FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking rowerów stacjonarnych o wadze urządzenia do 60 kg. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Treningowe rowery stacjonarne / Ranking rowerów stacjonarnych o wadze urządzenia do 60 kg


Pomagamy w wyborze dobrych rowerów stacjonarnych o wadze urządzenia do 60 kg. Opracowane zestawienia są aktualne listopad 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych rowerów stacjonarnych o wadze urządzenia do 60 kg,
 • TOP5 chętnie kupowanych stacjonarnych rowerów do treningu domowego.

Jakie rowery treningowe o wadze urządzenia do 60 kg najlepiej wybrać? Ranking listopad 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane rowery treningowe o wadze urządzenia do 60 kg, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking rowerów stacjonarnych o wadze urządzenia do 60 kg, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Bodycoach Rower rotor rehabilitacyjny z komputerem ☆

Bodycoach Rower rotor rehabilitacyjny z komputerem Najniższa Cena Online

☆ Bodycoach Rower rotor rehabilitacyjny z komputerem - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bodycoach
 • Nazwa produktu: Bodycoach Rower rotor rehabilitacyjny z komputerem
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  BODYCOACH mini trenażer ramion i nóg z pedałami

  Minirower Body Coach to kompaktowy sprzęt fitness do treningu w domu. Proste korzystanie z domowego trenera i wygodny trening w trakcie siedzenia jest stanowczo stosowny dla seniorów lub osób o ograniczonej efektywności ruchowej, np. Po wypadku lub chorobie. (Uwaga: skonsultuj się z lekarzem albo terapeutą albo skorzystaj z trenera dłoni i nóg).

  Dzięki kompaktowym wymiarom 41,8 x 36,8 x 31 cm, trener z siedziskiem mieści się zarówno na stole, jak i pod biurkiem. Wybierasz komfortowe siedzenie i stawiasz rower treningowy przed sobą, a trening fitness może się rozpocząć. Możesz położyć dłonie albo stopy na pedałach, doskonałe do ćwiczeń w domu lub w biurze.

  Trenażer rowerowy może być używany jako trenażer ramion i nóg do budowania mięśni, rozszerzania mobilności ramion i nóg i wzmacniania układu sercowo-naczyniowego. Jako trener ruchu do długich okresów siedzenia lub do wspomagania rehabilitacji i fizjoterapii. Trening z minirowerem treningowym przynosi korzyści całemu ciału. Opór magnetyczny można bezstopniowo regulować w rowerze fitness przystępnego i obszernego pokrętła.

  Masa koła zamachowego ok. 2,5kg (koło zamachowe 1,5kg), masa kompletna 5,1kg. Dzięki komfortowemu uchwytowi do przenoszenia urządzenie fitness można z łatwością spakować i schować. Komputer pokazuje na czytelnym wyświetlaczu najważniejsze dane dotyczące treningu, takie jak czas, dystans, ODO, szybkość, przybliżone zużycie kalorii, obroty na minutę i zmiana wyświetlacza (skan).

  szczegóły:

  Trener ramion i nóg
  z pedałami i pętlami
  bezstopniowy opór
  Masa koła zamachowego 2,5 kg
  komputery z wyświetlaczami
  hojny uchwyt do przenoszenia
  wymiary 41,8 x 36,8 x 31 cm
  Waga 5,1 kg


☆ Finnlo Speedbike CRS 3 ☆

Finnlo Speedbike CRS 3 Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Speedbike CRS 3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo Speedbike CRS 3
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower spiningowy FINNLO SPEEDBIKE CRS3 Nr katalogowy: 3208 Uwaga: Przedsprzedaż roweru Finnlo Speedbike CRS3. Zamówienia będą realizowane od dnia 15.10.2020r. Dlaczego warto wybrać FINNLO$65 firma FINNLO należy do niemieckiej marki HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku.

  To jedna z najstarszych firm w Europie o tak korzystnie ugruntowanej pozycji na rynku. Dla zobrazowania tematu, modna w Polsce firma KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem producenta FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio i sprzętów siłowych, jak też akcesoriów bokserskich, a także fitness.

  Filozofia FINNLO opiera się min. Na wdrażaniu do produkcji pionierskich pomysłów i najnowszych technologii. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości urządzeń.

  Jeszce kilka lat temu dostępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie oferuje największy dobór sprzętu, od urządzeń domowych, przez mistrzowskie maszyny do wykorzystania komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna firma. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od starannego doboru materiałów, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszelkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i pokaźniejsza świadomość marki powoduje, iż FINNLO jest jednym z najkorzystniejszych na świecie dostawców sprzętu fitness i sprzętów siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Sprawdź: www.finnlo.com.pl Dynamiczna i produktywna jazda w domu Intensywny trening wytrzymałościowy w domu jednostajny i wytrzymały Na zewnątrz pada deszcz, burza lub pada śnieg, ale nadal chcesz ćwiczyć na rowerze wyścigowym$66 Z opresji uratuje Cię FINNLO Speedbike CRS3 z jego wyjątkowo jednostajną konstrukcją i sportowym designem.

  Dzięki obciążeniu do 150 kg i czytelnemu wyświetlaczowi LCD możesz rozpocząć trening w dowolnym momencie w swoim salonie. Od teraz nie ma już żadnych wymówek! Twój Speedbike pozwala na wykonywanie intensywnych jednostek treningowych tak jak na rowerze szosowym i to kompletnie niezależnie od pogody i pory roku.

  Nowy impuls dla Twojej kondycji Rzuć wyzwanie najkorzystniejszym osiągnięciom Chromowane 22-kilogramowe koło zamachowe napędza Cię do intensywnych sekwencji wytrzymałościowych i daje Ci poczucie jazdy jak na prawdziwym rowerze.

  Indoor cycling jest wspaniały do redukcji wagi i długookresowego treningu cardio. Na Speedbike możesz w każdej chwili spalić kalorie, poprawić swoją kondycję lub przygotować się do następnego sezonu rowerowego lub kolejnego triatlonu.

  FINNLO Speedbike CRS3 wspiera Twoje cele fitness, a Twoja radość będzie wzrastała z treningu na trening. Ręczna, bezstopniowa regulacja oporu Do regulacji obciążenia w zależności od szybkości obrotowej Regulacja oporu FINNLO Speedbike CRS3 odbywa się przy pomocy pokrętła na ramie głównej.

  Pokrętło może być także stosowane jako wyłącznik awaryjny (przez naciśnięcie) dla maksymalnego bezpieczeństwa i szybkiego zatrzymania koła zamachowego. Dzięki temu masz całkowitą kontrolę nad obciążeniem i bezpieczeństwo w trakcie treningu wytrzymałościowego.

  przeciwpoślizgowa wielofunkcyjna kierownica Z dwoma uchwytami na napoje antypoślizgowe uchwyty na dostosowywanej kierownicy są wygodne i nie powodują pocenia i wytrzymują także dłuższe i bardziej intensywne sekwencje treningowe.

  Po zakończonym treningu można z łatwością przetrzeć kierownicę wilgotną ściereczką. Funkcjonalne dwa uchwyty na bidony proponują miejsce na wszystkie modne rodzaje butelek sportowych. Jeśli dużo się pocisz, musisz dużo pić!

  przejrzysty monitor LCD Wszystkie dane treningowe pod kontrolą! Zintegrowany monitor LCD daje Ci przegląd danych treningowych (wyświetlane są szybkość, czas, przebyty dystans, częstotliwość kroku, ilość spalonych kalorii i tętno).

  Ostatnie 20 jednostek treningowych możesz zapisać. Program tętna zagwarantuje maksymalne bezpieczeństwo podczas treningu, jeśli ustawiona jest górna granica tętna. Jeśli ta górna granica zostanie przekroczona, automatycznie usłyszysz ostrzeżenie.

  Multimedialna rozrywka podczas treningu poręczny uchwyt na smartfon Utrzymuj wysoką motywację w trakcie treningów z multimediami i aplikacjami fitness. Oprócz filmów w serwisie YouTube albo treningu siłowego z własną muzyką w tle, możesz zastosować swego smartfonu i aplikacji BITGym z trasami na żywo, by trenować jeszcze bardziej realistycznie.

  Po prostu umieść swój smartfon na użytecznym i bezpiecznym uchwycie! Obserwuj swoje tętno Zdrowy trening wytrzymałościowy podczas intensywnych sesji treningowych należy zawsze zwracać uwagę na swoje tętno treningowe.

  Z nowym Speedbike'em CRS3 masz możliwość pomiaru tętna przy pomocy opcjonalnie przystępnego pasa telemetrycznego. Odbiornik jest już w komplecie, dzięki czemu można od razu korzystać z pasa. Użyj jednego z naszych pasów telemetrycznych do nawiązania połączenia z zaimplementowanym odbiornikiem.

  dostosowywane taśmy na pedałach Dla bezpiecznego treningu Speedbike CRS3 wyjątkowo ergonomiczne, indywidualnie dostosowywane płaskie pedały do wykorzystania z butami sportowymi. Niezależnie od tego, czy jest to umiarkowany trening cardio, czy też sportowy trening prędkościowy, pedały sportowe gwarantują najwyższy komfort, oporność na poślizg i wydajność nawet w trakcie długich jazd treningowych.

  wspaniała symulacja i przygotowanie do kolejnego etapu kolarstwa! Oba pedały wyekwipowane są w regulowany koszyk. Ciche koła zamachowe Dla zapewnienia stosownego treningu technika nowego Speedbike'a CRS3 z 22 kg kołem zamachowym, bezobsługowym napędem, paskiem rowkowanym i wysoce profesjonalną technologią łożysk kulkowych zapewnia sportowe i wymagające sekwencje przy wysokich prędkościach.

  perfekcyjny ruch jest niezwykle bezpieczny dla stawów i zachęca do przyspieszania podczas każdej sesji treningowej. Czujesz ruch bez zakłócającego go hałasu. Możesz w pełni skupić się na treningu, nie przeszkadzając ani Tobie, ani Twoim sąsiadom.

  Cichy trening jest realny o każdej porze dnia i nocy. Od dzisiaj możesz także bez przeszkód wykonywać swój trening wytrzymałościowy przed telewizorem. Maksymalna możliwość regulacji adekwatny do osób o różnym wzroście oraz do wyższych klas wagowych do 150 kg Ergonomia Speedbike'a została zaprojektowana w taki sposób, żeby mogły trenować jednocześnie wysokie osoby do 2 metrów, jak i niskie osoby od 1,55 metra.

  Kierownica Indoor Cycle może być regulowana w pionie w 15 krokach i w poziomie w 7 krokach. Siodełko można regulować przy pomocy pokrętła w poziomie w 7 krokach i w pionie w 24 krokach. Sportowa kierownica Speedbike'a proponuje dodatkowo różnorodne pozycje uchwytu dla osób o długich i krótkich rękach.

  Maksymalna waga użytkownika to 150 kg, więc także w tym zakresie nie musisz się martwić, tylko wsiadaj i trenuj na nowym Indoor Bike CRS3. Zrównoważona konstrukcja nad wyraz bezpieczny stojak, przenośny z dwoma rolkami transportowymi 4-punktowy system podparcia do regulacji wysokości na nierównych podłożach i przemysłowe podwójne spawanie gwarantują absolutną stabilność nawet podczas intensywnych treningów w pozycji stojącej.

  dodatkowo sportowcy w wyższych klasach wagowych trenują poprzez cały czas bezpiecznie i zrównoważenie. Po zakończeniu treningu Speedbike CRS3 można łatwo przesunąć dzięki zamontowanym z przodu dwóm rolkom transportowym klasy premium.

  Funkcje komputera: Pomiar pulsu poprzez pas telemetryczny (opcja) Regulacja ustawień parametrów ekran LCD Display liczba wyświetlanych funkcji jednocześnie: 4 Komputer treningowy z aplikacją iConsole+ plus sterowanie przy pomocy smartfona albo tabletu Uchwyt na tablet Zasilanie: bateria ( AA+ ) informacje technologiczne: usztywnione łożyska kulkowe System hamowania: mechaniczny System napędu: pas rowkowany System hamowania: filcowe szczęki hamulcowe Waga koła zamachowego: 22 kg Ręczne ustawianie oporu Kontrola obciążenia: nie zależna od liczby obrotów Max.waga użytkownika: 150 kg wymiary (dł.szer.wys.): 140 x 60 x 130 cm Kolor: czarny Waga: 55 kg Regulacja kierownicy: pionowa / pozioma Regulacja siedzenia: pionowa / pozioma / pod kątem Rolki transportowe Pozostałe dane: Gwarancja domowa 36 miesięcy Paragon lub faktura vat Numer katalogowy: 3208 wysyłka gratis Nie znalazłeś towaru który Cię interesuje $67 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.


☆ Horizon GR 6 ☆

Horizon GR 6 Najniższa Cena Online

☆ Horizon GR 6 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon
 • Nazwa produktu: Horizon GR 6
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Jazda na rowerze we własnym salonie z nowym rowerem treningowym Horizon GR6 - będąc przy tym zupełnie niesłyszalnym! Cichy trening we własnym salonie - z rowerem treningowym Horizon GR6 Dzięki innowacyjnemu hamulcowi magnetycznemu ECB rower treningowy Horizon GR6 jest słabo słyszalny w trakcie treningu, a układ hamulcowy jest także bezobsługowy i nie ulega zużyciu!

  GR6 Jest on napędzany poprzez pasek napędowy, który łączy podwójne pedały (kosz i pedały SPD) z przednim kołem. Wytrzymała rama podtrzymuje koło zamachowe roweru o masie 16 kg. Dzięki sporej masie własnej zagwarantuje to niezwykle równomierne i płynne wrażenia podczas treningu.

  indywidualny trening na rowerze treningowym GR6 - rower dla użytkowników o każdym wzroście! Rower treningowy Horizon GR6 ma sportowe i poręczne siodełko wyścigowe, które można płynnie regulować w poziomie i w pionie.

  Perfekcja: Wszechstronna kierownica wielopozycyjna może być także regulowana bezstopniowo w pionie i w poziomie! przez zablokowanie tych dwóch elementów GR6 urządzenie można indywidualnie zjednoczyć do każdego wzrostu!

  To sprawia, iż GR6 jest głównie atrakcyjny dla rodzin, w których z urządzenia korzysta kilka osób o rozmaitym wzroście. Sportowy design i szczegóły dopracowane w każdym calu w Twoim salonie - z rowerem treningowym Horizon Indoor Cycle GR6 Rower treningowy Horizon GR6 uwydatnia się smukłą, sportową konstrukcją i kompaktowym wyglądem.

  Jest to budowa, która rewelacyjnie wpasuje się w każdy salon! Wyrafinowane dodatki, takie jak uchwyt na butelkę z wodą i pokaźne kółka transportowe z przodu urządzenia nieprzeciętnie dopełniają doświadczenie treningowe!

  Opcjonalnie rower może być uzupełniony komputerem treningowym dla kolekcji-GR. Niepokaźna konsola dotykowa mierzy dane, takie jak czas, odległość i kalorie. Dzięki dopełniającemu paskowi piersiowemu Polar konsola może w dodatku wyświetlać aktualny puls.

  > Sportowy design > Magnetyczny układ hamulcowy: prędkie i płynne dostosowanie do ustawienia oporu > Napęd paskowy > Wytrzymała rama > ergonomiczna kierownica wielopozycyjna Płynna regulacja w poziomie i w pionie > Sportowe siodełko: płynna regulacja w poziomie i w pionie > Pedały łączone: podwójne pedały (pedały koszykowe i SPD click) > Nowy komputer treningowy uzupełniający kolekcję GR (opcjonalnie) LCD Wyświetla dane treningowe, takie jak czas, odległość itp.

  puls przy użyciu paska piersiowego Polar (opcjonalnie) 3 programy (np.


☆ Bodycoach Rower Poziomy Bodycoach 15 kg koło do 150 kg ☆

Bodycoach Rower Poziomy Bodycoach 15 kg koło do 150 kg Najniższa Cena Online

☆ Bodycoach Rower Poziomy Bodycoach 15 kg koło do 150 kg - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bodycoach
 • Nazwa produktu: Bodycoach Rower Poziomy Bodycoach 15 kg koło do 150 kg
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Model powystawowy w kartonie

  Magnetyczny system koła zamachowego o oporności ok. 15 kg
  Bluetooth 4.0 i zintegrowany odbiornik pasów piersiowych
  Uchwyt na USB, MP3, głośnik i smartfon/tablet
  duży wyświetlacz z 24 programami + jednostkowe profile
  Niezależny od prędkości trening oparty na watach, BMI i mnóstwo więcej.

  Ergometr siedząco-leżący Bodycoach to wspaniałe urządzenie do ćwiczeń w domu, które zniewala konkretną jakością i stabilną konstrukcją. Z ergometrem pochylanym, który działa podobnie do trenażera rowerowego, trenujesz w pozycji leżącej siedzącej. Odciąża to stawy biodrowe i kolanowe i krążek międzykręgowy. Ze względu na leżącą pozycję treningową ten typ trenażera domowego jest istotnie trafny dla osób po kontuzjach i chorobach, w celu zwiększenia ogólnej produktywności, wzmocnienia mięśni nóg w ukierunkowany sposób albo do wydajnego, niezależnego od szybkości i opartego na mocy treningu sercowo-naczyniowego / cardio szkolenie. Rower treningowy jest zaopatrzony w najnowsze technologie, takie jak Bluetooth i odbiorniki pasów piersiowych (opcjonalnie), w tym aplikację fitness „DelighTech”. Za pomocą smartfona albo tabletu masz za każdym razem pod ręką dane treningowe. Możesz odtwarzać własne pliki MP3 za pośrednictwem połączenia USB i wbudowanych głośników.

  ilość przycisków sterujących 6
  technologia wyświetlania LCD
  Przyciski sterujące
  rozmiary i wagaDługość 170 cm
  Szerokość 67 cm
  Wysokość 107 cm
  Waga urządzenia 51,18 kg
  kolor i kolor materiału szary
  czarny
  metaliczny kolor
  dane technologiczne Masa koła zamachowego (ok.) 15 kg
  Rezystancja regulacji automatycznie
  elektronicznie regulowany
  ręcznie dostosowywany
  stopnie oporu 10
  Hamulec magnetyczny układu hamulcowego
  Regulacja mocy niezależna od szybkości
  Moc od 0 W
  Moc do 999 W
  Ustawienie mocy niezależne od prędkości obrotowej silnika
  programowalny
  kontrolowana moc
  detale towaruRegulacja wysokości sprzętu
  zintegrowane głośniki
  zintegrowane rolki transportowe
  uchwyt na tablet
  właściwości nie składane
  Zestresowane części ciała Nogi
  biodra
  tyłek
  dolnej części ciała
  detale funkcjonalnie ukształtowane siedzisko
  watowany
  regulowany w poziomie
  szybka regulacja
  Oddychające szczegóły oparcia
  ergonomiczny kształt
  szczegóły Regulacja pochylenia kierownicy
  detale Pedały Pasek regulowany
  przeciwpoślizgowe
  PortyLiczba portów USB 1
  typ złącza USB typowe USB
  Kompatybilność Odtwarzanie dźwięku przez port USB
  Wersja Bluetooth 4.0
  kolor i materiał Wielokolorowe oznaczenie koloru producenta
  UwagiKlasa urządzenia zgodnie z DIN EN HA
  Zakres dostawy instrukcja montażu
  instrukcja obsługi
  Zasilacz
  Porady szkoleniowe
  wyświetlacz do złożenia
  kierownica
  kierownica
  pedały
  siodło
  stopy
  Maksymalna waga użytkownika 150 kg


☆ BH Fitness Carbon Bike ☆

BH Fitness Carbon Bike Najniższa Cena Online

☆ BH Fitness Carbon Bike - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: BH Fitness Carbon Bike
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rower magnetyczny Carbon Bike H8702R to półprofesjonalna sugestia dla innowacyjnych sympatyków kolarstwa oraz treningów wytrzymałościowych. Szczególnie wytrzymała rama wyprodukowana z wysokojakościowych minimalistycznców pozwala bezpiecznie ćwiczyć osobom o wadze dochodzącej choćby do 150 kilogramów – wysoka stabilność i trwałość to synonim produktów oznaczonych logiem BH Fitness. W tym wypadku zadbano jeszcze o wysoką ergonomię. Nad wyraz spora wygoda umożliwia prowadzenie długich i dynamicznych sesji treningowych. Rower elektromagnetyczny BH Fitness Carbon Bike H8702R zaopatrzony jest w koło zamachowe o masie czternastu kilogramów i system hamulców elektromagnetycznych zezwalających na płynną regulację stopnia trudności. Komfort ćwiczeń zapewnia szczególnie wygodna kierownica oraz ergonomiczne siodełko w rozmiarze XXL. Niewielkim,wyjątkowo przydatnym dodatkiem jest uchwyt na bidon z wodą albo napojem izotonicznym. Rowerek treningowy Carbon Bike H8702R wyekwipowany pozostał w komputer treningowy z czytelnym wyświetlaczem LCD z podświetleniem w kolorze niebieskim. Na ekranie odczytać można wszystkie potrzebne do produktywnego treningu dane: pomiar z pulsometru, liczba spalonych kalorii, czas ćwiczeń, przebyty dystans, poziom wytrenowania oraz aktualną datę i godzinę. Rower do ćwiczeń Carbon Bike H8702R waży 53 kilogramy i zaopatrzony jest w nawiew polepszający komfort stosowania. Przesuwanie po pomieszczeniu upraszcza pakiet specjalnych rolek transportowych w podstawie. W pozycji roboczej urządzenie zajmuje powierzchnię o rozmiarach 115 x 54 centymetry, a wysokość kierownicy to około 153 centymetry. Dla fanów eleganckich rozwiązań i estetów ogromną zaletą będzie także wygląd rowerka – model Carbon Bike H8702R otrzymał wysokowytrzymała obudowę z materiałów nienaturalnych w futurystycznym profilu i uniwersalnej, szczególnie popularnej kolorystyce. Oporna na zarysowania i zabrudzania obudowa pozwala radować się spektakularnie zaprojektowanym sprzętem, który automatyczne staje się unikalną ozdobą domu. Podpory ze stopkami antypoślizgowymi zabezpieczają przed przesuwaniem się urządzenia i bronią posadzkę przed zarysowaniem. Długość 115 cm Wysokość 153 cm Szerokość 54 cm Waga koła zamachowego 14 kg Maksymalna waga użytkownika 150 kg System oporu elektromagnetyczny dostosowywane siodełko pion/poziom Przeznaczenie pół-komercyjne Telemetryczny system pomiaru pulsu (radiowo) tak (opaska w dodatku) Nawiew tak Kółka transportowe tak dopełniające dane uchwyt na bidon siodełko XXL Waga 53 kg Funkcje komputera ekran LCD Wyświetlane informacje puls spalone kalorie czas dystans data zegar recovery

☆ BH Fitness H9355I ☆

BH Fitness H9355I Najniższa Cena Online

☆ BH Fitness H9355I - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: BH Fitness H9355I
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Hämmästyttävän hieno spinning-pyörä todella laadukkaana.Tämässä spinning-pyörässä on 12 ohjelmaa, joista voit valita harjoittelua varten. Lisäksi on 24 intensiteettitasoa, joihin voit lisätä enintään 5 käyttäjäprofiilia.Koneessa on yhdistetty vastus sekä jarrupalalla että magneetilla.Koneessa on yhdistetty vastus sekä jarrupalalla että magneetilla.


☆ BH Fitness Airmag ☆

BH Fitness Airmag Najniższa Cena Online

☆ BH Fitness Airmag - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: BH Fitness Airmag
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower spinningowy z unikalnym systemem oporu Rower spinningowych z linii Airmag znamionujący się podwójnym systemem oporu – magnetycznym i powietrznym. Atrakcyjna i atrakcyjna konstrukcja uzupełni domową albo komercyjną siłownię, a jej stonowany, lekko matowy odcień przyciągnie wzrok i zainteresowanie.

  Kolarstwo szosowe w domowym zaciszu Podwójny system oporu sprawia, że odczucia z jazdy są realistyczniejsze i odzwierciedlają jazdę na rowerze szosowym. Triatlonowa kierownica poprawia ergonomię i odciąża ręce w czasie intensywnego treningu.

  Regulacja siodełka w pionie i poziomie pozwala na indywidulane dopasowanie do potrzeb użytkownika. Skrupulatny pomiar informacji dzięki komputerowi Podstawowy komputer wyświetla informacje o prędkości, przebytym dystansie, ilości obrotów na minutę (RPM), także liczbę spalonych kalorii.

  ponadto komputer zmierzy całkowity przebyty dystans (ODO). SPECYFIKACJA Sposób wykorzystywania: intensywny trening domowy wymiary: 128x51x126 cm Waga: 56 kg Maksymalna waga użytkownika: 150 kg System oporu: magnetyczny + powietrzny ilość poziomów oporu: tarcie + 8 Koło zamachowe: 18 kg Napęd: Pas Poly-V Pedały: dwustronne (z noskami, SPD) Siodełko: dostosowywane w poziomie i pionie Kierownica: triatlonowa, dostosowywana w poziomie i pionie wyświetlacz: LCD Komputer: czas, prędkość / RPM, dystans, ODO, kalorie Puls: telemetryczny system pomiaru pulsu (brak opaski w zestawie) Inne: obudowa koła zamachowego


☆ Body Sculpture BC 1430 2.0 ☆

Body Sculpture BC 1430 2.0 Najniższa Cena Online

☆ Body Sculpture BC 1430 2.0 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Body Sculpture
 • Nazwa produktu: Body Sculpture BC 1430 2.0
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rower
  • rozmiary:
   • Długość: 75 cm
   • Szerokość: 50,5 cm
   • Wysokość: 102 cm
  • Waga: 10,4 kg (11,8 kg brutto)
  • Maksymalna waga użytkownika: 100 kg
  • Manualna regulacja oporu
  • Regulacja siodełka w pionie w zakresie 62-82,5cm)
  • antypoślizgowe pedały z paskami
  • Uchwyt na bidon
  Komputer
  • Pomiar:
   • prędkości
   • Czasu
   • Dystansu
   • Spalonych kalorii
  • ekran LCD

  konkretnie produkowany rower, dedykowany do podstawowego treningu domowego. Wyspoażony jest w siodełko z miękkiego skaju, z opcją regulacji wysokości.

  Komputer pozwala obserwować dystans, szybkość, ilość spalonych kalorii, a także czas treningu.

  antypoślizgowe pedały z paskami zapewniają komfort i bezpieczeństwo.


  Rowery Body Sculpture

  Trening na rowerze pozwala spalić choćby do 1000 kcal na godzinę. Jest to nadzwyczajny sprzęt dla osób, które posiadają nadwagę albo problemy ze stawami, gdyż nie obciąża ich nadmiernie. Regularne ćwiczenia polepszają kondycję, wydolność układu krążenia i wzmacniają mięśnie nóg, pośladków i brzucha.

  producent Body Sculpture proponuje rowery treningowe oraz spinningowe przeznaczone do kolarstwa indoor. Wszystkie urządzenia zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort - mają regulację kierownicy, siodełka oraz oporu. Komputery zaimplementowane do każdego z oferowanych rowerów dokładne monitorowanie postępów treningu.

  Body Sculpture

  firma została założona ponad 50 lat temu w Anglii. Specjalizuje się w wytwarzaniu sprzętu sportowego. Oferuje przede wszystkim urządzenia cardio oraz siłowe i akcesoria fitness, gadżety dla biegaczy i inne produkty dla sympatyków sportu i osób dbających o sylwetkę.

  Body Sculpture wykorzystuje w swoich produktach najnowszą technologię,tworzyć sprzęt dzięki któremu trening jest przyjemnością. Strategią producenta jest utrzymywnanie konkurencyjnych cen, dążenie do najwyższych standardów jakości oraz ciągły rozwój. Producent prowadzi działalność w ponad 90 krajach świata.

  Doświadczony zespół projektantów, który pracuje dla producenta, dba o to, by produkty gwarantowały bezpieczny i ładny trening.

  towar
  Kod producenta
  BC 1430 V2.0
  EAN
  5903733005135
  dane podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  typ
  Pionowe
  System hamowania
  Mechaniczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  Brak informacji
  Nośność [kg]
  100
  Waga [kg]
  10.2
  Wyposażenie
  Komputer
  wyświetlacz LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Pomiar prędkości
  Wydatek energetyczny

☆ Finnlo Maximum UB ☆

Finnlo Maximum UB Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Maximum UB - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo Maximum UB
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower treningowy FINNLO MAXIMUM UB 8000 Dlaczego warto wybrać FINNLO$178 producent FINNLO należy do niemieckiej firmy HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak poprawnie ugruntowanej pozycji na rynku.

  Dla zobrazowania tematu, modna w Polsce firma KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem producenta FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio i urządzeń siłowych, jak w dodatku akcesoriów bokserskich i fitness.

  Filozofia FINNLO opiera się min. Na wdrażaniu do produkcji najnowocześniejszych pomysłów i najnowszych technice. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości urządzeń.

  Jeszce kilka lat temu przystępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie proponuje największy wybór sprzętu, od urządzeń domowych, poprzez mistrzowskie maszyny do zastosowania komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna producent. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od starannego doboru tworzyw, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszystkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i pokaźniejsza świadomość producenta sprawia, iż FINNLO jest jednym z najlepszych na świecie dostawców sprzętu fitness i maszyn siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Sprawdź: www.finnlo.com.pl Rower treningowy FINNLO MAXIMUM to mistrzowski ergometr.

  Jest bardzo mocny i wytrzymały. Dokładne łożyska kulkowe gwarantują płynne obroty, a wysokiej jakości system hamowania indukcyjnego został sklasyfikowany do klasy HA. Obciążenie zgodnie z normami DIN EN 957 jest regulowane w zakresie 25-200 Watt.

  osiągalny jest ponadto trening zorientowany na tętno, które może być komfortowo mierzone za pomocą czujników dotykowych albo przez zintegrowany czujka tętna do opcjonalnie dostępnego pasa telemetrycznego. Wszystkie informacje treningowe są przejrzyście wyświetlane na znacznym wyświetlaczu LED.

  Przed rozpoczęciem treningu urządzenie może przeprowadzić test fitness. Natychmiast zostaną rozpoznane jednostkowe postępy, które będą dopełniającą motywacją. Zintegrowany generator zapewni energię komputerowi treningowemu, wentylatorowi i elektromagnetycznym hamulcom.

  dzięki czemu można trenować w zróżnicowanych miejscach, niezależnie od źródła energii i tym samym dbać o ekologię. Komfortowe siedzisko można regulować w pionie (12-poziomów) i w poziomie, dzięki czemu dopasuje się do każdego użytkownika.

  Kierownica oferuje jeszcze niemało możliwości chwytu i zapewnia komfortowy trening. Funkcjonowanie generatora: Rower treningowy producenta FINNLO MAXIMUM pracuje bez źródła prądu i baterii. Komputer treningowy, wentylator i elektromagnetyczne hamulce są zasilane dzięki energii wykonanej w trakcie treningu.

  Zintegrowany generator zaopatrza elementy urządzenia w potrzebną im energię. Dzięki czemu można trenować wszędzie, niezależnie od źródła energii chroniąc zasoby ziemi. Główne mocne strony: solidny rower do użytku w klubach fitness posiada własny generator Gwarancja komercyjna 2 lata Gwarancja domowa 3 lata wielki ekran LED innowacyjny design Specyfikacje: Moc: własny generator z opcją plug-in Regulacja oporu: hamulec indukcyjny, 40 poziomów Koło zamachowe zintegrowane z generatorem 14 kg Puls ręczny Łożyska japońskie szybkość: 15- 120 RPM Watt: 25-200 Regulacja wysokości siedziska: 13 pozycji obfity wyświetlacz LED Stały wyświetlacz: 1+5 liczba programów fitness: 6 ilość programów: 10 liczba użytkowników: 1 Zintegrowany odbiornik tętna dla pasa telemetrycznego: tak Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: tak Max.waga użytkownika: 150 kg rozmiary: 104 x 60 x 138 cm wymiary pudełka: 114 x 49 x 78 cm Waga 54 kg uzupełniające dane: Gwarancja komercyjna 24 miesiące dostawa gratis Nr katalogowy 3571 Paragon albo faktura vat Nie znalazłeś artykułu który Cię interesuje $179 Skontaktuj się z nami tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem


☆ Body Sculpture C 4604 ☆

Body Sculpture C 4604 Najniższa Cena Online

☆ Body Sculpture C 4604 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Body Sculpture
 • Nazwa produktu: Body Sculpture C 4604
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower spinningowy C4604 firmy Body Sculpture to nowoczesny sprzęt treningowy do wykorzystania domowego. Nie musisz już tracić czas na wyjścia i dojazdy na siłownię. Trening wykonasz we własnym domu niezależnie od pogody czy godziny. Jazda na rowerze spinningowym odciąża stawy przez co jest genialną propozycją dla osób chcących zrzucić zbędne kilogramy. Systematyczne treningi przyspieszają metabolizm co wpływa na proces odchudzania, a dzięki C4604 możesz wykonywać je we własnym domu.

  Rower posiada koło zamachowe o wadze 13 kg. Zagwarantuje ono płynny ruch, dzięki czemu jazda będzie komfortowa. Wyprofilowana kierownica pokryta została antypoślizgowym materiałem. Dzięki czemu stabilnie utrzymasz ją nawet podczas szczególnie intensywnych treningów. C4604 to sprzęt dla osób jednocześnie niskich jak i wysokich. Momentalnie i bez problemów ustawisz wysokość siodełka, kierownicy,, a także ich odległość od siebie. W przeciwieństwie do większości rowerów treningowych, sprzęt posiada cztery nóżki poziomujące. Dzięki temu masz gwarancję,dobrze ustawiony, będzie jednostajny w trakcie jazdy. Kółka transportowe umieszczone z przodu roweru nietrudne przemieszczanie go.

  Na ramie umieszczona jest gałka, przy pomocy której możesz stopniować obciążenie. Jeżeli Ci potrzeba zatrzymać się, iż ją wciśniesz i koło przestanie się obracać. Prostota tego mechanizmu zapewnia maksymalne bezpieczeństwo podczas jazdy. Na pedałach znajdują się dostosowywane koszyki kolarskie. Dzięki czemu w trakcie jazdy pracuje pokaźniejsza liczba mięśni.

  informacje technologiczne:

  • rozmiary: 115 x 51 x 120 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Waga koła zamachowego: 13 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 125 kg
  • Kolor obudowy: czarny z czerwonymi elementami
  • Gwarancja: 2 lata
  • dokumenty: EN957, komputer atest CE i jest zgodny z unijną dyrektywą ROHS
  • Przeznaczenie do użytkowania domowegoPodobne zestawienia:


Najtańsze rowery treningowe o wadze urządzenia do 60 kg – Ranking listopad 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze rowery treningowe o wadze urządzenia do 60 kg, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich rowerów stacjonarnych o wadze urządzenia do 60 kg jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Bodycoach Rower rotor rehabilitacyjny z komputerem ☆

Bodycoach Rower rotor rehabilitacyjny z komputerem Najniższa Cena Online

☆ Bodycoach Rower rotor rehabilitacyjny z komputerem - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bodycoach
 • Nazwa produktu: Bodycoach Rower rotor rehabilitacyjny z komputerem
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  BODYCOACH mini trenażer ramion i nóg z pedałami

  Minirower Body Coach to kompaktowy sprzęt fitness do treningu w domu. Proste korzystanie z domowego trenera i wygodny trening podczas siedzenia jest istotnie trafny dla seniorów albo osób o ograniczonej skuteczności ruchowej, np. Po wypadku albo chorobie. (Uwaga: skonsultuj się z lekarzem lub terapeutą albo skorzystaj z trenera dłoni i nóg).

  Dzięki kompaktowym rozmiarom 41,8 x 36,8 x 31 cm, trener z siedziskiem zawiera się równocześnie na stole, jak i pod biurkiem. Wybierasz komfortowe siedzenie i stawiasz rower treningowy przed sobą, a trening fitness może się rozpocząć. Możesz położyć dłonie albo stopy na pedałach, rewelacyjne do ćwiczeń w domu lub w biurze.

  Trenażer rowerowy może być wykorzystywany jako trenażer ramion i nóg do budowania mięśni, rozszerzania mobilności ramion i nóg i wzmacniania układu sercowo-naczyniowego. Jako trener ruchu do długich okresów siedzenia lub do wspomagania rehabilitacji i fizjoterapii. Trening z minirowerem treningowym przynosi korzyści całemu ciału. Opór magnetyczny można bezstopniowo regulować w rowerze fitness przystępnego i szerokiego pokrętła.

  Masa koła zamachowego ok. 2,5kg (koło zamachowe 1,5kg), masa całkowita 5,1kg. Dzięki komfortowemu uchwytowi do przenoszenia urządzenie fitness można łatwo spakować i schować. Komputer prezentuje na czytelnym wyświetlaczu najważniejsze informacje dotyczące treningu, takie jak czas, dystans, ODO, prędkość, przybliżone zużycie kalorii, obroty na minutę i zmiana wyświetlacza (skan).

  szczegóły:

  Trener ramion i nóg
  z pedałami i pętlami
  bezstopniowy opór
  Masa koła zamachowego 2,5 kg
  komputery z wyświetlaczami
  hojny uchwyt do przenoszenia
  wymiary 41,8 x 36,8 x 31 cm
  Waga 5,1 kg


☆ Body Sculpture BC 1430 2.0 ☆

Body Sculpture BC 1430 2.0 Najniższa Cena Online

☆ Body Sculpture BC 1430 2.0 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Body Sculpture
 • Nazwa produktu: Body Sculpture BC 1430 2.0
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rower
  • wymiary:
   • Długość: 75 cm
   • Szerokość: 50,5 cm
   • Wysokość: 102 cm
  • Waga: 10,4 kg (11,8 kg brutto)
  • Maksymalna waga użytkownika: 100 kg
  • Manualna regulacja oporu
  • Regulacja siodełka w pionie w zakresie 62-82,5cm)
  • przeciwpoślizgowe pedały z paskami
  • Uchwyt na bidon
  Komputer
  • Pomiar:
   • szybkości
   • Czasu
   • Dystansu
   • Spalonych kalorii
  • ekran LCD

  konkretnie wykonany rower, dedykowany do podstawowego treningu domowego. Wyspoażony jest w siodełko z miękkiego skaju, z opcją regulacji wysokości.

  Komputer pozwala monitorować dystans, prędkość, liczba spalonych kalorii, a także czas treningu.

  antypoślizgowe pedały z paskami gwarantują komfort oraz bezpieczeństwo.


  Rowery Body Sculpture

  Trening na rowerze pozwala spalić choćby do 1000 kcal na godzinę. Jest to świetny sprzęt dla osób, które posiadają nadwagę albo problemy ze stawami, gdyż nie obciąża ich nadmiernie. Regularne ćwiczenia poprawiają kondycję, wydolność układu krążenia, a także wzmacniają mięśnie nóg, pośladków i brzucha.

  producent Body Sculpture oferuje rowery treningowe i spinningowe przeznaczone do kolarstwa indoor. Wszystkie urządzenia zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort - mają regulację kierownicy, siodełka, a także oporu. Komputery zaimplementowane do każdego z oferowanych rowerów dokładne monitorowanie postępów treningu.

  Body Sculpture

  producent została założona ponad 50 lat temu w Anglii. Specjalizuje się w produkowaniu sprzętu sportowego. Oferuje z zasady urządzenia cardio oraz siłowe oraz akcesoria fitness, gadżety dla biegaczy i inne produkty dla miłośników sportu oraz osób dbających o sylwetkę.

  Body Sculpture wykorzystuje w swych produktach najnowszą technikę,kreować sprzęt dzięki któremu trening jest przyjemnością. Strategią producenta jest utrzymywnanie konkurencyjnych cen, dążenie do najwyższych standardów jakości oraz ciągły rozwój. Marka prowadzi działalność w ponad 90 krajach świata.

  Doświadczony zespół projektantów, który pracuje dla producenta, dba o to, by produkty gwarantowały bezpieczny i ładny trening.

  produkt
  Kod producenta
  BC 1430 V2.0
  EAN
  5903733005135
  dane podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  wariant
  Pionowe
  System hamowania
  Mechaniczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  Brak danych
  Nośność [kg]
  100
  Waga [kg]
  10.2
  Wyposażenie
  Komputer
  ekran LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Pomiar szybkości
  Wydatek energetyczny

☆ Body Sculpture BC 1430 ☆

Body Sculpture BC 1430 Najniższa Cena Online

☆ Body Sculpture BC 1430 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Body Sculpture
 • Nazwa produktu: Body Sculpture BC 1430
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower treningowy BC 1430P producenta Body Sculpture jest perfekcyjnym sprzętem, który pomoże Ci wykonać produktywny trening w domu. Kiedy pogoda uniemożliwia jazdę na dworze, nie musisz już tracić czasu na wyjścia do siłowni.

  Ćwiczenia na rowerze treningowym sprawiają, że pracują nie tylko mięśnie ud, łydki i pośladki, ale też brzucha i ramion. Taki rodzaj ćwiczeń jest bezpieczny dla stawów, ponieważ nie muszą one utrzymywać ciężaru ciała.

  dzięki czemu sprzęt stanie na wysokości zadania dla osób, które chcą pozbyć się nadmiernych kilogramów. Oprócz wzmocnienia siły mięśni i obniżenia wagi ciała, trening na rowerze przyczyni się do poprawy kondycji fizycznej i polepszenia samopoczucia.

  Rower posiada ręczny system ustawiania oporu. Dzięki temu możesz zmieniać stopień trudności treningu bez konieczności przerywania go. Wielofunkcyjny komputer demonstruje informacje dotyczące prędkości, czasu, spalonych kalorii i pokonanego dystansu i ma funkcję scan, pozwalającą na naprzemienne wyświetlanie się tych danych.

  zagwarantuje to możliwość śledzenia swych postępów na bieżąco,, a także może ponadto motywować do treningu. Zaletą roweru jest jego śladowa waga i kompaktowy wymiar. Mocne strony: Wielofunkcyjny komputer przedstawiający informacje dotyczące prędkości, czasu, spalonych kalorii i pokonanego dystansu Ręczny system ustawiania oporu Lekkość Gwarancja 24 miesiące Zgodny z europejską normą bezpieczeństwa EN957 dane technologiczne: rozmiary: 82 x 51 x 110 cm Waga: 11 kg Maksymalna waga użytkownika: 100 kg przeznaczony do wykorzystywania domowegoobudowy: czarny


☆ Body Sculpture BC 2929 ☆

Body Sculpture BC 2929 Najniższa Cena Online

☆ Body Sculpture BC 2929 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Body Sculpture
 • Nazwa produktu: Body Sculpture BC 2929
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower magnetyczny składany Body Sculpture Smart BC2929 cechy: - Rower magnetyczny SMART BC 2929 to kompaktowy, składany rower do treningu domowego. Komputer wyświetla konieczne parametry treningu a pokrętło regulacji oporu zezwala na zmianę jego intensywności.

  ponadto wygodne dostosowywane siodełko, spore pedały z paskami i kierownica umożliwiająca dużo rodzajów chwytu zapewniają bezpieczny i komfortowy trening. - Ćwiczenia są bezpieczne dla stawów, ponieważ nie muszą one utrzymywać ciężaru ciała.

  dzięki czemu jazda na rowerze treningowym to jeden z najlepszych sposobów na zrzucenie nadmiernych kilogramów. Trenerzy i rehabilitanci rekomendują ten rodzaj treningu wszystkim osobom, niezależnie od wieku i kondycji fizycznej, także tym, którzy posiadają problemy ze stawami.

  Ćwiczenia na rowerze stacjonarnym sprawiają, że pracują nie tylko mięśnie ud, łydki i pośladki, ale też brzucha i ramion. - Prosty, wielofunkcyjny komputer wyświetla takie informacje jak czas treningu, prędkość, spalone kalorie, tętno i pokonany dystans.

  Możliwość śledzenia i poprawiania swych wyników działa motywująco. - Składana budowa roweru sprawia, iż jest on wspaniałym sprzętem do domu, a nawet do małego mieszkania. Po skończeniu treningu możesz złożyć sprzęt i schować go, by nie przeszkadzał w codziennych czynnościach.

  informacje technologiczne: - rozmiary: 74 x 47 x 123 cm (dł. X szer. X wys.) - stopnie oporu: 8 (zmieniane manualnie) - Funkcje konsoli: tętno, scan, czas, prędkość, dystans i spalone kalorie - Waga koła zamachowego: 1,5 kg - Maksymalna waga użytkownika: 100 kg - Przeznaczenie: użytek domowy - Gwarancja: 2 lata


☆ Bodycoach Rower Poziomy Bodycoach 15 kg koło do 150 kg ☆

Bodycoach Rower Poziomy Bodycoach 15 kg koło do 150 kg Najniższa Cena Online

☆ Bodycoach Rower Poziomy Bodycoach 15 kg koło do 150 kg - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bodycoach
 • Nazwa produktu: Bodycoach Rower Poziomy Bodycoach 15 kg koło do 150 kg
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Model powystawowy w kartonie

  Magnetyczny system koła zamachowego o odporności ok. 15 kg
  Bluetooth 4.0 i zintegrowany odbiornik pasów piersiowych
  Uchwyt na USB, MP3, głośnik i smartfon/tablet
  obfity wyświetlacz z 24 programami + jednostkowe profile
  Niezależny od szybkości trening oparty na watach, BMI i sporo więcej.

  Ergometr siedząco-leżący Bodycoach to wyśmienite urządzenie do ćwiczeń w domu, które zniewala potężną jakością i stabilną konstrukcją. Z ergometrem pochylanym, który działa podobnie do trenażera rowerowego, trenujesz w pozycji leżącej siedzącej. Odciąża to stawy biodrowe i kolanowe oraz krążek międzykręgowy. Ze względu na leżącą pozycję treningową ten rodzaj trenażera domowego jest niezwykle optymalny dla osób po kontuzjach i chorobach, w celu powiększenia ogólnej efektywności, wzmocnienia mięśni nóg w ukierunkowany sposób lub do efektywnego, niezależnego od prędkości i opartego na mocy treningu sercowo-naczyniowego / cardio szkolenie. Rower treningowy jest zaopatrzony w najnowsze technologie, takie jak Bluetooth i odbiorniki pasów piersiowych (opcjonalnie), w tym aplikację fitness „DelighTech”. Za pomocą smartfona lub tabletu masz zawsze pod ręką dane treningowe. Możesz odtwarzać własne pliki MP3 za pośrednictwem połączenia USB i zaimplementowanych głośników.

  liczba przycisków sterujących 6
  technologia wyświetlania LCD
  Przyciski sterujące
  rozmiary i wagaDługość 170 cm
  Szerokość 67 cm
  Wysokość 107 cm
  Waga urządzenia 51,18 kg
  odcień i odcień materiału szary
  czarny
  srebrny kolor
  informacje technologiczne Masa koła zamachowego (ok.) 15 kg
  Rezystancja regulacji samoczynnie
  elektronicznie dostosowywany
  ręcznie regulowany
  poziomy oporu 10
  Hamulec magnetyczny układu hamulcowego
  Regulacja mocy niezależna od szybkości
  Moc od 0 W
  Moc do 999 W
  Ustawienie mocy niezależne od szybkości obrotowej silnika
  programowalny
  kontrolowana moc
  szczegóły produktuRegulacja wysokości sprzętu
  zintegrowane głośniki
  zintegrowane rolki transportowe
  uchwyt na tablet
  atrybuty nie składane
  Zestresowane części ciała Nogi
  biodra
  tyłek
  dolnej części ciała
  detale funkcjonalnie ukształtowane siedzisko
  watowany
  dostosowywany w poziomie
  szybka regulacja
  Oddychające szczegóły oparcia
  funkcjonalny zarys
  detale Regulacja pochylenia kierownicy
  detale Pedały Pasek dostosowywany
  przeciwpoślizgowe
  PortyLiczba portów USB 1
  typ złącza USB standardowe USB
  Kompatybilność Odtwarzanie dźwięku poprzez port USB
  Wersja Bluetooth 4.0
  kolor i materiał Wielokolorowe oznaczenie koloru producenta
  UwagiKlasa urządzenia zgodnie z DIN EN HA
  Zakres dostawy instrukcja montażu
  instrukcja obsługi
  Zasilacz
  Porady szkoleniowe
  wyświetlacz do złożenia
  kierownica
  kierownica
  pedały
  siodło
  stopy
  Maksymalna waga użytkownika 150 kgPodsumowanie, czyli jaki stacjonarny rower treningowy o wadze urządzenia do 60 kg najlepszy?


Najlepszy stacjonarny rower treningowy o wadze urządzenia do 60 kg w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy stacjonarny rower treningowy o wadze urządzenia do 60 kg w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze rowery stacjonarne – Ranking listopad 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji rowerów stacjonarnych o wadze urządzenia do 60 kg nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych stacjonarnych rowerów do treningu domowego.


Powiązania tematyczne:

 • jaki stacjonarny rower treningowy o wadze urządzenia do 60 kg opinie i efekty,
 • dobre rowery treningowe o wadze urządzenia do 60 kg cena,
 • ranking rowerów stacjonarnych o wadze urządzenia do 60 kg,
 • stacjonarny rower treningowy o wadze urządzenia do 60 kg jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o rowerach stacjonarnych o wadze urządzenia do 60 kg

#1 Gdzie szukać opinii o rowerach stacjonarnych o wadze urządzenia do 60 kg?

Aktualnie zaprezentowane informacje o rowerach stacjonarnych o wadze urządzenia do 60 kg odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki stacjonarny rower treningowy o wadze urządzenia do 60 kg najlepszy? Który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych rowerach stacjonarnych o wadze urządzenia do 60 kg warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z rowerami treningowymi o wadze urządzenia do 60 kg do domu, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie rowery treningowe o wadze urządzenia do 60 kg są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z rowerami treningowymi o wadze urządzenia do 60 kg zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach rowery treningowe o wadze urządzenia do 60 kg to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *