FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking rowerów stacjonarnych do 3000 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Treningowe rowery stacjonarne / Ranking rowerów stacjonarnych do 3000 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych rowerów stacjonarnych do 3000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych rowerów stacjonarnych do 3000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych stacjonarnych rowerów do treningu domowego.

Jakie rowery treningowe do 3000 zł najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane rowery treningowe do 3000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking rowerów stacjonarnych do 3000 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Rower treningowy EXUM III - Finnlo ☆

Rower treningowy EXUM III - Finnlo Najniższa Cena Online

☆ Rower treningowy EXUM III - Finnlo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Rower treningowy EXUM III - Finnlo
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower treningowy FINNLO EXUM XTR BT Numer katalogowy: 3158 Dlaczego warto wybrać FINNLO$268 producent FINNLO należy do niemieckiej firmy HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak należycie ugruntowanej pozycji na rynku.

  Dla zobrazowania tematu, modna w Polsce firma KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem producenta FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio, a także urządzeń siłowych, jak również akcesoriów bokserskich, a także fitness.

  Filozofia FINNLO opiera się min. Na wdrażaniu do produkcji innowacyjnych pomysłów i najnowszych technice. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości maszyn.

  Jeszce kilka lat temu dostępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie oferuje największy wybór sprzętu, od urządzeń domowych, poprzez mistrzowskie maszyny do wykorzystania komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna producent. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od starannego doboru tworzyw, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszystkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i obszerniejsza świadomość producenta sprawia, że FINNLO jest jednym z najkorzystniejszych na świecie dostawców sprzętu fitness i maszyn siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Przejrzyj: www.finnlo.com.pl najlepszy z najlepszych!

  Dalszy rozwój zwycięzcy rankingu podczas treningu na ergometrze trenowane są oprócz mięśni nóg prawie wszystkie główne grupy mięśni. Ergometr Exum XTR BT z technologią zwycięzcy rankingu proponuje szeroką gamę ćwiczeń do treningu sercowo-naczyniowego zorientowanego na zdrowie.

  Przyciski prędkiego wybierania dla wyjątkowej łatwości używania Przyciski prędkiego wyboru dla różnych celów treningowych szczególnie łatwą obsługę komputera. To prawdziwe ułatwienie, niezwykle dla osób starszych.

  Zdefiniuj cel treningowy np.,,Schudnąć",,,Poprawa kondycji fizycznej",,,Trening sercowo-naczyniowy", naciśnij przycisk i rozpocznij trening. Stanowczo cichy system napędowy Ergometr Exum XTR BT jest zaopatrzony w wyjątkowo niskooporowy napęd pasowy.

  W ten sposób siła pedału jest przenoszona bezpośrednio na koło zamachowe bez utraty mocy. Indukcyjny układ hamulcowy FINNLO w połączeniu z zaawansowanym technicznie napędem paskowym gwarantuje cichy ruch.

  wspaniały do stosowania w mieszkaniach i choćby podczas ciszy nocnej. Świetna ergonomia Dzięki bezstopniowo regulowanej kierownicy Cardio choćby dłuższe sesje treningowe są zawsze przyjemne. Exum XTR BT znakomicie dopasowuje się do osób o różnorodnym wzroście od 1,55 do 2 metrów.

  Zawdzięcza to opcjom regulacji kierownicy (nachylenie) i siodełka (poziome i pionowe). Wyposażenie multimedialne Dzięki zintegrowanemu uchwytowi multimedialnemu na smartfon lub tablet nie musisz rezygnować z rozrywki w trakcie treningu.

  Uchwyt komputera zezwala na ustawienie dodatkowo do czytania czasopism lub książek. Komputer 15 programów treningowych gwarantujących wysoką motywację i obfitość doskonała bogactwo sesji treningowych: podjazdy i zjazdy, przejażdżki o wysokiej intensywności, przejażdżki interwałowe w celu rozluźnienia mięśni i dużo więcej.

  Trening dla wszelkich - od początkującego do profesjonalisty. Specjalny przycisk Fatburn -,,przycisk odchudzania" Exum XTR BT kontroluje opór, by tętno znajdowało się w stosownym zakresie do szybkiego spalania kalorii.

  Tak łatwo, tak przyjemnie! Runda 400 metrów. Perfekcyjna motywacja! Exum XTR BT przedstawia na wyświetlaczu tradycyjne okrążenie 400 m. Dzięki czemu w każdym momencie masz wizualny punkt odniesienia i za każdym razem wystarczającą motywację, aby wytrwać choćby w nieprzystępnych sekwencjach treningowych.

  Krok po kroku do celu. 3 programy serca: bezpieczny i terapeutyczny trening automatyczny program tętna,,HR1" jest ustawiony ze stałą górną granicą tętna (65%). 3 programy serca: bezpieczny i terapeutyczny trening automatyczny program tętna,,HR2" jest ustawiony ze stałą górną granicą tętna (90%).

  3 programy serca: bezpieczny i terapeutyczny trening W programie tętna,,IND" granica tętna jest ustawiana ręcznie. Możliwość zapisana danych dla 4 osób Pamięć 4-osobowa z dzienniczkiem treningowym dla ostatnich 30 jednostek treningowych gwarantuje najkorzystniejszy przegląd i pozwala na porównanie poprzednich jednostek treningowych.

  Wyświetlanie całkowitej liczby kilometrów (licznik kilometrów) Czy chcesz poznać całkowitą liczbę przejechanych kilometrów$269 Z EXUM XTR BT to żaden problem! Ocena skuteczności Na podstawie krzywej tętna spoczynkowego komputer treningowy oblicza poziom efektywności fizycznej i zawiadamia Cię o tym wystawiając ocenę.

  komfortowe siodełko FINNLO Soft Sportowcy, trenerzy fitness i nasi kupujący opracowali regulowane siodełko FINNLO Soft Comfort. W końcu osiągalne są długie sekwencje treningowe dla cięższych osób. 2-krotny pomiar Puls na uchu, a także odbiornik pulsu do pasa telemetrycznego Exum XTR BT może zrobić jedno i drugie.

  Pomiar na uchu lub przy pomocy pasa telemetrycznego! Łożysko klasy premium Trzyczęściowa technika łożysk klasy premium gwarantuje wysokiej jakości, cichy i płynny ruch. EXUM XTR BT ponadto eksponuje się na tym polu.

  Funkcje komputera: Wyświetlane funkcje: Dystans, Czas, szybkość, RPM, ilość kalorii, Moc Watt Pas do pomiaru tętna (opcja) Gniazdo USB - ładowanie Podstawka na tablet Klips na ucho do pomiaru tętna (w komplecie) Pamięć do: 30 treningów Multimedia: Aplikacja, Bluetooth Górna granica pulsu regulowana Górny limit pulsu wyrażony w procentach Ustawienia wartości treningowych ekran: Hi Tech Blue Backlight Programy fitness: 8 Programy treningowe: 15 Programy HRC sterowane tętnem: 3 liczba użytkowników: 4 informacje techniczne: System napędu: pas klinowy Zakres regulacji mocy: 20-400 Watt (co 5 Watt) stopnie regulacji mocy: 41 poziomów Waga koła zamachowego: 8 kg Łożyska kulkowe dostosowywana kierownica Rolki transportowe Siodło: SDS Regulacja siodełka w poziomie System hamowania: elektromagnetyczny Kolor: biały Max.waga użytkownika: 150 kg Waga: 39 kg Zasilanie: 230V, 50 Hz wymiary: 102 x 55 x 125 cm Klasa HA ( odpowiada DIN EN 957-1/5 ) Pozostałe informacje: Gwarancja domowa 36 miesięcy Paragon lub faktura vat Numer katalogowy: 3158 przesyłka gratis Nie znalazłeś towaru, który Cię interesuje$270 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.


☆ Rower treningowy programowalny Schwinn 510U + Mata ☆

Rower treningowy programowalny Schwinn 510U + Mata Najniższa Cena Online

☆ Rower treningowy programowalny Schwinn 510U + Mata - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Schwinn
 • Nazwa produktu: Rower treningowy programowalny Schwinn 510U + Mata
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  ROWER PROGRAMOWANY 510U

  Rower Programowany Schwinn 510U to rower pionowy amerykańskiej firmy Schwinn, jednego z liderów rynku fitness w USA. Dzięki 13 najróżniejszym programom treningowym i 16 poziomom oporu magnetycznego rower zarówno początkujących jak i bardziej progresywnych użytkowników. Wykwintny i stylowy 510U jest sprzętem właśnie dla Ciebie. Rower łączy się z aplikacjami Explore the World i Zwift. Dzięki temu masz dostęp do dadatkowych tras treningowych, możesz brać udział w wirtualnych wyścigach albo rywalizować ze znajomymi.

  Uchwyt na bidon został umieszczony w miejscu, z którego komfortowo wyciągniesz butelkę w trakcie jazdy. Rower został wyekwipowany także we wszelkie niezbędne akcesoria oraz dodatki, które uczynią trening miłym i wygodnym: tackę na akcesoria, kółka transportowe do wygodnego przemieszczania sprzętu, a także technologię Bluetooth, która zezwala na np. Połączenie urządzenia z bezprzewodowym pasem telemetrycznym do skrupulatnego pomiaru tętna w trakcie treningu. Regulowany kąt nachylenia kierownicy i możliwość ustawienia stosownej do wzrostu wysokości siodełka sprawiają, iż jazda jest wyraźnie wygodniejsza niż na innych rowerach.

  CZY WARTO INWESTOWAĆ (CZY także NIE) W DANY SPRZĘT

  1. Ćwiczenia niwelują negatywne skutki stresu. Ćwiczenia zwiększają poziom substancji łagodzących wyprodukowanych w naszym mózgu, takich jak serotonina, dopamina czy noradrenalina. Na poziomie komórkowym, ćwiczenia mogą pobudzać trawienie, zmniejszać ciśnienie krwi, stymulować reakcje immunologiczne i usuwać niektóre negatywne skutki stresu, które mogą przyspieszyć proces starzenia.


  2. Ćwiczenia ograniczają objawy depresji. Według ostatnich badań, dłuższa intensywna aktywność fizyczna może obniżać objawy depresji tak wydajnie jak leki przeciwdepresyjne.


  3. Ćwiczenia upraszczają proces uczenia się. Ćwiczenia rozszerzają poziom substancji chemicznych w mózgu - tzw. Czynniki wzrostu - które pomagają wytwarzać świeże komórki mózgowe. Osoby uprawiające sport w głównej mierze koncentrują się szybciej i sprawniej wykonują zadania niżeli ich 'siedzący' rówieśnicy.


  4. Ćwiczenia rozszerzają poczucie własnej wartości i ulepszają wyobrażenie o wyglądzie swojego ciała. Po prostu widząc poprawę wydajności (np. Szybsze przebiegnięcie danego dystansu lub podniesienie pokaźniejszego ciężaru) może poprawić samoocenę i wyobrażenie o wyglądzie własnego ciała. To poczucie świadomości przekłada się na wydajność pracy, interakcje międzyludzkie i ogólną jakość życia.


  5. Ćwiczenia wywołują uczucie euforii. Intensywne ćwiczenia mogą wywołać poczucie euforii. Mogą prowadzić do przyspieszonego metabolizmu i maksymalnego spalania tłuszczu. Proszę zacząć biec (jechać na rowerze lub płynąć) tak szybko, jak to jest realne poprzez 30-40 sekund, następnie obniżyć szybkość do łagodnego tempa przez 1 minutę, następnie zacząć ponownie sprint. To podejście jest powszechnie określane mianem Treningu interwałowego wysokiej intensywności (ang. HIIT).


  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.

  APLIKACJA EXPLORE THE WORLD

  Aplikacja Explore the World ™ pozwala na wirtualne treningi w różnych miejscach na świecie. Bez względu na pogodę, na swoim sprzęcie możesz biec lub jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja samoczynnie dopasowuje się w czasie rzeczywistym do prędkości sprzętów Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które mają połączenie Bluetooth®.

  Przebiegnij 5 km poprzez malowniczą japońską wieś, 10 km przez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu albo Pragi i niemało innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. Ponadto funkcja Explore the World zezwala na Ci śledzenie czasu, odległości, prędkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, poprawiając swoje wyniki na trasach. Poznaj świat już dziś!

  Użytkownicy premium aplikacji JRNY nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World ™, ponieważ mają gratisowy dostęp do wszystkich tras.

  Aplikacja posiada:

  + Dziesiątki lokalizacji z całego świata

  + Sześć darmowych map do nieograniczonego użytku

  + video dobrane do Twojej szybkości

  + Śledź i przechowuj swoje informacje


  Explore the World ™ jest połączeniem RunSocial, a także RideSocial, które obecnie nie są już dostępne.


  APLIKACJA ZWIFT

  Zwift to bezdyskusyjnie najpopularniejsza platforma do treningu wśród rowerzystów. Wirtualne drogi Watopii zostały po raz pierwszy uruchomione w 2014 roku i zgromadziły ponad 1,1 miliona subskrybentów. To co naprawdę powoduje, że Zwift odniósł sukces, to ogromna społeczność, tym samym codzienne i cotygodniowe wydarzenia. Za pomocą Zwift możesz nie tylko się ścigać, lecz także brać udział w przejażdżkach grupowych 24/7/365. Mile widziani są kolarze na każdym poziomie nowoczesnia, a każda kategoria jest określana poprzez FTP w watach na kilogram (w / kg). Te wyścigi i przejażdżki grupowe każdego dnia przyciągają tysiące chętnych z całego świata. Zawodowi kolarze i celebryci organizują choćby własne przejażdżki grupowe i treningi - jednym z ostatnich wydarzeń był L’Etape du Tour, który przyciągnął setki tysięcy kolarzy podczas wirtualnego Tour de France.

  W Zwift każdy sportowiec ma swego własnego, regulowanego awatara, który kręci się po drogach Watopii. Możesz wybrać swój awatar, jego strój, kask, rękawiczki, buty, rower i koła - niemało z nich jest przystępnych dopiero po osiągnięciu określonego poziomu. Mówiąc o stopniach, zaczynasz od 1 w Zwift i gromadzisz punkty awansu (XP), pokonując więcej kilometrów, zdobywając odznaki tras i wspinając się na jedne z największych szczytów w wirtualnych światach. Platforma ma też ogromną bibliotekę treningów i planów treningowych. Podobnie jak w przypadku wyścigów i przejażdżek grupowych, dostępne są dodatkowo treningi grupowe. Konfiguracja jest dość prosta - możesz dopasować się ze Zwiftem przy pomocy inteligentnego trenażera albo zewnętrznego miernika mocy i ANT + lub Bluetooth. Rowerzyści z ograniczonym budżetem mogą podłączyć się do Zwift bez miernika mocy, jeśli tylko posiadają czujnik szybkości i kadencji.


  KINOMAP

  Jazda na rowerze w trakcie Tour de France, start w maratonie nowojorskim czy po prostu spacer ulicami Barcelony? To wszystko jest osiągalne dzięki Kinomap. Ta aplikacja gromadzi ponad 93 000 km realistycznych filmów treningowych, w których autmatycznie zmienia nachylenie i opór sprzętu. Dzięki nim możesz uczestniczyć w ulubionych zawodach sportowych o dowolnej porze dnia, jednocześnie ciesząc się komfortem i ciepłem własnego salonu. Jeśli chcesz, by wyścigi stały się jeszcze ciekawsze? Zaproś do startu rodzinę i znajomych,między sobą walczyć o pierwsze miejsce.☆ Rower spinningowy HAMMER Racer ☆

Rower spinningowy HAMMER Racer Najniższa Cena Online

☆ Rower spinningowy HAMMER Racer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Rower spinningowy HAMMER Racer
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower spiningowy HAMMER RACER Nr katalogowy: 4863 Dynamiczny trening wytrzymałościowy zapewniający spalanie tłuszczu w prędkich sekwencjach. Spora dawka prędkiego treningu Zacznij pedałować, a jednocześnie kontroluj prędkość za pomocą innowacyjnego hamulca magnetycznego.

  Speedbike Racer wzmocni mięśnie łydek i ud, a także pozwoli Ci spalić sporo kalorii. Twój układ sercowo-naczyniowy będzie wzmacniany z każdym szybkim treningiem. Podczas ćwiczeń zaangażowane są w dodatku mięśnie tułowia z przednimi i bocznymi mięśniami brzucha.

  Zwłaszcza w trakcie zwiększania tempa i jazdy na stojąco. Motywuj się muzyką i daj gazu. Pozwól doprowadzić się do najwyższej formy i przygotuj się na kolejny sezon rowerowy w domu, niezależnie od pogody.

  niezrównana jakość: absolutnie cichy magnetyczny układ hamulcowy Rower został wyekwipowany w najlepszy, aktualnie dostępny, magnetyczny układ hamulcowy. W przeciwieństwie do filcowego układu hamulcowego rowery spiningowe z magnetycznym układem hamulcowym działają absolutnie bezgłośnie i bezobsługowo.

  Opór w trakcie treningu jest regulowany odległością między magnesami a kołem zamachowym. Im mniejszy dystans, tym większy opór i intensywniejszy trening. Ten rodzaj kontroli oporu jest kompletnie bezdotykowy, a zatem jeszcze niezużywający się i bez niepokojących dźwięków.

  Bezstopniowy opór Przycisk ręcznej bezstopniowej regulacji oporu jestdostępny na ramie głównej. Trenuj tak intensywnie, jak chcesz! A jeśli zrobi się zbyt szybko, możesz natychmiast skorzystać z zatrzymania awaryjnego naciskając czerwone pokrętło i hamując tym samym koło zamachowe.

  Twój kokpit szybkości ekran komputera prezentuje: czas, dystans, spalone kalorie, puls, ilość obrotów / min. I prędkość. Za każdym razem będziesz o tym informowany na wyświetlaczu SCAN, ponieważ wszystkie wartości są wyświetlane naprzemiennie co 5 sekund.

  Dzięki funkcji Auto ON / OFF możesz rozpocząć trening natychmiast po nadepnięciu na pedały, a wszystkie wartości zaczynają się odliczać od zera w górę, do momentu zakończenia treningu. Użyteczny jest też trening z wykorzystaniem zaprogramowanych wartości, takich jak dystans albo kalorie.

  Wartości domyślne zaczynają automatycznie odliczać wstecz, a po osiągnięciu wartości zero rozlega się sygnał dźwiękowy. Komputer wymaga do działania dwóch baterii (typu AA / paluszki) i jest prosty w obsłudze przy pomocy dwóch przycisków.

  Multimedialna jazda na rowerze Umieść tablet lub smartfon w uchwycie i zacznij korzystać z multimediów. Aplikacje fitness BitGym i Kinomap (z funkcją kamery) proponują najróżniejsze i motywujące trasy na żywo.

  Oczywiście możesz podczas ćwiczeń także włączyć muzykę albo obejrzeć najnowsze klipy na YouTube. Rozrywkę masz zapewnioną! Kontrola bicia serca podczas intensywnych sesji rowerowych zdecydowanie powinieneś trenować biorąc pod uwagę Twój puls oraz posiadać na niego oko w trakcie treningu.

  Komputer treningowy proponuje specjalny program tętna. Program maksymalnie dba o Twoje bezpieczeństwo jeśli ustawisz górną granicę tętna i następnie ją przekroczysz, rozlegnie się sygnał dźwiękowy. Ponadto komputer jest wyposażony w chip, który umożliwia bezprzewodowe przesyłanie pulsu za pomocą opcjonalnie dostępnego pasa telemetrycznego.

  Stały dostęp do wody zabezpieczony dopełnianie płynów jest ważne! Twój bilans wodny pozostaje w równowadze nawet w trakcie ciężkich sekwencji treningowych. W oba uchwyty możesz włożyć wszystkie popularne typy bidonów sportowych.

  Wyjątkowo bezpieczne pedały Speedbike Racer został wyekwipowany w płaskie pedały o unikatowej przyczepności, które można indywidualnie regulować do butów sportowych. Niezależnie od tego, czy chodzi o umiarkowany trening cardio, czy sportowy trening szybkości, sportowe pedały gwarantują maksymalny komfort, wytrzymałość na poślizg i produktywność choćby podczas długich sekwencji treningowych.

  nadzwyczajna symulacja i przygotowanie do kolejnego sezonu rowerowego! Oba pedały są zaopatrzone w dostosowywany kosz. Opcjonalnie możesz także trenować na Racerze z pedałami zatrzaskowymi SPD, (uzupełniające wyposażenie).

  starczy założyć buty rowerowe i mocniej pedałować. Cichy trening szybkościowy Sportowe sekwencje szybkości z innowacyjną technologią gwarantują dużo zabawy w trakcie treningu i czystej motywacji. Dzięki 20-kilogramowemu kołu zamachowemu, rowkowanemu paskowi napędowemu ze niesprężystym biegiem i wysokiej jakości łożyskom kulkowym masz do czynienia z fascynującymi treningami, które doprowadzą Cię do maksymalnej skuteczności.

  Dzięki bezszelestnemu działaniu urządzenia, możesz się w pełni skupić na treningu. Możesz więc pedałować o każdej porze dnia i nocy, a irytujące odgłosy nikomu nie będą przeszkadzać. Tak więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby w każdym momencie podnieść Ci poziom adrenaliny!

  odpowiedni dla Ciebie Wysokość siedzenia można regulować w pionie 11 razy i rewelacyjnie dostosowuje się do Twojego wzrostu. Za pomocą kilku prostych ruchów możesz ponadto ustawić siodełko w poziomie i przesuwając je do Twojej ulubionej pozycji.

  Po prostu poluzuj śrubę i trafnie przesuń siodełko. Niezwykle praktyczne - siodełko można także regulować pod kątem. Aby trenować wyśmienicie i wygodnie, możesz w mgnieniu oka wyregulować wysokość sportowej kierownicy (7-krotna regulacja).

  antypoślizgowe uchwyty są wygodne i nie wywołują pocenia. Po treningu można prosto wytrzeć powierzchnię kierownicy wilgotną szmatką. Zrównoważone i bezpieczne Dzięki 4-punktowemu systemowi podparcia i stopkom z regulacją wysokości można urządzenie rewelacyjne wypoziomować i zagwarantować sobie stabilność podczas treningu.

  Wysokiej jakości i kompaktowa budowa (dł. X szer. X wys.: 115 x 50 x 134 cm) gwarantuje poczucie bezpieczeństwa choćby podczas prędkich sesji i mocnych uderzeń pedałów w pozycji stojącej. Zaopatrzony w dwie wysokiej jakości rolki transportowe na przedniej podstawie, możesz przenieść rower stacjonarny w wybrane miejsce i oddać się całkowicie trenowaniu.

  Funkcje komputera: Pomiar pulsu poprzez pas telemetryczny (opcja) Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: możliwość ustawienia górnej granicy tętna ilość wyświetlanych funkcji równocześnie: 6 Uchwyt na tablet Zasilanie: bateria ( AA+ ) informacje technologiczne: umocnione łożyska kulkowe System hamowania: system hamowania z magnesem trwałym Ręczne ustawianie oporu System napędu: pas rowkowany Waga koła zamachowego: 20 kg Wolnobieg rowerowy: ostre koło Ręczne ustawianie oporu Uchwyty na bidony Zasilanie: baterie Max.waga użytkownika: 130 kg wymiary (dł.szer.wys.): 115 x 50 x 134 cm Kolor: czarny Waga: 55 kg Regulacja kierownicy: pionowa / pozioma Regulacja siedzenia: pionowa / pozioma / pod kątem Rolki transportowe Pozostałe dane: Gwarancja domowa 36 miesięcy Paragon lub faktura vat Numer katalogowy: 4863 przesyłka gratis Nie znalazłeś artykułu który Cię interesuje $86 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.


☆ r1817 rowerek poziomy z generatorem marki Hms ☆

r1817 rowerek poziomy z generatorem marki Hms Najniższa Cena Online

☆ r1817 rowerek poziomy z generatorem marki Hms - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: r1817 rowerek poziomy z generatorem marki Hms
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rower
  • Klasa artykułu: Semi Commercial
  • rozmiary: 173 x 67 x 112 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Waga: 58,5 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 180 kg
  • System hamowania: magnetyczny wewnętrzny
  • Waga koła zamachowego: 9 kg
  • samoczynna regulacja oporu: 32 poziomów
  • Dwukierunkowy obrót koła
  • Regulacja siodełka w poziomie (zakres 28 cm)
  • Dotykowe sensory pomiaru pulsu umieszczone w kierownicy
  • Pas telemetryczny (brak w pakiecie)
  • antypoślizgowe, duże i wyważone pedały
  • Wyciszona pokrywa koła zamachowego
  • Uchwyt na bidon
  • Rolki transportowe na przednim stabilizatorze
  Komputer
  • Czas
  • prędkość
  • Dystans
  • Spalone kalorie
  • Pomiar pulsu
  • RPM (obroty / minutę)
  • Body fat (pomiar tkanki tłuszczowej)
  • Recovery (test pracy serca)
  • HRC (kontrola bicia serca)
  • Gniazdo USB (do ładowania urządzeń)
  • 12 podstawowych programów treningowych
   • przeróżne stopnie trudności
  • wygodna półka na urządzenie mobilne
  • Komputer zasilany za pomoca zastosowanego generatora (dynamo)
  • nieduże obroty dla zasilania komputera: 15 obr/min

  Przeznaczenie

  Model R1817 to jedna z największych chlub w portfolio marki HMS. Ten stopnie rowerek pozostał opatrzony normą semi-comercial, która sprawia, że sprzęt nadaje się do wykorzystywania komercyjnego w klubach fitness siłowniach, salonach SPA czy gabinetach odnowy biologicznej. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie by służył jako domowy sprzęt treningowy.

  mocne strony

  wyekwipowany w magnetyczny system hamowania, który jest w pełni niesłyszalny. Ustawienie oporu odbywa się automatycznie za pośrednictwem komputera i jest sterowane za pomocą silnika elektrycznego. Za sprawą funkcjonalnej półki osiągalne jest ustawienie smartfona bądź tabletu w pozycji horyzontalnej lub wertykalnej, takradować się ulubionym serialem podczas ćwiczeń. Ogromnym atutem jest z pewnością pełna automatyzacja urządzenia. W dowolnym momencie treningu realne jest ustawienie obciążenia bez konieczności przerywania treningu.

  Żyj w zgodzie z ekologią

  Ogromną zaletą prezentowanego modelu jest wbudowany generator, który zasadą działania przypomina dynamo znane z rowerów miejskich. Oczywiście nie będzie o zasilał przedniego, czy tylnego reflektora, a komputer pokładowy. Już przy 15 obrotach na minutę rower może pracować bez zasilania kablowego. Oszczędność energii, pieniędzy, a z reguły pozytywny wpływ na środowisko naturalne.

  Ogromna funkcjonalność konsoli głównej

  firma oddał do dyspozycji użytkownika ponad 5 programów treningowych, które cechują się najróżniejszym poziomem trudności. Zatem niezależnie od wprawy i doświadczenia możliwe jest jednostkowe dostosowanie energiczności i dynamiki ćwiczeń. Ćwiczenia obejmują tryb:

  Manual — pełna kontrola nad wszystkimi elementami treningu umożliwia zaplanowanie ćwiczeń dla poszczególnych partii ciała. Istnieje w dodatku możliwość ustawienia wartości docelowych dla odległości, spalonych kalorii i pulsu.

  User Program — pozwala na stworzenie własnego profilu treningowego i korzystanie z niego w dowolnym momencie. Personalizacja obejmuje ustawienie: płci, wieku, wzrostu oraz wagi.

  Beginner — obejmuje 4 główne poziomy, które gwarantują ogólnorozwojowy trening dobrany dla osób początkujących.

  Advance — podobnie jak w trybie Beginner, są tutaj dostępne 4 stopnie trudności, stosowne dla progresywnych użytkowników.

  Sporty — tryb zalecany dla osób, które czynnie biorą udział we wszelkich zawodach sportowych, zapewniając za każdym razem idealną formę.

  Cardio — najefektywniejszy z trybów, zapewniający widoczne efekty po relatywnie krótkim okresie treningu. Szczególnie polecany osobom, które chcą zrzucić zbędne kilogramy w parę tygodni.

  wygodnie jak na kanapie

  Dzięki poziomej konstrukcji, ćwiczenia na prezentowanym rowerze są istotnie komfortowe i wygodne. Rower został wyposażony w wygodny, dostosowywany fotel oraz olbrzymie oparcie, którego kąt nachylenia także można wyregulować wedle własnych preferencji. Przeciwpoślizgowe pedały z paskami stabilizującymi stopy zapewniają pewne podparcie dla dolnych partii mięśniowych, zabezpieczając przed kontuzjami.

  Instrukcja obsługi

  Pełna instrukcja obsługi modelu R1817 dostępna po kliknęciu w poniższy link:
  Instrukcja


  Rowerki treningowe HMS

  Jedną z kategorii, w której specjalizuje się producent HMS, są rowerki treningowe. Oferta jest bogata w sprzęt z najwyższej półki, który wynajdzie odbiorców wśród profesjonalistów, jak dodatkowo osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z fitnessem. Asortyment można podzielić ze względu na zastosowany system hamowania: magnetyczny, elektromegantyczny, a także spinningowy.

  Rowerki treningowe HMS wyróżniają się spośród innych swoją różnorakością. Proponuję najszczególniej zaawansowane technicznie rowerki, które same przypasują trening do indywidualnych potrzeb, jak także sprzęt, które zaoferuje podstawowe funkcjonalności, dając maksymalny komfort i wygodę w trakcie ćwiczeń.

  By zagwarantować świeże i ciekawe doznania podczas treningu niektóre z rowerków treningowych HMS pozostały wyposażone w obsługę maszyn przenośnych. Zintegrowane aplikacje z mapami Google sprawią,powszedni trening będzie urozmaicony i ciekawszy. Dzięki funkcji Google Street View ćwiczenia zamieniają się w symulowaną podróż bulwarami słonecznej Kalifornii czy pośród krętych uliczek Marsylii.

  Każdy z rowerków ma swój specyficzny dizajn, który znakomicie uzupełnia domowe kąciki treningowe, nie psując ogólnego aranżacji wnętrza. Czernie, przeplatające się perłową bielą lub stonowane grafitowe wykończenia z jaskrawymi elementami na ramie.  Autorytet w dziedzinie fitnessu i sportów siłowych

  HMS to marka z wieloletnim doświadczeniem w zakresie szeroko rozumianego świata fitness. Nieprzerwanie od roku 2000 firma dostarcza świeże, progresywne produkty, które są gwarantem najkorzystniejszej jakości. Nie ma tutaj miejsca na półśrodki. Każdy sprzęt jest poddawany testom laboratoryjnym, które sprawdzają bezpieczeństwo i komfort używania, a rygorystyczne standardy produkcyjne niezawodność sprzętu i solidność poprzez sporo lat aktywnych ćwiczeń.

  duża gama towarów świadczy o ogromnym zaangażowaniu producenta HMS na rynku. Oferta towarów fitness obejmuje: rowerki treningowe, bieżnie, orbitreki oraz wioślarze. Osoby intensywnie związane ze wszelkimi ćwiczeniami gimnastycznymi, aerobowymi czy lubianym cross-fitem znajdą w asortymencie m.in.: steppery, maty, piłki, ekspandery, kółka, krążki, ściskacze, skakanki, a choćby gumy treningowe i wałki gimnastyczne.

  producent oprócz rodzimego rynku nad wyraz prawidłowo prosperuje na arenie międzynarodowej. Od wielu lat HMS jest kojarzone z wysoka jakością i trwałością swoich artykułów. Zdobywca wielu nagród branżowych i stały bywalec największych targów sportowych w Europie takich jak: ISPO, FIBO, SportLife.


  produkt
  producent
  Kod producenta
  17-1-123
  EAN
  5907695504255
  dane podstawowe
  Przeznaczenie
  Pół-komercyjne
  rodzaj
  Poziome
  System hamowania
  Magnetyczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  9
  Nośność [kg]
  180
  Waga [kg]
  58.5
  Wyposażenie
  Bluetooth
  Gniazdo USB
  Komputer
  Podstawka pod urządzenie mobilne
  System pomiaru tętna
  Uchwyt na bidon
  ekran LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Pomiar prędkości
  Pomiar pulsu
  Programy treningowe
  Wydatek energetyczny

☆ Horizon indoor bike 5.0ic ☆

Horizon indoor bike 5.0ic Najniższa Cena Online

☆ Horizon indoor bike 5.0ic - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon
 • Nazwa produktu: Horizon indoor bike 5.0ic
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  WYSOKI KOMFORT DZIĘKI słusznYM OPCJOM REGULACJI Rower treningowy Horizon Indoor Bike 5.0IC oferuje duży zakres opcji regulacji: antypoślizgowa kierownica może być regulowana w pionie i pozwala na dużo wariantów chwytu.

  ergonomiczne siodełko jest dostosowywane w pionie i poziomie i można je zastąpić dowolnym standardowym siodełkiem rowerowym. Dzięki czemu Horizon Indoor Bike 5.0IC zapewnia adekwatną i wygodną pozycję treningową.

  Dzięki kombinowanym pedałom masz do dyspozycji zarówno pedały z koszykiem, jak i pedały zatrzaskowe SPD. Pozwala to przystosować Horizon Indoor Bike 5.0IC do własnego stylu treningu - czy to jako wszechstronny rower treningowy w domu, czy jako prawdziwa alternatywa dla roweru wyścigowego.

  BEZ KOMPROMISÓW W KWESTII TRENINGU I ROZRYWKI Uchwyt na tablet w rowerze Horizon Indoor Bike 5.0IC znajduje się nad komputerem treningowym, w wspaniałej pozycji do oglądania. Dzięki aplikacjom takim jak atZone, Zwift lub Kinomap, których można opcjonalnie używać z tabletem albo smartfonem, za każdym razem masz przed oczami wirtualną trasę i możesz rejestrować wszystkie dane treningowe w tym samym czasie.

  Dzięki kompatybilności roweru z Bluetooth możesz przesyłać swoje dane do aplikacji treningowych i śledzić tam swoje postępy. Jeśli Ci potrzeba rozrywki podczas treningu, możesz korzystać z aplikacji rozrywkowych, takich jak YouTube i Netflix za pośrednictwem urządzenia przenośnego, oglądając swój trening na ekranie LCD.

  Konsola LCD o wysokim kontraście jest komfortowo umieszczona na środku kierownicy i pozwala na przypasowanie oporu do dowolnego ze 100 poziomów w dowolnym momencie za naciśnięciem jednego przycisku. Konsola łączy się z paskiem na klatkę piersiową Bluetooth, dzięki czemu można również pilnować tętno podczas ćwiczeń.

  Dzięki wielu opcjom, zrównoważonej konstrukcji ramy i prostej, intuicyjnej obsłudze, Horizon Indoor Bike 5.0IC to świetny zestaw w najlepszym stosunku ceny do efektywności. Regulowana w pionie, wielopozycyjna kierownica zapewnia wszechstronne opcje chwytu poręczne siodełko turystyczne - dostosowywane w poziomie i w pionie, może być zastąpione wszystkimi typowymi siodełkami Bluetooth 4.0 FTMS - kompatybilny z lubianymi aplikacjami fitness, takimi jak Kinomap, Zwift i atZone Hamulec magnetyczny ECB ze 100 elektronicznie regulowanymi poziomami oporu (0-100%) ekran LCD 42 x 32 mm o wysokim kontraście do wyświetlania danych treningowych Uchwyt na tablet nad konsolą do jednoczesnego śledzenia wydajności i rozrywki (tablet nie wchodzi w skład zestawu).> Pedały łączone: SPD i koszykowe


☆ Insportline Rower treningowy spinningowy drakkaris ☆

Insportline Rower treningowy spinningowy drakkaris Najniższa Cena Online

☆ Insportline Rower treningowy spinningowy drakkaris - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: inSPORTline
 • Nazwa produktu: Insportline Rower treningowy spinningowy drakkaris
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Spinningowy rower treningowy inSPORTline Drakkaris jest wyśmienity dla tych, którzy chcą spalać kalorie, lecz nie chcą chodzić na siłownię. Jego siła tkwi w prostocie - napęd pasowy z systemem hamowania ciernego zezwala na dość spokojną pracę, w trakcie gdy wyświetlacz komputera pokazuje tylko najważniejsze dane. Mimo to zapewnia intensywne ćwiczenia. Co więcej, nie musisz podłączać urządzenia do gniazdka elektrycznego, co pozwala umieścić go praktycznie w dowolnym miejscu. mocne koło zamachowe jest umieszczone z tyłu, dzięki temu maszyna jest perfekcyjnie wyważona. Siedzenie i uchwyty można regulować równocześnie pionowo, jak i poziomo (za pomocą dźwigni ręcznej), umożliwiając przypasowanie maszyny do wzrostu. Koła transportowe pozwolą prosto transportować rower spinningowy z jednego miejsca do drugiego. Spiningowy rower treningowy inSPORTline Drakkaris jest perfekcyjny dla fanów szukających intensywnego treningu w domu.
  nieszablonowa równowaga i cicha praca Koło zamachowe jest nierozłączną częścią każdego roweru spinningowego. Koło zamachowe roweru inSPORTline Drakkaris znajduje się z tyłu, dzięki temu jest perfekcyjnie wyważone i pozwala na bardziej autentyczne wrażenia z jazdy na rowerze. Koło zamachowe waży 18 kg, zapewniając płynną i cichą pracę.
  dostosowywana rama prawidłowa pozycja siodełka jest istotnie ważna, ponieważ pozwala sprawnie ćwiczyć na rowerze spinningowym. By to osiągnąć, Ci trzeba odpowiedniej ramy. Ten model pozwala zintegrować położenie siedziska i uchwytów w pionie i poziomie. Łatwa regulacja oporu Spiningowy rower treningowy inSPORTline Drakkaris proponuje aż 8 poziomów oporu, które można regulować przy pomocy strategicznie umieszczonej dźwigni ręcznej. Główną zaletą ręcznego systemu rezystancyjnego jest to, że nie trzeba podłączać urządzenia do gniazdka elektrycznego. Wszystko czego Ci potrzeba to baterie do ekranu komputera. Kluczowe właściwości:
  • rewelacyjnie wyważona maszyna z ręcznym systemem oporu
  • Nie trzeba podłączać go do gniazdka elektrycznego
  • konkretne koło zamachowe umieszczone z tyłu
  • Napęd pasowy z systemem hamowania ciernego
  • Hamulec bezpieczeństwa
  • Odbiornik pasa piersiowego
  • Prosty wyświetlacz gwarantujący podstawowe dane
  • 3 programy zorientowane na cel
  • Komputer wyświetla: czas, prędkość, dystans, tętno, kalorie, obroty na minutę
  Opis technologiczny:
  • Waga urządzenia: 48 kg
  • Waga koła zamachowego: 18 kg
  • System wyrównania nierówności podłogi: Tak
  • System oporu: Cierny
  • Regulacja oporu: Ręczna
  • poziomy obciążenia: 8
  • Pozioma regulacja siodła: Tak
  • Pozioma regulacja kierownicy: Tak
  • Pionowa regulacja siodła: Tak
  • Pionowa regulacja kierownicy: Tak
  • Napęd: Pasowy
  • Maksymalna waga użytkownika: 130 kg
  • Maks. Wzrost użytkownika: 210 cm
  • Kółka transportowe: Tak
  • Czujniki tętna w uchwytach: Nie
  • Bieg jałowy: Nie

☆ Hertz Rower spiningowy fitness xr-770 ☆

Hertz Rower spiningowy fitness xr-770 Najniższa Cena Online

☆ Hertz Rower spiningowy fitness xr-770 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hertz
 • Nazwa produktu: Hertz Rower spiningowy fitness xr-770
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  XR-770 to wysokiej klasy wielofunkcyjne urządzenie do ćwiczeń i treningów fitness cenionej producenta Hertz z systemem magnetycznego, dostosowywanego oporu.Jest to perfekcyjne urządzenie do treningów interwałowych, treningów kolarskich oraz treningów dla zrzucenia zbędnych kilogramów.
  Ten model to jeden z najwyższych modeli w gamie rowerów spiningowych firmy Hertz. Dzięki umocnionej konstrukcji rower jest bardziej jednostajny, a dzięki obszernemu kołu zamachowemu pracuje naprawdę płynnie i ma dużą bezwładność. Model ten pokochają osoby szanujące nieco bardziej innowacyjne sprzęty, a to dzięki innowacyjnemu komputerowi z zastosowanymi programami oraz obsługującemu aplikacje na Androida czy iOS.

  właściwości techniczne parametry komputera

☆ Rower treningowy JKexer Core 300 - Czarny (5902884922841) ☆

Rower treningowy JKexer Core 300 - Czarny (5902884922841) Najniższa Cena Online

☆ Rower treningowy JKexer Core 300 - Czarny (5902884922841) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JKEXER
 • Nazwa produktu: Rower treningowy JKexer Core 300 - Czarny (5902884922841)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rowerek treningowy JKexer Core 300 to innowacyjne urządzenie do ćwiczeń cardio, które proponuje najróżniejsze programy treningowe dla użytkowników o najróżniejszym poziomie progresywnia.

☆ Rower spinningowy magnetyczny dynamite marki Zipro ☆

Rower spinningowy magnetyczny dynamite marki Zipro Najniższa Cena Online

☆ Rower spinningowy magnetyczny dynamite marki Zipro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zipro
 • Nazwa produktu: Rower spinningowy magnetyczny dynamite marki Zipro
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rower spinningowy magnetyczny Zipro Dynamite

☆ Aj produkty Rower treningowy, czarny ☆

Aj produkty Rower treningowy, czarny Najniższa Cena Online

☆ Aj produkty Rower treningowy, czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Aj produkty Rower treningowy, czarny
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Pracuj i ćwicz! Praca i trening na rowerze stacjonarnym poprawiają krążenie i przyspieszają metabolizm, co jest dobre dla zdrowia i sprawności. Rower jest cichy i wyświetlacz, który ukazuje pomiędzy innymi czas i odległość. Przełączaj się między siedzeniem, staniem i jazdą na rowerze w trakcie pracy!

  Nie musisz wykonywać pełnego treningu, by czerpać korzyści z jazdy na rowerze. Stałe tempo o niskiej intensywności starczy, aby poprawić krążenie.
  Praca siedząca sprawia szybsze odczuwanie zmęczenia, ponieważ znajdujesz się w statycznej pozycji. Przełączanie się pomiędzy siedzeniem a staniem to wspaniały sposób na powiększenie poziomu energii, ponieważ więcej się poruszasz. Jazda na rowerze stanowi wisienkę na torcie. Rozszerza poziom tlenu w organizmie, dodaje energii, ulepsza metabolizm i krążenie. Jest to prawidłowe dla zdrowia i pomaga lepiej się skoncentrować.

  Rower ma zmienną wysokość siedziska, która jest stosowna dla osób o wzroście od 155 do 195 cm i maksymalnej wadze 110 kg. Aby móc korzystać z rowerka, potrzebujesz biurka z regulacją wysokości - niepokaźna wysokość blatu to 100 cm. Sam regulujesz opór, a ekran prezentuje między innymi czas, szybkość, dystans i spalone kalorie.

  Nasz rower ma koła, które zapewniają mobilność i zezwalają na łatwe przemieszczanie. Dzięki czemu pracownicy mogą korzystać ze sprzętu na zmianę.

  Sam zdecyduj, jak dużo czasu chcesz spędzać, trenując na rowerku. Niektóre zadania są łatwiejsze do wykonania w bezruchu. Jeśli musisz skoncentrować się na zadaniu, prawidłowo jest zakończyć jazdę na rowerze i wznowić ją później. Ponieważ rower jest szczególnie cichy, nie będziesz przeszkadzać kolegom ani sobie.


Podobne zestawienia:


Najtańsze rowery treningowe do 3000 zł – Ranking maj 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze rowery treningowe do 3000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich rowerów stacjonarnych do 3000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Rower treningowy programowalny Schwinn 510U + Mata ☆

Rower treningowy programowalny Schwinn 510U + Mata Najniższa Cena Online

☆ Rower treningowy programowalny Schwinn 510U + Mata - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Schwinn
 • Nazwa produktu: Rower treningowy programowalny Schwinn 510U + Mata
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  ROWER PROGRAMOWANY 510U

  Rower Programowany Schwinn 510U to rower pionowy amerykańskiej firmy Schwinn, jednego z liderów rynku fitness w USA. Dzięki 13 zróżnicowanym programom treningowym i 16 poziomom oporu magnetycznego rower równocześnie początkujących jak i bardziej innowacyjnych użytkowników. Gustowny i stylowy 510U jest sprzętem właśnie dla Ciebie. Rower łączy się z aplikacjami Explore the World, a także Zwift. Dzięki czemu masz dostęp do dadatkowych tras treningowych, możesz brać udział w wirtualnych wyścigach albo rywalizować ze znajomymi.

  Uchwyt na bidon został umieszczony w miejscu, z którego wygodnie wyciągniesz butelkę w trakcie jazdy. Rower został wyposażony także we wszelkie potrzebne akcesoria oraz dodatki, które uczynią trening przyjemnym i komfortowym: tackę na akcesoria, kółka transportowe do komfortowego przemieszczania sprzętu, a także technikę Bluetooth, która umożliwia np. Połączenie urządzenia z bezprzewodowym pasem telemetrycznym do precyzyjnego pomiaru tętna podczas treningu. Regulowany kąt nachylenia kierownicy i możliwość ustawienia adekwatnej do wzrostu wysokości siodełka sprawiają, iż jazda jest wyraźnie wygodniejsza niżeli na innych rowerach.

  CZY WARTO INWESTOWAĆ (CZY też NIE) W DANY SPRZĘT

  1. Ćwiczenia niwelują negatywne skutki stresu. Ćwiczenia zwiększają poziom substancji łagodzących stworzonych w naszym mózgu, takich jak serotonina, dopamina czy noradrenalina. Na poziomie komórkowym, ćwiczenia mogą pobudzać trawienie, zmniejszać ciśnienie krwi, stymulować reakcje immunologiczne i eliminować niektóre negatywne skutki stresu, które mogą przyspieszyć proces starzenia.


  2. Ćwiczenia zmniejszają objawy depresji. Według ostatnich badań, dłuższa intensywna aktywność fizyczna może obniżać objawy depresji tak skutecznie jak leki przeciwdepresyjne.


  3. Ćwiczenia usprawniają cykl uczenia się. Ćwiczenia rozszerzają poziom substancji chemicznych w mózgu - tzw. Czynniki wzrostu - które pomagają kreować nowe komórki mózgowe. Osoby uprawiające sport z zasady koncentrują się szybciej i sprawniej wykonują zadania niż ich 'siedzący' rówieśnicy.


  4. Ćwiczenia rozszerzają poczucie własnej wartości i ulepszają wyobrażenie o wyglądzie swojego ciała. Po prostu widząc udoskonalenie skuteczności (np. Szybsze przebiegnięcie danego dystansu albo podniesienie większego ciężaru) może poprawić samoocenę i wyobrażenie o wyglądzie własnego ciała. To poczucie świadomości przekłada się na wydajność pracy, interakcje międzyludzkie i ogólną jakość życia.


  5. Ćwiczenia wywołują uczucie euforii. Intensywne ćwiczenia mogą wywołać poczucie euforii. Mogą prowadzić do przyspieszonego metabolizmu i maksymalnego spalania tłuszczu. Proszę zacząć biec (jechać na rowerze lub płynąć) tak szybko, jak to jest osiągalne przez 30-40 sekund, następnie zmniejszyć prędkość do łagodnego tempa przez 1 minutę, następnie zacząć ponownie sprint. To podejście jest powszechnie określane mianem Treningu interwałowego wysokiej intensywności (ang. HIIT).


  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.

  APLIKACJA EXPLORE THE WORLD

  Aplikacja Explore the World ™ umożliwia wirtualne treningi w najróżniejszych miejscach na świecie. Bez względu na pogodę, na swym sprzęcie możesz biec albo jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja samoczynnie dopasowuje się w czasie rzeczywistym do prędkości sprzętów Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które posiadają połączenie Bluetooth®.

  Przebiegnij 5 km przez malowniczą japońską wieś, 10 km poprzez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu lub Pragi i mnóstwo innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. W dodatku funkcja Explore the World zezwala na Ci śledzenie czasu, odległości, szybkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, udoskonalając swoje wyniki na trasach. Poznaj świat już dziś!

  Użytkownicy premium aplikacji JRNY nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World ™, ponieważ mają gratisowy dostęp do wszelkich tras.

  Aplikacja gromadzi:

  + Dziesiątki lokalizacji z całego świata

  + Sześć gratisowych map do nieograniczonego użytkowania

  + wideo dopasowane do Twojej prędkości

  + Śledź i przechowuj swoje dane


  Explore the World ™ jest połączeniem RunSocial, a także RideSocial, które aktualnie nie są już dostępne.


  APLIKACJA ZWIFT

  Zwift to bezsprzecznie najpopularniejsza platforma do treningu wśród rowerzystów. Wirtualne drogi Watopii zostały po raz pierwszy uruchomione w 2014 roku i zgromadziły ponad 1,1 miliona subskrybentów. To co naprawdę sprawia, że Zwift odniósł sukces, to ogromna społeczność, tym samym codzienne i cotygodniowe wydarzenia. Za pomocą Zwift możesz nie tylko się ścigać, lecz także brać udział w przejażdżkach grupowych 24/7/365. Mile widziani są kolarze na każdym poziomie zaawansowania, a każda kategoria jest określana przez FTP w watach na kilogram (w / kg). Te wyścigi i przejażdżki grupowe każdego dnia przyciągają tysiące chętnych z całego świata. Zawodowi kolarze i celebryci organizują nawet własne przejażdżki grupowe i treningi - jednym z ostatnich wydarzeń był L’Etape du Tour, który przyciągnął setki tysięcy kolarzy podczas wirtualnego Tour de France.

  W Zwift każdy sportowiec ma swojego własnego, regulowanego awatara, który kręci się po drogach Watopii. Możesz wybrać swój awatar, jego strój, kask, rękawiczki, buty, rower i koła - mnóstwo z nich jest dostępnych dopiero po osiągnięciu określonego poziomu. Mówiąc o poziomach, zaczynasz od 1 w Zwift i gromadzisz punkty awansu (XP), pokonując więcej kilometrów, zdobywając odznaki tras i wspinając się na jedne z największych szczytów w wirtualnych światach. Platforma ma też ogromną bibliotekę treningów i planów treningowych. Podobnie jak w sytuacji wyścigów i przejażdżek grupowych, przystępne są też treningi grupowe. Konfiguracja jest dość prosta - możesz zespoić się ze Zwiftem za pomocą inteligentnego trenażera albo zewnętrznego miernika mocy i ANT + albo Bluetooth. Rowerzyści z ograniczonym budżetem mogą podłączyć się do Zwift bez miernika mocy, jeśli tylko mają czujnik prędkości i kadencji.


  KINOMAP

  Jazda na rowerze w trakcie Tour de France, start w maratonie nowojorskim czy po prostu spacer ulicami Barcelony? To wszystko jest osiągalne dzięki Kinomap. Ta aplikacja gromadzi ponad 93 000 km realistycznych filmów treningowych, w których autmatycznie zmienia nachylenie i opór sprzętu. Dzięki nim możesz uczestniczyć w ulubionych zawodach sportowych o dowolnej porze dnia, równocześnie ciesząc się komfortem i ciepłem własnego salonu. Jeśli chcesz, żeby wyścigi stały się jeszcze ciekawsze? Zaproś do startu rodzinę i znajomych,między sobą walczyć o pierwsze miejsce.☆ Aj produkty Rower treningowy, czarny ☆

Aj produkty Rower treningowy, czarny Najniższa Cena Online

☆ Aj produkty Rower treningowy, czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Aj produkty Rower treningowy, czarny
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Pracuj i ćwicz! Praca i trening na rowerze stacjonarnym poprawiają krążenie i przyspieszają metabolizm, co jest dobre dla zdrowia i sprawności. Rower jest cichy i wyświetlacz, który ukazuje pomiędzy innymi czas i odległość. Przełączaj się pomiędzy siedzeniem, staniem i jazdą na rowerze w trakcie pracy!

  Nie musisz wykonywać pełnego treningu, żeby czerpać korzyści z jazdy na rowerze. Stałe tempo o niskiej intensywności starczy, by poprawić krążenie.
  Praca siedząca sprawia szybsze odczuwanie zmęczenia, ponieważ znajdujesz się w statycznej pozycji. Przełączanie się między siedzeniem a staniem to rewelacyjny sposób na rozszerzenie poziomu energii, ponieważ więcej się poruszasz. Jazda na rowerze stanowi wisienkę na torcie. Rozszerza poziom tlenu w organizmie, dodaje energii, udoskonala metabolizm i krążenie. Jest to korzystne dla zdrowia i pomaga lepiej się skoncentrować.

  Rower ma zmienną wysokość siedziska, która jest odpowiednia dla osób o wzroście od 155 do 195 cm i maksymalnej wadze 110 kg. Żeby móc korzystać z rowerka, Ci trzeba biurka z regulacją wysokości - niewiele znacząca wysokość blatu to 100 cm. Sam regulujesz opór, a wyświetlacz ukazuje między innymi czas, szybkość, dystans i spalone kalorie.

  Nasz rower posiada koła, które zapewniają mobilność i pozwalają na łatwe przemieszczanie. Dzięki czemu pracownicy mogą korzystać ze sprzętu na zmianę.

  Sam zdecyduj, jak dużo czasu chcesz spędzać, trenując na rowerku. Niektóre zadania są łatwiejsze do wykonania w bezruchu. Jeśli musisz skupić się na zadaniu, poprawnie jest zakończyć jazdę na rowerze i wznowić ją później. Ponieważ rower jest niezwykle cichy, nie będziesz przeszkadzać kolegom ani sobie.

☆ Hertz Rower spiningowy fitness xr-770 ☆

Hertz Rower spiningowy fitness xr-770 Najniższa Cena Online

☆ Hertz Rower spiningowy fitness xr-770 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hertz
 • Nazwa produktu: Hertz Rower spiningowy fitness xr-770
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  XR-770 to wysokiej klasy wielofunkcyjne urządzenie do ćwiczeń i treningów fitness cenionej firmy Hertz z systemem magnetycznego, dostosowywanego oporu.Jest to nieprzeciętne urządzenie do treningów interwałowych, treningów kolarskich i treningów dla zrzucenia zbędnych kilogramów.
  Ten model to jeden z najwyższych modeli w gamie rowerów spiningowych producenta Hertz. Dzięki wzmocnionej konstrukcji rower jest bardziej stabilny, a dzięki pokaźnemu kołu zamachowemu pracuje naprawdę płynnie i ma dużą bezwładność. Model ten pokochają osoby lubiące nieco bardziej innowacyjne sprzęty, a to dzięki innowacyjnemu komputerowi z zastosowanymi programami, a także obsługującemu aplikacje na Androida czy iOS.

  atrybuty technologiczne właściwości komputera

☆ Rower treningowy JKexer Core 300 - Czarny (5902884922841) ☆

Rower treningowy JKexer Core 300 - Czarny (5902884922841) Najniższa Cena Online

☆ Rower treningowy JKexer Core 300 - Czarny (5902884922841) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JKEXER
 • Nazwa produktu: Rower treningowy JKexer Core 300 - Czarny (5902884922841)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rowerek treningowy JKexer Core 300 to progresywne urządzenie do ćwiczeń cardio, które oferuje rozmaite programy treningowe dla użytkowników o przeróżnym poziomie progresywnia.

☆ Rower treningowy Kettler Tour 300 (7640119481418) ☆

Rower treningowy Kettler Tour 300 (7640119481418) Najniższa Cena Online

☆ Rower treningowy Kettler Tour 300 (7640119481418) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Rower treningowy Kettler Tour 300 (7640119481418)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rowerek treningowy KETTLER TOUR 300 to następca i odpowiednik modelu KETTLER ERGO C4. Model TOUR 300 należy do rodziny ergometrów firmy KETTLER. Oprócz 15-stopniowej skali obciążenia ma także wskaźnik oporu w watach. Taka regulacja oporu pozwala ściśle kontrolować intensywność treningu. Moc szczytowa to 250 W. Komputer treningowy z czytelnym wyświetlaczem i komfortowymi przyciskami umożliwia kontrolę parametrów treningu. Opór magnetyczny zapewnia płynną i cichą pracę.

  Poziom trudności treningu regulowany jest za pomocą komputera treningowego. 15 poziomów regulacji oporu zezwala na przypasowanie intensywności treningu do jednostkowych potrzeb. W trakcie treningu można wybrać jeden z 10 programów, dobranych do różnych stopni skuteczności. Komputer treningowy pozwala także na skonfigurowanie 4 użytkowników, dzięki czemu każdy z domowników będzie miał dostęp do swoich danych z ostatnich treningów.

  obszerne i komfortowe siodełko posiada podwójną regulację: wysokości i odległości od kierownicy. Funkcjonalna kierownica posiada możliwość regulacji kąta nachylenia i dostosowania do wzrostu.

  Rower stacjonarny to jedno z podstawowych sprzętów do kształtowania kondycji i sylwetki. Dobrze wpływa na pracę układu krążeniowo-oddechowego. Jazda na rowerku treningowym pomaga spalić zbędne kalorie i schudnąć. Może być użytkowany w treningu cardio, obwodowym jak i rehabilitacji.

  Rowerek KETTLER TOUR 300 rekomendowany jest każdemu, niezależnie od wieku i kondycji. 15 stopni regulacji oporu umożliwia przypasowanie intensywności treningu do indywidualnych potrzeb. Docenią go także osoby starsze, ponieważ trening na rowerku nie obciąża stawów i nie powoduje urazów i kontuzji.

  Przykładowy schemat elektrycznej regulacji oporu:

  właściwości technologiczne

  atrybuty komputera


Podsumowanie, czyli jaki stacjonarny rower treningowy do 3000 zł najlepszy?


Najlepszy stacjonarny rower treningowy do 3000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy stacjonarny rower treningowy do 3000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane rowery stacjonarne – TOP7 maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji rowerów stacjonarnych do 3000 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych stacjonarnych rowerów do treningu domowego.


Powiązania tematyczne:

 • jaki stacjonarny rower treningowy do 3000 zł opinie i efekty,
 • dobre rowery treningowe do 3000 zł cena,
 • ranking rowerów stacjonarnych do 3000 zł,
 • stacjonarny rower treningowy do 3000 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o rowerach stacjonarnych do 3000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o rowerach stacjonarnych do 3000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o rowerach stacjonarnych do 3000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki stacjonarny rower treningowy do 3000 zł najlepszy? Który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych rowerach stacjonarnych do 3000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z rowerami treningowymi do 3000 zł do zastosowań domowych, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie rowery treningowe do 3000 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z rowerami treningowymi do 3000 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach rowery treningowe do 3000 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Fitnessowe zapytania:

 • https://fitnessxpressu com/ranking-rowerow-stacjonarnych-do-3000-zl-nasze-top-najlepszych/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *