FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Orbitreki do ćwiczeń / Ranking orbitreków Bowflex


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych orbitreków Bowflex. Opracowane zestawienia są aktualne maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych orbitreków Bowflex,
 • TOP5 chętnie kupowanych orbitreków do domowych ćwiczeń i klubów fitness.

Jakie orbitreki Bowflex najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane orbitreki Bowflex, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking orbitreków Bowflex, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Bowflex Orbitrek max trainer m3 (0708447909091) ☆

Bowflex Orbitrek max trainer m3 (0708447909091) Najniższa Cena Online

☆ Bowflex Orbitrek max trainer m3 (0708447909091) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Bowflex Orbitrek max trainer m3 (0708447909091)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Opis: Narzekasz na brak czasu$116 Życie w pośpiechu powoduje, iż nie masz czasu na aktywność fizyczną$117 Pomimo ciągłych starań trudno Ci wygospodarować czas, by zadbać o zdrowie, sylwetkę i korzystne samopoczucie$118 Szukasz sposobu, by znaleźć czas na regularne treningi$119 A może to tylko wymówka...

  Twórcy urządzenia Max Trainer M3i firmy Bowflex wiedzieli rewelacyjnie jakiego urządzenia potrzebuje współczesny człowiek. Potrzebuje urządzenia, które w warunkach domowych, pozwoli w maksymalnie niedługim czasie, wykonać maksymalnie efektywny trening.

  Takie urządzenie udało się stworzyć i obecnie nie ma ono sobie równych. Max Trainer M3i firmy Bowflex w nowoczesny sposób łączy w sobie funkcjonalność orbitreka i steppera. To połączenie, które wraz z programem MAX Interval(TM), w zaledwie 14 minut pobudzi aktywność serca i płuc, przyspieszy przemianę materii oraz zapewni2,5 razy szybsze spalanie kalorii, aniżeli na innych urządzeniach fitness!

  gwarantuje to, iż bez wychodzenia z domu, będziesz w stanie wykonać efektywny trening całego ciała. Każdy z nas ma coraz mniej wolnego czasu, a ciągły pośpiech nie sprzyja realizowaniu długich treningów.

  Z Max Trainerem starczy, niecały kwadrans w ciągu dnia, by spalić kalorie i zbędne kilogramy. Ponadto oszczędzasz czas, który spędziłbyś w drodze na i z siłowni. Co więcej, warunki domowe gwarantują komfort, prywatność, sprzęt w pełni dostosowany do nas i spersonalizowany trening.

  posiadając sprzęt w domu, możemy z niego skorzystać praktycznie w każdej wolnej chwili. Zakup sprzętu to również wyłacznie jednorazowy wydatek, który szybko się zwróci, w przeciwieństwie do każdorazowej opłaty za siłownię.

  Nie pozwól, by wymówki nadal przeszkodzały Ci w osiagnięciu wymarzonej sylwetki, nieprzeciętnej kondycji, a z zasady zdrowia. Brzmi tak poprawnie, iż aż trudno w to uwierzyć$120 Przekonaj się sam i dołącz do zadowolonych klientów na całym świecie!

  postępowość i postępowy design produktów z kategorii Max Trainer zostały wielokrotnie nagrodzone. W tym roku produkty zostały docenione poprzez polskich użytkowników i otrzymał Laur Konsumenta,,Odkrycie 2019".

  Doceniły je też niezależne portale testujące sprzęty, wystawiając wysokie oceny dla poszczególnych parametrów. Otrzymane wyróżnienia pokazują, iż sprzęt jest najwyżej oceniany zarówno przez profesjonalistów i znawców sprzetu, jak także poprzez amatorów.

  Z Max Trainerem oszczędzasz nie tylko czas, ale także miejsce. Dzięki kompaktowemu rozmiarowi, będzie pasował do każdego miejsca w domu. Zajmuje 2x mniej miejsca niżeli orbitrek, czy standardowa bieżnia. Jego nieszablonowy design powoduje, że z dumą postawisz go w widocznym miejscu, bez obaw o to w jaki sposób skomponuje się z wnętrzem Twojego domu.

  zaimplementowane kółka transportowe umożliwiają łatwe przemieszczenie go w dowolne miejsce. PROGRAMY TRENINGOWE: Urządzenie ma 8 poziomów oporu i 2 programy treningowe. Dzięki wielu możliwościom różnicowania trudności ćwiczeń, możesz korzystać ze sprzętu przez długie lata, bez względu na to czy jesteś początkującym sportowcem, czy użytkownikiem zaawansowanym.

  POMIAR TĘTNA: Jeszcze lepsze efekty osiągniesz trenując w optymalnej strefie tętna. Załączony pas telemetryczny pozwala na przybliżoną jego kontrolę. Należy pamiętać, iż pomiar pulsu przy pomocy sensorów/czujników umieszczonych w produkcie podaje wyniki przybliżone (orientacyjne).

  Sprzęt nie jest produktem medycznym. POWIETRZNY SYSTEM OPORU: szybkość pedałowania przekłada się w czasie rzeczywistym na intensywność ćwiczeń. Oznacza to, iż opór w trakcie treningu nie maleje wraz ze wzrostem prędkości, jak jest w sytuacji jazdy na zwyczajnym rowerze.

  MAGNETYCZNY SYSTEM OPORU: Ruch pedałów jest płynny, nawet w trakcie zmiany poziomu oporu. Dzięki czemu trening jest komfortowy. PrzełomowE PŁOZY: Dzięki nowoczesnej, antypoślizgowej powierzchni, którą zabezpieczone są płozy, stopy pozostają cały czas na miejscu.

  Zabezpiecza to przed nadmiernym uciskiem na stawy, rzadziej odnosisz kontuzje, a trening jest bardziej komfortowy. SPORTOWY WYGLĄD: Sportowy wygląd pedałów namawia do szybszych ćwiczeń, a struktura sprzętu pozwala na zwiększenie intensywności ćwiczeń bez bólu pleców czy kolan.

  DŁUGIE UCHWYTY: Długie uchwyty zapewniają możliwość złapania ich w różnych miejscach i zróżnicowania treningu górnej części ciała. Powoduje to, że bez względu na wzrost możesz ćwiczyć w wygodnej dla siebie pozycji.

  PODSTAWKA I TACKA NA AKCESORIA: Na sprzęcie znajduje się podstawka i tacka pod tablet, abyś korzystając z aplikacji mógł na bieżąco śledzić postępy treningowe. PODSTAWKA POD BIDON: Umieszczona jest w miejscu, do którego każdemu będzie z łatwością dosięgnąć i ugasić pragnienie w trakcie intensywnego treningu.

  PRZYCISKI prędkiEJ ZMIANY: Dzięki umieszczonym na konsoli przyciskom prędkiej zmiany poziomu oporu i docelowej szybkości spalania, z łatwością możesz związać trening do swych potrzeb. Znajdują się one w miejscu, które jest komfortowe dla osób każdego wzrostu.

  NÓŻKI POZIOMUJĄCE: mocno stworzone szczegóły sprzętu sprawiają, że całość konstrukcji jest wyjątkowo zrównoważona. Dostosowywane nóżki Max Trainera pomogą wypoziomować sprzęt przy ewentualnych nierównościach podłoża.

  KÓŁKA TRANSPORTOWE: Umieszczone na urządzeniu kółka transportowe pozwalają na bezproblemowe przemieszczenie sprzętu w dowolne miejsce. Cechy techniczne: liczba poziomów oporu: 8 (dostosowywane ręcznie przy pomocy manetki) ilość programów treningowych: 2 Trening MAX Interval(TM): program 14 minutowy, zezwalający spalić 2,5x więcej kalorii niż na innych urządzeniach fitness Pomiar tętna przy pomocy załączonego pasa telemetrycznego użyteczne uchwyty: 3 pozycje angażujące 80% więcej górnych partii ciała, podczas treningu na typowym orbitreku dodatkowe wyposażenie: podstawka na tablet, uchwyt na bidon, kółka transportowe rozmiary sprzętu: 117 x 63,5 x 159,8 cm (dł.

  x szer. X wys.) Maksymalna waga użytkownika: 136 kg asygnowany do wykorzystywania domowego Gwarancja: 2 lata UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży.

  Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Bowflex Orbitrek max trainer m9 (1613168521310) ☆

Bowflex Orbitrek max trainer m9 (1613168521310) Najniższa Cena Online

☆ Bowflex Orbitrek max trainer m9 (1613168521310) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Bowflex Orbitrek max trainer m9 (1613168521310)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Narzekasz na brak czasu? Życie w pośpiechu powoduje, że nie masz czasu na aktywność fizyczną? Pomimo ciągłych starań trudno Ci wygospodarować czas, aby zadbać o zdrowie, sylwetkę i prawidłowe samopoczucie? Szukasz sposobu, by znaleźć czas na regularne treningi? A może to tylko wymówka...

  Twórcy urządzenia Max Trainer firmy Bowflex wiedzieli świetnie jakiego urządzenia potrzebuje współczesny człowiek. Takiego, które w warunkach domowych, pozwoli w krótkim czasie, wykonać maksymalnie wydajny trening.

  Max Trainer M9 w nowoczesny sposób łączy on w sobie funkcjonalność orbitreka i steppera. Dodatkowo jest receptą na nudę w trakcie treningu! JRNY™ i Netflix to tylko niektóre aplikacje, z którymi kompatybilna jest konsola. Choćby nie zauważysz, jak kilometry będą mijały jeden za drugim. Gdy zapragniesz odmiany, możesz biegać po ponad 50 wirtualnych ścieżkach w lokalizacjach na całym świecie. Dostęp do nich zapewnia Explore the World. Jeśli za oknem jest szaro i zimno, a Tobie marzy się trening w słońcu, starczy,wyszukasz odpowiednią trasę i możesz radować się słońcem w pochmurny jesienny dzień.

  Każdy z nas ma coraz mniej wolnego czasu, a ciągły pośpiech nie sprzyja realizowaniu długich treningów. Z Max Trainerem wystarczy, niecały kwadrans w ciągu dnia, aby spalić kalorie i pozbyć się zbędnych kilogramów. Ponadto oszczędzasz czas, który spędziłbyś w drodze na siłownię i z powrotem. Co więcej, warunki domowe zapewniają komfort, prywatność, sprzęt w pełni dobrany do nas oraz spersonalizowany trening. Posiadając sprzęt w domu, możemy z niego skorzystać praktycznie w każdej wolnej chwili. Zakup sprzętu to na dodatek jednorazowy wydatek, który się zwróci, w przeciwieństwie do każdorazowej opłaty za siłownię.

  Nie pozwól, by wymówki nadal przeszkodzały Ci w osiagnięciu wymarzonej sylwetki, idealnej kondycji, a typowo zdrowia.

  Brzmi tak poprawnie, że aż trudno w to uwierzyć? Przekonaj się sam i dołącz do zadowolonych klientów na całym świecie!

  progresywność i nowoczesny design produktów z kategorii Max Trainer zostały wielokrotnie nagrodzone. W tym roku produkty zostały docenione poprzez polskich użytkowników i otrzymał Laur Konsumenta „Odkrycie 2019”. Doceniły je także niezależne portale testujące sprzęty, wystawiając wysokie oceny dla poszczególnych parametrów. Otrzymane wyróżnienia pokazują, że sprzęt jest najwyżej oceniany równocześnie poprzez profesjonalistów i znawców sprzetu, jak w dodatku przez amatorów.

  Z Max Trainerem oszczędzasz nie tylko czas, lecz także miejsce. Dzięki kompaktowemu wymiarowi, będzie pasował do każdego miejsca w domu. Zajmuje 2x mniej miejsca niż orbitrek, czy charakterystyczna bieżnia. Jego nieszablonowy design sprawia, iż z dumą postawisz go w widocznym miejscu, bez obaw o to w jaki sposób skomponuje się z wnętrzem Twojego domu. Wbudowane kółka transportowe umożliwiają łatwe przemieszczenie go w dowolne miejsce.

  PROGRAMY TRENINGOWE: Dzięki treningom video, prowadzonym przez trenera, i 20 poziomom oporu odnajdziesz trafny trening dla siebie, bez względu na to czy jesteś sportowcem początkującym czy innowacyjnym użytkownikiem*. Z subskrypcją JRNY Max Trainer otwiera przed sobą drzwi do świata treningów dopasowanych specjalnie do Ciebie i Twojego poziomu kondycji. Uzyskujesz wtedy dostęp do dodatkowych treningów video, powszednich propozycji nowych treningów, a także biegów w wirtualnych lokalizacjach (Explore the World) i możliwość zalogowania się do swoich platform streamingowych. Przypominamy, że nowy użytkownik pierwsze 2 miesiące subskrypcji JRNY otrzymuje gratis.

  innowacyjnY ekran: 10" wysokiej rozdzielczości dotykowy ekran nieskomplikowany dostęp do aplikacji, ulubionych seriali czy parametrów treningowych. Motywuje to do intensywniejszej pracy i osiągania udoskonalonych wyników w krótszym czasie. Jest także lekarstwem na nudę w trakcie pokonywania kolejnych kilometrów w czterech ścianach.

  PROFILE UŻYTKOWNIKA: Masz dużą rodzinę i każdy chce ćwiczyć? Twoje wyniki będą bezpieczne, gdy kolejna osoba zacznie trening, ponieważ Max Trainer M9 zapisuje dane treningowe nieograniczonej liczby użytkowników. Możecie wzajemnie motywować się do regularnych ćwiczeń, a także porównywać swoje wyniki.

  POWIETRZNY SYSTEM OPORU: prędkość pedałowania przekłada się w czasie rzeczywistym na intensywność ćwiczeń. Oznacza to, że opór w trakcie treningu nie maleje wraz ze wzrostem prędkości, jak jest w sytuacji jazdy na zwyczajnym rowerze.

  MAGNETYCZNY SYSTEM OPORU: Ruch pedałów jest płynny, choćby podczas zmiany poziomu oporu. Dzięki temu trening jest komfortowy.

  bezprecedensowE PŁOZY: Dzięki nowoczesnej, antypoślizgowej powierzchni, którą zabezpieczone są płozy oraz specjalnej blokadzie, stopy pozostają cały czas na miejscu. Zabezpiecza to przed nadmiernym uciskiem na stawy, rzadziej odnosisz kontuzje, a trening jest bardziej wygodny. Ponadto płozy poruszaja się razem ze stopą, dzięki czemu nie musisz jej wznosić, a ruch jest płynny i naturalny.

  DYNAMICZNY WYGLĄD: Sportowy wygląd pedałów nakłania do szybszych ćwiczeń, a struktura sprzętu zezwala na zwiększenie intensywności ćwiczeń bez bólu pleców czy kolan.

  WYPROFILOWANE UCHWYTY: Uchwyty są długie i wyprofilowane. Użytkownik ma 4 możliwości chwytu. Sprawia to, że trening jest jeszcze wygodniejszy, ponieważ bez względu na wzrost możesz ćwiczyć w wygodnej dla siebie pozycji. Dzięki czemu możesz wykonać różne ćwiczenia górnej części ciała.

  POMIAR TĘTNA: Jeszcze lepsze efekty osiągniesz trenując w optymalnej strefie tętna. Należy pamiętać, że pomiar pulsu przy pomocy czujników umieszczonych na uchwytach podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Sprzęt nie jest produktem medycznym. W celu uzyskania dokładniejszych wyników, zalecamy stosowanie pasa telemetrycznego. Lub opaski na ramię, która jest dołączona do sprzętu.

  KIESZEŃ NA BIDON: Umieszczona jest w miejscu, do którego każdemu będzie z łatwością dosięgnąć i ugasić pragnienie podczas intensywnego treningu.

  NÓŻKI POZIOMUJĄCE: potężnie wytworzone detale sprzętu powodują, iż całość konstrukcji jest wyjątkowo jednostajna. Regulowane nóżki pomogą wypoziomować sprzęt przy ewentualnych nierównościach podłoża. Dzięki temu, że w sprzęcie znajdują się cztery nóżki zamiast standardowych dwóch, jak w większości, nie musisz obawiać się, iż sprzęt będzie się kołysał.

  KÓŁKA TRANSPORTOWE: Umieszczone na urządzeniu kółka transportowe umożliwiają bezproblemowe przemieszczenie sprzętu w dowolne miejsce.

  *do połączenia z konsolą potrzebne jest wifi.

  informacje technicznE:

  liczba stopni oporu: 20 regulowanych za pomocą pokrętła w panelu przednim

  ekran: 10" barwny dotykowy ekran (wymaga połączenia wifi)

  liczba profili użytkowników: nieograniczona

  Transmisja informacji: Bluetooth 4.0

  Pomiar tętna: przy pomocy czujników na uchwytach, załączonej opaski na ramię lub opcjonalnego pasa telemetrycznego

  uzupełniające wyposażenie: kieszeń na bidon, kółka transportowe, nóżki poziomujące, port USB z możliwością ładowania

  wymiary sprzętu: 127 x 78,7 x 170,2 cm (dł. X szer. X wys.)

  Waga artykułu: 67,5 kg

  Maksymalna waga użytkownika: 136 kg

  Gwarancja: 2 lata

  Platforma JRNY wykorzystuje sztuczną inteligencję do tworzenia praktycznie nieskończonej liczby spersonalizowanych treningów w oparciu o wstępną ocenę wydajności, która uczy się i dostosowuje w miarę postępów użytkownika. Koniec ze zgadywaniem i wykonywaniem typowych ćwiczeń! Z JRNY masz gwarancję, iż Twój trening za każdym razem będzie sprawny i satysfakcjonujący. Platforma JRNY proponuje jednostkowe treningi audio, treningi prowadzone poprzez trenera oraz integrację z innymi aplikacjami fitness. Na sprzęcie z dotykowym ekranem masz także dostęp do własnych subskrypcji Netflix czy Amazon Prime Video.

  Użytkownicy JRNY mogą teraz wykonywać treningi także bez zastosowania sprzętu fitness. W zakładce „Round Out Your Routine” znajdują się filmy z sesji jogi, ćwiczeń siłowych i ogólnorozwojowych.


  DYNAMICZNY COACHING

  JRNY mówi bezpośrednio do Ciebie i motywuje Cię do dalszej pracy,, a także wytwarza spersonalizowane treningi na podstawie Twojej historii treningów. Ich celem jest pomoc w spalaniu jak największej liczby kalorii i poprawie kondycji, przy jednoczesnym poszanowaniu Twoich możliwości. Dostosowując trudność (docelową prędkość spalania) i długość (czas) każdego treningu, JRNY może zapewnić przypasowany program, który jest świetny dla Ciebie.

  jednostkowE TRENINGI

  Na podstawie wyników Twojej osobistej oceny wydajności JRNY oferuje Ci treningi dobrane specjalnie do Twojego poziomu kondycji. Według Bowflex jest to osiągalne przez „złożony algorytm oparty na Twojej wcześniejszej historii spalania kalorii”. JRNY mierzy liczbę spalonych kalorii i prędkość ich spalania, a następnie wykorzystuje te informacje do tworzenia treningów przypasowanych do poziomu efektywności każdego użytkownika.

  ĆWICZENIA wideo Z TRENERAMI

  JRNY oferuje bibliotekę instruktażowych filmów video prowadzonych poprzez trenerów.

  EXPLORE THE WORLD
  Explore the World™ pozwala na wirtualne treningi w różnych miejscach na świecie. Bez względu na pogodę, na swym sprzęcie możesz biec lub jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja automatycznie dopasowuje się w czasie rzeczywistym do szybkości sprzętów Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które posiadają połączenie Bluetooth®.

  Przebiegnij 5 km poprzez malowniczą japońską wieś, 10 km poprzez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu albo Pragi i dużo innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. Dodatkowo Explore the World™ pozwala na Ci śledzenie czasu, odległości, prędkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, polepszając swoje wyniki na trasach. Poznaj świat już dziś!

  Użytkownicy premium aplikacji JRNY, mający sprzęt z dotykowym ekranem, nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World™, ponieważ posiadają gratisowy dostęp do wszelkich tras. Korzystając z Explore the World™ z poziomu JRNY, masz dodatkowy dostęp do programów treningowych, pokaźniejszej ilości informacji a także trenera, który prowadzi Cię poprzez trening.

  NETFLIX
  Oglądaj swój ulubiony program w trakcie treningu. Podczas oglądania na dole ekranu wyświetlone będą bieżące dane dotyczące Twoich ćwiczeń. Subskrypcja Netflix nie jest zawarta w JRNY.
  Uwaga: ta opcja jest dostępna jedynie w sprzętach z ekranem dotykowym. Nie ma jej w aplikacji na telefonie lub tablecie.

  Aplikacja Bowflex JRNY™ jest kompatybilna z urządzeniami Apple z systemem iOS 12.0 albo nowszym i większością maszyn z systemem Android w wersji 6.0 albo nowszej. Aplikacja synchronizuje informacje treningowe w czasie rzeczywistym.

  Po założeniu konta użytkownik dostaje 2 miesiące członkostwa Premium za darmo.

  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Orbitrek max trainer m6i marki Bowflex ☆

Orbitrek max trainer m6i marki Bowflex Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek max trainer m6i marki Bowflex - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Orbitrek max trainer m6i marki Bowflex
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  ORBITREK MAX TRAINER M6I Narzekasz na brak czasu$191 Życie w pośpiechu sprawia, iż nie masz czasu na aktywność fizyczną$192 Pomimo ciągłych starań trudno Ci wygospodarować czas, by zadbać o zdrowie, sylwetkę i prawidłowe samopoczucie$193 Szukasz sposobu, żeby znaleźć czas na regularne treningi$194 A może to tylko wymówka...

  Twórcy urządzenia Max Trainer M6i firmy Bowflex wiedzieli nieprzeciętnie jakiego urządzenia potrzebuje współczesny człowiek. Potrzebuje urządzenia, które w warunkach domowych, pozwoli w maksymalnie krótkim czasie, wykonać maksymalnie efektywny trening.

  Takie urządzenie udało się stworzyć i aktualnie nie ma ono sobie równych. Max Trainer M6i firmy Bowflex w nowoczesny sposób łączy w sobie funkcjonalność orbitreka i steppera. To połączenie, które wraz z programem MAX Interval(TM), w zaledwie 14 minut pobudzi aktywność serca i płuc, przyspieszy przemianę materii oraz zapewni 2,5 razy szybsze spalanie kalorii, niż na innych urządzeniach fitness!

  zapewnia to, iż bez wychodzenia z domu, będziesz w stanie wykonać skuteczny trening całego ciała. Każdy z nas ma coraz mniej wolnego czasu, a ciągły pośpiech nie sprzyja realizowaniu długich treningów.

  Z Max Trainerem wystarczy, niecały kwadrans w ciągu dnia, by spalić kalorie i zbędne kilogramy. Dodatkowo oszczędzasz czas, który spędziłbyś w drodze na i z siłowni. Co więcej, warunki domowe gwarantują komfort, prywatność, sprzęt w pełni dostosowany do nas, a także spersonalizowany trening.

  posiadając sprzęt w domu, możemy z niego skorzystać praktycznie w każdej wolnej chwili. Zakup sprzętu to również wyłacznie jednorazowy wydatek, który ekspresowo się zwróci, w przeciwieństwie do każdorazowej opłaty za siłownię.

  Nie pozwól, aby wymówki nadal przeszkodzały Ci w osiagnięciu wymarzonej sylwetki, wspaniałej kondycji, a z zasady zdrowia. Brzmi tak korzystnie, iż aż trudno w to uwierzyć$195 Przekonaj się sam i dołącz do zadowolonych klientów na całym świecie!

  postępowość i postępowy design produktów z kategorii Max Trainer zostały wielokrotnie nagrodzone. W tym roku produkty zostały docenione przez polskich użytkowników i otrzymał Laur Konsumenta,,Odkrycie 2019".

  Doceniły je też niezależne portale testujące sprzęty, wystawiając wysokie oceny dla poszczególnych parametrów. Otrzymane wyróżnienia pokazują, iż sprzęt jest najwyżej oceniany równocześnie poprzez profesjonalistów i znawców sprzetu, jak dodatkowo poprzez amatorów.

  Z Max Trainerem oszczędzasz nie tylko czas, lecz także miejsce. Dzięki kompaktowemu rozmiarowi, będzie pasował do każdego miejsca w domu. Zajmuje 2x mniej miejsca niżeli orbitrek, czy standardowa bieżnia. Jego wyjątkowy design sprawia, iż z dumą postawisz go w widocznym miejscu, bez obaw o to w jaki sposób skomponuje się z wnętrzem Twojego domu.

  wbudowane kółka transportowe pozwalają na łatwe przemieszczenie go w dowolne miejsce. PROGRAMY TRENINGOWE Urządzenie ma aż 16 stopni oporu i 5 wgranych programów treningowych. Dzięki wielu możliwościom różnicowania trudności ćwiczeń, możesz korzystać ze sprzętu przez długie lata, bez względu na to czy jesteś sportowcem początkującym, czy innowacyjnym.

  DYNAMICZNY WYGLĄD udoskonalona, spora podświetlana konsola umożliwia łatwiejszy dostęp do danych treningowych. Wygląd komputera został zaprojektowany na wzór kokpitu samochodów sportowych, co nadaje mu większej dynamiki.

  dodatkowe przyciski prędkiej zmiany poziomu oporu upraszczają płynne zwiększanie intensywności. PROFILE UŻYTKOWNIKA Na konsoli jest możliwość zapisania dwóch profili użytkowników, więc Twoje informacje treningowe będą bezpieczne, gdy druga osoba zacznie ćwiczyć.

  POWIETRZNY SYSTEM OPORU szybkość pedałowania przekłada się w czasie rzeczywistym na intensywność ćwiczeń. Oznacza to, iż opór podczas treningu nie maleje wraz ze wzrostem szybkości, jak jest w przypadku jazdy na zwyczajnym rowerze.

  MAGNETYCZNY SYSTEM OPORU Ruch pedałów jest płynny, nawet podczas zmiany poziomu oporu. Dzięki temu trening jest wygodny. PrzełomowE PŁOZY Dzięki nowoczesnej, antypoślizgowej powierzchni, którą zabezpieczone są płozy, stopy pozostają cały czas na miejscu.

  Zabezpiecza to przed nadmiernym uciskiem na stawy, rzadziej odnosisz kontuzje, a trening jest bardziej komfortowy. SPORTOWY WYGLĄD Sportowy wygląd pedałów namawia do szybszych ćwiczeń, a struktura sprzętu zezwala na zwiększenie dynamiki ćwiczeń bez bólu pleców czy kolan.

  DŁUŻSZE UCHWYTY Kolejną z zalet Max Trainera są wyprofilowane uchwyty, dzięki którym możesz trenować w pozycji, która jest dla Ciebie najwygodniejsza. Powoduje to, iż ćwiczenia górnych partii ciała są bardziej różne w trakcie treningu na typowym orbitreku czy stepperze.

  POMIAR TĘTNA Jeszcze lepsze efekty osiągniesz trenując w trafnej strefie tętna. Czujniki umieszczone na uchwytach pozwalają na stałą przybliżoną jego kontrolę. Jeśli zależy Ci na precyzyjniejszym pomiarze, możesz dokupić pas telemetryczny.

  Należy pamiętać, iż pomiar pulsu za pomocą sensorów/czujników umieszczonych w produkcie podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Sprzęt nie jest produktem medycznym. W celu uzyskania skrupulatniejszych wyników, zalecamy stosowanie pasa telemetrycznego.

  PODSTAWKA I TACKA NA AKCESORIA Na sprzęcie znajduje się podstawka i tacka pod tablet, abyś korzystając z aplikacji mógł na bieżąco śledzić postępy treningowe. PODSTAWKA POD BIDON Umieszczona jest w miejscu, do którego każdemu będzie prosto dosięgnąć i ugasić pragnienie w trakcie intensywnego treningu.

  PRZYCISKI szybkiEJ ZMIANY Dzięki umieszczonym na konsoli przyciskom szybkiej zmiany poziomu oporu i docelowej szybkości spalania, z łatwością możesz związać trening do swych potrzeb. Znajdują się one w miejscu, które jest komfortowe dla osób każdego wzrostu.

  NÓŻKI POZIOMUJĄCE solidnie stworzone detale sprzętu sprawiają, że całość konstrukcji jest wyjątkowo stabilna. Dostosowywane nóżki Max Trainera pomogą wypoziomować sprzęt przy ewentualnych nierównościach podłoża.

  KÓŁKA TRANSPORTOWE Umieszczone na urządzeniu kółka transportowe pozwalają na bezproblemowe przemieszczenie sprzętu w dowolne miejsce. Informacje technicznE ilość stopni oporu 16 (regulowane elektronicznie z poziomu konsoli) Podświetlany ekran LCD umożliwia śledzenie parametrów takich jak czas, szybkość, dystans, a także spalone kalorie ilość programów 5 (w tym dedykowany i zastrzeżony program MAX Interval) Trening MAX Interval(TM) program 14 minutowy, pozwalający spalić 2,5x więcej kalorii niżeli na innych urządzeniach fitness liczba profili użytkowników 2 Transmisja danych Bluetooth 4.0 Synchronizacja z aplikacją Bowflex JRNY oraz Explore the World dla sprzętów Apple i Android* Puls pomiar za pośrednictwem czujników umieszczonych na uchwytach oraz za pośrednictwem pasa telemetrycznego (pas załączony do zestawu) poręczne uchwyty 3 pozycje angażujące 80% więcej górnych partii ciała, w trakcie treningu na typowym orbitreku uzupełniające wyposażenie miejsce na tablet, uchwyt na bidon, kółka transportowe, zasilacz sieciowy Estetyczny, sportowy design pedałów TAK niepokaźny obrys kompaktowy design - urządzenie zajmuje niedużo miejsca i doskonale pasuje także do użytku w miejscach niedysponujących dużą przestrzenią wymiary sprzętu 116 x 66 x 163 cm (dł.

  x szer. X wys.) Waga artykułu 67 kg Maksymalna waga użytkownika 136 kg Przeznaczenie użytek domowy * wymagania Android wersja 4.3 bądź nowsza, oczekiwania iOS: wersja 8.0 bądź nowsza UWAGA! Film jest materiałem poglądowym.

  Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej. APLIKACJA JRNY obecnie zasypywani jesteśmy ogromną ilością aplikacji do smartphonów.

  Mogą liczyć nasze kroki i dystans przebyty w trakcie dnia (przeliczony choćby na liczba pokonanych pięter), dni bez papierosa, czas pozostały do końca ciąży, dosłownie wszystko. Masz później możliwość wglądu w statystyki, porównywać je z poprzednimi tygodniami, miesiącami.

  Takich aplikacji jest dużo. Czym różni się od nich JRNY(TM)$196 JRNY(TM) to na ogół motywacja i indywidualne przypasowanie do ćwiczącego.,,Max" generuje specjalnie dla Ciebie treningi, które opierają się na Twojej kondycji i sportowej przeszłości.

  Takie ćwiczenia posiadają na celu pomóc Ci w spaleniu obszerniejszej ilości kalorii i poprawie ogólnej sprawności. Wszystko to przy realnym uwzględnieniu Twoich możliwości. Udaje się to dzięki dopasowaniu poziomu trudności (docelowej szybkości spalania) i długości treningu.

  Jeśli przekraczasz cel, albo nie udaje Ci się go osiągnąć,,,Max" będzie nakłaniać Cię do zwolnienia albo przyspieszenia, abyś odniósł sukces. Skąd JRNY(TM) wie, w jakiej jestem kondycji$197 Na początku wykonujesz test fitness, z którego dane zapisują się w aplikacji.

  Wszystkie informacje są uzupełniane o statystyki z kolejnych treningów, które wykonujesz. Dzięki temu JRNY(TM) reaguje na bieżąco na zmiany Twojej kondycji. Umieszczone w bibliotece filmy z treningami rozmieszczone są według kategorii zgodnych z poziomem nowoczesnia użytkownika i przeznaczeniem.

  Oprócz wskazówek dla początkujących, średniozaawansowanych i nowoczesnych, przystępne są także niedługie filmy edukacyjne, wyjaśniające zasady treningów. W dzienniku znajduje się dostęp do historii treningów i nagród zdobytych poprzez użytkownika.

  Z aplikacji możesz korzystać bez wykupienia subskrypcji. Masz wtedy dostęp do gratisowych treningów, tworzyw video, historii swych ćwiczeń i zdobytych osiągnięć. Z subskrypcją dostaniesz jednak o dużo więcej.

  Przekonaj się sam! zalety subskrypcji: + Dynamiczny coaching -,,Max" mówi bezpośrednio do Ciebie. Motywuje, prowadzi Twoje spersonalizowane treningi. + indywidualne treningi - Codziennie czeka na Ciebie trening specjalnie dobrany do Twojej kondycji.

  + uzupełniające materiały wideo - Wszystkie są prowadzone przez trenerów, bez względu na swój poziom wydajności, z pewnością wynajdziesz tam coś dla siebie. + Aplikacja jest kompatybilna z systemami iOS 11.0 i wyżej i Android 6.0 i wyżej.

  APLIKACJA EXPLORE THE WORLD Aplikacja Explore the World (TM) zezwala na wirtualne treningi w przeróżnych miejscach na świecie. Bez względu na pogodę, na swym sprzęcie możesz biec lub jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz.

  Aplikacja automatycznie dopasowuje się w czasie rzeczywistym do prędkości maszyn Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które mają połączenie Bluetooth(R). Przebiegnij 5 km poprzez malowniczą japońską wieś, 10 km przez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu albo Pragi i dużo innych.

  Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. W dodatku funkcja Explore the World pozwala na Ci śledzenie czasu, odległości, szybkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, poprawiając swoje wyniki na trasach.

  Poznaj świat już dziś! Użytkownicy premium aplikacji JRNY nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World (TM), ponieważ mają gratisowy dostęp do wszelkich tras. Aplikacja gromadzi: + Dziesiątki lokalizacji z całego świata + Sześć darmowych map do nieograniczonego stosowania + wideo dopasowane do Twojej szybkości + Śledź i przechowuj swoje informacje Explore the World (TM) jest połączeniem RunSocial oraz RideSocial, które aktualnie nie są już przystępne.


☆ Orbitrek max m3i | marki Bowflex ☆

Orbitrek max m3i | marki Bowflex Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek max m3i | marki Bowflex - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Orbitrek max m3i | marki Bowflex
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek Bowflex Max M3I | wymiar: OS | Kolor: Czarny | Taniej o 14% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, mistrzowski sklep sportowy.


☆ Orbitrek Bowflex Max M6I | ☆

Orbitrek Bowflex Max M6I | Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek Bowflex Max M6I | - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Orbitrek Bowflex Max M6I |
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Orbitrek Bowflex Max M6I | wymiar: OS | Kolor: Szary | Taniej o 20% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, profesjonalny sklep sportowy.

☆ Orbitrek max trainer sei marki Bowflex ☆

Orbitrek max trainer sei marki Bowflex Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek max trainer sei marki Bowflex - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Orbitrek max trainer sei marki Bowflex
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:  Odkryj Max Trainer SEi, progresywny sprzęt fitness, który rewolucjonizuje trening domowy. Ten kompaktowy i wszechstronny sprzęt do ćwiczeń łączy funkcjonalność steppera i orbitreka, proponując kompleksowy trening całego ciała. Dzięki płynnemu mechanizmowi oporu, Max Trainer SEi zezwala na dopasowanie intensywności treningu do jednostkowych potrzeb użytkownika, powodując, że jest znakomity zarówno dla początkujących, jak i progresywnych wielbicieli fitness.

  Jego kompaktowa budowa powoduje, iż Max Trainer SEi doskonale wpasowuje się w każde domowe wnętrze, nie zajmując mnóstwo miejsca. Zaopatrzony w zaawansowany komputer treningowy z czytelnym wyświetlaczem, zezwala na śledzenie kluczowych parametrów treningowych, takich jak czas, prędkość, dystans, spalane kalorie i tętno.

  wyszukany design Max Trainera SEi łączy styl z poręcznością, tworząc sprzęt, który nie tylko skutecznie wspiera Twoje cele fitnessowe, ale także estetycznie komponuje się z wnętrzem Twojego domu. Potężna kompozycja zapewnia wytrzymałość i stabilność, a ergonomiczne uchwyty i antypoślizgowe płozy gwarantują bezpieczeństwo i komfort w trakcie ćwiczeń.

  Max Trainer SEi to nieprzeciętne rozwiązanie dla osób poszukujących wydajnego, ale kompaktowego sprzętu do treningu domowego. Pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, eliminując potrzebę wizyt na siłowni, równocześnie oferując trening na najwyższym poziomie. Wybierz Max Trainer SEi i zacznij swoją podróż do udoskonalonego zdrowia i kondycji już dziś!

  progresywnY wyświetlacz: 7" wysokiej rozdzielczości kolorowy ekran łatwy dostęp do parametrów treningowych. Jest kompatybilny z aplikacją JRNY.

  PROGRAMY TRENINGOWE: Max Trainer SEi jest kompatybilny z aplikacją JRNY. Dzięki niej nie tylko szczegółowo prześledzisz swoje informacje treningowe, ale także umilisz sobie czas spędzony na treningu. Podczas przeprowadzenia treningu z użyciem Explore the World wybierz trening z funkcją Auto-Adjust. Wtedy sprzęt automatycznie zwiąże opór do terenu, który aktualnie pokonujesz na swoim tablecie. Dzięki czemu naprawdę poczujesz, że wchodzisz pod tą górę. Dzięki treningom video, prowadzonym przez trenera i 16 poziomom oporu odnajdziesz optymalny trening dla siebie. Z subskrypcją JRNY Max Trainer otwiera przed Tobą drzwi do świata treningów przypasowanych specjalnie do Ciebie i Twojego poziomu kondycji.

  POMIAR TĘTNA: Jeszcze lepsze efekty osiągniesz trenując w optymalnej strefie tętna. Należy pamiętać, iż sprzęt nie jest produktem medycznym, a pomiarów pulsu należy używać wyłącznie jako wskazówek do ćwiczeń. Sprzęt łączy się z niekodowanymi paskami na klatkę piersiową marki Polar i opaską na ramię BowFlex. Nie są one dołączone.

  KOMPAKTOWY rozmiar: Z Max Trainerem oszczędzasz nie tylko czas, lecz także miejsce. Zajmuje 2x mniej miejsca aniżeli orbitrek, czy charakterystyczna bieżnia. Jego wyjątkowy design powoduje, że estetycznie komponuje się z wnętrzem Twojego domu.

  bezprecedensowE PŁOZY: Dzięki antypoślizgowej powierzchni, którą zabezpieczone są płozy oraz specjalnej blokadzie, stopy pozostają cały czas na miejscu. Zabezpiecza to przed nadmiernym uciskiem na stawy, rzadziej odnosisz kontuzje, a trening jest bardziej wygodny. W dodatku płozy poruszaja się razem ze stopą, dzięki temu nie musisz jej unosić, a ruch jest płynny i naturalny.

  WYPROFILOWANE UCHWYTY: Uchwyty są długie i wyprofilowane. Użytkownik ma 4 możliwości chwytu. Sprawia to, że trening jest jeszcze komfortowojszy, ponieważ bez względu na wzrost możesz ćwiczyć w wygodnej dla siebie pozycji. Dzięki temu możesz wykonać przeróżne ćwiczenia górnej części ciała.

  MAGNETYCZNY SYSTEM OPORU: Ruch pedałów jest płynny, choćby podczas zmiany poziomu oporu. Dzięki temu trening jest komfortowy. W przeciwieństwie do wcześniejszych Max Trainerów, ćwiczenia są całkowicie bezgłośne. Powoduje to, iż masz pełną dowolność co do wyboru godziny swego treningu, ponieważ nie musisz obawiać się, iż hałas będzie przeszkadzał komukolwiek z domowników.

  KIESZEŃ NA BIDON: Umieszczona jest w miejscu, do którego każdemu będzie z łatwością dosięgnąć i ugasić pragnienie w trakcie intensywnego treningu.

  NÓŻKI POZIOMUJĄCE: mocno produkowane detale sprzętu sprawiają, iż całość konstrukcji jest wyjątkowo jednostajna. Dostosowywane nóżki pomogą wypoziomować sprzęt przy ewentualnych nierównościach podłoża. Dzięki czemu, że w sprzęcie znajdują się cztery nóżki zamiast typowych dwóch, jak w większości, nie musisz obawiać się, iż sprzęt będzie się kołysał.

  KÓŁKA TRANSPORTOWE: Umieszczone na urządzeniu kółka transportowe umożliwiają bezproblemowe przemieszczenie sprzętu w dowolne miejsce.

  informacje technicznE:

  ilość poziomów oporu magnetycznego: 16

  ekran: 7" kolorowy wyświetlacz

  Precyzja w watach klasy A

  Pomiar tętna: za pomocą pasa telemetrycznego albo opaski na ramię (nie załączone)

  dopełniające wyposażenie: kieszeń na bidon, kółka transportowe, nóżki poziomujące, tacka na tablet

  rozmiary sprzętu: 119,1 x 77,6 x 165,6 cm (dł. X szer. X wys.)

  Waga produktu: 67,5 kg

  Maksymalna waga użytkownika: 136 kg

  Gwarancja:

  - użytek domowy: 2 lata

  - użytek półkomercyjny: rok

  Platforma JRNY wykorzystuje sztuczną inteligencję do tworzenia praktycznie nieskończonej liczby spersonalizowanych treningów w oparciu o wstępną ocenę efektywności, która uczy się i dopasowuje w miarę postępów użytkownika. Koniec ze zgadywaniem i realizowaniem charakterystycznych ćwiczeń! Z JRNY masz gwarancję, iż Twój trening zawsze będzie efektywny i satysfakcjonujący. Platforma JRNY proponuje indywidualne treningi audio, treningi prowadzone przez trenera, a także integrację z innymi aplikacjami fitness. Na sprzęcie z dotykowym ekranem masz także dostęp do własnych subskrypcji Netflix czy Amazon Prime Video.

  Użytkownicy JRNY mogą dzisiaj wykonywać treningi także bez zastosowania sprzętu fitness. W zakładce „Round Out Your Routine" znajdują się filmy z sesji jogi, ćwiczeń siłowych i ogólnorozwojowych.


  DYNAMICZNY COACHING

  JRNY mówi bezpośrednio do Ciebie i motywuje Cię do dalszej pracy, oraz kreuje spersonalizowane treningi na podstawie Twojej historii treningów. Ich celem jest pomoc w spalaniu jak największej liczby kalorii i poprawie kondycji, przy jednoczesnym poszanowaniu Twoich możliwości. Dostosowując trudność (docelową prędkość spalania) i długość (czas) każdego treningu, JRNY może zapewnić dostosowany program, który jest wyśmienity dla Ciebie.

  jednostkowE TRENINGI

  Na podstawie wyników Twojej osobistej oceny produktywności JRNY proponuje Ci treningi przypasowane specjalnie do Twojego poziomu kondycji. Według Bowflex jest to osiągalne poprzez „złożony algorytm oparty na Twojej wcześniejszej historii spalania kalorii". JRNY mierzy liczbę spalonych kalorii i szybkość ich spalania, a następnie wykorzystuje te dane do tworzenia treningów dopasowanych do poziomu skuteczności każdego użytkownika.

  ĆWICZENIA video Z TRENERAMI

  JRNY proponuje bibliotekę instruktażowych filmów wideo prowadzonych poprzez trenerów.

  EXPLORE THE WORLD
  Explore the World™ umożliwia wirtualne treningi w najróżniejszych miejscach na świecie. Bez względu na pogodę, na swoim sprzęcie możesz biec lub jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja automatycznie dostosowuje się w czasie rzeczywistym do szybkości urządzeń Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które mają połączenie Bluetooth®.

  Przebiegnij 5 km przez malowniczą japońską wieś, 10 km poprzez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu lub Pragi i dużo innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. Ponadto Explore the World™ zezwala na Ci śledzenie czasu, odległości, szybkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, udoskonalając swoje wyniki na trasach. Poznaj świat już dziś!

  Użytkownicy premium aplikacji JRNY, mający sprzęt z dotykowym ekranem, nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World™, ponieważ mają gratisowy dostęp do wszelkich tras. Korzystając z Explore the World™ z poziomu JRNY, masz dodatkowy dostęp do programów treningowych, większej ilości danych a także trenera, który prowadzi Cię poprzez trening.

  NETFLIX
  Oglądaj swój ulubiony program w trakcie treningu. Podczas oglądania u dołu ekranu wyświetlone będą bieżące informacje dotyczące Twoich ćwiczeń. Subskrypcja Netflix nie jest zawarta w JRNY.
  Uwaga: ta opcja jest dostępna jedynie w sprzętach z ekranem dotykowym. Nie ma jej w aplikacji na telefonie albo tablecie.

  Aplikacja Bowflex JRNY™ jest kompatybilna z urządzeniami Apple z systemem iOS 12.0 lub nowszym i większością sprzętów z systemem Android w wersji 6.0 albo nowszej. Aplikacja synchronizuje informacje treningowe w czasie rzeczywistym.

  Po założeniu konta użytkownik otrzymuje 2 miesiące członkostwa Premium za darmo.


  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Bowflex Max Total 40 + pomoc experta tel 792792160 ☆

Bowflex Max Total 40 + pomoc experta tel 792792160 Najniższa Cena Online

☆ Bowflex Max Total 40 + pomoc experta tel 792792160 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Bowflex Max Total 40 + pomoc experta tel 792792160
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Narzekasz na brak czasu$139 Życie w pośpiechu sprawia, iż nie masz czasu na aktywność fizyczną$140 Pomimo ciągłych starań trudno Ci wygospodarować czas, żeby zadbać o zdrowie, sylwetkę i prawidłowe samopoczucie$141 Szukasz sposobu, żeby znaleźć czas na regularne treningi$142 A może to tylko wymówka... Twórcy urządzenia Max Trainer producenta Bowflex wiedzieli nieprzeciętnie jakiego urządzenia potrzebuje współczesny człowiek. Takiego, które w warunkach domowych, pozwoli w krótkim czasie, wykonać maksymalnie efektywny trening. Takie urządzenie udało się stworzyć, a z czasem udoskonalano, tworząc świeże modele: M3, M5, M6, M7, M8, Max Total. Teraz powstał najnowszy, najlepszy, najszczególniej dostosowany do użytkowników Max Total 40. Podobnie jak wcześniejsze modele, w progresywny sposób łączy on w sobie funkcjonalność orbitreka i steppera. W dodatku Max Total 40 to recepta na nudę podczas treningu! JRNY(TM) i Netflix to tylko niektóre aplikacje, z którymi kompatybilna jest konsola. Choćby nie zauważysz, jak kilometry będą mijały jeden za drugim. Gdy zapragniesz odmiany, możesz biegać po ponad 50 wirtualnych ścieżkach w lokalizacjach na całym świecie. Dostęp do nich zagwarantuje Explore the World. Jeśli za oknem jest szaro i zimno, a Tobie marzy się trening w słońcu, wystarczy,wynajdziesz odpowiednią trasę i możesz cieszyć się słońcem w pochmurny jesienny dzień. Każdy z nas ma coraz mniej wolnego czasu, a ciągły pośpiech nie sprzyja realizowaniu długich treningów. Z Max Totalem wystarczy, niecały kwadrans w ciągu dnia, by spalić kalorie i pozbyć się zbędnych kilogramów. Dodatkowo oszczędzasz czas, który spędziłbyś w drodze na siłownię i z powrotem. Co więcej, warunki domowe gwarantują komfort, prywatność, sprzęt w pełni dobrany do nas i spersonalizowany trening. Posiadając sprzęt w domu, możemy z niego skorzystać praktycznie w każdej wolnej chwili. Zakup sprzętu to też jednorazowy wydatek, który się zwróci, w przeciwieństwie do każdorazowej opłaty za siłownię. Nie pozwól, żeby wymówki nadal przeszkodzały Ci w osiagnięciu wymarzonej sylwetki, perfekcyjnej kondycji, a na ogół zdrowia. Brzmi tak należycie, iż aż trudno w to uwierzyć$143 Przekonaj się sam i dołącz do zadowolonych klientów na całym świecie! nowoczesność i postępowy design produktów z kategorii Max Trainer zostały wielokrotnie nagrodzone. W tym roku produkty zostały docenione poprzez polskich użytkowników i otrzymał Laur Konsumenta,,Odkrycie 2019". Doceniły je także niezależne portale testujące sprzęty, wystawiając wysokie oceny dla poszczególnych parametrów. Otrzymane wyróżnienia pokazują, że sprzęt jest najwyżej oceniany równocześnie przez profesjonalistów i znawców sprzetu, jak dodatkowo poprzez amatorów. Z Max Trainerem oszczędzasz nie tylko czas, lecz także miejsce. Dzięki kompaktowemu rozmiarowi, będzie pasował do każdego miejsca w domu. Zajmuje 2x mniej miejsca aniżeli orbitrek, czy charakterystyczna bieżnia. Jego wyjątkowy design sprawia, że z dumą postawisz go w widocznym miejscu, bez obaw o to w jaki sposób skomponuje się z wnętrzem Twojego domu. Zaimplementowane kółka transportowe zezwalają na łatwe przemieszczenie go w dowolne miejsce. PROGRAMY TRENINGOWE: Dzięki treningom video, prowadzonym przez trenera, i 20 poziomom oporu wynajdziesz odpowiedni trening dla siebie, bez względu na to czy jesteś sportowcem początkującym czy innowacyjnym użytkownikiem*. Z subskrypcją JRNY Max Total otwiera przed sobą drzwi do świata treningów dopasowanych specjalnie do Ciebie i Twojego poziomu kondycji. Uzyskujesz wtedy dostęp do dodatkowych treningów video, powszednich propozycji nowych treningów i biegów w wirtualnych lokalizacjach (Explore the World) oraz możliwość zalogowania się do swoich platform streamingowych. Przypominamy, że nowy użytkownik pierwszy rok subskrypcji JRNY uzyskuje gratis. NowoczesnY ekran: wielki 15,6" wysokiej rozdzielczości dotykowy wyświetlacz nieskomplikowany dostęp do aplikacji, ulubionych seriali czy parametrów treningowych. Motywuje to do intensywniejszej pracy i osiągania lepszych wyników w krótszym czasie. Jest także lekarstwem na nudę podczas pokonywania kolejnych kilometrów w czterech ścianach. PROFILE UŻYTKOWNIKA: Masz dużą rodzinę i każdy chce ćwiczyć$144 Twoje wyniki będą bezpieczne, gdy kolejna osoba zacznie trening, ponieważ Max Total 40 zapisuje dane treningowe nieograniczonej liczby użytkowników. Możecie wzajemnie motywować się do regularnych ćwiczeń oraz porównywać swoje wyniki. POWIETRZNY SYSTEM OPORU: szybkość pedałowania przekłada się w czasie rzeczywistym na intensywność ćwiczeń. Oznacza to, iż opór podczas treningu nie maleje wraz ze wzrostem prędkości, jak jest w sytuacji jazdy na zwyczajnym rowerze. MAGNETYCZNY SYSTEM OPORU: Ruch pedałów jest płynny, choćby w trakcie zmiany poziomu oporu. Dzięki temu trening jest komfortowy. PrzełomowE PŁOZY: Dzięki nowoczesnej, antypoślizgowej powierzchni, którą zabezpieczone są płozy i specjalnej blokadzie, stopy pozostają cały czas na miejscu. Zabezpiecza to przed nadmiernym uciskiem na stawy, rzadziej odnosisz kontuzje, a trening jest bardziej wygodny. Dodatkowo płozy poruszaja się razem ze stopą, dzięki czemu nie musisz jej podwyższać, a ruch jest płynny i naturalny. DYNAMICZNY WYGLĄD: Sportowy wygląd pedałów namawia do szybszych ćwiczeń, a struktura sprzętu umożliwia powiększenie intensywności ćwiczeń bez bólu pleców czy kolan. DŁUŻSZE UCHWYTY: W modelu Max Total uchwyty są dłuższe i bardziej wyprofilowane. Użytkownik ma aż 6 możliwości chwytu. Powoduje to, że trening jest jeszcze wygodniejszy, ponieważ bez względu na wzrost możesz ćwiczyć w komfortowej dla siebie pozycji. Dzięki temu możesz wykonać zróżnicowane ćwiczenia górnej części ciała. POMIAR TĘTNA: Jeszcze lepsze efekty osiągniesz trenując w adekwatnej strefie tętna. Należy pamiętać, że pomiar pulsu przy pomocy czujników umieszczonych na uchwytach podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Sprzęt nie jest produktem medycznym. W celu uzyskania dokładniejszych wyników, zalecamy stosowanie pasa telemetrycznego. Lub opaski na ramię, która jest dołączona do sprzętu. KIESZEŃ NA BIDON: Umieszczona jest w miejscu, do którego każdemu będzie z łatwością dosięgnąć i ugasić pragnienie podczas intensywnego treningu. NÓŻKI POZIOMUJĄCE: konkretnie stworzone detale sprzętu powodują, że całość konstrukcji jest wyjątkowo stabilna. Dostosowywane nóżki pomogą wypoziomować sprzęt przy ewentualnych nierównościach podłoża. Dzięki czemu, iż w sprzęcie znajdują się cztery nóżki zamiast typowych dwóch, jak w większości, nie musisz obawiać się, że sprzęt będzie się kołysał. KÓŁKA TRANSPORTOWE: Umieszczone na urządzeniu kółka transportowe zezwalają na bezproblemowe przemieszczenie sprzętu w dowolne miejsce. *do połączenia z konsolą konieczne jest wifi. Dane technicznE: liczba poziomów oporu: 20 dostosowywanych za pomocą pokrętła w panelu przednim ekran: 15,6" barwny dotykowy ekran (wymaga połączenia wifi) liczba profili użytkowników: nieograniczona Transmisja informacji: Bluetooth 4.0 Pomiar tętna: za pomocą czujników na uchwytach, załączonej opaski na ramię albo opcjonalnego pasa telemetrycznego uzupełniające wyposażenie: kieszeń na bidon, kółka transportowe, nóżki poziomujące, port USB z możliwością ładowania rozmiary sprzętu: 125,2 x 78,2 x 166,9 cm (dł. X szer. X wys.) Waga artykułu: 70,5 kg Maksymalna waga użytkownika: 136 kg Gwarancja: 2 lata Platforma JRNY wykorzystuje sztuczną inteligencję do tworzenia praktycznie nieskończonej liczby spersonalizowanych treningów w oparciu o wstępną ocenę produktywności, która uczy się i dopasowuje w miarę postępów użytkownika. Koniec ze zgadywaniem i realizowaniem charakterystycznych ćwiczeń! Z JRNY masz gwarancję, iż Twój trening zawsze będzie wydajny i satysfakcjonujący. Platforma JRNY oferuje jednostkowe treningi audio, treningi prowadzone poprzez trenera, a także integrację z innymi aplikacjami fitness. Na sprzęcie z dotykowym ekranem masz także dostęp do własnych subskrypcji Netflix czy Amazon Prime Video. Użytkownicy JRNY mogą dzisiaj wykonywać treningi także bez wykorzystania sprzętu fitness. W zakładce,,Round Out Your Routine" znajdują się filmy z sesji jogi, ćwiczeń siłowych i ogólnorozwojowych. DYNAMICZNY COACHING JRNY mówi bezpośrednio do Ciebie i motywuje Cię do dalszej pracy, oraz formuje spersonalizowane treningi na podstawie Twojej historii treningów. Ich celem jest pomoc w spalaniu jak największej liczby kalorii i poprawie kondycji, przy jednoczesnym poszanowaniu Twoich możliwości. Dostosowując trudność (docelową szybkość spalania) i długość (czas) każdego treningu, JRNY może zapewnić dopasowany program, który jest wyśmienity dla Ciebie. IndywidualnE TRENINGI Na podstawie wyników Twojej osobistej oceny skuteczności JRNY oferuje Ci treningi dobrane specjalnie do Twojego poziomu kondycji. Według Bowflex jest to osiągalne przez,,złożony algorytm oparty na Twojej wcześniejszej historii spalania kalorii". JRNY mierzy liczbę spalonych kalorii i prędkość ich spalania, a następnie wykorzystuje te informacje do tworzenia treningów dostosowanych do poziomu skuteczności każdego użytkownika. ĆWICZENIA video Z TRENERAMI JRNY oferuje bibliotekę instruktażowych filmów wideo prowadzonych poprzez trenerów. EXPLORE THE WORLD Explore the World(TM) zezwala na wirtualne treningi w różnych miejscach na świecie. Bez względu na pogodę, na swoim sprzęcie możesz biec albo jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja samoczynnie dostosowuje się w czasie rzeczywistym do szybkości maszyn Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które mają połączenie Bluetooth(R). Przebiegnij 5 km poprzez malowniczą japońską wieś, 10 km poprzez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu lub Pragi i sporo innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. Ponadto Explore the World(TM) zezwala na Ci śledzenie czasu, odległości, prędkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, ulepszając swoje wyniki na trasach. Poznaj świat już dziś! Użytkownicy premium aplikacji JRNY, posiadający sprzęt z dotykowym ekranem, nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World(TM), ponieważ posiadają darmowy dostęp do wszystkich tras. Korzystając z Explore the World(TM) z poziomu JRNY, masz dodatkowy dostęp do programów treningowych, pokaźniejszej ilości danych a także trenera, który prowadzi Cię przez trening. NETFLIX Oglądaj swój ulubiony program podczas treningu. Podczas oglądania na dole ekranu wyświetlone będą bieżące dane dotyczące Twoich ćwiczeń. Subskrypcja Netflix nie jest zawarta w JRNY. Uwaga: ta opcja jest dostępna jedynie w sprzętach z ekranem dotykowym. Nie ma jej w aplikacji na telefonie lub tablecie. Aplikacja Bowflex JRNY(TM) jest kompatybilna z urządzeniami Apple z systemem iOS 12.0 lub nowszym i większością maszyn z systemem Android w wersji 6.0 lub nowszej. Aplikacja synchronizuje informacje treningowe w czasie rzeczywistym. Po założeniu konta użytkownik dostaje roczne członkostwo Premium za darmo. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


Podobne zestawienia:


Najtańsze orbitreki Bowflex – Ranking maj 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze orbitreki Bowflex, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich orbitreków Bowflex jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Bowflex Orbitrek max trainer m3 (0708447909091) ☆

Bowflex Orbitrek max trainer m3 (0708447909091) Najniższa Cena Online

☆ Bowflex Orbitrek max trainer m3 (0708447909091) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Bowflex Orbitrek max trainer m3 (0708447909091)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Opis: Narzekasz na brak czasu$116 Życie w pośpiechu powoduje, iż nie masz czasu na aktywność fizyczną$117 Pomimo ciągłych starań trudno Ci wygospodarować czas, żeby zadbać o zdrowie, sylwetkę i korzystne samopoczucie$118 Szukasz sposobu, aby znaleźć czas na regularne treningi$119 A może to tylko wymówka...

  Twórcy urządzenia Max Trainer M3i marki Bowflex wiedzieli perfekcyjnie jakiego urządzenia potrzebuje współczesny człowiek. Potrzebuje urządzenia, które w warunkach domowych, pozwoli w maksymalnie niedługim czasie, wykonać maksymalnie produktywny trening.

  Takie urządzenie udało się stworzyć i aktualnie nie ma ono sobie równych. Max Trainer M3i marki Bowflex w nowoczesny sposób łączy w sobie funkcjonalność orbitreka i steppera. To połączenie, które wraz z programem MAX Interval(TM), w zaledwie 14 minut pobudzi aktywność serca i płuc, przyspieszy przemianę materii, a także zapewni2,5 razy szybsze spalanie kalorii, niżeli na innych urządzeniach fitness!

  zagwarantuje to, iż bez wychodzenia z domu, będziesz w stanie wykonać skuteczny trening całego ciała. Każdy z nas ma coraz mniej wolnego czasu, a ciągły pośpiech nie sprzyja wykonywaniu długich treningów.

  Z Max Trainerem starczy, niecały kwadrans w ciągu dnia, żeby spalić kalorie i zbędne kilogramy. Ponadto oszczędzasz czas, który spędziłbyś w drodze na i z siłowni. Co więcej, warunki domowe gwarantują komfort, prywatność, sprzęt w pełni dobrany do nas oraz spersonalizowany trening.

  mając sprzęt w domu, możemy z niego skorzystać praktycznie w każdej wolnej chwili. Zakup sprzętu to też wyłacznie jednorazowy wydatek, który błyskawicznie się zwróci, w przeciwieństwie do każdorazowej opłaty za siłownię.

  Nie pozwól, by wymówki nadal przeszkodzały Ci w osiagnięciu wymarzonej sylwetki, genialnej kondycji, a na ogół zdrowia. Brzmi tak należycie, iż aż trudno w to uwierzyć$120 Przekonaj się sam i dołącz do zadowolonych klientów na całym świecie!

  innowacyjność i progresywny design produktów z kategorii Max Trainer zostały wielokrotnie nagrodzone. W tym roku produkty zostały docenione przez polskich użytkowników i otrzymał Laur Konsumenta,,Odkrycie 2019".

  Doceniły je także niezależne portale testujące sprzęty, wystawiając wysokie oceny dla poszczególnych parametrów. Otrzymane wyróżnienia pokazują, iż sprzęt jest najwyżej oceniany zarówno poprzez profesjonalistów i znawców sprzetu, jak też poprzez amatorów.

  Z Max Trainerem oszczędzasz nie tylko czas, ale także miejsce. Dzięki kompaktowemu rozmiarowi, będzie pasował do każdego miejsca w domu. Zajmuje 2x mniej miejsca aniżeli orbitrek, czy standardowa bieżnia. Jego unikatowy design powoduje, że z dumą postawisz go w widocznym miejscu, bez obaw o to w jaki sposób skomponuje się z wnętrzem Twojego domu.

  zaimplementowane kółka transportowe umożliwiają łatwe przemieszczenie go w dowolne miejsce. PROGRAMY TRENINGOWE: Urządzenie ma 8 poziomów oporu i 2 programy treningowe. Dzięki wielu możliwościom różnicowania trudności ćwiczeń, możesz korzystać ze sprzętu przez długie lata, bez względu na to czy jesteś początkującym sportowcem, czy użytkownikiem zaawansowanym.

  POMIAR TĘTNA: Jeszcze lepsze efekty osiągniesz trenując w stosownej strefie tętna. Dołączony pas telemetryczny umożliwia przybliżoną jego kontrolę. Należy pamiętać, że pomiar pulsu przy pomocy sensorów/czujników umieszczonych w produkcie podaje wyniki przybliżone (orientacyjne).

  Sprzęt nie jest produktem medycznym. POWIETRZNY SYSTEM OPORU: szybkość pedałowania przekłada się w czasie rzeczywistym na intensywność ćwiczeń. Oznacza to, że opór podczas treningu nie maleje wraz ze wzrostem prędkości, jak jest w sytuacji jazdy na zwyczajnym rowerze.

  MAGNETYCZNY SYSTEM OPORU: Ruch pedałów jest płynny, choćby w trakcie zmiany poziomu oporu. Dzięki temu trening jest komfortowy. BezprecedensowE PŁOZY: Dzięki nowoczesnej, antypoślizgowej powierzchni, którą zabezpieczone są płozy, stopy pozostają cały czas na miejscu.

  Zabezpiecza to przed nadmiernym uciskiem na stawy, rzadziej odnosisz kontuzje, a trening jest bardziej wygodny. SPORTOWY WYGLĄD: Sportowy wygląd pedałów nakłania do szybszych ćwiczeń, a struktura sprzętu umożliwia zwiększenie intensywności ćwiczeń bez bólu pleców czy kolan.

  DŁUGIE UCHWYTY: Długie uchwyty zapewniają możliwość złapania ich w różnorodnych miejscach i zróżnicowania treningu górnej części ciała. Powoduje to, że bez względu na wzrost możesz ćwiczyć w komfortowej dla siebie pozycji.

  PODSTAWKA I TACKA NA AKCESORIA: Na sprzęcie znajduje się podstawka i tacka pod tablet, abyś korzystając z aplikacji mógł na bieżąco śledzić postępy treningowe. PODSTAWKA POD BIDON: Umieszczona jest w miejscu, do którego każdemu będzie prosto dosięgnąć i ugasić pragnienie podczas intensywnego treningu.

  PRZYCISKI prędkiEJ ZMIANY: Dzięki umieszczonym na konsoli przyciskom szybkiej zmiany poziomu oporu i docelowej prędkości spalania, z łatwością możesz połączyć trening do swych potrzeb. Znajdują się one w miejscu, które jest komfortowe dla osób każdego wzrostu.

  NÓŻKI POZIOMUJĄCE: mocno wykonane detale sprzętu powodują, iż całość konstrukcji jest wyjątkowo jednostajna. Dostosowywane nóżki Max Trainera pomogą wypoziomować sprzęt przy ewentualnych nierównościach podłoża.

  KÓŁKA TRANSPORTOWE: Umieszczone na urządzeniu kółka transportowe zezwalają na bezproblemowe przemieszczenie sprzętu w dowolne miejsce. Właściwości technologiczne: ilość stopni oporu: 8 (regulowane ręcznie przy pomocy manetki) liczba programów treningowych: 2 Trening MAX Interval(TM): program 14 minutowy, zezwalający spalić 2,5x więcej kalorii niż na innych urządzeniach fitness Pomiar tętna za pomocą dołączonego pasa telemetrycznego poręczne uchwyty: 3 pozycje angażujące 80% więcej górnych partii ciała, w trakcie treningu na typowym orbitreku dopełniające wyposażenie: podstawka na tablet, uchwyt na bidon, kółka transportowe wymiary sprzętu: 117 x 63,5 x 159,8 cm (dł.

  x szer. X wys.) Maksymalna waga użytkownika: 136 kg dedykowany do stosowania domowego Gwarancja: 2 lata UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży.

  Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Orbitrek max m3i | marki Bowflex ☆

Orbitrek max m3i | marki Bowflex Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek max m3i | marki Bowflex - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Orbitrek max m3i | marki Bowflex
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek Bowflex Max M3I | rozmiar: OS | Kolor: Czarny | Taniej o 14% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, mistrzowski sklep sportowy.


☆ Orbitrek Bowflex Max M6I | ☆

Orbitrek Bowflex Max M6I | Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek Bowflex Max M6I | - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Orbitrek Bowflex Max M6I |
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Orbitrek Bowflex Max M6I | wymiar: OS | Kolor: Szary | Taniej o 20% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, fachowy sklep sportowy.

☆ Orbitrek max trainer m6i marki Bowflex ☆

Orbitrek max trainer m6i marki Bowflex Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek max trainer m6i marki Bowflex - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Orbitrek max trainer m6i marki Bowflex
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  ORBITREK MAX TRAINER M6I Narzekasz na brak czasu$191 Życie w pośpiechu powoduje, że nie masz czasu na aktywność fizyczną$192 Pomimo ciągłych starań trudno Ci wygospodarować czas, żeby zadbać o zdrowie, sylwetkę i dobre samopoczucie$193 Szukasz sposobu, by znaleźć czas na regularne treningi$194 A może to tylko wymówka...

  Twórcy urządzenia Max Trainer M6i marki Bowflex wiedzieli genialnie jakiego urządzenia potrzebuje współczesny człowiek. Potrzebuje urządzenia, które w warunkach domowych, pozwoli w maksymalnie krótkim czasie, wykonać maksymalnie produktywny trening.

  Takie urządzenie udało się stworzyć i obecnie nie ma ono sobie równych. Max Trainer M6i producenta Bowflex w progresywny sposób łączy w sobie funkcjonalność orbitreka i steppera. To połączenie, które wraz z programem MAX Interval(TM), w zaledwie 14 minut pobudzi aktywność serca i płuc, przyspieszy przemianę materii oraz zapewni 2,5 razy szybsze spalanie kalorii, niż na innych urządzeniach fitness!

  zagwarantuje to, iż bez wychodzenia z domu, będziesz w stanie wykonać efektywny trening całego ciała. Każdy z nas ma coraz mniej wolnego czasu, a ciągły pośpiech nie sprzyja wykonywaniu długich treningów.

  Z Max Trainerem starczy, niecały kwadrans w ciągu dnia, aby spalić kalorie i zbędne kilogramy. Dodatkowo oszczędzasz czas, który spędziłbyś w drodze na i z siłowni. Co więcej, warunki domowe gwarantują komfort, prywatność, sprzęt w pełni przypasowany do nas, a także spersonalizowany trening.

  posiadając sprzęt w domu, możemy z niego skorzystać praktycznie w każdej wolnej chwili. Zakup sprzętu to również wyłacznie jednorazowy wydatek, który prędko się zwróci, w przeciwieństwie do każdorazowej opłaty za siłownię.

  Nie pozwól, żeby wymówki nadal przeszkodzały Ci w osiagnięciu wymarzonej sylwetki, rewelacyjnej kondycji, a w głównej mierze zdrowia. Brzmi tak poprawnie, że aż trudno w to uwierzyć$195 Przekonaj się sam i dołącz do zadowolonych klientów na całym świecie!

  nowoczesność i postępowy design produktów z kategorii Max Trainer zostały wielokrotnie nagrodzone. W tym roku produkty zostały docenione poprzez polskich użytkowników i otrzymał Laur Konsumenta,,Odkrycie 2019".

  Doceniły je również niezależne portale testujące sprzęty, wystawiając wysokie oceny dla poszczególnych parametrów. Otrzymane wyróżnienia pokazują, że sprzęt jest najwyżej oceniany równocześnie przez profesjonalistów i znawców sprzetu, jak w dodatku poprzez amatorów.

  Z Max Trainerem oszczędzasz nie tylko czas, lecz także miejsce. Dzięki kompaktowemu rozmiarowi, będzie pasował do każdego miejsca w domu. Zajmuje 2x mniej miejsca niż orbitrek, czy typowa bieżnia. Jego wyjątkowy design sprawia, że z dumą postawisz go w widocznym miejscu, bez obaw o to w jaki sposób skomponuje się z wnętrzem Twojego domu.

  zaimplementowane kółka transportowe zezwalają na łatwe przemieszczenie go w dowolne miejsce. PROGRAMY TRENINGOWE Urządzenie posiada aż 16 poziomów oporu i 5 wgranych programów treningowych. Dzięki wielu możliwościom różnicowania trudności ćwiczeń, możesz korzystać ze sprzętu poprzez długie lata, bez względu na to czy jesteś sportowcem początkującym, czy progresywnym.

  DYNAMICZNY WYGLĄD ulepszona, spora podświetlana konsola zezwala na łatwiejszy dostęp do informacji treningowych. Wygląd komputera został zaprojektowany na wzór kokpitu samochodów sportowych, co nadaje mu obszerniejszej dynamiki.

  dopełniające przyciski szybkiej zmiany poziomu oporu ułatwiają płynne powiększanie intensywności. PROFILE UŻYTKOWNIKA Na konsoli jest możliwość zapisania dwóch profili użytkowników, więc Twoje informacje treningowe będą bezpieczne, gdy druga osoba zacznie ćwiczyć.

  POWIETRZNY SYSTEM OPORU szybkość pedałowania przekłada się w czasie rzeczywistym na intensywność ćwiczeń. Oznacza to, iż opór w trakcie treningu nie maleje wraz ze wzrostem prędkości, jak jest w sytuacji jazdy na zwyczajnym rowerze.

  MAGNETYCZNY SYSTEM OPORU Ruch pedałów jest płynny, nawet podczas zmiany poziomu oporu. Dzięki temu trening jest komfortowy. BezprecedensowE PŁOZY Dzięki innowacyjnej, antypoślizgowej powierzchni, którą zabezpieczone są płozy, stopy pozostają cały czas na miejscu.

  Zabezpiecza to przed nadmiernym uciskiem na stawy, rzadziej odnosisz kontuzje, a trening jest bardziej wygodny. SPORTOWY WYGLĄD Sportowy wygląd pedałów namawia do szybszych ćwiczeń, a struktura sprzętu pozwala na zwiększenie dynamiki ćwiczeń bez bólu pleców czy kolan.

  DŁUŻSZE UCHWYTY Kolejną z zalet Max Trainera są wyprofilowane uchwyty, dzięki którym możesz trenować w pozycji, która jest dla Ciebie najwygodniejsza. Sprawia to, iż ćwiczenia górnych partii ciała są bardziej przeróżne podczas treningu na standardowym orbitreku czy stepperze.

  POMIAR TĘTNA Jeszcze lepsze efekty osiągniesz trenując w optymalnej strefie tętna. Czujniki umieszczone na uchwytach pozwalają na stałą przybliżoną jego kontrolę. Jeśli zależy Ci na staranniejszym pomiarze, możesz dokupić pas telemetryczny.

  Należy pamiętać, że pomiar pulsu za pomocą sensorów/czujników umieszczonych w produkcie podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Sprzęt nie jest produktem medycznym. W celu uzyskania skrupulatniejszych wyników, zalecamy wykorzystywanie pasa telemetrycznego.

  PODSTAWKA I TACKA NA AKCESORIA Na sprzęcie znajduje się podstawka i tacka pod tablet, abyś korzystając z aplikacji mógł na bieżąco śledzić postępy treningowe. PODSTAWKA POD BIDON Umieszczona jest w miejscu, do którego każdemu będzie łatwo dosięgnąć i ugasić pragnienie w trakcie intensywnego treningu.

  PRZYCISKI szybkiEJ ZMIANY Dzięki umieszczonym na konsoli przyciskom prędkiej zmiany poziomu oporu i docelowej szybkości spalania, prosto możesz scalić trening do swych potrzeb. Znajdują się one w miejscu, które jest wygodne dla osób każdego wzrostu.

  NÓŻKI POZIOMUJĄCE potężnie tworzone detale sprzętu sprawiają, iż całość konstrukcji jest wyjątkowo stabilna. Regulowane nóżki Max Trainera pomogą wypoziomować sprzęt przy ewentualnych nierównościach podłoża.

  KÓŁKA TRANSPORTOWE Umieszczone na urządzeniu kółka transportowe umożliwiają bezproblemowe przemieszczenie sprzętu w dowolne miejsce. Dane technologicznE ilość poziomów oporu 16 (regulowane elektronicznie z poziomu konsoli) Podświetlany ekran LCD pozwala na śledzenie parametrów takich jak czas, prędkość, dystans, a także spalone kalorie liczba programów 5 (w tym dedykowany i opatentowany program MAX Interval) Trening MAX Interval(TM) program 14 minutowy, pozwalający spalić 2,5x więcej kalorii niżeli na innych urządzeniach fitness liczba profili użytkowników 2 Transmisja informacji Bluetooth 4.0 Synchronizacja z aplikacją Bowflex JRNY, a także Explore the World dla sprzętów Apple i Android* Puls pomiar za pośrednictwem czujników umieszczonych na uchwytach, a także za pośrednictwem pasa telemetrycznego (pas dołączony do zestawu) użyteczne uchwyty 3 pozycje angażujące 80% więcej górnych partii ciała, w trakcie treningu na charakterystycznym orbitreku dopełniające wyposażenie miejsce na tablet, uchwyt na bidon, kółka transportowe, zasilacz sieciowy Estetyczny, sportowy design pedałów TAK śladowy obrys kompaktowy design - urządzenie zajmuje niedużo miejsca i świetnie pasuje także do korzystania w miejscach niedysponujących dużą przestrzenią rozmiary sprzętu 116 x 66 x 163 cm (dł.

  x szer. X wys.) Waga artykułu 67 kg Maksymalna waga użytkownika 136 kg Przeznaczenie użytek domowy * kryteria Android wersja 4.3 bądź nowsza, wymagania iOS: wersja 8.0 bądź nowsza UWAGA! Film jest materiałem poglądowym.

  Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej. APLIKACJA JRNY obecnie zasypywani jesteśmy ogromną ilością aplikacji do smartphonów.

  Mogą liczyć nasze kroki i dystans przebyty w trakcie dnia (przeliczony nawet na liczba pokonanych pięter), dni bez papierosa, czas pozostały do końca ciąży, dosłownie wszystko. Masz później możliwość wglądu w statystyki, porównywać je z poprzednimi tygodniami, miesiącami.

  Takich aplikacji jest dużo. Czym różni się od nich JRNY(TM)$196 JRNY(TM) to zwykle motywacja i indywidualne dostosowanie do ćwiczącego.,,Max" formuje specjalnie dla Ciebie treningi, które opierają się na Twojej kondycji i sportowej przeszłości.

  Takie ćwiczenia posiadają na celu pomóc Ci w spaleniu większej ilości kalorii i poprawie ogólnej produktywności. Wszystko to przy realnym uwzględnieniu Twoich możliwości. Udaje się to dzięki przypasowaniu poziomu trudności (docelowej szybkości spalania) i długości treningu.

  Jeśli przekraczasz cel, albo nie udaje Ci się go osiągnąć,,,Max" będzie nakłaniać Cię do zwolnienia albo przyspieszenia, abyś odniósł sukces. Skąd JRNY(TM) wie, w jakiej jestem kondycji$197 Na początku wykonujesz test fitness, z którego informacje zapisują się w aplikacji.

  Wszystkie informacje są uzupełniane o statystyki z kolejnych treningów, które wykonujesz. Dzięki temu JRNY(TM) reaguje na bieżąco na zmiany Twojej kondycji. Umieszczone w bibliotece filmy z treningami rozmieszczone są według kategorii zgodnych z poziomem progresywnia użytkownika i przeznaczeniem.

  Oprócz wskazówek dla początkujących, średniozaawansowanych i progresywnych, przystępne są także krótkie filmy edukacyjne, wyjaśniające zasady treningów. W dzienniku znajduje się dostęp do historii treningów i nagród zdobytych przez użytkownika.

  Z aplikacji możesz korzystać bez wykupienia subskrypcji. Masz wtedy dostęp do darmowych treningów, materiałów wideo, historii swych ćwiczeń i zdobytych osiągnięć. Z subskrypcją dostaniesz jednak o sporo więcej.

  Przekonaj się sam! atuty subskrypcji: + Dynamiczny coaching -,,Max" mówi bezpośrednio do Ciebie. Motywuje, prowadzi Twoje spersonalizowane treningi. + indywidualne treningi - Codziennie czeka na Ciebie trening specjalnie dostosowany do Twojej kondycji.

  + dopełniające materiały wideo - Wszystkie są prowadzone poprzez trenerów, bez względu na swój poziom wydajności, niewątpliwie wynajdziesz tam coś dla siebie. + Aplikacja jest kompatybilna z systemami iOS 11.0 i wyżej oraz Android 6.0 i wyżej.

  APLIKACJA EXPLORE THE WORLD Aplikacja Explore the World (TM) umożliwia wirtualne treningi w przeróżnych miejscach na świecie. Bez względu na pogodę, na swoim sprzęcie możesz biec albo jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz.

  Aplikacja samoczynnie dostosowuje się w czasie rzeczywistym do szybkości sprzętów Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które posiadają połączenie Bluetooth(R). Przebiegnij 5 km poprzez malowniczą japońską wieś, 10 km poprzez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu albo Pragi i dużo innych.

  Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. Na dodatek funkcja Explore the World pozwala na Ci śledzenie czasu, odległości, szybkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, ulepszając swoje wyniki na trasach.

  Poznaj świat już dziś! Użytkownicy premium aplikacji JRNY nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World (TM), ponieważ posiadają darmowy dostęp do wszystkich tras. Aplikacja posiada: + Dziesiątki lokalizacji z całego świata + Sześć darmowych map do nieograniczonego użytku + wideo dopasowane do Twojej szybkości + Śledź i przechowuj swoje informacje Explore the World (TM) jest połączeniem RunSocial, a także RideSocial, które obecnie nie są już przystępne.


☆ Orbitrek max trainer sei marki Bowflex ☆

Orbitrek max trainer sei marki Bowflex Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek max trainer sei marki Bowflex - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Orbitrek max trainer sei marki Bowflex
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:  Odkryj Max Trainer SEi, progresywny sprzęt fitness, który rewolucjonizuje trening domowy. Ten kompaktowy i wszechstronny sprzęt do ćwiczeń łączy funkcjonalność steppera i orbitreka, proponując kompleksowy trening całego ciała. Dzięki płynnemu mechanizmowi oporu, Max Trainer SEi umożliwia dopasowanie intensywności treningu do indywidualnych potrzeb użytkownika, sprawiając, iż jest nadzwyczajny równocześnie dla początkujących, jak i zaawansowanych wielbicieli fitness.

  Jego kompaktowa konstrukcja sprawia, że Max Trainer SEi perfekcyjnie wpasowuje się w każde domowe wnętrze, nie zajmując sporo miejsca. Zaopatrzony w progresywny komputer treningowy z czytelnym wyświetlaczem, pozwala na śledzenie kluczowych parametrów treningowych, takich jak czas, szybkość, dystans, spalane kalorie i tętno.

  wykwintny design Max Trainera SEi łączy styl z funkcjonalnością, stwarzając sprzęt, który nie tylko efektywnie wspiera Twoje cele fitnessowe, lecz także estetycznie komponuje się z wnętrzem Twojego domu. Potężna budowa gwarantuje odporność i stabilność, a użyteczne uchwyty i antypoślizgowe płozy gwarantują bezpieczeństwo i komfort podczas ćwiczeń.

  Max Trainer SEi to perfekcyjne rozwiązanie dla osób poszukujących skutecznego, lecz kompaktowego sprzętu do treningu domowego. Pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, eliminując potrzebę wizyt na siłowni, równocześnie proponując trening na najwyższym poziomie. Wybierz Max Trainer SEi i zacznij swoją podróż do ulepszonego zdrowia i kondycji już dziś!

  innowacyjnY ekran: 7" wysokiej rozdzielczości kolorowy wyświetlacz nietrudny dostęp do parametrów treningowych. Jest kompatybilny z aplikacją JRNY.

  PROGRAMY TRENINGOWE: Max Trainer SEi jest kompatybilny z aplikacją JRNY. Dzięki niej nie tylko szczegółowo prześledzisz swoje dane treningowe, lecz także umilisz sobie czas spędzony na treningu. Podczas przeprowadzenia treningu z zastosowaniem Explore the World wybierz trening z funkcją Auto-Adjust. Wtedy sprzęt automatycznie złączy opór do terenu, który obecnie pokonujesz na swoim tablecie. Dzięki temu naprawdę poczujesz, iż wchodzisz pod tą górę. Dzięki treningom video, prowadzonym poprzez trenera i 16 poziomom oporu odszukasz odpowiedni trening dla siebie. Z subskrypcją JRNY Max Trainer otwiera przed Tobą drzwi do świata treningów dostosowanych specjalnie do Ciebie i Twojego poziomu kondycji.

  POMIAR TĘTNA: Jeszcze lepsze efekty osiągniesz trenując w odpowiedniej strefie tętna. Należy pamiętać, iż sprzęt nie jest produktem medycznym, a pomiarów pulsu należy używać wyłącznie jako wskazówek do ćwiczeń. Sprzęt łączy się z niekodowanymi paskami na klatkę piersiową marki Polar, a także opaską na ramię BowFlex. Nie są one dołączone.

  KOMPAKTOWY wymiar: Z Max Trainerem oszczędzasz nie tylko czas, lecz także miejsce. Zajmuje 2x mniej miejsca niżeli orbitrek, czy charakterystyczna bieżnia. Jego wyjątkowy design sprawia, że estetycznie komponuje się z wnętrzem Twojego domu.

  bezprecedensowE PŁOZY: Dzięki przeciwpoślizgowej powierzchni, którą zabezpieczone są płozy i specjalnej blokadzie, stopy pozostają cały czas na miejscu. Zabezpiecza to przed nadmiernym uciskiem na stawy, rzadziej odnosisz kontuzje, a trening jest bardziej wygodny. Dodatkowo płozy poruszaja się razem ze stopą, dzięki temu nie musisz jej unosić, a ruch jest płynny i naturalny.

  WYPROFILOWANE UCHWYTY: Uchwyty są długie i wyprofilowane. Użytkownik ma 4 możliwości chwytu. Powoduje to, iż trening jest jeszcze komfortowojszy, ponieważ bez względu na wzrost możesz ćwiczyć w komfortowej dla siebie pozycji. Dzięki czemu możesz wykonać zróżnicowane ćwiczenia górnej części ciała.

  MAGNETYCZNY SYSTEM OPORU: Ruch pedałów jest płynny, nawet w trakcie zmiany poziomu oporu. Dzięki czemu trening jest wygodny. W przeciwieństwie do wcześniejszych Max Trainerów, ćwiczenia są całkowicie bezgłośne. Powoduje to, iż masz całkowitą dowolność co do wyboru godziny swojego treningu, ponieważ nie musisz obawiać się, iż hałas będzie przeszkadzał komukolwiek z domowników.

  KIESZEŃ NA BIDON: Umieszczona jest w miejscu, do którego każdemu będzie łatwo dosięgnąć i ugasić pragnienie w trakcie intensywnego treningu.

  NÓŻKI POZIOMUJĄCE: solidnie stworzone szczegóły sprzętu powodują, iż całość konstrukcji jest wyjątkowo zrównoważona. Regulowane nóżki pomogą wypoziomować sprzęt przy ewentualnych nierównościach podłoża. Dzięki temu, że w sprzęcie znajdują się cztery nóżki zamiast typowych dwóch, jak w większości, nie musisz obawiać się, że sprzęt będzie się kołysał.

  KÓŁKA TRANSPORTOWE: Umieszczone na urządzeniu kółka transportowe zezwalają na bezproblemowe przemieszczenie sprzętu w dowolne miejsce.

  dane technologicznE:

  liczba stopni oporu magnetycznego: 16

  ekran: 7" barwny wyświetlacz

  Precyzja w watach klasy A

  Pomiar tętna: przy pomocy pasa telemetrycznego lub opaski na ramię (nie załączone)

  uzupełniające wyposażenie: kieszeń na bidon, kółka transportowe, nóżki poziomujące, tacka na tablet

  wymiary sprzętu: 119,1 x 77,6 x 165,6 cm (dł. X szer. X wys.)

  Waga produktu: 67,5 kg

  Maksymalna waga użytkownika: 136 kg

  Gwarancja:

  - użytek domowy: 2 lata

  - użytek półkomercyjny: rok

  Platforma JRNY wykorzystuje nienaturalną inteligencję do tworzenia praktycznie nieskończonej liczby spersonalizowanych treningów w oparciu o wstępną ocenę produktywności, która uczy się i dopasowuje w miarę postępów użytkownika. Koniec ze zgadywaniem i realizowaniem typowych ćwiczeń! Z JRNY masz gwarancję, iż Twój trening zawsze będzie wydajny i satysfakcjonujący. Platforma JRNY proponuje indywidualne treningi audio, treningi prowadzone poprzez trenera, a także integrację z innymi aplikacjami fitness. Na sprzęcie z dotykowym ekranem masz także dostęp do własnych subskrypcji Netflix czy Amazon Prime Video.

  Użytkownicy JRNY mogą dzisiaj wykonywać treningi także bez użycia sprzętu fitness. W zakładce „Round Out Your Routine" znajdują się filmy z sesji jogi, ćwiczeń siłowych i ogólnorozwojowych.


  DYNAMICZNY COACHING

  JRNY mówi bezpośrednio do Ciebie i motywuje Cię do dalszej pracy,, a także formuje spersonalizowane treningi na podstawie Twojej historii treningów. Ich celem jest pomoc w spalaniu jak największej liczby kalorii i poprawie kondycji, przy jednoczesnym poszanowaniu Twoich możliwości. Dostosowując trudność (docelową szybkość spalania) i długość (czas) każdego treningu, JRNY może zapewnić przypasowany program, który jest perfekcyjny dla Ciebie.

  jednostkowE TRENINGI

  Na podstawie wyników Twojej osobistej oceny wydajności JRNY oferuje Ci treningi przypasowane specjalnie do Twojego poziomu kondycji. Według Bowflex jest to osiągalne poprzez „złożony algorytm oparty na Twojej wcześniejszej historii spalania kalorii". JRNY mierzy liczbę spalonych kalorii i prędkość ich spalania, a następnie wykorzystuje te informacje do tworzenia treningów dobranych do poziomu wydajności każdego użytkownika.

  ĆWICZENIA video Z TRENERAMI

  JRNY proponuje bibliotekę instruktażowych filmów video prowadzonych poprzez trenerów.

  EXPLORE THE WORLD
  Explore the World™ umożliwia wirtualne treningi w różnorodnych miejscach na świecie. Bez względu na pogodę, na swoim sprzęcie możesz biec lub jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja automatycznie dopasowuje się w czasie rzeczywistym do prędkości sprzętów Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które mają połączenie Bluetooth®.

  Przebiegnij 5 km przez malowniczą japońską wieś, 10 km poprzez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu lub Pragi i niemało innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. Ponadto Explore the World™ zezwala na Ci śledzenie czasu, odległości, prędkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, poprawiając swoje wyniki na trasach. Poznaj świat już dziś!

  Użytkownicy premium aplikacji JRNY, posiadający sprzęt z dotykowym ekranem, nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World™, ponieważ mają bezpłatny dostęp do wszelkich tras. Korzystając z Explore the World™ z poziomu JRNY, masz dodatkowy dostęp do programów treningowych, większej ilości danych a także trenera, który prowadzi Cię przez trening.

  NETFLIX
  Oglądaj swój ulubiony program w trakcie treningu. W trakcie oglądania na dole ekranu wyświetlone będą bieżące informacje dotyczące Twoich ćwiczeń. Subskrypcja Netflix nie jest zawarta w JRNY.
  Uwaga: ta opcja jest dostępna jedynie w sprzętach z ekranem dotykowym. Nie ma jej w aplikacji na telefonie lub tablecie.

  Aplikacja Bowflex JRNY™ jest kompatybilna z urządzeniami Apple z systemem iOS 12.0 albo nowszym i większością maszyn z systemem Android w wersji 6.0 albo nowszej. Aplikacja synchronizuje informacje treningowe w czasie rzeczywistym.

  Po założeniu konta użytkownik uzyskuje 2 miesiące członkostwa Premium za darmo.


  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.Podsumowanie, czyli jaki orbitrek Bowflex najlepszy?


Najlepszy orbitrek Bowflex w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy orbitrek Bowflex w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre orbitreki do ćwiczeń – Zestawienie maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych orbitreków Bowflex nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych orbitreków do domowych ćwiczeń i klubów fitness.


Powiązania tematyczne:

 • jaki orbitrek Bowflex opinie i efekty,
 • dobre orbitreki Bowflex cena,
 • ranking orbitreków Bowflex,
 • orbitrek Bowflex jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o orbitrekach Bowflex

#1 Gdzie szukać opinii o orbitrekach Bowflex?

Aktualnie zaprezentowane informacje o orbitrekach Bowflex odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki orbitrek Bowflex wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych orbitrekach Bowflex warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki orbitrek Bowflex jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z orbitrekami Bowflex zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań userów. Modele znajdujące się najwyżej w rankingach to produkty często rekomendowane przez kupujących.