FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Orbitreki do ćwiczeń / Ranking orbitreków Kettler


Pomagamy w wyborze dobrych orbitreków Kettler. Opracowane zestawienia są aktualne maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych orbitreków Kettler,
 • TOP5 często wybieranych orbitreków do wykorzystywania w klubach fitness i w domowych warunkach.

Jakie orbitreki Kettler najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane orbitreki Kettler, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking orbitreków Kettler, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Orbitrek elektromagnetyczny KETTLER Optima 800 (7640119481371) ☆

Orbitrek elektromagnetyczny KETTLER Optima 800 (7640119481371) Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek elektromagnetyczny KETTLER Optima 800 (7640119481371) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Orbitrek elektromagnetyczny KETTLER Optima 800 (7640119481371)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek KETTLER Optima 800 to najnowocześniejszy i najmocniej zawansowany technologicznie crosstrainer w rodzinie Kettler. Wyszukany i wysokiej jakości design znajduje w dodatku odzwierciedlenie w jego funkcjonalności.

  Model Optima 800 oszałamia nieskończoną różnorodnością programów, które sąprzystępne na barwnym wyświetlaczu TFT klasy premium o rozmiarach 155 x 86 mm. Po wprowadzeniu Twoich danych możesz radować się optymalnym treningiem, dzięki intensywności przypasowanej do Twoich potrzeb i nowoczesnia treningu.

  W czasie rzeczywistym Twoja sprawność pokazywana jest na wyświetlaczu. Koło zamachowe zagwarantuje maksymalną ergonomię. Technologia Extended Motion gwarantuje wyjątkowo łagodny i skuteczny ruch. Orbitrek crosstrainer to wszechstronne urządzenie do treningu, które angażuje mięśnie całego ciała.

  Ruch eliptyczny to połączenie ruchu wykonywanego na trzech urządzeniach: stepper, bieżnia i rower. Zaangażowane są jednocześnie górne jak i dolne partie ciała. Regularny trening na orbitreku pozwala poprawić kondycję, spalić zbędne kalorie i schudnąć.

  Wzmacnia mięśnie, nie obciążając kręgosłupa, stawów skokowych czy kolanowych. Prawidłowo wpływa na pracę układu krążeniowo-oddechowego. Może być stosowany w treningu cardio i obwodowym. KETTLER OPTIMA 800 sugerowany jest każdemu, komu zależy na regularnym i skutecznym treningu.

  Poziom oporu można zmieniać w zakresie 25-400 watów (co 5 wat), pozwala na dobranie intensywności treningu do indywidualnych potrzeb. W trakcie treningu można wybrać jeden z 15 programów, dobranych do najróżniejszych stopni efektywności.

  za pomocą konfiguratora można wytwarzać świeże programy lub modyfikować już istniejące. Komputer treningowy pozwala także na skonfigurowanie 4 użytkowników, dzięki czemu każdy z domowników będzie miał dostęp do swych danych z ostatnich treningów.

  Cicha i płynna praca umożliwia trening w domu. Kółka transportowe umożliwiają komfortowe przestawienie orbitreka po skończonym treningu. Komputer treningowy - spory, czytelny, kolorowy i intuicyjny w obsłudze wyświetlacz TFT o wymiarach 155x86mm wyświetla siedem najważniejszych parametrów treningu.

  Wyświetlane atrybuty: czas treningu dystans (km albo mile) zużycie energii (kcal albo kJ) tętno prędkość kadencja (obr./min) moc (w Watach) posiada 15 zaprogramowanych programów treningowych, dzięki którym realne jest dostosowanie intensywności treningu do skuteczności i kondycji użytkownika.

  zastosowany konfigurator pozwala dowolnie rozbudowywać i zmieniać programy treningowe. Ergometr może być stosowany w dwóch trybach: TRYB AUTO (niezależny od ilości obr./min) TRYB MANU (zależny od ilości obr./min) przystępne programy treningowe (szczegółowy opis znajduje się w instrukcji obsługi komputera): szybki start Trening WYZWANIE KETTMAPS KETTLER WORLD TOURS Trening HIT Trening HRC IPN Coaching 30 min.

  fitnessu Trening w rozmaitych strefach tętna 30 min. Spalania tłuszczu Regulacja oporu KETTLER OPTIMA 800 to indukcyjny crosstrainer z 22 kg kołem zamachowym. Poziom oporu można zmieniać w zakresie 25-400 watów (co 5 wat).

  Platformy na stopy znaczne, antypoślizgowe platformy na stopy gwarantują bezpieczne podparcie podczas treningu. Technika EXT(Extended Motion Technology) gwarantuje wyjątkowo delikatny i wydajny ruch.

  Rozstaw: 190 mm Długość kroku: 480 mm Wysokość płozy (w miejscu stawiania stopy) od poziomu podłoża początkując od najniższej: 27, 35, 41 cm. Rama - konkretna, stalowa rama zagwarantuje stabilność i wygodę w trakcie ćwiczeń.

  Wytrzymała konstrukcja z 22 kg kołem zamachowym umożliwia bezpieczny trening, także z dużą intensywnością. Obudowa - wytwarzana z wysokiej jakości materiałów, stanowi wspaniałe wyciszenie magnetycznego systemu oporu.

  możliwa jest regulacja wypoziomowania urządzenia. Kierownica - U-kształtna kierownica i użyteczne uchwyty dają Ci możliwość wyboru stosownego chwytu podczas treningu. Sensory dotykowe - umieszczone na kierownicy sensory dotykowe pozwalają na pomiar tętna.

  Do treningu HRC zalecane jest stosowanie pasa na piersiowego z technologią Bluetooth (nie jest załączony do urządzenia). Uchwyt na smartfon - uchwyt na tablet albo smartfon umożliwia wygodne umieszczenie urządzenia mobilnego w zasięgu wzroku i korzystania z niego w trakcie treningu.

  Bluetooth - zintegrowany inteligentny system Bluetooth, umożliwia korzystanie z najmocniej motywujących aplikacji przeznaczonych do treningu. Kompatybilny z aplikacją fitness Kinomap (subskrypcja nie jest wliczona w cenę urządzenia Google Play lub App Store) oraz z KETTLER WORLD TOURS.

  Kółka transportowe - kółka transportowe wygodny transport orbitreka po treningu. SPECYFIKACJA rodzaj urządzenia: orbitrek, crosstrainer rodzaj: indukcyjny Waga koła zamachowego: 22 kg Regulacja oporu:25-400 watów (co 5 wat) Moc szczytowa: 400 Wat Maksymalna waga użytkownika: 150 kg Długość kroku: 480 mm Rozstaw: 190 mm Pomiary: czas, szybkość, dystans, kadencja (obr./min), tętno, kalorie, moc w watach Wyposażenie: komputer treningowy, uchwyt na smartfon, sensory dotykowe, kółka transportowe, profilowane rękojeści Programy treningowe: 15, można dowolnie rozbudowywać za pomocą konfiguratora Języki menu: 7 (EN, DE, FR, IT, NL, PL, RU) Kierownica: U-kształtna, praktyczna, profilowane rękojeści Podstawy na stopy: antypoślizgowe Zasilanie: zasilacz (230V) rozmiary po rozłożeniu (dł x szer x wys): 144 x 56 x 162 cm Waga: 82 kg Klasa urządzenia: Urządzenie treningowe jest zgodne z normą DIN EN ISO 20957-1 2014/DIN EN ISO 20957-9 2017, klasa HA (sprzęt do wykorzystania domowego o wysokiej klasie skrupulatności).


☆ Kettler Orbitrek magnetyczny hoi cross+ granatowy ☆

Kettler Orbitrek magnetyczny hoi cross+ granatowy Najniższa Cena Online

☆ Kettler Orbitrek magnetyczny hoi cross+ granatowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Orbitrek magnetyczny hoi cross+ granatowy
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek crosstrainer KETTLER HOI CROSS+ to wszechstronne urządzenie do treningu, które angażuje mięśnie całego ciała. Regularne ćwiczenia wpływają na ulepszenie kondycji, wysmuklają sylwetkę, dodają energii, a także wpływają na korzystne samopoczucie. Mechanika pracy na orbitrekach odwzorowuje komponenty treningu na rowerze, stepperze i bieżni – łącząc w sobie wszystkie atuty wymienionych aktywności.

  Orbitrek wzmacnia mięśnie z górnych i dolnych partii ciała, a eliptyczny ruch nie obciąża kręgosłupa ani stawów. Regularny trening sprzyja poprawie funkcjonowania układu sercowo-naczyniowego, a także oddechowego. Co ważne, ruch eliptyczny to połączenie ruchu realizowanego na trzech urządzeniach: stepper, bieżnia i rower.

  Łączność Bluetooth i ANT+

  Zintegrowany system Bluetooth zezwala na korzystanie z najmocniej motywujących aplikacji dedykowanych do treningu. Zintegrujesz się z aplikacjami fitness Kinomap, a także Zwift.

  Kinomap to dostęp do wirtualnych tras z całego świata oraz możliwość trenowania z innymi użytkownikami. Zwift to wirtualna platforma do treningu fizycznego dla wielu graczy online, umożliwiająca użytkownikom interakcję, trening i rywalizację w wirtualnym świecie.

  Konsola urządzenia

  posiada 20 wbudowanych programów treningowych, dzięki którym realne jest przypasowanie intensywności treningu do produktywności i kondycji użytkownika. Wbudowany konfigurator pozwala dowolnie rozbudowywać i zmieniać programy treningowe. Komputer treningowy pozwala także na skonfigurowanie 4 użytkowników, dzięki temu każdy z domowników będzie miał dostęp do swych danych z ostatnich treningów.

  ekran orbitreka KETTLER HOI CROSS+ w trakcie treningu na bieżąco demonstruje Twoją rzeczywistą pracę wytworzoną w określonym czasie wyrażoną w watach. Miernik mocy pozwala lepiej kontrolować aktywność: w czasie rzeczywistym prezentuje ile watów generowanych jest w danej chwili. Zmniejsza ryzyko przetrenowania albo niedotrenowania. Moc jest ponadto rewelacyjną metoda do mierzenia postępów w czasie. Maksymalne wyodrębnionie mocy to 300 W. Komputer zasilany jest zasilaczem dołączonym do zestawu, posiadającym długi kabel zasilający.

  właściwości techniczne atrybuty komputera

☆ Kettler Orbitrek magnetyczny axos nova m (7640119481142) ☆

Kettler Orbitrek magnetyczny axos nova m (7640119481142) Najniższa Cena Online

☆ Kettler Orbitrek magnetyczny axos nova m (7640119481142) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Orbitrek magnetyczny axos nova m (7640119481142)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Kettler Axos Cross Nova M

  Orbitrek KETTLER NOVA M to następca i odpowiednik modelu CROSS M. Urządzenie pochodzi z linii KETTLER AXOS.

  NOVA M to magnetyczny orbitrek z 8 poziomami obciążenia. Kompaktowy model, który do pracy potrzebuje jedynie 2 baterii, dzięki czemu można go postawić w dowolnym miejscu w domu. Polecany jest osobom, które szukają trwałego i łatwego w użyciu orbitreka.

  Komputer treningowy z czytelnym wyświetlaczem i wygodnymi przyciskami pozwala na kontrolę parametrów treningu. Opór magnetyczny gwarantuje płynną i cichą pracę. Sterowanie oporem odbywa się za pomocą pokrętła umieszczonego w zasięgu ręki.

  Płozy z dostosowywanymi podstawami na stopy posiadają antypoślizgową powierzchnię, zapewniają stabilność i bezpieczeństwo podczas treningu. Umożliwiają adekwatne dobranie do wzrostu.

  Orbitrek crosstrainer to wszechstronne urządzenie do treningu, które angażuje mięśnie całego ciała. Regularne ćwiczenia wpływają na ulepszenie kondycji, wysmuklają sylwetkę, dodają energii, a także wpływają na korzystne samopoczucie. Mechanika pracy na orbitrekach odwzorowuje części treningu na rowerze, stepperze i bieżni – łącząc w sobie wszystkie mocne strony wymienionych aktywności. Orbitrek wzmacnia mięśnie z górnych i dolnych partii ciała, a eliptyczny ruch nie obciąża kręgosłupa ani stawów. Regularny trening sprzyja poprawie funkcjonowania układu sercowo-naczyniowego oraz oddechowego.

  8 stopni regulacji oporu pozwala na dobranie intensywności treningu do jednostkowych potrzeb. Cicha i płynna praca pozwala na trening w domu. Kółka transportowe umożliwiają komfortowe przestawienie orbitreka po skończonym treningu.

  CROSSTRAINER KETTLER AXOS NOVA M rekomendowany jest każdemu, niezależnie od wieku i kondycji.

  KETTLER AXOS NOVA M to magnetyczny crosstrainer z 12 kg kołem zamachowym i 8 poziomami oporu. Poziom oporu regulowany jest manualnie, za pomocą pokrętła umieszczonego pod kierownicą. Regulacja w zakresie od 1 do 8 pozwala złączyć poziom treningu do jednostkowych potrzeb.

  Komputer treningowy

  Czytelny, instynktowny w obsłudze, wyświetla sześć najważniejszych parametrów treningu.

  Wyświetlane właściwości:

  • czas treningu
  • dystans (km albo mile)
  • zużycie energii (kcal lub kJ)
  • tętno
  • prędkość
  • kadencja (obr./min)

  Komputer zasilany jest 2 bateriami AA 1.5V. Nie wymaga dopełniającego zasilacza, dzięki temu może być stosowany w dowolnym miejscu.

  Kierownica

  U-kształtna kierownica i ergonomiczne uchwyty dają Ci możliwość wyboru trafnego chwytu w trakcie treningu.

  • rodzaj urządzenia: orbitrek, crosstrainer
  • typ: magnetyczny
  • Waga koła zamachowego: 12 kg
  • Regulacja oporu: manualna, 1 - 8
  • Maksymalna waga użytkownika: 110 kg
  • Pomiary: czas, szybkość, dystans, kadencja (obr./min), tętno, kalorie
  • Wyposażenie: komputer treningowy, sensory dotykowe, kółka transportowe, profilowane rękojeści
  • Kierownica: U-kształtna, ergonomiczna, profilowane rękojeści
  • Podstawy na stopy: dostosowywane, antypoślizgowe
  • Długość kroku: 320 mm
  • Zasilanie: baterie (2 szt. AA)
  • wymiary po rozłożeniu (dł x szer x wys): 115x62x160 cm
  • Waga: 52,5 kg
  • Odległość między stopami 22cm

  Platformy na stopy

  pokaźne, antypoślizgowe platformy na stopy gwarantują bezpieczne podparcie podczas treningu. Mają regulację odległości od kierownicy, dzięki temu każdy znajdzie stosowne ustawienie, niezależnie od wzrostu.

  Długość kroku, którą można uzyskać to 320 mm.

  Rama

  mocna, stalowa rama zapewnia stabilność i wygodę w trakcie ćwiczeń. Wytrzymała konstrukcja z 12 kg kołem zamachowym pozwala na bezpieczny trening, także z dużą intensywnością.

  pokrywa

  tworzona z wysokiej jakości materiałów, stanowi rewelacyjne wyciszenie magnetycznego systemu oporu. Osiągalna jest regulacja wypoziomowania urządzenia.

  Kółka transportowe

  Kółka transportowe wygodny transport orbitreka po treningu.

  powystawowy


☆ Orbitrek magnetyczny hoi cross+ szary marki Kettler ☆

Orbitrek magnetyczny hoi cross+ szary marki Kettler Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek magnetyczny hoi cross+ szary marki Kettler - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Orbitrek magnetyczny hoi cross+ szary marki Kettler
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek crosstrainer KETTLER HOI CROSS+ to wszechstronne urządzenie do treningu, które angażuje mięśnie całego ciała. Regularne ćwiczenia wpływają na poprawę kondycji, wysmuklają sylwetkę, dodają energii i wpływają na korzystne samopoczucie. Mechanika pracy na orbitrekach odwzorowuje elementy treningu na rowerze, stepperze i bieżni – łącząc w sobie wszystkie atuty wymienionych aktywności.

  Orbitrek wzmacnia mięśnie z górnych i dolnych partii ciała, a eliptyczny ruch nie obciąża kręgosłupa ani stawów. Regularny trening sprzyja poprawie funkcjonowania układu sercowo-naczyniowego, a także oddechowego. Co ważne, ruch eliptyczny to połączenie ruchu realizowanego na trzech urządzeniach: stepper, bieżnia i rower.

  Łączność Bluetooth i ANT+

  Zintegrowany system Bluetooth zezwala na korzystanie z najszczególniej motywujących aplikacji asygnowanych do treningu. Zintegrujesz się z aplikacjami fitness Kinomap i Zwift.

  Kinomap to dostęp do wirtualnych tras z całego świata i możliwość trenowania z innymi użytkownikami. Zwift to wirtualna platforma do treningu fizycznego dla wielu graczy online, umożliwiająca użytkownikom interakcję, trening i rywalizację w wirtualnym świecie.

  Konsola urządzenia

  ma 20 zastosowanych programów treningowych, dzięki którym realne jest dostosowanie intensywności treningu do produktywności i kondycji użytkownika. Zastosowany konfigurator pozwala dowolnie rozbudowywać i zmieniać programy treningowe. Komputer treningowy pozwala także na skonfigurowanie 4 użytkowników, dzięki czemu każdy z domowników będzie miał dostęp do swoich informacji z ostatnich treningów.

  ekran orbitreka KETTLER HOI CROSS+ w trakcie treningu na bieżąco przedstawia Twoją rzeczywistą pracę wyprodukowaną w określonym czasie wyrażoną w watach. Miernik mocy pozwala lepiej kontrolować aktywność: w czasie rzeczywistym demonstruje ile watów generowanych jest w danej chwili. Obniża ryzyko przetrenowania albo niedotrenowania. Moc jest na dodatek doskonałą metoda do mierzenia postępów w czasie. Maksymalne wskazanie mocy to 300 W. Komputer zasilany jest zasilaczem dołączonym do zestawu, posiadającym długi przewód zasilający.

  atrybuty technologiczne cechy komputera

☆ Orbitrek magnetyczny KETTLER AXOS CROSS P 7648-800 (4001397489856) ☆

Orbitrek magnetyczny KETTLER AXOS CROSS P 7648-800 (4001397489856) Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek magnetyczny KETTLER AXOS CROSS P 7648-800 (4001397489856) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Orbitrek magnetyczny KETTLER AXOS CROSS P 7648-800 (4001397489856)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Kettler Axos Cross Nova P

  Obritrek KETTLER NOVA P to następca i odpowiednik modelu CROSS P. Urządzenie pochodzi z linii KETTLER AXOS .

  Na tle innych crosstrainerów orbitrek KETTLER NOVA P akcentuje go zasobność przystępnych programów treningowych i funkcji.

  Poziom trudności treningu regulowany jest przy pomocy komputera treningowego. 16 poziomów regulacji oporu umożliwia dostosowanie intensywności treningu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Do każdego poziomu oporu dostępny jest także jeden z 12 programów, przypasowanych do poziomu efektywności. Komputer treningowy pozwala także na skonfigurowanie 4 użytkowników, dzięki temu każdy z domowników będzie miał dostęp do swych informacji z ostatnich treningów.

  Płozy z regulowanymi podstawami na stopy posiadają przeciwpoślizgową powierzchnię, zapewniają stabilność i bezpieczeństwo w trakcie treningu. Umożliwiają adekwatne przypasowanie do wzrostu. Cicha i płynna praca umożliwia trening w domu. Kółka transportowe zezwalają na komfortowe przestawienie orbitreka po skończonym treningu.

  Orbitrek crosstrainer to wszechstronne urządzenie do treningu, które włącza mięśnie całego ciała. Regularne ćwiczenia wpływają na udoskonalenie kondycji, wysmuklają sylwetkę, dodają energii i wpływają na prawidłowe samopoczucie. Mechanika pracy na orbitrekach odwzorowuje elementy treningu na rowerze, stepperze i bieżni – łącząc w sobie wszystkie zalety wymienionych aktywności. Orbitrek wzmacnia mięśnie z górnych i dolnych partii ciała, a eliptyczny ruch nie obciąża kręgosłupa ani stawów. Regularny trening sprzyja poprawie funkcjonowania układu sercowo-naczyniowego i oddechowego.

  KETTLER AXOS NOVA P rekomendowany jest każdemu, niezależnie od wieku i kondycji.

  Komputer treningowy

  Czytelny, intuicyjny w obsłudze, wyświetla siedem najważniejszych parametrów treningu.

  Wyświetlane parametry:

  • czas treningu
  • dystans (km lub mile)
  • zużycie energii (kcal lub kJ)
  • tętno
  • szybkość
  • kadencja (obr./min)
  • temperatura wnętrza

  posiada 12 zaprogramowanych programów treningowych, dzięki którym realne jest dopasowanie intensywności treningu do sprawności i kondycji użytkownika. Umożliwia regulację poziomem oporu w zakresie od 1 do 16. Na komputerze możliwe jest także zdefiniowanie 4 użytkowników.

  Kierownica

  U-kształtna kierownica i praktyczne uchwyty dają Ci możliwość wyboru stosownego chwytu podczas treningu.

  Sensory dotykowe

  Umieszczone na kierownicy sensory dotykowe pozwalają na pomiar tętna. Jeden z programów

  Platformy na stopy

  duże, przeciwpoślizgowe platformy na stopy zapewniają bezpieczne podparcie podczas treningu. Posiadają regulację odległości od kierownicy, dzięki czemu każdy wynajdzie słuszne ustawienie, niezależnie od wzrostu.

  Długość kroku, którą można uzyskać to 320 mm.

  Rama

  potężna, stalowa rama zagwarantuje stabilność i wygodę podczas ćwiczeń. Wytrzymała konstrukcja z 14 kg kołem zamachowym umożliwia bezpieczny trening, także z dużą intensywnością.

  obudowa

  produkowana z wysokiej jakości tworzyw, stanowi idealne wyciszenie magnetycznego systemu oporu.

  Kółka transportowe

  Kółka transportowe komfortowy transport orbitreka po treningu.

  • typ urządzenia: orbitrek, crosstrainer
  • typ: magnetyczny
  • Waga koła zamachowego: 14 kg
  • Regulacja oporu: elektroniczna, 1 - 16
  • Maksymalna waga użytkownika: 130 kg
  • Pomiary: czas, prędkość, dystans, kadencja (obr./min), tętno, kalorie, temperatura wnętrza
  • Wyposażenie: komputer treningowy, sensory dotykowe, kółka transportowe, profilowane rękojeści
  • Kierownica: U-kształtna, praktyczna, profilowane rękojeści
  • Podstawy na stopy: regulowane, przeciwpoślizgowe
  • Zasilanie: sieciowe (230 V)
  • rozmiary po rozłożeniu (dł x szer x wys): 132x62x169 cm
  • Odległość pomiędzy stopami 22cm
  • Waga: 57,5 kg

  Platformy na stopy

  pokaźne, przeciwpoślizgowe platformy na stopy zapewniają bezpieczne podparcie podczas treningu. Mają regulację odległości od kierownicy, dzięki temu każdy znajdzie adekwatne ustawienie, niezależnie od wzrostu.

  Długość kroku, którą można uzyskać to 320 mm.

  Rama

  potężna, stalowa rama gwarantuje stabilność i wygodę podczas ćwiczeń. Wytrzymała budowa z 14 kg kołem zamachowym umożliwia bezpieczny trening, także z dużą intensywnością.

  obudowa

  produkowana z wysokiej jakości tworzyw, stanowi idealne wyciszenie magnetycznego systemu oporu.

  Kółka transportowe

  Kółka transportowe komfortowy transport orbitreka po treningu.

  Stan towaru: Nowy, złożony w całość, dostarczany na palecie


☆ Orbitrek eliptyczny omnium 300 marki Kettler ☆

Orbitrek eliptyczny omnium 300 marki Kettler Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek eliptyczny omnium 300 marki Kettler - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Orbitrek eliptyczny omnium 300 marki Kettler
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Kettler Omnium 300 jest wspaniałym sprzętem dla początkujących. Dzięki eliptycznemu ruchowi, orbitrek jest szczególnie przyjazny dla stawów, nawet w trakcie dłuższych sesji treningowych. Komputer treningowy oferuje 10 rozmaitych programów treningowych i wystarczającą liczba pamięci, zapewniając wysoki komfort treningu.

  innowacyjnY I łatwy W OBSŁUDZE Kettler Omnium 300 z obecnie zmodernizowanej linii orbitreków Omnium producenta Kettler to kompaktowy sprzęt fitness do wykonywania produktywnych treningów przekonujący uczciwym stosunkiem ceny do efektywności.

  Ten orbitrek jest doskonałym zestawem all-in-one i nadaje się znakomicie do użytkowania we własnych czterech ścianach. PŁYNNY, poręcznY I przyjaznY DLA STAWÓW RUCH Orbitrek Kettler Omnium 300 ma 18-kilogramowe koło zamachowe, które gwarantuje prawidłową ergonomię i płynną pracę.

  Eliptyczny ruch Omnium 300 wspomaga sekwencję ruchu stawów i chroni wiązadła i układ stawowy organizmu. Dzięki wykrzywionemu kształtowi, uchwyty szeroki zakres możliwości chwytania, zezwalając każdemu użytkownikowi na przyjęcie idealnej postawy.

  PROSTA NAWIGACJA PO MENU Do wygodnej nawigacji po menu służy pokrętło na konsoli. Kąt nachylenia wyświetlacza może być dostosowywany przez pochylenie wyświetlacza, co daje użytkownikom o zróżnicowanym wzroście trafny widok danych treningowych.

  krystalicznA KONSOLA Z 10 PROGRAMAMI TRENINGOWYMI Wszystkie wartości treningowe są wyświetlane i mierzone na czytelnym wyświetlaczu LCD. 10 najróżniejszych programów treningowych z 15 najróżniejszymi stopniami oporu pozwala na rozmaity trening.

  WYSOKIEJ JAKOŚCI WYKONANIE Sprawdzone wzornictwo, wysokiej jakości elementy i profesjonalna produkcja to jedne z najważniejszych cech jakościowych produktów Kettlera. Uchwyty są zaopatrzone w łożyska kulkowe wahliwe, inne części ruchome są połączone przy pomocy podwójnych łożysk kulkowych, co zagwarantuje wysoki stopień bezawaryjności.

  CICHA I użytecznA PRACA ORBITREKA Podłużny pas żebrowy jest cichy, mało zużywający się i równomiernie przenosi siłę napędową na układ napędowy, co sprzyja cichemu i użytecznemu treningowi. Wyjątkowa ergonomia ruchu szczególnie przychylna dla stawów indywidualne programy i profile użytkowników Pamięć dla 4 użytkowników i jednego gościa Opór samoczynnie dostosowuje się do profilu użytkownika Program zorientowany na tętno 7 osiągalnych do wyboru języków użytkownika: DE, EN, FR, NL, POL, RUS, IT Sterowany silnikiem magnetycznym system hamulcowy Wąski rozstaw platform Uchwyty z praktycznie ukształtowanymi końcówkami Zintegrowane rolki transportowe umożliwiają łatwy i komfortowy transport Kompaktowa kompozycja


☆ Orbitrek magnetyczny optima 400 marki Kettler ☆

Orbitrek magnetyczny optima 400 marki Kettler Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek magnetyczny optima 400 marki Kettler - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Orbitrek magnetyczny optima 400 marki Kettler
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek KETTLER OPTIMA 400 polecany jest każdemu, komu zależy na regularnym i sprawnym treningu w warunkach domowych. Podczas treningu można wybrać jeden z 10 programów treningowych. Niezależnie od tego czy Twoim celem jest zrzucenie zbędnych kilogramów, wyrzeźbienie sylwetki czy poprawa kondycji - możesz wybrać program dopasowany do Twoich potrzeb lub go po prostu stworzyć.

  przy pomocy konfiguratora można tworzyć świeże programy albo modyfikować już istniejące. Komputer treningowy pozwala także na skonfigurowanie 4 użytkowników, dzięki czemu każdy z domowników będzie miał dostęp do swoich informacji z ostatnich treningów.

  Orbitrek wyekwipowany jest w magnetyczny układ hamulcowy sterowany silnikiem. Opór magnetyczny gwarantuje płynną i cichą pracę. Sterowanie oporem odbywa się za pomocą komputera treningowego. Płozy z dostosowywanymi podstawami na stopy mają antypoślizgową powierzchnię, zapewniają stabilność i bezpieczeństwo podczas treningu.

  pozwalają na słuszne dopasowanie do wzrostu. Wyświetlacz orbitreka KETTLER OPTIMA 400 podczas treningu na bieżąco przedstawia Twoją rzeczywistą pracę wytworzoną w określonym czasie wyrażoną w watach. Miernik mocy pozwala lepiej kontrolować aktywność: w czasie rzeczywistym pokazuje ile watów generowanych jest w danej chwili.

  ogranicza ryzyko przetrenowania lub niedotrenowania. Moc jest również rewelacyjną metoda do mierzenia postępów w czasie. Maksymalne wyszczególnionie mocy to 250 W. Orbitrek crosstrainer to wszechstronne urządzenie do treningu, które włącza mięśnie całego ciała.

  Ruch eliptyczny to połączenie ruchu wykonywanego na trzech urządzeniach: stepper, bieżnia i rower. Zaangażowane są zarówno górne jak i dolne partie ciała. Regularny trening na orbitreku pozwala poprawić kondycję, spalić zbędne kalorie i schudnąć.

  Wzmacnia mięśnie, nie obciążając kręgosłupa, stawów skokowych czy kolanowych. Korzystnie wpływa na pracę układu krążeniowo-oddechowego. Może być wykorzystywany w treningu cardio i obwodowym. Cicha i płynna praca zezwala na trening w domu.

  Kółka transportowe zezwalają na komfortowe przestawienie orbitreka po skończonym treningu. Komputer treningowy - czytelny, barwny, instynktowny w obsłudze ekran LC o wymiarach 117x86 mm wyświetla siedem najważniejszych parametrów treningu.

  Wyświetlane atrybuty: czas treningu dystans (km lub mile) zużycie energii (kcal lub kJ) tętno szybkość kadencja (obr./min) moc (w Watach) posiada 10 zastosowanych programów treningowych, dzięki którym możliwe jest przypasowanie intensywności treningu do wydajności i kondycji użytkownika.

  wbudowany konfigurator pozwala dowolnie rozbudowywać i zmieniać programy treningowe. Przystępne programy treningowe (szczegółowy opis znajduje się w instrukcji obsługi komputera): prędki start Trening z wyznaczonym celem (czas/dystans/kalorie) Trening HRC Trening na trasie o zróżnicowanym profilu (trasa płaska, wzgórze, góra) Regulacja oporu KETTLER OPTIMA 400 to magnetyczny crosstrainer z 14 kg kołem zamachowym i 15 poziomami oporu.

  Poziom oporu regulowany jest elektronicznie, za pomocą komputera treningowego. Regulacja w zakresie od 1 do 15 pozwala zintegrować poziom treningu do indywidualnych potrzeb. Platformy na stopy obfite, antypoślizgowe platformy na stopy gwarantują bezpieczne podparcie w trakcie treningu.

  posiadają regulację odległości od kierownicy, dzięki temu każdy znajdzie optymalne ustawienie, niezależnie od wzrostu. Rozstaw: 230 mm Długość kroku, którą można uzyskać to 390 mm. Rama - solidna, stalowa rama zapewnia stabilność i wygodę w trakcie ćwiczeń.

  Wytrzymała kompozycja z 14 kg kołem zamachowym umożliwia bezpieczny trening, także z dużą intensywnością. Pokrywa - wytwarzana z wysokiej jakości materiałów, stanowi świetne wyciszenie magnetycznego systemu oporu.

  realna jest regulacja wypoziomowania urządzenia. Kierownica - U-kształtna kierownica i praktyczne uchwyty dają Ci możliwość wyboru optymalnego chwytu w trakcie treningu. Sensory dotykowe - umieszczone na kierownicy sensory dotykowe zezwalają na pomiar tętna.

  Uchwyt na smartfon - uchwyt na tablet albo smartfon pozwala na komfortowe umieszczenie urządzenia mobilnego w zasięgu wzroku i korzystania z niego w trakcie treningu. Bluetooth Zintegrowany inteligentny system Bluetooth, pozwala na korzystanie z najbardziej motywujących aplikacji dedykowanych do treningu.

  Kompatybilny z aplikacją fitness Kinomap*, którą można pobrać z Google Play lub App Store. Aplikacja Kinomap to dostęp do wirtualnych tras z całego świata, a także możliwość trenowania z innymi użytkownikami aplikacji.

  przejrzyj aktualne wyzwania lub stwórz własne. Kółka transportowe Kółka transportowe wygodny transport orbitreka po treningu. SPECYFIKACJA rodzaj urządzenia: orbitrek, crosstrainer rodzaj: magnetyczny Waga koła zamachowego: 14 kg Regulacja oporu: elektroniczna, 1 - 15 Maksymalna waga użytkownika: 130 kg Pomiary: czas, prędkość, dystans, kadencja (obr./min), tętno, kalorie, moc (WATT) Wyposażenie: komputer treningowy, uchwyt na smartfon, sensory dotykowe, kółka transportowe, profilowane rękojeści Programy treningowe: 10 Języki menu: 7 (EN, DE, FR, IT, NL, PL, RU) Łączność: Bluetooth, Kinomap Kierownica: U-kształtna, funkcjonalna, profilowane rękojeści Podstawy na stopy: dostosowywane, antypoślizgowe Zasilanie: zasilacz (230V) rozmiary po rozłożeniu (dł.

  x szer. X wys.): 132x62x169cm Waga: 56 kg


☆ Orbitrek KETTLER Crosstrainer Optima 800 | ☆

Orbitrek KETTLER Crosstrainer Optima 800 | Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek KETTLER Crosstrainer Optima 800 | - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Orbitrek KETTLER Crosstrainer Optima 800 |
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Orbitrek Kettler Crosstrainer Optima 800 | rozmiar: OS | Kolor: Czarny | Taniej o 0% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, profesjonalny sklep sportowy.

☆ Orbitrek magnetyczny optima 100 marki Kettler ☆

Orbitrek magnetyczny optima 100 marki Kettler Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek magnetyczny optima 100 marki Kettler - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Orbitrek magnetyczny optima 100 marki Kettler
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Obritrek KETTLER OPTIMA 100 to następca i odpowiednik modelu RIVO 2. OPTIMA 100 to magnetyczny orbitrek z 8 stopniami obciążenia. Komputer treningowy z czytelnym wyświetlaczem i wygodnymi przyciskami pozwala na kontrolę parametrów treningu.

  Opór magnetyczny gwarantuje płynną i cichą pracę. Sterowanie oporem odbywa się przy pomocy pokrętła umieszczonego w zasięgu ręki, pod kierownicą. Płozy z regulowanymi podstawami na stopy mają antypoślizgową powierzchnię, zapewniają stabilność i bezpieczeństwo w trakcie treningu.

  dostosowywana, praktyczna kierownica pozwala na trafne przypasowanie do wzrostu. Orbitrek crosstrainer to wszechstronne urządzenie do treningu, które włącza mięśnie całego ciała. Ruch eliptyczny to połączenie ruchu wykonywanego na trzech urządzeniach: stepper, bieżnia i rower.

  Zaangażowane są zarówno górne jak i dolne partie ciała. Regularny trening na orbitreku pozwala poprawić kondycję, spalić zbędne kalorie i schudnąć. Wzmacnia mięśnie, nie obciążając kręgosłupa ani stawów.

  prawidłowo wpływa na pracę układu krążeniowo-oddechowego. Może być stosowany w treningu cardio i obwodowym. KETTLER OPTIMA 100 sugerowany jest każdemu, niezależnie od wieku i kondycji. 8 stopni regulacji oporu zezwala na przypasowanie intensywności treningu do indywidualnych potrzeb.

  Cicha i płynna praca umożliwia trening w domu. Kółka transportowe pozwalają na wygodne przestawienie orbitreka po skończonym treningu. Komputer treningowy Czytelny, intuicyjny w obsłudze, wyświetla sześć najważniejszych parametrów treningu.

  Wyświetlane parametry: czas treningu dystans zużycie kalorii tętno szybkość kadencja (obr./min) Komputer zasilany jest 2 bateriami AA 1.5V. Nie wymaga uzupełniającego zasilacza, dzięki temu może być stosowany w dowolnym miejscu.

  Regulacja oporu KETTLER OPTIMA 100 to magnetyczny crosstrainer z 12 kg kołem zamachowym i 8 stopniami oporu. Poziom oporu regulowany jest manualnie, za pomocą pokrętła umieszczonego pod kierownicą. Regulacja w zakresie od 1 do 8 pozwala scalić poziom treningu do indywidualnych potrzeb.

  Platformy na stopy spore, antypoślizgowe platformy na stopy zapewniają bezpieczne podparcie w trakcie treningu. Posiadają regulację odległości od kierownicy, dzięki czemu każdy odszuka słuszne ustawienie, niezależnie od wzrostu.

  Rama mocna, stalowa rama zapewnia stabilność i wygodę podczas ćwiczeń. Wytrzymała budowa z 12 kg kołem zamachowym umożliwia bezpieczny trening, także z dużą intensywnością. Pokrywa wyprodukowana z wysokiej jakości tworzyw, stanowi wspaniałe wyciszenie magnetycznego systemu oporu.

  Kierownica U-kształtna kierownica i poręczne uchwyty dają Ci możliwość wyboru optymalnego chwytu podczas treningu. Regulacja kąta nachylenia umożliwia dopasowanie do wzrostu. Sensory dotykowe Umieszczone na kierownicy sensory dotykowe zezwalają na pomiar tętna.

  Uchwyt na smartfon Uchwyt na tablet albo smartfon umożliwia wygodne umieszczenie urządzenia mobilnego w zasięgu wzroku i korzystania z uzupełniającego wyświetlacza podczas treningu. Kółka transportowe Kółka transportowe wygodny transport orbitreka po treningu.

  SPECYFIKACJA wariant urządzenia: orbitrek, crosstrainer rodzaj: magnetyczny Waga koła zamachowego: 12 kg Regulacja oporu: manualna, 1 - 8 Maksymalna waga użytkownika: 110 kg Pomiary: czas, prędkość, dystans, kadencja (obr./min), tętno, kalorie Wyposażenie: komputer treningowy, uchwyt na smartfon, sensory dotykowe, kółka transportowe, profilowane rękojeści Programy treningowe: brak Kierownica: U-kształtna, regulowana wysokość i kąt nachylenia + praktyczne, profilowane rękojeści Podstawy na stopy: regulowane, antypoślizgowe Zasilanie: baterie (2 szt.

  AA) rozmiary po rozłożeniu (dł x szer x wys): 115x62x160 cm Waga: 60 kg


☆ Orbitrek Kettler Optima 400 ☆

Orbitrek Kettler Optima 400 Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek Kettler Optima 400 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Orbitrek Kettler Optima 400
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek KETTLER OPTIMA 400 rekomendowany jest każdemu, komu zależy na regularnym i wydajnym treningu w warunkach domowych. W trakcie treningu można wybrać jeden z 10 programów treningowych. Niezależnie od tego czy Twoim celem jest zrzucenie zbędnych kilogramów, wyrzeźbienie sylwetki czy poprawa kondycji - możesz wybrać program przypasowany do Twoich potrzeb lub go po prostu stworzyć. Za pomocą konfiguratora można wytwarzać świeże programy albo modyfikować już istniejące. Komputer treningowy pozwala także na skonfigurowanie 4 użytkowników, dzięki czemu każdy z domowników będzie miał dostęp do swoich informacji z ostatnich treningów.

  Orbitrek wyekwipowany jest w magnetyczny układ hamulcowy sterowany silnikiem. Opór magnetyczny gwarantuje płynną i cichą pracę. Sterowanie oporem odbywa się za pomocą komputera treningowego. Płozy z regulowanymi podstawami na stopy mają antypoślizgową powierzchnię, zapewniają stabilność i bezpieczeństwo podczas treningu. Zezwalają na słuszne dobranie do wzrostu.

  ekran orbitreka KETTLER OPTIMA 400 podczas treningu na bieżąco prezentuje Twoją rzeczywistą pracę wytwarzaną w określonym czasie wyrażoną w watach. Miernik mocy pozwala lepiej kontrolować aktywność: w czasie rzeczywistym przedstawia ile watów generowanych jest w danej chwili. Zmniejsza ryzyko przetrenowania albo niedotrenowania. Moc jest na dodatek wspaniałą metoda do mierzenia postępów w czasie. Maksymalne wyznaczonie mocy to 250 W.

  cechy technologiczne parametry komputera


Podobne zestawienia:


Najtańsze orbitreki Kettler – Ranking maj 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze orbitreki Kettler, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich orbitreków Kettler jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Orbitrek magnetyczny optima 100 marki Kettler ☆

Orbitrek magnetyczny optima 100 marki Kettler Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek magnetyczny optima 100 marki Kettler - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Orbitrek magnetyczny optima 100 marki Kettler
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Obritrek KETTLER OPTIMA 100 to następca i odpowiednik modelu RIVO 2. OPTIMA 100 to magnetyczny orbitrek z 8 poziomami obciążenia. Komputer treningowy z czytelnym wyświetlaczem i wygodnymi przyciskami umożliwia kontrolę parametrów treningu.

  Opór magnetyczny zagwarantuje płynną i cichą pracę. Sterowanie oporem odbywa się przy pomocy pokrętła umieszczonego w zasięgu ręki, pod kierownicą. Płozy z dostosowywanymi podstawami na stopy mają przeciwpoślizgową powierzchnię, gwarantują stabilność i bezpieczeństwo podczas treningu.

  regulowana, ergonomiczna kierownica umożliwia optymalne przypasowanie do wzrostu. Orbitrek crosstrainer to wszechstronne urządzenie do treningu, które angażuje mięśnie całego ciała. Ruch eliptyczny to połączenie ruchu realizowanego na trzech urządzeniach: stepper, bieżnia i rower.

  Zaangażowane są zarówno górne jak i dolne partie ciała. Regularny trening na orbitreku pozwala poprawić kondycję, spalić zbędne kalorie i schudnąć. Wzmacnia mięśnie, nie obciążając kręgosłupa ani stawów.

  dobrze wpływa na pracę układu krążeniowo-oddechowego. Może być użytkowany w treningu cardio i obwodowym. KETTLER OPTIMA 100 sugerowany jest każdemu, niezależnie od wieku i kondycji. 8 stopni regulacji oporu pozwala na dostosowanie intensywności treningu do indywidualnych potrzeb.

  Cicha i płynna praca zezwala na trening w domu. Kółka transportowe umożliwiają wygodne przestawienie orbitreka po skończonym treningu. Komputer treningowy Czytelny, instynktowny w obsłudze, wyświetla sześć najważniejszych parametrów treningu.

  Wyświetlane parametry: czas treningu dystans zużycie kalorii tętno prędkość kadencja (obr./min) Komputer zasilany jest 2 bateriami AA 1.5V. Nie wymaga dopełniającego zasilacza, dzięki czemu może być użytkowany w dowolnym miejscu.

  Regulacja oporu KETTLER OPTIMA 100 to magnetyczny crosstrainer z 12 kg kołem zamachowym i 8 poziomami oporu. Poziom oporu dostosowywany jest manualnie, przy pomocy pokrętła umieszczonego pod kierownicą. Regulacja w zakresie od 1 do 8 pozwala scalić poziom treningu do indywidualnych potrzeb.

  Platformy na stopy obszerne, przeciwpoślizgowe platformy na stopy zapewniają bezpieczne podparcie w trakcie treningu. Posiadają regulację odległości od kierownicy, dzięki czemu każdy wyszuka trafne ustawienie, niezależnie od wzrostu.

  Rama mocna, stalowa rama zagwarantuje stabilność i wygodę podczas ćwiczeń. Wytrzymała kompozycja z 12 kg kołem zamachowym zezwala na bezpieczny trening, także z dużą intensywnością. Obudowa produkowana z wysokiej jakości tworzyw, stanowi wspaniałe wyciszenie magnetycznego systemu oporu.

  Kierownica U-kształtna kierownica i użyteczne uchwyty dają Ci możliwość wyboru stosownego chwytu w trakcie treningu. Regulacja kąta nachylenia zezwala na dobranie do wzrostu. Sensory dotykowe Umieszczone na kierownicy sensory dotykowe zezwalają na pomiar tętna.

  Uchwyt na smartfon Uchwyt na tablet lub smartfon umożliwia komfortowe umieszczenie urządzenia mobilnego w zasięgu wzroku i korzystania z dopełniającego wyświetlacza w trakcie treningu. Kółka transportowe Kółka transportowe wygodny transport orbitreka po treningu.

  SPECYFIKACJA rodzaj urządzenia: orbitrek, crosstrainer typ: magnetyczny Waga koła zamachowego: 12 kg Regulacja oporu: manualna, 1 - 8 Maksymalna waga użytkownika: 110 kg Pomiary: czas, prędkość, dystans, kadencja (obr./min), tętno, kalorie Wyposażenie: komputer treningowy, uchwyt na smartfon, sensory dotykowe, kółka transportowe, profilowane rękojeści Programy treningowe: brak Kierownica: U-kształtna, regulowana wysokość i kąt nachylenia + poręczne, profilowane rękojeści Podstawy na stopy: dostosowywane, przeciwpoślizgowe Zasilanie: baterie (2 szt.

  AA) rozmiary po rozłożeniu (dł x szer x wys): 115x62x160 cm Waga: 60 kg


☆ Kettler Orbitrek magnetyczny axos nova m (7640119481142) ☆

Kettler Orbitrek magnetyczny axos nova m (7640119481142) Najniższa Cena Online

☆ Kettler Orbitrek magnetyczny axos nova m (7640119481142) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Orbitrek magnetyczny axos nova m (7640119481142)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Kettler Axos Cross Nova M

  Orbitrek KETTLER NOVA M to następca i odpowiednik modelu CROSS M. Urządzenie pochodzi z kolekcji KETTLER AXOS.

  NOVA M to magnetyczny orbitrek z 8 stopniami obciążenia. Kompaktowy model, który do pracy potrzebuje jedynie 2 baterii, dzięki temu można go postawić w dowolnym miejscu w domu. Sugerowany jest osobom, które szukają trwałego i przystępnego w użyciu orbitreka.

  Komputer treningowy z czytelnym wyświetlaczem i komfortowymi przyciskami umożliwia kontrolę parametrów treningu. Opór magnetyczny zapewnia płynną i cichą pracę. Sterowanie oporem odbywa się przy pomocy pokrętła umieszczonego w zasięgu ręki.

  Płozy z regulowanymi podstawami na stopy mają antypoślizgową powierzchnię, gwarantują stabilność i bezpieczeństwo podczas treningu. Umożliwiają trafne przypasowanie do wzrostu.

  Orbitrek crosstrainer to wszechstronne urządzenie do treningu, które włącza mięśnie całego ciała. Regularne ćwiczenia wpływają na ulepszenie kondycji, wysmuklają sylwetkę, dodają energii oraz wpływają na korzystne samopoczucie. Mechanika pracy na orbitrekach odwzorowuje elementy treningu na rowerze, stepperze i bieżni – łącząc w sobie wszystkie zalety wymienionych aktywności. Orbitrek wzmacnia mięśnie z górnych i dolnych partii ciała, a eliptyczny ruch nie obciąża kręgosłupa ani stawów. Regularny trening sprzyja poprawie funkcjonowania układu sercowo-naczyniowego oraz oddechowego.

  8 poziomów regulacji oporu pozwala na dostosowanie intensywności treningu do indywidualnych potrzeb. Cicha i płynna praca pozwala na trening w domu. Kółka transportowe umożliwiają komfortowe przestawienie orbitreka po skończonym treningu.

  CROSSTRAINER KETTLER AXOS NOVA M rekomendowany jest każdemu, niezależnie od wieku i kondycji.

  KETTLER AXOS NOVA M to magnetyczny crosstrainer z 12 kg kołem zamachowym i 8 poziomami oporu. Poziom oporu regulowany jest manualnie, przy pomocy pokrętła umieszczonego pod kierownicą. Regulacja w zakresie od 1 do 8 pozwala związać poziom treningu do indywidualnych potrzeb.

  Komputer treningowy

  Czytelny, instynktowny w obsłudze, wyświetla sześć najważniejszych parametrów treningu.

  Wyświetlane atrybuty:

  • czas treningu
  • dystans (km lub mile)
  • zużycie energii (kcal lub kJ)
  • tętno
  • prędkość
  • kadencja (obr./min)

  Komputer zasilany jest 2 bateriami AA 1.5V. Nie wymaga dopełniającego zasilacza, dzięki temu może być wykorzystywany w dowolnym miejscu.

  Kierownica

  U-kształtna kierownica i użyteczne uchwyty dają Ci możliwość wyboru słusznego chwytu w trakcie treningu.

  • rodzaj urządzenia: orbitrek, crosstrainer
  • rodzaj: magnetyczny
  • Waga koła zamachowego: 12 kg
  • Regulacja oporu: manualna, 1 - 8
  • Maksymalna waga użytkownika: 110 kg
  • Pomiary: czas, szybkość, dystans, kadencja (obr./min), tętno, kalorie
  • Wyposażenie: komputer treningowy, sensory dotykowe, kółka transportowe, profilowane rękojeści
  • Kierownica: U-kształtna, funkcjonalna, profilowane rękojeści
  • Podstawy na stopy: dostosowywane, antypoślizgowe
  • Długość kroku: 320 mm
  • Zasilanie: baterie (2 szt. AA)
  • wymiary po rozłożeniu (dł x szer x wys): 115x62x160 cm
  • Waga: 52,5 kg
  • Odległość między stopami 22cm

  Platformy na stopy

  szerokie, antypoślizgowe platformy na stopy zapewniają bezpieczne podparcie w trakcie treningu. Mają regulację odległości od kierownicy, dzięki temu każdy odszuka stosowne ustawienie, niezależnie od wzrostu.

  Długość kroku, którą można uzyskać to 320 mm.

  Rama

  konkretna, stalowa rama gwarantuje stabilność i wygodę w trakcie ćwiczeń. Wytrzymała kompozycja z 12 kg kołem zamachowym zezwala na bezpieczny trening, także z dużą intensywnością.

  pokrywa

  wykonana z wysokiej jakości tworzyw, stanowi wspaniałe wyciszenie magnetycznego systemu oporu. Możliwa jest regulacja wypoziomowania urządzenia.

  Kółka transportowe

  Kółka transportowe komfortowy transport orbitreka po treningu.

  powystawowy


☆ Orbitrek magnetyczny KETTLER AXOS CROSS P 7648-800 (4001397489856) ☆

Orbitrek magnetyczny KETTLER AXOS CROSS P 7648-800 (4001397489856) Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek magnetyczny KETTLER AXOS CROSS P 7648-800 (4001397489856) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Orbitrek magnetyczny KETTLER AXOS CROSS P 7648-800 (4001397489856)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Kettler Axos Cross Nova P

  Obritrek KETTLER NOVA P to następca i odpowiednik modelu CROSS P. Urządzenie pochodzi z serii KETTLER AXOS .

  Na tle innych crosstrainerów orbitrek KETTLER NOVA P akcentuje go obfitość przystępnych programów treningowych i funkcji.

  Poziom trudności treningu regulowany jest za pomocą komputera treningowego. 16 stopni regulacji oporu zezwala na przypasowanie intensywności treningu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Do każdego poziomu oporu dostępny jest także jeden z 12 programów, dobranych do poziomu skuteczności. Komputer treningowy pozwala także na skonfigurowanie 4 użytkowników, dzięki czemu każdy z domowników będzie miał dostęp do swych informacji z ostatnich treningów.

  Płozy z regulowanymi podstawami na stopy mają przeciwpoślizgową powierzchnię, zapewniają stabilność i bezpieczeństwo podczas treningu. Zezwalają na adekwatne dopasowanie do wzrostu. Cicha i płynna praca pozwala na trening w domu. Kółka transportowe pozwalają na wygodne przestawienie orbitreka po skończonym treningu.

  Orbitrek crosstrainer to wszechstronne urządzenie do treningu, które angażuje mięśnie całego ciała. Regularne ćwiczenia wpływają na poprawę kondycji, wysmuklają sylwetkę, dodają energii, a także wpływają na dobre samopoczucie. Mechanika pracy na orbitrekach odwzorowuje elementy treningu na rowerze, stepperze i bieżni – łącząc w sobie wszystkie zalety wymienionych aktywności. Orbitrek wzmacnia mięśnie z górnych i dolnych partii ciała, a eliptyczny ruch nie obciąża kręgosłupa ani stawów. Regularny trening sprzyja poprawie funkcjonowania układu sercowo-naczyniowego, a także oddechowego.

  KETTLER AXOS NOVA P rekomendowany jest każdemu, niezależnie od wieku i kondycji.

  Komputer treningowy

  Czytelny, intuicyjny w obsłudze, wyświetla siedem najważniejszych parametrów treningu.

  Wyświetlane atrybuty:

  • czas treningu
  • dystans (km lub mile)
  • zużycie energii (kcal lub kJ)
  • tętno
  • szybkość
  • kadencja (obr./min)
  • temperatura wnętrza

  ma 12 zaprogramowanych programów treningowych, dzięki którym realne jest przypasowanie intensywności treningu do wydajności i kondycji użytkownika. Pozwala na regulację poziomem oporu w zakresie od 1 do 16. Na komputerze możliwe jest także zdefiniowanie 4 użytkowników.

  Kierownica

  U-kształtna kierownica i funkcjonalne uchwyty dają Ci możliwość wyboru trafnego chwytu podczas treningu.

  Sensory dotykowe

  Umieszczone na kierownicy sensory dotykowe umożliwiają pomiar tętna. Jeden z programów

  Platformy na stopy

  szerokie, antypoślizgowe platformy na stopy zapewniają bezpieczne podparcie podczas treningu. Mają regulację odległości od kierownicy, dzięki czemu każdy wyszuka słuszne ustawienie, niezależnie od wzrostu.

  Długość kroku, którą można uzyskać to 320 mm.

  Rama

  potężna, stalowa rama gwarantuje stabilność i wygodę w trakcie ćwiczeń. Wytrzymała konstrukcja z 14 kg kołem zamachowym umożliwia bezpieczny trening, także z dużą intensywnością.

  pokrywa

  stworzona z wysokiej jakości tworzyw, stanowi nieprzeciętne wyciszenie magnetycznego systemu oporu.

  Kółka transportowe

  Kółka transportowe wygodny transport orbitreka po treningu.

  • typ urządzenia: orbitrek, crosstrainer
  • wariant: magnetyczny
  • Waga koła zamachowego: 14 kg
  • Regulacja oporu: elektroniczna, 1 - 16
  • Maksymalna waga użytkownika: 130 kg
  • Pomiary: czas, szybkość, dystans, kadencja (obr./min), tętno, kalorie, temperatura wnętrza
  • Wyposażenie: komputer treningowy, sensory dotykowe, kółka transportowe, profilowane rękojeści
  • Kierownica: U-kształtna, praktyczna, profilowane rękojeści
  • Podstawy na stopy: dostosowywane, antypoślizgowe
  • Zasilanie: sieciowe (230 V)
  • wymiary po rozłożeniu (dł x szer x wys): 132x62x169 cm
  • Odległość pomiędzy stopami 22cm
  • Waga: 57,5 kg

  Platformy na stopy

  obszerne, przeciwpoślizgowe platformy na stopy zapewniają bezpieczne podparcie w trakcie treningu. Posiadają regulację odległości od kierownicy, dzięki czemu każdy odnajdzie słuszne ustawienie, niezależnie od wzrostu.

  Długość kroku, którą można uzyskać to 320 mm.

  Rama

  potężna, stalowa rama gwarantuje stabilność i wygodę w trakcie ćwiczeń. Wytrzymała budowa z 14 kg kołem zamachowym umożliwia bezpieczny trening, także z dużą intensywnością.

  pokrywa

  wykonana z wysokiej jakości tworzyw, stanowi znakomite wyciszenie magnetycznego systemu oporu.

  Kółka transportowe

  Kółka transportowe komfortowy transport orbitreka po treningu.

  Stan towaru: Nowy, złożony w całość, dostarczany na palecie


☆ Kettler Orbitrek magnetyczny hoi cross grafitowy (7640119482156) ☆

Kettler Orbitrek magnetyczny hoi cross grafitowy (7640119482156) Najniższa Cena Online

☆ Kettler Orbitrek magnetyczny hoi cross grafitowy (7640119482156) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Orbitrek magnetyczny hoi cross grafitowy (7640119482156)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  HOI CROSS to magnetyczny orbitrek z 10 poziomami obciążenia. Komputer treningowy z czytelnym wyświetlaczem i komfortowymi przyciskami pozwala na kontrolę parametrów treningu. Opór magnetyczny zagwarantuje płynną i cichą pracę. Sterowanie oporem odbywa się przy pomocy pokrętła umieszczonego w zasięgu ręki.

  Płozy z regulowanymi podstawami na stopy mają antypoślizgową powierzchnię, gwarantują stabilność i bezpieczeństwo podczas treningu. Zezwalają na słuszne dopasowanie do wzrostu.

  Orbitrek crosstrainer to wszechstronne urządzenie do treningu, które angażuje mięśnie całego ciała. Ruch eliptyczny to połączenie ruchu realizowanego na trzech urządzeniach: stepper, bieżnia i rower. Zaangażowane są równocześnie górne jak i dolne partie ciała.

  Regularny trening na orbitreku pozwala poprawić kondycję, spalić zbędne kalorie i schudnąć. Wzmacnia mięśnie, nie obciążając kręgosłupa, stawów skokowych czy kolanowych. Należycie wpływa na pracę układu krążeniowo-oddechowego. Może być wykorzystywany w treningu cardio i obwodowym.

  Kettler HOI Cross rekomendowany jest każdemu, niezależnie od wieku i kondycji. 10 stopni regulacji oporu pozwala na dostosowanie intensywności treningu do indywidualnych potrzeb. Cicha i płynna praca zezwala na trening w domu. Kółka transportowe zezwalają na komfortowe przestawienie orbitreka po skończonym treningu.

  cechy techniczne cechy komputera

☆ Kettler Orbitrek magnetyczny hoi cross+ granatowy ☆

Kettler Orbitrek magnetyczny hoi cross+ granatowy Najniższa Cena Online

☆ Kettler Orbitrek magnetyczny hoi cross+ granatowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Orbitrek magnetyczny hoi cross+ granatowy
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek crosstrainer KETTLER HOI CROSS+ to wszechstronne urządzenie do treningu, które włącza mięśnie całego ciała. Regularne ćwiczenia wpływają na ulepszenie kondycji, wysmuklają sylwetkę, dodają energii, a także wpływają na korzystne samopoczucie. Mechanika pracy na orbitrekach odwzorowuje części treningu na rowerze, stepperze i bieżni – łącząc w sobie wszystkie mocne strony wymienionych aktywności.

  Orbitrek wzmacnia mięśnie z górnych i dolnych partii ciała, a eliptyczny ruch nie obciąża kręgosłupa ani stawów. Regularny trening sprzyja poprawie funkcjonowania układu sercowo-naczyniowego oraz oddechowego. Co ważne, ruch eliptyczny to połączenie ruchu wykonywanego na trzech urządzeniach: stepper, bieżnia i rower.

  Łączność Bluetooth i ANT+

  Zintegrowany system Bluetooth zezwala na korzystanie z najbardziej motywujących aplikacji dedykowanych do treningu. Zespoisz się z aplikacjami fitness Kinomap, a także Zwift.

  Kinomap to dostęp do wirtualnych tras z całego świata oraz możliwość trenowania z innymi użytkownikami. Zwift to wirtualna platforma do treningu fizycznego dla wielu graczy online, umożliwiająca użytkownikom interakcję, trening i rywalizację w wirtualnym świecie.

  Konsola urządzenia

  ma 20 zaimplementowanych programów treningowych, dzięki którym realne jest dobranie intensywności treningu do skuteczności i kondycji użytkownika. Zaimplementowany konfigurator pozwala dowolnie rozbudowywać i zmieniać programy treningowe. Komputer treningowy pozwala także na skonfigurowanie 4 użytkowników, dzięki czemu każdy z domowników będzie miał dostęp do swoich informacji z ostatnich treningów.

  wyświetlacz orbitreka KETTLER HOI CROSS+ w trakcie treningu na bieżąco przedstawia Twoją rzeczywistą pracę wytworzoną w określonym czasie wyrażoną w watach. Miernik mocy pozwala lepiej kontrolować aktywność: w czasie rzeczywistym demonstruje ile watów generowanych jest w danej chwili. Ogranicza ryzyko przetrenowania albo niedotrenowania. Moc jest w dodatku wyśmienitą metoda do mierzenia postępów w czasie. Maksymalne wskazanie mocy to 300 W. Komputer zasilany jest zasilaczem załączonym do zestawu, mającym długi kabel zasilający.

  atrybuty techniczne parametry komputera


Podsumowanie, czyli jaki orbitrek Kettler najlepszy?


Najlepszy orbitrek Kettler w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy orbitrek Kettler w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane orbitreki do ćwiczeń – Ranking maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych orbitreków Kettler nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych orbitreków do wykorzystywania w klubach fitness i w domowych warunkach.


Powiązania tematyczne:

 • jaki orbitrek Kettler opinie i efekty,
 • dobre orbitreki Kettler cena,
 • ranking orbitreków Kettler,
 • orbitrek Kettler jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o orbitrekach Kettler

#1 Gdzie szukać opinii o orbitrekach Kettler?

Aktualnie zaprezentowane informacje o orbitrekach Kettler odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki orbitrek Kettler wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych orbitrekach Kettler warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki orbitrek Kettler jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z orbitrekami Kettler zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań userów. Modele znajdujące się najwyżej w rankingach to produkty często rekomendowane przez kupujących.