FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Orbitreki do ćwiczeń / Ranking orbitreków elektromagnetycznych do 10000 zł


Pomagamy w wyborze dobrych orbitreków elektromagnetycznych do 10000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne czerwiec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych orbitreków elektromagnetycznych do 10000 zł,
 • TOP5 często wybieranych orbitreków do domowych ćwiczeń i klubów fitness.

Jakie orbitreki elektromagnetyczne do 10000 zł najlepiej wybrać? Ranking czerwiec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane orbitreki elektromagnetyczne do 10000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking orbitreków elektromagnetycznych do 10000 zł, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Horizon fitness Trenażer eliptyczny andes 7i (4717011435948) ☆

Horizon fitness Trenażer eliptyczny andes 7i (4717011435948) Najniższa Cena Online

☆ Horizon fitness Trenażer eliptyczny andes 7i (4717011435948) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon Fitness
 • Nazwa produktu: Horizon fitness Trenażer eliptyczny andes 7i (4717011435948)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Indukcyjny system hamowania zagwarantuje skrupulatność podczas zmian oporu. System ViaFit przystępny w Andes 7i usprawnia kontrolę nad treningiem i powoduje, iż będziesz bliżej założonych poprzez siebie celów. Duże, ciężkie koło zamachowe i ekran z rozbudowanymi funkcjami powodują, że Andes 7i jest nieprzeciętnym urządzeniem dla najistotniej wymagających Użytkowników.

  seria ANDES

  MASZYNY ELIPTYCZNE

  Dzięki składanej konstrukcji i naturalnemu sposobowi poruszania się będzie to urządzenie, które nie tylko wyśmienicie połączy się do twojego mieszkania,również rewelacyjnie dostosuje się do Twojego ciała.

  właściwości urządzeń eliptycznych Andes:

  – prosty montaż (tylko 3 kroki)

  – szybki sposób składania urządzenia ułatwia przechowywanie , a także ich przestawianie

  – poręczna budowa i długi krok gwarantują komfort w trakcie ćwiczenia

  – progresywny wyświetlacz Cardio Compass, który działa z najróżniejszymi opaskami do telemetrycznego pomiaru pulsu zagwarantuje czytelny podgląd przebiegu ćwiczenia

  Odwiedź Wenecję, Paryż, Góry Skaliste i inne zakątki świata podczas codziennego treningu. Dzięki systemowi Passport i programom Virtual Active zwiedzisz cały świat nie wychodząc z domu! kupując system Passport do maszyn Vision Fitness i Horizon Fitness (Johnson Health Tech.) dostajesz komplet różnorodnych tras, łączysz „Passport Box" z telewizorem i rozpoczynasz wycieczkę po np.: Alpach Szwajcarskich, Los Angeles, wybrzeżu Pacyfiku czy Górach Skalistych. Komplet Passport składa się z: Odtwarzacza Passport z 6 filmami (komplet "O"), Pilota, USB, Przewodu RCA i zasilającego, Instrukcji obsługi. System Passport jest kompatybilny z bieżniami, rowerami, maszynami eliptycznymi Vision Fitness/Horizon Fitness oznaczonymi logo Passport.

  • podczas treningu nie musisz cały czas trzymać głowy spuszczonej w dół aby kontrolować pdostawowe atrybuty treningowe. Dzięki funkcji fitVISTA podstawowe funkcje będą wyświetlane na ekranie TV.
  • Jeśli chcesz cieszyć się jedynie otaczającymi Cię widokami to możesz uruchomić kino Passport. Wystraczy zgrać film na załączony nośnik USB, podłączyć go i cieszyć się treningiem w trakcie oglądania ulubionego filmu.
  Jak to działa?

  1. Podłącz odtwarzacz Passport do TV używając do tego ząłączonego przewodu video. Podłącz zasilacz do odtawrzacza i gniazdka elektrycznego. Kieruj się wskazówkami wyświetlanymi na ekranie.

  2. Podłącz USB do odtwarzacza.

  3. Kieruj się wskazówkami wyświetlanymi na ekranie.

  Aby móc korzystać z programu Virtual Active, ćwicząc na urządzeniach producenta Horizon Fitness, niezbędne jest dokupienie odtwarzacza Passport, który pozwala na odtwarzanie filmów w jakości HD na ekranie telewizora.

  Konsole Touch i Elegant w urządzeniach firmy Vision Fitness posiadają możliwość wyświetlania filmów na ekranie urządzenia i posiadają w standardzie dwie trasy wgrane fabrycznie: Northern Italy, a także American Southwest. Dokupując zewnętrzny dekoder Passport, tak samo jak w sytuacji maszyn marki Horizon Fitness, zyskujemy możliwość wyświetlania filmów na ekranie TV.

  dopełniające trasy można dokupić w następujących pakietach (nagranych na Pendrive USB): pakiet A

  tajemnicze wybrzeża i ścieżki Nowej Zelandii. Historyczna dzielnica "Gastown" w Vancouver. Zapierające dech w piersiach wybrzeże Francuskiej Riwiery. Virtual Active przeniesie Twój trening w jedne z najbardziej urzekających miejsc na Świecie. Przemierzanie ulic miast, bieg w skalistym terenie albo leśne szlaki – ten wybór tras daje możliwość zaznać każdego rodzaju terenu.

  zestaw A: Vancouver (Kanada), Wyspa Południowa (Nowa Zelandia), Góry Trinity (USA), Góry Skaliste (Kanada), Riwiera Francuska (Francja), Stan Waszyngton (USA) zestaw B

  Kalifornijska pustynia w Dolinie Śmierci. Urzekajacy Park Narodowy Maine Acadia. Malownicze bulwary Paryża. Zapierające dech w piersiach lodowce Kolumbii Brytyjskiej. Dzięki Virtual Active możesz sie przenieść do krain ze snów i powracać do nich, kiedy tylko zechcesz. Ten pakiet pokazuje majestatyczność przyrody i różnorodność historii na każdym kroku.

  pakiet B: Paryż & Reims (Francja), Kolumbia Brytyjska (Kanada), Utah (USA), Góry Skaliste (USA), Park Narodowy Acadia (USA), Pustynie Kalifornii (USA) komplet C

  Wygasłe wulkany Nowej Zelandii. Purpurowe kaniony w Arizonie. Przełęcze we włoskich Alpach. Wielokolorowe lasy Nowej Anglii. Dzięki tym trasom Virtual Active, możesz codziennie odwiedzać wybrzeża Amryki, Europy I Nowej Zelandii. Komplet dzięki dalekiemu zasięgowi, daje największe mozliwości przemierzania Świata w poprzek i w zdłóż.

  komplet C: Arizona (USA), Wybrzeże Kalifornii (USA), Oregon (USA), Nowa Anglia (USA), Auckland & Wellington (Nowa Zelandia), Aply Włoskie (Włochy) komplet O

  Splendor Chicago. Malownicze wybrzeża Ameryki Północnej. Zapierająca dech w piersiach przestrzeń, której można zaznać w Szwajcarskich Alpach. To miejsca, które bez wątpienia warto zobaczyć, a ten zestaw daje przedsmak tego, czego możemy spodziewać się na miejscu.

  komplet O: Chicago (USA), Los Angeles (USA), Północno-Zachodni Pacyfik (USA), Alpy Szwajcarskie (Szwajcaria), Utah (USA), Kalifornia (USA). zestaw O jest dołączany do Passport Box gratis!
  W końcu! Jedna aplikacja, która zezwala na kolekcjonowanie danych na temat Twojego zdrowia jak i pomiarów z treningów w jednym miejscu. Dzięki ViewFit, analizowanie i obserwowanie postępów treningowych, jeszcze nigdy nie było tak proste. Wejdź na stronę www.viewfit.com lub pobierz aplikację ViewFit, dostępną zarówno dla maszyn Apple jaki Android.
  • samoczynne przesyłanie informacji z urządzeń cardio do aplikacji.
  • Zapisywanie pomiarów z treningów prowadzonych na świeżym powietrzu i na siłowni.
  • Bezproblemowe przesyłanie zapisanych danych na inne aplikacje.
  • Wizualizacja umożliwia stały podgląd, na ile nadążamy za postawionym sobie celem.
  ViewFit ™ umożliwia zbieranie informacji z różnorodnych aplikacji za pośrednictwem maszyn kontrolujących oraz z wybranych maszyn firmy Vision, a także Horizon. ViewFit ™ programuje maszyny za nas, za każdym razem, gdy rozpoczynamy trening. Starczy odwiedzić stronę ViaFitness.com i zsynchronizować ze sobą sprzęt, aby nasz trening zmienił się na zawsze! ViewFit ™ przekazuje informacje z urządzeń, na których ćwiczysz, do aplikacji nadzorującej dietę. MyFitnessPall za sprawą zgromadzonych danych, potrafi zadbać o optymalne odżywienie i nawodnienie Twojego organizmu, aby jak najszybciej osiągnąć wymarzoną wagę ciała.

  Gwarancja domowa - 2 lata

  Obowiązuje przy eksploatacji urządzeń w warunkach domowych z przestrzeganiem limitu długości treningu podanego poprzez producenta


☆ Kettler Orbitrek elektromagnetyczny optima 600 (7640119481364) ☆

Kettler Orbitrek elektromagnetyczny optima 600 (7640119481364) Najniższa Cena Online

☆ Kettler Orbitrek elektromagnetyczny optima 600 (7640119481364) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Orbitrek elektromagnetyczny optima 600 (7640119481364)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Kettler Optima 600

  Stan towaru: Nowy, złożony w całość, dostarczany na palecie

  innowacyjny orbitrek KETTLER OPTIMA 600 z indukcyjnym układem hamulcowym może sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wysoki komfort i naturalność ruchu zagwarantuje wyśmienita ergonomia wszystkich elementów sterujących, a także wysokiej jakości komponenty przegubowe. Czytelny ekran demonstruje wszystkie charakterystyczne funkcje i oferuje duży wybór programów szkoleniowych, w tym zintegrowane aplikacje treningowe HIIT i Coaching IPN. Zaletą są dodatkowo: dostosowywane stopnie antypoślizgowe, kółka transportowe czy mechanizm wyrównywania nierówności podłoża.

  genialna ergonomia. Budowa OPTIMA 600 została zaprojektowana z myślą o trafnym treningu: długość kroku 39 cm, korzystny odstęp pomiędzy poziomami 19 cm, a także elipsa o skoku 20 cm. Poziomy możnaprzystosować do indywidualnych wymagań.

  Indukcyjny układ hamulcowy z 2 trybami użytkownika. Tryb AUTO (niezależny od prędkości) - użytkownik wybiera docelowe obciążenie w watach (25-400 W, co 5 W). Rezystancja hamowania jest regulowana samoczynnie w zależności od wartości obciążenia docelowego. Tryb MANU (zależny od szybkości) - użytkownik wybiera krok obciążenia, który pozostaje niezależny od szybkości. Wyświetlacz prezentuje aktualne wartości mocy w watach (25-400 W, w krokach co 5 W).

  Trening w strefie cardio. Tętno to jeden z najważniejszych wskaźników aktywności fizycznej. Różni się w zależności od intensywności treningu, a jego pomiar jest jednym z najczęstszych sposobów określenia prawidłowego obciążenia organizmu. Wyświetlacz Premium umożliwia dzisiaj trening w maksymalnie pięciu strefach cardio oznaczonych kolorami, które zmieniają się w zależności od bezpośredniego i docelowego tętna. Dzięki kolorowej sygnalizacji zawsze będziesz posiadać kontrolę nad wydajnością.

  Szkolenia według jednostkowych potrzeb. Przejrzyj swoją obecną kondycję i pozwól naszemu „trenerowi osobistemu" przygotować trening dostosowany do Twoich potrzeb. Po przejściu testu warunków skrajnych zintegrowana aplikacja IPN Coaching ocenia dane treningowe, a następnie proponuje 24 dobrane programy szkoleniowe.

  postępowe i przyjemne szkolenie. Orbitrek można podłączyć do smartfona albo tabletu przez Bluetooth. Możesz skorzystać z aplikacji szkoleniowej KETTMaps.

  Stan towaru: Nowy oryginalnie zapakowany

  wyśmienita ergonomia. Konstrukcja OPTIMA 600 została zaprojektowana z myślą o adekwatnym treningu: długość kroku 39 cm, dobry odstęp między stopniami 19 cm oraz elipsa o skoku 20 cm. Poziomy możnadostosować do indywidualnych wymagań.

  Indukcyjny układ hamulcowy z 2 trybami użytkownika. Tryb AUTO (niezależny od prędkości) - użytkownik wybiera docelowe obciążenie w watach (25-400 W, co 5 W). Rezystancja hamowania jest dostosowywana automatycznie w zależności od wartości obciążenia docelowego. Tryb MANU (zależny od prędkości) - użytkownik wybiera krok obciążenia, który pozostaje niezależny od szybkości. Ekran pokazuje aktualne wartości mocy w watach (25-400 W, w krokach co 5 W).

  Trening w strefie cardio. Tętno to jeden z najważniejszych wskaźników aktywności fizycznej. Różni się w zależności od intensywności treningu, a jego pomiar jest jednym z najczęstszych sposobów określenia poprawnego obciążenia organizmu. Wyświetlacz Premium pozwala na teraz trening w maksymalnie pięciu strefach cardio oznaczonych kolorami, które zmieniają się w zależności od bezpośredniego i docelowego tętna. Dzięki kolorowej sygnalizacji za każdym razem będziesz mieć kontrolę nad produktywnością.

  Szkolenia według indywidualnych potrzeb. Zobacz swoją obecną kondycję i pozwól naszemu „trenerowi osobistemu" przygotować trening dobrany do Twoich potrzeb. Po przejściu testu warunków skrajnych zintegrowana aplikacja IPN Coaching ocenia dane treningowe, a następnie proponuje 24 dopasowane programy szkoleniowe.

  progresywne i przyjemne szkolenie. Orbitrek można podłączyć do smartfona lub tabletu przez Bluetooth. Możesz skorzystać z aplikacji szkoleniowej KETTMaps.

  Cichy system transmisji. Przeguby są zaopatrzone w łożyska przemysłowe, energia zużywana na pedałowanie jest przenoszona na koło zamachowe przy pomocy płaskiego paska przemysłowego z podłużnymi rowkami. Koło zamachowe o masie 22 kg jest kalibrowane względem oscylacji, stosunek szybkości środkowej do koła zamachowego wynosi 1:11.

  Wyposażenie. Praktycznie ukształtowane dźwignie obrotowe do treningu górnej części ciała, dodatkowy uchwyt pośrodku do intensywnego treningu dolnej części ciała, regulowane poziomy antypoślizgowe, stojak na smartfona albo tablet, kółka do manewrowania (umieszczone z przodu), mechanizm kompensacji nierówności podłogi (z tyłu).

  Elektroniczny pomiar pulsu. Dodatkowy uchwyt umieszczony przy wyświetlaczu jest zaopatrzony w czujniki rąk do wykrywania pulsu. Puls można także mierzyć za pomocą paska na klatkę piersiową (wyposażenie opcjonalne).

  Wysokiej jakości połączenia. Wszystkie przeguby i zespoły środkowe są wyposażone w wysokiej jakości łożyska przemysłowe, które gwarantują długą żywotność trenażera eliptycznego.

  konstrukcja symulatora o ponadstandardowej nośności. Zrównoważona rama pozwala na ponadstandardowe obciążenie 150 kg i pełnoprawny trening nawet wyższych osób. Wygodną obsługę i nieskomplikowane poruszanie się po pomieszczeniu zapewniają stałe kółka.

  Zasilanie. Podłączenie do sieci: 230 V / 50 Hz.

  małe wymogi przestrzenne. Wymiary po złożeniu (dł. × szer. × wys.): 144 × 56 × 152 cm. Waga: 73 kg.

  Komputer treningowy. Barwny ekran Premium TFT 15,5 x 8,6 cm z 7 wyświetlanymi na stałe funkcjami demonstruje: czas, szybkość, dystans treningowy, dystans całkowity, puls (5 kardio oznaczonych kolorami), częstotliwość pedałowania i zużycie energii. Ekran ukazuje aktualne obciążenie w watach. Ocena tętna wydechowego, w tym określenie stanu 1-6 (regeneracja). Przeciętne wartości treningu są wyświetlane podczas i po treningu. Do sterowania komputerem można wybrać jeden z następujących języków: EN / DE / FR / NL / PL / RU / IT.

  Pamięć do przechowywania informacji osobowych. Pamięć na informacje osobowe 4 osób i 1 gościa. Profil osobisty zawiera definicję danych (wzrost, waga i wiek), które są stosowane do obliczania BMI, wydatku energetycznego i określenia strefy kardio.

  Oprogramowanie. Bogata oferta obejmuje: 10 programów z gotowym profilem, program HRC do treningu na podstawie tętna. (Fat / Fit / manual) i Challenge. Zintegrowane aplikacje szkoleniowe Szkolenia HIT i Coaching IPN. Załączony jest ponadto konfigurator programów, który stworzy praktycznie nieograniczoną liczbę programów szkoleniowych w oparciu o Twoje oczekiwania. Możliwość wstępnego wyboru wartości docelowych dla czasu, dystansu, zużycia energii i strefy cardio (Fat / Fit / manual).

  ekran foliowy i klawiatura komputerowa. Wysokiej jakości komputer treningowy 20 x 20 cm. Urządzenie bronione jest przed potem powłoką szkła akrylowego.

  • System hamowania indukcyjny
  • Zasilanie sieciowe (230 V / 50 Hz)
  • Masa koła zamachowego 22 kg
  • Regulacja obciążenia elektroniczna
  • Regulacja obciążenia (zakres) 25 - 400 W (w odstępach co 5 W)
  • Długość kroku 39
  • Max. Masa ćwiczącego 150 kg
  • Pomiar tętna czujniki dłoni, pas napiersiowy (wyposażenie dodatkowe)
  • Bezprzewodowy pas do pomiaru tętna Kettler Smart
  • rozmiary po rozłożeniu (dł/szer/wys) 144 x 56 x 152 cm
  • Rolki transportowe
  • Klasa DIN-EN HA
  • Inne Recovery Test; współpraca z aplikacją KinoMaps przez Bluetooth, opcjonalny uchwyt na bidon, pamięć danych 4 użytkowników i gościa, zmiana koloru podświetlenia zależnie od strefy tętna

☆ Bh fitness Orbitrek khronos g260 (8431284486570) ☆

Bh fitness Orbitrek khronos g260 (8431284486570) Najniższa Cena Online

☆ Bh fitness Orbitrek khronos g260 (8431284486570) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Bh fitness Orbitrek khronos g260 (8431284486570)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Orbitrek
  • wymiary: 132 x 62 x 160 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Waga: 43 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 115 kg
  • System oporu: magnetyczny kg
  • System inercyjny: 10 kg
  • Długość kroku: 30 cm
  • Pozioma regulacja ustawienia pedałów
  • Kółka transportowe
  • Stopki poziomujące
  • 8 stopniowa ręczna regulacja oporu
  • Rozstaw pedałów: 17 cm
  Komputer
  • Czas
  • prędkość/RPM
  • Dystans
  • Spalone kalorie
  • wyświetlacz LCD
  • Pomiar pulsu
  • THR
  • Rescovery Test

  Gdzie i dlaczego z niego skorzystać?

  Orbitrek BH Fitness do regularnego treningu w domu albo domowej siłowni. Potężna konstrukcja zagwarantuje stabilność podczas aktywnych ćwiczeń, magnetyczny system oporu działa płynnie i cicho. Pozwala momentalnie i produktywnie zgubić nadmiar kilogramów i poprawić wygląd swej sylwetki,cieszyć się udoskonalonym samopoczuciem i poprawą ogólnego stanu zdrowia.

  Godny uwagi

  Orbitrek NLS14 Top Dual BH Fitness rejestruje wartość tętna za pośrednictwem dotykowych sensorów. Komputer z sygnalizacją przekroczenia zaprogramowanej wartości pulsu umożliwia prowadzenie celowych treningów cardio. Ponadto komputer pozwala na realizowanie testu sprawdzającego stopień wytrenowania.


  Orbitreki treningowe BH Fitness

  seria maszyn zaprojektowana przez BH Fitness należy do światowego topu w sprzedaży orbitreków na rynku. Dzięki współpracy z Apple orbitreki pozostały wyekwipowane w motywacyjne i interaktywne wyświetlacze oparte na technologii artykułów Apple.

  jedynie podłączyć iPhone/iPad do urządzenia treningowego i samoczynnie zostanie pobrana bezpłatna aplikacja wytwarzana specjalnie z myślą o użytkownikach urządzeń BH Fitness.

  Orbitreki BH Fitness zapewniają płynną i produktywną pracę. Śmiało mogą korzystać z niego równocześnie bardziej doświadczeni sportowcy, jak i początkujacy.

  Dzięki nowym technologiom wykorzystywanym przez hiszpańską markę klient może ustawić własny profil treningowy, w pełni dostosowany do potrzeb i możliwości.

  Jeżeli zależy Ci na idealnej sylwetce, dobrej kondycji i doskonałym samopoczuciu, to treningi na orbitrekach jest właśnie dla Ciebie!

  Ćwiczenia na orbitreku mają dodatkowo inne przywileje. Podczas korzystania z tego urządzenia bez problemu możemy oglądać jednocześnie telewizję czy słuchać radia.  BH Fitness

  BH Fitness to firma odgrywająca jedną z największych ról na rynku fitnesu. Dzięki nieustającemu rozwojowi należy do jednych z najkorzystniejszych producentów sprzętu treningowego.

  Hiszpańska producent powstała w 1909 roku. W jej ofercie można znaleźć szeroki asortyment urządzeń służących do ćwiczenia. Początkując od bieżni przez rowerki, orbiterki, rowery magnetyczne, kończąc na stepperach.

  Urządzenia firmy asygnowane są głównie do ćwiczeń, które prosto można wykonywać w domu. Kupujący, którzy cenią sobie wygodę, czas, prywatność i efektywną pracę bez wątpienia to docenią.


  artykuł
  producent
  Kod producenta
  G260
  EAN
  8431284486570
  informacje podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  System hamowania
  Magnetyczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  10
  Nośność [kg]
  115
  Waga [kg]
  43
  Wyposażenie
  ekran LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Pomiar prędkości
  Pomiar pulsu
  Wydatek energetyczny
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  typ gwarancji
  Producenta

☆ Orbitrek elektromagnetyczny KETTLER Optima 800 (7640119481371) ☆

Orbitrek elektromagnetyczny KETTLER Optima 800 (7640119481371) Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek elektromagnetyczny KETTLER Optima 800 (7640119481371) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Orbitrek elektromagnetyczny KETTLER Optima 800 (7640119481371)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek KETTLER Optima 800 to najnowocześniejszy i najmocniej zawansowany technologicznie crosstrainer w rodzinie Kettler. Wykwintny i wysokiej jakości design znajduje ponadto odzwierciedlenie w jego funkcjonalności.

  Model Optima 800 zachwyca nieskończoną rozmaitością programów, które sąprzystępne na barwnym wyświetlaczu TFT klasy premium o wymiarach 155 x 86 mm. Po wprowadzeniu Twoich informacji możesz cieszyć się słusznym treningiem, dzięki intensywności przypasowanej do Twoich potrzeb i zaawansowania treningu.

  W czasie rzeczywistym Twoja sprawność pokazywana jest na wyświetlaczu. Koło zamachowe zagwarantuje maksymalną ergonomię. Technologia Extended Motion gwarantuje szczególnie łagodny i wydajny ruch. Orbitrek crosstrainer to wszechstronne urządzenie do treningu, które włącza mięśnie całego ciała.

  Ruch eliptyczny to połączenie ruchu realizowanego na trzech urządzeniach: stepper, bieżnia i rower. Zaangażowane są jednocześnie górne jak i dolne partie ciała. Regularny trening na orbitreku pozwala poprawić kondycję, spalić zbędne kalorie i schudnąć.

  Wzmacnia mięśnie, nie obciążając kręgosłupa, stawów skokowych czy kolanowych. Należycie wpływa na pracę układu krążeniowo-oddechowego. Może być stosowany w treningu cardio i obwodowym. KETTLER OPTIMA 800 polecany jest każdemu, komu zależy na regularnym i skutecznym treningu.

  Poziom oporu można zmieniać w zakresie 25-400 watów (co 5 wat), zezwala na przypasowanie intensywności treningu do indywidualnych potrzeb. W trakcie treningu można wybrać jeden z 15 programów, dostosowanych do najróżniejszych stopni produktywności.

  za pomocą konfiguratora można kreować nowe programy albo modyfikować już istniejące. Komputer treningowy pozwala także na skonfigurowanie 4 użytkowników, dzięki czemu każdy z domowników będzie miał dostęp do swych danych z ostatnich treningów.

  Cicha i płynna praca pozwala na trening w domu. Kółka transportowe zezwalają na wygodne przestawienie orbitreka po skończonym treningu. Komputer treningowy - znaczny, czytelny, barwny i intuicyjny w obsłudze ekran TFT o wymiarach 155x86mm wyświetla siedem najważniejszych parametrów treningu.

  Wyświetlane cechy: czas treningu dystans (km albo mile) zużycie energii (kcal lub kJ) tętno szybkość kadencja (obr./min) moc (w Watach) ma 15 zaprogramowanych programów treningowych, dzięki którym osiągalne jest dopasowanie intensywności treningu do wydajności i kondycji użytkownika.

  zastosowany konfigurator pozwala dowolnie rozbudowywać i zmieniać programy treningowe. Ergometr może być używany w dwóch trybach: TRYB AUTO (niezależny od ilości obr./min) TRYB MANU (zależny od ilości obr./min) przystępne programy treningowe (szczegółowy opis znajduje się w instrukcji obsługi komputera): szybki start Trening WYZWANIE KETTMAPS KETTLER WORLD TOURS Trening HIT Trening HRC IPN Coaching 30 min.

  fitnessu Trening w najróżniejszych strefach tętna 30 min. Spalania tłuszczu Regulacja oporu KETTLER OPTIMA 800 to indukcyjny crosstrainer z 22 kg kołem zamachowym. Poziom oporu można zmieniać w zakresie 25-400 watów (co 5 wat).

  Platformy na stopy obszerne, przeciwpoślizgowe platformy na stopy gwarantują bezpieczne podparcie podczas treningu. Technika EXT(Extended Motion Technology) zagwarantuje wyjątkowo delikatny i skuteczny ruch.

  Rozstaw: 190 mm Długość kroku: 480 mm Wysokość płozy (w miejscu stawiania stopy) od poziomu podłoża inicjując od najniższej: 27, 35, 41 cm. Rama - mocna, stalowa rama zapewnia stabilność i wygodę w trakcie ćwiczeń.

  Wytrzymała kompozycja z 22 kg kołem zamachowym umożliwia bezpieczny trening, także z dużą intensywnością. Obudowa - tworzona z wysokiej jakości materiałów, stanowi znakomite wyciszenie magnetycznego systemu oporu.

  realna jest regulacja wypoziomowania urządzenia. Kierownica - U-kształtna kierownica i praktyczne uchwyty dają Ci możliwość wyboru adekwatnego chwytu w trakcie treningu. Sensory dotykowe - umieszczone na kierownicy sensory dotykowe pozwalają na pomiar tętna.

  Do treningu HRC zalecane jest wykorzystywanie pasa na piersiowego z technologią Bluetooth (nie jest załączony do urządzenia). Uchwyt na smartfon - uchwyt na tablet albo smartfon pozwala na komfortowe umieszczenie urządzenia mobilnego w zasięgu wzroku i korzystania z niego podczas treningu.

  Bluetooth - zintegrowany inteligentny system Bluetooth, zezwala na korzystanie z najmocniej motywujących aplikacji asygnowanych do treningu. Kompatybilny z aplikacją fitness Kinomap (subskrypcja nie jest wliczona w cenę urządzenia Google Play albo App Store) oraz z KETTLER WORLD TOURS.

  Kółka transportowe - kółka transportowe wygodny transport orbitreka po treningu. SPECYFIKACJA rodzaj urządzenia: orbitrek, crosstrainer rodzaj: indukcyjny Waga koła zamachowego: 22 kg Regulacja oporu:25-400 watów (co 5 wat) Moc szczytowa: 400 Wat Maksymalna waga użytkownika: 150 kg Długość kroku: 480 mm Rozstaw: 190 mm Pomiary: czas, szybkość, dystans, kadencja (obr./min), tętno, kalorie, moc w watach Wyposażenie: komputer treningowy, uchwyt na smartfon, sensory dotykowe, kółka transportowe, profilowane rękojeści Programy treningowe: 15, można dowolnie rozbudowywać za pomocą konfiguratora Języki menu: 7 (EN, DE, FR, IT, NL, PL, RU) Kierownica: U-kształtna, poręczna, profilowane rękojeści Podstawy na stopy: antypoślizgowe Zasilanie: zasilacz (230V) rozmiary po rozłożeniu (dł x szer x wys): 144 x 56 x 162 cm Waga: 82 kg Klasa urządzenia: Urządzenie treningowe jest zgodne z normą DIN EN ISO 20957-1 2014/DIN EN ISO 20957-9 2017, klasa HA (sprzęt do stosowania domowego o wysokiej klasie precyzyjności).


☆ Kettler Orbitrek eliptyczny elektromagnetyczny omnium 500 (7640119481388) ☆

Kettler Orbitrek eliptyczny elektromagnetyczny omnium 500 (7640119481388) Najniższa Cena Online

☆ Kettler Orbitrek eliptyczny elektromagnetyczny omnium 500 (7640119481388) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Orbitrek eliptyczny elektromagnetyczny omnium 500 (7640119481388)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek Kettler Omnium 500 jest rewelacyjnym partnerem treningowym, jeśli chodzi o efektywny trening. Dzięki eliptycznemu ruchowi, trening na Omnium 500 jest wyjątkowo przychylny dla stawów, a 2 zróżnicowane tryby pracy umożliwiają przypasowanie treningu do indywidualnych potrzeb.

  Orbitrek charakteryzuje się niezwykle dużą wytrzymałością i możliwością uzyskania szczytowych osiągów do 400 watów. SkutecznY I błogi TRENING W DOMU Orbitrek Kettler Omnium 500 doskonale sprawdza się jako sprzęt do treningu w warunkach domowych i zapewnia sprawny i błogi trening.

  Dzięki wyjątkowo eliptycznemu ruchowi trening na Omnium 500 jest stanowczo przychylny dla stawów. Ponadto posiada on 2 zróżnicowane tryby pracy: tryb AUTO (niezależny od szybkości) i tryb MANU (zależny od prędkości), co umożliwia dostosowanie treningu do indywidualnych potrzeb.

  zrównoważonY, WYTRZYMAŁY I PŁYNNY Wysokiej jakości komputer treningowy łączy w sobie funkcjonalność i interaktywny trening, a system masy koła zamachowego o wadze 18 kg zapewnia równomierny ruch. Orbitrek jest nad wyraz wytrzymały i oferuje pomiar mocy aż do 400 Wat.

  innowacyjnY KOMPUTER TRENINGOWY Komputer treningowy Kettler-Advanced może być obsługiwany za pomocą ergonomicznego joysticka podobnego do elementów sterujących w progresywnych samochodach. Przy pomocy tego pokrętła i przycisku możesz prosto i intuicyjnie poruszać się po menu i ekspresowo spersonalizować swój trening albo zmienić wybrane cechy.

  Kokpit ma regulację nachylenia i może być indywidualnie przypasowany do wzrostu użytkownika. 4 PROFILE UŻYTKOWNIKA + GOŚĆ Możesz utworzyć do 4 profili użytkownika i profil gościa. Na przykład członkowie jednej rodziny, mogą ustawić swoje własne profile, mierzyć i dokumentować swoje postępy.

  W zależności od ustawień, strefy pulsu lub watów są wyświetlane graficznie na wyświetlaczu LCD i przystępne do odczytania. INTERAKTYWNY TRENING Z KETTMAPS Orbitrek Omnium 500 jest kompatybilny z aplikacją KETTMaps poprzez Bluetooth.

  dzięki temu połączeniu możesz interaktywnie przemierzać trasy na całym świecie na swoim tablecie albo smartfonie i bezpośrednio doświadczać biegu pod górę i z górki. UżytecznY I wygodnY Omnium 500 z 18-kilogramowym kołem zamachowym i płaskim, eliptycznym ruchem oferuje delikatny i użyteczny trening.

  Odległość platform na stopy (Q-factor) jest nieduża i wynosi 10 cm, co jest szczególnie korzystne dla stawów. Przeguby maszyny są wyposażone w wysokiej jakości, podwójne łożyska kulkowe, które istotnie powiększają ich solidność.

  Platformy na stopy zaopatrzone zostały w gumę piankową, która oferuje wysoki komfort. Funkcjonalne końcówki uchwytów oferują kilka wariantów chwytu i komfortową pozycję treningową dla każdego użytkownika. Maksymalne osiągi aż do 400 Wat Orbitrek z dwoma trybami pracy: tryb AUTO (niezależny od szybkości) - tryb MANU (zależny od szybkości) Wysokiej jakości i łatwy w obsłudze komputer treningowy Pamięć dla 4 użytkowników i 1 gościa 10 programów treningowych (w tym program zorientowany na tętno) Indukcyjny układ hamulcowy 18-kilogramowe koło zamachowe praktyczne uchwyty bardzo szeroka trwałość i odporność Wyświetlanie parametrów treningowych w czasie rzeczywistym wyjątkowo przyjemne, naturalne odczucia w trakcie treninguPodobne zestawienia:


Najtańsze orbitreki elektromagnetyczne do 10000 zł – Ranking czerwiec 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze orbitreki elektromagnetyczne do 10000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich orbitreków elektromagnetycznych do 10000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Kettler Orbitrek eliptyczny elektromagnetyczny omnium 500 (7640119481388) ☆

Kettler Orbitrek eliptyczny elektromagnetyczny omnium 500 (7640119481388) Najniższa Cena Online

☆ Kettler Orbitrek eliptyczny elektromagnetyczny omnium 500 (7640119481388) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Orbitrek eliptyczny elektromagnetyczny omnium 500 (7640119481388)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek Kettler Omnium 500 jest idealnym partnerem treningowym, jeśli chodzi o efektywny trening. Dzięki eliptycznemu ruchowi, trening na Omnium 500 jest niezwykle przyjazny dla stawów, a 2 przeróżne tryby pracy zezwalają na dostosowanie treningu do indywidualnych potrzeb.

  Orbitrek charakteryzuje się niezwykle dużą wytrzymałością i możliwością uzyskania szczytowych osiągów do 400 watów. SprawnY I miły TRENING W DOMU Orbitrek Kettler Omnium 500 nieprzeciętnie sprawdza się jako sprzęt do treningu w warunkach domowych i zapewnia skuteczny i błogi trening.

  Dzięki wyjątkowo eliptycznemu ruchowi trening na Omnium 500 jest bardzo przychylny dla stawów. W dodatku ma on 2 rozmaite tryby pracy: tryb AUTO (niezależny od szybkości) i tryb MANU (zależny od szybkości), co umożliwia przypasowanie treningu do indywidualnych potrzeb.

  zrównoważonY, WYTRZYMAŁY I PŁYNNY Wysokiej jakości komputer treningowy łączy w sobie funkcjonalność i interaktywny trening, a system masy koła zamachowego o wadze 18 kg zapewnia równomierny ruch. Orbitrek jest niezwykle wytrzymały i proponuje pomiar mocy aż do 400 Wat.

  nowoczesnY KOMPUTER TRENINGOWY Komputer treningowy Kettler-Advanced może być obsługiwany przy pomocy poręcznego joysticka podobnego do elementów sterujących w progresywnych samochodach. Za pomocą tego pokrętła i przycisku możesz prosto i intuicyjnie poruszać się po menu i prędko spersonalizować swój trening albo zmienić wybrane parametry.

  Kokpit ma regulację nachylenia i może być indywidualnie przypasowany do wzrostu użytkownika. 4 PROFILE UŻYTKOWNIKA + GOŚĆ Możesz utworzyć do 4 profili użytkownika, a także profil gościa. Na przykład członkowie jednej rodziny, mogą ustawić swoje własne profile, mierzyć i dokumentować swoje postępy.

  W zależności od ustawień, strefy pulsu lub watów są wyświetlane graficznie na wyświetlaczu LCD i przystępne do odczytania. INTERAKTYWNY TRENING Z KETTMAPS Orbitrek Omnium 500 jest kompatybilny z aplikacją KETTMaps przez Bluetooth.

  dzięki czemu połączeniu możesz interaktywnie przemierzać trasy na całym świecie na swym tablecie lub smartfonie i bezpośrednio doświadczać biegu pod górę i z górki. PraktycznY I komfortowY Omnium 500 z 18-kilogramowym kołem zamachowym i płaskim, eliptycznym ruchem oferuje delikatny i poręczny trening.

  Odległość platform na stopy (Q-factor) jest minimalna i wynosi 10 cm, co jest niezwykle dobre dla stawów. Przeguby maszyny są wyekwipowane w wysokiej jakości, podwójne łożyska kulkowe, które widocznie powiększają ich solidność.

  Platformy na stopy wyposażone zostały w gumę piankową, która oferuje wysoki komfort. Użyteczne końcówki uchwytów oferują kilka wariantów chwytu i komfortową pozycję treningową dla każdego użytkownika. Maksymalne osiągi aż do 400 Wat Orbitrek z dwoma trybami pracy: tryb AUTO (niezależny od szybkości) - tryb MANU (zależny od prędkości) Wysokiej jakości i prosty w obsłudze komputer treningowy Pamięć dla 4 użytkowników i 1 gościa 10 programów treningowych (w tym program zorientowany na tętno) Indukcyjny układ hamulcowy 18-kilogramowe koło zamachowe funkcjonalne uchwyty wyjątkowo spora odporność i odporność Wyświetlanie parametrów treningowych w czasie rzeczywistym wyjątkowo przyjemne, naturalne odczucia podczas treningu


☆ Bh fitness Orbitrek khronos g260 (8431284486570) ☆

Bh fitness Orbitrek khronos g260 (8431284486570) Najniższa Cena Online

☆ Bh fitness Orbitrek khronos g260 (8431284486570) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Bh fitness Orbitrek khronos g260 (8431284486570)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Orbitrek
  • wymiary: 132 x 62 x 160 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Waga: 43 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 115 kg
  • System oporu: magnetyczny kg
  • System inercyjny: 10 kg
  • Długość kroku: 30 cm
  • Pozioma regulacja ustawienia pedałów
  • Kółka transportowe
  • Stopki poziomujące
  • 8 stopniowa ręczna regulacja oporu
  • Rozstaw pedałów: 17 cm
  Komputer
  • Czas
  • szybkość/RPM
  • Dystans
  • Spalone kalorie
  • wyświetlacz LCD
  • Pomiar pulsu
  • THR
  • Rescovery Test

  Gdzie i dlaczego z niego skorzystać?

  Orbitrek BH Fitness do regularnego treningu w domu lub domowej siłowni. Solidna konstrukcja zagwarantuje stabilność w trakcie dynamicznych ćwiczeń, magnetyczny system oporu działa płynnie i cicho. Pozwala błyskawicznie i wydajnie zgubić nadmiar kilogramów i poprawić wygląd swej sylwetki,cieszyć się lepszym samopoczuciem i poprawą ogólnego stanu zdrowia.

  Godny uwagi

  Orbitrek NLS14 Top Dual BH Fitness rejestruje wartość tętna za pośrednictwem dotykowych sensorów. Komputer z sygnalizacją przekroczenia zaprogramowanej wartości pulsu umożliwia prowadzenie celowych treningów cardio. Dodatkowo komputer umożliwia realizowanie testu sprawdzającego stopień wytrenowania.


  Orbitreki treningowe BH Fitness

  kolekcja maszyn zaprojektowana przez BH Fitness należy do światowego topu w sprzedaży orbitreków na rynku. Dzięki współpracy z Apple orbitreki pozostały wyposażone w motywacyjne i interaktywne wyświetlacze oparte na technice artykułów Apple.

  tylko podłączyć iPhone/iPad do urządzenia treningowego i automatycznie zostanie pobrana bezpłatna aplikacja wytwarzana specjalnie z myślą o użytkownikach urządzeń BH Fitness.

  Orbitreki BH Fitness gwarantują płynną i sprawną pracę. Śmiało mogą korzystać z niego jednocześnie bardziej doświadczeni sportowcy, jak i początkujacy.

  Dzięki nowym technologiom stosowanym przez hiszpańską firmę klient może ustawić własny profil treningowy, w pełni dobrany do potrzeb i możliwości.

  Jeżeli zależy Ci na nadzwyczajnej sylwetce, korzystnej kondycji, a także perfekcyjnym samopoczuciu, to treningi na orbitrekach jest właśnie dla Ciebie!

  Ćwiczenia na orbitreku mają również inne przywileje. Podczas korzystania z tego urządzenia bez problemu możemy oglądać jednocześnie telewizję czy słuchać radia.  BH Fitness

  BH Fitness to marka odgrywająca jedną z największych ról na rynku fitnesu. Dzięki nieustającemu rozwojowi należy do jednych z najlepszych producentów sprzętu treningowego.

  Hiszpańska marka powstała w 1909 roku. W jej ofercie można znaleźć spory asortyment maszyn służących do ćwiczenia. Inicjując od bieżni przez rowerki, orbiterki, rowery magnetyczne, kończąc na stepperach.

  Urządzenia producenta przeznaczone są z reguły do ćwiczeń, które łatwo można wykonywać w domu. Klienci, którzy cenią sobie wygodę, czas, prywatność oraz efektywną pracę z całą pewnością to docenią.


  produkt
  producent
  Kod producenta
  G260
  EAN
  8431284486570
  dane podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  System hamowania
  Magnetyczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  10
  Nośność [kg]
  115
  Waga [kg]
  43
  Wyposażenie
  ekran LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Pomiar prędkości
  Pomiar pulsu
  Wydatek energetyczny
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  typ gwarancji
  Producenta

☆ Kettler Orbitrek elektromagnetyczny optima 600 (7640119481364) ☆

Kettler Orbitrek elektromagnetyczny optima 600 (7640119481364) Najniższa Cena Online

☆ Kettler Orbitrek elektromagnetyczny optima 600 (7640119481364) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Orbitrek elektromagnetyczny optima 600 (7640119481364)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Kettler Optima 600

  Stan towaru: Nowy, złożony w całość, dostarczany na palecie

  postępowy orbitrek KETTLER OPTIMA 600 z indukcyjnym układem hamulcowym może sprostać wymaganiom choćby najszczególniej wymagających użytkowników. Wysoki komfort i naturalność ruchu zagwarantuje świetna ergonomia wszystkich części sterujących, a także wysokiej jakości komponenty przegubowe. Czytelny wyświetlacz prezentuje wszystkie typowe funkcje i oferuje pokaźny wybór programów szkoleniowych, w tym zintegrowane aplikacje treningowe HIIT i Coaching IPN. Zaletą są w dodatku: dostosowywane poziomy antypoślizgowe, kółka transportowe czy mechanizm wyrównywania nierówności podłoża.

  rewelacyjna ergonomia. Kompozycja OPTIMA 600 została zaprojektowana z myślą o trafnym treningu: długość kroku 39 cm, korzystny odstęp między poziomami 19 cm i elipsa o skoku 20 cm. Poziomy możnaprzypasować do jednostkowych wymagań.

  Indukcyjny układ hamulcowy z 2 trybami użytkownika. Tryb AUTO (niezależny od szybkości) - użytkownik wybiera docelowe obciążenie w watach (25-400 W, co 5 W). Rezystancja hamowania jest regulowana samoczynnie w zależności od wartości obciążenia docelowego. Tryb MANU (zależny od szybkości) - użytkownik wybiera krok obciążenia, który pozostaje niezależny od szybkości. Ekran przedstawia aktualne wartości mocy w watach (25-400 W, w krokach co 5 W).

  Trening w strefie cardio. Tętno to jeden z najważniejszych wskaźników aktywności fizycznej. Różni się w zależności od intensywności treningu, a jego pomiar jest jednym z najczęstszych sposobów określenia poprawnego obciążenia organizmu. Ekran Premium zezwala na dzisiaj trening w maksymalnie pięciu strefach cardio oznaczonych kolorami, które zmieniają się w zależności od bezpośredniego i docelowego tętna. Dzięki kolorowej sygnalizacji zawsze będziesz mieć kontrolę nad produktywnością.

  Szkolenia według jednostkowych potrzeb. Sprawdź swoją obecną kondycję i pozwól naszemu „trenerowi osobistemu" przygotować trening dostosowany do Twoich potrzeb. Po przejściu testu warunków skrajnych zintegrowana aplikacja IPN Coaching ocenia dane treningowe, a następnie proponuje 24 dopasowane programy szkoleniowe.

  postępowe i przyjemne szkolenie. Orbitrek można podłączyć do smartfona lub tabletu poprzez Bluetooth. Możesz skorzystać z aplikacji szkoleniowej KETTMaps.

  Stan towaru: Nowy oryginalnie zapakowany

  idealna ergonomia. Budowa OPTIMA 600 została zaprojektowana z myślą o adekwatnym treningu: długość kroku 39 cm, korzystny odstęp między poziomami 19 cm oraz elipsa o skoku 20 cm. Poziomy możnaprzypasować do indywidualnych wymagań.

  Indukcyjny układ hamulcowy z 2 trybami użytkownika. Tryb AUTO (niezależny od szybkości) - użytkownik wybiera docelowe obciążenie w watach (25-400 W, co 5 W). Rezystancja hamowania jest dostosowywana samoczynnie w zależności od wartości obciążenia docelowego. Tryb MANU (zależny od prędkości) - użytkownik wybiera krok obciążenia, który pozostaje niezależny od prędkości. Wyświetlacz prezentuje aktualne wartości mocy w watach (25-400 W, w krokach co 5 W).

  Trening w strefie cardio. Tętno to jeden z najważniejszych wskaźników aktywności fizycznej. Różni się w zależności od intensywności treningu, a jego pomiar jest jednym z najczęstszych sposobów określenia dobrego obciążenia organizmu. Ekran Premium umożliwia teraz trening w maksymalnie pięciu strefach cardio oznaczonych kolorami, które zmieniają się w zależności od bezpośredniego i docelowego tętna. Dzięki kolorowej sygnalizacji za każdym razem będziesz mieć kontrolę nad efektywnością.

  Szkolenia według indywidualnych potrzeb. Sprawdź swoją obecną kondycję i pozwól naszemu „trenerowi osobistemu" przygotować trening dobrany do Twoich potrzeb. Po przejściu testu warunków skrajnych zintegrowana aplikacja IPN Coaching ocenia dane treningowe, a następnie proponuje 24 przypasowane programy szkoleniowe.

  nowoczesne i przyjemne szkolenie. Orbitrek można podłączyć do smartfona albo tabletu przez Bluetooth. Możesz skorzystać z aplikacji szkoleniowej KETTMaps.

  Cichy system transmisji. Przeguby są wyekwipowane w łożyska przemysłowe, energia zużywana na pedałowanie jest przenoszona na koło zamachowe za pomocą płaskiego paska przemysłowego z podłużnymi rowkami. Koło zamachowe o masie 22 kg jest kalibrowane względem oscylacji, stosunek prędkości środkowej do koła zamachowego wynosi 1:11.

  Wyposażenie. Użytecznie ukształtowane dźwignie obrotowe do treningu górnej części ciała, dodatkowy uchwyt pośrodku do intensywnego treningu dolnej części ciała, regulowane stopnie przeciwpoślizgowe, stojak na smartfona albo tablet, kółka do manewrowania (umieszczone z przodu), mechanizm kompensacji nierówności podłogi (z tyłu).

  Elektroniczny pomiar pulsu. Dodatkowy uchwyt umieszczony przy wyświetlaczu jest wyposażony w czujniki rąk do wykrywania pulsu. Puls można również mierzyć przy pomocy paska na klatkę piersiową (wyposażenie opcjonalne).

  Wysokiej jakości połączenia. Wszystkie przeguby i zespoły środkowe są zaopatrzone w wysokiej jakości łożyska przemysłowe, które zapewniają długą żywotność trenażera eliptycznego.

  konstrukcja symulatora o ponadstandardowej nośności. Jednostajna rama zezwala na ponadstandardowe obciążenie 150 kg i pełnoprawny trening choćby wyższych osób. Wygodną obsługę i przystępne poruszanie się po pomieszczeniu zapewniają stałe kółka.

  Zasilanie. Podłączenie do sieci: 230 V / 50 Hz.

  niewiele znaczące wymagania przestrzenne. Rozmiary po złożeniu (dł. × szer. × wys.): 144 × 56 × 152 cm. Waga: 73 kg.

  Komputer treningowy. Barwny wyświetlacz Premium TFT 15,5 x 8,6 cm z 7 wyświetlanymi na stałe funkcjami demonstruje: czas, szybkość, dystans treningowy, dystans całkowity, puls (5 kardio oznaczonych kolorami), częstotliwość pedałowania i zużycie energii. Wyświetlacz prezentuje aktualne obciążenie w watach. Ocena tętna wydechowego, w tym określenie stanu 1-6 (regeneracja). Przeciętne wartości treningu są wyświetlane w trakcie i po treningu. Do sterowania komputerem można wybrać jeden z następujących języków: EN / DE / FR / NL / PL / RU / IT.

  Pamięć do przechowywania informacji osobowych. Pamięć na informacje osobowe 4 osób i 1 gościa. Profil osobisty zawiera definicję danych (wzrost, waga i wiek), które są stosowane do obliczania BMI, wydatku energetycznego i określenia strefy kardio.

  Oprogramowanie. Bogata oferta obejmuje: 10 programów z gotowym profilem, program HRC do treningu na podstawie tętna. (Fat / Fit / manual) i Challenge. Zintegrowane aplikacje szkoleniowe Szkolenia HIT i Coaching IPN. Załączony jest również konfigurator programów, który stworzy praktycznie nieograniczoną liczbę programów szkoleniowych w oparciu o Twoje oczekiwania. Możliwość wstępnego wyboru wartości docelowych dla czasu, dystansu, zużycia energii i strefy cardio (Fat / Fit / manual).

  ekran foliowy i klawiatura komputerowa. Wysokiej jakości komputer treningowy 20 x 20 cm. Urządzenie bronione jest przed potem powłoką szkła akrylowego.

  • System hamowania indukcyjny
  • Zasilanie sieciowe (230 V / 50 Hz)
  • Masa koła zamachowego 22 kg
  • Regulacja obciążenia elektroniczna
  • Regulacja obciążenia (zakres) 25 - 400 W (w odstępach co 5 W)
  • Długość kroku 39
  • Max. Masa ćwiczącego 150 kg
  • Pomiar tętna czujniki rąk, pas napiersiowy (wyposażenie dodatkowe)
  • Bezprzewodowy pas do pomiaru tętna Kettler Smart
  • rozmiary po rozłożeniu (dł/szer/wys) 144 x 56 x 152 cm
  • Rolki transportowe
  • Klasa DIN-EN HA
  • Inne Recovery Test; współpraca z aplikacją KinoMaps poprzez Bluetooth, opcjonalny uchwyt na bidon, pamięć informacji 4 użytkowników i gościa, zmiana koloru podświetlenia zależnie od strefy tętna

☆ Horizon fitness Trenażer eliptyczny andes 7i (4717011435948) ☆

Horizon fitness Trenażer eliptyczny andes 7i (4717011435948) Najniższa Cena Online

☆ Horizon fitness Trenażer eliptyczny andes 7i (4717011435948) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon Fitness
 • Nazwa produktu: Horizon fitness Trenażer eliptyczny andes 7i (4717011435948)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Indukcyjny system hamowania zapewnia skrupulatność w trakcie zmian oporu. System ViaFit dostępny w Andes 7i upraszcza kontrolę nad treningiem i sprawia, iż będziesz bliżej założonych przez siebie celów. Obfite, ciężkie koło zamachowe, a także wyświetlacz z rozbudowanymi funkcjami sprawiają, że Andes 7i jest genialnym urządzeniem dla najbardziej wymagających Użytkowników.

  seria ANDES

  MASZYNY ELIPTYCZNE

  Dzięki składanej konstrukcji oraz naturalnemu sposobowi poruszania się będzie to urządzenie, które nie tylko nadzwyczajnie zjednoczy się do twojego mieszkania,na dodatek nadzwyczajnie przypasuje się do Twojego ciała.

  właściwości urządzeń eliptycznych Andes:

  – nieskomplikowany montaż (tylko 3 kroki)

  – prędki sposób składania urządzenia ułatwia przechowywanie oraz ich przestawianie

  – funkcjonalna konstrukcja i długi krok zapewniają komfort w trakcie ćwiczenia

  – progresywny ekran Cardio Compass, który działa z przeróżnymi opaskami do telemetrycznego pomiaru pulsu zagwarantuje czytelny podgląd przebiegu ćwiczenia

  Odwiedź Wenecję, Paryż, Góry Skaliste i inne zakątki świata podczas codziennego treningu. Dzięki systemowi Passport i programom Virtual Active zwiedzisz cały świat nie wychodząc z domu! kupując system Passport do urządzeń Vision Fitness i Horizon Fitness (Johnson Health Tech.) dostajesz pakiet rozmaitych tras, łączysz „Passport Box" z telewizorem i rozpoczynasz wycieczkę po np.: Alpach Szwajcarskich, Los Angeles, wybrzeżu Pacyfiku czy Górach Skalistych. Komplet Passport składa się z: Odtwarzacza Passport z 6 filmami (zestaw "O"), Pilota, USB, Przewodu RCA i zasilającego, Instrukcji obsługi. System Passport jest kompatybilny z bieżniami, rowerami, maszynami eliptycznymi Vision Fitness/Horizon Fitness oznaczonymi logo Passport.

  • podczas treningu nie musisz cały czas trzymać głowy spuszczonej w dół aby kontrolować pdostawowe atrybuty treningowe. Dzięki funkcji fitVISTA podstawowe funkcje będą wyświetlane na ekranie TV.
  • Jeśli chcesz radować się tylko otaczającymi Cię widokami to możesz uruchomić kino Passport. Wystraczy zgrać film na dołączony nośnik USB, podłączyć go i radować się treningiem podczas oglądania ulubionego filmu.
  Jak to działa?

  1. Podłącz odtwarzacz Passport do TV używając do tego ząłączonego przewodu video. Podłącz zasilacz do odtawrzacza i gniazdka elektrycznego. Kieruj się wskazówkami wyświetlanymi na ekranie.

  2. Podłącz USB do odtwarzacza.

  3. Kieruj się wskazówkami wyświetlanymi na ekranie.

  Aby móc korzystać z programu Virtual Active, ćwicząc na urządzeniach firmy Horizon Fitness, potrzebne jest dokupienie odtwarzacza Passport, który pozwala na odtwarzanie filmów w jakości HD na ekranie telewizora.

  Konsole Touch i Elegant w urządzeniach marki Vision Fitness mają możliwość wyświetlania filmów na ekranie urządzenia i mają w standardzie dwie trasy wgrane fabrycznie: Northern Italy oraz American Southwest. Dokupując zewnętrzny dekoder Passport, tak samo jak w przypadku urządzeń firmy Horizon Fitness, zyskujemy możliwość wyświetlania filmów na ekranie TV.

  uzupełniające trasy można dokupić w następujących kompletach (nagranych na Pendrive USB): komplet A

  tajemnicze wybrzeża i ścieżki Nowej Zelandii. Historyczna dzielnica "Gastown" w Vancouver. Zapierające dech w piersiach wybrzeże Francuskiej Riwiery. Virtual Active przeniesie Twój trening w jedne z najistotniej urzekających miejsc na Świecie. Przemierzanie ulic miast, bieg w skalistym terenie albo leśne szlaki – ten dobór tras daje możliwość poznać każdego rodzaju terenu.

  pakiet A: Vancouver (Kanada), Wyspa Południowa (Nowa Zelandia), Góry Trinity (USA), Góry Skaliste (Kanada), Riwiera Francuska (Francja), Stan Waszyngton (USA) zestaw B

  Kalifornijska pustynia w Dolinie Śmierci. Urzekajacy Park Narodowy Maine Acadia. Malownicze bulwary Paryża. Zapierające dech w piersiach lodowce Kolumbii Brytyjskiej. Dzięki Virtual Active możesz sie przenieść do krain ze snów i powracać do nich, kiedy jedynie zechcesz. Ten pakiet ukazuje majestatyczność przyrody i dostatek historii na każdym kroku.

  pakiet B: Paryż & Reims (Francja), Kolumbia Brytyjska (Kanada), Utah (USA), Góry Skaliste (USA), Park Narodowy Acadia (USA), Pustynie Kalifornii (USA) zestaw C

  Wygasłe wulkany Nowej Zelandii. Purpurowe kaniony w Arizonie. Przełęcze we włoskich Alpach. Wielokolorowe lasy Nowej Anglii. Dzięki tym trasom Virtual Active, możesz codziennie odwiedzać wybrzeża Amryki, Europy I Nowej Zelandii. Pakiet dzięki dalekiemu zasięgowi, daje największe mozliwości przemierzania Świata w poprzek i w zdłóż.

  zestaw C: Arizona (USA), Wybrzeże Kalifornii (USA), Oregon (USA), Nowa Anglia (USA), Auckland & Wellington (Nowa Zelandia), Aply Włoskie (Włochy) komplet O

  Splendor Chicago. Malownicze wybrzeża Ameryki Północnej. Zapierająca dech w piersiach przestrzeń, której można odczuć w Szwajcarskich Alpach. To miejsca, które z całą pewnością warto zobaczyć, a ten zestaw daje przedsmak tego, czego możemy spodziewać się na miejscu.

  komplet O: Chicago (USA), Los Angeles (USA), Północno-Zachodni Pacyfik (USA), Alpy Szwajcarskie (Szwajcaria), Utah (USA), Kalifornia (USA). zestaw O jest dołączany do Passport Box gratis!
  W końcu! Jedna aplikacja, która zezwala na kolekcjonowanie informacji na temat Twojego zdrowia jak i pomiarów z treningów w jednym miejscu. Dzięki ViewFit, analizowanie i obserwowanie postępów treningowych, jeszcze nigdy nie było tak proste. Wejdź na stronę www.viewfit.com lub pobierz aplikację ViewFit, przystępną zarówno dla maszyn Apple jaki Android.
  • automatyczne przesyłanie informacji z sprzętów cardio do aplikacji.
  • Zapisywanie pomiarów z treningów prowadzonych na świeżym powietrzu i na siłowni.
  • Bezproblemowe przesyłanie zapisanych danych na inne aplikacje.
  • Wizualizacja umożliwia stały podgląd, na ile nadążamy za postawionym sobie celem.
  ViewFit ™ pozwala na zbieranie informacji z różnorodnych aplikacji za pośrednictwem urządzeń obserwujących oraz z wybranych maszyn producenta Vision i Horizon. ViewFit ™ programuje maszyny za nas, zawsze, gdy rozpoczynamy trening. Starczy odwiedzić stronę ViaFitness.com i zsynchronizować ze sobą sprzęt, by nasz trening zmienił się na za każdym razem! ViewFit ™ przekazuje dane z sprzętów, na których ćwiczysz, do aplikacji monitorującej dietę. MyFitnessPall za sprawą skatalogowanych informacji, potrafi zadbać o stosowne odżywienie i nawodnienie Twojego organizmu, żeby jak najszybciej osiągnąć wymarzoną wagę ciała.

  Gwarancja domowa - 2 lata

  Obowiązuje przy eksploatacji urządzeń w warunkach domowych z przestrzeganiem limitu długości treningu podanego poprzez producenta


☆ Orbitrek elektromagnetyczny KETTLER Optima 800 (7640119481371) ☆

Orbitrek elektromagnetyczny KETTLER Optima 800 (7640119481371) Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek elektromagnetyczny KETTLER Optima 800 (7640119481371) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Orbitrek elektromagnetyczny KETTLER Optima 800 (7640119481371)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek KETTLER Optima 800 to najnowocześniejszy i najmocniej zawansowany technologicznie crosstrainer w rodzinie Kettler. Wysmakowany i wysokiej jakości design znajduje również odzwierciedlenie w jego funkcjonalności.

  Model Optima 800 zachwyca nieskończoną różnorakością programów, które sądostępne na barwnym wyświetlaczu TFT klasy premium o rozmiarach 155 x 86 mm. Po wprowadzeniu Twoich informacji możesz cieszyć się stosownym treningiem, dzięki intensywności przypasowanej do Twoich potrzeb i progresywnia treningu.

  W czasie rzeczywistym Twoja wydajność pokazywana jest na wyświetlaczu. Koło zamachowe zapewnia maksymalną ergonomię. Technologia Extended Motion gwarantuje stanowczo łagodny i produktywny ruch. Orbitrek crosstrainer to wszechstronne urządzenie do treningu, które angażuje mięśnie całego ciała.

  Ruch eliptyczny to połączenie ruchu realizowanego na trzech urządzeniach: stepper, bieżnia i rower. Zaangażowane są równocześnie górne jak i dolne partie ciała. Regularny trening na orbitreku pozwala poprawić kondycję, spalić zbędne kalorie i schudnąć.

  Wzmacnia mięśnie, nie obciążając kręgosłupa, stawów skokowych czy kolanowych. Dobrze wpływa na pracę układu krążeniowo-oddechowego. Może być używany w treningu cardio i obwodowym. KETTLER OPTIMA 800 sugerowany jest każdemu, komu zależy na regularnym i sprawnym treningu.

  Poziom oporu można zmieniać w zakresie 25-400 watów (co 5 wat), pozwala na dobranie intensywności treningu do indywidualnych potrzeb. Podczas treningu można wybrać jeden z 15 programów, dostosowanych do rozmaitych stopni produktywności.

  za pomocą konfiguratora można wytwarzać nowe programy albo modyfikować już istniejące. Komputer treningowy pozwala także na skonfigurowanie 4 użytkowników, dzięki temu każdy z domowników będzie miał dostęp do swych danych z ostatnich treningów.

  Cicha i płynna praca umożliwia trening w domu. Kółka transportowe pozwalają na komfortowe przestawienie orbitreka po skończonym treningu. Komputer treningowy - pokaźny, czytelny, barwny i intuicyjny w obsłudze ekran TFT o rozmiarach 155x86mm wyświetla siedem najważniejszych parametrów treningu.

  Wyświetlane parametry: czas treningu dystans (km lub mile) zużycie energii (kcal albo kJ) tętno prędkość kadencja (obr./min) moc (w Watach) ma 15 zaprogramowanych programów treningowych, dzięki którym możliwe jest przypasowanie intensywności treningu do produktywności i kondycji użytkownika.

  wbudowany konfigurator pozwala dowolnie rozbudowywać i zmieniać programy treningowe. Ergometr może być użytkowany w dwóch trybach: TRYB AUTO (niezależny od ilości obr./min) TRYB MANU (zależny od ilości obr./min) przystępne programy treningowe (szczegółowy opis znajduje się w instrukcji obsługi komputera): prędki start Trening WYZWANIE KETTMAPS KETTLER WORLD TOURS Trening HIT Trening HRC IPN Coaching 30 min.

  fitnessu Trening w różnorodnych strefach tętna 30 min. Spalania tłuszczu Regulacja oporu KETTLER OPTIMA 800 to indukcyjny crosstrainer z 22 kg kołem zamachowym. Poziom oporu można zmieniać w zakresie 25-400 watów (co 5 wat).

  Platformy na stopy spore, przeciwpoślizgowe platformy na stopy gwarantują bezpieczne podparcie podczas treningu. Technika EXT(Extended Motion Technology) zapewnia wyjątkowo delikatny i efektywny ruch.

  Rozstaw: 190 mm Długość kroku: 480 mm Wysokość płozy (w miejscu stawiania stopy) od poziomu podłoża inicjując od najniższej: 27, 35, 41 cm. Rama - mocna, stalowa rama gwarantuje stabilność i wygodę w trakcie ćwiczeń.

  Wytrzymała konstrukcja z 22 kg kołem zamachowym umożliwia bezpieczny trening, także z dużą intensywnością. Pokrywa - produkowana z wysokiej jakości materiałów, stanowi idealne wyciszenie magnetycznego systemu oporu.

  realna jest regulacja wypoziomowania urządzenia. Kierownica - U-kształtna kierownica i praktyczne uchwyty dają Ci możliwość wyboru adekwatnego chwytu w trakcie treningu. Sensory dotykowe - umieszczone na kierownicy sensory dotykowe zezwalają na pomiar tętna.

  Do treningu HRC zalecane jest użytkowanie pasa na piersiowego z technologią Bluetooth (nie jest załączony do urządzenia). Uchwyt na smartfon - uchwyt na tablet lub smartfon zezwala na komfortowe umieszczenie urządzenia przenośnego w zasięgu wzroku i korzystania z niego podczas treningu.

  Bluetooth - zintegrowany inteligentny system Bluetooth, pozwala na korzystanie z najistotniej motywujących aplikacji asygnowanych do treningu. Kompatybilny z aplikacją fitness Kinomap (subskrypcja nie jest wliczona w cenę urządzenia Google Play albo App Store) i z KETTLER WORLD TOURS.

  Kółka transportowe - kółka transportowe wygodny transport orbitreka po treningu. SPECYFIKACJA typ urządzenia: orbitrek, crosstrainer wariant: indukcyjny Waga koła zamachowego: 22 kg Regulacja oporu:25-400 watów (co 5 wat) Moc szczytowa: 400 Wat Maksymalna waga użytkownika: 150 kg Długość kroku: 480 mm Rozstaw: 190 mm Pomiary: czas, prędkość, dystans, kadencja (obr./min), tętno, kalorie, moc w watach Wyposażenie: komputer treningowy, uchwyt na smartfon, sensory dotykowe, kółka transportowe, profilowane rękojeści Programy treningowe: 15, można dowolnie rozbudowywać przy pomocy konfiguratora Języki menu: 7 (EN, DE, FR, IT, NL, PL, RU) Kierownica: U-kształtna, funkcjonalna, profilowane rękojeści Podstawy na stopy: antypoślizgowe Zasilanie: zasilacz (230V) wymiary po rozłożeniu (dł x szer x wys): 144 x 56 x 162 cm Waga: 82 kg Klasa urządzenia: Urządzenie treningowe jest zgodne z normą DIN EN ISO 20957-1 2014/DIN EN ISO 20957-9 2017, klasa HA (sprzęt do stosowania domowego o wysokiej klasie skrupulatności).Podsumowanie, czyli jaki orbitrek elektromagnetyczny do 10000 zł najlepszy?


Najlepszy orbitrek elektromagnetyczny do 10000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy orbitrek elektromagnetyczny do 10000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre orbitreki do ćwiczeń – Zestawienie czerwiec 2023

Jeżeli żadna z powyższych orbitreków elektromagnetycznych do 10000 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych orbitreków do domowych ćwiczeń i klubów fitness.


Powiązania tematyczne:

 • jaki orbitrek elektromagnetyczny do 10000 zł opinie i efekty,
 • dobre orbitreki elektromagnetyczne do 10000 zł cena,
 • ranking orbitreków elektromagnetycznych do 10000 zł,
 • orbitrek elektromagnetyczny do 10000 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o orbitrekach elektromagnetycznych do 10000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o orbitrekach elektromagnetycznych do 10000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o orbitrekach elektromagnetycznych do 10000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki orbitrek elektromagnetyczny do 10000 zł wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych orbitrekach elektromagnetycznych do 10000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki orbitrek elektromagnetyczny do 10000 zł jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z orbitrekami elektromagnetycznymi do 10000 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań userów. Modele znajdujące się najwyżej w rankingach to produkty często rekomendowane przez kupujących.