FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking rowerów stacjonarnych indukcyjnych. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Treningowe rowery stacjonarne / Ranking rowerów stacjonarnych indukcyjnych


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych rowerów stacjonarnych indukcyjnych. Opracowane zestawienia są aktualne wrzesień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych rowerów stacjonarnych indukcyjnych,
 • TOP5 często wybieranych stacjonarnych rowerów do treningu domowego.

Jakie rowery treningowe indukcyjne najlepiej wybrać? Ranking wrzesień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane rowery treningowe indukcyjne, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking rowerów stacjonarnych indukcyjnych, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Horizon fitness comfort 5i - ergometer, modell 2013/2014 ☆

Horizon fitness comfort 5i - ergometer, modell 2013/2014 Najniższa Cena Online

☆ Horizon fitness comfort 5i - ergometer, modell 2013/2014 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon
 • Nazwa produktu: Horizon fitness comfort 5i - ergometer, modell 2013/2014
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  W rowerze Comfort 5i Horizon kładzie oczywiście nacisk na komfort i wygodę ćwiczącego, dlatego rower pozostał wyekwipowany w innowacyjny wyświetlacz Cardio Compass, który działa z rozmaitymi opaskami do telemetrycznego pomiaru pulsu zapewniając czytelny podgląd przebiegu ćwiczenia, a także w żelowe siodełko.

  linia COMFORT

  ROWERY PIONOWE I POZIOME

  Możesz solidnie trenować, lecz musisz pamiętać by dbać o swoje ciało. Rowery Comfort, jak sama nazwa wskazuje, pozostały tworzone z myślą o komforcie ćwiczącego.

  cechy rowerów Comfort:

  – Otwarta rama ułatwia wejście na rower

  – progresywny ekran Cardio Compass, który działa z przeróżnymi opaskami do telemetrycznego pomiaru pulsu zagwarantuje czytelny podgląd przebiegu ćwiczenia

  – wygodny uchwyt na akcesoria nie osłaniający wyświetlacza

  – Wyprofilowane pedały utrzymujące stopy we właściwej pozycji

  – praktyczne uchwyty

  Odwiedź Wenecję, Paryż, Góry Skaliste i inne zakątki świata podczas codziennego treningu. Dzięki systemowi Passport i programom Virtual Active zwiedzisz cały świat nie wychodząc z domu! nabywając system Passport do sprzętów Vision Fitness i Horizon Fitness (Johnson Health Tech.) dostajesz zestaw różnorodnych tras, łączysz „Passport Box" z telewizorem i rozpoczynasz wycieczkę po np.: Alpach Szwajcarskich, Los Angeles, wybrzeżu Pacyfiku czy Górach Skalistych. Pakiet Passport składa się z: Odtwarzacza Passport z 6 filmami (zestaw "O"), Pilota, USB, Przewodu RCA i zasilającego, Instrukcji obsługi. System Passport jest kompatybilny z bieżniami, rowerami, maszynami eliptycznymi Vision Fitness/Horizon Fitness oznaczonymi logo Passport.

  • podczas treningu nie musisz cały czas trzymać głowy spuszczonej w dół by kontrolować pdostawowe właściwości treningowe. Dzięki funkcji fitVISTA podstawowe funkcje będą wyświetlane na ekranie TV.
  • Jeśli chcesz cieszyć się tylko otaczającymi Cię widokami to możesz uruchomić kino Passport. Wystraczy zgrać film na dołączony nośnik USB, podłączyć go i cieszyć się treningiem w trakcie oglądania ulubionego filmu.
  Jak to działa?

  1. Podłącz odtwarzacz Passport do TV używając do tego ząłączonego przewodu video. Podłącz zasilacz do odtawrzacza i gniazdka elektrycznego. Kieruj się wskazówkami wyświetlanymi na ekranie.

  2. Podłącz USB do odtwarzacza.

  3. Kieruj się wskazówkami wyświetlanymi na ekranie.

  Aby móc korzystać z programu Virtual Active, ćwicząc na urządzeniach firmy Horizon Fitness, konieczne jest dokupienie odtwarzacza Passport, który pozwala na odtwarzanie filmów w jakości HD na ekranie telewizora.

  Konsole Touch i Elegant w urządzeniach producenta Vision Fitness posiadają możliwość wyświetlania filmów na ekranie urządzenia i mają w standardzie dwie trasy wgrane fabrycznie: Northern Italy oraz American Southwest. Dokupując zewnętrzny dekoder Passport, tak samo jak w sytuacji sprzętów producenta Horizon Fitness, zyskujemy możliwość wyświetlania filmów na ekranie TV.

  dopełniające trasy można dokupić w następujących zestawach (nagranych na Pendrive USB): komplet A

  tajemnicze wybrzeża i ścieżki Nowej Zelandii. Historyczna dzielnica "Gastown" w Vancouver. Zapierające dech w piersiach wybrzeże Francuskiej Riwiery. Virtual Active przeniesie Twój trening w jedne z najbardziej urzekających miejsc na Świecie. Przemierzanie ulic miast, bieg w skalistym terenie albo leśne szlaki – ten dobór tras daje możliwość odczuć każdego rodzaju terenu.

  komplet A: Vancouver (Kanada), Wyspa Południowa (Nowa Zelandia), Góry Trinity (USA), Góry Skaliste (Kanada), Riwiera Francuska (Francja), Stan Waszyngton (USA) zestaw B

  Kalifornijska pustynia w Dolinie Śmierci. Urzekajacy Park Narodowy Maine Acadia. Malownicze bulwary Paryża. Zapierające dech w piersiach lodowce Kolumbii Brytyjskiej. Dzięki Virtual Active możesz sie przenieść do krain ze snów i powracać do nich, kiedy wyłącznie zechcesz. Ten zestaw demonstruje majestatyczność przyrody i różnorodność historii na każdym kroku.

  zestaw B: Paryż & Reims (Francja), Kolumbia Brytyjska (Kanada), Utah (USA), Góry Skaliste (USA), Park Narodowy Acadia (USA), Pustynie Kalifornii (USA) zestaw C

  Wygasłe wulkany Nowej Zelandii. Purpurowe kaniony w Arizonie. Przełęcze we włoskich Alpach. Wielokolorowe lasy Nowej Anglii. Dzięki tym trasom Virtual Active, możesz codziennie odwiedzać wybrzeża Amryki, Europy I Nowej Zelandii. Komplet dzięki dalekiemu zasięgowi, daje największe mozliwości przemierzania Świata w poprzek i w zdłóż.

  pakiet C: Arizona (USA), Wybrzeże Kalifornii (USA), Oregon (USA), Nowa Anglia (USA), Auckland & Wellington (Nowa Zelandia), Aply Włoskie (Włochy) komplet O

  Splendor Chicago. Malownicze wybrzeża Ameryki Północnej. Zapierająca dech w piersiach przestrzeń, której można poznać w Szwajcarskich Alpach. To miejsca, które na pewno warto zobaczyć, a ten komplet daje przedsmak tego, czego możemy spodziewać się na miejscu.

  pakiet O: Chicago (USA), Los Angeles (USA), Północno-Zachodni Pacyfik (USA), Alpy Szwajcarskie (Szwajcaria), Utah (USA), Kalifornia (USA). zestaw O jest dołączany do Passport Box gratis!

  Gwarancja domowa - 2 lata

  Obowiązuje przy eksploatacji maszyn w warunkach domowych z przestrzeganiem limitu długości treningu przekazanego przez producenta


☆ Finnlo maximum ub 8000 - 3571 - rower treningowy (4005251395109) ☆

Finnlo maximum ub 8000 - 3571 - rower treningowy (4005251395109) Najniższa Cena Online

☆ Finnlo maximum ub 8000 - 3571 - rower treningowy (4005251395109) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo maximum ub 8000 - 3571 - rower treningowy (4005251395109)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower treningowy FINNLO MAXIMUM UB 8000 Dlaczego warto wybrać FINNLO$178 firma FINNLO należy do niemieckiej firmy HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak prawidłowo ugruntowanej pozycji na rynku.

  Dla zobrazowania tematu, lubiana w Polsce producent KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem firmy FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio, a także sprzętów siłowych, jak w dodatku akcesoriów bokserskich oraz fitness.

  Filozofia FINNLO opiera się min. Na wdrażaniu do produkcji prekursorskich pomysłów i najnowszych technologii. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości maszyn.

  Jeszce kilka lat temu przystępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie proponuje największy wybór sprzętu, od urządzeń domowych, przez mistrzowskie maszyny do wykorzystania komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna marka. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od dokładnego doboru tworzyw, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszelkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i większa świadomość marki sprawia, iż FINNLO jest jednym z najlepszych na świecie dostawców sprzętu fitness i sprzętów siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Sprawdź: www.finnlo.com.pl Rower treningowy FINNLO MAXIMUM to profesjonalny ergometr.

  Jest niezwykle potężny i wytrzymały. Staranne łożyska kulkowe gwarantują płynne obroty, a wysokiej jakości system hamowania indukcyjnego został sklasyfikowany do klasy HA. Obciążenie zgodnie z normami DIN EN 957 jest regulowane w zakresie 25-200 Watt.

  możliwy jest ponadto trening zorientowany na tętno, które może być komfortowo mierzone za pomocą czujników dotykowych lub poprzez zintegrowany czujka tętna do opcjonalnie dostępnego pasa telemetrycznego. Wszystkie dane treningowe są klarownie wyświetlane na dużym wyświetlaczu LED.

  Przed rozpoczęciem treningu urządzenie może przeprowadzić test fitness. Natychmiast zostaną rozpoznane indywidualne postępy, które będą dopełniającą motywacją. Zintegrowany generator zapewni energię komputerowi treningowemu, wentylatorowi i elektromagnetycznym hamulcom.

  dzięki czemu można trenować w przeróżnych miejscach, niezależnie od źródła energii i tym samym dbać o ekologię. Wygodne siedzisko można regulować w pionie (12-poziomów) i w poziomie, dzięki czemu skonsoliduje się do każdego użytkownika.

  Kierownica proponuje też mnóstwo możliwości chwytu i zapewnia komfortowy trening. Funkcjonowanie generatora: Rower treningowy firmy FINNLO MAXIMUM pracuje bez źródła prądu i baterii. Komputer treningowy, wentylator i elektromagnetyczne hamulce są zasilane dzięki energii wytworzonej w trakcie treningu.

  Zintegrowany generator zaopatrza komponenty urządzenia w konieczną im energię. Dzięki temu można trenować wszędzie, niezależnie od źródła energii broniąc zasoby ziemi. Główne mocne strony: mocny rower do wykorzystywania w klubach fitness ma własny generator Gwarancja komercyjna 2 lata Gwarancja domowa 3 lata wielki ekran LED innowacyjny design Specyfikacje: Moc: własny generator z opcją plug-in Regulacja oporu: hamulec indukcyjny, 40 stopni Koło zamachowe zintegrowane z generatorem 14 kg Puls ręczny Łożyska japońskie prędkość: 15- 120 RPM Watt: 25-200 Regulacja wysokości siedziska: 13 pozycji pokaźny ekran LED Stały wyświetlacz: 1+5 ilość programów fitness: 6 liczba programów: 10 liczba użytkowników: 1 Zintegrowany odbiornik tętna dla pasa telemetrycznego: tak Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: tak Max.waga użytkownika: 150 kg rozmiary: 104 x 60 x 138 cm rozmiary pudełka: 114 x 49 x 78 cm Waga 54 kg dopełniające dane: Gwarancja komercyjna 24 miesiące wysyłka gratis Nr katalogowy 3571 Paragon lub faktura vat Nie znalazłeś towaru który Cię interesuje $179 Skontaktuj się z nami tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem


☆ Rower treningowy comfort 8.1 viewfit fitness marki Horizon ☆

Rower treningowy comfort 8.1 viewfit fitness marki Horizon Najniższa Cena Online

☆ Rower treningowy comfort 8.1 viewfit fitness marki Horizon - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon
 • Nazwa produktu: Rower treningowy comfort 8.1 viewfit fitness marki Horizon
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower treningowy Horizon Comfort 8.1 proponuje idealną jakość wykonania i adekwatną stabilność. Ze względu na szczególnie niskie wejście, jest również wyśmienicie dostosowany dla osób starszych. Rower treningowy ze swymi 16 programami proponuje rozsądny i przeróżny wybór.

  Dzięki inteligentnemu wyświetlaczowi obsługa jest istotnie prosta. NieszablonowA KONTROLA TRENINGU Urządzenia do fitnessu firmy Horizon wyposażone w technikę Viewfit proponują szczególnie proste rozwiązanie dotyczące zapisu informacji treningowych.

  technika Viewfit pozwala na połączenie sprzętu Horizon z ulubionymi aplikacjami fitness. Nie trzeba jednak, tak jak dotychczas, przesyłać danych każdej jednostki treningowej osobno – dzieje się to dzisiaj autmatycznie!

  Można jeszcze staranniej mierzyć informacje dotyczące efektywności fizycznej i zdrowia. Urządzenia fitness z Viewfit są już kompatybilne z wieloma aplikacjami i serwisami społecznościowymi – a będzie ich coraz więcej!

  KOMFORT ZAPISANY WIELKIMI LITERAMI Kiedy producent Horizon Fitness opracowała ergometr rowerowy Horizon Fitness, główny nacisk położono na komfort. Oprócz niskiego wejścia, pozycja siedząca może być niezwykle starannie dostosowana np.

  do wielkości ciała. Dzięki temu za każdym razem siedzisz komfortowo i poprawnie, trening jest bardziej wygodny i sprawia dużo więcej radości. Siodełko jest również bardzo korzystnie wyściełane. Komfortowe wyposażenie uzupełnia uchwyt na butelkę z wodą.

  unikatowA technika I WYPOSAŻENIE W Horizon Comfort 8.1 opór jest generowany poprzez indukcyjny układ hamulcowy. Jest on trwały i nie wymaga konserwacji. Pomiar tętna jest osiągalny przy pomocy czujników pulsu ręcznego albo przy pomocy pasa piersiowego, który jest dostępny oddzielnie.

  informacje są wyświetlane na sporym wyświetlaczu LCD. Można tam dodatkowo wybierać spomiędzy 16 programów treningowych. TRENUJ BEZ OGRANICZEŃ Na rowerze stacjonarnym można trenować na całym świecie w prawdziwym tego słowa znaczeniu!

  Urządzenie fitness jest gotowe na Passport Media Player. Oznacza to,wystarczy podłączyć go tylko do Passport Media Player (oddzielnie) i telewizora i można wykonywać treningi. Jakość filmów treningowych jest najwyższej klasy i wyjątkowo realistyczna.

  Tak realistyczne, iż słychać nawet odgłosy jazdy na żwirowej powierzchni. Ponadto, intensywność treningu jest dobrana do profilu toru. W sytuacji wzniesień, opór w trakcie treningu w Horizon Comfort 8.1 jest dodatkowo rozszerzony.

  To prawdziwa zabawa!


☆ Horizon Rower indukcyjny fitness comfort 4.0 ☆

Horizon Rower indukcyjny fitness comfort 4.0 Najniższa Cena Online

☆ Horizon Rower indukcyjny fitness comfort 4.0 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon
 • Nazwa produktu: Horizon Rower indukcyjny fitness comfort 4.0
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Horizon Comfort 4.0 to zrównoważony i komfortowy rower stacjonarny. Oferuje komfortowe, niskie wejście i jednostkowe opcje regulacji dla trafnej pozycji siedzącej. Komputer treningowy jest przystępny w obsłudze i proponuje 14 różnorodnych programów.

  NISKIE WEJŚCIE I komfortowE SIODEŁKO Dzięki komfortowemu siodełku, które można bez wysiłku regulować w poziomie i w pionie, rower Horizon Comfort oferuje stosowną pozycję siedzącą dla każdego ćwiczącego. W dodatku, rower ma wyjątkowo niskie wejście.

  dzięki temu jest perfekcyjny dla osób ćwiczących, które chcą prosto na niego wsiąść. Może to mieć miejsce w przypadku treningu po urazach lub u osób starszych. Panel sterowania jestdostępny i prosty w obsłudze dzięki zaledwie kilku przyciskom i czytelnemu wyświetlaczowi.

  HAMULEC INDUKCYJNY Rower stacjonarny Horizon Comfort 4.0 nie pozostawia nic do życzenia pod względem wyposażenia. Opór jest generowany przez staranny system indukcyjny. Dzięki korzystnie działającym łożyskom kulkowym w przegubach i świetnie wyważonemu kołu zamachowemu ruch jest szczególnie płynny i równomierny.

  komfortowE WYPOSAŻENIE w dodatku rower ma kilka udogodnień, które powodują, iż trening jest jeszcze przyjemniejszy. Na przykład w konsoli znajduje się obszerna, antypoślizgowa taca na tablet. Na drążku konsoli znajduje się też gumowany uchwyt na butelkę z wodą.

  Po zakończeniu treningu rower można z łatwością przemieszczać dzięki kółkom transportowym w przedniej części stabilizatora. 14 programów treningowych: Stała moc wat Ręczny Interwał Gra FitTest Utrata wagi Utrata wagi plus Wzniesienia Kadencja Losowy Docelowe tętno Użytkownik 1 i 2 ekran LCD o przekątnej 5,5 cala Dodatki: tryb oszczędzania energii, uchwyt na urządzenie przenośne, wyświetlacz HR Wheel, zaimplementowane głośniki Sonic Surround Siodełko żelowe ERGO Upright Regulacja siodełka: pionowa i pozioma Samoustawiające się pedały z dostosowywanymi paskami Płynnie dostosowywana kierownica wielopozycyjna Kompatybilność z systemem Passport Ready i ViewfitPodobne zestawienia:


Najtańsze rowery treningowe indukcyjne – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze rowery treningowe indukcyjne, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich rowerów stacjonarnych indukcyjnych jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Horizon fitness comfort 5i - ergometer, modell 2013/2014 ☆

Horizon fitness comfort 5i - ergometer, modell 2013/2014 Najniższa Cena Online

☆ Horizon fitness comfort 5i - ergometer, modell 2013/2014 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon
 • Nazwa produktu: Horizon fitness comfort 5i - ergometer, modell 2013/2014
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  W rowerze Comfort 5i Horizon kładzie oczywiście nacisk na komfort i wygodę ćwiczącego, dlatego rower został wyekwipowany w postępowy ekran Cardio Compass, który działa z różnorodnymi opaskami do telemetrycznego pomiaru pulsu zapewniając czytelny podgląd przebiegu ćwiczenia i w żelowe siodełko.

  linia COMFORT

  ROWERY PIONOWE I POZIOME

  Możesz solidnie trenować, lecz musisz pamiętać by dbać o swoje ciało. Rowery Comfort, jak sama nazwa wskazuje, pozostały wytwarzane z myślą o komforcie ćwiczącego.

  parametry rowerów Comfort:

  – Otwarta rama ułatwia wejście na rower

  – postępowy wyświetlacz Cardio Compass, który działa z różnymi opaskami do telemetrycznego pomiaru pulsu zagwarantuje czytelny podgląd przebiegu ćwiczenia

  – wygodny uchwyt na akcesoria nie zasłaniający wyświetlacza

  – Wyprofilowane pedały utrzymujące stopy we właściwej pozycji

  – poręczne uchwyty

  Odwiedź Wenecję, Paryż, Góry Skaliste i inne zakątki świata podczas codziennego treningu. Dzięki systemowi Passport i programom Virtual Active zwiedzisz cały świat nie wychodząc z domu! kupując system Passport do sprzętów Vision Fitness, a także Horizon Fitness (Johnson Health Tech.) dostajesz pakiet różnych tras, łączysz „Passport Box" z telewizorem i rozpoczynasz wycieczkę po np.: Alpach Szwajcarskich, Los Angeles, wybrzeżu Pacyfiku czy Górach Skalistych. Komplet Passport składa się z: Odtwarzacza Passport z 6 filmami (pakiet "O"), Pilota, USB, Przewodu RCA i zasilającego, Instrukcji obsługi. System Passport jest kompatybilny z bieżniami, rowerami, maszynami eliptycznymi Vision Fitness/Horizon Fitness oznaczonymi logo Passport.

  • w trakcie treningu nie musisz cały czas trzymać głowy spuszczonej w dół by kontrolować pdostawowe parametry treningowe. Dzięki funkcji fitVISTA podstawowe funkcje będą wyświetlane na ekranie TV.
  • Jeśli chcesz radować się wyłącznie otaczającymi Cię widokami to możesz uruchomić kino Passport. Wystraczy zgrać film na dołączony nośnik USB, podłączyć go i cieszyć się treningiem podczas oglądania ulubionego filmu.
  Jak to działa?

  1. Podłącz odtwarzacz Passport do TV używając do tego ząłączonego przewodu video. Podłącz zasilacz do odtawrzacza i gniazdka elektrycznego. Kieruj się wskazówkami wyświetlanymi na ekranie.

  2. Podłącz USB do odtwarzacza.

  3. Kieruj się wskazówkami wyświetlanymi na ekranie.

  Aby móc korzystać z programu Virtual Active, ćwicząc na urządzeniach producenta Horizon Fitness, potrzebne jest dokupienie odtwarzacza Passport, który pozwala na odtwarzanie filmów w jakości HD na ekranie telewizora.

  Konsole Touch i Elegant w urządzeniach firmy Vision Fitness mają możliwość wyświetlania filmów na ekranie urządzenia i posiadają w standardzie dwie trasy wgrane fabrycznie: Northern Italy, a także American Southwest. Dokupując zewnętrzny dekoder Passport, tak samo jak w sytuacji urządzeń marki Horizon Fitness, zyskujemy możliwość wyświetlania filmów na ekranie TV.

  uzupełniające trasy można dokupić w następujących pakietach (nagranych na Pendrive USB): pakiet A

  tajemnicze wybrzeża i ścieżki Nowej Zelandii. Historyczna dzielnica "Gastown" w Vancouver. Zapierające dech w piersiach wybrzeże Francuskiej Riwiery. Virtual Active przeniesie Twój trening w jedne z najmocniej urzekających miejsc na Świecie. Przemierzanie ulic miast, bieg w skalistym terenie albo leśne szlaki – ten dobór tras daje możliwość zaznać każdego typu terenu.

  zestaw A: Vancouver (Kanada), Wyspa Południowa (Nowa Zelandia), Góry Trinity (USA), Góry Skaliste (Kanada), Riwiera Francuska (Francja), Stan Waszyngton (USA) zestaw B

  Kalifornijska pustynia w Dolinie Śmierci. Urzekajacy Park Narodowy Maine Acadia. Malownicze bulwary Paryża. Zapierające dech w piersiach lodowce Kolumbii Brytyjskiej. Dzięki Virtual Active możesz sie przenieść do krain ze snów i powracać do nich, kiedy tylko zechcesz. Ten zestaw prezentuje majestatyczność przyrody i zasobność historii na każdym kroku.

  komplet B: Paryż & Reims (Francja), Kolumbia Brytyjska (Kanada), Utah (USA), Góry Skaliste (USA), Park Narodowy Acadia (USA), Pustynie Kalifornii (USA) komplet C

  Wygasłe wulkany Nowej Zelandii. Purpurowe kaniony w Arizonie. Przełęcze we włoskich Alpach. Wielokolorowe lasy Nowej Anglii. Dzięki tym trasom Virtual Active, możesz codziennie odwiedzać wybrzeża Amryki, Europy I Nowej Zelandii. Komplet dzięki dalekiemu zasięgowi, daje największe mozliwości przemierzania Świata w poprzek i w zdłóż.

  pakiet C: Arizona (USA), Wybrzeże Kalifornii (USA), Oregon (USA), Nowa Anglia (USA), Auckland & Wellington (Nowa Zelandia), Aply Włoskie (Włochy) pakiet O

  Splendor Chicago. Malownicze wybrzeża Ameryki Północnej. Zapierająca dech w piersiach przestrzeń, której można zaznać w Szwajcarskich Alpach. To miejsca, które na pewno warto zobaczyć, a ten pakiet daje przedsmak tego, czego możemy spodziewać się na miejscu.

  pakiet O: Chicago (USA), Los Angeles (USA), Północno-Zachodni Pacyfik (USA), Alpy Szwajcarskie (Szwajcaria), Utah (USA), Kalifornia (USA). zestaw O jest dołączany do Passport Box gratis!

  Gwarancja domowa - 2 lata

  Obowiązuje przy eksploatacji sprzętów w warunkach domowych z przestrzeganiem limitu długości treningu przekazanego przez producenta


☆ Horizon Rower indukcyjny fitness comfort 4.0 ☆

Horizon Rower indukcyjny fitness comfort 4.0 Najniższa Cena Online

☆ Horizon Rower indukcyjny fitness comfort 4.0 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon
 • Nazwa produktu: Horizon Rower indukcyjny fitness comfort 4.0
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Horizon Comfort 4.0 to zrównoważony i komfortowy rower stacjonarny. Oferuje komfortowe, niskie wejście i jednostkowe opcje regulacji dla trafnej pozycji siedzącej. Komputer treningowy jest przystępny w obsłudze i oferuje 14 rozmaitych programów.

  NISKIE WEJŚCIE I wygodnE SIODEŁKO Dzięki wygodnemu siodełku, które można bez wysiłku regulować w poziomie i w pionie, rower Horizon Comfort oferuje słuszną pozycję siedzącą dla każdego ćwiczącego. Na dodatek, rower ma wyjątkowo niskie wejście.

  dzięki czemu jest wyśmienity dla osób ćwiczących, które chcą łatwo na niego wsiąść. Może to posiadać miejsce w przypadku treningu po urazach lub u osób starszych. Panel sterowania jestprzystępny i prosty w obsłudze dzięki zaledwie kilku przyciskom i czytelnemu wyświetlaczowi.

  HAMULEC INDUKCYJNY Rower stacjonarny Horizon Comfort 4.0 nie pozostawia nic do życzenia pod względem wyposażenia. Opór jest generowany przez dokładny system indukcyjny. Dzięki należycie działającym łożyskom kulkowym w przegubach i idealnie wyważonemu kołu zamachowemu ruch jest bardzo płynny i równomierny.

  wygodnE WYPOSAŻENIE na dodatek rower ma kilka udogodnień, które powodują, że trening jest jeszcze przyjemniejszy. Na przykład w konsoli znajduje się duża, przeciwpoślizgowa taca na tablet. Na drążku konsoli znajduje się w dodatku gumowany uchwyt na butelkę z wodą.

  Po zakończeniu treningu rower można z łatwością przemieszczać dzięki kółkom transportowym w przedniej części stabilizatora. 14 programów treningowych: Stała moc wat Ręczny Interwał Gra FitTest Utrata wagi Utrata wagi plus Wzniesienia Kadencja Losowy Docelowe tętno Użytkownik 1 i 2 wyświetlacz LCD o przekątnej 5,5 cala Dodatki: tryb oszczędzania energii, uchwyt na urządzenie mobilne, wyświetlacz HR Wheel, zastosowane głośniki Sonic Surround Siodełko żelowe ERGO Upright Regulacja siodełka: pionowa i pozioma Samoustawiające się pedały z dostosowywanymi paskami Płynnie dostosowywana kierownica wielopozycyjna Kompatybilność z systemem Passport Ready i Viewfit


☆ Rower treningowy comfort 8.1 viewfit fitness marki Horizon ☆

Rower treningowy comfort 8.1 viewfit fitness marki Horizon Najniższa Cena Online

☆ Rower treningowy comfort 8.1 viewfit fitness marki Horizon - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon
 • Nazwa produktu: Rower treningowy comfort 8.1 viewfit fitness marki Horizon
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower treningowy Horizon Comfort 8.1 oferuje świetną jakość wykonania i trafną stabilność. Ze względu na stanowczo niskie wejście, jest też nadzwyczajnie przystosowany dla osób starszych. Rower treningowy ze swymi 16 programami proponuje rozsądny i zróżnicowany dobór.

  Dzięki inteligentnemu wyświetlaczowi obsługa jest niezwykle prosta. NieszablonowA KONTROLA TRENINGU Urządzenia do fitnessu producenta Horizon wyposażone w technikę Viewfit oferują bardzo proste rozwiązanie dotyczące zapisu danych treningowych.

  technika Viewfit umożliwia połączenie sprzętu Horizon z ulubionymi aplikacjami fitness. Nie trzeba jednak, tak jak dotychczas, przesyłać danych każdej jednostki treningowej osobno – dzieje się to dzisiaj autmatycznie!

  Można jeszcze dokładniej mierzyć informacje dotyczące sprawności fizycznej i zdrowia. Urządzenia fitness z Viewfit są już kompatybilne z wieloma aplikacjami, a także serwisami społecznościowymi – a będzie ich coraz więcej!

  KOMFORT ZAPISANY WIELKIMI LITERAMI Kiedy producent Horizon Fitness opracowała ergometr rowerowy Horizon Fitness, główny nacisk położono na komfort. Oprócz niskiego wejścia, pozycja siedząca może być wyjątkowo skrupulatnie przypasowana np.

  do wielkości ciała. Dzięki temu zawsze siedzisz wygodnie i poprawnie, trening jest bardziej komfortowy i sprawia dużo więcej radości. Siodełko jest ponadto nad wyraz należycie wyściełane. Komfortowe wyposażenie uzupełnia uchwyt na butelkę z wodą.

  unikatowA technika I WYPOSAŻENIE W Horizon Comfort 8.1 opór jest generowany poprzez indukcyjny układ hamulcowy. Jest on trwały i nie wymaga konserwacji. Pomiar tętna jest realny przy pomocy czujników pulsu ręcznego lub za pomocą pasa piersiowego, który jest dostępny oddzielnie.

  informacje są wyświetlane na obszernym wyświetlaczu LCD. Można tam ponadto wybierać spośród 16 programów treningowych. TRENUJ BEZ OGRANICZEŃ Na rowerze stacjonarnym można trenować na całym świecie w prawdziwym tego słowa znaczeniu!

  Urządzenie fitness jest gotowe na Passport Media Player. Oznacza to,wystarczy podłączyć go tylko do Passport Media Player (oddzielnie), a także telewizora i można wykonywać treningi. Jakość filmów treningowych jest najwyższej klasy i wyjątkowo realistyczna.

  Tak realistyczne, iż słychać nawet odgłosy jazdy na żwirowej powierzchni. Dodatkowo, intensywność treningu jest dopasowana do profilu toru. W przypadku wzniesień, opór podczas treningu w Horizon Comfort 8.1 jest dodatkowo powiększony.

  To prawdziwa zabawa!


☆ Finnlo maximum ub 8000 - 3571 - rower treningowy (4005251395109) ☆

Finnlo maximum ub 8000 - 3571 - rower treningowy (4005251395109) Najniższa Cena Online

☆ Finnlo maximum ub 8000 - 3571 - rower treningowy (4005251395109) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo maximum ub 8000 - 3571 - rower treningowy (4005251395109)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower treningowy FINNLO MAXIMUM UB 8000 Dlaczego warto wybrać FINNLO$178 marka FINNLO należy do niemieckiej marki HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak korzystnie ugruntowanej pozycji na rynku.

  Dla zobrazowania tematu, popularna w Polsce marka KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem firmy FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio, a także sprzętów siłowych, jak na dodatek akcesoriów bokserskich oraz fitness.

  Filozofia FINNLO jest oparte min. Na wdrażaniu do produkcji innowacyjnych pomysłów i najnowszych technologii. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości urządzeń.

  Jeszce kilka lat temu dostępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie oferuje największy dobór sprzętu, od urządzeń domowych, poprzez mistrzowskie maszyny do użycia komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna marka. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od dokładnego doboru tworzyw, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszelkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i pokaźniejsza świadomość producenta sprawia, że FINNLO jest jednym z najlepszych na świecie dostawców sprzętu fitness i sprzętów siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Przejrzyj: www.finnlo.com.pl Rower treningowy FINNLO MAXIMUM to mistrzowski ergometr.

  Jest bardzo solidny i wytrzymały. Precyzyjne łożyska kulkowe gwarantują płynne obroty, a wysokiej jakości system hamowania indukcyjnego został sklasyfikowany do klasy HA. Obciążenie zgodnie z normami DIN EN 957 jest dostosowywane w zakresie 25-200 Watt.

  możliwy jest na dodatek trening zorientowany na tętno, które może być wygodnie mierzone za pomocą czujników dotykowych lub przez zintegrowany sensor tętna do opcjonalnie przystępnego pasa telemetrycznego. Wszystkie dane treningowe są przejrzyście wyświetlane na znacznym wyświetlaczu LED.

  Przed rozpoczęciem treningu urządzenie może przeprowadzić test fitness. Natychmiast zostaną rozpoznane jednostkowe postępy, które będą dodatkową motywacją. Zintegrowany generator zapewni energię komputerowi treningowemu, wentylatorowi i elektromagnetycznym hamulcom.

  dzięki czemu można trenować w różnorodnych miejscach, niezależnie od źródła energii i tym samym dbać o ekologię. Wygodne siedzisko można regulować w pionie (12-stopni) i w poziomie, dzięki czemu zintegruje się do każdego użytkownika.

  Kierownica proponuje dodatkowo niemało możliwości chwytu i zapewnia komfortowy trening. Funkcjonowanie generatora: Rower treningowy marki FINNLO MAXIMUM pracuje bez źródła prądu i baterii. Komputer treningowy, wentylator i elektromagnetyczne hamulce są zasilane dzięki energii wytwarzanej w trakcie treningu.

  Zintegrowany generator zaopatrza komponenty urządzenia w niezbędną im energię. Dzięki czemu można trenować wszędzie, niezależnie od źródła energii broniąc zasoby ziemi. Główne zalety: mocny rower do wykorzystania w klubach fitness ma własny generator Gwarancja komercyjna 2 lata Gwarancja domowa 3 lata obszerny ekran LED progresywny design Specyfikacje: Moc: własny generator z opcją plug-in Regulacja oporu: hamulec indukcyjny, 40 poziomów Koło zamachowe zintegrowane z generatorem 14 kg Puls ręczny Łożyska japońskie prędkość: 15- 120 RPM Watt: 25-200 Regulacja wysokości siedziska: 13 pozycji wielki wyświetlacz LED Stały ekran: 1+5 ilość programów fitness: 6 ilość programów: 10 ilość użytkowników: 1 Zintegrowany odbiornik tętna dla pasa telemetrycznego: tak Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: tak Max.waga użytkownika: 150 kg rozmiary: 104 x 60 x 138 cm rozmiary pudełka: 114 x 49 x 78 cm Waga 54 kg dopełniające informacje: Gwarancja komercyjna 24 miesiące przesyłka gratis Nr katalogowy 3571 Paragon albo faktura vat Nie znalazłeś produktu który Cię interesuje $179 Skontaktuj się z nami tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problemPodsumowanie, czyli jaki stacjonarny rower treningowy indukcyjny najlepszy?


Najlepszy stacjonarny rower treningowy indukcyjny w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy stacjonarny rower treningowy indukcyjny w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane rowery stacjonarne – TOP7 wrzesień 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji rowerów stacjonarnych indukcyjnych nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych stacjonarnych rowerów do treningu domowego.


Powiązania tematyczne:

 • jaki stacjonarny rower treningowy indukcyjny opinie i efekty,
 • dobre rowery treningowe indukcyjne cena,
 • ranking rowerów stacjonarnych indukcyjnych,
 • stacjonarny rower treningowy indukcyjny jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o rowerach stacjonarnych indukcyjnych

#1 Gdzie szukać opinii o rowerach stacjonarnych indukcyjnych?

Aktualnie zaprezentowane informacje o rowerach stacjonarnych indukcyjnych odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki stacjonarny rower treningowy indukcyjny najlepszy? Który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych rowerach stacjonarnych indukcyjnych warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z rowerami treningowymi indukcyjnymi do domowych ćwiczeń, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie rowery treningowe indukcyjne są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z rowerami treningowymi indukcyjnymi zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach rowery treningowe indukcyjne to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *