FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Orbitreki do ćwiczeń / Ranking orbitreków magnetycznych do 3000 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych orbitreków magnetycznych do 3000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne sierpień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych orbitreków magnetycznych do 3000 zł,
 • TOP5 często wybieranych orbitreków do wykorzystywania w klubach fitness i w domowych warunkach.

Jakie orbitreki magnetyczne do 3000 zł najlepiej wybrać? Ranking sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane orbitreki magnetyczne do 3000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking orbitreków magnetycznych do 3000 zł, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ HMS H6319 ☆

HMS H6319 Najniższa Cena Online

☆ HMS H6319 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: HMS H6319
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek magnetyczny H6319 HMS PREMIUM - to połączenie wysokiej jakości, funkcjonalności i prostoty obsługi. Trenażer jest uniwersalnym urządzeniem, do ogólnej poprawy kondycji, zredukowania tkanki tłuszczowej i powiększenia wydolności organizmu. Sprzęt spore koło zamachowe, a także zrównoważoną konstrukcję. Z kolei wykorzystanie najkorzystniejszych tworzyw, zapewni długie, a zarazem niezawodne użytkowanie. Dzięki systemowi oporu magnetycznego, ćwiczenia są ciche - tym samym nie przeszkadzają innym osobom w Twoim otoczeniu.Orbitrek, nowoczesny komputer z wyświetlaczem LCD. Sterowanie jest niezwykle intuicyjne i nietrudne. H6319, ma zaimplementowane łącznie 24 programy. Każdy użytkownik, bez względu na poziom wytrenowania, odszuka adekwatny program dla siebie. Oczywiście dostępny jest w dodatku, program konwencjonalny manualny, gdzie poprzez cały czas treningu, sami zmieniamy obciążenie. Dzięki dotykowym sensorom, możemy na bieżąco monitorować nasz puls. Na wyświetlaczu w trakcie treningu, odnajdziemy najbardziej funkcjonalne i przydatne informacje, takie jak: czas, prędkość, dystans, puls, kalorie.Model H6319, wyekwipowany jest w miejsce na urządzenie mobilne, dzięki temu podczas treningu bez trudu, możemy korzystać np. Z tableta.H6319, to mocna, zrównoważona kompozycja. Stopki poziomujące pomogą równo ustawić sprzęt, a zamontowane kółka transportowe, ułatwią jego przemieszczanie.H6319 HMS PREMIUM, to najkorzystniejszy dobór dla osób, które preferują trening cardio w zaciszu domowym.Specyfikacja: Klasa stosowania: H rodzaj oporu: magnetyczny zewnętrzny wariant regulacji oporu: automatyczny liczba poziomów regulacji oporu: 24 Waga koła zamachowego (kg): 7 Komputer (pomiar): czas: tak dystans: tak szybkość: tak puls: tak kalorie: tak powtórzenia na minutę: tak Wyposażenie dodatkowe: sensory do pomiaru pulsu: tak odbiornik pasa telemetrycznego: tak pas telemetryczny w zestawie: nie miejsce na urządzenie mobilne: tak stopki poziomujące: tak rolki lub kółka transportowe: tak miejsce na bidon: tak wymiary orbitreka (rozłożony): długość (mm): 1680 szerokość (mm): 730 wysokość (mm): 1760 długość kroku (mm): 400 rozstaw stopnic (mm): 255 Komputer (funkcje): HRC: 4 łączna liczba programów: 24 WATT: tak wbudowane programy treningowe: tak ilość zastosowanych programów treningowych: 12 indywidualne programy treningowe: tak ilość indywidualnych programów treningowych: 4 Zasilanie: 240V Waga artykułu (kg): 72 Maksymalna waga użytkownika: 120 kg Uwagi: Nie przeznaczony do korzystania komercyjnego Gwarancja 24 miesiące


☆ York Fitness X520 ☆

York Fitness X520 Najniższa Cena Online

☆ York Fitness X520 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: York Fitness
 • Nazwa produktu: York Fitness X520
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  OPIS: Zaletą trenażerów eliptycznych jest to, że wprowadzają ciało w bezpieczny dla stawów ruch, angażując przy tym niemal całe ciało. Lecz by wybrać najkorzystniejszy, postaw na jakość, jaką zagwarantuje model X520 firmy York. Ten magnetyczny orbitrek zezwala na naprawdę mocny wycisk. To zasługa płynnie regulowanego obciążenia o szerokim zakresie. Dzięki czemu nawet po wielu miesiącach odczujesz różnicę w dynamiczności i trudności ćwiczeń. Magnetyczny system hamowania zapewnia bezpieczeństwo Twoim stawom, a charakterystyczny dla orbitreków profil gwarantuje maksymalny zakres ruchów górnych i dolnych części ciała. Co za tym idzie? Efekty! Te będą tym szybsze, im bardziej skupisz się na utrzymaniu tętna w odpowiednim dla siebie i określonego celu zakresie. To proste dzięki czułym i starannym sensorom dotykowym, które pozwalają Ci kontrolować puls tak, żeby trening był produktywniejszy, a rezultaty - atrakcyjne. Możesz też wybrać trening w 1 z 3 stref tętna, a po skończonych ćwiczeniach wykonać test recovery, który zobrazuje, jak ulepsza się Twoja wydolność niemal z dnia na dzień! Programy treningowe nie zawodzą, więc nuda niewątpliwie nie wchodzi w grę. X520 to aż 12 trybów predefiniowanych, program manualny, celowy, określony poprzez użytkownika, a choćby skoncentrowany na wytworzeniu stosownej mocy. Ten ostatni tryb jest wyjątkowo interesujący i docenią go osoby, którym zależy na udoskonalaniu swoich umiejętności i kondycji. Wytwórz jak największą liczba energii i poczuj w całym ciele, jaki to wysiłek! Ponieważ X520 ma takie udogodnienia jak antypoślizgowa płoza czy zrównoważona kompozycja, trening jest za każdym razem bezpieczny, niezależnie od predyspozycji użytkownika. Uchwyt na bidon pozwoli Ci na łyk orzeźwienia i dodanie sobie energii, a uchwyt pod tablet sprawi, iż będziesz mógł surfować po internecie, czytać książkę albo oglądać serial w czasie ćwiczeń - wygodnie i przyjemnie! Rolki transportowe szybkie i wygodnie przemieszczenie sprzętu, stopki poziomujące zaś dają pewność, że trening przebiegnie bez zakłóceń


  SPECYFIKACJA produktu:


☆ Xterra FS3.5 ☆

Xterra FS3.5 Najniższa Cena Online

☆ Xterra FS3.5 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xterra
 • Nazwa produktu: Xterra FS3.5
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Xterra Wysoka jakość i użyteczność towarów marki Xterra doceniają kupujący od ponad 30 lat na wszelkich kontynentach. Marka w ostatnich latach niezwykle dosadnie i agresywnie prezentuje,że trzeba się z nią liczyć a konsumentów utwierdza w przekonaniu, że dostają sprzęt najwyższej jakości.

  innowacyjne wzornictwo, zaawansowana technologia czego jeszcze chcieć więcej? Proste w użytkowaniu, składane, mobilne i zaopatrzone w czytelne pulpity proste w obsłudze. Zapraszamy do świata Xterra,świata w której bez wątpienia poczujesz się lepiej niżeli dotychczas.

  Fs 3.5 najbardziej modny model trenażera z przednim kołem zamachowym. Niezwykle prosta obsługa pulpitu kontrolnego i szerokie rozmiary które spokojnie pozwolą jednostajnie ćwiczyć osobie ze wzrostem nawet 190cm.

  Do tego pas piersiowy do pomiaru pulsu który pozwoli na łatwy bezkontaktowy pomiar pulsu bez konieczności trzymania pałąków w jednym miejscu- to wyjątkowo wygodne rozwiązanie. Nie obfite wymiary, łatwość w składaniu do transportu pozwalają w przystępny i szybki sposób zmienić jego położeniu.

  Specyfikacja modelu: System hamowania: magnetyczny Regulacja obciążenia: 24 poziomy System napędu: pas klinowy Moc: 40-250 Watt Waga koła zamachowego: 10 kg Odległość pomiędzy płozami: 10 cm Kontrola obciążenia: zależna Rolki transportowe: Tak Wysokiej jakości łożyska: Tak Platformy pod stopy nachylone o 2 poziomy do w środku: Tak Zasilanie: 230V,50 Hz Waga użytkownika: 120 kg rozmiary: dł.

  x szer. X wys. 145 x 52 x 160 cm Pomiar pulsu: Tak Hand puls - uchwyty z sensorem pulsu Pas telemetryczny: Tak w pakiecie Wejście audio: Tak Hand puls - uchwyty z sensorem pulsu Podstawka na tablet: Tak wyświetlacz LCD: Tak Pas telemetryczny w zestawie Funkcje komputera: Wyświetlane parametry: dystans, czas, prędkość, kalorie, obr./min., puls, moc Programy treningowe: 14 Programy sterowane tętnem: 5 Górna, dolna granica pulsu: Tak Górna granica pulsu dostosowywana: Tak Waga brutto: 56 Waga netto: 50


☆ Energetic Body E-NW1000 ☆

Energetic Body E-NW1000 Najniższa Cena Online

☆ Energetic Body E-NW1000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Energetic Body
 • Nazwa produktu: Energetic Body E-NW1000
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Sprzęt służy do poprawiania kondycji fizycznej i uzyskania korzystnej sylwetki. Orbitrek jest tak zaprojektowany, by wykonywać ćwiczenia bez nadmiernego wysiłku fizycznego. Trening na tym urządzeniu to doskonalsza wersja biegu.

  Dużą popularnością cieszy się wśród osób, dla których energiczny tryb życia jest znacznym elementem ćwiczeń. Wyśmienity dla ludzi, którzy chcą utrzymać i poprawić swoją kondycję o każdej porze roku. Orbitrek magnetyczny z 12 kg kołem zamachowym, sterowaniem za pomocą komputera i wielofunkcyjnym licznikiem wskazujący m.in.

  czas ćwiczenia, szybkość, z jaką wykonujemy ćwiczenie, dystans, jaki przejechaliśmy oraz całkowity, a dzięki funkcji Hand Puls - puls w uderzeniach na minutę. Ponadto komputer ma dwie funkcje dopełniające: Funkcja HRC (55%/65%/75%/85%) pozwala na sterowanie tętnem Funkcja BodyFat mierząca tkankę tłuszczową Rolki transportowe i waga wyłącznie 43 kg proste i wygodne przemieszczanie sprzętu w optymalne miejsce.

  Nośność użytkowa sprzętu to aż 130 kg. Rozmiary: 145×59×160 cm Specyfikacja technologiczna: Magnetyczny system oporu Elektroniczna regulacja oporu Waga koła zamachowego: 12 kg Dostykowe sensory pomiaru pulsu umieszczone w rączkach Rolki transportowe Pionowa i pozioma regulacja długości kroku przeciwpoślizgowe płozy Maksymalna waga użytkownika: 130 kg Funkcje komputera: 13 funkcyjny monitor Wyświetlane funkcje: - Czas - Dystans - szybkość - Kalorie - Puls - RPM - obroty na minutę - Watt - Body Fat - HRC Możliwość wprowadzenia informacji użytkownika: - Płeć - Wiek - Wzrost - Waga - Możliwość zaprogramowania do 4 indywidualnych ustawień użytkownika.

  - Program HRC - Program WATT - Program użytkownika - 12 profily programu wymiary urządzenia w cm: 145×59×160 cm Waga: 43 kg Gwarancja 2 lata, door 2 door. Waga brutto: 56 Waga netto: 47


☆ inSPORTline Madesto ☆

inSPORTline Madesto Najniższa Cena Online

☆ inSPORTline Madesto - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: inSPORTline
 • Nazwa produktu: inSPORTline Madesto
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek inSPORTline Madesto to wysokiej jakości maszyna eliptyczna, dedykowana do ćwiczeń w zaciszu własnego domu. Główne mocne strony orbitreka to prosta, instynktowna obsługa, czytelny , a także długość kroku wynosząca 32 cm. Wysoki komfort ćwiczeń zapewniają magnetyczne hamulce, komfortowe uchwyty i poręczny uchwyt na tablet. Co więcej, trenażer jest wyekwipowany w kółka transportowe, pulsometr i system regulacji nierównej powierzchni. Zaimplementowany komputer wyświetla wszelkie potrzebne właściwości, takie jak: czas, szybkość, dystans, liczba spalonych kalorii, puls i liczbę obrotów na minutę (RPM). Na dodatek, posiada szereg innowacyjnych funkcji, m.in. Termometr, zegar, test skuteczności fizycznej i orientacyjny pomiar tkanki tłuszczowej. Całość dopełnia wytworny, srebrno-fioletowy design. Dzięki tym właściwościom, orbitrek inSPORTline Madesto stał się szczególnie modnym sprzętem, dedykowanym do wykorzystania domowego.

  Kluczowe atrybuty:

  • elegancki orbitrek z funkcją cichej pracy, przeznaczony do użytku domowego
  • Uchwyt na tablet i czytelny wyświetlacz
  • Kompaktowy rozmiar i komfortowe uchwyty
  • Test wydajności fizycznej i fitness i pomiar tkanki tłuszczowej
  • Komputer wyświetla: czas, kalorie, dystans, puls, obroty na minutę, godzinę i temperaturę pokojową

  Opis techniczny:

  • Waga koła zamachowego 7 kg
  • Regulacja obciążenia manualna
  • liczba poziomów obciążenia 8
  • Rozstaw pedałów 23,5 cm
  • Długość kroku 32 cm
  • Łączna liczba programów 1
  • Zdefiniowane programy nie
  • Programy użytkownika nie
  • Program HRC nie
  • Program WATT nie
  • Program manualny tak
  • Monitor pracy serca tak
  • Uchwyt na tablet tak
  • Uchwyt na butelkę nie
  • Odbiornik pasa piersiowego HR nie
  • Pas piersiowy HR nie
  • Kółka transportowe tak
  • System wyrównywania nierówności tak
  • Całkowite wymiary W135 x S67 x D166 cm
  • Maksymalny wzrost użytkownika 190 cm
  • Nośność 150 kg
  • Waga 44,5 kg
  • Układ hamulcowy magnetyczny
  • Łożyska kulkowe
  • Źródło zasilania 2x baterie AA
  • Kategoria HC (EN957)
  • wykorzystanie do korzystania domowego

☆ Scud LYNX ☆

Scud LYNX Najniższa Cena Online

☆ Scud LYNX - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Scud
 • Nazwa produktu: Scud LYNX
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek SCUD Lynx X5 to nad wyraz cichy i zrównoważony trenażer eliptyczny z magnetycznym systemem oporu.

  Orbitrek wyekwipowany został w wielofunkcyjny komputer z wielkim wyświetlaczem, byś podczas treningu mĂłgł na bieżąco kontrolować tak ważne cechy jak m.in. Dystans, spalone kalorie, czas itp. Dzięki specjalnym sensorom umieszczonym w kierownicy będziesz mĂłgł kontrolować swĂłj aktualnym puls.

  zaimplementowane w orbitreku koło zamachowe o wadze aż 12 kg w połączeniu z solidnymi magnesami i możliwością regulacji oporu sprawi, że nie tylko zaspokoi on wymogi początkujących lecz także progresywnych użytkownikĂłw. Potężna budowa zezwala na stosowanie z orbitreka osobom o wadze nawet do 150 kg.

  Orbitrek także łatwo wypoziomujemy w pomieszczeniu z krzywą posadzką dzięki regulowanym tylnym stopkom. Dodatkowo chcąc po treningu przenieśÄ‡ sprzęt w inne miejsce nie musimy się martwić, jego podnoszeniem, gdyż przednie stopki zostały zaopatrzone w rolki transportowe.

  Trenażer magnetyczny SCUD Lynx X5 pozwoli Ci na systematyczne ćwiczenie 80% mięśni swego ciała. Dzięki niemu spalisz zbędną tkankę tłuszczową, obniżysz poziom ciśnienia krwi, a najczęściej poprawisz wydolnośÄ‡ swojego serca i płuc. Do jednych z najważniejszych zalet orbitreka możemy zaliczyć fakt,w trakcie ćwiczeĹ„ nie są obciążane stawy ani kręgosłup tak jak w przypadku biegania.

  Najważniejsze dane:
  • Koło zamachowe o wadze 12 kg
  • asygnowany dla początkujących, jak i dla profesjonalistĂłw
  • Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
  • Łatwy montaż
  • Cicha praca☆ HMS H1708 ☆

HMS H1708 Najniższa Cena Online

☆ HMS H1708 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: HMS H1708
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Orbitrek
  • Klasa artykułu: Semi commercial
  • wymiary: 152 x 64 x 156 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Waga: 55,5 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
  • Waga koła zamachowego: 8 kg
  • automatyczna regulacja oporu: 16 stopni
  • Długość kroku: 450 - 510 mm
  • System hamowania: magnetyczny zewnętrzny
  • Dotykowe sensory do pomiaru pulsu
   • pas telemetryczny (brak w zestawie)
  • Rolki transportowe
  • antypoślizgowe i pokaźne pedały (150 mm)
  • Stopki poziomujące
  • Półka na tablet albo smartfon
  • Wejście słuchawkowe (mini jack 3.5 mm)
  Komputer
  • Czas
  • szybkość
  • Dystans
  • Spalone kalorie
  • SCAN
  • Pomiar pulsu
  • Obsluga bezpłatnej aplikacji iConsole+
  • Body fat (pomiar tkanki tłuszczowej)
  • WATT (poziom erengii zużytej w trakcie ćwiczeń)
  • HRC (kontrola bicia serca)
  • Recovery (test pracy serca)
  • RPM (obroty na minutę)
  • Zasilanie sieciowe: 230V
  • Gniazdo USB (do ładowania maszyn)
  • 12 podstawowych programów treningowych

  Przeznaczenie

  Model H1708i został zaprojektowany, by sprostać wymaganiom najszczególniej wymagających użytkowników. Urządzenie zostało zaklasyfikowane do serii Premium, a to oznacza,zapewnia najwyższą jakość i szereg udogodnień.

  atuty

  Do głównych walorów należy zaliczyć niezwykle funkcjonalny system sterowania konsolą główną. Specjalne przyciski umieszczone na kierownicy zezwalają na łatwe i komfortowe zarządzenie wszystkimi parametrami treningu. Sam komputer mieści wszelkie dane i statystki podczas wykonywanie aktywności fizycznych na orbitreku.

  Oprócz wbudowanych funkcji komputer można rozszerzyć o podłączenie doń smartfonu albo tableta. Wówczas orbitrek staje się smart-urządzeniem, które zezwala na więcej. Specjalna aplikacja iConsole+ pozwala na wsparcie dla map Google i korzystania z funkcji Street View, czyli podążanie wzdłuż najpopularniejszych ulic, bulwarów i miejsc na świecie.

  Magnetyczny system sprawia, iż ćwiczenia są tak ciche, że nie obudziłby choćby śpiącego dziecka, dlatego sugerowane jest także dla matek, które pragnę odzyskać figurę sprzed okresu ciąży. Zaletą ćwiczeń wykonywanych na orbitreku jest fakt,włącza on nie tylko mięśnie nóg,też pleców, ramion i przeważnie brzucha.

  Gwarancja stabilności w trakcie ćwiczeń

  duże i antypoślizgowe pedały, których długość kroku wynosi aż 40 cm, gwarantują komfort używania nawet nad wyraz wysokim użytkownikom. Dodatkowo stopnice można dowolnie regulować w 3-stopniowym zakresie regulacji. Wszystkie uchwyty w dodatku zostały pokryte antypoślizgowym materiałem, taknawet w trakcie najintensywniejszego treningu nie doszło do przypadkowego osunięcia się dłoni.

  Każdy wynajdzie coś dla siebie

  w trakcie ćwiczeń zmienimy wszystkie widoczne atrybuty treningu. Począwszy od obciążenia, a skończywszy na czasie i celu. Oprócz podstawowych funkcji komputer zezwala na również ustawienie jednego z pięciu predefiniowanych programów treningowych, które zostały dobrane zarówno dla nowicjuszy, jak i profesjonalistów. Ćwiczenia obejmują tryb:

  Manual — pełna kontrola nad wszystkimi elementami treningu pozwala na zaplanowanie ćwiczeń dla poszczególnych partii ciała. Istnieje w dodatku możliwość ustawienia wartości docelowych dla odległości, spalonych kalorii i pulsu.

  Beginner — obejmuje 4 główne stopnie, które zapewniają ogólnorozwojowy trening przypasowany dla osób początkujących.

  Advance — podobnie jak w trybie Beginner, są tutaj przystępne 4 poziomy trudności, trafne dla progresywnych użytkowników.

  Sporty — tryb zalecany dla osób, które czynnie biorą udział we wszelkich zawodach sportowych, zapewniając zawsze wyśmienitą formę.

  Cardio — najefektywniejszy z trybów, zapewniający widoczne efekty po relatywnie niedługim okresie treningu. Szczególnie rekomendowany osobom, które chcą zrzucić zbędne kilogramy w parę tygodni.

  Instrukcja obsługi

  Pełna instrukcja obsługi modelu H1708i przystępna po kliknęciu w poniższy link:
  Instrukcja


  Orbitreki treningowe HMS

  Jedną z kategorii, w której specjalizuje się firma HMS, są orbitreki treningowe. Oferta jest bogata w sprzęt z najwyższej półki, który odszuka odbiorców wśród profesjonalistów, jak także osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z fitnessem. Asortyment można podzielić ze względu na zaimplementowany napęd: mechaniczny, magnetyczny, elektromagnetyczny.

  Orbitreki treningowe HMS wyróżniają się spomiędzy innych swoją różnorakością. Oferuję najszczególniej nowoczesne technologicznie rowerki eliptyczne, które same dopasują trening do jednostkowych potrzeb, jak ponadto sprzęt, które zaoferuje podstawowe funkcjonalności, dając maksymalny komfort i wygodę podczas ćwiczeń.

  By zagwarantować nowe i interesujące doznania w trakcie treningu niektóre z orbitreków zostały zaopatrzone w obsługę sprzętów mobilnych. Zintegrowane aplikacje z mapami Google sprawią,rutynowy trening będzie urozmaicony i ciekawszy. Dzięki funkcji Google Street View ćwiczenia zamieniają się w symulowaną podróż bulwarami słonecznej Kalifornii czy pośród krętych uliczek Marsylii.

  Każdy z rowerków eliptycznych ma swój specyficzny dizajn, który wyśmienicie uzupełnia domowe kąciki treningowe, nie psując ogólnego wyglądu wnętrza. W ofercie producenta odnajdziemy równocześnie stonowane biele i czernie, jak dodatkowo neonową kolorystkę orbitreków.  Autorytet w dziedzinie fitnessu i sportów siłowych

  HMS to marka z wieloletnim doświadczeniem w zakresie szeroko rozumianego świata fitness. Nieprzerwanie od roku 2000 producent dostarcza nowe, innowacyjne produkty, które są gwarantem najkorzystniejszej jakości. Nie ma tutaj miejsca na półśrodki. Każdy sprzęt jest poddawany testom laboratoryjnym, które sprawdzają bezpieczeństwo i komfort wykorzystywania, a rygorystyczne standardy produkcyjne bezawaryjność sprzętu i wytrzymałość przez mnóstwo lat intensywnych ćwiczeń.

  obfita gama produktów świadczy o ogromnym zaangażowaniu producenta HMS na rynku. Oferta produktów fitness obejmuje: rowerki treningowe, bieżnie, orbitreki, a także wioślarze. Osoby aktywnie związane ze wszelkimi ćwiczeniami gimnastycznymi, aerobowymi czy lubianym cross-fitem znajdą w asortymencie m.in.: steppery, maty, piłki, ekspandery, kółka, krążki, ściskacze, skakanki, a choćby gumy treningowe i wałki gimnastyczne.

  firma oprócz rodzimego rynku nad wyraz korzystnie prosperuje na arenie międzynarodowej. Od wielu lat HMS jest kojarzone z wysoka jakością i trwałością swoich produktów. Zdobywca wielu nagród branżowych oraz stały bywalec największych targów sportowych w Europie takich jak: ISPO, FIBO, SportLife.


  Aplikacja iConsole+

  Orbitreki treningowe ze wparciem dla aplikacji iConsole+ zamieniają tradycyjną konsolę sterującą na wielozadaniowy kokpit, dzięki któremu realne jest zapisywanie wszelkich statystyk treningowych. Oprócz tego aplikacja zagwarantuje łączność z Google Maps View, co pozwala na wirtualną podróż po wielu zróżnicowanych terenach. Parowanie przenośnego urządzenia następuje za pośrednictwem łączności Bluetooth.


  produkt
  marka
  Kod producenta
  17-2-069
  EAN
  5907695504262
  Wiosna2018
  wiosna_sprzet_fitness
  dane podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  System hamowania
  Magnetyczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  8
  Nośność [kg]
  150
  Waga [kg]
  55,5
  Wyposażenie
  Bluetooth
  Gniazdo USB
  Komputer
  Podstawka pod urządzenie mobilne
  System pomiaru tętna
  ekran LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Pomiar szybkości
  Pomiar pulsu
  Programy treningowe
  Wydatek energetyczny
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  wariant gwarancji
  Producenta

☆ inSPORTline Cruzz ☆

inSPORTline Cruzz Najniższa Cena Online

☆ inSPORTline Cruzz - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: inSPORTline
 • Nazwa produktu: inSPORTline Cruzz
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek Cruzz marki Insportline!

  progresywne produkty producenta Insportline od za każdym razem wyznaczają nowy kierunek na rynku sprzętu sportowego. Orbitreki (trenażery eliptyczne) są obecnie jednymi z najpopularniejszych sprzętów do ćwiczeń i wiodą prym wśród domowych sprzętów treningowych – zwłaszcza, że łączy w sobie trening na steperze, rowerku i bieżni

  Eliptyk Insportline Cruzz to najnowszy produkt, który pozostał produkowany dla wymagających kupujących, żeby móc jeszcze bardziej podnieść zadowolenie wśród użytkowników.

  Eliptyk Cruzz marki Insportline zwiększoną ilość funkcji. Innowacyjny komputer z wyświetlaczem LCD jest bardzo należycie zorganizowany i zrozumiały, co zagwarantuje łatwą regulację programów i informacji. Ekran przedstawia dużo przydatnych informacji, w tym czas, prędkość, dystans, puls i dużo innych. Eliptyk oferuje 12 gotowych programów, tryb HRC, które stale dopasowuje obciążenia treningowe do bieżącej akcji serca i utrzymuje trening w stosownej strefie tętna i umożliwia niestandardowe ustawienia programów użytkownika. Ze względu na te wyśmienite atrybuty, bogate wyposażenie, solidność i postępowy design, eliptyk Cruzz Insportline nadaje się do regularnego użytkowania domowego i do ćwiczeń w fitness klubach.

  cechy techniczne eliptyka:

 • Ergometr: magnetyczny
 • Koło zamachowe: 7 kg (dwukierunkowe)
 • Regulacja obciążenia: 16 stopni - elektroniczna regulacja obciążenia
 • regulowany opór: od 10 do 350 WATT
 • Napęd: taśmowy, gwarantuje cichą i płynną pracę
 • Uchwyty: pokryte gumą o wysokiej przyczepności
 • System poziomowania względem podłogi
 • Regulacja pedałów: dostosowywane w zakresie 7,5 cm
 • Pomiar pulsu: pulsometr zastosowany w uchwytach
 • Długość kroku: 42 cm
 • Odległość kroku: 20 cm
 • wyświetlacz: kolorowy LCD
 • Funkcje komputera:

 • czas szybkość dystans kalorie puls
 • Programy treningowe:

 • 12 gotowych programów
 • Program HRC (regulacja obciążenia w zależności od aktualnej akcji serca)
 • możliwość tworzenia programów użytkowników
 • wymiary (długość x szerokość x wysokość): 145cm x 58cm x 172cm
 • Waga: 46 kg
 • Maksymalne waga użytkownika: 100 kg
 • Maksymalna wzrost użytkownika: brak ograniczeń
 • Zasilanie: AC adapter
 • Normy i atesty: kategoria oferty HA (według normy EN957) do wykorzystywania domowego
 • Ruchy realizowane na orbitreku przypominają te podczas wspinaczki oraz biegu. Dobra postawa w trakcie treningu to podstawa jego produktywności. Trzeba pamiętać o prostej sylwetce, uniesionej naturalnie głowie, mocno spiętych mięśniach brzucha, stopachPodobne zestawienia:


Najtańsze orbitreki magnetyczne do 3000 zł – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze orbitreki magnetyczne do 3000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich orbitreków magnetycznych do 3000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ inSPORTline Madesto ☆

inSPORTline Madesto Najniższa Cena Online

☆ inSPORTline Madesto - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: inSPORTline
 • Nazwa produktu: inSPORTline Madesto
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek inSPORTline Madesto to wysokiej jakości maszyna eliptyczna, dedykowana do ćwiczeń w zaciszu własnego domu. Główne atuty orbitreka to prosta, instynktowna obsługa, czytelny i długość kroku wynosząca 32 cm. Wysoki komfort ćwiczeń zapewniają magnetyczne hamulce, komfortowe uchwyty i użyteczny uchwyt na tablet. Co więcej, trenażer jest zaopatrzony w kółka transportowe, pulsometr i system regulacji nierównej powierzchni. Zastosowany komputer wyświetla wszelkie potrzebne atrybuty, takie jak: czas, prędkość, dystans, liczba spalonych kalorii, puls i liczbę obrotów na minutę (RPM). Ponadto, posiada szereg pionierskich funkcji, m.in. Termometr, zegar, test produktywności fizycznej i orientacyjny pomiar tkanki tłuszczowej. Całość dopełnia elegancki, metaliczno-fioletowy design. Dzięki tym właściwościom, orbitrek inSPORTline Madesto stał się niezwykle modnym sprzętem, przeznaczonym do korzystania domowego.

  Kluczowe cechy:

  • stylowy orbitrek z funkcją cichej pracy, dedykowany do wykorzystania domowego
  • Uchwyt na tablet i czytelny ekran
  • Kompaktowy rozmiar i wygodne uchwyty
  • Test produktywności fizycznej i fitness i pomiar tkanki tłuszczowej
  • Komputer wyświetla: czas, kalorie, dystans, puls, obroty na minutę, godzinę i temperaturę pokojową

  Opis techniczny:

  • Waga koła zamachowego 7 kg
  • Regulacja obciążenia manualna
  • ilość poziomów obciążenia 8
  • Rozstaw pedałów 23,5 cm
  • Długość kroku 32 cm
  • Łączna liczba programów 1
  • Zdefiniowane programy nie
  • Programy użytkownika nie
  • Program HRC nie
  • Program WATT nie
  • Program manualny tak
  • Monitor pracy serca tak
  • Uchwyt na tablet tak
  • Uchwyt na butelkę nie
  • Odbiornik pasa piersiowego HR nie
  • Pas piersiowy HR nie
  • Kółka transportowe tak
  • System wyrównywania nierówności tak
  • Całkowite wymiary W135 x S67 x D166 cm
  • Maksymalny wzrost użytkownika 190 cm
  • Nośność 150 kg
  • Waga 44,5 kg
  • Układ hamulcowy magnetyczny
  • Łożyska kulkowe
  • Źródło zasilania 2x baterie AA
  • Kategoria HC (EN957)
  • użycie do użytku domowego

☆ Scud L3 Trol ☆

Scud L3 Trol Najniższa Cena Online

☆ Scud L3 Trol - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Scud
 • Nazwa produktu: Scud L3 Trol
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek SCUD L3 Trol to szczególnie cichy i jednostajny trenażer eliptyczny z magnetycznym systemem oporu.

  Orbitrek wyekwipowany został w wielofunkcyjny komputer z wielkim wyświetlaczem, byś podczas treningu mógł na bieżąco kontrolować tak ważne właściwości jak m.in. Dystans, spalone kalorie, czas itp. Dzięki specjalnym sensorom umieszczonym w kierownicy będziesz mógł kontrolować swój aktualnym puls.

  zaimplementowane w orbitreku koło zamachowe o wadze aż 18 kg w połączeniu z konkretnymi magnesami i możliwością regulacji oporu sprawi, że nie tylko zaspokoi on kryteria początkujących ale także nowoczesnych użytkowników. Solidna budowa umożliwia wykorzystywanie z orbitreka osobom o wadze choćby do 150 kg.

  Orbitrek także z łatwością wypoziomujemy w pomieszczeniu z krzywą posadzką dzięki dostosowywanym tylnym stopkom. Dodatkowo chcąc po treningu przenieść sprzęt w inne miejsce nie musimy się martwić, jego podnoszeniem, gdyż przednie stopki zostały zaopatrzone w rolki transportowe.

  Trenażer magnetyczny SCUD L3 Trol pozwoli Ci na systematyczne ćwiczenie 80% mięśni swojego ciała. Dzięki niemu spalisz zbędną tkankę tłuszczową, zniżysz poziom ciśnienia krwi, a z reguły poprawisz wydolność swego serca i płuc. Do jednych z najważniejszych zalet orbitreka możemy zaliczyć fakt,w trakcie ćwiczeń nie są obciążane stawy ani kręgosłup tak jak w przypadku biegania.


  OUTLET

  Towar outletowy, czyli pochodzący ze zwrotu konsumenckiego lub ekspozycji. Może mieć ślady skręcania, zarysowania, otarcia, pęknięcia plastikowych i opakowanie zastępcze.

  PW P1061 - ślady skręcania, rysy, otarcia, pęknięte zaczepy plasikowych osłon przegóbów. Licznik od innego sprzętu.

☆ HMS H0601 ☆

HMS H0601 Najniższa Cena Online

☆ HMS H0601 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: HMS H0601
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Orbitrek magnetyczny H0601 HMS PREMIUM - to połączenie wysokiej jakości, funkcjonalności i prostoty obsługi. Trenażer jest uniwersalnym urządzeniem do ogólnej poprawy kondycji, zredukowania tkanki tłuszczowej i powiększenia wydolności organizmu. Sprzęt duże koło zamachowe, a także jednostajną konstrukcję. Z kolei wykorzystanie najkorzystniejszych tworzyw zapewni długie, a zarazem niezawodne stosowanie. Dzięki systemowi oporu magnetycznego, ćwiczenia są ciche - tym samym nie przeszkadzają innym osobom w Twoim otoczeniu. Orbitrek innowacyjny komputer z wyświetlaczem LED. Sterowanie jest nad wyraz intuicyjne i łatwe. H0601 ma zastosowane łącznie 27 programów. Każdy użytkownik bez względu na poziom wytrenowania, wynajdzie odpowiedni program dla siebie. W tych 27 programach znajdują się trzy, których zróżnicowanie polega na wieku ćwiczącego. Program dla ludzi młodych, w średnim wieku i seniorów. Każdy różni się poziomem obciążenia. Dodatkowo ćwiczący ma do dyspozycji osobny program nastawiony na spalanie tkanki tłuszczowej, taki w którym przygotowany jest trening interwałowy, a także program HRC. Użytkownik ma na dodatek możliwość ustawienia 4 własnych programów, przypasowanych do jego potrzeb. Ustawia jakie obciążenie powinien odczuwać w każdej minucie, dzięki czemu nie musi już podczas treningu myśleć o zmianie parametrów treningu. Oczywiście dostępny jest jeszcze program klasyczny manualny, gdzie przez cały czas treningu sami zmieniamy obciążenie. Model H0601 wyekwipowany jest w miejsce na urządzenie mobilne, dzięki temu w trakcie treningu bez trudu możemy korzystać np. Z tableta. Komputer posiada wejście audio i głośniki poprzez które możemy słuchać swojej ulubionej motywującej muzyki. Każdemu treningowi musi towarzyszyć trafne nawadnianie organizmu. Tu z pomocą przychodzi miejsce na bidon w które także zaopatrzony jest orbitrek. W tym modelu została zastosowana rzadko spotykana możliwość regulacji kąta nachylenia pedała i wysokości całej kolumny pedała. Regulacja kąta nachylenia, umożliwia pokaźniejsze albo mniejsze, w zależności od ustawienia, zaangażowanie mięśni łydek oraz mięśni czworogłowych uda. Operując wysokością całej kolumny, rozszerzamy albo zmniejszamy długość kroku. H0601 to mocna, zrównoważona konstrukcja. Stopki poziomujące pomogą równo ustawić sprzęt, a zamontowane kółka transportowe ułatwią jego przemieszczanie. H0601 to najlepszy dobór dla osób, które preferują trening cardio w zaciszu domowym. Specyfikacja
  • Klasa użytkowania: H
  • typ oporu: magnetyczny wewnętrzny
  • typ regulacji oporu: samoczynny
  • liczba stopni regulacji oporu: 24
  • Waga koła zamachowego (kg): 8
  • Możliwość regulacji kąta nachylenia pedała
  • Możliwość regulacji wysokości kolumny pedała - regulacja długości kroku
  • Komputer (pomiar):
   • czas: tak
   • dystans: tak
   • szybkość: tak
   • puls: tak
   • body fat: tak
   • kalorie: tak
   • Komputer (wyposażenie dodatkowe):
    • wyjście na słuchawki: tak
    • głośniki: tak
   • Wyposażenie uzupełniające:
    • sensory do pomiaru pulsu: tak
    • pas telemetryczny w komplecie: nie
    • miejsce na urządzenie przenośne: tak
    • miejsce na bidon: tak
    • stopki poziomujące: tak
    • rolki albo kółka transportowe: tak
   • wymiary orbitreka (rozłożony):
    • długość (mm): 1720
    • szerokość (mm): 660
    • wysokość (mm): 1690
   • Komputer (funkcje):
    • HRC: 1
    • łączna liczba programów: 27
    • RECOVERY: tak
    • WATT: tak
    • SCAN: tak
    • wbudowane programy treningowe: tak
    • liczba wbudowanych programów treningowych: 10
    • indywidualne programy treningowe: tak
    • liczba jednostkowych programów treningowych: 4
   • Zasilanie: 230V
   • Waga towaru (kg): 60,7
   Uwagi
   • Gwarancja 24 miesiące

☆ Scud LYNX ☆

Scud LYNX Najniższa Cena Online

☆ Scud LYNX - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Scud
 • Nazwa produktu: Scud LYNX
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek SCUD Lynx X5 to nad wyraz cichy i jednostajny trenażer eliptyczny z magnetycznym systemem oporu.

  Orbitrek zaopatrzony został w wielofunkcyjny komputer z obszernym wyświetlaczem, byś podczas treningu mĂłgł na bieżąco kontrolować tak ważne cechy jak m.in. Dystans, spalone kalorie, czas itp. Dzięki specjalnym sensorom umieszczonym w kierownicy będziesz mĂłgł kontrolować swĂłj aktualnym puls.

  zaimplementowane w orbitreku koło zamachowe o wadze aż 12 kg w połączeniu z mocnymi magnesami i możliwością regulacji oporu sprawi, iż nie tylko zaspokoi on wymogi początkujących lecz także progresywnych użytkownikĂłw. Solidna konstrukcja pozwala na użytkowanie z orbitreka osobom o wadze choćby do 150 kg.

  Orbitrek także łatwo wypoziomujemy w pomieszczeniu z krzywą posadzką dzięki regulowanym tylnym stopkom. Dodatkowo chcąc po treningu przenieśÄ‡ sprzęt w inne miejsce nie musimy się martwić, jego podnoszeniem, gdyż przednie stopki zostały wyekwipowane w rolki transportowe.

  Trenażer magnetyczny SCUD Lynx X5 pozwoli Ci na systematyczne ćwiczenie 80% mięśni swego ciała. Dzięki niemu spalisz zbędną tkankę tłuszczową, obniżysz poziom ciśnienia krwi, a z reguły poprawisz wydolnośÄ‡ swojego serca i płuc. Do jednych z najważniejszych zalet orbitreka możemy zaliczyć fakt,podczas ćwiczeĹ„ nie są obciążane stawy ani kręgosłup tak jak w przypadku biegania.

  Najważniejsze dane:
  • Koło zamachowe o wadze 12 kg
  • przeznaczony dla początkujących, jak i dla profesjonalistĂłw
  • Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
  • Łatwy montaż
  • Cicha praca☆ HMS H1830i ☆

HMS H1830i Najniższa Cena Online

☆ HMS H1830i - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: HMS H1830i
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  H1830i HMS to orbitrek magnetyczny wyekwipowany w postępowy komputer z możliwością podłączenia urządzenia mobilnego z systemem Android albo iOS. Starczy pobrać na swój smartfon albo tablet darmową aplikację DelighTech Fitness APP, by zyskać dostęp do interaktywnego centrum informacji i rozrywki.

  Aplikacja nie tylko gromadzi wszystkie niezbędne informacje dotyczące treningu - dostarcza także niepowtarzalnych wrażeń dzięki mapom Google. Hong Kong, Nowy Jork, Barcelona, a może Lazurowe Wybrzeże$382 Tylko od preferencji użytkownika zależy wybór lokalizacji, funkcja Google Street View odpowiada natomiast za realizm podróży.

  świeże doświadczenia czekają za każdym zakrętem! Orbitrek H1830i HMS należy do prestiżowej serii HMS PREMIUM, charakteryzującej się najwyższą trwałością i najkorzystniejszymi walorami użytkowymi. Każdy podzespół i składnik wykończenia produktów z serii HMS Premium został precyzyjnie zaprojektowany i wytworzony.

  w konsekwencji model H1830i HMS oferuje unikalne wrażenia z treningów, zapewniając komfort i bezpieczeństwo używania. Urządzenie zostało zaopatrzone w elektroniczną regulację obciążenia. Jest to wygodne rozwiązanie umożliwiające bezgłośny i płynny trening.

  praktyczny zarys konsoli centralnej z dotykowym wyświetlaczem umożliwia zmianę ustawień bez odrywania się od ćwiczeń. Orbitrek H1830i HMS to dodatkowo szereg udogodnień powiększających jego wszechstronność.

  Są to m.in.: technologia Bluetooth, sensory dotykowe do starannego mierzenia pulsu, a także uchwyt na urządzenie przenośne. Wszystko to sprawia, iż orbitrek H1830i HMS z całą pewnością zostanie doceniony poprzez wszelkich miłośników rekreacji szanujących sobie wygodę i stały dostęp do nowych technice.

  Funkcje: ekran: obsługa darmowej aplikacji DelighTech Fitness APP czas skan dystans prędkość kalorie puls watt (poziom energii zużytej podczas ćwiczenia) HRC (Heart Rate Control - Kontrola Bicia Serca) body fat (pomiar tkanki tłuszczowej) Recovery (test pracy serca) Temperatura zewnętrzna Specyfikacja: Regulacja oporu: 16 stopniowa automatyczna Regulacja pedałów Pas telemetryczny Opór: magnetyczny wewnętrzny Regulacja oporu: 16 stopniowa automatyczna System hamowania: magnetyczny wewnętrzny Koło zamachowe: 10 kg Komputer z obsługą aplikacji DelighTech Fitness APP wymagania systemowe: Android 2.3 lub nowszy z obsługą Bluetooth APPLE iOS z obsługą Bluetooth wersja 4.0 Bluetooth Sensory dotykowe do pomiaru pulsu Zasilanie sieciowe: 230V Waga: 51 kg Maksymalna waga użytkownika: 150 kg Uwagi: Nie asygnowany do użytkowania komercyjnego Gwarancja 24 miesiące Programy Program ręczny: Manual P1 jest programem manualnym.

  Użytkownik może rozpocząć ćwiczenie poprzez naciśnięcie klawisza STAR/STOP. Poziom oporu wynosi wtedy 5. Poziom trudności w trakcie ćwiczenia można zmieniać korzystając z klawiszy UP/DOWN. W dodatku do opcji treningu można dodać liczba spalanych kalorii lub określoną odległość do przebycia.

  Programy ustawione: Schody, Wzniesienie, Falowy, Dolina, Spalanie Tłuszczu, Rampa, Góra, Interwały, Losowy, Płaski, Fartlek, Urwisko PROGRAM 2 do PROGRAM 13 to programy ustawione przez producenta. Zezwalają na ćwiczenia z różnym obciążeniem i urozmaiceniem.

  Użytkownicy mogą wykonywać ćwiczenia na preferowanym poziomie oporu (regulacja za pomocą przycisków UP/DOWN), mogą korzystać z ustawionego okresu czasu, liczby kalorii albo solidnej odległości. Ustawienia użytkownika: Użytkownik 1, Użytkownik 2, Użytkownik 3, Użytkownik 4 Programy 14 do 17 to programy ustawiane przez użytkownika.

  Istnieje możliwość zaprogramowania rozmaitych wartości czasu, odległości, kalorii i poziomu oporu w 10 kolumnach. Wszystkie wartości i ustawienia zostaną przechowane w pamięci komputera po zakończeniu programowania.

  Można ponadto, już podczas trwania programu, zmienić aktualne obciążenie korzystając z przycisków UP/DOWN. Zmiana nie zostanie zapamiętana na przyszłość i nie zmieni się ustawiony program przy ponownym jego uruchomieniu.

  Program kontroli poziomu pulsu: 55% H.R.C., 65% H.R.C., 75% H.R.C., 85% H.R.C., Docelowe H.R.C. Programy 18 do 22 to programy kontrolujące poziom tętna. Program 18 to 55% Max H.R.C. - - Tętno docelowe = (220 - WIEK) x 55% Program 19 to 65% Max H.R.C.

  - - Tętno docelowe = (220 - WIEK) x 65% Program 20 to 75% Max H.R.C. - - Tętno docelowe = (220 - WIEK) x 75% Program 21 to 85% Max H.R.C. - - Tętno docelowe = (220 - WIEK) x 85% Program 22 to Target /docelowe/ H.R.C.

  - - Trening z utrzymaniem tętna docelowego. Użytkownik może ćwiczyć korzystając z funkcji zezwalającej na utrzymanie zaplanowanego poziomu tętna. Do komputera wprowadzamy swój AGE/WIEK/, TIME /CZAS/, DISTANCE /ODLEGŁOŚĆ/, CALORIES /KALORIE/ lub TARGET PULSE /DOCELOWY PULS/.

  W tych programach komputer zjednoczy poziom oporu na podstawie poziomu pulsu ćwiczącego. Na przykład wartość oporu może zwiększać się co 20 sekund w trakcie gdy poziom pulsu jest niższy niżeli TARGET /docelowy/ H.R.C.

  Analogicznie, poziom oporu może się ograniczać co 20 sekund jeśli poziom pulsu jest wyższy niżeli docelowy. Program Watt Control Program 23. Po naciśnięciu przycisku ENTER można ustawić wartości TARGET WATT /DOCELOWY POZIOM ENERGII/, TIME /CZAS/, DISTANCE /ODLEGŁOŚĆ/, a także CALORIES /KALORIE/.

  W trybie ćwiczeń, poziom oporu nie może zostać zmodyfikowany. Na przykład poziom oporu może wzrosnąć jeśli szybkość jest zbyt niska i odwrotnie - opór może maleć jeśli szybkość jest zbyt wielka. Na skutek czego dążymy do uzyskania docelowego poziomu energii wygenerowanej przez użytkownika w trakcie ćwiczenia.

  1. WATT = MOMENT OBROTOWY (KGM) * RPM /OBROTY NA MINUTĘ/* 1.03 2. W tym programie wartość parametru WATT będzie utrzymywana na stałym poziomie. Oznacza to że im szybciej pedałujesz, poziom oporu maleje a jeśli będziesz pedałował powoli, poziom oporu wzrośnie.

  Program Body Fat Program 24 to program przewidziany do kalkulowania poziomu tkanki tłuszczowej użytkownika i na tej podstawie oferowania oryginalnego program ćwiczeń. Istnieją 3 typy sylwetki, podzielone wg procentowej wartości poziomy tłuszczu w organizmie.

  wariant 1: BODY FAT /POZIOM TŁUSZCZU/% >27 typ 2: 27$383 BODY FAT /POZIOM TŁUSZCZU/% $38420 wariant 3: BODY FAT /PPodsumowanie, czyli jaki orbitrek magnetyczny do 3000 zł najlepszy?


Najlepszy orbitrek magnetyczny do 3000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy orbitrek magnetyczny do 3000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre orbitreki do ćwiczeń – Ranking sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych orbitreków magnetycznych do 3000 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych orbitreków do wykorzystywania w klubach fitness i w domowych warunkach.


Powiązania tematyczne:

 • jaki orbitrek magnetyczny do 3000 zł opinie i efekty,
 • dobre orbitreki magnetyczne do 3000 zł cena,
 • ranking orbitreków magnetycznych do 3000 zł,
 • orbitrek magnetyczny do 3000 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o orbitrekach magnetycznych do 3000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o orbitrekach magnetycznych do 3000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o orbitrekach magnetycznych do 3000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki orbitrek magnetyczny do 3000 zł wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych orbitrekach magnetycznych do 3000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki orbitrek magnetyczny do 3000 zł jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z orbitrekami magnetycznymi do 3000 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań userów. Modele znajdujące się najwyżej w rankingach to produkty często rekomendowane przez kupujących.