FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking rowerów stacjonarnych o wadze urządzenia do 70 kg. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Treningowe rowery stacjonarne / Ranking rowerów stacjonarnych o wadze urządzenia do 70 kg


Pomagamy w wyborze dobrych rowerów stacjonarnych o wadze urządzenia do 70 kg. Opracowane zestawienia są aktualne lipiec 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych rowerów stacjonarnych o wadze urządzenia do 70 kg,
 • TOP5 często wybieranych treningowych rowerów typu stacjonarnego.

O czym dowiesz się w poradniku?

Jakie rowery treningowe o wadze urządzenia do 70 kg najlepiej wybrać? Ranking lipiec 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane rowery treningowe o wadze urządzenia do 70 kg, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking rowerów stacjonarnych o wadze urządzenia do 70 kg, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Kettler Rower poziomy tour 600 r ☆

Kettler Rower poziomy tour 600 r Najniższa Cena Online

☆ Kettler Rower poziomy tour 600 r - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Rower poziomy tour 600 r
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rowerek treningowy KETTLER TOUR 600 R to następca i odpowiednik modelu KETTLER ERGO R3.

  Stan towaru: nowy, oryginalnie zapakowany

  Rowery poziome rekomendowane są osobom, które posiadają problemy z lędźwiowym odcinkiem kręgosłupa. Mogą z niego korzystać także osoby o ograniczonej wydajności ruchowej oraz osoby starsze.

  Kettler TOUR 600 R to indukcyjny rowerek, sterowany elektronicznie, z 8 kg kołem zamachowym. W trakcie treningu można wybrać jeden z 10 programów, dopasowanych do rozmaitych poziomów sprawności. Komputer treningowy pozwala także na skonfigurowanie 4 użytkowników, dzięki czemu każdy z domowników będzie miał dostęp do swych informacji z ostatnich treningów.

  Poziom oporu można zmieniać w zakresie 25-400 watów (co 5 wat), umożliwia dopasowanie intensywności treningu do jednostkowych potrzeb.

  Dla wygody używania i możliwości dostosowania rowerka do wzrostu osoby ćwiczącej, osiągalna jest regulacja siedziska wzdłuż szyny.

  Nośność urządzenia to 130 kilogramów.

  • rodzaj urządzenia: poziomy rower treningowy
  • typ: indukcyjny
  • Waga koła zamachowego: 8 kg
  • Regulacja oporu: elektroniczna, 25-400 watów (co 5 wat)
  • Moc szczytowa: 400 Wat
  • Maksymalna waga użytkownika: 130 kg
  • Pomiary: czas, prędkość, dystans, kadencja (obr./min), tętno, kalorie, moc w watach
  • Wyposażenie: komputer treningowy, uchwyt na smartfon, sensory dotykowe, kółka transportowe, profilowane rękojeści
  • Programy treningowe: 10
  • Języki menu: 7 (EN, DE, FR, IT, NL, PL, RU)
  • Kierownica: praktyczna
  • Podstawy na stopy: przeciwpoślizgowe
  • Zasilanie: zasilacz (230V)
  • rozmiary po rozłożeniu (dł x szer x wys): 163 x 63 x 119 cm
  • Waga: 51 kg

  powystawowy


☆ Kettler Rower spinningowy hoi frame speed eucalyptus | (7640119481791) ☆

Kettler Rower spinningowy hoi frame speed eucalyptus | (7640119481791) Najniższa Cena Online

☆ Kettler Rower spinningowy hoi frame speed eucalyptus | (7640119481791) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Rower spinningowy hoi frame speed eucalyptus | (7640119481791)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower spinningowy KETTLER HOI FRAME SPEED to niezwykła propozycja dla sympatyków sportu i sportowców, którzy, oprócz funkcjonalności sprzętu fitness, zwracają uwagę także na jego wygląd. KETTLER HOI FRAME SPEED to rower spinningowy, który jest surowy, wytworny i wyszukany.

  pozwala na nie tylko funkcjonale treningi, ale także, za sprawą unikatowej barwy, nada świeżości każdej przestrzeni mieszkalnej. Postępowa, geometryczna rama roweru KETTLER HOI FRAME powoduje,optycznie rower zajmuje mało miejsca.

  Pomimo wrażenia lekkości, rama jest nad wyraz zrównoważona i zapewnia pewne oparcie ciała podczas treningu....


☆ Kettler Rower elektromagnetyczny poziomy tour 600 (7640119481432) ☆

Kettler Rower elektromagnetyczny poziomy tour 600 (7640119481432) Najniższa Cena Online

☆ Kettler Rower elektromagnetyczny poziomy tour 600 (7640119481432) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Rower elektromagnetyczny poziomy tour 600 (7640119481432)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower treningowy KETTLER TOUR 600 to perfekcyjny wybór niezależnie od tego czy Twoim celem jest zrzucenie zbędnych kilogramów, wyrzeźbienie sylwetki, poprawa kondycji, przygotowanie się do sezonu rowerowego czy start w zawodach możesz wybrać program dopasowany do Twoich potrzeb albo go po prostu stworzyć.

  Ergometr wyposażony jest w indukcyjny układ hamulcowy z 2 trybami stosowania. Tryb AUTO umożliwia przeprowadzenie treningu automatycznego, niezależnego od prędkości. Użytkownik wybiera docelową wartość obciążenia w watach, z zakresu 25-400 W, co 5 W, a komputer automatycznie dostosowuje opór hamowania.

  Tryb MANU pozwala na trenowanie w zależności od prędkości – użytkownik wybiera krok obciążenia, który pozostaje niezależny od częstotliwości pedałowania. Na wyświetlaczu wyświetlana jest aktualna wartość mocy w watach.

  KETTLER TOUR 600 sugerowany jest każdemu, komu zależy na regularnym i sprawnym treningu. W trakcie treningu można wybrać jeden z 10 programów, dostosowanych do różnorodnych poziomów wydajności. Za pomocą konfiguratora można kreować nowe programy lub modyfikować już istniejące.

  Komputer treningowy pozwala także na skonfigurowanie 4 użytkowników, dzięki temu każdy z domowników będzie miał dostęp do swoich danych z ostatnich treningów. Znaczne i komfortowe siodełko FOAM posiada podwójną regulację: wysokości i odległości od kierownicy.

  praktyczna kierownica posiada możliwość regulacji kąta nachylenia i dopasowania do wzrostu. Rower stacjonarny to jedno z podstawowych maszyn do kształtowania kondycji i sylwetki. Korzystnie wpływa na pracę układu krążeniowo-oddechowego.

  Jazda na rowerku treningowym pomaga spalić zbędne kalorie i schudnąć. Może być używany w treningu cardio, obwodowym jak i rehabilitacji. Cicha i płynna praca zezwala na trening w domu. Kółka transportowe pozwalają na komfortowe przestawienie ergometru po skończonym treningu.

  Komputer treningowy Czytelny, kolorowy, intuicyjny w obsłudze wyświetlacz LC o wymiarach 117x86 mm wyświetla siedem najważniejszych parametrów treningu. Wyświetlane właściwości: czas treningu dystans (km albo mile) zużycie energii (kcal lub kJ) tętno prędkość kadencja (obr./min) moc (w Watach) ma 10 wbudowanych programów treningowych, dzięki którym osiągalne jest dobranie intensywności treningu do sprawności i kondycji użytkownika.

  wbudowany konfigurator pozwala dowolnie rozbudowywać i zmieniać programy treningowe. Ergometr może być wykorzystywany w dwóch trybach: TRYB AUTO (trening samoczynny – niezależny od prędkości) TRYB MANU (trening manualny – zależny od prędkości) przystępne programy treningowe (szczegółowy opis znajduje się w instrukcji obsługi komputera): szybki start Trening z wyróznionym celem (czas/dystans/kalorie) Trening HRC Trening na trasie o rozmaitym profilu (trasa płaska, wzgórze, góra) Regulacja oporu KETTLER TOUR 600 to indukcyjny rower z 10 kg kołem zamachowym.

  Poziom oporu można zmieniać w zakresie 25-400 watów (co 5 wat). Siodełko wielkie, wygodne siodełko FOAM ma podwójną regulację. Realna jest jednocześnie zmiana wysokości siodełka jak i jego odległości od kierownicy.

  dzięki czemu każdy, niezależnie od wzrostu, odszuka adekwatne ustawienie. Rama potężna, stalowa rama zagwarantuje stabilność i bezpieczeństwo podczas treningu. Pokrywa produkowana z wysokiej jakości tworzyw, stanowi genialne wyciszenie indukcyjnego systemu oporu.

  Kierownica Kierownica w profilu litery U z możliwością ustawienia w zróżnicowanych pozycjach, umożliwia dopasowanie do wzrostu i stylu jazdy. Sensory dotykowe Umieszczone na kierownicy sensory dotykowe pozwalają na pomiar tętna.

  Do treningu HRC zalecane jest stosowanie pasa na piersiowego z technologią Bluetooth (nie jest dołączony do urządzenia). Uchwyt na smartfon Uchwyt na tablet lub smartfon pozwala na wygodne umieszczenie urządzenia mobilnego w zasięgu wzroku i korzystania z uzupełniającego wyświetlacza podczas treningu.

  Pedały antypoślizgowe, samopoziomujące się pedały, z regulowanymi paskami Bluetooth Zintegrowany inteligentny system Bluetooth, zezwala na korzystanie z najszczególniej motywujących aplikacji przeznaczonych do treningu.

  Kompatybilny z aplikacją fitness Kinomap (subskrypcja nie jest wliczona w cenę urządzenia Google Play lub App Store). Kółka transportowe Kółka transportowe wygodny transport rowerku po treningu.

  SPECYFIKACJA wariant urządzenia: rower treningowy pionowy typ: indukcyjny Waga koła zamachowego: 10 kg Regulacja oporu: elektroniczna, 25-400 W (co 5 W) ilość programów treningowych: 10, z możliwością konfiguracji Maksymalna waga użytkownika: 150 kg Pomiary: czas, szybkość, dystans, kadencja (obr./min), tętno, kalorie, moc w watach Wyposażenie: innowacyjny komputer treningowy, uchwyt na smartfon, sensory dotykowe, kółka transportowe, uchwyty na stopy Kierownica: sportowa, dostosowywany kąt nachylenia Siodełko: poręczne, dostosowywane w pionie i w poziomie Zasilanie: zasilacz (230V) dostępne języki MENU:7 (EN, DE, FR, IT, NL, PL, RU) wymiary po rozłożeniu (dł.

  x szer. X wys.): 119x55x137 cm Waga urządzenia: 36 kg


☆ Rower spinningowy KETTLER Frame Speed stone | (7640119481777) ☆

Rower spinningowy KETTLER Frame Speed stone | (7640119481777) Najniższa Cena Online

☆ Rower spinningowy KETTLER Frame Speed stone | (7640119481777) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Rower spinningowy KETTLER Frame Speed stone | (7640119481777)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower spinningowy KETTLER HOI FRAME SPEED to niezwykła propozycja dla miłośników sportu i sportowców, którzy, oprócz funkcjonalności sprzętu fitness, zwracają uwagę także na jego wygląd. KETTLER HOI FRAME SPEED to rower spinningowy, który jest surowy, gustowny i wyszukany.

  umożliwia nie tylko funkcjonale treningi, ale także, za sprawą swojej barwy, wprowadzi harmonię i wyciszenie do każdej przestrzeni mieszkalnej. Postępowa, geometryczna rama roweru KETTLER HOI FRAME sprawia,optycznie rower zajmuje niewiele miejsca.

  Pomimo wrażenia lekkości, rama jest wyjątkowo jednostajna i zagwarantuje pewne oparcie ciała podczas treningu....


☆ Kettler Rower indukcyjny hoi tour granatowy (7640119482125) ☆

Kettler Rower indukcyjny hoi tour granatowy (7640119482125) Najniższa Cena Online

☆ Kettler Rower indukcyjny hoi tour granatowy (7640119482125) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Rower indukcyjny hoi tour granatowy (7640119482125)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower indukcyjny KETTLER Hoi Tour+ to idealny wybór niezależnie od tego czy Twoim celem jest zrzucenie zbędnych kilogramów, wyrzeźbienie sylwetki, poprawa kondycji, przygotowanie się do sezonu rowerowego czy start w zawodach możesz wybrać program dopasowany do Twoich potrzeb lub go po prostu stworzyć....


☆ Rower stacjonarny Life Fitness RS1 GO | ☆

Rower stacjonarny Life Fitness RS1 GO | Najniższa Cena Online

☆ Rower stacjonarny Life Fitness RS1 GO | - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Life Fitness
 • Nazwa produktu: Rower stacjonarny Life Fitness RS1 GO |
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower Life Fitness poziomy RS1 z konsolą GO | wymiar: OS | Kolor: Czarny | Taniej o 27% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, mistrzowski sklep sportowy.


☆ Rower stacjonarny Life Fitness C3/Track | ☆

Rower stacjonarny Life Fitness C3/Track | Najniższa Cena Online

☆ Rower stacjonarny Life Fitness C3/Track | - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Life Fitness
 • Nazwa produktu: Rower stacjonarny Life Fitness C3/Track |
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower Life Fitness Pionowy C3/Track | wymiar: OS | Kolor: Szary | Taniej o 16% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, profesjonalny sklep sportowy.


☆ Rower spinningowy KETTLER Hoi Frame terracotta | (7640119481821) ☆

Rower spinningowy KETTLER Hoi Frame terracotta | (7640119481821) Najniższa Cena Online

☆ Rower spinningowy KETTLER Hoi Frame terracotta | (7640119481821) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Rower spinningowy KETTLER Hoi Frame terracotta | (7640119481821)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower spinningowy KETTLER HOI FRAME to idealny wybór niezależnie od tego czy Twoim celem jest zrzucenie zbędnych kilogramów, wyrzeźbienie sylwetki, poprawa kondycji czy zadbanie o zdrowie. Na tym ergonomicznym rowerze choćby długi trening będzie szczególnie komfortowy, a interaktywny wyświetlacz, przystępne programy treningowe lub aplikacje, z których będziesz korzystał podczas ćwiczeń, sprawią, że czas błyskawicznie minie....


☆ Kettler Rower spinningowy hoi frame+ stone | ☆

Kettler Rower spinningowy hoi frame+ stone | Najniższa Cena Online

☆ Kettler Rower spinningowy hoi frame+ stone | - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Rower spinningowy hoi frame+ stone |
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower spinningowy KETTLER HOI FRAME to wyśmienity dobór niezależnie od tego czy Twoim celem jest zrzucenie zbędnych kilogramów, wyrzeźbienie sylwetki, poprawa kondycji czy zadbanie o zdrowie. Na tym praktycznym rowerze choćby długi trening będzie niezwykle wygodny, a interaktywny wyświetlacz, przystępne programy treningowe lub aplikacje, z których będziesz korzystał podczas ćwiczeń, sprawią, iż czas szybko minie....


☆ Rower spinningowy hoi frame+ shock | marki Kettler ☆

Rower spinningowy hoi frame+ shock | marki Kettler Najniższa Cena Online

☆ Rower spinningowy hoi frame+ shock | marki Kettler - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Rower spinningowy hoi frame+ shock | marki Kettler
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower spinningowy KETTLER HOI FRAME+ to niezwykła sugestia dla miłośników sportu i sportowców, którzy, oprócz funkcjonalności sprzętu fitness, zwracają uwagę także na jego wygląd....Podobne zestawienia:


Najtańsze rowery treningowe o wadze urządzenia do 70 kg – Ranking lipiec 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze rowery treningowe o wadze urządzenia do 70 kg, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich rowerów stacjonarnych o wadze urządzenia do 70 kg jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Rower treningowy axos avior m | marki Kettler ☆

Rower treningowy axos avior m | marki Kettler Najniższa Cena Online

☆ Rower treningowy axos avior m | marki Kettler - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Rower treningowy axos avior m | marki Kettler
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Kettler Avior M

  Rowerek treningowy KETTLER AVIOR M to następca i odpowiednik modelu KETTLER CYCLE M . Rower pochodzi z kolekcji KETTLER AXOS.

  KETTLER AVIOR M to magnetyczny rower treningowy z 8 stopniowym zakresem obciążenia. Komputer treningowy z czytelnym wyświetlaczem i komfortowymi przyciskami pozwala na kontrolę parametrów treningu. Opór magnetyczny zagwarantuje płynną i cichą pracę. Sterowanie oporem odbywa się przy pomocy pokrętła umieszczonego tuż pod kierownicą.

  pokaźne i komfortowe siodełko posiada regulację wysokości, a także kąta nachylenia siodełka. ergonomiczna kierownica posiada możliwość regulacji kąta nachylenia.

  Rowerek stacjonarny jest przeważnie wybieranym urządzeniem do treningu w domu. Regularne ćwiczenia pozwalają bowiem na osiągnięcie prędkich rezultatów w zakresie kształtowania kondycji i sylwetki. Jazda na rowerku treningowym pomaga spalić zbędne kalorie i schudnąć. Dobrze wpływa także na pracę układu krążeniowo-oddechowego. Rower może być używany w treningu cardio, obwodowym jak i w rehabilitacji.

  Rowerek KETTLER AVIOR M polecany jest każdemu, niezależnie od wieku i kondycji. 8 poziomów regulacji oporu pozwala na dobranie intensywności treningu do indywidualnych potrzeb. Docenią go także osoby starsze, ponieważ trening na rowerku nie obciąża stawów i nie sprawia urazów i kontuzji.

  Rower jest kompaktowy – jego montaż jest prosty i prędki, a po rozłożeniu nie zajmuje sporo miejsca. Kółka transportowe umożliwią proste przestawienie roweru po skończonym treningu. Cicha i płynna praca roweru pozwala na trening w domu.

  Komputer treningowy

  Czytelny, intuicyjny w obsłudze, wyświetla sześć najważniejszych parametrów treningu.

  Wyświetlane atrybuty:

  • czas treningu
  • dystans
  • zużycie kalorii
  • tętno
  • szybkość
  • kadencja (obr./min)

  Komputer zasilany jest 2 bateriami AA 1.5V. Nie wymaga uzupełniającego zasilacza, dzięki temu może być użytkowany w dowolnym miejscu.

  • rodzaj urządzenia: rower treningowy pionowy
  • typ: magnetyczny
  • Waga koła zamachowego: 6 kg
  • Regulacja oporu: manualna, 1 - 8
  • Maksymalna waga użytkownika: 110 kg
  • Pomiary: czas, prędkość, dystans, kadencja (obr./min), tętno, kalorie
  • Wyposażenie: komputer treningowy, sensory dotykowe, kółka transportowe, uchwyty na stopy
  • Kierownica: U-kształtna, dostosowywany kąt nachylenia
  • Siodełko: funkcjonalne, regulowane w pionie oraz możliwość ustawienia kąta nachylenia
  • Zasilanie: baterie (2 szt. AA)
  • wymiary po rozłożeniu (dł x szer x wys): 80x64x144 cm
  • Waga: 35 kg

  KETTLER AVIOR M to magnetyczny rower z 6 kg kołem zamachowym i 8 stopniami oporu. Poziom oporu dostosowywany jest manualnie, za pomocą pokrętła umieszczonego pod kierownicą. Regulacja w zakresie od 1 do 8 pozwala skonsolidować poziom treningu do indywidualnych potrzeb.

  znaczne, komfortowe siodełko ma możliwość regulacji i przypasowania do potrzeb użytkownika. Możliwa jest zmiana wysokości siodełka oraz jego kąta nachylenia. Dzięki temu każdy znajdzie stosowne ustawienie.

  • U-kształtna kierownica z regulacją kąta nachylenia zezwala na przypasowanie do wzrostu i stylu jazdy.
  • Sensory dotykowe - Umieszczone na kierownicy, umożliwiają pomiar tętna.
  • potężna, stalowa rama zagwarantuje stabilność i bezpieczeństwo w trakcie treningu.
  • obudowa - stworzona z wysokiej jakości materiałów, stanowi doskonałe wyciszenie magnetycznego systemu oporu.
  • Pedały - antypoślizgowe, samopoziomujące się pedały, z dostosowywanymi paskami.
  • Kółka transportowe komfortowy transport rowerku po treningu

☆ Rower magnetyczny KETTLER Hoi Ride Szary (7640119482071) ☆

Rower magnetyczny KETTLER Hoi Ride Szary (7640119482071) Najniższa Cena Online

☆ Rower magnetyczny KETTLER Hoi Ride Szary (7640119482071) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Rower magnetyczny KETTLER Hoi Ride Szary (7640119482071)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rower treningowy KETTLER HOI RIDE z głębokim wejściem to perfekcyjny dobór dla początkujących sportowców, którzy chcą regularnie trenować w domu. Trenażer olśniewa przede wszystkim wygodą, solidną konstrukcją i wyposażeniem, w którym nie brakuje ergonomicznych komponentów i funkcji. Płynną i cichą pracę maszyny gwarantuje magnetyczny układ hamulcowy z ręczną regulacją obciążenia w zakresie 1-10 stopni....

☆ Kettler Rower magnetyczny hoi ride granatowy (7640119482088) ☆

Kettler Rower magnetyczny hoi ride granatowy (7640119482088) Najniższa Cena Online

☆ Kettler Rower magnetyczny hoi ride granatowy (7640119482088) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Rower magnetyczny hoi ride granatowy (7640119482088)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rower treningowy KETTLER HOI RIDE z głębokim wejściem to genialny wybór dla początkujących sportowców, którzy chcą regularnie trenować w domu. Trenażer zniewala głównie wygodą, solidną konstrukcją i wyposażeniem, w którym nie brakuje funkcjonalnych elementów i funkcji. Płynną i cichą pracę maszyny gwarantuje magnetyczny układ hamulcowy z ręczną regulacją obciążenia w zakresie 1-10 stopni....

☆ Rowerek indukcyjny KETTLER Tour 400 ☆

Rowerek indukcyjny KETTLER Tour 400 Najniższa Cena Online

☆ Rowerek indukcyjny KETTLER Tour 400 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Rowerek indukcyjny KETTLER Tour 400
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rowerek treningowy KETTLER TOUR 400 polecany jest każdemu, komu zależy na regularnym i wydajnym treningu w warunkach domowych. W trakcie treningu można wybrać jeden z 10 programów treningowych. Niezależnie od tego czy Twoim celem jest zrzucenie zbędnych kilogramów, wyrzeźbienie sylwetki, poprawa kondycji - możesz wybrać program dostosowany do Twoich potrzeb lub go po prostu stworzyć.

  przy pomocy konfiguratora można kreować świeże programy albo modyfikować już istniejące. Komputer treningowy pozwala także na skonfigurowanie 4 użytkowników, dzięki czemu każdy z domowników będzie miał dostęp do swych informacji z ostatnich treningów.

  Ergometr zaopatrzony jest w indukcyjny układ hamulcowy z 2 trybami używania. Tryb AUTO (niezależny od szybkości obrotowej) W tym trybie wprowadzasz swoje docelowe obciążenie w Watach. Wartość tę zmieniasz przez obracanie przycisku pokrętłem.

  Na podstawie docelowej wartości obciążenia ergometr wyliczy aktualną kadencję, potrzebny dla osiągnięcia wartości docelowej opór hamowania i będzie go zmieniać w zależności od zmiany kadencji. W ten sposób wybrane obciążenie jest zapewnione poprzez cały czas trwania treningu.

  możliwe jest ustawienie wartości obciążenia z zakresu 25-250 W, co 5 W. Tryb MANU (zależny od prędkości obrotowej) W trybie MANU wybierasz opór hamowania („bieg“). Pozostanie on na stałym poziomie, niezależnie od kadencji.

  Obciążenie podawane w Watach będzie rezultatem oporu i będzie się zmieniało w zależności od wybranego biegu i kadencji. Ergometr zachowuje się jak rower szosowy. Pokaźne i komfortowe siodełko FOAM posiada podwójną regulację: wysokości i odległości od kierownicy.

  funkcjonalna kierownica posiada możliwość regulacji kąta nachylenia i dopasowania do wzrostu. Rower stacjonarny to jedno z podstawowych sprzętów do kształtowania kondycji i sylwetki. Dobrze wpływa na pracę układu krążeniowo-oddechowego.

  Jazda na rowerku treningowym pomaga spalić zbędne kalorie i schudnąć. Może być wykorzystywany w treningu cardio, obwodowym jak i rehabilitacji. Cicha i płynna praca zezwala na trening w domu. Kółka transportowe pozwalają na komfortowe przestawienie ergometru po skończonym treningu.

  Komputer treningowy Czytelny, barwny, instynktowny w obsłudze ekran LC o rozmiarach 117x86 mm wyświetla siedem najważniejszych parametrów treningu. Wyświetlane cechy: czas treningu dystans (km lub mile) zużycie energii (kcal albo kJ) tętno szybkość kadencja (obr./min) moc (w Watach) posiada 10 zaimplementowanych programów treningowych, dzięki którym realne jest dopasowanie intensywności treningu do skuteczności i kondycji użytkownika.

  zastosowany konfigurator pozwala dowolnie rozbudowywać i zmieniać programy treningowe. Ergometr może być wykorzystywany w dwóch trybach: TRYB AUTO (niezależny od prędkości obrotowej) TRYB MANU (zależny od szybkości obrotowej) przystępne programy treningowe (szczegółowy opis znajduje się w instrukcji obsługi komputera): prędki start Trening z wyodrębnionym celem (czas/dystans/kalorie) Trening HRC Trening na trasie o najróżniejszym profilu (trasa płaska, wzgórze, góra) Regulacja oporu KETTLER TOUR 400 to indukcyjny rower z 6 kg kołem zamachowym.

  Poziom oporu można zmieniać w zakresie 25-250 watów (co 5 wat). Siodełko spore, wygodne siodełko FOAM ma podwójną regulację. Możliwa jest zarówno zmiana wysokości siodełka jak i jego odległości od kierownicy.

  dzięki czemu każdy, niezależnie od wzrostu, znajdzie słuszne ustawienie. Rama konkretna, stalowa rama zapewnia stabilność i bezpieczeństwo w trakcie treningu. Pokrywa wytwarzana z wysokiej jakości materiałów, stanowi nieprzeciętne wyciszenie indukcyjnego systemu oporu.

  Kierownica Kierownica w zarysie litery U z możliwością ustawienia w przeróżnych pozycjach, pozwala na dostosowanie do wzrostu i stylu jazdy. Sensory dotykowe Umieszczone na kierownicy sensory dotykowe zezwalają na pomiar tętna.

  Do treningu HRC zalecane jest wykorzystywanie pasa na piersiowego z technologią Bluetooth (nie jest dołączony do urządzenia). Uchwyt na smartfon Uchwyt na tablet albo smartfon umożliwia wygodne umieszczenie urządzenia przenośnego w zasięgu wzroku i korzystania z dodatkowego wyświetlacza w trakcie treningu.

  Pedały antypoślizgowe, samopoziomujące się pedały, z regulowanymi paskami Bluetooth Zintegrowany inteligentny system Bluetooth, zezwala na korzystanie z najszczególniej motywujących aplikacji przeznaczonych do treningu.

  Kompatybilny z aplikacją fitness Kinomap*, którą można pobrać z Google Play lub App Store. Aplikacja Kinomap to dostęp do wirtualnych tras z całego świata oraz możliwość trenowania z innymi użytkownikami aplikacji.

  zobacz aktualne wyzwania albo stwórz własne.!w trakcie składania zamówienia, w uwagach napisz KINOMAP, otrzymasz od nas 1-miesięczną subskrypcję aplikacji Kinomap GRATIS! Kółka transportowe Kółka transportowe komfortowy transport rowerku po treningu.

  SPECYFIKACJA wariant urządzenia: rower treningowy pionowy rodzaj: indukcyjny Waga koła zamachowego: 6 kg Regulacja oporu: elektroniczna, 25-250 W (co 5 W) liczba programów treningowych: 10, z możliwością konfiguracji Maksymalna waga użytkownika: 130 kg Pomiary: czas, prędkość, dystans, kadencja (obr./min), tętno, kalorie, moc w watach Wyposażenie: zaawansowany komputer treningowy, uchwyt na smartfon, sensory dotykowe, kółka transportowe, uchwyty na stopy Kierownica: sportowa, dostosowywany kąt nachylenia Siodełko: funkcjonalne, regulowane w pionie i w poziomie Zasilanie: zasilacz (230V) dostępne języki MENU:7 (EN, DE, FR, IT, NL, PL, RU) Łączność: Bluetooth, Kinomap rozmiary po rozłożeniu (dł.

  x szer. X wys.): 119x55x137 cm Waga urządzenia: 34 kg


☆ Rower indukcyjny KETTLER Hoi Tour Szary (7640119482118) ☆

Rower indukcyjny KETTLER Hoi Tour Szary (7640119482118) Najniższa Cena Online

☆ Rower indukcyjny KETTLER Hoi Tour Szary (7640119482118) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Rower indukcyjny KETTLER Hoi Tour Szary (7640119482118)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower indukcyjny KETTLER Hoi Tour+ to doskonały dobór niezależnie od tego czy Twoim celem jest zrzucenie zbędnych kilogramów, wyrzeźbienie sylwetki, poprawa kondycji, przygotowanie się do sezonu rowerowego czy start w zawodach możesz wybrać program przypasowany do Twoich potrzeb albo go po prostu stworzyć....Podsumowanie, czyli jaki stacjonarny rower treningowy o wadze urządzenia do 70 kg najlepszy?


Najlepszy stacjonarny rower treningowy o wadze urządzenia do 70 kg w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy stacjonarny rower treningowy o wadze urządzenia do 70 kg w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze rowery stacjonarne – Zestawienie lipiec 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji rowerów stacjonarnych o wadze urządzenia do 70 kg nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych treningowych rowerów typu stacjonarnego.


Powiązania tematyczne:

 • jaki stacjonarny rower treningowy o wadze urządzenia do 70 kg opinie i efekty,
 • dobre rowery treningowe o wadze urządzenia do 70 kg cena,
 • ranking rowerów stacjonarnych o wadze urządzenia do 70 kg,
 • stacjonarny rower treningowy o wadze urządzenia do 70 kg jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o rowerach stacjonarnych o wadze urządzenia do 70 kg

#1 Gdzie szukać opinii o rowerach stacjonarnych o wadze urządzenia do 70 kg?

Aktualnie zaprezentowane informacje o rowerach stacjonarnych o wadze urządzenia do 70 kg odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki stacjonarny rower treningowy o wadze urządzenia do 70 kg najlepszy? Który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych rowerach stacjonarnych o wadze urządzenia do 70 kg warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z rowerami treningowymi o wadze urządzenia do 70 kg do domu, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie rowery treningowe o wadze urządzenia do 70 kg są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z rowerami treningowymi o wadze urządzenia do 70 kg zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach rowery treningowe o wadze urządzenia do 70 kg to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *