FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Orbitreki do ćwiczeń / Ranking orbitreków Hammer


Pomagamy w wyborze dobrych orbitreków Hammer. Opracowane zestawienia są aktualne grudzień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych orbitreków Hammer,
 • TOP5 chętnie kupowanych orbitreków do domowych ćwiczeń i klubów fitness.

Jakie orbitreki Hammer najlepiej wybrać? Ranking grudzień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane orbitreki Hammer, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking orbitreków Hammer, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Orbitrek magnetyczny crosslife bt marki Hammer ☆

Orbitrek magnetyczny crosslife bt marki Hammer Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek magnetyczny crosslife bt marki Hammer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Orbitrek magnetyczny crosslife bt marki Hammer
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  dane
  • wymiary: 130 x 62 x 164 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Długość kroku: 32 cm
  • Waga: 42 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 130 kg
  • System hamowania: magnetyczny
  • System napędu: pas rowkowany
  • Regulacja obciążenia: 16 poziomów
  • Waga koła zamachowego: 18 kg
  • Dotykowe sensory pomiaru tętna
   • możliwość pomiaru za pomocą pasa telemetrycznego (brak w komplecie)
  • Rolki transportowe
  • funkcjonalne uchwyty (jeden stały + dwa ruchome)
  Komputer
  • Komputer z wyświetlaczem LCD nadzorujący:
   • czas
   • prędkość
   • dystans
   • spalone kalorie
   • puls
  • Półka na tablet
  • 22 programy treningowe + 4 programy sterowane pulsem
  • Opcja szybkiego startu
  • Zasilanie: 230 V, 50 Hz
  • Sterowana komputerem kontrola wytrzymałości użytkownika
  • Regulacja górnej granicy pulsu

  zaawansowany technologicznie trenażer eliptyczny

  Orbitrek treningowy Crosslife BT z magnetycznym systemem oporu, to cichy i przychylny w obsłudze przyrząd treningowy. Mocna stalowa konstrukcja powstała, aby sprostać wymagania najmocniej wymagających użytkowników. Różnorodność programów ćwiczeniowych powoduje, iż trening jest najróżniejszy i motywuje do osiągania celów treningowych. Wszystkie programy pozostały opracowane w taki sposób, aby zapewnić zdrowy i efektywny trening jednocześnie dla początkujących, jak i nowoczesnych sportowców.

  Dostęp do darmowej aplikacji iConsole+

  Model Crosslife BT proponuje wsparcie dla aplikacji treningowej iConsole+. Dynamiczne treningi zamienia się w wycieczkę po największych miastach świata. Dzięki bezprzewodowe łączności Bluetooth osiągalne jest sparowanie trenażera ze smartfonem, tabletem, a nawet telewizorem działającym pod kontrolą systemu Android. Możliwość samodzielnego definiowanie tras lub korzystania z gotowych rozwiązań.

  poręczny i przystępny w obsłudze komputer główny

  Trenażer wyposażony jest w komputer z szeroką ofertą programów treningowych, wśród których znajdują się 4 programy sterowane tętnem, 22 programy treningowe (w tym 12 programów fitness) Na wyświetlaczu prezentowane są informacje powiadamiające o przebiegu każdej sesji ćwiczeń. Pełna kontrola nad treningiem zezwala na skrupulatną reakcję na potrzeby swego organizmu. Crosslife XTR to perfekcyjny sposób na wzmocnienie kondycji, spalenie tkanki tłuszczowej oraz poprawienie efektywności. Regularne ćwiczenia na rowerze eliptycznym to również pokaźna dawka relaksu i odprężenia.


  Orbitreki treningowe

  W ofercie niemieckiego producenta orbitreki Hammer, to bardzo ważna kategoria fitness. Asortyment bogaty jest w przyrządy z magnetycznym oraz elektromagnetycznym systemem oporu. Cicha, niemalże bezszelestna praca i wysokiej jakości materiały sprawiają, iż ćwiczenia na trenażerach eliptycznych Hammer są komfortowe i wygodne, a w dodatku dostarczają masę przyjemność z rutynowych treningów. Wszystkie Orbitreki napędzane są pasami klinowymi.

  Płynność wszystkich mechanizmów napędowych zapewnia bezpieczeństwo i pozwala radować się zdrowym treningiem w zaciszu własnego domu. Precyzyjnie dobrane łożyska kulkowe, a także stosowne koło zamachowe dbają o wygodny i zrównoważony ruch. Wszystkie orbitreki wyposażone zostały w regulację oporu sterowaną pokrętłem albo elektronicznie. Nietrudne dobranie stopnia aktywności powoduje, że każdy model może być używany równocześnie przez początkujących, jak i wprawnych użytkowników.


  Hammer

  Początki firmy kojarzone są z rokiem 1900, kiedy to Heinrich Hammer przeniósł się do niemieckiego miasteczka Erbach. To tam rozpoczęła się przygoda marki Hammer, która początkowo zupełnie nie była związana ze sportami siłowymi i fitnessem. Lokalna marka zajmowała się produkcją rakiet tenisowych i nart. Jednak z biegiem czasu firma emulowała i szukała nowych pomysłów na siebie. W 1989 roku z inicjatywy Güntera (wnuk założyciela) i jego żony Christy Hammer, powstaje Hammer Sport z siedzibą w Neu-Ulm. Producent całkowicie przejmuje niemiecką dystrybucję znanych na całym świecie piłek Mikasa, a także opracowuje zupełnie nowy program związany z branżą fitness.

  Od 1989 r. W ofercie producenta systematycznie pojawiają się sprzęty do treningu cardio, siłowego, fitness, aerobiku, a nawet boksu i sztuk walki. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak należycie ugruntowanej pozycji na rynku. Lata doświadczenia i testów sprawiło,marka Hammer to synonim profesjonalizmu i jakości. Aktualnie działają w ponad 50 krajach na całym świecie, a ich asortyment ma użycie równocześnie domowe, jak i komercyjne.


  Aplikacja iConsole+

  Rowery treningowe ze wparciem dla aplikacji iConsole+ zamieniają tradycyjną konsolę sterującą na wielozadaniowy kokpit, dzięki któremu osiągalne jest zapisywanie wszystkich statystyk treningowych. Oprócz tego aplikacja gwarantuje łączność z Google Maps View, co pozwala na wirtualną podróż po wielu najróżniejszych terenach. Parowanie przenośnego urządzenia następuje za pośrednictwem łączności Bluetooth. IConsole+ powstało jako rozwinięcie iBiking+


  produkt
  firma
  Kod producenta
  4127
  EAN
  4005251412707
  informacje podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  System hamowania
  Elektromagnetyczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  18
  Nośność [kg]
  Brak danych
  Waga [kg]
  42
  Wyposażenie
  Komputer
  wyświetlacz LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar prędkości
  Pomiar pulsu
  Programy treningowe
  Wydatek energetyczny
  Warunki gwarancji
  Długość
  36 miesięcy
  typ gwarancji
  Producenta

☆ Orbitrek magnetyczny CROSSFLY BT Hammer ☆

Orbitrek magnetyczny CROSSFLY BT Hammer Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek magnetyczny CROSSFLY BT Hammer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Orbitrek magnetyczny CROSSFLY BT Hammer
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek HAMMER CROSSFLY BT to następca modelu CROSSLIFE XTR jednego z najpopularniejszych orbitreków do 2500 zł. Następca modelu Crosslife XTR doczekał się zmian takich jak nowy komputer z funkcją BT ( bluetooth ), która daje możliwość korzystania z aplikacji KINOMAP, na dodatek został zmodyfikowany design na kolor czarny mat.

  Numer katalogowy: 4130 Orbitrek HAMMER CROSSFLY BT Po pierwsze fitness! Od teraz Twoje zdrowie jest najważniejsze. Zasługujesz na to. Zafunduj sobie sportową przerwę od codzienności Orbitrek HAMMER CROSSFLY BT to następca modelu CROSSLIFE XTR jednego z najpopularniejszych orbitreków do 2500 zł.

  Następca modelu Crosslife XTR doczekał się zmian takich jak nowy komputer z funkcją BT ( bluetooth ), która daje możliwość korzystania z aplikacji KINOMAP, dodatkowo został zmieniony design na odcień czarny mat.

  HAMMER Crossfly BT zagwarantuje równowagę w powszednim życiu i utrzymuje Cię w korzystnej kondycji. Nowoczesny komputer treningowy i szlachetna matowa czerń wprowadzą żywe akcenty do Twojego domu. Nieporównywalna sekwencja ruchów i postępowe funkcje przyspieszą puls jeszcze przed treningiem.

  HAMMER Crossfly BT tylko czeka, aby rozpocząć z Tobą wspólną przygodę pt.,,fitness"! Bezpieczny trening ze specjalnym programem oporu Niezależnie od tego, czy jesteś początkujący, czy chcesz się mobilizować po kontuzjach sportowych, szczególnie zalecany jest powolny wzrost obciążeń.

  Crossfly BT oferuje błogi początek treningu o mocy od 10 watów, tak abyś się nie przeciążył. Zapytaj Crossfly BT o swoją kondycję. Zintegrowany test oceny wydajności. Naciśnij na komputerze treningowym przycisk,,Recovery", po treningu, a zostanie zmierzone Twoje tętno spoczynkowe.

  Otrzymasz ocenę wydajności (1-6). Twój ulepszony wynik treningu znajduje odzwierciedlenie w ocenie. Motywuje i nakłania do dalszych ćwiczeń. Obracaj, naciśnij, trenuj - komputer pod kontrolą łatwe sterowanie komputerowe.

  Prosta obsługa i menu z podświetlanym przyciskiem obrotowym,,Push and Turn", a także 4 przyciskami szybkiego wyboru do stałej nawigacji. Nieprzeciętnie zaprojektowany i czytelny ekran LCD z niebieskim podświetleniem demonstruje wszystkie ważne dane treningowe.

  Wyświetlane są następujące wartości treningowe: dystans, czas, kalorie, puls, wat, częstotliwość pedałowania i szybkość. Połączenie z urządzeniem przenośnym jest przystępne do ustawienia. Dzięki zintegrowanemu interfejsowi Bluetooth prędko podłączysz swój smartfon lub tablet i możesz korzystać w trakcie treningu z aplikacji fitness, takich jak BitGym, iConsole i Kinomap.

  Zintegrowany uchwyt wspaniale zbrata się do Twojego tabletu lub smartfonu. Dane treningowe mogą zapisywać czterej członkowie rodziny. Dzięki czemu cała rodzina korzysta z Crossfly BT. Programy treningowe podzielone na 4 dla początkujących, 4 nowoczesne i 4 sportowe Każdy odnajdzie dla siebie słuszny program treningowy.

  Możesz dopasowywać albo wybierać profile treningowe w zależności od wzrostu wydajności, a tym samym stale poprawiać swoje osiągi. Twoja krzywa efektywności rośnie, a Ty jesteś w pełni zmotywowany! Wirtualny świat w trakcie treningu$238 Interaktywną zasobność gwarantują aplikacje fitness Ciesz się interaktywnym treningiem na tablecie.

  Przeżyj wirtualne wycieczki po znanych miastach lub oglądaj ekscytujące filmy podczas treningu. Obfitość i czysta motywacja gwarantowana! Interfejs Bluetooth komputera komunikuje się ze smartfonem albo tabletem.

  Połączenie z aplikacjami fitness, takimi jak BitGym i Kinomap, jest bardzo szybkie. Wirtualny świat na Ciebie czeka! Poczuj się bezpiecznie i rozpocznij trening z kontrolą tętna niezwykle komfortowy pomiar pulsu.

  Crossfly BT jest zaopatrzony w oddzielne uchwyty i owalne sensory dotykowe. Czujniki wygodny pomiar pulsu w trakcie treningu. Alternatywnie możesz oczywiście wykorzystać pasa telemetrycznego (opcja dodatkowa).

  Odbiornik tętna jest już zintegrowany z komputerem treningowym Crossfly BT. Ekran przedstawia aktualny puls i daje poczucie bezpieczeństwa w trakcie treningu. Ćwicz zdrowo dzięki programom sterowanym tętnem Wszystkie 4 programy tętna posiadają zaprogramowane już procentowe wartości tętna dla treningu cardio.

  Oczywiście możesz dodatkowo ćwiczyć się z samodzielnie ustawionym górnym limitem tętna. Spokojnie, solidna budowa Twojego Crossfly BT jest po Twojej stronie Opór Crossfly BT ma naprawdę moc. Koło zamachowe o wadze 18 kg na dodatek przyczynia się do płynnego ruchu.

  16-stopniowy zakres obciążenia jest niezależny od szybkości. Orbitrek zagwarantuje swoją trwałość i jakość dzięki niezużywającemu się układowi hamulcowemu z magnesami trwałymi. Prosto podoła choćby wysokim wymaganiom treningowym i do tego jest stabilny.

  wbudowane wysokiej jakości łożysko kulkowe zachwyca podczas treningu swym adekwatnym ruchem obrotowym. Crossfly BT działa cichutko dzięki napędowi paskowemu, więc późny trening cardio po pracy i przed telewizorem jest zawsze osiągalny.

  Miękkie uczucie ruchu gwarantuje sukces treningowy! Ty decydujesz: trening siłowy czy trening zdrowotny$239 dostosowane do Twojego jednostkowego programu fitness. Niezależnie od tego, czy jest to urządzenie do treningu wytrzymałościowego dla zdrowego serca, czy też trening o wysokiej intensywności.

  Dzięki mocy w zakresie od 10 do 350 watów masz idealne warunki. Po prostu wybierz żądane programy na komputerze treningowym, a płynne uczucie ruchu wystrzeli Cię do przodu. Więcej najnowocześniejszych szczegółów funkcjonalny design pasujący do stylu Twojego domu Dzięki swym funkcjonalnym funkcjom Crossfly BT nie musi ukrywać się przed konkurencją.

  antypoślizgowe i regulowane stopnie o rozstawie 18 cm gwarantują bezpieczeństwo przy każdym ruchu pedałowania. Długość kroku 32 cm jest genialna do treningu przychylnego dla stawów. Prosto poradzi sobie z nierównym podłożem, ponieważ bezproblemowo można je zniwelować dostosowywanymi nóżki.

  Dzięki dwóm rolkom transportowym, które są przymocowane do przedniej nogi, możesz ekspresowo przesunąć Crossfly BT i ustawić na wybranym miejscu. Zacznij już dziś, nie odkładaj na później! Dzięki Crossfly BT poprawisz swoją jakość życia w swoim domu i zadbasz tym samym o zdrowie!

  Trening na orbitreku zapewnia: prędkie i ukierunkowane wyniki treningowe Stałą redukcję tkanki tłuszczowe i wagi wyśmienite tonowanie ciała i ujędrnienie tkanki ulepszoną witalność i motywację w życiu powszednim Funkcje komputera: Zakres regulacji mocy: 10-350 Watt typ wyświetlacza: LCD Blueblacklight Wyświetlane funkcje: Dystans, Czas, prędkość, RPM, liczba spalonych kalorii Bluetooth - Łączność z tabletem / smartfonem Pomiar pulsu przez sensory dotykowe Pomiar pulsu poprzez pas telemetryczny (opcja) Programy treningowe: 18 Programy fitness: 18 Programy sterowane tętnem: 4 Uchwyt na tablet lub telefon i port do ładowania USB do rozrywki multimedialnej podczas treningu Zintegrowany odbiornik impulsów dla pasa telemetrycznego (opcjonalnie) Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: możliwość ustawienia górnej granicy tętna informacje techniczne: Rolki transportowe Wysokiej jakości łożyska Długość kroku: 32 cm Wysokość skoku/podnoszenia: 30 cm Odstęp pomiędzy pedałami: 18 cm System hamowania: układ hamulcowy z magnesem trwałym Ustawianie oporu: komputerowe System napędu: pas rowkowany Waga koła zamachowego: 18 kg Zasilanie: 230 V, 50 Hz Max.waga użytkownika: 130 kg Waga orbitreka: 42 kg rozmiary: 130 x 62 x 164 cm ( dł.

  x szer. X wys. ) Kolor: czarny dodatkowe dane: Gwarancja 36 miesięcy Paragon albo faktura vat Nr katalogowy 4130 przesyłka gratis Nie znalazłeś produktu który Cię interesuje $240 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.


☆ Hammer Orbitrek magnetyczny ellyptech ct3 ☆

Hammer Orbitrek magnetyczny ellyptech ct3 Najniższa Cena Online

☆ Hammer Orbitrek magnetyczny ellyptech ct3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Hammer Orbitrek magnetyczny ellyptech ct3
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 5
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek HAMMER ELLYPTECH CT3 Nr katalogowy: 4129 Twoje wejście do świata fitnessu. Kompaktowy i zajmujący mało miejsca - Twój nowy orbitrek. Ręczna kontrola obciążenia Możesz łatwo i indywidualnie regulować 8-stopniową kontrolę obciążenia za pomocą przycisku regulacji oporu.

  Jedną ręką kręcisz pokrętłem i ustawiasz obciążenie. Pomiar tętna spoczynkowego Zrób test wydolności zaraz po treningu i zmierz swój puls. Naciśnij przycisk Recovery i chwyć rękoma czujniki tętna. Otrzymasz ocenę skuteczności (1-6), która pojawi się na wyświetlaczu.

  Komputer treningowy prezentuje stopień Twojej zdolności do regeneracji fizycznej. Z każdym treningiem możesz się doskonalić i motywować. Trenuj z odpowiednim pulsem Wartość tętna jest ważna dla skutecznego treningu i dlatego musi być monitorowana.

  Aktualne tętno może być wyświetlane na ekranie komputera treningowego, a choćby możesz indywidualnie je ustawić. W sytuacji przekroczenia górnej granicy tętna rozlega się sygnał dźwiękowy. Komfortowoj już się nie da - częstotliwość pulsu mierzy się przy pomocy owalnych sensorów dotykowych na kierownicy.

  jednostajne i mocne Ellyptech CT3 jest napędzany poprzez niewymagający konserwacji pasek rowkowany. Zainstalowano układ hamulcowy z magnesami trwałymi w celu skrupulatnej kontroli obciążenia. Układ hamulcowy współdziała z układem napędowym, a tym samym reguluje intensywność treningu.

  Sterowanie obciążeniem jest zależne od prędkości i odbywa się na najróżniejszych etapach. Wysokiej jakości łożysko kulkowe i 12-kilogramowe koło zamachowe gwarantują maksymalny komfort treningu i szczególnie płynną pracę.

  Dzięki uchwytom możesz zmieniać pozycję treningową, by jeszcze komfortowoj kończyć treningi. Zmiana pozycji chwytu pozwala na pokaźniejsze obciążenie nóg i pośladków, dzięki czemu trening jest jeszcze bardziej produktywny.

  Sukces treningowy na całym ciele Orbitrek to jedno z najskuteczniejszych urządzeń do ćwiczeń całego ciała. W trakcie treningu do 90% pokaźnych grup mięśni jest intensywnie wprawianych w ruch. Idealny do redukcji tłuszczu i kształtowania sylwetki.

  Orbitrek można znaleźć na każdej siłowni. A od teraz możesz komfortowo trenować w domu z Ellyptech CT3. Przed Tobą intensywne treningi, a przed Tobą następujące cele treningowe do osiągnięcia: Poprawa wytrzymałości Wzmocnienie wszystkich głównych grup mięśni Spalanie dodatkowych kilogramów Niższe ciśnienie krwi i tętno spoczynkowe Komputer treningowy z przyciskiem,,Push and Turn" do szybkiego wyboru wartości poręcznych proponuje klarowną i zwięzłą prezentację informacji treningowych.

  Zintegrowany jest także uchwyt na urządzenie przenośne, a bardzo czytelny ekran LCD na bieżąco dostarcza wszelkich informacji. Na wyświetlaczu pokazywane są następujące dane treningowe: szybkość, częstotliwość pedałowania, czas treningu, dystans, spalone kalorie, puls i użytkownik.

  podczas treningu możesz także,,pracować" na wartościach domyślnych. Dodatkowa zaleta: opisane klawisze prędkiego wyboru upraszczają obsługę komputera i umożliwiają bezpośrednie sterowanie funkcjami. Na przykład, możesz zastosować przycisku,,Body Fat", by po kilku sekundach został wyświetlony wskaźnik BMI i zawartość procentowa tkanki tłuszczowej.

  Komputer potrzebuje tylko dwóch baterii (typu AA). Jesteś niezależny od gniazdek elektrycznych i przedłużaczy. Rozrywka i obfitość Dzięki postępowym aplikacjom fitness, takim jak Kinomap i BitGym (z funkcją aparatu), możesz doświadczyć wirtualnych tras na żywo w trakcie treningu crossowego.

  Oczywiście możesz także słuchać muzyki albo oglądać ulubione seriale na tablecie. Umieść tablet lub smartfon w uchwycie i rozpoczynaj trening multimedialny. Nadaje się znakomicie Ergonomia orbitreka Ellyptech CT3 została zaprojektowana w taki sposób, aby trenować mogą jednocześnie osoby wysokie do 2 metrów, jak i osoby niskie od 1,55 m.

  Uchwyty Ellyptech CT3 zróżnicowane pozycje chwytu i są odpowiednie dla osób o długich i krótkich rękach. Maksymalne obciążenie na orbitreku to do 100 kg. Niezłomny towarzysz treningu 4-punktowy system podparcia i regulacja wysokości tylnej podstawy zapewniają absolutną stabilność na nierównym podłożu.

  Możesz dodatkowo polegać na Ellyptech CT3 w zakresie intensywnych jednostek treningowych. Po treningu możesz z łatwością przechylić orbitrek do przodu i przy pomocy dwóch zintegrowanych rolek transportowych na przedniej nodze przetransportować, żeby zaoszczędzić miejsce.

  Funkcje komputera: typ wyświetlacza: LCD z przyciskiem Push and Turn Wyświetlane funkcje: Dystans, Czas, szybkość, RPM, ilość spalonych kalorii Uchwyt na tablet Pomiar pulsu przez sensory dotykowe Uchwyt na tablet albo telefon Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: możliwość ustawienia górnej granicy tętna informacje techniczne: Rolki transportowe Kolor: srebrny System hamowania: system hamowania z magnesem trwałym Ręczne ustawianie oporu Rozpiętość obciążenia: 8 poziomów System napędu: pasek rowkowany Długość kroku: 28 cm Odległość pomiędzy płozami: 21 cm Wysokość skoku/podnoszenia: 30 cm Waga koła zamachowego: 12 kg Zasilanie: Baterie Max.waga użytkownika: 100 kg wymiary: 114 x 57 x 163 cm Waga orbitreka: 35 kg Pozostałe informacje: Gwarancja domowa 24 miesiące Paragon lub faktura vat Numer katalogowy: 4129 wysyłka gratis Nie znalazłeś produktu który Cię interesuje $74 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.


☆ Hammer Orbitrek speed-motion bt ☆

Hammer Orbitrek speed-motion bt Najniższa Cena Online

☆ Hammer Orbitrek speed-motion bt - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Hammer Orbitrek speed-motion bt
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  dane
  • rozmiary: 163 x 53 x 164 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Długość kroku: 43 cm
  • Waga: 49 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 120 kg
  • System hamowania: magnetyczny
  • System napędu: taśmowy
  • Waga koła zamachowego: 12 kg
  • Dotykowe sensory pomiaru tętna
   • możliwość pomiaru za pomocą pasa telemetrycznego (brak w pakiecie)
  • Rolki transportowe
  Komputer
  • Obsługa aplikacji iConsole+
  • Komputer z wyświetlaczem LCD pilnujący:
   • czas
   • prędkość
   • dystans
   • spalone kalorie
   • moc
   • puls
  • Podstawka na tablet
  • 12 programów treningowych + 4 programy sterowane pulsem
  • Możliwość stworzenia do 4 własnych programów treningowych
  • Opcja szybkiego startu
  • Zasilanie: 230 V, 50 Hz

  Trening wytrzymałościowy w domowych warunkach

  Speed Motion BT to magnetyczny orbitrek, który wzmocni kondycję, spali tkankę tłuszczową i poprawi kondycji, i układ krążeniowy. Jednoczesny trening pokaźniejszej partii mięśni nóg i górnych partii ciała powoduje, że spalanie kalorii jest efektywniejsze. Regularne ćwiczenia wzmocnią także układ odpornościowy i poprawią ogólny poziom samopoczucia. Eliptyczny ruch trenażera odciąża stawy stóp, kolan, bioder, a także kręgosłupa.

  Dostęp do gratisowej aplikacji iConsole+

  Model Speed Motion BT oferuje wsparcie dla aplikacji treningowej iConsole+. Aktywne treningi zamienia się w wycieczkę po największych miastach świata. Dzięki bezprzewodowe łączności Bluetooth możliwe jest sparowanie trenażera ze smartfonem, tabletem, a nawet telewizorem działającym pod kontrolą systemu Android. Możliwość samodzielnego definiowanie tras albo korzystania z gotowych rozwiązań.

  bogactwo programów treningowych

  Trenażer wyposażony jest w komputer z szeroką ofertą programów treningowych, wśród których znajdują się 4 programy sterowane tętnem oraz 12 programów treningowych. Na wyświetlaczu prezentowane są informacje sygnalizujące o przebiegu każdej sesji ćwiczeń. Pełna kontrola nad treningiem umożliwia precyzyjną reakcję na potrzeby swego organizmu.


  Orbitreki treningowe

  W ofercie niemieckiego producenta orbitreki Hammer, to istotnie ważna kategoria fitness. Asortyment bogaty jest w przyrządy z magnetycznym oraz elektromagnetycznym systemem oporu. Cicha, niemalże bezszelestna praca i wysokiej jakości materiały sprawiają, iż ćwiczenia na trenażerach eliptycznych Hammer są wygodne i wygodne, a w dodatku dostarczają masę przyjemność z codziennych treningów. Wszystkie Orbitreki napędzane są pasami klinowymi.

  Płynność wszelkich mechanizmów napędowych zagwarantuje bezpieczeństwo i pozwala cieszyć się zdrowym treningiem w zaciszu własnego domu. Starannie przypasowane łożyska kulkowe, a także odpowiednie koło zamachowe dbają o wygodny i stabilny ruch. Wszystkie orbitreki wyekwipowane zostały w regulację oporu sterowaną pokrętłem lub elektronicznie. Proste dostosowanie stopnia aktywności sprawia, iż każdy model może być używany jednocześnie przez początkujących, jak i wprawnych użytkowników.


  Hammer

  Początki marki kojarzone są z rokiem 1900, kiedy to Heinrich Hammer przeniósł się do niemieckiego miasteczka Erbach. To tam rozpoczęła się przygoda producenta Hammer, która początkowo zupełnie nie była związana ze sportami siłowymi i fitnessem. Lokalna producent zajmowała się produkcją rakiet tenisowych i nart. Jednak z biegiem czasu producent emulowała i szukała nowych pomysłów na siebie. W 1989 roku z inicjatywy Güntera (wnuk założyciela) oraz jego żony Christy Hammer, powstaje Hammer Sport z siedzibą w Neu-Ulm. Firma w pełni przejmuje niemiecką dystrybucję znanych na całym świecie piłek Mikasa, a także opracowuje zupełnie nowy program związany z branżą fitness.

  Od 1989 r. W ofercie producenta systematycznie pojawiają się sprzęty do treningu cardio, siłowego, fitness, aerobiku, a choćby boksu i sztuk walki. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak korzystnie ugruntowanej pozycji na rynku. Lata doświadczenia i testów sprawiło,producent Hammer to synonim profesjonalizmu i jakości. Aktualnie działają w ponad 50 krajach na całym świecie, a ich asortyment ma zastosowanie zarówno domowe, jak i komercyjne.


  Aplikacja iConsole+

  Rowery treningowe ze wparciem dla aplikacji iConsole+ zamieniają tradycyjną konsolę sterującą na wielozadaniowy kokpit, dzięki któremu realne jest zapisywanie wszelkich statystyk treningowych. Oprócz tego aplikacja zapewnia łączność z Google Maps View, co pozwala na wirtualną podróż po wielu różnorodnych terenach. Parowanie przenośnego urządzenia następuje za pośrednictwem łączności Bluetooth. IConsole+ powstało jako rozwinięcie iBiking+


  produkt
  producent
  Kod producenta
  4107
  EAN
  4005251410703
  dane podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  System hamowania
  Magnetyczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  12
  Nośność [kg]
  Brak danych
  Waga [kg]
  53
  Wyposażenie
  Komputer
  Podstawka pod urządzenie przenośne
  ekran LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Pomiar szybkości
  Programy treningowe
  Wydatek energetyczny
  Warunki gwarancji
  Długość
  36 miesięcy
  rodzaj gwarancji
  Producenta

☆ Orbitrek BH Fitness Cross HITT G889 ☆

Orbitrek BH Fitness Cross HITT G889 Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek BH Fitness Cross HITT G889 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Orbitrek BH Fitness Cross HITT G889
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Odkryj zupełnie nową i lepszą wersję popularnego modelu orbitreka SOLE E25 którego jakość docenili kupujący na całym świecie. Dzięki najnowocześniejszej konsoli i wyraźnemu 7,5-calowemu wyświetlaczowi LCD, nowe E25 proponuje wszystko, czego Ci potrzeba do mistrzowskiego treningu. Świeże E25 spełni oczekiwania nie tylko w domowej siłowni, lecz także w miejscach komercyjnych, takich jak hotelowe siłownie i w mniejszych centach fitness. Dzięki unikatowej stabilności i wysokiej jakości wykonania, ten orbitrek eliptyczny jest naprawdę wszechstronny. Imponujące koło zamachowe o masie 16 kg i spore podstawy na stopy sprawią, iż Twój trening będzie płynny i skuteczny jak nigdy dotąd.

  poręczne funkcje

  Elektronicznie ustawianie kąta nachylenia płóz pozwala na jego zmianę przy pomocy 20 rozmaitych poziomów, żeby trenować wszystkie główne grupy mięśni dolnej części ciała. Tej ergonomicznej funkcji nie odszukasz w orbitrekach konkurencji a docenią ją osoby które chcą urozmaicić swój trening i zależy im na efektach treningu. Sterowanie obciążeniem i kątem nachylenia płóz możesz kontrolować równocześnie z pozycji komputera jak i z ruchomych rączek orbitreka. Model E25 ma przyciski "prędkiego wyboru" na konsoli które pozwalają na bezpośredni dobór danego programu a w rączkach stałych są sensory dotykowe które dają Ci możliwość kontrolowania swego tętna. Dodatkową opcją jest w dodatku bezprzewodowy pomiar tętna przez pas telemetryczny. Oryginalne stopnice poprzez regulację kąta nachylenia minimalizują obciążenie kostek i kolan, a potężne szyny i cztery tylne łożyskowane kółka gwarantują maksymalną stabilność i niewielki ruch boczny. Ciesz się rozrywką podczas treningu dzięki zintegrowanemu uchwytowi na tablet i wygodnie ładuj swoje urządzenia przez port USB. Dzięki zaimplementowanym głośnikom audio Bluetooth możesz cieszyć się ulubioną muzyką w najwyższej jakości.

  Czytelny komputer treningowy

  E25 jest wyposażony w 7,5-calowy wyświetlacz LCD, dzięki któremu Twoje cele fitness będą w zasięgu ręki. Wybieraj spośród najróżniejszych programów, aby urozmaicić swoje treningi i zmaksymalizować wyniki.

  Kompatybilny z Zwiftem i Kinomapem

  Bezproblemowa integracja przez Bluetooth z aplikacjami fitness Zwift i Kinomap otwiera drzwi do wirtualnego świata pełnego ekscytujących tras i zróżnicowanych treningów. Zanurz się w prawdziwych krajobrazach, mierz się z interaktywnymi wyzwaniami i rywalizuj z innymi entuzjastami fitnessu na całym świecie.

  parametry technologiczne

  parametry komputera
  mocne strony

☆ Sole Orbitrek by hammer e35 ☆

Sole Orbitrek by hammer e35 Najniższa Cena Online

☆ Sole Orbitrek by hammer e35 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sole
 • Nazwa produktu: Sole Orbitrek by hammer e35
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Jeżeli szukasz jednostajnej maszyny z nieprzeciętnymi parametrami i pełnym wyposażeniem to ten model jest dla Ciebie. Dzięki kolorowemu ekranowi dotykowemu o przekątnej 10,1", Wi-Fi, funkcji dublowania ekranu i funkcji ładowania bezprzewodowego telefonu nowa odsłona lubianego orbitreka modelu producenta SOLE spełni oczekiwania najmocniej wymagających użytkowników. Orbitrek eliptyczny E35 to nie tylko nieprzeciętny wybór do domowej siłowni, ale także wyśmienicie sprawdzi się w każdym hotelu albo mniejszym klubie fitness. Jego pierwszorzędna stabilność i wysoka jakość wykonania powodują, że jest to naprawdę wszechstronny towar. Połącz swoje E35 z aplikacjami takimi jak Apple Health lub Strava, by zsynchronizować dane fitness. Zrelaksuj się, przeglądając portale społecznościowe, takie jak Instagram czy Facebook. Śledź swoje informacje fitness, znajdź inspirację i rzuć sobie wyzwanie.

  komfortowy trening

  zaimplementowany wentylator gwarantuje przyjemne chłodzenie w trakcie intensywnego treningu. Poczuj orzeźwiający przepływ powietrza, który zmotywuje Cię do dalszej pracy. Zintegrowane z komputerem głośniki zapewnią Tobie wysoką jakość odtwarzanej muzyki podczas ćwiczeń. Dzięki kołu zamachowemu o masie 16 kg i nieprzeciętnemu przełożeniu czujesz stały, ale sprawny opór. Orbitrek magnetyczny E35 oferuje maksymalną wszechstronność i maksymalne rezultaty.

  Regulacja kąta nachylenia płóz

  Elektryczna funkcja nachylenia zezwala na regulację kąta rampy przy pomocy maksymalnie 20 różnych poziomów, aby trenować wszystkie główne grupy mięśni w dolnej części ciała. Sterowanie możliwe jest bezpośrednio z ruchomych rączek orbitreka co podnosi komfort treningu i możesz w 100 % skupić się na ćwiczeniach bez odrywania rąk.

  Ładowarka indukcyjna

  Kolejna atrakcja: funkcja ładowania bezprzewodowego modelu E35 nietrudne ładowanie smartfona albo tabletu, gdy bateria się wyczerpuje. Dzięki czemu możesz za każdym razem kontynuować swój trening bez najmniejszych przerw.

  regulowane stopnice

  przypasuj kąt nachylenia stopnic stosownie do siebie i swoich potrzeb. Regulowane stopnice nie tylko niezrównany komfort, ale także zezwalają na oddziaływanie na różne grupy mięśni.

  znaczny czytelny komputer TFT z Bluetooth i Wi-Fi

  Dotykowy wyświetlacz o przekątnej 10,1 cala gwarantuje łatwą obsługę. Wszystkie potrzebne informacje treningu w najlepszej jakości są w zasięgu wzroku. Na dodatek dzięki bezprzewodowemu ładowaniu i kompatybilności z Apple Health i Strava masz wszystko, czego Ci trzeba.

  Kompatybilny z Zwiftem i Kinomapem

  Bezproblemowa integracja poprzez Bluetooth z aplikacjami fitness Zwift i Kinomap otwiera drzwi do wirtualnego świata pełnego ekscytujących tras i zróżnicowanych treningów. Zanurz się w prawdziwych krajobrazach, mierz się z interaktywnymi wyzwaniami i rywalizuj z innymi entuzjastami fitnessu na całym świecie.

  Przyciski szybkiego wybierania

  Dzięki przyciskom prędkiego wyboru masz wszystko pod kontrolą. Rozpocznij trening, steruj wyświetlaczem i optymalizuj swoje wyniki - po prostu "dotknięciem jednego przycisku".

  właściwości technologiczne

  właściwości komputera

☆ Orbitrek Hammer Cross Motion BT (4005251412806) ☆

Orbitrek Hammer Cross Motion BT (4005251412806) Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek Hammer Cross Motion BT (4005251412806) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Orbitrek Hammer Cross Motion BT (4005251412806)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek HAMMER CROSS MOTION BT dane technologiczne: Kolor: srebrny Waga: 40 kg Max. Waga użytkownika: 130 kg rozmiary: ( L/W/H ): 123 x 53 x 164 cm Dynamiczny, popularny, niespotykany design Orbitrek klasy HA odpowiada normie DIN EN 957-1/5 Dwa sensory dotykowe użyteczne uchwyty ( 1 stały i 2 ruchome uchwyty dla obszerniejszej zmienności ) Specjalnie uformowane pedały dla pewnego stania, odstęp między pedałami-21 cm, dla zapewnienia zdrowego ruchu Uchwyt na tablet Moc: 10-350 Watt System napędowy: pasek rowkowany System hamowania: układ hamulcowy z magnesem trwałym Ustawienie oporu: sterowane komputerowo Rozpiętość obciążenia: 16 poziomów Regulacja obciążenia: niezależna od ilości obrotów ilość programów fitness: 12 Waga koła zamachowego: 20 kg Długość kroku: 37 cm rodzaj wyświetlacza: LCD Wskaźniki na komputerze: dystans/ czas/ szybkość / spalanie kalorii/ tętno Stale wyświetlana wartość: 1+6 liczba użytkowników: 4 ilość programów treningowych: 22 Pomiar tętna: sensory dotykowe rąk Zintegrowany odbiornik tętna dla pasa telemetrycznego: tak Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: możliwość ustawienia górnej granicy tętna Procentowy wskaźnik tętna dla górnej granicy tętna: tak Programy treningowe sterowane tętnem: 4 Zintegrowane rolki transportowe: tak Zasilanie: 230V, 50Hz Pozostałe informacje: Gwarancja domowa 24 miesiące dostawa gratis Nr katalogowy 4128 Paragon lub faktura vat Nie znalazłeś produktu który Cię interesuje $64 Skontaktuj się z nami tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem


☆ Orbitrek crossfly bt 2023 marki Hammer ☆

Orbitrek crossfly bt 2023 marki Hammer Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek crossfly bt 2023 marki Hammer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Orbitrek crossfly bt 2023 marki Hammer
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Bez względu na to czy jesteś początkującym czy progresywnym sportowcem orbitrek HAMMER CROSSFLY BT spełni twoje kryteria. Najnowsza odsłona tego bestsellera to urządzenie z funkcją trafnego treningu i modelowania pośladków i sprawny komputer gwarantujący doskonałą kontrolę nad treningiem.

  w dodatku unikalne warianty uchwytów powodują, że model Crossfly BT model 2023 jest nowoczesny i wyjątkowy. Komputer dzięki wgranym 24 programom fitness i nieskomplikowanej obsłudze rodzaju Push & Turn sprawia, że w stosowny sposób osiągniesz swoje zamierzone cele....


☆ Orbitrek Hammer Cross Pace 7.0 NorsK (4005251110030) ☆

Orbitrek Hammer Cross Pace 7.0 NorsK (4005251110030) Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek Hammer Cross Pace 7.0 NorsK (4005251110030) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Orbitrek Hammer Cross Pace 7.0 NorsK (4005251110030)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek eliptyczny HAMMER CROSS PACE 7.0 NorsK - połącz skuteczny trening ze eleganckim designem

  Odkryj orbitrek eliptyczny HAMMER CROSS PACE 7.0 NorsK - dzięki specyficznej drewnianej konstrukcji i nieszablonowym funkcjom wyznacza świeże standardy pod względem funkcjonalności i estetyki.Dzięki 3-stopniowej regulacji nachylenia możesz indywidualnie przypasować i zintensyfikować swój trening. Niezależnie od tego, czy chodzi o ukierunkowany trening pośladków, ulepszenie wytrzymałości,czy po prostu utratę wagi - orbitrek NorsK proponuje doskonałe rozwiązanie!

  darmowa aplikacja HAMMER WORKOUTS - odkryj swój ulubiony trening

  Dzięki bezpłatnej aplikacji HAMMER WORKOUTS stale oferujemy nowe i motywujące treningi na Twojej bramie. Wzmocnij mięśnie z naszymi kompetentnymi trenerami i osiągnij swoje indywidualne cele fitness w trakcie treningów trwających od 10 do 50 minut. Wszystko w jednym miejscu i bez konieczności dodatkowego abonamentu. Aplikację możesz używać na smartfonie, tablecie albo komputerze.

  Długość kroku aż 52cm

  duża długość kroku wynosząca 52 cm pozwala na naturalny i komfortowy ruch, a niedługi rozstaw pedałów wynoszący 13 cm zagwarantuje stosowne ustawienie stawów.rezultatem jest trening, który jest produktywny i równocześnie delikatny dla ciała.

  Regulacja płóz w trzech pozycjach

  Zadbaj o rewelacyjną formę swych pośladków z nowym orbitrekiem eliptycznym HAMMER CROSS PACE 7.0 NorsK. Dopasowując nachylenie, formujesz najróżniejsze wzorce ruchu, a tym samym obciążasz zróżnicowane grupy mięśni. Wyższe nachylenie skoncentruje trening na pośladkach i mięśniach dwugłowych uda, podczas gdy niższe nachylenie będzie bardziej włączać mięśnie czworogłowe uda.

  Komputer TFT z Bluetooth

  duży kolorowy ekran TFT o przekątnej 10,1 cala nieskomplikowane śledzenie postępów i informacji treningowych. Dzięki bezpośredniemu połączeniu z
  aplikacją HAMMER WORKOUTS możesz prosto kontrolować swój trening przy pomocy wyświetlacza dotykowego i przycisku Push & Turn. Odkryj szereg dodatkowych aplikacji lub skorzystaj z wgranych tras wirtualnych.

  Programy treningowe sterowane tętnem

  16 programów treningowych i 3 programy tętna trafny trening. W połączeniu z staranną kontrolą pulsu bezpośrednio na uchwytach, za każdym razem możesz posiadać oko na intensywność. Funkcja Bluetooth zezwala na podłączenie nie tylko paska na klatkę piersiową BT, lecz także innych maszyn BT.

  Kompatybilny z Zwiftem i Kinomapem

  Przenieś swój trening na wyższy poziom dzięki naszemu orbitrekowi Norsk, kompatybilnemu z lubianymi aplikacjami Kinomap i Zwift. Zanurz się w wirtualnych światach treningowych, poznaj interaktywne trasy i trenuj wspólnie z innymi entuzjastami fitnessu. Dzięki płynnej integracji Kinomap i Zwift możesz spersonalizować swój trening, śledzić swoje wyniki i motywować się realistycznym środowiskiem. Połącz się ze swoim smartfonem lub tabletem i odkryj nowy rozmiar treningu!
  seria NorsK wytworzona poprzez naturę

  Wysokiej jakości drewniany fason nowej serii HAMMER-a harmonijnie nadaje się do każdego wnętrza i powoduje, że orbitrek eliptyczny HAMMER CROSS PACE 7.0 NorsK będzie przyciągał wzrok w Twoim domu. Dzięki zaimplementowaniu pokrywy z naturalnego drewna ograniczamy zawartość plastiku aż o 55% w porównaniu z tradycyjnym orbitrekiem. W dodatku przy pakowaniu sprzętu w karton nie użyto klasycznego steropianu.

  Płynny ruch i cicha praca

  Koło zamachowe o masie 20 kg jest kluczowym czynnikiem gwarantującym przyjemne i realistyczne wrażenia z treningu. Dzięki niemu poczujesz wystarczający opór przy każdym ruchu oraz to, że naprawdę się poruszasz. Twój trening będzie bardziej sprawny i motywujący. To wszytko w absolutnej ciszy którą zagwarantuje niezużywający się układ hamulcowy.

  Wysokiej jakości kółka na szynach aluminiowych

  starannie zaprojektowane kółka zapewniają płynny i cichy ruch, a potężne szyny stabilną i trwałą platformę treningową. Połączenie wysokiej jakości kółek i szyn zagwarantuje nieszablonową produktywność i trwałość naszego orbitreka.

  niezwykle zrównoważona pozycja

  Żadnych irytujących kołysań, żadnych zakłóceń, po prostu czysta radość z treningu. Dzięki naszemu orbitrekowi eliptycznemu HAMMER CROSS PACE 7.0 NorsK
  możesz dokładnie wyregulować tylne nóżki orbitreka, dzięki czemu uzyskujesz stabilną pozycję i możesz w pełni skupić się na treningu.

  Port USB

  praktyczny port USB umożliwia ładowanie smartfona lub tabletu w trakcie treningu, bez przerwy. Dzięki czemu zawsze masz wystarczająco dużo energii, żeby słuchać ulubionej muzyki albo korzystać z aplikacji treningowych. Ponadto słuchawki i głośniki w dodatku można szybko i z łatwością podłączyć za pomocą Bluetooth.

  Zrewolucjonizuj swój trening

  Doświadcz wszechstronnego treningu dzięki szerokiej gamie wariantów chwytu. Od szerokich po wąskie chwyty, masz swobodę dostosowywania pozycji dłoni i celowania w najróżniejsze grupy mięśni. Niezależnie od tego, czy chcesz trenować ramiona, ramiona czy górną część ciała, bogactwo uchwytów pozwala przystosować trening i osiągnąć maksymalne rezultaty.

  Bezpieczne dla podłogi kółka transportowe

  Dzięki naszym użytecznym kółkom transportowym przesuwanie orbitreka staje się dziecinnie proste i bezpieczne dla podłogi. Niezależnie od tego, czy chcesz trenować w przeróżnych pomieszczeniach, czy szukasz najlepszego miejsca, orbitrek eliptyczny HAMMER CROSS PACE 7.0 NorsK jest nieskomplikowany do przenoszenia.

  Przyspieszone spalanie tłuszczu

  Skuteczne spalanie tłuszczu stało się prostsze dzięki CROSS PACE 7.0 NorsK. Weź udział w intensywnym treningu, który spala kalorie i przyspiesza metabolizm. Połączenie niezwykle dynamicznego ruchu biegowego i wszechstronnych programów treningowych zagwarantuje maksymalne rezultaty. Nieważne, czy chcesz schudnąć, czy wymodelować sylwetkę.

  Zaufaj jakości i progresywności

  W HAMMER SPORT najważniejsza jest jakość i innowacja. Każdy produkt jest starannie zaprojektowany i podlega ścisłej kontroli jakości, aby zapewnić najkorzystniejszą możliwą produktywność i solidność. Dzięki ciągłym badaniom i rozwojowi za każdym razem pozostajemy w czołówce przystępnych technologii.

  parametry techniczne

  atrybuty komputera


☆ Orbitrek eliptyczny HAMMER Cross Pace 5.0 NorsK ☆

Orbitrek eliptyczny HAMMER Cross Pace 5.0 NorsK Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek eliptyczny HAMMER Cross Pace 5.0 NorsK - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Orbitrek eliptyczny HAMMER Cross Pace 5.0 NorsK
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek eliptyczny Hammer Cross Pace 5.0 NorsK - wykwintny design i produktywny trening w jednym!

  Zmień swój dom w miejsce, w którym fitness i styl idą w parze. HAMMER CROSS PACE 5.0 NorsK zachwyca stabilnością i zapierającym dech w piersiach, naturalnym drewnianym designem. Orbitrek magnetyczny z kolekcji NorsK to nie tylko wysoce użyteczne urządzenie treningowe, lecz także przyciągający wzrok element, który wzbogaci Twoje wnętrza ciepłem i elegancją, jakie mogą zaoferować tylko naturalne materiały.

  bezpłatna aplikacja HAMMER WORKOUTS - odkryj swój ulubiony trening

  Dzięki bezpłatnej aplikacji HAMMER WORKOUTS stale proponujemy świeże i motywujące treningi na Twoim sprzęcie fitness. Wzmocnij mięśnie z naszymi kompetentnymi trenerami i osiągnij swoje indywidualne cele fitness w trakcie treningów trwających od 10 do 50 minut. Wszystko w jednym miejscu i bez konieczności dodatkowego abonamentu. Aplikację możesz używać na smartfonie, tablecie lub komputerze.

  kolekcja NorsK — sprzęt fitness wytworzony przez naturę.

  Naturalne drewno harmonijnie wtapia się w każde pokój i nadaje mu ciepłą i nakłaniającą atmosferę. CROSS PACE 5.0 NorsK to nie tylko urządzenie treningowe, lecz także wyglądu Twojego salonu. Dzięki naszej konstrukcji z naturalnego drewna ograniczamy zawartość plastiku o 68% w porównaniu z konwencjonalnym orbitrekiem.

  3 stopnie ustawienia płóz

  dostosowując nachylenie, tworzysz przeróżne wzorce ruchu, a tym samym obciążasz zróżnicowane grupy mięśni. Zwiększone nachylenie koncentruje trening na pośladkach i mięśniach dwugłowych uda, podczas gdy niższe nachylenie powoduje pokaźniejsze obciążenie mięśni czworogłowych uda.
  Twój osobisty trener

  Wielofunkcyjny komputer typu Push & Turn z barwnym wyświetlaczem LCD i bluetooth pozwala na transparentne i zwięzłe wyświetlanie wszystkich potrzebnych danych treningowych. Ciesz się łącznie 36 programami treningowymi i 5 programami pomiaru tętna.

  Łatwe monitorowanie tętna

  Przeżyj wydajny i bezpieczny trening na naszym orbitreku wyekwipowanym w czujniki tętna na uchwytach. Monitoruj tętno i optymalizuj swój trening, aby uzyskać maksymalne rezultaty. Tętno możesz kontrolować poprzez sensory dotykowe i pas telemetryczny (opcja).

  Kompatybilny z aplikacjami Zwift i Kinomap

  Bezproblemowa integracja z aplikacjami Zwift i Kinomap otwiera drzwi do wirtualnego świata pełnego ekscytujących tras i zróżnicowanych treningów. Trenuj w naturalnym otoczeniu, mierz się z interaktywnymi wyzwaniami i rywalizuj z innymi entuzjastami fitnessu na całym świecie.

  Treningi przychylne dla stawów

  pokaźna długość kroku wynosząca 50 cm i ergonomiczny rozstaw płóz wynoszący 13 cm gwarantują płynny, eliptyczny ruch, który jest delikatny dla stawów. Twój komfort, nasz priorytet! Zainwestuj w swoje zdrowie i korzystne samopoczucie.

  Płynny ruch i cicha praca

  Koło zamachowe o masie 20 kg jest kluczowym czynnikiem zapewniającym przyjemne i realistyczne wrażenia z treningu. Dzięki niemu poczujesz wystarczający opór przy każdym ruchu i to, iż naprawdę się poruszasz. Twój trening będzie bardziej efektywny i motywujący. To wszystko w absolutnej ciszy którą zagwarantuje niezużywający się układ hamulcowy.

  Wysokiej jakości kółka na szynach aluminiowych

  starannie zaprojektowane kółka zapewniają płynny i cichy ruch, a mocne szyny stabilną i trwałą platformę treningową. Połączenie wysokiej jakości kółek i szyn zapewnia nieszablonową skuteczność i trwałość naszego orbitreka.

  Łatwy w transporcie

  Specjalnie zaprojektowany uchwyt prosty chwyt i gwarantuje bezpieczne i zrównoważone przenoszenie orbitreka. Koniec z uciążliwym podnoszeniem i pchaniem – po delikatnym pociągnięciu za uchwyt orbitrek "ślizga się" bez wysiłku po podłodze.

  Zrewolucjonizuj swój trening

  Doświadcz wszechstronnego treningu dzięki szerokiej gamie wariantów chwytu. Od szerokich po wąskie chwyty, masz swobodę dostosowywania pozycji rąk i celowania w rozmaite grupy mięśni. Niezależnie od tego, czy chcesz trenować ramiona, ramiona czy górną część ciała, różnorodność uchwytów pozwala dostosować trening i osiągnąć maksymalne rezultaty.

  Skuteczne spalanie tłuszczu

  Orbitrek magnetyczny HAMMER CROSS PACE 5.0 NorsK proponuje intensywny trening, który wydajnie spala Twoje rezerwy tłuszczu. Płynne ruchy stanowią wyzwanie dla mięśni i sprawiają, iż układ sercowo-naczyniowy pracuje na pełnych obrotach. Doświadcz słusznego spalania tkanki tłuszczowej i pracuj nad wymarzoną sylwetką – w zaciszu własnego domu.

  Zaufaj jakości i postępowości

  W HAMMER SPORT najważniejsza jest jakość i innowacja. Każdy artykuł jest dokładnie zaprojektowany i podlega ścisłej kontroli jakości, aby zapewnić najlepszą realną efektywność i trwałość. Dzięki ciągłym badaniom i rozwojowi za każdym razem pozostajemy w czołówce przystępnych technologii.

  atrybuty technologiczne

  parametry komputera
Podobne zestawienia:


Najtańsze orbitreki Hammer – Ranking grudzień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze orbitreki Hammer, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich orbitreków Hammer jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Hammer Orbitrek magnetyczny ellyptech ct3 ☆

Hammer Orbitrek magnetyczny ellyptech ct3 Najniższa Cena Online

☆ Hammer Orbitrek magnetyczny ellyptech ct3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Hammer Orbitrek magnetyczny ellyptech ct3
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 5
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek HAMMER ELLYPTECH CT3 Nr katalogowy: 4129 Twoje wejście do świata fitnessu. Kompaktowy i zajmujący mało miejsca - Twój nowy orbitrek. Ręczna kontrola obciążenia Możesz z łatwością i indywidualnie regulować 8-stopniową kontrolę obciążenia przy pomocy przycisku regulacji oporu.

  Jedną ręką kręcisz pokrętłem i ustawiasz obciążenie. Pomiar tętna spoczynkowego Zrób test wydolności zaraz po treningu i zmierz swój puls. Naciśnij przycisk Recovery i chwyć rękoma czujniki tętna. Otrzymasz ocenę produktywności (1-6), która pojawi się na wyświetlaczu.

  Komputer treningowy prezentuje stopień Twojej zdolności do regeneracji fizycznej. Z każdym treningiem możesz się doskonalić i motywować. Trenuj z odpowiednim pulsem Wartość tętna jest ważna dla produktywnego treningu i dlatego musi być monitorowana.

  Aktualne tętno może być wyświetlane na ekranie komputera treningowego, a nawet możesz indywidualnie je ustawić. W przypadku przekroczenia górnej granicy tętna rozlega się sygnał dźwiękowy. Komfortowoj już się nie da - częstotliwość pulsu mierzy się za pomocą owalnych sensorów dotykowych na kierownicy.

  jednostajne i mocne Ellyptech CT3 jest napędzany przez niewymagający konserwacji pasek rowkowany. Zainstalowano układ hamulcowy z magnesami trwałymi w celu precyzyjnej kontroli obciążenia. Układ hamulcowy współdziała z układem napędowym, a tym samym reguluje intensywność treningu.

  Sterowanie obciążeniem jest zależne od prędkości i odbywa się na zróżnicowanych etapach. Wysokiej jakości łożysko kulkowe i 12-kilogramowe koło zamachowe zapewniają maksymalny komfort treningu i bardzo płynną pracę.

  Dzięki uchwytom możesz zmieniać pozycję treningową, żeby jeszcze komfortowoj kończyć treningi. Zmiana pozycji chwytu umożliwia pokaźniejsze obciążenie nóg i pośladków, dzięki temu trening jest jeszcze bardziej wydajny.

  Sukces treningowy na całym ciele Orbitrek to jedno z najskuteczniejszych urządzeń do ćwiczeń całego ciała. W trakcie treningu do 90% obszernych grup mięśni jest intensywnie wprawianych w ruch. Genialny do redukcji tłuszczu i kształtowania sylwetki.

  Orbitrek można znaleźć na każdej siłowni. A od dzisiaj możesz komfortowo trenować w domu z Ellyptech CT3. Przed Tobą intensywne treningi, a przed Tobą następujące cele treningowe do osiągnięcia: Poprawa wytrzymałości Wzmocnienie wszelkich głównych grup mięśni Spalanie dodatkowych kilogramów Niższe ciśnienie krwi i tętno spoczynkowe Komputer treningowy z przyciskiem,,Push and Turn" do prędkiego wyboru wartości funkcjonalnych oferuje krystaliczną i zwięzłą prezentację danych treningowych.

  Zintegrowany jest też uchwyt na urządzenie mobilne, a bardzo czytelny wyświetlacz LCD na bieżąco dostarcza wszystkich danych. Na wyświetlaczu pokazywane są następujące dane treningowe: prędkość, częstotliwość pedałowania, czas treningu, dystans, spalone kalorie, puls i użytkownik.

  w trakcie treningu możesz także,,pracować" na wartościach domyślnych. Dodatkowa zaleta: opisane klawisze prędkiego wyboru ułatwiają obsługę komputera i pozwalają na bezpośrednie sterowanie funkcjami. Na przykład, możesz użyć przycisku,,Body Fat", aby po kilku sekundach został wyświetlony wskaźnik BMI i zawartość procentowa tkanki tłuszczowej.

  Komputer potrzebuje tylko dwóch baterii (typu AA). Jesteś niezależny od gniazdek elektrycznych i przedłużaczy. Rozrywka i zasobność Dzięki innowacyjnym aplikacjom fitness, takim jak Kinomap i BitGym (z funkcją aparatu), możesz doznać wirtualnych tras na żywo w trakcie treningu crossowego.

  Oczywiście możesz też słuchać muzyki lub oglądać ulubione seriale na tablecie. Umieść tablet lub smartfon w uchwycie i rozpoczynaj trening multimedialny. Pasuje wspaniale Ergonomia orbitreka Ellyptech CT3 została zaprojektowana w taki sposób, żeby trenować mogą zarówno osoby wysokie do 2 metrów, jak i osoby niskie od 1,55 m.

  Uchwyty Ellyptech CT3 najróżniejsze pozycje chwytu i są adekwatne dla osób o długich i krótkich rękach. Maksymalne obciążenie na orbitreku to do 100 kg. Niezłomny towarzysz treningu 4-punktowy system podparcia i regulacja wysokości tylnej podstawy gwarantują absolutną stabilność na nierównym podłożu.

  Możesz również polegać na Ellyptech CT3 w zakresie intensywnych jednostek treningowych. Po treningu możesz łatwo przechylić orbitrek do przodu i przy pomocy dwóch zintegrowanych rolek transportowych na przedniej nodze przetransportować, aby zaoszczędzić miejsce.

  Funkcje komputera: wariant wyświetlacza: LCD z przyciskiem Push and Turn Wyświetlane funkcje: Dystans, Czas, prędkość, RPM, ilość spalonych kalorii Uchwyt na tablet Pomiar pulsu przez sensory dotykowe Uchwyt na tablet lub telefon Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: możliwość ustawienia górnej granicy tętna dane techniczne: Rolki transportowe Kolor: srebrny System hamowania: system hamowania z magnesem trwałym Ręczne ustawianie oporu Rozpiętość obciążenia: 8 poziomów System napędu: pasek rowkowany Długość kroku: 28 cm Odległość pomiędzy płozami: 21 cm Wysokość skoku/podnoszenia: 30 cm Waga koła zamachowego: 12 kg Zasilanie: Baterie Max.waga użytkownika: 100 kg rozmiary: 114 x 57 x 163 cm Waga orbitreka: 35 kg Pozostałe informacje: Gwarancja domowa 24 miesiące Paragon lub faktura vat Numer katalogowy: 4129 przesyłka gratis Nie znalazłeś artykułu który Cię interesuje $74 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.


☆ Orbitrek magnetyczny crosslife bt marki Hammer ☆

Orbitrek magnetyczny crosslife bt marki Hammer Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek magnetyczny crosslife bt marki Hammer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Orbitrek magnetyczny crosslife bt marki Hammer
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  informacje
  • wymiary: 130 x 62 x 164 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Długość kroku: 32 cm
  • Waga: 42 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 130 kg
  • System hamowania: magnetyczny
  • System napędu: pas rowkowany
  • Regulacja obciążenia: 16 stopni
  • Waga koła zamachowego: 18 kg
  • Dotykowe sensory pomiaru tętna
   • możliwość pomiaru za pomocą pasa telemetrycznego (brak w komplecie)
  • Rolki transportowe
  • praktyczne uchwyty (jeden stały + dwa ruchome)
  Komputer
  • Komputer z wyświetlaczem LCD kontrolujący:
   • czas
   • szybkość
   • dystans
   • spalone kalorie
   • puls
  • Półka na tablet
  • 22 programy treningowe + 4 programy sterowane pulsem
  • Opcja szybkiego startu
  • Zasilanie: 230 V, 50 Hz
  • Sterowana komputerem kontrola wytrzymałości użytkownika
  • Regulacja górnej granicy pulsu

  progresywny technicznie trenażer eliptyczny

  Orbitrek treningowy Crosslife BT z magnetycznym systemem oporu, to cichy i przyjazny w obsłudze przyrząd treningowy. Solidna stalowa konstrukcja powstała, by sprostać wymogi najmocniej wymagających użytkowników. Mnogość programów ćwiczeniowych powoduje, że trening jest zróżnicowany i motywuje do osiągania celów treningowych. Wszystkie programy zostały opracowane w taki sposób, by zapewnić zdrowy i produktywny trening jednocześnie dla początkujących, jak i zaawansowanych sportowców.

  Dostęp do bezpłatnej aplikacji iConsole+

  Model Crosslife BT proponuje wsparcie dla aplikacji treningowej iConsole+. Aktywne treningi zamienia się w wycieczkę po największych miastach świata. Dzięki bezprzewodowe łączności Bluetooth realne jest sparowanie trenażera ze smartfonem, tabletem, a nawet telewizorem działającym pod kontrolą systemu Android. Możliwość samodzielnego definiowanie tras lub korzystania z gotowych rozwiązań.

  ergonomiczny i przystępny w obsłudze komputer główny

  Trenażer wyposażony jest w komputer z szeroką ofertą programów treningowych, wśród których znajdują się 4 programy sterowane tętnem, 22 programy treningowe (w tym 12 programów fitness) Na wyświetlaczu prezentowane są dane powiadamiające o przebiegu każdej sesji ćwiczeń. Pełna kontrola nad treningiem pozwala na dokładną reakcję na potrzeby swego organizmu. Crosslife XTR to genialny sposób na wzmocnienie kondycji, spalenie tkanki tłuszczowej oraz poprawienie sprawności. Regularne ćwiczenia na rowerze eliptycznym to ponadto znaczna dawka relaksu i odprężenia.


  Orbitreki treningowe

  W ofercie niemieckiego producenta orbitreki Hammer, to szczególnie ważna kategoria fitness. Asortyment bogaty jest w przyrządy z magnetycznym oraz elektromagnetycznym systemem oporu. Cicha, niemalże bezszelestna praca i wysokiej jakości materiały sprawiają, że ćwiczenia na trenażerach eliptycznych Hammer są komfortowe i komfortowe, a dodatkowo dostarczają masę przyjemność z rutynowych treningów. Wszystkie Orbitreki napędzane są pasami klinowymi.

  Płynność wszelkich mechanizmów napędowych gwarantuje bezpieczeństwo i pozwala radować się zdrowym treningiem w zaciszu własnego domu. Starannie dostosowane łożyska kulkowe i odpowiednie koło zamachowe dbają o wygodny i zrównoważony ruch. Wszystkie orbitreki zaopatrzone zostały w regulację oporu sterowaną pokrętłem lub elektronicznie. Proste dobranie stopnia aktywności sprawia, że każdy model może być stosowany równocześnie poprzez początkujących, jak i wprawnych użytkowników.


  Hammer

  Początki producenta kojarzone są z rokiem 1900, kiedy to Heinrich Hammer przeniósł się do niemieckiego miasteczka Erbach. To tam rozpoczęła się przygoda marki Hammer, która początkowo zupełnie nie była związana ze sportami siłowymi i fitnessem. Lokalna producent zajmowała się produkcją rakiet tenisowych i nart. Jednak z biegiem czasu marka emulowała i szukała nowych pomysłów na siebie. W 1989 roku z inicjatywy Güntera (wnuk założyciela) i jego żony Christy Hammer, powstaje Hammer Sport z siedzibą w Neu-Ulm. Firma w pełni przejmuje niemiecką dystrybucję znanych na całym świecie piłek Mikasa i opracowuje zupełnie nowy program związany z branżą fitness.

  Od 1989 r. W ofercie producenta systematycznie pojawiają się sprzęty do treningu cardio, siłowego, fitness, aerobiku, a nawet boksu i sztuk walki. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak prawidłowo ugruntowanej pozycji na rynku. Lata doświadczenia i testów sprawiło,firma Hammer to synonim profesjonalizmu i jakości. Obecnie działają w ponad 50 krajach na całym świecie, a ich asortyment ma wykorzystanie jednocześnie domowe, jak i komercyjne.


  Aplikacja iConsole+

  Rowery treningowe ze wparciem dla aplikacji iConsole+ zamieniają konwencjonalną konsolę sterującą na wielozadaniowy kokpit, dzięki któremu realne jest zapisywanie wszystkich statystyk treningowych. Oprócz tego aplikacja zapewnia łączność z Google Maps View, co pozwala na wirtualną podróż po wielu rozmaitych terenach. Parowanie mobilnego urządzenia następuje za pośrednictwem łączności Bluetooth. IConsole+ powstało jako rozwinięcie iBiking+


  towar
  firma
  Kod producenta
  4127
  EAN
  4005251412707
  informacje podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  System hamowania
  Elektromagnetyczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  18
  Nośność [kg]
  Brak informacji
  Waga [kg]
  42
  Wyposażenie
  Komputer
  ekran LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar prędkości
  Pomiar pulsu
  Programy treningowe
  Wydatek energetyczny
  Warunki gwarancji
  Długość
  36 miesięcy
  rodzaj gwarancji
  Producenta

☆ Orbitrek magnetyczny CROSSFLY BT Hammer ☆

Orbitrek magnetyczny CROSSFLY BT Hammer Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek magnetyczny CROSSFLY BT Hammer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Orbitrek magnetyczny CROSSFLY BT Hammer
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek HAMMER CROSSFLY BT to następca modelu CROSSLIFE XTR jednego z najpopularniejszych orbitreków do 2500 zł. Następca modelu Crosslife XTR doczekał się zmian takich jak nowy komputer z funkcją BT ( bluetooth ), która daje możliwość korzystania z aplikacji KINOMAP, na dodatek został zmieniony design na odcień czarny mat.

  Numer katalogowy: 4130 Orbitrek HAMMER CROSSFLY BT Po pierwsze fitness! Od dzisiaj Twoje zdrowie jest najważniejsze. Zasługujesz na to. Zafunduj sobie sportową przerwę od codzienności Orbitrek HAMMER CROSSFLY BT to następca modelu CROSSLIFE XTR jednego z najpopularniejszych orbitreków do 2500 zł.

  Następca modelu Crosslife XTR doczekał się zmian takich jak nowy komputer z funkcją BT ( bluetooth ), która daje możliwość korzystania z aplikacji KINOMAP, ponadto został zmieniony design na odcień czarny mat.

  HAMMER Crossfly BT gwarantuje równowagę w powszednim życiu i utrzymuje Cię w prawidłowej kondycji. Zaawansowany komputer treningowy i szlachetna matowa czerń wprowadzą żywe akcenty do Twojego domu. Nieporównywalna sekwencja ruchów i progresywne funkcje przyspieszą puls jeszcze przed treningiem.

  HAMMER Crossfly BT tylko czeka, by rozpocząć z Tobą wspólną przygodę pt.,,fitness"! Bezpieczny trening ze specjalnym programem oporu Niezależnie od tego, czy jesteś początkujący, czy chcesz się mobilizować po kontuzjach sportowych, szczególnie zalecany jest powolny wzrost obciążeń.

  Crossfly BT oferuje miły początek treningu o mocy od 10 watów, tak abyś się nie przeciążył. Zapytaj Crossfly BT o swoją kondycję. Zintegrowany test oceny wydajności. Naciśnij na komputerze treningowym przycisk,,Recovery", po treningu, a zostanie zmierzone Twoje tętno spoczynkowe.

  Otrzymasz ocenę wydajności (1-6). Twój lepszy wynik treningu znajduje odzwierciedlenie w ocenie. Motywuje i nakłania do dalszych ćwiczeń. Obracaj, naciśnij, trenuj - komputer pod kontrolą proste sterowanie komputerowe.

  Prosta obsługa i menu z podświetlanym przyciskiem obrotowym,,Push and Turn", a także 4 przyciskami szybkiego wyboru do stałej nawigacji. Wspaniale zaprojektowany i czytelny ekran LCD z niebieskim podświetleniem ukazuje wszystkie ważne dane treningowe.

  Wyświetlane są następujące wartości treningowe: dystans, czas, kalorie, puls, wat, częstotliwość pedałowania i prędkość. Połączenie z urządzeniem mobilnym jest nieskomplikowane do ustawienia. Dzięki zintegrowanemu interfejsowi Bluetooth prędko podłączysz swój smartfon lub tablet i możesz korzystać w trakcie treningu z aplikacji fitness, takich jak BitGym, iConsole i Kinomap.

  Zintegrowany uchwyt wspaniale scali się do Twojego tabletu albo smartfonu. Informacje treningowe mogą zapisywać czterej członkowie rodziny. Dzięki czemu cała rodzina korzysta z Crossfly BT. Programy treningowe podzielone na 4 dla początkujących, 4 innowacyjne i 4 sportowe Każdy odszuka dla siebie słuszny program treningowy.

  Możesz dostosowywać albo wybierać profile treningowe w zależności od wzrostu produktywności, a tym samym stale polepszać swoje osiągi. Twoja krzywa produktywności rośnie, a Ty jesteś w pełni zmotywowany! Wirtualny świat w trakcie treningu$238 Interaktywną bogactwo gwarantują aplikacje fitness Ciesz się interaktywnym treningiem na tablecie.

  Przeżyj wirtualne wycieczki po znanych miastach lub oglądaj ekscytujące filmy podczas treningu. Bogactwo i czysta motywacja gwarantowana! Interfejs Bluetooth komputera komunikuje się ze smartfonem albo tabletem.

  Połączenie z aplikacjami fitness, takimi jak BitGym i Kinomap, jest nad wyraz szybkie. Wirtualny świat na Ciebie czeka! Poczuj się bezpiecznie i rozpocznij trening z kontrolą tętna niezwykle wygodny pomiar pulsu.

  Crossfly BT jest wyekwipowany w oddzielne uchwyty i owalne sensory dotykowe. Czujniki wygodny pomiar pulsu w trakcie treningu. Alternatywnie możesz oczywiście wykorzystać pasa telemetrycznego (opcja dodatkowa).

  Odbiornik tętna jest już zintegrowany z komputerem treningowym Crossfly BT. Ekran demonstruje aktualny puls i daje poczucie bezpieczeństwa w trakcie treningu. Ćwicz zdrowo dzięki programom sterowanym tętnem Wszystkie 4 programy tętna posiadają zaprogramowane już procentowe wartości tętna dla treningu cardio.

  Oczywiście możesz także ćwiczyć się z samodzielnie ustawionym górnym limitem tętna. Spokojnie, mocna budowa Twojego Crossfly BT jest po Twojej stronie Opór Crossfly BT ma naprawdę moc. Koło zamachowe o wadze 18 kg też przyczynia się do płynnego ruchu.

  16-stopniowy zakres obciążenia jest niezależny od szybkości. Orbitrek gwarantuje swoją wytrzymałość i jakość dzięki niezużywającemu się układowi hamulcowemu z magnesami trwałymi. Łatwo podoła nawet wysokim wymaganiom treningowym i do tego jest jednostajny.

  wbudowane wysokiej jakości łożysko kulkowe oszałamia podczas treningu swoim stosownym ruchem obrotowym. Crossfly BT działa cichutko dzięki napędowi paskowemu, więc późny trening cardio po pracy i przed telewizorem jest zawsze możliwy.

  Miękkie uczucie ruchu zapewnia sukces treningowy! Ty decydujesz: trening siłowy czy trening zdrowotny$239 dopasowane do Twojego indywidualnego programu fitness. Niezależnie od tego, czy jest to urządzenie do treningu wytrzymałościowego dla zdrowego serca, czy również trening o wysokiej intensywności.

  Dzięki mocy w zakresie od 10 do 350 watów masz idealne warunki. Po prostu wybierz żądane programy na komputerze treningowym, a płynne uczucie ruchu wystrzeli Cię do przodu. Więcej prekursorskich szczegółów użyteczny design pasujący do stylu Twojego domu Dzięki swym użytecznym funkcjom Crossfly BT nie musi ukrywać się przed konkurencją.

  przeciwpoślizgowe i dostosowywane stopnie o rozstawie 18 cm zapewniają bezpieczeństwo przy każdym ruchu pedałowania. Długość kroku 32 cm jest idealna do treningu przychylnego dla stawów. Prosto poradzi sobie z nierównym podłożem, ponieważ bezproblemowo można je zniwelować regulowanymi nóżki.

  Dzięki dwóm rolkom transportowym, które są przymocowane do przedniej nogi, możesz momentalnie przesunąć Crossfly BT i ustawić na wybranym miejscu. Zacznij już dziś, nie odkładaj na później! Dzięki Crossfly BT poprawisz swoją jakość życia w swym domu i zadbasz tym samym o zdrowie!

  Trening na orbitreku zapewnia: prędkie i ukierunkowane wyniki treningowe Stałą redukcję tkanki tłuszczowe i wagi idealne tonowanie ciała i ujędrnienie tkanki udoskonaloną witalność i motywację w życiu codziennym Funkcje komputera: Zakres regulacji mocy: 10-350 Watt rodzaj wyświetlacza: LCD Blueblacklight Wyświetlane funkcje: Dystans, Czas, prędkość, RPM, ilość spalonych kalorii Bluetooth - Łączność z tabletem / smartfonem Pomiar pulsu przez sensory dotykowe Pomiar pulsu przez pas telemetryczny (opcja) Programy treningowe: 18 Programy fitness: 18 Programy sterowane tętnem: 4 Uchwyt na tablet albo telefon i port do ładowania USB do rozrywki multimedialnej w trakcie treningu Zintegrowany odbiornik impulsów dla pasa telemetrycznego (opcjonalnie) Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: możliwość ustawienia górnej granicy tętna informacje technologiczne: Rolki transportowe Wysokiej jakości łożyska Długość kroku: 32 cm Wysokość skoku/podnoszenia: 30 cm Odstęp pomiędzy pedałami: 18 cm System hamowania: układ hamulcowy z magnesem trwałym Ustawianie oporu: komputerowe System napędu: pas rowkowany Waga koła zamachowego: 18 kg Zasilanie: 230 V, 50 Hz Max.waga użytkownika: 130 kg Waga orbitreka: 42 kg wymiary: 130 x 62 x 164 cm ( dł.

  x szer. X wys. ) Kolor: czarny dodatkowe dane: Gwarancja 36 miesięcy Paragon lub faktura vat Nr katalogowy 4130 przesyłka gratis Nie znalazłeś produktu który Cię interesuje $240 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.


☆ Hammer Orbitrek crosstech xtr ☆

Hammer Orbitrek crosstech xtr Najniższa Cena Online

☆ Hammer Orbitrek crosstech xtr - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Hammer Orbitrek crosstech xtr
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek HAMMER CROSSTECH XTR Nieprównywalnie solidny orbitrek dla początkujących. Bądź w najlepszej formie! Dzięki orbitrekowi HAMMER Crosstech XTR masz rewelacyjne wyposażenie, by rozpocząć trening cardio w domu.

  Nie Ci trzeba karnetu na siłownię, możesz zacząć od razu w swoim salonie. Ta kompaktowa i zajmująca niewiele miejsca atrakcja fitness została przemyślana funkcjonalnie w najdrobniejszych szczegółach.

  dzięki czemu trening, który jest bezpieczny dla szyi i bioder, jest realny w dowolnym momencie. Dzięki regularnym treningom z Crosstech XTR: Obniż ryzyko chorób sercowo-naczyniowych Popraw swoją wytrzymałość Wzmocnij do 70% mięśni całego ciała Naucz się lepiej i szybciej wypoczywać i relaksować Bądź pokaźnie efektywniejszy w życiu codziennym Wejdź na 16 poziom i zdaj test skuteczności Zakres obciążenia orbitreka Crosstech XTR podzielony jest na 16 stopni.

  Pozwala to powoli polepszać swoje osiągi i bezpiecznie nabrać formy. Powolny wzrost obciążenia jest szczególnie zalecany dla początkujących. Systematyczne osiąganie niewiele znaczących,,podcelów" utrzymuje motywację treningową na wysokim poziomie na dłuższą metę.

  Dzięki osobistemu testowi efektywności po treningu puls mierzysz na Crosstech XTR. Jeśli puls momentalnie spada, jesteś w szczytowej formie. Uzyskujesz ocenę skuteczności 1-6, możesz się zmotywować i poprawiać z każdym treningiem.

  Wszystko na komputerze treningowym Komputer Crosstech XTR jest przystępny w obsłudze, a za pomocą przycisku obrotowego możesz jeszcze szybciej poruszać się po menu. Dzięki 4 przyciskom szybkiego wyboru możesz natychmiast rozpocząć trening.

  doskonale zaprojektowany i bardzo czytelny ekran LCD wyświetla ważne dane treningowe, takie jak: dystans, czas, kalorie, puls, poziom oporu, częstotliwość pedałowania i szybkość. Zintegrowany uchwyt na tablet jest idealnie dopasowany do Twojego urządzenia przenośnego.

  Maksymalnie 5 użytkowników może zapisać swoje informacje treningowe. W ten sposób cała Twoja rodzina korzysta z Crosstech XTR. Obfity wybór: 20 programów treningowych Dla każdego znajdzie się adekwatny trening cardio.

  Możesz wybrać profile treningowe zgodnie ze swoim jednostkowym celem treningowym, a tym samym stale się motywować. Profile górskie są rozmaite i mają takie nazwy jak, ROLLING, FATBURN, RALLY, itp.

  Pełna moc do treningu cardio! Motywacja treningowa z wirtualną rozmaitością Ciesz się różnorakością treningu crossowego na tablecie. Przeżyj wirtualne wycieczki po znanych miastach lub oglądaj ekscytujące seriale, ulepszając swoją kondycję.

  Dzięki funkcji aparatu w tablecie i aplikacjom fitness BitGym i Kinomap zapewniony jest zróżnicowany trening. Pokaż, jaki jesteś efektywny w wirtualnym świecie i działaj! Trening crossowy z sercem Zmierz wygodnie swój puls na orbitreku.

  Po prostu chwyć sensory dotykowe, w które jest wyekwipowany Crosstech XTR (urządzenie jest zaopatrzone w oddzielne uchwyty i owalne sensory dotykowe). Pozwala to na miły pomiar pulsu w trakcie treningu.

  Alternatywnie, użyj opcjonalnie dostępnego pasa telemetrycznego (dostępnego tutaj w sklepie internetowym Lord4Sport) jako czujnika pomiaru tętna. Odbiornik tętna jest już zintegrowany z komputerem treningowym.

  ekran prezentuje tętno i gwarantuje poczucie bezpieczeństwa w trakcie treningu. Do treningu cardio możesz wybrać jeden z 3 fabrycznie zainstalowanych programów pracy serca z procentowymi wartościami tętna.

  Możesz także samodzielnie ustawić górną granicę tętna. Trenuj cicho o każdej porze dnia Napęd cichym paskiem rowkowanym jest dostosowywany przy pomocy układu hamulcowego z magnesami trwałymi i dzięki słusznej współpracy zapewnia skrupulatne ustawienie oporu.

  Wysokiej jakości łożysko kulkowe i 16-kilogramowe koło zamachowe zapewniają płynny i harmonijny bieg przy każdym ruchu. Możesz także rozpocząć późny trening cardio w dowolnym momencie po pracy i przed telewizorem.

  choćby przy ciężkim treningu orbitrek Crosstech XTR jest zrównoważony. Pozwól się zniewolić jakością zapakowaną w czarny design. Spokojne uczucie ruchu i pełna koncentracja - specjalnie dla Ciebie! Bezpieczny i łagodny dla stawów przeciwpoślizgowe i regulowane podnóżki orbitreka Crosstech XTR są zamocowane w odległości 21 cm,bronić biodra.

  Twoje stopy będą bezpieczne przy każdym ruchu pedałowania. Długość kroku 32 cm została zaprojektowana z myślą o adekwatnym treningu bez obciążenia stawów. Stosowna ergonomia dla Twoich wysokich wymagań treningowych!

  Przemyślane funkcje funkcjonalne kółka transportowe pozwalają na bezproblemowe przestawianie urządzenia. Dzięki rozmiarom wynoszącym zaledwie 120 x 53 x 157 cm (dł. X szer. X wys.) Crosstech XTR można prosto postawić w mniejszych mieszkaniach i pokojach.

  Rozpocznij swoją karierę fitness już dziś! Dzięki Crosstech XTR zmienisz swoją codzienność, poprawisz zdrowie i samopoczucie.


☆ Orbitrek Hammer Cross Motion BT (4005251412806) ☆

Orbitrek Hammer Cross Motion BT (4005251412806) Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek Hammer Cross Motion BT (4005251412806) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Orbitrek Hammer Cross Motion BT (4005251412806)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek HAMMER CROSS MOTION BT informacje technologiczne: Kolor: metaliczny Waga: 40 kg Max. Waga użytkownika: 130 kg wymiary: ( L/W/H ): 123 x 53 x 164 cm Dynamiczny, modny, nieprzeciętny design Orbitrek klasy HA odpowiada normie DIN EN 957-1/5 Dwa sensory dotykowe ergonomiczne uchwyty ( 1 stały i 2 ruchome uchwyty dla większej zmienności ) Specjalnie uformowane pedały dla pewnego stania, odstęp między pedałami-21 cm, dla zapewnienia zdrowego ruchu Uchwyt na tablet Moc: 10-350 Watt System napędowy: pasek rowkowany System hamowania: układ hamulcowy z magnesem trwałym Ustawienie oporu: sterowane komputerowo Rozpiętość obciążenia: 16 stopni Regulacja obciążenia: niezależna od ilości obrotów ilość programów fitness: 12 Waga koła zamachowego: 20 kg Długość kroku: 37 cm typ wyświetlacza: LCD Wskaźniki na komputerze: dystans/ czas/ szybkość / spalanie kalorii/ tętno Stale wyświetlana wartość: 1+6 liczba użytkowników: 4 ilość programów treningowych: 22 Pomiar tętna: sensory dotykowe rąk Zintegrowany odbiornik tętna dla pasa telemetrycznego: tak Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: możliwość ustawienia górnej granicy tętna Procentowy wskaźnik tętna dla górnej granicy tętna: tak Programy treningowe sterowane tętnem: 4 Zintegrowane rolki transportowe: tak Zasilanie: 230V, 50Hz Pozostałe dane: Gwarancja domowa 24 miesiące dostawa gratis Nr katalogowy 4128 Paragon lub faktura vat Nie znalazłeś produktu który Cię interesuje $64 Skontaktuj się z nami tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problemPodsumowanie, czyli jaki orbitrek Hammer najlepszy?


Najlepszy orbitrek Hammer w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy orbitrek Hammer w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane orbitreki do ćwiczeń – TOP7 grudzień 2023

Jeżeli żadna z powyższych orbitreków Hammer nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych orbitreków do domowych ćwiczeń i klubów fitness.


Powiązania tematyczne:

 • jaki orbitrek Hammer opinie i efekty,
 • dobre orbitreki Hammer cena,
 • ranking orbitreków Hammer,
 • orbitrek Hammer jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o orbitrekach Hammer

#1 Gdzie szukać opinii o orbitrekach Hammer?

Aktualnie zaprezentowane informacje o orbitrekach Hammer odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki orbitrek Hammer wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych orbitrekach Hammer warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki orbitrek Hammer jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z orbitrekami Hammer zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań userów. Modele znajdujące się najwyżej w rankingach to produkty często rekomendowane przez kupujących.