FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Orbitreki do ćwiczeń / Ranking orbitreków do 15000 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych orbitreków do 15000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne marzec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych orbitreków do 15000 zł,
 • TOP5 często wybieranych orbitreków do domowych ćwiczeń i klubów fitness.

Jakie orbitreki do 15000 zł najlepiej wybrać? Ranking marzec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane orbitreki do 15000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking orbitreków do 15000 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ inSPORTline Galicum ☆

inSPORTline Galicum Najniższa Cena Online

☆ inSPORTline Galicum - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: inSPORTline
 • Nazwa produktu: inSPORTline Galicum
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek inSPORTline Galicum to profesjonalny trenażer o futurystycznym, ponadczasowym designie. W odróżnieniu od innych urządzeń, koło zamachowe znajduje się z przodu orbitreka, dzięki temu ruch podczas ćwiczeń jest bardziej dynamiczny i naturalny. Wysoki komfort treningu gwarantują pedały o długości 51 cm w rozstawie 8 cm, a także obfita waga koła zamachowego - 14,5 kg. mocne szyny, po których poruszają się pedały, nie tylko oszczędzają energię, ale także efektywnie ukrywają przewody elektryczne.

  Trenażer jest wyekwipowany w komputer z czytelnym panelem LCD, który wyświetla wszelkie konieczne parametry, takie jak: czas, prędkość, dystans, ilość spalonych kalorii i puls. Na dodatek, ma szereg prekursorskich funkcji, m.in. Program VATT, dobór poziomu oporu (40 poziomów), kontrolę metabolizmu. W pamięci komputera zapisano cztery gotowe programy, 2 programy HRC, które działają w oparciu o ustaloną szybkość i 2 programy użytkownika. Zdefiniowane programy obejmują na przykład tryb performance, tryb utraty masy ciała i tryb losowy.

  Orbitrek jest wyposażony w przeciwpoślizgowe pedały (z paskiem, który zabezpiecza stopę w miejscu, uniemożliwiając ślizganiu), głośniki i wygodne uchwyty z panelem sterowania. Dopełniające mocne strony trenażera to wejście USB i audio, uchwyty na telefon i tablet, kółka transportowe do przystępnego przenoszenia i system wyrównywania powierzchni.

  Użytkownicy, którzy posiadają tablety z systemami operacyjnymi Android / iOS firmy Apple, bez wątpienia docenią aplikację FitConsole, która obserwuje i rejestruje indywidualny tryb ćwiczeń (w tym datę, czas i statystyki).


  Po co zawracać sobie głowę zasilaniem??

  oryginalną cechą orbitreka inSPORTline Galicum jest jego zdolność do generowania własnej energii. Akumulator ładuje się, poruszając kołem zamachowym i nie trzeba podłączać urządzenia do źródła zasilania. Oprócz poprawy wydajności fizycznej podczas treningu oszczędzasz dodatkowo środowisko. Akumulatora nie wolno jednak rozładowywać dłużej przez 30 dni. Następnie należy użyć dołączonego adaptera.


  Pełen wdzięku ruch bez ograniczeń

  Koło zamachowe waży 14,5 kg, co plasuje ją wśród najkorzystniejszych w naszej ofercie. Koło o obfitym obciążeniu gwarantuje istotnie bardziej stabilną pracę i płynniejsze zmiany obciążenia, zapewniając jeszcze bardziej produktywny trening. Ponieważ zakres obciążenia orbitreka Galicum wynosi 40 poziomów, realne jest wspaniałe ustawienie jest dla każdego.

  Programy, jakich Ci potrzeba

  Ten model jest jeszcze znakomicie zaprogramowany. Odnajdziesz kilka preinstalowanych programów, specjalny tryb odchudzania i program z szybką zmianą intensywności ćwiczeń. Możesz także utworzyć własny profil trasy i zapisać dwa programy precyzyjnie tak, jak chcesz - przyciski są na nie gotowe. Oczywiście na profesjonalnej maszynie przystępny jest na dodatek program HRC, który automatycznie dostosowuje obciążenie, by osiągnąć ustawione tętno.


  Najważniejsze właściwości:

  • mistrzowski orbitrek z własnym generatorem energii
  • elegancki design w interesującej kolorystyce
  • mocna rama, z konkretnym przednim kołem zamachowym
  • Łożyska przemysłowe we wszelkich połączeniach
  • obszerne antypoślizgowe pedały (z paskiem, który zabezpiecza stopę w miejscu, zapobiegając jej ślizganiu się)
  • wielka liczba programów i 40 poziomów obciążenia
  • ekran LED: przezroczysty i intuicyjny
  • Program HRC, który samoczynnie reguluje obciążenie
  • Program WATT
  • Komputer wyświetla: czas, dystans, tętno, poziom oporu, sprawność (WATT), puls i metabolizm, spalone kalorie i program.


  Opis technologiczny:
  Uwaga: Urządzenie nie posiada wentylatora na konsoli.

☆ Keiser M5i ☆

Keiser M5i Najniższa Cena Online

☆ Keiser M5i - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Keiser
 • Nazwa produktu: Keiser M5i
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

☆ Bowflex Max Trainer M9 ☆

Bowflex Max Trainer M9 Najniższa Cena Online

☆ Bowflex Max Trainer M9 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Bowflex Max Trainer M9
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Narzekasz na brak czasu? Życie w pośpiechu powoduje, że nie masz czasu na aktywność fizyczną? Pomimo ciągłych starań trudno Ci wygospodarować czas, by zadbać o zdrowie, sylwetkę i korzystne samopoczucie? Szukasz sposobu, by znaleźć czas na regularne treningi? A może to tylko wymówka...

  Twórcy urządzenia Max Trainer producenta Bowflex wiedzieli świetnie jakiego urządzenia potrzebuje współczesny człowiek. Takiego, które w warunkach domowych, pozwoli w krótkim czasie, wykonać maksymalnie sprawny trening.

  Max Trainer M9 w innowacyjny sposób łączy on w sobie funkcjonalność orbitreka i steppera. Dodatkowo jest receptą na nudę podczas treningu! JRNY™ i Netflix to tylko niektóre aplikacje, z którymi kompatybilna jest konsola. nawet nie zauważysz, jak kilometry będą mijały jeden za drugim. Gdy zapragniesz odmiany, możesz biegać po ponad 50 wirtualnych ścieżkach w lokalizacjach na całym świecie. Dostęp do nich zagwarantuje Explore the World. Jeśli za oknem jest szaro i zimno, a Tobie marzy się trening w słońcu, wystarczy,wynajdziesz odpowiednią trasę i możesz cieszyć się słońcem w pochmurny jesienny dzień.

  Każdy z nas ma coraz mniej wolnego czasu, a ciągły pośpiech nie sprzyja realizowaniu długich treningów. Z Max Trainerem starczy, niecały kwadrans w ciągu dnia, aby spalić kalorie i pozbyć się zbędnych kilogramów. Ponadto oszczędzasz czas, który spędziłbyś w drodze na siłownię i z powrotem. Co więcej, warunki domowe zapewniają komfort, prywatność, sprzęt w pełni dopasowany do nas, a także spersonalizowany trening. Posiadając sprzęt w domu, możemy z niego skorzystać praktycznie w każdej wolnej chwili. Zakup sprzętu to dodatkowo jednorazowy wydatek, który się zwróci, w przeciwieństwie do każdorazowej opłaty za siłownię.

  Nie pozwól, żeby wymówki nadal przeszkodzały Ci w osiagnięciu wymarzonej sylwetki, genialnej kondycji, a zwykle zdrowia.

  Brzmi tak poprawnie, że aż trudno w to uwierzyć? Przekonaj się sam i dołącz do zadowolonych klientów na całym świecie!

  innowacyjność i nowoczesny design produktów z kategorii Max Trainer zostały wielokrotnie nagrodzone. W tym roku produkty zostały docenione poprzez polskich użytkowników i otrzymał Laur Konsumenta „Odkrycie 2019". Doceniły je także niezależne portale testujące sprzęty, wystawiając wysokie oceny dla poszczególnych parametrów. Otrzymane wyróżnienia pokazują, iż sprzęt jest najwyżej oceniany zarówno poprzez profesjonalistów i znawców sprzetu, jak także poprzez amatorów.

  Z Max Trainerem oszczędzasz nie tylko czas, ale także miejsce. Dzięki kompaktowemu rozmiarowi, będzie pasował do każdego miejsca w domu. Zajmuje 2x mniej miejsca niż orbitrek, czy charakterystyczna bieżnia. Jego unikatowy design sprawia, iż z dumą postawisz go w widocznym miejscu, bez obaw o to w jaki sposób skomponuje się z wnętrzem Twojego domu. Wbudowane kółka transportowe zezwalają na łatwe przemieszczenie go w dowolne miejsce.

  PROGRAMY TRENINGOWE: Dzięki treningom video, prowadzonym poprzez trenera, i 20 poziomom oporu znajdziesz adekwatny trening dla siebie, bez względu na to czy jesteś sportowcem początkującym czy progresywnym użytkownikiem*. Z subskrypcją JRNY Max Trainer otwiera przed sobą drzwi do świata treningów dostosowanych specjalnie do Ciebie i Twojego poziomu kondycji. Dostajesz wtedy dostęp do dodatkowych treningów video, powszednich propozycji nowych treningów, a także biegów w wirtualnych lokalizacjach (Explore the World) i możliwość zalogowania się do swych platform streamingowych. Przypominamy, że nowy użytkownik pierwszy rok subskrypcji JRNY otrzymuje gratis.

  postępowY ekran: 10" wysokiej rozdzielczości dotykowy ekran nietrudny dostęp do aplikacji, ulubionych seriali czy parametrów treningowych. Motywuje to do intensywniejszej pracy i osiągania ulepszonych wyników w krótszym czasie. Jest także lekarstwem na nudę w trakcie pokonywania kolejnych kilometrów w czterech ścianach.

  PROFILE UŻYTKOWNIKA: Masz dużą rodzinę i każdy chce ćwiczyć? Twoje wyniki będą bezpieczne, gdy kolejna osoba zacznie trening, ponieważ Max Trainer M9 zapisuje dane treningowe nieograniczonej liczby użytkowników. Możecie wzajemnie motywować się do regularnych ćwiczeń i porównywać swoje wyniki.

  POWIETRZNY SYSTEM OPORU: prędkość pedałowania przekłada się w czasie rzeczywistym na intensywność ćwiczeń. Oznacza to, że opór podczas treningu nie maleje wraz ze wzrostem szybkości, jak jest w sytuacji jazdy na zwyczajnym rowerze.

  MAGNETYCZNY SYSTEM OPORU: Ruch pedałów jest płynny, choćby podczas zmiany poziomu oporu. Dzięki czemu trening jest komfortowy.

  rewolucyjnE PŁOZY: Dzięki nowoczesnej, przeciwpoślizgowej powierzchni, którą zabezpieczone są płozy i specjalnej blokadzie, stopy pozostają cały czas na miejscu. Zabezpiecza to przed nadmiernym uciskiem na stawy, rzadziej odnosisz kontuzje, a trening jest bardziej komfortowy. Ponadto płozy poruszaja się razem ze stopą, dzięki temu nie musisz jej podciągać, a ruch jest płynny i naturalny.

  DYNAMICZNY WYGLĄD: Sportowy wygląd pedałów zachęca do szybszych ćwiczeń, a struktura sprzętu umożliwia rozszerzenie intensywności ćwiczeń bez bólu pleców czy kolan.

  WYPROFILOWANE UCHWYTY: Uchwyty są długie i wyprofilowane. Użytkownik ma 4 możliwości chwytu. Sprawia to, że trening jest jeszcze wygodniejszy, ponieważ bez względu na wzrost możesz ćwiczyć w wygodnej dla siebie pozycji. Dzięki temu możesz wykonać najróżniejsze ćwiczenia górnej części ciała.

  POMIAR TĘTNA: Jeszcze lepsze efekty osiągniesz trenując w trafnej strefie tętna. Należy pamiętać, iż pomiar pulsu za pomocą czujników umieszczonych na uchwytach podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Sprzęt nie jest produktem medycznym. W celu uzyskania staranniejszych wyników, zalecamy używanie pasa telemetrycznego. Lub opaski na ramię, która jest załączona do sprzętu.

  KIESZEŃ NA BIDON: Umieszczona jest w miejscu, do którego każdemu będzie łatwo dosięgnąć i ugasić pragnienie podczas intensywnego treningu.

  NÓŻKI POZIOMUJĄCE: potężnie tworzone szczegóły sprzętu sprawiają, że całość konstrukcji jest wyjątkowo jednostajna. Regulowane nóżki pomogą wypoziomować sprzęt przy ewentualnych nierównościach podłoża. Dzięki temu, iż w sprzęcie znajdują się cztery nóżki zamiast standardowych dwóch, jak w większości, nie musisz obawiać się, że sprzęt będzie się kołysał.

  KÓŁKA TRANSPORTOWE: Umieszczone na urządzeniu kółka transportowe zezwalają na bezproblemowe przemieszczenie sprzętu w dowolne miejsce.

  *do połączenia z konsolą konieczne jest wifi.

  dane technologicznE:

  ilość poziomów oporu: 20 regulowanych przy pomocy pokrętła w panelu przednim

  wyświetlacz: 10" kolorowy dotykowy wyświetlacz (wymaga połączenia wifi)

  liczba profili użytkowników: nieograniczona

  Transmisja danych: Bluetooth 4.0

  Pomiar tętna: przy pomocy czujników na uchwytach, załączonej opaski na ramię lub opcjonalnego pasa telemetrycznego

  dopełniające wyposażenie: kieszeń na bidon, kółka transportowe, nóżki poziomujące, port USB z możliwością ładowania

  wymiary sprzętu: 127 x 78,7 x 170,2 cm (dł. X szer. X wys.)

  Waga towaru: 67,5 kg

  Maksymalna waga użytkownika: 136 kg

  Gwarancja: 2 lata

  Platforma JRNY wykorzystuje nienaturalną inteligencję do tworzenia praktycznie nieskończonej liczby spersonalizowanych treningów w oparciu o wstępną ocenę wydajności, która uczy się i dostosowuje w miarę postępów użytkownika. Koniec ze zgadywaniem i wykonywaniem charakterystycznych ćwiczeń! Z JRNY masz gwarancję, iż Twój trening za każdym razem będzie produktywny i satysfakcjonujący. Platforma JRNY oferuje indywidualne treningi audio, treningi prowadzone przez trenera oraz integrację z innymi aplikacjami fitness. Na sprzęcie z dotykowym ekranem masz także dostęp do własnych subskrypcji Netflix czy Amazon Prime Video.

  Użytkownicy JRNY mogą dzisiaj wykonywać treningi także bez zastosowania sprzętu fitness. W zakładce „Round Out Your Routine" znajdują się filmy z sesji jogi, ćwiczeń siłowych i ogólnorozwojowych.


  DYNAMICZNY COACHING

  JRNY mówi bezpośrednio do Ciebie i motywuje Cię do dalszej pracy,, a także generuje spersonalizowane treningi na podstawie Twojej historii treningów. Ich celem jest pomoc w spalaniu jak największej liczby kalorii i poprawie kondycji, przy jednoczesnym poszanowaniu Twoich możliwości. Dopasowując trudność (docelową prędkość spalania) i długość (czas) każdego treningu, JRNY może zapewnić dostosowany program, który jest rewelacyjny dla Ciebie.

  jednostkowE TRENINGI

  Na podstawie wyników Twojej osobistej oceny wydajności JRNY oferuje Ci treningi dobrane specjalnie do Twojego poziomu kondycji. Według Bowflex jest to osiągalne przez „złożony algorytm oparty na Twojej wcześniejszej historii spalania kalorii". JRNY mierzy liczbę spalonych kalorii i szybkość ich spalania, a następnie wykorzystuje te dane do tworzenia treningów dopasowanych do poziomu sprawności każdego użytkownika.

  ĆWICZENIA wideo Z TRENERAMI

  JRNY oferuje bibliotekę instruktażowych filmów video prowadzonych poprzez trenerów.

  EXPLORE THE WORLD
  Explore the World™ umożliwia wirtualne treningi w rozmaitych miejscach na świecie. Bez względu na pogodę, na swoim sprzęcie możesz biec lub jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja automatycznie dopasowuje się w czasie rzeczywistym do szybkości urządzeń Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które posiadają połączenie Bluetooth®.

  Przebiegnij 5 km przez malowniczą japońską wieś, 10 km przez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu albo Pragi i niemało innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. Na dodatek Explore the World™ zezwala na Ci śledzenie czasu, odległości, szybkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, poprawiając swoje wyniki na trasach. Poznaj świat już dziś!

  Użytkownicy premium aplikacji JRNY, posiadający sprzęt z dotykowym ekranem, nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World™, ponieważ mają gratisowy dostęp do wszelkich tras. Korzystając z Explore the World™ z poziomu JRNY, masz dodatkowy dostęp do programów treningowych, pokaźniejszej ilości informacji a także trenera, który prowadzi Cię poprzez trening.

  NETFLIX
  Oglądaj swój ulubiony program w trakcie treningu. W trakcie oglądania u dołu ekranu wyświetlone będą bieżące dane dotyczące Twoich ćwiczeń. Subskrypcja Netflix nie jest zawarta w JRNY.
  Uwaga: ta opcja jest przystępna jedynie w sprzętach z ekranem dotykowym. Nie ma jej w aplikacji na telefonie lub tablecie.

  Aplikacja Bowflex JRNY™ jest kompatybilna z urządzeniami Apple z systemem iOS 12.0 albo nowszym i większością sprzętów z systemem Android w wersji 6.0 lub nowszej. Aplikacja synchronizuje dane treningowe w czasie rzeczywistym.

  Po założeniu konta użytkownik dostaje roczne członkostwo Premium za darmo.

  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Finnlo Maximum Spirit ☆

Finnlo Maximum Spirit Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Maximum Spirit - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo Maximum Spirit
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Orbitrek
  • Przeznaczenie: wykorzystanie komercyjne
  • Przełożenie: 1:7
  • Waga koła zamachowego: 18 kg
  • Kontrola obciążenia: zależna
  • Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
  • wymiary: 172 x 62 x 172 cm
  • System hamowania: magnetyczny
  • System napędu: pas klinowy
  • Manualne bezstopniowe ustawienie oporu za pomocą pokrętła
  • Hamulec ręczny w celu natychmiastowego zatrzymania treningu
  • Łożyskowane przeguby
  • Nie wymaga podłączenia do prądu
  • Stopki poziomujące
  • Rolki transportowe
  • 2 uchwyty na bidony
  • Double-Transmission
  Komputer
  • wyświetlacz LCD
  • Funkcje: dystans, czas, prędkość, RPM, spalone kalorie
  • Pomiar pulsu: pas telemetryczny opcjonalnie
  • Dolna i górna granica pulsu regulowana
  • liczba wyświetlanych funkcji równocześnie: 4
  • Kontrola wytrzymałości: manualna
  • liczba użytkowników: 1

  profesjonalny trenażer nie tylko dla zawodowców

  Orbitrek Finnlo z linii Maximum dedykowanej do zastosowań komercyjnych. Ma przedni napęd, rewelacyjnie sprawdza się dla wszelkich sportowców doskonalących trwałość. Dzięki zaimplementowaniu systemu Double-Transmission obroty tarczy podwajają się w stosunku do tradycyjnych trenażerów cardio. W konsekwencji przy niewielkim oporze możliwe są bardzo wysokie obroty, dlatego spalanie kalorii jest skuteczniejsze nawet o 25%.

  Orbitrek z elektromagnetycznym systemem oporu

  Prosty w obsłudze komputer ma ekran, który wyświetla jednocześnie 4 funkcje. Mierzy czas, dystans, prędkość, kalorie oraz opcjonalnie za pomocą pasa telemetrycznego wysokość pulsu. Dokładne łożysko kulkowe oraz mocna i praktyczna kompozycja wygodny i swobodny trening. Wyprofilowane płozy są lekko nachylone do środka, dzięki czemu stopy i całe ciało znajdują się w poprawnej pozycji treningowej. Kółka transportowe pozwalają bez wysiłku przemieszczać urządzenie z miejsca na miejsce na czas treningu albo po jego zakończeniu, a stopki umieszczone na podstawie pozwalają na jego wypoziomowanie na nierównym podłożu.


  Orbitreki Finnlo

  firma Finnlo ma w ofercie orbitreki magnetyczne, a także elektromagnetyczne. Głównie wybierane do prowadzenia wygodnego treningu w domu są orbitreki z magnetycznym systemem oporu. Są przystępne w dostępnej cenie, zapewniają płynną pracę bez zrywów efektywność ćwiczeń. Mechanizm oporu jest w nich oparty o koło zamachowe, którego waga ma wpływ na siłę obciążenia (im cięższe koło, tym silniejszy opór może produkować orbitrek) i jeden lub dwa magnesy umieszczone tuż nim. W trakcie regulacji magnes zbliża się lub oddala od koła i w konsekwencji opór powiększa się lub ogranicza. W zależności od modelu orbitreka obciążeniem zarządza się na dwa sposoby: ręcznie za pomocą pokrętła albo elektronicznie bezpośrednio z zastosowaniem komputera.

  Orbitreki elektromagnetyczne posiadają napęd działający na zasadzie emitowanego pola magnetycznego przez elektromagnes, który znajduje się przy kole zamachowym. Odległość między nimi jest stała - mechanizm ma mniej składników ruchomych, co zagwarantuje niezawodność i długą żywotność. System elektromagnetyczny charakteryzuje pokaźny zakres oporu wyrażany w Watt i zapewnia istotnie płynne zarządzanie obciążeniem w trakcie treningu i umożliwia niezwykle dokładne jego dobranie.


  Finnlo

  Finnlo jest marką premium i należy do firmy Hammer Sport AG z Niemiec, głęboko zakorzenionej w produkowaniu, sprzedaży i dystrybucji wyrobów sportowych od ponad 100 lat. Popularność firmy na rynku europejskim jest na wysokim poziomie, a znakiem rozpoznawczym jest ciekawy design, a także najwyższa jakość wykonania i precyzyjne wykończenia. Patenty wprowadzane na rynek przez Finnlo są nagradzane i doceniane w testach i prestiżowych czasopismach m.in. Nagroda Men'sHealth w teście atlasów dla modelu opartego na rewolucyjnej technice TNT oporu azotowych siłowników – BioForce.

  Asortyment Finnlo jest dedykowany do stosowania w warunkach domowych, a także do zastosowań profesjonalnych w siłowniach i klubach fitness. Oferta Finnlo rozwijana jest dwutorowo – w kierunku sprzętu do treningu fitness (bieżnie, rowerki, orbitreki, wioślarze) i w kierunku ciężkiego sprzętu siłowego (atlasy, ławki, bramy, hantle systemowe). Każdy, kto szuka rowerka lub orbitreka z najwyższej półki powinien zwrócić uwagę właśnie na Finnlo. Są to urządzenia, dzięki którym trening w mieszkaniu albo domowej siłowni będzie stał na fachowym poziomie.


  produkt
  producent
  Kod producenta
  3955
  EAN
  4005251395505
  dane podstawowe
  Przeznaczenie
  Komercyjne
  System hamowania
  Magnetyczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  18
  Nośność [kg]
  Brak danych
  Waga [kg]
  Brak informacji
  Wyposażenie
  Komputer
  System pomiaru tętna
  wyświetlacz LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Pomiar prędkości
  Wydatek energetyczny
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  wariant gwarancji
  Producenta

☆ Matrix E30XR-02 ☆

Matrix E30XR-02 Najniższa Cena Online

☆ Matrix E30XR-02 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Matrix
 • Nazwa produktu: Matrix E30XR-02
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Rower eliptyczny zaprojektowano z myślą o eksploatacji w Twoim domu, a technika Suspension Elliptical nie tylko wniesie do Twojej przestrzeni harmonię wizualną, ale i wzbogaci Twoje życie o najwygodniejsze, najszczególniej płynne treningi na rowerze eliptycznym. Nasz rower eliptyczny E30 zaopatrzony został w technologię Suspension Elliptical....

☆ Matrix Fitness E30XR ☆

Matrix Fitness E30XR Najniższa Cena Online

☆ Matrix Fitness E30XR - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Matrix Fitness
 • Nazwa produktu: Matrix Fitness E30XR
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Orbitrek Matrix Fitness Elliptical E30XR | rozmiar: OS | Kolor: Czarny | Taniej o 9% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, profesjonalny sklep sportowy.

☆ Finnlo E-Glide SR ☆

Finnlo E-Glide SR Najniższa Cena Online

☆ Finnlo E-Glide SR - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo E-Glide SR
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Orbitrek
  • Rolki transportowe
  • Wysokiej jakości łożyska
  • System oporu: magnetyczny
  • System napędu: pas klinowy
  • Odległość między płozami: 5 cm
  • Waga koła zamachowego: 20 kg
  • Kontrola obciążenia: zależna
  • Zasilanie: 230V,50 Hz
  • Waga użytkownika: 150 kg
  • wymiary: 175 x 60 x 168 cm
  • Waga: 110 kg
  Komputer
  • wyświetlacz LCD
  • Funkcje: dystans, czas, szybkość, kalorie
  • Programy treningowe: 7
  • Programy sterowane tętnem: 2
  • ilość użytkowników: 1
  • Pomiar pulsu: sensory dotykowe lub pas telemetryczny (opcjonalnie)
  • Górna granica pulsu dostosowywana
  • Wyświetlanie parametrów po skończonych ćwiczeniach

  Maksymalny komfort ćwiczeń

  mocna maszyna eliptyczna Finnlo z przednim napędem o nad wyraz przyjaznej konstrukcji, dzięki której każdy trening jest prowadzony na najwyższym poziomie. Nie tylko w zakresie wydajności, lecz i komfortu. Magnetyczny system oporu oparty o koło zamachowe ważące 20 kg zagwarantuje płynną pracę bez zrywów i bezawaryjne działanie.

  skrupulatny pomiar danych treningowych

  progresywny komputer przekazuje dokładne informacje treningowe i wyświetla je na przejszystym ekranie z niebieskim podświetleniem. Ukazuje czas, pokonany dystans, prędkość, spalone kalorie i puls rejestrowany przez dotykowe czujniki umieszczone na uchwytach. Dzięki wgranym programom treningi są bardziej urozmaicone i motywują do wyznaczania oraz osiągania coraz ambitniejszych rezultatów.


  Orbitreki Finnlo

  producent Finnlo ma w ofercie orbitreki magnetyczne oraz elektromagnetyczne. Przede wszystkim wybierane do prowadzenia komfortowego treningu w domu są orbitreki z magnetycznym systemem oporu. Są dostępne w przystępnej cenie, gwarantują płynną pracę bez zrywów skuteczność ćwiczeń. Mechanizm oporu jest w nich oparty o koło zamachowe, którego waga ma wpływ na siłę obciążenia (im cięższe koło, tym silniejszy opór może stwarzać orbitrek) i jeden albo dwa magnesy umieszczone tuż nim. W trakcie regulacji magnes zbliża się albo oddala od koła i w rezultacie opór rozszerza się lub zniża. W zależności od modelu orbitreka obciążeniem zarządza się na dwa sposoby: ręcznie przy pomocy pokrętła albo elektronicznie bezpośrednio z zastosowaniem komputera.

  Orbitreki elektromagnetyczne posiadają napęd działający na zasadzie emitowanego pola magnetycznego poprzez elektromagnes, który znajduje się przy kole zamachowym. Odległość między nimi jest stała - mechanizm ma mniej części ruchomych, co zapewnia bezusterkowość i długą żywotność. System elektromagnetyczny cechuje obfity zakres oporu wyrażany w Watt i zagwarantuje nad wyraz płynne zarządzanie obciążeniem w trakcie treningu i pozwala na wyjątkowo skrupulatne jego przypasowanie.


  Finnlo

  Finnlo jest marką premium i należy do firmy Hammer Sport AG z Niemiec, głęboko zakorzenionej w produkowaniu, sprzedaży i dystrybucji wyrobów sportowych od ponad 100 lat. Popularność producenta na rynku europejskim jest na wysokim poziomie, a znakiem rozpoznawczym jest interesujący design i najwyższa jakość wykonania i skrupulatne wykończenia. Patenty wprowadzane na rynek poprzez Finnlo są nagradzane, a także doceniane w testach i prestiżowych czasopismach m.in. Nagroda Men'sHealth w teście atlasów dla modelu opartego na rewolucyjnej technice TNT oporu azotowych siłowników – BioForce.

  Asortyment Finnlo jest przeznaczony do korzystania w warunkach domowych oraz do zastosowań profesjonalnych w siłowniach i klubach fitness. Oferta Finnlo rozwijana jest dwutorowo – w kierunku sprzętu do treningu fitness (bieżnie, rowerki, orbitreki, wioślarze) i w kierunku ciężkiego sprzętu siłowego (atlasy, ławki, bramy, hantle systemowe). Każdy, kto szuka rowerka albo orbitreka z najwyższej półki powinien zwrócić uwagę właśnie na Finnlo. Są to urządzenia, dzięki którym trening w mieszkaniu albo domowej siłowni będzie stał na mistrzowskim poziomie.


  towar
  marka
  Kod producenta
  3218
  EAN
  4005251321801
  informacje podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  System hamowania
  Magnetyczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  20
  Nośność [kg]
  150
  Waga [kg]
  110
  Wyposażenie
  System pomiaru tętna
  ekran LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Pomiar prędkości
  Pomiar pulsu
  Programy treningowe
  Wydatek energetyczny
  Maksymalna waga użytkownika [kg]
  150
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  rodzaj gwarancji
  Producenta

☆ Bowflex Max Total 40 ☆

Bowflex Max Total 40 Najniższa Cena Online

☆ Bowflex Max Total 40 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Bowflex Max Total 40
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Narzekasz na brak czasu$139 Życie w pośpiechu powoduje, że nie masz czasu na aktywność fizyczną$140 Pomimo ciągłych starań trudno Ci wygospodarować czas, aby zadbać o zdrowie, sylwetkę i prawidłowe samopoczucie$141 Szukasz sposobu, by znaleźć czas na regularne treningi$142 A może to tylko wymówka... Twórcy urządzenia Max Trainer firmy Bowflex wiedzieli genialnie jakiego urządzenia potrzebuje współczesny człowiek. Takiego, które w warunkach domowych, pozwoli w krótkim czasie, wykonać maksymalnie produktywny trening. Takie urządzenie udało się stworzyć, a z czasem polepszano, stwarzając świeże modele: M3, M5, M6, M7, M8, Max Total. Teraz powstał najnowszy, najkorzystniejszy, najmocniej dostosowany do użytkowników Max Total 40. Podobnie jak wcześniejsze modele, w progresywny sposób łączy on w sobie funkcjonalność orbitreka i steppera. Dodatkowo Max Total 40 to recepta na nudę w trakcie treningu! JRNY(TM) i Netflix to tylko niektóre aplikacje, z którymi kompatybilna jest konsola. Nawet nie zauważysz, jak kilometry będą mijały jeden za drugim. Gdy zapragniesz odmiany, możesz biegać po ponad 50 wirtualnych ścieżkach w lokalizacjach na całym świecie. Dostęp do nich gwarantuje Explore the World. Jeśli za oknem jest szaro i zimno, a Tobie marzy się trening w słońcu, starczy,wynajdziesz odpowiednią trasę i możesz radować się słońcem w pochmurny jesienny dzień. Każdy z nas ma coraz mniej wolnego czasu, a ciągły pośpiech nie sprzyja realizowaniu długich treningów. Z Max Totalem starczy, niecały kwadrans w ciągu dnia, aby spalić kalorie i pozbyć się zbędnych kilogramów. Na dodatek oszczędzasz czas, który spędziłbyś w drodze na siłownię i z powrotem. Co więcej, warunki domowe gwarantują komfort, prywatność, sprzęt w pełni dobrany do nas oraz spersonalizowany trening. Mając sprzęt w domu, możemy z niego skorzystać praktycznie w każdej wolnej chwili. Zakup sprzętu to w dodatku jednorazowy wydatek, który się zwróci, w przeciwieństwie do każdorazowej opłaty za siłownię. Nie pozwól, żeby wymówki nadal przeszkodzały Ci w osiagnięciu wymarzonej sylwetki, doskonałej kondycji, a przede wszystkim zdrowia. Brzmi tak dobrze, iż aż trudno w to uwierzyć$143 Przekonaj się sam i dołącz do zadowolonych klientów na całym świecie! progresywność i nowoczesny design produktów z kategorii Max Trainer zostały wielokrotnie nagrodzone. W tym roku produkty zostały docenione poprzez polskich użytkowników i otrzymał Laur Konsumenta,,Odkrycie 2019". Doceniły je również niezależne portale testujące sprzęty, wystawiając wysokie oceny dla poszczególnych parametrów. Otrzymane wyróżnienia pokazują, iż sprzęt jest najwyżej oceniany jednocześnie poprzez profesjonalistów i znawców sprzetu, jak w dodatku poprzez amatorów. Z Max Trainerem oszczędzasz nie tylko czas, ale także miejsce. Dzięki kompaktowemu wymiarowi, będzie pasował do każdego miejsca w domu. Zajmuje 2x mniej miejsca niż orbitrek, czy standardowa bieżnia. Jego wyjątkowy design sprawia, iż z dumą postawisz go w widocznym miejscu, bez obaw o to w jaki sposób skomponuje się z wnętrzem Twojego domu. Wbudowane kółka transportowe umożliwiają łatwe przemieszczenie go w dowolne miejsce. PROGRAMY TRENINGOWE: Dzięki treningom video, prowadzonym poprzez trenera, i 20 poziomom oporu wynajdziesz optymalny trening dla siebie, bez względu na to czy jesteś sportowcem początkującym czy zaawansowanym użytkownikiem*. Z subskrypcją JRNY Max Total otwiera przed sobą drzwi do świata treningów dobranych specjalnie do Ciebie i Twojego poziomu kondycji. Uzyskujesz wtedy dostęp do dodatkowych treningów video, codziennych propozycji nowych treningów i biegów w wirtualnych lokalizacjach (Explore the World) i możliwość zalogowania się do swych platform streamingowych. Przypominamy, że nowy użytkownik pierwszy rok subskrypcji JRNY uzyskuje gratis. ProgresywnY wyświetlacz: spory 15,6" wysokiej rozdzielczości dotykowy wyświetlacz nietrudny dostęp do aplikacji, ulubionych seriali czy parametrów treningowych. Motywuje to do intensywniejszej pracy i osiągania lepszych wyników w krótszym czasie. Jest także lekarstwem na nudę podczas pokonywania kolejnych kilometrów w czterech ścianach. PROFILE UŻYTKOWNIKA: Masz dużą rodzinę i każdy chce ćwiczyć$144 Twoje wyniki będą bezpieczne, gdy kolejna osoba zacznie trening, ponieważ Max Total 40 zapisuje dane treningowe nieograniczonej liczby użytkowników. Możecie wzajemnie motywować się do regularnych ćwiczeń, a także porównywać swoje wyniki. POWIETRZNY SYSTEM OPORU: prędkość pedałowania przekłada się w czasie rzeczywistym na intensywność ćwiczeń. Oznacza to, iż opór podczas treningu nie maleje wraz ze wzrostem prędkości, jak jest w sytuacji jazdy na zwyczajnym rowerze. MAGNETYCZNY SYSTEM OPORU: Ruch pedałów jest płynny, nawet w trakcie zmiany poziomu oporu. Dzięki temu trening jest wygodny. BezprecedensowE PŁOZY: Dzięki innowacyjnej, antypoślizgowej powierzchni, którą zabezpieczone są płozy, a także specjalnej blokadzie, stopy pozostają cały czas na miejscu. Zabezpiecza to przed nadmiernym uciskiem na stawy, rzadziej odnosisz kontuzje, a trening jest bardziej wygodny. Na dodatek płozy poruszaja się razem ze stopą, dzięki czemu nie musisz jej podwyższać, a ruch jest płynny i naturalny. DYNAMICZNY WYGLĄD: Sportowy wygląd pedałów namawia do szybszych ćwiczeń, a struktura sprzętu zezwala na zwiększenie intensywności ćwiczeń bez bólu pleców czy kolan. DŁUŻSZE UCHWYTY: W modelu Max Total uchwyty są dłuższe i bardziej wyprofilowane. Użytkownik ma aż 6 możliwości chwytu. Powoduje to, że trening jest jeszcze wygodniejszy, ponieważ bez względu na wzrost możesz ćwiczyć w wygodnej dla siebie pozycji. Dzięki czemu możesz wykonać rozmaite ćwiczenia górnej części ciała. POMIAR TĘTNA: Jeszcze lepsze efekty osiągniesz trenując w odpowiedniej strefie tętna. Należy pamiętać, iż pomiar pulsu za pomocą czujników umieszczonych na uchwytach podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Sprzęt nie jest produktem medycznym. W celu uzyskania precyzyjniejszych wyników, zalecamy wykorzystywanie pasa telemetrycznego. Lub opaski na ramię, która jest dołączona do sprzętu. KIESZEŃ NA BIDON: Umieszczona jest w miejscu, do którego każdemu będzie z łatwością dosięgnąć i ugasić pragnienie podczas intensywnego treningu. NÓŻKI POZIOMUJĄCE: mocno wytwarzane detale sprzętu sprawiają, że całość konstrukcji jest wyjątkowo jednostajna. Dostosowywane nóżki pomogą wypoziomować sprzęt przy ewentualnych nierównościach podłoża. Dzięki temu, iż w sprzęcie znajdują się cztery nóżki zamiast typowych dwóch, jak w większości, nie musisz obawiać się, iż sprzęt będzie się kołysał. KÓŁKA TRANSPORTOWE: Umieszczone na urządzeniu kółka transportowe zezwalają na bezproblemowe przemieszczenie sprzętu w dowolne miejsce. *do połączenia z konsolą potrzebne jest wifi. Dane technicznE: ilość poziomów oporu: 20 regulowanych przy pomocy pokrętła w panelu przednim ekran: 15,6" kolorowy dotykowy wyświetlacz (wymaga połączenia wifi) ilość profili użytkowników: nieograniczona Transmisja danych: Bluetooth 4.0 Pomiar tętna: przy pomocy czujników na uchwytach, dołączonej opaski na ramię lub opcjonalnego pasa telemetrycznego dopełniające wyposażenie: kieszeń na bidon, kółka transportowe, nóżki poziomujące, port USB z możliwością ładowania wymiary sprzętu: 125,2 x 78,2 x 166,9 cm (dł. X szer. X wys.) Waga towaru: 70,5 kg Maksymalna waga użytkownika: 136 kg Gwarancja: 2 lata Platforma JRNY wykorzystuje sztuczną inteligencję do tworzenia praktycznie nieskończonej liczby spersonalizowanych treningów w oparciu o wstępną ocenę produktywności, która uczy się i dopasowuje w miarę postępów użytkownika. Koniec ze zgadywaniem i wykonywaniem charakterystycznych ćwiczeń! Z JRNY masz gwarancję, że Twój trening za każdym razem będzie efektywny i satysfakcjonujący. Platforma JRNY proponuje indywidualne treningi audio, treningi prowadzone poprzez trenera, a także integrację z innymi aplikacjami fitness. Na sprzęcie z dotykowym ekranem masz także dostęp do własnych subskrypcji Netflix czy Amazon Prime Video. Użytkownicy JRNY mogą teraz wykonywać treningi także bez zastosowania sprzętu fitness. W zakładce,,Round Out Your Routine" znajdują się filmy z sesji jogi, ćwiczeń siłowych i ogólnorozwojowych. DYNAMICZNY COACHING JRNY mówi bezpośrednio do Ciebie i motywuje Cię do dalszej pracy,, a także wytwarza spersonalizowane treningi na podstawie Twojej historii treningów. Ich celem jest pomoc w spalaniu jak największej liczby kalorii i poprawie kondycji, przy jednoczesnym poszanowaniu Twoich możliwości. Dopasowując trudność (docelową szybkość spalania) i długość (czas) każdego treningu, JRNY może zapewnić dostosowany program, który jest wyśmienity dla Ciebie. IndywidualnE TRENINGI Na podstawie wyników Twojej osobistej oceny efektywności JRNY proponuje Ci treningi dostosowane specjalnie do Twojego poziomu kondycji. Według Bowflex jest to osiągalne poprzez,,złożony algorytm oparty na Twojej wcześniejszej historii spalania kalorii". JRNY mierzy liczbę spalonych kalorii i szybkość ich spalania, a następnie wykorzystuje te informacje do tworzenia treningów dopasowanych do poziomu produktywności każdego użytkownika. ĆWICZENIA wideo Z TRENERAMI JRNY oferuje bibliotekę instruktażowych filmów wideo prowadzonych przez trenerów. EXPLORE THE WORLD Explore the World(TM) umożliwia wirtualne treningi w zróżnicowanych miejscach na świecie. Bez względu na pogodę, na swoim sprzęcie możesz biec albo jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja automatycznie dopasowuje się w czasie rzeczywistym do szybkości urządzeń Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które mają połączenie Bluetooth(R). Przebiegnij 5 km poprzez malowniczą japońską wieś, 10 km poprzez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu albo Pragi i mnóstwo innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. Na dodatek Explore the World(TM) pozwala na Ci śledzenie czasu, odległości, szybkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, poprawiając swoje wyniki na trasach. Poznaj świat już dziś! Użytkownicy premium aplikacji JRNY, posiadający sprzęt z dotykowym ekranem, nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World(TM), ponieważ posiadają bezpłatny dostęp do wszelkich tras. Korzystając z Explore the World(TM) z poziomu JRNY, masz dodatkowy dostęp do programów treningowych, większej ilości danych a także trenera, który prowadzi Cię przez trening. NETFLIX Oglądaj swój ulubiony program w trakcie treningu. Podczas oglądania u dołu ekranu wyświetlone będą bieżące dane dotyczące Twoich ćwiczeń. Subskrypcja Netflix nie jest zawarta w JRNY. Uwaga: ta opcja jest dostępna jedynie w sprzętach z ekranem dotykowym. Nie ma jej w aplikacji na telefonie albo tablecie. Aplikacja Bowflex JRNY(TM) jest kompatybilna z urządzeniami Apple z systemem iOS 12.0 lub nowszym i większością urządzeń z systemem Android w wersji 6.0 lub nowszej. Aplikacja synchronizuje informacje treningowe w czasie rzeczywistym. Po założeniu konta użytkownik dostaje roczne członkostwo Premium za darmo. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.

☆ BH Fitness LK8150 ☆

BH Fitness LK8150 Najniższa Cena Online

☆ BH Fitness LK8150 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: BH Fitness LK8150
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  najszczególniej progresywna linia sprzętu BH Fitness. Fachowy eliptyk reprezentujący wytworną i najbardziej progresywną linię sprzętu BH Fitness - LK Line. Urządzenie jest przeznaczone do zastosowań komercyjnych w siłowniach, klubach i innych obiektach korzystania publicznego. Umieszczenie czujników do pomiaru pulsu i przycisków do regulacji na ramionach urządzenia pozwala kontrolować puls i zarządzać oporem bez odrywania z nich rąk i zaburzania rytmu treningu. Trenażer eliptyczny stosowną długość kroku i nieznaczny rozstaw pedałów, dlatego wiernie odzwiercieda naturalny ruch i nie sprawia ryzyka wystąpienia kontuzji. Elektromagnetyczny system oporu powoduje, że urządzenie pracuje wyjątkowo płynnie i cicho, a także znamionuje się bezawaryjnym działaniem. 24 stopnie jego cyfrowej regulacji pozwala na precyzyjne dopasowanie obciążenia do planów treningowych i poziomu wytrenowania osoby ćwiczącej. Komputer urządzenia skrupulatnie mierzy dane treningowe i demonstruje je na czytelnym wyświetlaczu LED. Ergonomiczne programy treningowe jak np. Sterowane mocą, dystansem albo tętnem HRC pozwalają rozszerzyć efektywność treningów i wyciągać z nich więcej korzyści. Informacje techniczne: Sposób stosowania: wykorzystanie komercyjne rozmiary (cm): 165 x 79 x 204 Waga: 103 kg Maksymalna waga użytkownika: 160 kg Napęd: pas Poly-V System opou: elektromagnetyczny z generatorem prądotwórczym Zakres oporu: 24 poziomy (maks.


Podobne zestawienia:


Najtańsze orbitreki do 15000 zł – Ranking marzec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze orbitreki do 15000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich orbitreków do 15000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Finnlo E-Glide SR ☆

Finnlo E-Glide SR Najniższa Cena Online

☆ Finnlo E-Glide SR - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo E-Glide SR
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Orbitrek
  • Rolki transportowe
  • Wysokiej jakości łożyska
  • System oporu: magnetyczny
  • System napędu: pas klinowy
  • Odległość pomiędzy płozami: 5 cm
  • Waga koła zamachowego: 20 kg
  • Kontrola obciążenia: zależna
  • Zasilanie: 230V,50 Hz
  • Waga użytkownika: 150 kg
  • wymiary: 175 x 60 x 168 cm
  • Waga: 110 kg
  Komputer
  • wyświetlacz LCD
  • Funkcje: dystans, czas, szybkość, kalorie
  • Programy treningowe: 7
  • Programy sterowane tętnem: 2
  • liczba użytkowników: 1
  • Pomiar pulsu: sensory dotykowe albo pas telemetryczny (opcjonalnie)
  • Górna granica pulsu regulowana
  • Wyświetlanie parametrów po skończonych ćwiczeniach

  Maksymalny komfort ćwiczeń

  solidna maszyna eliptyczna Finnlo z przednim napędem o nad wyraz przyjaznej konstrukcji, dzięki której każdy trening jest prowadzony na najwyższym poziomie. Nie tylko w zakresie wydajności, ale i komfortu. Magnetyczny system oporu oparty o koło zamachowe ważące 20 kg zapewnia płynną pracę bez zrywów i bezusterkowe działanie.

  staranny pomiar informacji treningowych

  nowoczesny komputer przekazuje staranne dane treningowe i wyświetla je na przejszystym ekranie z niebieskim podświetleniem. Demonstruje czas, pokonany dystans, szybkość, spalone kalorie, a także puls rejestrowany przez dotykowe czujniki umieszczone na uchwytach. Dzięki wgranym programom treningi są bardziej urozmaicone i motywują do wyznaczania, a także osiągania coraz ambitniejszych rezultatów.


  Orbitreki Finnlo

  producent Finnlo posiada w ofercie orbitreki magnetyczne, a także elektromagnetyczne. Głównie wybierane do prowadzenia wygodnego treningu w domu są orbitreki z magnetycznym systemem oporu. Są przystępne w dostępnej cenie, gwarantują płynną pracę bez zrywów skuteczność ćwiczeń. Mechanizm oporu jest w nich oparty o koło zamachowe, którego waga ma wpływ na siłę obciążenia (im cięższe koło, tym silniejszy opór może produkować orbitrek) i jeden lub dwa magnesy umieszczone tuż nim. W trakcie regulacji magnes zbliża się albo oddala od koła i w konsekwencji opór zwiększa się lub obniża. W zależności od modelu orbitreka obciążeniem zarządza się na dwa sposoby: ręcznie przy pomocy pokrętła albo elektronicznie bezpośrednio z zastosowaniem komputera.

  Orbitreki elektromagnetyczne mają napęd działający na zasadzie emitowanego pola magnetycznego poprzez elektromagnes, który znajduje się przy kole zamachowym. Odległość pomiędzy nimi jest stała - mechanizm ma mniej składników ruchomych, co gwarantuje niezawodność i długą żywotność. System elektromagnetyczny znamionuje znaczny zakres oporu wyrażany w Watt i zagwarantuje stanowczo płynne zarządzanie obciążeniem w trakcie treningu i zezwala na niezwykle skrupulatne jego dobranie.


  Finnlo

  Finnlo jest marką premium i należy do producenta Hammer Sport AG z Niemiec, głęboko zakorzenionej w produkowaniu, sprzedaży i dystrybucji wyrobów sportowych od ponad 100 lat. Popularność marki na rynku europejskim jest na wysokim poziomie, a znakiem rozpoznawczym jest ciekawy design, a także najwyższa jakość wykonania i skrupulatne wykończenia. Patenty wprowadzane na rynek poprzez Finnlo są nagradzane, a także doceniane w testach i prestiżowych czasopismach m.in. Nagroda Men'sHealth w teście atlasów dla modelu opartego na przełomowej technologii TNT oporu azotowych siłowników – BioForce.

  Asortyment Finnlo jest przeznaczony do stosowania w warunkach domowych oraz do zastosowań profesjonalnych w siłowniach i klubach fitness. Oferta Finnlo rozwijana jest dwutorowo – w kierunku sprzętu do treningu fitness (bieżnie, rowerki, orbitreki, wioślarze) oraz w kierunku ciężkiego sprzętu siłowego (atlasy, ławki, bramy, hantle systemowe). Każdy, kto szuka rowerka albo orbitreka z najwyższej półki powinien zwrócić uwagę właśnie na Finnlo. Są to urządzenia, dzięki którym trening w mieszkaniu albo domowej siłowni będzie stał na profesjonalnym poziomie.


  produkt
  firma
  Kod producenta
  3218
  EAN
  4005251321801
  dane podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  System hamowania
  Magnetyczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  20
  Nośność [kg]
  150
  Waga [kg]
  110
  Wyposażenie
  System pomiaru tętna
  wyświetlacz LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Pomiar prędkości
  Pomiar pulsu
  Programy treningowe
  Wydatek energetyczny
  Maksymalna waga użytkownika [kg]
  150
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  rodzaj gwarancji
  Producenta

☆ Keiser M5i ☆

Keiser M5i Najniższa Cena Online

☆ Keiser M5i - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Keiser
 • Nazwa produktu: Keiser M5i
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

☆ Finnlo Maximum Spirit ☆

Finnlo Maximum Spirit Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Maximum Spirit - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo Maximum Spirit
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Orbitrek
  • Przeznaczenie: zastosowanie komercyjne
  • Przełożenie: 1:7
  • Waga koła zamachowego: 18 kg
  • Kontrola obciążenia: zależna
  • Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
  • wymiary: 172 x 62 x 172 cm
  • System hamowania: magnetyczny
  • System napędu: pas klinowy
  • Manualne bezstopniowe ustawienie oporu przy pomocy pokrętła
  • Hamulec ręczny w celu natychmiastowego zatrzymania treningu
  • Łożyskowane przeguby
  • Nie wymaga podłączenia do prądu
  • Stopki poziomujące
  • Rolki transportowe
  • 2 uchwyty na bidony
  • Double-Transmission
  Komputer
  • ekran LCD
  • Funkcje: dystans, czas, szybkość, RPM, spalone kalorie
  • Pomiar pulsu: pas telemetryczny opcjonalnie
  • Dolna i górna granica pulsu dostosowywana
  • liczba wyświetlanych funkcji jednocześnie: 4
  • Kontrola wytrzymałości: manualna
  • ilość użytkowników: 1

  mistrzowski trenażer nie tylko dla zawodowców

  Orbitrek Finnlo z serii Maximum dedykowanej do zastosowań komercyjnych. Posiada przedni napęd, genialnie sprawdza się dla wszelkich sportowców doskonalących wytrzymałość. Dzięki zaimplementowaniu systemu Double-Transmission obroty tarczy podwajają się w stosunku do klasycznych trenażerów cardio. W konsekwencji przy niewielkim oporze realne są szczególnie wysokie obroty, dlatego spalanie kalorii jest sprawniejsze nawet o 25%.

  Orbitrek z elektromagnetycznym systemem oporu

  Prosty w obsłudze komputer ma wyświetlacz, który wyświetla jednocześnie 4 funkcje. Mierzy czas, dystans, szybkość, kalorie oraz opcjonalnie przy pomocy pasa telemetrycznego wysokość pulsu. Dokładne łożysko kulkowe i konkretna i użyteczna budowa wygodny i luźny trening. Wyprofilowane płozy są lekko nachylone do środka, dzięki czemu stopy i całe ciało znajdują się w poprawnej pozycji treningowej. Kółka transportowe pozwalają bez wysiłku przemieszczać urządzenie z miejsca na miejsce na czas treningu lub po jego zakończeniu, a stopki umieszczone na podstawie pozwalają na jego wypoziomowanie na nierównym podłożu.


  Orbitreki Finnlo

  firma Finnlo posiada w ofercie orbitreki magnetyczne i elektromagnetyczne. Głównie wybierane do prowadzenia wygodnego treningu w domu są orbitreki z magnetycznym systemem oporu. Są dostępne w dostępnej cenie, gwarantują płynną pracę bez zrywów produktywność ćwiczeń. Mechanizm oporu jest w nich oparty o koło zamachowe, którego waga ma wpływ na siłę obciążenia (im cięższe koło, tym silniejszy opór może wytwarzać orbitrek) i jeden albo dwa magnesy umieszczone tuż nim. W trakcie regulacji magnes zbliża się albo oddala od koła i w rezultacie opór powiększa się albo ogranicza. W zależności od modelu orbitreka obciążeniem zarządza się na dwa sposoby: ręcznie przy pomocy pokrętła albo elektronicznie bezpośrednio z zastosowaniem komputera.

  Orbitreki elektromagnetyczne posiadają napęd działający na zasadzie emitowanego pola magnetycznego przez elektromagnes, który znajduje się przy kole zamachowym. Odległość między nimi jest stała - mechanizm ma mniej części ruchomych, co zapewnia bezusterkowość i długą żywotność. System elektromagnetyczny charakteryzuje duży zakres oporu wyrażany w Watt i gwarantuje nad wyraz płynne zarządzanie obciążeniem w trakcie treningu i zezwala na nad wyraz precyzyjne jego dostosowanie.


  Finnlo

  Finnlo jest marką premium i należy do producenta Hammer Sport AG z Niemiec, głęboko zakorzenionej w produkcji, sprzedaży i dystrybucji wyrobów sportowych od ponad 100 lat. Popularność firmy na rynku europejskim jest na wysokim poziomie, a znakiem rozpoznawczym jest interesujący design i najwyższa jakość wykonania i staranne wykończenia. Patenty wprowadzane na rynek przez Finnlo są nagradzane oraz doceniane w testach i prestiżowych czasopismach m.in. Nagroda Men'sHealth w teście atlasów dla modelu opartego na rewolucyjnej technice TNT oporu azotowych siłowników – BioForce.

  Asortyment Finnlo jest asygnowany do wykorzystywania w warunkach domowych, a także do zastosowań mistrzowskich w siłowniach i klubach fitness. Oferta Finnlo rozwijana jest dwutorowo – w kierunku sprzętu do treningu fitness (bieżnie, rowerki, orbitreki, wioślarze) oraz w kierunku ciężkiego sprzętu siłowego (atlasy, ławki, bramy, hantle systemowe). Każdy, kto szuka rowerka lub orbitreka z najwyższej półki powinien zwrócić uwagę właśnie na Finnlo. Są to urządzenia, dzięki którym trening w mieszkaniu albo domowej siłowni będzie stał na fachowym poziomie.


  produkt
  firma
  Kod producenta
  3955
  EAN
  4005251395505
  dane podstawowe
  Przeznaczenie
  Komercyjne
  System hamowania
  Magnetyczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  18
  Nośność [kg]
  Brak danych
  Waga [kg]
  Brak danych
  Wyposażenie
  Komputer
  System pomiaru tętna
  wyświetlacz LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Pomiar szybkości
  Wydatek energetyczny
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  rodzaj gwarancji
  Producenta

☆ Matrix Fitness E30XR ☆

Matrix Fitness E30XR Najniższa Cena Online

☆ Matrix Fitness E30XR - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Matrix Fitness
 • Nazwa produktu: Matrix Fitness E30XR
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Orbitrek Matrix Fitness Elliptical E30XR | wymiar: OS | Kolor: Czarny | Taniej o 9% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, fachowy sklep sportowy.

☆ Bowflex Max Trainer M9 ☆

Bowflex Max Trainer M9 Najniższa Cena Online

☆ Bowflex Max Trainer M9 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Bowflex Max Trainer M9
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Narzekasz na brak czasu? Życie w pośpiechu sprawia, iż nie masz czasu na aktywność fizyczną? Pomimo ciągłych starań trudno Ci wygospodarować czas, by zadbać o zdrowie, sylwetkę i prawidłowe samopoczucie? Szukasz sposobu, aby znaleźć czas na regularne treningi? A może to tylko wymówka...

  Twórcy urządzenia Max Trainer marki Bowflex wiedzieli doskonale jakiego urządzenia potrzebuje współczesny człowiek. Takiego, które w warunkach domowych, pozwoli w niedługim czasie, wykonać maksymalnie skuteczny trening.

  Max Trainer M9 w nowoczesny sposób łączy on w sobie funkcjonalność orbitreka i steppera. W dodatku jest receptą na nudę podczas treningu! JRNY™ i Netflix to tylko niektóre aplikacje, z którymi kompatybilna jest konsola. nawet nie zauważysz, jak kilometry będą mijały jeden za drugim. Gdy zapragniesz odmiany, możesz biegać po ponad 50 wirtualnych ścieżkach w lokalizacjach na całym świecie. Dostęp do nich zapewnia Explore the World. Jeśli za oknem jest szaro i zimno, a Tobie marzy się trening w słońcu, starczy,odnajdziesz odpowiednią trasę i możesz radować się słońcem w pochmurny jesienny dzień.

  Każdy z nas ma coraz mniej wolnego czasu, a ciągły pośpiech nie sprzyja realizowaniu długich treningów. Z Max Trainerem starczy, niecały kwadrans w ciągu dnia, żeby spalić kalorie i pozbyć się zbędnych kilogramów. Ponadto oszczędzasz czas, który spędziłbyś w drodze na siłownię i z powrotem. Co więcej, warunki domowe zapewniają komfort, prywatność, sprzęt w pełni przypasowany do nas, a także spersonalizowany trening. Mając sprzęt w domu, możemy z niego skorzystać praktycznie w każdej wolnej chwili. Zakup sprzętu to dodatkowo jednorazowy wydatek, który się zwróci, w przeciwieństwie do każdorazowej opłaty za siłownię.

  Nie pozwól, by wymówki nadal przeszkodzały Ci w osiagnięciu wymarzonej sylwetki, wspaniałej kondycji, a typowo zdrowia.

  Brzmi tak dobrze, że aż trudno w to uwierzyć? Przekonaj się sam i dołącz do zadowolonych klientów na całym świecie!

  nowoczesność i innowacyjny design produktów z kategorii Max Trainer zostały wielokrotnie nagrodzone. W tym roku produkty zostały docenione poprzez polskich użytkowników i otrzymał Laur Konsumenta „Odkrycie 2019". Doceniły je też niezależne portale testujące sprzęty, wystawiając wysokie oceny dla poszczególnych parametrów. Otrzymane wyróżnienia pokazują, że sprzęt jest najwyżej oceniany równocześnie przez profesjonalistów i znawców sprzetu, jak dodatkowo przez amatorów.

  Z Max Trainerem oszczędzasz nie tylko czas, lecz także miejsce. Dzięki kompaktowemu wymiarowi, będzie pasował do każdego miejsca w domu. Zajmuje 2x mniej miejsca aniżeli orbitrek, czy standardowa bieżnia. Jego nieszablonowy design powoduje, iż z dumą postawisz go w widocznym miejscu, bez obaw o to w jaki sposób skomponuje się z wnętrzem Twojego domu. Zaimplementowane kółka transportowe umożliwiają łatwe przemieszczenie go w dowolne miejsce.

  PROGRAMY TRENINGOWE: Dzięki treningom video, prowadzonym przez trenera, i 20 poziomom oporu odszukasz optymalny trening dla siebie, bez względu na to czy jesteś sportowcem początkującym czy innowacyjnym użytkownikiem*. Z subskrypcją JRNY Max Trainer otwiera przed sobą drzwi do świata treningów dopasowanych specjalnie do Ciebie i Twojego poziomu kondycji. Uzyskujesz wtedy dostęp do dodatkowych treningów video, powszednich propozycji nowych treningów, a także biegów w wirtualnych lokalizacjach (Explore the World), a także możliwość zalogowania się do swych platform streamingowych. Przypominamy, że nowy użytkownik pierwszy rok subskrypcji JRNY otrzymuje gratis.

  nowoczesnY ekran: 10" wysokiej rozdzielczości dotykowy ekran łatwy dostęp do aplikacji, ulubionych seriali czy parametrów treningowych. Motywuje to do intensywniejszej pracy i osiągania udoskonalonych wyników w krótszym czasie. Jest także lekarstwem na nudę w trakcie pokonywania kolejnych kilometrów w czterech ścianach.

  PROFILE UŻYTKOWNIKA: Masz dużą rodzinę i każdy chce ćwiczyć? Twoje wyniki będą bezpieczne, gdy kolejna osoba zacznie trening, ponieważ Max Trainer M9 zapisuje dane treningowe nieograniczonej liczby użytkowników. Możecie wzajemnie motywować się do regularnych ćwiczeń oraz porównywać swoje wyniki.

  POWIETRZNY SYSTEM OPORU: prędkość pedałowania przekłada się w czasie rzeczywistym na intensywność ćwiczeń. Oznacza to, iż opór podczas treningu nie maleje wraz ze wzrostem prędkości, jak jest w sytuacji jazdy na zwyczajnym rowerze.

  MAGNETYCZNY SYSTEM OPORU: Ruch pedałów jest płynny, choćby w trakcie zmiany poziomu oporu. Dzięki czemu trening jest komfortowy.

  bezprecedensowE PŁOZY: Dzięki progresywnej, antypoślizgowej powierzchni, którą zabezpieczone są płozy i specjalnej blokadzie, stopy pozostają cały czas na miejscu. Zabezpiecza to przed nadmiernym uciskiem na stawy, rzadziej odnosisz kontuzje, a trening jest bardziej komfortowy. Na dodatek płozy poruszaja się razem ze stopą, dzięki czemu nie musisz jej unosić, a ruch jest płynny i naturalny.

  DYNAMICZNY WYGLĄD: Sportowy wygląd pedałów zachęca do szybszych ćwiczeń, a struktura sprzętu umożliwia powiększenie intensywności ćwiczeń bez bólu pleców czy kolan.

  WYPROFILOWANE UCHWYTY: Uchwyty są długie i wyprofilowane. Użytkownik ma 4 możliwości chwytu. Sprawia to, iż trening jest jeszcze komfortowojszy, ponieważ bez względu na wzrost możesz ćwiczyć w wygodnej dla siebie pozycji. Dzięki temu możesz wykonać różnorodne ćwiczenia górnej części ciała.

  POMIAR TĘTNA: Jeszcze lepsze efekty osiągniesz trenując w trafnej strefie tętna. Należy pamiętać, iż pomiar pulsu przy pomocy czujników umieszczonych na uchwytach podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Sprzęt nie jest produktem medycznym. W celu uzyskania skrupulatniejszych wyników, zalecamy stosowanie pasa telemetrycznego. Lub opaski na ramię, która jest załączona do sprzętu.

  KIESZEŃ NA BIDON: Umieszczona jest w miejscu, do którego każdemu będzie z łatwością dosięgnąć i ugasić pragnienie podczas intensywnego treningu.

  NÓŻKI POZIOMUJĄCE: solidnie produkowane szczegóły sprzętu powodują, iż całość konstrukcji jest wyjątkowo zrównoważona. Dostosowywane nóżki pomogą wypoziomować sprzęt przy ewentualnych nierównościach podłoża. Dzięki temu, iż w sprzęcie znajdują się cztery nóżki zamiast charakterystycznych dwóch, jak w większości, nie musisz obawiać się, iż sprzęt będzie się kołysał.

  KÓŁKA TRANSPORTOWE: Umieszczone na urządzeniu kółka transportowe umożliwiają bezproblemowe przemieszczenie sprzętu w dowolne miejsce.

  *do połączenia z konsolą niezbędne jest wifi.

  informacje technologicznE:

  liczba poziomów oporu: 20 dostosowywanych przy pomocy pokrętła w panelu przednim

  ekran: 10" barwny dotykowy wyświetlacz (wymaga połączenia wifi)

  ilość profili użytkowników: nieograniczona

  Transmisja informacji: Bluetooth 4.0

  Pomiar tętna: za pomocą czujników na uchwytach, dołączonej opaski na ramię albo opcjonalnego pasa telemetrycznego

  uzupełniające wyposażenie: kieszeń na bidon, kółka transportowe, nóżki poziomujące, port USB z możliwością ładowania

  rozmiary sprzętu: 127 x 78,7 x 170,2 cm (dł. X szer. X wys.)

  Waga towaru: 67,5 kg

  Maksymalna waga użytkownika: 136 kg

  Gwarancja: 2 lata

  Platforma JRNY wykorzystuje nienaturalną inteligencję do tworzenia praktycznie nieskończonej liczby spersonalizowanych treningów w oparciu o wstępną ocenę efektywności, która uczy się i dopasowuje w miarę postępów użytkownika. Koniec ze zgadywaniem i wykonywaniem charakterystycznych ćwiczeń! Z JRNY masz gwarancję, iż Twój trening za każdym razem będzie produktywny i satysfakcjonujący. Platforma JRNY proponuje jednostkowe treningi audio, treningi prowadzone przez trenera oraz integrację z innymi aplikacjami fitness. Na sprzęcie z dotykowym ekranem masz także dostęp do własnych subskrypcji Netflix czy Amazon Prime Video.

  Użytkownicy JRNY mogą dzisiaj wykonywać treningi także bez użycia sprzętu fitness. W zakładce „Round Out Your Routine" znajdują się filmy z sesji jogi, ćwiczeń siłowych i ogólnorozwojowych.


  DYNAMICZNY COACHING

  JRNY mówi bezpośrednio do Ciebie i motywuje Cię do dalszej pracy, oraz tworzy spersonalizowane treningi na podstawie Twojej historii treningów. Ich celem jest pomoc w spalaniu jak największej liczby kalorii i poprawie kondycji, przy jednoczesnym poszanowaniu Twoich możliwości. Dopasowując trudność (docelową szybkość spalania) i długość (czas) każdego treningu, JRNY może zapewnić przypasowany program, który jest nieprzeciętny dla Ciebie.

  jednostkowE TRENINGI

  Na podstawie wyników Twojej osobistej oceny sprawności JRNY proponuje Ci treningi dobrane specjalnie do Twojego poziomu kondycji. Według Bowflex jest to osiągalne poprzez „złożony algorytm oparty na Twojej wcześniejszej historii spalania kalorii". JRNY mierzy liczbę spalonych kalorii i szybkość ich spalania, a następnie wykorzystuje te informacje do tworzenia treningów dopasowanych do poziomu wydajności każdego użytkownika.

  ĆWICZENIA video Z TRENERAMI

  JRNY proponuje bibliotekę instruktażowych filmów video prowadzonych poprzez trenerów.

  EXPLORE THE WORLD
  Explore the World™ zezwala na wirtualne treningi w rozmaitych miejscach na świecie. Bez względu na pogodę, na swoim sprzęcie możesz biec lub jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja samoczynnie dopasowuje się w czasie rzeczywistym do szybkości urządzeń Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które mają połączenie Bluetooth®.

  Przebiegnij 5 km poprzez malowniczą japońską wieś, 10 km poprzez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu lub Pragi i niemało innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. W dodatku Explore the World™ umożliwia Ci śledzenie czasu, odległości, prędkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, poprawiając swoje wyniki na trasach. Poznaj świat już dziś!

  Użytkownicy premium aplikacji JRNY, posiadający sprzęt z dotykowym ekranem, nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World™, ponieważ mają gratisowy dostęp do wszelkich tras. Korzystając z Explore the World™ z poziomu JRNY, masz dodatkowy dostęp do programów treningowych, pokaźniejszej ilości danych a także trenera, który prowadzi Cię przez trening.

  NETFLIX
  Oglądaj swój ulubiony program podczas treningu. W trakcie oglądania na dole ekranu wyświetlone będą bieżące informacje dotyczące Twoich ćwiczeń. Subskrypcja Netflix nie jest zawarta w JRNY.
  Uwaga: ta opcja jest przystępna jedynie w sprzętach z ekranem dotykowym. Nie ma jej w aplikacji na telefonie lub tablecie.

  Aplikacja Bowflex JRNY™ jest kompatybilna z urządzeniami Apple z systemem iOS 12.0 albo nowszym i większością sprzętów z systemem Android w wersji 6.0 albo nowszej. Aplikacja synchronizuje dane treningowe w czasie rzeczywistym.

  Po założeniu konta użytkownik otrzymuje roczne członkostwo Premium za darmo.

  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.Podsumowanie, czyli jaki orbitrek do 15000 zł najlepszy?


Najlepszy orbitrek do 15000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy orbitrek do 15000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane orbitreki do ćwiczeń – TOP7 marzec 2023

Jeżeli żadna z powyższych orbitreków do 15000 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych orbitreków do domowych ćwiczeń i klubów fitness.


Powiązania tematyczne:

 • jaki orbitrek do 15000 zł opinie i efekty,
 • dobre orbitreki do 15000 zł cena,
 • ranking orbitreków do 15000 zł,
 • orbitrek do 15000 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o orbitrekach do 15000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o orbitrekach do 15000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o orbitrekach do 15000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki orbitrek do 15000 zł wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych orbitrekach do 15000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki orbitrek do 15000 zł jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z orbitrekami do 15000 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań userów. Modele znajdujące się najwyżej w rankingach to produkty często rekomendowane przez kupujących.