FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking rowerów stacjonarnych o wadze urządzenia do 30 kg. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Treningowe rowery stacjonarne / Ranking rowerów stacjonarnych o wadze urządzenia do 30 kg


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych rowerów stacjonarnych o wadze urządzenia do 30 kg. Opracowane zestawienia są aktualne lipiec 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych rowerów stacjonarnych o wadze urządzenia do 30 kg,
 • TOP5 często wybieranych treningowych rowerów typu stacjonarnego.

O czym dowiesz się w poradniku?

Jakie rowery treningowe o wadze urządzenia do 30 kg najlepiej wybrać? Ranking lipiec 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane rowery treningowe o wadze urządzenia do 30 kg, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking rowerów stacjonarnych o wadze urządzenia do 30 kg, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Body sculpture rower magnetyczny składany smart bc 2929 (5903733007344) ☆

Body sculpture rower magnetyczny składany smart bc 2929 (5903733007344) Najniższa Cena Online

☆ Body sculpture rower magnetyczny składany smart bc 2929 (5903733007344) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Body Sculpture
 • Nazwa produktu: Body sculpture rower magnetyczny składany smart bc 2929 (5903733007344)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower magnetyczny składany Body Sculpture Smart BC2929 właściwości: - Rower magnetyczny SMART BC 2929 to kompaktowy, składany rower do treningu domowego. Komputer wyświetla konieczne cechy treningu a pokrętło regulacji oporu umożliwia zmianę jego intensywności.

  w dodatku wygodne dostosowywane siodełko, obszerne pedały z paskami i kierownica umożliwiająca dużo rodzajów chwytu zapewniają bezpieczny i wygodny trening. - Ćwiczenia są bezpieczne dla stawów, ponieważ nie muszą one utrzymywać ciężaru ciała.

  dzięki temu jazda na rowerze treningowym to jeden z najlepszych sposobów na zrzucenie nadmiernych kilogramów. Trenerzy i rehabilitanci rekomendują ten wariant treningu wszystkim osobom, niezależnie od wieku i kondycji fizycznej, także tym, którzy mają problemy ze stawami.

  Ćwiczenia na rowerze stacjonarnym powodują, iż pracują nie tylko mięśnie ud, łydki i pośladki, ale też brzucha i ramion. - Prosty, wielofunkcyjny komputer wyświetla takie dane jak czas treningu, szybkość, spalone kalorie, tętno i pokonany dystans.

  Możliwość śledzenia i ulepszania swych wyników działa motywująco. - Składana konstrukcja roweru sprawia, że jest on wspaniałym sprzętem do domu, a nawet do niedużego mieszkania. Po skończeniu treningu możesz złożyć sprzęt i schować go, by nie przeszkadzał w rutynowych czynnościach.

  informacje techniczne: - rozmiary: 74 x 47 x 123 cm (dł. X szer. X wys.) - poziomy oporu: 8 (zmieniane manualnie) - Funkcje konsoli: tętno, scan, czas, szybkość, dystans i spalone kalorie - Waga koła zamachowego: 1,5 kg - Maksymalna waga użytkownika: 100 kg - Przeznaczenie: użytek domowy - Gwarancja: 2 lata


☆ M2005 WHITE ROWER MAGNETYCZNY HMS (5907695508734) ☆

M2005 WHITE ROWER MAGNETYCZNY HMS (5907695508734) Najniższa Cena Online

☆ M2005 WHITE ROWER MAGNETYCZNY HMS (5907695508734) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: M2005 WHITE ROWER MAGNETYCZNY HMS (5907695508734)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Sprawdzony rower magnetyczny w rozsądnej cenie Rower magnetyczny M2005 to przedstawiciel nowoczesnych przyrządów do treningu cardio z napędem magnetycznym. Na rynku wyróżnia się on głównie stosunkowo niską cenę, jak na tak wysoką jakość.

  Trening cardio dla każdego człowieka kojarzy się przede wszystkim z przymuszoną aktywnością, którą należy wykonywać, by pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej. Takie myślenie nieraz pojawia się u osób, które trenują na topornych urządzeniach, albo wykonują aktywność, która nie jest dla nich trafna.

  Rower treningowy M2005 to natomiast sprzęt fitness znanej firmy HMS, który zagwarantuje wykonanie potężnego i przyjemnego treningu cardio. Głównie ze względu na magnetyczny system oporu. Jest to najnowsze rozwiązanie w produkowaniu tego typu maszyn - rowerek działa płynnie i cicho, co jest kolejnym argumentem przemawiającym za tym modelem.

  Otoczenie wcale nie musi wiedzieć, że właśnie jeździsz na rowerku - dzięki magnetycznemu systemowi oporu trenujesz w ciszy i możesz skupić się na własnych myślach w walce o kolejne rekordy! nieskomplikowany w wykorzystywania Sprzęt fitness w dzisiejszych czasach niejednokrotnie jest naszpikowany wieloma technikami.

  To wręcz przytłacza użytkownika i powoduje, żepoprawnie go zrozumieć, należy spędzić kilka godzin na obeznanie się z jego funkcjonowaniem. Rower magnetyczny M2005 HMS to natomiast urządzenie do treningu cardio, które swoją prostotą zadziwia.

  Pomimo posiadania wielu opcji regulacji, oraz modyfikacji ustawień treningu, cała obsługa jest wyjątkowo intuicyjna i otwarta dla każdego, choćby osoby nieobeznanej ze sprzętem do treningu. Czytelny ekran komputera umożliwia odczytanie kluczowych informacji odnośnie do treningu, a poręczna kierownica stworzona z antypoślizgowych materiałów jest funkcjonalnym dodatkiem zabezpieczającym przed pechowymi incydentami - spływający pot to oznaka intensywnego treningu, a wtedy nie trudno o ślizganie się rąk, gdy nie wykorzystano tworzyw przeciwpoślizgowych).

  Trening cardio sam w sobie bywa monotonny, ale i tutaj model M2005 stara się angażować i dawać możliwość progresowania. Osiem stopni regulacji oporu zostało zaprojektowane w ten sposób, aby każdy mógł zacząć trening w przystępny sposób, a każdym tygodniem sięgał po coraz to obszerniejsze obciążenie, które adekwatnie dobrane pozwala na produktywne modelowanie sylwetki, a także kształtowanie kondycji.

  Kompaktowy rower magnetyczny do każdego pomieszczenia Przechodząc do aspektów technologicznych, warto zwrócić uwagę na kompaktowe rozmiary omawianego rowerka magnetycznego. Uzyskujemy kompletnego kompana do treningu cardio o zadziwiająco znikomych rozmiarach.

  86 x 54 x 131 cm, przy konkretnej konstrukcji zapewniającej stabilność w trakcie jazdy, pozwala na bezpieczne i wygodne ćwiczenie, a jednocześnie oszczędza miejsce w pomieszczeniu. Wielostopniowa regulacja rowerka ułatwi dostosowanie wszelkich elementów pod atrybuty użytkownika, a stopki poziomujące to kolejne zabezpieczenie podnoszące komfort jazdy.

  Maksymalna waga użytkownika wynosi 120 kg i według zapewnień producenta, nie ma możliwości, żeby osoba nieprzekraczająca wagi odczuła dyskomfort oraz problemy z chwianiem się. Nie można zapomnieć o bardzo istotnym aspekcie.

  O cenie. Rower magnetyczny M2005 jest przystępny za niecałe 800 zł, co jest nie lada okazją na aktualnym rynku. Dużo sprzętów fitness z przeznaczeniem do treningu cardio potrafi kosztować mnóstwo tysięcy - w przypadku produktu HMS sygnowanego modelem M2005, wydatek rzędu 800 zł gwarantuje rower z magnetycznym systemem oporu, który jest gotowy na Twoje cele sylwetkowe.

  choćby te najszczególniej ambitne! cechy techniczne: Kolor: szary typ: pionowy Klasa wykorzystywania: H rodzaj oporu: magnetyczny wewnętrzny wariant regulacji oporu: manualny liczba stopni regulacji oporu: 8 Waga koła zamachowego (kg): 6 Płaszczyzna regulacji siodełka: w pionie Od siodełka do pedałów (mm): 600-900 Sposób regulacji wysokości siodełka: skokowo (7 stopni) Płaszczyzna regulacji kierownicy: w poziomie Sposób regulacji kierownicy: płynnie przez pochylenie rozmiary wyświetlacza (mm): 70 x 42 sensory do pomiaru pulsu: tak stopki poziomujące: tak rolki albo kółka transportowe: tak Zasilanie: 2 x AAA Maksymalna waga użytkownika (kg): 120 rozmiary rowerka (rozłożony): długość (cm): 86 szerokość (cm): 54 wysokość (cm): 131 Komputer (pomiar): czas: tak dystans: tak prędkość: tak puls: tak kalorie: tak SCAN: tak Pozostałe informacje: Gwarancja 24 miesiące


☆ Rower stacjonarny magnetyczny Supra rowerek Treningowy Sapphire do 130KG ☆

Rower stacjonarny magnetyczny Supra rowerek Treningowy Sapphire do 130KG Najniższa Cena Online

☆ Rower stacjonarny magnetyczny Supra rowerek Treningowy Sapphire do 130KG - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sapphire
 • Nazwa produktu: Rower stacjonarny magnetyczny Supra rowerek Treningowy Sapphire do 130KG
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rower stacjonarny magnetyczny Supra rowerek Treningowy Sapphire do 130KG

☆ Sapphire Rower stacjonarny magnetyczny zax rowerek treningowy do ćwiczeń ☆

Sapphire Rower stacjonarny magnetyczny zax rowerek treningowy do ćwiczeń Najniższa Cena Online

☆ Sapphire Rower stacjonarny magnetyczny zax rowerek treningowy do ćwiczeń - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sapphire
 • Nazwa produktu: Sapphire Rower stacjonarny magnetyczny zax rowerek treningowy do ćwiczeń
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rower stacjonarny magnetyczny Zax rowerek Treningowy do ćwiczeń Sapphire

☆ Rower stacjonarny magnetyczny genix rowerek treningowy do ćwiczeń marki Sapphire ☆

Rower stacjonarny magnetyczny genix rowerek treningowy do ćwiczeń marki Sapphire Najniższa Cena Online

☆ Rower stacjonarny magnetyczny genix rowerek treningowy do ćwiczeń marki Sapphire - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sapphire
 • Nazwa produktu: Rower stacjonarny magnetyczny genix rowerek treningowy do ćwiczeń marki Sapphire
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rower stacjonarny magnetyczny Genix rowerek Treningowy Sapphire do ćwiczeń

☆ Rower stacjonarny magnetyczny Hyper rowerek Treningowy Sapphire do 150KG ☆

Rower stacjonarny magnetyczny Hyper rowerek Treningowy Sapphire do 150KG Najniższa Cena Online

☆ Rower stacjonarny magnetyczny Hyper rowerek Treningowy Sapphire do 150KG - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sapphire
 • Nazwa produktu: Rower stacjonarny magnetyczny Hyper rowerek Treningowy Sapphire do 150KG
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rower stacjonarny magnetyczny Hyper rowerek Treningowy Sapphire do 150KG

☆ Rower magnetyczny HORIZON FITNESS Paros E ☆

Rower magnetyczny HORIZON FITNESS Paros E Najniższa Cena Online

☆ Rower magnetyczny HORIZON FITNESS Paros E - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon
 • Nazwa produktu: Rower magnetyczny HORIZON FITNESS Paros E
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Skuteczny trening w komfortowych warunkach domowych Stacjonarny rower treningowy Horizon Fitness, który ma wszystko, czego można oczekiwać od dobrego sprzętu asygnowanego do stosowania w warunkach domowych.

  Pozwala komfortowo i produktywnie pracować nad pozbywaniem się nadmiaru kilogramów, wzmacniać lub produkować kondycję i ulepszać wygląd swej sylwetki. 16 stopni wygodnej regulacji oporu Rower ma koło zamachowe o wadze 7 kilogramów i magnetyczny system oporu, który reguluje się elektronicznie z poziomu komputera.

  Jego 16-stopniowy zakres zezwala na skrupulatnie dobrać obciążenie,skonsolidować je do indywidualnych preferencji lub wytrenowania osoby ćwiczącej. Komfortowa pozycja do ćwiczeń użyteczne siodełko, a także kierownica są dostosowywane.

  Siodełko można ustawić w pionie i w poziomie, a kierownicy nachylenie. Pozwala to przyjąć najwygodniejszą i dobrą pozycję do ćwiczeń. Pomiar danych treningowych i ergonomiczne programy Komputer rejestruje prędkość, czas, spalone kalorie, pokonany dystans i wysokość pulsu.

  przeróżne programy treningowe usprawniają osiąganie założonych celów i powodują, że każda sesja treningowa jest bardziej sprawna. TECHNOLOGIE Energy Saver to tryb oszczędzania energii, który przełącza sprzęt w tryb uśpienia po braku aktywności poprzez 15 minut.

  SPECYFIKACJA Sposób stosowania: regularny trening domowy rozmiary: 105 x 56 x 122 cm Waga: 28 kg Maksymalna waga użytkownika: 100 kg System oporu: ECB elektromagnetyczny system oporu Regulacja oporu: elektroniczna Zakres oporu: 16 poziomów Waga koła zamachowego: 7 kg Regulacja siodełka: w pionie i w poziomie Regulacja kierownicy: kąt nachylenia ekran: LCD z 10 programami treningowymi Komputer: Czas, Dystans, szybkość, Kalorie, Puls, Scan, Przebieg Puls: czujniki do pomiaru pulsu w uchwytach Inne: kółka transportowe, stopki poziomujące, samopoziomujące pedały z paskamiPodobne zestawienia:


Najtańsze rowery treningowe o wadze urządzenia do 30 kg – Ranking lipiec 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze rowery treningowe o wadze urządzenia do 30 kg, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich rowerów stacjonarnych o wadze urządzenia do 30 kg jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Rower stacjonarny magnetyczny genix rowerek treningowy do ćwiczeń marki Sapphire ☆

Rower stacjonarny magnetyczny genix rowerek treningowy do ćwiczeń marki Sapphire Najniższa Cena Online

☆ Rower stacjonarny magnetyczny genix rowerek treningowy do ćwiczeń marki Sapphire - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sapphire
 • Nazwa produktu: Rower stacjonarny magnetyczny genix rowerek treningowy do ćwiczeń marki Sapphire
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rower stacjonarny magnetyczny Genix rowerek Treningowy Sapphire do ćwiczeń

☆ Sapphire Rower stacjonarny magnetyczny zax rowerek treningowy do ćwiczeń ☆

Sapphire Rower stacjonarny magnetyczny zax rowerek treningowy do ćwiczeń Najniższa Cena Online

☆ Sapphire Rower stacjonarny magnetyczny zax rowerek treningowy do ćwiczeń - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sapphire
 • Nazwa produktu: Sapphire Rower stacjonarny magnetyczny zax rowerek treningowy do ćwiczeń
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rower stacjonarny magnetyczny Zax rowerek Treningowy do ćwiczeń Sapphire

☆ Body sculpture rower magnetyczny składany smart bc 2929 (5903733007344) ☆

Body sculpture rower magnetyczny składany smart bc 2929 (5903733007344) Najniższa Cena Online

☆ Body sculpture rower magnetyczny składany smart bc 2929 (5903733007344) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Body Sculpture
 • Nazwa produktu: Body sculpture rower magnetyczny składany smart bc 2929 (5903733007344)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower magnetyczny składany Body Sculpture Smart BC2929 właściwości: - Rower magnetyczny SMART BC 2929 to kompaktowy, składany rower do treningu domowego. Komputer wyświetla konieczne parametry treningu a pokrętło regulacji oporu pozwala na zmianę jego intensywności.

  na dodatek wygodne dostosowywane siodełko, obfite pedały z paskami i kierownica umożliwiająca mnóstwo rodzajów chwytu gwarantują bezpieczny i wygodny trening. - Ćwiczenia są bezpieczne dla stawów, ponieważ nie muszą one utrzymywać ciężaru ciała.

  dzięki temu jazda na rowerze treningowym to jeden z najlepszych sposobów na zrzucenie nadmiernych kilogramów. Trenerzy i rehabilitanci rekomendują ten rodzaj treningu wszystkim osobom, niezależnie od wieku i kondycji fizycznej, także tym, którzy mają problemy ze stawami.

  Ćwiczenia na rowerze stacjonarnym sprawiają, że pracują nie tylko mięśnie ud, łydki i pośladki, ale też brzucha i ramion. - Prosty, wielofunkcyjny komputer wyświetla takie dane jak czas treningu, szybkość, spalone kalorie, tętno i pokonany dystans.

  Możliwość śledzenia i poprawiania swych wyników działa motywująco. - Składana budowa roweru powoduje, iż jest on wspaniałym sprzętem do domu, a choćby do niedużego mieszkania. Po skończeniu treningu możesz złożyć sprzęt i schować go, by nie przeszkadzał w powszednich czynnościach.

  dane techniczne: - rozmiary: 74 x 47 x 123 cm (dł. X szer. X wys.) - stopnie oporu: 8 (zmieniane manualnie) - Funkcje konsoli: tętno, scan, czas, szybkość, dystans i spalone kalorie - Waga koła zamachowego: 1,5 kg - Maksymalna waga użytkownika: 100 kg - Przeznaczenie: użytek domowy - Gwarancja: 2 lata


☆ Rower stacjonarny magnetyczny Supra rowerek Treningowy Sapphire do 130KG ☆

Rower stacjonarny magnetyczny Supra rowerek Treningowy Sapphire do 130KG Najniższa Cena Online

☆ Rower stacjonarny magnetyczny Supra rowerek Treningowy Sapphire do 130KG - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sapphire
 • Nazwa produktu: Rower stacjonarny magnetyczny Supra rowerek Treningowy Sapphire do 130KG
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rower stacjonarny magnetyczny Supra rowerek Treningowy Sapphire do 130KG

☆ M2005 WHITE ROWER MAGNETYCZNY HMS (5907695508734) ☆

M2005 WHITE ROWER MAGNETYCZNY HMS (5907695508734) Najniższa Cena Online

☆ M2005 WHITE ROWER MAGNETYCZNY HMS (5907695508734) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: M2005 WHITE ROWER MAGNETYCZNY HMS (5907695508734)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Sprawdzony rower magnetyczny w rozsądnej cenie Rower magnetyczny M2005 to przedstawiciel nowoczesnych przyrządów do treningu cardio z napędem magnetycznym. Na rynku uwydatnia się on na ogół stosunkowo niską cenę, jak na tak wysoką jakość.

  Trening cardio dla każdego człowieka kojarzy się zwykle z przymuszoną aktywnością, którą należy wykonywać, by pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej. Takie myślenie niejednokrotnie pojawia się u osób, które trenują na topornych urządzeniach, albo wykonują aktywność, która nie jest dla nich optymalna.

  Rower treningowy M2005 to natomiast sprzęt fitness znanej marki HMS, który gwarantuje wykonanie solidnego i przyjemnego treningu cardio. Głównie ze względu na magnetyczny system oporu. Jest to najnowsze rozwiązanie w tworzeniu tego typu maszyn - rowerek działa płynnie i cicho, co jest kolejnym argumentem przemawiającym za tym modelem.

  Otoczenie wcale nie musi wiedzieć, iż właśnie jeździsz na rowerku - dzięki magnetycznemu systemowi oporu trenujesz w ciszy i możesz skoncentrować się na własnych myślach w walce o kolejne rekordy! prosty w użytkowania Sprzęt fitness w dzisiejszych czasach niejednokrotnie jest naszpikowany wieloma technikami.

  To wręcz przytłacza użytkownika i sprawia, żedobrze go zrozumieć, należy spędzić kilka godzin na obeznanie się z jego funkcjonowaniem. Rower magnetyczny M2005 HMS to natomiast urządzenie do treningu cardio, które swoją prostotą zadziwia.

  Pomimo posiadania wielu opcji regulacji, oraz modyfikacji ustawień treningu, cała obsługa jest niezwykle instynktowna i otwarta dla każdego, nawet osoby nieobeznanej ze sprzętem do treningu. Czytelny wyświetlacz komputera zezwala na odczytanie kluczowych danych odnośnie do treningu, a funkcjonalna kierownica wyprodukowana z przeciwpoślizgowych materiałów jest ergonomicznym dodatkiem zabezpieczającym przed pechowymi incydentami - spływający pot to oznaka intensywnego treningu, a wtedy nie trudno o ślizganie się dłoni, gdy nie wykorzystano tworzyw przeciwpoślizgowych).

  Trening cardio sam w sobie bywa monotonny, ale i tutaj model M2005 stara się włączać i dawać możliwość progresowania. Osiem poziomów regulacji oporu zostało zaprojektowane w ten sposób, aby każdy mógł zacząć trening w dostępny sposób, a każdym tygodniem sięgał po coraz to większe obciążenie, które trafnie dobrane zezwala na efektywne modelowanie sylwetki oraz kształtowanie kondycji.

  Kompaktowy rower magnetyczny do każdego pomieszczenia Przechodząc do aspektów technicznych, warto zwrócić uwagę na kompaktowe rozmiary omawianego rowerka magnetycznego. Dostajemy kompletnego kompana do treningu cardio o zadziwiająco nieznacznych wymiarach.

  86 x 54 x 131 cm, przy solidnej konstrukcji zapewniającej stabilność w trakcie jazdy, umożliwia bezpieczne i wygodne ćwiczenie, a jednocześnie oszczędza miejsce w pomieszczeniu. Wielostopniowa regulacja rowerka ułatwi dostosowanie wszelkich części pod atrybuty użytkownika, a stopki poziomujące to kolejne zabezpieczenie podnoszące komfort jazdy.

  Maksymalna waga użytkownika wynosi 120 kg i według zapewnień producenta, nie ma możliwości, żeby osoba nieprzekraczająca wagi odczuła dyskomfort i problemy z chwianiem się. Nie można zapomnieć o nad wyraz widocznym aspekcie.

  O cenie. Rower magnetyczny M2005 jest przystępny za niecałe 800 zł, co jest nie lada okazją na aktualnym rynku. Mnóstwo sprzętów fitness z przeznaczeniem do treningu cardio potrafi kosztować mnóstwo tysięcy - w sytuacji artykułu HMS sygnowanego modelem M2005, wydatek rzędu 800 zł zapewnia rower z magnetycznym systemem oporu, który jest gotowy na Twoje cele sylwetkowe.

  choćby te najszczególniej ambitne! cechy techniczne: Kolor: szary wariant: pionowy Klasa używania: H typ oporu: magnetyczny wewnętrzny wariant regulacji oporu: manualny liczba stopni regulacji oporu: 8 Waga koła zamachowego (kg): 6 Płaszczyzna regulacji siodełka: w pionie Od siodełka do pedałów (mm): 600-900 Sposób regulacji wysokości siodełka: skokowo (7 poziomów) Płaszczyzna regulacji kierownicy: w poziomie Sposób regulacji kierownicy: płynnie przez pochylenie wymiary wyświetlacza (mm): 70 x 42 sensory do pomiaru pulsu: tak stopki poziomujące: tak rolki albo kółka transportowe: tak Zasilanie: 2 x AAA Maksymalna waga użytkownika (kg): 120 wymiary rowerka (rozłożony): długość (cm): 86 szerokość (cm): 54 wysokość (cm): 131 Komputer (pomiar): czas: tak dystans: tak szybkość: tak puls: tak kalorie: tak SCAN: tak Pozostałe informacje: Gwarancja 24 miesiącePodsumowanie, czyli jaki stacjonarny rower treningowy o wadze urządzenia do 30 kg najlepszy?


Najlepszy stacjonarny rower treningowy o wadze urządzenia do 30 kg w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy stacjonarny rower treningowy o wadze urządzenia do 30 kg w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane rowery stacjonarne – TOP7 lipiec 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji rowerów stacjonarnych o wadze urządzenia do 30 kg nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych treningowych rowerów typu stacjonarnego.


Powiązania tematyczne:

 • jaki stacjonarny rower treningowy o wadze urządzenia do 30 kg opinie i efekty,
 • dobre rowery treningowe o wadze urządzenia do 30 kg cena,
 • ranking rowerów stacjonarnych o wadze urządzenia do 30 kg,
 • stacjonarny rower treningowy o wadze urządzenia do 30 kg jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o rowerach stacjonarnych o wadze urządzenia do 30 kg

#1 Gdzie szukać opinii o rowerach stacjonarnych o wadze urządzenia do 30 kg?

Aktualnie zaprezentowane informacje o rowerach stacjonarnych o wadze urządzenia do 30 kg odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki stacjonarny rower treningowy o wadze urządzenia do 30 kg najlepszy? Który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych rowerach stacjonarnych o wadze urządzenia do 30 kg warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z rowerami treningowymi o wadze urządzenia do 30 kg do zastosowań domowych, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie rowery treningowe o wadze urządzenia do 30 kg są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z rowerami treningowymi o wadze urządzenia do 30 kg zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach rowery treningowe o wadze urządzenia do 30 kg to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Fitnessowe zapytania:

 • https://fitnessxpressu com/ranking-rowerow-stacjonarnych-o-wadze-urzadzenia-do-30-kg-nasze-top-najlepszych/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *