FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Orbitreki do ćwiczeń / Ranking orbitreków elektromagnetycznych do 10000 zł


Pomagamy w wyborze dobrych orbitreków elektromagnetycznych do 10000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne grudzień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych orbitreków elektromagnetycznych do 10000 zł,
 • TOP5 często wybieranych orbitreków do domowych ćwiczeń i klubów fitness.

Jakie orbitreki elektromagnetyczne do 10000 zł najlepiej wybrać? Ranking grudzień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane orbitreki elektromagnetyczne do 10000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking orbitreków elektromagnetycznych do 10000 zł, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Scud L9 Nesu ☆

Scud L9 Nesu Najniższa Cena Online

☆ Scud L9 Nesu - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Scud
 • Nazwa produktu: Scud L9 Nesu
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek SCUD L9 Nesu to bardzo cichy i jednostajny trenażer eliptyczny z elektryczno-magnetycznym systemem oporu.

  Orbitrek wyekwipowany został w wielofunkcyjny komputer z pokaźnym wyświetlaczem, byś podczas treningu mógł na bieżąco kontrolować tak ważne parametry jak m.in. Dystans, spalone kalorie, czas itp. Ekran podświetlany jest na kolor niebieski, więc jeśli zechcesz to bez przeszkód swój trening możesz przeprowadzić choćby nocą. Programy treningowe sprawią, że Twój trening będzie bardziej urozmaicony i szybciej osiągniesz zamierzone efekty. Dzięki specjalnym sensorom umieszczonym w kierownicy będziesz mógł kontrolować swój aktualnym puls.

  użyte w orbitreku koło zamachowe o wadze aż 18 kg w połączeniu z potężnymi magnesami i elektroniczną możliwością regulacji oporu sprawi, iż nie tylko zaspokoi on kryteria początkujących lecz także progresywnych użytkowników, którzy już nie będą musieli się martwić, że wraz z progresem ich kondycji wytworzony opór nie będzie dla nich wystarczający. Solidna konstrukcja pozwala na używanie z orbitreka osobom o wadze choćby do 150 kg.

  Oferowany przez nas sprzęt ma także regulowane platformy na nogi więc sprawdzi się on zarówno dla wysokich jak i niskich użytkowników.

  Orbitrek także łatwo wypoziomujemy w pomieszczeniu z krzywą posadzką dzięki dostosowywanym tylnym stopkom. Dodatkowo chcąc po treningu przenieść sprzęt w inne miejsce nie musimy się martwić, jego podnoszeniem, gdyż przednie stopki zostały wyposażone w rolki transportowe.

  Trenażer magnetyczny SCUD L9 Nesu pozwoli Ci na systematyczne ćwiczenie 80% mięśni swego ciała. Dzięki niemu spalisz zbędną tkankę tłuszczową, ograniczysz poziom ciśnienia krwi, a głównie poprawisz wydolność swego serca i płuc. Do jednych z najważniejszych zalet orbitreka możemy zaliczyć fakt,w trakcie ćwiczeń nie są obciążane stawy ani kręgosłup tak jak w przypadku biegania.

  Najważniejsze informacje:
  • postępowy orbitrek treningowy SCUD L9 Nesu z wielkim kołem zamachowym 18 kg.
  • dedykowany dla początkujących, jak i dla profesjonalistów.
  • Maksymalna waga użytkownika dla tego sprzętu to aż 150 kg.
  • Opór elektromagnetyczny
  • Orbitrek posiada wolnobieg koła zamachowego
  • Łatwy montaż
  • Cicha praca

☆ Kettler OPTIMA 400 ☆

Kettler OPTIMA 400 Najniższa Cena Online

☆ Kettler OPTIMA 400 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler OPTIMA 400
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek KETTLER OPTIMA 400 sugerowany jest każdemu, komu zależy na regularnym i skutecznym treningu w warunkach domowych. Podczas treningu można wybrać jeden z 10 programów treningowych. Niezależnie od tego czy Twoim celem jest zrzucenie zbędnych kilogramów, wyrzeźbienie sylwetki czy poprawa kondycji - możesz wybrać program dostosowany do Twoich potrzeb albo go po prostu stworzyć.

  za pomocą konfiguratora można kreować nowe programy albo modyfikować już istniejące. Komputer treningowy pozwala także na skonfigurowanie 4 użytkowników, dzięki czemu każdy z domowników będzie miał dostęp do swoich danych z ostatnich treningów.

  Orbitrek zaopatrzony jest w magnetyczny układ hamulcowy sterowany silnikiem. Opór magnetyczny zagwarantuje płynną i cichą pracę. Sterowanie oporem odbywa się za pomocą komputera treningowego. Płozy z regulowanymi podstawami na stopy mają przeciwpoślizgową powierzchnię, zapewniają stabilność i bezpieczeństwo w trakcie treningu.

  zezwalają na trafne dostosowanie do wzrostu. Ekran orbitreka KETTLER OPTIMA 400 w trakcie treningu na bieżąco prezentuje Twoją rzeczywistą pracę wytwarzaną w określonym czasie wyrażoną w watach. Miernik mocy pozwala lepiej kontrolować aktywność: w czasie rzeczywistym ukazuje ile watów generowanych jest w danej chwili.

  zniża ryzyko przetrenowania albo niedotrenowania. Moc jest też nieprzeciętną metoda do mierzenia postępów w czasie. Maksymalne wskazanie mocy to 250 W. Orbitrek crosstrainer to wszechstronne urządzenie do treningu, które angażuje mięśnie całego ciała.

  Ruch eliptyczny to połączenie ruchu wykonywanego na trzech urządzeniach: stepper, bieżnia i rower. Zaangażowane są zarówno górne jak i dolne partie ciała. Regularny trening na orbitreku pozwala poprawić kondycję, spalić zbędne kalorie i schudnąć.

  Wzmacnia mięśnie, nie obciążając kręgosłupa, stawów skokowych czy kolanowych. Korzystnie wpływa na pracę układu krążeniowo-oddechowego. Może być wykorzystywany w treningu cardio i obwodowym. Cicha i płynna praca umożliwia trening w domu.

  Kółka transportowe pozwalają na wygodne przestawienie orbitreka po skończonym treningu. Komputer treningowy - czytelny, barwny, intuicyjny w obsłudze wyświetlacz LC o wymiarach 117x86 mm wyświetla siedem najważniejszych parametrów treningu.

  Wyświetlane parametry: czas treningu dystans (km lub mile) zużycie energii (kcal lub kJ) tętno szybkość kadencja (obr./min) moc (w Watach) posiada 10 wbudowanych programów treningowych, dzięki którym osiągalne jest dopasowanie intensywności treningu do skuteczności i kondycji użytkownika.

  wbudowany konfigurator pozwala dowolnie rozbudowywać i zmieniać programy treningowe. Dostępne programy treningowe (szczegółowy opis znajduje się w instrukcji obsługi komputera): szybki start Trening z wskazanym celem (czas/dystans/kalorie) Trening HRC Trening na trasie o najróżniejszym profilu (trasa płaska, wzgórze, góra) Regulacja oporu KETTLER OPTIMA 400 to magnetyczny crosstrainer z 14 kg kołem zamachowym i 15 stopniami oporu.

  Poziom oporu dostosowywany jest elektronicznie, przy pomocy komputera treningowego. Regulacja w zakresie od 1 do 15 pozwala zespoić poziom treningu do indywidualnych potrzeb. Platformy na stopy spore, antypoślizgowe platformy na stopy zapewniają bezpieczne podparcie podczas treningu.

  mają regulację odległości od kierownicy, dzięki temu każdy wyszuka optymalne ustawienie, niezależnie od wzrostu. Rozstaw: 230 mm Długość kroku, którą można uzyskać to 390 mm. Rama - potężna, stalowa rama zagwarantuje stabilność i wygodę podczas ćwiczeń.

  Wytrzymała konstrukcja z 14 kg kołem zamachowym umożliwia bezpieczny trening, także z dużą intensywnością. Pokrywa - produkowana z wysokiej jakości materiałów, stanowi świetne wyciszenie magnetycznego systemu oporu.

  osiągalna jest regulacja wypoziomowania urządzenia. Kierownica - U-kształtna kierownica i poręczne uchwyty dają Ci możliwość wyboru trafnego chwytu w trakcie treningu. Sensory dotykowe - umieszczone na kierownicy sensory dotykowe pozwalają na pomiar tętna.

  Uchwyt na smartfon - uchwyt na tablet lub smartfon zezwala na wygodne umieszczenie urządzenia przenośnego w zasięgu wzroku i korzystania z niego podczas treningu. Bluetooth Zintegrowany inteligentny system Bluetooth, zezwala na korzystanie z najbardziej motywujących aplikacji przeznaczonych do treningu.

  Kompatybilny z aplikacją fitness Kinomap*, którą można pobrać z Google Play lub App Store. Aplikacja Kinomap to dostęp do wirtualnych tras z całego świata, a także możliwość trenowania z innymi użytkownikami aplikacji.

  zobacz aktualne wyzwania albo stwórz własne. Kółka transportowe Kółka transportowe komfortowy transport orbitreka po treningu. SPECYFIKACJA typ urządzenia: orbitrek, crosstrainer typ: magnetyczny Waga koła zamachowego: 14 kg Regulacja oporu: elektroniczna, 1 - 15 Maksymalna waga użytkownika: 130 kg Pomiary: czas, szybkość, dystans, kadencja (obr./min), tętno, kalorie, moc (WATT) Wyposażenie: komputer treningowy, uchwyt na smartfon, sensory dotykowe, kółka transportowe, profilowane rękojeści Programy treningowe: 10 Języki menu: 7 (EN, DE, FR, IT, NL, PL, RU) Łączność: Bluetooth, Kinomap Kierownica: U-kształtna, użyteczna, profilowane rękojeści Podstawy na stopy: regulowane, przeciwpoślizgowe Zasilanie: zasilacz (230V) wymiary po rozłożeniu (dł.

  x szer. X wys.): 132x62x169cm Waga: 56 kg


☆ Kettler Optima 800 ☆

Kettler Optima 800 Najniższa Cena Online

☆ Kettler Optima 800 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Optima 800
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek KETTLER Optima 800 to najnowocześniejszy i najmocniej zawansowany technologicznie crosstrainer w rodzinie Kettler. Wykwintny i wysokiej jakości design znajduje ponadto odzwierciedlenie w jego funkcjonalności.

  Model Optima 800 zachwyca nieskończoną rozmaitością programów, które sąprzystępne na barwnym wyświetlaczu TFT klasy premium o wymiarach 155 x 86 mm. Po wprowadzeniu Twoich informacji możesz cieszyć się słusznym treningiem, dzięki intensywności przypasowanej do Twoich potrzeb i zaawansowania treningu.

  W czasie rzeczywistym Twoja sprawność pokazywana jest na wyświetlaczu. Koło zamachowe zagwarantuje maksymalną ergonomię. Technologia Extended Motion gwarantuje szczególnie łagodny i wydajny ruch. Orbitrek crosstrainer to wszechstronne urządzenie do treningu, które włącza mięśnie całego ciała.

  Ruch eliptyczny to połączenie ruchu realizowanego na trzech urządzeniach: stepper, bieżnia i rower. Zaangażowane są jednocześnie górne jak i dolne partie ciała. Regularny trening na orbitreku pozwala poprawić kondycję, spalić zbędne kalorie i schudnąć.

  Wzmacnia mięśnie, nie obciążając kręgosłupa, stawów skokowych czy kolanowych. Należycie wpływa na pracę układu krążeniowo-oddechowego. Może być stosowany w treningu cardio i obwodowym. KETTLER OPTIMA 800 polecany jest każdemu, komu zależy na regularnym i skutecznym treningu.

  Poziom oporu można zmieniać w zakresie 25-400 watów (co 5 wat), zezwala na przypasowanie intensywności treningu do indywidualnych potrzeb. W trakcie treningu można wybrać jeden z 15 programów, dostosowanych do najróżniejszych stopni produktywności.

  za pomocą konfiguratora można kreować nowe programy albo modyfikować już istniejące. Komputer treningowy pozwala także na skonfigurowanie 4 użytkowników, dzięki czemu każdy z domowników będzie miał dostęp do swych danych z ostatnich treningów.

  Cicha i płynna praca pozwala na trening w domu. Kółka transportowe zezwalają na wygodne przestawienie orbitreka po skończonym treningu. Komputer treningowy - znaczny, czytelny, barwny i intuicyjny w obsłudze ekran TFT o wymiarach 155x86mm wyświetla siedem najważniejszych parametrów treningu.

  Wyświetlane cechy: czas treningu dystans (km albo mile) zużycie energii (kcal lub kJ) tętno szybkość kadencja (obr./min) moc (w Watach) ma 15 zaprogramowanych programów treningowych, dzięki którym osiągalne jest dopasowanie intensywności treningu do wydajności i kondycji użytkownika.

  zastosowany konfigurator pozwala dowolnie rozbudowywać i zmieniać programy treningowe. Ergometr może być używany w dwóch trybach: TRYB AUTO (niezależny od ilości obr./min) TRYB MANU (zależny od ilości obr./min) przystępne programy treningowe (szczegółowy opis znajduje się w instrukcji obsługi komputera): szybki start Trening WYZWANIE KETTMAPS KETTLER WORLD TOURS Trening HIT Trening HRC IPN Coaching 30 min.

  fitnessu Trening w najróżniejszych strefach tętna 30 min. Spalania tłuszczu Regulacja oporu KETTLER OPTIMA 800 to indukcyjny crosstrainer z 22 kg kołem zamachowym. Poziom oporu można zmieniać w zakresie 25-400 watów (co 5 wat).

  Platformy na stopy obszerne, przeciwpoślizgowe platformy na stopy gwarantują bezpieczne podparcie podczas treningu. Technika EXT(Extended Motion Technology) zagwarantuje wyjątkowo delikatny i skuteczny ruch.

  Rozstaw: 190 mm Długość kroku: 480 mm Wysokość płozy (w miejscu stawiania stopy) od poziomu podłoża inicjując od najniższej: 27, 35, 41 cm. Rama - mocna, stalowa rama zapewnia stabilność i wygodę w trakcie ćwiczeń.

  Wytrzymała kompozycja z 22 kg kołem zamachowym umożliwia bezpieczny trening, także z dużą intensywnością. Obudowa - tworzona z wysokiej jakości materiałów, stanowi znakomite wyciszenie magnetycznego systemu oporu.

  realna jest regulacja wypoziomowania urządzenia. Kierownica - U-kształtna kierownica i praktyczne uchwyty dają Ci możliwość wyboru adekwatnego chwytu w trakcie treningu. Sensory dotykowe - umieszczone na kierownicy sensory dotykowe pozwalają na pomiar tętna.

  Do treningu HRC zalecane jest wykorzystywanie pasa na piersiowego z technologią Bluetooth (nie jest załączony do urządzenia). Uchwyt na smartfon - uchwyt na tablet albo smartfon pozwala na komfortowe umieszczenie urządzenia mobilnego w zasięgu wzroku i korzystania z niego podczas treningu.

  Bluetooth - zintegrowany inteligentny system Bluetooth, zezwala na korzystanie z najmocniej motywujących aplikacji asygnowanych do treningu. Kompatybilny z aplikacją fitness Kinomap (subskrypcja nie jest wliczona w cenę urządzenia Google Play albo App Store) oraz z KETTLER WORLD TOURS.

  Kółka transportowe - kółka transportowe wygodny transport orbitreka po treningu. SPECYFIKACJA rodzaj urządzenia: orbitrek, crosstrainer rodzaj: indukcyjny Waga koła zamachowego: 22 kg Regulacja oporu:25-400 watów (co 5 wat) Moc szczytowa: 400 Wat Maksymalna waga użytkownika: 150 kg Długość kroku: 480 mm Rozstaw: 190 mm Pomiary: czas, szybkość, dystans, kadencja (obr./min), tętno, kalorie, moc w watach Wyposażenie: komputer treningowy, uchwyt na smartfon, sensory dotykowe, kółka transportowe, profilowane rękojeści Programy treningowe: 15, można dowolnie rozbudowywać za pomocą konfiguratora Języki menu: 7 (EN, DE, FR, IT, NL, PL, RU) Kierownica: U-kształtna, poręczna, profilowane rękojeści Podstawy na stopy: antypoślizgowe Zasilanie: zasilacz (230V) rozmiary po rozłożeniu (dł x szer x wys): 144 x 56 x 162 cm Waga: 82 kg Klasa urządzenia: Urządzenie treningowe jest zgodne z normą DIN EN ISO 20957-1 2014/DIN EN ISO 20957-9 2017, klasa HA (sprzęt do stosowania domowego o wysokiej klasie precyzyjności).


☆ Gymost E12 Turbo ☆

Gymost E12 Turbo Najniższa Cena Online

☆ Gymost E12 Turbo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gymost
 • Nazwa produktu: Gymost E12 Turbo
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:


Podobne zestawienia:


Najtańsze orbitreki elektromagnetyczne do 10000 zł – Ranking grudzień 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze orbitreki elektromagnetyczne do 10000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich orbitreków elektromagnetycznych do 10000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Scud L9 Nesu ☆

Scud L9 Nesu Najniższa Cena Online

☆ Scud L9 Nesu - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Scud
 • Nazwa produktu: Scud L9 Nesu
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek SCUD L9 Nesu to bardzo cichy i zrównoważony trenażer eliptyczny z elektryczno-magnetycznym systemem oporu.

  Orbitrek zaopatrzony został w wielofunkcyjny komputer z obfitym wyświetlaczem, byś w trakcie treningu mógł na bieżąco kontrolować tak ważne atrybuty jak m.in. Dystans, spalone kalorie, czas itp. Ekran podświetlany jest na odcień niebieski, więc jeśli zechcesz to bez przeszkód swój trening możesz przeprowadzić choćby nocą. Programy treningowe sprawią, że Twój trening będzie bardziej urozmaicony i szybciej osiągniesz zamierzone efekty. Dzięki specjalnym sensorom umieszczonym w kierownicy będziesz mógł kontrolować swój aktualnym puls.

  użyte w orbitreku koło zamachowe o wadze aż 18 kg w połączeniu z konkretnymi magnesami i elektroniczną możliwością regulacji oporu sprawi, że nie tylko zaspokoi on oczekiwania początkujących ale także progresywnych użytkowników, którzy już nie będą musieli się martwić, że wraz z progresem ich kondycji wytwarzany opór nie będzie dla nich wystarczający. Solidna kompozycja zezwala na wykorzystywanie z orbitreka osobom o wadze nawet do 150 kg.

  Oferowany poprzez nas sprzęt posiada także dostosowywane platformy na nogi więc stanie na wysokości zadania on równocześnie dla wysokich jak i niskich użytkowników.

  Orbitrek także prosto wypoziomujemy w pomieszczeniu z krzywą posadzką dzięki dostosowywanym tylnym stopkom. W dodatku chcąc po treningu przenieść sprzęt w inne miejsce nie musimy się martwić, jego podnoszeniem, gdyż przednie stopki zostały wyekwipowane w rolki transportowe.

  Trenażer magnetyczny SCUD L9 Nesu pozwoli Ci na systematyczne ćwiczenie 80% mięśni swojego ciała. Dzięki niemu spalisz zbędną tkankę tłuszczową, obniżysz poziom ciśnienia krwi, a na ogół poprawisz wydolność swego serca i płuc. Do jednych z najważniejszych zalet orbitreka możemy zaliczyć fakt,w trakcie ćwiczeń nie są obciążane stawy ani kręgosłup tak jak w przypadku biegania.

  Najważniejsze informacje:
  • nowoczesny orbitrek treningowy SCUD L9 Nesu z wielkim kołem zamachowym 18 kg.
  • przeznaczony dla początkujących, jak i dla profesjonalistów.
  • Maksymalna waga użytkownika dla tego sprzętu to aż 150 kg.
  • Opór elektromagnetyczny
  • Orbitrek posiada wolnobieg koła zamachowego
  • Łatwy montaż
  • Cicha praca

☆ Kettler OPTIMA 400 ☆

Kettler OPTIMA 400 Najniższa Cena Online

☆ Kettler OPTIMA 400 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler OPTIMA 400
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek KETTLER OPTIMA 400 polecany jest każdemu, komu zależy na regularnym i skutecznym treningu w warunkach domowych. Podczas treningu można wybrać jeden z 10 programów treningowych. Niezależnie od tego czy Twoim celem jest zrzucenie zbędnych kilogramów, wyrzeźbienie sylwetki czy poprawa kondycji - możesz wybrać program dobrany do Twoich potrzeb lub go po prostu stworzyć.

  przy pomocy konfiguratora można wytwarzać świeże programy lub modyfikować już istniejące. Komputer treningowy pozwala także na skonfigurowanie 4 użytkowników, dzięki czemu każdy z domowników będzie miał dostęp do swoich informacji z ostatnich treningów.

  Orbitrek wyposażony jest w magnetyczny układ hamulcowy sterowany silnikiem. Opór magnetyczny zagwarantuje płynną i cichą pracę. Sterowanie oporem odbywa się za pomocą komputera treningowego. Płozy z dostosowywanymi podstawami na stopy mają antypoślizgową powierzchnię, zapewniają stabilność i bezpieczeństwo podczas treningu.

  umożliwiają trafne przypasowanie do wzrostu. Ekran orbitreka KETTLER OPTIMA 400 podczas treningu na bieżąco prezentuje Twoją rzeczywistą pracę wykonaną w określonym czasie wyrażoną w watach. Miernik mocy pozwala lepiej kontrolować aktywność: w czasie rzeczywistym przedstawia ile watów generowanych jest w danej chwili.

  obniża ryzyko przetrenowania lub niedotrenowania. Moc jest dodatkowo nieprzeciętną metoda do mierzenia postępów w czasie. Maksymalne wyznaczonie mocy to 250 W. Orbitrek crosstrainer to wszechstronne urządzenie do treningu, które angażuje mięśnie całego ciała.

  Ruch eliptyczny to połączenie ruchu realizowanego na trzech urządzeniach: stepper, bieżnia i rower. Zaangażowane są jednocześnie górne jak i dolne partie ciała. Regularny trening na orbitreku pozwala poprawić kondycję, spalić zbędne kalorie i schudnąć.

  Wzmacnia mięśnie, nie obciążając kręgosłupa, stawów skokowych czy kolanowych. Prawidłowo wpływa na pracę układu krążeniowo-oddechowego. Może być stosowany w treningu cardio i obwodowym. Cicha i płynna praca zezwala na trening w domu.

  Kółka transportowe zezwalają na komfortowe przestawienie orbitreka po skończonym treningu. Komputer treningowy - czytelny, barwny, intuicyjny w obsłudze ekran LC o wymiarach 117x86 mm wyświetla siedem najważniejszych parametrów treningu.

  Wyświetlane właściwości: czas treningu dystans (km lub mile) zużycie energii (kcal lub kJ) tętno prędkość kadencja (obr./min) moc (w Watach) ma 10 zastosowanych programów treningowych, dzięki którym możliwe jest dostosowanie intensywności treningu do wydajności i kondycji użytkownika.

  zaimplementowany konfigurator pozwala dowolnie rozbudowywać i zmieniać programy treningowe. Przystępne programy treningowe (szczegółowy opis znajduje się w instrukcji obsługi komputera): prędki start Trening z wyodrębnionym celem (czas/dystans/kalorie) Trening HRC Trening na trasie o różnym profilu (trasa płaska, wzgórze, góra) Regulacja oporu KETTLER OPTIMA 400 to magnetyczny crosstrainer z 14 kg kołem zamachowym i 15 poziomami oporu.

  Poziom oporu dostosowywany jest elektronicznie, za pomocą komputera treningowego. Regulacja w zakresie od 1 do 15 pozwala zespoić poziom treningu do jednostkowych potrzeb. Platformy na stopy obfite, przeciwpoślizgowe platformy na stopy gwarantują bezpieczne podparcie w trakcie treningu.

  mają regulację odległości od kierownicy, dzięki czemu każdy odszuka optymalne ustawienie, niezależnie od wzrostu. Rozstaw: 230 mm Długość kroku, którą można uzyskać to 390 mm. Rama - konkretna, stalowa rama zagwarantuje stabilność i wygodę podczas ćwiczeń.

  Wytrzymała budowa z 14 kg kołem zamachowym zezwala na bezpieczny trening, także z dużą intensywnością. Obudowa - stworzona z wysokiej jakości tworzyw, stanowi doskonałe wyciszenie magnetycznego systemu oporu.

  możliwa jest regulacja wypoziomowania urządzenia. Kierownica - U-kształtna kierownica i praktyczne uchwyty dają Ci możliwość wyboru optymalnego chwytu w trakcie treningu. Sensory dotykowe - umieszczone na kierownicy sensory dotykowe umożliwiają pomiar tętna.

  Uchwyt na smartfon - uchwyt na tablet albo smartfon umożliwia wygodne umieszczenie urządzenia przenośnego w zasięgu wzroku i korzystania z niego w trakcie treningu. Bluetooth Zintegrowany inteligentny system Bluetooth, zezwala na korzystanie z najbardziej motywujących aplikacji asygnowanych do treningu.

  Kompatybilny z aplikacją fitness Kinomap*, którą można pobrać z Google Play lub App Store. Aplikacja Kinomap to dostęp do wirtualnych tras z całego świata, a także możliwość trenowania z innymi użytkownikami aplikacji.

  zobacz aktualne wyzwania lub stwórz własne. Kółka transportowe Kółka transportowe wygodny transport orbitreka po treningu. SPECYFIKACJA rodzaj urządzenia: orbitrek, crosstrainer wariant: magnetyczny Waga koła zamachowego: 14 kg Regulacja oporu: elektroniczna, 1 - 15 Maksymalna waga użytkownika: 130 kg Pomiary: czas, prędkość, dystans, kadencja (obr./min), tętno, kalorie, moc (WATT) Wyposażenie: komputer treningowy, uchwyt na smartfon, sensory dotykowe, kółka transportowe, profilowane rękojeści Programy treningowe: 10 Języki menu: 7 (EN, DE, FR, IT, NL, PL, RU) Łączność: Bluetooth, Kinomap Kierownica: U-kształtna, funkcjonalna, profilowane rękojeści Podstawy na stopy: dostosowywane, przeciwpoślizgowe Zasilanie: zasilacz (230V) rozmiary po rozłożeniu (dł.

  x szer. X wys.): 132x62x169cm Waga: 56 kg


☆ Kettler Optima 800 ☆

Kettler Optima 800 Najniższa Cena Online

☆ Kettler Optima 800 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Optima 800
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek KETTLER Optima 800 to najnowocześniejszy i najmocniej zawansowany technologicznie crosstrainer w rodzinie Kettler. Wysmakowany i wysokiej jakości design znajduje również odzwierciedlenie w jego funkcjonalności.

  Model Optima 800 zachwyca nieskończoną różnorakością programów, które sądostępne na barwnym wyświetlaczu TFT klasy premium o rozmiarach 155 x 86 mm. Po wprowadzeniu Twoich informacji możesz cieszyć się stosownym treningiem, dzięki intensywności przypasowanej do Twoich potrzeb i progresywnia treningu.

  W czasie rzeczywistym Twoja wydajność pokazywana jest na wyświetlaczu. Koło zamachowe zapewnia maksymalną ergonomię. Technologia Extended Motion gwarantuje stanowczo łagodny i produktywny ruch. Orbitrek crosstrainer to wszechstronne urządzenie do treningu, które angażuje mięśnie całego ciała.

  Ruch eliptyczny to połączenie ruchu realizowanego na trzech urządzeniach: stepper, bieżnia i rower. Zaangażowane są równocześnie górne jak i dolne partie ciała. Regularny trening na orbitreku pozwala poprawić kondycję, spalić zbędne kalorie i schudnąć.

  Wzmacnia mięśnie, nie obciążając kręgosłupa, stawów skokowych czy kolanowych. Dobrze wpływa na pracę układu krążeniowo-oddechowego. Może być używany w treningu cardio i obwodowym. KETTLER OPTIMA 800 sugerowany jest każdemu, komu zależy na regularnym i sprawnym treningu.

  Poziom oporu można zmieniać w zakresie 25-400 watów (co 5 wat), pozwala na dobranie intensywności treningu do indywidualnych potrzeb. Podczas treningu można wybrać jeden z 15 programów, dostosowanych do rozmaitych stopni produktywności.

  za pomocą konfiguratora można wytwarzać nowe programy albo modyfikować już istniejące. Komputer treningowy pozwala także na skonfigurowanie 4 użytkowników, dzięki temu każdy z domowników będzie miał dostęp do swych danych z ostatnich treningów.

  Cicha i płynna praca umożliwia trening w domu. Kółka transportowe pozwalają na komfortowe przestawienie orbitreka po skończonym treningu. Komputer treningowy - pokaźny, czytelny, barwny i intuicyjny w obsłudze ekran TFT o rozmiarach 155x86mm wyświetla siedem najważniejszych parametrów treningu.

  Wyświetlane parametry: czas treningu dystans (km lub mile) zużycie energii (kcal albo kJ) tętno prędkość kadencja (obr./min) moc (w Watach) ma 15 zaprogramowanych programów treningowych, dzięki którym możliwe jest przypasowanie intensywności treningu do produktywności i kondycji użytkownika.

  wbudowany konfigurator pozwala dowolnie rozbudowywać i zmieniać programy treningowe. Ergometr może być użytkowany w dwóch trybach: TRYB AUTO (niezależny od ilości obr./min) TRYB MANU (zależny od ilości obr./min) przystępne programy treningowe (szczegółowy opis znajduje się w instrukcji obsługi komputera): prędki start Trening WYZWANIE KETTMAPS KETTLER WORLD TOURS Trening HIT Trening HRC IPN Coaching 30 min.

  fitnessu Trening w różnorodnych strefach tętna 30 min. Spalania tłuszczu Regulacja oporu KETTLER OPTIMA 800 to indukcyjny crosstrainer z 22 kg kołem zamachowym. Poziom oporu można zmieniać w zakresie 25-400 watów (co 5 wat).

  Platformy na stopy spore, przeciwpoślizgowe platformy na stopy gwarantują bezpieczne podparcie podczas treningu. Technika EXT(Extended Motion Technology) zapewnia wyjątkowo delikatny i efektywny ruch.

  Rozstaw: 190 mm Długość kroku: 480 mm Wysokość płozy (w miejscu stawiania stopy) od poziomu podłoża inicjując od najniższej: 27, 35, 41 cm. Rama - mocna, stalowa rama gwarantuje stabilność i wygodę w trakcie ćwiczeń.

  Wytrzymała konstrukcja z 22 kg kołem zamachowym umożliwia bezpieczny trening, także z dużą intensywnością. Pokrywa - produkowana z wysokiej jakości materiałów, stanowi idealne wyciszenie magnetycznego systemu oporu.

  realna jest regulacja wypoziomowania urządzenia. Kierownica - U-kształtna kierownica i praktyczne uchwyty dają Ci możliwość wyboru adekwatnego chwytu w trakcie treningu. Sensory dotykowe - umieszczone na kierownicy sensory dotykowe zezwalają na pomiar tętna.

  Do treningu HRC zalecane jest użytkowanie pasa na piersiowego z technologią Bluetooth (nie jest załączony do urządzenia). Uchwyt na smartfon - uchwyt na tablet lub smartfon zezwala na komfortowe umieszczenie urządzenia przenośnego w zasięgu wzroku i korzystania z niego podczas treningu.

  Bluetooth - zintegrowany inteligentny system Bluetooth, pozwala na korzystanie z najistotniej motywujących aplikacji asygnowanych do treningu. Kompatybilny z aplikacją fitness Kinomap (subskrypcja nie jest wliczona w cenę urządzenia Google Play albo App Store) i z KETTLER WORLD TOURS.

  Kółka transportowe - kółka transportowe wygodny transport orbitreka po treningu. SPECYFIKACJA typ urządzenia: orbitrek, crosstrainer wariant: indukcyjny Waga koła zamachowego: 22 kg Regulacja oporu:25-400 watów (co 5 wat) Moc szczytowa: 400 Wat Maksymalna waga użytkownika: 150 kg Długość kroku: 480 mm Rozstaw: 190 mm Pomiary: czas, prędkość, dystans, kadencja (obr./min), tętno, kalorie, moc w watach Wyposażenie: komputer treningowy, uchwyt na smartfon, sensory dotykowe, kółka transportowe, profilowane rękojeści Programy treningowe: 15, można dowolnie rozbudowywać przy pomocy konfiguratora Języki menu: 7 (EN, DE, FR, IT, NL, PL, RU) Kierownica: U-kształtna, funkcjonalna, profilowane rękojeści Podstawy na stopy: antypoślizgowe Zasilanie: zasilacz (230V) wymiary po rozłożeniu (dł x szer x wys): 144 x 56 x 162 cm Waga: 82 kg Klasa urządzenia: Urządzenie treningowe jest zgodne z normą DIN EN ISO 20957-1 2014/DIN EN ISO 20957-9 2017, klasa HA (sprzęt do stosowania domowego o wysokiej klasie skrupulatności).


☆ Gymost E12 Turbo ☆

Gymost E12 Turbo Najniższa Cena Online

☆ Gymost E12 Turbo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gymost
 • Nazwa produktu: Gymost E12 Turbo
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:


Podsumowanie, czyli jaki orbitrek elektromagnetyczny do 10000 zł najlepszy?


Najlepszy orbitrek elektromagnetyczny do 10000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy orbitrek elektromagnetyczny do 10000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre orbitreki do ćwiczeń – Zestawienie grudzień 2022

Jeżeli żadna z powyższych orbitreków elektromagnetycznych do 10000 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych orbitreków do domowych ćwiczeń i klubów fitness.


Powiązania tematyczne:

 • jaki orbitrek elektromagnetyczny do 10000 zł opinie i efekty,
 • dobre orbitreki elektromagnetyczne do 10000 zł cena,
 • ranking orbitreków elektromagnetycznych do 10000 zł,
 • orbitrek elektromagnetyczny do 10000 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o orbitrekach elektromagnetycznych do 10000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o orbitrekach elektromagnetycznych do 10000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o orbitrekach elektromagnetycznych do 10000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki orbitrek elektromagnetyczny do 10000 zł wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych orbitrekach elektromagnetycznych do 10000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki orbitrek elektromagnetyczny do 10000 zł jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z orbitrekami elektromagnetycznymi do 10000 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań userów. Modele znajdujące się najwyżej w rankingach to produkty często rekomendowane przez kupujących.