FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Orbitreki do ćwiczeń / Ranking orbitreków Hammer


Pomagamy w wyborze dobrych orbitreków Hammer. Opracowane zestawienia są aktualne maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych orbitreków Hammer,
 • TOP5 chętnie kupowanych orbitreków do domowych ćwiczeń i klubów fitness.

Jakie orbitreki Hammer najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane orbitreki Hammer, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking orbitreków Hammer, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Hammer Orbitrek crosstech xtr ☆

Hammer Orbitrek crosstech xtr Najniższa Cena Online

☆ Hammer Orbitrek crosstech xtr - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Hammer Orbitrek crosstech xtr
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek HAMMER CROSSTECH XTR Nieprównywalnie konkretny orbitrek dla początkujących. Bądź w najlepszej formie! Dzięki orbitrekowi HAMMER Crosstech XTR masz perfekcyjne wyposażenie, aby rozpocząć trening cardio w domu.

  Nie Ci potrzeba karnetu na siłownię, możesz zacząć od razu w swoim salonie. Ta kompaktowa i zajmująca niewiele miejsca atrakcja fitness została przemyślana ergonomicznie w najdrobniejszych szczegółach.

  dzięki temu trening, który jest bezpieczny dla szyi i bioder, jest możliwy w dowolnym momencie. Dzięki regularnym treningom z Crosstech XTR: Obniż ryzyko chorób sercowo-naczyniowych Popraw swoją trwałość Wzmocnij do 70% mięśni całego ciała Naucz się lepiej i szybciej wypoczywać i relaksować Bądź istotnie efektywniejszy w życiu rutynowym Wejdź na 16 poziom i zdaj test wydajności Zakres obciążenia orbitreka Crosstech XTR podzielony jest na 16 stopni.

  Pozwala to powoli poprawiać swoje osiągi i bezpiecznie nabrać formy. Powolny wzrost obciążenia jest szczególnie zalecany dla początkujących. Systematyczne osiąganie niewiele znaczących,,podcelów" utrzymuje motywację treningową na wysokim poziomie na dłuższą metę.

  Dzięki osobistemu testowi sprawności po treningu puls mierzysz na Crosstech XTR. Jeśli puls szybko spada, jesteś w szczytowej formie. Uzyskujesz ocenę efektywności 1-6, możesz się zmotywować i poprawiać z każdym treningiem.

  Wszystko na komputerze treningowym Komputer Crosstech XTR jest prosty w obsłudze, a przy pomocy przycisku obrotowego możesz jeszcze szybciej poruszać się po menu. Dzięki 4 przyciskom szybkiego wyboru możesz natychmiast rozpocząć trening.

  doskonale zaprojektowany i wyjątkowo czytelny wyświetlacz LCD wyświetla ważne dane treningowe, takie jak: dystans, czas, kalorie, puls, poziom oporu, częstotliwość pedałowania i szybkość. Zintegrowany uchwyt na tablet jest nadzwyczajnie dostosowany do Twojego urządzenia przenośnego.

  Maksymalnie 5 użytkowników może zapisać swoje dane treningowe. W ten sposób cała Twoja rodzina korzysta z Crosstech XTR. Spory dobór: 20 programów treningowych Dla każdego odnajdzie się adekwatny trening cardio.

  Możesz wybrać profile treningowe zgodnie ze swoim indywidualnym celem treningowym, a tym samym stale się motywować. Profile górskie są zróżnicowane i mają takie nazwy jak, ROLLING, FATBURN, RALLY, itp.

  Pełna moc do treningu cardio! Motywacja treningowa z wirtualną różnorakością Ciesz się różnorodnością treningu crossowego na tablecie. Przeżyj wirtualne wycieczki po znanych miastach lub oglądaj ekscytujące seriale, udoskonalając swoją kondycję.

  Dzięki funkcji aparatu w tablecie i aplikacjom fitness BitGym i Kinomap zapewniony jest różnorodny trening. Pokaż, jaki jesteś produktywny w wirtualnym świecie i działaj! Trening crossowy z sercem Zmierz komfortowo swój puls na orbitreku.

  Po prostu chwyć sensory dotykowe, w które jest zaopatrzony Crosstech XTR (urządzenie jest zaopatrzone w oddzielne uchwyty i owalne sensory dotykowe). Pozwala to na przyjemny pomiar pulsu w trakcie treningu.

  Alternatywnie, użyj opcjonalnie przystępnego pasa telemetrycznego (dostępnego tutaj w sklepie internetowym Lord4Sport) jako czujnika pomiaru tętna. Odbiornik tętna jest już zintegrowany z komputerem treningowym.

  ekran prezentuje tętno i zagwarantuje poczucie bezpieczeństwa w trakcie treningu. Do treningu cardio możesz wybrać jeden z 3 fabrycznie zainstalowanych programów pracy serca z procentowymi wartościami tętna.

  Możesz także samodzielnie ustawić górną granicę tętna. Trenuj cicho o każdej porze dnia Napęd cichym paskiem rowkowanym jest dostosowywany przy pomocy układu hamulcowego z magnesami trwałymi i dzięki trafnej współpracy gwarantuje skrupulatne ustawienie oporu.

  Wysokiej jakości łożysko kulkowe i 16-kilogramowe koło zamachowe gwarantują płynny i harmonijny bieg przy każdym ruchu. Możesz także rozpocząć późny trening cardio w dowolnym momencie po pracy i przed telewizorem.

  nawet przy ciężkim treningu orbitrek Crosstech XTR jest zrównoważony. Pozwól się zachwycić jakością zapakowaną w czarny design. Spokojne uczucie ruchu i pełna koncentracja - specjalnie dla Ciebie! Bezpieczny i łagodny dla stawów przeciwpoślizgowe i dostosowywane podnóżki orbitreka Crosstech XTR są zamocowane w odległości 21 cm,chronić biodra.

  Twoje stopy będą bezpieczne przy każdym ruchu pedałowania. Długość kroku 32 cm została zaprojektowana z myślą o trafnym treningu bez obciążenia stawów. Stosowna ergonomia dla Twoich wysokich wymagań treningowych!

  Przemyślane funkcje ergonomiczne kółka transportowe pozwalają na bezproblemowe przestawianie urządzenia. Dzięki wymiarom wynoszącym zaledwie 120 x 53 x 157 cm (dł. X szer. X wys.) Crosstech XTR można prosto postawić w mniejszych mieszkaniach i pokojach.

  Rozpocznij swoją karierę fitness już dziś! Dzięki Crosstech XTR zmienisz swoją codzienność, poprawisz zdrowie i samopoczucie.


☆ Hammer Orbitrek magnetyczny ellyptech ct3 ☆

Hammer Orbitrek magnetyczny ellyptech ct3 Najniższa Cena Online

☆ Hammer Orbitrek magnetyczny ellyptech ct3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Hammer Orbitrek magnetyczny ellyptech ct3
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek HAMMER ELLYPTECH CT3 Nr katalogowy: 4129 Twoje wejście do świata fitnessu. Kompaktowy i zajmujący mało miejsca - Twój nowy orbitrek. Ręczna kontrola obciążenia Możesz łatwo i indywidualnie regulować 8-stopniową kontrolę obciążenia za pomocą przycisku regulacji oporu.

  Jedną ręką kręcisz pokrętłem i ustawiasz obciążenie. Pomiar tętna spoczynkowego Zrób test wydolności zaraz po treningu i zmierz swój puls. Naciśnij przycisk Recovery i chwyć rękoma czujniki tętna. Otrzymasz ocenę skuteczności (1-6), która pojawi się na wyświetlaczu.

  Komputer treningowy prezentuje stopień Twojej zdolności do regeneracji fizycznej. Z każdym treningiem możesz się doskonalić i motywować. Trenuj z odpowiednim pulsem Wartość tętna jest ważna dla skutecznego treningu i dlatego musi być monitorowana.

  Aktualne tętno może być wyświetlane na ekranie komputera treningowego, a choćby możesz indywidualnie je ustawić. W sytuacji przekroczenia górnej granicy tętna rozlega się sygnał dźwiękowy. Komfortowoj już się nie da - częstotliwość pulsu mierzy się przy pomocy owalnych sensorów dotykowych na kierownicy.

  jednostajne i mocne Ellyptech CT3 jest napędzany poprzez niewymagający konserwacji pasek rowkowany. Zainstalowano układ hamulcowy z magnesami trwałymi w celu skrupulatnej kontroli obciążenia. Układ hamulcowy współdziała z układem napędowym, a tym samym reguluje intensywność treningu.

  Sterowanie obciążeniem jest zależne od prędkości i odbywa się na najróżniejszych etapach. Wysokiej jakości łożysko kulkowe i 12-kilogramowe koło zamachowe gwarantują maksymalny komfort treningu i szczególnie płynną pracę.

  Dzięki uchwytom możesz zmieniać pozycję treningową, by jeszcze komfortowoj kończyć treningi. Zmiana pozycji chwytu pozwala na pokaźniejsze obciążenie nóg i pośladków, dzięki czemu trening jest jeszcze bardziej produktywny.

  Sukces treningowy na całym ciele Orbitrek to jedno z najskuteczniejszych urządzeń do ćwiczeń całego ciała. W trakcie treningu do 90% pokaźnych grup mięśni jest intensywnie wprawianych w ruch. Idealny do redukcji tłuszczu i kształtowania sylwetki.

  Orbitrek można znaleźć na każdej siłowni. A od teraz możesz komfortowo trenować w domu z Ellyptech CT3. Przed Tobą intensywne treningi, a przed Tobą następujące cele treningowe do osiągnięcia: Poprawa wytrzymałości Wzmocnienie wszystkich głównych grup mięśni Spalanie dodatkowych kilogramów Niższe ciśnienie krwi i tętno spoczynkowe Komputer treningowy z przyciskiem,,Push and Turn" do szybkiego wyboru wartości poręcznych proponuje klarowną i zwięzłą prezentację informacji treningowych.

  Zintegrowany jest także uchwyt na urządzenie przenośne, a bardzo czytelny ekran LCD na bieżąco dostarcza wszelkich informacji. Na wyświetlaczu pokazywane są następujące dane treningowe: szybkość, częstotliwość pedałowania, czas treningu, dystans, spalone kalorie, puls i użytkownik.

  podczas treningu możesz także,,pracować" na wartościach domyślnych. Dodatkowa zaleta: opisane klawisze prędkiego wyboru upraszczają obsługę komputera i umożliwiają bezpośrednie sterowanie funkcjami. Na przykład, możesz zastosować przycisku,,Body Fat", by po kilku sekundach został wyświetlony wskaźnik BMI i zawartość procentowa tkanki tłuszczowej.

  Komputer potrzebuje tylko dwóch baterii (typu AA). Jesteś niezależny od gniazdek elektrycznych i przedłużaczy. Rozrywka i obfitość Dzięki postępowym aplikacjom fitness, takim jak Kinomap i BitGym (z funkcją aparatu), możesz doświadczyć wirtualnych tras na żywo w trakcie treningu crossowego.

  Oczywiście możesz także słuchać muzyki albo oglądać ulubione seriale na tablecie. Umieść tablet lub smartfon w uchwycie i rozpoczynaj trening multimedialny. Nadaje się znakomicie Ergonomia orbitreka Ellyptech CT3 została zaprojektowana w taki sposób, aby trenować mogą jednocześnie osoby wysokie do 2 metrów, jak i osoby niskie od 1,55 m.

  Uchwyty Ellyptech CT3 zróżnicowane pozycje chwytu i są odpowiednie dla osób o długich i krótkich rękach. Maksymalne obciążenie na orbitreku to do 100 kg. Niezłomny towarzysz treningu 4-punktowy system podparcia i regulacja wysokości tylnej podstawy zapewniają absolutną stabilność na nierównym podłożu.

  Możesz dodatkowo polegać na Ellyptech CT3 w zakresie intensywnych jednostek treningowych. Po treningu możesz z łatwością przechylić orbitrek do przodu i przy pomocy dwóch zintegrowanych rolek transportowych na przedniej nodze przetransportować, żeby zaoszczędzić miejsce.

  Funkcje komputera: typ wyświetlacza: LCD z przyciskiem Push and Turn Wyświetlane funkcje: Dystans, Czas, szybkość, RPM, ilość spalonych kalorii Uchwyt na tablet Pomiar pulsu przez sensory dotykowe Uchwyt na tablet albo telefon Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: możliwość ustawienia górnej granicy tętna informacje techniczne: Rolki transportowe Kolor: srebrny System hamowania: system hamowania z magnesem trwałym Ręczne ustawianie oporu Rozpiętość obciążenia: 8 poziomów System napędu: pasek rowkowany Długość kroku: 28 cm Odległość pomiędzy płozami: 21 cm Wysokość skoku/podnoszenia: 30 cm Waga koła zamachowego: 12 kg Zasilanie: Baterie Max.waga użytkownika: 100 kg wymiary: 114 x 57 x 163 cm Waga orbitreka: 35 kg Pozostałe informacje: Gwarancja domowa 24 miesiące Paragon lub faktura vat Numer katalogowy: 4129 wysyłka gratis Nie znalazłeś produktu który Cię interesuje $74 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.


☆ Orbitrek eliptyczny HAMMER Cross Pace 5.0 NorsK ☆

Orbitrek eliptyczny HAMMER Cross Pace 5.0 NorsK Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek eliptyczny HAMMER Cross Pace 5.0 NorsK - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Orbitrek eliptyczny HAMMER Cross Pace 5.0 NorsK
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Model powystawowy

  Orbitrek eliptyczny HAMMER CROSS PACE 5.0 NorsK - wykwintny design i produktywny trening w jednym!
  Zmień swój dom w miejsce, w którym fitness i styl idą w parze. HAMMER CROSS PACE 5.0 NorsK zachwyca stabilnością i zapierającym dech w piersiach, naturalnym drewnianym designem. Orbitrek magnetyczny z kolekcji NorsK to nie tylko wysoce użyteczne urządzenie treningowe, lecz także przyciągający wzrok element, który wzbogaci Twoje wnętrza ciepłem i elegancją, jakie mogą zaoferować tylko naturalne materiały.

  Główne mocne strony:

  • wyjątkowy design z dodatkami z drewna na obudowie
  • Najwyższa jakość wykonania
  • Regulacja płóz w 3 pozycjach. Ulepszona stymulacja nóg i pośladków
  • Długość kroku aż 50 cm i rozstaw pedałów wynoszący tylko 13 cm
  • Współpracuje z aplikacjami Zwift i Kinomap
  • gratisowa aplikacja HAMMER WORKOUTS
  • Waga koła zamachowego 20 Kg. Płynny eliptyczny ruch biegowy i trening w absolutnej ciszy.
  • Gwarancja typu "on-site" 36 miesięcy na terenie całej Polski. Oznacza to że, w przypadku awarii sprzęt naprawiamy u klienta w domu. Nie trzeba pakować sprzętu i wysyłać kurierem jak w przypadku gwarancji "door to door"

  darmowa aplikacja HAMMER WORKOUTS - odkryj swój ulubiony trening
  Dzięki bezpłatnej aplikacji HAMMER WORKOUTS stale proponujemy świeże i motywujące treningi na Twoim sprzęcie fitness. Wzmocnij mięśnie z naszymi kompetentnymi trenerami i osiągnij swoje indywidualne cele fitness w trakcie treningów trwających od 10 do 50 minut. Wszystko w jednym miejscu i bez konieczności dopełniającego abonamentu. Aplikację możesz używać na smartfonie, tablecie albo komputerze. Zobacz:

  seria NorsK — sprzęt fitness wyprodukowany poprzez naturę.
  Naturalne drewno harmonijnie wtapia się w każde wnętrze i nadaje mu ciepłą i zachęcającą atmosferę. CROSS PACE 5.0 NorsK to nie tylko urządzenie treningowe, lecz także wystroju Twojego salonu. Dzięki naszej konstrukcji z naturalnego drewna ograniczamy zawartość plastiku o 68% w porównaniu z tradycyjnym orbitrekiem.

  3 stopnie ustawienia płóz
  dopasowując nachylenie, budujesz przeróżne wzorce ruchu, a tym samym obciążasz najróżniejsze grupy mięśni. Powiększone nachylenie koncentruje trening na pośladkach i mięśniach dwugłowych uda, podczas gdy niższe nachylenie powoduje obszerniejsze obciążenie mięśni czworogłowych uda.

  Twój osobisty trener
  Wielofunkcyjny komputer rodzaju Push & Turn z barwnym wyświetlaczem LCD i bluetooth umożliwia transparentne i zwięzłe wyświetlanie wszystkich niezbędnych danych treningowych. Ciesz się łącznie 36 programami treningowymi i 5 programami pomiaru tętna.

  Łatwe monitorowanie tętna
  Przeżyj produktywny i bezpieczny trening na naszym orbitreku wyposażonym w czujniki tętna na uchwytach. Nadzoruj tętno i optymalizuj swój trening, aby uzyskać maksymalne rezultaty. Tętno możesz kontrolować poprzez sensory dotykowe oraz pas telemetryczny (opcja).

  Kompatybilny z Zwiftem i Kinomapem
  Bezproblemowa integracja z aplikacjami Zwift i Kinomap otwiera drzwi do wirtualnego świata pełnego ekscytujących tras i różnorodnych treningów. Trenuj w naturalnym otoczeniu, mierz się z interaktywnymi wyzwaniami i rywalizuj z innymi entuzjastami fitnessu na całym świecie.

  Treningi przychylne dla stawów
  pokaźna długość kroku wynosząca 50 cm i ergonomiczny rozstaw płóz wynoszący 13 cm gwarantują płynny, eliptyczny ruch, który jest delikatny dla stawów. Twój komfort, nasz priorytet! Zainwestuj w swoje zdrowie i dobre samopoczucie.

  Płynny ruch i cicha praca
  Koło zamachowe o masie 20 kg jest kluczowym czynnikiem gwarantującym przyjemne i realistyczne wrażenia z treningu. Dzięki niemu poczujesz wystarczający opór przy każdym ruchu i to, że naprawdę się poruszasz. Twój trening będzie bardziej skuteczny i motywujący. To wszystko w absolutnej ciszy którą gwarantuje niezużywający się układ hamulcowy.

  Wysokiej jakości kółka na szynach aluminiowych
  precyzyjnie zaprojektowane kółka zapewniają płynny i cichy ruch, a konkretne szyny jednostajną i trwałą platformę treningową. Połączenie wysokiej jakości kółek i szyn gwarantuje nieszablonową skuteczność i wytrzymałość naszego orbitreka.

  Łatwy w transporcie
  Specjalnie zaprojektowany uchwyt przystępny chwyt i gwarantuje bezpieczne i zrównoważone przenoszenie orbitreka. Koniec z uciążliwym podnoszeniem i pchaniem – po delikatnym pociągnięciu za uchwyt orbitrek "ślizga się" bez wysiłku po podłodze.

  Zrewolucjonizuj swój trening
  Doświadcz wszechstronnego treningu dzięki szerokiej gamie wariantów chwytu. Od szerokich po wąskie chwyty, masz swobodę regulowania pozycji dłoni i celowania w różnorodne grupy mięśni. Niezależnie od tego, czy chcesz trenować ramiona, ramiona czy górną część ciała, zasobność uchwytów pozwala przypasować trening i osiągnąć maksymalne rezultaty.

  Skuteczne spalanie tłuszczu
  Orbitrek magnetyczny HAMMER CROSS PACE 5.0 NorsK oferuje intensywny trening, który sprawnie spala Twoje rezerwy tłuszczu. Płynne ruchy stanowią wyzwanie dla mięśni i sprawiają, że układ sercowo-naczyniowy pracuje na pełnych obrotach. Doświadcz optymalnego spalania tkanki tłuszczowej i pracuj nad wymarzoną sylwetką – w zaciszu własnego domu.

  Zaufaj jakości i postępowości
  W HAMMER SPORT najważniejsza jest jakość i innowacja. Każdy produkt jest starannie zaprojektowany i podlega ścisłej kontroli jakości, aby zapewnić najlepszą realną wydajność i trwałość. Dzięki ciągłym badaniom i rozwojowi zawsze pozostajemy w czołówce przystępnych technice.

  Funkcje komputera:

  • Wyświetlane funkcje: Czas, dystans, prędkość,waty, ilość spalonych kalorii, puls, ilość obrotów na minutę, poziom oporu
  • wyświetlacz: LCD
  • liczba programów: 24
  • Program manualny: 1
  • 4 profile użytkowników
  • Programy kontroli rytmu serca HRC: 5
  • Puls ręczny poprzez sensory dotykowe
  • Pomiar pulsu poprzez pas telemetryczny (opcja)
  • Podpórka na tablet, smartfon
  • Bluetooth - Łączność z tabletem / smartfonem
  • Aplikacje: HammerWorkouts, Kinomap, Zwift
  • Uwaga: Tablet widoczny na zdjęciu nie jest w pakiecie.

  rozmiary i waga:

  • Max.waga użytkownika: 130 kg
  • rozmiary (dł. X szer. X wys.): 162 x 64 x 180 cm
  • Waga urządzenia: 71 kg

  dane techniczne:

  • Kolor: czarny
  • Materiał: stal/fornir
  • System hamowania: magnetyczny
  • Zakres obciążenia: 16 stopni
  • Waga koła zamachowego: 20 kg
  • System napędu: pas rowkowany
  • Długość kroku: 50 cm
  • Odległość między płozami: 13 cm
  • Możliwość regulacji kąta nachylenia tylnych szyn (regulowany ręcznie)
  • Rolki transportowe
  • Zasilanie: 230 V, 50 Hz
  • Norma DIN EN ISO 20957-1/9


☆ Orbitrek crossfly bt 2023 marki Hammer ☆

Orbitrek crossfly bt 2023 marki Hammer Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek crossfly bt 2023 marki Hammer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Orbitrek crossfly bt 2023 marki Hammer
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Bez względu na to czy jesteś początkującym czy progresywnym sportowcem orbitrek HAMMER CROSSFLY BT spełni twoje kryteria. Najnowsza odsłona tego bestsellera to urządzenie z funkcją trafnego treningu i modelowania pośladków i sprawny komputer gwarantujący doskonałą kontrolę nad treningiem.

  w dodatku unikalne warianty uchwytów powodują, że model Crossfly BT model 2023 jest nowoczesny i wyjątkowy. Komputer dzięki wgranym 24 programom fitness i nieskomplikowanej obsłudze rodzaju Push & Turn sprawia, że w stosowny sposób osiągniesz swoje zamierzone cele....


☆ Orbitrek Hammer Speed Motion BT II ☆

Orbitrek Hammer Speed Motion BT II Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek Hammer Speed Motion BT II - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Orbitrek Hammer Speed Motion BT II
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek magnetyczny Speed Motion BT II wyprodukowany poprzez markę Hammer. Główną zaletą są jego kompaktowe wymiary, dzięki którym urządzenie zmieści się nawet w najmniejszym mieszkaniu. Sprzęt zapewnia nad wyraz płynne ruchy i wygodny trening poprzez długi czas....


☆ Hammer Orbitrek speed-motion bt ☆

Hammer Orbitrek speed-motion bt Najniższa Cena Online

☆ Hammer Orbitrek speed-motion bt - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Hammer Orbitrek speed-motion bt
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  dane
  • rozmiary: 163 x 53 x 164 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Długość kroku: 43 cm
  • Waga: 49 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 120 kg
  • System hamowania: magnetyczny
  • System napędu: taśmowy
  • Waga koła zamachowego: 12 kg
  • Dotykowe sensory pomiaru tętna
   • możliwość pomiaru za pomocą pasa telemetrycznego (brak w pakiecie)
  • Rolki transportowe
  Komputer
  • Obsługa aplikacji iConsole+
  • Komputer z wyświetlaczem LCD pilnujący:
   • czas
   • prędkość
   • dystans
   • spalone kalorie
   • moc
   • puls
  • Podstawka na tablet
  • 12 programów treningowych + 4 programy sterowane pulsem
  • Możliwość stworzenia do 4 własnych programów treningowych
  • Opcja szybkiego startu
  • Zasilanie: 230 V, 50 Hz

  Trening wytrzymałościowy w domowych warunkach

  Speed Motion BT to magnetyczny orbitrek, który wzmocni kondycję, spali tkankę tłuszczową i poprawi kondycji, i układ krążeniowy. Jednoczesny trening pokaźniejszej partii mięśni nóg i górnych partii ciała powoduje, że spalanie kalorii jest efektywniejsze. Regularne ćwiczenia wzmocnią także układ odpornościowy i poprawią ogólny poziom samopoczucia. Eliptyczny ruch trenażera odciąża stawy stóp, kolan, bioder, a także kręgosłupa.

  Dostęp do gratisowej aplikacji iConsole+

  Model Speed Motion BT oferuje wsparcie dla aplikacji treningowej iConsole+. Aktywne treningi zamienia się w wycieczkę po największych miastach świata. Dzięki bezprzewodowe łączności Bluetooth możliwe jest sparowanie trenażera ze smartfonem, tabletem, a nawet telewizorem działającym pod kontrolą systemu Android. Możliwość samodzielnego definiowanie tras albo korzystania z gotowych rozwiązań.

  bogactwo programów treningowych

  Trenażer wyposażony jest w komputer z szeroką ofertą programów treningowych, wśród których znajdują się 4 programy sterowane tętnem oraz 12 programów treningowych. Na wyświetlaczu prezentowane są informacje sygnalizujące o przebiegu każdej sesji ćwiczeń. Pełna kontrola nad treningiem umożliwia precyzyjną reakcję na potrzeby swego organizmu.


  Orbitreki treningowe

  W ofercie niemieckiego producenta orbitreki Hammer, to istotnie ważna kategoria fitness. Asortyment bogaty jest w przyrządy z magnetycznym oraz elektromagnetycznym systemem oporu. Cicha, niemalże bezszelestna praca i wysokiej jakości materiały sprawiają, iż ćwiczenia na trenażerach eliptycznych Hammer są wygodne i wygodne, a w dodatku dostarczają masę przyjemność z codziennych treningów. Wszystkie Orbitreki napędzane są pasami klinowymi.

  Płynność wszelkich mechanizmów napędowych zagwarantuje bezpieczeństwo i pozwala cieszyć się zdrowym treningiem w zaciszu własnego domu. Starannie przypasowane łożyska kulkowe, a także odpowiednie koło zamachowe dbają o wygodny i stabilny ruch. Wszystkie orbitreki wyekwipowane zostały w regulację oporu sterowaną pokrętłem lub elektronicznie. Proste dostosowanie stopnia aktywności sprawia, iż każdy model może być używany jednocześnie przez początkujących, jak i wprawnych użytkowników.


  Hammer

  Początki marki kojarzone są z rokiem 1900, kiedy to Heinrich Hammer przeniósł się do niemieckiego miasteczka Erbach. To tam rozpoczęła się przygoda producenta Hammer, która początkowo zupełnie nie była związana ze sportami siłowymi i fitnessem. Lokalna producent zajmowała się produkcją rakiet tenisowych i nart. Jednak z biegiem czasu producent emulowała i szukała nowych pomysłów na siebie. W 1989 roku z inicjatywy Güntera (wnuk założyciela) oraz jego żony Christy Hammer, powstaje Hammer Sport z siedzibą w Neu-Ulm. Firma w pełni przejmuje niemiecką dystrybucję znanych na całym świecie piłek Mikasa, a także opracowuje zupełnie nowy program związany z branżą fitness.

  Od 1989 r. W ofercie producenta systematycznie pojawiają się sprzęty do treningu cardio, siłowego, fitness, aerobiku, a choćby boksu i sztuk walki. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak korzystnie ugruntowanej pozycji na rynku. Lata doświadczenia i testów sprawiło,producent Hammer to synonim profesjonalizmu i jakości. Aktualnie działają w ponad 50 krajach na całym świecie, a ich asortyment ma zastosowanie zarówno domowe, jak i komercyjne.


  Aplikacja iConsole+

  Rowery treningowe ze wparciem dla aplikacji iConsole+ zamieniają tradycyjną konsolę sterującą na wielozadaniowy kokpit, dzięki któremu realne jest zapisywanie wszelkich statystyk treningowych. Oprócz tego aplikacja zapewnia łączność z Google Maps View, co pozwala na wirtualną podróż po wielu różnorodnych terenach. Parowanie przenośnego urządzenia następuje za pośrednictwem łączności Bluetooth. IConsole+ powstało jako rozwinięcie iBiking+


  produkt
  producent
  Kod producenta
  4107
  EAN
  4005251410703
  dane podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  System hamowania
  Magnetyczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  12
  Nośność [kg]
  Brak danych
  Waga [kg]
  53
  Wyposażenie
  Komputer
  Podstawka pod urządzenie przenośne
  ekran LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Pomiar szybkości
  Programy treningowe
  Wydatek energetyczny
  Warunki gwarancji
  Długość
  36 miesięcy
  rodzaj gwarancji
  Producenta

☆ Sole Orbitrek by hammer e35 ☆

Sole Orbitrek by hammer e35 Najniższa Cena Online

☆ Sole Orbitrek by hammer e35 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sole
 • Nazwa produktu: Sole Orbitrek by hammer e35
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Jeżeli szukasz jednostajnej maszyny z nieprzeciętnymi parametrami i pełnym wyposażeniem to ten model jest dla Ciebie. Dzięki kolorowemu ekranowi dotykowemu o przekątnej 10,1", Wi-Fi, funkcji dublowania ekranu i funkcji ładowania bezprzewodowego telefonu nowa odsłona lubianego orbitreka modelu producenta SOLE spełni oczekiwania najmocniej wymagających użytkowników. Orbitrek eliptyczny E35 to nie tylko nieprzeciętny wybór do domowej siłowni, ale także wyśmienicie sprawdzi się w każdym hotelu albo mniejszym klubie fitness. Jego pierwszorzędna stabilność i wysoka jakość wykonania powodują, że jest to naprawdę wszechstronny towar. Połącz swoje E35 z aplikacjami takimi jak Apple Health lub Strava, by zsynchronizować dane fitness. Zrelaksuj się, przeglądając portale społecznościowe, takie jak Instagram czy Facebook. Śledź swoje informacje fitness, znajdź inspirację i rzuć sobie wyzwanie.

  komfortowy trening

  zaimplementowany wentylator gwarantuje przyjemne chłodzenie w trakcie intensywnego treningu. Poczuj orzeźwiający przepływ powietrza, który zmotywuje Cię do dalszej pracy. Zintegrowane z komputerem głośniki zapewnią Tobie wysoką jakość odtwarzanej muzyki podczas ćwiczeń. Dzięki kołu zamachowemu o masie 16 kg i nieprzeciętnemu przełożeniu czujesz stały, ale sprawny opór. Orbitrek magnetyczny E35 oferuje maksymalną wszechstronność i maksymalne rezultaty.

  Regulacja kąta nachylenia płóz

  Elektryczna funkcja nachylenia zezwala na regulację kąta rampy przy pomocy maksymalnie 20 różnych poziomów, aby trenować wszystkie główne grupy mięśni w dolnej części ciała. Sterowanie możliwe jest bezpośrednio z ruchomych rączek orbitreka co podnosi komfort treningu i możesz w 100 % skupić się na ćwiczeniach bez odrywania rąk.

  Ładowarka indukcyjna

  Kolejna atrakcja: funkcja ładowania bezprzewodowego modelu E35 nietrudne ładowanie smartfona albo tabletu, gdy bateria się wyczerpuje. Dzięki czemu możesz za każdym razem kontynuować swój trening bez najmniejszych przerw.

  regulowane stopnice

  przypasuj kąt nachylenia stopnic stosownie do siebie i swoich potrzeb. Regulowane stopnice nie tylko niezrównany komfort, ale także zezwalają na oddziaływanie na różne grupy mięśni.

  znaczny czytelny komputer TFT z Bluetooth i Wi-Fi

  Dotykowy wyświetlacz o przekątnej 10,1 cala gwarantuje łatwą obsługę. Wszystkie potrzebne informacje treningu w najlepszej jakości są w zasięgu wzroku. Na dodatek dzięki bezprzewodowemu ładowaniu i kompatybilności z Apple Health i Strava masz wszystko, czego Ci trzeba.

  Kompatybilny z Zwiftem i Kinomapem

  Bezproblemowa integracja poprzez Bluetooth z aplikacjami fitness Zwift i Kinomap otwiera drzwi do wirtualnego świata pełnego ekscytujących tras i zróżnicowanych treningów. Zanurz się w prawdziwych krajobrazach, mierz się z interaktywnymi wyzwaniami i rywalizuj z innymi entuzjastami fitnessu na całym świecie.

  Przyciski szybkiego wybierania

  Dzięki przyciskom prędkiego wyboru masz wszystko pod kontrolą. Rozpocznij trening, steruj wyświetlaczem i optymalizuj swoje wyniki - po prostu "dotknięciem jednego przycisku".

  właściwości technologiczne

  właściwości komputera

☆ Orbitrek Hammer Cross Pace 7.0 NorsK (4005251110030) ☆

Orbitrek Hammer Cross Pace 7.0 NorsK (4005251110030) Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek Hammer Cross Pace 7.0 NorsK (4005251110030) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Orbitrek Hammer Cross Pace 7.0 NorsK (4005251110030)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek eliptyczny HAMMER CROSS PACE 7.0 NorsK - połącz skuteczny trening ze eleganckim designem

  Odkryj orbitrek eliptyczny HAMMER CROSS PACE 7.0 NorsK - dzięki specyficznej drewnianej konstrukcji i nieszablonowym funkcjom wyznacza świeże standardy pod względem funkcjonalności i estetyki.Dzięki 3-stopniowej regulacji nachylenia możesz indywidualnie przypasować i zintensyfikować swój trening. Niezależnie od tego, czy chodzi o ukierunkowany trening pośladków, ulepszenie wytrzymałości,czy po prostu utratę wagi - orbitrek NorsK proponuje doskonałe rozwiązanie!

  darmowa aplikacja HAMMER WORKOUTS - odkryj swój ulubiony trening

  Dzięki bezpłatnej aplikacji HAMMER WORKOUTS stale oferujemy nowe i motywujące treningi na Twojej bramie. Wzmocnij mięśnie z naszymi kompetentnymi trenerami i osiągnij swoje indywidualne cele fitness w trakcie treningów trwających od 10 do 50 minut. Wszystko w jednym miejscu i bez konieczności dodatkowego abonamentu. Aplikację możesz używać na smartfonie, tablecie albo komputerze.

  Długość kroku aż 52cm

  duża długość kroku wynosząca 52 cm pozwala na naturalny i komfortowy ruch, a niedługi rozstaw pedałów wynoszący 13 cm zagwarantuje stosowne ustawienie stawów.rezultatem jest trening, który jest produktywny i równocześnie delikatny dla ciała.

  Regulacja płóz w trzech pozycjach

  Zadbaj o rewelacyjną formę swych pośladków z nowym orbitrekiem eliptycznym HAMMER CROSS PACE 7.0 NorsK. Dopasowując nachylenie, formujesz najróżniejsze wzorce ruchu, a tym samym obciążasz zróżnicowane grupy mięśni. Wyższe nachylenie skoncentruje trening na pośladkach i mięśniach dwugłowych uda, podczas gdy niższe nachylenie będzie bardziej włączać mięśnie czworogłowe uda.

  Komputer TFT z Bluetooth

  duży kolorowy ekran TFT o przekątnej 10,1 cala nieskomplikowane śledzenie postępów i informacji treningowych. Dzięki bezpośredniemu połączeniu z
  aplikacją HAMMER WORKOUTS możesz prosto kontrolować swój trening przy pomocy wyświetlacza dotykowego i przycisku Push & Turn. Odkryj szereg dodatkowych aplikacji lub skorzystaj z wgranych tras wirtualnych.

  Programy treningowe sterowane tętnem

  16 programów treningowych i 3 programy tętna trafny trening. W połączeniu z staranną kontrolą pulsu bezpośrednio na uchwytach, za każdym razem możesz posiadać oko na intensywność. Funkcja Bluetooth zezwala na podłączenie nie tylko paska na klatkę piersiową BT, lecz także innych maszyn BT.

  Kompatybilny z Zwiftem i Kinomapem

  Przenieś swój trening na wyższy poziom dzięki naszemu orbitrekowi Norsk, kompatybilnemu z lubianymi aplikacjami Kinomap i Zwift. Zanurz się w wirtualnych światach treningowych, poznaj interaktywne trasy i trenuj wspólnie z innymi entuzjastami fitnessu. Dzięki płynnej integracji Kinomap i Zwift możesz spersonalizować swój trening, śledzić swoje wyniki i motywować się realistycznym środowiskiem. Połącz się ze swoim smartfonem lub tabletem i odkryj nowy rozmiar treningu!
  seria NorsK wytworzona poprzez naturę

  Wysokiej jakości drewniany fason nowej serii HAMMER-a harmonijnie nadaje się do każdego wnętrza i powoduje, że orbitrek eliptyczny HAMMER CROSS PACE 7.0 NorsK będzie przyciągał wzrok w Twoim domu. Dzięki zaimplementowaniu pokrywy z naturalnego drewna ograniczamy zawartość plastiku aż o 55% w porównaniu z tradycyjnym orbitrekiem. W dodatku przy pakowaniu sprzętu w karton nie użyto klasycznego steropianu.

  Płynny ruch i cicha praca

  Koło zamachowe o masie 20 kg jest kluczowym czynnikiem gwarantującym przyjemne i realistyczne wrażenia z treningu. Dzięki niemu poczujesz wystarczający opór przy każdym ruchu oraz to, że naprawdę się poruszasz. Twój trening będzie bardziej sprawny i motywujący. To wszytko w absolutnej ciszy którą zagwarantuje niezużywający się układ hamulcowy.

  Wysokiej jakości kółka na szynach aluminiowych

  starannie zaprojektowane kółka zapewniają płynny i cichy ruch, a potężne szyny stabilną i trwałą platformę treningową. Połączenie wysokiej jakości kółek i szyn zagwarantuje nieszablonową produktywność i trwałość naszego orbitreka.

  niezwykle zrównoważona pozycja

  Żadnych irytujących kołysań, żadnych zakłóceń, po prostu czysta radość z treningu. Dzięki naszemu orbitrekowi eliptycznemu HAMMER CROSS PACE 7.0 NorsK
  możesz dokładnie wyregulować tylne nóżki orbitreka, dzięki czemu uzyskujesz stabilną pozycję i możesz w pełni skupić się na treningu.

  Port USB

  praktyczny port USB umożliwia ładowanie smartfona lub tabletu w trakcie treningu, bez przerwy. Dzięki czemu zawsze masz wystarczająco dużo energii, żeby słuchać ulubionej muzyki albo korzystać z aplikacji treningowych. Ponadto słuchawki i głośniki w dodatku można szybko i z łatwością podłączyć za pomocą Bluetooth.

  Zrewolucjonizuj swój trening

  Doświadcz wszechstronnego treningu dzięki szerokiej gamie wariantów chwytu. Od szerokich po wąskie chwyty, masz swobodę dostosowywania pozycji dłoni i celowania w najróżniejsze grupy mięśni. Niezależnie od tego, czy chcesz trenować ramiona, ramiona czy górną część ciała, bogactwo uchwytów pozwala przystosować trening i osiągnąć maksymalne rezultaty.

  Bezpieczne dla podłogi kółka transportowe

  Dzięki naszym użytecznym kółkom transportowym przesuwanie orbitreka staje się dziecinnie proste i bezpieczne dla podłogi. Niezależnie od tego, czy chcesz trenować w przeróżnych pomieszczeniach, czy szukasz najlepszego miejsca, orbitrek eliptyczny HAMMER CROSS PACE 7.0 NorsK jest nieskomplikowany do przenoszenia.

  Przyspieszone spalanie tłuszczu

  Skuteczne spalanie tłuszczu stało się prostsze dzięki CROSS PACE 7.0 NorsK. Weź udział w intensywnym treningu, który spala kalorie i przyspiesza metabolizm. Połączenie niezwykle dynamicznego ruchu biegowego i wszechstronnych programów treningowych zagwarantuje maksymalne rezultaty. Nieważne, czy chcesz schudnąć, czy wymodelować sylwetkę.

  Zaufaj jakości i progresywności

  W HAMMER SPORT najważniejsza jest jakość i innowacja. Każdy produkt jest starannie zaprojektowany i podlega ścisłej kontroli jakości, aby zapewnić najkorzystniejszą możliwą produktywność i solidność. Dzięki ciągłym badaniom i rozwojowi za każdym razem pozostajemy w czołówce przystępnych technologii.

  parametry techniczne

  atrybuty komputera


☆ Hammer Orbitrek e3500 (4005251110016) ☆

Hammer Orbitrek e3500 (4005251110016) Najniższa Cena Online

☆ Hammer Orbitrek e3500 (4005251110016) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Hammer Orbitrek e3500 (4005251110016)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Model powystawowy

  HAMMER ELLYPSIS E3500 - orbitrek magnetyczny w ascetycznym stylu całkowicie w kolorze czarnym. Ciesz się transparentnym designem bez zbędnych dodatków.Urzekający minimalizm, subtelna linia i tradycyjna kolorystyka nadają ELLYPSIS E3500 nieśmiertelną estetykę, która nadzwyczajnie wpasowuje się w każde postępowe wnętrze. To szykowne urządzenie łączy w sobie pierwszorzędny design z trafną ergonomią, proponując unikatowe wrażenia treningowe. Progresywna regulacja kąta nachylenia płozy w 3 poziomach gwarantuje różne, eliptyczne wzorce ruchu, zapewniając najwyższej klasy trening pośladków i nóg.

  Główne zalety orbitreka treningowego HAMMER ELLYPSIS E3500:

  • minimalistyczny design
  • Model ELLYPSIS E3500 oferuje aż 52 cm długości kroku, a także ergonomiczny rozstaw pedałów wynoszący tylko 13 cm
  • Waga koła zamachowego: 20 Kg. Płynna i cicha praca układu korbowego
  • trafny dla użytkowników wadze do 150 kg i 200 cm wzrostu
  • Regulacja kąta nachylenia płóz. Trzy ręczne ustawienia nachylenia gwarantują urozmaicony trening. Stymuluj swoje mięśnie nóg i pośladków pod zróżnicowanym kątem
  • Czytelny komputer LCD + Bluetooth. Śledź wyniki swoich treningów i starannie kontroluj je prostego w obsłudze i czytelnego komputera LCD. Współpracuje z aplikacjami Zwift i Kinomap
  • gratisowa aplikacja HAMMER WORKOUTS
  • Gwarancja typu "on-site" 36 miesięcy na terenie całej Polski. Oznacza to że, w przypadku awarii sprzęt naprawiamy u klienta w domu. Nie trzeba pakować sprzętu i wysyłać kurierem jak w przypadku gwarancji "door to door"

  Odkryj swój ulubiony trening wraz z naszymi kompetentnymi trenerami i osiągnij swój wyrózniony cel.
  sprawdź detale:

  Nowy orbitrek magnetyczny ELLYPSIS E3500 imponuje swoją wszechstronnością
  Prosta regulacja oporu oraz czytelny wyświetlacz LCD umożliwiają idealną kontrolę w trakcie treningu. Regulacja kąta nachylenia płozy jest prosta w użyciu, ponieważ można zmieniać ją dosłownie jedną ręką. Dopasowując nachylenie, budujesz rozmaite wzorce ruchu i wykorzystujesz zróżnicowane partie mięśni. Wyższe nachylenie skoncentruje trening na pośladkach mięśniach dwugłowych uda, podczas gdy niższe nachylenie skupi się przede wszystkim na mięśniach czworogłowych uda.

  Kompatybilny z aplikacjami Zwift i Kinomap
  Przenieś swój trening na wyższy poziom dzięki naszemu orbitrekowi magnetycznemu HAMMER ELLYPSIS E3500, kompatybilnemu z lubianymi aplikacjami Kinomap i Zwift. Zanurz się w wirtualnym treningu, poznaj interaktywne trasy i trenuj z innymi entuzjastami fitnessu. Dzięki płynnej integracji Kinomap i Zwift możesz spersonalizować swój trening, śledzić swoje wyniki i motywować się realistycznym środowiskiem. Połącz się ze swoim smartfonem lub tabletem i odkryj nowy rozmiar treningu!

  stosowne spalanie tłuszczu
  Rozpocznij produktywny trening cardio, który podkręci Twój metabolizm i pomoże spalić nadmiar tkanki tłuszczowej. W dodatku nasz orbitrek wzmacnia układ sercowo-naczyniowy, udoskonala krążenie krwi i rozszerza trwałość.

  Wysokiej jakości rolki na szynach aluminiowych
  precyzyjnie łożyska zastosowane w kółkach zapewniają płynny i cichy ruch, a potężne aluminiowe szyny zrównoważoną pozycję w trakcie treningu. Ciesz się niemal bezgłośną pracą Twojego orbitreka i w pełni skoncentruj się na swoich celach fitness.

  Uchwyt do transportu
  Zadbaj o swój kręgosłup w trakcie transportu orbitreka po zakończonym treningu. Specjalnie zaprojektowany uchwyt pozwala wygodnie przenieść sprzęt tam, gdzie chcesz. Niezależnie od tego, czy chcesz przenieść go po pomieszczeniu, czy odsunąć na bok po treningu, przyjazny dla pleców uchwyt powoduje, iż przenoszenie jest łatwe i wygodne.

  Miękkie kółka transportowe
  nieistotne, czy chcesz przenosić orbitreka ELLYPSIS E3500 po pomieszczeniu, czy po prostu odsunąć go na bok po treningu. Wysokiej jakości kółka transportowe ułatwiają przenoszenie urządzenia. Miękkie rolki są istotnie „przyjazne dla podłoża” i uniemożliwiają wszelkim zadrapaniom.

  Funkcje komputera:

  • Wyświetlane funkcje: Czas, dystans, prędkość, ilość spalonych kalorii, puls, waty, liczba obrotów na minutę, poziom oporu
  • ekran: LCD
  • ilość programów: 11
  • Program manualny: 1
  • 4 profile użytkowników
  • Programy kontroli rytmu serca HRC: 4
  • znaczny czytelny wyświetlacz
  • Puls ręczny poprzez sensory dotykowe
  • Pomiar pulsu poprzez pas telemetryczny (opcja)
  • Podpórka na tablet, smartfon
  • Bluetooth - Łączność z tabletem / smartfonem
  • Aplikacje: HammerWorkouts, Kinomap,Zwift

  Uwaga: Tablet widoczny na zdjęciu nie jest w komplecie.


  wymiary i waga:

  • Waga orbitreka: 64 kg
  • Max.waga użytkownika: 150 kg
  • wymiary (dł. X szer. X wys.): 158 x 65 x 185 cm

  dane techniczne:

  • Kolor: czarny
  • Materiał: stal/tworzywo nienaturalne
  • System hamowania: magnetyczny
  • Zakres obciążenia: 16 stopni
  • Waga koła zamachowego: 20 kg
  • Moc: 40-500 Watt
  • System napędu: pas rowkowany
  • Długość kroku: 52 cm
  • Odległość pomiędzy płozami: 13 cm
  • Możliwość regulacji kąta nachylenia tylnych szyn (regulowany ręcznie)
  • Rolki transportowe
  • Zasilanie: 230 V, 50 Hz
  • Norma DIN DIN EN ISO 20957-1/9

☆ Orbitrek BH Fitness Cross HITT G889 ☆

Orbitrek BH Fitness Cross HITT G889 Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek BH Fitness Cross HITT G889 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Orbitrek BH Fitness Cross HITT G889
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Odkryj zupełnie nową i lepszą wersję popularnego modelu orbitreka SOLE E25 którego jakość docenili kupujący na całym świecie. Dzięki najnowocześniejszej konsoli i wyraźnemu 7,5-calowemu wyświetlaczowi LCD, nowe E25 proponuje wszystko, czego Ci potrzeba do mistrzowskiego treningu. Świeże E25 spełni oczekiwania nie tylko w domowej siłowni, lecz także w miejscach komercyjnych, takich jak hotelowe siłownie i w mniejszych centach fitness. Dzięki unikatowej stabilności i wysokiej jakości wykonania, ten orbitrek eliptyczny jest naprawdę wszechstronny. Imponujące koło zamachowe o masie 16 kg i spore podstawy na stopy sprawią, iż Twój trening będzie płynny i skuteczny jak nigdy dotąd.

  poręczne funkcje

  Elektronicznie ustawianie kąta nachylenia płóz pozwala na jego zmianę przy pomocy 20 rozmaitych poziomów, żeby trenować wszystkie główne grupy mięśni dolnej części ciała. Tej ergonomicznej funkcji nie odszukasz w orbitrekach konkurencji a docenią ją osoby które chcą urozmaicić swój trening i zależy im na efektach treningu. Sterowanie obciążeniem i kątem nachylenia płóz możesz kontrolować równocześnie z pozycji komputera jak i z ruchomych rączek orbitreka. Model E25 ma przyciski "prędkiego wyboru" na konsoli które pozwalają na bezpośredni dobór danego programu a w rączkach stałych są sensory dotykowe które dają Ci możliwość kontrolowania swego tętna. Dodatkową opcją jest w dodatku bezprzewodowy pomiar tętna przez pas telemetryczny. Oryginalne stopnice poprzez regulację kąta nachylenia minimalizują obciążenie kostek i kolan, a potężne szyny i cztery tylne łożyskowane kółka gwarantują maksymalną stabilność i niewielki ruch boczny. Ciesz się rozrywką podczas treningu dzięki zintegrowanemu uchwytowi na tablet i wygodnie ładuj swoje urządzenia przez port USB. Dzięki zaimplementowanym głośnikom audio Bluetooth możesz cieszyć się ulubioną muzyką w najwyższej jakości.

  Czytelny komputer treningowy

  E25 jest wyposażony w 7,5-calowy wyświetlacz LCD, dzięki któremu Twoje cele fitness będą w zasięgu ręki. Wybieraj spośród najróżniejszych programów, aby urozmaicić swoje treningi i zmaksymalizować wyniki.

  Kompatybilny z Zwiftem i Kinomapem

  Bezproblemowa integracja przez Bluetooth z aplikacjami fitness Zwift i Kinomap otwiera drzwi do wirtualnego świata pełnego ekscytujących tras i zróżnicowanych treningów. Zanurz się w prawdziwych krajobrazach, mierz się z interaktywnymi wyzwaniami i rywalizuj z innymi entuzjastami fitnessu na całym świecie.

  parametry technologiczne

  parametry komputera
  mocne strony


Podobne zestawienia:


Najtańsze orbitreki Hammer – Ranking maj 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze orbitreki Hammer, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich orbitreków Hammer jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Hammer Orbitrek magnetyczny ellyptech ct3 ☆

Hammer Orbitrek magnetyczny ellyptech ct3 Najniższa Cena Online

☆ Hammer Orbitrek magnetyczny ellyptech ct3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Hammer Orbitrek magnetyczny ellyptech ct3
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek HAMMER ELLYPTECH CT3 Nr katalogowy: 4129 Twoje wejście do świata fitnessu. Kompaktowy i zajmujący mało miejsca - Twój nowy orbitrek. Ręczna kontrola obciążenia Możesz z łatwością i indywidualnie regulować 8-stopniową kontrolę obciążenia przy pomocy przycisku regulacji oporu.

  Jedną ręką kręcisz pokrętłem i ustawiasz obciążenie. Pomiar tętna spoczynkowego Zrób test wydolności zaraz po treningu i zmierz swój puls. Naciśnij przycisk Recovery i chwyć rękoma czujniki tętna. Otrzymasz ocenę produktywności (1-6), która pojawi się na wyświetlaczu.

  Komputer treningowy prezentuje stopień Twojej zdolności do regeneracji fizycznej. Z każdym treningiem możesz się doskonalić i motywować. Trenuj z odpowiednim pulsem Wartość tętna jest ważna dla produktywnego treningu i dlatego musi być monitorowana.

  Aktualne tętno może być wyświetlane na ekranie komputera treningowego, a nawet możesz indywidualnie je ustawić. W przypadku przekroczenia górnej granicy tętna rozlega się sygnał dźwiękowy. Komfortowoj już się nie da - częstotliwość pulsu mierzy się za pomocą owalnych sensorów dotykowych na kierownicy.

  jednostajne i mocne Ellyptech CT3 jest napędzany przez niewymagający konserwacji pasek rowkowany. Zainstalowano układ hamulcowy z magnesami trwałymi w celu precyzyjnej kontroli obciążenia. Układ hamulcowy współdziała z układem napędowym, a tym samym reguluje intensywność treningu.

  Sterowanie obciążeniem jest zależne od prędkości i odbywa się na zróżnicowanych etapach. Wysokiej jakości łożysko kulkowe i 12-kilogramowe koło zamachowe zapewniają maksymalny komfort treningu i bardzo płynną pracę.

  Dzięki uchwytom możesz zmieniać pozycję treningową, żeby jeszcze komfortowoj kończyć treningi. Zmiana pozycji chwytu umożliwia pokaźniejsze obciążenie nóg i pośladków, dzięki temu trening jest jeszcze bardziej wydajny.

  Sukces treningowy na całym ciele Orbitrek to jedno z najskuteczniejszych urządzeń do ćwiczeń całego ciała. W trakcie treningu do 90% obszernych grup mięśni jest intensywnie wprawianych w ruch. Genialny do redukcji tłuszczu i kształtowania sylwetki.

  Orbitrek można znaleźć na każdej siłowni. A od dzisiaj możesz komfortowo trenować w domu z Ellyptech CT3. Przed Tobą intensywne treningi, a przed Tobą następujące cele treningowe do osiągnięcia: Poprawa wytrzymałości Wzmocnienie wszelkich głównych grup mięśni Spalanie dodatkowych kilogramów Niższe ciśnienie krwi i tętno spoczynkowe Komputer treningowy z przyciskiem,,Push and Turn" do prędkiego wyboru wartości funkcjonalnych oferuje krystaliczną i zwięzłą prezentację danych treningowych.

  Zintegrowany jest też uchwyt na urządzenie mobilne, a bardzo czytelny wyświetlacz LCD na bieżąco dostarcza wszystkich danych. Na wyświetlaczu pokazywane są następujące dane treningowe: prędkość, częstotliwość pedałowania, czas treningu, dystans, spalone kalorie, puls i użytkownik.

  w trakcie treningu możesz także,,pracować" na wartościach domyślnych. Dodatkowa zaleta: opisane klawisze prędkiego wyboru ułatwiają obsługę komputera i pozwalają na bezpośrednie sterowanie funkcjami. Na przykład, możesz użyć przycisku,,Body Fat", aby po kilku sekundach został wyświetlony wskaźnik BMI i zawartość procentowa tkanki tłuszczowej.

  Komputer potrzebuje tylko dwóch baterii (typu AA). Jesteś niezależny od gniazdek elektrycznych i przedłużaczy. Rozrywka i zasobność Dzięki innowacyjnym aplikacjom fitness, takim jak Kinomap i BitGym (z funkcją aparatu), możesz doznać wirtualnych tras na żywo w trakcie treningu crossowego.

  Oczywiście możesz też słuchać muzyki lub oglądać ulubione seriale na tablecie. Umieść tablet lub smartfon w uchwycie i rozpoczynaj trening multimedialny. Pasuje wspaniale Ergonomia orbitreka Ellyptech CT3 została zaprojektowana w taki sposób, żeby trenować mogą zarówno osoby wysokie do 2 metrów, jak i osoby niskie od 1,55 m.

  Uchwyty Ellyptech CT3 najróżniejsze pozycje chwytu i są adekwatne dla osób o długich i krótkich rękach. Maksymalne obciążenie na orbitreku to do 100 kg. Niezłomny towarzysz treningu 4-punktowy system podparcia i regulacja wysokości tylnej podstawy gwarantują absolutną stabilność na nierównym podłożu.

  Możesz również polegać na Ellyptech CT3 w zakresie intensywnych jednostek treningowych. Po treningu możesz łatwo przechylić orbitrek do przodu i przy pomocy dwóch zintegrowanych rolek transportowych na przedniej nodze przetransportować, aby zaoszczędzić miejsce.

  Funkcje komputera: wariant wyświetlacza: LCD z przyciskiem Push and Turn Wyświetlane funkcje: Dystans, Czas, prędkość, RPM, ilość spalonych kalorii Uchwyt na tablet Pomiar pulsu przez sensory dotykowe Uchwyt na tablet lub telefon Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: możliwość ustawienia górnej granicy tętna dane techniczne: Rolki transportowe Kolor: srebrny System hamowania: system hamowania z magnesem trwałym Ręczne ustawianie oporu Rozpiętość obciążenia: 8 poziomów System napędu: pasek rowkowany Długość kroku: 28 cm Odległość pomiędzy płozami: 21 cm Wysokość skoku/podnoszenia: 30 cm Waga koła zamachowego: 12 kg Zasilanie: Baterie Max.waga użytkownika: 100 kg rozmiary: 114 x 57 x 163 cm Waga orbitreka: 35 kg Pozostałe informacje: Gwarancja domowa 24 miesiące Paragon lub faktura vat Numer katalogowy: 4129 przesyłka gratis Nie znalazłeś artykułu który Cię interesuje $74 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.


☆ Hammer Orbitrek crosstech xtr ☆

Hammer Orbitrek crosstech xtr Najniższa Cena Online

☆ Hammer Orbitrek crosstech xtr - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Hammer Orbitrek crosstech xtr
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek HAMMER CROSSTECH XTR Nieprównywalnie solidny orbitrek dla początkujących. Bądź w najlepszej formie! Dzięki orbitrekowi HAMMER Crosstech XTR masz rewelacyjne wyposażenie, by rozpocząć trening cardio w domu.

  Nie Ci trzeba karnetu na siłownię, możesz zacząć od razu w swoim salonie. Ta kompaktowa i zajmująca niewiele miejsca atrakcja fitness została przemyślana funkcjonalnie w najdrobniejszych szczegółach.

  dzięki czemu trening, który jest bezpieczny dla szyi i bioder, jest realny w dowolnym momencie. Dzięki regularnym treningom z Crosstech XTR: Obniż ryzyko chorób sercowo-naczyniowych Popraw swoją wytrzymałość Wzmocnij do 70% mięśni całego ciała Naucz się lepiej i szybciej wypoczywać i relaksować Bądź pokaźnie efektywniejszy w życiu codziennym Wejdź na 16 poziom i zdaj test skuteczności Zakres obciążenia orbitreka Crosstech XTR podzielony jest na 16 stopni.

  Pozwala to powoli polepszać swoje osiągi i bezpiecznie nabrać formy. Powolny wzrost obciążenia jest szczególnie zalecany dla początkujących. Systematyczne osiąganie niewiele znaczących,,podcelów" utrzymuje motywację treningową na wysokim poziomie na dłuższą metę.

  Dzięki osobistemu testowi efektywności po treningu puls mierzysz na Crosstech XTR. Jeśli puls momentalnie spada, jesteś w szczytowej formie. Uzyskujesz ocenę skuteczności 1-6, możesz się zmotywować i poprawiać z każdym treningiem.

  Wszystko na komputerze treningowym Komputer Crosstech XTR jest przystępny w obsłudze, a za pomocą przycisku obrotowego możesz jeszcze szybciej poruszać się po menu. Dzięki 4 przyciskom szybkiego wyboru możesz natychmiast rozpocząć trening.

  doskonale zaprojektowany i bardzo czytelny ekran LCD wyświetla ważne dane treningowe, takie jak: dystans, czas, kalorie, puls, poziom oporu, częstotliwość pedałowania i szybkość. Zintegrowany uchwyt na tablet jest idealnie dopasowany do Twojego urządzenia przenośnego.

  Maksymalnie 5 użytkowników może zapisać swoje informacje treningowe. W ten sposób cała Twoja rodzina korzysta z Crosstech XTR. Obfity wybór: 20 programów treningowych Dla każdego znajdzie się adekwatny trening cardio.

  Możesz wybrać profile treningowe zgodnie ze swoim jednostkowym celem treningowym, a tym samym stale się motywować. Profile górskie są rozmaite i mają takie nazwy jak, ROLLING, FATBURN, RALLY, itp.

  Pełna moc do treningu cardio! Motywacja treningowa z wirtualną rozmaitością Ciesz się różnorakością treningu crossowego na tablecie. Przeżyj wirtualne wycieczki po znanych miastach lub oglądaj ekscytujące seriale, ulepszając swoją kondycję.

  Dzięki funkcji aparatu w tablecie i aplikacjom fitness BitGym i Kinomap zapewniony jest zróżnicowany trening. Pokaż, jaki jesteś efektywny w wirtualnym świecie i działaj! Trening crossowy z sercem Zmierz wygodnie swój puls na orbitreku.

  Po prostu chwyć sensory dotykowe, w które jest wyekwipowany Crosstech XTR (urządzenie jest zaopatrzone w oddzielne uchwyty i owalne sensory dotykowe). Pozwala to na miły pomiar pulsu w trakcie treningu.

  Alternatywnie, użyj opcjonalnie dostępnego pasa telemetrycznego (dostępnego tutaj w sklepie internetowym Lord4Sport) jako czujnika pomiaru tętna. Odbiornik tętna jest już zintegrowany z komputerem treningowym.

  ekran prezentuje tętno i gwarantuje poczucie bezpieczeństwa w trakcie treningu. Do treningu cardio możesz wybrać jeden z 3 fabrycznie zainstalowanych programów pracy serca z procentowymi wartościami tętna.

  Możesz także samodzielnie ustawić górną granicę tętna. Trenuj cicho o każdej porze dnia Napęd cichym paskiem rowkowanym jest dostosowywany przy pomocy układu hamulcowego z magnesami trwałymi i dzięki słusznej współpracy zapewnia skrupulatne ustawienie oporu.

  Wysokiej jakości łożysko kulkowe i 16-kilogramowe koło zamachowe zapewniają płynny i harmonijny bieg przy każdym ruchu. Możesz także rozpocząć późny trening cardio w dowolnym momencie po pracy i przed telewizorem.

  choćby przy ciężkim treningu orbitrek Crosstech XTR jest zrównoważony. Pozwól się zniewolić jakością zapakowaną w czarny design. Spokojne uczucie ruchu i pełna koncentracja - specjalnie dla Ciebie! Bezpieczny i łagodny dla stawów przeciwpoślizgowe i regulowane podnóżki orbitreka Crosstech XTR są zamocowane w odległości 21 cm,bronić biodra.

  Twoje stopy będą bezpieczne przy każdym ruchu pedałowania. Długość kroku 32 cm została zaprojektowana z myślą o adekwatnym treningu bez obciążenia stawów. Stosowna ergonomia dla Twoich wysokich wymagań treningowych!

  Przemyślane funkcje funkcjonalne kółka transportowe pozwalają na bezproblemowe przestawianie urządzenia. Dzięki rozmiarom wynoszącym zaledwie 120 x 53 x 157 cm (dł. X szer. X wys.) Crosstech XTR można prosto postawić w mniejszych mieszkaniach i pokojach.

  Rozpocznij swoją karierę fitness już dziś! Dzięki Crosstech XTR zmienisz swoją codzienność, poprawisz zdrowie i samopoczucie.


☆ Hammer Orbitrek speed-motion bt ☆

Hammer Orbitrek speed-motion bt Najniższa Cena Online

☆ Hammer Orbitrek speed-motion bt - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Hammer Orbitrek speed-motion bt
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  dane
  • wymiary: 163 x 53 x 164 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Długość kroku: 43 cm
  • Waga: 49 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 120 kg
  • System hamowania: magnetyczny
  • System napędu: taśmowy
  • Waga koła zamachowego: 12 kg
  • Dotykowe sensory pomiaru tętna
   • możliwość pomiaru za pomocą pasa telemetrycznego (brak w pakiecie)
  • Rolki transportowe
  Komputer
  • Obsługa aplikacji iConsole+
  • Komputer z wyświetlaczem LCD monitorujący:
   • czas
   • prędkość
   • dystans
   • spalone kalorie
   • moc
   • puls
  • Podstawka na tablet
  • 12 programów treningowych + 4 programy sterowane pulsem
  • Możliwość stworzenia do 4 własnych programów treningowych
  • Opcja prędkiego startu
  • Zasilanie: 230 V, 50 Hz

  Trening wytrzymałościowy w domowych warunkach

  Speed Motion BT to magnetyczny orbitrek, który wzmocni kondycję, spali tkankę tłuszczową oraz poprawi kondycji, i układ krążeniowy. Jednoczesny trening pokaźniejszej partii mięśni nóg i górnych partii ciała sprawia, że spalanie kalorii jest efektywniejsze. Regularne ćwiczenia wzmocnią także układ opornościowy i poprawią ogólny poziom samopoczucia. Eliptyczny ruch trenażera odciąża stawy stóp, kolan, bioder oraz kręgosłupa.

  Dostęp do bezpłatnej aplikacji iConsole+

  Model Speed Motion BT oferuje wsparcie dla aplikacji treningowej iConsole+. Dynamiczne treningi zamienia się w wycieczkę po największych miastach świata. Dzięki bezprzewodowe łączności Bluetooth osiągalne jest sparowanie trenażera ze smartfonem, tabletem, a choćby telewizorem działającym pod kontrolą systemu Android. Możliwość samodzielnego definiowanie tras albo korzystania z gotowych rozwiązań.

  zasobność programów treningowych

  Trenażer wyposażony jest w komputer z szeroką ofertą programów treningowych, wśród których znajdują się 4 programy sterowane tętnem oraz 12 programów treningowych. Na wyświetlaczu prezentowane są informacje informujące o przebiegu każdej sesji ćwiczeń. Pełna kontrola nad treningiem pozwala na precyzyjną reakcję na zapotrzebowania swojego organizmu.


  Orbitreki treningowe

  W ofercie niemieckiego producenta orbitreki Hammer, to stanowczo ważna kategoria fitness. Asortyment bogaty jest w przyrządy z magnetycznym oraz elektromagnetycznym systemem oporu. Cicha, niemalże bezszelestna praca i wysokiej jakości materiały sprawiają, że ćwiczenia na trenażerach eliptycznych Hammer są komfortowe i komfortowe, a w dodatku dostarczają masę przyjemność z codziennych treningów. Wszystkie Orbitreki napędzane są pasami klinowymi.

  Płynność wszelkich mechanizmów napędowych zapewnia bezpieczeństwo i pozwala radować się zdrowym treningiem w zaciszu własnego domu. Skrupulatnie dopasowane łożyska kulkowe, a także adekwatne koło zamachowe dbają o komfortowy i jednostajny ruch. Wszystkie orbitreki zaopatrzone zostały w regulację oporu sterowaną pokrętłem lub elektronicznie. Proste dopasowanie stopnia dynamiczności sprawia, że każdy model może być używany jednocześnie poprzez początkujących, jak i wprawnych użytkowników.


  Hammer

  Początki firmy kojarzone są z rokiem 1900, kiedy to Heinrich Hammer przeniósł się do niemieckiego miasteczka Erbach. To tam rozpoczęła się przygoda firmy Hammer, która początkowo zupełnie nie była związana ze sportami siłowymi i fitnessem. Lokalna marka zajmowała się produkcją rakiet tenisowych i nart. Jednak z biegiem czasu marka emulowała i szukała nowych pomysłów na siebie. W 1989 roku z inicjatywy Güntera (wnuk założyciela), a także jego żony Christy Hammer, powstaje Hammer Sport z siedzibą w Neu-Ulm. Producent w pełni przejmuje niemiecką dystrybucję znanych na całym świecie piłek Mikasa oraz opracowuje zupełnie nowy program związany z branżą fitness.

  Od 1989 r. W ofercie producenta systematycznie pojawiają się sprzęty do treningu cardio, siłowego, fitness, aerobiku, a nawet boksu i sztuk walki. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak poprawnie ugruntowanej pozycji na rynku. Lata doświadczenia i testów sprawiło,producent Hammer to synonim profesjonalizmu i jakości. Aktualnie działają w ponad 50 krajach na całym świecie, a ich asortyment ma zastosowanie jednocześnie domowe, jak i komercyjne.


  Aplikacja iConsole+

  Rowery treningowe ze wparciem dla aplikacji iConsole+ zamieniają tradycyjną konsolę sterującą na wielozadaniowy kokpit, dzięki któremu możliwe jest zapisywanie wszystkich statystyk treningowych. Oprócz tego aplikacja zagwarantuje łączność z Google Maps View, co zezwala na wirtualną podróż po wielu najróżniejszych terenach. Parowanie przenośnego urządzenia następuje za pośrednictwem łączności Bluetooth. IConsole+ powstało jako rozwinięcie iBiking+


  towar
  marka
  Kod producenta
  4107
  EAN
  4005251410703
  informacje podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  System hamowania
  Magnetyczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  12
  Nośność [kg]
  Brak informacji
  Waga [kg]
  53
  Wyposażenie
  Komputer
  Podstawka pod urządzenie przenośne
  wyświetlacz LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Pomiar prędkości
  Programy treningowe
  Wydatek energetyczny
  Warunki gwarancji
  Długość
  36 miesięcy
  wariant gwarancji
  Producenta

☆ Orbitrek crossfly bt 2023 marki Hammer ☆

Orbitrek crossfly bt 2023 marki Hammer Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek crossfly bt 2023 marki Hammer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Orbitrek crossfly bt 2023 marki Hammer
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Bez względu na to czy jesteś początkującym czy zaawansowanym sportowcem orbitrek HAMMER CROSSFLY BT spełni twoje oczekiwania. Najnowsza odsłona tego bestsellera to urządzenie z funkcją słusznego treningu i modelowania pośladków i skuteczny komputer zapewniający doskonałą kontrolę nad treningiem.

  ponadto unikalne warianty uchwytów sprawiają, że model Crossfly BT model 2023 jest postępowy i unikatowy. Komputer dzięki wgranym 24 programom fitness i przystępnej obsłudze typu Push & Turn powoduje, iż w optymalny sposób osiągniesz swoje zamierzone cele....


☆ Orbitrek Hammer Speed Motion BT II ☆

Orbitrek Hammer Speed Motion BT II Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek Hammer Speed Motion BT II - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Orbitrek Hammer Speed Motion BT II
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek magnetyczny Speed Motion BT II tworzony poprzez firmę Hammer. Główną zaletą są jego kompaktowe wymiary, dzięki którym urządzenie zmieści się nawet w najmniejszym mieszkaniu. Sprzęt zagwarantuje wyjątkowo płynne ruchy, a także wygodny trening poprzez długi czas....Podsumowanie, czyli jaki orbitrek Hammer najlepszy?


Najlepszy orbitrek Hammer w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy orbitrek Hammer w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane orbitreki do ćwiczeń – TOP7 maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych orbitreków Hammer nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych orbitreków do domowych ćwiczeń i klubów fitness.


Powiązania tematyczne:

 • jaki orbitrek Hammer opinie i efekty,
 • dobre orbitreki Hammer cena,
 • ranking orbitreków Hammer,
 • orbitrek Hammer jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o orbitrekach Hammer

#1 Gdzie szukać opinii o orbitrekach Hammer?

Aktualnie zaprezentowane informacje o orbitrekach Hammer odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki orbitrek Hammer wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych orbitrekach Hammer warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki orbitrek Hammer jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z orbitrekami Hammer zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań userów. Modele znajdujące się najwyżej w rankingach to produkty często rekomendowane przez kupujących.