FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Orbitreki do ćwiczeń / Ranking orbitreków HMS


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych orbitreków HMS. Opracowane zestawienia są aktualne sierpień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych orbitreków HMS,
 • TOP5 chętnie kupowanych orbitreków do wykorzystywania w klubach fitness i w domowych warunkach.

Jakie orbitreki HMS najlepiej wybrać? Ranking sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane orbitreki HMS, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking orbitreków HMS, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ HMS H6319 ☆

HMS H6319 Najniższa Cena Online

☆ HMS H6319 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: HMS H6319
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek magnetyczny H6319 HMS PREMIUM - to połączenie wysokiej jakości, funkcjonalności i prostoty obsługi. Trenażer jest uniwersalnym urządzeniem, do ogólnej poprawy kondycji, zredukowania tkanki tłuszczowej i rozszerzenia wydolności organizmu. Sprzęt wielkie koło zamachowe oraz jednostajną konstrukcję. Z kolei użycie najlepszych tworzyw, zapewni długie, a zarazem bezusterkowe stosowanie. Dzięki systemowi oporu magnetycznego, ćwiczenia są ciche - tym samym nie przeszkadzają innym osobom w Twoim otoczeniu.Orbitrek, innowacyjny komputer z wyświetlaczem LCD. Sterowanie jest niezwykle intuicyjne i nietrudne. H6319, ma zaimplementowane łącznie 24 programy. Każdy użytkownik, bez względu na poziom wytrenowania, odszuka optymalny program dla siebie. Oczywiście dostępny jest również, program tradycyjny manualny, gdzie przez cały czas treningu, sami zmieniamy obciążenie. Dzięki dotykowym sensorom, możemy na bieżąco kontrolować nasz puls. Na wyświetlaczu podczas treningu, znajdziemy najszczególniej użyteczne i przydatne dane, takie jak: czas, szybkość, dystans, puls, kalorie.Model H6319, wyposażony jest w miejsce na urządzenie przenośne, dzięki temu w trakcie treningu bez trudu, możemy korzystać np. Z tableta.H6319, to potężna, jednostajna budowa. Stopki poziomujące pomogą równo ustawić sprzęt, a zamontowane kółka transportowe, ułatwią jego przemieszczanie.H6319 HMS PREMIUM, to najkorzystniejszy dobór dla osób, które preferują trening cardio w zaciszu domowym.Specyfikacja: Klasa używania: H typ oporu: magnetyczny zewnętrzny rodzaj regulacji oporu: samoczynny liczba poziomów regulacji oporu: 24 Waga koła zamachowego (kg): 7 Komputer (pomiar): czas: tak dystans: tak szybkość: tak puls: tak kalorie: tak powtórzenia na minutę: tak Wyposażenie dodatkowe: sensory do pomiaru pulsu: tak odbiornik pasa telemetrycznego: tak pas telemetryczny w zestawie: nie miejsce na urządzenie mobilne: tak stopki poziomujące: tak rolki lub kółka transportowe: tak miejsce na bidon: tak rozmiary orbitreka (rozłożony): długość (mm): 1680 szerokość (mm): 730 wysokość (mm): 1760 długość kroku (mm): 400 rozstaw stopnic (mm): 255 Komputer (funkcje): HRC: 4 łączna liczba programów: 24 WATT: tak zaimplementowane programy treningowe: tak liczba zaimplementowanych programów treningowych: 12 jednostkowe programy treningowe: tak ilość indywidualnych programów treningowych: 4 Zasilanie: 240V Waga produktu (kg): 72 Maksymalna waga użytkownika: 120 kg Uwagi: Nie przeznaczony do użytku komercyjnego Gwarancja 24 miesiące


☆ HMS H6996 ☆

HMS H6996 Najniższa Cena Online

☆ HMS H6996 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: HMS H6996
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Trenażer eliptyczny magnetyczny H6996 HMS - to połączenie wysokiej jakości, funkcjonalności i prostoty obsługi. Trenażer, jest uniwersalnym urządzeniem, do ogólnej poprawy kondycji, zredukowania tkanki tłuszczowej i powiększenia wydolności organizmu.

  Sprzęt szerokie koło zamachowe, a także stabilną konstrukcję. Z kolei zastosowanie najlepszych materiałów, zapewni długie, a zarazem bezusterkowe używanie. Dzięki systemowi oporu magnetycznego, ćwiczenia są ciche - tym samym nie przeszkadzają innym osobom w Twoim otoczeniu.

  Trenażer eliptyczny, nowoczesny komputer z wyświetlaczem LCD. Sterowanie jest bardzo instynktowne i nietrudne. H6996, ma zaimplementowane łącznie 23 programy. Każdy użytkownik, bez względu na poziom wytrenowania, wynajdzie adekwatny program dla siebie.

  Model H6996, wyekwipowany jest w miejsce na urządzenie mobilne, dzięki temu w trakcie treningu, bez trudu możemy korzystać np. Z tableta. H6996, to konkretna, zrównoważona budowa. Stopki poziomujące pomogą równo ustawić sprzęt, a zamontowane kółka transportowe ułatwią jego przemieszczanie.

  H6996 HMS, to najkorzystniejszy wybór dla osób, które preferują trening cardio w zaciszu domowym. Specyfikacja: Klasa używania: H rodzaj oporu: magnetyczny zewnętrzny typ regulacji oporu: samoczynny liczba stopni regulacji oporu: 16 Waga koła zamachowego (kg): 6 Komputer (pomiar): czas: tak dystans: tak szybkość: tak puls: tak kalorie: tak Wyposażenie uzupełniające: miejsce na urządzenie mobilne: tak stopki poziomujące: tak rolki albo kółka transportowe: tak rozmiary orbitreka (rozłożony): długość (mm): 1160 szerokość (mm): 610 wysokość (mm): 1595 długość kroku (mm): 290 odległość pomiędzy pedałami (mm): 385 Komputer (funkcje): HRC: tak łączna liczba programów: 23 RECOVERY: tak WATT: tak SCAN: tak zaimplementowane programy treningowe: tak liczba zaimplementowanych programów treningowych: 12 jednostkowe programy treningowe: tak liczba jednostkowych programów treningowych: 4 wymiary wyświetlacza (mm): 78 x 43 Zasilanie: 240V Waga towaru (kg): 38,5 Maksymalna waga użytkownika: 120 kg Uwagi: Nie asygnowany do użytku komercyjnego Gwarancja 24 miesiące


☆ HMS H9249 ☆

HMS H9249 Najniższa Cena Online

☆ HMS H9249 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: HMS H9249
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Orbitrek
  • wymiary: 130 x 60 x 158 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Waga: 33,5 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 120 kg
  • Waga koła zamachowego: 9 kg
  • samoczynna regulacja oporu: 8 stopni
  • System hamowania: magnetyczny zewnętrzny
  • Dotykowe sensory do pomiaru pulsu
  • Rolki transportowe
  • przeciwpoślizgowe pedały
  • Stopki poziomujące
  Komputer
  • Czas
  • szybkość
  • Dystans
  • Spalone kalorie
  • SCAN
  • Pomiar pulsu
  • Zasilanie: 4 baterie AAA

  Przeznaczenie

  Orbitrek HMS H9249 to przeważnie wysokiej jakości materiały i prostota obsługi. Skierowany w głównej mierze do osób chcących błyskawicznie i wygodnie pozbyć się zbędnych kilogramów. Orbitrek entuzjastów wśród osób regularnie uprawiających trening kardio.

  atuty

  Rowerek pozostał wyekwipowany w 8-stopniową manulaną regulację oporu, która pozwala na dostosowanie dynamiki ćwiczeń, a także dużo koło zamachowe. Magnetyczny system hamowania zapewnia płynne i ciche działanie, wytwarzając świetne warunki do treningu. Rolki transportowe umożliwią przystępne i komfortowe przsuwanie urządzeni, a jasna kolorystka utrzymana w progresywnym tonie dopełni wystrój wnętrza.

  Spokojny trening w zaciszu własnego domu

  Trenażer to urządzenie, które poprawi ogólną wydolność organizmu, a nie tylko dolnych partii mięśniowych. System oporu magnetycznego gwarantuje bezszelestną pracę, nawet w trakcie wzmożonego treningu. Tym samym możemy ćwiczyć w salonie przed telewizorem, równocześnie nie przeszkadzając innym domownikom.

  zrównoważona budowa i praktyczny komputer

  Układ elektroniczny orbitreka H9249 to konstrukcja bardzo prosta i funkcjonalna. Dzięki swojej łatwej budowie jest prosty w obsłudze, a dzięki stabilnej konstrukcji osiągalne jest jego sterowanie w trakcie treningu. Obsługa komputera nie sprawi żadnego problemu seniorom, toteż rower eliptyczny jest doskonałą propozycją dla dynamicznej fizycznie babci lub dziadka.

  Instrukcja obsługi

  Pełna instrukcja obsługi modelu H9249 przystępna po kliknęciu w poniższy link:
  Instrukcja


  Orbitreki treningowe HMS

  Jedną z kategorii, w której specjalizuje się firma HMS, są orbitreki treningowe. Oferta jest bogata w sprzęt z najwyższej półki, który wyszuka odbiorców wśród profesjonalistów, jak też osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z fitnessem. Asortyment można podzielić ze względu na wykorzystany napęd: mechaniczny, magnetyczny, elektromagnetyczny.

  Orbitreki treningowe HMS wyróżniają się spomiędzy innych swoją różnorakością. Proponuję najistotniej innowacyjne technologicznie rowerki eliptyczne, które same przypasują trening do jednostkowych potrzeb, jak też sprzęt, które zaoferuje podstawowe funkcjonalności, dając maksymalny komfort i wygodę w trakcie ćwiczeń.

  By zagwarantować świeże i ciekawe doznania podczas treningu niektóre z orbitreków pozostały wyekwipowane w obsługę urządzeń przenośnych. Zintegrowane aplikacje z mapami Google sprawią,codzienny trening będzie urozmaicony i ciekawszy. Dzięki funkcji Google Street View ćwiczenia zamieniają się w symulowaną podróż bulwarami słonecznej Kalifornii czy pośród krętych uliczek Marsylii.

  Każdy z rowerków eliptycznych ma swój unikalny dizajn, który wyśmienicie uzupełnia domowe kąciki treningowe, nie psując ogólnego wyglądu wnętrza. W ofercie producenta odszukamy zarówno stonowane biele i czernie, jak dodatkowo neonową kolorystkę orbitreków.  Autorytet w dziedzinie fitnessu i sportów siłowych

  HMS to producent z wieloletnim doświadczeniem w zakresie szeroko rozumianego świata fitness. Bezustannie od roku 2000 producent dostarcza świeże, postępowe produkty, które są gwarantem najlepszej jakości. Nie ma tutaj miejsca na półśrodki. Każdy sprzęt jest poddawany testom laboratoryjnym, które sprawdzają bezpieczeństwo i komfort stosowania, a rygorystyczne standardy produkcyjne niezawodność sprzętu i odporność przez mnóstwo lat aktywnych ćwiczeń.

  spora gama towarów świadczy o ogromnym zaangażowaniu marki HMS na rynku. Oferta towarów fitness obejmuje: rowerki treningowe, bieżnie, orbitreki oraz wioślarze. Osoby intensywnie związane ze wszelkimi ćwiczeniami gimnastycznymi, aerobowymi czy modnym cross-fitem znajdą w asortymencie m.in.: steppery, maty, piłki, ekspandery, kółka, krążki, ściskacze, skakanki, a choćby gumy treningowe i wałki gimnastyczne.

  marka oprócz rodzimego rynku wyjątkowo poprawnie prosperuje na arenie międzynarodowej. Od wielu lat HMS jest kojarzone z wysoka jakością i trwałością swych towarów. Zdobywca wielu nagród branżowych, a także stały bywalec największych targów sportowych w Europie takich jak: ISPO, FIBO, SportLife.


  artykuł
  producent
  Kod producenta
  17-2-062
  EAN
  5907695588132
  Wiosna2018
  wiosna_sprzet_fitness
  informacje podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  System hamowania
  Magnetyczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  8
  Nośność [kg]
  120
  Waga [kg]
  33,5
  Wyposażenie
  Komputer
  System pomiaru tętna
  wyświetlacz LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Pomiar prędkości
  Pomiar pulsu
  Wydatek energetyczny
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  typ gwarancji
  Producenta

☆ HMS H0601 ☆

HMS H0601 Najniższa Cena Online

☆ HMS H0601 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: HMS H0601
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Orbitrek magnetyczny H0601 HMS PREMIUM - to połączenie wysokiej jakości, funkcjonalności i prostoty obsługi. Trenażer jest uniwersalnym urządzeniem do ogólnej poprawy kondycji, zredukowania tkanki tłuszczowej i powiększenia wydolności organizmu. Sprzęt obfite koło zamachowe, a także jednostajną konstrukcję. Z kolei użycie najlepszych materiałów zapewni długie, a zarazem niezawodne użytkowanie. Dzięki systemowi oporu magnetycznego, ćwiczenia są ciche - tym samym nie przeszkadzają innym osobom w Twoim otoczeniu. Orbitrek nowoczesny komputer z wyświetlaczem LED. Sterowanie jest wyjątkowo instynktowne i nietrudne. H0601 ma zastosowane łącznie 27 programów. Każdy użytkownik bez względu na poziom wytrenowania, wyszuka optymalny program dla siebie. W tych 27 programach znajdują się trzy, których zróżnicowanie polega na wieku ćwiczącego. Program dla ludzi młodych, w średnim wieku i seniorów. Każdy różni się poziomem obciążenia. Ponadto ćwiczący ma do dyspozycji osobny program nastawiony na spalanie tkanki tłuszczowej, taki w którym przygotowany jest trening interwałowy i program HRC. Użytkownik ma ponadto możliwość ustawienia 4 własnych programów, dobranych do jego potrzeb. Ustawia jakie obciążenie powinien odczuwać w każdej minucie, dzięki czemu nie musi już podczas treningu myśleć o zmianie parametrów treningu. Oczywiście dostępny jest jeszcze program konwencjonalny manualny, gdzie poprzez cały czas treningu sami zmieniamy obciążenie. Model H0601 wyposażony jest w miejsce na urządzenie mobilne, dzięki czemu podczas treningu bez trudu możemy korzystać np. Z tableta. Komputer ma wejście audio i głośniki poprzez które możemy słuchać swojej ulubionej motywującej muzyki. Każdemu treningowi musi towarzyszyć trafne nawadnianie organizmu. Tu z pomocą przychodzi miejsce na bidon w które także wyekwipowany jest orbitrek. W tym modelu została zastosowana rzadko spotykana możliwość regulacji kąta nachylenia pedała oraz wysokości całej kolumny pedała. Regulacja kąta nachylenia, umożliwia pokaźniejsze lub mniejsze, w zależności od ustawienia, zaangażowanie mięśni łydek i mięśni czworogłowych uda. Operując wysokością całej kolumny, powiększamy lub zniżamy długość kroku. H0601 to konkretna, jednostajna budowa. Stopki poziomujące pomogą równo ustawić sprzęt, a zamontowane kółka transportowe ułatwią jego przemieszczanie. H0601 to najkorzystniejszy wybór dla osób, które preferują trening cardio w zaciszu domowym. Specyfikacja
  • Klasa używania: H
  • rodzaj oporu: magnetyczny wewnętrzny
  • typ regulacji oporu: automatyczny
  • liczba poziomów regulacji oporu: 24
  • Waga koła zamachowego (kg): 8
  • Możliwość regulacji kąta nachylenia pedała
  • Możliwość regulacji wysokości kolumny pedała - regulacja długości kroku
  • Komputer (pomiar):
   • czas: tak
   • dystans: tak
   • prędkość: tak
   • puls: tak
   • body fat: tak
   • kalorie: tak
   • Komputer (wyposażenie dodatkowe):
    • wyjście na słuchawki: tak
    • głośniki: tak
   • Wyposażenie dodatkowe:
    • sensory do pomiaru pulsu: tak
    • pas telemetryczny w pakiecie: nie
    • miejsce na urządzenie przenośne: tak
    • miejsce na bidon: tak
    • stopki poziomujące: tak
    • rolki lub kółka transportowe: tak
   • rozmiary orbitreka (rozłożony):
    • długość (mm): 1720
    • szerokość (mm): 660
    • wysokość (mm): 1690
   • Komputer (funkcje):
    • HRC: 1
    • łączna liczba programów: 27
    • RECOVERY: tak
    • WATT: tak
    • SCAN: tak
    • zastosowane programy treningowe: tak
    • ilość wbudowanych programów treningowych: 10
    • jednostkowe programy treningowe: tak
    • ilość jednostkowych programów treningowych: 4
   • Zasilanie: 230V
   • Waga artykułu (kg): 60,7
   Uwagi
   • Gwarancja 24 miesiące

☆ HMS H6512 ☆

HMS H6512 Najniższa Cena Online

☆ HMS H6512 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: HMS H6512
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Dlaczego to perfekcyjny wybór? Cenisz wytrzymałość i prawidłowy design? Orbitrek H6512 – umożliwi wygodny trening nawet w minimalnym mieszkaniu. To nadzwyczajne rozwiązanie dla osób szukających kompaktowego sprzętu zajmującego małą liczba miejsca.

  H6512 marki HMS umożliwi produktywną ulepszenie kondycji, pozwoli spalić zbędną tkankę tłuszczową i wzmocni mięśnie. Trening na rowerze eliptycznym sprawia,podczas ćwiczeń angażujesz całe swoje ciało. Zadbaj o komfort i zdrowie!

  sprawdź jak działa wyjątkowy system oporu na zasadzie mechanizmu dociskowego, polegającego na dociśnięciu filcowego klocka oporowego. Opór regulujemy pokrętłem. Ćwiczenia są nad wyraz ciche, więc nie przeszkadzają innym osobom w Twoim otoczeniu.

  Na wyświetlaczu komputera prezentowane są najważniejsze dane dotyczące prowadzonej sesji treningowej, pomiędzy innymi puls, który możemy zmierzyć za pomocą sensorów dotykowych znajdujących się na rączkach.

  Zadbaj o komfort i zdrowie! bez dwóch zdań docenisz specjalne stalowe płozy zaopatrzone w komfortowe przeciwpoślizgowe stopki. Są one kolejnym atutem tej konstrukcji. Kółka transportowe zamontowane w przedniej podstawie, umożliwią nieskomplikowane przestawianie sprzętu.

  Poręcze, z regulacją wysokości, zostały pokryte miękką, ergonomiczną gąbką dla jeszcze obszerniejszego komfortu treningu. Co w sobie mam? dane technologiczne: Waga: netto: 30kg, brutto 32kg Waga koła zamachowego: 7kg Maksymalna waga użytkownika: 110kg wymiary: 923x613x1326mm Długość kroku: 369 mm Odległość między pedałami: 2400 mm Komputer: Scan - Skan Time – Czas Speed - szybkość Distance - Dystans Calories - Kalorie Odometer – Dystans całkowity Pulse – Puls Baterie: W pakiecie 2xAAA Uwagi:Nie asygnowany do użytku komercyjnego Gwarancja 24 miesiące korzystne...

  Chcę to u siebie!...


☆ HMS H1742 ☆

HMS H1742 Najniższa Cena Online

☆ HMS H1742 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: HMS H1742
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Orbitrek
  • Klasa artykułu: Semi commercial
  • rozmiary: 172 x 65 x 175 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Waga: 76,5 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 180 kg
  • Waga koła zamachowego: 9 kg
  • samoczynna regulacja oporu: 32 stopnie
  • Regulacja wysokości kroku: 5 poziomów
  • System hamowania: magnetyczny wewnętrzny
  • Dotykowe sensory do pomiaru pulsu
  • Rolki transportowe
  • przeciwpoślizgowe i wielkie pedały (150 mm)
  • Uchwyt na bidon
  • Stopki poziomujące
  • Półka na tablet lub smartfon
  • Wejście słuchawkowe (mini jack 3.5 mm)
  Komputer
  • Czas
  • prędkość
  • Dystans
  • Spalone kalorie
  • SCAN
  • Pomiar pulsu
  • Body fat (pomiar tkanki tłuszczowej)
  • WATT (poziom erengii zużytej w trakcie ćwiczeń)
  • HRC (kontrola bicia serca)
  • Recovery (test pracy serca)
  • RPM (obroty na minutę)
  • Zasilanie sieciowe: 230V
  • Temperatura zewnętrzna
  • 5 jednostkowych programów treningowych

  Przeznaczenie

  Model H1742 zalicza się sprzętu klasy Semi Commercial. Oznacza to, iż orbitrek spełni swoje wykorzystanie zarówno w celach domowych, jak i komercyjnych.

  atuty

  Trenażer eliptyczny został zaopatrzony w szereg udogodnień, które podnoszą jakość wykonywanych ćwiczeń, a także wygodę użytkowania. Zaimplementowany wentylator stworzy symulację oporu powietrza podczas ćwiczeń, dzięki temu trening będzie o sporo bardziej realistyczny. Na dodatek zastosowane głośniki umożliwią słuchanie ulubionej muzyki wprost z konsoli głównej, bez potrzeby podpinania słuchawek.

  Trening w zgodzie z naturą

  Prezentowany model został wyekwipowany we własny generator energii, dzięki czemu nie ma potrzeby podpinania go do prądu w trakcie ćwiczeń. Siła mięśni wytworzy dostateczną liczba energii niezbędnej do działania funkcji elektronicznych. Oprócz tego rowerek eliptyczny korzysta z magnetycznego systemu hamowania, który jest szczególnie cichy i nie przeszkadza innym.

  Od nowicujsza do profesjonalisty

  Użytkownik steruję całym urządzeniem za pomocą wyjątkowo poręcznej konsoli głównej. Bez problemu w trakcie ćwiczeń zmienimy wszystkie pokaźne parametry treningu. Począwszy od obciążenia, a skończywszy na czasie i celu. Oprócz podstawowych funkcji komputer umożliwia na dodatek ustawienie jednego z pięciu predefiniowanych programów treningowych, które pozostały dopasowane jednocześnie dla nowicjuszy, jak i profesjonalistów. Ćwiczenia obejmują tryb:

  Manual — pełna kontrola nad wszystkimi elementami treningu pozwala na zaplanowanie ćwiczeń dla poszczególnych partii ciała. Istnieje na dodatek możliwość ustawienia wartości docelowych dla odległości, spalonych kalorii i pulsu.

  Beginner — obejmuje 4 główne stopnie, które gwarantują ogólnorozwojowy trening dostosowany dla osób początkujących.

  Advance — podobnie jak w trybie Beginner, są tutaj przystępne 4 poziomy trudności, trafne dla innowacyjnych użytkowników.

  Sporty — tryb zalecany dla osób, które czynnie biorą udział we wszelkich zawodach sportowych, gwarantując za każdym razem świetną formę.

  Cardio — najefektywniejszy z trybów, gwarantujący widoczne efekty po relatywnie krótkim okresie treningu. Wyjątkowo rekomendowany osobom, które chcą zrzucić zbędne kilogramy w parę tygodni.

  Instrukcja obsługi

  Pełna instrukcja obsługi modelu H1742 dostępna po kliknęciu w poniższy link:
  Instrukcja


  Orbitreki treningowe HMS

  Jedną z kategorii, w której specjalizuje się producent HMS, są orbitreki treningowe. Oferta jest bogata w sprzęt z najwyższej półki, który wyszuka odbiorców wśród profesjonalistów, jak dodatkowo osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z fitnessem. Asortyment można podzielić ze względu na wykorzystany napęd: mechaniczny, magnetyczny, elektromagnetyczny.

  Orbitreki treningowe HMS wyróżniają się spomiędzy innych swoją różnorakością. Oferuję najszczególniej nowoczesne technicznie rowerki eliptyczne, które same przystosują trening do jednostkowych potrzeb, jak dodatkowo sprzęt, które zaoferuje podstawowe funkcjonalności, dając maksymalny komfort i wygodę w trakcie ćwiczeń.

  By zagwarantować świeże i ciekawe doznania podczas treningu niektóre z orbitreków zostały zaopatrzone w obsługę sprzętów mobilnych. Zintegrowane aplikacje z mapami Google sprawią,rutynowy trening będzie urozmaicony i ciekawszy. Dzięki funkcji Google Street View ćwiczenia zamieniają się w symulowaną podróż bulwarami słonecznej Kalifornii czy pośród krętych uliczek Marsylii.

  Każdy z rowerków eliptycznych posiada swój unikalny dizajn, który doskonale uzupełnia domowe kąciki treningowe, nie psując ogólnego wystroju wnętrza. W ofercie producenta odnajdziemy zarówno stonowane biele i czernie, jak na dodatek neonową kolorystkę orbitreków.  Autorytet w dziedzinie fitnessu i sportów siłowych

  HMS to producent z wieloletnim doświadczeniem w zakresie szeroko rozumianego świata fitness. Bezustannie od roku 2000 marka dostarcza nowe, nowoczesne produkty, które są gwarantem najkorzystniejszej jakości. Nie ma tutaj miejsca na półśrodki. Każdy sprzęt jest poddawany testom laboratoryjnym, które sprawdzają bezpieczeństwo i komfort stosowania, a rygorystyczne standardy produkcyjne bezusterkowość sprzętu i trwałość poprzez dużo lat intensywnych ćwiczeń.

  obszerna gama artykułów świadczy o ogromnym zaangażowaniu firmy HMS na rynku. Oferta artykułów fitness obejmuje: rowerki treningowe, bieżnie, orbitreki oraz wioślarze. Osoby energicznie związane ze wszelkimi ćwiczeniami gimnastycznymi, aerobowymi czy modnym cross-fitem znajdą w asortymencie m.in.: steppery, maty, piłki, ekspandery, kółka, krążki, ściskacze, skakanki, a nawet gumy treningowe i wałki gimnastyczne.

  producent oprócz rodzimego rynku szczególnie poprawnie prosperuje na arenie międzynarodowej. Od wielu lat HMS jest kojarzone z wysoka jakością i trwałością swoich towarów. Zdobywca wielu nagród branżowych i stały bywalec największych targów sportowych w Europie takich jak: ISPO, FIBO, SportLife.


  artykuł
  marka
  Kod producenta
  17-12-015
  EAN
  5907695518399
  Wiosna2018
  wiosna_sprzet_fitness
  informacje podstawowe
  Przeznaczenie
  Pół-komercyjne
  System hamowania
  Magnetyczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  9
  Nośność [kg]
  180
  Waga [kg]
  76.5
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  typ gwarancji
  Producenta

☆ HMS H1708 ☆

HMS H1708 Najniższa Cena Online

☆ HMS H1708 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: HMS H1708
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Orbitrek
  • Klasa towaru: Semi commercial
  • rozmiary: 152 x 64 x 156 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Waga: 55,5 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
  • Waga koła zamachowego: 8 kg
  • automatyczna regulacja oporu: 16 poziomów
  • Długość kroku: 450 - 510 mm
  • System hamowania: magnetyczny zewnętrzny
  • Dotykowe sensory do pomiaru pulsu
   • pas telemetryczny (brak w komplecie)
  • Rolki transportowe
  • przeciwpoślizgowe i znaczne pedały (150 mm)
  • Stopki poziomujące
  • Półka na tablet albo smartfon
  • Wejście słuchawkowe (mini jack 3.5 mm)
  Komputer
  • Czas
  • szybkość
  • Dystans
  • Spalone kalorie
  • SCAN
  • Pomiar pulsu
  • Obsluga gratisowej aplikacji iConsole+
  • Body fat (pomiar tkanki tłuszczowej)
  • WATT (poziom erengii zużytej w trakcie ćwiczeń)
  • HRC (kontrola bicia serca)
  • Recovery (test pracy serca)
  • RPM (obroty na minutę)
  • Zasilanie sieciowe: 230V
  • Gniazdo USB (do ładowania maszyn)
  • 12 podstawowych programów treningowych

  Przeznaczenie

  Model H1708i został zaprojektowany, by sprostać wymaganiom najmocniej wymagających użytkowników. Urządzenie zostało zaklasyfikowane do linii Premium, a to oznacza,gwarantuje najwyższą jakość, a także szereg udogodnień.

  mocne strony

  Do głównych walorów należy zaliczyć stanowczo ergonomiczny system sterowania konsolą główną. Specjalne przyciski umieszczone na kierownicy zezwalają na łatwe i wygodne zarządzenie wszystkimi parametrami treningu. Sam komputer gromadzi wszelkie dane i statystki w trakcie wykonywanie aktywności fizycznych na orbitreku.

  Oprócz zaimplementowanych funkcji komputer można rozszerzyć o podłączenie doń smartfonu lub tableta. Wówczas orbitrek staje się smart-urządzeniem, które umożliwia więcej. Specjalna aplikacja iConsole+ umożliwia wsparcie dla map Google i korzystania z funkcji Street View, czyli podążanie wzdłuż najpopularniejszych ulic, bulwarów i miejsc na świecie.

  Magnetyczny system powoduje, iż ćwiczenia są tak ciche, że nie obudziłby choćby śpiącego dziecka, dlatego sugerowane jest w dodatku dla matek, które pragnę odzyskać figurę sprzed okresu ciąży. Zaletą ćwiczeń realizowanych na orbitreku jest fakt,włącza on nie tylko mięśnie nóg,w dodatku pleców, ramion i najczęściej brzucha.

  Gwarancja stabilności w trakcie ćwiczeń

  pokaźne i antypoślizgowe pedały, których długość kroku wynosi aż 40 cm, zapewniają komfort stosowania nawet szczególnie wysokim użytkownikom. Na dodatek stopnice można dowolnie regulować w 3-stopniowym zakresie regulacji. Wszystkie uchwyty dodatkowo zostały pokryte antypoślizgowym tworzywem, taknawet podczas najintensywniejszego treningu nie doszło do przypadkowego osunięcia się rąk.

  Każdy znajdzie coś dla siebie

  w trakcie ćwiczeń zmienimy wszystkie znaczne parametry treningu. Począwszy od obciążenia, a skończywszy na czasie i celu. Oprócz podstawowych funkcji komputer umożliwia w dodatku ustawienie jednego z pięciu predefiniowanych programów treningowych, które zostały dopasowane zarówno dla nowicjuszy, jak i profesjonalistów. Ćwiczenia obejmują tryb:

  Manual — pełna kontrola nad wszystkimi elementami treningu zezwala na zaplanowanie ćwiczeń dla poszczególnych partii ciała. Istnieje także możliwość ustawienia wartości docelowych dla odległości, spalonych kalorii i pulsu.

  Beginner — obejmuje 4 główne poziomy, które zapewniają ogólnorozwojowy trening przypasowany dla osób początkujących.

  Advance — podobnie jak w trybie Beginner, są tutaj przystępne 4 stopnie trudności, optymalne dla innowacyjnych użytkowników.

  Sporty — tryb zalecany dla osób, które czynnie biorą udział we wszelkich zawodach sportowych, zapewniając zawsze świetną formę.

  Cardio — najefektywniejszy z trybów, zapewniający widoczne efekty po relatywnie niedługim okresie treningu. Nad wyraz sugerowany osobom, które chcą zrzucić zbędne kilogramy w parę tygodni.

  Instrukcja obsługi

  Pełna instrukcja obsługi modelu H1708i dostępna po kliknęciu w poniższy link:
  Instrukcja


  Orbitreki treningowe HMS

  Jedną z kategorii, w której specjalizuje się firma HMS, są orbitreki treningowe. Oferta jest bogata w sprzęt z najwyższej półki, który odszuka odbiorców wśród profesjonalistów, jak ponadto osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z fitnessem. Asortyment można podzielić ze względu na zaimplementowany napęd: mechaniczny, magnetyczny, elektromagnetyczny.

  Orbitreki treningowe HMS wyróżniają się spośród innych swoją rozmaitością. Proponuję najbardziej progresywne technicznie rowerki eliptyczne, które same przypasują trening do indywidualnych potrzeb, jak również sprzęt, które zaoferuje podstawowe funkcjonalności, dając maksymalny komfort i wygodę w trakcie ćwiczeń.

  By zagwarantować świeże i interesujące doznania podczas treningu niektóre z orbitreków zostały wyekwipowane w obsługę maszyn mobilnych. Zintegrowane aplikacje z mapami Google sprawią,powszedni trening będzie urozmaicony i ciekawszy. Dzięki funkcji Google Street View ćwiczenia zamieniają się w symulowaną podróż bulwarami słonecznej Kalifornii czy pośród krętych uliczek Marsylii.

  Każdy z rowerków eliptycznych posiada swój unikalny dizajn, który wyśmienicie uzupełnia domowe kąciki treningowe, nie psując ogólnego wyglądu wnętrza. W ofercie producenta wyszukamy zarówno stonowane biele i czernie, jak jeszcze neonową kolorystkę orbitreków.  Autorytet w dziedzinie fitnessu i sportów siłowych

  HMS to firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie szeroko rozumianego świata fitness. Nieustannie od roku 2000 producent dostarcza nowe, progresywne produkty, które są gwarantem najkorzystniejszej jakości. Nie ma tutaj miejsca na półśrodki. Każdy sprzęt jest poddawany testom laboratoryjnym, które sprawdzają bezpieczeństwo i komfort wykorzystywania, a rygorystyczne standardy produkcyjne niezawodność sprzętu i solidność przez dużo lat intensywnych ćwiczeń.

  duża gama produktów świadczy o ogromnym zaangażowaniu marki HMS na rynku. Oferta produktów fitness obejmuje: rowerki treningowe, bieżnie, orbitreki i wioślarze. Osoby aktywnie związane ze wszelkimi ćwiczeniami gimnastycznymi, aerobowymi czy lubianym cross-fitem znajdą w asortymencie m.in.: steppery, maty, piłki, ekspandery, kółka, krążki, ściskacze, skakanki, a nawet gumy treningowe i wałki gimnastyczne.

  firma oprócz rodzimego rynku bardzo poprawnie prosperuje na arenie międzynarodowej. Od wielu lat HMS jest kojarzone z wysoka jakością i trwałością swych produktów. Zdobywca wielu nagród branżowych i stały bywalec największych targów sportowych w Europie takich jak: ISPO, FIBO, SportLife.


  Aplikacja iConsole+

  Orbitreki treningowe ze wparciem dla aplikacji iConsole+ zamieniają klasyczną konsolę sterującą na wielozadaniowy kokpit, dzięki któremu możliwe jest zapisywanie wszelkich statystyk treningowych. Oprócz tego aplikacja gwarantuje łączność z Google Maps View, co pozwala na wirtualną podróż po wielu zróżnicowanych terenach. Parowanie mobilnego urządzenia następuje za pośrednictwem łączności Bluetooth.


  towar
  firma
  Kod producenta
  17-2-069
  EAN
  5907695504262
  Wiosna2018
  wiosna_sprzet_fitness
  dane podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  System hamowania
  Magnetyczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  8
  Nośność [kg]
  150
  Waga [kg]
  55,5
  Wyposażenie
  Bluetooth
  Gniazdo USB
  Komputer
  Podstawka pod urządzenie przenośne
  System pomiaru tętna
  ekran LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Pomiar szybkości
  Pomiar pulsu
  Programy treningowe
  Wydatek energetyczny
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  rodzaj gwarancji
  Producenta

☆ HMS H5815 ☆

HMS H5815 Najniższa Cena Online

☆ HMS H5815 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: HMS H5815
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek H5815 HMS PREMIUM do sprzęt klasy SEMI COMMERCIAL, czyli nadający się do treningu w domu, lecz i w niepokaźnych klubach fitness. Jego największym atutem jest system oporu, który w tym przypadku jest magnetyczno-powietrzny.

  Takie rozwiązanie zapewnia płynność ruchów, która w sytuacji zwykłych orbitreków nie jest możliwa. Dodatkowo dzięki połączeniu oporu powietrznego, w którym im szybciej realizowane ruchy, tym większy opór, z klasycznym oporem magnetycznym, zyskujemy niekończące się możliwości, w przypasowaniu sprzętu do swego poziomu nowoczesnia....


☆ HMS H1833 ☆

HMS H1833 Najniższa Cena Online

☆ HMS H1833 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: HMS H1833
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Orbitrek
  • Klasa artykułu: Semi commercial
  • wymiary: 145 x 62 x 155 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Waga: 51 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
  • Waga koła zamachowego: 10 kg
  • samoczynna regulacja oporu: 16 poziomów
  • Długość kroku: 450 - 510 mm
  • System hamowania: elektromagnetyczny
  • Dotykowe sensory do pomiaru pulsu
  • Rolki transportowe
  • antypoślizgowe, znaczne pedały (12 cm)
  • Pełna regulacja wysokości drążków oraz pedałów
  • Półka na tablet lub smartfon
  • Gniazdo USB (do ładowania sprzętów)
  Komputer
  • Czas
  • prędkość
  • Dystans
  • Spalone kalorie
  • SCAN
  • Pomiar pulsu
  • Obsluga bezpłatnej aplikacji iConsole+
  • Wsparcie dla bezprzewodowej łączności Bluetooth
  • Body fat (pomiar tkanki tłuszczowej)
  • WATT (poziom energii zużytej podczas ćwiczeń)
  • RPM (obroty na minutę)
  • Recovery (test pracy serca)
  • Zasilanie sieciowe: 230V
  • 5 jednostkowych programów treningowych

  Przeznaczenie

  Model H1833i to orbitrek, którego przeznaczenie jest niezwykle uniwersalne. Będzie to korzystny dobór zarówno dla początkujących, jak i wprawnych użytkowników. Dzięki progresywnej konsoli system wesprze nowych adeptów sztuki fitnessu, natomiast entuzjaści będą mogli tak zespolić trening, by w 100% spełniał ich oczekiwania.

  mocne strony

  wyekwipowany w elektromagentyczny system hamowania, który jest w pełni niesłyszalny. Ustawienie oporu odbywa się automatycznie za pośrednictwem komputera i jest sterowane za pomoca silnika elektrycznego. Oprogramowanie oprócz zbierania bieżących informacji o treningu dostarcza niezapomnianych wrażeń dzięki mapom Google i funkcji podążania dowolnymi ulicami miast świata. Wirtualna podróż bulwarami słonecznej Italii sprawi,rutynowy trening będzie o sporo ciekawszy. Za sprawą ergonomicznej półki możliwe jest ustawienie smartfona bądź tabletu w pozycji horyzontalnej lub wertykalnej, takradować się ulubionym serialem w trakcie ćwiczeń.

  Pełna regulacja

  komponenty ruchome orbitreka, takie jak drążki czy pedały są w pełni dostosowywane. Regulacja wysokości uchwytów odbywa się w zakresie 13,5 cm, natomiast pedałów w zakresie 9 cm. Pozwala to na wygodne przypasowanie urządzenia, do własnych warunków fizycznych.

  Ogromna funkcjonalność konsoli głównej

  firma oddał do dyspozycji użytkownika ponad 5 programów treningowych, które charakteryzują się różnorodnym poziomem trudności. Zatem niezależnie od wprawy i doświadczenia możliwe jest indywidualne dobranie intensywności i dynamiki ćwiczeń. Ćwiczenia obejmują tryb:

  Manual — pełna kontrola nad wszystkimi elementami treningu, pozwala na ustawienie zakresu ćwiczeń dla poszczególnych partii ciała.

  Beginner — obejmuje 4 główne stopnie, które gwarantują ogólnorozwojowy trening dopasowany dla osób początkujących.

  Advance — podobnie jak w trybie Beginner, są tutaj dostępne 4 poziomy trudności, odpowiednie dla progresywnych użytkowników.

  Sporty — tryb zalecany dla osób, które czynnie biorą udział we wszelkich zawodach sportowych, gwarantując za każdym razem rewelacyjną formę.

  Cardio — najefektywniejszy z trybów, gwarantujący widoczne efekty po relatywnie niedługim okresie treningu. Nad wyraz sugerowany osobom, które chcą zrzucić zbędne kilogramy w parę tygodni. Pozwala na ćwiczenia na 4 poziomach intensywności: 55%, 75%, 90%, TAG (target H.R.).

  Instrukcja obsługi

  Pełna instrukcja obsługi modelu H1833i dostępna po kliknęciu w poniższy link:
  Instrukcja


  Orbitreki treningowe HMS

  Jedną z kategorii, w której specjalizuje się producent HMS, są orbitreki treningowe. Oferta jest bogata w sprzęt z najwyższej półki, który znajdzie odbiorców wśród profesjonalistów, jak także osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z fitnessem. Asortyment można podzielić ze względu na zastosowany napęd: mechaniczny, magnetyczny, elektromagnetyczny.

  Orbitreki treningowe HMS wyróżniają się spomiędzy innych swoją rozmaitością. Proponuję najistotniej zaawansowane technicznie rowerki eliptyczne, które same przypasują trening do indywidualnych potrzeb, jak dodatkowo sprzęt, które zaoferuje podstawowe funkcjonalności, dając maksymalny komfort i wygodę podczas ćwiczeń.

  By zagwarantować świeże i ciekawe doznania w trakcie treningu niektóre z orbitreków zostały zaopatrzone w obsługę maszyn przenośnych. Zintegrowane aplikacje z mapami Google sprawią,codzienny trening będzie urozmaicony i ciekawszy. Dzięki funkcji Google Street View ćwiczenia zamieniają się w symulowaną podróż bulwarami słonecznej Kalifornii czy pośród krętych uliczek Marsylii.

  Każdy z rowerków eliptycznych ma swój unikalny dizajn, który genialnie uzupełnia domowe kąciki treningowe, nie psując ogólnego aranżacji wnętrza. W ofercie producenta znajdziemy jednocześnie stonowane biele i czernie, jak w dodatku neonową kolorystkę orbitreków.  Autorytet w dziedzinie fitnessu i sportów siłowych

  HMS to producent z wieloletnim doświadczeniem w zakresie szeroko rozumianego świata fitness. Nieprzerwanie od roku 2000 producent dostarcza świeże, progresywne produkty, które są gwarantem najkorzystniejszej jakości. Nie ma tutaj miejsca na półśrodki. Każdy sprzęt jest poddawany testom laboratoryjnym, które sprawdzają bezpieczeństwo i komfort stosowania, a rygorystyczne standardy produkcyjne niezawodność sprzętu i solidność przez sporo lat intensywnych ćwiczeń.

  szeroka gama produktów świadczy o ogromnym zaangażowaniu producenta HMS na rynku. Oferta produktów fitness obejmuje: rowerki treningowe, bieżnie, orbitreki i wioślarze. Osoby aktywnie związane ze wszelkimi ćwiczeniami gimnastycznymi, aerobowymi czy popularnym cross-fitem znajdą w asortymencie m.in.: steppery, maty, piłki, ekspandery, kółka, krążki, ściskacze, skakanki, a nawet gumy treningowe i wałki gimnastyczne.

  marka oprócz rodzimego rynku szczególnie prawidłowo prosperuje na arenie międzynarodowej. Od wielu lat HMS jest kojarzone z wysoka jakością i trwałością swoich produktów. Zdobywca wielu nagród branżowych oraz stały bywalec największych targów sportowych w Europie takich jak: ISPO, FIBO, SportLife.


  Aplikacja iConsole+

  Orbitreki ze wparciem dla aplikacji iConsole+ zamieniają tradycyjną konsolę sterującą na wielozadaniowy kokpit, dzięki któremu możliwe jest zapisywanie wszelkich statystyk treningowych. Opr ócz tego aplikacja gwarantuje łączność z Google Maps View, co umożliwia wirtualną podróż po wielu przeróżnych terenach. Parowanie mobilnego urządzenia następuje za pośrednictwem łączności Bluetooth.


  towar
  firma
  Kod producenta
  17-2-068
  EAN
  5907695504248
  informacje podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  System hamowania
  Elektromagnetyczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  8
  Nośność [kg]
  150
  Waga [kg]
  51
  Wyposażenie
  Bluetooth
  Gniazdo USB
  Komputer
  Podstawka pod urządzenie przenośne
  System pomiaru tętna
  wyświetlacz LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Pomiar prędkości
  Pomiar pulsu
  Programy treningowe
  Wydatek energetyczny
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  typ gwarancji
  Producenta

☆ HMS H9249V ☆

HMS H9249V Najniższa Cena Online

☆ HMS H9249V - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: HMS H9249V
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek renomowany przez klientów Orbitrek magnetyczny H9249V to z zasady sprzęt, który jest na rynku sprawdzonym i uznanym rozwiązaniem. Wielu klientów rekomenduje urządzenie i ćwiczy na nim każdego dnia, gubiąc zbędne kilogramy i zmieniając swoje życie na ulepszone.

  Orbitrek magnetyczny z magnetycznym systemem oporu to gwarancja sukcesu i płynności podczas każdej sesji treningowej. Zmień swoje ciało, polepsz samopoczucie i wybierz to, co wybiera setki klientów. Orbitrek H9249V to sztandarowy produkt w ofercie marki HMS.

  niepowtarzalne wzornictwo umożliwia cieszenie się nie tylko z treningu, lecz także z prezencji urządzenia, co pozytywnie wpływa na wystrojenie wnętrza. Z pewnością dodaje sportowego charakteru. Instynktowność obsługi to główny aspekt, który znamionuje ten model i pozwala swoim użytkownikom na wydajne modyfikowanie ustawień treningowych, czy obciążenia.

  Głównym założeniem producenta było stworzenie orbitreka, który zapewni frajdę na sporo godzin, pomoże zbudować sylwetkę marzeń i w instynktowny sposób przedstawi wszelkie możliwości urządzenia. Udało się spełnić te założenia i konsumenci z całego świata otrzymali orbitrek magnetyczny, który bez niepotrzebnych kombinacji dostarcza innowacyjne rozwiązania sprzyjające komfortowemu i bezpiecznemu treningowi cardio.

  Ćwicz i modeluj swoje ciało Decydując się na urządzenie do treningu cardio, warto wybrać towar, który będzie prosty w konfiguracji i zapewni błogi, jednostajny trening w każdym momencie. Z magnetycznym ruchem oporu macie pewność, że ciche działanie pozwoli na trening choćby w godzinach nocnych, bez obawy przed zbudzeniem domowników - to niewątpliwy atut, który bez wątpienia sporo osób doceni.

  Komputer z wyświetlaczem LCD wyekwipowany jest w mnóstwo funkcji usprawniających jazdę na orbitreku i głównie zezwala na wykonanie solidnej analizy. Jest to podstawa w celu optymalizacji swojej jazdy, a co z tego wynika - polepszaniu swojej kondycji i sylwetki.

  Jak na produkt niekomercyjny cechuje się wysoką estetyką wykonania, a także sprawdzonymi funkcjami, tak więc w tym zakresie cenowym orbitrek magnetyczny H9249V spisuje się wybornie. Nie ma więc powodów do zdziwienia, iż te sztandarowe urządzenie marki HMS jest niejednokrotnie wybierane poprzez klientów.

  Dołącz do grona aktywnych i zrewolucjonizuj swój trening - osiem programów treningowych rzuca Ci wyzwanie ku ulepszonemu! Sprawdzona konstrukcja Orbitrek magnetyczny H9249V to zwykle towar o zrównoważonej i przemyślanej konstrukcji, co przekłada się na bezpieczeństwo i wydajność ćwiczeń.

  Jazda na orbitreku powinna być przyjemnością i dostarczać użytkownikowi frajdy połączonej z satysfakcją - tak właśnie funkcjonuje model H9249V. Atrakcyjna kolorystyka połączona z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów daje artykuł na LATA, który pomoże w kształtowaniu sylwetki oraz żelaznej kondycji.

  Rolki transportowe pokaźnie upraszczają cykl transportu urządzenia, a ogólna waga artykułu i jego wymiary są świetnie dopasowane tak, aby osoba do 120 kg mogła na nim spokojnie ćwiczyć bez chwiania się na boki.

  cechy technologiczne: Opór: magnetyczny zewnętrzny Regulacja obciążenia: 8 stopni Koło zamachowe: 9 kg Pomiar pulsu: sensory dotykowe Rolki transportowe Waga artykułu: 33,5 kg Maksymalne obciążenie towaru: 120 kg wymiary produktu: długość: 130 cm szerokość: 60 cm wysokość: 157,5 cm Funkcje komputera: Scan Czas prędkość Dystans Spalane kalorie Pomiar pulsu Pozostałe informacje: Nie dedykowany do użytku komercyjnego Gwarancja 24 miesiące #OrbitrekMagnetyczny #OrbitrekHMS #OrbitrekH9249V #OrbitrekMagnetycznyH9249V #OrbitrekTreningowy #OrbitrekStacjonarny #HMS #MarkaHMS #Cardio #TreningCardioPodobne zestawienia:


Najtańsze orbitreki HMS – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze orbitreki HMS, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich orbitreków HMS jest aktualizowany na bieżąco.

☆ HMS H6512 ☆

HMS H6512 Najniższa Cena Online

☆ HMS H6512 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: HMS H6512
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Dlaczego to genialny dobór? Cenisz odporność i korzystny design? Orbitrek H6512 – umożliwi komfortowy trening choćby w niewiele znaczącym mieszkaniu. To doskonałe rozwiązanie dla osób szukających kompaktowego sprzętu zajmującego małą liczba miejsca.

  H6512 producenta HMS umożliwi wydajną poprawę kondycji, pozwoli spalić zbędną tkankę tłuszczową i wzmocni mięśnie. Trening na rowerze eliptycznym powoduje,podczas ćwiczeń angażujesz całe swoje ciało. Zadbaj o komfort i zdrowie!

  sprawdź jak działa nieszablonowy system oporu na zasadzie mechanizmu dociskowego, polegającego na dociśnięciu filcowego klocka oporowego. Opór regulujemy pokrętłem. Ćwiczenia są szczególnie ciche, więc nie przeszkadzają innym osobom w Twoim otoczeniu.

  Na wyświetlaczu komputera prezentowane są najważniejsze dane dotyczące prowadzonej sesji treningowej, między innymi puls, który możemy zmierzyć za pomocą sensorów dotykowych znajdujących się na rączkach.

  Zadbaj o komfort i zdrowie! na pewno docenisz specjalne stalowe płozy wyekwipowane w wygodne antypoślizgowe stopki. Są one kolejnym atutem tej konstrukcji. Kółka transportowe zamontowane w przedniej podstawie, umożliwią nieskomplikowane przestawianie sprzętu.

  Poręcze, z regulacją wysokości, zostały pokryte miękką, praktyczną gąbką dla jeszcze obszerniejszego komfortu treningu. Co w sobie mam? informacje techniczne: Waga: netto: 30kg, brutto 32kg Waga koła zamachowego: 7kg Maksymalna waga użytkownika: 110kg wymiary: 923x613x1326mm Długość kroku: 369 mm Odległość między pedałami: 2400 mm Komputer: Scan - Skan Time – Czas Speed - prędkość Distance - Dystans Calories - Kalorie Odometer – Dystans całkowity Pulse – Puls Baterie: W zestawie 2xAAA Uwagi:Nie przeznaczony do wykorzystywania komercyjnego Gwarancja 24 miesiące dobre...

  Chcę to u siebie!...


☆ HMS HP6513 ☆

HMS HP6513 Najniższa Cena Online

☆ HMS HP6513 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: HMS HP6513
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:


  W świecie fitnessu istnieje niemało rodzajów orbitreków. Oprócz magnetycznych i mechanicznych jest jeszcze jeden model, o którym mało kto wie a którego producent HMS ma w swojej ofercie. Mowa o orbitreku powietrznym.
  ukazujemy orbitrek HP6513 HMS z oporem powietrznym. Ta progresywny sprzęt jest alternatywą dla modeli magnetyczny i odchodzący już powoli do lamusa modeli mechanicznych. W modelu HP6513 wykorzystany pozostał specjalny wentylator. Dzięki wentylatorowi opór podczas ćwiczenia stawia nam tylko powietrze.
  intensywność treningu regulujemy sami praktycznie bez obsługowo, opór jest zależny od prędkości z jaką ćwiczymy. Kiedy powiększamy prędkość opór automatycznie na dodatek rośnie. Dzięki temu z łatwością wykonamy trening wydolnościowy a choćby interwałowy. Prosty w obsłudze komputer znajdujący się w orbitreku wskazuje nam najważniejsze atrybuty niezbędne do treningu, pomiędzy innymi puls, który możemy zmierzyć za pomocą sensorów dotykowych znajdujących się na rączkach. Ponadto przy komputerze znajduje się miejsce, w którym możemy bezpiecznie położyć swój telefon lub tablet, jeśli chcemy z nich korzystać trenując.
  HP6513 wytworzony jest materiałów najwyższej jakości. Każdy detal pozostał przeanalizowany i wyśmienicie wytworzony. Dzięki swej niesamowicie mocnej konstrukcji jest nad wyraz jednostajny i bezpieczny. Nie odczujemy żadnego zachwiania choćby w trakcie bardzo intensywnego treningu. Poręcze, z regulacją wysokości, zostały pokryte miękką, użyteczną gąbką dla jeszcze pokaźniejszego komfortu treningu. W dodatku podesty orbitreka zostały tak zaprojektowane, iż nie musimy się martwić o ześliźnięcie stopy w trakcie treningu. Kółka transportowe zamontowane w przedniej podstawie, umożliwią przystępne przestawianie sprzętu.
  HP6513 HMS to wspaniała opcja dla wszystkich entuzjastów doskonale stworzonego treningu.
  Specyfikacja:


  wymiary: 1110x650x1630mm
  Waga: netto: 27kg, brutto 30kg
  Maksymalna waga użytkownika: 110kg
  Komputer:

  Scan - Skan
  Time - Czas
  Speed - szybkość
  Distance - Dystans
  Calories - Kalorie
  Odometer - Dystans całkowity
  Pulse - Puls


  Baterie:

  W pakiecie 2xAAA


  Uwagi:  Nie asygnowana do użytku komercyjnego
  Gwarancja 24 miesiące

  produkt
  producent
  Kod producenta
  17-15-000
  EAN
  5907695529067
  dane podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  System hamowania
  Powietrzny
  Nośność [kg]
  110
  Waga [kg]
  30
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  wariant gwarancji
  Gwarancja wewnętrzna

☆ HMS H2205 ☆

HMS H2205 Najniższa Cena Online

☆ HMS H2205 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: HMS H2205
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 6
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Orbitrek H2205 – pozwoli na wygodny trening nawet w nieznacznym mieszkaniu. To świetne rozwiązanie dla osób szukających kompaktowego sprzętu zajmującego małą ilość miejsca. Jego interesujące, progresywne wzornictwo, przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi, treningu w domu. H2205 producenta HMS umożliwi skuteczną poprawę kondycji, pozwoli spalić zbędną tkankę tłuszczową i wzmocni mięśnie. Opór regulujemy pokrętłem. Ćwiczenia są bardzo ciche, więc nie przeszkadzają innym osobom w Twoim otoczeniu. Na wyświetlaczu komputera prezentowane są najważniejsze informacje dotyczące prowadzonej sesji treningowej, między innymi puls, który możemy zmierzyć przy pomocy sensorów dotykowych znajdujących się na rączkach. Stalowe płozy zaopatrzone w wygodne przeciwpoślizgowe stopki są kolejnym atutem tej konstrukcji. Specyfikacja
  • Klasa użytkowania: H
  • wariant oporu: magnetyczny wewnętrzny
  • rodzaj regulacji oporu: manualny
  • ilość stopni regulacji oporu: 8
  • Waga koła zamachowego (kg): 6
  • Rozstaw pedałów (stopnic): 40
  • Komputer (pomiar):
   • czas: tak
   • dystans: tak
   • prędkość: tak
   • puls: tak
   • kalorie: tak
   • temperatura otoczenia: tak
  • Komputer (wyposażenie uzupełniające):
   • Wyposażenie dodatkowe:
    • sensory do pomiaru pulsu: tak
    • miejsce na urządzenie mobilne: tak
    • stopki poziomujące: tak
    • rolki lub kółka transportowe: tak
   • wymiary orbitreka (rozłożony):
    • długość (mm): 1230
    • szerokość (mm): 600
    • wysokość (mm): 1520
   • Komputer (funkcje):
    • SCAN: tak
   • Waga produktu: 32,5 kg
   • Maksymalna waga użytkownika: 120 kg
   Uwagi
   • Nie przeznaczony do użytku komercyjnego
   • Gwarancja 24 miesiące

  ☆ HMS H9249V ☆

  HMS H9249V Najniższa Cena Online

  ☆ HMS H9249V - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: HMS
  • Nazwa produktu: HMS H9249V
  • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
  • Ilość ofert: 3
  • Charakterystyka / Opis orbitreka:

   Orbitrek uznany przez klientów Orbitrek magnetyczny H9249V to zwykle sprzęt, który jest na rynku sprawdzonym i cenionym rozwiązaniem. Wielu klientów rekomenduje urządzenie i ćwiczy na nim każdego dnia, gubiąc zbędne kilogramy i zmieniając swoje życie na ulepszone.

   Orbitrek magnetyczny z magnetycznym systemem oporu to gwarancja sukcesu i płynności podczas każdej sesji treningowej. Zmień swoje ciało, polepsz samopoczucie i wybierz to, co wybiera setki klientów. Orbitrek H9249V to sztandarowy produkt w ofercie producenta HMS.

   oryginalne wzornictwo zezwala na cieszenie się nie tylko z treningu, ale także z prezencji urządzenia, co pozytywnie wpływa na wystrojenie wnętrza. Z całą pewnością dodaje sportowego charakteru. Intuicyjność obsługi to główny aspekt, który znamionuje ten model i pozwala swoim użytkownikom na skuteczne modyfikowanie ustawień treningowych, czy obciążenia.

   Głównym założeniem producenta było stworzenie orbitreka, który zapewni frajdę na mnóstwo godzin, pomoże zbudować sylwetkę marzeń i w instynktowny sposób przedstawi wszelkie możliwości urządzenia. Udało się spełnić te założenia i konsumenci z całego świata otrzymali orbitrek magnetyczny, który bez niepotrzebnych kompilacji dostarcza postępowe rozwiązania sprzyjające komfortowemu i bezpiecznemu treningowi cardio.

   Ćwicz i modeluj swoje ciało Decydując się na urządzenie do treningu cardio, warto wybrać artykuł, który będzie prosty w konfiguracji i zapewni miły, jednostajny trening w każdym momencie. Z magnetycznym ruchem oporu macie pewność, iż ciche działanie pozwoli na trening nawet w godzinach nocnych, bez obawy przed zbudzeniem domowników - to niewątpliwy atut, który bez wątpienia niemało osób doceni.

   Komputer z wyświetlaczem LCD zaopatrzony jest w mnóstwo funkcji usprawniających jazdę na orbitreku i przeważnie zezwala na wykonanie konkretnej analizy. Jest to podstawa w celu optymalizacji swej jazdy, a co za tym idzie - ulepszaniu swej kondycji i sylwetki.

   Jak na towar niekomercyjny charakteryzuje się wysoką estetyką wykonania, a także sprawdzonymi funkcjami, tak więc w tym zakresie cenowym orbitrek magnetyczny H9249V spisuje się wybornie. Nie ma więc powodów do zdziwienia, że te sztandarowe urządzenie firmy HMS jest nieraz wybierane poprzez klientów.

   Dołącz do grona aktywnych i zrewolucjonizuj swój trening - osiem programów treningowych rzuca Ci wyzwanie ku ulepszonemu! Sprawdzona konstrukcja Orbitrek magnetyczny H9249V to zwykle artykuł o stabilnej i przemyślanej konstrukcji, co przekłada się na bezpieczeństwo i produktywność ćwiczeń.

   Jazda na orbitreku powinna być przyjemnością i dostarczać użytkownikowi frajdy połączonej z satysfakcją - tak właśnie funkcjonuje model H9249V. Ciekawa kolorystyka połączona z użyciem wysokiej jakości materiałów daje artykuł na LATA, który pomoże w kształtowaniu sylwetki, a także żelaznej kondycji.

   Rolki transportowe wyraźnie upraszczają cykl transportu urządzenia, a ogólna waga artykułu i jego wymiary są genialnie przypasowane tak, żeby osoba do 120 kg mogła na nim spokojnie ćwiczyć bez chwiania się na boki.

   cechy technologiczne: Opór: magnetyczny zewnętrzny Regulacja obciążenia: 8 stopni Koło zamachowe: 9 kg Pomiar pulsu: sensory dotykowe Rolki transportowe Waga artykułu: 33,5 kg Maksymalne obciążenie produktu: 120 kg rozmiary artykułu: długość: 130 cm szerokość: 60 cm wysokość: 157,5 cm Funkcje komputera: Scan Czas prędkość Dystans Spalane kalorie Pomiar pulsu Pozostałe dane: Nie dedykowany do wykorzystania komercyjnego Gwarancja 24 miesiące #OrbitrekMagnetyczny #OrbitrekHMS #OrbitrekH9249V #OrbitrekMagnetycznyH9249V #OrbitrekTreningowy #OrbitrekStacjonarny #HMS #MarkaHMS #Cardio #TreningCardio


  ☆ HMS H9249 ☆

  HMS H9249 Najniższa Cena Online

  ☆ HMS H9249 - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: HMS
  • Nazwa produktu: HMS H9249
  • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
  • Ilość ofert: 3
  • Charakterystyka / Opis orbitreka:
   Orbitrek
   • rozmiary: 130 x 60 x 158 cm (dł. X szer. X wys.)
   • Waga: 33,5 kg
   • Maksymalna waga użytkownika: 120 kg
   • Waga koła zamachowego: 9 kg
   • automatyczna regulacja oporu: 8 stopni
   • System hamowania: magnetyczny zewnętrzny
   • Dotykowe sensory do pomiaru pulsu
   • Rolki transportowe
   • przeciwpoślizgowe pedały
   • Stopki poziomujące
   Komputer
   • Czas
   • szybkość
   • Dystans
   • Spalone kalorie
   • SCAN
   • Pomiar pulsu
   • Zasilanie: 4 baterie AAA

   Przeznaczenie

   Orbitrek HMS H9249 to w głównej mierze wysokiej jakości materiały oraz prostota obsługi. Skierowany na ogół do osób chcących błyskawicznie i wygodnie pozbyć się zbędnych kilogramów. Orbitrek zwolenników wśród osób regularnie uprawiających trening kardio.

   mocne strony

   Rowerek pozostał wyekwipowany w 8-stopniową manulaną regulację oporu, która pozwala na dobranie dynamiki ćwiczeń i dużo koło zamachowe. Magnetyczny system hamowania zagwarantuje płynne i ciche działanie, budujejąc genialne warunki do treningu. Rolki transportowe umożliwią przystępne i wygodne przsuwanie urządzeni, a jasna kolorystka utrzymana w innowacyjnym tonie dopełni wystrój wnętrza.

   Spokojny trening w zaciszu własnego domu

   Trenażer to urządzenie, które poprawi ogólną wydolność organizmu, a nie tylko dolnych partii mięśniowych. System oporu magnetycznego gwarantuje bezszelestną pracę, nawet podczas wzmożonego treningu. Tym samym możemy ćwiczyć w salonie przed telewizorem, jednocześnie nie przeszkadzając innym domownikom.

   stabilna kompozycja i praktyczny komputer

   Układ elektroniczny orbitreka H9249 to budowa wyjątkowo prosta i poręczna. Dzięki swojej nieskomplikowanej budowie jest nietrudny w obsłudze, a dzięki stabilnej konstrukcji realne jest jego sterowanie podczas treningu. Obsługa komputera nie sprawi żadnego problemu seniorom, toteż rower eliptyczny jest znakomitą propozycją dla energicznej fizycznie babci albo dziadka.

   Instrukcja obsługi

   Pełna instrukcja obsługi modelu H9249 dostępna po kliknęciu w poniższy link:
   Instrukcja


   Orbitreki treningowe HMS

   Jedną z kategorii, w której specjalizuje się marka HMS, są orbitreki treningowe. Oferta jest bogata w sprzęt z najwyższej półki, który odnajdzie odbiorców wśród profesjonalistów, jak dodatkowo osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z fitnessem. Asortyment można podzielić ze względu na wykorzystany napęd: mechaniczny, magnetyczny, elektromagnetyczny.

   Orbitreki treningowe HMS wyróżniają się spomiędzy innych swoją rozmaitością. Oferuję najmocniej progresywne technologicznie rowerki eliptyczne, które same dostosują trening do jednostkowych potrzeb, jak jeszcze sprzęt, które zaoferuje podstawowe funkcjonalności, dając maksymalny komfort i wygodę podczas ćwiczeń.

   By zagwarantować świeże i interesujące doznania podczas treningu niektóre z orbitreków pozostały wyekwipowane w obsługę sprzętów mobilnych. Zintegrowane aplikacje z mapami Google sprawią,codzienny trening będzie urozmaicony i ciekawszy. Dzięki funkcji Google Street View ćwiczenia zamieniają się w symulowaną podróż bulwarami słonecznej Kalifornii czy pośród krętych uliczek Marsylii.

   Każdy z rowerków eliptycznych ma swój oryginalny dizajn, który nieprzeciętnie uzupełnia domowe kąciki treningowe, nie psując ogólnego wystroju wnętrza. W ofercie producenta znajdziemy jednocześnie stonowane biele i czernie, jak na dodatek neonową kolorystkę orbitreków.   Autorytet w dziedzinie fitnessu i sportów siłowych

   HMS to firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie szeroko rozumianego świata fitness. Nieustannie od roku 2000 firma dostarcza nowe, progresywne produkty, które są gwarantem najlepszej jakości. Nie ma tutaj miejsca na półśrodki. Każdy sprzęt jest poddawany testom laboratoryjnym, które sprawdzają bezpieczeństwo i komfort wykorzystywania, a rygorystyczne standardy produkcyjne bezusterkowość sprzętu i solidność przez dużo lat dynamicznych ćwiczeń.

   szeroka gama produktów świadczy o ogromnym zaangażowaniu producenta HMS na rynku. Oferta produktów fitness obejmuje: rowerki treningowe, bieżnie, orbitreki oraz wioślarze. Osoby aktywnie związane ze wszelkimi ćwiczeniami gimnastycznymi, aerobowymi czy lubianym cross-fitem znajdą w asortymencie m.in.: steppery, maty, piłki, ekspandery, kółka, krążki, ściskacze, skakanki, a nawet gumy treningowe i wałki gimnastyczne.

   marka oprócz rodzimego rynku nad wyraz prawidłowo prosperuje na arenie międzynarodowej. Od wielu lat HMS jest kojarzone z wysoka jakością i trwałością swoich artykułów. Zdobywca wielu nagród branżowych i stały bywalec największych targów sportowych w Europie takich jak: ISPO, FIBO, SportLife.


   artykuł
   marka
   Kod producenta
   17-2-062
   EAN
   5907695588132
   Wiosna2018
   wiosna_sprzet_fitness
   dane podstawowe
   Przeznaczenie
   Domowe
   System hamowania
   Magnetyczny
   Waga koła zamachowego [kg]
   8
   Nośność [kg]
   120
   Waga [kg]
   33,5
   Wyposażenie
   Komputer
   System pomiaru tętna
   wyświetlacz LCD
   Funkcje komputera
   Pomiar czasu
   Pomiar dystansu
   Pomiar szybkości
   Pomiar pulsu
   Wydatek energetyczny
   Warunki gwarancji
   Długość
   24 miesiące
   rodzaj gwarancji
   Producenta


  Podsumowanie, czyli jaki orbitrek HMS najlepszy?


  Najlepszy orbitrek HMS w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


  Najtańszy orbitrek HMS w Rankingach – nasze TOP3


  Podobne zestawienia:


  Polecane orbitreki do ćwiczeń – Ranking sierpień 2022

  Jeżeli żadna z powyższych orbitreków HMS nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych orbitreków do wykorzystywania w klubach fitness i w domowych warunkach.


  Powiązania tematyczne:

  • jaki orbitrek HMS opinie i efekty,
  • dobre orbitreki HMS cena,
  • ranking orbitreków HMS,
  • orbitrek HMS jaki najlepszy.

  Podobne zestawienia:


  Nasze FAQ o orbitrekach HMS

  #1 Gdzie szukać opinii o orbitrekach HMS?

  Aktualnie zaprezentowane informacje o orbitrekach HMS odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

  #2 Jaki orbitrek HMS wybrać? Który najlepszy?

  Poszukując informacji o dobrych orbitrekach HMS warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

  #3 Jaki orbitrek HMS jest najchętniej polecany?

  Nasze zestawienia z orbitrekami HMS zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań userów. Modele znajdujące się najwyżej w rankingach to produkty często rekomendowane przez kupujących.