FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking rowerów stacjonarnych do 10000 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Treningowe rowery stacjonarne / Ranking rowerów stacjonarnych do 10000 zł


Pomagamy w wyborze dobrych rowerów stacjonarnych do 10000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne luty 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych rowerów stacjonarnych do 10000 zł,
 • TOP5 często wybieranych stacjonarnych rowerów do treningu domowego.

O czym dowiesz się w poradniku?

Jakie rowery treningowe do 10000 zł najlepiej wybrać? Ranking luty 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane rowery treningowe do 10000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking rowerów stacjonarnych do 10000 zł, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Bowflex Rower spinningowy velocore 22i ☆

Bowflex Rower spinningowy velocore 22i Najniższa Cena Online

☆ Bowflex Rower spinningowy velocore 22i - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Bowflex Rower spinningowy velocore 22i
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Velocore 22i to absolutna rewolucja w świecie domowego fitnessu. Jedyny rower spinningowy, na którym możesz przechylać się na boki w trakcie jazdy. Został on dopracowany do perfekcji i posiada wszystko, czego oczekujemy od konkretnego i postępowego sprzętu. To naprawdę ciekawa, a także konkurencyjna propozycja dla wszelkich użytkowników trenujących w domu.

  Oprócz unikatowej zalety, jaką jest możliwość przechylania się na boki podczas jazdy, użytkownik na pewno doceni także inne właściwości roweru jak opór magnetyczny, 100 stopni oporu oraz platforma JRNY, która zezwala na dostęp do aplikacji i statystyk i historii treningów. Receptą na treningową nudę jest kompatybilność roweru z serwisami: Netflix, Disney+ i Prime video. Rower został wyekwipowany także we wszelkie niezbędne akcesoria oraz dodatki, które uczynią trening przyjemnym i wygodnym. Trzy uchwyty na bidon sprawią,nawet w trakcie niezwykle intensywnego treningu, wodę za każdym razem będziesz mieć po ręką. Pod nimi umieszczone zostały uchwyty na załączone 1,5 kg hantle. Dzięki czemu, podczas jazdy wykonasz ćwiczenia górnej partii ciała, bez robienia przerwy na szukanie obciążeń.

  Rower łączy się z wieloma aplikacjami, dzięki którym trening jest bardziej efektywny i urozmaicony. Explore the World pozwala na samotne przejażdżki po ponad 100 lokalizacjach, a dzięki Peloton weźmiesz udział w zajęciach prowadzonych przez instruktora. Ponadto przy pomocy Zwift możesz jeździć po wirtualnych trasach, brać udział w rywalizacjach czy ścigać się ze znajomymi. Nie potrzebujesz do tego czytnika kadencji ani prędkości.  wyświetlacz DOTYKOWY: Konsola wyposażona jest w 21,5" barwny dotykowy ekran. Dzięki niemu na bieżąco możesz kontrolować cechy treningu, oraz swoje postępy. Oprócz tego wszystkie treningi video masz prosto przed sobą i możesz precyzyjnie śledzić instrukcje trenerów.

  ŁĄCZNOŚĆ Z APLIKACJAMI: Rower łączy się z wieloma aplikacjami, dzięki którym trening jest bardziej skuteczny, a także urozmaicony. Explore the World zezwala na samotne przejażdżki po nawet 100 lokalizacjach. Użytkownicy premium aplikacji JRNY nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World™, ponieważ posiadają darmowy dostęp do wszystkich tras. Korzystając z Explore the World z poziomu JRNY, masz dodatkowy dostęp do programów treningowych, większej ilości danych a także trenera, który prowadzi Cię przez trening. Dodatkowo poprzez Zwift możesz jeździć po wirtualnych trasach, brać udział w rywalizacjach czy ścigać się ze znajomymi. Nie Ci trzeba do tego czytnika kadencji ani szybkości.

  indywidualnE PROGRAMY TRENINGOWE: Komputer roweru spinningowego Velocore 22i połączony został z platformą JRNY. Oprócz dostępu do historii Twoich treningów, a także bieżących statystyk, JRNY to najczęściej nieograniczona ilość treningów dopasowanych specjalnie do poziomu Twojej kondycji. Według Bowflexa jest to osiągalne przez „złożony algorytm oparty na Twojej wcześniejszej historii spalania kalorii”. Wykupując subskrypcję JRNY (pierwsze 2 miesiące otrzymujesz za darmo), masz dostęp do nieskończonej liczba treningów przygotowanych specjalnie dla Ciebie, w zależności od Twojej formy.

  poziomy OPORU: 100 poziomów oporu regulowanych manualnie powoduje, iż każdy z użytkowników odnajdzie coś dla siebie. Jeśli masz w planie wymagający trening, potężne podjazdy czy interwały możesz bezproblemowo błyskawicznie zmieniać ustawienia. Osoby, które wybierają długą i lekką jazdę urozmaiconą ulubionym serialem albo filmem także znajdą poziom oporu świetny do tej aktywności.

  HAMULEC BEZPIECZEŃSTWA: Hamulec umieszczony na ramie umożliwia szybką reakcję i bezzwłoczne zatrzymanie koła.

  dostosowywanE SIODEŁKO: Siodełko ustawić możesz w dwóch płaszczyznach. Posiada regulację góra-dół, przód-tył. Dzięki temu sprzęt perfekcyjnie pasować będzie zarówno wysokim, jak i niskim osobom. Oprócz tego wyregulować możesz także odległość kierownicy od siodełka. Wszystko to powoduje, że każdy użytkownik przyjmie pozycję wygodną do treningu.

  ROZBUDOWANA KIEROWNICA: Rozbudowana kierownica daje aż sześć możliwości chwytu. Dzięki czemu bez względu na wzrost czy intensywność treningu, ćwiczenia z całą pewnością będą komfortowe.

  KÓŁKA TRANSPORTOWE: Umieszczone z przodu kółka transportowe umożliwiają przetransportowanie roweru w dowolne miejsce w domu.

  UCHWYTY NA BIDON: podczas treningu szczególnie istotne jest nawadnianie organizmu. Na rowerze Velocore znajdują się aż trzy uchwyty na bidony. Umieszczone zostały w zasięgu ręki użytkownika, żeby w dowolnym momencie jazdy można było po nie sięgnąć.

  załączonE HANTLE: Dzięki hantlom umieszczonym na uchwytach pod kierownicą, możesz zespoić swój trening cardio z siłowym bez zbędnych przerw na schodzenie z roweru i szukanie obciążników.

  UNIWERSALNE PEDAŁY: obszerne pedały z jednej strony posiadają dostosowywane paski, a z drugiej bloki umożliwiające przypięcie butów SPD.

  POMIAR PULSU: Puls mierzony za pomocą załączonej opaski na przedramię albo opcjonalnego pasa telemetrycznego, umożliwi Ci trenowanie w odpowiedniej strefie tętna, by osiągać jeszcze lepsze efekty. Należy pamiętać, że pomiar pulsu podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Sprzęt nie jest produktem medycznym. W celu uzyskania skrupulatniejszych wyników, zalecamy stosowanie pasa telemetrycznego.

  informacje technologicznE:

  ekran: 21,5" dotykowy ekran (wymagane połączenie WiFi)

  Regulacja oporu: za pomocą gałki umieszczonej na ramie

  stopnie oporu: 100

  Profile użytkowników: nieograniczona ilość

  Łączność z aplikacjami: JRNY, Zwift, Explore the World, Peloton (iOS), Kinomap

  rozmiary: 151,9 x 61,2 x 140,5 cm (dł. X szer. X wys.)

  Rozbudowana kierownica: 6 możliwości chwytu

  Uchwyty kierownicy: wyprofilowane

  Siodełko: wygodne z możliwością regulacji w pionie i poziomie, fason wyścigowy

  Pedały: przeciwpoślizgowe z regulowanymi paskami bezpieczeństwa, możliwość wpięcia SPD

  Pomiar pulsu: za pomocą opaski na ramię (dołączona) lub pasa telemetrycznego* (pas do dokupienia osobno)

  uzupełniające wyposażenie: uchwyty na bidon, kółka transportowe, hamulec bezpieczeństwa, wejście USB z możliwością ładowania, głośniki, uchwyty na hantle (hantle 2 x 1,5 kg załączone)

  Waga sprzętu: 71,8 kg

  Maksymalna waga użytkownika: 147 kg

  Przeznaczenie: użytek domowy

  Gwarancja: 2 lata

  * Pasek na klatkę piersiową musi być niekodowanym paskiem do pomiaru tętna Polar Electro albo niekodowanym modelem kompatybilnym z POLAR®. (Paski na klatkę piersiową POLAR®, takie jak paski na klatkę piersiową POLAR® OwnCode®, nie będą działać z tym sprzętem.)

  Platforma JRNY wykorzystuje nienaturalną inteligencję do tworzenia praktycznie nieskończonej liczby spersonalizowanych treningów w oparciu o wstępną ocenę sprawności, która uczy się i dopasowuje w miarę postępów użytkownika. Koniec ze zgadywaniem i realizowaniem charakterystycznych ćwiczeń! Z JRNY masz gwarancję, że Twój trening zawsze będzie wydajny i satysfakcjonujący. Platforma JRNY proponuje jednostkowe treningi audio, treningi prowadzone przez trenera i integrację z innymi aplikacjami fitness. Na sprzęcie z dotykowym ekranem masz także dostęp do własnych subskrypcji Netflix czy Amazon Prime Video.

  Użytkownicy JRNY mogą teraz wykonywać treningi także bez użycia sprzętu fitness. W zakładce „Round Out Your Routine” znajdują się filmy z sesji jogi, ćwiczeń siłowych i ogólnorozwojowych.


  DYNAMICZNY COACHING

  JRNY mówi bezpośrednio do Ciebie i motywuje Cię do dalszej pracy, i wytwarza spersonalizowane treningi na podstawie Twojej historii treningów. Ich celem jest pomoc w spalaniu jak największej liczby kalorii i poprawie kondycji, przy jednoczesnym poszanowaniu Twoich możliwości. Dopasowując trudność (docelową szybkość spalania) i długość (czas) każdego treningu, JRNY może zapewnić dopasowany program, który jest rewelacyjny dla Ciebie.

  jednostkowE TRENINGI

  Na podstawie wyników Twojej osobistej oceny produktywności JRNY proponuje Ci treningi dopasowane specjalnie do Twojego poziomu kondycji. Według Bowflex jest to osiągalne przez „złożony algorytm oparty na Twojej wcześniejszej historii spalania kalorii”. JRNY mierzy liczbę spalonych kalorii i prędkość ich spalania, a następnie wykorzystuje te dane do tworzenia treningów dostosowanych do poziomu skuteczności każdego użytkownika.

  ĆWICZENIA wideo Z TRENERAMI

  JRNY proponuje bibliotekę instruktażowych filmów wideo prowadzonych przez trenerów.

  EXPLORE THE WORLD
  Explore the World™ pozwala na wirtualne treningi w różnorodnych miejscach na świecie. Bez względu na pogodę, na swym sprzęcie możesz biec albo jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja automatycznie dopasowuje się w czasie rzeczywistym do szybkości sprzętów Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które posiadają połączenie Bluetooth®.

  Przebiegnij 5 km poprzez malowniczą japońską wieś, 10 km poprzez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu lub Pragi i sporo innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. Dodatkowo Explore the World™ pozwala na Ci śledzenie czasu, odległości, szybkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, poprawiając swoje wyniki na trasach. Poznaj świat już dziś!

  Użytkownicy premium aplikacji JRNY, mający sprzęt z dotykowym ekranem, nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World™, ponieważ posiadają darmowy dostęp do wszystkich tras. Korzystając z Explore the World™ z poziomu JRNY, masz dodatkowy dostęp do programów treningowych, pokaźniejszej ilości danych a także trenera, który prowadzi Cię przez trening.

  NETFLIX
  Oglądaj swój ulubiony program podczas treningu. Podczas oglądania na dole ekranu wyświetlone będą bieżące dane dotyczące Twoich ćwiczeń. Subskrypcja Netflix nie jest zawarta w JRNY.
  Uwaga: ta opcja jest przystępna jedynie w sprzętach z ekranem dotykowym. Nie ma jej w aplikacji na telefonie lub tablecie.

  Aplikacja Bowflex JRNY™ jest kompatybilna z urządzeniami Apple z systemem iOS 12.0 lub nowszym i większością urządzeń z systemem Android w wersji 6.0 albo nowszej. Aplikacja synchronizuje informacje treningowe w czasie rzeczywistym.

  Po założeniu konta użytkownik uzyskuje 2 miesiące członkostwa Premium za darmo.

  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Rower spinningowy KETTLER Frame Speed stone | (7640119481777) ☆

Rower spinningowy KETTLER Frame Speed stone | (7640119481777) Najniższa Cena Online

☆ Rower spinningowy KETTLER Frame Speed stone | (7640119481777) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Rower spinningowy KETTLER Frame Speed stone | (7640119481777)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower spinningowy KETTLER HOI FRAME SPEED to niezwykła propozycja dla fanów sportu i sportowców, którzy, oprócz funkcjonalności sprzętu fitness, zwracają uwagę także na jego wygląd. KETTLER HOI FRAME SPEED to rower spinningowy, który jest minimalistyczny, gustowny i gustowny.

  zezwala na nie tylko funkcjonale treningi, ale także, za sprawą swej barwy, wprowadzi harmonię i wyciszenie do każdej przestrzeni mieszkalnej. Nowoczesna, geometryczna rama roweru KETTLER HOI FRAME sprawia,wzrokowo rower zajmuje niedużo miejsca.

  Pomimo wrażenia lekkości, rama jest bardzo jednostajna i zagwarantuje pewne oparcie ciała w trakcie treningu....


☆ Fitrower Rower spinningowy matrix cxc ☆

Fitrower Rower spinningowy matrix cxc Najniższa Cena Online

☆ Fitrower Rower spinningowy matrix cxc - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: FitRower
 • Nazwa produktu: Fitrower Rower spinningowy matrix cxc
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Spraw, aby Twoje zajęcia grupowe stały się popularniejsze aniżeli kiedykolwiek wcześniej dzięki komfortowemu rowerowi CXC Training Cycle. Proponuje on powtarzalny opór magnetyczny, zoptymalizowaną ergonomikę, intuicyjną regulację czterodrożną wraz z szybkim sterowaniem dotykowym i uchwyt na urządzenia przenośnego dający możliwość korzystania z aplikacjach treningowych, oglądania mediów społecznościowych lub treści rozgrywkowych.

  Opcjonalnie możesz dodać bezprzewodową konsolę z wyświetlaczem LCD zezwalającą na śledzenie podstawowych parametrów....


☆ - rower poziomy r8 marki Circle fitness ☆

- rower poziomy r8 marki Circle fitness Najniższa Cena Online

☆ - rower poziomy r8 marki Circle fitness - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Circle Fitness
 • Nazwa produktu: - rower poziomy r8 marki Circle fitness
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Ćwiczenia na rowerze poziomym przynoszą mnóstwo korzyści dla całego organizmu. Wybierając rower poziomy R8 decydujesz się na redukcję tkanki tłuszczowej, jak także wspierasz pracę kładu sercowo-naczyniowego, ulepszasz produktywność płucną i kondycję organizmu, a z zasady – uwalniasz endorfiny.

  Przekonaj się sam, iż trening to przyjemność! Pozycja przyjmowana na rowerze poziomym jest bezpieczna i redukuje przeciążenia kręgosłupa. Komfort Twojego treningu wzrasta dzięki zastosowaniu 25 stopni regulacji oporu, sensorów dotykowych czy wyświetlacza LED.

  W rowerze poziomym R8 do dyspozycji użytkownika oddano niemało programów treningowych, dzięki któremu samodzielnie decydujesz o tym, jaki trening chcesz w danej chwili wykonać. Śledź postępy swoich ćwiczeń, zbliżając się do osiągnięcia wymarzonego celu!

  Wyświetlanie informacji o czasie, dystansie czy pulsie zmotywuje Cię do dalszych ćwiczeń! Rower stopnie R8 wyekwipowany jest w praktyczne siedzisko z oparciem, które powoduje,stanie na wysokości zadania także wyśmienicie jako narzędzie rehabilitacji dla osób po kontuzjach, a także seniorów.


☆ Rower magnetyczny by hammer b94 marki Sole ☆

Rower magnetyczny by hammer b94 marki Sole Najniższa Cena Online

☆ Rower magnetyczny by hammer b94 marki Sole - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sole
 • Nazwa produktu: Rower magnetyczny by hammer b94 marki Sole
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  atrybuty technologiczne
  właściwości komputera

☆ Finnlo Rower spiningowy speedbike pro - negocjuj cenę! (4005251395703) ☆

Finnlo Rower spiningowy speedbike pro - negocjuj cenę! (4005251395703) Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Rower spiningowy speedbike pro - negocjuj cenę! (4005251395703) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo Rower spiningowy speedbike pro - negocjuj cenę! (4005251395703)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower spiningowy FINNLO SPEEDBIKE PRO Nr katalogowy: 3574 Dlaczego warto wybrać FINNLO$289 marka FINNLO należy do niemieckiej producenta HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak korzystnie ugruntowanej pozycji na rynku.

  Dla zobrazowania tematu, popularna w Polsce firma KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem marki FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio i urządzeń siłowych, jak również akcesoriów bokserskich oraz fitness.

  Filozofia FINNLO jest oparte min. Na wdrażaniu do produkcji pionierskich pomysłów i najnowszych technologii. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości sprzętów.

  Jeszce kilka lat temu przystępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie oferuje największy wybór sprzętu, od urządzeń domowych, przez fachowe maszyny do użycia komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna marka. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od skrupulatnego doboru materiałów, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszelkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i pokaźniejsza świadomość marki sprawia, iż FINNLO jest jednym z najkorzystniejszych na świecie dostawców sprzętu fitness i urządzeń siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Przejrzyj: www.finnlo.com.pl Rowery spiningowy pozwalają na intensywny trening w domu, podobnie jak na rowerze wyścigowym czy górskim.

  nawet trenując krótsze jednostki treningowe możesz osiągnąć bardzo wysokie spalanie kalorii i skutecznie wzmocnić całe mięśnie nóg i pośladków. Dzięki świetnej ergonomii treningu, FINNLO Speedbike Pro zezwala na: ulepszenie wyników wytrzymałościowych Wzmocnienie i ujędrnienie nóg Redukcję tkanki tłuszczowej Obniżenie ciśnienia krwi i tętna spoczynkowego FINNLO Speedbike PRO - maksymalna radość z jazdy w domu Trening na rowerze FINNLO Speedbike Pro to sama przyjemność - od początku docenisz funkcjonalną konstrukcję i przychylne dla użytkownika funkcje.

  Specjalna kompozycja kierownicy i komfortowe siodło "Selle Royal" gwarantują komfort choćby w trakcie długich jednostek treningowych. Kierownica może być regulowana 13 razy w poziomie i 14 razy w pionie.

  W połączeniu z rozciągliwą konstrukcją siodełka (13 stopni w poziomie, 23 poziomy w pionie) zagwarantuje doskonały komfort jazdy. Tak jak przystało na fachowy rower spiningowy, FINNLO Pro jest wyekwipowany w ostre koło i 25 kg koło zamachowe.

  Komputer treningowy i pomiar tętna podczas treningu możesz zmierzyć swoje tętno za pomocą zintegrowanego odbiornika impulsów dla pasów telemetrycznych (pas telemetryczny nie jest w zestawie). Tętno można zastosować do treningu sterowanego tętnem.

  Tętno i inne wartości dot. Sprawności są wyświetlane na przejrzystym wyświetlaczu LCD. Wyświetlane dane: czas, odległość, częstotliwość kroku, prędkość, tętno. Ponadto automatycznie zapisuje ostatnie 20 jednostek treningowych.

  nowoczesny system napędowy i mocna budowa Speedbike Pro jest napędzany cichym i niewymagającym konserwacji paskiem rowkowanym. Oś mechanizmu korbowego z dwoma łożyskami przemysłowymi została ponadto umocniona, by była w stanie wytrzymać nawet obszerne obciążenia w długim okresie czasu.

  Co więcej, system pedałów jest wyposażony w w dodatku utwardzoną oś wewnętrzną i system SPD. Hamulec, układ napędowy i piasta koła zamachowego są trafnie bronione przed wilgocią. Tak więc Speedbike Pro oznacza stabilność i trwałość.

  Specyfikacja: System hamowania: system hamowania z magnesem trwałym zrównoważona i mocna budowa ramy System awaryjnego zatrzymywania koła zamachowego Bez sotpniowa regulacja siodełka w pionie i poziomie Regulacja kierownicy: pozioma i pionowa Regulacja pedałów, system SPD Wysokiej jakości łożyska System napędu: pasek Wysokiej jakości siodełko przypasowane do długich i intensywnych treningów Uchwyt na bidon Rolki transportowe Waga koła zamachowego: 25 kg Przełożenie: 1:3 Max.waga użytkownika: 150 kg wymiary: 130 x 55x 125 cm Waga: 68 kg Pozostałe dane: Gwarancja domowa 36 miesięcy Gwarancja komercyjna 24 miesiące Paragon albo faktura vat Numer katalogowy: 3574 dostawa gratis Nie znalazłeś produktu, który Cię interesuje$290 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.


☆ Rower spinningowy SportsArt C530 czarny mat | ☆

Rower spinningowy SportsArt C530 czarny mat | Najniższa Cena Online

☆ Rower spinningowy SportsArt C530 czarny mat | - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sports Art
 • Nazwa produktu: Rower spinningowy SportsArt C530 czarny mat |
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower Sportsart C530 | wymiar: OS | Kolor: Czarny | Taniej o 25% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, profesjonalny sklep sportowy.


☆ Sports art Rower stacjonarny sportsart led display c535r grafitowy | (5903900691741) ☆

Sports art Rower stacjonarny sportsart led display c535r grafitowy | (5903900691741) Najniższa Cena Online

☆ Sports art Rower stacjonarny sportsart led display c535r grafitowy | (5903900691741) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sports Art
 • Nazwa produktu: Sports art Rower stacjonarny sportsart led display c535r grafitowy | (5903900691741)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower Sportsart Led Display C535R | rozmiar: OS | Kolor: Czarny | Taniej o 27% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, mistrzowski sklep sportowy.


☆ Rower spinningowy commercial s15i | marki Nordictrack ☆

Rower spinningowy commercial s15i | marki Nordictrack Najniższa Cena Online

☆ Rower spinningowy commercial s15i | marki Nordictrack - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: NordicTrack
 • Nazwa produktu: Rower spinningowy commercial s15i | marki Nordictrack
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rower Nordictrack Commercial S15i Spiningowy | rozmiar: OS | Kolor: Czarny | Taniej o 0% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, profesjonalny sklep sportowy.

☆ Rower stacjonarny upright bike u30xr graphite grey | marki Matrix fitness ☆

Rower stacjonarny upright bike u30xr graphite grey | marki Matrix fitness Najniższa Cena Online

☆ Rower stacjonarny upright bike u30xr graphite grey | marki Matrix fitness - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Matrix Fitness
 • Nazwa produktu: Rower stacjonarny upright bike u30xr graphite grey | marki Matrix fitness
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower Matrix Fitness Upright Bike U30XR | wymiar: OS | Kolor: Szary | Taniej o 14% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, mistrzowski sklep sportowy.Podobne zestawienia:


Najtańsze rowery treningowe do 10000 zł – Ranking luty 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze rowery treningowe do 10000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich rowerów stacjonarnych do 10000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Rower treningowy gemini b200 z generatorem marki Insportline ☆

Rower treningowy gemini b200 z generatorem marki Insportline Najniższa Cena Online

☆ Rower treningowy gemini b200 z generatorem marki Insportline - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: inSPORTline
 • Nazwa produktu: Rower treningowy gemini b200 z generatorem marki Insportline
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rower treningowy inSPORTline Gemini B200 to profesjonalny trenażer, dedykowany do wszystkich typów komercyjnych siłowni. Wytrzymała konstrukcja o nośności 140 kg wyróżnia się wysoką stabilnością. Regulacja obciążenia jest w pełni elektroniczna. Rower dysponuje 26 programami, wśród których znajdziemy 12 programów predefiniowanych, 4 programy użytkownika, program HRC, program WATT, program Recovery oraz program manualny, który umożliwia przypasowanie parametrów treningu do indywidualnych potrzeb ćwiczącego. Rower inSPORTline Gemini B200 jest zaopatrzony w czytelny ekran, który wskazuje wszelkie wyraźne dane, takie jak: ilość spalonych kalorii, szybkość, ilość obrotów na minutę, czas, dystans, moc, efektywność (WATT) i poziom obciążenia. W tylnej części komputera znajduje się wejście USB, i głośnik. Wysoki komfort stosowania gwarantują: komfortowe, regulowane siodełko, uchwyty wspierające z wbudowanymi czujnikami tętna i regulacją, stojak na tablet i uchwyt na butelkę. Dopełniające zalety modelu to kółka transportowe ułatwiające przemieszczanie sprzętu i system kompensujący nierówności podłogi.

  Rower treningowy inSPORTline Gemini B200 jest wyposażony we własny generator energii z akumulatorem, dzięki temu nie wymaga podłączenia do źródła zasilania elektrycznego. Energia jest generowana podczas ćwiczeń. Jedną z zalet takiego generatora jest eliminacja uciążliwej plątaniny kabli, jednocześnie zasilających, jak i przedłużających. Dodatkowo, generator oszczędza energię - jest przychylny dla środowiska. Baterii nie wolno pozostawiać w stanie rozładowanym na dłużej niż 30 dni. Generator należy ładować co najmniej raz w miesiącu. Ładowanie akumulatora do pełnej obszerności trwa 6 godzin.

  cechy techniczne cechy komputera

☆ Rower spinningowy KETTLER Frame Speed stone | (7640119481777) ☆

Rower spinningowy KETTLER Frame Speed stone | (7640119481777) Najniższa Cena Online

☆ Rower spinningowy KETTLER Frame Speed stone | (7640119481777) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Rower spinningowy KETTLER Frame Speed stone | (7640119481777)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower spinningowy KETTLER HOI FRAME SPEED to niezwykła propozycja dla sympatyków sportu i sportowców, którzy, oprócz funkcjonalności sprzętu fitness, zwracają uwagę także na jego wygląd. KETTLER HOI FRAME SPEED to rower spinningowy, który jest ascetyczny, gustowny i szykowny.

  pozwala na nie tylko funkcjonale treningi, lecz także, za sprawą swej barwy, wprowadzi harmonię i wyciszenie do każdej przestrzeni mieszkalnej. Progresywna, geometryczna rama roweru KETTLER HOI FRAME powoduje,wizualnie rower zajmuje mało miejsca.

  Pomimo wrażenia lekkości, rama jest niezwykle zrównoważona i zagwarantuje pewne oparcie ciała podczas treningu....


☆ Finnlo Rower spiningowy speedbike pro - negocjuj cenę! (4005251395703) ☆

Finnlo Rower spiningowy speedbike pro - negocjuj cenę! (4005251395703) Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Rower spiningowy speedbike pro - negocjuj cenę! (4005251395703) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo Rower spiningowy speedbike pro - negocjuj cenę! (4005251395703)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower spiningowy FINNLO SPEEDBIKE PRO Nr katalogowy: 3574 Dlaczego warto wybrać FINNLO$289 producent FINNLO należy do niemieckiej producenta HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak poprawnie ugruntowanej pozycji na rynku.

  Dla zobrazowania tematu, lubiana w Polsce marka KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem firmy FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio i maszyn siłowych, jak dodatkowo akcesoriów bokserskich i fitness.

  Filozofia FINNLO opiera się min. Na wdrażaniu do produkcji prekursorskich pomysłów i najnowszych technologii. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości urządzeń.

  Jeszce kilka lat temu dostępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie oferuje największy wybór sprzętu, od maszyn domowych, poprzez fachowe maszyny do wykorzystania komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna firma. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od dokładnego doboru materiałów, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszystkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i pokaźniejsza świadomość producenta powoduje, iż FINNLO jest jednym z najkorzystniejszych na świecie dostawców sprzętu fitness i sprzętów siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Sprawdź: www.finnlo.com.pl Rowery spiningowy zezwalają na intensywny trening w domu, podobnie jak na rowerze wyścigowym czy górskim.

  choćby trenując krótsze jednostki treningowe możesz osiągnąć niezwykle wysokie spalanie kalorii i wydajnie wzmocnić całe mięśnie nóg i pośladków. Dzięki idealnej ergonomii treningu, FINNLO Speedbike Pro zezwala na: poprawę wyników wytrzymałościowych Wzmocnienie i ujędrnienie nóg Redukcję tkanki tłuszczowej Obniżenie ciśnienia krwi i tętna spoczynkowego FINNLO Speedbike PRO - maksymalna radość z jazdy w domu Trening na rowerze FINNLO Speedbike Pro to sama przyjemność - od początku docenisz użyteczną konstrukcję i przychylne dla użytkownika funkcje.

  Specjalna kompozycja kierownicy i wygodne siodło "Selle Royal" zapewniają komfort choćby podczas długich jednostek treningowych. Kierownica może być dostosowywana 13 razy w poziomie i 14 razy w pionie.

  W połączeniu z elastyczną konstrukcją siodełka (13 stopni w poziomie, 23 poziomy w pionie) zapewnia doskonały komfort jazdy. Tak jak przystało na mistrzowski rower spiningowy, FINNLO Pro jest wyposażony w ostre koło i 25 kg koło zamachowe.

  Komputer treningowy i pomiar tętna w trakcie treningu możesz zmierzyć swoje tętno za pomocą zintegrowanego odbiornika impulsów dla pasów telemetrycznych (pas telemetryczny nie jest w zestawie). Tętno można wykorzystać do treningu sterowanego tętnem.

  Tętno i inne wartości dot. Skuteczności są wyświetlane na transparentnym wyświetlaczu LCD. Wyświetlane dane: czas, odległość, częstotliwość kroku, prędkość, tętno. Dodatkowo automatycznie zapisuje ostatnie 20 jednostek treningowych.

  nowoczesny system napędowy i konkretna budowa Speedbike Pro jest napędzany cichym i niewymagającym konserwacji paskiem rowkowanym. Oś mechanizmu korbowego z dwoma łożyskami przemysłowymi została ponadto wzmocniona, by była w stanie wytrzymać choćby spore obciążenia w długim okresie czasu.

  Co więcej, system pedałów jest wyposażony w na dodatek utwardzoną oś wewnętrzną i system SPD. Hamulec, układ napędowy i piasta koła zamachowego są optymalnie chronione przed wilgocią. Tak więc Speedbike Pro oznacza stabilność i trwałość.

  Specyfikacja: System hamowania: system hamowania z magnesem trwałym stabilna i konkretna konstrukcja ramy System awaryjnego zatrzymywania koła zamachowego Bez sotpniowa regulacja siodełka w pionie i poziomie Regulacja kierownicy: pozioma i pionowa Regulacja pedałów, system SPD Wysokiej jakości łożyska System napędu: pasek Wysokiej jakości siodełko dopasowane do długich i intensywnych treningów Uchwyt na bidon Rolki transportowe Waga koła zamachowego: 25 kg Przełożenie: 1:3 Max.waga użytkownika: 150 kg rozmiary: 130 x 55x 125 cm Waga: 68 kg Pozostałe dane: Gwarancja domowa 36 miesięcy Gwarancja komercyjna 24 miesiące Paragon lub faktura vat Numer katalogowy: 3574 dostawa gratis Nie znalazłeś towaru, który Cię interesuje$290 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.


☆ Rower spinningowy exercycle+ smart bike ftms h936 marki Bh fitness ☆

Rower spinningowy exercycle+ smart bike ftms h936 marki Bh fitness Najniższa Cena Online

☆ Rower spinningowy exercycle+ smart bike ftms h936 marki Bh fitness - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Rower spinningowy exercycle+ smart bike ftms h936 marki Bh fitness
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Inteligentny rower zaprojektowany poprzez i dla rowerzystów. Exercycle + posiada pewne części, takie jak zanurzanie kierownicy lub farba antykorozyjna, dzięki którym idealnie pasuje do bardziej intensywnego stosowania w ośrodkach lub środowiskach sportowych.

  Oddychająca i przeciwpoślizgowa kierownica. Zmiany na kierownicy pełnią funkcję użyteczną: oferują użytkownikowi możliwość zmiany oporu bez zmiany postawy.

  budowa w profilu litery V zezwala na dopasowanie roweru do wymiarów od S do XL, zapewniając maksymalny stopień wydajności podczas ćwiczeń.

  System oporu elektromagnetycznego (EMS) umożliwia niezwykle staranną, progresywną i natychmiastową regulację intensywności.

  Rower posiada współczynnik Q 152mm, co zezwala na ustawienie nóg w takiej samej pozycji jak na rowerze szosowym, a równocześnie pozwala użytkownikowi wygenerować maksymalną siłę przy każdym naciśnięciu pedału.

  Komputer rowera posiada test FTP do obliczania progu mocy, odbiornik telemetryczny Polar 5KHz i moduł Bluetooth FTMS, który gwarantuje całkowitą kompatybilność z głównymi symulatorami rowerowymi.


  atrybuty technologiczne
  atrybuty komputera

☆ Rower spinningowy commercial s15i | marki Nordictrack ☆

Rower spinningowy commercial s15i | marki Nordictrack Najniższa Cena Online

☆ Rower spinningowy commercial s15i | marki Nordictrack - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: NordicTrack
 • Nazwa produktu: Rower spinningowy commercial s15i | marki Nordictrack
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rower Nordictrack Commercial S15i Spiningowy | rozmiar: OS | Kolor: Czarny | Taniej o 0% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, fachowy sklep sportowy.


Podsumowanie, czyli jaki stacjonarny rower treningowy do 10000 zł najlepszy?


Najlepszy stacjonarny rower treningowy do 10000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy stacjonarny rower treningowy do 10000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane rowery stacjonarne – Zestawienie luty 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji rowerów stacjonarnych do 10000 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych stacjonarnych rowerów do treningu domowego.


Powiązania tematyczne:

 • jaki stacjonarny rower treningowy do 10000 zł opinie i efekty,
 • dobre rowery treningowe do 10000 zł cena,
 • ranking rowerów stacjonarnych do 10000 zł,
 • stacjonarny rower treningowy do 10000 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o rowerach stacjonarnych do 10000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o rowerach stacjonarnych do 10000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o rowerach stacjonarnych do 10000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki stacjonarny rower treningowy do 10000 zł najlepszy? Który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych rowerach stacjonarnych do 10000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z rowerami treningowymi do 10000 zł do domu, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie rowery treningowe do 10000 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z rowerami treningowymi do 10000 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach rowery treningowe do 10000 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Fitnessowe zapytania:

 • ranking rowerów stacjonarnych do 1000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *