FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking rowerów stacjonarnych indukcyjnych. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Treningowe rowery stacjonarne / Ranking rowerów stacjonarnych indukcyjnych


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych rowerów stacjonarnych indukcyjnych. Opracowane zestawienia są aktualne kwiecień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych rowerów stacjonarnych indukcyjnych,
 • TOP5 często wybieranych stacjonarnych rowerów do treningu domowego.

Jakie rowery treningowe indukcyjne najlepiej wybrać? Ranking kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane rowery treningowe indukcyjne, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking rowerów stacjonarnych indukcyjnych, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Finnlo maximum ub 8000 - 3571 - rower treningowy (4005251395109) ☆

Finnlo maximum ub 8000 - 3571 - rower treningowy (4005251395109) Najniższa Cena Online

☆ Finnlo maximum ub 8000 - 3571 - rower treningowy (4005251395109) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo maximum ub 8000 - 3571 - rower treningowy (4005251395109)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower treningowy FINNLO MAXIMUM UB 8000 Dlaczego warto wybrać FINNLO$178 firma FINNLO należy do niemieckiej firmy HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak prawidłowo ugruntowanej pozycji na rynku.

  Dla zobrazowania tematu, lubiana w Polsce producent KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem firmy FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio, a także sprzętów siłowych, jak w dodatku akcesoriów bokserskich oraz fitness.

  Filozofia FINNLO opiera się min. Na wdrażaniu do produkcji prekursorskich pomysłów i najnowszych technologii. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości maszyn.

  Jeszce kilka lat temu przystępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie proponuje największy wybór sprzętu, od urządzeń domowych, przez mistrzowskie maszyny do wykorzystania komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna marka. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od dokładnego doboru tworzyw, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszelkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i większa świadomość marki sprawia, iż FINNLO jest jednym z najlepszych na świecie dostawców sprzętu fitness i sprzętów siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Sprawdź: www.finnlo.com.pl Rower treningowy FINNLO MAXIMUM to profesjonalny ergometr.

  Jest niezwykle potężny i wytrzymały. Staranne łożyska kulkowe gwarantują płynne obroty, a wysokiej jakości system hamowania indukcyjnego został sklasyfikowany do klasy HA. Obciążenie zgodnie z normami DIN EN 957 jest regulowane w zakresie 25-200 Watt.

  możliwy jest ponadto trening zorientowany na tętno, które może być komfortowo mierzone za pomocą czujników dotykowych lub poprzez zintegrowany czujka tętna do opcjonalnie dostępnego pasa telemetrycznego. Wszystkie dane treningowe są klarownie wyświetlane na dużym wyświetlaczu LED.

  Przed rozpoczęciem treningu urządzenie może przeprowadzić test fitness. Natychmiast zostaną rozpoznane indywidualne postępy, które będą dopełniającą motywacją. Zintegrowany generator zapewni energię komputerowi treningowemu, wentylatorowi i elektromagnetycznym hamulcom.

  dzięki czemu można trenować w przeróżnych miejscach, niezależnie od źródła energii i tym samym dbać o ekologię. Wygodne siedzisko można regulować w pionie (12-poziomów) i w poziomie, dzięki czemu skonsoliduje się do każdego użytkownika.

  Kierownica proponuje też mnóstwo możliwości chwytu i zapewnia komfortowy trening. Funkcjonowanie generatora: Rower treningowy firmy FINNLO MAXIMUM pracuje bez źródła prądu i baterii. Komputer treningowy, wentylator i elektromagnetyczne hamulce są zasilane dzięki energii wytworzonej w trakcie treningu.

  Zintegrowany generator zaopatrza komponenty urządzenia w konieczną im energię. Dzięki temu można trenować wszędzie, niezależnie od źródła energii broniąc zasoby ziemi. Główne mocne strony: mocny rower do wykorzystywania w klubach fitness ma własny generator Gwarancja komercyjna 2 lata Gwarancja domowa 3 lata wielki ekran LED innowacyjny design Specyfikacje: Moc: własny generator z opcją plug-in Regulacja oporu: hamulec indukcyjny, 40 stopni Koło zamachowe zintegrowane z generatorem 14 kg Puls ręczny Łożyska japońskie prędkość: 15- 120 RPM Watt: 25-200 Regulacja wysokości siedziska: 13 pozycji pokaźny ekran LED Stały wyświetlacz: 1+5 ilość programów fitness: 6 liczba programów: 10 liczba użytkowników: 1 Zintegrowany odbiornik tętna dla pasa telemetrycznego: tak Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: tak Max.waga użytkownika: 150 kg rozmiary: 104 x 60 x 138 cm rozmiary pudełka: 114 x 49 x 78 cm Waga 54 kg dopełniające dane: Gwarancja komercyjna 24 miesiące wysyłka gratis Nr katalogowy 3571 Paragon lub faktura vat Nie znalazłeś towaru który Cię interesuje $179 Skontaktuj się z nami tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem


☆ Horizon Rower indukcyjny fitness comfort 4.0 ☆

Horizon Rower indukcyjny fitness comfort 4.0 Najniższa Cena Online

☆ Horizon Rower indukcyjny fitness comfort 4.0 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon
 • Nazwa produktu: Horizon Rower indukcyjny fitness comfort 4.0
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Horizon Comfort 4.0 to zrównoważony i komfortowy rower stacjonarny. Oferuje komfortowe, niskie wejście i jednostkowe opcje regulacji dla trafnej pozycji siedzącej. Komputer treningowy jest przystępny w obsłudze i proponuje 14 różnorodnych programów.

  NISKIE WEJŚCIE I komfortowE SIODEŁKO Dzięki komfortowemu siodełku, które można bez wysiłku regulować w poziomie i w pionie, rower Horizon Comfort oferuje stosowną pozycję siedzącą dla każdego ćwiczącego. W dodatku, rower ma wyjątkowo niskie wejście.

  dzięki temu jest perfekcyjny dla osób ćwiczących, które chcą prosto na niego wsiąść. Może to mieć miejsce w przypadku treningu po urazach lub u osób starszych. Panel sterowania jestdostępny i prosty w obsłudze dzięki zaledwie kilku przyciskom i czytelnemu wyświetlaczowi.

  HAMULEC INDUKCYJNY Rower stacjonarny Horizon Comfort 4.0 nie pozostawia nic do życzenia pod względem wyposażenia. Opór jest generowany przez staranny system indukcyjny. Dzięki korzystnie działającym łożyskom kulkowym w przegubach i świetnie wyważonemu kołu zamachowemu ruch jest szczególnie płynny i równomierny.

  komfortowE WYPOSAŻENIE w dodatku rower ma kilka udogodnień, które powodują, iż trening jest jeszcze przyjemniejszy. Na przykład w konsoli znajduje się obszerna, antypoślizgowa taca na tablet. Na drążku konsoli znajduje się też gumowany uchwyt na butelkę z wodą.

  Po zakończeniu treningu rower można z łatwością przemieszczać dzięki kółkom transportowym w przedniej części stabilizatora. 14 programów treningowych: Stała moc wat Ręczny Interwał Gra FitTest Utrata wagi Utrata wagi plus Wzniesienia Kadencja Losowy Docelowe tętno Użytkownik 1 i 2 ekran LCD o przekątnej 5,5 cala Dodatki: tryb oszczędzania energii, uchwyt na urządzenie przenośne, wyświetlacz HR Wheel, zaimplementowane głośniki Sonic Surround Siodełko żelowe ERGO Upright Regulacja siodełka: pionowa i pozioma Samoustawiające się pedały z dostosowywanymi paskami Płynnie dostosowywana kierownica wielopozycyjna Kompatybilność z systemem Passport Ready i Viewfit


☆ Rower treningowy comfort 8.1 viewfit fitness marki Horizon ☆

Rower treningowy comfort 8.1 viewfit fitness marki Horizon Najniższa Cena Online

☆ Rower treningowy comfort 8.1 viewfit fitness marki Horizon - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon
 • Nazwa produktu: Rower treningowy comfort 8.1 viewfit fitness marki Horizon
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower treningowy Horizon Comfort 8.1 proponuje idealną jakość wykonania i adekwatną stabilność. Ze względu na szczególnie niskie wejście, jest również wyśmienicie dostosowany dla osób starszych. Rower treningowy ze swymi 16 programami proponuje rozsądny i przeróżny wybór.

  Dzięki inteligentnemu wyświetlaczowi obsługa jest istotnie prosta. NieszablonowA KONTROLA TRENINGU Urządzenia do fitnessu firmy Horizon wyposażone w technikę Viewfit proponują szczególnie proste rozwiązanie dotyczące zapisu informacji treningowych.

  technika Viewfit pozwala na połączenie sprzętu Horizon z ulubionymi aplikacjami fitness. Nie trzeba jednak, tak jak dotychczas, przesyłać danych każdej jednostki treningowej osobno – dzieje się to dzisiaj autmatycznie!

  Można jeszcze staranniej mierzyć informacje dotyczące efektywności fizycznej i zdrowia. Urządzenia fitness z Viewfit są już kompatybilne z wieloma aplikacjami i serwisami społecznościowymi – a będzie ich coraz więcej!

  KOMFORT ZAPISANY WIELKIMI LITERAMI Kiedy producent Horizon Fitness opracowała ergometr rowerowy Horizon Fitness, główny nacisk położono na komfort. Oprócz niskiego wejścia, pozycja siedząca może być niezwykle starannie dostosowana np.

  do wielkości ciała. Dzięki temu za każdym razem siedzisz komfortowo i poprawnie, trening jest bardziej wygodny i sprawia dużo więcej radości. Siodełko jest również bardzo korzystnie wyściełane. Komfortowe wyposażenie uzupełnia uchwyt na butelkę z wodą.

  unikatowA technika I WYPOSAŻENIE W Horizon Comfort 8.1 opór jest generowany poprzez indukcyjny układ hamulcowy. Jest on trwały i nie wymaga konserwacji. Pomiar tętna jest osiągalny przy pomocy czujników pulsu ręcznego albo przy pomocy pasa piersiowego, który jest dostępny oddzielnie.

  informacje są wyświetlane na sporym wyświetlaczu LCD. Można tam dodatkowo wybierać spomiędzy 16 programów treningowych. TRENUJ BEZ OGRANICZEŃ Na rowerze stacjonarnym można trenować na całym świecie w prawdziwym tego słowa znaczeniu!

  Urządzenie fitness jest gotowe na Passport Media Player. Oznacza to,wystarczy podłączyć go tylko do Passport Media Player (oddzielnie) i telewizora i można wykonywać treningi. Jakość filmów treningowych jest najwyższej klasy i wyjątkowo realistyczna.

  Tak realistyczne, iż słychać nawet odgłosy jazdy na żwirowej powierzchni. Ponadto, intensywność treningu jest dobrana do profilu toru. W sytuacji wzniesień, opór w trakcie treningu w Horizon Comfort 8.1 jest dodatkowo rozszerzony.

  To prawdziwa zabawa!Podobne zestawienia:


Najtańsze rowery treningowe indukcyjne – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze rowery treningowe indukcyjne, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich rowerów stacjonarnych indukcyjnych jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Horizon Rower indukcyjny fitness comfort 4.0 ☆

Horizon Rower indukcyjny fitness comfort 4.0 Najniższa Cena Online

☆ Horizon Rower indukcyjny fitness comfort 4.0 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon
 • Nazwa produktu: Horizon Rower indukcyjny fitness comfort 4.0
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Horizon Comfort 4.0 to zrównoważony i komfortowy rower stacjonarny. Oferuje komfortowe, niskie wejście i jednostkowe opcje regulacji dla trafnej pozycji siedzącej. Komputer treningowy jest przystępny w obsłudze i oferuje 14 rozmaitych programów.

  NISKIE WEJŚCIE I wygodnE SIODEŁKO Dzięki wygodnemu siodełku, które można bez wysiłku regulować w poziomie i w pionie, rower Horizon Comfort oferuje słuszną pozycję siedzącą dla każdego ćwiczącego. Na dodatek, rower ma wyjątkowo niskie wejście.

  dzięki czemu jest wyśmienity dla osób ćwiczących, które chcą łatwo na niego wsiąść. Może to posiadać miejsce w przypadku treningu po urazach lub u osób starszych. Panel sterowania jestprzystępny i prosty w obsłudze dzięki zaledwie kilku przyciskom i czytelnemu wyświetlaczowi.

  HAMULEC INDUKCYJNY Rower stacjonarny Horizon Comfort 4.0 nie pozostawia nic do życzenia pod względem wyposażenia. Opór jest generowany przez dokładny system indukcyjny. Dzięki należycie działającym łożyskom kulkowym w przegubach i idealnie wyważonemu kołu zamachowemu ruch jest bardzo płynny i równomierny.

  wygodnE WYPOSAŻENIE na dodatek rower ma kilka udogodnień, które powodują, że trening jest jeszcze przyjemniejszy. Na przykład w konsoli znajduje się duża, przeciwpoślizgowa taca na tablet. Na drążku konsoli znajduje się w dodatku gumowany uchwyt na butelkę z wodą.

  Po zakończeniu treningu rower można z łatwością przemieszczać dzięki kółkom transportowym w przedniej części stabilizatora. 14 programów treningowych: Stała moc wat Ręczny Interwał Gra FitTest Utrata wagi Utrata wagi plus Wzniesienia Kadencja Losowy Docelowe tętno Użytkownik 1 i 2 wyświetlacz LCD o przekątnej 5,5 cala Dodatki: tryb oszczędzania energii, uchwyt na urządzenie mobilne, wyświetlacz HR Wheel, zastosowane głośniki Sonic Surround Siodełko żelowe ERGO Upright Regulacja siodełka: pionowa i pozioma Samoustawiające się pedały z dostosowywanymi paskami Płynnie dostosowywana kierownica wielopozycyjna Kompatybilność z systemem Passport Ready i Viewfit


☆ Rower treningowy comfort 8.1 viewfit fitness marki Horizon ☆

Rower treningowy comfort 8.1 viewfit fitness marki Horizon Najniższa Cena Online

☆ Rower treningowy comfort 8.1 viewfit fitness marki Horizon - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon
 • Nazwa produktu: Rower treningowy comfort 8.1 viewfit fitness marki Horizon
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower treningowy Horizon Comfort 8.1 oferuje świetną jakość wykonania i trafną stabilność. Ze względu na stanowczo niskie wejście, jest też nadzwyczajnie przystosowany dla osób starszych. Rower treningowy ze swymi 16 programami proponuje rozsądny i zróżnicowany dobór.

  Dzięki inteligentnemu wyświetlaczowi obsługa jest niezwykle prosta. NieszablonowA KONTROLA TRENINGU Urządzenia do fitnessu producenta Horizon wyposażone w technikę Viewfit oferują bardzo proste rozwiązanie dotyczące zapisu danych treningowych.

  technika Viewfit umożliwia połączenie sprzętu Horizon z ulubionymi aplikacjami fitness. Nie trzeba jednak, tak jak dotychczas, przesyłać danych każdej jednostki treningowej osobno – dzieje się to dzisiaj autmatycznie!

  Można jeszcze dokładniej mierzyć informacje dotyczące sprawności fizycznej i zdrowia. Urządzenia fitness z Viewfit są już kompatybilne z wieloma aplikacjami, a także serwisami społecznościowymi – a będzie ich coraz więcej!

  KOMFORT ZAPISANY WIELKIMI LITERAMI Kiedy producent Horizon Fitness opracowała ergometr rowerowy Horizon Fitness, główny nacisk położono na komfort. Oprócz niskiego wejścia, pozycja siedząca może być wyjątkowo skrupulatnie przypasowana np.

  do wielkości ciała. Dzięki temu zawsze siedzisz wygodnie i poprawnie, trening jest bardziej komfortowy i sprawia dużo więcej radości. Siodełko jest ponadto nad wyraz należycie wyściełane. Komfortowe wyposażenie uzupełnia uchwyt na butelkę z wodą.

  unikatowA technika I WYPOSAŻENIE W Horizon Comfort 8.1 opór jest generowany poprzez indukcyjny układ hamulcowy. Jest on trwały i nie wymaga konserwacji. Pomiar tętna jest realny przy pomocy czujników pulsu ręcznego lub za pomocą pasa piersiowego, który jest dostępny oddzielnie.

  informacje są wyświetlane na obszernym wyświetlaczu LCD. Można tam ponadto wybierać spośród 16 programów treningowych. TRENUJ BEZ OGRANICZEŃ Na rowerze stacjonarnym można trenować na całym świecie w prawdziwym tego słowa znaczeniu!

  Urządzenie fitness jest gotowe na Passport Media Player. Oznacza to,wystarczy podłączyć go tylko do Passport Media Player (oddzielnie), a także telewizora i można wykonywać treningi. Jakość filmów treningowych jest najwyższej klasy i wyjątkowo realistyczna.

  Tak realistyczne, iż słychać nawet odgłosy jazdy na żwirowej powierzchni. Dodatkowo, intensywność treningu jest dopasowana do profilu toru. W przypadku wzniesień, opór podczas treningu w Horizon Comfort 8.1 jest dodatkowo powiększony.

  To prawdziwa zabawa!


☆ Finnlo maximum ub 8000 - 3571 - rower treningowy (4005251395109) ☆

Finnlo maximum ub 8000 - 3571 - rower treningowy (4005251395109) Najniższa Cena Online

☆ Finnlo maximum ub 8000 - 3571 - rower treningowy (4005251395109) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo maximum ub 8000 - 3571 - rower treningowy (4005251395109)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower treningowy FINNLO MAXIMUM UB 8000 Dlaczego warto wybrać FINNLO$178 marka FINNLO należy do niemieckiej marki HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak korzystnie ugruntowanej pozycji na rynku.

  Dla zobrazowania tematu, popularna w Polsce marka KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem firmy FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio, a także sprzętów siłowych, jak na dodatek akcesoriów bokserskich oraz fitness.

  Filozofia FINNLO jest oparte min. Na wdrażaniu do produkcji innowacyjnych pomysłów i najnowszych technologii. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości urządzeń.

  Jeszce kilka lat temu dostępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie oferuje największy dobór sprzętu, od urządzeń domowych, poprzez mistrzowskie maszyny do użycia komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna marka. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od dokładnego doboru tworzyw, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszelkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i pokaźniejsza świadomość producenta sprawia, że FINNLO jest jednym z najlepszych na świecie dostawców sprzętu fitness i sprzętów siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Przejrzyj: www.finnlo.com.pl Rower treningowy FINNLO MAXIMUM to mistrzowski ergometr.

  Jest bardzo solidny i wytrzymały. Precyzyjne łożyska kulkowe gwarantują płynne obroty, a wysokiej jakości system hamowania indukcyjnego został sklasyfikowany do klasy HA. Obciążenie zgodnie z normami DIN EN 957 jest dostosowywane w zakresie 25-200 Watt.

  możliwy jest na dodatek trening zorientowany na tętno, które może być wygodnie mierzone za pomocą czujników dotykowych lub przez zintegrowany sensor tętna do opcjonalnie przystępnego pasa telemetrycznego. Wszystkie dane treningowe są przejrzyście wyświetlane na znacznym wyświetlaczu LED.

  Przed rozpoczęciem treningu urządzenie może przeprowadzić test fitness. Natychmiast zostaną rozpoznane jednostkowe postępy, które będą dodatkową motywacją. Zintegrowany generator zapewni energię komputerowi treningowemu, wentylatorowi i elektromagnetycznym hamulcom.

  dzięki czemu można trenować w różnorodnych miejscach, niezależnie od źródła energii i tym samym dbać o ekologię. Wygodne siedzisko można regulować w pionie (12-stopni) i w poziomie, dzięki czemu zintegruje się do każdego użytkownika.

  Kierownica proponuje dodatkowo niemało możliwości chwytu i zapewnia komfortowy trening. Funkcjonowanie generatora: Rower treningowy marki FINNLO MAXIMUM pracuje bez źródła prądu i baterii. Komputer treningowy, wentylator i elektromagnetyczne hamulce są zasilane dzięki energii wytwarzanej w trakcie treningu.

  Zintegrowany generator zaopatrza komponenty urządzenia w niezbędną im energię. Dzięki czemu można trenować wszędzie, niezależnie od źródła energii broniąc zasoby ziemi. Główne zalety: mocny rower do wykorzystania w klubach fitness ma własny generator Gwarancja komercyjna 2 lata Gwarancja domowa 3 lata obszerny ekran LED progresywny design Specyfikacje: Moc: własny generator z opcją plug-in Regulacja oporu: hamulec indukcyjny, 40 poziomów Koło zamachowe zintegrowane z generatorem 14 kg Puls ręczny Łożyska japońskie prędkość: 15- 120 RPM Watt: 25-200 Regulacja wysokości siedziska: 13 pozycji wielki wyświetlacz LED Stały ekran: 1+5 ilość programów fitness: 6 ilość programów: 10 ilość użytkowników: 1 Zintegrowany odbiornik tętna dla pasa telemetrycznego: tak Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: tak Max.waga użytkownika: 150 kg rozmiary: 104 x 60 x 138 cm rozmiary pudełka: 114 x 49 x 78 cm Waga 54 kg dopełniające informacje: Gwarancja komercyjna 24 miesiące przesyłka gratis Nr katalogowy 3571 Paragon albo faktura vat Nie znalazłeś produktu który Cię interesuje $179 Skontaktuj się z nami tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problemPodsumowanie, czyli jaki stacjonarny rower treningowy indukcyjny najlepszy?


Najlepszy stacjonarny rower treningowy indukcyjny w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy stacjonarny rower treningowy indukcyjny w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane rowery stacjonarne – TOP7 kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji rowerów stacjonarnych indukcyjnych nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych stacjonarnych rowerów do treningu domowego.


Powiązania tematyczne:

 • jaki stacjonarny rower treningowy indukcyjny opinie i efekty,
 • dobre rowery treningowe indukcyjne cena,
 • ranking rowerów stacjonarnych indukcyjnych,
 • stacjonarny rower treningowy indukcyjny jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o rowerach stacjonarnych indukcyjnych

#1 Gdzie szukać opinii o rowerach stacjonarnych indukcyjnych?

Aktualnie zaprezentowane informacje o rowerach stacjonarnych indukcyjnych odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki stacjonarny rower treningowy indukcyjny najlepszy? Który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych rowerach stacjonarnych indukcyjnych warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z rowerami treningowymi indukcyjnymi do domowych ćwiczeń, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie rowery treningowe indukcyjne są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z rowerami treningowymi indukcyjnymi zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach rowery treningowe indukcyjne to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *