FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking rowerów stacjonarnych do 7000 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Treningowe rowery stacjonarne / Ranking rowerów stacjonarnych do 7000 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych rowerów stacjonarnych do 7000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych rowerów stacjonarnych do 7000 zł,
 • TOP5 często wybieranych treningowych rowerów typu stacjonarnego.

Jakie rowery treningowe do 7000 zł najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane rowery treningowe do 7000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking rowerów stacjonarnych do 7000 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Rower spinningowy i.spada ii race bluetooth h9356i + kod rabatowy + pomoc experta tel 792792160 marki Bh fitness ☆

Rower spinningowy i.spada ii race bluetooth h9356i + kod rabatowy + pomoc experta tel 792792160 marki Bh fitness Najniższa Cena Online

☆ Rower spinningowy i.spada ii race bluetooth h9356i + kod rabatowy + pomoc experta tel 792792160 marki Bh fitness - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Rower spinningowy i.spada ii race bluetooth h9356i + kod rabatowy + pomoc experta tel 792792160 marki Bh fitness
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  atrybuty technologiczne atrybuty komputera mocne strony

☆ Poziomy rower treningowy halimed marki Insportline ☆

Poziomy rower treningowy halimed marki Insportline Najniższa Cena Online

☆ Poziomy rower treningowy halimed marki Insportline - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: inSPORTline
 • Nazwa produktu: Poziomy rower treningowy halimed marki Insportline
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  stopnie rower treningowy rehabilitacyjny inSPORTline Halimed jest liderem na rynku poziomych rowerów do stosowania domowego. Spełni wszystkie Twoje wymagania - momentalnie nabierzesz formy, zrzucisz zbędne kilogramy i wzmocnisz mięśnie nóg. Wszystko w zaciszu własnego domu. Będziesz radować się maksymalnym komfortem choćby w trakcie długich ćwiczeń. Możesz dopasować odległość między szerokim, wygodnym siedziskiem a pedałami precyzyjnie do swoich potrzeb. Możesz także regulować kąt nachylenia oparcia z oddychającej siatki, a dzięki uchwytowi na butelkę tuż obok siodła utrzymanie reżimu picia w trakcie treningu nie stanowi problemu. Odległość między pedałami wynosi tylko 17 cm. Zagwarantuje to nieprzeciętną ergonomię ruchu, a pedałowanie przypomina jazdę na prawdziwym rowerze.

  Kolejną zaletą poziomego roweru treningowego inSPORTline Halimed jest jego solidność. Waży 63 kg i jest niezwykle jednostajny w trakcie ćwiczeń. Ze względu na niski próg jest genialny dla osób starszych i osób z ograniczeniami ruchowymi. Obsługa jest nietrudna, a obszerny wyświetlacz LCD wyraźnie wyświetla wszystkie potrzebne informacje. Żeby ustawić podstawowe funkcje, użyj przycisków znajdujących się bezpośrednio na bocznych uchwytach. Nie musisz sięgać do wyświetlacza podczas treningu. Możesz wybrać jeden z 12 wstępnie ustawionych programów, program HRC, który samoczynnie dopasowuje obciążenie, by trening był jak najmocniej efektywny, lub program WATT, aby utrzymać moc przez cały czas treningu. Możesz także skonfigurować i zapisać własny program. Magnetyczny układ hamulcowy zagwarantuje maksymalną ciszę. Możesz kontrolować swoje tętno za pomocą uchwytów albo czujników pasa piersiowego (brak w zestawie).  solidna i przemyślana budowa

  Wysoka jakość wykonania i solidna rama gwarantują wysoką stabilność i nośność do 130 kg. Budowa jest nie tylko potężna, lecz także sprytnie zaprojektowana. Niskie wejście zaledwie kilka cali nad ziemią pozwala ćwiczyć osobom starszym lub osobom z ograniczeniami ruchowymi. Odległość pomiędzy pedałami wynosi tylko 17 cm. Ruch jest więc wyjątkowo naturalny i podobny do pedałowania na prawdziwym rowerze.
  komfortowe i dostosowywane siodło

  spore siodło z oparciem z siatki jest nad wyraz komfortowe, dzięki czemu możesz wytrzymać długie sesje treningowe bez uciążliwego nacisku. Możesz ustawić odległość pomiędzy siodłem a pedałami i wyregulować oparcie, dokładnie w zależności od wzrostu. Każdy może znaleźć wygodną pozycję.

  Programy doskonałe dla każdego

  Możesz wybierać z szerokiej gamy programów. poziomy rower treningowy inSPORTline Halimed oferuje 12 programów predefiniowanych albo HRC, które samoczynnie zmieniają obciążenie, dzięki temu zawsze masz słuszne tętno do spalania tłuszczu. Oczywiście możesz ustawić własny program skrupulatnie według własnych wymagań.
  ergonomiczne dodatki

  Oczywiście myślimy dodatkowo o komforcie użytkownika. Tuż obok siodła wyszukasz uchwyt na butelkę, który pomaga utrzymać nawodnienie organizmu. Na bocznych uchwytach znajdują się przyciski do zmiany obciążenia bez konieczności sięgania do wyświetlacza. Pomimo pokaźniejszej masy maszyny można ją prosto przenosić w zależności od potrzeb dzięki kółkom transportowym.

  Kluczowe atrybuty:

  • jednostajny poziomy rower treningowy do użytkowania domowego
  • nad wyraz cicha praca
  • wygodne, regulowane siodło
  • należycie zorganizowany ekran i bogate oprogramowanie
  • przyciski sterujące na bocznych uchwytach
  • uchwyt na butelkę obok siedziska (w tym butelka)
  • odbiornik sygnału pasa piersiowego 5 kHz (pas nie jest załączony, zalecamy użytkowanie np. Pasów piersiowych Sigma)
  • Program HRC: urządzenie zwiększa albo zmniejsza obciążenie, dzięki temu użytkownik jest zawsze w stosownej strefie tętna
  • Program WATT: maszyna zwiększa albo ogranicza obciążenie, by użytkownik wykonał ustawioną moc (na przykład zwiększa obciążenie, zmniejszając kadencję pedału)
  • Program Recovery: test orientacyjny, który ocenia Twoją kondycję po treningu
  • komputer wyświetla: spalone kalorie, prędkość, obr./min, czas, dystans, moc w watach, tętno

  Opis techniczny:


☆ Kettler Rower indukcyjny tour 800 (7640119481449) ☆

Kettler Rower indukcyjny tour 800 (7640119481449) Najniższa Cena Online

☆ Kettler Rower indukcyjny tour 800 (7640119481449) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Rower indukcyjny tour 800 (7640119481449)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rowerek treningowy KETTLER TOUR 800 to najnowocześniejszy i najistotniej innowacyjny technologicznie rower w rodzinie KETTLER. Będzie znakomitym towarzyszem w drodze do Twojej wymarzonej formy. Niezależnie od tego czy Twoim celem jest zrzucenie zbędnych kilogramów, wyrzeźbienie sylwetki, poprawa kondycji, przygotowanie się do sezonu rowerowego czy start w zawodach możesz wybrać program dostosowany do Twoich potrzeb albo go po prostu stworzyć.

  Komputer zaopatrzony jest w funkcję IPN Coaching, w której na podstawie przeprowadzonego testu kondycji i określonego poprzez Ciebie celu, produkowany jest plan treningu składający się z 24 sesji treningowych, które są na bieżąco optymalizowane w oparciu o aktualne wyniki.

  Model TOUR 800 oszałamia różnorodnością treningów, które sąprzystępne na kolorowym wyświetlaczu TFT klasy premium o wymiarach 155x86 mm. Po wprowadzeniu Twoich informacji możesz radować się optymalnym programem, dzięki intensywności dostosowanej do Twoich potrzeb i progresywnia treningu.

  W czasie rzeczywistym Twoja produktywność pokazywana jest na wyświetlaczu. KETTLER TOUR 800 polecany jest każdemu, komu zależy na regularnym i efektywnym treningu. Poziom oporu można zmieniać w zakresie 25-400 watów (co 5 wat), umożliwia przypasowanie intensywności treningu do indywidualnych potrzeb.

  w trakcie treningu można wybrać jeden z 15 programów, dobranych do przeróżnych poziomów wydajności. Przy pomocy konfiguratora można wytwarzać nowe programy lub modyfikować już istniejące. Komputer treningowy pozwala także na skonfigurowanie 4 użytkowników, dzięki temu każdy z domowników będzie miał dostęp do swych informacji z ostatnich treningów.

  szerokie i komfortowe siodełko ma podwójną regulację: wysokości i odległości od kierownicy. Użyteczna, sportowa kierownica ma możliwość regulacji kąta nachylenia i dostosowania do wzrostu. Rower stacjonarny to jedno z podstawowych sprzętów do kształtowania kondycji i sylwetki.

  należycie wpływa na pracę układu krążeniowo-oddechowego. Jazda na rowerku treningowym pomaga spalić zbędne kalorie i schudnąć. Może być użytkowany w treningu cardio, obwodowym jak i rehabilitacji.

  Cicha i płynna praca umożliwia trening w domu. Kółka transportowe pozwalają na komfortowe przestawienie ergometru po skończonym treningu. Komputer treningowy pokaźny, czytelny, kolorowy, instynktowny w obsłudze wyświetlacz TFT o wymiarach 155x86 mm wyświetla siedem najważniejszych parametrów treningu.

  Wyświetlane atrybuty: czas treningu dystans (km lub mile) zużycie energii (kcal lub kJ) tętno szybkość kadencja (obr./min) moc (w Watach) ma 15 zaprogramowanych programów treningowych, dzięki którym możliwe jest dopasowanie intensywności treningu do sprawności i kondycji użytkownika.

  zaimplementowany konfigurator pozwala dowolnie rozbudowywać i zmieniać programy treningowe. Ergometr może być stosowany w dwóch trybach: TRYB AUTO (niezależny od ilości obr./min) TRYB MANU (zależny od ilości obr./min) przystępne programy treningowe (szczegółowy opis znajduje się w instrukcji obsługi komputera): prędki start Trening WYZWANIE KETTMAPS KETTLER WORLD TOURS Trening HIT Trening HRC IPN Coaching 30 min.

  fitnessu Trening w przeróżnych strefach tętna 30 min. Spalania tłuszczu Regulacja oporu KETTLER TOUR 800 to indukcyjny rower z 10 kg kołem zamachowym. Poziom oporu można zmieniać w zakresie 25-400 watów (co 5 wat).

  Siodełko wielkie, wygodne siodełko posiada podwójną regulację. Osiągalna jest jednocześnie zmiana wysokości siodełka jak i jego odległości od kierownicy. Dzięki temu każdy, niezależnie od wzrostu, znajdzie słuszne ustawienie.

  Rama mocna, stalowa rama zagwarantuje stabilność i bezpieczeństwo w trakcie treningu. Obudowa wyprodukowana z wysokiej jakości tworzyw, stanowi idealne wyciszenie indukcyjnego systemu oporu. Kierownica Sportowa kierownica z możliwością ustawienia w rozmaitych pozycjach, pozwala na przypasowanie do wzrostu i stylu jazdy.

  Sensory dotykowe Umieszczone na kierownicy sensory dotykowe zezwalają na pomiar tętna. Do treningu HRC zalecane jest wykorzystywanie pasa na piersiowego z technologią Bluetooth (nie jest załączony do urządzenia).

  Uchwyt na smartfon Uchwyt na tablet lub smartfon pozwala na komfortowe umieszczenie urządzenia mobilnego w zasięgu wzroku i korzystania z dodatkowego wyświetlacza podczas treningu. Pedały przeciwpoślizgowe, samopoziomujące się pedały, z dostosowywanymi paskami Bluetooth Zintegrowany inteligentny system Bluetooth, pozwala na korzystanie z najistotniej motywujących aplikacji dedykowanych do treningu.

  Kompatybilny z aplikacją fitness Kinomap (subskrypcja nie jest wliczona w cenę urządzenia Google Play lub App Store) oraz z KETTLER WORLD TOURS. Kółka transportowe Kółka transportowe komfortowy transport rowerku po treningu.

  SPECYFIKACJA rodzaj urządzenia: rower treningowy pionowy rodzaj: indukcyjny Waga koła zamachowego: 10 kg Regulacja oporu: elektroniczna, 25-400 W (co 5 W) liczba programów treningowych: 15, z możliwością rozbudowy Maksymalna waga użytkownika: 150 kg Pomiary: czas, prędkość, dystans, kadencja (obr./min), tętno, kalorie, strefa tętna, moc w watach Wyposażenie: komputer treningowy premium, uchwyt na smartfon, sensory dotykowe, kółka transportowe, uchwyty na stopy Kierownica: sportowa, dostosowywana wysokość i kąt nachylenia Siodełko: praktyczne, regulowane w pionie i w poziomie Zasilanie: zasilacz (230V) rozmiary po rozłożeniu (dł.

  x szer. X wys.): 119x55x137 cm Waga urządzenia: 38 kg


☆ Rower programowany perform b3i marki Flow fitness ☆

Rower programowany perform b3i marki Flow fitness Najniższa Cena Online

☆ Rower programowany perform b3i marki Flow fitness - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Flow Fitness
 • Nazwa produktu: Rower programowany perform b3i marki Flow fitness
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  B3i - wytrzymały i konkretny rower treningowy z linii Perform – zaprojektowany z zachowaniem najwyższych standardów do intensywnego użytku przynajmniej trzy razy w tygodniu. Topowy model marki Flow Fitness jest nieprzeciętny nie tylko do treningu domowego, ze względu na niski opór początkowy, świetnie nadaje się też do rehabilitacji i fizjoterapii. Wielki zakres regulacji siodełka, kierownicy i konsoli zagwarantuje dobrą pozycję użytkownika, system oporowy gwarantuje skuteczny trening a niski profil obudowy przystępny dostęp do sprzętu. Ponadto, konkretna stalowa kompozycja, najwyższej jakości elementy i dostęp do kilku aplikacji treningowych, sprawiają, że sprzęt bezapelacyjnie wyróżnia się na tle innych tego typu sprzętów dostępnych na rynku. SPECYFIKACJA technologicznA: Maksymalna waga użytkownika: 150 kg Pokrętło regulacji Smart Wheel dla szybkiej i bezproblemowej zmiany parametrów treningu Programy treningowe: 24 (1 manualny, 12 stałych, 4 użytkownika, 3 HR, 1 z docelowym tętnem, 1 stała moc watt, Recovery test, analiza BMI) Kompatybilne aplikacje: Kinomap Fitnessm iConsole Plus, Fit hi way Pomiar pulsu: sensory umieszczone na kierownicy, a także pomiar bezprzewodowy Połączenia: USB (do ładowania), a także Bluetooth 4.0 poziomy oporu: 69 Elektromagnetyczny system oporu Koło zamachowe: 15 kg Siodełko: wygodne, poszerzone, dostosowywane w dwóch płaszczyznach Kierownica: wyprofilowana, z regulacją kąta nachylenia Łożyska kulkowe wysokiej jakości Wyważone pedały z paskami bezpieczeństwa Niski profil ramy - nieskomplikowane wchodzenie i schodzenie z roweru Niekończące się możliwości wykorzystywania: Konsola daje możliwość korzystania z trzech aplikacji analizujących aktywność fizyczną użytkownika za pośrednictwem smartfona albo tabletu. Aplikacja Fit hi way Dzięki aplikacji można śledzić m.in. Długość treningu, pokonaną odległość czy liczbę spalonych kalorii. Aplikacja proponuje niemało programów treningowych, dzięki czemu możesz posiadać przeróżny trening na bieżni, orbitreku lub rowerze treningowym. Fit Hi Way ukazuje twoje postępy i pomaga szybciej osiągnąć cel treningowy. Więcej o aplikacji tutaj. Aplikacja Kinomap Fitness Ta aplikacja zmienia naszą bieżnię, rower treningowy czy wioślarza w solidne i wielofuncyjne urządzenie do ćwiczeń cardio. Z Kinomap Fitness każdy użytkownik może korzystać i radować się z ponad 70 000 km realistycznych filmów treningowych, w których aplikacja autmatycznie zmienia nachylenie i opór sprzętu. Więcej o aplikacji tutaj i tutaj. Aplikacja iConsole+ iConsole+ to nowa generacja aplikacji, która współpracuje z kompatybilnymi urządzeniami fitness (rower, orbitrek) wyekwipowanymi w panel kontrolny iConsole z zastosowanym odbiornikiem BLE (Bluetooth). Możesz ćwiczyć na sprzęcie i przeglądać informacje treningu przy pomocy urządzeń z systemem iOS. Więcej o aplikacji tutaj.

☆ Horizon Rower fitness comfort 8.1 viewfit ☆

Horizon Rower fitness comfort 8.1 viewfit Najniższa Cena Online

☆ Horizon Rower fitness comfort 8.1 viewfit - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon
 • Nazwa produktu: Horizon Rower fitness comfort 8.1 viewfit
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  parametry techniczne parametry komputera

☆ Rower stacjonarny treningowy poziomy r628 marki Nautilus ☆

Rower stacjonarny treningowy poziomy r628 marki Nautilus Najniższa Cena Online

☆ Rower stacjonarny treningowy poziomy r628 marki Nautilus - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Nautilus
 • Nazwa produktu: Rower stacjonarny treningowy poziomy r628 marki Nautilus
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower stopnie programowany Nautilus R628 to najnowszy i najistotniej nowoczesny technologicznie rower poziomy marki Nautilus lidera na rynku fitness w USA. Jest sprzętem klasy PREMIUM, którego charakteryzuje bardzo wysoka jakość i odporność części, wydajność oraz łatwość i komfort stosowania.

  wyprodukowany został z myślą o tych, którzy trenując, chcą osiągać jak najwięcej i bezustannie się rozwijać, przez stawiane sobie coraz to wyższych celów. Rower stopnie programowany Nautilus R628 łączy w sobie wszystko to, czego w dzisiejszych czasach można oczekiwać od sprzętu cardio, wykorzystywanego w warunkach domowych, czyli oprócz strony technologicznej o najwyższym standardzie możliwość śledzenia aktywności przy pomocy wielu kompatybilnych aplikacji przystępnych w sklepach Android i App Store i przeprowadzenia treningu w trybie tzw.

  wirtualnej rzeczywistości. Co więcej, w przeciwieństwie do innych tego typu rozwiązań na rynku, platforma RideSocial sprawi,dodatkowo razem z Tobą będą mogli trenować znajomi i inni użytkownicy sprzętów marki Nautilus, przeprowadzający swój trening w tym samym czasie co Ty.

  wyświetlacz ADJUSTABLE SIGHT LINE: dwa wysokiej rozdzielczości wyświetlacze LCD zezwalają na śledzenie i kontrolowanie dwóch niezależnych parametrów treningu. Kontrast STN negatywowy, niebieskie tło i znaczne, czytelne cyfry i litery w kolorze białym pełną widoczność.

  ponadto, mocowanie konsoli umożliwia regulację kąta nachylenia,cechy treningu były zawsze w zasięgu wzroku użytkownika. PRZYCISKI prędkiEJ ZMIANY OPORU: 10 przycisków numerycznych umieszczonych na konsoli umożliwia szybką zmianę oporu.

  wybór poziomu oporu spomiędzy 32 poziomów oporu EMS (elektromagnetycznego) odbywa się w bezpieczny sposób, po zatwierdzeniu wyboru przyciskiem enter. Uniemożliwia to pomyłkowemu wyborowi wartości. PROGRAMY TRENINGOWE: bieżnia oferuje 29 programów treningowych (m.in.

  12 profilowych, 9 opartych o puls docelowy, 1 szybki start oraz 2 fitness test). Zakres programów treningowych jest na tyle wielki, żeby każdy użytkownik, czy to początkujący czy zaawansowany, mógł wybrać odpowiedni dla siebie trening.

  Rower zezwala na stworzenie indywidualnych profili dla 4 użytkowników, dzięki czemu można porównywać wyniki, rywalizować, definiować cele oraz zdobywać osiągnięcia. 7 TWOICH ULUBIONYCH APLIKACJI ZEWNĘTRZNYCH: dzięki aplikacjom kompatybilnym ze sprzętem Nautilus, codzienne treningi i prowadzenie zdrowego i aktywnego trybu życia będzie znacznie łatwiejsze.

  TRENUJ W RYTMIE swej MUZYKI: trening w rytmie ulubionej muzyki pozwala ćwiczyć jeszcze wydajniej. Podłącz odtwarzacz do głównej konsoli i pedałuj w rytmie swojej ulubionej muzyki. Trening stanie się przyjemniejszy dzięki głośnikom stereo wysokiej jakości wbudowanym w konsolę.

  Wejście audio Jack 3,5 mm pozwala na słuchanie muzyki z urządzeń zewnętrznych (iPod, MP3). ŁATWOŚĆ WYBORU FUNKCJI: panel przedni z obfitymi przyciskami z czytelnym nadrukiem, które gwarantują bezproblemowy dobór pożądanego parametru.

  TRENUJ DŁUŻEJ, BEZ POTU: komfort treningu daje m.in. Wentylator z 3 stopniami natężenia nawiewu i z regulowanym kątem padania nawiewu. Umieszczony jest na przednim panelu, blisko ciała użytkownika, aby był odczuwalny błogi chłód podczas treningu.

  Pod wentylatorem znajduje się pojemna kieszeń na bidon lub akcesoria. PÓŁKA NA TABLET / TELEFON: znaczna, podgumowana półka daje możliwość bezpiecznego i bezproblemowego korzystania z tabletu/urządzenia przenośnego oraz co ważne, ciągłego kontrolowania parametrów treningu, dzięki umieszczeniu półki powyżej dolnego wyświetlacza.

  ponadto na wsporniku kierownicy umieszczono dużą, szeroką kieszeń np. Na bidon. KOŁO ZAMACHOWE: koło zamachowe o wadze 13,6 kg gwarantuje płynny i stabilny ruch a trening staje się błogi i skuteczny.

  OTWARTY PROFIL RAMY: rower został zaprojektowany w ten sposób, by maksymalnie ułatwić wchodzenie na rower i schodzenie z niego. Dzięki otwartemu, niskiemu profilowi ramy, nawet starsze osoby nie będą miały problemu.

  TRANSPORT: zastosowane w rowerze kółka transportowe i wyprofilowany uchwyt transportowy zapewniają łatwe i bezpieczne przemieszczanie sprzętu. Na dodatek, kółka wykonane są z miękkiego tworzywa, dzięki czemu nie rysują powierzchni.

  STOPKI POZIOMUJĄCE: umieszczone w środkowej części ramy, a także w tylnym stabilizatorze gwarantują stabilność sprzętu podczas ćwiczeń. PEDAŁY: poszerzone, wyprofilowane, łożyskowane, z miękkim paskiem zabezpieczającym - gwarancja komfortu i bezpieczeństwa.

  PRZYCISKI szybkiEJ ZMIANY OPORU / SENSORY POMIARU PULSU: specjalnie wyprofilowane uchwyty umieszczone przy siodełku gwarantują komfort w trakcie treningu. Na końcach uchwytów umieszczone są przyciski zmiany oporu.

  na dodatek, kontroluj swój puls za pomocą sensorów dotykowych zastosowanych w oba uchwyty. Bezprzewodowy pomiar pulsu jest osiągalny przy pomocy załączonego do zestawu napiersiowego pasa telemetrycznego, który dokonuje skrupulatniejszych pomiarów.

  Należy pamiętać, iż pomiar pulsu za pomocą sensorów podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Nie jest to produkt medyczny. W celu uzyskania staranniejszych wyników, zalecamy użytkowanie pasa telemetrycznego.

  SIODEŁKO: duże, wyprofilowane siodełko z aktywną wkładką żelową Dynamic Recline Nautilus Gel amortyzującą ruch pośladków w trakcie pedałowania zagwarantuje 100% komfortu. Mechanizm regulacji położenia siodełka zezwala na płynne ustawienie jego pozycji w 13 różnorodnych odległościach co 3 cm w stosunku do kierownicy pełny zakres regulacji to 30 cm.

  Mechanizm regulacji umożliwia zmianę wysokości siodełka, a także zmianę odległości między siodełkiem a pedałami a co z tego wynika, znakomite dobranie położenia siodełka do osób niskich i wysokich. OPARCIE: wyprofilowane, wentylowane oparcie dla całych pleców, wykonane z trwałego kompozytu, a także płynna regulacja jego kąta nachylenia to jedne z podstawowych warunków bezpiecznego, wygodnego i wydajnego treningu rowerowego.

  NAUTILUS TRAINER 2: aplikacja zaprojektowana z myślą o urządzeniach Nautilus z opcją Bluetooth. Jest nieprzeciętnym narzędziem, które pomoże każdemu użytkownikowi w prowadzeniu zdrowego i aktywnego trybu życia.

  Aplikacja Nautilus Trainer 2 obsługuje też Apple Health. Aplikacja pozwala na kontrolę wszelkich informacji o treningu, kondycji, kalorii i zdrowiu na jednym czytelnym pulpicie nawigacyjnym. Aplikacja dostępna jest tylko na iOS.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. Śledź swoje cele: ustaw, monitoruj i śledź swoje plany i cele fitness Kontroluj swoje postępy każdego tygodnia Zdobywaj nagrody po osiągnięciu swych celów fitness Prowadź dziennik swych postępów Połącz się z MyFitnessPal i synchronizuj informacje o treningu RIDE SOCIAL: trening w trybie wirtualnej rzeczywistości.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. APPLE HEALTH: aplikacja która zbiera wszystkie nasze informacje o zdrowiu, począwszy od nawyków żywieniowych i treningowych, a skończywszy na grupie krwi czy poziomie cholesterolu.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. MY FITNESS PAL: zrzucaj kilogramy z MyFitnessPal najszybszym i najłatwiejszym w obsłudze liczniku kalorii na Android'a. Dzięki największej bazie informacji produktów spośród wszystkich liczników kalorii na Android'a (ponad 6 000 000 produktów) i niezwykle szybkiemu wpisywaniu produktów i ćwiczeń momentalnie i bezpiecznie pozbędziesz się zbędnych kilogramów.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. UNDER ARMOUR RECORD: to pierwszy na świecie system monitorowania kondycji i zdrowia przystępny dla każdego 24/7. Więcej o aplikacji czytaj tutaj. GOOGLE FIT: żyj zdrowiej i aktywniej dzięki nowej wersji aplikacji.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. MAP MY FITNESS: planuj i śledź każdy trening z pomocą aplikacji MapMyFitness. Otrzymuj kompleksowe dane zwrotne, odkrywaj świeże trasy i dziel się nimi ze swoimi przyjaciółmi.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Rower Flow Fitness Perform B2i ☆

Rower Flow Fitness Perform B2i Najniższa Cena Online

☆ Rower Flow Fitness Perform B2i - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Flow Fitness
 • Nazwa produktu: Rower Flow Fitness Perform B2i
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower B2i to wytrzymały i solidny sprzęt marki Flow Fitness. Model wyśmienicie sprawdza się w treningu domowym, a także w rehabilitacji czy fizjoterapii. Jego niski profil ramy usprawnia wsiadanie i schodzenie.

  posiada także niski opór początkowy, dzięki czemu przyda się także osobom, które wracają do treningów po kontuzji. Obfity zakres regulacji siodełka, kierownicy, a także konsoli gwarantuje dobrą pozycję użytkownika, a system oporowy gwarantuje skuteczny trening.

  na dodatek potężna stalowa konstrukcja, najwyższej jakości elementy powodują, że jazda na tym rowerze jest stabilna, bezpieczna i konfortowa. Rower łączy się z aplikacjami Kinomap, iConsole, a także Zwift.

  dzięki temu masz dostęp do dadatkowych tras treningowych, możesz brać udział w wirtualnych wyścigach albo rywalizować ze znajomymi, a Twój bieg stanie się ciekawszy i bardziej urozmaicony. SPECYFIKACJA technologicznA: rozmiary: 98 x 58 x 153 cm (dł.

  x szer. X wys.) Waga: 38 kg Maksymalna waga użytkownika: 140 kg Pokrętło regulacji Smart Wheel dla szybkiej i bezproblemowej zmiany parametrów treningu Profile użytkownika: 4 Wyświetlane wartości: czas, szybkość, obroty na minutę, tętno Programy treningowe: 24 Kompatybilne aplikacje: Kinomap, iConsole, Zwift Pomiar pulsu: sensory umieszczone na kierownicy i pomiar bezprzewodowy (pas do dokupienia osobno) Dodatki: port USB (do ładowania), tacka na tablet, kółka transportowe, uchwyt na bidon stopnie oporu: 69 (zmiana z poziomu konsoli) System oporu: magnetyczny Koło zamachowe: 12 kg Siodełko: komfortowe, poszerzone, regulowane w dwóch płaszczyznach Wyważone pedały z paskami bezpieczeństwa Niski profil ramy - nietrudne wchodzenie i schodzenie z roweru Gwarancja: użytek domowy: 3 lata użytek półkomercyjny: 2 lata Kinomap Jazda na rowerze w trakcie Tour de France, start w maratonie nowojorskim czy po prostu spacer ulicami Barcelony$68 To wszystko jest osiągalne dzięki Kinomap.

  Ta aplikacja gromadzi ponad 93 000 km realistycznych filmów treningowych, w których autmatycznie zmienia nachylenie i opór sprzętu. Dzięki nim możesz uczestniczyć w ulubionych zawodach sportowych o dowolnej porze dnia, równocześnie ciesząc się komfortem i ciepłem własnego salonu.

  Jeśli chcesz, aby wyścigi stały się jeszcze ciekawsze$69 Zaproś do startu rodzinę i znajomych,między sobą walczyć o pierwsze miejsce. IConsole+ za pomocą aplikacji iConsole+ możesz prędko wybrać trening, na jaki masz ochotę.

  Program Map My Route pozwala Ci wybrać losową trasę i przemierzać ją rowerem z pomocą Google Street View lub Apple Flyover. A może wolisz wykonać trening interwałowy na bieżni$70 Dzięki aplikacji iConsole+ z łatwością wybierzesz program ćwiczeń i ustalisz jego cel.

  Zwift Odkryj wirtualną wyspę Watopia. Ona jest jedynie jednym z wielu miejsc, które przemierzać możesz w trakcie treningów ze Zwift. Aplikacja daje możliwość wspólnego treningu ze sportowcami z całego świata i odkrywania rozmaitych krajów i tras.

  Wybieraj spośród setek wydarzeń - od zabawnych przejażdżek grupowych po intensywne wyścigi, w których stawką są prawdziwe nagrody! Możesz także trenować razem ze znajomymi i jeździć na rowerze lub biegać z nimi w czasie rzeczywistym, łącząc się z aplikacjami innych firm, takimi jak Strava albo Garmin Connect.

  przy pomocy Zwift możesz nie tylko się ścigać, ale także brać udział w przejażdżkach grupowych 24/7/365. Mile widziani są kolarze na każdym poziomie nowoczesnia, a każda kategoria jest określana poprzez FTP w watach na kilogram (w / kg).

  Te wyścigi i przejażdżki grupowe każdego dnia przyciągają tysiące chętnych z całego świata.


☆ Rower bikeerg pm5 marki Concept 2 ☆

Rower bikeerg pm5 marki Concept 2 Najniższa Cena Online

☆ Rower bikeerg pm5 marki Concept 2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Concept 2
 • Nazwa produktu: Rower bikeerg pm5 marki Concept 2
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower treningowy Concept2 BikeErg to najnowszy produkt z rodziny bezusterkowych ergometrów Concept2. Bike Erg został wyekwipowany w identyczne koło zamachowe i monitor PM5 znane z ergometrów wioślarskich i ergometrów narciarskich SkiErg, dzięki.

  Takie rozwiązanie zagwarantuje długowieczność towaru i jakość treningu na najwyższym poziomie. Koło zamachowe wykorzystuje opór powietrza, co zagwarantuje użytkownikowi płynną i cichą jazdę przy optymalizacji wysiłku.

  W przeciwieństwie do większości rowerów stacjonarnych, Concept2 BikeErg ma sprzęgło, umożliwiające obród koła zamachowego po zaprzestaniu pedałowania - podobnie jak w konwencjonalnym rowerze. Monitor PM5 znany z wcześniejszych sprzętów od Concept2 zagwarantuje natychmiastowe informacje o prowadzonym treningu.

  Monitory PM5 dają możliwość rywalizacji bez użycia komputera PC w ramach własnej mini sieci radiowej. Do zapisu informacji treningowych można użyć pamięć USB Flash. Monitor PM5 od Concept2 zmodyfikowany, odświeżony design, a jego podświetlenie jest aktywne w czasie prowadzenia treningu albo w trakcie pracy z menu monitora.

  Concept2 BikeErg wykorzystuje tę samą konstrukcję koła zamachowego, co wcześniejsze produkty tej marki. W kole zaimplementowano klapę umożliwiającą szybkie dostosowanie przepływu powietrza do koła zamachowego podczas treningu.

  Ma to podobny efekt jak zmiana przerzutki w rowerze. Otwarcie klapy i wpuszczenie większej ilości powietrza do koła zamachowego zagwarantuje przestawienie urządzenia na cięższy bieg. Zamknięcie przepustnicy powoduje obniżenie oporu.

  $122 dostosowywane siodło i kierownica zarówno położenie siodełka, jak i kierownicy można z łatwością regulować. Możesz ustawić wysokość siodełka przy pomocy bezpiecznego i przystępnego w obsłudze, pozbawionego narzędzi systemu zapadkowego.

  Przednie i tylne położenie siodełka można przypasować do niestandardowego położenia. Kierownica porusza się w górę i w dół i do przodu i do tyłu. Dzięki temu można z łatwością znaleźć ustawienie najkorzystniejsze dla siebie.

  $123 Trwała i prosta w utrzymaniu budowa Nasze maszyny są znane ze swej wytrzymałości i konstrukcji na całym świecie. Urządzenia Concept2 wytrzymują rygorystyczne zastosowanie w centrach szkoleniowych, salonach, hotelach, klubach fitness i bazach wojskowych na całym świecie.

  Concept2 dba o to, żeby ich maszyny były nieskomplikowane w utrzymaniu, abyś mógł skupić się na użytkowaniu inwestycji, a nie na jej utrzymaniu. Urządzenia Concept2 to gwarancja wieloletniego, ponad 40-letniego doświadczenia w wytwarzaniu innowacyjnych produktów o wysokiej jakości.

  Niezależnie od rodzaju treningu: kolarski, wioślarski, czy narciarski - najwyższą jakość zagwarantuje właśnie Concept2.


☆ Rower spiningowy BH Fitness DUKE H920E z Monitorem ☆

Rower spiningowy BH Fitness DUKE H920E z Monitorem Najniższa Cena Online

☆ Rower spiningowy BH Fitness DUKE H920E z Monitorem - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Rower spiningowy BH Fitness DUKE H920E z Monitorem
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  atrybuty techniczne parametry komputera

☆ Rower stacjonarny 590r | marki Schwinn ☆

Rower stacjonarny 590r | marki Schwinn Najniższa Cena Online

☆ Rower stacjonarny 590r | marki Schwinn - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Schwinn
 • Nazwa produktu: Rower stacjonarny 590r | marki Schwinn
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rower Schwinn stopnie programowany 590R | rozmiar: OS | Kolor: Czarny | Taniej o 0% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, fachowy sklep sportowy.


Podobne zestawienia:


Najtańsze rowery treningowe do 7000 zł – Ranking maj 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze rowery treningowe do 7000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich rowerów stacjonarnych do 7000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Horizon Rower fitness comfort 8.1 viewfit ☆

Horizon Rower fitness comfort 8.1 viewfit Najniższa Cena Online

☆ Horizon Rower fitness comfort 8.1 viewfit - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon
 • Nazwa produktu: Horizon Rower fitness comfort 8.1 viewfit
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  właściwości techniczne cechy komputera

☆ Rower spinningowy i.Airmag Bluetooth H9122i BH Fitness (5902114022556) ☆

Rower spinningowy i.Airmag Bluetooth H9122i BH Fitness (5902114022556) Najniższa Cena Online

☆ Rower spinningowy i.Airmag Bluetooth H9122i BH Fitness (5902114022556) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Rower spinningowy i.Airmag Bluetooth H9122i BH Fitness (5902114022556)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Poznaj wizytę w halach treningowych BH Fitness! BH i.AIR MAG łączy udane cykle wewnętrzne BH z wydajnym treningiem HIIT za pomocą wentylatora, który może być hamowany przez sterowany komputerowo hamulec magnetyczny.

  Ten nowoczesny system firmy BH Fitness nazywa się systemem A + M i jest unikalny na rynku. IAIR MAG został opracowany poprzez fachowych rowerzystów, żeby postawa ciała i sposób oporu był jak najmocniej podobny do jazdy na rowerze na świeżym powietrzu.

  Dzięki specyficznemu napędowi możesz także trenować moc kontrolowaną w celu uzyskania najdokładniejszego pomiaru skuteczności. Kierownice triathlonu są regulowane w poziomie i pionie i zaopatrzone w niemało uchwytów zapewniających idealne wrażenia z wyścigów.

  Komputer M1 jest zaopatrzony w Bluetooth, dzięki czemu można sparować ekran ze smartfonem albo tabletem, dzięki temu można korzystać z wielu aplikacji (fitness) w trakcie treningu. Komputer wyświetla czas, szybkość, obroty, dystans, ODO, kalorie, tętno i moc....


☆ Rower spinningowy i.spada ii race bluetooth h9356i + kod rabatowy + pomoc experta tel 792792160 marki Bh fitness ☆

Rower spinningowy i.spada ii race bluetooth h9356i + kod rabatowy + pomoc experta tel 792792160 marki Bh fitness Najniższa Cena Online

☆ Rower spinningowy i.spada ii race bluetooth h9356i + kod rabatowy + pomoc experta tel 792792160 marki Bh fitness - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Rower spinningowy i.spada ii race bluetooth h9356i + kod rabatowy + pomoc experta tel 792792160 marki Bh fitness
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  atrybuty techniczne atrybuty komputera atuty

☆ Rower spiningowy fitness gr7 marki Horizon ☆

Rower spiningowy fitness gr7 marki Horizon Najniższa Cena Online

☆ Rower spiningowy fitness gr7 marki Horizon - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon
 • Nazwa produktu: Rower spiningowy fitness gr7 marki Horizon
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  ROWER SPININGOWY GR7 VIEWFIT

  To najwyższy model roweru do indoor cycylingu z Horizon Fitness, który przykuwa uwagę nietuzinkową stylistyką. W GR7 koło zamachowe znajduje się w tylnej części urządzenia dzięki temu wrażenia z jazdy są niemalże rzeczywiste. Magnetyczny system oporu zagwarantuje płynną, cichą pracę roweru na wybranym poprzez Użytkownika poziomie. Regulacja w pionie i poziomie siodełka, a także kierownicy zezwala na przypasowanie pozycji treningowej osobom o różnorodnym wzroście i wadze. Rower wyposażony jest w dwustronne pedały: z noskami, a także SPD dla bardziej wymagających Użytkowników. Do roweru GR7 można dokupić
  ekran 5”LCD FitDisplay.


  + Geometria odwzorowana z rowerów szosowych, zagwarantuje niespotykaną dotąd ergonomiczną pozycję użytkownika.

  + W GR7 koło zamachowe znajduje się w tylnej części urządzenia dzięki temu wrażenia z jazdy są niemalże rzeczywiste.

  + Regulacja w pionie i poziomie siodełka i kierownicy zezwala na dobranie pozycji treningowej osobom o różnym wzroście i wadze.

  + ponadto darmowa aplikacja FitDisplay przystępna na urządzeniach mobilnych łączy się za pomocą Bluetooth z urządzeniem i powoduje, że trening staje się interaktywny, motywujący i interesujący. Poza wygodnym interfejsem użytkownika, pamięcią danych treningowych w chmurze, otrzymujemy dostęp do rywalizacji online z innymi użytkownikami oraz filmów video Virtual Active, dzięki temu możemy zapomnieć o nudnym treningu i przenieść się w malownicze trasy wybranego zakątka świata!

  najkorzystniejszy z rodziny GR

  najbardziej nowoczesny przedstawiciel rodziny rowerów spinningowych GR Horizon, Tylny napęd i projektowana z myślą o wiernym imitowaniu jazdy na rowerze szosowym zapewnia nieszablonowy komfort i wydajność treningów.

  Płynny i bezawaryjny system oporu

  Rower ma elektromagnetyczny system oporu, który przekłada się na niezwykle płynną jazdę, bezawaryjną pracę i nad wyraz dokładną możliwość regulacji obciążenia.

  Możliwości precyzyjnego dostosowania

  Dzięki dwustronnym pedałom można z nich korzystać na dwa sposoby: z SPD albo koszyków na stopy. Możliwość przypasowania siodełka za pomocą jego ustawienia w pionie i w poziomie oraz wysokości kierownicy powoduje, że osoby o rozmaitym wzroście bez trudu znajdą najwygodniejszą pozycję do ćwiczeń


  CO TO JEST VIEWFIT

  ViewFit pozwala zespoić się sprzętowi Horizon FItness z aplikacjami treningowymi, umożliwia analizowanie każdej sesji oraz szczegółowe monitorowanie postępów i powoduje, że treningi są bardziej wydajne. ViewFit ™ umożliwia zbieranie danych z przeróżnych aplikacji za pośrednictwem maszyn monitorujących, a także z wybranych maszyn firmy Vision, a także Horizon. ViewFit ™ programuje maszyny za nas, zawsze, gdy rozpoczynamy trening. Starczy odwiedzić stronę ViaFitness.com i zsynchronizować ze sobą sprzęt, by nasz trening zmienił się na za każdym razem! ViewFit ™ przekazuje informacje z maszyn, na których ćwiczysz, do aplikacji monitorującej dietę. MyFitnessPall za sprawą skategoryzowanych danych, potrafi zadbać o trafne odżywienie i nawodnienie Twojego organizmu, by jak najszybciej osiągnąć wymarzoną wagę ciała.


  VIRTUAL ACTIVE

  Od dziś nie będziesz się nudzić podczas ćwiczenia. Będziesz móc zwiedzać nowe miasta, przemierzać bezdroża, słuchać dźwięków natury i ulic, równocześnie ćwicząc i pokonując świeże tereny. Prawdziwe jak najbardziej realne trasy zostały produkowane przez grupę ludzi, którzy faktycznie pokonali odtwarzane szlaki skanując obraz z kamery klatka po klatce. Teraz Ty możesz pójść w ślad za nimi. Będziesz czuć pod stopami zmianę ukształtowania terenu, wzgórza i spadki, biegnąc i idąc w górę lub dół do miejsca przeznaczenia adekwatnie do pokonywanej trasy. Wycieczkę w dodatku wzbogacą otaczające dźwięki płynące z głośników albo słuchawek.

  Aby móc korzystać z programu Virtual Active, ćwicząc na urządzeniach firmy Horizon, niezbędne jest dokupienie odtwarzacza Passport, który umożliwia odtwarzanie filmów w jakości HD na ekranie telewizora.


  FIT DISPLAY

  mobilna aplikacja FitDisplay łączy się za pośrednictwem Bluetooth z urządzeniem, by zapewnić rozrywkę, motywację ulepszoną kontrolę nad treningiem. Program Beat FitDisplay poprowadzi Użytkownika poprzez zmiany rytmu i oporu w rytm ulubionej muzyki, Virtual Active da Użytkownikowi możliwość odwiedzenia najdalszych zakątków świata podczas treningu, a pozostałe programy dadzą możliwość ryzwalizowania z przyjaciółmi czy zdobywanie wirtualnych punktów. Razem z aplikacją otrzymasz dostęp do wielu programów, FitDispaly umożliwi zapamiętanie ustawień osobistych i zapamiętanie informacji z każdego treningu, byś mógł śledzić swój postęp. Pobierz aplikację FitDisplay i odkryj jakie daje możliwości!


  linia GR

  seria GR rowerów do Indoor Cyclingu to “nie-zwykłe” rowery treningowe — to prawdziwe rowery szosowe dla osób szukających inspirującego, motywującego i wciągającego treningu. Każdy rower z linii GR został dokładnie zaprojektowany i dopracowany inżynieryjnie, tak aby sprawić, że poczujesz się w trakcie domowego treningu jak w trakcie jazdy na rowerze szosowym. Tylny napęd, użyteczna kierownica, ustawienie siodełka i pedałów powodują, że poczujesz się jak podczas jazdy na rowerze szosowym. Magnetyczny system oporu gwarantuje natychmiastową, płynną regulację.

  regulowana kierownica, siodełko i pedałydopasować optymalnie urządzenie do potrzeb Użytkowników. Ekran LCD (w opcji do dokupienia) zezwala na prowadzenie odczytów parametrów treningowych oraz ćwiczenie z zastosowaniem programów treningowych,dodatkowo system podświetlenia “Glow Ride” prowadzi Użytkownika przez 3 fazy jazdy symulując jazdę szosową. Bezpłatna aplikacja FitDisplay łączy się przy pomocy Bluetooth z urządzeniem i sprawia, że trening staje się interaktywny, motywujący i atrakcyjny, co sprawia, szybciej osiągamy postawione sobie cele.

  przenośna aplikacja FirDisplay łączy się za pośrednictwem Bluetooth z urządzeniem, żeby zapewnić rozrywkę, motywację lepszą kontrolę nad treningiem. Program Beat FitDisplay poprowadzi Użytkownika poprzez zmiany rytmu i oporu w rytm ulubionej muzyki, Virtual Active da Użytkownikowi możliwość odwiedzenia najdalszych zakątków świata w trakcie treningu, a pozostałe programy dadzą możliwość rywalizowania z przyjaciółmi czy zdobywanie wirtualnych punktów. Razem z aplikacją otrzymasz dostęp do wielu programów, FitDispaly umożliwi zapamiętanie ustawień osobistych i zapamiętanie danych z każdego treningu, byś mógł śledzić swój postęp.


  Pobierz aplikację FitDisplay i odkryj jakie daje możliwości!

  24 miesiące gwarancji DOOR TO DOOR

  W ramach gwarancji serwis dojezdny do Klienta!


☆ Kettler Rower poziomy tour 600 r ☆

Kettler Rower poziomy tour 600 r Najniższa Cena Online

☆ Kettler Rower poziomy tour 600 r - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Rower poziomy tour 600 r
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rowerek treningowy KETTLER TOUR 600 R to następca i odpowiednik modelu KETTLER ERGO R3.

  Stan towaru: nowy, oryginalnie zapakowany

  Rowery poziome sugerowane są osobom, które posiadają problemy z lędźwiowym odcinkiem kręgosłupa. Mogą z niego korzystać także osoby o ograniczonej produktywności ruchowej, a także osoby starsze.

  Kettler TOUR 600 R to indukcyjny rowerek, sterowany elektronicznie, z 8 kg kołem zamachowym. Podczas treningu można wybrać jeden z 10 programów, dobranych do różnorodnych poziomów wydajności. Komputer treningowy pozwala także na skonfigurowanie 4 użytkowników, dzięki temu każdy z domowników będzie miał dostęp do swoich informacji z ostatnich treningów.

  Poziom oporu można zmieniać w zakresie 25-400 watów (co 5 wat), umożliwia dostosowanie intensywności treningu do indywidualnych potrzeb.

  Dla wygody używania i możliwości przypasowania rowerka do wzrostu osoby ćwiczącej, możliwa jest regulacja siedziska wzdłuż szyny.

  Nośność urządzenia to 130 kilogramów.

  • rodzaj urządzenia: poziomy rower treningowy
  • rodzaj: indukcyjny
  • Waga koła zamachowego: 8 kg
  • Regulacja oporu: elektroniczna, 25-400 watów (co 5 wat)
  • Moc szczytowa: 400 Wat
  • Maksymalna waga użytkownika: 130 kg
  • Pomiary: czas, szybkość, dystans, kadencja (obr./min), tętno, kalorie, moc w watach
  • Wyposażenie: komputer treningowy, uchwyt na smartfon, sensory dotykowe, kółka transportowe, profilowane rękojeści
  • Programy treningowe: 10
  • Języki menu: 7 (EN, DE, FR, IT, NL, PL, RU)
  • Kierownica: poręczna
  • Podstawy na stopy: antypoślizgowe
  • Zasilanie: zasilacz (230V)
  • wymiary po rozłożeniu (dł x szer x wys): 163 x 63 x 119 cm
  • Waga: 51 kg

  powystawowyPodsumowanie, czyli jaki stacjonarny rower treningowy do 7000 zł najlepszy?


Najlepszy stacjonarny rower treningowy do 7000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy stacjonarny rower treningowy do 7000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane rowery stacjonarne – Ranking maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji rowerów stacjonarnych do 7000 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych treningowych rowerów typu stacjonarnego.


Powiązania tematyczne:

 • jaki stacjonarny rower treningowy do 7000 zł opinie i efekty,
 • dobre rowery treningowe do 7000 zł cena,
 • ranking rowerów stacjonarnych do 7000 zł,
 • stacjonarny rower treningowy do 7000 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o rowerach stacjonarnych do 7000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o rowerach stacjonarnych do 7000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o rowerach stacjonarnych do 7000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki stacjonarny rower treningowy do 7000 zł najlepszy? Który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych rowerach stacjonarnych do 7000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z rowerami treningowymi do 7000 zł do domowych ćwiczeń, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie rowery treningowe do 7000 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z rowerami treningowymi do 7000 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach rowery treningowe do 7000 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *