FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking rowerów stacjonarnych z kołem zamachowym o wadze do 15 kg. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Treningowe rowery stacjonarne / Ranking rowerów stacjonarnych z kołem zamachowym o wadze do 15 kg


Pomagamy w wyborze dobrych rowerów stacjonarnych z kołem zamachowym o wadze do 15 kg. Opracowane zestawienia są aktualne maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych rowerów stacjonarnych z kołem zamachowym o wadze do 15 kg,
 • TOP5 chętnie kupowanych treningowych rowerów typu stacjonarnego.

O czym dowiesz się w poradniku?

Jakie rowery treningowe z kołem zamachowym o wadze do 15 kg najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane rowery treningowe z kołem zamachowym o wadze do 15 kg, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking rowerów stacjonarnych z kołem zamachowym o wadze do 15 kg, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Nautilus U628 (0708447909664) ☆

Nautilus U628 (0708447909664) Najniższa Cena Online

☆ Nautilus U628 (0708447909664) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Nautilus
 • Nazwa produktu: Nautilus U628 (0708447909664)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower programowany Nautilus U628 to najnowszy i najszczególniej progresywny technicznie rower poziomy firmy Nautilus lidera na rynku fitness w USA. Jest sprzętem klasy PREMIUM, którego charakteryzuje stanowczo wysoka jakość i odporność komponentów, skuteczność, a także łatwość i komfort użytkowania.

  produkowany został z myślą o tych, którzy trenując, chcą osiągać jak najwięcej i nieustannie się rozwijać, przez stawiane sobie coraz to wyższych celów. Rower programowany Nautilus U628 łączy w sobie wszystko to, czego w dzisiejszych czasach można oczekiwać od sprzętu cardio, stosowanego w warunkach domowych, czyli oprócz strony technicznej o najwyższym standardzie możliwość śledzenia aktywności za pomocą wielu kompatybilnych aplikacji dostępnych w sklepach Android i App Store oraz przeprowadzenia treningu w trybie tzw.

  wirtualnej rzeczywistości. Co więcej, w przeciwieństwie do innych tego typu rozwiązań na rynku, platforma RideSocial sprawi,w dodatku razem z Tobą będą mogli trenować znajomi i inni użytkownicy sprzętów marki Nautilus, przeprowadzający swój trening w tym samym czasie co Ty.

  ekran ADJUSTABLE SIGHT LINE: dwa wysokiej rozdzielczości wyświetlacze LCD zezwalają na śledzenie i kontrolowanie dwóch niezależnych parametrów treningu. Kontrast STN negatywowy, niebieskie tło i wielkie, czytelne cyfry i litery w kolorze białym całkowitą widoczność.

  ponadto, mocowanie konsoli pozwala na regulację kąta nachylenia,parametry treningu były za każdym razem w zasięgu wzroku użytkownika. PRZYCISKI prędkiEJ ZMIANY OPORU: 10 przycisków numerycznych umieszczonych na konsoli pozwala na szybką zmianę oporu.

  dobór poziomu oporu spośród 32 poziomów oporu EMS (elektromagnetycznego) odbywa się w bezpieczny sposób, po zatwierdzeniu wyboru przyciskiem enter. Zapobiega to pomyłkowemu wyborowi wartości. PROGRAMY TRENINGOWE: rower proponuje 29 programów treningowych (m.in.

  12 profilowych, 9 opartych o puls docelowy, 1 prędki start, a także 2 fitness test). Zakres programów treningowych jest na tyle wielki, żeby każdy użytkownik, czy to początkujący czy progresywny, mógł wybrać stosowny dla siebie trening.

  Rower umożliwia stworzenie indywidualnych profili dla 4 użytkowników, dzięki temu można porównywać wyniki, rywalizować, definiować cele oraz zdobywać osiągnięcia. 7 TWOICH ULUBIONYCH APLIKACJI ZEWNĘTRZNYCH: dzięki aplikacjom kompatybilnym ze sprzętem Nautilus, codzienne treningi i prowadzenie zdrowego i aktywnego trybu życia będzie pokaźnie łatwiejsze.

  TRENUJ W RYTMIE swojej MUZYKI: trening w rytmie ulubionej muzyki pozwala ćwiczyć jeszcze wydajniej. Podłącz odtwarzacz do głównej konsoli i pedałuj w rytmie swej ulubionej muzyki. Trening stanie się przyjemniejszy dzięki głośnikom stereo wysokiej jakości zastosowanym w konsolę.

  Wejście audio Jack 3,5 mm umożliwia słuchanie muzyki z sprzętów zewnętrznych (iPod, MP3). ŁATWOŚĆ WYBORU FUNKCJI: panel przedni z pokaźnymi przyciskami z czytelnym nadrukiem, które zapewniają bezproblemowy dobór pożądanego parametru.

  TRENUJ DŁUŻEJ, BEZ POTU: komfort treningu daje m.in. Wentylator z 3 stopniami natężenia nawiewu, a także z dostosowywanym kątem padania nawiewu. Umieszczony jest na przednim panelu, blisko ciała użytkownika, aby był odczuwalny przyjemny chłód podczas treningu.

  PÓŁKA NA TABLET / TELEFON: duża, podgumowana półka daje możliwość bezpiecznego i bezproblemowego korzystania z tabletu/urządzenia przenośnego, a także co ważne, ciągłego kontrolowania parametrów treningu, dzięki umieszczeniu półki powyżej dolnego wyświetlacza.

  dodatkowo na wsporniku kierownicy umieszczono dużą, szeroką kieszeń np. Na bidon. KOŁO ZAMACHOWE: koło zamachowe o wadze 13,6 kg gwarantuje płynny i zrównoważony ruch a trening staje się miły i efektywny.

  NISKI PROFIL obudowy: rower został zaprojektowany w ten sposób, by maksymalnie ułatwić wchodzenie na rower i schodzenie z niego. Dzięki otwartemu, niskiemu profilowi pokrywy, nawet starsze osoby nie będą miały problemu.

  TRANSPORT: zaimplementowane w rowerze kółka transportowe i wyprofilowany uchwyt transportowy zapewniają łatwe i bezpieczne przemieszczanie sprzętu. Na dodatek, kółka wyprodukowane są z miękkiego tworzywa, dzięki temu nie rysują powierzchni.

  STOPKI POZIOMUJĄCE: umieszczone w środkowej części ramy oraz w tylnym stabilizatorze zapewniają stabilność sprzętu w trakcie ćwiczeń. SIODEŁKO: wielkie, wyprofilowane siodełko z aktywną wkładką żelową Dynamic Recline Nautilus Gel amortyzującą ruch pośladków w trakcie pedałowania gwarantuje 100% komfortu.

  Dwupłaszczyznowa regulacja położenia zezwala na perfekcyjne przypasowanie położenia siodełka do osób niskich i wysokich. PEDAŁY PREMIUM: poszerzone, wyprofilowane, łożyskowane, z miękkim paskiem zabezpieczającym - gwarancja komfortu i bezpieczeństwa.

  POMIAR PULSU: kontroluj swój puls przy pomocy sensorów dotykowych zaimplementowanych w oba uchwyty. Bezprzewodowy pomiar pulsu jest realny za pomocą dołączonego do zestawu napiersiowego pasa telemetrycznego, który dokonuje staranniejszych pomiarów.

  Należy pamiętać, że pomiar pulsu za pomocą sensorów podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Nie jest to towar medyczny. W celu uzyskania dokładniejszych wyników, zalecamy użytkowanie pasa telemetrycznego.

  WYPROFILOWANA KIEROWNICA I PODŁOKIETNIKI: mnóstwo rodzajów chwytów, komfortowe podparcia przedramion i zapewniają pewną pozycję na rowerze. Zarówno kierownica jak i podłokietniki pokryte są uretanem, nadzwyczaj trwałym materiałem, nieskomplikowanym w utrzymaniu czystości.

  NAUTILUS TRAINER 2: aplikacja zaprojektowana z myślą o urządzeniach Nautilus z opcją Bluetooth. Jest doskonałym narzędziem, które pomoże każdemu użytkownikowi w prowadzeniu zdrowego i aktywnego trybu życia.

  Aplikacja Nautilus Trainer 2 obsługuje też Apple Health. Aplikacja zezwala na kontrolę wszystkich informacji o treningu, kondycji, kalorii i zdrowiu na jednym czytelnym pulpicie nawigacyjnym. Aplikacja przystępna jest tylko na iOS.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. Śledź swoje cele: ustaw, pilnuj i śledź swoje plany i cele fitness Kontroluj swoje postępy każdego tygodnia Zdobywaj nagrody po osiągnięciu swoich celów fitness Prowadź dziennik swych postępów Połącz się z MyFitnessPal i synchronizuj informacje o treningu RIDE SOCIAL: trening w trybie wirtualnej rzeczywistości.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. APPLE HEALTH: aplikacja która zbiera wszystkie nasze dane o zdrowiu, począwszy od nawyków żywieniowych i treningowych, a skończywszy na grupie krwi czy poziomie cholesterolu.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. MY FITNESS PAL: zrzucaj kilogramy z MyFitnessPal najszybszym i najłatwiejszym w obsłudze liczniku kalorii na Android'a. Dzięki największej bazie danych produktów spośród wszystkich liczników kalorii na Android'a (ponad 6 000 000 produktów), a także szczególnie szybkiemu wpisywaniu produktów i ćwiczeń szybko i bezpiecznie pozbędziesz się zbędnych kilogramów.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. UNDER ARMOUR RECORD: to pierwszy na świecie system monitorowania kondycji i zdrowia przystępny dla każdego 24/7. Więcej o aplikacji czytaj tutaj. GOOGLE FIT: żyj zdrowiej i aktywniej dzięki nowej wersji aplikacji.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. MAP MY FITNESS: planuj i śledź każdy trening z pomocą aplikacji MapMyFitness. Otrzymuj kompleksowe dane zwrotne, odkrywaj świeże trasy i dziel się nimi ze swoimi przyjaciółmi.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Sapphire Rower poziomy sg-9050rb sigma (5903228920219) ☆

Sapphire Rower poziomy sg-9050rb sigma (5903228920219) Najniższa Cena Online

☆ Sapphire Rower poziomy sg-9050rb sigma (5903228920219) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sapphire
 • Nazwa produktu: Sapphire Rower poziomy sg-9050rb sigma (5903228920219)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  ROWER ELEKTROMAGNETYCZNY SAPPHIRE SIGMAModel: SG-9050RB SIGMATyp: Rower poziomySystem oporu: ElektromagnetycznyWaga koła zamachowego: 22kgMaksymalne obciążenie: 150kgKomputer treningowy z podstawką na tablet16 programów treningowychSensory pomiaru pulsuAntypoślizgowe pedały z uchwytamiMożliwość wypoziomowania na nierównym podłożuPodświetlany ekran LCDWygodne, praktyczne siedzisko z oparciem oraz regulacją odległościKolor: czarno-grafitowy OPIS produktu:prezentujemy Państwu jeden z najnowocześniejszych modeli lubianej marki Sapphire - poziomy ROWER ELEKTROMAGNETYCZNY SG SIGMA.

  Bezkompromisowa jakość naszego produktu sprawia, iż znajduje on zachwyt wśród ćwiczących na każdym poziomie zaawansowania.Dzięki wzmocnionej konstrukcji i sprawdzonym rozwiązaniom technologicznym mamy pewność, że oferowany sprzęt sprosta choćby najistotniej wymagającym treningom.

  marka Sapphire to jednak nie tylko wysoka jakość produktów, lecz także najmodniejszy design, który że nasze urządzenia wyjątkowo korzystnie komponują się w każdym wnętrzu.Podstawową zaletą rowerka poziomego jest fakt, iż trening w niepokaźnym stopniu obciąża kręgosłup.

  komfortowe siedzisko i duże oparcie dają mocną podstawę dla ciała podczas wykonywania ćwiczeń. Regulacja odległości siedziska umożliwia dopasowanie urządzenia do jednostkowych potrzeb użytkownika i osiągnięcie maksymalnie komfortowej pozycji.PROGRAMY TRENINGOWE SG SIGMASzczególnie znaczny nacisk położony został na komfort samego treningu - szeroka liczba programów treningowych zapewni wyzwanie na długie miesiące.

  Symulacja jazdy po górach lub po płaskim terenie, trening interwałowy jak w klubie fitness? Komputer Sapphire Sigma sam zmieni opór w zależności od wybranego programu treningowego!* zdjęcia prezentują wizualizację programu i nie są wyświetlane na komputerze treningowym.

  Rower Treningowy Sigma jest wyśmienitym rozwiązaniem dla osób, które szukają urządzenia solidnego i trwałego. Wymarzona figura, zdrowie i dobre samopoczucie jest w zasięgu ręki! Ćwiczenia fizyczne wyśmienicie odprężają ciało i umysł.

  wystarczy około 30 minut ćwiczeń 3 razy w tygodniu, aby spalić tkankę tłuszczową i poprawić swoją formę. Nasz rower można zastosować także jako wydatne wsparcie w procesie rehabilitacji po kontuzjach i urazach.

  SPECYFIKACJA:Długość: 155cmSzerokość całkowita: 65cmSzerokość stabilizatorów: tył 64cm / przód 53cmWysokość: 128cmSiedzisko: 42x32cm (grubość 8cm)Długość uchwytów przy sensorach pulsu: 11,5cmOparcie: 46x50cmOdległość siedziska od pedałów: 70-100cm (płynna regulacja)Szerokość podstawy na tablet: 24cmZasilanie: 230VKoło zamachowe: 22kgDopuszczalne obciążenie: 150kgWaga pełna: 57kgGratis 2 ebooki nowoczesny designDzięki zaangażowaniu najkorzystniejszych projektantów sprzętu sportowego, rower Sapphire Sigma wyprodukowany został w najmodniejszej aktualnie stylistyce.

  Ostre, zdecydowane kształty w połączeniu z nieprzemijalną surową bryłą dodają całości elegancji.Regulacja odległości siedziskaTrening na rowerach stacjonarnych, podobnie jak na ich konwencjonalnych odpowiednikach, przynosi najkorzystniejsze rezultaty po dostosowaniu parametrów sprzętu do jednostkowych predyspozycji ćwiczącego.

  Kluczowym elementem jest tutaj regulacja odległości siedziska, która wykonywana jest przez wygodną dźwignię zaznaczoną na zdjęciu poniżej. Sensory pomiaru pulsuNie od dziś wiadomo, że ćwiczenia fizyczne zapewniają największą efektywność jeżeli wykonujemy je ze stałym pulsem (odpowiednim dla naszych możliwości i stopnia progresywnia).

  Oferowany model mierzy puls nieprzerwanie dzięki nad wyraz starannym sensorom umieszczonym w rączkach znajdujących się po obu stronach siedziska. Nasz komputer sam poinformuje Cię o wynikach pomiaru.Możliwość wypoziomowaniaDzięki znajdującym się pod stabilizatorami regulatorom rower Sigma można ustawić jednostajnie nawet na nierównym podłożu.

  przeciwpoślizgowe pedałyStabilne podparcie dla stóp ma zasadniczy wpływ nie tylko na komfort ćwiczenia,zwykle na jego produktywność. W naszym rowerze zaimplementowano pedały z równomiernym, przeciwpoślizgowym rozłożeniem punktów nacisku stopy, tak aby ćwiczenie stało się jeszcze bardziej przyjemne.Regulacja paskówW celu jeszcze lepszego przypasowania pedałów do stopy, pasy blokujące posiadają możliwość regulacji - teraz dopasujesz je wspaniale!SamopoziomującePedały w modelu Sigma mają obniżony środek ciężkości - sprawia to,za każdym razem ustawiają się w poziomie i są przygotowane do treningu.

  Podstawa na tablet albo smartfonIstotnym dodatkiem jest podstawka na tablet albo smartfon - dzisiaj podczas treningu możesz oglądać film lub ulubiony serial.instynktowne sterowanieWybór opcji odbywa się przy wykorzystaniu pokrętła w centralnej części licznika, opcję zatwierdzamy przyciśnięciem - rozwiązanie to powoduje, iż do ustawień treningu można dostać się bardzo szybko.Uchwyt na bidonDodatkowym atutem modelu Sigma jest umieszczony na kolumnie kierownicy uchwyt na bidon.

  dopełnianie płynów jest niezwykle znaczne podczas każdego treningu.wygodna kierownica przy liczniku i siedziskuKierownica i uchwyty w modelu Sigma zostały pokryte wysokiej jakości pianką.Bidon i tablet prezentowane na zdjęciach służą celom demonstracyjnym i nie są częścią zestawu.

  znaczne, komfortowe siedziskoJednym z podstawowych czynników mających wpływ na komfort ćwiczenia na rowerze treningowym jest jakość zamontowanego w nim siedziska. W naszym modelu do produkcji siedziska i oparcia zastosowano najtrwalsze materiały, które wygodny trening.

  Na szczególną uwagę zasługuje materiał oparcia, który przepuszcza powietrze i zagwarantuje idealną wentylację.Siedzisko w modelu Sigma ma grubość aż 8cm - to jedno z najgrubszych siedzisk w rowerkach treningowych.

  Kółka transportowe i uchwytDzięki dużej wadze urządzenie jest zrównoważone i bezpieczne choćby w trakcie najmocniej wymagających treningów. Zdajemy sobie jednak sprawę, że czasem będą Państwo chcieli przemieścić sprzęt - niezwykłym udogodnieniem będą wówczas kółka transportowe wbudowane w przedni stabilizator oraz uchwyt znajdujący się z tyłu urządzenia Komputer treningowyTwój osobisty trener, który przekaże Ci najważniejsze informacje dotyczące przeprowadzanego treningu.Ze względu na zaimplementowany mechanizm elektromagnetyczny, komputer treningowy sam przypasuje opór w zależności od wybranego programu treningowego:ilość profili treningowych (zapamiętanych użytkowników): 4Ilość programów treningowych: 16Manual - ręczne sterowanie oporemProgramy automatyczne: 12 rodzajów treninguUser program: program zapisany przez użytkownikaHRC: Program sterowany tętnemWATT: Pozwala użytkownikowi sprawdzić wydolność serca.

  Liczona jest wartość mocy wytworzonej w trakcie pracy na orbitreku (w watach).Oprócz wizualizacji wybranego programu ekran ukazuje:czas ćwiczeńprędkośćprzebyty dystansspalone kaloriepomiar pulsu


☆ Finnlo maximum ub 8000 - 3571 - rower treningowy (4005251395109) ☆

Finnlo maximum ub 8000 - 3571 - rower treningowy (4005251395109) Najniższa Cena Online

☆ Finnlo maximum ub 8000 - 3571 - rower treningowy (4005251395109) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo maximum ub 8000 - 3571 - rower treningowy (4005251395109)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower treningowy FINNLO MAXIMUM UB 8000 Dlaczego warto wybrać FINNLO$178 producent FINNLO należy do niemieckiej marki HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak poprawnie ugruntowanej pozycji na rynku.

  Dla zobrazowania tematu, popularna w Polsce producent KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem firmy FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio, a także sprzętów siłowych, jak ponadto akcesoriów bokserskich i fitness.

  Filozofia FINNLO opiera się min. Na wdrażaniu do produkcji prekursorskich pomysłów i najnowszych technologii. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości maszyn.

  Jeszce kilka lat temu dostępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie proponuje największy wybór sprzętu, od maszyn domowych, poprzez mistrzowskie maszyny do wykorzystania komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna producent. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od skrupulatnego doboru tworzyw, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszelkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i pokaźniejsza świadomość marki sprawia, że FINNLO jest jednym z najlepszych na świecie dostawców sprzętu fitness i maszyn siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Przejrzyj: www.finnlo.com.pl Rower treningowy FINNLO MAXIMUM to mistrzowski ergometr.

  Jest bardzo solidny i wytrzymały. Precyzyjne łożyska kulkowe zapewniają płynne obroty, a wysokiej jakości system hamowania indukcyjnego został sklasyfikowany do klasy HA. Obciążenie zgodnie z normami DIN EN 957 jest regulowane w zakresie 25-200 Watt.

  możliwy jest też trening zorientowany na tętno, które może być wygodnie mierzone za pomocą czujników dotykowych albo przez zintegrowany sensor tętna do opcjonalnie dostępnego pasa telemetrycznego. Wszystkie dane treningowe są przejrzyście wyświetlane na znacznym wyświetlaczu LED.

  Przed rozpoczęciem treningu urządzenie może przeprowadzić test fitness. Natychmiast zostaną rozpoznane indywidualne postępy, które będą dodatkową motywacją. Zintegrowany generator zapewni energię komputerowi treningowemu, wentylatorowi i elektromagnetycznym hamulcom.

  dzięki temu można trenować w różnorodnych miejscach, niezależnie od źródła energii i tym samym dbać o ekologię. Wygodne siedzisko można regulować w pionie (12-poziomów) i w poziomie, dzięki temu zintegruje się do każdego użytkownika.

  Kierownica proponuje na dodatek niemało możliwości chwytu i gwarantuje wygodny trening. Funkcjonowanie generatora: Rower treningowy firmy FINNLO MAXIMUM pracuje bez źródła prądu i baterii. Komputer treningowy, wentylator i elektromagnetyczne hamulce są zasilane dzięki energii wykonanej podczas treningu.

  Zintegrowany generator zaopatrza części urządzenia w niezbędną im energię. Dzięki czemu można trenować wszędzie, niezależnie od źródła energii broniąc zasoby ziemi. Główne zalety: mocny rower do użytkowania w klubach fitness posiada własny generator Gwarancja komercyjna 2 lata Gwarancja domowa 3 lata wielki ekran LED progresywny design Specyfikacje: Moc: własny generator z opcją plug-in Regulacja oporu: hamulec indukcyjny, 40 poziomów Koło zamachowe zintegrowane z generatorem 14 kg Puls ręczny Łożyska japońskie szybkość: 15- 120 RPM Watt: 25-200 Regulacja wysokości siedziska: 13 pozycji pokaźny ekran LED Stały ekran: 1+5 liczba programów fitness: 6 ilość programów: 10 liczba użytkowników: 1 Zintegrowany odbiornik tętna dla pasa telemetrycznego: tak Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: tak Max.waga użytkownika: 150 kg wymiary: 104 x 60 x 138 cm rozmiary pudełka: 114 x 49 x 78 cm Waga 54 kg uzupełniające informacje: Gwarancja komercyjna 24 miesiące przesyłka gratis Nr katalogowy 3571 Paragon albo faktura vat Nie znalazłeś artykułu który Cię interesuje $179 Skontaktuj się z nami tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem


☆ Hms Rower spinningowy sw2102 ☆

Hms Rower spinningowy sw2102 Najniższa Cena Online

☆ Hms Rower spinningowy sw2102 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Hms Rower spinningowy sw2102
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower SW2102, to mocna maszyna, do realizowania konkretnego treningu spinningowego. Trening na rowerze stacjonarnym, umożliwia spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej oraz ulepszenie wydolności krążeniowo oddechowej. Po za tym podczas ćwiczeń, redukujemy poziom kortyzolu we krwi czyli hormonu stresu, a formujemy sporą dawkę serotoniny czyli hormonu szczęścia. Mówiąc wprost, dzięki regularnym ćwiczeniom nasze samopoczucie wyraźnie się poprawi. Mechaniczny opór, zezwala na uzyskanie maksymalnie obfitego obciążenia. Gałka do ustawienia oporu, jest jednocześnie hamulcem, starczy ją wcisnąć by zatrzymać w pełni, koło zamachowe o wadze 15 kg. SW2102 charakteryzuje potężna konstrukcja, wygoda i funkcjonalność. Dzięki stalowym profilom, a także stopkom poziomującym, maszyna jest nad wyraz zrównoważona i bezpieczna. Dodatkowo, w tym modelu został zastosowany amortyzator, przy kolumnie siodełka. Zwiększa komfort używania, w trakcie najszczególniej intensywnych treningów. Wygodne siedzisko, a także specjalnie wyprofilowana kierownica, z komfortowymi podłokietnikami, zapewnia komfortową pozycje. Siodełko i kierownica są regulowane w pionie i w poziomie, dlatego bez trudu każdy połączy sprzęt do swych potrzeb. Oprócz tego, możliwa jest jeszcze, regulacja nachylenia siodełka. Na dodatek komfortowe pedały z noskami i zapięciami, zrównoważoną pozycje stopy, podczas treningu. Każdy z całą pewnością zdaje sobie sprawę, że nawadnianie organizmu w trakcie treningu, jest niezwykle ważne. Dzięki bidonowi, który został dołączony do zestawu i specjalnemu uchwytowi, nie będzie to problem. Jakby tego wszystkiego było mało, komputer w tym modelu zezwala na połączenie się z aplikacją przenośną. Takie rozwiązanie, zapewnia monitorowanie swoich treningów i postępów. Telefon lub tablet, umieścimy w specjalnym miejscu do tego przeznaczonym. Model SW2102 HMS, przyciąga nie tylko swoją funkcjonalnością i zaletami technologicznymi, lecz także prekursorskim designem. Ten rower stanie na wysokości zadania, choćby najmocniej wymagających użytkowników. Specyfikacja: rodzaj oporu: mechaniczny wariant regulacji oporu: manualny liczba poziomów regulacji oporu: regulacja płynna Waga koła zamachowego (kg): 15 Płaszczyzna regulacji siodełka: w pionie i poziomie, możliwość regulacji kąta nachylenia Sposób regulacji wysokości siodełka: skokowo, 5 poziomów co 3 cm Zakres odległości siodełko-pedały (mm): 750-880 Płaszczyzna regulacji kierownicy: w pionie i poziomie Sposób regulacji kierownicy: płynnie w pionie i poziomie Komputer (pomiar): czas: tak dystans: tak prędkość: tak puls: tak kalorie: tak liczba obrotów na minutę: tak rozmiary wyświetlacza (mm): 50 x 75 Komputer (wyposażenie dodatkowe): bluetooth: tak Wyposażenie uzupełniające: odbiornik pasa telemetrycznego: tak pas telemetryczny w zestawie: nie miejsce na bidon: tak miejsce na urządzenie mobilne: tak stopki poziomujące: tak rolki albo kółka transportowe: tak amortyzator przy kolumnie siodełka bidon w pakiecie rozmiary rowerka (rozłożony): długość (mm): 1225 szerokość (mm): 485 wysokość (mm): 1140 / 1215 z uchwytem na urządzenie mobilne Komputer (funkcje): obsługa aplikacji przenośnych: tak / Kinomap Maksymalna waga użytkownika (kg): 120 Waga artykułu (kg): 33 Uwagi: Nie dedykowany do korzystania komercyjnego Gwarancja 24 miesiące


☆ Rower stacjonarny treningowy poziomy r628 marki Nautilus ☆

Rower stacjonarny treningowy poziomy r628 marki Nautilus Najniższa Cena Online

☆ Rower stacjonarny treningowy poziomy r628 marki Nautilus - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Nautilus
 • Nazwa produktu: Rower stacjonarny treningowy poziomy r628 marki Nautilus
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower poziomy programowany Nautilus R628 to najnowszy i najmocniej progresywny technologicznie rower poziomy producenta Nautilus lidera na rynku fitness w USA. Jest sprzętem klasy PREMIUM, którego znamionuje stanowczo wysoka jakość i odporność części, wydajność i łatwość i komfort wykorzystywania.

  stworzony został z myślą o tych, którzy trenując, chcą osiągać jak najwięcej i bezustannie się rozwijać, poprzez stawiane sobie coraz to wyższych celów. Rower poziomy programowany Nautilus R628 łączy w sobie wszystko to, czego w dzisiejszych czasach można oczekiwać od sprzętu cardio, użytkowanego w warunkach domowych, czyli oprócz strony technicznej o najwyższym standardzie możliwość śledzenia aktywności za pomocą wielu kompatybilnych aplikacji przystępnych w sklepach Android i App Store oraz przeprowadzenia treningu w trybie tzw.

  wirtualnej rzeczywistości. Co więcej, w przeciwieństwie do innych tego typu rozwiązań na rynku, platforma RideSocial sprawi,w dodatku razem z Tobą będą mogli trenować znajomi i inni użytkownicy sprzętów marki Nautilus, przeprowadzający swój trening w tym samym czasie co Ty.

  ekran ADJUSTABLE SIGHT LINE: dwa wysokiej rozdzielczości wyświetlacze LCD umożliwiają śledzenie i kontrolowanie dwóch niezależnych parametrów treningu. Kontrast STN negatywowy, niebieskie tło i znaczne, czytelne cyfry i litery w odcieniu białym pełną widoczność.

  na dodatek, mocowanie konsoli zezwala na regulację kąta nachylenia,właściwości treningu były za każdym razem w zasięgu wzroku użytkownika. PRZYCISKI szybkiEJ ZMIANY OPORU: 10 przycisków numerycznych umieszczonych na konsoli umożliwia szybką zmianę oporu.

  dobór poziomu oporu spośród 32 poziomów oporu EMS (elektromagnetycznego) odbywa się w bezpieczny sposób, po zatwierdzeniu wyboru przyciskiem enter. Zapobiega to pomyłkowemu wyborowi wartości. PROGRAMY TRENINGOWE: bieżnia proponuje 29 programów treningowych (m.in.

  12 profilowych, 9 opartych o puls docelowy, 1 prędki start oraz 2 fitness test). Zakres programów treningowych jest na tyle duży, żeby każdy użytkownik, czy to początkujący czy progresywny, mógł wybrać trafny dla siebie trening.

  Rower umożliwia stworzenie jednostkowych profili dla 4 użytkowników, dzięki temu można porównywać wyniki, rywalizować, definiować cele oraz zdobywać osiągnięcia. 7 TWOICH ULUBIONYCH APLIKACJI ZEWNĘTRZNYCH: dzięki aplikacjom kompatybilnym ze sprzętem Nautilus, codzienne treningi i prowadzenie zdrowego i aktywnego trybu życia będzie istotnie łatwiejsze.

  TRENUJ W RYTMIE swej MUZYKI: trening w rytmie ulubionej muzyki pozwala ćwiczyć jeszcze produktywniej. Podłącz odtwarzacz do głównej konsoli i pedałuj w rytmie swej ulubionej muzyki. Trening stanie się przyjemniejszy dzięki głośnikom stereo wysokiej jakości zastosowanym w konsolę.

  Wejście audio Jack 3,5 mm zezwala na słuchanie muzyki z sprzętów zewnętrznych (iPod, MP3). ŁATWOŚĆ WYBORU FUNKCJI: panel przedni z wielkimi przyciskami z czytelnym nadrukiem, które gwarantują bezproblemowy dobór pożądanego parametru.

  TRENUJ DŁUŻEJ, BEZ POTU: komfort treningu daje m.in. Wentylator z 3 poziomami natężenia nawiewu i z regulowanym kątem padania nawiewu. Umieszczony jest na przednim panelu, blisko ciała użytkownika, aby był odczuwalny miły chłód podczas treningu.

  Pod wentylatorem znajduje się pojemna kieszeń na bidon albo akcesoria. PÓŁKA NA TABLET / TELEFON: szeroka, podgumowana półka daje możliwość bezpiecznego i bezproblemowego korzystania z tabletu/urządzenia przenośnego i co ważne, ciągłego kontrolowania parametrów treningu, dzięki umieszczeniu półki powyżej dolnego wyświetlacza.

  dodatkowo na wsporniku kierownicy umieszczono dużą, szeroką kieszeń np. Na bidon. KOŁO ZAMACHOWE: koło zamachowe o wadze 13,6 kg zagwarantuje płynny i jednostajny ruch a trening staje się błogi i produktywny.

  OTWARTY PROFIL RAMY: rower został zaprojektowany w ten sposób, aby maksymalnie ułatwić wchodzenie na rower i schodzenie z niego. Dzięki otwartemu, niskiemu profilowi ramy, nawet starsze osoby nie będą miały problemu.

  TRANSPORT: zaimplementowane w rowerze kółka transportowe oraz wyprofilowany uchwyt transportowy gwarantują łatwe i bezpieczne przemieszczanie sprzętu. Ponadto, kółka produkowane są z miękkiego tworzywa, dzięki czemu nie rysują powierzchni.

  STOPKI POZIOMUJĄCE: umieszczone w środkowej części ramy oraz w tylnym stabilizatorze gwarantują stabilność sprzętu podczas ćwiczeń. PEDAŁY: poszerzone, wyprofilowane, łożyskowane, z miękkim paskiem zabezpieczającym - gwarancja komfortu i bezpieczeństwa.

  PRZYCISKI szybkiEJ ZMIANY OPORU / SENSORY POMIARU PULSU: specjalnie wyprofilowane uchwyty umieszczone przy siodełku zapewniają komfort w trakcie treningu. Na końcach uchwytów umieszczone są przyciski zmiany oporu.

  ponadto, kontroluj swój puls za pomocą sensorów dotykowych zastosowanych w oba uchwyty. Bezprzewodowy pomiar pulsu jest możliwy za pomocą dołączonego do zestawu napiersiowego pasa telemetrycznego, który dokonuje dokładniejszych pomiarów.

  Należy pamiętać, że pomiar pulsu za pomocą sensorów podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Nie jest to produkt medyczny. W celu uzyskania staranniejszych wyników, zalecamy użytkowanie pasa telemetrycznego.

  SIODEŁKO: szerokie, wyprofilowane siodełko z aktywną wkładką żelową Dynamic Recline Nautilus Gel amortyzującą ruch pośladków podczas pedałowania zapewnia 100% komfortu. Mechanizm regulacji położenia siodełka zezwala na płynne ustawienie jego pozycji w 13 zróżnicowanych odległościach co 3 cm w stosunku do kierownicy pełny zakres regulacji to 30 cm.

  Mechanizm regulacji zezwala na zmianę wysokości siodełka i zmianę odległości między siodełkiem a pedałami a co z tego wynika, idealne dostosowanie położenia siodełka do osób niskich i wysokich. OPARCIE: wyprofilowane, wentylowane oparcie dla całych pleców, tworzone z trwałego kompozytu oraz płynna regulacja jego kąta nachylenia to jedne z podstawowych warunków bezpiecznego, komfortowego i wydajnego treningu rowerowego.

  NAUTILUS TRAINER 2: aplikacja zaprojektowana z myślą o urządzeniach Nautilus z opcją Bluetooth. Jest nadzwyczajnym narzędziem, które pomoże każdemu użytkownikowi w prowadzeniu zdrowego i aktywnego trybu życia.

  Aplikacja Nautilus Trainer 2 obsługuje na dodatek Apple Health. Aplikacja umożliwia kontrolę wszystkich danych o treningu, kondycji, kalorii i zdrowiu na jednym czytelnym pulpicie nawigacyjnym. Aplikacja dostępna jest tylko na iOS.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. Śledź swoje cele: ustaw, pilnuj i śledź swoje plany i cele fitness Kontroluj swoje postępy każdego tygodnia Zdobywaj nagrody po osiągnięciu swoich celów fitness Prowadź dziennik swych postępów Połącz się z MyFitnessPal i synchronizuj dane o treningu RIDE SOCIAL: trening w trybie wirtualnej rzeczywistości.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. APPLE HEALTH: aplikacja która zbiera wszystkie nasze informacje o zdrowiu, począwszy od nawyków żywieniowych i treningowych, a skończywszy na grupie krwi czy poziomie cholesterolu.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. MY FITNESS PAL: zrzucaj kilogramy z MyFitnessPal najszybszym i najłatwiejszym w obsłudze liczniku kalorii na Android'a. Dzięki największej bazie danych produktów spomiędzy wszelkich liczników kalorii na Android'a (ponad 6 000 000 produktów) oraz nad wyraz szybkiemu wpisywaniu produktów i ćwiczeń momentalnie i bezpiecznie pozbędziesz się zbędnych kilogramów.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. UNDER ARMOUR RECORD: to pierwszy na świecie system monitorowania kondycji i zdrowia dostępny dla każdego 24/7. Więcej o aplikacji czytaj tutaj. GOOGLE FIT: żyj zdrowiej i aktywniej dzięki nowej wersji aplikacji.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. MAP MY FITNESS: planuj i śledź każdy trening z pomocą aplikacji MapMyFitness. Otrzymuj kompleksowe dane zwrotne, odkrywaj świeże trasy i dziel się nimi ze swymi przyjaciółmi.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Rower spinningowy s15i marki Nordictrack ☆

Rower spinningowy s15i marki Nordictrack Najniższa Cena Online

☆ Rower spinningowy s15i marki Nordictrack - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: NordicTrack
 • Nazwa produktu: Rower spinningowy s15i marki Nordictrack
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower spinningowy Commercial S15i to perfekcyjny sprzęt asygnowany do treningu kolarskiego. Wyposażony został we wszystkie właściwości i funkcje konieczne do przeprowadzenia profesjonalnego treningu kolarskiego. Rower ma 14 calowy, kolorowy wyświetlacz dotykowy gwarantujący niesamowite przeżycia w trakcie interaktywnego treningu iFit.

  wyświetlacz: 14" kolorowy, dotykowy. Kontroluje parametry treningu i zezwala na dobór programów treningowych. Wielki kąt widzenia wyświetlacza pozwala luźno odczytywać prędkość, dystans, czas, puls i spalanie kalorii.

  KLAWISZE szybkiEGO DOSTĘPU: przypasuj swoją prędkość, a także nachylenie za pomocą jednego przycisku. Jest on umiejscowiony w zasięgu ręki użytkownika, żeby jeszcze luźnoj kontrolować przebieg treningu i możliwość zmiany ustawień.

  PROGRAMY TRENINGOWE: Z członkostwem iFit dostajemy dostęp do ponad 11 000 video treningów z trenerami personalnymi i automatyczną regulacją nachylenia w zależności od wybranej trasy. IFit daje Ci możliwość gratisowego przetestowania wszystkich funkcji platformy poprzez 30 dni.

  TRENUJ W RYTMIE swej MUZYKI: Trening w rytmie ulubionej muzyki pozwala ćwiczyć jeszcze skuteczniej. Podłącz odtwarzacz do głównej konsoli i trenuj w rytmie swej ulubionej muzyki. Trening stanie się miły dzięki głośnikom zaimplementowanym w konsole. Port audio kompatybilny z iPod®/MP3 pozwala na słuchanie muzyki z maszyn zewnętrznych.

  TRENUJ DŁUŻEJ, BEZ POTU: Korzystaj z komfortu jaki daje wentylator AutoBreeze™. Umieszczony jest na konsoli głównej, blisko Twojego ciała, abyś mógł zaznać przyjemny chłód podczas wykonywania ćwiczeń. Dzięki przyciskom szybkiego dostępu możesz regulować i przypasowywać stopnie nawiewu w zależności od własnych preferencji.

  PRZYCISKI szybkiEJ ZMIANY NA UCHWYTACH: Możesz zmieniać opór podczas jazdy nie zmieniając pozycji, w której siedzisz. Przyciski masz cały czas pod ręką.

  KOŁO ZAMACHOWE: Koło o wadze 13 kg zapewnia stabilność sprzętu, oraz gwarantuje, że wykonasz na nim solidny trening.

  WYPROFILOWANE SIODEŁKO: Sportowe siodełko gwarantuje komfortowy trening. Na dodatek mechanizm regulacji umożliwia zmianę wysokości siodełka i zmianę odległości pomiędzy siodełkiem a pedałami a co z tego wynika, nieprzeciętne dostosowanie położenia siodełka dla osób niskich i wysokich.

  PEDAŁY: funkcjonalnie wyprofilowane, antypoślizgowe pedały z dostosowywanymi paskami bezpieczeństwa to gwarancja bezpieczeństwa i wygody w czasie treningu.

  UCHWYT NA BIDON: Nawadnianie organizmu w trakcie treningu jest niezbędne, dlatego również dwa uchwyty na bidon znajdują się w zasięgu ręki użytkownika, aby w każdym momencie treningu można było po nie sięgnąć.

  dołączonE HANTLE: Dzięki umieszczonym obok kierownicy hantlom i podstawkom, możesz zespoić swój trening cardio z siłowym bez zbędnych przerw na schodzenie z roweru i szukanie hantli.

  REGULACJA WYSOKOŚCI KIEROWNICY: Możesz łatwo regulować wysokość kierownicy tak,zespoić ją do swojego wzrostu. Wszystko to za pomocą pokrętła umieszczonego z przodu roweru.

  KÓŁKA TRANSPORTOWE: Przemieszczaj swój rower bez najmniejszego problemu. Dzięki kółkom transportowym umieszczonym z przodu roweru, transport jest nadzwyczaj przystępny.

  MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA: solidna konstrukcja roweru dedykowana jest dla użytkowników o masie ciała nieprzekraczającej 150 kg.

  TACKA NA AKCESORIA: Tacka na akcesoria umieszczona została między podstawkami na hantle. Jest to miejsce łatwodostępne dla użytkownika. Nawet w trakcie wymagającego treningu telefon czy ręcznik będziesz mieć zawsze pod ręką.

  HAMULEC BEZPIECZEŃSTWA: Hamulec umieszczony na ramie umożliwia szybką reakcję i niezwłoczne zatrzymanie koła.

  informacje technologicznE:

  wyświetlacz: 14’’ kolorowy, dotykowy

  Opór: 22 poziomy

  Waga koła zamachowego: 13 kg

  Regulacja nachylenia: w dwóch płaszczyznach od -10 do 20%

  Siodełko: wyprofilowane, z możliwością regulacji poziomej i pionowej

  Kierownica: wyprofilowana, umożliwia mnóstwo rodzajów chwytów, z warstwą antypoślizgową

  Przyciski prędkiej zmiany oporu i nachylenia umieszczone na kierownicy

  Dodatki: uchwyt na bidon, wentylator, kółka transportowe, stopki poziomujące

  wymiary sprzętu: 152 x 56 x 147 cm (dł. X szer. X wys.)

  Maksymalna waga użytkownika: 150 kg

  Przeznaczenie: użytek domowy

  Gwarancja: 2 lata

  BIEGAJ PO CAŁYM ŚWIECIE!CZŁONKOSTWO IFIT®: iFit daje możliwość skorzystania z ponad 11 000 najróżniejszych programów treningowych nagranych w jakości HD. Każdy trening prowadzony jest poprzez trenera personalnego, a regulacja prędkości czy nachylenie regulowane jest samoczynnie w zależności od wybranej trasy biegowej. IFit daje Ci możliwość gratisowego przetestowania wszystkich funkcji platformy poprzez 30 dni. Po upływie tego czasu należy wykupić przedłużenie dostępu w wersji Family lub Individual, aby nadal cieszyć się nieograniczoną ilością treningów.

  iFit to aktualnie najprężniej rozwijająca się platforma fitness na świecie. Na dzień dzisiejszy treningi prowadzi ponad 200 certyfikowanych trenerów z całego świata, a biblioteka ma blisko 11 tysięcy filmów nagranych w jakości HD. Regulacja szybkości sprzętu czy nachylenie dostosowywane jest automatycznie w zależności od wybranej trasy.

  Treningi podzielone są na różnorodne rodzaje aktywności: chodzenie, bieganie, wspinaczka, marszobiegi, jazda na rowerze, wioślarstwo, ćwiczenia eliptyczne, ogólnorozwojowe, jogę i inne aktywności.

  Każdy z treningów prowadzony jest przez profesjonalnego trenera, który na bieżąco instruuje jak wykonywać ćwiczenie, opowiada także interesujące historie o miejscu w którym się znajduje i motywuje do dawania z siebie 100%.

  Biblioteka treningów jest rozbudowana i pokaźna a odfiltrowanie ich proste i intuicyjne. W poszukiwaniu znakomitego zestawu ćwiczeń możesz ustawić ulubionego trenera, miejsce w którym chcesz trenować, typ treningu czas czy jego intensywność. Stworzony trening możesz oznaczyć jako ulubiony, dodać do kalendarza i ocenić. Na karcie treningu odnajdziesz ponadto opis miejsca, profil trasy (diagram wzniesień), a także orientacyjne tempo z jakim trener będzie poruszał się podczas trwania ćwiczeń. Lista funkcji jest stale poszerzana i ulepszana.

  Jeżeli posiadasz pas do pomiaru tętna na klatkę piersiową lub na rękę w technologii Bluetooth to możesz wykorzystać go do treningu iFit. W najnowszej aktualizacji wprowadzono opcję Active Pulse HR Training. Oznacza to, że bieżnia czy rower automatycznie odnajdzie Twoje urządzenie pomiarowe i zbrata trening tak, abyś znajdował się w stosownej strefie tętna. Przypasowanie treningu to jednocześnie spadek albo wzrost prędkości jak i nachylenia urządzenia które to obsługuje. W konsekwencji, ten sam trening będzie bardziej wymagający dla osoby z lepsza kondycją fizyczną albo łatwiejszy dla osoby mniej wytrenowanej.

  podczas trwania treningu z prawej strony wyświetlacza pojawia się tablica uczestników Leaderboard w którym wyświetlani są inni uczestnicy biorący udział w biegu. Na bieżąco możesz obserwować jak pniesz się w górę i zdobywasz kolejne miejsce w wyścigu. Poczuj się jak zawodnik i zmotywuj do pokonywania kolejnych użytkowników.

  iFit to społeczność ludzi, którzy posiadają wspólny cel: zdrowe i aktywne życie. IFit aktywnie wyszykuje różne sposoby by nas produktywnie Cię motywować do ruchu. Jednym z nich jest motywowanie społeczności do Wyzwań, za których ukończenie dostajesz odznaki. Za każdym razem, kiedy uda Ci się ukończyć wyzwanie otrzymasz wiadomość z gratulacjami, a także przydatnymi wskazówkami dotyczącymi treningów i solidną dawkę motywacji. W dodatku za ukończenie wyzwań użytkownik może otrzymać ciekawe nagrody, przykładowo:

  100 treningów - unikatowa koszulka iFIT

  200 treningów - gratisowy miesiąc treningów dodany do Twojego konta

  300 treningów -flaga iFIT

  400 treningów – karta podarunkowa do sklepu iFIT o wartości 100$

  500 treningów - nieszablonowa bluza iFIT oraz udział w losowaniu wycieczki do studio iFIT w Utah

  W iFit możesz uruchomić Playlistę, która będzie Ci towarzyszyć podczas ćwiczeń. Użytkownicy posiadają dostęp do kilku list, począwszy od energetycznej, motywującej do kardio i ćwiczeń siłowych poprzez rock, do spokojnej i stonowanej muzyki idealnej do medytacji i jogi czy rozciągania, aby pomóc Ci skoncentrować się i rozluźnić.

  Każdy Twój trening jest kopalnią wiedzy. Statystyki możesz podglądać równocześnie w trakcie jak i po zakończeniu ćwiczeń. Na bieżąco widzisz jaki procent trasy pokonałeś, czas, tempo czy szacowane spalanie kalorii. Dzięki temu możesz analizować i ulepszać swoje wyniki.

  Ważne, aby użytkownik posiadał dostęp do Internetu. Tylko dzięki aktywnemu połączeniu sprzętu z siecią wifi będzie można korzystać z treningów iFit. Jeżeli połączenie będzie nieaktywne, użytkownik będzie mógł korzystać jedynie z trybu manualnego.

  PROGRAMY TRENINGOWE - WERSJA Z AKTYWNYM CZŁONKOSTWEM:

  Z aktywnym członkostwem iFit dostępne jest ponad 11 000 treningów.

  Podobnie jak w wersji podstawowej mamy możliwość korzystania z treningów w różnych kategoriach, jednak liczba programów, długość trwania i ich dostatek jest bezsprzecznie obszerniejsza. Każdy z treningów (z wyjątkiem trybu manualnego oraz projektowanego poprzez użytkownika na mapie) prowadzony jest przez trenera, który instruuje jak biegać, lub jakiej techniki używać w trakcie wykonywania ćwiczeń.

  TRENINGI W TERENIE: Treningi podzielone są na różnorodne rodzaje aktywności: chodzenie, bieganie, marszobiegi, jazdę na rowerze, ćwiczenia eliptyczne oraz ćwiczenia ogólnorozwojowe poza zakupionym sprzętem. Użytkownik może wybierać z kategorii takich jak: seria treningów (długi odcinek podzielony na krótsze filmy), ćwiczenie szybkości, utrata wagi, interwały, odporność. Podczas biegu z trenerem, na bieżąco zachęca on do dalszego trenowania i opowiada historię i ciekawostki danego regionu. Cały czas instruuje nas jak biegać, na co uważać, jakiej techniki biegu używać w zależności od ukształtowania terenu. Bieżnia sama dopasowuje prędkość i nachylenie zgodnie z trasą po której biegniemy, możemy jednak cały czas ją przystosowywać (ograniczać lub zwiększać wartości) według naszego uznania.

  SPALANIE KALORII (CALORIE BURN): Głównymi założeniami programów jest stopniowanie wysokości i szybkości w celu maksymalizacji spalanych kalorii. Programy zakładają podbiegi przy maksymalnej wartości nachylenia.

  ZMIANA NACHYLENIA (INCLINE): Treningi rodzaju Incline to ćwiczenie podbiegów albo inaczej trening z nachyleniem. Program charakteryzuje się dużą zmiennością (od ujemnych po maksymalną wartość) i częstotliwością zmian wysokości. Celem treningu jest zwiększenie pułapu tlenowego i ułatwienie biegania na zróżnicowanym terenie.

  STUDIO CLASSES™: Dzięki tym treningom użytkownik ma możliwość uczestniczyć w zajęciach grupowych u siebie w domu. Trenerzy wraz z innymi uczestnikami wykonują zróżnicowane ćwiczenia i zadania na konkretnych sprzętach.

  TRENINGI SIŁOWE: Trener pomaga wykonać produktywny trening siłowy. Wybrać można ćwiczenia na górne albo dolne partie ciała, brzuch, i całość.

  REGENERACJA: pakiet treningów, które wspomagają cykl regeneracji organizmu. Użytkownik może wybierać spośród jogi, ćwiczeń rozciągających i udoskonalających mobilność i spacerów albo biegów regenerujących.

  INTERNATIONAL: Zbiór treningów przystępnych w języku chińskim, włoskim, hiszpańskim i francuskim.

  TRENINGI NA MAPIE: W wersji z aktywnym członkostwem iFit możemy sami wybrać miejsca, które znamy albo chcielibyśmy odwiedzić. Dodatkowym atutem programów z mapami jest możliwość obserwacji naszego biegu na mapie, widoku satelitarnym lub zdjęciach Google Street View.

  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Bh fitness Rower magnetyczny carbon bike dual h8705l (8431284816568) ☆

Bh fitness Rower magnetyczny carbon bike dual h8705l (8431284816568) Najniższa Cena Online

☆ Bh fitness Rower magnetyczny carbon bike dual h8705l (8431284816568) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Bh fitness Rower magnetyczny carbon bike dual h8705l (8431284816568)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Opis: Rowery z kolekcji Carbon zostały stworzone do intensywnego użytku. Wyświetlacz LCD z 12 programami treningowymi i 24 stopniami trudności gwarantują dużą obfitość treningową. Najważniejsze atrybuty: 14 KG KOŁO ZAMACHOWE - To świetne rozwiązanie do intensywnego treningu.

  SIODEŁKO XXL - znaczne wygodne siodełko gwarantuje komfort w trakcie ćwiczenia. DUAL - Po podłączeniu Dual Kit możesz korzystać z przystępnych aplikacji treningowych. RAMA - duża wzmocniona kompozycja zagwarantuje stabilność podczas intensywnych sesji treningowych.

  Specyfikacja techniczna: Sposób użytkowania: Intensywny Max waga Użytkownika: 130Kg System hamowania: Magnetyczny Koło zamachowe: 14Kg SRV: Tak Czujniki pomiaru pulsu: Tak Nawiew: Nie Regulacja siodełka: W ponie i poziomie Regulacja kierownicy: Nie Uchwyt na bidon: Tak Kółka transportowe: Rolki Długość: 115cm Szerokość: 54cm Wysokość: 153cm Waga: 53Kg Otwarta rama / nietrudne wejście: Nie Przewiewne oparcie: Nie Oparcie: Nie XXL siodełko: Tak wzmocnione pedały: Nie Kierownica wielopzycyjna: Tak Generator prądotwórczy: Nie Monitor: M0 Programy: Programy (Prg): 12 liczba stopni oporu: 24 Program Random (RP): Tak Program Użytkownika (uprg): Tak Fitness test (FT): Tak Program HRC (HRC): 4 Recovery Program (RT): Nie Body Fat test (BF): Nie Monitor: ekran: LCD Monitor z oprogramowaniem HIIT aby BH: Nie Uchwyt na Smartphone / tablet: Tak Telemetryczny sytem pomiaru pulsu: Nie Pomiar pulsu przy pomocy Bluetooth: Opcjonalnie iConcept: Opcjonalnie Dual Kit do dokupienia: komplet Dual Kit przekształca urządzenie w model iConcept (umożliwia podłączenie iPod/iPhone, a także tabletów/smartphone'ów i używanie najróżniejszego rodzaju aplikacji treningowych takich jak np: BH by Kinomap, Run on Earth, Webatheltics, FitConsole..itd.) Na Dual Kit składa się moduł Bluetooth i łącze USB, które po podłączeniu do wejścia USB w urządzeniu fitness w wersji Dual przekształci je w model i.Concept.

  Oznacza to, iż dzięki technologii i.Concept mamy możliwość użycia smartphone/tabletu i iPhone/iPad jako wyświetlacza urządzenia fitness, co z kolei pozwala Użytkownikowi na ćwiczenie z wykorzystaniem aplikacji takich jak: Run on Earth, BH żeby Kinomap, Cycle Rush, Webathletics..itd.

  W ten sposób nudny domowy trening możemy przenieść w odległe zakątki świata czy urozmaicić o rywalizowanie z innym Ćwiczącym. Starczy tylko pobrać i uruchomić aplikację, a urządzenie przeniesie nas w wybrane miejsce na świecie, będzie samoczynnie regulowało kąt nachylenia / opór, tak by odzwierciedlić realia pokonywanej trasy.

  Wszystkie urządzenia, których symbol rozpoczyna się od,,WG/WH" (WG860N) i mają literę,,i" w nazwie (i.FDC19 Dual), są w standardzie wyposażone w komplet Dual Kit. Urządzenia nie oznaczone symbolem,,WG/WH",mająca oznaczenie Dual może zostać przekształcona w urządzenie i.Concept po dokupieniu zestawu Dual Kit.

  Aby w pełni wykorzystać możliwości i.Concept, zalecamy używanie opaski bluetooth DI31 HR-Kit Plus. Opis przystępnych aplikacji znajduje się na serwerze. Proszę zwrócić uwagę, że część aplikacji dostępna jest dla oprogramowania Android, a część dla iOS i są one dostępne optymalnie na Google Play, a osobno na Apple App Store.

  Dual Kit Multimedia: Pozostałe dane: Specyfikacja technologiczna PDF. Gwarancja domowa: 2 lata Gwarancja domowa obejmuje urządzenia asygnowane do wykorzystywania domowego. Gwarancja Light Commercial: 1 rok Gwarancja Light Commercial obejmuje urządzenia pracujące w fitness klubach dla Pań, śladowych hotelach, gabinetach rehabilitacyjnych, przychodniach itp.

  Maksymalny czas pracy to 4 godziny dziennie. Gwarancja Full Commercial: nie Gwarancja Full Commercial obejmuje urządzenia pracujące w siłowniach, szkołach itp. Jeśli jest ono właściwie konserwowane, maksymalny czas pracy wynosi 12 godzin dziennie.


☆ Spokey katana - 926188 - rower spinningowy ☆

Spokey katana - 926188 - rower spinningowy Najniższa Cena Online

☆ Spokey katana - 926188 - rower spinningowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Spokey
 • Nazwa produktu: Spokey katana - 926188 - rower spinningowy
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower spinningowy Spokey KATANA: ma regulację siodełka w pionie i w poziomie oraz wysokości kierownicy, co pozwala skrupulatnie dostosować ustawienia do jednostkowych potrzeb i wzrostu użytkownika, jest wyekwipowany w koło zamachowe o wadze aż 13 kg, z którym powiększysz efekty ćwiczeń, to nad wyraz wytrzymały sprzęt do treningu cardio - potężna budowa została wykonana z najwyższej jakości materiałów, zezwala na prędkie spalanie tkanki tłuszczowej, wzmocnienie mięśni i poprawę kondycji, monitoruje puls, czas pracy, szybkość, pokonany dystans, spalone kalorie i przebieg całkowity.

  Rower spinningowy Spokey KATANA to doskonały dobór dla wszystkich, którzy stawiają przed sobą ambitne cele treningowe. Z nim ćwiczenia są jeszcze bardziej sprawne, gdyż posiada ciężkie, aż 13 kilogramowe koło zamachowe, którego opór można płynnie regulować.

  To dlatego jest najlepszym pomocnikiem we wzmacnianiu mięśni, poprawie wydolności układu oddechowego, ogólnej kondycji i wysmuklaniu sylwetki. Z nim nie musisz opuszczać mieszkania, by osiągnąć swoje plany - jest perfekcyjną alternatywą dla ćwiczeń na zewnątrz i na siłowni.

  Ciężkie koło zamachowe z płynną regulacją oporu Spokey KATANA to istotnie wytrzymały sprzęt do treningu cardio - konkretna kompozycja została stworzona z najwyższej jakości materiałów. Na komfort i bezpieczeństwo ćwiczeń wpływa sporo udoskonaleń, m.in.

  pokryte przeciwpoślizgową strukturą pedały z mocującymi paskami na buty, które utrzymują stopy w jednostajnej pozycji podczas jazdy i kontrola pulsu. Obszerna konsola z miejscem na telefon lub tablet obserwuje również czas pracy, prędkość, pokonany dystans, spalone kalorie i przebieg całkowity.

  Cicha i płynna praca z amortyzowanym siedzeniem W rowerku spinningowym zadbaliśmy o każdy szczegół, co wpływa na wygodę i jakość każdego treningu. Nie musisz martwić się o dobranie ustawień do własnych potrzeb, ponieważ Spokey KATANA jest wyposażona w regulowane siodełko jednocześnie w pionie, jak i w poziomie, co zezwala na optymalne przypasowanie do wzrostu i jednostkowych wymagań użytkownika.

  w dodatku sterować można wysokością kierownicy wyposażoną w dwa uchwyty. Na komfort treningu zasadniczo wpływa także amortyzacja, która wyśmienicie tłumi wstrząsy. Dzięki temu KATANA pracuje bardzo płynnie i cicho.

  wyprodukowany do domowego treningu KATANA to prawdziwy must have treningu w domu - daje widocznie więcej możliwości standardowe rowerki stacjonarne. Oprócz nieprzeciętnych parametrów technicznych akcentuje go wyjątkowy desing, który nada Twojej siłowni stylowego, stonowanego wyglądu i sprawi, iż będzie kompletna.

  wbudowane kółka transportowe ułatwią przemieszczenie sprzętu, dlatego po skończonym treningu prosto umieścisz go w wybranym przez siebie miejscu. Zastosowane technologie: SKYBIKE: obszerniejszy komfort i wygoda w trakcie długotrwałego treningu, dzięki amortyzowanemu siodełku.

  SENSIE-I: Bezpieczny trening z kontrolą pulsu. Dane technologiczne: rodzaj: rower spinningowy waga koła zamachowego: 13 kg typ oporu: mechaniczny regulacja oporu: płynna, manualna pomiary: czas, prędkość, dystans, kalorie, odległość pełna, puls maksymalna waga użytkownika: 100 kg regulowana wysokość siodełka: 89 - 101 cm wymiary: 109 x 51 x 116 cm regulacja siodełka: w pionie i w poziomie regulowana wysokość kierownicy: tak amortyzacja: tak kierownica: z podwójnym uchwytem pomiar pulsu: tak pedały: przeciwpoślizgowe z bezpiecznymi uchwytami na buty monitor: znaczny, z miejscem na telefon lub tablet kółka transportowe: tak


☆ Rower spinningowy c4604 marki Body sculpture ☆

Rower spinningowy c4604 marki Body sculpture Najniższa Cena Online

☆ Rower spinningowy c4604 marki Body sculpture - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Body Sculpture
 • Nazwa produktu: Rower spinningowy c4604 marki Body sculpture
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower spinningowy C4604 firmy Body Sculpture to nowoczesny sprzęt treningowy do wykorzystania domowego. Nie musisz już tracić czas na wyjścia i dojazdy na siłownię. Trening wykonasz we własnym domu niezależnie od pogody czy godziny. Jazda na rowerze spinningowym odciąża stawy przez co jest perfekcyjną propozycją dla osób chcących zrzucić zbędne kilogramy. Systematyczne treningi przyspieszają metabolizm co wpływa na cykl odchudzania, a dzięki C4604 możesz wykonywać je we własnym domu.

  Rower posiada koło zamachowe o wadze 13 kg. Zapewnia ono płynny ruch, dzięki czemu jazda będzie komfortowa. Wyprofilowana kierownica pokryta została antypoślizgowym materiałem. Dzięki temu jednostajnie utrzymasz ją choćby podczas niezwykle intensywnych treningów. C4604 to sprzęt dla osób jednocześnie niskich jak i wysokich. Momentalnie i bez problemów ustawisz wysokość siodełka, kierownicy, i ich odległość od siebie. W przeciwieństwie do większości rowerów treningowych, sprzęt ma cztery nóżki poziomujące. Dzięki czemu masz gwarancję,poprawnie ustawiony, będzie jednostajny podczas jazdy. Kółka transportowe umieszczone z przodu roweru nietrudne przemieszczanie go.

  Na ramie umieszczona jest gałka, przy pomocy której możesz stopniować obciążenie. Jeżeli Ci potrzeba zatrzymać się, iż ją wciśniesz i koło przestanie się obracać. Prostota tego mechanizmu zagwarantuje maksymalne bezpieczeństwo w trakcie jazdy. Na pedałach znajdują się dostosowywane koszyki kolarskie. Dzięki czemu podczas jazdy pracuje obszerniejsza ilość mięśni.

  dane technologiczne:

  • wymiary: 115 x 51 x 120 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Waga koła zamachowego: 13 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 125 kg
  • Kolor pokrywy: czarny z czerwonymi elementami
  • Gwarancja: 2 lata
  • certyfikaty: EN957, komputer atest CE i jest zgodny z unijną dyrektywą ROHS
  • Przeznaczenie do wykorzystania domowego


☆ Bh fitness carbon bike h8702 (8431284706906) ☆

Bh fitness carbon bike h8702 (8431284706906) Najniższa Cena Online

☆ Bh fitness carbon bike h8702 (8431284706906) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Bh fitness carbon bike h8702 (8431284706906)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower magnetyczny Carbon Bike H8702R to półprofesjonalna propozycja dla zaawansowanych fanów kolarstwa i treningów wytrzymałościowych. Bardzo wytrzymała rama wykonana z wysokogatunkowych bezkompromisowców pozwala bezpiecznie ćwiczyć osobom o wadze dochodzącej nawet do 150 kilogramów – wysoka stabilność i solidność to synonim produktów oznaczonych logiem BH Fitness. W tym wypadku zadbano jeszcze o wysoką ergonomię. Niezwykle spora wygoda pozwala na prowadzenie długich i intensywnych sesji treningowych.

  Rower elektromagnetyczny BH Fitness Carbon Bike H8702R zaopatrzony jest w koło zamachowe o masie czternastu kilogramów i system hamulców elektromagnetycznych zezwalających na płynną regulację stopnia trudności. Komfort ćwiczeń zagwarantuje bardzo wygodna kierownica i użyteczne siodełko w wymiarze XXL. Niewielkim,szczególnie przydatnym dodatkiem jest uchwyt na bidon z wodą albo napojem izotonicznym.

  Rowerek treningowy Carbon Bike H8702R wyekwipowany został w komputer treningowy z czytelnym wyświetlaczem LCD z podświetleniem w odcieniu niebieskim. Na ekranie odczytać można wszystkie konieczne do produktywnego treningu informacje: pomiar z pulsometru, ilość spalonych kalorii, czas ćwiczeń, przebyty dystans, poziom wytrenowania i aktualną datę i godzinę.

  Rower do ćwiczeń Carbon Bike H8702R waży 53 kilogramy i wyposażony jest w nawiew udoskonalający komfort używania. Przesuwanie po pomieszczeniu upraszcza komplet specjalnych rolek transportowych w podstawie. W pozycji roboczej urządzenie zajmuje powierzchnię o wymiarach 115 x 54 centymetry, a wysokość kierownicy to około 153 centymetry.

  Dla sympatyków eleganckich rozwiązań i estetów ogromną zaletą będzie też wygląd rowerka – model Carbon Bike H8702R otrzymał wysokowytrzymała obudowę z materiałów nienaturalnych w futurystycznym kształcie i uniwersalnej, nad wyraz popularnej kolorystyce. Odporna na zarysowania i zabrudzania pokrywa pozwala cieszyć się pięknie zaprojektowanym sprzętem, który samoczynne staje się niepowtarzalną ozdobą domu. Podpory ze stopkami antypoślizgowymi zabezpieczają przed przesuwaniem się urządzenia i bronią posadzkę przed zarysowaniem.Podobne zestawienia:


Najtańsze rowery treningowe z kołem zamachowym o wadze do 15 kg – Ranking maj 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze rowery treningowe z kołem zamachowym o wadze do 15 kg, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich rowerów stacjonarnych z kołem zamachowym o wadze do 15 kg jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Hms Rower spinningowy sw2102 ☆

Hms Rower spinningowy sw2102 Najniższa Cena Online

☆ Hms Rower spinningowy sw2102 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Hms Rower spinningowy sw2102
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower SW2102, to potężna maszyna, do wykonywania solidnego treningu spinningowego. Trening na rowerze stacjonarnym, zezwala na spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej, a także ulepszenie wydolności krążeniowo oddechowej. Po za tym podczas ćwiczeń, redukujemy poziom kortyzolu we krwi czyli hormonu stresu, a generujemy sporą dawkę serotoniny czyli hormonu szczęścia. Mówiąc wprost, dzięki regularnym ćwiczeniom nasze samopoczucie wyraźnie się poprawi. Mechaniczny opór, umożliwia uzyskanie maksymalnie szerokiego obciążenia. Gałka do ustawienia oporu, jest równocześnie hamulcem, starczy ją wcisnąć żeby zatrzymać kompletnie, koło zamachowe o wadze 15 kg. SW2102 cechuje potężna budowa, wygoda i funkcjonalność. Dzięki stalowym profilom i stopkom poziomującym, maszyna jest bardzo jednostajna i bezpieczna. Na dodatek, w tym modelu został zaimplementowany amortyzator, przy kolumnie siodełka. Rozszerza komfort stosowania, w trakcie najistotniej intensywnych treningów. Wygodne siedzisko oraz specjalnie wyprofilowana kierownica, z komfortowymi podłokietnikami, zapewnia wygodną pozycje. Siodełko i kierownica są dostosowywane w pionie i w poziomie, dlatego bez trudu każdy zespoli sprzęt do swoich potrzeb. Oprócz tego, osiągalna jest w dodatku, regulacja nachylenia siodełka. Dodatkowo komfortowe pedały z noskami i zapięciami, jednostajną pozycje stopy, podczas treningu. Każdy bez dwóch zdań zdaje sobie sprawę, że nawadnianie organizmu w trakcie treningu, jest bardzo ważne. Dzięki bidonowi, który został załączony do zestawu i specjalnemu uchwytowi, nie będzie to problem. Jakby tego wszelkiego było niedużo, komputer w tym modelu pozwala na połączenie się z aplikacją przenośną. Takie rozwiązanie, zagwarantuje monitorowanie swych treningów oraz postępów. Telefon albo tablet, umieścimy w specjalnym miejscu do tego asygnowanym. Model SW2102 HMS, przyciąga nie tylko swoją funkcjonalnością i zaletami technologicznymi, ale także pionierskim designem. Ten rower spełni oczekiwania, nawet najistotniej wymagających użytkowników. Specyfikacja: typ oporu: mechaniczny rodzaj regulacji oporu: manualny ilość poziomów regulacji oporu: regulacja płynna Waga koła zamachowego (kg): 15 Płaszczyzna regulacji siodełka: w pionie i poziomie, możliwość regulacji kąta nachylenia Sposób regulacji wysokości siodełka: skokowo, 5 stopni co 3 cm Zakres odległości siodełko-pedały (mm): 750-880 Płaszczyzna regulacji kierownicy: w pionie i poziomie Sposób regulacji kierownicy: płynnie w pionie i poziomie Komputer (pomiar): czas: tak dystans: tak prędkość: tak puls: tak kalorie: tak ilość obrotów na minutę: tak wymiary wyświetlacza (mm): 50 x 75 Komputer (wyposażenie dopełniające): bluetooth: tak Wyposażenie dopełniające: odbiornik pasa telemetrycznego: tak pas telemetryczny w zestawie: nie miejsce na bidon: tak miejsce na urządzenie mobilne: tak stopki poziomujące: tak rolki albo kółka transportowe: tak amortyzator przy kolumnie siodełka bidon w zestawie wymiary rowerka (rozłożony): długość (mm): 1225 szerokość (mm): 485 wysokość (mm): 1140 / 1215 z uchwytem na urządzenie przenośne Komputer (funkcje): obsługa aplikacji mobilnych: tak / Kinomap Maksymalna waga użytkownika (kg): 120 Waga towaru (kg): 33 Uwagi: Nie asygnowany do użytkowania komercyjnego Gwarancja 24 miesiące


☆ Spokey katana - 926188 - rower spinningowy ☆

Spokey katana - 926188 - rower spinningowy Najniższa Cena Online

☆ Spokey katana - 926188 - rower spinningowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Spokey
 • Nazwa produktu: Spokey katana - 926188 - rower spinningowy
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower spinningowy Spokey KATANA: ma regulację siodełka w pionie i w poziomie i wysokości kierownicy, co pozwala dokładnie przypasować ustawienia do jednostkowych potrzeb i wzrostu użytkownika, jest wyekwipowany w koło zamachowe o wadze aż 13 kg, z którym zwiększysz efekty ćwiczeń, to szczególnie wytrzymały sprzęt do treningu cardio - potężna kompozycja została wykonana z najwyższej jakości tworzyw, umożliwia prędkie spalanie tkanki tłuszczowej, wzmocnienie mięśni i poprawę kondycji, monitoruje puls, czas pracy, prędkość, pokonany dystans, spalone kalorie i przebieg całkowity.

  Rower spinningowy Spokey KATANA to wspaniały wybór dla wszelkich, którzy stawiają przed sobą ambitne cele treningowe. Z nim ćwiczenia są jeszcze bardziej wydajne, gdyż ma ciężkie, aż 13 kilogramowe koło zamachowe, którego opór można płynnie regulować.

  To dlatego jest najlepszym pomocnikiem we wzmacnianiu mięśni, poprawie wydolności układu oddechowego, ogólnej kondycji i wysmuklaniu sylwetki. Z nim nie musisz opuszczać mieszkania, by osiągnąć swoje plany - jest wyśmienitą alternatywą dla ćwiczeń na zewnątrz i na siłowni.

  Ciężkie koło zamachowe z płynną regulacją oporu Spokey KATANA to nad wyraz wytrzymały sprzęt do treningu cardio - konkretna kompozycja została wytwarzana z najwyższej jakości tworzyw. Na komfort i bezpieczeństwo ćwiczeń wpływa mnóstwo udoskonaleń, m.in.

  pokryte przeciwpoślizgową strukturą pedały z mocującymi paskami na buty, które utrzymują stopy w jednostajnej pozycji w trakcie jazdy i kontrola pulsu. Obszerna konsola z miejscem na telefon lub tablet nadzoruje również czas pracy, szybkość, pokonany dystans, spalone kalorie i przebieg całkowity.

  Cicha i płynna praca z amortyzowanym siedzeniem W rowerku spinningowym zadbaliśmy o każdy szczegół, co wpływa na wygodę i jakość każdego treningu. Nie musisz martwić się o dopasowanie ustawień do własnych potrzeb, ponieważ Spokey KATANA jest zaopatrzona w dostosowywane siodełko równocześnie w pionie, jak i w poziomie, co zezwala na trafne dopasowanie do wzrostu i jednostkowych wymagań użytkownika.

  na dodatek sterować można wysokością kierownicy zaopatrzoną w dwa uchwyty. Na komfort treningu stanowczo wpływa także amortyzacja, która znakomicie tłumi wstrząsy. Dzięki czemu KATANA pracuje bardzo płynnie i cicho.

  wytwarzany do domowego treningu KATANA to prawdziwy must have treningu w domu - daje wyraźnie więcej możliwości charakterystyczne rowerki stacjonarne. Oprócz nieprzeciętnych parametrów technicznych podkreśla go wyjątkowy desing, który nada Twojej siłowni wykwintnego, stonowanego wyglądu i sprawi, iż będzie kompletna.

  zastosowane kółka transportowe ułatwią przemieszczenie sprzętu, dlatego po skończonym treningu z łatwością umieścisz go w wybranym przez siebie miejscu. Zastosowane technologie: SKYBIKE: obszerniejszy komfort i wygoda w trakcie długofalowego treningu, dzięki amortyzowanemu siodełku.

  SENSIE-I: Bezpieczny trening z kontrolą pulsu. Informacje technologiczne: wariant: rower spinningowy waga koła zamachowego: 13 kg typ oporu: mechaniczny regulacja oporu: płynna, manualna pomiary: czas, prędkość, dystans, kalorie, odległość kompletna, puls maksymalna waga użytkownika: 100 kg dostosowywana wysokość siodełka: 89 - 101 cm wymiary: 109 x 51 x 116 cm regulacja siodełka: w pionie i w poziomie dostosowywana wysokość kierownicy: tak amortyzacja: tak kierownica: z podwójnym uchwytem pomiar pulsu: tak pedały: przeciwpoślizgowe z bezpiecznymi uchwytami na buty monitor: obfity, z miejscem na telefon albo tablet kółka transportowe: tak


☆ Rower spinningowy c4604 marki Body sculpture ☆

Rower spinningowy c4604 marki Body sculpture Najniższa Cena Online

☆ Rower spinningowy c4604 marki Body sculpture - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Body Sculpture
 • Nazwa produktu: Rower spinningowy c4604 marki Body sculpture
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower spinningowy C4604 producenta Body Sculpture to nowoczesny sprzęt treningowy do stosowania domowego. Nie musisz już tracić czas na wyjścia i dojazdy na siłownię. Trening wykonasz we własnym domu niezależnie od pogody czy godziny. Jazda na rowerze spinningowym odciąża stawy poprzez co jest doskonałą propozycją dla osób chcących zrzucić zbędne kilogramy. Systematyczne treningi przyspieszają metabolizm co wpływa na proces odchudzania, a dzięki C4604 możesz wykonywać je we własnym domu.

  Rower posiada koło zamachowe o wadze 13 kg. Zagwarantuje ono płynny ruch, dzięki czemu jazda będzie komfortowa. Wyprofilowana kierownica pokryta została antypoślizgowym materiałem. Dzięki temu zrównoważenie utrzymasz ją nawet w trakcie niezwykle intensywnych treningów. C4604 to sprzęt dla osób zarówno niskich jak i wysokich. Ekspresowo i bez problemów ustawisz wysokość siodełka, kierownicy, oraz ich odległość od siebie. W przeciwieństwie do większości rowerów treningowych, sprzęt ma cztery nóżki poziomujące. Dzięki temu masz gwarancję,korzystnie ustawiony, będzie zrównoważony podczas jazdy. Kółka transportowe umieszczone z przodu roweru łatwe przemieszczanie go.

  Na ramie umieszczona jest gałka, za pomocą której możesz stopniować obciążenie. Jeżeli potrzebujesz zatrzymać się, iż ją wciśniesz i koło przestanie się obracać. Prostota tego mechanizmu zapewnia maksymalne bezpieczeństwo podczas jazdy. Na pedałach znajdują się dostosowywane koszyki kolarskie. Dzięki temu w trakcie jazdy pracuje większa liczba mięśni.

  informacje techniczne:

  • rozmiary: 115 x 51 x 120 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Waga koła zamachowego: 13 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 125 kg
  • Kolor obudowy: czarny z czerwonymi elementami
  • Gwarancja: 2 lata
  • atesty: EN957, komputer certyfikat CE i jest zgodny z unijną dyrektywą ROHS
  • Przeznaczenie do korzystania domowego


☆ Bh fitness carbon bike h8702 (8431284706906) ☆

Bh fitness carbon bike h8702 (8431284706906) Najniższa Cena Online

☆ Bh fitness carbon bike h8702 (8431284706906) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Bh fitness carbon bike h8702 (8431284706906)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower magnetyczny Carbon Bike H8702R to półprofesjonalna propozycja dla progresywnych zwolenników kolarstwa i treningów wytrzymałościowych. Szczególnie wytrzymała rama stworzona z gatunkowych bezkompromisowców pozwala bezpiecznie ćwiczyć osobom o wadze dochodzącej choćby do 150 kilogramów – wysoka stabilność i wytrzymałość to synonim produktów oznaczonych logiem BH Fitness. W tym wypadku zadbano jeszcze o wysoką ergonomię. Wyjątkowo obfita wygoda umożliwia prowadzenie długich i intensywnych sesji treningowych.

  Rower elektromagnetyczny BH Fitness Carbon Bike H8702R wyekwipowany jest w koło zamachowe o masie czternastu kilogramów i system hamulców elektromagnetycznych zezwalających na płynną regulację stopnia trudności. Komfort ćwiczeń gwarantuje niezwykle wygodna kierownica i funkcjonalne siodełko w rozmiarze XXL. Niewielkim,bardzo przydatnym dodatkiem jest uchwyt na bidon z wodą albo napojem izotonicznym.

  Rowerek treningowy Carbon Bike H8702R zaopatrzony został w komputer treningowy z czytelnym wyświetlaczem LCD z podświetleniem w odcieniu niebieskim. Na ekranie odczytać można wszystkie niezbędne do sprawnego treningu informacje: pomiar z pulsometru, liczba spalonych kalorii, czas ćwiczeń, przebyty dystans, poziom wytrenowania i aktualną datę i godzinę.

  Rower do ćwiczeń Carbon Bike H8702R waży 53 kilogramy i zaopatrzony jest w nawiew udoskonalający komfort stosowania. Przesuwanie po pomieszczeniu usprawnia pakiet specjalnych rolek transportowych w podstawie. W pozycji roboczej urządzenie zajmuje powierzchnię o rozmiarach 115 x 54 centymetry, a wysokość kierownicy to około 153 centymetry.

  Dla wielbicieli eleganckich rozwiązań i estetów ogromną zaletą będzie również wygląd rowerka – model Carbon Bike H8702R otrzymał wysokowytrzymała obudowę z materiałów sztucznych w futurystycznym kształcie i uniwersalnej, niezwykle lubianej kolorystyce. Odporna na zarysowania i zabrudzania obudowa pozwala cieszyć się atrakcyjnie zaprojektowanym sprzętem, który automatyczne staje się niepowtarzalną ozdobą domu. Podpory ze stopkami antypoślizgowymi zabezpieczają przed przesuwaniem się urządzenia i bronią posadzkę przed zarysowaniem.


☆ Sapphire Rower poziomy sg-9050rb sigma (5903228920219) ☆

Sapphire Rower poziomy sg-9050rb sigma (5903228920219) Najniższa Cena Online

☆ Sapphire Rower poziomy sg-9050rb sigma (5903228920219) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sapphire
 • Nazwa produktu: Sapphire Rower poziomy sg-9050rb sigma (5903228920219)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  ROWER ELEKTROMAGNETYCZNY SAPPHIRE SIGMAModel: SG-9050RB SIGMATyp: Rower poziomySystem oporu: ElektromagnetycznyWaga koła zamachowego: 22kgMaksymalne obciążenie: 150kgKomputer treningowy z podstawką na tablet16 programów treningowychSensory pomiaru pulsuAntypoślizgowe pedały z uchwytamiMożliwość wypoziomowania na nierównym podłożuPodświetlany ekran LCDWygodne, użyteczne siedzisko z oparciem i regulacją odległościKolor: czarno-grafitowy OPIS produktu:demonstrujemy Państwu jeden z pionierskich modeli renomowanej firmy Sapphire - poziomy ROWER ELEKTROMAGNETYCZNY SG SIGMA.

  Bezkompromisowa jakość naszego produktu powoduje, że znajduje on uznanie wśród ćwiczących na każdym poziomie progresywnia.Dzięki umocnionej konstrukcji i sprawdzonym rozwiązaniom technicznym mamy pewność, że oferowany sprzęt sprosta nawet najszczególniej wymagającym treningom.

  producent Sapphire to jednak nie tylko wysoka jakość produktów, ale także najmodniejszy design, który że nasze urządzenia bardzo prawidłowo komponują się w każdym wnętrzu.Podstawową zaletą rowerka poziomego jest fakt, że trening w niedużym stopniu obciąża kręgosłup.

  komfortowe siedzisko i obszerne oparcie dają konkretną podstawę dla ciała w trakcie wykonywania ćwiczeń. Regulacja odległości siedziska zezwala na przypasowanie urządzenia do indywidualnych potrzeb użytkownika i osiągnięcie maksymalnie wygodnej pozycji.PROGRAMY TRENINGOWE SG SIGMASzczególnie pokaźny nacisk położony został na komfort samego treningu - duża ilość programów treningowych zapewni wyzwanie na długie miesiące.

  Symulacja jazdy po górach lub po płaskim terenie, trening interwałowy jak w klubie fitness? Komputer Sapphire Sigma sam zmieni opór w zależności od wybranego programu treningowego!* fotografie prezentują wizualizację programu i nie są wyświetlane na komputerze treningowym.

  Rower Treningowy Sigma jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które szukają urządzenia konkretnego i trwałego. Wymarzona figura, zdrowie i dobre samopoczucie jest w zasięgu ręki! Ćwiczenia fizyczne wyśmienicie odprężają ciało i umysł.

  wystarczy około 30 minut ćwiczeń 3 razy w tygodniu, żeby spalić tkankę tłuszczową i poprawić swoją formę. Nasz rower można użyć także jako wydatne wsparcie w procesie rehabilitacji po kontuzjach i urazach.

  SPECYFIKACJA:Długość: 155cmSzerokość całkowita: 65cmSzerokość stabilizatorów: tył 64cm / przód 53cmWysokość: 128cmSiedzisko: 42x32cm (grubość 8cm)Długość uchwytów przy sensorach pulsu: 11,5cmOparcie: 46x50cmOdległość siedziska od pedałów: 70-100cm (płynna regulacja)Szerokość podstawy na tablet: 24cmZasilanie: 230VKoło zamachowe: 22kgDopuszczalne obciążenie: 150kgWaga całkowita: 57kgGratis 2 ebooki nowoczesny designDzięki zaangażowaniu najkorzystniejszych projektantów sprzętu sportowego, rower Sapphire Sigma wytwarzany został w najmodniejszej aktualnie stylistyce.

  Ostre, zdecydowane kształty w połączeniu z nieprzemijalną bezkompromisową bryłą dodają całości elegancji.Regulacja odległości siedziskaTrening na rowerach stacjonarnych, podobnie jak na ich konwencjonalnych odpowiednikach, przynosi najlepsze rezultaty po dobraniu parametrów sprzętu do indywidualnych predyspozycji ćwiczącego.

  Kluczowym elementem jest tutaj regulacja odległości siedziska, która realizowana jest przez wygodną dźwignię zaznaczoną na zdjęciu poniżej. Sensory pomiaru pulsuNie od dziś wiadomo, że ćwiczenia fizyczne gwarantują największą efektywność jeżeli wykonujemy je ze stałym pulsem (odpowiednim dla naszych możliwości i stopnia nowoczesnia).

  Oferowany model mierzy puls nieprzerwanie dzięki niezwykle skrupulatnym sensorom umieszczonym w rączkach znajdujących się po obu stronach siedziska. Nasz komputer sam poinformuje Cię o wynikach pomiaru.Możliwość wypoziomowaniaDzięki znajdującym się pod stabilizatorami regulatorom rower Sigma można ustawić jednostajnie nawet na nierównym podłożu.

  przeciwpoślizgowe pedałyStabilne podparcie dla stóp ma stanowczy wpływ nie tylko na komfort ćwiczenia,typowo na jego skuteczność. W naszym rowerze zastosowano pedały z równomiernym, przeciwpoślizgowym rozłożeniem punktów nacisku stopy, tak żeby ćwiczenie stało się jeszcze bardziej przyjemne.Regulacja paskówW celu jeszcze lepszego przypasowania pedałów do stopy, pasy blokujące mają możliwość regulacji - dzisiaj skonsolidujesz je świetnie!SamopoziomującePedały w modelu Sigma posiadają obniżony środek ciężkości - sprawia to,za każdym razem ustawiają się w poziomie i są przygotowane do treningu.

  Podstawa na tablet albo smartfonIstotnym dodatkiem jest podstawka na tablet lub smartfon - dzisiaj w trakcie treningu możesz oglądać film albo ulubiony serial.instynktowne sterowanieWybór opcji odbywa się przy wykorzystaniu pokrętła w centralnej części licznika, opcję zatwierdzamy przyciśnięciem - rozwiązanie to powoduje, że do ustawień treningu można otrzymać się nad wyraz szybko.Uchwyt na bidonDodatkowym atutem modelu Sigma jest umieszczony na kolumnie kierownicy uchwyt na bidon.

  uzupełnianie płynów jest istotnie wyraźne w trakcie każdego treningu.wygodna kierownica przy liczniku i siedziskuKierownica i uchwyty w modelu Sigma zostały pokryte wysokiej jakości pianką.Bidon i tablet prezentowane na zdjęciach służą celom demonstracyjnym i nie są częścią zestawu.

  znaczne, wygodne siedziskoJednym z podstawowych czynników mających wpływ na komfort ćwiczenia na rowerze treningowym jest jakość zamontowanego w nim siedziska. W naszym modelu do produkcji siedziska i oparcia zastosowano najtrwalsze materiały, które wygodny trening.

  Na szczególną uwagę zasługuje materiał oparcia, który przepuszcza powietrze i zapewnia wyśmienitą wentylację.Siedzisko w modelu Sigma ma grubość aż 8cm - to jedno z najgrubszych siedzisk w rowerkach treningowych.

  Kółka transportowe i uchwytDzięki obszernej wadze urządzenie jest zrównoważone i bezpieczne nawet w trakcie najbardziej wymagających treningów. Zdajemy sobie jednak sprawę, że czasem będą Państwo chcieli przemieścić sprzęt - niezwykłym udogodnieniem będą wówczas kółka transportowe wbudowane w przedni stabilizator oraz uchwyt znajdujący się z tyłu urządzenia Komputer treningowyTwój osobisty trener, który przekaże Ci najważniejsze informacje dotyczące przeprowadzanego treningu.Ze względu na zaimplementowany mechanizm elektromagnetyczny, komputer treningowy sam dopasuje opór w zależności od wybranego programu treningowego:liczba profili treningowych (zapamiętanych użytkowników): 4Ilość programów treningowych: 16Manual - ręczne sterowanie oporemProgramy automatyczne: 12 rodzajów treninguUser program: program zapisany poprzez użytkownikaHRC: Program sterowany tętnemWATT: Pozwala użytkownikowi sprawdzić wydolność serca.

  Liczona jest wartość mocy tworzonej podczas pracy na orbitreku (w watach).Oprócz wizualizacji wybranego programu wyświetlacz prezentuje:czas ćwiczeńprędkośćprzebyty dystansspalone kaloriepomiar pulsuPodsumowanie, czyli jaki stacjonarny rower treningowy z kołem zamachowym o wadze do 15 kg najlepszy?


Najlepszy stacjonarny rower treningowy z kołem zamachowym o wadze do 15 kg w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy stacjonarny rower treningowy z kołem zamachowym o wadze do 15 kg w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane rowery stacjonarne – Zestawienie maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji rowerów stacjonarnych z kołem zamachowym o wadze do 15 kg nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych treningowych rowerów typu stacjonarnego.


Powiązania tematyczne:

 • jaki stacjonarny rower treningowy z kołem zamachowym o wadze do 15 kg opinie i efekty,
 • dobre rowery treningowe z kołem zamachowym o wadze do 15 kg cena,
 • ranking rowerów stacjonarnych z kołem zamachowym o wadze do 15 kg,
 • stacjonarny rower treningowy z kołem zamachowym o wadze do 15 kg jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o rowerach stacjonarnych z kołem zamachowym o wadze do 15 kg

#1 Gdzie szukać opinii o rowerach stacjonarnych z kołem zamachowym o wadze do 15 kg?

Aktualnie zaprezentowane informacje o rowerach stacjonarnych z kołem zamachowym o wadze do 15 kg odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki stacjonarny rower treningowy z kołem zamachowym o wadze do 15 kg najlepszy? Który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych rowerach stacjonarnych z kołem zamachowym o wadze do 15 kg warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z rowerami treningowymi z kołem zamachowym o wadze do 15 kg do zastosowań domowych, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie rowery treningowe z kołem zamachowym o wadze do 15 kg są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z rowerami treningowymi z kołem zamachowym o wadze do 15 kg zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach rowery treningowe z kołem zamachowym o wadze do 15 kg to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *