FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking rowerów stacjonarnych o wadze urządzenia do 50 kg. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Treningowe rowery stacjonarne / Ranking rowerów stacjonarnych o wadze urządzenia do 50 kg


Pomagamy w wyborze dobrych rowerów stacjonarnych o wadze urządzenia do 50 kg. Opracowane zestawienia są aktualne listopad 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych rowerów stacjonarnych o wadze urządzenia do 50 kg,
 • TOP5 często wybieranych treningowych rowerów typu stacjonarnego.

Jakie rowery treningowe o wadze urządzenia do 50 kg najlepiej wybrać? Ranking listopad 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane rowery treningowe o wadze urządzenia do 50 kg, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking rowerów stacjonarnych o wadze urządzenia do 50 kg, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Christopeit RS 100 ☆

Christopeit RS 100 Najniższa Cena Online

☆ Christopeit RS 100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Christopeit
 • Nazwa produktu: Christopeit RS 100
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  NOWOŚĆ! ROWER TRENINGOWY poziomy CHRISTOPEIT RS 100 Trenażer cenionej niemieckiej marki Christopeit Sport. Wybierając rower stacjonarny RS100 niemieckiej firmy Christopeit Sport, masz pewność, że kupujesz sprzęt najwyższej klasy.

  Dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu, konstruktorzy firmy Christopeit wspaniale wiedzą jak robić sprzęt genialnej jakości. Wszystkie komponenty rowerka magnetycznego zostały precyzyjnie zaprojektowane, aby zapewnić Ci komfort i bezpieczeństwo treningu.

  ergonomiczne siedzisko, zapewni Ci wygodę nawet w czasie wielogodzinnego treningu, czego nie można powiedzieć o najtańszych modelach z Chin. Stabilna należycie wyważona budowa zapewni Ci bezpieczny trening, a ponadto wyciszona obudowa redukuje poziom hałasu, tak aby Twój trening nie był uciążliwy dla domowników.

  Christopeit RS100 to rower produkowany z najwyższej jakości materiałów, tak żeby przetrwał próbę czasu i służył Ci przez niemało lat. Dane podstawowe: Funkcje pomiaru dystansu, czasu, szybkości i spalonych kalorii!

  regulowany fotel! Wprowadzanie limitów treningu! 8 stopni regulacji oporu! atrybuty Producent: Christopeit Sport System hamowania: magnetyczny Waga koła zamachowego: 6 kg Nośność: 100 kg Waga: 28 kg Przeznaczenie: domowe Wyposażenie: komputer, dostosowywany fotel rodzaj: poziomy Funkcje 8 poziomów regulacji oporu Pomiar czasu, Pomiar szybkości, Pomiar dystansu, Pomiar spalonych kalorii, Wprowadzanie limitów treningu, Wyświetlanie przekroczonych limitów, Uchwyt na tablet wymiary WYS/DŁ/SZER: 95 cm / 133 cm / 60 cm Waga: 28 kg Regulacja fotela sugerowany dla: osób o wzroście 160-185 cm wadze do 100 kg idealnY NA ODCHUDZANIE I ulepszenie KONDYCJI Rower poziomy Christopeit RS 100 został specjalnie zaprojektowany by nie obciążać kręgosłupa.

  nieprzeciętnie sprawdza się w treningach odchudzających oraz przy poprawie kondycji i wytrzymałości. Komputer rowerka posiada: 8 poziomów regulacji oporu Wprowadzanie limitów treningu Wyświetlanie przekroczonych limitów FUNKCJE POMIAROWE Christopeit RS 100 oferuje możliwość sprawdzania poszczególnych parametrów podczas ćwiczeń.

  Rozbudowany i instynktowny w obsłudze komputer ma liczniki najważniejszych parametrów treningu: RS 100 ma m.in.: szybkość dystans czas spalone kalorie PŁYNNA REGULACJA OPORU Rower został wyposażony w płynną, 8-stopniową regulację oporu, dzięki czemu możesz rozszerzać lub zniżać obciążenie, w zależności od preferencji.

  Orbitrek jest rekomendowany dla osób: o wzroście 160-185 cm wadze do 100 kg. ZnakomitY DO TRENINGÓW W DOMU Kompaktowe rozmiary roweru sprawiają,świetnie spełni oczekiwania w niewielkich mieszkaniach. Sprzęt zaopatrzony jest w kółka transportowe, które nietrudne i szybkie przenoszenie urządzenia w dowolne miejsce.

  Orbitrek jest sugerowany dla osób: o wzroście 160-185 cm wadze do 100 kg. CICHY Konstruktorzy roweru RS 100 zadbali także o jego cichą pracę. Mechanizm magnetyczny producenta Christopeit, został specjalnie zaprojektowany pod kątem redukcji hałasu, a dodatkowa pokrywa wygłuszająca sprawia, iż Twoje treningi nie będą przeszkadzały domownikom.

  Urządzenie ma zaimplementowany uchwyt na tablet więc możesz oglądać w trakcie treningu ulubione filmy albo słuchać muzyki bez zakłóceń spowodowanych hałasem roweru. Doskonale zwiążeSZ GO DO swojego WZROSTU Christopeit RS 100 ma możliwość regulacji fotela, dzięki czemu użytkownik zintegruje wysokość do swojego wzrostu.

  zrównoważonY i wygodnY wspaniałe wyważenie rozkładu sił powoduje, iż waga urządzenia nie jest obszerna, a przy tym pozostaje ono stabilne i bezpieczne również jeśli lubisz bardzo intensywne treningi.


☆ Christopeit MB 4 ☆

Christopeit MB 4 Najniższa Cena Online

☆ Christopeit MB 4 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Christopeit
 • Nazwa produktu: Christopeit MB 4
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  użyteczny mini rower treningowy dla osób starszych i rehabilitacji

  Dla początkującego sportowca ten przenośny mini rower treningowy jest wyjątkowo {pomocn|przydatn)ym urządzeniem do ćwiczeń. Pedały są wyposażone w paski, w których można umieścić obie ręce i stopy. Na przykład na tym urządzeniu wykonywana jest duża liczba ćwiczeń. Ponadto, Christopeit MB-4 Mini Bike ma pilota zdalnego sterowania, za pomocą którego można wprowadzić prędkość i czas. Może być ustawiony na 12 prędkości i czas od 1 do 30 minut. Z wyświetlacza można odczytać takie rzeczy, jak liczba obrotów, zużycie kalorii i funkcja skanowania.


☆ Hammer Comfort Motion BT ☆

Hammer Comfort Motion BT Najniższa Cena Online

☆ Hammer Comfort Motion BT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Hammer Comfort Motion BT
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower poziomy HAMMER COMFORT MOTION BT Nr katalogowy: 4858 Rower treningowy Cardio Motion BT firmy HAMMER Trening sercowo-naczyniowy bez wysiłku - od początkującego do profesjonalisty Twój nowy trenażer kardio: komfortowy i prosty Sprytne detale dla ulepszonego treningu Czy szukasz ergometru o wysokiej jakości, wyjątkowo jednostajnego, komfortowego, z niskim wejściem na komfortowe siedzenie, który został zaopatrzony w samoczynne programy fitness$138 Życzysz sobie na dodatek transparentnej, jasnej i łatwej obsługi komputera$139 Oto on - Cardio Motion BT to wyśmienity dobór dla Ciebie!

  technika Twojego Cardio Motion BT przeszła pomyślnie test wytrzymałościowy obejmujący ponad 100 000 obrotów. Dzięki czemu możemy posiadać pewność, że Twój ergometr będzie Ci służył przez długie lata. Wszystkie zamontowane części, takie jak łożyska kulkowe i elektronika są najwyższej jakości i są dedykowane do intensywnego stosowania.

  miły trening wytrzymałościowy z oporem już od 10 watów! Pełna szerokość zakresu mocy 10-350 Watt Twój nowy ergometr Cardio Motion BT pozwala trenować z minimalną mocą 10 watów! nadzwyczajny dla osób starszych i do ćwiczeń po kontuzjach sportowych lub do powolnego zwiększania obciążenia na treningu.

  wybór należy do Ciebie: niskie obciążenie początkowe 10 watów, czy wyzwanie sportowe o mocy 350 watów - Cardio Motion BT pasuje do każdego celu treningowego. Jesteś taki wysportowany$140 W pakiecie samoczynny test skutecznościowy Przetestuj się.

  Zmierz tętno po treningu. Im szybciej tętno spadnie, tym jesteś efektywniejszy. Ocenę w zakresie 1-6 wystawi Ci komputer Twojego Cardio Motion BT. Twoim celem powinna być coraz udoskonalona nota z treningu na trening.

  klarowny, obfity i przyjazny dla oka ekran komputera Dziecinnie prosty w obsłudze Monitor ergometru premium jest krystaliczny i przystępny w obsłudze. Już nie musisz czytać trudnych instrukcji.

  Menu jest oczywiste i proste do zrozumienia dla wszelkich grup wiekowych.,,Naciśnij-Przekręć-Trenuj" - takie to proste, a tym samym trening bez stresu. Ekran LCD o wysokiej rozdzielczości z przychylnym dla oka niebieskim podświetleniem prezentuje wyraźnie wszystkie ważne dane treningowe.

  Trening 2.0 Z 5,5-calowym monitorem albo smartfonem / tabletem Konsola multimedialna nowego ergometru Cardio Motion BT daje wybór: klasyczny sposób wyświetlania informacji treningowych za pomocą zintegrowanego ekranu LCD (wyświetlanie: profili wzgórz i dolin, szybkości, czasu, przebytego dystansu, liczby spalonych kalorii, tętna, tkanki tłuszczowej, BMI i test sprawności) lub przy pomocy smartfonu albo tabletu.

  Trening możesz kontrolować komfortowo za pomocą jednej z aplikacji fitness, a dzięki wbudowanemu portowi USB, smartfon lub tablet będą się automatycznie ładowały podczas treningu - za każdym razem pełna gotowość!

  Przejedź rozmaite trasy, ciesz się ulubioną muzyką albo obejrzyj ekscytujący film. Ty nabierasz formy, a czas upłynie ekspresowo. Informacje treningowe można zapisać i porównać i udokumentować. Treningi fitness we własnych czterech ścianach jeszcze nigdy nie były tak ekscytujące, różne i motywujące.

  Aplikacja Kinomap zapewnia wyjątkowo realistyczne wrażenia z,,jazdy na żywo": przy jeździe,,w górę" opór jest samoczynnie rozszerzany i samoczynnie redukowany w trakcie zjazdów. Opcjonalnie przystępne są na dodatek wydarzenia KinoMap na żywo dla fitnessu w grupach, wyścigi, zawody i nagrody.

  Bezproblemowe wejście i komfortowe siedzenie praktycznie przemyślane Rozpoczęcie treningu z nowym ergometrem Cardio Motion BT jest przyjemnie nieskomplikowane. W przeciwieństwie do ergometrów z wysokimi obudowami tutaj dość prosto poruszasz nogą dzięki sporej odległości pomiędzy kierownicą a urządzeniem.

  Efekt wow gwarantuje dodatkowo wielkie, ale i sportowe siedzisko marki HAMMER, a można wręcz żeby powiedzieć, iż to fotel. W dodatku, Cardio Motion BT uwydatnia się niezwykle grubym i trwałym obiciem o grubości 7 cm.

  funkcjonalny kształt siedziska uniemożliwia nieprzyjemnemu otarciu ud. To pozwoli ci ćwiczyć bezboleśnie nawet w dłuższych sekwencjach. Osobiste cele fitness$141 Tętno pod kontrolą! Dla zdrowego treningu sercowo-naczyniowego aby śledzić konkretny cel fitness, miej oko na swoje tętno.

  Obojętnie czy chcesz rozpocząć zdrowy trening sercowo-naczyniowy albo spalić kalorie$142 Tętno ma kluczowe znaczenie! Opcjonalny pomiar tętna przy pomocy sensorów dotykowych albo opcjonalnego pasa telemetrycznego umożliwia bieżąco śledzić tętno i ekspresowo realizować osobisty cel fitness.

  Po wprowadzeniu maksymalnego tętna Cardio Motion BT samoczynnie ograniczy opór po przekroczeniu ustawionej wartości. Cardio Motion BT jest dla Ciebie nadzwyczajnym partnerem treningowym dla bezpiecznego i zdrowego treningu sercowo-naczyniowego bez nadmiernego wysiłku.

  A w mieszkaniu cisza Ćwicz zrelaksowany i bez zakłóceń Elektroniczny magnetyczny układ hamulcowy jest wyjątkowo trwały, szczególnie cichy i sprawdzony tysiące razy. Koło zamachowe o masie 8 kg i technologia łożysk kulkowych klasy premium powodują,komfortowy ergometr Cardio Motion BT gwarantuje płynny i nad wyraz cichy ruch.

  Brak skrzypienia, zgrzytania albo grzechotania, jak to niejednokrotnie ma miejsce w sytuacji tanich modeli. Możesz więc trenować bez przeszkód o każdej porze dnia i nocy lub przed telewizorem i skupić się na sobie.

  optymalny dla ciebie Regulacja kierownicy Vario i siedziska Twój ergometr umożliwia rozmaite opcje treningowe w zależności od celu fitness: Zrelaksowana, zorientowana na tętno, sportowa lub wersja,,Ulga dla Twojego kręgosłupa".

  funkcjonalne siedzisko można z łatwością ustawić do żądanej pozycji dla osób o wzroście od 1,55 do 1,90 metra, a to tylko przy pomocy pokrętła. Wysokość siodełka, kąt nachylenia i odległość siedzenia można zmienić w ciągu kilku sekund, w zależności kto z rodziny planuje trenować.

  Więcej szczegółów premium zrównoważony i nieskomplikowany w transporcie antypoślizgowe pedały z regulowaną taśmą dla maksymalnego bezpieczeństwa, rolki transportowe i regulowane nakładki na stopki wspaniałe wyważenie na nierównym podłożu.

  Dzięki 4-punktowemu systemowi nakładek i podwójnemu spawaniu Cardio Motion BT jest wyjątkowo zrównoważony i bezpieczny. Funkcje komputera: Zakres regulacji mocy: 10-350 Watt Wyświetlane funkcje: Dystans, Czas, prędkość, RPM, liczba spalonych kalorii, tętno, BMI, test sprawności Pomiar pulsu przez sensory dotykowe Programy treningowe: 22 ekran: LCD Programy sterowane tętnem: 4 Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: możliwość ustawienia górnej granicy tętna Kontrola Wat: tak Program dla tkanki tłuszczowej z informacją o procentowej zawartości tkanki tłuszczowej Uchwyt na tablet albo telefon i port do ładowania USB do rozrywki multimedialnej w trakcie treningu Zintegrowany odbiornik impulsów dla pasa telemetrycznego (opcjonalnie) 4 programy użytkownika Komputer treningowy z aplikacją iConsole+ plus sterowanie przy pomocy smartfona albo tabletu dane technologiczne: Regulacja siodełka Rolki transportowe Wysokiej jakości łożyska System hamowania: magnetyczny System napędu: pas klinowy Waga koła zamachowego: 8 kg Zasilanie: 230 V, 50 Hz Max.waga użytkownika: 130 kg Waga rowerka: 45 kg rozmiary: 160 x 52 x 110 cm Kolor: metaliczny/antracyt uzupełniające dane: Gwarancja 36 miesięcy dostawa gratis Nr katalogowy 4858 Paragon albo faktura vat Nie znalazłeś towaru który Cię interesuje $143 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.


☆ Horizon Comfort Ri ☆

Horizon Comfort Ri Najniższa Cena Online

☆ Horizon Comfort Ri - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon
 • Nazwa produktu: Horizon Comfort Ri
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  COMFORT Ri szczególnie pokaźne siedzisko i użyteczne uchwyty sprawiają, iż czujesz się wygodnie nawet po wyczerpującej jeździe. Uchwyt do przestawiania roweru powoduje, że jest on wygodny choćby po zakończeniu treningu.

  seria COMFORT

  ROWERY PIONOWE I POZIOME

  Możesz konkretnie trenować, lecz musisz pamiętać żeby dbać o swoje ciało. Rowery Comfort, jak sama nazwa wskazuje, pozostały produkowane z myślą o komforcie ćwiczącego.

  atrybuty rowerów Comfort:

  – Otwarta rama usprawnia wejście na rower

  – nowoczesny wyświetlacz Cardio Compass, który działa z różnorodnymi opaskami do telemetrycznego pomiaru pulsu zagwarantuje czytelny podgląd przebiegu ćwiczenia

  – wygodny uchwyt na akcesoria nie zasłaniający wyświetlacza

  – Wyprofilowane pedały utrzymujące stopy we właściwej pozycji

  – ergonomiczne uchwyty

  Odwiedź Wenecję, Paryż, Góry Skaliste i inne zakątki świata w trakcie codziennego treningu. Dzięki systemowi Passport i programom Virtual Active zwiedzisz cały świat nie wychodząc z domu! kupując system Passport do sprzętów Vision Fitness oraz Horizon Fitness (Johnson Health Tech.) dostajesz komplet różnorodnych tras, łączysz „Passport Box" z telewizorem i rozpoczynasz wycieczkę po np.: Alpach Szwajcarskich, Los Angeles, wybrzeżu Pacyfiku czy Górach Skalistych. Zestaw Passport składa się z: Odtwarzacza Passport z 6 filmami (komplet "O"), Pilota, USB, Przewodu RCA i zasilającego, Instrukcji obsługi. System Passport jest kompatybilny z bieżniami, rowerami, maszynami eliptycznymi Vision Fitness/Horizon Fitness oznaczonymi logo Passport.

  • podczas treningu nie musisz cały czas trzymać głowy spuszczonej w dół by kontrolować pdostawowe cechy treningowe. Dzięki funkcji fitVISTA podstawowe funkcje będą wyświetlane na ekranie TV.
  • Jeśli chcesz cieszyć się wyłącznie otaczającymi Cię widokami to możesz uruchomić kino Passport. Wystraczy zgrać film na dołączony nośnik USB, podłączyć go i radować się treningiem w trakcie oglądania ulubionego filmu.
  Jak to działa?

  1. Podłącz odtwarzacz Passport do TV używając do tego ząłączonego przewodu video. Podłącz zasilacz do odtawrzacza i gniazdka elektrycznego. Kieruj się wskazówkami wyświetlanymi na ekranie.

  2. Podłącz USB do odtwarzacza.

  3. Kieruj się wskazówkami wyświetlanymi na ekranie.

  Aby móc korzystać z programu Virtual Active, ćwicząc na urządzeniach producenta Horizon Fitness, niezbędne jest dokupienie odtwarzacza Passport, który zezwala na odtwarzanie filmów w jakości HD na ekranie telewizora.

  Konsole Touch i Elegant w urządzeniach firmy Vision Fitness mają możliwość wyświetlania filmów na ekranie urządzenia i posiadają w standardzie dwie trasy wgrane fabrycznie: Northern Italy i American Southwest. Dokupując zewnętrzny dekoder Passport, tak samo jak w sytuacji maszyn producenta Horizon Fitness, zyskujemy możliwość wyświetlania filmów na ekranie TV.

  dodatkowe trasy można dokupić w następujących zestawach (nagranych na Pendrive USB): zestaw A

  nieodgadnione wybrzeża i ścieżki Nowej Zelandii. Historyczna dzielnica "Gastown" w Vancouver. Zapierające dech w piersiach wybrzeże Francuskiej Riwiery. Virtual Active przeniesie Twój trening w jedne z najbardziej urzekających miejsc na Świecie. Przemierzanie ulic miast, bieg w skalistym terenie albo leśne szlaki – ten wybór tras daje możliwość poznać każdego rodzaju terenu.

  komplet A: Vancouver (Kanada), Wyspa Południowa (Nowa Zelandia), Góry Trinity (USA), Góry Skaliste (Kanada), Riwiera Francuska (Francja), Stan Waszyngton (USA) zestaw B

  Kalifornijska pustynia w Dolinie Śmierci. Urzekajacy Park Narodowy Maine Acadia. Malownicze bulwary Paryża. Zapierające dech w piersiach lodowce Kolumbii Brytyjskiej. Dzięki Virtual Active możesz sie przenieść do krain ze snów i powracać do nich, kiedy wyłącznie zechcesz. Ten pakiet pokazuje majestatyczność przyrody i mnogość historii na każdym kroku.

  zestaw B: Paryż & Reims (Francja), Kolumbia Brytyjska (Kanada), Utah (USA), Góry Skaliste (USA), Park Narodowy Acadia (USA), Pustynie Kalifornii (USA) pakiet C

  Wygasłe wulkany Nowej Zelandii. Purpurowe kaniony w Arizonie. Przełęcze we włoskich Alpach. Wielokolorowe lasy Nowej Anglii. Dzięki tym trasom Virtual Active, możesz codziennie odwiedzać wybrzeża Amryki, Europy I Nowej Zelandii. Pakiet dzięki dalekiemu zasięgowi, daje największe mozliwości przemierzania Świata w poprzek i w zdłóż.

  pakiet C: Arizona (USA), Wybrzeże Kalifornii (USA), Oregon (USA), Nowa Anglia (USA), Auckland & Wellington (Nowa Zelandia), Aply Włoskie (Włochy) zestaw O

  Splendor Chicago. Malownicze wybrzeża Ameryki Północnej. Zapierająca dech w piersiach przestrzeń, której można doznać w Szwajcarskich Alpach. To miejsca, które bez wątpienia warto zobaczyć, a ten komplet daje przedsmak tego, czego możemy spodziewać się na miejscu.

  komplet O: Chicago (USA), Los Angeles (USA), Północno-Zachodni Pacyfik (USA), Alpy Szwajcarskie (Szwajcaria), Utah (USA), Kalifornia (USA). zestaw O jest dołączany do Passport Box gratis!
  W końcu! Jedna aplikacja, która pozwala na kolekcjonowanie informacji na temat Twojego zdrowia jak i pomiarów z treningów w jednym miejscu. Dzięki ViewFit, analizowanie , a także obserwowanie postępów treningowych, jeszcze nigdy nie było tak proste. Wejdź na stronę www.viewfit.com lub pobierz aplikację ViewFit, dostępną równocześnie dla maszyn Apple jaki Android.
  • samoczynne przesyłanie informacji z urządzeń cardio do aplikacji.
  • Zapisywanie pomiarów z treningów prowadzonych na świeżym powietrzu i na siłowni.
  • Bezproblemowe przesyłanie zapisanych danych na inne aplikacje.
  • Wizualizacja pozwala na stały podgląd, na ile nadążamy za postawionym sobie celem.
  ViewFit ™ umożliwia zbieranie danych z przeróżnych aplikacji za pośrednictwem maszyn pilnujących oraz z wybranych maszyn firmy Vision, a także Horizon. ViewFit ™ programuje maszyny za nas, zawsze, gdy rozpoczynamy trening. Wystarczy odwiedzić stronę ViaFitness.com i zsynchronizować ze sobą sprzęt, aby nasz trening zmienił się na za każdym razem! ViewFit ™ przekazuje informacje z maszyn, na których ćwiczysz, do aplikacji nadzorującej dietę. MyFitnessPall za sprawą skatalogowanych danych, potrafi zadbać o stosowne odżywienie i nawodnienie Twojego organizmu, żeby jak najszybciej osiągnąć wymarzoną wagę ciała.

  Gwarancja domowa - 2 lata

  Obowiązuje przy eksploatacji maszyn w warunkach domowych z przestrzeganiem limitu długości treningu podanego przez producenta


☆ Christopeit ET 6 ☆

Christopeit ET 6 Najniższa Cena Online

☆ Christopeit ET 6 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Christopeit
 • Nazwa produktu: Christopeit ET 6
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower treningowy Christopeit ET 6 pokazujemy stacjonarny rower treningowy niemieckiej marki Christopeit Sport. Mechanizm elektromagnetyczny waga ćwiczącego do 150 kg analiza składu ciała: tkanka tłuszczowa, tkanka mięśniowa nawodnienie koło zamachowe 12 kg 24 poziomy regulacji oporu programy treningowe funkcje pomiarowych: czas, dystans, szybkość, spalone kalorie, puls wymiary (wys/dł/szer): 148cm / 110cm / 52cm 2 lata gwarancji idealny do treningów odchudzających i poprawy kondycji produkowany do treningów odchudzających zaimplementowane programy treningowe wspomagające odchudzanie licznik spalanych kalorii Pomoże Ci poprawić kondycję Konstruktorzy rowerka ET 6 zadbali także o osoby, którym zależy na poprawie kondycji.

  Komputer zaimplementowane programy treningowe asygnowane poprawie kondycji, a także funkcje pomiaru najważniejszych parametrów treningu. Świetny do treningów w domu Kompaktowe rozmiary rowerka powodują,nadaje się wspaniale do niewielkich mieszkań.

  rekomendowane dla osób: o wzroście 150-200 cm o wadze do 150 kg rozmiary po rozłożeniu: wysokość 140 cm długość 96 cm szerokość 52 cm Mechanizm elektromagnetyczny nowoczesny mechanizm oporu magnetycznego, zapewnia: płynną działanie rowerka cicha praca dłuższą żywotność urządzenia zastosowane programy treningowe Koło zamachowe 12 kg Waga koła zamachowego (12 kg) została odpowiednio dostosowana do wymiarów rowerka ET 6 i zapewnia płynną, a zarazem cichą pracę urządzenia.

  zastosowane programy treningowe Rower ma 12 predefiniowanych programów treningowych, a także możliwość tworzenia własnych. Dzięki temu w domowych warunkach możesz prowadzić takie same treningi jak na sprzęcie z najkorzystniejszych klubów fitness.

  Oto niektóre przystępne programy treningowe: trening interwałowy trening w wybranych zakresach tętna trening odchudzający programy manualne Płynna regulacja oporu Rowerek został wyposażony w płynną 24-stopniową regulację oporu.

  Poziom obciążenia możesz zmieniać podczas jazdy, przy pomocy wygodnego pokrętła pod kierownicą. Funkcje pomiarowe Rozbudowany komputer posiada liczniki najważniejszych parametrów treningu: szybkość dystans czas spalone kalorie puls szeroka konsola i ekran upraszczają pracę z urządzeniem i wyświetlają mnóstwo wartości równocześnie Analizator składu ciała wbudowane sensory pozwolą Ci na regularne analizy składu ciała: pomiar zawartości tkanki tłuszczowej pomiar zawartości tkanki mięśniowej pomiar współczynnika BMI pomiar podstawowej przemiany materii BMR Cichy Konstruktorzy rowerka stacjonarnego ET 6 zadbali o jego cichą pracę.

  Mechanizm magnetyczny producenta Christopeit, pozostał specjalnie zaprojektowany pod kątem redukcji hałasu, a dodatkowa obudowa wygłuszająca powoduje, iż Twoje treningi nie będą przeszkadzały domownikom. Komfortowy i wygodny Christopeit na bazie swego ponad 40 letniego doświadczenia wypracował rozwiązania konstrukcyjne, które gwarantują wygodę i komfort nawet w trakcie wielogodzinnych treningów.

  użyteczne siedzisko Siedzisko pozostało tworzone z elastycznej, żelowej pianki, która broni przed dyskomfortem nawet podczas wielogodzinnych sesji treningowych. Wysokość siedziska możesz dowolnie regulować,zespoić wysokość do swojego wzrostu.

  wygodna kierownica Rączki kierownicy pozostały pokryte specjalnym przeciwpoślizgowym materiałem, które jest przyjemne w dotyku i niweluje pocenie dłoni. Ponadto kierownica została wyposażona w sondy pulsometru, dzięki czemu możesz komfortowo kontrolować swoje tętno.

  przeciwpoślizgowe pedały Konstruktorzy z firmy Christopeit zadbali, dosłownie o każdy detal tego rowerka. Pedały pozostały wykonane ze specjalnego przeciwpoślizgowego tworzywa, dzięki czemu noga nie będzie Ci wypadać nawet podczas wyjątkowo prędkiej jazdy.

  powiększona wytrzymałość Urządzenie marki Christopeit udowadnia co znaczy niemiecka jakość. Rower stacjonarny ET 6 został zaprojektowany pod kątem aktywnych i długotrwałych treningów. Dzięki doborowi najwyższej jakość materiałów możesz posiadać pewność, że posłuży Ci poprzez mnóstwo lat.

  Pamiętaj, że sprzęt sportowy jest bardzo dynamicznie stosowany i wyłącznie wysokiej jakość produkty przetrwają próbę czasu. Gwarancja Rowerek objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta. Christopeit Sport Christopeit Sport to producent z ponad 40 letnią tradycją.

  pozostała założona w 1976 roku poprzez byłego bramkarza Bundesligi Horsta Christopeit. Od samego początku istnienia firmy głównym jej celem była produkcja wysokiej jakości sprzętu sportowego do korzystania domowego.

  Dzięki wysokiej jakości artykułów producent Christopiet Sport szybko podbiła niemiecki rynek, a w późniejszych latach także europejki. Dziś jest wiodącym producentem sprzętu fitness w niemczech, a produkty tej producenta są jednymi z najlepiej ocenianych poprzez klientów


☆ Christopeit ax 3000 ☆

Christopeit ax 3000 Najniższa Cena Online

☆ Christopeit ax 3000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Christopeit
 • Nazwa produktu: Christopeit ax 3000
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Model powystawowy

  Numer artykułu 3276420929

  24-stopniowy sterowany komputerowo hamulec magnetyczny
  21 programów szkoleniowych
  Maksymalna waga użytkownika 150 kg
  Bezwładność 8 kg
  Bezobsługowy i cichy napęd pasowy

  Ergometr AX 3000 charakteryzuje się konkretną konstrukcją ramy i stabilnością przy maksymalnej wadze użytkownika 150 kg. Ćwicz niezależnie od wiatru, pogody i pory dnia, wzmacniaj układ sercowo-naczyniowy i spalaj kalorie. Trening sercowo-naczyniowy poprzez określenie mocy od 30 do 350 watów. Wygodne siodło, które można regulować w poziomie, w pionie i pod kątem, zapewnia relaksującą i użyteczną pozycję siedzącą dla osób o wzroście do 195 cm. Wytrzymały na zużycie magnetyczny układ hamulcowy, cichy napęd paskiem płaskim i koło zamachowe o masie 8 kg zapewniają płynną pracę. Sterowany komputerowo hamulec magnetyczny zezwala na staranne stopniowanie siły pedału w 24 krokach. 21 programów treningowych oznacza trening kontrolowany zgodnie ze specyfikacją tętna i mocy albo najróżniejszy trening interwałowy. Prosty do odczytania komputer jest wyekwipowany w podświetlany wyświetlacz LCD z uchwytem na tablet, który umożliwia czytanie gazet, książek albo oglądanie filmów podczas treningu. Przeciwpoślizgowe pedały z dostosowywanym paskiem blokującym pedały adekwatne trzymanie i wysoki poziom bezpieczeństwa. Przednie rolki transportowe upraszczają zmianę lokalizacji. Domowy trening sportowy z ergometrem AX 3000 oznacza: niezależny od pogody trening kardio niezależny od czasu, aby wzmocnić układ sercowo-naczyniowy, zoptymalizować solidność, zmniejszyć kalorie, a jednocześnie bronić stawy. Wygodna regulacja pozycji treningowej. Może to promować metabolizm, wzmacniać mięśnie nóg, a tym samym udoskonalać ogólny stan wydajności.


☆ Christopeit AL 2 ☆

Christopeit AL 2 Najniższa Cena Online

☆ Christopeit AL 2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Christopeit
 • Nazwa produktu: Christopeit AL 2
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower treningowy Christopeit AL 2 bialo-czarny pokazujemy stacjonarny rower treningowy niemieckiej producenta Christopeit Sport. Mechanizm elektromagnetyczny kolo zamachowe 9 kg 24 stopnie regulacji oporu programy treningowe pomiar parametrów treningu: czas, dystans, predkosc, spalone kalorie, puls waga cwiczacego do 150 kg 2 lata gwarancji rozmiary (wys/dl/szer): 134cm / 96cm / 59cm Doskonaly do treningów odchudzajacych i poprawy kondycji wytworzony do treningów odchudzajacych zastosowane programy treningowe wspomagajace odchudzanie licznik spalanych kalorii Pomoze Ci poprawic kondycje Konstruktorzy rowerka AL 2 zadbali tez o osoby, którym zalezy na poprawie kondycji.

  Komputer wbudowane programy treningowe dedykowane poprawie kondycji, a także funkcje pomiaru najwazniejszych parametrów treningu. Doskonały do treningów w domu Kompaktowe wymiary rowerka sprawiaja, ze nadaje sie rewelacyjnie do niewielkich mieszkan.

  sugerowane dla osób: o wzroscie 150-200 cm o wadze do 150 kg wymiary po rozlozeniu: wysokosc 134 cm dlugosc 96 cm szerokosc 59 cm Mechanizm elektromagnetyczny progresywny mechanizm oporu magnetycznego, gwarantuje: plynna dzialanie rowerka cicha praca dluzsza zywotnosc urzadzenia zaimplementowane programy treningowe Kolo zamachowe 9 kg Waga kola zamachowego (9 kg) zostala stosownie dopasowana do rozmiarów rowerka AL 2 i gwarantuje plynna, a zarazem cicha prace urzadzenia.

  zastosowane programy treningowe Rower ma 6 predefiniowanych programów treningowych i mozliwosc tworzenia wlasnych. Dzieki temu w domowych warunkach mozesz prowadzic takie same treningi jak na sprzecie z najkorzystniejszych klubów fitness.

  Oto niektóre dostepne programy treningowe: trening interwalowy trening w wybranych zakresach tetna trening odchudzajacy programy manualne Plynna regulacja oporu Rowerek zostal wyposazony w plynna 24-stopniowa regulacje oporu.

  Poziom obciazenia mozesz zmieniac podczas jazdy, za pomoca komfortowego pokretla pod kierownica. Funkcje pomiarowe Rozbudowany komputer ma liczniki najwazniejszych parametrów treningu: predkosc dystans czas spalone kalorie puls Duza konsola i wyswietlacz ulatwiaja prace z urzadzeniem oraz wyswietlaja sporo wartosci jednoczesnie Cichy Konstruktorzy rowerka stacjonarnego AL 2 zadbali o jego cicha prace.

  Mechanizm magnetyczny producenta Christopeit, zostal specjalnie zaprojektowany pod katem redukcji halasu, a dodatkowa obudowa wygluszajaca powoduje, ze Twoje treningi nie beda przeszkadzaly domownikom. Komfortowy i komfortowy Christopeit na bazie swego ponad 40 letniego doswiadczenia wypracowal rozwiazania konstrukcyjne, które zapewniaja wygode i komfort nawet podczas wielogodzinnych treningów.

  praktyczne siedzisko Siedzisko zostalo wyprodukowane z elastycznej, zelowej pianki, która broni przed dyskomfortem choćby w trakcie wielogodzinnych sesji treningowych. Wysokosc siedziska mozesz dowolnie regulowac, żeby dopasowac wysokosc do swojego wzrostu.

  komfortowa kierownica Raczki kierownicy zostaly pokryte specjalnym antyposlizgowym tworzywem, które jest przyjemne w dotyku i niweluje pocenie dloni. W dodatku kierownica zostala wyposazona w sondy pulsometru, dzieki czemu mozesz wygodnie kontrolowac swoje tetno.

  Antyposlizgowe pedaly Konstruktorzy z firmy Christopeit zadbali, doslownie o kazdy detal tego rowerka. Pedaly zostaly produkowane ze specjalnego antyposlizgowego tworzywa, dzieki czemu noga nie bedzie Ci wypadac choćby podczas niezwykle szybkiej jazdy.

  Zwiekszona wytrzymalosc Urzadzenie marki Christopeit udowadnia co znaczy niemiecka jakosc. Rower stacjonarny AL 2 zostal zaprojektowany pod katem energicznych i dlugotrwalych treningów. Dzieki doborowi najwyzszej jakosc materialów mozesz miec pewnosc, ze posluzy Ci poprzez niemało lat.

  Pamietaj, ze sprzet sportowy jest bardzo energicznie użytkowany i wyłącznie wysokiej jakosc produkty przetrwaja próbe czasu. Gwarancja Rowerek objety jest 24 miesieczna gwarancja producenta. Christopeit Sport Christopeit Sport to firma z ponad 40 letnia tradycja.

  Zostala zalozona w 1976 roku przez bylego bramkarza Bundesligi Horsta Christopeit. Od samego poczatku istnienia firmy glównym jej celem byla produkcja wysokiej jakosci sprzetu sportowego do uzytku domowego.

  Dzieki wysokiej jakosci towarów producent Christopiet Sport ekspresowo podbila niemiecki rynek, a w pózniejszych latach takze europejki. Dzis jest wiodacym producentem sprzetu fitness w niemczech, a produkty tej marki sa jednymi z najlepiej ocenianych poprzez konsumentów jednostkowych.


☆ Hammer Racer ☆

Hammer Racer Najniższa Cena Online

☆ Hammer Racer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Hammer Racer
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower spiningowy HAMMER RACER Nr katalogowy: 4863 Dynamiczny trening wytrzymałościowy zapewniający spalanie tłuszczu w szybkich sekwencjach. Obfita dawka szybkiego treningu Zacznij pedałować, a równocześnie kontroluj prędkość za pomocą postępowego hamulca magnetycznego.

  Speedbike Racer wzmocni mięśnie łydek i ud oraz pozwoli Ci spalić dużo kalorii. Twój układ sercowo-naczyniowy będzie wzmacniany z każdym szybkim treningiem. Podczas ćwiczeń zaangażowane są również mięśnie tułowia z przednimi i bocznymi mięśniami brzucha.

  Zwłaszcza podczas powiększania tempa i jazdy na stojąco. Motywuj się muzyką i daj gazu. Pozwól doprowadzić się do najwyższej formy i przygotuj się na kolejny sezon rowerowy w domu, niezależnie od pogody.

  bezkonkurencyjna jakość: absolutnie cichy magnetyczny układ hamulcowy Rower został wyposażony w najlepszy, obecnie przystępny, magnetyczny układ hamulcowy. W przeciwieństwie do filcowego układu hamulcowego rowery spiningowe z magnetycznym układem hamulcowym działają absolutnie bezgłośnie i bezobsługowo.

  Opór w trakcie treningu jest regulowany odległością pomiędzy magnesami a kołem zamachowym. Im mniejszy dystans, tym pokaźniejszy opór i intensywniejszy trening. Ten typ kontroli oporu jest kompletnie bezdotykowy, a zatem ponadto niezużywający się i bez niepokojących dźwięków.

  Bezstopniowy opór Przycisk ręcznej bezstopniowej regulacji oporu jestprzystępny na ramie głównej. Trenuj tak intensywnie, jak chcesz! A jeśli zrobi się zbyt szybko, możesz natychmiast skorzystać z zatrzymania awaryjnego naciskając czerwone pokrętło i hamując tym samym koło zamachowe.

  Twój kokpit szybkości ekran komputera przedstawia: czas, dystans, spalone kalorie, puls, ilość obrotów / min. I prędkość. Za każdym razem będziesz o tym informowany na wyświetlaczu SCAN, ponieważ wszystkie wartości są wyświetlane naprzemiennie co 5 sekund.

  Dzięki funkcji Auto ON / OFF możesz rozpocząć trening natychmiast po nadepnięciu na pedały, a wszystkie wartości zaczynają się odliczać od zera w górę, do momentu zakończenia treningu. Użyteczny jest na dodatek trening z zastosowaniem zaprogramowanych wartości, takich jak dystans lub kalorie.

  Wartości domyślne zaczynają samoczynnie odliczać wstecz, a po osiągnięciu wartości zero rozlega się sygnał dźwiękowy. Komputer wymaga do działania dwóch baterii (typu AA / paluszki) i jest nietrudny w obsłudze za pomocą dwóch przycisków.

  Multimedialna jazda na rowerze Umieść tablet lub smartfon w uchwycie i zacznij korzystać z multimediów. Aplikacje fitness BitGym i Kinomap (z funkcją kamery) oferują rozmaite i motywujące trasy na żywo.

  Oczywiście możesz w trakcie ćwiczeń także włączyć muzykę albo obejrzeć najnowsze klipy na YouTube. Rozrywkę masz zapewnioną! Kontrola bicia serca podczas intensywnych sesji rowerowych ewidentnie powinieneś trenować biorąc pod uwagę Twój puls i mieć na niego oko podczas treningu.

  Komputer treningowy oferuje specjalny program tętna. Program maksymalnie dba o Twoje bezpieczeństwo jeśli ustawisz górną granicę tętna i następnie ją przekroczysz, rozlegnie się sygnał dźwiękowy. Dodatkowo komputer jest zaopatrzony w chip, który umożliwia bezprzewodowe przesyłanie pulsu przy pomocy opcjonalnie przystępnego pasa telemetrycznego.

  Stały dostęp do wody zabezpieczony dopełnianie płynów jest ważne! Twój bilans wodny pozostaje w równowadze choćby podczas ciężkich sekwencji treningowych. W oba uchwyty możesz włożyć wszystkie modne typy bidonów sportowych.

  Wyjątkowo bezpieczne pedały Speedbike Racer został zaopatrzony w płaskie pedały o nieszablonowej przyczepności, które można indywidualnie regulować do butów sportowych. Niezależnie od tego, czy chodzi o umiarkowany trening cardio, czy sportowy trening szybkości, sportowe pedały zapewniają maksymalny komfort, odporność na poślizg i wydajność nawet w trakcie długich sekwencji treningowych.

  wyśmienita symulacja i przygotowanie do kolejnego sezonu rowerowego! Oba pedały są zaopatrzone w dostosowywany kosz. Opcjonalnie możesz także trenować na Racerze z pedałami zatrzaskowymi SPD, (dodatkowe wyposażenie).

  wystarczy założyć buty rowerowe i mocniej pedałować. Cichy trening prędkościowy Sportowe sekwencje prędkości z progresywną technologią zapewniają dużo zabawy podczas treningu i czystej motywacji. Dzięki 20-kilogramowemu kołu zamachowemu, rowkowanemu paskowi napędowemu ze sztywnym biegiem i wysokiej jakości łożyskom kulkowym masz do czynienia z fascynującymi treningami, które doprowadzą Cię do maksymalnej wydajności.

  Dzięki bezszelestnemu działaniu urządzenia, możesz się w pełni skoncentrować na treningu. Możesz więc pedałować o każdej porze dnia i nocy, a irytujące odgłosy nikomu nie będą przeszkadzać. Tak więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby w każdym momencie podnieść Ci poziom adrenaliny!

  trafny dla Ciebie Wysokość siedzenia można regulować w pionie 11 razy i nadzwyczajnie dopasowuje się do Twojego wzrostu. Za pomocą kilku prostych ruchów możesz także ustawić siodełko w poziomie i przesuwając je do Twojej ulubionej pozycji.

  Po prostu poluzuj śrubę i odpowiednio przesuń siodełko. Wyjątkowo ergonomiczne - siodełko można również regulować pod kątem. Żeby trenować genialnie i wygodnie, możesz w mgnieniu oka wyregulować wysokość sportowej kierownicy (7-krotna regulacja).

  przeciwpoślizgowe uchwyty są komfortowe i nie powodują pocenia. Po treningu można łatwo wytrzeć powierzchnię kierownicy wilgotną szmatką. Stabilne i bezpieczne Dzięki 4-punktowemu systemowi podparcia i stopkom z regulacją wysokości można urządzenie doskonałe wypoziomować i zagwarantować sobie stabilność podczas treningu.

  Wysokiej jakości i kompaktowa konstrukcja (dł. X szer. X wys.: 115 x 50 x 134 cm) zapewnia poczucie bezpieczeństwa choćby w trakcie szybkich sesji i mocnych uderzeń pedałów w pozycji stojącej. Zaopatrzony w dwie wysokiej jakości rolki transportowe na przedniej podstawie, możesz przenieść rower stacjonarny w wybrane miejsce i oddać się całkowicie trenowaniu.

  Funkcje komputera: Pomiar pulsu poprzez pas telemetryczny (opcja) Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: możliwość ustawienia górnej granicy tętna liczba wyświetlanych funkcji jednocześnie: 6 Uchwyt na tablet Zasilanie: bateria ( AA+ ) dane techniczne: umocnione łożyska kulkowe System hamowania: system hamowania z magnesem trwałym Ręczne ustawianie oporu System napędu: pas rowkowany Waga koła zamachowego: 20 kg Wolnobieg rowerowy: ostre koło Ręczne ustawianie oporu Uchwyty na bidony Zasilanie: baterie Max.waga użytkownika: 130 kg rozmiary (dł.szer.wys.): 115 x 50 x 134 cm Kolor: czarny Waga: 55 kg Regulacja kierownicy: pionowa / pozioma Regulacja siedzenia: pionowa / pozioma / pod kątem Rolki transportowe Pozostałe informacje: Gwarancja domowa 36 miesięcy Paragon albo faktura vat Numer katalogowy: 4863 wysyłka gratis Nie znalazłeś artykułu który Cię interesuje $86 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.


☆ Christopeit EMS 3 ☆

Christopeit EMS 3 Najniższa Cena Online

☆ Christopeit EMS 3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Christopeit
 • Nazwa produktu: Christopeit EMS 3
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower treningowy Christopeit EMS 3 ukazujemy stacjonarny rower treningowy niemieckiej producenta Christopeit Sport. Mechanizm elektromagnetyczny waga ćwiczącego do 150 kg analiza składu ciała: tkanka tłuszczowa, tkanka mięśniowa nawodnienie koło zamachowe 10 kg 32 stopnie regulacji oporu programy treningowe funkcje pomiarowych: czas, dystans, szybkość, spalone kalorie, puls rozmiary (wys/dł/szer): 139cm / 108cm / 55cm 2 lata gwarancji nieprzeciętny do treningów odchudzających i poprawy kondycji stworzony do treningów odchudzających zaimplementowane programy treningowe wspomagające odchudzanie licznik spalanych kalorii analizator składu ciała, podaje procentową zawartość tkanki tłuszczowej i mięśniowej Pomoże Ci poprawić kondycję Konstruktorzy rowerka EMS 3 zadbali także o osoby, którym zależy na poprawie kondycji.

  Komputer wbudowane programy treningowe dedykowane poprawie kondycji i funkcje pomiaru najważniejszych parametrów treningu. Świetny do treningów w domu Kompaktowe wymiary rowerka powodują,nadaje się rewelacyjnie do niewielkich mieszkań.

  sugerowane dla osób: o wzroście 160-190 cm o wadze do 150 kg wymiary po rozłożeniu: wysokość 139 cm długość 108 cm szerokość 55 cm Mechanizm elektromagnetyczny innowacyjny mechanizm oporu magnetycznego, zagwarantuje: płynną działanie rowerka cicha praca dłuższą żywotność urządzenia zaimplementowane programy treningowe Koło zamachowe 10 kg Waga koła zamachowego (10 kg) została optymalnie dobrana do wymiarów rowerka EMS 3 i zapewnia płynną, a zarazem cichą pracę urządzenia.

  zastosowane programy treningowe Rower posiada 6 predefiniowanych programów treningowych, a także możliwość tworzenia własnych. Dzięki czemu w domowych warunkach możesz prowadzić takie same treningi jak na sprzęcie z najkorzystniejszych klubów fitness.

  Oto niektóre dostępne programy treningowe: trening interwałowy trening w wybranych zakresach tętna trening odchudzający programy manualne Płynna regulacja oporu Rowerek został wyposażony w płynną 32-stopniową regulację oporu.

  Poziom obciążenia możesz zmieniać w trakcie jazdy, za pomocą komfortowego pokrętła pod kierownicą. Funkcje pomiarowe Rozbudowany komputer ma liczniki najważniejszych parametrów treningu: szybkość dystans czas spalone kalorie puls obszerna konsola i wyświetlacz usprawniają pracę z urządzeniem oraz wyświetlają mnóstwo wartości równocześnie Analizator składu ciała zastosowane sensory pozwolą Ci na regularne analizy składu ciała: pomiar zawartości tkanki tłuszczowej pomiar zawartości tkanki mięśniowej pomiar współczynnika BMI pomiar podstawowej przemiany materii BMR Cichy Konstruktorzy rowerka stacjonarnego EMS 3 zadbali o jego cichą pracę.

  Mechanizm magnetyczny marki Christopeit, został specjalnie zaprojektowany pod kątem redukcji hałasu, a dodatkowa obudowa wygłuszająca powoduje, iż Twoje treningi nie będą przeszkadzały domownikom. Komfortowy i komfortowy Christopeit na bazie swojego ponad 40 letniego doświadczenia wypracował rozwiązania konstrukcyjne, które zapewniają wygodę i komfort nawet podczas wielogodzinnych treningów.

  użyteczne siedzisko Siedzisko zostało tworzone z elastycznej, żelowej pianki, która broni przed dyskomfortem nawet w trakcie wielogodzinnych sesji treningowych. Wysokość siedziska możesz dowolnie regulować,połączyć wysokość do swojego wzrostu.

  komfortowa kierownica Rączki kierownicy zostały pokryte specjalnym antypoślizgowym materiałem, które jest przyjemne w dotyku i niweluje pocenie rąk. Dodatkowo kierownica pozostała zaopatrzona w sondy pulsometru, dzięki temu możesz wygodnie kontrolować swoje tętno.

  antypoślizgowe pedały Konstruktorzy z firmy Christopeit zadbali, dosłownie o każdy szczegół tego rowerka. Pedały zostały wykonane ze specjalnego przeciwpoślizgowego tworzywa, dzięki temu noga nie będzie Ci wypadać choćby w trakcie wyjątkowo prędkiej jazdy.

  rozszerzona trwałość Urządzenie marki Christopeit udowadnia co znaczy niemiecka jakość. Rower stacjonarny EMS 3 pozostał zaprojektowany pod kątem intensywnych i długotrwałych treningów. Dzięki doborowi najwyższej jakość materiałów możesz posiadać pewność, iż posłuży Ci przez mnóstwo lat.

  Pamiętaj, iż sprzęt sportowy jest bardzo energicznie wykorzystywany i jedynie wysokiej jakość produkty przetrwają próbę czasu. Gwarancja Rowerek objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta. Christopeit Sport Christopeit Sport to marka z ponad 40 letnią tradycją.

  pozostała założona w 1976 roku przez byłego bramkarza Bundesligi Horsta Christopeit. Od samego początku istnienia firmy głównym jej celem była produkcja wysokiej jakości sprzętu sportowego do stosowania domowego.

  Dzięki wysokiej jakości produktów marka Christopiet Sport błyskawicznie podbiła niemiecki rynek, a w późniejszych latach także europejki. Dziś jest wiodącym producentem sprzętu


☆ Christopeit EM 3 ☆

Christopeit EM 3 Najniższa Cena Online

☆ Christopeit EM 3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Christopeit
 • Nazwa produktu: Christopeit EM 3
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rower treningowy Christopeit EM 3 demonstrujemy stacjonarny rower treningowy niemieckiej firmy Christopeit Sport. Mechanizm elektromagnetyczny waga ćwiczącego do 150 kg analiza składu ciała: tkanka tłuszczowa, tkanka mięśniowa nawodnienie koło zamachowe 8 kg 24 stopnie regulacji oporu programy treningowe funkcje pomiarowych: czas, dystans, szybkość, spalone kalorie, puls wymiary (wys/dł/szer): 148cm / 110cm / 52cm 2 lata gwarancji nadzwyczajny do treningów odchudzających i poprawy kondycji produkowany do treningów odchudzających zaimplementowane programy treningowe wspomagające odchudzanie licznik spalanych kalorii Pomoże Ci poprawić kondycję Konstruktorzy rowerka EM 3 zadbali także o osoby, którym zależy na poprawie kondycji. Komputer wbudowane programy treningowe dedykowane poprawie kondycji, a także funkcje pomiaru najważniejszych parametrów treningu. Znakomity do treningów w domu Kompaktowe rozmiary rowerka powodują,pasuje doskonale do niewielkich mieszkań. Sugerowane dla osób: o wzroście 150-200 cm o wadze do 150 kg rozmiary po rozłożeniu: wysokość 148 cm długość 101 cm szerokość 52 cm Mechanizm elektromagnetyczny postępowy mechanizm oporu magnetycznego, zapewnia: płynną działanie rowerka cicha praca dłuższą żywotność urządzenia zastosowane programy treningowe Koło zamachowe 8 kg Waga koła zamachowego (8 kg) pozostała odpowiednio przypasowana do rozmiarów rowerka EM 3 i zapewnia płynną, a zarazem cichą pracę urządzenia. Zaimplementowane programy treningowe Rower ma 12 predefiniowanych programów treningowych oraz możliwość tworzenia własnych. Dzięki czemu w domowych warunkach możesz prowadzić takie same treningi jak na sprzęcie z najkorzystniejszych klubów fitness. Oto niektóre dostępne programy treningowe: trening interwałowy trening w wybranych zakresach tętna trening odchudzający programy manualne Płynna regulacja oporu Rowerek został zaopatrzony w płynną 24-stopniową regulację oporu. Poziom obciążenia możesz zmieniać podczas jazdy, przy pomocy komfortowego pokrętła pod kierownicą. Funkcje pomiarowe Rozbudowany komputer ma liczniki najważniejszych parametrów treningu: prędkość dystans czas spalone kalorie puls duża konsola i ekran usprawniają pracę z urządzeniem, a także wyświetlają sporo wartości jednocześnie Analizator składu ciała wbudowane sensory pozwolą Ci na regularne analizy składu ciała: pomiar zawartości tkanki tłuszczowej pomiar zawartości tkanki mięśniowej pomiar współczynnika BMI pomiar podstawowej przemiany materii BMR Cichy Konstruktorzy rowerka stacjonarnego EM 3 zadbali o jego cichą pracę. Mechanizm magnetyczny firmy Christopeit, został specjalnie zaprojektowany pod kątem redukcji hałasu, a dodatkowa obudowa wygłuszająca powoduje, iż Twoje treningi nie będą przeszkadzały domownikom. Wygodny i komfortowy Christopeit na bazie swojego ponad 40 letniego doświadczenia wypracował rozwiązania konstrukcyjne, które gwarantują wygodę i komfort nawet w trakcie wielogodzinnych treningów. Funkcjonalne siedzisko Siedzisko pozostało wykonane z rozciągliwej, żelowej pianki, która chroni przed dyskomfortem nawet podczas wielogodzinnych sesji treningowych. Wysokość siedziska możesz dowolnie regulować,połączyć wysokość do swego wzrostu. Komfortowa kierownica Rączki kierownicy zostały pokryte specjalnym antypoślizgowym tworzywem, które jest przyjemne w dotyku i niweluje pocenie dłoni. W dodatku kierownica została wyposażona w sondy pulsometru, dzięki czemu możesz wygodnie kontrolować swoje tętno. Przeciwpoślizgowe pedały Konstruktorzy z marki Christopeit zadbali, dosłownie o każdy detal tego rowerka. Pedały pozostały wytworzone ze specjalnego przeciwpoślizgowego tworzywa, dzięki czemu noga nie będzie Ci wypadać choćby podczas nad wyraz szybkiej jazdy. Rozszerzona trwałość Urządzenie firmy Christopeit udowadnia co znaczy niemiecka jakość. Rower stacjonarny EM 3 został zaprojektowany pod kątem energicznych i długofalowych treningów. Dzięki doborowi najwyższej jakość materiałów możesz posiadać pewność, że posłuży Ci poprzez niemało lat. Pamiętaj, iż sprzęt sportowy jest niezwykle dynamicznie wykorzystywany i jedynie wysokiej jakość produkty przetrwają próbę czasu. Gwarancja Rowerek objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta. Christopeit Sport Christopeit Sport to firma z ponad 40 letnią tradycją. Pozostała założona w 1976 roku przez byłego bramkarza Bundesligi Horsta Christopeit. Od samego początku istnienia producenta głównym jej celem była produkcja wysokiej jakości sprzętu sportowego do użytku domowego. Dzięki wysokiej jakości towarów firma Christopiet Sport szybko podbiła niemiecki rynek, a w późniejszych latach także europejki. Dziś jest wiodącym producentem sprzętu fitness w niemczech, a produkty tej producenta są jednymi z najlepiej ocenianych przez kupujących


Podobne zestawienia:


Najtańsze rowery treningowe o wadze urządzenia do 50 kg – Ranking listopad 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze rowery treningowe o wadze urządzenia do 50 kg, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich rowerów stacjonarnych o wadze urządzenia do 50 kg jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Christopeit MB 4 ☆

Christopeit MB 4 Najniższa Cena Online

☆ Christopeit MB 4 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Christopeit
 • Nazwa produktu: Christopeit MB 4
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  poręczny mini rower treningowy dla osób starszych i rehabilitacji

  Dla początkującego sportowca ten mobilny mini rower treningowy jest wyjątkowo {pomocn|przydatn)ym urządzeniem do ćwiczeń. Pedały są wyposażone w paski, w których można umieścić obie ręce i stopy. Na przykład na tym urządzeniu wykonywana jest duża liczba ćwiczeń. Ponadto, Christopeit MB-4 Mini Bike ma pilota zdalnego sterowania, za pomocą którego można wprowadzić prędkość i czas. Może być ustawiony na 12 prędkości i czas od 1 do 30 minut. Z wyświetlacza można odczytać takie rzeczy, jak liczba obrotów, zużycie kalorii i funkcja skanowania.


☆ Christopeit RS 100 ☆

Christopeit RS 100 Najniższa Cena Online

☆ Christopeit RS 100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Christopeit
 • Nazwa produktu: Christopeit RS 100
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  NOWOŚĆ! ROWER TRENINGOWY poziomy CHRISTOPEIT RS 100 Trenażer cenionej niemieckiej firmy Christopeit Sport. Wybierając rower stacjonarny RS100 niemieckiej marki Christopeit Sport, masz pewność, iż kupujesz sprzęt najwyższej klasy.

  Dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu, konstruktorzy producenta Christopeit nieprzeciętnie wiedzą jak robić sprzęt nadzwyczajnej jakości. Wszystkie komponenty rowerka magnetycznego zostały dokładnie zaprojektowane, by zapewnić Ci komfort i bezpieczeństwo treningu.

  użyteczne siedzisko, zapewni Ci wygodę choćby w czasie wielogodzinnego treningu, czego nie można powiedzieć o najtańszych modelach z Chin. Zrównoważona prawidłowo wyważona budowa zapewni Ci bezpieczny trening, a w dodatku wyciszona pokrywa redukuje poziom hałasu, tak by Twój trening nie był uciążliwy dla domowników.

  Christopeit RS100 to rower wytworzony z najwyższej jakości materiałów, tak aby przetrwał próbę czasu i służył Ci poprzez mnóstwo lat. Dane podstawowe: Funkcje pomiaru dystansu, czasu, prędkości i spalonych kalorii!

  dostosowywany fotel! Wprowadzanie limitów treningu! 8 poziomów regulacji oporu! atrybuty Producent: Christopeit Sport System hamowania: magnetyczny Waga koła zamachowego: 6 kg Nośność: 100 kg Waga: 28 kg Przeznaczenie: domowe Wyposażenie: komputer, regulowany fotel typ: poziomy Funkcje 8 poziomów regulacji oporu Pomiar czasu, Pomiar szybkości, Pomiar dystansu, Pomiar spalonych kalorii, Wprowadzanie limitów treningu, Wyświetlanie przekroczonych limitów, Uchwyt na tablet wymiary WYS/DŁ/SZER: 95 cm / 133 cm / 60 cm Waga: 28 kg Regulacja fotela sugerowany dla: osób o wzroście 160-185 cm wadze do 100 kg znakomitY NA ODCHUDZANIE I ulepszenie KONDYCJI Rower stopnie Christopeit RS 100 został specjalnie zaprojektowany by nie obciążać kręgosłupa.

  idealnie sprawdza się w treningach odchudzających, a także przy poprawie kondycji i wytrzymałości. Komputer rowerka posiada: 8 poziomów regulacji oporu Wprowadzanie limitów treningu Wyświetlanie przekroczonych limitów FUNKCJE POMIAROWE Christopeit RS 100 oferuje możliwość sprawdzania poszczególnych parametrów w trakcie ćwiczeń.

  Rozbudowany i intuicyjny w obsłudze komputer posiada liczniki najważniejszych parametrów treningu: RS 100 posiada m.in.: prędkość dystans czas spalone kalorie PŁYNNA REGULACJA OPORU Rower został zaopatrzony w płynną, 8-stopniową regulację oporu, dzięki temu możesz rozszerzać albo zniżać obciążenie, w zależności od preferencji.

  Orbitrek jest polecany dla osób: o wzroście 160-185 cm wadze do 100 kg. WyśmienitY DO TRENINGÓW W DOMU Kompaktowe wymiary roweru powodują,wspaniale sprawdzi się w niewielkich mieszkaniach. Sprzęt wyposażony jest w kółka transportowe, które proste i prędkie przenoszenie urządzenia w dowolne miejsce.

  Orbitrek jest rekomendowany dla osób: o wzroście 160-185 cm wadze do 100 kg. CICHY Konstruktorzy roweru RS 100 zadbali też o jego cichą pracę. Mechanizm magnetyczny marki Christopeit, został specjalnie zaprojektowany pod kątem redukcji hałasu, a dodatkowa obudowa wygłuszająca sprawia, iż Twoje treningi nie będą przeszkadzały domownikom.

  Urządzenie ma zaimplementowany uchwyt na tablet więc możesz oglądać w trakcie treningu ulubione filmy lub słuchać muzyki bez zakłóceń spowodowanych hałasem roweru. Wyśmienicie zintegrujeSZ GO DO swojego WZROSTU Christopeit RS 100 ma możliwość regulacji fotela, dzięki temu użytkownik zespoli wysokość do swego wzrostu.

  jednostajnY i wygodnY perfekcyjne wyważenie rozkładu sił sprawia, iż waga urządzenia nie jest obfita, a przy tym pozostaje ono stabilne i bezpieczne ponadto jeśli lubisz bardzo intensywne treningi.


☆ Christopeit CL 2 ☆

Christopeit CL 2 Najniższa Cena Online

☆ Christopeit CL 2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Christopeit
 • Nazwa produktu: Christopeit CL 2
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  div.m-top-150 div.row pokazujemy rower stacjonarny niemieckiej marki Christopeit Sport. Właściwości: PRODUCENT: Christopeit MECHANIZM HAMOWANIA: magnetyczny WAGA KOŁA ZAMACHOWEGO: 5 kg czujka PULSU: TAK regulowanE SIODEŁKO: pionowo ROLKI TRANSPORTOWE: TAK UCHWYT NA TABLET: TAK stopnie REGULACJI OPORU: 8 Komputer POMIAR: czas, szybkość, dystans, całkowity dystans, spalone kalorie, puls rozmiary WAGA: 21 kg rozmiary (WYS/DŁ/SZER): 116 cm / 80 cm / 49 cm polecany dla osób o: WZROŚCIE 155-172 cm WADZE: do 100 kg POMAGA W ODCHUDZANIU Christopeit CL 2 posiada wszystkie potrzebne funkcje do treningów redukujących tkankę tłuszczową.

  Komputer precyzyjnie liczy spalone kalorie, a wbudowany pulsometr pomoże dobrać tempo treningu tak, żeby spalać jak najwięcej tłuszczu, a nie tylko węglowodanów. FUNKCJE POMIAROWE Jeśli zależy Ci na poprawie kondycji, rower mierzy poszczególne właściwości w trakcie ćwiczeń.

  Komputer posiada licznik: czasu, prędkości, dystansu, spalonych kalorii. Ponadto rower posiada czujniki pulsu. NadzwyczajnY DO TRENINGÓW W DOMU Kompaktowe wymiary roweru powodują,genialnie sprawdzi się w niewielkich mieszkaniach.

  Sprzęt wyekwipowany jest w rolki transportowe, które nieskomplikowane i szybkie przenoszenie w dowolne miejsce. Rower jest polecany dla osób o: o wzroście 155-172 cm wadze do 100 kg. DostosowanY DO CIEBIE Dzięki możliwości regulacji wysokości siodełka, przygotujesz rower genialnie do swoich potrzeb, a trening będzie dla Ciebie wygodny nawet poprzez długi czas jego trwania.

  PŁYNNA REGULACJA OPORU Rower został zaopatrzony w płynną 8-stopniową regulację oporu. Poziom obciążenia możesz zmieniać w trakcie jazdy, przy pomocy komfortowego pokrętła pod kierownicą. PrzenośnY I stabilnY ZARAZEM nieprzeciętne wyważenie rozkładu sił sprawia, iż waga urządzenia nie jest spora, a przy tym pozostaje jednostajna i bezpieczna również jeśli lubisz nad wyraz intensywne treningi.

  w dodatku rower został wyposażony w kółka transportowe dzięki temu z łatwością przemieścisz go w dowolnie wybrane miejsce w Twoim domu. CICHY Konstruktorzy rowera stacjonarnego CL 2 zadbali również o jego cichą pracę.

  Mechanizm magnetyczny firmy Christopeit, został specjalnie zaprojektowany pod kątem redukcji hałasu, a dodatkowa obudowa wygłuszająca powoduje, że Twoje treningi nie będą przeszkadzały domownikom. Rower ma zastosowany uchwyt na tablet więc możesz oglądać w trakcie treningu ulubione filmy albo słuchać muzyki bez zakłóceń spowodowanych hałasem roweru.

  POTWIERDZONA JAKOŚĆ Znak jakości GS jest cenną pomocą dla świadomych konsumentów przy wyborze właściwych produktów.Jest wyznacznikiem spełnionych wymogów jakości i bezpieczeństwa określonych w niemieckiej ustawie.

  Oprócz tego, badanie zgodności ze specyfikacjami znaku GS obejmuje analizę instrukcji obsługi pod kątem poprawności i kompletności.


☆ Christopeit EM 3 ☆

Christopeit EM 3 Najniższa Cena Online

☆ Christopeit EM 3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Christopeit
 • Nazwa produktu: Christopeit EM 3
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rower treningowy Christopeit EM 3 przedstawiamy stacjonarny rower treningowy niemieckiej marki Christopeit Sport. Mechanizm elektromagnetyczny waga ćwiczącego do 150 kg analiza składu ciała: tkanka tłuszczowa, tkanka mięśniowa nawodnienie koło zamachowe 8 kg 24 stopnie regulacji oporu programy treningowe funkcje pomiarowych: czas, dystans, prędkość, spalone kalorie, puls rozmiary (wys/dł/szer): 148cm / 110cm / 52cm 2 lata gwarancji świetny do treningów odchudzających i poprawy kondycji wykonany do treningów odchudzających zastosowane programy treningowe wspomagające odchudzanie licznik spalanych kalorii Pomoże Ci poprawić kondycję Konstruktorzy rowerka EM 3 zadbali również o osoby, którym zależy na poprawie kondycji. Komputer zastosowane programy treningowe przeznaczone poprawie kondycji i funkcje pomiaru najważniejszych parametrów treningu. Genialny do treningów w domu Kompaktowe rozmiary rowerka sprawiają,nadaje się świetnie do niewielkich mieszkań. Rekomendowane dla osób: o wzroście 150-200 cm o wadze do 150 kg wymiary po rozłożeniu: wysokość 148 cm długość 101 cm szerokość 52 cm Mechanizm elektromagnetyczny postępowy mechanizm oporu magnetycznego, gwarantuje: płynną działanie rowerka cicha praca dłuższą żywotność urządzenia zaimplementowane programy treningowe Koło zamachowe 8 kg Waga koła zamachowego (8 kg) pozostała adekwatnie dopasowana do wymiarów rowerka EM 3 i zagwarantuje płynną, a zarazem cichą pracę urządzenia. Zastosowane programy treningowe Rower ma 12 predefiniowanych programów treningowych, a także możliwość tworzenia własnych. Dzięki temu w domowych warunkach możesz prowadzić takie same treningi jak na sprzęcie z najlepszych klubów fitness. Oto niektóre dostępne programy treningowe: trening interwałowy trening w wybranych zakresach tętna trening odchudzający programy manualne Płynna regulacja oporu Rowerek pozostał wyekwipowany w płynną 24-stopniową regulację oporu. Poziom obciążenia możesz zmieniać w trakcie jazdy, przy pomocy wygodnego pokrętła pod kierownicą. Funkcje pomiarowe Rozbudowany komputer ma liczniki najważniejszych parametrów treningu: prędkość dystans czas spalone kalorie puls obfita konsola i wyświetlacz ułatwiają pracę z urządzeniem i wyświetlają sporo wartości równocześnie Analizator składu ciała wbudowane sensory pozwolą Ci na regularne analizy składu ciała: pomiar zawartości tkanki tłuszczowej pomiar zawartości tkanki mięśniowej pomiar współczynnika BMI pomiar podstawowej przemiany materii BMR Cichy Konstruktorzy rowerka stacjonarnego EM 3 zadbali o jego cichą pracę. Mechanizm magnetyczny producenta Christopeit, pozostał specjalnie zaprojektowany pod kątem redukcji hałasu, a dodatkowa pokrywa wygłuszająca powoduje, że Twoje treningi nie będą przeszkadzały domownikom. Wygodny i wygodny Christopeit na bazie swojego ponad 40 letniego doświadczenia wypracował rozwiązania konstrukcyjne, które gwarantują wygodę i komfort nawet podczas wielogodzinnych treningów. Funkcjonalne siedzisko Siedzisko pozostało tworzone z rozciągliwej, żelowej pianki, która chroni przed dyskomfortem nawet podczas wielogodzinnych sesji treningowych. Wysokość siedziska możesz dowolnie regulować,zespolić wysokość do swego wzrostu. Wygodna kierownica Rączki kierownicy pozostały pokryte specjalnym antypoślizgowym tworzywem, które jest przyjemne w dotyku i niweluje pocenie dłoni. W dodatku kierownica pozostała wyposażona w sondy pulsometru, dzięki temu możesz komfortowo kontrolować swoje tętno. Przeciwpoślizgowe pedały Konstruktorzy z marki Christopeit zadbali, dosłownie o każdy detal tego rowerka. Pedały pozostały wytwarzane ze specjalnego przeciwpoślizgowego tworzywa, dzięki temu noga nie będzie Ci wypadać nawet podczas szczególnie prędkiej jazdy. Powiększona odporność Urządzenie firmy Christopeit udowadnia co znaczy niemiecka jakość. Rower stacjonarny EM 3 został zaprojektowany pod kątem aktywnych i długotrwałych treningów. Dzięki doborowi najwyższej jakość materiałów możesz mieć pewność, że posłuży Ci przez sporo lat. Pamiętaj, że sprzęt sportowy jest szczególnie energicznie używany i tylko wysokiej jakość produkty przetrwają próbę czasu. Gwarancja Rowerek objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta. Christopeit Sport Christopeit Sport to marka z ponad 40 letnią tradycją. Została założona w 1976 roku poprzez byłego bramkarza Bundesligi Horsta Christopeit. Od samego początku istnienia marki głównym jej celem była produkcja wysokiej jakości sprzętu sportowego do korzystania domowego. Dzięki wysokiej jakości produktów firma Christopiet Sport prędko podbiła niemiecki rynek, a w późniejszych latach także europejki. Dziś jest wiodącym producentem sprzętu fitness w niemczech, a produkty tej producenta są jednymi z najlepiej ocenianych poprzez kupujących

☆ Christopeit BT 4 ☆

Christopeit BT 4 Najniższa Cena Online

☆ Christopeit BT 4 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Christopeit
 • Nazwa produktu: Christopeit BT 4
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rower stacjonarny BT4 lubianej niemieckiej firmy Christopeit Sport kreuje najkorzystniejsze warunki do cwiczen w domu. Rowerek jest wyposazony w 7-kilogramowe kolo zamachowe co pozwala na plynna regulacje oporu, natomiast zestaw 12 fachowych programów treningowych wraz z mozliwoscia definicji wlasnego celu treningowego gwarantuja sprawny trening. Rower magnetyczny BT4 to domowy rower wysokiej jakosci do cwiczen na codzien. Wyróznia go perfekcyjna niemiecka jakosc, o czym swiadczy dwuletnia gwarancja producenta. Trzymaj reke na pulsie - rower treningowy BT4 jest takze wyposazony w system pomiaru pulsu, spalonych kalorii, BMI oraz tkanki tluszczowej. Wysoka funkcjonalnosc zostala rozbudowana jak w najkorzystniejszych rowerach fachowych. Rower stacjonarny Christopeit Sport to dobre rozwiazanie na sprzet, który posluzy Ci przez niemało lat!


Podsumowanie, czyli jaki stacjonarny rower treningowy o wadze urządzenia do 50 kg najlepszy?


Najlepszy stacjonarny rower treningowy o wadze urządzenia do 50 kg w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy stacjonarny rower treningowy o wadze urządzenia do 50 kg w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre rowery stacjonarne – Zestawienie listopad 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji rowerów stacjonarnych o wadze urządzenia do 50 kg nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych treningowych rowerów typu stacjonarnego.


Powiązania tematyczne:

 • jaki stacjonarny rower treningowy o wadze urządzenia do 50 kg opinie i efekty,
 • dobre rowery treningowe o wadze urządzenia do 50 kg cena,
 • ranking rowerów stacjonarnych o wadze urządzenia do 50 kg,
 • stacjonarny rower treningowy o wadze urządzenia do 50 kg jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o rowerach stacjonarnych o wadze urządzenia do 50 kg

#1 Gdzie szukać opinii o rowerach stacjonarnych o wadze urządzenia do 50 kg?

Aktualnie zaprezentowane informacje o rowerach stacjonarnych o wadze urządzenia do 50 kg odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki stacjonarny rower treningowy o wadze urządzenia do 50 kg najlepszy? Który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych rowerach stacjonarnych o wadze urządzenia do 50 kg warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z rowerami treningowymi o wadze urządzenia do 50 kg do zastosowań domowych, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie rowery treningowe o wadze urządzenia do 50 kg są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z rowerami treningowymi o wadze urządzenia do 50 kg zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach rowery treningowe o wadze urządzenia do 50 kg to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *