wynajdziesz ponadto opis miejsca, profil trasy (diagram wzniesień) i orientacyjne tempo z jakim trener będzie poruszał się w trakcie trwania ćwiczeń.

  Lista funkcji jest stale poszerzana i udoskonalana. Jeżeli posiadasz pas do pomiaru tętna na klatkę piersiową lub na rękę w technologii Bluetooth to możesz zastosować go do treningu iFit. W najnowszej aktualizacji wprowadzono opcję Active Pulse HR Training.

  Oznacza to, iż bieżnia czy rower samoczynnie wynajdzie Twoje urządzenie pomiarowe i zespoi trening tak, abyś znajdował się w stosownej strefie tętna. Dobranie treningu to zarówno spadek lub wzrost prędkości jak i nachylenia urządzenia które to obsługuje.

  w wyniku czego, ten sam trening będzie bardziej wymagający dla osoby z lepsza kondycją fizyczną albo łatwiejszy dla osoby mniej wytrenowanej. W trakcie trwania treningu z prawej strony wyświetlacza pojawia się tablica uczestników Leaderboard w którym wyświetlani są inni uczestnicy biorący udział w biegu.

  Na bieżąco możesz obserwować jak pniesz się w górę i zdobywasz kolejne miejsce w wyścigu. Poczuj się jak zawodnik i zmotywuj do pokonywania kolejnych użytkowników. IFit to społeczność ludzi, którzy posiadają wspólny cel: zdrowe i aktywne życie.

  iFit aktywnie wyszykuje różne sposoby aby nas skutecznie Cię motywować do ruchu. Jednym z nich jest motywowanie społeczności do Wyzwań, za których ukończenie uzyskujesz odznaki. Za każdym razem, kiedy uda Ci się ukończyć wyzwanie otrzymasz wiadomość z gratulacjami i przydatnymi wskazówkami dotyczącymi treningów i mocną dawkę motywacji.

  dodatkowo za ukończenie wyzwań użytkownik może otrzymać atrakcyjne nagrody, przykładowo: 100 treningów - wyjątkowa koszulka iFIT 200 treningów - darmowy miesiąc treningów dodany do Twojego konta 300 treningów -flaga iFIT 400 treningów - karta podarunkowa do sklepu iFIT o wartości 100$ 500 treningów - wyjątkowa bluza iFIT i udział w losowaniu wycieczki do studio iFIT w Utah W iFit możesz uruchomić Playlistę, która będzie Ci towarzyszyć w trakcie ćwiczeń.

  Użytkownicy mają dostęp do kilku list, począwszy od energetycznej, motywującej do kardio i ćwiczeń siłowych poprzez rock, do spokojnej i stonowanej muzyki wspaniałej do medytacji i jogi czy rozciągania, aby pomóc Ci skoncentrować się i rozluźnić.

  Każdy Twój trening jest kopalnią wiedzy. Statystyki możesz podglądać zarówno podczas jak i po zakończeniu ćwiczeń. Na bieżąco widzisz jaki procent trasy pokonałeś, czas, tempo czy szacowane spalanie kalorii.

  dzięki czemu możesz analizować i poprawiać swoje wyniki. Ważne, aby użytkownik posiadał dostęp do Internetu. Tylko dzięki aktywnemu połączeniu sprzętu z siecią wifi będzie można korzystać z treningów iFit.

  Jeżeli połączenie będzie nieaktywne, użytkownik będzie mógł korzystać jedynie z trybu manualnego. PROGRAMY TRENINGOWE - WERSJA Z AKTYWNYM CZŁONKOSTWEM: Z aktywnym członkostwem iFit dostępne jest ponad 11 000 treningów.

  Podobnie jak w wersji podstawowej mamy możliwość korzystania z treningów w przeróżnych kategoriach, jednak ilość programów, długość trwania i ich obfitość jest bezapelacyjnie pokaźniejsza. Każdy z treningów (z wyjątkiem trybu manualnego oraz projektowanego poprzez użytkownika na mapie) prowadzony jest przez trenera, który instruuje jak biegać, lub jakiej techniki używać w trakcie wykonywania ćwiczeń.

  TRENINGI W TERENIE: Treningi podzielone są na różnorodne warianty aktywności: chodzenie, bieganie, marszobiegi, jazdę na rowerze, ćwiczenia eliptyczne oraz ćwiczenia ogólnorozwojowe poza zakupionym sprzętem.

  Użytkownik może wybierać z kategorii takich jak: kolekcja treningów (długi odcinek podzielony na krótsze filmy), ćwiczenie prędkości, utrata wagi, interwały, solidność. W trakcie biegu z trenerem, na bieżąco nakłania on do dalszego trenowania oraz opowiada historię i ciekawostki danego regionu.

  Cały czas instruuje nas jak biegać, na co uważać, jakiej techniki biegu używać w zależności od ukształtowania terenu. Bieżnia sama dostosowuje prędkość i nachylenie zgodnie z trasą po której biegniemy, możemy jednak cały czas ją przystosowywać (zmniejszać albo powiększać wartości) według naszego uznania.

  SPALANIE KALORII (CALORIE BURN): Głównymi założeniami programów jest stopniowanie wysokości i prędkości w celu maksymalizacji spalanych kalorii. Programy zakładają podbiegi przy maksymalnej wartości nachylenia.

  ZMIANA NACHYLENIA (INCLINE): Treningi rodzaju Incline to ćwiczenie podbiegów albo inaczej trening z nachyleniem. Program znamionuje się dużą zmiennością (od ujemnych po maksymalną wartość) i częstotliwością zmian wysokości.

  Celem treningu jest rozszerzenie pułapu tlenowego i ułatwienie biegania na najróżniejszym terenie. STUDIO CLASSES(TM): Dzięki tym treningom użytkownik ma możliwość uczestniczyć w zajęciach grupowych u siebie w domu.

  Trenerzy wraz z innymi uczestnikami wykonują różnorodne ćwiczenia i zadania na mocnych sprzętach. TRENINGI SIŁOWE: Trener pomaga wykonać sprawny trening siłowy. Wybrać można ćwiczenia na górne lub dolne partie ciała, brzuch, i całość.

  REGENERACJA: pakiet treningów, które wspomagają proces regeneracji organizmu. Użytkownik może wybierać spośród jogi, ćwiczeń rozciągających i udoskonalających mobilność, a także spacerów lub biegów regenerujących.

  INTERNATIONAL: Zbiór treningów dostępnych w języku chińskim, włoskim, hiszpańskim i francuskim. TRENINGI NA MAPIE: W wersji z aktywnym członkostwem iFit możemy sami wybrać miejsca, które znamy lub chcielibyśmy odwiedzić.

  Dodatkowym atutem programów z mapami jest możliwość obserwacji naszego biegu na mapie, widoku satelitarnym lub zdjęciach Google Street View. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży.

  Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Rower spinningowy Horizon Fitness 7.0 IC+ ☆

Rower spinningowy Horizon Fitness 7.0 IC+ Najniższa Cena Online

☆ Rower spinningowy Horizon Fitness 7.0 IC+ - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon
 • Nazwa produktu: Rower spinningowy Horizon Fitness 7.0 IC+
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Przynieś do domu studio z zaawansowaną łączność naszego 7.0 IC Rower stacjonarny. Wystarczy sparować telefon lub tablet przez Bluetooth i dotrzymuj kroku Twoje ulubione zajęcia rowerowe z wykorzystaniem 50 elektronicznie sterowanych poziomów oporu. Dodatki obejmują podwójny uchwyt na butelkę z wodą by zapewnić nawodnienie i wpinane pedały dla bezpiecznej i wygodnej jazdy. WYKONAJ KAŻDĄ JAZDĘ NOWA REWOLUCJA Zintegrowany detektor kadencji Bluetooth w naszych rowerach stacjonarnych z linii Studio zapewnią precyzyjny pomiar obrotów i wysyła dane w czasie rzeczywistym do Zone i inne zgodne aplikacje treningowe lub wyświetlacze. Dzięki temu porównywanie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek swoją wydajność do poprzednich przejażdżek jako dążysz do nowego rekordu osobistego. FUNKCJE Numer modelu 7.0IC-22 Kierownica dostosowywana w pionie i poziomie Pedały Wymienne dwustronne pedały z Klatki i klipsy do pedałów Siodło w stylu szosowym Regulacja siedzenia w pionie i poziomie Dodatki Tryb oszczędzania energii, transport w stylu Rollerblade Koła, Podwójne uchwyty na butelki, Stojak na tablet/do czytania KONSOLA wyświetlacz LCD z podświetleniem 75 x 47 mm (standard) niepodatność na sprzężenie zwrotne treningu, rytm, tętno, czas, dystans, Kalorie, prędkość Programy Ręczny, Dystans, Kalorie, Odchudzanie, Interwały Rozrywka Zgodność z modnymi aplikacjami fitness Śledzenie treningu Bluetooth 4.0 FTMS Tętno Bluetooth HR SYSTEM OPORU Hamulec magnetyczny EBC z systemem oporu Adapter zapotrzebowania na moc poziomy oporu 50 poziomów, 0 – 100 dostosowywane elektronicznie SPECYFIKACJA technicznA Napęd pasowy układu napędowego rozmiary złożone (dł. X szer. X wys.) 120 x 53 x 120 cm / 47" x 21" x 47" Waga artykułu 39 kg / 87 funtów. Maksymalna waga użytkownika 136 kg / 300 funtów


Podobne zestawienia:


Najtańsze rowery treningowe do 5000 zł – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze rowery treningowe do 5000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich rowerów stacjonarnych do 5000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Rower treningowy do domu valdosa marki Insportline ☆

Rower treningowy do domu valdosa marki Insportline Najniższa Cena Online

☆ Rower treningowy do domu valdosa marki Insportline - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: inSPORTline
 • Nazwa produktu: Rower treningowy do domu valdosa marki Insportline
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower treningowy inSPORTline Valdosa jest wspaniałym przykładem połączenia stylowego i ergonomicznego designu, bezusterkowości i wysokiej funkcjonalności. Nie znajdziesz lepszego roweru treningowego do użytku domowego. Ekspresowo z nim kształtujesz sylwetkę, tracisz zbędne kilogramy i wzmacniasz mięśnie nóg. Wszystko w zaciszu własnego domu. Będziesz cieszyć się maksymalnym komfortem nawet w trakcie ćwiczeń. Ustaw duże siodło poziomo i pionowo,skonsolidować je do swoich potrzeb. Dzięki uchwytowi na butelkę utrzymanie reżimu picia w trakcie treningu nie będzie najmniejszym problemem. Odległość między pedałami wynosi tylko 17 cm. Gwarantuje to nadzwyczajną ergonomię ruchu, pedałowanie odbywa się jak na prawdziwym rowerze.

  Kolejną zaletą roweru treningowego inSPORTline Valdosa jest jego trwałość. Waży 46,5 kg i jest nad wyraz stabilny w trakcie ćwiczeń. Dzięki niskiemu i przestronnemu wejściu prawie nie ma zapotrzebowania podnosić stopy, co czyni go świetnym dla osób starszych i osób z ograniczeniami ruchowymi. Obsługa jest nieskomplikowana, a wyraźny spory ekran LCD wyświetla wszystkie potrzebne informacje. Możesz wybrać jeden z 12 wstępnie ustawionych programów, program HRC, który samoczynnie dostosowuje obciążenie, aby trening był jak najbardziej efektywny, albo program WATT, żeby utrzymać moc przez cały czas treningu. Możesz także skonfigurować i zapisać własny program. Magnetyczny układ hamulcowy zapewnia maksymalną ciszę i możesz pilnować swoje tętno za pomocą uchwytów albo czujników pasa piersiowego (brak w komplecie).  potężna i przemyślana budowa

  Wysoka jakość wykonania i potężna rama zapewniają wysoką stabilność i nośność do 130 kg. Budowa jest nie tylko solidna, lecz także sprytnie zaprojektowana. Wejście kilka centymetrów nad ziemią pozwala ćwiczyć osobom starszym albo niepełnosprawnym ruchowo. Odległość pomiędzy pedałami wynosi tylko 17 cm. Ruch jest więc bardzo naturalny i podobny do pedałowania na prawdziwym rowerze.
  komfortowe i dostosowywane siodło

  duże siodło jest wyjątkowo komfortowe, dzięki temu możesz wytrzymać długie sesje treningowe bez nieprzyjemnego nacisku. Możesz dostosować wysokość siedziska i odległość od kierownicy do własnych potrzeb. Każdy może znaleźć wygodną pozycję.

  genialny program dla każdego

  Możesz wybierać z szerokiej gamy programów. Rower treningowy InSPORTline Valdosa oferuje 12 programów predefiniowanych lub HRC, które automatycznie zmieniają obciążenie, dzięki czemu masz za każdym razem optymalne tętno do spalania tłuszczu. Oczywiście możesz ustawić własny program starannie według własnych wymagań.
  praktyczne dodatki

  Oczywiście myślimy również o komforcie użytkownika. Na ramie wynajdziesz uchwyt na butelkę, który pomoże utrzymać nawodnienie organizmu. Uchwyty pozwalają na kilka opcji chwytu, a obciążenie można prosto regulować za pomocą przycisków pod wyświetlaczem. Pomimo obszerniejszej masy maszyny można ją łatwo przemieszczać w zależności od potrzeb dzięki kółkom transportowym.

  Kluczowe parametry:

  • jednostajny rower stacjonarny do wykorzystania domowego
  • nad wyraz cicha praca
  • wygodne regulowane siodło (w pionie i w poziomie)
  • Niskie i przestronne wejście odpowiednie na dodatek dla osób starszych i osób z ograniczeniami ruchowymi
  • prawidłowo zorganizowany wyświetlacz i bogate oprogramowanie
  • Odbiornik sygnału pasa piersiowego 5 kHz
  • Program HRC: urządzenie zwiększa lub ogranicza obciążenie, dzięki czemu użytkownik jest zawsze w stosownej strefie tętna
  • Program WATT: maszyna powiększa albo ogranicza obciążenie, aby użytkownik wykonał ustawioną moc (na przykład zwiększa obciążenie, zmniejszając kadencję pedału)
  • Program Recovery: test orientacyjny, który ocenia Twoją kondycję po treningu
  • Komputer wyświetla: spalone kalorie, szybkość, obr./min, czas, dystans, moc w watach, tętno

  Opis techniczny:


☆ Rower stacjonarny poziomy Comfort Motion BT Hammer (4005251485800) ☆

Rower stacjonarny poziomy Comfort Motion BT Hammer (4005251485800) Najniższa Cena Online

☆ Rower stacjonarny poziomy Comfort Motion BT Hammer (4005251485800) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Rower stacjonarny poziomy Comfort Motion BT Hammer (4005251485800)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower poziomy HAMMER COMFORT MOTION BT Nr katalogowy: 4858 Rower treningowy Cardio Motion BT producenta HAMMER Trening sercowo-naczyniowy bez wysiłku - od początkującego do profesjonalisty Twój nowy trenażer kardio: komfortowy i prosty Sprytne szczegóły dla ulepszonego treningu Czy szukasz ergometru o wysokiej jakości, wyjątkowo stabilnego, komfortowego, z niskim wejściem na komfortowe siedzenie, który został wyposażony w automatyczne programy fitness$138 Życzysz sobie jeszcze przejrzystej, jasnej i nietrudnej obsługi komputera$139 Oto on - Cardio Motion BT to nadzwyczajny dobór dla Ciebie!

  technika Twojego Cardio Motion BT przeszła pomyślnie test wytrzymałościowy obejmujący ponad 100 000 obrotów. Dzięki czemu możemy posiadać pewność, że Twój ergometr będzie Ci służył poprzez długie lata. Wszystkie zamontowane komponenty, takie jak łożyska kulkowe i elektronika są najwyższej jakości i są dedykowane do intensywnego wykorzystywania.

  miły trening wytrzymałościowy z oporem już od 10 watów! Pełna szerokość zakresu mocy 10-350 Watt Twój nowy ergometr Cardio Motion BT pozwala trenować z minimalną mocą 10 watów! idealny dla osób starszych i do ćwiczeń po kontuzjach sportowych lub do powolnego rozszerzania obciążenia na treningu.

  dobór należy do Ciebie: niskie obciążenie początkowe 10 watów, czy wyzwanie sportowe o mocy 350 watów - Cardio Motion BT pasuje do każdego celu treningowego. Jesteś taki wysportowany$140 W zestawie samoczynny test efektywnościowy Przetestuj się.

  Zmierz tętno po treningu. Im szybciej tętno spadnie, tym jesteś efektywniejszy. Ocenę w zakresie 1-6 wystawi Ci komputer Twojego Cardio Motion BT. Twoim celem powinna być coraz lepsza nota z treningu na trening.

  przejrzysty, znaczny i przychylny dla oka ekran komputera Dziecinnie prosty w obsłudze Monitor ergometru premium jest przejrzysty i przystępny w obsłudze. Już nie musisz czytać skomplikowanych instrukcji.

  Menu jest oczywiste i przystępne do zrozumienia dla wszelkich grup wiekowych.,,Naciśnij-Przekręć-Trenuj" - takie to proste, a tym samym trening bez stresu. Ekran LCD o wysokiej rozdzielczości z przyjaznym dla oka niebieskim podświetleniem przedstawia wyraźnie wszystkie ważne informacje treningowe.

  Trening 2.0 Z 5,5-calowym monitorem albo smartfonem / tabletem Konsola multimedialna nowego ergometru Cardio Motion BT daje wybór: konwencjonalny sposób wyświetlania danych treningowych przy pomocy zintegrowanego ekranu LCD (wyświetlanie: profili wzgórz i dolin, prędkości, czasu, przebytego dystansu, liczby spalonych kalorii, tętna, tkanki tłuszczowej, BMI i test skuteczności) lub za pomocą smartfonu lub tabletu.

  Trening możesz kontrolować wygodnie przy pomocy jednej z aplikacji fitness, a dzięki wbudowanemu portowi USB, smartfon albo tablet będą się automatycznie ładowały w trakcie treningu - zawsze pełna gotowość!

  Przejedź rozmaite trasy, ciesz się ulubioną muzyką lub obejrzyj ekscytujący film. Ty nabierasz formy, a czas upłynie ekspresowo. Dane treningowe można zapisać, a także porównać i udokumentować. Treningi fitness we własnych czterech ścianach jeszcze nigdy nie były tak ekscytujące, różnorodne i motywujące.

  Aplikacja Kinomap zagwarantuje wyjątkowo realistyczne wrażenia z,,jazdy na żywo": przy jeździe,,w górę" opór jest samoczynnie powiększany i samoczynnie redukowany podczas zjazdów. Opcjonalnie dostępne są także wydarzenia KinoMap na żywo dla fitnessu w grupach, wyścigi, zawody i nagrody.

  Bezproblemowe wejście i komfortowe siedzenie praktycznie przemyślane Rozpoczęcie treningu z nowym ergometrem Cardio Motion BT jest przyjemnie nietrudne. W przeciwieństwie do ergometrów z wysokimi obudowami tutaj dość łatwo poruszasz nogą dzięki pokaźnej odległości między kierownicą a urządzeniem.

  Efekt wow gwarantuje dodatkowo szerokie, lecz i sportowe siedzisko marki HAMMER, a można wręcz żeby powiedzieć, iż to fotel. Dodatkowo, Cardio Motion BT uwydatnia się wyjątkowo grubym i trwałym obiciem o grubości 7 cm.

  poręczny zarys siedziska zapobiega nieprzyjemnemu otarciu ud. To pozwoli ci ćwiczyć bezboleśnie choćby w dłuższych sekwencjach. Osobiste cele fitness$141 Tętno pod kontrolą! Dla zdrowego treningu sercowo-naczyniowego aby śledzić mocny cel fitness, miej oko na swoje tętno.

  Obojętnie czy chcesz rozpocząć zdrowy trening sercowo-naczyniowy albo spalić kalorie$142 Tętno ma kluczowe znaczenie! Opcjonalny pomiar tętna za pomocą sensorów dotykowych lub opcjonalnego pasa telemetrycznego pozwala na bieżąco śledzić tętno i prędko realizować osobisty cel fitness.

  Po wprowadzeniu maksymalnego tętna Cardio Motion BT automatycznie ograniczy opór po przekroczeniu ustawionej wartości. Cardio Motion BT jest dla Ciebie doskonałym partnerem treningowym dla bezpiecznego i zdrowego treningu sercowo-naczyniowego bez nadmiernego wysiłku.

  A w mieszkaniu cisza Ćwicz zrelaksowany i bez zakłóceń Elektroniczny magnetyczny układ hamulcowy jest wyjątkowo trwały, bardzo cichy i sprawdzony tysiące razy. Koło zamachowe o masie 8 kg i technologia łożysk kulkowych klasy premium powodują,wygodny ergometr Cardio Motion BT gwarantuje płynny i wyjątkowo cichy ruch.

  Brak skrzypienia, zgrzytania lub grzechotania, jak to nieraz ma miejsce w przypadku tanich modeli. Możesz więc trenować bez przeszkód o każdej porze dnia i nocy albo przed telewizorem i skoncentrować się na sobie.

  optymalny dla ciebie Regulacja kierownicy Vario i siedziska Twój ergometr pozwala na rozmaite opcje treningowe w zależności od celu fitness: Zrelaksowana, zorientowana na tętno, sportowa lub wersja,,Ulga dla Twojego kręgosłupa".

  praktyczne siedzisko można z łatwością ustawić do żądanej pozycji dla osób o wzroście od 1,55 do 1,90 metra, a to tylko za pomocą pokrętła. Wysokość siodełka, kąt nachylenia i odległość siedzenia można zmienić w ciągu kilku sekund, w zależności kto z rodziny planuje trenować.

  Więcej szczegółów premium stabilny i łatwy w transporcie antypoślizgowe pedały z regulowaną taśmą dla maksymalnego bezpieczeństwa, rolki transportowe i regulowane nakładki na stopki perfekcyjne wyważenie na nierównym podłożu.

  Dzięki 4-punktowemu systemowi nakładek i podwójnemu spawaniu Cardio Motion BT jest wyjątkowo zrównoważony i bezpieczny. Funkcje komputera: Zakres regulacji mocy: 10-350 Watt Wyświetlane funkcje: Dystans, Czas, szybkość, RPM, ilość spalonych kalorii, tętno, BMI, test produktywności Pomiar pulsu poprzez sensory dotykowe Programy treningowe: 22 wyświetlacz: LCD Programy sterowane tętnem: 4 Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: możliwość ustawienia górnej granicy tętna Kontrola Wat: tak Program dla tkanki tłuszczowej z informacją o procentowej zawartości tkanki tłuszczowej Uchwyt na tablet lub telefon i port do ładowania USB do rozrywki multimedialnej podczas treningu Zintegrowany odbiornik impulsów dla pasa telemetrycznego (opcjonalnie) 4 programy użytkownika Komputer treningowy z aplikacją iConsole+ plus sterowanie przy pomocy smartfona albo tabletu informacje techniczne: Regulacja siodełka Rolki transportowe Wysokiej jakości łożyska System hamowania: magnetyczny System napędu: pas klinowy Waga koła zamachowego: 8 kg Zasilanie: 230 V, 50 Hz Max.waga użytkownika: 130 kg Waga rowerka: 45 kg rozmiary: 160 x 52 x 110 cm Kolor: metaliczny/antracyt uzupełniające dane: Gwarancja 36 miesięcy dostawa gratis Nr katalogowy 4858 Paragon albo faktura vat Nie znalazłeś artykułu który Cię interesuje $143 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.


☆ Insportline Rower treningowy incondi ub600i (8595153687236) ☆

Insportline Rower treningowy incondi ub600i (8595153687236) Najniższa Cena Online

☆ Insportline Rower treningowy incondi ub600i (8595153687236) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: inSPORTline
 • Nazwa produktu: Insportline Rower treningowy incondi ub600i (8595153687236)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rower inSPORTline inCondi UB600i należy do kategorii sprzętów półprofesjonalnych, adekwatnych jednocześnie do domowej siłowni, jak i klubów fitness. konkretna konstrukcja gwarantuje maksymalną stabilność sprzętu. antypoślizgowe pedały i paski utrzymujące stopę zapewniają pełne bezpieczeństwo ćwiczeń. Komfortowe, prosto regulowane siodełko zapobiega powstawaniu bólu kręgosłupa i innych części ciała. Kierownica posiada w sumie aż 4 uchwyty, które wykonywanie wielu przeróżnych ćwiczeń.
  Maksymalną płynność treningu zagwarantuje 7-kilogramowe koło zamachowe z magnetycznym systemem hamowania i 32 poziomami obciążenia. Rower inSPORTline inCondi UB600i jest wyekwipowany w progresywny komputer z czytelnym ekranem LCD, który wyświetla wszelkie niezbędne dane, takie jak: czas, szybkość, dystans czy ilość spalonych kalorii. Dzięki czujnikom tętna w uchwytach, możesz kontrolować swój aktualny puls na wyświetlaczu i poprowadzić trening tak, aby był jeszcze efektywniejszy. dodatkowe atuty modelu to kółka upraszczające przemieszczanie sprzętu, a także funkcjonalny uchwyt na butelkę.
  Dodatkowym atutem roweru inSPORTline inCondi UB600i jest możliwość połączenia z tabletem, smartfonem i iphonem za pośrednictwem Bluetooth i aplikacji iConsole+. Dzięki czemu, możesz trenować na alpejskich szlakach, w stolicach wszelkich krajów i innych, ciekawych miejscach na całym świecie. Przebieg trasy możesz śledzić dzięki aplikacjom Google Maps i Street View, na ekranie swojego tableta. Aplikacja pozwala na także uruchamianie, konfigurację i kontrolę funkcji urządzenia bezpośrednio z urządzenia mobilnego.
  Opis techniczny:
  • zrównoważona kompozycja
  • Magnetyczny system hamowania
  • 7 kg koło zamachowe
  • Elektroniczna kontrola obciążenia
  • System BeltDrive zagwarantuje cichą i efektywną pracę
  • 32 poziomy obciążenia
  • 3-częściowe korby z łożyskami uszczelnionymi
  • Czujniki tętna w uchwytach
  • ergonomiczne siodełko z regulacją
  • wyświetlacz LCD
  • Komputer wyświetla: czas, prędkość, dystans, ilość spalonych kalorii, tętno, puls, szybkość, moc (W)
  • Instrukcja programu
  • Tryby: początkujący, średniozaawansowany i dla sportowców - w sumie 12 predefiniowanych profili tras
  • Program Cardio (Program do kontroli rytmu serca)
  • Program WATT
  • Program Body Fat (pomiar tkanki tłuszczowej)
  • Pas piersiowy w komplecie
  • Zasilacz
  • Możliwość skompensowania nierówności podłogi
  • Kółka do nietrudnego przenoszenia
  • Uchwyt na butelkę
  • Przełożenie: 1: 8,7
  • Maksymalny wzrost użytkownika: 200 cm
  • Nośność: 200 kg
  • wymiary: długość 112 cm x szerokość 56 cm x wysokość 150 cm
  • Waga: 44 kg
  • Kategoria SC (zgodnie z EN957) - półprofesjonalny sprzęt do wykorzystywania domowego i klubów fitness
  Programy i możliwości iConsole +:
  • Quick Start (prędki start)
  • 12 predefiniowanych programów szkoleniowych o najróżniejszych profilach tras
  • Program kontroli tętna (HRC)
  • Program kontroli mocy (WATT)
  • GYM Center - Ira: ustawienie realistycznej drogi poprzez Google Earth i Street View i dobór ulubionych utworów
  • Możliwość udostępniania wyników na portalach społecznościowych
  • Historia


  Wysoka stabilność i nośność Jedną z głównych zalet roweru jest wysoka jakość wykonania. Konkretna konstrukcja zapewnia maksymalną stabilność i nośność aż do 200 kg. Urządzenie może być stosowane w mniejszych siłowniach albo klubach
  dostatek funkcji W pamięci komputera roweru zapisano szereg gotowych programów o najróżniejszych stopniach trudności. Odszukasz tu postępowy program Body Fat, który mierzy poziom tkanki tłuszczowej (BMI), program HRC, który dostosowuje obciążenie do tętna użytkownika i 12 programów użytkownika, dzięki którym unikniesz ponownego ustawiania parametrów treningu.
  Łączność z tabletem Kolejnym atutem roweru jest możliwość połączenia się z aplikacją iConsole+. Za pośrednictwem aplikacji możesz przystosowywać programy do swoich celów i możliwości, zapisywać mierzone wartości, na bieżąco kontrolować aktualne cechy biegu, takie jak: tętno, szybkość, dystans itp. Oraz dzielić się osiągnięciami na portalach społecznościowych.
  Trenuj w dowolnym miejscu na świecie Za pośrednictwem aplikacji iConsole+ możesz ustawić każdą trasę na świecie, bezpośrednio na Mapach Google. Możesz jeździć po ulicach Paryża, plażach Miami, a także w wielu innych, niebanalnych lokalizacjach. Podczas treningu możesz oglądać realne obrazy z trasy. Z rowerem inCondi UB600i możesz odkrywać świat w zaciszu własnego domu!
  • Ciężar koła: 7 kg
  • Czujniki tętna w uchwytach: Tak
  • Ergometr: Tak
  • Kategoria gwarancji: Domowa i pół-komercyjna
  • Kółka transportowe: Tak
  • liczba programów: 16
  • Ładowność: 200 kg
  • Maks. Wzrost użytkownika: 200 cm
  • Pas piersiowy: Tak
  • poziomy obciążenia: 32
  • Regulacja obciążenia (oporu): Elektroniczna
  • System hamowania: Magnetyczny
  • System wyrównania nierówności podłogi: Tak
  • Waga: 44 kg
  • rozmiary urządzenia: 112 x 56 x 150 cm
  • Źródło zasilania: Zasilacz sieciowy

☆ Rower aquabike turbo (zestaw sport) marki Waterflex ☆

Rower aquabike turbo (zestaw sport) marki Waterflex Najniższa Cena Online

☆ Rower aquabike turbo (zestaw sport) marki Waterflex - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: WATERFLEX
 • Nazwa produktu: Rower aquabike turbo (zestaw sport) marki Waterflex
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Chcesz zwiększyć swoją solidność i modelować nogi? Aquabike Turbo oferuje podwójny system oporu, nadzwyczajny jednocześnie do ćwiczeń wydolnościowych, jak i do wzmacniania mięśni. Waga = 16 kg. Regulacja wysokości i odsunięcia siodełka i kierownicy. 16 kg

☆ Rower stacjonarny Nautilus R626 | ☆

Rower stacjonarny Nautilus R626 | Najniższa Cena Online

☆ Rower stacjonarny Nautilus R626 | - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Nautilus
 • Nazwa produktu: Rower stacjonarny Nautilus R626 |
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rower Nautilus stopnie programowany R626 | rozmiar: OS | Kolor: Czarny | Taniej o 0% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, fachowy sklep sportowy.


Podsumowanie, czyli jaki stacjonarny rower treningowy do 5000 zł najlepszy?


Najlepszy stacjonarny rower treningowy do 5000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy stacjonarny rower treningowy do 5000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre rowery stacjonarne – Ranking wrzesień 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji rowerów stacjonarnych do 5000 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych stacjonarnych rowerów do treningu domowego.


Powiązania tematyczne:

 • jaki stacjonarny rower treningowy do 5000 zł opinie i efekty,
 • dobre rowery treningowe do 5000 zł cena,
 • ranking rowerów stacjonarnych do 5000 zł,
 • stacjonarny rower treningowy do 5000 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o rowerach stacjonarnych do 5000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o rowerach stacjonarnych do 5000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o rowerach stacjonarnych do 5000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki stacjonarny rower treningowy do 5000 zł najlepszy? Który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych rowerach stacjonarnych do 5000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z rowerami treningowymi do 5000 zł do domu, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie rowery treningowe do 5000 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z rowerami treningowymi do 5000 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach rowery treningowe do 5000 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *