FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Orbitreki do ćwiczeń / Ranking orbitreków Kettler


Pomagamy w wyborze dobrych orbitreków Kettler. Opracowane zestawienia są aktualne grudzień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych orbitreków Kettler,
 • TOP5 często wybieranych orbitreków do wykorzystywania w klubach fitness i w domowych warunkach.

Jakie orbitreki Kettler najlepiej wybrać? Ranking grudzień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane orbitreki Kettler, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking orbitreków Kettler, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Kettler Omnium 300 ☆

Kettler Omnium 300 Najniższa Cena Online

☆ Kettler Omnium 300 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Omnium 300
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Orbitrek eliptyczny firmy Omnium 300 znakomicie sprawdzi się w twoim domu. Z tym urządzeniem nie wymyślisz już więcej wymówek - trening stanie się miłym i wydajnym. Jest doskonałym urządzeniem do ogólnej poprawy kondycji, zredukowania tkanki tłuszczowej i poprawy wydolności organizmu....

☆ Kettler Axos Elipso P ☆

Kettler Axos Elipso P Najniższa Cena Online

☆ Kettler Axos Elipso P - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Axos Elipso P
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek KETTLER AXOS ELIPSO P to następca i odpowiednik modelu ELLIPTICAL P.

  Przedni napęd zapewnia najlepszy komfort pracy. W trakcie treningu stopy stoją w znikomym rozstawie, dzięki temu ruch jest bardziej naturalny w przypadku koła zamachowego umieszczonego z tyłu urządzenia. Orbitrek crosstrainer to wszechstronne urządzenie do treningu, które włącza mięśnie całego ciała. Ruch eliptyczny to połączenie ruchu realizowanego na trzech urządzeniach: stepper, bieżnia i rower. Zaangażowane są zarówno górne jak i dolne partie ciała. Regularny trening na orbitreku pozwala poprawić kondycję, spalić zbędne kalorie i schudnąć. Wzmacnia mięśnie, nie obciążając kręgosłupa, stawów skokowych czy kolanowych. Należycie wpływa na pracę układu krążeniowo-oddechowego. Może być użytkowany w treningu cardio i obwodowym.

  Charakterystyka:

  • wariant urządzenia: orbitrek, crosstrainer
  • wariant: magnetyczny
  • waga koła zamachowego: 18 kg
  • regulacja oporu: elektroniczna, 1 - 16
  • maksymalna waga użytkownika: 130 kg
  • pomiary: czas, prędkość, dystans, kadencja (obr./min), tętno, kalorie, temperatura pomieszczenia
  • wyposażenie: komputer treningowy, uchwyt na smartfon, sensory dotykowe, kółka transportowe, profilowane rękojeści
  • programy treningowe: 12
  • język menu: 1 EN
  • kierownica: U-kształtna, profilowane rękojeści
  • podstawy na stopy: dostosowywane, przeciwpoślizgowe
  • zasilanie: zasilacz (230V)
  • rozmiary po rozłożeniu (dł. X szer. X wys.): 185x68x164 cm
  • waga: 77 kg


☆ Kettler Optima 200 ☆

Kettler Optima 200 Najniższa Cena Online

☆ Kettler Optima 200 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Optima 200
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  OPTIMA 200 to magnetyczny orbitrek z 15 poziomami obciążenia. Komputer treningowy z czytelnym wyświetlaczem i wygodnymi przyciskami umożliwia kontrolę parametrów treningu. Opór magnetyczny zapewnia płynną i cichą pracę.

  Sterowanie oporem odbywa się przy pomocy pokrętła umieszczonego w zasięgu ręki. Płozy z dostosowywanymi podstawami na stopy posiadają antypoślizgową powierzchnię, gwarantują stabilność i bezpieczeństwo w trakcie treningu.

  zezwalają na trafne dobranie do wzrostu. Orbitrek crosstrainer to wszechstronne urządzenie do treningu, które włącza mięśnie całego ciała. Ruch eliptyczny to połączenie ruchu realizowanego na trzech urządzeniach: stepper, bieżnia i rower.

  Zaangażowane są równocześnie górne jak i dolne partie ciała. Regularny trening na orbitreku pozwala poprawić kondycję, spalić zbędne kalorie i schudnąć. Wzmacnia mięśnie, nie obciążając kręgosłupa, stawów skokowych czy kolanowych.

  poprawnie wpływa na pracę układu krążeniowo-oddechowego. Może być używany w treningu cardio i obwodowym. KETTLER OPTIMA 200 rekomendowany jest każdemu, niezależnie od wieku i kondycji. 15 poziomów regulacji oporu umożliwia dopasowanie intensywności treningu do jednostkowych potrzeb.

  w trakcie treningu można wybrać jeden z 10 programów, dobranych do różnorodnych stopni wydajności. Komputer treningowy pozwala także na skonfigurowanie 4 użytkowników, dzięki czemu każdy z domowników będzie miał dostęp do swoich danych z ostatnich treningów.

  Cicha i płynna praca zezwala na trening w domu. Kółka transportowe umożliwiają komfortowe przestawienie orbitreka po skończonym treningu. Komputer treningowy obszerny, czytelny, intuicyjny w obsłudze wyświetlacz LCD o rozmiarach 117x86 mm wyświetla sześć najważniejszych parametrów treningu.

  Wyświetlane cechy: czas treningu dystans (km lub mile) zużycie energii (kcal albo kJ) tętno prędkość kadencja (obr./min) ma 10 zaprogramowanych programów treningowych, dzięki którym realne jest dobranie intensywności treningu do produktywności i kondycji użytkownika.

  zezwala na regulację poziomem oporu w zakresie od 1 do 15. Na komputerze osiągalne jest także zdefiniowanie 4 użytkowników. Regulacja oporu KETTLER OPTIMA 200 to magnetyczny crosstrainer z 14 kg kołem zamachowym i 15 stopniami oporu.

  Poziom oporu regulowany jest manualnie, za pomocą pokrętła umieszczonego pod kierownicą. Regulacja w zakresie od 1 do 15 pozwala złączyć poziom treningu do jednostkowych potrzeb. Platformy na stopy pokaźne, przeciwpoślizgowe platformy na stopy gwarantują bezpieczne podparcie w trakcie treningu.

  posiadają regulację odległości od kierownicy, dzięki temu każdy odnajdzie trafne ustawienie, niezależnie od wzrostu. Długość płozy: 35 cm Szerokość płozy: 14 cm Rozstaw: 230 mm Długość kroku, którą można uzyskać to 390 mm.

  Rama solidna, stalowa rama zapewnia stabilność i wygodę w trakcie ćwiczeń. Wytrzymała budowa z 14 kg kołem zamachowym pozwala na bezpieczny trening, także z dużą intensywnością. Pokrywa produkowana z wysokiej jakości tworzyw, stanowi doskonałe wyciszenie magnetycznego systemu oporu.

  możliwa jest regulacja wypoziomowania urządzenia. Kierownica U-kształtna kierownica i praktyczne uchwyty dają Ci możliwość wyboru adekwatnego chwytu podczas treningu. Sensory dotykowe Umieszczone na kierownicy sensory dotykowe umożliwiają pomiar tętna.

  Uchwyt na smartfon Uchwyt na tablet lub smartfon zezwala na wygodne umieszczenie urządzenia mobilnego w zasięgu wzroku i korzystania z niego podczas treningu. Kółka transportowe Kółka transportowe wygodny transport orbitreka po treningu.

  SPECYFIKACJA typ urządzenia: orbitrek, crosstrainer rodzaj: magnetyczny Waga koła zamachowego: 14 kg Regulacja oporu: manualna, 1 - 15 Maksymalna waga użytkownika: 130 kg Pomiary: czas, prędkość, dystans, kadencja (obr./min), tętno, kalorie Wyposażenie: komputer treningowy, uchwyt na smartfon, sensory dotykowe, kółka transportowe, profilowane rękojeści Programy treningowe: 10 Języki menu: 7 (EN, DE, FR, IT, NL, PL, RU) Kierownica: U-kształtna, użyteczna, profilowane rękojeści Podstawy na stopy: dostosowywane, przeciwpoślizgowe Zasilanie: zasilacz (230V) wymiary po rozłożeniu (dł x szer x wys): 132x62x169cm Waga: 60 kg


☆ Kettler Axos Nova M ☆

Kettler Axos Nova M Najniższa Cena Online

☆ Kettler Axos Nova M - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Axos Nova M
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Kettler Axos Cross Nova M

  Orbitrek KETTLER NOVA M to następca i odpowiednik modelu CROSS M. Urządzenie pochodzi z linii KETTLER AXOS.

  NOVA M to magnetyczny orbitrek z 8 poziomami obciążenia. Kompaktowy model, który do pracy potrzebuje jedynie 2 baterii, dzięki czemu można go postawić w dowolnym miejscu w domu. Polecany jest osobom, które szukają trwałego i łatwego w użyciu orbitreka.

  Komputer treningowy z czytelnym wyświetlaczem i wygodnymi przyciskami pozwala na kontrolę parametrów treningu. Opór magnetyczny gwarantuje płynną i cichą pracę. Sterowanie oporem odbywa się za pomocą pokrętła umieszczonego w zasięgu ręki.

  Płozy z dostosowywanymi podstawami na stopy posiadają antypoślizgową powierzchnię, zapewniają stabilność i bezpieczeństwo podczas treningu. Umożliwiają adekwatne dobranie do wzrostu.

  Orbitrek crosstrainer to wszechstronne urządzenie do treningu, które angażuje mięśnie całego ciała. Regularne ćwiczenia wpływają na ulepszenie kondycji, wysmuklają sylwetkę, dodają energii, a także wpływają na korzystne samopoczucie. Mechanika pracy na orbitrekach odwzorowuje części treningu na rowerze, stepperze i bieżni – łącząc w sobie wszystkie mocne strony wymienionych aktywności. Orbitrek wzmacnia mięśnie z górnych i dolnych partii ciała, a eliptyczny ruch nie obciąża kręgosłupa ani stawów. Regularny trening sprzyja poprawie funkcjonowania układu sercowo-naczyniowego oraz oddechowego.

  8 stopni regulacji oporu pozwala na dobranie intensywności treningu do jednostkowych potrzeb. Cicha i płynna praca pozwala na trening w domu. Kółka transportowe umożliwiają komfortowe przestawienie orbitreka po skończonym treningu.

  CROSSTRAINER KETTLER AXOS NOVA M rekomendowany jest każdemu, niezależnie od wieku i kondycji.

  KETTLER AXOS NOVA M to magnetyczny crosstrainer z 12 kg kołem zamachowym i 8 poziomami oporu. Poziom oporu regulowany jest manualnie, za pomocą pokrętła umieszczonego pod kierownicą. Regulacja w zakresie od 1 do 8 pozwala złączyć poziom treningu do jednostkowych potrzeb.

  Komputer treningowy

  Czytelny, instynktowny w obsłudze, wyświetla sześć najważniejszych parametrów treningu.

  Wyświetlane właściwości:

  • czas treningu
  • dystans (km albo mile)
  • zużycie energii (kcal lub kJ)
  • tętno
  • prędkość
  • kadencja (obr./min)

  Komputer zasilany jest 2 bateriami AA 1.5V. Nie wymaga dopełniającego zasilacza, dzięki temu może być stosowany w dowolnym miejscu.

  Kierownica

  U-kształtna kierownica i ergonomiczne uchwyty dają Ci możliwość wyboru trafnego chwytu w trakcie treningu.

  • rodzaj urządzenia: orbitrek, crosstrainer
  • typ: magnetyczny
  • Waga koła zamachowego: 12 kg
  • Regulacja oporu: manualna, 1 - 8
  • Maksymalna waga użytkownika: 110 kg
  • Pomiary: czas, szybkość, dystans, kadencja (obr./min), tętno, kalorie
  • Wyposażenie: komputer treningowy, sensory dotykowe, kółka transportowe, profilowane rękojeści
  • Kierownica: U-kształtna, ergonomiczna, profilowane rękojeści
  • Podstawy na stopy: dostosowywane, antypoślizgowe
  • Długość kroku: 320 mm
  • Zasilanie: baterie (2 szt. AA)
  • wymiary po rozłożeniu (dł x szer x wys): 115x62x160 cm
  • Waga: 52,5 kg
  • Odległość między stopami 22cm

  Platformy na stopy

  pokaźne, antypoślizgowe platformy na stopy gwarantują bezpieczne podparcie podczas treningu. Mają regulację odległości od kierownicy, dzięki temu każdy znajdzie stosowne ustawienie, niezależnie od wzrostu.

  Długość kroku, którą można uzyskać to 320 mm.

  Rama

  mocna, stalowa rama zapewnia stabilność i wygodę w trakcie ćwiczeń. Wytrzymała konstrukcja z 12 kg kołem zamachowym pozwala na bezpieczny trening, także z dużą intensywnością.

  pokrywa

  tworzona z wysokiej jakości materiałów, stanowi rewelacyjne wyciszenie magnetycznego systemu oporu. Osiągalna jest regulacja wypoziomowania urządzenia.

  Kółka transportowe

  Kółka transportowe wygodny transport orbitreka po treningu.

  powystawowy


☆ Kettler Omnium 500 ☆

Kettler Omnium 500 Najniższa Cena Online

☆ Kettler Omnium 500 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Omnium 500
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Kettler Omnium 500

  Orbitrek magnetyczny treningowy firmy Kettler Omnium 500: przyjazny dla stawów, innowacyjny i prosty w obsłudze

  Kettler Omnium 500 z obecnie zmodernizowanej linii orbitreków Omnium marki Kettler to kompaktowy sprzęt fitness do realizowania efektywnych treningów przekonujący uczciwym stosunkiem ceny do produktywności. Ten orbitrek jest świetnym pakietem all-in-one i pasuje nieprzeciętnie do stosowania we własnych czterech ścianach.

  nieszablonowa ergonomia ruchu

  Orbitrek Kettler Omnium 500 posiada 18-kilogramowe koło zamachowe, które gwarantuje prawidłową ergonomię i płynną pracę. Eliptyczny ruch Omnium 500 wspomaga sekwencję ruchu stawów i chroni wiązadła i układ stawowy organizmu. Dzięki odkształconemu kształtowi, uchwyty obfity zakres możliwości chwytania, pozwalając każdemu użytkownikowi na przyjęcie idealnej postawy.

  praktyczny komputer szkoleniowy: nietrudny w obsłudze dzięki sterowaniu przy pomocy pokrętła, szerokiej ilości pamięci i różnorodnym programom treningowym

  Stan towaru: Nowy oryginalnie zapakowany

  Do komfortowej nawigacji po menu służy centralny dżojstik sterujący. Kąt nachylenia wyświetlacza może być dostosowywany przez pochylenie wyświetlacza, co daje użytkownikom o różnym wzroście słuszny widok informacji treningowych. Wszystkie wartości treningowe są wyświetlane i mierzone na czytelnym wyświetlaczu LCD. 10 różnorodnych programów treningowych z 15 różnymi stopniami oporu zezwala na zróżnicowany trening.

  Sprawdzone wzornictwo, wysokiej jakości komponenty i mistrzowska produkcja to jedne z najważniejszych cech jakościowych produktów Kettlera. Uchwyty są wyekwipowane w łożyska kulkowe wahliwe, inne części ruchome są połączone za pomocą podwójnych łożysk kulkowych, co zagwarantuje wysoki stopień bezawaryjności. Podłużny pas żebrowy jest cichy, mało zużywający się i równomiernie przenosi siłę napędową na układ napędowy, co sprzyja cichemu i funkcjonalnemu treningowi.

  • Waga koła zamachowego: 18 kg
  • Wskaźnik mocy: 400W
  • Układ hamulcowy: elektromagnetyczny hamulec indukcyjny
  • Długość kroku: 50 cm
  • Maksymalna waga użytkownika: 130 kg
  • Pomiary: czas, szybkość, dystans, kadencja (obr./min), tętno, kalorie
  • Pomiar częstotliwości skurczu mięśnia sercowego: naręczne czujniki tętna + pas piersiowy (opcjonalnie)
  • Wyposażenie:
  • komputer treningowy,
  • uchwyt na smartfon,
  • sensory dotykowe,
  • kółka transportowe,
  • profilowane rękojeści
  • Programy treningowe: 10
  • przystępne języki menu: 7 (EN, DE, FR, IT, NL, PL, RU)
  • Kierownica: U kształtna, profilowane rękojeści
  • Podstawy na stopy: regulowane, antypoślizgowe
  • Zasilanie: zasilacz
  • wymiary po rozłożeniu (dł x szer x wys) 185x68x164 cm

☆ Kettler Optima 100 ☆

Kettler Optima 100 Najniższa Cena Online

☆ Kettler Optima 100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Optima 100
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Obritrek KETTLER OPTIMA 100 to następca i odpowiednik modelu RIVO 2. OPTIMA 100 to magnetyczny orbitrek z 8 stopniami obciążenia. Komputer treningowy z czytelnym wyświetlaczem i wygodnymi przyciskami pozwala na kontrolę parametrów treningu.

  Opór magnetyczny gwarantuje płynną i cichą pracę. Sterowanie oporem odbywa się przy pomocy pokrętła umieszczonego w zasięgu ręki, pod kierownicą. Płozy z regulowanymi podstawami na stopy mają antypoślizgową powierzchnię, zapewniają stabilność i bezpieczeństwo w trakcie treningu.

  dostosowywana, praktyczna kierownica pozwala na trafne przypasowanie do wzrostu. Orbitrek crosstrainer to wszechstronne urządzenie do treningu, które włącza mięśnie całego ciała. Ruch eliptyczny to połączenie ruchu wykonywanego na trzech urządzeniach: stepper, bieżnia i rower.

  Zaangażowane są zarówno górne jak i dolne partie ciała. Regularny trening na orbitreku pozwala poprawić kondycję, spalić zbędne kalorie i schudnąć. Wzmacnia mięśnie, nie obciążając kręgosłupa ani stawów.

  prawidłowo wpływa na pracę układu krążeniowo-oddechowego. Może być stosowany w treningu cardio i obwodowym. KETTLER OPTIMA 100 sugerowany jest każdemu, niezależnie od wieku i kondycji. 8 stopni regulacji oporu zezwala na przypasowanie intensywności treningu do indywidualnych potrzeb.

  Cicha i płynna praca umożliwia trening w domu. Kółka transportowe pozwalają na wygodne przestawienie orbitreka po skończonym treningu. Komputer treningowy Czytelny, intuicyjny w obsłudze, wyświetla sześć najważniejszych parametrów treningu.

  Wyświetlane parametry: czas treningu dystans zużycie kalorii tętno szybkość kadencja (obr./min) Komputer zasilany jest 2 bateriami AA 1.5V. Nie wymaga uzupełniającego zasilacza, dzięki temu może być stosowany w dowolnym miejscu.

  Regulacja oporu KETTLER OPTIMA 100 to magnetyczny crosstrainer z 12 kg kołem zamachowym i 8 stopniami oporu. Poziom oporu regulowany jest manualnie, za pomocą pokrętła umieszczonego pod kierownicą. Regulacja w zakresie od 1 do 8 pozwala scalić poziom treningu do indywidualnych potrzeb.

  Platformy na stopy spore, antypoślizgowe platformy na stopy zapewniają bezpieczne podparcie w trakcie treningu. Posiadają regulację odległości od kierownicy, dzięki czemu każdy odszuka słuszne ustawienie, niezależnie od wzrostu.

  Rama mocna, stalowa rama zapewnia stabilność i wygodę podczas ćwiczeń. Wytrzymała budowa z 12 kg kołem zamachowym umożliwia bezpieczny trening, także z dużą intensywnością. Pokrywa wyprodukowana z wysokiej jakości tworzyw, stanowi wspaniałe wyciszenie magnetycznego systemu oporu.

  Kierownica U-kształtna kierownica i poręczne uchwyty dają Ci możliwość wyboru optymalnego chwytu podczas treningu. Regulacja kąta nachylenia umożliwia dopasowanie do wzrostu. Sensory dotykowe Umieszczone na kierownicy sensory dotykowe zezwalają na pomiar tętna.

  Uchwyt na smartfon Uchwyt na tablet albo smartfon umożliwia wygodne umieszczenie urządzenia mobilnego w zasięgu wzroku i korzystania z uzupełniającego wyświetlacza podczas treningu. Kółka transportowe Kółka transportowe wygodny transport orbitreka po treningu.

  SPECYFIKACJA wariant urządzenia: orbitrek, crosstrainer rodzaj: magnetyczny Waga koła zamachowego: 12 kg Regulacja oporu: manualna, 1 - 8 Maksymalna waga użytkownika: 110 kg Pomiary: czas, prędkość, dystans, kadencja (obr./min), tętno, kalorie Wyposażenie: komputer treningowy, uchwyt na smartfon, sensory dotykowe, kółka transportowe, profilowane rękojeści Programy treningowe: brak Kierownica: U-kształtna, regulowana wysokość i kąt nachylenia + praktyczne, profilowane rękojeści Podstawy na stopy: regulowane, antypoślizgowe Zasilanie: baterie (2 szt.

  AA) rozmiary po rozłożeniu (dł x szer x wys): 115x62x160 cm Waga: 60 kg


☆ Kettler Axos Nova P ☆

Kettler Axos Nova P Najniższa Cena Online

☆ Kettler Axos Nova P - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Axos Nova P
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Nova P - solidne i jednostajne urządzenie treningowe charakteryzuje się jeszcze cichym, przyjemnym kursem treningowym. Osoby, które chcą poprawić swoją solidność lub spalić kalorie, znajdą adekwatne urządzenie treningowe w Nova P. Świeci dzięki szerokiej gamie programów treningowych. W ten sposób można tworzyć rozmaite profile użytkowników - i możesz porównać swoją skuteczność i trenować z całą rodziną! znaczna ilość rozmaitych stopni oporu zapewnia produktywny trening na każdym poziomie efektywności. Dostosowywane stopnie zapewniają przyjemne doznania treningowe dla każdej osoby w domu. Przypasuj urządzenie indywidualnie do swego wymiaru,odczuć treningu z maksymalnym komfortem. Rolki transportowe zapewniają, iż maszynę eliptyczną można z łatwością ustawić i przenieść zgodnie z własnymi preferencjami. Dla sprężystego i wydajnego treningu w domu!...

☆ Kettler Optima 800 ☆

Kettler Optima 800 Najniższa Cena Online

☆ Kettler Optima 800 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Optima 800
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek KETTLER Optima 800 to najnowocześniejszy i najmocniej zawansowany technologicznie crosstrainer w rodzinie Kettler. Wyszukany i wysokiej jakości design znajduje w dodatku odzwierciedlenie w jego funkcjonalności.

  Model Optima 800 oszałamia nieskończoną różnorodnością programów, które sąprzystępne na barwnym wyświetlaczu TFT klasy premium o rozmiarach 155 x 86 mm. Po wprowadzeniu Twoich danych możesz radować się optymalnym treningiem, dzięki intensywności przypasowanej do Twoich potrzeb i nowoczesnia treningu.

  W czasie rzeczywistym Twoja sprawność pokazywana jest na wyświetlaczu. Koło zamachowe zagwarantuje maksymalną ergonomię. Technologia Extended Motion gwarantuje wyjątkowo łagodny i skuteczny ruch. Orbitrek crosstrainer to wszechstronne urządzenie do treningu, które angażuje mięśnie całego ciała.

  Ruch eliptyczny to połączenie ruchu wykonywanego na trzech urządzeniach: stepper, bieżnia i rower. Zaangażowane są jednocześnie górne jak i dolne partie ciała. Regularny trening na orbitreku pozwala poprawić kondycję, spalić zbędne kalorie i schudnąć.

  Wzmacnia mięśnie, nie obciążając kręgosłupa, stawów skokowych czy kolanowych. Prawidłowo wpływa na pracę układu krążeniowo-oddechowego. Może być stosowany w treningu cardio i obwodowym. KETTLER OPTIMA 800 sugerowany jest każdemu, komu zależy na regularnym i skutecznym treningu.

  Poziom oporu można zmieniać w zakresie 25-400 watów (co 5 wat), pozwala na dobranie intensywności treningu do indywidualnych potrzeb. W trakcie treningu można wybrać jeden z 15 programów, dobranych do najróżniejszych stopni efektywności.

  za pomocą konfiguratora można wytwarzać świeże programy lub modyfikować już istniejące. Komputer treningowy pozwala także na skonfigurowanie 4 użytkowników, dzięki czemu każdy z domowników będzie miał dostęp do swych danych z ostatnich treningów.

  Cicha i płynna praca umożliwia trening w domu. Kółka transportowe umożliwiają komfortowe przestawienie orbitreka po skończonym treningu. Komputer treningowy - spory, czytelny, kolorowy i intuicyjny w obsłudze wyświetlacz TFT o wymiarach 155x86mm wyświetla siedem najważniejszych parametrów treningu.

  Wyświetlane atrybuty: czas treningu dystans (km albo mile) zużycie energii (kcal albo kJ) tętno prędkość kadencja (obr./min) moc (w Watach) posiada 15 zaprogramowanych programów treningowych, dzięki którym realne jest dostosowanie intensywności treningu do skuteczności i kondycji użytkownika.

  zastosowany konfigurator pozwala dowolnie rozbudowywać i zmieniać programy treningowe. Ergometr może być stosowany w dwóch trybach: TRYB AUTO (niezależny od ilości obr./min) TRYB MANU (zależny od ilości obr./min) przystępne programy treningowe (szczegółowy opis znajduje się w instrukcji obsługi komputera): szybki start Trening WYZWANIE KETTMAPS KETTLER WORLD TOURS Trening HIT Trening HRC IPN Coaching 30 min.

  fitnessu Trening w rozmaitych strefach tętna 30 min. Spalania tłuszczu Regulacja oporu KETTLER OPTIMA 800 to indukcyjny crosstrainer z 22 kg kołem zamachowym. Poziom oporu można zmieniać w zakresie 25-400 watów (co 5 wat).

  Platformy na stopy znaczne, antypoślizgowe platformy na stopy gwarantują bezpieczne podparcie podczas treningu. Technika EXT(Extended Motion Technology) gwarantuje wyjątkowo delikatny i wydajny ruch.

  Rozstaw: 190 mm Długość kroku: 480 mm Wysokość płozy (w miejscu stawiania stopy) od poziomu podłoża początkując od najniższej: 27, 35, 41 cm. Rama - konkretna, stalowa rama zagwarantuje stabilność i wygodę w trakcie ćwiczeń.

  Wytrzymała konstrukcja z 22 kg kołem zamachowym umożliwia bezpieczny trening, także z dużą intensywnością. Obudowa - wytwarzana z wysokiej jakości materiałów, stanowi wspaniałe wyciszenie magnetycznego systemu oporu.

  możliwa jest regulacja wypoziomowania urządzenia. Kierownica - U-kształtna kierownica i użyteczne uchwyty dają Ci możliwość wyboru stosownego chwytu podczas treningu. Sensory dotykowe - umieszczone na kierownicy sensory dotykowe pozwalają na pomiar tętna.

  Do treningu HRC zalecane jest stosowanie pasa na piersiowego z technologią Bluetooth (nie jest załączony do urządzenia). Uchwyt na smartfon - uchwyt na tablet albo smartfon umożliwia wygodne umieszczenie urządzenia mobilnego w zasięgu wzroku i korzystania z niego w trakcie treningu.

  Bluetooth - zintegrowany inteligentny system Bluetooth, umożliwia korzystanie z najmocniej motywujących aplikacji przeznaczonych do treningu. Kompatybilny z aplikacją fitness Kinomap (subskrypcja nie jest wliczona w cenę urządzenia Google Play lub App Store) oraz z KETTLER WORLD TOURS.

  Kółka transportowe - kółka transportowe wygodny transport orbitreka po treningu. SPECYFIKACJA rodzaj urządzenia: orbitrek, crosstrainer rodzaj: indukcyjny Waga koła zamachowego: 22 kg Regulacja oporu:25-400 watów (co 5 wat) Moc szczytowa: 400 Wat Maksymalna waga użytkownika: 150 kg Długość kroku: 480 mm Rozstaw: 190 mm Pomiary: czas, szybkość, dystans, kadencja (obr./min), tętno, kalorie, moc w watach Wyposażenie: komputer treningowy, uchwyt na smartfon, sensory dotykowe, kółka transportowe, profilowane rękojeści Programy treningowe: 15, można dowolnie rozbudowywać za pomocą konfiguratora Języki menu: 7 (EN, DE, FR, IT, NL, PL, RU) Kierownica: U-kształtna, praktyczna, profilowane rękojeści Podstawy na stopy: antypoślizgowe Zasilanie: zasilacz (230V) rozmiary po rozłożeniu (dł x szer x wys): 144 x 56 x 162 cm Waga: 82 kg Klasa urządzenia: Urządzenie treningowe jest zgodne z normą DIN EN ISO 20957-1 2014/DIN EN ISO 20957-9 2017, klasa HA (sprzęt do wykorzystania domowego o wysokiej klasie skrupulatności).


☆ Kettler OPTIMA 400 ☆

Kettler OPTIMA 400 Najniższa Cena Online

☆ Kettler OPTIMA 400 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler OPTIMA 400
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek KETTLER OPTIMA 400 polecany jest każdemu, komu zależy na regularnym i sprawnym treningu w warunkach domowych. Podczas treningu można wybrać jeden z 10 programów treningowych. Niezależnie od tego czy Twoim celem jest zrzucenie zbędnych kilogramów, wyrzeźbienie sylwetki czy poprawa kondycji - możesz wybrać program dopasowany do Twoich potrzeb lub go po prostu stworzyć.

  przy pomocy konfiguratora można tworzyć świeże programy albo modyfikować już istniejące. Komputer treningowy pozwala także na skonfigurowanie 4 użytkowników, dzięki czemu każdy z domowników będzie miał dostęp do swoich informacji z ostatnich treningów.

  Orbitrek wyekwipowany jest w magnetyczny układ hamulcowy sterowany silnikiem. Opór magnetyczny gwarantuje płynną i cichą pracę. Sterowanie oporem odbywa się za pomocą komputera treningowego. Płozy z dostosowywanymi podstawami na stopy mają antypoślizgową powierzchnię, zapewniają stabilność i bezpieczeństwo podczas treningu.

  pozwalają na słuszne dopasowanie do wzrostu. Wyświetlacz orbitreka KETTLER OPTIMA 400 podczas treningu na bieżąco przedstawia Twoją rzeczywistą pracę wytworzoną w określonym czasie wyrażoną w watach. Miernik mocy pozwala lepiej kontrolować aktywność: w czasie rzeczywistym pokazuje ile watów generowanych jest w danej chwili.

  ogranicza ryzyko przetrenowania lub niedotrenowania. Moc jest również rewelacyjną metoda do mierzenia postępów w czasie. Maksymalne wyszczególnionie mocy to 250 W. Orbitrek crosstrainer to wszechstronne urządzenie do treningu, które włącza mięśnie całego ciała.

  Ruch eliptyczny to połączenie ruchu wykonywanego na trzech urządzeniach: stepper, bieżnia i rower. Zaangażowane są zarówno górne jak i dolne partie ciała. Regularny trening na orbitreku pozwala poprawić kondycję, spalić zbędne kalorie i schudnąć.

  Wzmacnia mięśnie, nie obciążając kręgosłupa, stawów skokowych czy kolanowych. Korzystnie wpływa na pracę układu krążeniowo-oddechowego. Może być wykorzystywany w treningu cardio i obwodowym. Cicha i płynna praca zezwala na trening w domu.

  Kółka transportowe zezwalają na komfortowe przestawienie orbitreka po skończonym treningu. Komputer treningowy - czytelny, barwny, instynktowny w obsłudze ekran LC o wymiarach 117x86 mm wyświetla siedem najważniejszych parametrów treningu.

  Wyświetlane atrybuty: czas treningu dystans (km lub mile) zużycie energii (kcal lub kJ) tętno szybkość kadencja (obr./min) moc (w Watach) posiada 10 zastosowanych programów treningowych, dzięki którym możliwe jest przypasowanie intensywności treningu do wydajności i kondycji użytkownika.

  wbudowany konfigurator pozwala dowolnie rozbudowywać i zmieniać programy treningowe. Przystępne programy treningowe (szczegółowy opis znajduje się w instrukcji obsługi komputera): prędki start Trening z wyznaczonym celem (czas/dystans/kalorie) Trening HRC Trening na trasie o zróżnicowanym profilu (trasa płaska, wzgórze, góra) Regulacja oporu KETTLER OPTIMA 400 to magnetyczny crosstrainer z 14 kg kołem zamachowym i 15 poziomami oporu.

  Poziom oporu regulowany jest elektronicznie, za pomocą komputera treningowego. Regulacja w zakresie od 1 do 15 pozwala zintegrować poziom treningu do indywidualnych potrzeb. Platformy na stopy obfite, antypoślizgowe platformy na stopy gwarantują bezpieczne podparcie w trakcie treningu.

  posiadają regulację odległości od kierownicy, dzięki temu każdy znajdzie optymalne ustawienie, niezależnie od wzrostu. Rozstaw: 230 mm Długość kroku, którą można uzyskać to 390 mm. Rama - solidna, stalowa rama zapewnia stabilność i wygodę w trakcie ćwiczeń.

  Wytrzymała kompozycja z 14 kg kołem zamachowym umożliwia bezpieczny trening, także z dużą intensywnością. Pokrywa - wytwarzana z wysokiej jakości materiałów, stanowi świetne wyciszenie magnetycznego systemu oporu.

  realna jest regulacja wypoziomowania urządzenia. Kierownica - U-kształtna kierownica i praktyczne uchwyty dają Ci możliwość wyboru optymalnego chwytu w trakcie treningu. Sensory dotykowe - umieszczone na kierownicy sensory dotykowe zezwalają na pomiar tętna.

  Uchwyt na smartfon - uchwyt na tablet albo smartfon pozwala na komfortowe umieszczenie urządzenia mobilnego w zasięgu wzroku i korzystania z niego w trakcie treningu. Bluetooth Zintegrowany inteligentny system Bluetooth, pozwala na korzystanie z najbardziej motywujących aplikacji dedykowanych do treningu.

  Kompatybilny z aplikacją fitness Kinomap*, którą można pobrać z Google Play lub App Store. Aplikacja Kinomap to dostęp do wirtualnych tras z całego świata, a także możliwość trenowania z innymi użytkownikami aplikacji.

  przejrzyj aktualne wyzwania lub stwórz własne. Kółka transportowe Kółka transportowe wygodny transport orbitreka po treningu. SPECYFIKACJA rodzaj urządzenia: orbitrek, crosstrainer rodzaj: magnetyczny Waga koła zamachowego: 14 kg Regulacja oporu: elektroniczna, 1 - 15 Maksymalna waga użytkownika: 130 kg Pomiary: czas, prędkość, dystans, kadencja (obr./min), tętno, kalorie, moc (WATT) Wyposażenie: komputer treningowy, uchwyt na smartfon, sensory dotykowe, kółka transportowe, profilowane rękojeści Programy treningowe: 10 Języki menu: 7 (EN, DE, FR, IT, NL, PL, RU) Łączność: Bluetooth, Kinomap Kierownica: U-kształtna, funkcjonalna, profilowane rękojeści Podstawy na stopy: dostosowywane, antypoślizgowe Zasilanie: zasilacz (230V) rozmiary po rozłożeniu (dł.

  x szer. X wys.): 132x62x169cm Waga: 56 kgPodobne zestawienia:


Najtańsze orbitreki Kettler – Ranking grudzień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze orbitreki Kettler, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich orbitreków Kettler jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Kettler Optima 100 ☆

Kettler Optima 100 Najniższa Cena Online

☆ Kettler Optima 100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Optima 100
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Obritrek KETTLER OPTIMA 100 to następca i odpowiednik modelu RIVO 2. OPTIMA 100 to magnetyczny orbitrek z 8 poziomami obciążenia. Komputer treningowy z czytelnym wyświetlaczem i wygodnymi przyciskami umożliwia kontrolę parametrów treningu.

  Opór magnetyczny zagwarantuje płynną i cichą pracę. Sterowanie oporem odbywa się przy pomocy pokrętła umieszczonego w zasięgu ręki, pod kierownicą. Płozy z dostosowywanymi podstawami na stopy mają przeciwpoślizgową powierzchnię, gwarantują stabilność i bezpieczeństwo podczas treningu.

  regulowana, ergonomiczna kierownica umożliwia optymalne przypasowanie do wzrostu. Orbitrek crosstrainer to wszechstronne urządzenie do treningu, które angażuje mięśnie całego ciała. Ruch eliptyczny to połączenie ruchu realizowanego na trzech urządzeniach: stepper, bieżnia i rower.

  Zaangażowane są zarówno górne jak i dolne partie ciała. Regularny trening na orbitreku pozwala poprawić kondycję, spalić zbędne kalorie i schudnąć. Wzmacnia mięśnie, nie obciążając kręgosłupa ani stawów.

  dobrze wpływa na pracę układu krążeniowo-oddechowego. Może być użytkowany w treningu cardio i obwodowym. KETTLER OPTIMA 100 sugerowany jest każdemu, niezależnie od wieku i kondycji. 8 stopni regulacji oporu pozwala na dostosowanie intensywności treningu do indywidualnych potrzeb.

  Cicha i płynna praca zezwala na trening w domu. Kółka transportowe umożliwiają wygodne przestawienie orbitreka po skończonym treningu. Komputer treningowy Czytelny, instynktowny w obsłudze, wyświetla sześć najważniejszych parametrów treningu.

  Wyświetlane parametry: czas treningu dystans zużycie kalorii tętno prędkość kadencja (obr./min) Komputer zasilany jest 2 bateriami AA 1.5V. Nie wymaga dopełniającego zasilacza, dzięki czemu może być użytkowany w dowolnym miejscu.

  Regulacja oporu KETTLER OPTIMA 100 to magnetyczny crosstrainer z 12 kg kołem zamachowym i 8 poziomami oporu. Poziom oporu dostosowywany jest manualnie, przy pomocy pokrętła umieszczonego pod kierownicą. Regulacja w zakresie od 1 do 8 pozwala scalić poziom treningu do indywidualnych potrzeb.

  Platformy na stopy obszerne, przeciwpoślizgowe platformy na stopy zapewniają bezpieczne podparcie w trakcie treningu. Posiadają regulację odległości od kierownicy, dzięki czemu każdy wyszuka trafne ustawienie, niezależnie od wzrostu.

  Rama mocna, stalowa rama zagwarantuje stabilność i wygodę podczas ćwiczeń. Wytrzymała kompozycja z 12 kg kołem zamachowym zezwala na bezpieczny trening, także z dużą intensywnością. Obudowa produkowana z wysokiej jakości tworzyw, stanowi wspaniałe wyciszenie magnetycznego systemu oporu.

  Kierownica U-kształtna kierownica i użyteczne uchwyty dają Ci możliwość wyboru stosownego chwytu w trakcie treningu. Regulacja kąta nachylenia zezwala na dobranie do wzrostu. Sensory dotykowe Umieszczone na kierownicy sensory dotykowe zezwalają na pomiar tętna.

  Uchwyt na smartfon Uchwyt na tablet lub smartfon umożliwia komfortowe umieszczenie urządzenia mobilnego w zasięgu wzroku i korzystania z dopełniającego wyświetlacza w trakcie treningu. Kółka transportowe Kółka transportowe wygodny transport orbitreka po treningu.

  SPECYFIKACJA rodzaj urządzenia: orbitrek, crosstrainer typ: magnetyczny Waga koła zamachowego: 12 kg Regulacja oporu: manualna, 1 - 8 Maksymalna waga użytkownika: 110 kg Pomiary: czas, prędkość, dystans, kadencja (obr./min), tętno, kalorie Wyposażenie: komputer treningowy, uchwyt na smartfon, sensory dotykowe, kółka transportowe, profilowane rękojeści Programy treningowe: brak Kierownica: U-kształtna, regulowana wysokość i kąt nachylenia + poręczne, profilowane rękojeści Podstawy na stopy: dostosowywane, przeciwpoślizgowe Zasilanie: baterie (2 szt.

  AA) rozmiary po rozłożeniu (dł x szer x wys): 115x62x160 cm Waga: 60 kg


☆ Kettler Axos Nova M ☆

Kettler Axos Nova M Najniższa Cena Online

☆ Kettler Axos Nova M - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Axos Nova M
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Kettler Axos Cross Nova M

  Orbitrek KETTLER NOVA M to następca i odpowiednik modelu CROSS M. Urządzenie pochodzi z kolekcji KETTLER AXOS.

  NOVA M to magnetyczny orbitrek z 8 stopniami obciążenia. Kompaktowy model, który do pracy potrzebuje jedynie 2 baterii, dzięki temu można go postawić w dowolnym miejscu w domu. Sugerowany jest osobom, które szukają trwałego i przystępnego w użyciu orbitreka.

  Komputer treningowy z czytelnym wyświetlaczem i komfortowymi przyciskami umożliwia kontrolę parametrów treningu. Opór magnetyczny zapewnia płynną i cichą pracę. Sterowanie oporem odbywa się przy pomocy pokrętła umieszczonego w zasięgu ręki.

  Płozy z regulowanymi podstawami na stopy mają antypoślizgową powierzchnię, gwarantują stabilność i bezpieczeństwo podczas treningu. Umożliwiają trafne przypasowanie do wzrostu.

  Orbitrek crosstrainer to wszechstronne urządzenie do treningu, które włącza mięśnie całego ciała. Regularne ćwiczenia wpływają na ulepszenie kondycji, wysmuklają sylwetkę, dodają energii oraz wpływają na korzystne samopoczucie. Mechanika pracy na orbitrekach odwzorowuje elementy treningu na rowerze, stepperze i bieżni – łącząc w sobie wszystkie zalety wymienionych aktywności. Orbitrek wzmacnia mięśnie z górnych i dolnych partii ciała, a eliptyczny ruch nie obciąża kręgosłupa ani stawów. Regularny trening sprzyja poprawie funkcjonowania układu sercowo-naczyniowego oraz oddechowego.

  8 poziomów regulacji oporu pozwala na dostosowanie intensywności treningu do indywidualnych potrzeb. Cicha i płynna praca pozwala na trening w domu. Kółka transportowe umożliwiają komfortowe przestawienie orbitreka po skończonym treningu.

  CROSSTRAINER KETTLER AXOS NOVA M rekomendowany jest każdemu, niezależnie od wieku i kondycji.

  KETTLER AXOS NOVA M to magnetyczny crosstrainer z 12 kg kołem zamachowym i 8 poziomami oporu. Poziom oporu regulowany jest manualnie, przy pomocy pokrętła umieszczonego pod kierownicą. Regulacja w zakresie od 1 do 8 pozwala związać poziom treningu do indywidualnych potrzeb.

  Komputer treningowy

  Czytelny, instynktowny w obsłudze, wyświetla sześć najważniejszych parametrów treningu.

  Wyświetlane atrybuty:

  • czas treningu
  • dystans (km lub mile)
  • zużycie energii (kcal lub kJ)
  • tętno
  • prędkość
  • kadencja (obr./min)

  Komputer zasilany jest 2 bateriami AA 1.5V. Nie wymaga dopełniającego zasilacza, dzięki temu może być wykorzystywany w dowolnym miejscu.

  Kierownica

  U-kształtna kierownica i użyteczne uchwyty dają Ci możliwość wyboru słusznego chwytu w trakcie treningu.

  • rodzaj urządzenia: orbitrek, crosstrainer
  • rodzaj: magnetyczny
  • Waga koła zamachowego: 12 kg
  • Regulacja oporu: manualna, 1 - 8
  • Maksymalna waga użytkownika: 110 kg
  • Pomiary: czas, szybkość, dystans, kadencja (obr./min), tętno, kalorie
  • Wyposażenie: komputer treningowy, sensory dotykowe, kółka transportowe, profilowane rękojeści
  • Kierownica: U-kształtna, funkcjonalna, profilowane rękojeści
  • Podstawy na stopy: dostosowywane, antypoślizgowe
  • Długość kroku: 320 mm
  • Zasilanie: baterie (2 szt. AA)
  • wymiary po rozłożeniu (dł x szer x wys): 115x62x160 cm
  • Waga: 52,5 kg
  • Odległość między stopami 22cm

  Platformy na stopy

  szerokie, antypoślizgowe platformy na stopy zapewniają bezpieczne podparcie w trakcie treningu. Mają regulację odległości od kierownicy, dzięki temu każdy odszuka stosowne ustawienie, niezależnie od wzrostu.

  Długość kroku, którą można uzyskać to 320 mm.

  Rama

  konkretna, stalowa rama gwarantuje stabilność i wygodę w trakcie ćwiczeń. Wytrzymała kompozycja z 12 kg kołem zamachowym zezwala na bezpieczny trening, także z dużą intensywnością.

  pokrywa

  wykonana z wysokiej jakości tworzyw, stanowi wspaniałe wyciszenie magnetycznego systemu oporu. Możliwa jest regulacja wypoziomowania urządzenia.

  Kółka transportowe

  Kółka transportowe komfortowy transport orbitreka po treningu.

  powystawowy


☆ Kettler Optima 200 ☆

Kettler Optima 200 Najniższa Cena Online

☆ Kettler Optima 200 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Optima 200
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  OPTIMA 200 to magnetyczny orbitrek z 15 stopniami obciążenia. Komputer treningowy z czytelnym wyświetlaczem i wygodnymi przyciskami pozwala na kontrolę parametrów treningu. Opór magnetyczny gwarantuje płynną i cichą pracę.

  Sterowanie oporem odbywa się za pomocą pokrętła umieszczonego w zasięgu ręki. Płozy z regulowanymi podstawami na stopy posiadają antypoślizgową powierzchnię, gwarantują stabilność i bezpieczeństwo podczas treningu.

  pozwalają na trafne dopasowanie do wzrostu. Orbitrek crosstrainer to wszechstronne urządzenie do treningu, które włącza mięśnie całego ciała. Ruch eliptyczny to połączenie ruchu wykonywanego na trzech urządzeniach: stepper, bieżnia i rower.

  Zaangażowane są równocześnie górne jak i dolne partie ciała. Regularny trening na orbitreku pozwala poprawić kondycję, spalić zbędne kalorie i schudnąć. Wzmacnia mięśnie, nie obciążając kręgosłupa, stawów skokowych czy kolanowych.

  korzystnie wpływa na pracę układu krążeniowo-oddechowego. Może być wykorzystywany w treningu cardio i obwodowym. KETTLER OPTIMA 200 polecany jest każdemu, niezależnie od wieku i kondycji. 15 poziomów regulacji oporu zezwala na przypasowanie intensywności treningu do indywidualnych potrzeb.

  w trakcie treningu można wybrać jeden z 10 programów, dobranych do różnorodnych stopni wydajności. Komputer treningowy pozwala także na skonfigurowanie 4 użytkowników, dzięki czemu każdy z domowników będzie miał dostęp do swoich danych z ostatnich treningów.

  Cicha i płynna praca zezwala na trening w domu. Kółka transportowe zezwalają na komfortowe przestawienie orbitreka po skończonym treningu. Komputer treningowy wielki, czytelny, intuicyjny w obsłudze wyświetlacz LCD o rozmiarach 117x86 mm wyświetla sześć najważniejszych parametrów treningu.

  Wyświetlane cechy: czas treningu dystans (km lub mile) zużycie energii (kcal lub kJ) tętno szybkość kadencja (obr./min) ma 10 zaprogramowanych programów treningowych, dzięki którym możliwe jest dobranie intensywności treningu do skuteczności i kondycji użytkownika.

  pozwala na regulację poziomem oporu w zakresie od 1 do 15. Na komputerze możliwe jest także zdefiniowanie 4 użytkowników. Regulacja oporu KETTLER OPTIMA 200 to magnetyczny crosstrainer z 14 kg kołem zamachowym i 15 poziomami oporu.

  Poziom oporu dostosowywany jest manualnie, za pomocą pokrętła umieszczonego pod kierownicą. Regulacja w zakresie od 1 do 15 pozwala związać poziom treningu do jednostkowych potrzeb. Platformy na stopy obfite, przeciwpoślizgowe platformy na stopy gwarantują bezpieczne podparcie podczas treningu.

  posiadają regulację odległości od kierownicy, dzięki czemu każdy znajdzie adekwatne ustawienie, niezależnie od wzrostu. Długość płozy: 35 cm Szerokość płozy: 14 cm Rozstaw: 230 mm Długość kroku, którą można uzyskać to 390 mm.

  Rama potężna, stalowa rama zapewnia stabilność i wygodę w trakcie ćwiczeń. Wytrzymała budowa z 14 kg kołem zamachowym pozwala na bezpieczny trening, także z dużą intensywnością. Obudowa wykonana z wysokiej jakości tworzyw, stanowi idealne wyciszenie magnetycznego systemu oporu.

  realna jest regulacja wypoziomowania urządzenia. Kierownica U-kształtna kierownica i praktyczne uchwyty dają Ci możliwość wyboru stosownego chwytu w trakcie treningu. Sensory dotykowe Umieszczone na kierownicy sensory dotykowe zezwalają na pomiar tętna.

  Uchwyt na smartfon Uchwyt na tablet albo smartfon pozwala na wygodne umieszczenie urządzenia mobilnego w zasięgu wzroku i korzystania z niego podczas treningu. Kółka transportowe Kółka transportowe komfortowy transport orbitreka po treningu.

  SPECYFIKACJA typ urządzenia: orbitrek, crosstrainer rodzaj: magnetyczny Waga koła zamachowego: 14 kg Regulacja oporu: manualna, 1 - 15 Maksymalna waga użytkownika: 130 kg Pomiary: czas, prędkość, dystans, kadencja (obr./min), tętno, kalorie Wyposażenie: komputer treningowy, uchwyt na smartfon, sensory dotykowe, kółka transportowe, profilowane rękojeści Programy treningowe: 10 Języki menu: 7 (EN, DE, FR, IT, NL, PL, RU) Kierownica: U-kształtna, funkcjonalna, profilowane rękojeści Podstawy na stopy: regulowane, przeciwpoślizgowe Zasilanie: zasilacz (230V) rozmiary po rozłożeniu (dł x szer x wys): 132x62x169cm Waga: 60 kg


☆ Kettler Axos Elipso P ☆

Kettler Axos Elipso P Najniższa Cena Online

☆ Kettler Axos Elipso P - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Axos Elipso P
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek KETTLER AXOS ELIPSO P to następca i odpowiednik modelu ELLIPTICAL P.

  Przedni napęd gwarantuje najkorzystniejszy komfort pracy. Podczas treningu stopy stoją w śladowym rozstawie, dzięki czemu ruch jest bardziej naturalny w przypadku koła zamachowego umieszczonego z tyłu urządzenia. Orbitrek crosstrainer to wszechstronne urządzenie do treningu, które włącza mięśnie całego ciała. Ruch eliptyczny to połączenie ruchu wykonywanego na trzech urządzeniach: stepper, bieżnia i rower. Zaangażowane są jednocześnie górne jak i dolne partie ciała. Regularny trening na orbitreku pozwala poprawić kondycję, spalić zbędne kalorie i schudnąć. Wzmacnia mięśnie, nie obciążając kręgosłupa, stawów skokowych czy kolanowych. Poprawnie wpływa na pracę układu krążeniowo-oddechowego. Może być użytkowany w treningu cardio i obwodowym.

  Charakterystyka:

  • wariant urządzenia: orbitrek, crosstrainer
  • wariant: magnetyczny
  • waga koła zamachowego: 18 kg
  • regulacja oporu: elektroniczna, 1 - 16
  • maksymalna waga użytkownika: 130 kg
  • pomiary: czas, szybkość, dystans, kadencja (obr./min), tętno, kalorie, temperatura wnętrza
  • wyposażenie: komputer treningowy, uchwyt na smartfon, sensory dotykowe, kółka transportowe, profilowane rękojeści
  • programy treningowe: 12
  • język menu: 1 EN
  • kierownica: U-kształtna, profilowane rękojeści
  • podstawy na stopy: dostosowywane, przeciwpoślizgowe
  • zasilanie: zasilacz (230V)
  • wymiary po rozłożeniu (dł. X szer. X wys.): 185x68x164 cm
  • waga: 77 kg


☆ Kettler Axos Nova P ☆

Kettler Axos Nova P Najniższa Cena Online

☆ Kettler Axos Nova P - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Axos Nova P
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Nova P - solidne i zrównoważone urządzenie treningowe znamionuje się jeszcze cichym, błogim kursem treningowym. Osoby, które chcą poprawić swoją wytrzymałość lub spalić kalorie, znajdą trafne urządzenie treningowe w Nova P. Świeci dzięki szerokiej gamie programów treningowych. W ten sposób można wytwarzać rozmaite profile użytkowników - i możesz porównać swoją efektywność i trenować z całą rodziną! pokaźna ilość zróżnicowanych poziomów oporu gwarantuje produktywny trening na każdym poziomie produktywności. Regulowane stopnie zapewniają przyjemne doznania treningowe dla każdej osoby w domu. Przypasuj urządzenie indywidualnie do swojego rozmiaru,odczuć treningu z maksymalnym komfortem. Rolki transportowe zapewniają, że maszynę eliptyczną można z łatwością ustawić i przenieść zgodnie z własnymi preferencjami. Dla sprężystego i skutecznego treningu w domu!...


Podsumowanie, czyli jaki orbitrek Kettler najlepszy?


Najlepszy orbitrek Kettler w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy orbitrek Kettler w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane orbitreki do ćwiczeń – Ranking grudzień 2022

Jeżeli żadna z powyższych orbitreków Kettler nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych orbitreków do wykorzystywania w klubach fitness i w domowych warunkach.


Powiązania tematyczne:

 • jaki orbitrek Kettler opinie i efekty,
 • dobre orbitreki Kettler cena,
 • ranking orbitreków Kettler,
 • orbitrek Kettler jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o orbitrekach Kettler

#1 Gdzie szukać opinii o orbitrekach Kettler?

Aktualnie zaprezentowane informacje o orbitrekach Kettler odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki orbitrek Kettler wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych orbitrekach Kettler warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki orbitrek Kettler jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z orbitrekami Kettler zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań userów. Modele znajdujące się najwyżej w rankingach to produkty często rekomendowane przez kupujących.