FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking rowerów stacjonarnych z kołem zamachowym o wadze do 20 kg. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Treningowe rowery stacjonarne / Ranking rowerów stacjonarnych z kołem zamachowym o wadze do 20 kg


Pomagamy w wyborze dobrych rowerów stacjonarnych z kołem zamachowym o wadze do 20 kg. Opracowane zestawienia są aktualne wrzesień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych rowerów stacjonarnych z kołem zamachowym o wadze do 20 kg,
 • TOP5 często wybieranych stacjonarnych rowerów do treningu domowego.

Jakie rowery treningowe z kołem zamachowym o wadze do 20 kg najlepiej wybrać? Ranking wrzesień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane rowery treningowe z kołem zamachowym o wadze do 20 kg, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking rowerów stacjonarnych z kołem zamachowym o wadze do 20 kg, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Horizon Rower spiningowy fitness gr6 ☆

Horizon Rower spiningowy fitness gr6 Najniższa Cena Online

☆ Horizon Rower spiningowy fitness gr6 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon
 • Nazwa produktu: Horizon Rower spiningowy fitness gr6
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Jazda na rowerze we własnym salonie z nowym rowerem treningowym Horizon GR6 - będąc przy tym zupełnie niesłyszalnym! Cichy trening we własnym salonie - z rowerem treningowym Horizon GR6 Dzięki postępowemu hamulcowi magnetycznemu ECB rower treningowy Horizon GR6 jest słabo słyszalny podczas treningu, a układ hamulcowy jest ponadto bezobsługowy i nie ulega zużyciu!

  GR6 Jest on napędzany poprzez pasek napędowy, który łączy podwójne pedały (kosz i pedały SPD) z przednim kołem. Wytrzymała rama podtrzymuje koło zamachowe roweru o masie 16 kg. Dzięki obfitej masie własnej gwarantuje to wyjątkowo równomierne i płynne wrażenia podczas treningu.

  indywidualny trening na rowerze treningowym GR6 - rower dla użytkowników o każdym wzroście! Rower treningowy Horizon GR6 ma sportowe i użyteczne siodełko wyścigowe, które można płynnie regulować w poziomie i w pionie.

  Perfekcja: Wszechstronna kierownica wielopozycyjna może być jeszcze regulowana bezstopniowo w pionie i w poziomie! poprzez zablokowanie tych dwóch składników GR6 urządzenie można indywidualnie zbratać do każdego wzrostu!

  To powoduje, iż GR6 jest przede wszystkim ciekawy dla rodzin, w których z urządzenia korzysta kilka osób o różnorodnym wzroście. Sportowy design i detale dopracowane w każdym calu w Twoim salonie - z rowerem treningowym Horizon Indoor Cycle GR6 Rower treningowy Horizon GR6 uwydatnia się smukłą, sportową konstrukcją i kompaktowym wyglądem.

  Jest to kompozycja, która doskonale wpasuje się w każdy salon! Wyrafinowane dodatki, takie jak uchwyt na butelkę z wodą i obszerne kółka transportowe z przodu urządzenia doskonale dopełniają doświadczenie treningowe!

  Opcjonalnie rower może być uzupełniony komputerem treningowym dla kolekcji-GR. Drobna konsola dotykowa mierzy informacje, takie jak czas, odległość i kalorie. Dzięki uzupełniającemu paskowi piersiowemu Polar konsola może też wyświetlać aktualny puls.

  > Sportowy design > Magnetyczny układ hamulcowy: prędkie i płynne dobranie do ustawienia oporu > Napęd paskowy > Wytrzymała rama > funkcjonalna kierownica wielopozycyjna Płynna regulacja w poziomie i w pionie > Sportowe siodełko: płynna regulacja w poziomie i w pionie > Pedały łączone: podwójne pedały (pedały koszykowe i SPD click) > Nowy komputer treningowy uzupełniający kolekcję GR (opcjonalnie) LCD Wyświetla informacje treningowe, takie jak czas, odległość itp.

  puls przy użyciu paska piersiowego Polar (opcjonalnie) 3 programy (np.


☆ Schwinn Rower treningowy spinningowy ic7 ☆

Schwinn Rower treningowy spinningowy ic7 Najniższa Cena Online

☆ Schwinn Rower treningowy spinningowy ic7 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Schwinn
 • Nazwa produktu: Schwinn Rower treningowy spinningowy ic7
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  ROWER SPINNINGOWY IC7

  Rower Spinningowy Schwinn IC7 to sugestia roweru spinningowego amerykańskiej marki Schwinn, wchodzącej w skład korporacji Nautilus, czyli jednego z liderów rynku fitness w USA. Została ona dopracowana do perfekcji i artykuł ten to naprawdę atrakcyjna oraz konkurencyjna propozycja dla wszelkich użytkowników domowych.

  Zmiana poziomu oporu odbywa się bezstopniowo. Rower zaopatrzony jest w podkładki filcowe, które dociskane do koła powiększają opór poprzez tarcie. Na ramie znajduje się pokrętło, za pomocą którego można regulować poziom trudności jazdy. Pełni ono także funkcję hamulca awaryjnego. Starczy nacisnąć na pokrętło, a rower zatrzyma się. Dzięki czemu masz gwarancję w pełni bezpiecznego treningu. Ogromną zaletą jest znakomicie cicha praca sprzętu. Powoduje to, iż możesz trenować o każdej porze, bez względu na to gdzie mieszkasz i ilu domowników żyje z Tobą.

  IC7 to nieprzeciętny wybór dla osób równocześnie niskich jak i wysokich. Ekspresowo i łatwo ustawisz wysokość siodełka, kierownicy, i ich odległość od siebie. W przeciwieństwie do większości rowerów treningowych, sprzęt posiada cztery nóżki poziomujące. Dzięki temu masz gwarancję,dobrze ustawiony, będzie stabilny podczas jazdy.

  Rower został zaopatrzony także we wszelkie niezbędne akcesoria, a także dodatki, które uczynią trening miłym i wygodnym. Na wyświetlaczu LCD zobaczysz podstawowe właściwości swojego treningu takie jak czas, prędkość, dystans, kalorie czy ilość obrotów na minutę. Pedały z regulowanymi paskami zapewniają możliwość komfortowego i bezpiecznego dostosowania do stopy. Osoby bardziej nowoczesne mogą przypiąć swoje buty SPD dzięki specjalnemu zapięciu po drugiej stronie. Rower wielki uchwyt na bidon. Jego szerokość to 12 cm i spokojnie zmieści się tam bidon o średnicy aż 10 cm.

  marka Schwinn dostępna jest na rynku już od ponad 50 lat. Zasłynęła jako z reguły różnego rodzaju rowerów treningowych. Aktualnie w ofercie producenta znajdują się rodzaju sprzęty fitness cardio do użytkowania domowego. Producent jednocześnie technicznie jak i pod względem designu reprezentuje najwyższe standardy.

  SPRZĘT, DO KTÓREGO MOŻESZ mieć ZAUFANIE

  marka Schwinn przystępna jest na rynku już od ponad 50 lat. Zasłynęła jako przede wszystkim przeróżnego rodzaju rowerów treningowych. Aktualnie w ofercie producenta znajdują się typu sprzęty fitness cardio do użytku domowego. Marka zarówno technicznie jak i pod względem designu reprezentuje najwyższe standardy

  CZY WARTO INWESTOWAĆ (CZY również NIE) W DANY SPRZĘT

  1. Ćwiczenia niwelują negatywne skutki stresu. Ćwiczenia powiększają poziom substancji łagodzących wykonanych w naszym mózgu, takich jak serotonina, dopamina czy noradrenalina. Na poziomie komórkowym, ćwiczenia mogą pobudzać trawienie, obniżać ciśnienie krwi, stymulować reakcje immunologiczne i usuwać niektóre negatywne skutki stresu, które mogą przyspieszyć proces starzenia.


  2. Ćwiczenia obniżają objawy depresji. Według ostatnich badań, dłuższa intensywna aktywność fizyczna może zniżać objawy depresji tak efektywnie jak leki przeciwdepresyjne.


  3. Ćwiczenia usprawniają cykl uczenia się. Ćwiczenia powiększają poziom substancji chemicznych w mózgu - tzw. Czynniki wzrostu - które pomagają wytwarzać świeże komórki mózgowe. Osoby uprawiające sport w głównej mierze koncentrują się szybciej i wydajniej wykonują zadania niżeli ich 'siedzący' rówieśnicy.


  4. Ćwiczenia zwiększają poczucie własnej wartości i polepszają wyobrażenie o wyglądzie swego ciała. Po prostu widząc ulepszenie sprawności (np. Szybsze przebiegnięcie danego dystansu lub podniesienie większego ciężaru) może poprawić samoocenę i wyobrażenie o wyglądzie własnego ciała. To poczucie świadomości przekłada się na wydajność pracy, interakcje międzyludzkie i ogólną jakość życia.


  5. Ćwiczenia powodują uczucie euforii. Intensywne ćwiczenia mogą wywołać poczucie euforii. Mogą prowadzić do przyspieszonego metabolizmu i maksymalnego spalania tłuszczu. Proszę zacząć biec (jechać na rowerze albo płynąć) tak szybko, jak to jest realne przez 30-40 sekund, następnie zniżyć szybkość do łagodnego tempa poprzez 1 minutę, następnie zacząć ponownie sprint. To podejście jest powszechnie określane mianem Treningu interwałowego wysokiej intensywności (ang. HIIT).

  *Pasek na klatkę piersiową musi być niekodowanym paskiem do pomiaru tętna Polar Electro albo niekodowanym modelem kompatybilnym z POLAR®. (Paski na klatkę piersiową POLAR®, takie jak paski na klatkę piersiową POLAR® OwnCode®, nie będą działać z tym sprzętem.

  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Rower spinningowy HAMMER Racer ☆

Rower spinningowy HAMMER Racer Najniższa Cena Online

☆ Rower spinningowy HAMMER Racer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Rower spinningowy HAMMER Racer
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower spiningowy HAMMER RACER Nr katalogowy: 4863 Dynamiczny trening wytrzymałościowy gwarantujący spalanie tłuszczu w szybkich sekwencjach. Duża dawka prędkiego treningu Zacznij pedałować, a równocześnie kontroluj prędkość przy pomocy innowacyjnego hamulca magnetycznego.

  Speedbike Racer wzmocni mięśnie łydek i ud i pozwoli Ci spalić mnóstwo kalorii. Twój układ sercowo-naczyniowy będzie wzmacniany z każdym szybkim treningiem. Podczas ćwiczeń zaangażowane są na dodatek mięśnie tułowia z przednimi i bocznymi mięśniami brzucha.

  Zwłaszcza podczas zwiększania tempa i jazdy na stojąco. Motywuj się muzyką i daj gazu. Pozwól doprowadzić się do najwyższej formy i przygotuj się na kolejny sezon rowerowy w domu, niezależnie od pogody.

  niezrównana jakość: absolutnie cichy magnetyczny układ hamulcowy Rower został wyekwipowany w najlepszy, obecnie przystępny, magnetyczny układ hamulcowy. W przeciwieństwie do filcowego układu hamulcowego rowery spiningowe z magnetycznym układem hamulcowym działają absolutnie bezgłośnie i bezobsługowo.

  Opór w trakcie treningu jest dostosowywany odległością między magnesami a kołem zamachowym. Im mniejszy dystans, tym obszerniejszy opór i intensywniejszy trening. Ten wariant kontroli oporu jest w całości bezdotykowy, a zatem ponadto niezużywający się i bez niepokojących dźwięków.

  Bezstopniowy opór Przycisk ręcznej bezstopniowej regulacji oporu jestdostępny na ramie głównej. Trenuj tak intensywnie, jak chcesz! A jeśli zrobi się zbyt szybko, możesz natychmiast skorzystać z zatrzymania awaryjnego naciskając czerwone pokrętło i hamując tym samym koło zamachowe.

  Twój kokpit szybkości wyświetlacz komputera prezentuje: czas, dystans, spalone kalorie, puls, ilość obrotów / min. I szybkość. Zawsze będziesz o tym informowany na wyświetlaczu SCAN, ponieważ wszystkie wartości są wyświetlane naprzemiennie co 5 sekund.

  Dzięki funkcji Auto ON / OFF możesz rozpocząć trening natychmiast po nadepnięciu na pedały, a wszystkie wartości zaczynają się odliczać od zera w górę, do momentu zakończenia treningu. Ergonomiczny jest również trening z zastosowaniem zaprogramowanych wartości, takich jak dystans albo kalorie.

  Wartości domyślne zaczynają automatycznie odliczać wstecz, a po osiągnięciu wartości zero rozlega się sygnał dźwiękowy. Komputer wymaga do działania dwóch baterii (typu AA / paluszki) i jest prosty w obsłudze przy pomocy dwóch przycisków.

  Multimedialna jazda na rowerze Umieść tablet lub smartfon w uchwycie i zacznij korzystać z multimediów. Aplikacje fitness BitGym i Kinomap (z funkcją kamery) oferują zróżnicowane i motywujące trasy na żywo.

  Oczywiście możesz w trakcie ćwiczeń także włączyć muzykę lub obejrzeć najnowsze klipy na YouTube. Rozrywkę masz zapewnioną! Kontrola bicia serca w trakcie intensywnych sesji rowerowych zdecydowanie powinieneś trenować biorąc pod uwagę Twój puls, a także posiadać na niego oko podczas treningu.

  Komputer treningowy proponuje specjalny program tętna. Program maksymalnie dba o Twoje bezpieczeństwo jeśli ustawisz górną granicę tętna i następnie ją przekroczysz, rozlegnie się sygnał dźwiękowy. Na dodatek komputer jest wyekwipowany w chip, który umożliwia bezprzewodowe przesyłanie pulsu za pomocą opcjonalnie przystępnego pasa telemetrycznego.

  Stały dostęp do wody zabezpieczony dopełnianie płynów jest ważne! Twój bilans wodny pozostaje w równowadze nawet w trakcie ciężkich sekwencji treningowych. W oba uchwyty możesz włożyć wszystkie lubiane typy bidonów sportowych.

  Wyjątkowo bezpieczne pedały Speedbike Racer został wyposażony w płaskie pedały o unikatowej przyczepności, które można indywidualnie regulować do butów sportowych. Niezależnie od tego, czy chodzi o umiarkowany trening cardio, czy sportowy trening szybkości, sportowe pedały zapewniają maksymalny komfort, wytrzymałość na poślizg i efektywność choćby podczas długich sekwencji treningowych.

  perfekcyjna symulacja i przygotowanie do kolejnego sezonu rowerowego! Oba pedały są zaopatrzone w dostosowywany kosz. Opcjonalnie możesz także trenować na Racerze z pedałami zatrzaskowymi SPD, (uzupełniające wyposażenie).

  starczy założyć buty rowerowe i mocniej pedałować. Cichy trening prędkościowy Sportowe sekwencje szybkości z postępową technologią gwarantują dużo zabawy w trakcie treningu i czystej motywacji. Dzięki 20-kilogramowemu kołu zamachowemu, rowkowanemu paskowi napędowemu ze niesprężystym biegiem i wysokiej jakości łożyskom kulkowym masz do czynienia z fascynującymi treningami, które doprowadzą Cię do maksymalnej wydajności.

  Dzięki bezszelestnemu działaniu urządzenia, możesz się w pełni skupić na treningu. Możesz więc pedałować o każdej porze dnia i nocy, a irytujące odgłosy nikomu nie będą przeszkadzać. Tak więc nic nie stoi na przeszkodzie, by w każdym momencie podnieść Ci poziom adrenaliny!

  stosowny dla Ciebie Wysokość siedzenia można regulować w pionie 11 razy i perfekcyjnie dostosowuje się do Twojego wzrostu. Przy pomocy kilku prostych ruchów możesz na dodatek ustawić siodełko w poziomie i przesuwając je do Twojej ulubionej pozycji.

  Po prostu poluzuj śrubę i optymalnie przesuń siodełko. Wyjątkowo praktyczne - siodełko można jeszcze regulować pod kątem. By trenować świetnie i wygodnie, możesz w mgnieniu oka wyregulować wysokość sportowej kierownicy (7-krotna regulacja).

  antypoślizgowe uchwyty są wygodne i nie wywołują pocenia. Po treningu można łatwo wytrzeć powierzchnię kierownicy wilgotną szmatką. Zrównoważone i bezpieczne Dzięki 4-punktowemu systemowi podparcia i stopkom z regulacją wysokości można urządzenie genialne wypoziomować i zagwarantować sobie stabilność w trakcie treningu.

  Wysokiej jakości i kompaktowa konstrukcja (dł. X szer. X wys.: 115 x 50 x 134 cm) gwarantuje poczucie bezpieczeństwa nawet podczas prędkich sesji i solidnych uderzeń pedałów w pozycji stojącej. Wyekwipowany w dwie wysokiej jakości rolki transportowe na przedniej podstawie, możesz przenieść rower stacjonarny w wybrane miejsce i oddać się kompletnie trenowaniu.

  Funkcje komputera: Pomiar pulsu przez pas telemetryczny (opcja) Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: możliwość ustawienia górnej granicy tętna ilość wyświetlanych funkcji jednocześnie: 6 Uchwyt na tablet Zasilanie: bateria ( AA+ ) dane techniczne: umocnione łożyska kulkowe System hamowania: system hamowania z magnesem trwałym Ręczne ustawianie oporu System napędu: pas rowkowany Waga koła zamachowego: 20 kg Wolnobieg rowerowy: ostre koło Ręczne ustawianie oporu Uchwyty na bidony Zasilanie: baterie Max.waga użytkownika: 130 kg rozmiary (dł.szer.wys.): 115 x 50 x 134 cm Kolor: czarny Waga: 55 kg Regulacja kierownicy: pionowa / pozioma Regulacja siedzenia: pionowa / pozioma / pod kątem Rolki transportowe Pozostałe informacje: Gwarancja domowa 36 miesięcy Paragon albo faktura vat Numer katalogowy: 4863 przesyłka gratis Nie znalazłeś produktu który Cię interesuje $86 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.


☆ Rower spinningowy shoto marki Spokey ☆

Rower spinningowy shoto marki Spokey Najniższa Cena Online

☆ Rower spinningowy shoto marki Spokey - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Spokey
 • Nazwa produktu: Rower spinningowy shoto marki Spokey
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower spinningowy Spokey SHOTO: ma regulację siodełka w pionie i w poziomie oraz wysokości kierownicy, co pozwala starannie dopasować ustawienia do jednostkowych potrzeb; jest wyposażony w koło zamachowe o wadze aż 18 kg, z którym osiągniesz maksymalne efekty ćwiczeń; to nad wyraz wytrzymały sprzęt do treningu cardio - solidna kompozycja została tworzona z najwyższej jakości tworzyw; umożliwia precyzyjny pomiar pulsu przy użyciu piersiowego pasa cardio; ma układ napędowy na łańcuchu - rozwiązanie, jakie wykorzystywane jest w mistrzowskich urządzeniach ciężkiego fitnessu.

  To pewność bezawaryjnej pracy i konkretnego naciągu bez przeskoków; gwarantuje możliwość dobrania ćwiczeń do własnych potrzeb i aktualnej kondycji z płynną regulacją oporu, a także dużą liczbą programów treningowych; jest wyposażony w Bluetooth, co pozwala pomiędzy innymi na połączenie z przeznaczoną aplikacją ICONSOLE+, która daje jeszcze więcej opcji treningowych i informacji dotyczących Twoich postępów.

  SHOTO jest sprzętem tworzonym dla wszelkich wielbicieli domowego treningu, którzy stawiają przed sobą ambitne cele. To praktyczny, najwyższej klasy rower spinningowy, który dzięki zaimplementowaniu wysokiej jakości materiałów, progresywnych rozwiązań technologicznych i wyjątkowego designu sprawi, że trening stanie się przyjemnością.

  Z nim nie musisz opuszczać mieszkania, by poprawić kondycję czy wymodelować sylwetkę. Regularne ćwiczenia na rowerze treningowym Spokey SHOTO zezwalają na prędkie spalanie tkanki tłuszczowej i ogólną poprawę kondycji.

  18-kilogramowe koło zamachowe z płynną regulacją oporu Rower treningowy Spokey SHOTO jest wspaniałą alternatywą dla treningu na zewnątrz: ćwiczysz w domu, bez konieczności oczekiwania na swoją kolej na siłowni, a przeważnie – w adekwatnych dla Ciebie godzinach i bez względu na panującą pogodę!

  Aż 18-kilogramowe koło zamachowe sprawia, iż ćwiczenia są jeszcze bardziej produktywne. Niezależnie od Twojego stopnia innowacyjnia, dzięki płynnej regulacji oporu, starannie przystosujesz jego poziom do swoich możliwości, a także oczekiwań.

  5 programów docelowych oraz 1 z trenerem pozwalają trenować zarówno początkującym, jak i doświadczonym sportowcom. To dlatego rower spinningowy Spokey SHOTO jest najkorzystniejszym pomocnikiem w wysmuklaniu sylwetki, modelowaniu brzucha, wzmacnianiu łydek i ud oraz poprawie wydolności układu oddechowego.

  bezawaryjny system napędu na łańcuchu SHOTO to stanowczo wytrzymały sprzęt do treningu cardio - solidna kompozycja została tworzona z najwyższej jakości tworzyw. Ma stalową ramę, 3-częściową korbę wysokiej klasy, ciężkie koło zamachowe, a także układ napędowy na łańcuchu - rozwiązanie, jakie stosowane jest w mistrzowskich urządzeniach ciężkiego fitnessu.

  To pewność bezusterkowej pracy oraz solidnego naciągu bez przeskoków. Ale to nie wszystkie udoskonalenia Spokey SHOTO! Trening jest maksymalnie komfortowy i komfortowy dzięki zaimplementowaniu metalowych pedałów z uchwytami na buty.

  A dla wielbicieli długich, wyczerpujących ćwiczeń rowerek został wyekwipowany także w koszyk na bidon. Dokładny pomiar pulsu z pasem piersiowym Trening z wykorzystaniem rowerka Spokey SHOTO to bezpieczny i sprawdzony sposób na wzmocnienie mięśni, udoskonalenie kondycji czy zrzucenie zbędnych kilogramów.

  Z nim możesz systematycznie i głównie nad wyraz starannie mierzyć puls przy użyciu piersiowego pasa kardio. Oprócz tętna, obszerna konsola z miejscem na telefon albo tablet pozwala nadzorować czas ćwiczeń, prędkość, odległość, liczbę spalonych kalorii, obroty na minutę (RPM) oraz moc (WATT).

  Co więcej, rower mechaniczny Spokey SHOTO jest wyposażony w Bluetooth, co umożliwia między innymi połączenie z asygnowaną aplikacją ICONSOLE+, która zapewnia jeszcze więcej możliwości treningowych i informacji dotyczących Twoich postępów.

  przystosuj ustawienia do własnych potrzeb W rowerku spinningowym Spokey SHOTO wprowadziliśmy szereg udoskonaleń, które wpłyną na jakość każdego treningu. Wiemy, jak ważne w trakcie ćwiczeń jest dopasowanie urządzenia do własnych potrzeb, dlatego model SHOTO został zaopatrzony w regulację siodełka jednocześnie w pionie, jak i w poziomie, a także w regulowaną kierownicę z dwoma uchwytami.

  Dzięki możliwości luźnego przypasowania ustawień do wzrostu z rowerka może korzystać cała rodzina! zastosowane kółka transportowe ułatwią przemieszczenie sprzętu, dlatego po skończonym treningu łatwo umieścisz go w wybranym przez siebie miejscu.

  zastosowane technologie SENSE-I: Bezpieczny trening z kontrolą pulsu. SP FORCE: pokaźna wytrzymałość sprzętu, dzięki mocnej konstrukcji i wysokiej jakości materiałom. DARK LINE: Linia sprzętu fitness utrzymana w ciemnych tonacjach.

  Dominująca czerń i grafit nadadzą Twojej domowej siłowni gustownego, stonowanego wyglądu. Czerwone dodatki dodają urządzeniom indywidualnego charakteru. Dane technologiczne: rodzaj rowerka: spinningowy waga koła zamachowego: 18 kg wariant oporu: mechaniczny zmiana regulacji oporu: płynna, ręczna pomiary: czas, prędkość, odległość, kalorie, RPM


☆ Rower spinningowy duke h920 light commercial dostawa gratis marki Bh fitness ☆

Rower spinningowy duke h920 light commercial dostawa gratis marki Bh fitness Najniższa Cena Online

☆ Rower spinningowy duke h920 light commercial dostawa gratis marki Bh fitness - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Rower spinningowy duke h920 light commercial dostawa gratis marki Bh fitness
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower spinningowy Duke

  Czy szukasz fachowego sprzętu, który pozwoli Ci na trening w domu? Rower spinningowy Duke pozwoli Ci osiągnąć rewelacyjną figurę, wzmocnić mięśnie oraz zdobyć żelazną kondycję!  Twoje bezpieczeństwo jest najważniejsze!

  Rower Duke zaprojektowano w taki sposób by trening na nim był wygodny i bezpieczny. Kompozycja roweru została tak wyważona,podczas każdego treningu zachować stabilność. To jednak nie wszystko! Pedały Roweru Duke zostały wyekwipowane w specjalne noski, a także zatrzaski, dzięki temu Twoje stopy nie wysuną się nawet w trakcie szybkiej jazdy - za każdym razem pozostaną na właściwym miejscu!


  bardzo wygodne siodełko!

  Niewygodne siodełka to częsty problem w rowerkach stacjonarnych – uwieranie, otarcia, zbytnia twardość albo złe wyprofilowanie potrafią zepsuć trening nawet najmocniej wytrwałym!

  Na szczęście projektanci Roweru Duke pomyśleli o Twoim komforcie – z Rowerem Duke już nigdy nie będziesz odczuwać niedogodności związanych z niewygodnym siodełkiem! progresywne siodełko żelowe dopasowuje się do kształtu Twojego ciała, gwarantując miękkość i komfort choćby w trakcie najintensywniejszych treningów!

  Kolejną zaletą jest specyficzna możliwość regulacji siodełka nie tylko w pionie lecz i w poziomie! dzięki czemu pomysłowemu rozwiązaniu doskonale scalisz do swojego wzrostu i figury wysokość siodełka, a także jego odległość od kierownicy!  Rower dla prawdziwych sportowców!

  Rower Duke został wykonany dla najbardziej wymagających konsumentów! Kierownica Roweru pozostała pokryta nowoczesną, przeciwpoślizgową warstwą neoprenową, dzięki czemu nawet gdy masz wilgotne dłonie zachowujesz stabilność i wygodę. To nie wszystko! Kierownicę, podobnie jak siodełko, możesz dowolnie regulować – w pionie oraz w poziomie! Takie rozwiązanie zapewni Ci nie tylko komfort w trakcie jazdy, lecz także bezpieczeństwo. Dzięki możliwości utrzymywania korzystnej postawy podczas treningu, nie obciążasz kręgosłupa!  dane o produkcie:
  • Gwarancja 24 m-ce
  • wymiary (dł./wys./szer.) 104/63/117 cm
  • Waga produktu: 53 kg
  • Max. Waga ćwiczącego: 115 kg
  • Wykonanie: 6.82
  • Estetyka: 5.41
  • niezawodność 6.70:
  • Waga koła zamachowego: 20 kg
  • Regulacja siedziska: pionowa i pozioma
  • Gwarancja Commercial: 24 mies.
  • Regulacja kierownicy: pi

☆ Rower spinningowy Body Bike Smart+ 99110040 Czerwony + pomoc experta tel 792792160 ☆

Rower spinningowy Body Bike Smart+ 99110040 Czerwony + pomoc experta tel 792792160 Najniższa Cena Online

☆ Rower spinningowy Body Bike Smart+ 99110040 Czerwony + pomoc experta tel 792792160 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Body Bike
 • Nazwa produktu: Rower spinningowy Body Bike Smart+ 99110040 Czerwony + pomoc experta tel 792792160
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  --> Rower spinningowy Body Bike Smart zawiera wszystkie funkcje, jakich można oczekiwać od wysokiej jakości roweru treningowego. Jest modelem Smart, korzystającym z integracji ANT + i Bluetoorh, umożliwiając wysyłanie informacji dotyczących wydajności do urządzenia mobilnego.

  dane można przesłać do aplikacji takich jak no. Strava. Możliwość ładowania swego smartfona pozwala nie martwić się o stan naładowania baterii podczas treningu. Komponenty konstrukcji wytworzone z tworzywa są ekologiczne.

  To recyklingowany plastik pochodzący od duńskiej marki Plastix, która kupuje stare plastikowe sieci rybackie od komercyjnych flot rybackich na Alasce, w Szkocji, Skandynawii i Islandii. Rower jest znakomicie zoptymalizowany pod względem wzornictwa, funkcjonalności, ergonomii i stabilności.

  Stanowi nieprzeciętną propozycję dla każdego klubu, który potrzebuje wysokiej jakości przy niskim nakładzie konserwacji. Smukła konstrukcja charakteryzuje się unikatową wytrzymałością. Dzięki kółkom transportowym i tylnemu uchwytowi rower łatwo przemieścić w inne miejsce.

  Wielopozycyjna kierownica i funkcjonalne siodełko są regulowane w pionie i w poziomie. Kierownica pozwala stosować niemało rodzajów chwytów, a siodełko niezależnie od długości i intensywności treningu pozostaje komfortowe równocześnie dla pań, jak i mężczyzn.


☆ Rower spiningowy h9355i marki Bh fitness ☆

Rower spiningowy h9355i marki Bh fitness Najniższa Cena Online

☆ Rower spiningowy h9355i marki Bh fitness - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Rower spiningowy h9355i marki Bh fitness
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 5
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Hämmästyttävän hieno spinning-pyörä todella laadukkaana.Tämässä spinning-pyörässä on 12 ohjelmaa, joista voit valita harjoittelua varten. Lisäksi on 24 intensiteettitasoa, joihin voit lisätä enintään 5 käyttäjäprofiilia.Koneessa on yhdistetty vastus sekä jarrupalalla että magneetilla.Koneessa on yhdistetty vastus sekä jarrupalalla että magneetilla.


☆ Bh fitness Rower spiningowy i.spada ii race bluetoo ☆

Bh fitness Rower spiningowy i.spada ii race bluetoo Najniższa Cena Online

☆ Bh fitness Rower spiningowy i.spada ii race bluetoo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Bh fitness Rower spiningowy i.spada ii race bluetoo
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  darmowA dostawa

  Jeśli cenisz sobie mistrzowski sprzęt, który towarzyszy Twojej codziennej aktywności, to idealnym wyborem będzie rower spiningowy I.Spada Series II Racing marki BH Fitness. dedykowany do użytkowania domowego sprzęt gwarantuje pełen komfort używania zwykle dzięki dostosowywanym poziomo i pionowo kierownicy oraz siodełku.

  Rower wyposażony w 2 systemy oporu: powietrzny i magnetyczny (do wyboru jeden z nich lub dwa jednocześnie) oraz podwójny system hamowania, zapewni Ci na dodatek maksymalne bezpieczeństwo w trakcie Twojego codziennego treningu. Na bezpieczeństwo składa się w dodatku osłonięte koło zamachowe ważące 20kg. Rower jest rewelacyjną opcją dla kolarzy i tych, którzy chcą być w świetnej formie przez cały rok, niezależnie od pogody! Świadczy o tym kierownica triathlonowa, w którą zaopatrzony jest sprzęt.

  Rower posiada monitor LCD, który sygnalizuje Cię o najważniejszych aspektach w trakcie Twojego treningu: liczba spalonych kalorii, czas, prędkość, tętno oraz przebyty dystans. Sprzęt jest wyekwipowany w 12 programów oraz możliwość stworzenia aż 5 profili rozmaitych użytkowników, dzięki czemu z roweru może korzystać kilka osób, co pozwala precyzyjnie zaplanować jednostkowy plan treningowy.

  I.Spada Series II Racing BH Fitness dzięki wbudowanemu systemowi Bluetooth Smart umożliwia skorzystanie z progresywnej technice iConcept, która w pełni urozmaici Twój czas jazdy na rowerku. Dzięki systemowi możesz słuchać swej ulubionej muzyki, a także korzystać ze specjalnych aplikacji treningowych, takich jak: BH aby Kinomap, Webathletics, FitConsole itd.

  zalety i.Concept:

  - ćwiczenie na podstawie specjalistycznych programów treningowych
  - dzielenie się własnymi osiągnięciami ze znajomymi za pośrednictwem portali społecznościowych
  - oglądanie video i słuchanie ulubionej muzyki podczas treningu
  - korzystanie z możliwości, jakie daje nam nasz smartfon albo tablet podczas treningu
  - domowy trening możemy przenieść w odległe zakątki świata czy urozmaicić o rywalizowanie z innym ćwiczącymi

  Jeśli interesuje Cię pełen komfort jazdy i bezpieczeństwo to ten rower będzie dla Ciebie świetnym rozwiązaniem. Dzięki dokładnemu pomiarowi pulsu, urządzenie jest w stanie wykryć moment, w którym Twój wysiłek jest zbyt wysoki i samoczynnie przerzuca Cię na wyższy bieg zapewniając tym samym spadek częstotliwości Twojego pulsu. Nawet jeśli nie jesteś fachowym kolarzem,lubisz wyzwania i bardzo poważnie podchodzisz do swoich planów treningowych, zapewniamy, że ten sprzęt sprosta Twoim niepokaźnym i pokaźnym wymaganiom.


  cechy:

  • podwójny system hamowania
  • I.Concept system
  • napęd: pas Poly-V
  • dwustronne pedały z noskami, SPD
  • kierownica triathlonowa
  • regulacja kierownicy: pionowa i pozioma
  • regulacja siodełka: pionowa i pozioma
  • osłonięte koło zamachowe
  • ilość stopni oporu: 24
  • uchwyt na smartfon/tablet
  • pomiar pulsu przez pas telemetryczny (opcja do kupienia osobno)
  • pomiar pulsu poprzez Bluetooth
  • system oporu: magnetyczno-powietrzny (przycisk awaryjnego zatrzymania)
  • monitor LCD z niebieskim podświetleniem,
  • funkcje: czas, prędkość, RPM, dystans, ODO, kalorie, puls, watt
  • 5 profili użytkownika
  • programy:
   • łącznie 12 programów treningowych (w tym 1 program random, 5 programów użytkownika, fitness test i 4 programy HRC)


  Specyfikacja:

  • maksymalna waga użytkownika: 130kg
  • waga koła zamachowego: 20kg
  • rozmiary(dł/szer/wys.): 130x59x116cm
  • waga urządzenia 57kg

  Gwarancja:

  • do użytkowania domowego: 2 lata

☆ Rower spiningowy Hertz Fitness XR-220 (5906167010492) ☆

Rower spiningowy Hertz Fitness XR-220 (5906167010492) Najniższa Cena Online

☆ Rower spiningowy Hertz Fitness XR-220 (5906167010492) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hertz
 • Nazwa produktu: Rower spiningowy Hertz Fitness XR-220 (5906167010492)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis roweru:

   Rower spinningowy HERTZ XR-220 PRO XR-220 PRO to wysokiej klasy wielofunkcyjne urządzenie do ćwiczeń i treningów fitness uwielbianej producenta Hertz z systemem regulowanego oporu. Jest to perfekcyjne urządzenie do treningów interwałowych, treningów kolarskich, a także treningów dla zrzucenia zbędnych kilogramów.

  Dzięki umocnionej konstrukcji rower jest stabilny, a obfite koło zamachowe o wadze 20 kg zagwarantuje płynną pracę. Jest to model nadający się do intensywnych treningów lub zastosowań pół komercyjnych. Najważniejsze informacje: nad wyraz mocna stalowa konstrukcja koło zamachowe o wadze 20 kg rodzaj oporu: dociskowy rodzaj napędu: paskowy pomiar pulsu regulacja siodełka w 2 płaszczyznach metalowe pedały z koszykami kółka transportowe JAKOŚĆ marki HERTZ producent Hertz to jeden z liderów w sprzedaży sprzętu fitness/siłownia w Europie.

  W asortymencie tego typu szczególnie ważna jest oraz trwałość maszyn. Prekursorskie rozwiązania i ciekawy design to wyróżniki tej marki. Informacje technologicznE: Długość maks.: 110 cm Szerokość: 47 cm Maks.

  wysokość kierownicy od podłoża: 101-112 cm Maks. Odległość siodełka od pedałów: 67-84 cm Odległość siodełka od kierownicy: 37-43 cm Regulacja siodełka przód-tył: 6 cm Waga netto: 35 kg / brutto (w opakowaniu): 39 kg rozmiary opakowania: 106,5 x 22,5 x 85,5 cm właściwości URZĄDZENIA system napędu: paskowy - umożliwia wyjątkowo cichą pracę urządzenia, co pozwala na ćwiczenie przy jednoczesnym oglądaniu telewizji czy słuchaniu muzyki system oporu: docisk filcowy funkcjonalne siodełko z otworem wentylacyjnym system transportu Tilt'n'Carry - kauczukowe kółka do transportu metalowe pedały z koszykami system poziomowania Easy Horizon - stopki stabilizujące waga koła zamachowego: 20 kg masywna, jednostajna konstrukcja maks.

  waga osoby ćwiczącej: 120 kg sprzęt przeznaczony do użytkowania domowego FUNKCJE czujniki pulsu miejsce na bidon regulacja oporu: płynna manualna wielofunkcyjna kierownica (kilka możliwości chwytu, miejsce na telefon lub tablet) Udogodnienia: system regulacji siodełka i kierownicy 2D Adjust system przystępnej regulacji Pull&Adjust KOMPUTER TRENINGOWY wyjątkowo prosta obsługa opierająca się o 1 przycisk obfity czytelny ekran zasilanie: 2 baterie AAA (w komplecie) wyświetlane właściwości: TIME - czas SPEED - prędkość KCAL - spalone kalorie DIST - dystans PULS ODO - dystans całkowity urządzenia produktywnY HAMULEC DOCISKOWY Pokrętło do płynnej regulacji oporu ma funkcję stop - wystarczy nacisnąć, by natychmiast zatrzymać rozpędzone własnym pędem koło.

  METALOWE PEDAŁY Z KOSZYKAMI XR-220 PRO to zaawansowane urządzenie, w którym zastosowano metalowe pedały zamiast plastikowych. Koszyki przytrzymują stopy w poprawnej pozycji tak, by pęd koła był zachowany zarówno w trakcie nacisku na pedał, jak i przy pociągnięciu go w g...


☆ rower spiningowy sb 2.5 h9172 marki Bh fitness ☆

rower spiningowy sb 2.5 h9172 marki Bh fitness Najniższa Cena Online

☆ rower spiningowy sb 2.5 h9172 marki Bh fitness - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: rower spiningowy sb 2.5 h9172 marki Bh fitness
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Wysportowana sylwetka, wspaniała kondycja i udoskonalone samopoczucie. Dołącz do intensywnych!

  bezawaryjny rower spinningowy SB 2.2 umożliwi Ci regularne treningi bez konieczności wychodzenia z domu. Nie musisz tracić czasu na wyjścia do fitness klubu. Starczy, że wskoczysz w wygodne ciuchy i już możesz rozpoczynać ćwiczenia. A ten sprzęt kryje w sobie naprawdę szerokie możliwości…

  Rowerek SB 2.2 wspaniale nadaje się do wykorzystania domowego. Jak na sprzęt tego typu nie zajmuje zbyt dużo miejsca w mieszkaniu, a poza tym pracuje w wyciszony sposób (gwarantuje to zastosowanie postępowego pasa napędowego Poly-V). Precyzja wykonania i precyzyjne dostosowanie każdego elementu gwarantują płynność i rytmiczność – niezbędne w intensywnej, energicznej jeździe.

  Rower spinningowy marki BH Fitness umożliwi Ci intensywny trening kolarski w zaciszu Twojego mieszkania. To świetny sprzęt do uprawiania jednej z najnowszych form fitness, jaką jest spinning.

  Czym różni się rower spinningowy od tradycyjnego?

  Na rowerku spinningowym jeździsz w przeróżnych pozycjach, wykonując zróżnicowane pod względem energiczności i zaangażowania mięśni ruchy. Trening na takim rowerku jest istotnie bardziej urozmaicony. Jeżdżąc w rytm muzyki, możesz uprawiać tak zwany aerobic na rowerze!

  Rower spinningowy SB 2.2 różni się od zwykłych rowerków treningowych także budową. Ma specjalnie wyprofilowaną i nad wyraz zrównoważoną ramę, a także kierownicę, która umożliwia najróżniejszego rodzaju chwyty. Dzięki temu możesz produktywnie i błyskawicznie zmieniać pozycję podczas jazdy, a także różnicować ułożenie dłoni adekwatnie do realizowanych ćwiczeń. Dodatkowo kierownicę możesz regulować w pionie i w poziomie, co pozwala Ci przystosować ją do Twojego wzrostu.

  Stabilność i trwałość konstrukcji i bezawaryjny mechanizm hamowania powodują, iż na rowerku SB 2.2 czujesz się bezpiecznie w trakcie każdej minuty treningu. Pewność każdego ruchu zapewniają Ci komfortowe pedały z noskami, korzystnie utrzymujące stopy w czasie intensywnej jazdy. Model ten posiada także przycisk prędkiego zatrzymania, przy pomocy którego w momentalny i bezpieczny sposób zatrzymasz urządzenie w razie zapotrzebowania.

  na dodatek przez cały czas zachowujesz kontrolę nad ćwiczeniami. Gwarantuje Ci to komputer z czytelnym wyświetlaczem, pokazujący najważniejsze dane o przebiegu jazdy. Dzięki nim możesz skrupulatnie analizować postępy ćwiczeń i planować sesje treningowe, wprowadzając konieczne modyfikacje.

  Podstawowe informacje:

  • system oporu: mechaniczny
  • koło zamachowe: 20 kg
  • wyświetlacz:
   • RPM, szybkość, kalorie, d


Podobne zestawienia:


Najtańsze rowery treningowe z kołem zamachowym o wadze do 20 kg – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze rowery treningowe z kołem zamachowym o wadze do 20 kg, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich rowerów stacjonarnych z kołem zamachowym o wadze do 20 kg jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Rower spiningowy Hertz Fitness XR-220 (5906167010492) ☆

Rower spiningowy Hertz Fitness XR-220 (5906167010492) Najniższa Cena Online

☆ Rower spiningowy Hertz Fitness XR-220 (5906167010492) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hertz
 • Nazwa produktu: Rower spiningowy Hertz Fitness XR-220 (5906167010492)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis roweru:

   Rower spinningowy HERTZ XR-220 PRO XR-220 PRO to wysokiej klasy wielofunkcyjne urządzenie do ćwiczeń i treningów fitness renomowanej firmy Hertz z systemem dostosowywanego oporu. Jest to wyśmienite urządzenie do treningów interwałowych, treningów kolarskich oraz treningów dla zrzucenia zbędnych kilogramów.

  Dzięki wzmocnionej konstrukcji rower jest jednostajny, a spore koło zamachowe o wadze 20 kg zapewnia płynną pracę. Jest to model nadający się do intensywnych treningów lub zastosowań pół komercyjnych. Najważniejsze informacje: niezwykle potężna stalowa budowa koło zamachowe o wadze 20 kg typ oporu: dociskowy wariant napędu: paskowy pomiar pulsu regulacja siodełka w 2 płaszczyznach metalowe pedały z koszykami kółka transportowe JAKOŚĆ firmy HERTZ marka Hertz to jeden z liderów w sprzedaży sprzętu fitness/siłownia w Europie.

  W asortymencie tego typu stanowczo ważna jest i wytrzymałość sprzętów. Prekursorskie rozwiązania i interesujący design to wyróżniki tej marki. Dane technicznE: Długość maks.: 110 cm Szerokość: 47 cm Maks.

  wysokość kierownicy od podłoża: 101-112 cm Maks. Odległość siodełka od pedałów: 67-84 cm Odległość siodełka od kierownicy: 37-43 cm Regulacja siodełka przód-tył: 6 cm Waga netto: 35 kg / brutto (w opakowaniu): 39 kg wymiary opakowania: 106,5 x 22,5 x 85,5 cm właściwości URZĄDZENIA system napędu: paskowy - zezwala na bardzo cichą pracę urządzenia, co pozwala na ćwiczenie przy jednoczesnym oglądaniu telewizji czy słuchaniu muzyki system oporu: docisk filcowy ergonomiczne siodełko z otworem wentylacyjnym system transportu Tilt'n'Carry - kauczukowe kółka do transportu metalowe pedały z koszykami system poziomowania Easy Horizon - stopki stabilizujące waga koła zamachowego: 20 kg masywna, stabilna kompozycja maks.

  waga osoby ćwiczącej: 120 kg sprzęt dedykowany do użytkowania domowego FUNKCJE czujniki pulsu miejsce na bidon regulacja oporu: płynna manualna wielofunkcyjna kierownica (kilka możliwości chwytu, miejsce na telefon albo tablet) Udogodnienia: system regulacji siodełka i kierownicy 2D Adjust system nieskomplikowanej regulacji Pull&Adjust KOMPUTER TRENINGOWY bardzo prosta obsługa opierająca się o 1 przycisk pokaźny czytelny ekran zasilanie: 2 baterie AAA (w komplecie) wyświetlane parametry: TIME - czas SPEED - szybkość KCAL - spalone kalorie DIST - dystans PULS ODO - dystans całkowity urządzenia efektywnY HAMULEC DOCISKOWY Pokrętło do płynnej regulacji oporu posiada funkcję stop - starczy nacisnąć, aby natychmiast zatrzymać rozpędzone własnym pędem koło.

  METALOWE PEDAŁY Z KOSZYKAMI XR-220 PRO to innowacyjne urządzenie, w którym zastosowano metalowe pedały zamiast plastikowych. Koszyki przytrzymują stopy w prawidłowej pozycji tak, aby pęd koła był zachowany jednocześnie podczas nacisku na pedał, jak i przy pociągnięciu go w g...


☆ Rower spinningowy shoto marki Spokey ☆

Rower spinningowy shoto marki Spokey Najniższa Cena Online

☆ Rower spinningowy shoto marki Spokey - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Spokey
 • Nazwa produktu: Rower spinningowy shoto marki Spokey
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower spinningowy Spokey SHOTO: ma regulację siodełka w pionie i w poziomie oraz wysokości kierownicy, co pozwala precyzyjnie przystosować ustawienia do jednostkowych potrzeb; jest wyposażony w koło zamachowe o wadze aż 18 kg, z którym osiągniesz maksymalne efekty ćwiczeń; to nad wyraz wytrzymały sprzęt do treningu cardio - mocna kompozycja została wytworzona z najwyższej jakości materiałów; zezwala na staranny pomiar pulsu przy użyciu piersiowego pasa cardio; ma układ napędowy na łańcuchu - rozwiązanie, jakie wykorzystywane jest w fachowych urządzeniach ciężkiego fitnessu.

  To pewność bezusterkowej pracy, a także mocnego naciągu bez przeskoków; zapewnia możliwość przypasowania ćwiczeń do własnych potrzeb i aktualnej kondycji z płynną regulacją oporu, a także dużą liczbą programów treningowych; jest wyekwipowany w Bluetooth, co pozwala pomiędzy innymi na połączenie z asygnowaną aplikacją ICONSOLE+, która daje jeszcze więcej opcji treningowych i informacji dotyczących Twoich postępów.

  SHOTO jest sprzętem produkowanym dla wszelkich miłośników domowego treningu, którzy stawiają przed sobą ambitne cele. To użyteczny, najwyższej klasy rower spinningowy, który dzięki zastosowaniu wysokiej jakości tworzyw, innowacyjnych rozwiązań technologicznych i wyjątkowego designu sprawi, że trening stanie się przyjemnością.

  Z nim nie musisz opuszczać mieszkania, aby poprawić kondycję czy wymodelować sylwetkę. Regularne ćwiczenia na rowerze treningowym Spokey SHOTO umożliwiają szybkie spalanie tkanki tłuszczowej i ogólną ulepszenie kondycji.

  18-kilogramowe koło zamachowe z płynną regulacją oporu Rower treningowy Spokey SHOTO jest wspaniałą alternatywą dla treningu na zewnątrz: ćwiczysz w domu, bez konieczności wymogi na swoją kolej na siłowni, a w głównej mierze – w odpowiednich dla Ciebie godzinach i bez względu na panującą pogodę!

  Aż 18-kilogramowe koło zamachowe powoduje, iż ćwiczenia są jeszcze bardziej skuteczne. Niezależnie od Twojego stopnia zaawansowania, dzięki płynnej regulacji oporu, skrupulatnie dostosujesz jego poziom do swoich możliwości oraz pragnień.

  5 programów docelowych i 1 z trenerem pozwalają trenować zarówno początkującym, jak i doświadczonym sportowcom. To dlatego rower spinningowy Spokey SHOTO jest najkorzystniejszym pomocnikiem w wysmuklaniu sylwetki, modelowaniu brzucha, wzmacnianiu łydek i ud oraz poprawie wydolności układu oddechowego.

  bezawaryjny system napędu na łańcuchu SHOTO to stanowczo wytrzymały sprzęt do treningu cardio - mocna konstrukcja została tworzona z najwyższej jakości materiałów. Ma stalową ramę, 3-częściową korbę wysokiej klasy, ciężkie koło zamachowe i układ napędowy na łańcuchu - rozwiązanie, jakie użytkowane jest w mistrzowskich urządzeniach ciężkiego fitnessu.

  To pewność niezawodnej pracy oraz potężnego naciągu bez przeskoków. Lecz to nie wszystkie udoskonalenia Spokey SHOTO! Trening jest maksymalnie komfortowy i wygodny dzięki zaimplementowaniu metalowych pedałów z uchwytami na buty.

  A dla sympatyków długich, wyczerpujących ćwiczeń rowerek został wyposażony także w koszyk na bidon. Precyzyjny pomiar pulsu z pasem piersiowym Trening z użyciem rowerka Spokey SHOTO to bezpieczny i sprawdzony sposób na wzmocnienie mięśni, ulepszenie kondycji czy zrzucenie zbędnych kilogramów.

  Z nim możesz systematycznie i z zasady niezwykle skrupulatnie mierzyć puls przy użyciu piersiowego pasa kardio. Oprócz tętna, spora konsola z miejscem na telefon lub tablet pozwala nadzorować czas ćwiczeń, prędkość, odległość, liczbę spalonych kalorii, obroty na minutę (RPM) oraz moc (WATT).

  Co więcej, rower mechaniczny Spokey SHOTO jest zaopatrzony w Bluetooth, co pozwala na pomiędzy innymi połączenie z dedykowaną aplikacją ICONSOLE+, która gwarantuje jeszcze więcej możliwości treningowych i danych dotyczących Twoich postępów.

  przystosuj ustawienia do własnych potrzeb W rowerku spinningowym Spokey SHOTO wdrożyliśmy szereg udoskonaleń, które wpłyną na jakość każdego treningu. Wiemy, jak ważne podczas ćwiczeń jest dostosowanie urządzenia do własnych potrzeb, dlatego model SHOTO został wyposażony w regulację siodełka równocześnie w pionie, jak i w poziomie oraz w dostosowywaną kierownicę z dwoma uchwytami.

  Dzięki możliwości luźnego dopasowania ustawień do wzrostu z rowerka może korzystać cała rodzina! zaimplementowane kółka transportowe ułatwią przemieszczenie sprzętu, dlatego po skończonym treningu łatwo umieścisz go w wybranym przez siebie miejscu.

  zaimplementowane technologie SENSE-I: Bezpieczny trening z kontrolą pulsu. SP FORCE: znaczna solidność sprzętu, dzięki potężnej konstrukcji i wysokiej jakości materiałom. DARK LINE: Linia sprzętu fitness utrzymana w ciemnych tonacjach.

  Dominująca czerń i grafit nadadzą Twojej domowej siłowni wyszukanego, stonowanego wyglądu. Czerwone dodatki dodają urządzeniom jednostkowego charakteru. Informacje techniczne: wariant rowerka: spinningowy waga koła zamachowego: 18 kg typ oporu: mechaniczny zmiana regulacji oporu: płynna, ręczna pomiary: czas, prędkość, odległość, kalorie, RPM


☆ Hms sw8902 ☆

Hms sw8902 Najniższa Cena Online

☆ Hms sw8902 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Hms sw8902
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  SW8902 HMS to rower spiningowy, wyposażony w innowacyjny komputer z możliwością podłączenia urządzenia mobilnego z systemem Android lub iOS. Wystarczy pobrać na swój smartfon lub tablet gratisową aplikację iBiking+, aby zyskać dostęp do interaktywnego centrum danych i rozrywki.

  Aplikacja nie tylko posiada wszystkie konieczne dane dotyczące treningu – dostarcza też unikalnych wrażeń dzięki mapom Google! Hong Kong, Nowy Jork, Barcelona, a może Lazurowe Wybrzeże? tylko od preferencji użytkownika zależy dobór lokalizacji, funkcja Google Street View odpowiada natomiast za realizm podróży. Nowe doświadczenia czekają za każdym zakrętem!

  Rower spiningowy SW8902 HMS pozostał specjalnie zaprojektowany do Indoor Cyclingu, czyli tzw. Kolarstwa halowego. Jest to niezwykle prosta i wydajna forma treningu aerobowego, ograniczająca praktycznie do minimum możliwość kontuzji i optymalizująca nasze wysiłki w walce o szczupłą sylwetkę. W trakcie godzinnego treningu spalamy nawet do 1000 kcal, to naprawdę niesamowity wynik biorąc pod uwagę przyjemność i łatwość samego treningu!

  Urządzenie posiada stalową, malowaną proszkowo ramę, dzięki której realny jest nawet najbardziej intensywny trening. O komfort użytkownika dbają także specjalnie wyprofilowane części maskujące mechanizm oporowy. Wytrzymałość tego modelu pozwoli długo radować się jego wszystkimi zaletami.

  Trening z rowerem spiningowym SW8902 HMS pozwala poprawić ogólną wydolność i kondycję całego ciała, a w szczególności wydolności układów krążenia i oddechowego. Jest również łatwym sposobem na wzmocnienie mięśni nóg, brzucha i pośladków. Jazda na rowerze nie obciąża tak szczególnie stawów, jak na przykład biegi czy aerobik, dlatego technika ta jest trafna dla osób z nadwagą lub problemami stawowymi.

  Specyfikacja techniczna i wyposażenie:

  Funkcje komputera:

  iBiking+:


☆ Hms Sw8902n rower spinningowy (5907695574289) ☆

Hms Sw8902n rower spinningowy (5907695574289) Najniższa Cena Online

☆ Hms Sw8902n rower spinningowy (5907695574289) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Hms Sw8902n rower spinningowy (5907695574289)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  SW8902N HMS to rower spiningowy z możliwością podłączenia urządzenia mobilnego z systemem Android lub iOS. Starczy pobrać na swój smartfon darmową aplikację iConsole+training, aby zyskać dostęp do interaktywnego centrum informacji i rozrywki.Rower spiningowy SW8902N HMS został specjalnie zaprojektowany do Indoor Cyclingu, czyli tzw. Kolarstwa halowego. Jest to wyjątkowo prosta i produktywna forma treningu aerobowego, ograniczająca praktycznie do minimum możliwość kontuzji i optymalizująca nasze wysiłki w walce o szczupłą sylwetkę. Podczas godzinnego treningu spalamy choćby do 1000 kcal, to naprawdę niesamowity wynik biorąc pod uwagę przyjemność i łatwość samego treningu!Urządzenie ma stalową, malowaną proszkowo ramę, dzięki której możliwy jest nawet najbardziej intensywny trening. O komfort użytkownika dbają także specjalnie wyprofilowane elementy maskujące mechanizm oporowy. Odporność tego modelu pozwoli długo radować się jego wszystkimi zaletami.Trening z rowerem spiningowym SW8902N HMS pozwala poprawić ogólną wydolność i kondycję całego ciała, a w szczególności wydolności układów krążenia i oddechowego. Jest też łatwym sposobem na wzmocnienie mięśni nóg, brzucha i pośladków. Jazda na rowerze nie obciąża tak szczególnie stawów, jak na przykład biegi czy aerobik, dlatego technika ta jest adekwatna dla osób z nadwagą lub problemami stawowymi.Funkcje: obsługa bezpłatnej aplikacji iConsole+trainingSpecyfikacja rozmiary po rozłożeniu: długość: 128 cm szerokość: 52,5 cm wysokość: 120 cm Opór: mechaniczny Obciążenie: regulacja płynna Koło zamachowe: 18 kg mocna, zrównoważona budowa wymagania systemowe: Android 2.2 lub wyższy (480x800, 720x1280, 1280x800) iOS 5.1.1 lub wyższy Testowane urządzenia: Samsung Galaxy Note1 - 4, Samsung Galaxy S2 - S5, HTC NEW ONE, HTC D316d, HTC M8, SONY Z ULTRA iPhone4s, iPhone5, iPhone5s, iPhone6, iPhone6+ Uchwyt na smartfon Regulacja siodełka: płynna regulacja siodełka w pionie i poziomie wysokość siedziska od 85 do 108 cm licząc od podłoża odległość siedziska od pedałów: 68 do 92 cm Płynna regulacja kierownicy w pionie i poziomie Hamulec ręczny Kółka transportowe Waga towaru: 48 kg Maksymalna waga użytkownika: 120 kgUwagi Gwarancja 24 miesiące


☆ Rower spinningowy HAMMER Racer ☆

Rower spinningowy HAMMER Racer Najniższa Cena Online

☆ Rower spinningowy HAMMER Racer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Rower spinningowy HAMMER Racer
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower spiningowy HAMMER RACER Nr katalogowy: 4863 Dynamiczny trening wytrzymałościowy zapewniający spalanie tłuszczu w szybkich sekwencjach. Znaczna dawka prędkiego treningu Zacznij pedałować, a równocześnie kontroluj szybkość przy pomocy innowacyjnego hamulca magnetycznego.

  Speedbike Racer wzmocni mięśnie łydek i ud i pozwoli Ci spalić niemało kalorii. Twój układ sercowo-naczyniowy będzie wzmacniany z każdym prędkim treningiem. Podczas ćwiczeń zaangażowane są jeszcze mięśnie tułowia z przednimi i bocznymi mięśniami brzucha.

  Zwłaszcza w trakcie powiększania tempa i jazdy na stojąco. Motywuj się muzyką i daj gazu. Pozwól doprowadzić się do najwyższej formy i przygotuj się na kolejny sezon rowerowy w domu, niezależnie od pogody.

  bezkonkurencyjna jakość: absolutnie cichy magnetyczny układ hamulcowy Rower został wyekwipowany w najkorzystniejszy, aktualnie przystępny, magnetyczny układ hamulcowy. W przeciwieństwie do filcowego układu hamulcowego rowery spiningowe z magnetycznym układem hamulcowym działają absolutnie bezgłośnie i bezobsługowo.

  Opór w trakcie treningu jest regulowany odległością między magnesami a kołem zamachowym. Im mniejszy dystans, tym pokaźniejszy opór i intensywniejszy trening. Ten wariant kontroli oporu jest w pełni bezdotykowy, a zatem dodatkowo niezużywający się i bez niepokojących dźwięków.

  Bezstopniowy opór Przycisk ręcznej bezstopniowej regulacji oporu jestdostępny na ramie głównej. Trenuj tak intensywnie, jak chcesz! A jeśli zrobi się zbyt szybko, możesz natychmiast skorzystać z zatrzymania awaryjnego naciskając czerwone pokrętło i hamując tym samym koło zamachowe.

  Twój kokpit szybkości ekran komputera demonstruje: czas, dystans, spalone kalorie, puls, ilość obrotów / min. I szybkość. Za każdym razem będziesz o tym informowany na wyświetlaczu SCAN, ponieważ wszystkie wartości są wyświetlane naprzemiennie co 5 sekund.

  Dzięki funkcji Auto ON / OFF możesz rozpocząć trening natychmiast po nadepnięciu na pedały, a wszystkie wartości zaczynają się odliczać od zera w górę, do momentu zakończenia treningu. Ergonomiczny jest też trening z wykorzystaniem zaprogramowanych wartości, takich jak dystans lub kalorie.

  Wartości domyślne zaczynają automatycznie odliczać wstecz, a po osiągnięciu wartości zero rozlega się sygnał dźwiękowy. Komputer wymaga do działania dwóch baterii (typu AA / paluszki) i jest przystępny w obsłudze przy pomocy dwóch przycisków.

  Multimedialna jazda na rowerze Umieść tablet albo smartfon w uchwycie i zacznij korzystać z multimediów. Aplikacje fitness BitGym i Kinomap (z funkcją kamery) oferują przeróżne i motywujące trasy na żywo.

  Oczywiście możesz w trakcie ćwiczeń także włączyć muzykę albo obejrzeć najnowsze klipy na YouTube. Rozrywkę masz zapewnioną! Kontrola bicia serca w trakcie intensywnych sesji rowerowych bezapelacyjnie powinieneś trenować biorąc pod uwagę Twój puls oraz posiadać na niego oko w trakcie treningu.

  Komputer treningowy oferuje specjalny program tętna. Program maksymalnie dba o Twoje bezpieczeństwo jeśli ustawisz górną granicę tętna i następnie ją przekroczysz, rozlegnie się sygnał dźwiękowy. Na dodatek komputer jest zaopatrzony w chip, który zezwala na bezprzewodowe przesyłanie pulsu przy pomocy opcjonalnie przystępnego pasa telemetrycznego.

  Stały dostęp do wody zabezpieczony uzupełnianie płynów jest ważne! Twój bilans wodny pozostaje w równowadze choćby podczas ciężkich sekwencji treningowych. W oba uchwyty możesz włożyć wszystkie popularne typy bidonów sportowych.

  Wyjątkowo bezpieczne pedały Speedbike Racer został wyekwipowany w płaskie pedały o nieszablonowej przyczepności, które można indywidualnie regulować do butów sportowych. Niezależnie od tego, czy chodzi o umiarkowany trening cardio, czy sportowy trening prędkości, sportowe pedały gwarantują maksymalny komfort, oporność na poślizg i sprawność choćby podczas długich sekwencji treningowych.

  rewelacyjna symulacja i przygotowanie do kolejnego sezonu rowerowego! Oba pedały są wyposażone w regulowany kosz. Opcjonalnie możesz także trenować na Racerze z pedałami zatrzaskowymi SPD, (uzupełniające wyposażenie).

  starczy założyć buty rowerowe i mocniej pedałować. Cichy trening szybkościowy Sportowe sekwencje prędkości z innowacyjną technologią zapewniają dużo zabawy w trakcie treningu i czystej motywacji. Dzięki 20-kilogramowemu kołu zamachowemu, rowkowanemu paskowi napędowemu ze nieelastycznym biegiem i wysokiej jakości łożyskom kulkowym masz do czynienia z fascynującymi treningami, które doprowadzą Cię do maksymalnej produktywności.

  Dzięki bezszelestnemu działaniu urządzenia, możesz się w pełni skoncentrować na treningu. Możesz więc pedałować o każdej porze dnia i nocy, a irytujące odgłosy nikomu nie będą przeszkadzać. Tak więc nic nie stoi na przeszkodzie, by w każdym momencie podnieść Ci poziom adrenaliny!

  trafny dla Ciebie Wysokość siedzenia można regulować w pionie 11 razy i doskonale dopasowuje się do Twojego wzrostu. Przy pomocy kilku prostych ruchów możesz również ustawić siodełko w poziomie i przesuwając je do Twojej ulubionej pozycji.

  Po prostu poluzuj śrubę i odpowiednio przesuń siodełko. Wyjątkowo praktyczne - siodełko można również regulować pod kątem. Aby trenować genialnie i wygodnie, możesz w mgnieniu oka wyregulować wysokość sportowej kierownicy (7-krotna regulacja).

  antypoślizgowe uchwyty są wygodne i nie wywołują pocenia. Po treningu można łatwo wytrzeć powierzchnię kierownicy wilgotną szmatką. Jednostajne i bezpieczne Dzięki 4-punktowemu systemowi podparcia i stopkom z regulacją wysokości można urządzenie wyśmienite wypoziomować i zagwarantować sobie stabilność podczas treningu.

  Wysokiej jakości i kompaktowa budowa (dł. X szer. X wys.: 115 x 50 x 134 cm) zapewnia poczucie bezpieczeństwa choćby w trakcie szybkich sesji i potężnych uderzeń pedałów w pozycji stojącej. Wyekwipowany w dwie wysokiej jakości rolki transportowe na przedniej podstawie, możesz przenieść rower stacjonarny w wybrane miejsce i oddać się w całości trenowaniu.

  Funkcje komputera: Pomiar pulsu poprzez pas telemetryczny (opcja) Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: możliwość ustawienia górnej granicy tętna ilość wyświetlanych funkcji jednocześnie: 6 Uchwyt na tablet Zasilanie: bateria ( AA+ ) informacje technologiczne: wzmocnione łożyska kulkowe System hamowania: system hamowania z magnesem trwałym Ręczne ustawianie oporu System napędu: pas rowkowany Waga koła zamachowego: 20 kg Wolnobieg rowerowy: ostre koło Ręczne ustawianie oporu Uchwyty na bidony Zasilanie: baterie Max.waga użytkownika: 130 kg rozmiary (dł.szer.wys.): 115 x 50 x 134 cm Kolor: czarny Waga: 55 kg Regulacja kierownicy: pionowa / pozioma Regulacja siedzenia: pionowa / pozioma / pod kątem Rolki transportowe Pozostałe dane: Gwarancja domowa 36 miesięcy Paragon lub faktura vat Numer katalogowy: 4863 przesyłka gratis Nie znalazłeś produktu który Cię interesuje $86 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.Podsumowanie, czyli jaki stacjonarny rower treningowy z kołem zamachowym o wadze do 20 kg najlepszy?


Najlepszy stacjonarny rower treningowy z kołem zamachowym o wadze do 20 kg w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy stacjonarny rower treningowy z kołem zamachowym o wadze do 20 kg w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre rowery stacjonarne – TOP7 wrzesień 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji rowerów stacjonarnych z kołem zamachowym o wadze do 20 kg nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych stacjonarnych rowerów do treningu domowego.


Powiązania tematyczne:

 • jaki stacjonarny rower treningowy z kołem zamachowym o wadze do 20 kg opinie i efekty,
 • dobre rowery treningowe z kołem zamachowym o wadze do 20 kg cena,
 • ranking rowerów stacjonarnych z kołem zamachowym o wadze do 20 kg,
 • stacjonarny rower treningowy z kołem zamachowym o wadze do 20 kg jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o rowerach stacjonarnych z kołem zamachowym o wadze do 20 kg

#1 Gdzie szukać opinii o rowerach stacjonarnych z kołem zamachowym o wadze do 20 kg?

Aktualnie zaprezentowane informacje o rowerach stacjonarnych z kołem zamachowym o wadze do 20 kg odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki stacjonarny rower treningowy z kołem zamachowym o wadze do 20 kg najlepszy? Który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych rowerach stacjonarnych z kołem zamachowym o wadze do 20 kg warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z rowerami treningowymi z kołem zamachowym o wadze do 20 kg do zastosowań domowych, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie rowery treningowe z kołem zamachowym o wadze do 20 kg są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z rowerami treningowymi z kołem zamachowym o wadze do 20 kg zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach rowery treningowe z kołem zamachowym o wadze do 20 kg to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *