FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking rowerów stacjonarnych o wadze urządzenia do 40 kg. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Treningowe rowery stacjonarne / Ranking rowerów stacjonarnych o wadze urządzenia do 40 kg


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych rowerów stacjonarnych o wadze urządzenia do 40 kg. Opracowane zestawienia są aktualne listopad 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych rowerów stacjonarnych o wadze urządzenia do 40 kg,
 • TOP5 często wybieranych stacjonarnych rowerów do treningu domowego.

Jakie rowery treningowe o wadze urządzenia do 40 kg najlepiej wybrać? Ranking listopad 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane rowery treningowe o wadze urządzenia do 40 kg, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking rowerów stacjonarnych o wadze urządzenia do 40 kg, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Spokey Gradior+ ☆

Spokey Gradior+ Najniższa Cena Online

☆ Spokey Gradior+ - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Spokey
 • Nazwa produktu: Spokey Gradior+
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower magnetyczny Spokey GRADIOR+: to prawdziwy hit domowego treningu z rewelacyjnymi parametrami technologicznymi: oprócz typowych funkcji posiada system szybkiego spalania tłuszczu (Body FAT), system kontroli bicia serca (HRC), kontrolę mocy (WATT), 8 programów i dodatkowy użytkownika i 1 manualny, pozwala na trafne dopasowanie ustawień do własnych potrzeb i wzrostu użytkownika z dostosowywanym siodełkiem w pionie i w poziomie oraz funkcji modyfikowania kąta nachylenia kierownicy, jest wyekwipowany w system bezpiecznego wytracania szybkości czyli płynnego spowalniania obrotów podczas kończenia treningu, posiada 8 kg koło zamachowe, które dzięki technologii OPTIMIZED POWER pracuje jak koło o wadze 10 kg, co rozszerza produktywność ćwiczeń, to stanowczo wytrzymały sprzęt do treningu cardio - mocna kompozycja została wytworzona z najwyższej jakości tworzyw, zagwarantuje możliwość aż 24-stopniowej płynnej i automatycznej regulacji oporu, dzięki której dokładnie dostosujesz intensywność do swoich oczekiwań, pozwala na monitorowanie czasu pracy, prędkości, pokonanego dystansu, spalonych kalorii, przebiegu całkowitego i pulsu na pokaźnym wyświetlaczu z miejscem na telefon lub tablet.

  GRADIOR+ to rowerek magnetyczny, który dzięki zastosowaniu znakomitych parametrów technicznych i innowacyjnych funkcji daje jeszcze więcej możliwości treningowych. Z nim zrzucenie zbędnych kilogramów, poprawa kondycji i wzmocnienie mięśni będą jeszcze łatwiejsze!

  Zwłaszcza, iż Spokey GRADIOR+ to rower stacjonarny, który z łatwością można dostosować do indywidualnych potrzeb ćwiczącego – równocześnie pod względem aktualnej formy, jak i wzrostu użytkownika. Dostosowywane siodełko w pionie (od 70 do 100 cm) i w poziomie, możliwość zmiany kąta nachylenia kierownicy oraz niemało funkcji, które sprawią, że trening przestanie być przykrym obowiązkiem, a stanie się przyjemnością.

  komfortowy i produktywny trening w domu Rower stacjonarny treningowy Spokey GRADIOR+ jest rewelacyjną alternatywą dla treningu na zewnątrz i na siłowni. Z nim możesz ćwiczyć kiedy tylko chcesz – w stosownych dla Ciebie godzinach i bez względu na panującą pogodę.

  Pracuje niezwykle cicho, a do tego znakomicie wpasuje się w każde wnętrze. Nada pomieszczeniu stylowego, stonowanego wyglądu i sprawi, że Twoja siłownia będzie kompletna. Nic dziwnego, iż GRADIOR+ to hit domowego treningu cardio.

  To z reguły nad wyraz konkretna, wytrzymała budowa wytwarzana z najwyższej jakości materiałów, wytworzona dla osób, które wyznaczają sobie ambitne cele, a przy tym stawiają na wygodę, bezpieczeństwo i design sprzętu.

  24-stopniowa regulacja oporu koła zamachowego postępowa budowa i zaimplementowane technologie w rowerku Spokey GRADIOR+ powiększają skuteczność koła zamachowego (OTPIMIZED POWER), które waży 8 kg, a pracuje jak koło o wadze 10 kg.

  Jego opór można kontrolować z płynną, samoczynną i aż 24-stopniową regulacją, dzięki temu bez względu na to czy dopiero rozpoczynasz treningi, czy jesteś doświadczonym sportowcem, dostosujesz intensywność do własnych oczekiwań i aktualnej kondycji.

  Ale to nie wszystkie udoskonalenia! Rower treningowy pionowy został wyposażony w uchwyt na tablet lub smartfon, z którym możesz oglądać ulubione seriale i filmy w czasie treningu, a Twoja playlista będzie zawsze przy Tobie.

  Na rączkach znajdują się sensory pulsu, którego kontrola jest bardzo ważna dla efektywnego treningu. W dodatku ekran pozwala sprawdzać czas treningu, szybkość, pokonany dystans, spalone kalorie, aktualny puls oraz przebieg całkowity.

  GRADIOR+ to doskonały sposób na domowy trening z prawdziwymi efektami! Ultranowoczesny rowerek treningowy W rowerze magnetycznym Spokey GRADIOR+ zastosowaliśmy szereg udogodnień podkreślających go na tle charakterystycznych modeli i wpływających na jakość, a także efektywność ćwiczeń.

  Jego główną zaletą jest system płynnego hamowania kołem zamachowym AUTOSLOW, który zezwala na stopniowe i skuteczne wytracanie prędkości w trakcie kończenia treningu. W celach bezpieczeństwa zaimplementowano także system kontroli bicia serca (HRC) i kontrolowanie mocy (WATT).

  Warto podkreślić również 8 programów treningowych, dodatkowy użytkownika i 1 manualny. Osoby, które pragną zrzucić zbędne kilogramy, mogą skorzystać z systemu prędkiego spalania tłuszczu (Body FAT). Zastosowane technologie: AUTOSLOW: bezpieczne wytracanie szybkości, dzięki systemowi płynnego hamowania z kołem zamachowym.

  TOTAL WORK: postępowa budowa i zastosowana technologia rozszerzają efektywność koła zamachowego. DARK LINE: linia sprzętu fitness utrzymana w ciemnych tonacjach. Dominująca czerń i grafit nadadzą Twojej domowej siłowni wytwornego, stonowanego wyglądu.

  Czerwone dodatki dodają urządzeniom indywidualnego charakteru. Dane technologiczne: rodzaj: rowerek pionowy waga koła zamachowego: 8 kg wariant oporu: magnetyczny liczba stopni regulacji oporu: 24, płynny automatyczny pomiary: scan, czas, szybkość, dystans, kalorie, puls, przebieg całkowity maksymalna waga użytkownika: 120 kg regulowana wysokość siodełka: 70


☆ Hertz XR-330 ☆

Hertz XR-330 Najniższa Cena Online

☆ Hertz XR-330 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hertz
 • Nazwa produktu: Hertz XR-330
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Spinning to nad wyraz energiczny, wytrzymałościowy trening z użyciem roweru stacjonarnego wzorowanego na rowerach kolarskich. Wyekwipowany jest w koło zamachowe o wadze 18 kg. Dodatkowo budowa urządzenia została wyciszona, dzięki temu realny jest trening spinningowy przy dźwiękach ulubionej muzyki lub TV.

  Regulacja oporu w rowerze mechanicznym odbywa się płynnie bądź stopniowo za pomocą pokrętła, poprzez fizyczne zwiększenie tarcia koła roweru. Trening na rowerze pionowym odbywa się w pozycji wyprostowanej lub lekko pochylonej do przodu idealnie wpływa na wydolność płuc i mięśnie pośladków, podudzi, ud....


☆ Spokey KATANA ☆

Spokey KATANA Najniższa Cena Online

☆ Spokey KATANA - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Spokey
 • Nazwa produktu: Spokey KATANA
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower spinningowy Spokey KATANA: ma regulację siodełka w pionie i w poziomie oraz wysokości kierownicy, co pozwala starannie dopasować ustawienia do jednostkowych potrzeb i wzrostu użytkownika, jest zaopatrzony w koło zamachowe o wadze aż 13 kg, z którym rozszerzysz efekty ćwiczeń, to bardzo wytrzymały sprzęt do treningu cardio - potężna kompozycja została wykonana z najwyższej jakości tworzyw, zezwala na szybkie spalanie tkanki tłuszczowej, wzmocnienie mięśni i ulepszenie kondycji, monitoruje puls, czas pracy, prędkość, pokonany dystans, spalone kalorie i przebieg całkowity.

  Rower spinningowy Spokey KATANA to perfekcyjny wybór dla wszystkich, którzy stawiają przed sobą ambitne cele treningowe. Z nim ćwiczenia są jeszcze bardziej wydajne, gdyż posiada ciężkie, aż 13 kilogramowe koło zamachowe, którego opór można płynnie regulować.

  To dlatego jest najkorzystniejszym pomocnikiem we wzmacnianiu mięśni, poprawie wydolności układu oddechowego, ogólnej kondycji i wysmuklaniu sylwetki. Z nim nie musisz opuszczać mieszkania, aby osiągnąć swoje plany - jest rewelacyjną alternatywą dla ćwiczeń na zewnątrz i na siłowni.

  Ciężkie koło zamachowe z płynną regulacją oporu Spokey KATANA to nad wyraz wytrzymały sprzęt do treningu cardio - mocna konstrukcja została wykonana z najwyższej jakości materiałów. Na komfort i bezpieczeństwo ćwiczeń wpływa niemało udoskonaleń, m.in.

  pokryte antypoślizgową strukturą pedały z mocującymi paskami na buty, które utrzymują stopy w stabilnej pozycji w trakcie jazdy i kontrola pulsu. Pokaźna konsola z miejscem na telefon albo tablet monitoruje dodatkowo czas pracy, prędkość, pokonany dystans, spalone kalorie i przebieg całkowity.

  Cicha i płynna praca z amortyzowanym siedzeniem W rowerku spinningowym zadbaliśmy o każdy detal, co wpływa na wygodę i jakość każdego treningu. Nie musisz martwić się o przypasowanie ustawień do własnych potrzeb, ponieważ Spokey KATANA jest wyekwipowana w regulowane siodełko jednocześnie w pionie, jak i w poziomie, co zezwala na optymalne dobranie do wzrostu i jednostkowych wymagań użytkownika.

  w dodatku sterować można wysokością kierownicy wyposażoną w dwa uchwyty. Na komfort treningu znacząco wpływa także amortyzacja, która perfekcyjnie tłumi wstrząsy. Dzięki temu KATANA pracuje szczególnie płynnie i cicho.

  wytworzony do domowego treningu KATANA to prawdziwy must have treningu w domu - daje wyraźnie więcej możliwości standardowe rowerki stacjonarne. Oprócz nieprzeciętnych parametrów technologicznych uwydatnia go wyjątkowy desing, który nada Twojej siłowni szykownego, stonowanego wyglądu i sprawi, że będzie kompletna.

  wbudowane kółka transportowe ułatwią przemieszczenie sprzętu, dlatego po skończonym treningu łatwo umieścisz go w wybranym poprzez siebie miejscu. Zaimplementowane technologie: SKYBIKE: obszerniejszy komfort i wygoda podczas długofalowego treningu, dzięki amortyzowanemu siodełku.

  SENSIE-I: Bezpieczny trening z kontrolą pulsu. Dane technologiczne: rodzaj: rower spinningowy waga koła zamachowego: 13 kg rodzaj oporu: mechaniczny regulacja oporu: płynna, manualna pomiary: czas, szybkość, dystans, kalorie, odległość pełna, puls maksymalna waga użytkownika: 100 kg regulowana wysokość siodełka: 89 - 101 cm rozmiary: 109 x 51 x 116 cm regulacja siodełka: w pionie i w poziomie dostosowywana wysokość kierownicy: tak amortyzacja: tak kierownica: z podwójnym uchwytem pomiar pulsu: tak pedały: antypoślizgowe z bezpiecznymi uchwytami na buty monitor: obfity, z miejscem na telefon lub tablet kółka transportowe: tak


☆ HMS SW2102 ☆

HMS SW2102 Najniższa Cena Online

☆ HMS SW2102 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: HMS SW2102
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower SW2102, to potężna maszyna, do wykonywania mocnego treningu spinningowego. Trening na rowerze stacjonarnym, pozwala na spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej i udoskonalenie wydolności krążeniowo oddechowej. Po za tym podczas ćwiczeń, redukujemy poziom kortyzolu we krwi czyli hormonu stresu, a formujemy sporą dawkę serotoniny czyli hormonu szczęścia. Mówiąc wprost, dzięki regularnym ćwiczeniom nasze samopoczucie wyraźnie się poprawi. Mechaniczny opór, zezwala na uzyskanie maksymalnie wielkiego obciążenia. Gałka do ustawienia oporu, jest równocześnie hamulcem, starczy ją wcisnąć aby zatrzymać w całości, koło zamachowe o wadze 15 kg. SW2102 znamionuje solidna kompozycja, wygoda i funkcjonalność. Dzięki stalowym profilom i stopkom poziomującym, maszyna jest niezwykle zrównoważona i bezpieczna. Na dodatek, w tym modelu został zaimplementowany amortyzator, przy kolumnie siodełka. Powiększa komfort wykorzystywania, w trakcie najmocniej intensywnych treningów. Komfortowe siedzisko, a także specjalnie wyprofilowana kierownica, z wygodnymi podłokietnikami, zagwarantuje wygodną pozycje. Siodełko i kierownica są regulowane w pionie i w poziomie, dlatego bez trudu każdy połączy sprzęt do swych potrzeb. Oprócz tego, realna jest jeszcze, regulacja nachylenia siodełka. Na dodatek komfortowe pedały z noskami i zapięciami, stabilną pozycje stopy, w trakcie treningu. Każdy bez wątpienia zdaje sobie sprawę, iż nawadnianie organizmu podczas treningu, jest nad wyraz ważne. Dzięki bidonowi, który został dołączony do zestawu i specjalnemu uchwytowi, nie będzie to problem. Jakby tego wszystkiego było mało, komputer w tym modelu umożliwia połączenie się z aplikacją przenośną. Takie rozwiązanie, gwarantuje monitorowanie swych treningów, a także postępów. Telefon lub tablet, umieścimy w specjalnym miejscu do tego przeznaczonym. Model SW2102 HMS, przyciąga nie tylko swoją funkcjonalnością i zaletami technicznymi, lecz także nowatorskim designem. Ten rower stanie na wysokości zadania, nawet najistotniej wymagających użytkowników. Specyfikacja: wariant oporu: mechaniczny wariant regulacji oporu: manualny ilość poziomów regulacji oporu: regulacja płynna Waga koła zamachowego (kg): 15 Płaszczyzna regulacji siodełka: w pionie i poziomie, możliwość regulacji kąta nachylenia Sposób regulacji wysokości siodełka: skokowo, 5 stopni co 3 cm Zakres odległości siodełko-pedały (mm): 750-880 Płaszczyzna regulacji kierownicy: w pionie i poziomie Sposób regulacji kierownicy: płynnie w pionie i poziomie Komputer (pomiar): czas: tak dystans: tak szybkość: tak puls: tak kalorie: tak ilość obrotów na minutę: tak wymiary wyświetlacza (mm): 50 x 75 Komputer (wyposażenie dopełniające): bluetooth: tak Wyposażenie dopełniające: odbiornik pasa telemetrycznego: tak pas telemetryczny w komplecie: nie miejsce na bidon: tak miejsce na urządzenie przenośne: tak stopki poziomujące: tak rolki albo kółka transportowe: tak amortyzator przy kolumnie siodełka bidon w pakiecie rozmiary rowerka (rozłożony): długość (mm): 1225 szerokość (mm): 485 wysokość (mm): 1140 / 1215 z uchwytem na urządzenie mobilne Komputer (funkcje): obsługa aplikacji mobilnych: tak / Kinomap Maksymalna waga użytkownika (kg): 120 Waga artykułu (kg): 33 Uwagi: Nie asygnowany do wykorzystywania komercyjnego Gwarancja 24 miesiące


☆ Mh handels Rotor Dual ☆

Mh handels Rotor Dual Najniższa Cena Online

☆ Mh handels Rotor Dual - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Mh handels
 • Nazwa produktu: Mh handels Rotor Dual
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Z trenerem ruchu producenta HOMCOM delikatnie wzmacniasz mięśnie ramion i nóg. To sprawia, że ​​jest to nieprzeciętne urządzenie treningowe dla osób starszych i starszych. Dzięki regularnemu treningowi twoja efektywność fizyczna i solidność stale się udoskonalają, dzięki temu w dalszym ciągu jesteś zdrowy. Rower treningowy ma potężną stalową konstrukcję i jest wyposażony w wyświetlacz LCD do wyświetlania danych treningowych. Opór można bezstopniowo regulować zgodnie z bieżącym poziomem treningu. Zrób pierwszy krok do zdrowszego siebie z trenerem pedałów.

  opis:

  · Trener ćwiczeń do domu, biura albo siłowni
  · nad wyraz stosowny do delikatnego treningu dla seniorów i osób starszych
  · mocna stalowa budowa zapewniająca wysoką stabilność
  · Z wyświetlaczem LCD do wyświetlania danych treningu
  · Płynna regulacja oporu bieżnika
  · Wysokość uchwytów regulowana w 6 krokach
  · łatwa instalacja

  informacje techniczne:

  · Materiał: stal, plastik, EVA
  · Kolor: biały
  · wymiary: dł. 41 x szer. 50 x wys. 96 cm
  · Maksymalna ładowność: 120 kg
  · Waga netto: około 8 kg


☆ Hammer SPEED RaceR S ☆

Hammer SPEED RaceR S Najniższa Cena Online

☆ Hammer SPEED RaceR S - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Hammer SPEED RaceR S
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:


  MODEL POWYSTAWOWY SKRECONY

  Realizacja od 12 grudnia  Rower spiningowy Speed Racer S z wyświetlaczem LCD i połączeniem Bluetooth dla aplikacji fitness

  Trening niezależny od pogody, w Twoim salonie

  Intensywny trening cardio i modny sport


  Szukasz nad wyraz intensywnego treningu wytrzymałościowego, chcesz porządnie się zmęczyć i to wszystko w domu? Znalazłeś! HAMMER Speed Racer S Indoor Cycle jest najkorzystniejszym wyborem dla Ciebie. Indoor Cycling jest bardziej lubiane niż kiedykolwiek i można to zrobić komfortowo w swym salonie. Podłącz swój smartfon lub tablet przez Bluetooth do kompatybilnych aplikacji fitness, takich jak Iconsole, Kinomap czy Bitgym. Trenuj z kompatybilną aplikacją GoogleMaps i korzystaj z funkcji najpiękniejsze trasy na świecie!


  Król wśród Speedbike'ów

  Z wyjątkowo wytrzymałą technologią studyjną i wyposażeniem klasy premium


  22-kilogramowe chromowane koło zamachowe napędza Cię do wyjątkowo szybkich sekwencji treningowych i daje Ci poczucie jazdy na prawdziwym rowerze. Indoor Cycling to lider wśród „zabójców kalorii" wśród sportów wytrzymałościowych. Niezależnie od tego, czy chodzi o redukcję wagi, udoskonalenie kondycji czy również przygotowanie do następnego wyścigu rowerowego lub triathlonu - HAMMER Speed Racer S jest Twoim partnerem treningowym na najwyższym poziomie. Kompatybilna aplikacja fitness Iconsole albo Bitgym zapewnia motywację treningową i rozrywkę w najnowocześniejszym stylu.


  Tryb sportowy

  prędkie ustawienie oporu dla prędkiej zmiany


  8-stopniowy przełącznik szybkiego dostępu zapewnia szczególnie elastyczną i szybką zmianę oporu. W przeciwieństwie do prostej regulacji obrotowej, przełącznik w Speed Racerze S jest istotnie komfortowy i prosty. Możesz trenować z skrupulatnie określonym poziomem oporu i doskonalić się z treningu na trening o kolejny poziom. Dźwignia zatrzymania awaryjnego gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo poprzez szybkie zatrzymanie koła zamachowego.


  wygodne i elastyczne

  Miękki i niepowodujący pocenia


  Speed Racer szczyci się miękką tapicerką na podłokietnikach, która chroni w punktach nacisku. Cała wielopozycyjna kierownica została stworzona z przyjemnego tworzywa, które choćby przy długich i intensywnych sekwencjach treningowych nie powoduje pocenia. Po treningu można z łatwością przetrzeć powierzchnię kierownicy wilgotną ściereczką.


  5-okienny monitor LCD

  Wszystkie informacje transparentnie uporządkowane!


  Zintegrowany wyświetlacz LCD gwarantuje wyraźne wyświetlanie danych treningowych. Oznajmia m.in. O prędkości, czasie, przebytym dystansie, ilości spalonych kalorii i tętnie. Program tętna zapewnia maksymalne bezpieczeństwo podczas treningu, gdy jest ustawiona górna granica tętna. Jeśli górna granica zostanie przekroczona, automatycznie usłyszysz ostrzeżenie. Tak więc, choćby przy najmocniej intensywnych jednostkach treningowych, za każdym razem trenujesz bezpiecznie dla zdrowia.


  innowacyjne multimedia

  Z technologią Bluetooth


  Ciesz się najnowocześniejszą multimedialną rozrywką i wysoce mistrzowską motywacją treningową! Poza filmami w serwisie YouTube albo treningiem siłowym z własną muzyką w tle, możesz włączyć do swych intensywnych sekwencji trasy na żywo przy pomocy zintegrowanych aplikacji treningowych - prosto na smartfonie albo tablecie. W ten sposób trenujesz jeszcze bardziej realistycznie i jesteś jeszcze bardziej zmotywowany. Po prostu podłącz swój tablet albo smartfon przez Bluetooth do komputera treningowego i umieść go bezpiecznie w uchwycie tabletu!


  Twój puls jest kluczowy

  Zdrowy trening o wysokiej intensywności


  Rzucasz sobie wyzwanie? Chcesz poprawić swoją kondycję i naprawdę dodać gazu? Speed Racer jest do tego wspaniały, ale... Za każdym razem powinieneś mieć oko na swoje tętno treningowe. Z nowym Speedbike'em masz możliwość pomiaru tętna za pomocą opcjonalnie dostępnego pasa telemetrycznego. Odbiornik jest już w pakiecie, dzięki temu można od razu korzystać z pasa telemetrycznego.


  regulowane pedały sportowe

  Speed-Trening z detalami roweru wyścigowego


  Speed Racer S stanowczo poręczne, indywidualnie dostosowywane płaskie pedały do korzystania z butami sportowymi. Niezależnie od tego, czy jest to umiarkowany trening cardio, czy także sportowy trening szybkościowy, pedały sportowe zapewniają najwyższy komfort, niepodatność na poślizg i stabilność nawet podczas długich jazd treningowych. Doskonała symulacja i przygotowanie do kolejnego etapu kolarstwa! Oba pedały wyekwipowane są w dostosowywany koszyk, który oczywiście można w dodatku zdemontować. Korba pedałowa ma typową długość 20 cm.


  Cichuteńko i płynnie

  znakomity dynamiczny trening


  technika nowego Speed Racer S z 22 kg kołem zamachowym, napędem paskiem rowkowanym i wysoce profesjonalną technologią łożysk kulkowych gwarantuje, iż sportowe i wymagające sekwencje przy wysokich prędkościach będą przebiegały bez często spotykanego "poślizgu". Idealny ruch jest bardzo bezpieczny dla stawów i sprzyja najwyższej efektywności. Czujesz dynamikę ruchu bez zakłócającego go hałasu. Możesz w pełni skoncentrować się na treningu, nie przeszkadzając ani Tobie, ani Twoim sąsiadom. Cichy trening jest realny o każdej porze dnia i nocy, także przed telewizorem.


  Maksymalne możliwe ustawienia

  trafny dla osób o różnym wzroście i wyższych klas wagowych


  Ergonomia Speed Racer S została zaprojektowana w taki sposób, aby mogły trenować równocześnie wysokie osoby do 2 metrów, jak i niskie osoby od 1,55 metra. Kierownica Indoor Cycle Speed Racer S może być regulowana w pionie 12 cm w 4 krokach. Ergonomiczne siodełko można dodatkowo regulować - nachylenie i wysokość (20 cm w 10 krokach) oraz poziom (10 cm bezstopniowo) przy pomocy pokrętła prędkiej regulacji. Sportowa kierownica Speed Racer S ma jeszcze różnorodne pozycje uchwytu dla osób o długich i niedługich rękach. Maksymalna waga użytkownika to 130 kg, więc wsiadaj i trenuj na nowym Indoor Bike Speed Racer S.


  rewelacyjna budowa!

  szczególnie zrównoważony, mobilny i testowany na 100 k


  Czteropunktowy system podparcia do regulacji wysokości na nierównych podłożach i przemysłowe podwójne spawanie zapewniają absolutną stabilność nawet podczas intensywnych sekwencji w pozycji stojącej. Nawet użytkownicy z wyższych klas wagowych trenują poprzez cały czas bezpiecznie i zrównoważenie. Technika koła zamachowego Speed Racer S została przetestowana pod kątem jakości przy 100.000 obrotach i dlatego zagwarantuje nad wyraz długą żywotność. Po zakończeniu treningu można z łatwością przesunąć Speed Racer S korzystając z dwóch zintegrowanych kółek transportowych.
  Funkcje komputera:


  • Pomiar pulsu poprzez pas telemetryczny (opcja)
  • Regulacja ustawień parametrów
  • ekran Push and Turn Computer
  • liczba wyświetlanych funkcji równocześnie: 5
  • Komputer treningowy z aplikacją iConsole+ plus sterowanie przy pomocy smartfona lub tabletu
  • Uchwyt na tablet
  • Zasilanie: bateria ( AA+ )


  informacje techniczne:


  • umocnione łożyska kulkowe
  • System hamowania: filcowe szczęki hamulcowe
  • Wolnobieg rowerowy: ostre koło
  • System napędu: pas rowkowany
  • Waga koła zamachowego: 22 kg
  • Ręczne ustawianie oporu
  • Zakres obciążenia: 8 stopni
  • Zasilanie: baterie
  • Max.waga użytkownika: 130 kg
  • rozmiary (dł.szer.wys.): 160 x 52 x 110 cm
  • Kolor: czarny/czerwony
  • Waga: 55 kg
  • Regulacja kierownicy: pionowa / pozioma
  • Regulacja siedzenia: pionowa / pozioma / pod kątem
  • Rolki transportowe

☆ Sportplus AIR BIKE ☆

Sportplus AIR BIKE Najniższa Cena Online

☆ Sportplus AIR BIKE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sportplus
 • Nazwa produktu: Sportplus AIR BIKE
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  OPÓR: Opór wyprodukowany jest przez pasowy układ hamulcowy w połączeniu z oporem powietrza poprzez dużą turbinę wiatrową. Ciągła regulacja oporu jest ciągła i ręczna.
  SZKOLENIE: Pedały roweru wentylatora są połączone z uchwytami. Rower typu fan gwarantuje sprawny trening całego ciała.
  FAN BIKE: duże koło wiatrowe buduje dodatkowy opór i rozszerza efekt treningu. Opór powietrza nie jest dostosowywany.
  SIODEŁKO: Siedzisko można regulować w zakresie od 70 cm do maksymalnie 88 cm (rozmiary od dołu do siodła). Za pomocą lekkobieżnych kółek podłogowych możesz łatwo przesuwać rower treningowy.
  detale: rozmiary: ok. 115x70x122cm (DxSxW) - Waga użytkownika do 100kg; waga trenażera domowego ok. 25kg; SP-FB-1000.
  zawsze GDZIE DLA CIEBIE: SportPlus od 20 lat produkuje wysokiej jakości i trwały sprzęt sportowy. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasz zespół serwisowy w Hamburgu z przyjemnością odpowie na nie osobiście. Aby zapewnić, iż będziesz mógł radować się swoim sprzętem przez długi czas, utrzymujemy stały zapas części eksploatacyjnych i zamiennych w magazynie, aby zagwarantować długowieczność i trwałość Twojego sprzętu.


☆ Spokey Lordi ☆

Spokey Lordi Najniższa Cena Online

☆ Spokey Lordi - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Spokey
 • Nazwa produktu: Spokey Lordi
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower magnetyczny Spokey LORDI: technikę OPTIMIZED POWER, dzięki której pięciokilogramowe koło zamachowe pracuje jak koło o wadze 7 kg, jest wyekwipowany w duży monitor z miejscem na telefon albo tablet, co daje możliwość oglądania ulubionych filmów albo słuchania muzyki podczas treningu, ma dostosowywane siodełko, co pozwala przypasować wysokość urządzenia do własnych preferencji i potrzeb!

  Szukasz rozwiązania, które sprawi, że trening w domu stanie się przyjemnością? Rower magnetyczny Spokey LORDI to znakomity wybór dla wszelkich, którzy cenią sobie ciszę i komfort w czasie ćwiczeń! genialny sprzęt do domowego treningu LORDI sprawi, iż pokochasz ćwiczenia w domu!

  Co więcej, ćwiczyć może na nim cała rodzina, gdyż możliwość luźnej regulacji wysokości siodełka pozwala dopasować ustawienia do wzrostu każdego użytkownika. Trening na rowerku magnetycznym to same atuty.

  dzięki temu, iż jest obszerny i jednostajny, zagwarantuje bezpieczeństwo w trakcie wzmacniania mięśni, udoskonalania kondycji czy zrzucania niepotrzebnych kilogramów. Rower magnetyczny Spokey LORDI pracuje cicho, więc nie przeszkadza w trakcie wykonywania innych czynności.

  Wybierz technologię, która zamieni ćwiczenia w przyjemność Rower stacjonarny Spokey LORDI został wyposażony w technologię OPTIMIZED POWER, która powoduje, iż pięciokilogramowe koło pracuje jak koło o wadze 7 kg, co niezaprzeczalnie rozszerza efekty treningu.

  Zapewniamy, iż poczujesz różnicę! Niezależnie od tego czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem, czy jesteś doświadczonym sportowcem, dzięki płynnej, 8-stopniowej regulacji oporu, skrupulatnie dostosujesz poziom treningu do swoich możliwości i oczekiwań.

  Rezultaty ćwiczeń możesz monitorować na bieżąco, tak, by każda kolejna jazda była produktywna od poprzedniej. Na wyświetlaczu możesz sprawdzać czas treningu, prędkość, dystans, kalorie i puls. Sensory pulsu zostały umieszczone na rączkach – z nimi kontrolowanie sprawność własnego treningu jest jeszcze łatwiejsze.

  Rowerek pionowy LORDI gwarantuje możliwość trenowania zawsze, kiedy masz ochotę - w wybranych przez Ciebie godzinach oraz przede wszystkim bez względu na panującą pogodę! To sprawdzone i bezpieczne zastępstwo ćwiczeń na zewnątrz i na siłowni.

  zastosowane technologie SENSE-I: bezpieczny trening z kontrolą pulsu. TOTAL WORK: innowacyjna budowa i zastosowana technika zwiększają sprawność koła zamachowego. DARK LINE: Linia sprzętu fitness utrzymana w ciemnych tonacjach.

  Dominująca czerń i grafit nadadzą Twojej domowej siłowni wyszukanego, stonowanego wyglądu. Czerwone dodatki dodają urządzeniom indywidualnego charakteru. Informacje technologiczne: wariant: rowerek pionowy waga koła zamachowego: 5 kg wariant oporu: magnetyczny liczba stopni regulacji oporu: 8, ręczny pomiar: scan, czas, dystans, szybkość, kalorie, dystans całkowity, puls dostosowywana wysokość siodełka: 72-87 cm dostosowywana wysokość siodełka od pedała: 61-76 cm maksymalna waga użytkownika: 110 kg wymiary (długość x szerokość x wysokość): 78 x 49 x 125 cm spory monitor z miejscem na telefon albo tablet pomiar pulsu: tak technologia OPTIMIZED POWER - koło zamachowe pracuje jak koło o wadze 7 kg wysokiej jakości korba 3-częściowa


☆ Hammer Cardio Motion BT ☆

Hammer Cardio Motion BT Najniższa Cena Online

☆ Hammer Cardio Motion BT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Hammer Cardio Motion BT
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Hammer Cardio Motion BT 4855

  • Regulacja kierownicy i siodełka
  • Rolki transportowe
  • Wysokiej jakości łożyska
  • Pomiar tętna: sensory dotykowe dłoni
  • System hamowania: magnetyczny
  • System napędu: pas klinowy
  • Przełożenie: 1:8
  • Waga koła zamachowego: 8 kg
  • Zasilanie: 230 V, 50 Hz
  • Max.waga użytkownika: 130 kg
  • Waga rowerka: 37 kg
  • wymiary: 110 x 52 x 140 cm
  • Kolor: metaliczny/antracyt/czerwony

  Stan towaru: produkt drugiej klasy, w pełni wydajny, bez uszkodzeń, sprzęt nieużywany

  • Zakres regulacji mocy: 10 350 Watt
  • ekran LCD: dwubarwny
  • Wyświetlane funkcje: Dystans, Czas, prędkość, RPM, ilość spalonych kalorii
  • Pomiar pulsu przez sensory dotykowe
  • Programy treningowe: 12
  • wyświetlacz: charakterystyczny
  • Programy sterowane tętnem: 4
  • Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: możliwość ustawienia górnej granicy tętna
  • ilość użytkowników: 4
  • Stale wyświetlana wartość: 1+6
  • Kontrola wytrzymałości: komputerowa
  • Program dla tkanki tłuszczowej z informacją o procentowej zawartości tkanki tłuszczowej
  • Program regeneracyjny do tworzenia osobistego znaku skuteczności po sesji treningowej
  • Uchwyt na tablet albo telefon i port do ładowania USB do rozrywki multimedialnej podczas treningu
  • Zintegrowany odbiornik impulsów dla pasa telemetrycznego (opcjonalnie)
  • Komputer treningowy z aplikacją iConsole+ plus sterowanie przy pomocy smartfona albo tabletu
  • Zakres regulacji mocy: 10 350 Watt
  • wyświetlacz LCD: dwubarwny
  • Wyświetlane funkcje: Dystans, Czas, szybkość, RPM, liczba spalonych kalorii
  • Pomiar pulsu poprzez sensory dotykowe
  • Programy treningowe: 12
  • wyświetlacz: typowy
  • Programy sterowane tętnem: 4
  • Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: możliwość ustawienia górnej granicy tętna
  • ilość użytkowników: 4
  • Stale wyświetlana wartość: 1+6
  • Kontrola wytrzymałości: komputerowa
  • Program dla tkanki tłuszczowej z informacją o procentowej zawartości tkanki tłuszczowej
  • Program regeneracyjny do tworzenia osobistego znaku efektywności po sesji treningowej
  • Uchwyt na tablet albo telefon i port do ładowania USB do rozrywki multimedialnej podczas treningu
  • Zintegrowany odbiornik impulsów dla pasa telemetrycznego (opcjonalnie)
  • Komputer treningowy z aplikacją iConsole+ plus sterowanie przy pomocy smartfona albo tabletu

☆ HMS SW7150 ☆

HMS SW7150 Najniższa Cena Online

☆ HMS SW7150 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: HMS SW7150
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower SW7150 HMS, to potężna maszyna, do wykonywania potężnego treningu spinningowego.

  Trening na rowerze stacjonarnym, zezwala na spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej, a także udoskonalenie wydolności krążeniowo oddechowej. Po za tym w trakcie ćwiczeń, redukujemy poziom kortyzolu we krwi czyli hormonu stresu, a wytwarzamy sporą dawkę serotoniny czyli hormonu szczęścia. Mówiąc wprost, dzięki regularnym ćwiczeniom nasze samopoczucie wyraźnie się poprawi.

  Mechaniczny opór, zezwala na uzyskanie maksymalnie wielkiego obciążenia. Gałka do ustawienia oporu, jest równocześnie hamulcem, starczy ją wcisnąć żeby zatrzymać całkowicie, koło zamachowe o wadze 20 kg.

  SW7150, charakteryzuje solidna kompozycja, wygoda i funkcjonalność. Dzięki stalowym profilom, a także stopkom poziomującym, maszyna jest bardzo zrównoważona i bezpieczna.

  wygodne siedzisko i specjalnie wyprofilowana kierownica, zapewnia wygodną pozycje. Siodełko i kierownica są regulowane w pionie i w poziomie, dlatego bez trudu każdy złączy sprzęt do swych potrzeb. W dodatku, komfortowe pedały z noskami i zapięciami, stabilną pozycje stopy, w trakcie treningu. Każdy bez dwóch zdań zdaje sobie sprawę, iż nawadnianie organizmu w trakcie treningu, jest szczególnie ważne, dzięki uchwytowi na butelkę albo bidon nie będzie to problem.

  Model SW7150 HMS, przyciąga nie tylko swoją funkcjonalnością i zaletami technicznymi, ale także prekursorskim designem. Ten rower stanie na wysokości zadania, choćby najmocniej wymagających użytkowników.

  Specyfikacja:

  • typ: spinningowy
  • Klasa wykorzystywania: H
  • typ oporu: mechaniczny
  • typ regulacji oporu: manualny
  • ilość stopni regulacji oporu: regulacja płynna
  • Waga koła zamachowego (kg): 20
  • Płaszczyzna regulacji siodełka: w pionie i poziomie
  • Sposób regulacji siodełka: płynnie w poziomie, w pionie skokowo 9 poziomów
  • Zakres odległości siodełko-pedały (mm): 780 - 1000
  • Płaszczyzna regulacji kierownicy: w pionie i poziomie
  • Sposób regulacji kierownicy: płynnie w poziomie, w pionie skokowo 7 stopni
  • Komputer (pomiar):
   • czas: tak
   • dystans: tak
   • prędkość: tak
   • kalorie: tak
   • puls: tak
   • RPM: tak
  • rozmiary wyświetlacza (mm): 42 x 86
  • Wyposażenie dopełniające:
   • miejsce na bidon: tak
   • stopki poziomujące: tak
   • rolki albo kółka transportowe: tak
   • odbiornik pasa telemetrycznego: tak
   • pas telemetryczny w komplecie: nie
  • wymiary rowerka (rozłożony):
   • długość (mm): 1160
   • szerokość (mm): 530
   • wysokość (mm): 1380
  • Maksymalna waga użytkownika (kg): 150
  • Waga produktu (kg): 57

  Uwagi:

  • Nie dedykowany do stosowania komercyjnego
  • Gwarancja 24 miesiące
  "


Podobne zestawienia:


Najtańsze rowery treningowe o wadze urządzenia do 40 kg – Ranking listopad 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze rowery treningowe o wadze urządzenia do 40 kg, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich rowerów stacjonarnych o wadze urządzenia do 40 kg jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Malatec Rower treningowy Stacjonarny mechaniczny Fitness ☆

Malatec Rower treningowy Stacjonarny mechaniczny Fitness Najniższa Cena Online

☆ Malatec Rower treningowy Stacjonarny mechaniczny Fitness - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Malatec
 • Nazwa produktu: Malatec Rower treningowy Stacjonarny mechaniczny Fitness
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Nowa odsłona rowerka stacjonarnego asygnowanego do treningu prowadzonego w warunkach domowych. Oferuje niczym nieograniczone możliwości dostępu do treningów, dlatego w każdej chwili możesz zażyć dawki ruchu, która pozytywnie wpłynie na...

☆ Spokey Onego ☆

Spokey Onego Najniższa Cena Online

☆ Spokey Onego - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Spokey
 • Nazwa produktu: Spokey Onego
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 5
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower mechaniczny Spokey ONEGO: dzięki swoim rozmiarom jest wspaniały choćby do niedużej przestrzeni, dostosowywane siodełko, które pozwoli dopasować Ci wysokość do własnych potrzeb i Twojego wzrostu, Rower mechaniczny Spokey ONEGO został wytwarzany z myślą o użytkownikach poszukujących wygodnych rozwiązań - żeby jeździć na rowerze, nie musisz wychodzić z domu!

  Co więcej, jest wspaniały choćby do niewielkich przestrzeni. To lekki sprzęt do treningu cardio, który po skończonym treningu bezproblemowo przeniesiesz w dogodne dla Ciebie miejsce. Nawet gdy pogoda nie sprzyja, będziesz cieszyć się perfekcyjną formą!

  Także przy ulubionym serialu czy muzyce. Z rowerem treningowym Spokey ONEGO możesz ćwiczyć bezpiecznie, wygodnie i bezspornie intensywnie! Stopniowa regulacja oporu na wyciągnięcie ręki daje możliwość dopasowania intensywności treningu jednocześnie do aktualnej kondycji fizycznej, jak i do indywidualnego planu treningowego.

  Urozmaicone przejażdżki sprawią, iż pokochasz domowe treningi! Czytelny ekran pozwala na bieżąco kontrolować przebieg treningu dzięki pomiarom czasu, prędkości, dystansu i spalanych kalorii. Niepokaźne rozmiary sprzętu sprawiają, że wkomponuje się choćby do najmniejszych przestrzeni.

  Specyfikacja: rozmiary: 90 x 40 x 100 cm; SP RANGY: kompaktowość i lekkość przy zachowaniu stabilności konstrukcji znikoma i maksymalna wysokość siodełka: 55 - 75 cm; rozmiary siodełka: 25 x 21 cm; wymiary pedała: 9 x 6.8 cm; Kółka transportowe: brak; Maksymalna wysokość użytkownika: 180 cm; Odległość pomiędzy uchwytami kierownicy: 28 cm; Odległość między pedałami: 23.5 cm; Odległość między pedałami a siedzeniem: 66—21 cm; Pomiar pulsu: brak; rozmiar wyświetlacza: 2.4 cm; Długość kroków: 25 cm; Funkcje: TIME/SPD/DST/CAL; Maksymalna waga użytkownika: 100 kg; Waga brutto: 10.5 kg; Rower stacjonarny treningowy ONEGO to jednostajna i wytrzymała konstrukcja, która będzie Twoim pomocnikiem w osiągnięciu i utrzymaniu formy poprzez mnóstwo sezonów!

  wdrożyliśmy także kilka udogodnień, dzięki którym sprzęt ustawisz rewelacyjnie do swych potrzeb. Regulacja wysokości siodełka pozwoli na stosowne dostosowanie do wzrostu użytkownika, a pokryte antypoślizgowym materiałem pedały wraz z paskami bezpieczeństwa bezapelacyjnie poprawią komfort treningu.

  ONE GO spełni oczekiwania równocześnie u początkujących, jak i zaawansowanych sportowców! To także perfekcyjny wybór dla seniorów czy dla osób w trakcie rehabilitacji. ONEGO to lekki, praktyczny sprzęt, dzięki czemu idealnie stanie na wysokości zadania w każdym mieszkaniu.

  Rower stacjonarny Spokey to zapewnienie bezpiecznego treningu w domowym zaciszu. Trenujesz zawsze, kiedy masz ochotę - spraw, żeby trening nie był obowiązkiem, a przyjemnością. Odcień szary typ mechaniczny cechy uzupełniające wyświetlacz LCD Maksymalna waga użytkownika 100 kg Maksymalny wzrost użytkownika 170 cm Pomiary czas, prędkość, dystans, kalorie rozmiary 90 x 40 x 100 cm ilość poziomów regulacji oporu stopniowy ręczny Waga z opakowaniem 10,5 kg Wysokość siedziska od podłoża 55 - 75 cm Wysokość siedziska od pedała w najniższym położeniu 47 cm - 67 cm


☆ Eb Fit B105 ☆

Eb Fit B105 Najniższa Cena Online

☆ Eb Fit B105 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Eb Fit
 • Nazwa produktu: Eb Fit B105
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Marzysz o prywatnej siłowni bez wychodzenia z domu? Spal choćby 400 kalorii w godzinę* łatwo i przyjemnie. Na komfortowym rowerku B105 EB FIT wzmocnisz kondycję i zdrowie, i wymodelujesz sylwetkę.

  Ćwiczenia na rowerze stacjonarnym B105 udoskonalają skuteczność układu krążenia i oddechowego, wzmacniają mięśnie i ogólną kondycję psychofizyczną. Sprzęt stanie na wysokości zadania u mężczyzn i pań. Trening redukuje liczba tkanki tłuszczowej; wysmukla mięśnie ud, łydek, pośladków oraz brzucha; usuwa cellulit oraz polepsza samopoczucie.
  Zapomnij o traceniu czasu na dojazd do siłowni. Jeśli szukasz rowerka treningowego w interesującej cenie i korzystnej jakości, model B105 ma to, czego Ci trzeba.

  mocne strony rowerka treningowego B105:
  • Licznik wielofunkcyjny: odo, kalorie, scan, dystans, czas, szybkość
  • Płynna regulacja oporu
  • Regulacja wysokości siedziska
  • przeciwpoślizgowe pedały z zapięciem na rzep
  • Łożyskowa tuleja
  • pokaźne i miękkie siodełko
  • Uchwyt i rączki pokryte miękkim, przeciwpoślizgowym materiałem, rozszerzającym wygodę ćwiczeń


  cechy:
  • wymiary: długość 82 cm / szerokość 40 cm / wysokość 109 cm
  • Siodełko
  - zakres regulacji: 62-77 cm
  - wymiary: 24 x 25 cm
  • wariant rowerka: z oporem mechanicznym
  • Przeznaczenie: dla osoby o wzroście maks. 180 cm i wadze maks. 100 kg
  • Zasilanie licznika: bateria 1 x AA (brak w pakiecie)
  • Sprzęt klasy H-C do użytku domowego
  • Kolor: czarny
  • Gwarancja: 12 miesięcy
  • Waga netto: 9.6 kg
  • Waga brutto: 11.7 kg
  • Opakowanie: 63 x 24 x 46 cm (estetyczny colorbox)
  • firma: EB FIT

  EB FIT to marka specjalizująca się w akcesoriach fitness i sprzęcie przeznaczonym do domowych siłowni, wieloletnie doświadczenie oraz perfekcyjne opinie dają gwarancję zadowolenia z zakupu.

  * Osoba o wadze 80kg spala w ciągu godziny 400kcal

☆ Spokey Onego+ ☆

Spokey Onego+ Najniższa Cena Online

☆ Spokey Onego+ - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Spokey
 • Nazwa produktu: Spokey Onego+
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rower mechaniczny Spokey Onego+ to rewelacyjne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią komfort w czasie domowego treningu. Dzięki rowerowi treningowemu nie musisz opuszczać mieszkania, żeby poprawić kondycję czy wymodelować sylwetkę! Trening dostosowany do Twoich potrzeb! innowacyjny rower mechaniczny gwarantuje trening całego ciała. Niezależnie od Twojego stopnia innowacyjnia, dzięki płynnej regulacji oporu, starannie przystosujesz jego poziom do swoich możliwości i oczekiwań. Rower mechaniczny usprawnia monitorowanie treningu oraz bieżącą modyfikację, tak żeby każda kolejna jazda była bardziej produktywna od poprzedniej. Niezaprzeczalną zaletą modelu ONEGO+ są linki oporowe, które w dodatku ulepsza zakres ruchu, wzmacnia i udoskonala współpracę pomiędzy mięśniami....

☆ Spokey XFIT ☆

Spokey XFIT Najniższa Cena Online

☆ Spokey XFIT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Spokey
 • Nazwa produktu: Spokey XFIT
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower treningowy Spokey XFIT to wspaniały wybór dla wszelkich, którym zależy na niewielkich gabarytach sprzętu, w połączeniu ze idealnymi parametrami. Rower mechaniczny będzie perfekcyjnym uzupełnieniem Twojej domowej siłowni. Wiemy, jak ważna jest Twoja domowa przestrzeń. Dlatego XFIT to połączenie minimalizmu z ergonomicznymi rozwiązaniami. Po skończonym treningu, bezproblemowo złożysz rower i schowasz go w dogodne dla siebie miejsce. Choćby gdy pogoda nie sprzyja, będziesz mógł cieszyć się znakomitą formą aktywności fizycznej. Tym razem przy ulubionym serialu czy muzyce.

  Rower treningowy pomoże Ci zadbać o sylwetkę, wzmocni mięśnie,przede wszystkim poprawić kondycję fizyczną. Jaki rower treningowy wybrać? ewidentnie ten, który zapewni bezpieczeństwo, a także komfort ćwiczeń. W Spokey to dla nas priorytety. Dlatego też, rower mechaniczny został wyposażony w możliwość regulacji wysokości siodełka, co pozwoli na przypasowanie do swojego wzrostu. Pedały pokryte przeciwpoślizgowym materiałem wraz z dostosowywanymi paskami na stopy zapewnią większy komfort. W dodatku, uchwyty zostały pokryte neoprenem, dzięki temu ręce nie będą ześlizgiwać się w czasie ćwiczeń.

  Spokey XFIT to gwarancja bezpiecznego treningu, w czasie którego ryzyko przetrenowania czy kontuzji jest ograniczone do minimum. Osiem poziomów oporu pozwoli Ci na dostosowanie intensywności treningu do swych potrzeb i możliwości. XFIT sprawi, iż trening stanie się czystą przyjemnością, nie obowiązkiem!

  właściwości

  wymiary: 65 x 40 x 104 cm

  wymiary po złożeniu: 40 x 25 x 133 cm

  typ rozkładania: manualny

  niepokaźna i maksymalna wysokość siodełka: 77 - 88 cm

  wymiary siodełka: 22 x 26 cm

  wymiary pedała: 9 x 7 cm

  Maksymalna waga użytkownika: 100...Podsumowanie, czyli jaki stacjonarny rower treningowy o wadze urządzenia do 40 kg najlepszy?


Najlepszy stacjonarny rower treningowy o wadze urządzenia do 40 kg w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy stacjonarny rower treningowy o wadze urządzenia do 40 kg w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane rowery stacjonarne – Ranking listopad 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji rowerów stacjonarnych o wadze urządzenia do 40 kg nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych stacjonarnych rowerów do treningu domowego.


Powiązania tematyczne:

 • jaki stacjonarny rower treningowy o wadze urządzenia do 40 kg opinie i efekty,
 • dobre rowery treningowe o wadze urządzenia do 40 kg cena,
 • ranking rowerów stacjonarnych o wadze urządzenia do 40 kg,
 • stacjonarny rower treningowy o wadze urządzenia do 40 kg jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o rowerach stacjonarnych o wadze urządzenia do 40 kg

#1 Gdzie szukać opinii o rowerach stacjonarnych o wadze urządzenia do 40 kg?

Aktualnie zaprezentowane informacje o rowerach stacjonarnych o wadze urządzenia do 40 kg odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki stacjonarny rower treningowy o wadze urządzenia do 40 kg najlepszy? Który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych rowerach stacjonarnych o wadze urządzenia do 40 kg warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z rowerami treningowymi o wadze urządzenia do 40 kg do domowych ćwiczeń, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie rowery treningowe o wadze urządzenia do 40 kg są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z rowerami treningowymi o wadze urządzenia do 40 kg zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach rowery treningowe o wadze urządzenia do 40 kg to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *