FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking rowerów stacjonarnych o wadze urządzenia do 60 kg. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Treningowe rowery stacjonarne / Ranking rowerów stacjonarnych o wadze urządzenia do 60 kg


Pomagamy w wyborze dobrych rowerów stacjonarnych o wadze urządzenia do 60 kg. Opracowane zestawienia są aktualne grudzień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych rowerów stacjonarnych o wadze urządzenia do 60 kg,
 • TOP5 chętnie kupowanych stacjonarnych rowerów do treningu domowego.

Jakie rowery treningowe o wadze urządzenia do 60 kg najlepiej wybrać? Ranking grudzień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane rowery treningowe o wadze urządzenia do 60 kg, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking rowerów stacjonarnych o wadze urządzenia do 60 kg, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Rower rotor rehabilitacyjny z komputerem marki Bodycoach ☆

Rower rotor rehabilitacyjny z komputerem marki Bodycoach Najniższa Cena Online

☆ Rower rotor rehabilitacyjny z komputerem marki Bodycoach - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bodycoach
 • Nazwa produktu: Rower rotor rehabilitacyjny z komputerem marki Bodycoach
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  BODYCOACH mini trenażer ramion i nóg z pedałami

  Minirower Body Coach to kompaktowy sprzęt fitness do treningu w domu. Proste korzystanie z domowego trenera i wygodny trening w trakcie siedzenia jest stanowczo stosowny dla seniorów lub osób o ograniczonej efektywności ruchowej, np. Po wypadku lub chorobie. (Uwaga: skonsultuj się z lekarzem albo terapeutą albo skorzystaj z trenera dłoni i nóg).

  Dzięki kompaktowym wymiarom 41,8 x 36,8 x 31 cm, trener z siedziskiem mieści się zarówno na stole, jak i pod biurkiem. Wybierasz komfortowe siedzenie i stawiasz rower treningowy przed sobą, a trening fitness może się rozpocząć. Możesz położyć dłonie albo stopy na pedałach, doskonałe do ćwiczeń w domu lub w biurze.

  Trenażer rowerowy może być używany jako trenażer ramion i nóg do budowania mięśni, rozszerzania mobilności ramion i nóg i wzmacniania układu sercowo-naczyniowego. Jako trener ruchu do długich okresów siedzenia lub do wspomagania rehabilitacji i fizjoterapii. Trening z minirowerem treningowym przynosi korzyści całemu ciału. Opór magnetyczny można bezstopniowo regulować w rowerze fitness przystępnego i obszernego pokrętła.

  Masa koła zamachowego ok. 2,5kg (koło zamachowe 1,5kg), masa kompletna 5,1kg. Dzięki komfortowemu uchwytowi do przenoszenia urządzenie fitness można z łatwością spakować i schować. Komputer pokazuje na czytelnym wyświetlaczu najważniejsze dane dotyczące treningu, takie jak czas, dystans, ODO, szybkość, przybliżone zużycie kalorii, obroty na minutę i zmiana wyświetlacza (skan).

  szczegóły:

  Trener ramion i nóg
  z pedałami i pętlami
  bezstopniowy opór
  Masa koła zamachowego 2,5 kg
  komputery z wyświetlaczami
  hojny uchwyt do przenoszenia
  wymiary 41,8 x 36,8 x 31 cm
  Waga 5,1 kg


☆ Finnlo Rower spiningowy speedbike crs3 ☆

Finnlo Rower spiningowy speedbike crs3 Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Rower spiningowy speedbike crs3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo Rower spiningowy speedbike crs3
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 5
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower spiningowy FINNLO SPEEDBIKE CRS3 Nr katalogowy: 3208 Uwaga: Przedsprzedaż roweru Finnlo Speedbike CRS3. Zamówienia będą realizowane od dnia 15.10.2020r. Dlaczego warto wybrać FINNLO$65 firma FINNLO należy do niemieckiej marki HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku.

  To jedna z najstarszych firm w Europie o tak korzystnie ugruntowanej pozycji na rynku. Dla zobrazowania tematu, modna w Polsce firma KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem producenta FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio i sprzętów siłowych, jak też akcesoriów bokserskich, a także fitness.

  Filozofia FINNLO opiera się min. Na wdrażaniu do produkcji pionierskich pomysłów i najnowszych technologii. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości urządzeń.

  Jeszce kilka lat temu dostępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie oferuje największy dobór sprzętu, od urządzeń domowych, przez mistrzowskie maszyny do wykorzystania komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna firma. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od starannego doboru materiałów, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszelkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i pokaźniejsza świadomość marki powoduje, iż FINNLO jest jednym z najkorzystniejszych na świecie dostawców sprzętu fitness i sprzętów siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Sprawdź: www.finnlo.com.pl Dynamiczna i produktywna jazda w domu Intensywny trening wytrzymałościowy w domu jednostajny i wytrzymały Na zewnątrz pada deszcz, burza lub pada śnieg, ale nadal chcesz ćwiczyć na rowerze wyścigowym$66 Z opresji uratuje Cię FINNLO Speedbike CRS3 z jego wyjątkowo jednostajną konstrukcją i sportowym designem.

  Dzięki obciążeniu do 150 kg i czytelnemu wyświetlaczowi LCD możesz rozpocząć trening w dowolnym momencie w swoim salonie. Od teraz nie ma już żadnych wymówek! Twój Speedbike pozwala na wykonywanie intensywnych jednostek treningowych tak jak na rowerze szosowym i to kompletnie niezależnie od pogody i pory roku.

  Nowy impuls dla Twojej kondycji Rzuć wyzwanie najkorzystniejszym osiągnięciom Chromowane 22-kilogramowe koło zamachowe napędza Cię do intensywnych sekwencji wytrzymałościowych i daje Ci poczucie jazdy jak na prawdziwym rowerze.

  Indoor cycling jest wspaniały do redukcji wagi i długookresowego treningu cardio. Na Speedbike możesz w każdej chwili spalić kalorie, poprawić swoją kondycję lub przygotować się do następnego sezonu rowerowego lub kolejnego triatlonu.

  FINNLO Speedbike CRS3 wspiera Twoje cele fitness, a Twoja radość będzie wzrastała z treningu na trening. Ręczna, bezstopniowa regulacja oporu Do regulacji obciążenia w zależności od szybkości obrotowej Regulacja oporu FINNLO Speedbike CRS3 odbywa się przy pomocy pokrętła na ramie głównej.

  Pokrętło może być także stosowane jako wyłącznik awaryjny (przez naciśnięcie) dla maksymalnego bezpieczeństwa i szybkiego zatrzymania koła zamachowego. Dzięki temu masz całkowitą kontrolę nad obciążeniem i bezpieczeństwo w trakcie treningu wytrzymałościowego.

  przeciwpoślizgowa wielofunkcyjna kierownica Z dwoma uchwytami na napoje antypoślizgowe uchwyty na dostosowywanej kierownicy są wygodne i nie powodują pocenia i wytrzymują także dłuższe i bardziej intensywne sekwencje treningowe.

  Po zakończonym treningu można z łatwością przetrzeć kierownicę wilgotną ściereczką. Funkcjonalne dwa uchwyty na bidony proponują miejsce na wszystkie modne rodzaje butelek sportowych. Jeśli dużo się pocisz, musisz dużo pić!

  przejrzysty monitor LCD Wszystkie dane treningowe pod kontrolą! Zintegrowany monitor LCD daje Ci przegląd danych treningowych (wyświetlane są szybkość, czas, przebyty dystans, częstotliwość kroku, ilość spalonych kalorii i tętno).

  Ostatnie 20 jednostek treningowych możesz zapisać. Program tętna zagwarantuje maksymalne bezpieczeństwo podczas treningu, jeśli ustawiona jest górna granica tętna. Jeśli ta górna granica zostanie przekroczona, automatycznie usłyszysz ostrzeżenie.

  Multimedialna rozrywka podczas treningu poręczny uchwyt na smartfon Utrzymuj wysoką motywację w trakcie treningów z multimediami i aplikacjami fitness. Oprócz filmów w serwisie YouTube albo treningu siłowego z własną muzyką w tle, możesz zastosować swego smartfonu i aplikacji BITGym z trasami na żywo, by trenować jeszcze bardziej realistycznie.

  Po prostu umieść swój smartfon na użytecznym i bezpiecznym uchwycie! Obserwuj swoje tętno Zdrowy trening wytrzymałościowy podczas intensywnych sesji treningowych należy zawsze zwracać uwagę na swoje tętno treningowe.

  Z nowym Speedbike'em CRS3 masz możliwość pomiaru tętna przy pomocy opcjonalnie przystępnego pasa telemetrycznego. Odbiornik jest już w komplecie, dzięki czemu można od razu korzystać z pasa. Użyj jednego z naszych pasów telemetrycznych do nawiązania połączenia z zaimplementowanym odbiornikiem.

  dostosowywane taśmy na pedałach Dla bezpiecznego treningu Speedbike CRS3 wyjątkowo ergonomiczne, indywidualnie dostosowywane płaskie pedały do wykorzystania z butami sportowymi. Niezależnie od tego, czy jest to umiarkowany trening cardio, czy też sportowy trening prędkościowy, pedały sportowe gwarantują najwyższy komfort, oporność na poślizg i wydajność nawet w trakcie długich jazd treningowych.

  wspaniała symulacja i przygotowanie do kolejnego etapu kolarstwa! Oba pedały wyekwipowane są w regulowany koszyk. Ciche koła zamachowe Dla zapewnienia stosownego treningu technika nowego Speedbike'a CRS3 z 22 kg kołem zamachowym, bezobsługowym napędem, paskiem rowkowanym i wysoce profesjonalną technologią łożysk kulkowych zapewnia sportowe i wymagające sekwencje przy wysokich prędkościach.

  perfekcyjny ruch jest niezwykle bezpieczny dla stawów i zachęca do przyspieszania podczas każdej sesji treningowej. Czujesz ruch bez zakłócającego go hałasu. Możesz w pełni skupić się na treningu, nie przeszkadzając ani Tobie, ani Twoim sąsiadom.

  Cichy trening jest realny o każdej porze dnia i nocy. Od dzisiaj możesz także bez przeszkód wykonywać swój trening wytrzymałościowy przed telewizorem. Maksymalna możliwość regulacji adekwatny do osób o różnym wzroście oraz do wyższych klas wagowych do 150 kg Ergonomia Speedbike'a została zaprojektowana w taki sposób, żeby mogły trenować jednocześnie wysokie osoby do 2 metrów, jak i niskie osoby od 1,55 metra.

  Kierownica Indoor Cycle może być regulowana w pionie w 15 krokach i w poziomie w 7 krokach. Siodełko można regulować przy pomocy pokrętła w poziomie w 7 krokach i w pionie w 24 krokach. Sportowa kierownica Speedbike'a proponuje dodatkowo różnorodne pozycje uchwytu dla osób o długich i krótkich rękach.

  Maksymalna waga użytkownika to 150 kg, więc także w tym zakresie nie musisz się martwić, tylko wsiadaj i trenuj na nowym Indoor Bike CRS3. Zrównoważona konstrukcja nad wyraz bezpieczny stojak, przenośny z dwoma rolkami transportowymi 4-punktowy system podparcia do regulacji wysokości na nierównych podłożach i przemysłowe podwójne spawanie gwarantują absolutną stabilność nawet podczas intensywnych treningów w pozycji stojącej.

  dodatkowo sportowcy w wyższych klasach wagowych trenują poprzez cały czas bezpiecznie i zrównoważenie. Po zakończeniu treningu Speedbike CRS3 można łatwo przesunąć dzięki zamontowanym z przodu dwóm rolkom transportowym klasy premium.

  Funkcje komputera: Pomiar pulsu poprzez pas telemetryczny (opcja) Regulacja ustawień parametrów ekran LCD Display liczba wyświetlanych funkcji jednocześnie: 4 Komputer treningowy z aplikacją iConsole+ plus sterowanie przy pomocy smartfona albo tabletu Uchwyt na tablet Zasilanie: bateria ( AA+ ) informacje technologiczne: usztywnione łożyska kulkowe System hamowania: mechaniczny System napędu: pas rowkowany System hamowania: filcowe szczęki hamulcowe Waga koła zamachowego: 22 kg Ręczne ustawianie oporu Kontrola obciążenia: nie zależna od liczby obrotów Max.waga użytkownika: 150 kg wymiary (dł.szer.wys.): 140 x 60 x 130 cm Kolor: czarny Waga: 55 kg Regulacja kierownicy: pionowa / pozioma Regulacja siedzenia: pionowa / pozioma / pod kątem Rolki transportowe Pozostałe dane: Gwarancja domowa 36 miesięcy Paragon lub faktura vat Numer katalogowy: 3208 wysyłka gratis Nie znalazłeś towaru który Cię interesuje $67 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.


☆ Horizon Rower spiningowy fitness gr6 ☆

Horizon Rower spiningowy fitness gr6 Najniższa Cena Online

☆ Horizon Rower spiningowy fitness gr6 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon
 • Nazwa produktu: Horizon Rower spiningowy fitness gr6
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Jazda na rowerze we własnym salonie z nowym rowerem treningowym Horizon GR6 - będąc przy tym zupełnie niesłyszalnym! Cichy trening we własnym salonie - z rowerem treningowym Horizon GR6 Dzięki innowacyjnemu hamulcowi magnetycznemu ECB rower treningowy Horizon GR6 jest słabo słyszalny w trakcie treningu, a układ hamulcowy jest także bezobsługowy i nie ulega zużyciu!

  GR6 Jest on napędzany poprzez pasek napędowy, który łączy podwójne pedały (kosz i pedały SPD) z przednim kołem. Wytrzymała rama podtrzymuje koło zamachowe roweru o masie 16 kg. Dzięki sporej masie własnej zagwarantuje to niezwykle równomierne i płynne wrażenia podczas treningu.

  indywidualny trening na rowerze treningowym GR6 - rower dla użytkowników o każdym wzroście! Rower treningowy Horizon GR6 ma sportowe i poręczne siodełko wyścigowe, które można płynnie regulować w poziomie i w pionie.

  Perfekcja: Wszechstronna kierownica wielopozycyjna może być także regulowana bezstopniowo w pionie i w poziomie! przez zablokowanie tych dwóch elementów GR6 urządzenie można indywidualnie zjednoczyć do każdego wzrostu!

  To sprawia, iż GR6 jest głównie atrakcyjny dla rodzin, w których z urządzenia korzysta kilka osób o rozmaitym wzroście. Sportowy design i szczegóły dopracowane w każdym calu w Twoim salonie - z rowerem treningowym Horizon Indoor Cycle GR6 Rower treningowy Horizon GR6 uwydatnia się smukłą, sportową konstrukcją i kompaktowym wyglądem.

  Jest to budowa, która rewelacyjnie wpasuje się w każdy salon! Wyrafinowane dodatki, takie jak uchwyt na butelkę z wodą i pokaźne kółka transportowe z przodu urządzenia nieprzeciętnie dopełniają doświadczenie treningowe!

  Opcjonalnie rower może być uzupełniony komputerem treningowym dla kolekcji-GR. Niepokaźna konsola dotykowa mierzy dane, takie jak czas, odległość i kalorie. Dzięki dopełniającemu paskowi piersiowemu Polar konsola może w dodatku wyświetlać aktualny puls.

  > Sportowy design > Magnetyczny układ hamulcowy: prędkie i płynne dostosowanie do ustawienia oporu > Napęd paskowy > Wytrzymała rama > ergonomiczna kierownica wielopozycyjna Płynna regulacja w poziomie i w pionie > Sportowe siodełko: płynna regulacja w poziomie i w pionie > Pedały łączone: podwójne pedały (pedały koszykowe i SPD click) > Nowy komputer treningowy uzupełniający kolekcję GR (opcjonalnie) LCD Wyświetla dane treningowe, takie jak czas, odległość itp.

  puls przy użyciu paska piersiowego Polar (opcjonalnie) 3 programy (np.


☆ r1817 rowerek poziomy z generatorem marki Hms ☆

r1817 rowerek poziomy z generatorem marki Hms Najniższa Cena Online

☆ r1817 rowerek poziomy z generatorem marki Hms - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: r1817 rowerek poziomy z generatorem marki Hms
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rower
  • Klasa produktu: Semi Commercial
  • wymiary: 173 x 67 x 112 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Waga: 58,5 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 180 kg
  • System hamowania: magnetyczny wewnętrzny
  • Waga koła zamachowego: 9 kg
  • samoczynna regulacja oporu: 32 stopni
  • Dwukierunkowy obrót koła
  • Regulacja siodełka w poziomie (zakres 28 cm)
  • Dotykowe sensory pomiaru pulsu umieszczone w kierownicy
  • Pas telemetryczny (brak w zestawie)
  • przeciwpoślizgowe, spore i wyważone pedały
  • Wyciszona pokrywa koła zamachowego
  • Uchwyt na bidon
  • Rolki transportowe na przednim stabilizatorze
  Komputer
  • Czas
  • prędkość
  • Dystans
  • Spalone kalorie
  • Pomiar pulsu
  • RPM (obroty / minutę)
  • Body fat (pomiar tkanki tłuszczowej)
  • Recovery (test pracy serca)
  • HRC (kontrola bicia serca)
  • Gniazdo USB (do ładowania sprzętów)
  • 12 podstawowych programów treningowych
   • zróżnicowane stopnie trudności
  • komfortowa półka na urządzenie przenośne
  • Komputer zasilany za pomoca zaimplementowanego generatora (dynamo)
  • minimalne obroty dla zasilania komputera: 15 obr/min

  Przeznaczenie

  Model R1817 to jedna z największych chlub w portfolio firmy HMS. Ten poziomy rowerek został opatrzony normą semi-comercial, która powoduje, że sprzęt pasuje do wykorzystywania komercyjnego w klubach fitness siłowniach, salonach SPA czy gabinetach odnowy biologicznej. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie żeby służył jako domowy sprzęt treningowy.

  mocne strony

  wyekwipowany w magnetyczny system hamowania, który jest całkowicie niesłyszalny. Ustawienie oporu odbywa się automatycznie za pośrednictwem komputera i jest sterowane przy pomocy silnika elektrycznego. Za sprawą użytecznej półki osiągalne jest ustawienie smartfona bądź tabletu w pozycji horyzontalnej albo wertykalnej, takcieszyć się ulubionym serialem podczas ćwiczeń. Ogromnym atutem jest bez dwóch zdań pełna automatyzacja urządzenia. W dowolnym momencie treningu osiągalne jest ustawienie obciążenia bez konieczności przerywania treningu.

  Żyj w zgodzie z ekologią

  Ogromną zaletą prezentowanego modelu jest zaimplementowany generator, który zasadą działania przypomina dynamo znane z rowerów miejskich. Oczywiście nie będzie o zasilał przedniego, czy tylnego reflektora, a komputer pokładowy. Już przy 15 obrotach na minutę rower może pracować bez zasilania kablowego. Oszczędność energii, pieniędzy, a przede wszystkim pozytywny wpływ na środowisko naturalne.

  Ogromna funkcjonalność konsoli głównej

  producent oddał do dyspozycji użytkownika ponad 5 programów treningowych, które cechują się przeróżnym poziomem trudności. Zatem niezależnie od wprawy i doświadczenia możliwe jest jednostkowe dopasowanie aktywności i dynamiki ćwiczeń. Ćwiczenia obejmują tryb:

  Manual — pełna kontrola nad wszystkimi elementami treningu umożliwia zaplanowanie ćwiczeń dla poszczególnych partii ciała. Istnieje jeszcze możliwość ustawienia wartości docelowych dla odległości, spalonych kalorii i pulsu.

  User Program — zezwala na stworzenie własnego profilu treningowego i korzystanie z niego w dowolnym momencie. Personalizacja obejmuje ustawienie: płci, wieku, wzrostu i wagi.

  Beginner — obejmuje 4 główne stopnie, które zapewniają ogólnorozwojowy trening dopasowany dla osób początkujących.

  Advance — podobnie jak w trybie Beginner, są tutaj przystępne 4 poziomy trudności, stosowne dla progresywnych użytkowników.

  Sporty — tryb zalecany dla osób, które czynnie biorą udział we wszelkich zawodach sportowych, gwarantując za każdym razem nieprzeciętną formę.

  Cardio — najefektywniejszy z trybów, zapewniający widoczne efekty po relatywnie krótkim okresie treningu. Niezwykle rekomendowany osobom, które chcą zrzucić zbędne kilogramy w parę tygodni.

  komfortowo jak na kanapie

  Dzięki poziomej konstrukcji, ćwiczenia na prezentowanym rowerze są wyjątkowo komfortowe i komfortowe. Rower pozostał wyekwipowany w komfortowy, regulowany fotel oraz olbrzymie oparcie, którego kąt nachylenia również można wyregulować wedle własnych preferencji. Antypoślizgowe pedały z paskami stabilizującymi stopy gwarantują pewne podparcie dla dolnych partii mięśniowych, zabezpieczając przed kontuzjami.

  Instrukcja obsługi

  Pełna instrukcja obsługi modelu R1817 dostępna po kliknęciu w poniższy link:
  Instrukcja


  Rowerki treningowe HMS

  Jedną z kategorii, w której specjalizuje się marka HMS, są rowerki treningowe. Oferta jest bogata w sprzęt z najwyższej półki, który wyszuka odbiorców wśród profesjonalistów, jak jeszcze osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z fitnessem. Asortyment można podzielić ze względu na użyty system hamowania: magnetyczny, elektromegantyczny, a także spinningowy.

  Rowerki treningowe HMS wyróżniają się spomiędzy innych swoją różnorodnością. Proponuję najmocniej zaawansowane technologicznie rowerki, które same dopasują trening do indywidualnych potrzeb, jak jeszcze sprzęt, które zaoferuje podstawowe funkcjonalności, dając maksymalny komfort i wygodę w trakcie ćwiczeń.

  By zagwarantować świeże i niebanalne doznania w trakcie treningu niektóre z rowerków treningowych HMS zostały wyekwipowane w obsługę maszyn przenośnych. Zintegrowane aplikacje z mapami Google sprawią,codzienny trening będzie urozmaicony i ciekawszy. Dzięki funkcji Google Street View ćwiczenia zamieniają się w symulowaną podróż bulwarami słonecznej Kalifornii czy pośród krętych uliczek Marsylii.

  Każdy z rowerków ma swój unikalny dizajn, który nadzwyczajnie uzupełnia domowe kąciki treningowe, nie psując ogólnego wyglądu wnętrza. Czernie, przeplatające się perłową bielą albo stonowane grafitowe wykończenia z jaskrawymi elementami na ramie.  Autorytet w dziedzinie fitnessu i sportów siłowych

  HMS to firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie szeroko rozumianego świata fitness. Nieprzerwanie od roku 2000 producent dostarcza świeże, nowoczesne produkty, które są gwarantem najlepszej jakości. Nie ma tutaj miejsca na półśrodki. Każdy sprzęt jest poddawany testom laboratoryjnym, które sprawdzają bezpieczeństwo i komfort używania, a rygorystyczne standardy produkcyjne bezawaryjność sprzętu i wytrzymałość poprzez niemało lat dynamicznych ćwiczeń.

  obfita gama produktów świadczy o ogromnym zaangażowaniu producenta HMS na rynku. Oferta produktów fitness obejmuje: rowerki treningowe, bieżnie, orbitreki, a także wioślarze. Osoby aktywnie związane ze wszelkimi ćwiczeniami gimnastycznymi, aerobowymi czy lubianym cross-fitem znajdą w asortymencie m.in.: steppery, maty, piłki, ekspandery, kółka, krążki, ściskacze, skakanki, a nawet gumy treningowe i wałki gimnastyczne.

  marka oprócz rodzimego rynku nad wyraz dobrze prosperuje na arenie międzynarodowej. Od wielu lat HMS jest kojarzone z wysoka jakością i trwałością swoich towarów. Zdobywca wielu nagród branżowych i stały bywalec największych targów sportowych w Europie takich jak: ISPO, FIBO, SportLife.


  produkt
  firma
  Kod producenta
  17-1-123
  EAN
  5907695504255
  dane podstawowe
  Przeznaczenie
  Pół-komercyjne
  rodzaj
  Poziome
  System hamowania
  Magnetyczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  9
  Nośność [kg]
  180
  Waga [kg]
  58.5
  Wyposażenie
  Bluetooth
  Gniazdo USB
  Komputer
  Podstawka pod urządzenie mobilne
  System pomiaru tętna
  Uchwyt na bidon
  wyświetlacz LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Pomiar szybkości
  Pomiar pulsu
  Programy treningowe
  Wydatek energetyczny

☆ Rower spiningowy h9355i marki Bh fitness ☆

Rower spiningowy h9355i marki Bh fitness Najniższa Cena Online

☆ Rower spiningowy h9355i marki Bh fitness - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Rower spiningowy h9355i marki Bh fitness
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Hämmästyttävän hieno spinning-pyörä todella laadukkaana.Tämässä spinning-pyörässä on 12 ohjelmaa, joista voit valita harjoittelua varten. Lisäksi on 24 intensiteettitasoa, joihin voit lisätä enintään 5 käyttäjäprofiilia.Koneessa on yhdistetty vastus sekä jarrupalalla että magneetilla.Koneessa on yhdistetty vastus sekä jarrupalalla että magneetilla.


☆ Bh fitness carbon bike h8702 (8431284706906) ☆

Bh fitness carbon bike h8702 (8431284706906) Najniższa Cena Online

☆ Bh fitness carbon bike h8702 (8431284706906) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Bh fitness carbon bike h8702 (8431284706906)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower magnetyczny Carbon Bike H8702R to półprofesjonalna sugestia dla innowacyjnych sympatyków kolarstwa oraz treningów wytrzymałościowych. Szczególnie wytrzymała rama wyprodukowana z wysokojakościowych minimalistycznców pozwala bezpiecznie ćwiczyć osobom o wadze dochodzącej choćby do 150 kilogramów – wysoka stabilność i trwałość to synonim produktów oznaczonych logiem BH Fitness. W tym wypadku zadbano jeszcze o wysoką ergonomię. Bardzo spora wygoda pozwala na prowadzenie długich i intensywnych sesji treningowych.

  Rower elektromagnetyczny BH Fitness Carbon Bike H8702R zaopatrzony jest w koło zamachowe o masie czternastu kilogramów i system hamulców elektromagnetycznych zezwalających na płynną regulację stopnia trudności. Komfort ćwiczeń zapewnia szczególnie komfortowa kierownica oraz funkcjonalne siodełko w wymiarze XXL. Niewielkim,szczególnie przydatnym dodatkiem jest uchwyt na bidon z wodą lub napojem izotonicznym.

  Rowerek treningowy Carbon Bike H8702R zaopatrzony został w komputer treningowy z czytelnym wyświetlaczem LCD z podświetleniem w odcieniu niebieskim. Na ekranie odczytać można wszystkie niezbędne do produktywnego treningu dane: pomiar z pulsometru, liczba spalonych kalorii, czas ćwiczeń, przebyty dystans, poziom wytrenowania oraz aktualną datę i godzinę.

  Rower do ćwiczeń Carbon Bike H8702R waży 53 kilogramy i wyposażony jest w nawiew polepszający komfort stosowania. Przesuwanie po pomieszczeniu usprawnia komplet specjalnych rolek transportowych w podstawie. W pozycji roboczej urządzenie zajmuje powierzchnię o wymiarach 115 x 54 centymetry, a wysokość kierownicy to około 153 centymetry.

  Dla wielbicieli eleganckich rozwiązań i estetów ogromną zaletą będzie też wygląd rowerka – model Carbon Bike H8702R otrzymał wysokowytrzymała obudowę z tworzyw sztucznych w futurystycznym profilu i uniwersalnej, bardzo popularnej kolorystyce. Wytrzymała na zarysowania i zabrudzania pokrywa pozwala radować się atrakcyjnie zaprojektowanym sprzętem, który automatyczne staje się unikalną ozdobą domu. Podpory ze stopkami przeciwpoślizgowymi zabezpieczają przed przesuwaniem się urządzenia i chronią posadzkę przed zarysowaniem.


☆ BODY SCULPTURE ROWER ROTOR EZ BIKE BC 890 (5903733007047) ☆

BODY SCULPTURE ROWER ROTOR EZ BIKE BC 890 (5903733007047) Najniższa Cena Online

☆ BODY SCULPTURE ROWER ROTOR EZ BIKE BC 890 (5903733007047) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Body Sculpture
 • Nazwa produktu: BODY SCULPTURE ROWER ROTOR EZ BIKE BC 890 (5903733007047)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower rotor EZ Bike BC 890 firmy Body Sculpture pozwala na wykonanie treningu w każdych warunkach i miejscu. Sprzęt przyda się każdemu, kto chce wzmocnić kończyny górne lub dolne. Nadzwyczajnie stanie na wysokości zadania jako wsparcie w trakcie rehabilitacji, nie tylko osób ze schorzeniami ortopedycznymi i powracających po kontuzji, lecz też po udarze albo porażeniu nerwów.

  Ćwiczenia z rotorem mają niemało zalet. W głównej mierze można ustawić go na stole i ćwiczyć ręce, lub postawić go na ziemi i używać do wzmacniania mięśni nóg. Takie angażowanie mięśni do pracy uniemożliwia powstawaniu zakrzepów tętniczych i żylnych, oraz upraszcza układ krążeniowo-oddechowy.

  dane techniczne:

  • wymiary: 49,5 x 35,5 x 24 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Funkcje: scan, czas, liczba obrotów, kalorie, RPM (ilość obrotów na minutę)
  • Przeznaczenie: do wykorzystania domowego
  • Gwarancja: 2 lata

  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Rower treningowy poziomy Insportline inCondi R60i ☆

Rower treningowy poziomy Insportline inCondi R60i Najniższa Cena Online

☆ Rower treningowy poziomy Insportline inCondi R60i - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: inSPORTline
 • Nazwa produktu: Rower treningowy poziomy Insportline inCondi R60i
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower treningowy inSPORTline inCondi R60i to wysokiej jakości trenażer, przeznaczony do wykorzystania domowego. Mocna kompozycja ze stabilnym oparciem genialnie stanie na wysokości zadania dla osób otyłych, o ograniczonej efektywności ruchowej, oraz osób starszych, którym zależy na utrzymaniu swego ciała w formie. Główne zalety modelu to komfortowe siodełko, funkcjonalne, poziome wejście, 9-kilogramowe koło zamachowe i elektronicznie sterowana, 32-stopniowa skala obciążenia.

  bezawaryjny komputer z bogactwem funkcji wyświetla wszelkie niezbędne informacje dot. Treningu, tj. Czas, szybkość, rytm, dystans i ilość spalonych kalorii. Dzięki czujnikom tętna w uchwytach, możesz kontrolować swój aktualny puls na wyświetlaczu i poprowadzić trening tak, żeby był jeszcze skuteczniejszy. w dodatku, rower inSPORTline inCondi R60i jest zaopatrzony w system BeltDrive, odpowiedzialny za cichą pracę urządzenia oraz kółka transportowe, upraszczające przenoszenie sprzętu.

  Dodatkowym atutem roweru inSPORTline inCondi R60i jest możliwość połączenia z tabletem, smartfonem i iphonem za pośrednictwem Bluetooth i aplikacji iC+ Training. Dzięki temu, możesz trenować na alpejskich szlakach, w stolicach wszelkich krajów, a także innych, interesujących miejscach na całym świecie. Przebieg trasy możesz śledzić dzięki aplikacjom Google Maps i Street View, na ekranie swego tableta. Aplikacja umożliwia także uruchamianie, konfigurację i kontrolę funkcji urządzenia bezpośrednio z urządzenia mobilnego.

  Kluczowe atrybuty:
  • jednostajna kompozycja
  • System BeltDrive gwarantuje cichą i płynną pracę
  • 3-częściowe korby z łożyskami uszczelnionymi maszynowo
  • regulowane ergonomiczne siodło
  • podświetlany ekran LCD
  • łączność z iC+ Training ( Android 5.0+/ iOS 10.0+) przez Bluetooth
  • szybki start
  • 9 zaprogramowanych programów według poziomu trudności (początkujący, średniozaawansowany, innowacyjny)
  • indywidualne ćwiczenie na dowolnej trasie w Mapach Google
  • ręczne ustawienie własnego treningu według celów (dystans, kalorie, czas, tętno i inne)
  • możliwość udostępniania wyników na Facebooku i Twitterze
  • przechowywanie statystyk treningu
  • możliwość połączenia z dodatkowymi aplikacjami:
   • Kinomap ( Android 5.0+/ iOS 9.0+ ) - wybierając wariant maszyny, wybierz ikonkę Roweru treningowego i wybierz iConsole jako markę maszyny, aplikacja jest płatna
   • zobacz wcześniej zgodność aplikacji z urządzeniem mobilnym
   • aby aplikacje działały poprawnie, miej włączone Wi-Fi, Bluetooth i GPS (lokalizacja), a także włącz wszystkie uprawnienia wymagane przez aplikację; sparuj z urządzeniem tylko w aplikacji, a nie w ustawieniach Bluetooth urządzenia przenośnego
   • inSPORTline nie jest twórcą wymienionych aplikacji i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy albo niekompatybilność aplikacji (w sytuacji problemów z ochotą pomożemy)
  • funkcje komputera: czas, prędkość, dystans, kalorie, tętno, puls, szybkość, moc (wat)
  • Program kardio lub HRC: urządzenie zwiększa albo ogranicza obciążenie, dzięki czemu użytkownik jest za każdym razem w słusznej strefie tętna
  • Program WATT: maszyna zwiększa albo zmniejsza obciążenie, by użytkownik wykonał ustawioną moc (np. Rozszerza obciążenie, obniżając kadencję pedału)


  Opis technologiczny:

  • jednostajna budowa
  • Magnetyczny system hamowania
  • 11 kg koło zamachowe
  • Elektroniczna regulacja obciążenia
  • System BeltDrive gwarantuje cichą i płynną pracę
  • 32 stopni obciążenia
  • Maksymalny opór przy 60 obrotach/min: 270 W
  • 3-częściowe korby z uszczelnionymi łożyskami
  • Czujniki tętna w uchwytach
  • dostosowywane, poręczne siodełko
  • Możliwość łączenia z aplikacją iConsole +
  • wyświetlacz LCD
  • Komputer wyświetla: czas, prędkość, dystans, kalorie, tętno, puls, szybkość, moc (W)
  • Instrukcja programu
  • Tryby: początkujący, średniozaawansowany, sportowiec - w sumie 12 predefiniowanych profili tras
  • Program Cardio (do kontroli rytmu serca)
  • Program WATT
  • Program Body Fat (pomiar tkanki tłuszczowej)
  • Pas piersiowy w pakiecie
  • Karta sieciowa
  • System kompensacji nierówności podłogi
  • Kółka do nietrudnego przenoszenia
  • Przełożenie: 1: 8,1
  • Maksymalny wzrost użytkownika: 200 cm
  • Nośność: 150 kg
  • wymiary: długość 138 cm x szerokość 64 cm x wysokość 89 cm
  • wymiary opakowania: D163 x S25 x W65 cm
  • Waga: 51 kg
  • Moc wejściowa: 11,7 W
  • Kategoria HA (zgodnie z EN957) - asygnowany do wykorzystania domowego
  • artykuł nie jest wyrobem medycznym

  Wysoka stabilność i nośność

  Jedną z głównych zalet roweru jest wysoka jakość wykonania. Mocna budowa gwarantuje maksymalną stabilność i nośność aż do 150 kg.
  zasobność funkcji

  W pamięci komputera roweru zapisano szereg gotowych programów o różnorodnych poziomach trudności. Odszukasz tu progresywny program Body Fat, który mierzy poziom tkanki tłuszczowej (BMI), program HRC, który dostosowuje obciążenie do tętna użytkownika i 12 programów użytkownika, dzięki którym unikniesz ponownego ustawiania parametrów treningu.


  Łączność ze smartfonem

  Kolejnym atutem roweru jest możliwość połączenia się z aplikacją iC+ Training. Za pośrednictwem aplikacji możesz przystosowywać programy do swych celów i możliwości, zapisywać mierzone wartości, na bieżąco kontrolować aktualne atrybuty biegu, takie jak: tętno, prędkość, dystans itp. Oraz dzielić się osiągnięciami na portalach społecznościowych.
  Trenuj w dowolnym miejscu na świecie

  Za pośrednictwem aplikacji iC+ Training możesz ustawić każdą trasę na świecie, bezpośrednio na Mapach Google. Możesz jeździć po ulicach Paryża, plażach Miami oraz w wielu innych, atrakcyjnych lokalizacjach. Podczas treningu możesz oglądać realne obrazy z trasy. Z rowerem inCondi R60i możesz odkrywać świat w zaciszu własnego domu!


☆ Rower powietrzny airdyne ad6i | marki Schwinn ☆

Rower powietrzny airdyne ad6i | marki Schwinn Najniższa Cena Online

☆ Rower powietrzny airdyne ad6i | marki Schwinn - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Schwinn
 • Nazwa produktu: Rower powietrzny airdyne ad6i | marki Schwinn
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower Schwinn powietrzny Airdyne Ad6I | rozmiar: OS | Kolor: Szary | Taniej o 13% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, fachowy sklep sportowy.


☆ ROWER POZIOMY HMS R5814-i ☆

ROWER POZIOMY HMS R5814-i Najniższa Cena Online

☆ ROWER POZIOMY HMS R5814-i - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: ROWER POZIOMY HMS R5814-i
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 5
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Dlaczego ten sprzęt?R5814i to rower stopnie z nowej kolekcji produktów do której należą także orbitrek i rower klasyczny. Jest połączeniem wysokiej jakości, funkcjonalności i prostoty obsługi. Dzięki systemowi oporu magnetycznego, ćwiczenia są ciche, a tym samym nie przeszkadzają innym osobom w Twoim otoczeniu.

  Rower poziomy nie obciąża nadmiernie kręgosłupa jak może się dziać w przypadku klasycznego rowerka. Jest więc genialnym rozwiązaniem dla ludzi mających problemy z bólem kręgosłupa, jednak chcących wciąż dbać o dobra formę i wykonać trening.zobacz najnowsze technologie!Rowerek poziomy został zaopatrzony w postępowy komputer z możliwością podłączenia telefonu lub tabletu działającym w systemie Android albo iOS.

  dzięki czemu użytkownik uzyskuje dostęp do bezpłatnej aplikacji Fit Hi Way. To nie tylko kolejna na rynku aplikacja, która urozmaica ćwiczenia. Aplikacja jest połączeniem dobrze znanych iConsole+, iBiking oraz iRuning, co oznacza, iż jest kompatybilna z przeróżnymi urządzeniami (bieżna, rowerek, orbitrek).

  Dzięki niej użytkownik uzyskuje dostęp do całej historii swoich treningów, może dzielić się swymi osiągnięciami z innymi użytkownikami za pośrednictwem mediów społecznościowych (Facebook, Twitter). W najnowszej aplikacji nie mogło w dodatku zabraknąć możliwości ustawienia dowolnej trasy na świecie - w połączeniu z Google Maps.przejrzyj funkcjonalność!dodatkowo użytkownik ma do dyspozycji znaczny komputerek z wyświetlaczem LCD.

  Dzięki niemu możemy samodzielnie ustawić czas treningu czy obciążenie. Urządzenie także 12 programów treningowych, które w nadzwyczajny sposób pokierują naszymi ćwiczeniami. Dzięki dotykowym sensorom możemy na bieżąco kontrolować nasz puls.

  Na wyświetlaczu podczas treningu znajdziemy najbardziej poręczne i przydatne informacje, takie jak: scan, czas, szybkość, dystans, puls, kalorie, body fat. Artykuł ma także funkcje recovery. R5814i to solidna, zrównoważona budowa.

  Stopki poziomujące pomogą równo ustawić sprzęt, a zamontowane kółka transportowe ułatwią jego przemieszczanie. Dzięki uchwytowi na urządzenie przenośne i bidon, wszystko czego potrzebujemy do treningu, będziemy mieli pod ręka.

  R5814i to najlepszy dobór dla osób, które preferują trening cardio a jednocześnie nie chcą obciążać swoich stawów.Co w sobie mam?rozmiary: 154,5 x 61 x 70,5 cmZakres obciążenia: 1-32Waga koła zamachowego: 9 kgRegulacja oporu: samoczynnaOpór: magnetyczny wewnętrznyRegulacja siodełka: poziomoRegulacja kąta nachylenia kierownicyZasilanie: sieciowe 230VUchwyt na urządzenie mobilneKółka transportoweStopki poziomująceWaga artykułu: 52,5 kgMaksymalna waga użytkownika: 150 kgFunkcje: wyświetlacz: LCD Obsługa gratisowej aplikacji Fit Hi Way Scan Czas szybkość Dystans Puls Kalorie Recovery Body Fat Bluetooth HRCŁączna ilość programów treningowych: 19Nie asygnowany do użytku komercyjnegoGwarancja 24 miesiąceŚwietne...

  Zamawiam!...Podobne zestawienia:


Najtańsze rowery treningowe o wadze urządzenia do 60 kg – Ranking grudzień 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze rowery treningowe o wadze urządzenia do 60 kg, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich rowerów stacjonarnych o wadze urządzenia do 60 kg jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Rower indukcyjny VISION FITNESS U40i Classic ☆

Rower indukcyjny VISION FITNESS U40i Classic Najniższa Cena Online

☆ Rower indukcyjny VISION FITNESS U40i Classic - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Vision Fitness
 • Nazwa produktu: Rower indukcyjny VISION FITNESS U40i Classic
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rower treningowy jest ergometrem rowerowym, który nadzwyczajnie pasuje do szybkiego rozpoczęcia treningu wytrzymałościowego. Rowery treningowe Vision Fitness przekonują stabilnością, komfortem i różnorakością programów. Trening na rowerze treningowym U40i Classic Vision Fitness powoduje mnóstwo przyjemności. Poprawna z użytecznego punktu widzenia i wygodna pozycja ciała ma ogromne znaczenie dla efektywnego treningu wytrzymałościowego. Dlatego rower treningowy Vision Fitness U40i Classic zaprojektowano według funkcjonalnych kryteriów. Rower treningowy wyposażony jest w siodełko Comfort Arc, które istotnie zniża nacisk na delikatne miejsca i czyni długie jednostki treningowe bardziej komfortowymi. Siodełko można przystosować do wzrostu w pionie i w poziomie. Konsola Classic ergometru U40i obfity wyświetlacz LED, z którego można odczytać wszystkie istotne właściwości treningu. Obsługa konsoli Classic jest istotnie prosta, hierarchia menu jest płaska, a przyciski są doskonale umiejscowione. Na konsoli roweru treningowego Classic są do wyboru cztery języki menu i pięć najróżniejszych programów, np redukcja wagi czy trening sterowany tętnem. Pokaźne koło zamachowe ergometru U40i Classic Vision Fitness zagwarantuje płynność ruchu. Opór w rowerze treningowym buduje system indukcyjny i jest on dostosowywany w 20-stopniowej skali. Rower treningowy Vision Fitness U40i Classic posiada regulację oporu w zakresie 25-400 Wat (w krokach co 5 Wat). Dzięki doskonałemu wykonaniu urządzenie Fitness Vision jest nad wyraz trwałe i istotnie jednostajne. Rower treningowy Vision Fitness U40i Classic oferuje trening interaktywny. Rower jest Passport Ready, to znaczy, iż urządzenie można zjednoczyć z telewizorem przy pomocy urządzenia Passport Box, które do nabycia jest osobno. Na ekranie demonstrujene są realne trasy, które pokonuje się na swym ergometrze U40i Classic Vision Fitness. Oprogramowanie Virtual Avtive dopasowuje opór lub szybkość odtwarzania do profilu terenu, w zależności od tego, jak prędko się trenuje. Cechy treningu pokazywane są na ekranie. Rower treningowy U40i przystępny jest z trzema zróżnicowanymi konsolami: Classic, Elegant und Touch. Konsole oferują najróżniejszy zakres funkcji od prostej konsoli Classic aż do konsoli z dotykowym wyświetlaczem. Mechanika roweru treningowego pozostaje we wszystkich trzech wersjach ta sama. Wszystkie trzy rowery treningowe cechuje ta sama wyjątkowo zrównoważona kompozycja, przez co urządzenie ma nośność dochodzącą do 148 kg....

☆ Rower indukcyjny VISION FITNESS U40i Elegant ☆

Rower indukcyjny VISION FITNESS U40i Elegant Najniższa Cena Online

☆ Rower indukcyjny VISION FITNESS U40i Elegant - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Vision Fitness
 • Nazwa produktu: Rower indukcyjny VISION FITNESS U40i Elegant
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower treningowy dzięki możliwości odtwarzania filmów video i 13 ambitnym programom oferuje urozmaicone i motywujące typy treningu. Urządzenie fitness do treningu wytrzymałościowego, w którym opór dochodzi aż do 400 Wat jest szczególnie komfortowe i adekwatnie zaprojektowane pod względem ergonomicznym.

  Na konsoli Elegant są już zainstalowane dwie trasy video. Konsola U40i wyposażona jest w 7-calowy ekran LCD, na którym można śledzić atrybuty swego treningu i oglądać video Virtual Active. Obsługa jest tak prosta, jak to tylko możliwe i przyczynia się do wysokiego komfortu treningu na rowerze treningowym marki Vision Fitness.

  Rower U40i Elegant ma do wyboru 13 najróżniejszych programów, w tym na przykład 2 programy sterowane tętnem lub 1 program docelowy: kalorie. Poza tym są już zainstalowane dwie trasy video. Rower treningowy Vision Fitness U40i Elegant proponuje opór sięgający aż 400 Wat, który można zmieniać w krokach co 5 Wat.

  Zaprogramowane jest już 20 poziomów trudności. Ciężkie koło zamachowe zagwarantuje dużą płynność ruchu na rowerze treningowym. Urządzenie fitness do treningu wytrzymałościowego producenta Vision dzięki pierwszorzędnemu wykonaniu jest nad wyraz jednostajne.

  Siedzisko ma prostą regulację i sprzęt można dopasować do wzrostu. Pozwala to na komfortowy trening. Rower treningowy U40i wyekwipowany jest w oprogramowanie Virtual Active, to znaczy, że można wybrać realną trasę, która odtwarzana jest na wyświetlaczu.

  W zależności od tego, jak prędko jedzie się na ergometrze U40i Elegant Vision Fitness, zmienia się także prędkość odtwarzania filmu. Na konsoli Elegant są zainstalowane dwie trasy: górska w Szwajcarii i spektakularna trasa poprzez Chicago przy jeziorze Michigan.

  Rower treningowy U40i Elegant jest Passport Ready. Urządzenie fitness do treningu wytrzymałościowego można zintegrować z telewizorem przy pomocy opcjonalnego urządzenia Passport Box. System Passport pozwala na interaktywny trening, który poprowadzi trasami z całego świata: od południowego zachodu Ameryki po północne Włochy.

  Obie te trasy są już zainstalowane na U40i Elegant Vision Fitness. Dalsze pakiety zawierające inne trasy można kupić osobno. Rower treningowy U40i przystępny jest z trzema różnorodnymi konsolami: Classic, Elegant i Touch.

  Konsole proponują każdorazowo różny zakres funkcji: od prostej konsoli Classic po konsolę Touch z dotykowym wyświetlaczem. Mechanika ergometru we wszystkich wersjach pozostaje ta sama. Wszystkie trzy rowery treningowe posiadają tę samą niezwykle stabilną konstrukcję, dzięki której nośność urządzenia fitness sięga aż 148 kg....


☆ BODY SCULPTURE ROWER ROTOR EZ BIKE BC 890 (5903733007047) ☆

BODY SCULPTURE ROWER ROTOR EZ BIKE BC 890 (5903733007047) Najniższa Cena Online

☆ BODY SCULPTURE ROWER ROTOR EZ BIKE BC 890 (5903733007047) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Body Sculpture
 • Nazwa produktu: BODY SCULPTURE ROWER ROTOR EZ BIKE BC 890 (5903733007047)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower rotor EZ Bike BC 890 firmy Body Sculpture pozwala na wykonanie treningu w każdych warunkach i miejscu. Sprzęt przyda się każdemu, kto chce wzmocnić kończyny górne lub dolne. Perfekcyjnie spełni oczekiwania jako wsparcie w trakcie rehabilitacji, nie tylko osób ze schorzeniami ortopedycznymi i powracających po kontuzji, lecz też po udarze lub porażeniu nerwów.

  Ćwiczenia z rotorem posiadają mnóstwo zalet. Przeważnie można ustawić go na stole i ćwiczyć ręce, lub postawić go na ziemi i używać do wzmacniania mięśni nóg. Takie angażowanie mięśni do pracy uniemożliwia powstawaniu zakrzepów tętniczych i żylnych, oraz upraszcza układ krążeniowo-oddechowy.

  informacje techniczne:

  • wymiary: 49,5 x 35,5 x 24 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Funkcje: scan, czas, ilość obrotów, kalorie, RPM (ilość obrotów na minutę)
  • Przeznaczenie: do wykorzystywania domowego
  • Gwarancja: 2 lata

  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Rower rotor rehabilitacyjny z komputerem marki Bodycoach ☆

Rower rotor rehabilitacyjny z komputerem marki Bodycoach Najniższa Cena Online

☆ Rower rotor rehabilitacyjny z komputerem marki Bodycoach - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bodycoach
 • Nazwa produktu: Rower rotor rehabilitacyjny z komputerem marki Bodycoach
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  BODYCOACH mini trenażer ramion i nóg z pedałami

  Minirower Body Coach to kompaktowy sprzęt fitness do treningu w domu. Proste korzystanie z domowego trenera i wygodny trening podczas siedzenia jest istotnie trafny dla seniorów albo osób o ograniczonej skuteczności ruchowej, np. Po wypadku albo chorobie. (Uwaga: skonsultuj się z lekarzem lub terapeutą albo skorzystaj z trenera dłoni i nóg).

  Dzięki kompaktowym rozmiarom 41,8 x 36,8 x 31 cm, trener z siedziskiem zawiera się równocześnie na stole, jak i pod biurkiem. Wybierasz komfortowe siedzenie i stawiasz rower treningowy przed sobą, a trening fitness może się rozpocząć. Możesz położyć dłonie albo stopy na pedałach, rewelacyjne do ćwiczeń w domu lub w biurze.

  Trenażer rowerowy może być wykorzystywany jako trenażer ramion i nóg do budowania mięśni, rozszerzania mobilności ramion i nóg i wzmacniania układu sercowo-naczyniowego. Jako trener ruchu do długich okresów siedzenia lub do wspomagania rehabilitacji i fizjoterapii. Trening z minirowerem treningowym przynosi korzyści całemu ciału. Opór magnetyczny można bezstopniowo regulować w rowerze fitness przystępnego i szerokiego pokrętła.

  Masa koła zamachowego ok. 2,5kg (koło zamachowe 1,5kg), masa całkowita 5,1kg. Dzięki komfortowemu uchwytowi do przenoszenia urządzenie fitness można łatwo spakować i schować. Komputer prezentuje na czytelnym wyświetlaczu najważniejsze informacje dotyczące treningu, takie jak czas, dystans, ODO, prędkość, przybliżone zużycie kalorii, obroty na minutę i zmiana wyświetlacza (skan).

  szczegóły:

  Trener ramion i nóg
  z pedałami i pętlami
  bezstopniowy opór
  Masa koła zamachowego 2,5 kg
  komputery z wyświetlaczami
  hojny uchwyt do przenoszenia
  wymiary 41,8 x 36,8 x 31 cm
  Waga 5,1 kg


☆ Body sculpture Rower treningowy bc 1430 v2.0 ☆

Body sculpture Rower treningowy bc 1430 v2.0 Najniższa Cena Online

☆ Body sculpture Rower treningowy bc 1430 v2.0 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Body Sculpture
 • Nazwa produktu: Body sculpture Rower treningowy bc 1430 v2.0
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Distępne rozmiary: N/A

  • Kategoria

   Akcesoria

  • Płeć

   Mężczyźni, Kobiety

  • Sport

   Trening, Medycyna sportowa/Rehabilitacja

  • rodzaj produktu

   Sprzęt treningowy

  • Podkategoria

   Sprzęt cardio

  • Sprzęt cardio

   Rowery treningowe

  • producent

   Body SculpturePodsumowanie, czyli jaki stacjonarny rower treningowy o wadze urządzenia do 60 kg najlepszy?


Najlepszy stacjonarny rower treningowy o wadze urządzenia do 60 kg w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy stacjonarny rower treningowy o wadze urządzenia do 60 kg w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze rowery stacjonarne – Ranking grudzień 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji rowerów stacjonarnych o wadze urządzenia do 60 kg nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych stacjonarnych rowerów do treningu domowego.


Powiązania tematyczne:

 • jaki stacjonarny rower treningowy o wadze urządzenia do 60 kg opinie i efekty,
 • dobre rowery treningowe o wadze urządzenia do 60 kg cena,
 • ranking rowerów stacjonarnych o wadze urządzenia do 60 kg,
 • stacjonarny rower treningowy o wadze urządzenia do 60 kg jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o rowerach stacjonarnych o wadze urządzenia do 60 kg

#1 Gdzie szukać opinii o rowerach stacjonarnych o wadze urządzenia do 60 kg?

Aktualnie zaprezentowane informacje o rowerach stacjonarnych o wadze urządzenia do 60 kg odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki stacjonarny rower treningowy o wadze urządzenia do 60 kg najlepszy? Który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych rowerach stacjonarnych o wadze urządzenia do 60 kg warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z rowerami treningowymi o wadze urządzenia do 60 kg do domu, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie rowery treningowe o wadze urządzenia do 60 kg są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z rowerami treningowymi o wadze urządzenia do 60 kg zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach rowery treningowe o wadze urządzenia do 60 kg to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *