FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking rowerów stacjonarnych do 7000 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Treningowe rowery stacjonarne / Ranking rowerów stacjonarnych do 7000 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych rowerów stacjonarnych do 7000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne listopad 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych rowerów stacjonarnych do 7000 zł,
 • TOP5 często wybieranych treningowych rowerów typu stacjonarnego.

Jakie rowery treningowe do 7000 zł najlepiej wybrać? Ranking listopad 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane rowery treningowe do 7000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking rowerów stacjonarnych do 7000 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Finnlo Speedbike CRT ☆

Finnlo Speedbike CRT Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Speedbike CRT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo Speedbike CRT
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rower
  • wymiary: 128 x 55 x 125 cm
  • Maks. Waga użytkownika: 150 kg
  • Waga: 67 kg
  • Waga koła zamachowego: 25 kg
  • Przełożenie: 1:3
  • System oporu: mechaniczny
  • System napędu: pas klinowy
  • wzmocnione łożyska kulkowe
  • Ostre koło
  • Kontrola oporu: zależna
  • Zakres oporu: bezstopniowy manualny
  • Zasilanie: baterie
  • Bidon
  • Regulacja kierownicy: w pionie i w poziomie
  • Regulacja siodełka: w pionie, w poziomie, nachylenie
  • Siodełko Selle Royal
  • Rolki transportowe
  • Pedały SPD
  • Gwarancja domowa: 3 lata
  Komputer
  • ekran LCD
  • Funkcje: dystans, czas, prędkość, RPM
  • Pomiar pulsu przez pas telemetryczny (opcjonalnie)
  • Górna granica pulsu regulowana
  • Regulacja ustawień parametrów
  • ilość funkcji wyświetlanych jednocześnie: 2
  • Regulacja obciążenie: manualna

  Rower spinningowy Finnlo asygnowany do dynamicznych treningów w warunkach domowych. Solidna i mocna kompozycja daje pewność i gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo w trakcie treningów niezależnie od ich aktywności. Koło zamachowe roweru waży 25 kg i zapewnia specyficzną płynność jazdy, a bezstopniowa regulacja oporu umożliwia staranne zarządzanie obciążeniem. Rower posiada tzw.,,ostre koło'' bez wolnobiegu, co pomaga zwalczyć pokusę zatrzymania się na odpoczynek, dlatego każdy trening jest realizowany w 100%.

  Siodełko z możliwością ustawienia kąta nachylenia oraz regulacją w pionie i w poziomie i regulowana kierownica zezwalają na przyjęcie poprawnej pozycji do ćwiczeń. Kółka transportowe oraz stopki umieszczone na podstawie ułatwiają przemieszczanie urządzenia i pozwalają go starannie wypoziomować na nierównym podłożu. Komputer z wyświetlaczem LCD wyświetla 2 funkcje równocześnie, daje również możliwość dostosowywania górnej granicy tętna. DOkonuje pomiaru dystansu, prędkości, obrotów na minutę oraz liczy czas ćwiczeń.


  Rowery spinningowe Finnlo

  Rowery spinningowe Finnlo są doskonale przystosowane do częstych i energicznych treningów. Ich głównym celem jest poprawa wydolności, szybka redukcja tkanki tłuszczowej, a także modelowanie sylwetki, dlatego są sugerowane nie tylko dla ambitnych pasjonatów jazdy na rowerze. Oferta Finnlo obejmuje rowery dedykowane do użytkowania w warunkach domowych, a także profesjonalne urządzenia do użytkowania komercyjnego w obiektach takich jak siłownie, kluby fitness, jednostki wojskowe, policyjne itp.

  solidna rama z szeroką podstawą i masywna kompozycja każdego modelu Finnllo zapewnia stabilność, a także bezpieczne i solidne podparcie także w trakcie jazdy na stojąco, intensywnych interwałów i jazdy z pokaźnym obciążeniem. Koła zamachowe rowerów Finnlo pozwalają budować opór, który bez trudu spełni oczekiwania zarówno amatorów treningów domowych, jak i osób innowacyjnych pragnących utrzymać wysoki poziom kondycji. Bezstopniowy zakres obciążenia zezwala na jego dokładny wybór. Regulacje wielopozycyjnej kierownicy i siodełka upraszcza przyjęcie korzystnej i najwygodniejszej pozycji do ćwiczeń. Pedały większości modeli są dwustronne - z jednej to SPD, z drugiej zaś mają koszyki na buty.


  Finnlo

  Finnlo jest marką premium i należy do marki Hammer Sport AG z Niemiec, głęboko zakorzenionej w tworzeniu, sprzedaży i dystrybucji wyrobów sportowych od ponad 100 lat. Popularność firmy na rynku europejskim jest na wysokim poziomie, a znakiem rozpoznawczym jest atrakcyjny design oraz najwyższa jakość wykonania i skrupulatne wykończenia. Patenty wprowadzane na rynek poprzez Finnlo są nagradzane, a także doceniane w testach i prestiżowych czasopismach m.in. Nagroda Men'sHealth w teście atlasów dla modelu opartego na rewolucyjnej technice TNT oporu azotowych siłowników – BioForce.

  Asortyment Finnlo jest asygnowany do wykorzystywania w warunkach domowych oraz do zastosowań profesjonalnych w siłowniach i klubach fitness. Oferta Finnlo rozwijana jest dwutorowo – w kierunku sprzętu do treningu fitness (bieżnie, rowerki, orbitreki, wioślarze) i w kierunku ciężkiego sprzętu siłowego (atlasy, ławki, bramy, hantle systemowe). Każdy, kto szuka rowerka albo orbitreka z najwyższej półki powinien zwrócić uwagę właśnie na Finnlo. Są to urządzenia, dzięki którym trening w mieszkaniu albo domowej siłowni będzie stał na profesjonalnym poziomie.


  artykuł
  firma
  Kod producenta
  3203
  EAN
  4005251320309
  dane podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  typ
  Spinningowe
  System hamowania
  Mechaniczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  25
  Nośność [kg]
  Brak informacji
  Waga [kg]
  67
  Wyposażenie
  Komputer
  Uchwyt na bidon
  wyświetlacz LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Pomiar szybkości
  Maksymalna waga użytkownika [kg]
  150

☆ Kettler Tour 800 ☆

Kettler Tour 800 Najniższa Cena Online

☆ Kettler Tour 800 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Tour 800
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rowerek treningowy KETTLER TOUR 800 to najnowocześniejszy i najistotniej innowacyjny technologicznie rower w rodzinie KETTLER. Będzie znakomitym towarzyszem w drodze do Twojej wymarzonej formy. Niezależnie od tego czy Twoim celem jest zrzucenie zbędnych kilogramów, wyrzeźbienie sylwetki, poprawa kondycji, przygotowanie się do sezonu rowerowego czy start w zawodach możesz wybrać program dostosowany do Twoich potrzeb albo go po prostu stworzyć.

  Komputer zaopatrzony jest w funkcję IPN Coaching, w której na podstawie przeprowadzonego testu kondycji i określonego poprzez Ciebie celu, produkowany jest plan treningu składający się z 24 sesji treningowych, które są na bieżąco optymalizowane w oparciu o aktualne wyniki.

  Model TOUR 800 oszałamia różnorodnością treningów, które sąprzystępne na kolorowym wyświetlaczu TFT klasy premium o wymiarach 155x86 mm. Po wprowadzeniu Twoich informacji możesz radować się optymalnym programem, dzięki intensywności dostosowanej do Twoich potrzeb i progresywnia treningu.

  W czasie rzeczywistym Twoja produktywność pokazywana jest na wyświetlaczu. KETTLER TOUR 800 polecany jest każdemu, komu zależy na regularnym i efektywnym treningu. Poziom oporu można zmieniać w zakresie 25-400 watów (co 5 wat), umożliwia przypasowanie intensywności treningu do indywidualnych potrzeb.

  w trakcie treningu można wybrać jeden z 15 programów, dobranych do przeróżnych poziomów wydajności. Przy pomocy konfiguratora można wytwarzać nowe programy lub modyfikować już istniejące. Komputer treningowy pozwala także na skonfigurowanie 4 użytkowników, dzięki temu każdy z domowników będzie miał dostęp do swych informacji z ostatnich treningów.

  szerokie i komfortowe siodełko ma podwójną regulację: wysokości i odległości od kierownicy. Użyteczna, sportowa kierownica ma możliwość regulacji kąta nachylenia i dostosowania do wzrostu. Rower stacjonarny to jedno z podstawowych sprzętów do kształtowania kondycji i sylwetki.

  należycie wpływa na pracę układu krążeniowo-oddechowego. Jazda na rowerku treningowym pomaga spalić zbędne kalorie i schudnąć. Może być użytkowany w treningu cardio, obwodowym jak i rehabilitacji.

  Cicha i płynna praca umożliwia trening w domu. Kółka transportowe pozwalają na komfortowe przestawienie ergometru po skończonym treningu. Komputer treningowy pokaźny, czytelny, kolorowy, instynktowny w obsłudze wyświetlacz TFT o wymiarach 155x86 mm wyświetla siedem najważniejszych parametrów treningu.

  Wyświetlane atrybuty: czas treningu dystans (km lub mile) zużycie energii (kcal lub kJ) tętno szybkość kadencja (obr./min) moc (w Watach) ma 15 zaprogramowanych programów treningowych, dzięki którym możliwe jest dopasowanie intensywności treningu do sprawności i kondycji użytkownika.

  zaimplementowany konfigurator pozwala dowolnie rozbudowywać i zmieniać programy treningowe. Ergometr może być stosowany w dwóch trybach: TRYB AUTO (niezależny od ilości obr./min) TRYB MANU (zależny od ilości obr./min) przystępne programy treningowe (szczegółowy opis znajduje się w instrukcji obsługi komputera): prędki start Trening WYZWANIE KETTMAPS KETTLER WORLD TOURS Trening HIT Trening HRC IPN Coaching 30 min.

  fitnessu Trening w przeróżnych strefach tętna 30 min. Spalania tłuszczu Regulacja oporu KETTLER TOUR 800 to indukcyjny rower z 10 kg kołem zamachowym. Poziom oporu można zmieniać w zakresie 25-400 watów (co 5 wat).

  Siodełko wielkie, wygodne siodełko posiada podwójną regulację. Osiągalna jest jednocześnie zmiana wysokości siodełka jak i jego odległości od kierownicy. Dzięki temu każdy, niezależnie od wzrostu, znajdzie słuszne ustawienie.

  Rama mocna, stalowa rama zagwarantuje stabilność i bezpieczeństwo w trakcie treningu. Obudowa wyprodukowana z wysokiej jakości tworzyw, stanowi idealne wyciszenie indukcyjnego systemu oporu. Kierownica Sportowa kierownica z możliwością ustawienia w rozmaitych pozycjach, pozwala na przypasowanie do wzrostu i stylu jazdy.

  Sensory dotykowe Umieszczone na kierownicy sensory dotykowe zezwalają na pomiar tętna. Do treningu HRC zalecane jest wykorzystywanie pasa na piersiowego z technologią Bluetooth (nie jest załączony do urządzenia).

  Uchwyt na smartfon Uchwyt na tablet lub smartfon pozwala na komfortowe umieszczenie urządzenia mobilnego w zasięgu wzroku i korzystania z dodatkowego wyświetlacza podczas treningu. Pedały przeciwpoślizgowe, samopoziomujące się pedały, z dostosowywanymi paskami Bluetooth Zintegrowany inteligentny system Bluetooth, pozwala na korzystanie z najistotniej motywujących aplikacji dedykowanych do treningu.

  Kompatybilny z aplikacją fitness Kinomap (subskrypcja nie jest wliczona w cenę urządzenia Google Play lub App Store) oraz z KETTLER WORLD TOURS. Kółka transportowe Kółka transportowe komfortowy transport rowerku po treningu.

  SPECYFIKACJA rodzaj urządzenia: rower treningowy pionowy rodzaj: indukcyjny Waga koła zamachowego: 10 kg Regulacja oporu: elektroniczna, 25-400 W (co 5 W) liczba programów treningowych: 15, z możliwością rozbudowy Maksymalna waga użytkownika: 150 kg Pomiary: czas, prędkość, dystans, kadencja (obr./min), tętno, kalorie, strefa tętna, moc w watach Wyposażenie: komputer treningowy premium, uchwyt na smartfon, sensory dotykowe, kółka transportowe, uchwyty na stopy Kierownica: sportowa, dostosowywana wysokość i kąt nachylenia Siodełko: praktyczne, regulowane w pionie i w poziomie Zasilanie: zasilacz (230V) rozmiary po rozłożeniu (dł.

  x szer. X wys.): 119x55x137 cm Waga urządzenia: 38 kg


☆ BH Fitness Airmag ☆

BH Fitness Airmag Najniższa Cena Online

☆ BH Fitness Airmag - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: BH Fitness Airmag
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower spinningowy z oryginalnym systemem oporu Rower spinningowych z kolekcji Airmag charakteryzujący się podwójnym systemem oporu – magnetycznym i powietrznym. Atrakcyjna i atrakcyjna kompozycja uzupełni domową albo komercyjną siłownię, a jej stonowany, lekko matowy kolor przyciągnie wzrok i zainteresowanie.

  Kolarstwo szosowe w domowym zaciszu Podwójny system oporu powoduje, iż odczucia z jazdy są realistyczniejsze i odzwierciedlają jazdę na rowerze szosowym. Triatlonowa kierownica udoskonala ergonomię i odciąża ręce w czasie intensywnego treningu.

  Regulacja siodełka w pionie i poziomie zezwala na indywidulane przypasowanie do potrzeb użytkownika. Dokładny pomiar informacji dzięki komputerowi Podstawowy komputer wyświetla dane o szybkości, przebytym dystansie, ilości obrotów na minutę (RPM), także liczbę spalonych kalorii.

  ponadto komputer zmierzy całkowity przebyty dystans (ODO). SPECYFIKACJA Sposób użytkowania: intensywny trening domowy wymiary: 128x51x126 cm Waga: 56 kg Maksymalna waga użytkownika: 150 kg System oporu: magnetyczny + powietrzny ilość stopni oporu: tarcie + 8 Koło zamachowe: 18 kg Napęd: Pas Poly-V Pedały: dwustronne (z noskami, SPD) Siodełko: dostosowywane w poziomie i pionie Kierownica: triatlonowa, regulowana w poziomie i pionie ekran: LCD Komputer: czas, szybkość / RPM, dystans, ODO, kalorie Puls: telemetryczny system pomiaru pulsu (brak opaski w komplecie) Inne: pokrywa koła zamachowego


☆ Horizon GR 7 ☆

Horizon GR 7 Najniższa Cena Online

☆ Horizon GR 7 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon
 • Nazwa produktu: Horizon GR 7
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  ROWER SPININGOWY GR7 VIEWFIT

  To najwyższy model roweru do indoor cycylingu z Horizon Fitness, który przykuwa uwagę nietuzinkową stylistyką. W GR7 koło zamachowe znajduje się w tylnej części urządzenia dzięki temu wrażenia z jazdy są niemalże rzeczywiste. Magnetyczny system oporu zagwarantuje płynną, cichą pracę roweru na wybranym poprzez Użytkownika poziomie. Regulacja w pionie i poziomie siodełka, a także kierownicy pozwala na dostosowanie pozycji treningowej osobom o różnorodnym wzroście i wadze. Rower zaopatrzony jest w dwustronne pedały: z noskami, a także SPD dla bardziej wymagających Użytkowników. Do roweru GR7 można dokupić
  wyświetlacz 5”LCD FitDisplay.


  + Geometria odwzorowana z rowerów szosowych, zapewnia nieporównaną dotąd ergonomiczną pozycję użytkownika.

  + W GR7 koło zamachowe znajduje się w tylnej części urządzenia dzięki temu wrażenia z jazdy są niemalże rzeczywiste.

  + Regulacja w pionie i poziomie siodełka i kierownicy zezwala na dobranie pozycji treningowej osobom o różnym wzroście i wadze.

  + w dodatku gratisowa aplikacja FitDisplay dostępna na urządzeniach mobilnych łączy się za pomocą Bluetooth z urządzeniem i powoduje, iż trening staje się interaktywny, motywujący i ciekawy. Poza komfortowym interfejsem użytkownika, pamięcią danych treningowych w chmurze, otrzymujemy dostęp do rywalizacji online z innymi użytkownikami oraz filmów video Virtual Active, dzięki temu możemy zapomnieć o nudnym treningu i przenieść się w malownicze trasy wybranego zakątka świata!

  najkorzystniejszy z rodziny GR

  najbardziej innowacyjny przedstawiciel rodziny rowerów spinningowych GR Horizon, Tylny napęd i projektowana z myślą o wiernym imitowaniu jazdy na rowerze szosowym gwarantuje wyjątkowy komfort i wydajność treningów.

  Płynny i niezawodny system oporu

  Rower ma elektromagnetyczny system oporu, który przekłada się na nad wyraz płynną jazdę, bezawaryjną pracę i szczególnie staranną możliwość regulacji obciążenia.

  Możliwości skrupulatnego dobrania

  Dzięki dwustronnym pedałom można z nich korzystać na dwa sposoby: z SPD lub koszyków na stopy. Możliwość dopasowania siodełka za pomocą jego ustawienia w pionie i w poziomie i wysokości kierownicy sprawia, iż osoby o zróżnicowanym wzroście bez trudu znajdą najwygodniejszą pozycję do ćwiczeń


  CO TO JEST VIEWFIT

  ViewFit pozwala połączyć się sprzętowi Horizon FItness z aplikacjami treningowymi, zezwala na analizowanie każdej sesji, a także szczegółowe monitorowanie postępów i sprawia, że treningi są bardziej produktywne. ViewFit ™ pozwala na zbieranie informacji z różnorodnych aplikacji za pośrednictwem sprzętów kontrolujących, a także z wybranych urządzeń marki Vision, a także Horizon. ViewFit ™ programuje maszyny za nas, zawsze, gdy rozpoczynamy trening. Wystarczy odwiedzić stronę ViaFitness.com i zsynchronizować ze sobą sprzęt, aby nasz trening zmienił się na za każdym razem! ViewFit ™ przekazuje dane z maszyn, na których ćwiczysz, do aplikacji obserwującej dietę. MyFitnessPall za sprawą zebranych danych, potrafi zadbać o stosowne odżywienie i nawodnienie Twojego organizmu, by jak najszybciej osiągnąć wymarzoną wagę ciała.


  VIRTUAL ACTIVE

  Od dziś nie będziesz się nudzić podczas ćwiczenia. Będziesz móc zwiedzać świeże miasta, przemierzać bezdroża, słuchać dźwięków natury i ulic, jednocześnie ćwicząc i pokonując nowe tereny. Prawdziwe jak najistotniej realne trasy zostały stworzone poprzez grupę ludzi, którzy faktycznie pokonali odtwarzane szlaki skanując obraz z kamery klatka po klatce. Teraz Ty możesz pójść w ślad za nimi. Będziesz czuć pod stopami zmianę ukształtowania terenu, wzgórza i spadki, biegnąc i idąc w górę albo dół do miejsca przeznaczenia odpowiednio do pokonywanej trasy. Wycieczkę ponadto wzbogacą otaczające dźwięki płynące z głośników albo słuchawek.

  Aby móc korzystać z programu Virtual Active, ćwicząc na urządzeniach firmy Horizon, potrzebne jest dokupienie odtwarzacza Passport, który zezwala na odtwarzanie filmów w jakości HD na ekranie telewizora.


  FIT DISPLAY

  mobilna aplikacja FitDisplay łączy się za pośrednictwem Bluetooth z urządzeniem, aby zapewnić rozrywkę, motywację udoskonaloną kontrolę nad treningiem. Program Beat FitDisplay poprowadzi Użytkownika poprzez zmiany rytmu i oporu w rytm ulubionej muzyki, Virtual Active da Użytkownikowi możliwość odwiedzenia najdalszych zakątków świata w trakcie treningu, a pozostałe programy dadzą możliwość ryzwalizowania z przyjaciółmi czy zdobywanie wirtualnych punktów. Razem z aplikacją otrzymasz dostęp do wielu programów, FitDispaly umożliwi zapamiętanie ustawień osobistych, a także zapamiętanie informacji z każdego treningu, byś mógł śledzić swój postęp. Pobierz aplikację FitDisplay i odkryj jakie daje możliwości!


  kolekcja GR

  linia GR rowerów do Indoor Cyclingu to “nie-zwykłe” rowery treningowe — to prawdziwe rowery szosowe dla osób szukających inspirującego, motywującego i wciągającego treningu. Każdy rower z serii GR został dokładnie zaprojektowany i dopracowany inżynieryjnie, tak żeby sprawić, że poczujesz się w trakcie domowego treningu jak podczas jazdy na rowerze szosowym. Tylny napęd, funkcjonalna kierownica, ustawienie siodełka i pedałów sprawiają, że poczujesz się jak w trakcie jazdy na rowerze szosowym. Magnetyczny system oporu zapewnia natychmiastową, płynną regulację.

  regulowana kierownica, siodełko i pedałyzintegrować trafnie urządzenie do potrzeb Użytkowników. Ekran LCD (w opcji do dokupienia) zezwala na prowadzenie odczytów parametrów treningowych, a także ćwiczenie z wykorzystaniem programów treningowych,ponadto system podświetlenia “Glow Ride” prowadzi Użytkownika przez 3 fazy jazdy symulując jazdę szosową. Bezpłatna aplikacja FitDisplay łączy się za pomocą Bluetooth z urządzeniem i powoduje, że trening staje się interaktywny, motywujący i niebanalny, co powoduje, szybciej osiągamy postawione sobie cele.

  przenośna aplikacja FirDisplay łączy się za pośrednictwem Bluetooth z urządzeniem, żeby zapewnić rozrywkę, motywację udoskonaloną kontrolę nad treningiem. Program Beat FitDisplay poprowadzi Użytkownika przez zmiany rytmu i oporu w rytm ulubionej muzyki, Virtual Active da Użytkownikowi możliwość odwiedzenia najdalszych zakątków świata podczas treningu, a pozostałe programy dadzą możliwość rywalizowania z przyjaciółmi czy zdobywanie wirtualnych punktów. Razem z aplikacją otrzymasz dostęp do wielu programów, FitDispaly umożliwi zapamiętanie ustawień osobistych oraz zapamiętanie informacji z każdego treningu, byś mógł śledzić swój postęp.


  Pobierz aplikację FitDisplay i odkryj jakie daje możliwości!

  24 miesiące gwarancji DOOR TO DOOR

  W ramach gwarancji serwis dojezdny do Klienta!


☆ BH Fitness Spada GSG ☆

BH Fitness Spada GSG Najniższa Cena Online

☆ BH Fitness Spada GSG - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: BH Fitness Spada GSG
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Wyścigowy rower treningowy z magnetycznym systemem oporu dedykowany do prowadzenia intensywnego kolarskiego treningu domowego. Konkretna budowa zagwarantuje i stabilność podczas treningu.

  Aluminiowe koło zamachowe o wadze 18kg i duży zakres regulacji oporu upraszczają zarządzanie obciażeniem i czynią rower rewelacyjnym rozwiązaniem dla osób o różnym stopniu progresywnia. Triathlonowa kierownica i ergonomiczne żelowe siodełko mają regulację w pionie i w poziomie, Pozwalają przyjąć genialną pozycję do treningu.

  nowoczesny komputer z otwiera dużo możliwości treningowych. Bogactwo programów urozmaica ćwiczenia i powoduje, iż są dużo efektywniejsze. Dzięki opcjonalnemu zestawowi Dual Kit urządzenie przenosi Cię w odległe zakątki świata, automatycznie reguluje opór tak, aby odzwierciedlić pokonywaną trasę i urozmaica trening o rywalizowanie z innymi ćwiczącymi.

  seria maszyn zaprojektowana poprzez BH Fitness we współpracy z firmą Apple wyposażonych w motywacyjne i interaktywne wyświetlacze oparte na technologii towarów Apple. jedynie podłączyć iPhone/iPad lub Android do urządzenia treningowego i samoczynnie zostanie pobrana darmowa aplikacja wytworzona specjalnie z myślą o użytkownikach maszyn BH Fitness. Na i.Concept, Google Play, a także w App Store regularnie pojawiają się dane na temat nowych aktualizacji i dostępnych aplikacji.

  dane technologiczne:

  • Przeznaczenie: energiczny trening domowy
  • wymiary: 130 x 59 x 116 cm
  • Waga: 57 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
  • Magnetyczny system oporu
  • Przycisk awaryjnego zatrzymania
  • Koło zamachowe: aluminium
   - odpowiada wadze koła o wadze 20 kg
  • Napęd: pas Poly-V
  • Telemetryczny system pomiaru pulsu:
   - opcjonalnie pas telemetryczny do pomiaru tętna
  • Anatomiczne żelowe siodełko
  • Regulacja siodełka w pionie
  • Regulacja siodełka w poziomie
  • Triathlonowa kierownica
  • Regulacja kierownicy w pionie
  • Regulacja kierownicy w poziomie
  • Dwustronne pedały SPD z noskami
  • Uchwyt na bidon
  • Kółka transportowe
  • Opcjonalnie komplet Dual Kit

  Komputer:

  • ekran LCD
  • 12 programów treningowych z 24 stopniami trudności
  • 5 programów użytkownika
  • 4 programy HRC
  • Recovery Test
  • Fitness Test
  • Program Random


☆ Ovicx Q200X ☆

Ovicx Q200X Najniższa Cena Online

☆ Ovicx Q200X - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Ovicx
 • Nazwa produktu: Ovicx Q200X
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower magnetyczny OVICX Q200X jest sprzętem treningowego dedykowanym wyłącznie do użytkowania domowego. Posiada szereg regulacji pozwalających nieprzeciętnie złączyć jego zarys i rozmiary do osobistych cech użytkownika....Podobne zestawienia:


Najtańsze rowery treningowe do 7000 zł – Ranking listopad 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze rowery treningowe do 7000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich rowerów stacjonarnych do 7000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Ovicx Q200X ☆

Ovicx Q200X Najniższa Cena Online

☆ Ovicx Q200X - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Ovicx
 • Nazwa produktu: Ovicx Q200X
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower magnetyczny OVICX Q200X jest sprzętem treningowego przeznaczonym wyłącznie do korzystania domowego. Ma szereg regulacji pozwalających perfekcyjnie skonsolidować jego zarys i rozmiary do osobistych cech użytkownika....


☆ Horizon GR 7 ☆

Horizon GR 7 Najniższa Cena Online

☆ Horizon GR 7 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon
 • Nazwa produktu: Horizon GR 7
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  ROWER SPININGOWY GR7 VIEWFIT

  To najwyższy model roweru do indoor cycylingu z Horizon Fitness, który przykuwa uwagę nietuzinkową stylistyką. W GR7 koło zamachowe znajduje się w tylnej części urządzenia dzięki temu wrażenia z jazdy są niemalże rzeczywiste. Magnetyczny system oporu zagwarantuje płynną, cichą pracę roweru na wybranym poprzez Użytkownika poziomie. Regulacja w pionie i poziomie siodełka, a także kierownicy zezwala na przypasowanie pozycji treningowej osobom o różnorodnym wzroście i wadze. Rower wyposażony jest w dwustronne pedały: z noskami, a także SPD dla bardziej wymagających Użytkowników. Do roweru GR7 można dokupić
  ekran 5”LCD FitDisplay.


  + Geometria odwzorowana z rowerów szosowych, zagwarantuje niespotykaną dotąd ergonomiczną pozycję użytkownika.

  + W GR7 koło zamachowe znajduje się w tylnej części urządzenia dzięki temu wrażenia z jazdy są niemalże rzeczywiste.

  + Regulacja w pionie i poziomie siodełka i kierownicy zezwala na dobranie pozycji treningowej osobom o różnym wzroście i wadze.

  + ponadto darmowa aplikacja FitDisplay przystępna na urządzeniach mobilnych łączy się za pomocą Bluetooth z urządzeniem i powoduje, że trening staje się interaktywny, motywujący i interesujący. Poza wygodnym interfejsem użytkownika, pamięcią danych treningowych w chmurze, otrzymujemy dostęp do rywalizacji online z innymi użytkownikami oraz filmów video Virtual Active, dzięki temu możemy zapomnieć o nudnym treningu i przenieść się w malownicze trasy wybranego zakątka świata!

  najkorzystniejszy z rodziny GR

  najbardziej nowoczesny przedstawiciel rodziny rowerów spinningowych GR Horizon, Tylny napęd i projektowana z myślą o wiernym imitowaniu jazdy na rowerze szosowym zapewnia nieszablonowy komfort i wydajność treningów.

  Płynny i bezawaryjny system oporu

  Rower ma elektromagnetyczny system oporu, który przekłada się na niezwykle płynną jazdę, bezawaryjną pracę i nad wyraz dokładną możliwość regulacji obciążenia.

  Możliwości precyzyjnego dostosowania

  Dzięki dwustronnym pedałom można z nich korzystać na dwa sposoby: z SPD albo koszyków na stopy. Możliwość przypasowania siodełka za pomocą jego ustawienia w pionie i w poziomie oraz wysokości kierownicy powoduje, że osoby o rozmaitym wzroście bez trudu znajdą najwygodniejszą pozycję do ćwiczeń


  CO TO JEST VIEWFIT

  ViewFit pozwala zespoić się sprzętowi Horizon FItness z aplikacjami treningowymi, umożliwia analizowanie każdej sesji oraz szczegółowe monitorowanie postępów i powoduje, że treningi są bardziej wydajne. ViewFit ™ umożliwia zbieranie danych z przeróżnych aplikacji za pośrednictwem maszyn monitorujących, a także z wybranych maszyn firmy Vision, a także Horizon. ViewFit ™ programuje maszyny za nas, zawsze, gdy rozpoczynamy trening. Starczy odwiedzić stronę ViaFitness.com i zsynchronizować ze sobą sprzęt, by nasz trening zmienił się na za każdym razem! ViewFit ™ przekazuje informacje z maszyn, na których ćwiczysz, do aplikacji monitorującej dietę. MyFitnessPall za sprawą skategoryzowanych danych, potrafi zadbać o trafne odżywienie i nawodnienie Twojego organizmu, by jak najszybciej osiągnąć wymarzoną wagę ciała.


  VIRTUAL ACTIVE

  Od dziś nie będziesz się nudzić podczas ćwiczenia. Będziesz móc zwiedzać nowe miasta, przemierzać bezdroża, słuchać dźwięków natury i ulic, równocześnie ćwicząc i pokonując świeże tereny. Prawdziwe jak najbardziej realne trasy zostały produkowane przez grupę ludzi, którzy faktycznie pokonali odtwarzane szlaki skanując obraz z kamery klatka po klatce. Teraz Ty możesz pójść w ślad za nimi. Będziesz czuć pod stopami zmianę ukształtowania terenu, wzgórza i spadki, biegnąc i idąc w górę lub dół do miejsca przeznaczenia adekwatnie do pokonywanej trasy. Wycieczkę w dodatku wzbogacą otaczające dźwięki płynące z głośników albo słuchawek.

  Aby móc korzystać z programu Virtual Active, ćwicząc na urządzeniach firmy Horizon, niezbędne jest dokupienie odtwarzacza Passport, który umożliwia odtwarzanie filmów w jakości HD na ekranie telewizora.


  FIT DISPLAY

  mobilna aplikacja FitDisplay łączy się za pośrednictwem Bluetooth z urządzeniem, by zapewnić rozrywkę, motywację ulepszoną kontrolę nad treningiem. Program Beat FitDisplay poprowadzi Użytkownika poprzez zmiany rytmu i oporu w rytm ulubionej muzyki, Virtual Active da Użytkownikowi możliwość odwiedzenia najdalszych zakątków świata podczas treningu, a pozostałe programy dadzą możliwość ryzwalizowania z przyjaciółmi czy zdobywanie wirtualnych punktów. Razem z aplikacją otrzymasz dostęp do wielu programów, FitDispaly umożliwi zapamiętanie ustawień osobistych i zapamiętanie informacji z każdego treningu, byś mógł śledzić swój postęp. Pobierz aplikację FitDisplay i odkryj jakie daje możliwości!


  linia GR

  seria GR rowerów do Indoor Cyclingu to “nie-zwykłe” rowery treningowe — to prawdziwe rowery szosowe dla osób szukających inspirującego, motywującego i wciągającego treningu. Każdy rower z linii GR został dokładnie zaprojektowany i dopracowany inżynieryjnie, tak aby sprawić, że poczujesz się w trakcie domowego treningu jak w trakcie jazdy na rowerze szosowym. Tylny napęd, użyteczna kierownica, ustawienie siodełka i pedałów powodują, że poczujesz się jak podczas jazdy na rowerze szosowym. Magnetyczny system oporu gwarantuje natychmiastową, płynną regulację.

  regulowana kierownica, siodełko i pedałydopasować optymalnie urządzenie do potrzeb Użytkowników. Ekran LCD (w opcji do dokupienia) zezwala na prowadzenie odczytów parametrów treningowych oraz ćwiczenie z zastosowaniem programów treningowych,dodatkowo system podświetlenia “Glow Ride” prowadzi Użytkownika przez 3 fazy jazdy symulując jazdę szosową. Bezpłatna aplikacja FitDisplay łączy się przy pomocy Bluetooth z urządzeniem i sprawia, że trening staje się interaktywny, motywujący i atrakcyjny, co sprawia, szybciej osiągamy postawione sobie cele.

  przenośna aplikacja FirDisplay łączy się za pośrednictwem Bluetooth z urządzeniem, żeby zapewnić rozrywkę, motywację lepszą kontrolę nad treningiem. Program Beat FitDisplay poprowadzi Użytkownika poprzez zmiany rytmu i oporu w rytm ulubionej muzyki, Virtual Active da Użytkownikowi możliwość odwiedzenia najdalszych zakątków świata w trakcie treningu, a pozostałe programy dadzą możliwość rywalizowania z przyjaciółmi czy zdobywanie wirtualnych punktów. Razem z aplikacją otrzymasz dostęp do wielu programów, FitDispaly umożliwi zapamiętanie ustawień osobistych i zapamiętanie danych z każdego treningu, byś mógł śledzić swój postęp.


  Pobierz aplikację FitDisplay i odkryj jakie daje możliwości!

  24 miesiące gwarancji DOOR TO DOOR

  W ramach gwarancji serwis dojezdny do Klienta!


☆ BH Fitness Spada GSG ☆

BH Fitness Spada GSG Najniższa Cena Online

☆ BH Fitness Spada GSG - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: BH Fitness Spada GSG
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Wyścigowy rower treningowy z magnetycznym systemem oporu przeznaczony do prowadzenia aktywnego kolarskiego treningu domowego. Mocna konstrukcja zagwarantuje oraz stabilność w trakcie treningu.

  Aluminiowe koło zamachowe o wadze 18kg i obfity zakres regulacji oporu ułatwiają zarządzanie obciażeniem i czynią rower genialnym rozwiązaniem dla osób o różnym stopniu nowoczesnia. Triathlonowa kierownica i funkcjonalne żelowe siodełko posiadają regulację w pionie i w poziomie, Pozwalają przyjąć doskonałą pozycję do treningu.

  zaawansowany komputer z otwiera dużo możliwości treningowych. Bogactwo programów urozmaica ćwiczenia i sprawia, iż są dużo produktywniejsze. Dzięki opcjonalnemu zestawowi Dual Kit urządzenie przenosi Cię w odległe zakątki świata, samoczynnie reguluje opór tak, by odzwierciedlić pokonywaną trasę i urozmaica trening o rywalizowanie z innymi ćwiczącymi.

  seria urządzeń zaprojektowana poprzez BH Fitness we współpracy z firmą Apple wyekwipowanych w motywacyjne i interaktywne wyświetlacze oparte na technologii produktów Apple. jedynie podłączyć iPhone/iPad lub Android do urządzenia treningowego i automatycznie zostanie pobrana gratisowa aplikacja wyprodukowana specjalnie z myślą o użytkownikach urządzeń BH Fitness. Na i.Concept, Google Play, a także w App Store regularnie pojawiają się dane na temat nowych aktualizacji i przystępnych aplikacji.

  dane technologiczne:

  • Przeznaczenie: intensywny trening domowy
  • wymiary: 130 x 59 x 116 cm
  • Waga: 57 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
  • Magnetyczny system oporu
  • Przycisk awaryjnego zatrzymania
  • Koło zamachowe: aluminium
   - odpowiada wadze koła o wadze 20 kg
  • Napęd: pas Poly-V
  • Telemetryczny system pomiaru pulsu:
   - opcjonalnie pas telemetryczny do pomiaru tętna
  • Anatomiczne żelowe siodełko
  • Regulacja siodełka w pionie
  • Regulacja siodełka w poziomie
  • Triathlonowa kierownica
  • Regulacja kierownicy w pionie
  • Regulacja kierownicy w poziomie
  • Dwustronne pedały SPD z noskami
  • Uchwyt na bidon
  • Kółka transportowe
  • Opcjonalnie pakiet Dual Kit

  Komputer:

  • wyświetlacz LCD
  • 12 programów treningowych z 24 poziomami trudności
  • 5 programów użytkownika
  • 4 programy HRC
  • Recovery Test
  • Fitness Test
  • Program Random


☆ Finnlo Speedbike CRT ☆

Finnlo Speedbike CRT Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Speedbike CRT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo Speedbike CRT
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rower
  • wymiary: 128 x 55 x 125 cm
  • Maks. Waga użytkownika: 150 kg
  • Waga: 67 kg
  • Waga koła zamachowego: 25 kg
  • Przełożenie: 1:3
  • System oporu: mechaniczny
  • System napędu: pas klinowy
  • umocnione łożyska kulkowe
  • Ostre koło
  • Kontrola oporu: zależna
  • Zakres oporu: bezstopniowy manualny
  • Zasilanie: baterie
  • Bidon
  • Regulacja kierownicy: w pionie i w poziomie
  • Regulacja siodełka: w pionie, w poziomie, nachylenie
  • Siodełko Selle Royal
  • Rolki transportowe
  • Pedały SPD
  • Gwarancja domowa: 3 lata
  Komputer
  • wyświetlacz LCD
  • Funkcje: dystans, czas, prędkość, RPM
  • Pomiar pulsu poprzez pas telemetryczny (opcjonalnie)
  • Górna granica pulsu regulowana
  • Regulacja ustawień parametrów
  • liczba funkcji wyświetlanych równocześnie: 2
  • Regulacja obciążenie: manualna

  Rower spinningowy Finnlo asygnowany do dynamicznych treningów w warunkach domowych. Konkretna i konkretna konstrukcja daje pewność i zagwarantuje stabilność i bezpieczeństwo podczas treningów niezależnie od ich intensywności. Koło zamachowe roweru waży 25 kg i zapewnia unikalną płynność jazdy, a bezstopniowa regulacja oporu pozwala na dokładne zarządzanie obciążeniem. Rower ma tzw.,,ostre koło'' bez wolnobiegu, co pomaga zwalczyć pokusę zatrzymania się na odpoczynek, dlatego każdy trening jest wykonywany w 100%.

  Siodełko z możliwością ustawienia kąta nachylenia oraz regulacją w pionie i w poziomie i regulowana kierownica umożliwiają przyjęcie korzystnej pozycji do ćwiczeń. Kółka transportowe, a także stopki umieszczone na podstawie usprawniają przemieszczanie urządzenia oraz pozwalają go skrupulatnie wypoziomować na nierównym podłożu. Komputer z wyświetlaczem LCD wyświetla 2 funkcje równocześnie, daje na dodatek możliwość regulowania górnej granicy tętna. DOkonuje pomiaru dystansu, prędkości, obrotów na minutę, a także liczy czas ćwiczeń.


  Rowery spinningowe Finnlo

  Rowery spinningowe Finnlo są genialnie dopasowane do częstych i energicznych treningów. Ich głównym celem jest poprawa wydolności, szybka redukcja tkanki tłuszczowej i modelowanie sylwetki, dlatego są sugerowane nie tylko dla ambitnych pasjonatów jazdy na rowerze. Oferta Finnlo obejmuje rowery dedykowane do wykorzystywania w warunkach domowych i fachowe urządzenia do użytkowania komercyjnego w obiektach takich jak siłownie, kluby fitness, jednostki wojskowe, policyjne itp.

  potężna rama z szeroką podstawą i masywna kompozycja każdego modelu Finnllo zagwarantuje stabilność i bezpieczne i potężne podparcie także w trakcie jazdy na stojąco, energicznych interwałów i jazdy z znacznym obciążeniem. Koła zamachowe rowerów Finnlo pozwalają stwarzać opór, który bez trudu spełni oczekiwania zarówno amatorów treningów domowych, jak i osób innowacyjnych pragnących utrzymać wysoki poziom kondycji. Bezstopniowy zakres obciążenia pozwala na jego dokładny dobór. Regulacje wielopozycyjnej kierownicy i siodełka ułatwia przyjęcie prawidłowej i najwygodniejszej pozycji do ćwiczeń. Pedały większości modeli są dwustronne - z jednej to SPD, z drugiej zaś mają koszyki na buty.


  Finnlo

  Finnlo jest marką premium i należy do producenta Hammer Sport AG z Niemiec, głęboko zakorzenionej w produkowaniu, sprzedaży i dystrybucji wyrobów sportowych od ponad 100 lat. Popularność firmy na rynku europejskim jest na wysokim poziomie, a znakiem rozpoznawczym jest niebanalny design oraz najwyższa jakość wykonania i staranne wykończenia. Patenty wprowadzane na rynek przez Finnlo są nagradzane oraz doceniane w testach i prestiżowych czasopismach m.in. Nagroda Men'sHealth w teście atlasów dla modelu opartego na rewolucyjnej technologii TNT oporu azotowych siłowników – BioForce.

  Asortyment Finnlo jest dedykowany do korzystania w warunkach domowych oraz do zastosowań mistrzowskich w siłowniach i klubach fitness. Oferta Finnlo rozwijana jest dwutorowo – w kierunku sprzętu do treningu fitness (bieżnie, rowerki, orbitreki, wioślarze), a także w kierunku ciężkiego sprzętu siłowego (atlasy, ławki, bramy, hantle systemowe). Każdy, kto szuka rowerka albo orbitreka z najwyższej półki powinien zwrócić uwagę właśnie na Finnlo. Są to urządzenia, dzięki którym trening w mieszkaniu albo domowej siłowni będzie stał na profesjonalnym poziomie.


  artykuł
  producent
  Kod producenta
  3203
  EAN
  4005251320309
  informacje podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  rodzaj
  Spinningowe
  System hamowania
  Mechaniczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  25
  Nośność [kg]
  Brak informacji
  Waga [kg]
  67
  Wyposażenie
  Komputer
  Uchwyt na bidon
  wyświetlacz LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Pomiar prędkości
  Maksymalna waga użytkownika [kg]
  150

☆ BH Fitness Airmag ☆

BH Fitness Airmag Najniższa Cena Online

☆ BH Fitness Airmag - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: BH Fitness Airmag
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower spinningowy z specyficznym systemem oporu Rower spinningowych z kolekcji Airmag znamionujący się podwójnym systemem oporu – magnetycznym i powietrznym. Niebanalna i niebanalna kompozycja uzupełni domową albo komercyjną siłownię, a jej stonowany, lekko matowy kolor przyciągnie wzrok i zainteresowanie.

  Kolarstwo szosowe w domowym zaciszu Podwójny system oporu sprawia, iż odczucia z jazdy są realistyczniejsze i odzwierciedlają jazdę na rowerze szosowym. Triatlonowa kierownica udoskonala ergonomię i odciąża ręce w czasie intensywnego treningu.

  Regulacja siodełka w pionie i poziomie pozwala na indywidulane przypasowanie do potrzeb użytkownika. Dokładny pomiar informacji dzięki komputerowi Podstawowy komputer wyświetla informacje o prędkości, przebytym dystansie, ilości obrotów na minutę (RPM), także liczbę spalonych kalorii.

  w dodatku komputer zmierzy całkowity przebyty dystans (ODO). SPECYFIKACJA Sposób wykorzystywania: intensywny trening domowy wymiary: 128x51x126 cm Waga: 56 kg Maksymalna waga użytkownika: 150 kg System oporu: magnetyczny + powietrzny ilość stopni oporu: tarcie + 8 Koło zamachowe: 18 kg Napęd: Pas Poly-V Pedały: dwustronne (z noskami, SPD) Siodełko: dostosowywane w poziomie i pionie Kierownica: triatlonowa, regulowana w poziomie i pionie ekran: LCD Komputer: czas, prędkość / RPM, dystans, ODO, kalorie Puls: telemetryczny system pomiaru pulsu (brak opaski w zestawie) Inne: pokrywa koła zamachowegoPodsumowanie, czyli jaki stacjonarny rower treningowy do 7000 zł najlepszy?


Najlepszy stacjonarny rower treningowy do 7000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy stacjonarny rower treningowy do 7000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane rowery stacjonarne – Ranking listopad 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji rowerów stacjonarnych do 7000 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych treningowych rowerów typu stacjonarnego.


Powiązania tematyczne:

 • jaki stacjonarny rower treningowy do 7000 zł opinie i efekty,
 • dobre rowery treningowe do 7000 zł cena,
 • ranking rowerów stacjonarnych do 7000 zł,
 • stacjonarny rower treningowy do 7000 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o rowerach stacjonarnych do 7000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o rowerach stacjonarnych do 7000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o rowerach stacjonarnych do 7000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki stacjonarny rower treningowy do 7000 zł najlepszy? Który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych rowerach stacjonarnych do 7000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z rowerami treningowymi do 7000 zł do domowych ćwiczeń, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie rowery treningowe do 7000 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z rowerami treningowymi do 7000 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach rowery treningowe do 7000 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *