FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Orbitreki do ćwiczeń / Ranking orbitreków Sapphire


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych orbitreków Sapphire. Opracowane zestawienia są aktualne marzec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych orbitreków Sapphire,
 • TOP5 często wybieranych orbitreków do wykorzystywania w klubach fitness i w domowych warunkach.

Jakie orbitreki Sapphire najlepiej wybrać? Ranking marzec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane orbitreki Sapphire, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking orbitreków Sapphire, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Sapphire SG-330E ☆

Sapphire SG-330E Najniższa Cena Online

☆ Sapphire SG-330E - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sapphire
 • Nazwa produktu: Sapphire SG-330E
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  prezentujemy Państwu lepszy ORBITREK ELEKTROMAGNETYCZNY SG-330E GALAXY II lubianej marki Sapphire! Bezkompromisowa jakość naszego artykułu powoduje, iż znajduje on uznanie wśród ćwiczących na każdym poziomie zaawansowania. Dzięki umocnionej konstrukcji i sprawdzonym rozwiązaniom technicznym, mamy pewność, że oferowany sprzęt sprosta nawet najistotniej wymagającym treningom. Firma Sapphire to jednak nie tylko wysoka jakość towarów, ale także najmodniejszy design, który sprawia, iż nasze urządzenia szczególnie prawidłowo komponują się w każdym wnętrzu. Model na rok 2016 został wyposażony w nowy, bardziej zaawansowany komputer, proponujący możliwość podłączenia urządzenia przenośnego i korzystanie z aplikacji ICONSOLE+, która wprowadza zupełnie świeże możliwości treningowe,, a także przesyłanie muzyki do głośników zamontowanych na urządzeniu. Smartfon albo tablet można zamontować na specjalnym uchwycie i związać z komputerem za pomocą BLUETOOTH 3.0 lub kabla przez wejście TUNELINC. Przewód załączony do orbitreka.

  Nowy, ulepszony Galaxy II!  ORBITREK ELEKTROMAGNETYCZNY SG GALAXY II to:
  • nowy model orbitreka Sapphire Galaxy został wyekwipowany w postępowy komputer treningowy z barwnym wyświetlaczem LCD o podwyższonym kontraście. Komputer ma funkcję SCAN, czas, prędkość, dystans, kalorie, puls, recovery, body fat i RPM, a także jest kompatybilny z aplikacją ICONSOLE+,
  • możliwość podłączenia do komputera urządzenia mobilnego za pomocą BLUETOOTH 3.0 albo kabla przy pomocy wejścia TUNELiNC,
  • elektroniczna regulacja oporu (programy treningowe: manualny, początkujący, innowacyjny, sport, cardio, program WATT),
  • wyjątkowo cicha praca dzięki wykorzystaniu elektromagnetyczne systemu generowania oporu,
  • stylowy i postępowy design,
  • zastosowane głośniki oraz port USB 3.0,
  • sensory pomiaru pulsu umieszczone na dodatkowych uchwytach,
  • rączki kierownic pokryte miękką pianką wysokiej jakości,
  • przeciwpoślizgowe podstawy dla stóp,
  • rolki transportowe wbudowane w przedni stabilizator,
  • stabilna budowa zagwarantuje bezpieczeństwo ćwiczeń (waga 51 kg),
  • pokrywa koła zamachowego pozostała na dodatek wyciszona!

  Orbitrek Sapphire Galaxy II jest znakomitym rozwiązaniem dla osób, które szukają urządzenia potężnego i trwałego. Wymarzona figura, zdrowie i korzystne samopoczucie jest w zasięgu ręki – ćwiczenia fizyczne genialnie odprężają ciało i umysł. Starczy 15-30 minut ćwiczeń 2-4 razy w tygodniu, żeby spalić tkankę tłuszczową i poprawić swoją formę.

  Dzięki zaangażowaniu najlepszych projektantów sprzętu sportowego, orbitrek Sapphire Galaxy II wytwarzany pozostał w najmodniejszej obecnie stylistyce. Ostre, zdecydowane kształty, w połączeniu z nasyconym kolorem, dodają nie tylko dynamiki, lecz także elegancji.

  Model Galaxy II specyficzną możliwość regulacji długości kroku, przez regulację wydłużenia/skrócenia ramion urządzenia przymocowanych do podstawy. Rozwiązanie to zapewnia jeszcze lepsze dobranie parametrów orbitreka do predyspozycji ćwiczącego.


  Nie od dziś wiadomo, że ćwiczenia fizyczne zapewniają największą produktywność, jeżeli wykonujemy je ze stałym pulsem (odpowiednim dla naszych możliwości i stopnia zaawansowania). W naszym Orbitreku puls mierzony jest nieprzerwanie, dzięki istotnie starannym sensorom umieszczonym w rączkach urządzenia. Nasz komputer sam poinformuje Cię o wynikach pomiaru.

  w trakcie projektowania Orbitreka Sapphire Galaxy II wzorowano się na najlepszych modelach przystępnych na rynku. Wyraźnym elementem konstrukcyjnym naszych orbitreków są wzmacniane stabilizatory zapewniające nie tylko bezpieczeństwo ćwiczącego, lecz także pozwalają wypoziomować urządzenie na nierównych podłożach.


☆ Sapphire SG-511E ☆

Sapphire SG-511E Najniższa Cena Online

☆ Sapphire SG-511E - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sapphire
 • Nazwa produktu: Sapphire SG-511E
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  dane
  • rozmiary: 157 x 118 x 60 cm (wys. X dł. Szer.)
  • Waga urządzenia: 37 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
  • System hamowania: magnetyczny
  • Regulacja obciążenia: 8 stopni
  • Waga koła zamachowego: 10 kg
  • Komputer z wyświetlaczem LCD
  • Uchwyt na urządzenie przenośne
  zalety
  • Dotykowe sensory pomiaru tętna
  • Rolki transportowe
  • przeciwpoślizgowe pedały
  • Stopki poziomujące
  • Miękka i przyjemna w dotyku pianka na uchwytach
  • Wyciszona pokrywa koła zamachowego
  • Funkcje komputera: czas, szybkość, dystans, spalone kalorie, pomiar pulsu, ODO, SCAN

  Niezastąpione narzędzie do walki ze zbędnymi kaloriami

  Orbitrek magnetyczny Thunder Sapphire w najnowszej odsłonie. W porównaniu do poprzedniej wersji tego modelu zmodyfikowany został wygląd komputera, który stał się dzięki temu łatwiejszy w obsłudze. Na dodatek przy komputerze umieszczona została tacka na urządzenie przenośne.

  konkretna i trwała budowa

  Thunder II ma konkretną konstrukcję gwarantującą dużą nośność wynoszącą aż 150 kg. Mocne ruchome rękojeści i spore podstawy pod stopy zapewniają bezpieczeństwo i komfort domowego treningu fitness.

  funkcjonalna konsola główna

  Model zaopatrzony jest w komputer z wyświetlaczem LCD, na którym prezentowane są najważniejsze informacje o prowadzonym treningu. Wysokość pulsu mierzą dotykowe sensory umieszczone na kierownicy.

  Spokojne i ciche treningi we własnym domu

  Magnetyczny system oporu znamionuje się płynną, cichą pracą. Obciążenie dostosowywane jest przy pomocy praktycznego pokrętła umieszczonego na kolumnie kierownicy. Stosowanie urządzenia w mieszkaniu lub domowej siłowni upraszczają rolki transportowe.Do orbitreka załączony jest pas wyszczuplający.


  Orbitreki Sapphire

  intensywność na najwyższym poziomie to możliwość, jaką dają orbitreki Sapphire. Pozwolą każdemu użytkownikowi na przeprowadzenie w pełni fachowych treningów, które pozytywnie wpłyną na stan zdrowia, a także kondycję fizyczną. Trenażery cechują się wysoką jakością oraz progresywne rozwiązania, dzięki którym sprzęt idealnie nadaje się jednocześnie do amatorskich ćwiczeń, jak i do wymagających treningów interwałowych.

  Orbitreki Sapphire zapewniają wszystko to, co w tego typu sprzęcie najkorzystniejsze. To produkty wysokiej jakości, starannie wytworzone, o bardzo atrakcyjniej stylistyce. Mogą być wykorzystywane równocześnie jako domowy sprzęt treningowych, jak i komercyjne przyrządy do klubów fitness. Dzięki zastosowaniu wewnętrznego mechanizmu oporu magnetycznego sprzęt ten gwarantuje cichą i błogą pracę, która dodatkowo znamionuje się rewelacyjną płynnością.

  powiększona waga oraz trafna konstrukcja sprawia, że orbitreki Sapphire są niezwykle stabilne w trakcie ćwiczeń. Sprzęt ten przemyślany jest pod każdym względem — starczy spojrzeć na jego konstrukcję i elementy wyposażenia, aby zauważyć, że jest on dopasowany do ciągle rosnących wymagań użytkowników. Komfortowe siodełko, czy rączki kierownic pokryte miękką pianką, to wyłącznie niektóre z części, które gwarantują komfort i wygodę użytkowania, dając stuprocentową przyjemność z treningu.


  Sapphire

  Sapphire to firma istniejąca na rynku polskim już od 7 lat. Tak długi czas pozwolił na zdobycie ugruntowane pozycji oraz zaufania klientów. Niezwykła skrupulatność i precyzyjność produkcji sprawia, że przyrządy fitness i outdoorowy asortyment jest doceniany równocześnie przez indywidualnych klientów, jak i specjalistyczne siłownie i kluby fitness. Obfitość opinii oraz recenzji sprzętu powoduje, iż zainteresowanie produktami Sapphire nieprzerwanie rośnie.

  W ofercie producenta dominuje sprzęt fitness, który spełnia wymogi najmocniej wymagających kupujących. Wszystkie przyrządy stworzone są z dbałością o najmniejsze szczegóły z wysokiej jakości materiałów, które mocne konstrukcje i płynność pracy każdego urządzenia. Produkty Sapphire spełniają również unijną dyrektywę RoHS, nakazująca zmniejszenie ilości substancji niebezpiecznych przenikających do środowiska. Na dodatek zgodność z normą EN957 powoduje, że przyrządy są bezpieczne i trwałe w używaniu, nie narażając zdrowia użytkownika.


  Pulse Device

  Czujniki pulsu umieszczone w rączkach szybkie podejrzenie akutalnej wartości pulsu. Kontrola własnego tętna pozwala stosownie dobrać intesywność treningów, a poprzez to sprawność ćwiczeń będzie dużo większa.


  Nice Touch

  Uchwyty kierownicze pokryte miękką i przyjemną w dotyku pianką. Piankowy materiał gwarantuje pewny chwyt i uniemożliwia ślizganiu się rąk podczas aktywnych treningów interwałowych.


  Enjoy+

  Płynna regulacja oporu przy pomocy komfortowego pokrętła pozwala przystosować dynamiczność treningu w zależności od własnych preferencji. Możliwość zmiany oporu choćby podczas trwania ćwiczeń pozwala na nieustanny trening.


  Fine Cascors

  Zintegrowane rolki transportowe prędkie i wygodne przesunięcie przyrządu w dowolne miejsce.


  Safety Traps

  Pedały pokryte przeciwpoślizgowym materiałem, który ulepsza stabilność w trakcie długich i energicznych ćwiczeń. Pewne oparcie dla stóp jest kluczem do bezpiecznych i skutecznych treningów.


  LCD Panel

  funkcjonalna konsola sterująca zaopatrzona w czytelny ekran, na którym wyświetlane są wszystkie parametry treningu. Komputer dokonuje pomiaru takich wartości jak czas, prędkość, liczba spalonych kalorii, dystans i pozwala na pojedyncze wyświetlanie poszczególnych wskaźników treningowych.


  produkt
  Kod producenta
  SG-511E
  EAN
  5902340242575
  Wiosna2018
  wiosna_sprzet_fitness
  dane podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  System hamowania
  Magnetyczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  8
  Nośność [kg]
  150
  Waga [kg]
  37
  Wyposażenie
  Komputer
  wyświetlacz LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Pomiar prędkości
  Pomiar pulsu
  Wydatek energetyczny
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  wariant gwarancji
  Producenta

☆ Sapphire SG-920E ☆

Sapphire SG-920E Najniższa Cena Online

☆ Sapphire SG-920E - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sapphire
 • Nazwa produktu: Sapphire SG-920E
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  dane
  • rozmiary: 151 x 95 x 65
  • Waga: 31,5 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
  • System hamowania: magnetyczny
  • Regulacja obciążenia: 8 stopni
  • Waga koła zamachowego: 7 kg
  • Komputer z wyświetlaczem
  mocne strony
  • Dotykowe sensory pomiaru tętna
  • Rolki transportowe
  • przeciwpoślizgowe pedały
  • obfite płozy
  • Miękka i przyjemna w dotyku pianka na uchwytach
  • Wyciszona pokrywa
  • Funkcje komputera: czas, prędkość, dystans, spalone kalorie, pomiar pulsu, ODO, SCAN

  Sprawdzony i konkretny sprzęt do ćwiczeń aerobowych

  Orbitrek magnetyczny Sapphire SG-920E wyszczuli sylwetkę, a także pomoże w osiągnięciu wymarzonej kondycji. Regularny trening pozwoli zrzucić zbędne kilogramy i poprawić ogólny stan zdrowia. Asygnowany dla początkujących użytkowników, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z domowym treningiem cardio.

  Cisza i spokój w domowych warunkach

  Magnetyczny system oporu zapewnia niemalże bezszelestną pracę. Ćwiczenia są płynne i w niewielkim stopniu obciążają stawy, więc mogą być wykonywane równocześnie poprzez młodych, jak i tych troszkę starszych użytkowników. Koło zamachowe o wadze 7 kg zagwarantuje adekwatne obciążenie. Regulacja energiczności ćwiczeń odbywa się za pośrednictwem pokrętła będącego w zasięgu ręki ćwiczącego.

  praktyczna konsola główna

  Wszystkie wyniki aktualnego treningu można śledzić na czytelnym wyświetlaczu LCD. Łatwy w obsłudze panel główny umożliwia podejrzenie wszystkich parametrów w trakcie ćwiczeń oraz ustawienie nowych celów treningowych. Komputer pozwala na pomiar m.in. Takich wartości jak: czas, szybkość, spalone kalorie czy całkowity przebyty.

  Gwarancja udanych treningów

  umocniona konstrukcja z wyciszoną obudową minimalizuje poziom słyszalności wydobywających się podczas ćwiczeń dźwięków. Spore płozy pokryto przeciwpoślizgową warstwą, by zapewnić pewne oparcie dla stóp i pokaźniejszą stabilność w trakcie ćwiczeń. Znaczna trwałość zezwala na długofalowe stosowanie bez obawy o awarię.


  Orbitreki Sapphire

  aktywność na najwyższym poziomie to możliwość, jaką dają orbitreki Sapphire. Pozwolą każdemu użytkownikowi na przeprowadzenie w pełni fachowych treningów, które pozytywnie wpłyną na stan zdrowia i kondycję fizyczną. Trenażery charakteryzują się wysoką jakością oraz nowoczesne rozwiązania, dzięki którym sprzęt perfekcyjnie pasuje zarówno do amatorskich ćwiczeń, jak i do wymagających treningów interwałowych.

  Orbitreki Sapphire zapewniają wszystko to, co w tego typu sprzęcie najkorzystniejsze. To produkty wysokiej jakości, skrupulatnie stworzone, o bardzo ciekawiej stylistyce. Mogą być stosowane równocześnie jako domowy sprzęt treningowych, jak i komercyjne przyrządy do klubów fitness. Dzięki zaimplementowaniu wewnętrznego mechanizmu oporu magnetycznego sprzęt ten zapewnia cichą i miłą pracę, która na dodatek charakteryzuje się nadzwyczajną płynnością.

  powiększona waga i odpowiednia konstrukcja sprawia, że orbitreki Sapphire są stanowczo stabilne w trakcie ćwiczeń. Sprzęt ten przemyślany jest pod każdym względem — wystarczy spojrzeć na jego konstrukcję i komponenty wyposażenia, by zauważyć, iż jest on dostosowany do ciągle rosnących wymagań użytkowników. Wygodne siodełko, czy rączki kierownic pokryte miękką pianką, to wyłącznie niektóre z komponentów, które gwarantują komfort i wygodę używania, dając stuprocentową przyjemność z treningu.


  Sapphire

  Sapphire to firma istniejąca na rynku polskim już od 7 lat. Tak długi czas pozwolił na zdobycie ugruntowane pozycji oraz zaufania kupujących. Niezwykła dokładność i dokładność produkcji powoduje, że przyrządy fitness, a także outdoorowy asortyment jest doceniany zarówno poprzez indywidualnych klientów, jak i specjalistyczne siłownie i kluby fitness. Zasobność opinii i recenzji sprzętu sprawia, że zainteresowanie produktami Sapphire nieustannie rośnie.

  W ofercie producenta dominuje sprzęt fitness, który spełnia wymagania najistotniej wymagających klientów. Wszystkie przyrządy wytworzone są z dbałością o najmniejsze szczegóły z wysokiej jakości tworzyw, które mocne konstrukcje i płynność pracy każdego urządzenia. Produkty Sapphire spełniają też unijną dyrektywę RoHS, nakazująca zmniejszenie ilości substancji niebezpiecznych przenikających do środowiska. Ponadto zgodność z normą EN957 powoduje, iż przyrządy są bezpieczne i trwałe w wykorzystywaniu, nie narażając zdrowia użytkownika.


  Pulse Device

  Czujniki pulsu umieszczone w rączkach szybkie podejrzenie akutalnej wartości pulsu. Kontrola własnego tętna pozwala stosownie dobrać intesywność treningów, a przez to produktywność ćwiczeń będzie dużo pokaźniejsza.


  Nice Touch

  Uchwyty kierownicze pokryte miękką i przyjemną w dotyku pianką. Piankowy materiał gwarantuje pewny chwyt i uniemożliwia ślizganiu się dłoni podczas aktywnych treningów interwałowych.


  Enjoy+

  Płynna regulacja oporu przy pomocy komfortowego pokrętła pozwala dostosować aktywność treningu w zależności od własnych preferencji. Możliwość zmiany oporu choćby podczas trwania ćwiczeń pozwala na bezustanny trening.


  Fine Cascors

  Zintegrowane rolki transportowe prędkie i komfortowe przesunięcie przyrządu w dowolne miejsce.


  Safety Traps

  Pedały pokryte przeciwpoślizgowym materiałem, który ulepsza stabilność podczas długich i aktywnych ćwiczeń. Pewne oparcie dla stóp jest kluczem do bezpiecznych i sprawnych treningów.


  LCD Panel

  poręczna konsola sterująca wyposażona w czytelny ekran, na którym wyświetlane są wszystkie cechy treningu. Komputer dokonuje pomiaru takich wartości jak czas, szybkość, liczba spalonych kalorii, dystans oraz zezwala na pojedyncze wyświetlanie poszczególnych wskaźników treningowych.


  towar
  Kod producenta
  SG-920E
  EAN
  5902340242629
  Wiosna2018
  wiosna_sprzet_fitness
  dane podstawowe
  Przeznaczenie
  Komercyjne
  System hamowania
  Magnetyczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  7
  Nośność [kg]
  150
  Waga [kg]
  31,5
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  wariant gwarancji
  Producenta

☆ Sapphire SG-1200E X-Pro ☆

Sapphire SG-1200E X-Pro Najniższa Cena Online

☆ Sapphire SG-1200E X-Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sapphire
 • Nazwa produktu: Sapphire SG-1200E X-Pro
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  ELEKTROMAGNETYCZNY TRENAŻER ELIPTYCZNY SAPPHIRE X-PROModel: SG-1200E X-PROTyp: PrzednionapędowySystem oporu: ElektromagnetycznyLiczba programów treningowych 13 (12 wbudowanych +1 użytkownika)Komputer posiada funkcje SCAN, HRC (Cardio), WATTWaga koła zamachowego: 22kgMaksymalne obciążenie: 150kgParametr Q (rozstaw wewnętrzny): 9cmKomputer treningowy z podstawką na tabletSensory pomiaru pulsuBardzo cicha praca mechanizmu oporuPłynny ruchAntypoślizgowe podstawy dla stópStabilna konstrukcja zapewniająca bezpieczeństwo ćwiczeńKolor: czarno-niebieski OPIS produktu:demonstrujemy Państwu jeden z prekursorskich modeli uznanej producenta Sapphire - ELEKTROMAGNETYCZNY TRENAŻER ELIPTYCZNY SG X-PRO.

  Bezkompromisowa jakość naszego artykułu sprawia, iż znajduje on uznanie wśród ćwiczących na każdym poziomie zaawansowania.Dzięki umocnionej konstrukcji i sprawdzonym rozwiązaniom technicznym mamy pewność, że oferowany sprzęt sprosta choćby najszczególniej wymagającym treningom.

  marka Sapphire to jednak nie tylko wysoka jakość produktów, ale także najmodniejszy design, który iż nasze urządzenia niezwykle należycie komponują się w każdym wnętrzu. DODATKOWY upominek OD SAPPHIREMATA OCHRONNA SAPPHIRE SG-122Mata o rozmiarach 220x100cm produktywnie i w sposób estetyczny broni podłogę i tłumi ewentualne drgania powstałe podczas treningu, eliminując w dodatku hałas.

  PROGRAMY TRENINGOWE SG X-PROSzczególnie spory nacisk położony został na komfort samego treningu - szeroka ilość programów treningowych zapewni wyzwanie na długie miesiące. Symulacja jazdy po górach lub po płaskim terenie, trening interwałowy jak w klubie fitness? Komputer Sapphire X-PRO sam zmieni opór w zależności od wybranego programu treningowego!* zdjęcia prezentują wizualizację programu i nie są wyświetlane na komputerze treningowym.

  Orbi-trek X-PRO jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które szukają urządzenia konkretnego i trwałego. Wymarzona figura, zdrowie i prawidłowe samopoczucie jest w zasięgu ręki! Ćwiczenia fizyczne nieprzeciętnie odprężają ciało i umysł.

  starczy około 30 minut ćwiczeń 3 razy w tygodniu, by spalić tkankę tłuszczową i poprawić swoją formę. Nasz rower można wykorzystać także jako wydatne wsparcie w procesie rehabilitacji po kontuzjach i urazach.

  SPECYFIKACJA:Długość: 156cmSzerokość całkowita: 60cmSzerokość stabilizatorów: tył 49cm / przód 49cmWysokość: 166cmPodstawy dla stóp: 41x20cmDługość kroku: 41cmParametr Q (rozstaw płóz): 9cm (wewnętrzny)Zasilanie: 230VKoło zamachowe: 22kgDopuszczalne obciążenie: 150kgGratis 2 ebooki + mata ochronna SG-122 Bezpieczny trening - parametr QJednym z najważniejszych parametrów trenażerów eliptycznych jest tzw.

  "Parametr Q" - określa on szerokość rozstawu płóz urządzenia. W sytuacji urządzeń o zbyt wysokim rozstawie może występować efekt "kaczego chodu" czyli bujania ciałem na boki (zjawisko to jest szkodliwe dla stawów osoby ćwiczącej).

  W modelu X-PRO rozstaw wewnętrzny płóz to tylko 9cm - jest to jeden z lepszych wyników dla sprzętów tej klasy!progresywny designDzięki zaangażowaniu najkorzystniejszych projektantów sprzętu sportowego Sapphire X-PRO wytworzony został w najmodniejszej obecnie stylistyce.

  Ostre, zdecydowane kształty w połączeniu z nieprzemijalną ascetyczną bryłą dodają całości elegancji.Masywne koło zamachoweWaga koła zamachowego w modelu X-PRO to aż 22kg! dzięki czemu ruch odbywa się w sposób nad wyraz płynny, a spora możliwość regulacji oporu sprawia, iż trening jest za każdym razem motywujący.

  Sensory pomiaru pulsuNie od dziś wiadomo, że ćwiczenia fizyczne zapewniają największą skuteczność jeżeli wykonujemy je ze stałym pulsem (odpowiednim dla naszych możliwości i stopnia innowacyjnia). Oferowany model mierzy puls nieprzerwanie dzięki niezwykle starannym sensorom umieszczonym w rączkach znajdujących się po obu stronach siedziska.

  Komputer sam poinformuje Cię o wynikach pomiaru.Podstawa na tablet albo smartfonIstotnym dodatkiem jest podstawka na tablet lub smartfon - dzisiaj w trakcie treningu możesz oglądać film albo ulubiony serial (widoczny tablet służy celom demonstracyjnym i nie wchodzi w skład zestawu).komfortowe uchwytyWszystkie uchwyty w modelu X-PRO zostały pokryte wysokiej jakości pianką.

  antypoślizgowe, pokaźne podstawyStabilne podparcie dla stóp ma stanowczy wpływ nie tylko na komfort ćwiczenia,zwykle na jego produktywność. W naszym sprzęcie zaimplementowano specjalne podstawy przeciwpoślizgowe, tak by ćwiczenie stało się jeszcze bardziej przyjemne.

  Uchwyt na bidonDodatkowym atutem modelu X-PRO jest umieszczony z przodu urządzenia uchwyt na bidon. Kompletowanie płynów jest stanowczo pokaźne w trakcie każdego treningu (bidon nie wchodzi w skład zestawu) Kółka transportowe i uchwytDzięki obszernej wadze urządzenie jest stabilne i bezpieczne choćby podczas najszczególniej wymagających treningów.

  Zdajemy sobie jednak sprawę, iż czasem będą Państwo chcieli przemieścić sprzęt - niezwykłym udogodnieniem będą wówczas kółka transportowe zastosowane w przedni stabilizator oraz uchwyt znajdujący się z tyłu urządzeniaMożliwość wypoziomowaniaDzięki znajdującym się pod stabilizatorami regulatorom crosstrainer X-PRO można ustawić zrównoważenie nawet na nierównym podłożu.

  Komputer treningowyTwój osobisty trener, który przekaże Ci najważniejsze informacje dotyczące przeprowadzanego treningu.Ze względu na zastosowany mechanizm elektromagnetyczny, komputer treningowy sam dostosuje opór w zależności od wybranego programu treningowego:Manual - ręczne sterowanie oporemProgramy samoczynne: 12 rodzajów treninguHRC: Program sterowany tętnemWATT: Pozwala użytkownikowi sprawdzić wydolność serca.

  Liczona jest wartość mocy wytworzonej w trakcie pracy na sprzęcie (w watach).Oprócz wizualizacji wybranego programu ekran przedstawia:czas ćwiczeńprędkośćprzebyty dystansspalone kaloriepomiar pulsu GRATISY:MATA OCHRONNA SAPPHIRE SG-122: Estetyczny i produktywny sposób na zabezpieczenie podłogiDWA E-BOOKI: Dwie książki w formacie elektronicznym (wysyłane w mailu po zakupie).

  Porady żywieniowe zawarte w książkach nie tylko przyczynią się do szybszego osiągnięcia sukcesu, ale także pomogą utrzymać efekty!Podobne zestawienia:


Najtańsze orbitreki Sapphire – Ranking marzec 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze orbitreki Sapphire, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich orbitreków Sapphire jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Sapphire SG-920E ☆

Sapphire SG-920E Najniższa Cena Online

☆ Sapphire SG-920E - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sapphire
 • Nazwa produktu: Sapphire SG-920E
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  informacje
  • wymiary: 151 x 95 x 65
  • Waga: 31,5 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
  • System hamowania: magnetyczny
  • Regulacja obciążenia: 8 poziomów
  • Waga koła zamachowego: 7 kg
  • Komputer z wyświetlaczem
  atuty
  • Dotykowe sensory pomiaru tętna
  • Rolki transportowe
  • antypoślizgowe pedały
  • znaczne płozy
  • Miękka i przyjemna w dotyku pianka na uchwytach
  • Wyciszona pokrywa
  • Funkcje komputera: czas, prędkość, dystans, spalone kalorie, pomiar pulsu, ODO, SCAN

  Sprawdzony i konkretny sprzęt do ćwiczeń aerobowych

  Orbitrek magnetyczny Sapphire SG-920E wyszczuli sylwetkę oraz pomoże w osiągnięciu wymarzonej kondycji. Regularny trening pozwoli zrzucić zbędne kilogramy i poprawić ogólny stan zdrowia. Przeznaczony dla początkujących użytkowników, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z domowym treningiem cardio.

  Cisza i spokój w domowych warunkach

  Magnetyczny system oporu gwarantuje niemalże bezszelestną pracę. Ćwiczenia są płynne i w niewielkim stopniu obciążają stawy, więc mogą być wykonywane zarówno poprzez młodych, jak i tych troszkę starszych użytkowników. Koło zamachowe o wadze 7 kg zagwarantuje trafne obciążenie. Regulacja dynamiczności ćwiczeń odbywa się za pośrednictwem pokrętła będącego w zasięgu ręki ćwiczącego.

  poręczna konsola główna

  Wszystkie wyniki aktualnego treningu można śledzić na czytelnym wyświetlaczu LCD. Łatwy w obsłudze panel główny umożliwia podejrzenie wszystkich parametrów w trakcie ćwiczeń i ustawienie nowych celów treningowych. Komputer umożliwia pomiar m.in. Takich wartości jak: czas, prędkość, spalone kalorie czy całkowity przebyty.

  Gwarancja udanych treningów

  umocniona konstrukcja z wyciszoną obudową minimalizuje poziom słyszalności wyciągających się w trakcie ćwiczeń dźwięków. Obfite płozy pokryto przeciwpoślizgową powłoką, by zapewnić pewne oparcie dla stóp, a także pokaźniejszą stabilność w trakcie ćwiczeń. Obszerna trwałość zezwala na długofalowe użytkowanie bez obawy o awarię.


  Orbitreki Sapphire

  aktywność na najwyższym poziomie to możliwość, jaką dają orbitreki Sapphire. Pozwolą każdemu użytkownikowi na przeprowadzenie w pełni profesjonalnych treningów, które pozytywnie wpłyną na stan zdrowia i kondycję fizyczną. Trenażery cechują się wysoką jakością, a także nowoczesne rozwiązania, dzięki którym sprzęt znakomicie pasuje zarówno do amatorskich ćwiczeń, jak i do wymagających treningów interwałowych.

  Orbitreki Sapphire gwarantują wszystko to, co w tego typu sprzęcie najkorzystniejsze. To produkty wysokiej jakości, precyzyjnie produkowane, o bardzo ciekawiej stylistyce. Mogą być stosowane jednocześnie jako domowy sprzęt treningowych, jak i komercyjne przyrządy do klubów fitness. Dzięki zastosowaniu wewnętrznego mechanizmu oporu magnetycznego sprzęt ten gwarantuje cichą i miłą pracę, która dodatkowo cechuje się wyśmienitą płynnością.

  zwiększona waga i adekwatna budowa sprawia, iż orbitreki Sapphire są wyjątkowo jednostajne podczas ćwiczeń. Sprzęt ten przemyślany jest pod każdym względem — starczy spojrzeć na jego konstrukcję i elementy wyposażenia, aby zauważyć, iż jest on dopasowany do ciągle rosnących wymagań użytkowników. Komfortowe siodełko, czy rączki kierownic pokryte miękką pianką, to tylko niektóre z części, które zapewniają komfort i wygodę wykorzystywania, dając stuprocentową przyjemność z treningu.


  Sapphire

  Sapphire to firma istniejąca na rynku polskim już od 7 lat. Tak długi czas pozwolił na zdobycie ugruntowane pozycji oraz zaufania kupujących. Niezwykła precyzyjność i staranność produkcji sprawia, że przyrządy fitness i outdoorowy asortyment jest doceniany jednocześnie poprzez jednostkowych kupujących, jak i specjalistyczne siłownie i kluby fitness. Obfitość opinii, a także recenzji sprzętu powoduje, iż zainteresowanie produktami Sapphire nieprzerwanie rośnie.

  W ofercie producenta dominuje sprzęt fitness, który spełnia oczekiwania najszczególniej wymagających klientów. Wszystkie przyrządy tworzone są z dbałością o najmniejsze szczegóły z wysokiej jakości materiałów, które konkretne konstrukcje i płynność pracy każdego urządzenia. Produkty Sapphire spełniają na dodatek unijną dyrektywę RoHS, nakazująca zmniejszenie ilości substancji niebezpiecznych przenikających do środowiska. Dodatkowo zgodność z normą EN957 powoduje, iż przyrządy są bezpieczne i trwałe w stosowaniu, nie narażając zdrowia użytkownika.


  Pulse Device

  Czujniki pulsu umieszczone w rączkach szybkie podejrzenie akutalnej wartości pulsu. Kontrola własnego tętna pozwala trafnie dobrać intesywność treningów, a przez to produktywność ćwiczeń będzie dużo pokaźniejsza.


  Nice Touch

  Uchwyty kierownicze pokryte miękką i błogą w dotyku pianką. Piankowy materiał zagwarantuje pewny chwyt i zapobiega ślizganiu się dłoni podczas dynamicznych treningów interwałowych.


  Enjoy+

  Płynna regulacja oporu za pomocą wygodnego pokrętła pozwala przypasować energiczność treningu w zależności od własnych preferencji. Możliwość zmiany oporu choćby w trakcie trwania ćwiczeń pozwala na nieprzerwany trening.


  Fine Cascors

  Zintegrowane rolki transportowe szybkie i wygodne przesunięcie przyrządu w dowolne miejsce.


  Safety Traps

  Pedały pokryte antypoślizgowym materiałem, który polepsza stabilność podczas długich i energicznych ćwiczeń. Pewne oparcie dla stóp jest kluczem do bezpiecznych i produktywnych treningów.


  LCD Panel

  poręczna konsola sterująca zaopatrzona w czytelny ekran, na którym wyświetlane są wszystkie parametry treningu. Komputer dokonuje pomiaru takich wartości jak czas, szybkość, liczba spalonych kalorii, dystans oraz pozwala na pojedyncze wyświetlanie poszczególnych wskaźników treningowych.


  towar
  producent
  Kod producenta
  SG-920E
  EAN
  5902340242629
  Wiosna2018
  wiosna_sprzet_fitness
  dane podstawowe
  Przeznaczenie
  Komercyjne
  System hamowania
  Magnetyczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  7
  Nośność [kg]
  150
  Waga [kg]
  31,5
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  wariant gwarancji
  Producenta

☆ Sapphire SG-511E ☆

Sapphire SG-511E Najniższa Cena Online

☆ Sapphire SG-511E - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sapphire
 • Nazwa produktu: Sapphire SG-511E
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  informacje
  • wymiary: 157 x 118 x 60 cm (wys. X dł. Szer.)
  • Waga urządzenia: 37 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
  • System hamowania: magnetyczny
  • Regulacja obciążenia: 8 stopni
  • Waga koła zamachowego: 10 kg
  • Komputer z wyświetlaczem LCD
  • Uchwyt na urządzenie przenośne
  atuty
  • Dotykowe sensory pomiaru tętna
  • Rolki transportowe
  • antypoślizgowe pedały
  • Stopki poziomujące
  • Miękka i przyjemna w dotyku pianka na uchwytach
  • Wyciszona pokrywa koła zamachowego
  • Funkcje komputera: czas, prędkość, dystans, spalone kalorie, pomiar pulsu, ODO, SCAN

  Niezastąpione narzędzie do walki ze zbędnymi kaloriami

  Orbitrek magnetyczny Thunder Sapphire w najnowszej odsłonie. W porównaniu do poprzedniej wersji tego modelu zmieniony pozostał wygląd komputera, który stał się dzięki temu łatwiejszy w obsłudze. Na dodatek przy komputerze umieszczona została tacka na urządzenie przenośne.

  solidna i trwała kompozycja

  Thunder II ma potężną konstrukcję zapewniającą dużą nośność wynoszącą aż 150 kg. Konkretne ruchome rękojeści i spore podstawy pod stopy zapewniają bezpieczeństwo i komfort domowego treningu fitness.

  poręczna konsola główna

  Model zaopatrzony jest w komputer z wyświetlaczem LCD, na którym prezentowane są najważniejsze dane o prowadzonym treningu. Wysokość pulsu mierzą dotykowe sensory umieszczone na kierownicy.

  Spokojne i ciche treningi we własnym domu

  Magnetyczny system oporu cechuje się płynną, cichą pracą. Obciążenie regulowane jest za pomocą poręcznego pokrętła umieszczonego na kolumnie kierownicy. Używanie urządzenia w mieszkaniu albo domowej siłowni upraszczają rolki transportowe.Do orbitreka załączony jest pas wyszczuplający.


  Orbitreki Sapphire

  dynamiczność na najwyższym poziomie to możliwość, jaką dają orbitreki Sapphire. Pozwolą każdemu użytkownikowi na przeprowadzenie w pełni mistrzowskich treningów, które pozytywnie wpłyną na stan zdrowia oraz kondycję fizyczną. Trenażery znamionują się wysoką jakością, a także postępowe rozwiązania, dzięki którym sprzęt perfekcyjnie nadaje się jednocześnie do amatorskich ćwiczeń, jak i do wymagających treningów interwałowych.

  Orbitreki Sapphire gwarantują wszystko to, co w tego typu sprzęcie najlepsze. To produkty wysokiej jakości, skrupulatnie stworzone, o szczególnie atrakcyjniej stylistyce. Mogą być użytkowane równocześnie jako domowy sprzęt treningowych, jak i komercyjne przyrządy do klubów fitness. Dzięki zastosowaniu wewnętrznego mechanizmu oporu magnetycznego sprzęt ten zagwarantuje cichą i błogą pracę, która na dodatek znamionuje się idealną płynnością.

  rozszerzona waga i optymalna konstrukcja powoduje, iż orbitreki Sapphire są niezwykle zrównoważone podczas ćwiczeń. Sprzęt ten przemyślany jest pod każdym względem — wystarczy spojrzeć na jego konstrukcję i elementy wyposażenia, aby zauważyć, iż jest on dopasowany do ciągle rosnących wymagań użytkowników. Komfortowe siodełko, czy rączki kierownic pokryte miękką pianką, to jedynie niektóre z elementów, które zapewniają komfort i wygodę stosowania, dając stuprocentową przyjemność z treningu.


  Sapphire

  Sapphire to marka istniejąca na rynku polskim już od 7 lat. Tak długi czas pozwolił na zdobycie ugruntowane pozycji, a także zaufania klientów. Niezwykła staranność i skrupulatność produkcji powoduje, iż przyrządy fitness i outdoorowy asortyment jest doceniany równocześnie przez jednostkowych klientów, jak i specjalistyczne siłownie i kluby fitness. Bogactwo opinii, a także recenzji sprzętu sprawia, że zainteresowanie produktami Sapphire nieprzerwanie rośnie.

  W ofercie producenta dominuje sprzęt fitness, który spełnia oczekiwania najszczególniej wymagających konsumentów. Wszystkie przyrządy wytworzone są z dbałością o najmniejsze detale z wysokiej jakości tworzyw, które solidne konstrukcje i płynność pracy każdego urządzenia. Produkty Sapphire spełniają dodatkowo unijną dyrektywę RoHS, nakazująca zmniejszenie ilości substancji niebezpiecznych przenikających do środowiska. Ponadto zgodność z normą EN957 powoduje, że przyrządy są bezpieczne i trwałe w używaniu, nie narażając zdrowia użytkownika.


  Pulse Device

  Czujniki pulsu umieszczone w rączkach prędkie podejrzenie akutalnej wartości pulsu. Kontrola własnego tętna pozwala optymalnie dobrać intesywność treningów, a poprzez to produktywność ćwiczeń będzie dużo obszerniejsza.


  Nice Touch

  Uchwyty kierownicze pokryte miękką i błogą w dotyku pianką. Piankowy materiał zapewnia pewny chwyt i zapobiega ślizganiu się dłoni podczas energicznych treningów interwałowych.


  Enjoy+

  Płynna regulacja oporu za pomocą wygodnego pokrętła pozwala przypasować energiczność treningu w zależności od własnych preferencji. Możliwość zmiany oporu nawet podczas trwania ćwiczeń zezwala na nieustanny trening.


  Fine Cascors

  Zintegrowane rolki transportowe prędkie i komfortowe przesunięcie przyrządu w dowolne miejsce.


  Safety Traps

  Pedały pokryte antypoślizgowym materiałem, który ulepsza stabilność podczas długich i aktywnych ćwiczeń. Pewne oparcie dla stóp jest kluczem do bezpiecznych i produktywnych treningów.


  LCD Panel

  ergonomiczna konsola sterująca wyekwipowana w czytelny ekran, na którym wyświetlane są wszystkie atrybuty treningu. Komputer dokonuje pomiaru takich wartości jak czas, prędkość, ilość spalonych kalorii, dystans, a także pozwala na pojedyncze wyświetlanie poszczególnych wskaźników treningowych.


  produkt
  Kod producenta
  SG-511E
  EAN
  5902340242575
  Wiosna2018
  wiosna_sprzet_fitness
  informacje podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  System hamowania
  Magnetyczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  8
  Nośność [kg]
  150
  Waga [kg]
  37
  Wyposażenie
  Komputer
  ekran LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Pomiar szybkości
  Pomiar pulsu
  Wydatek energetyczny
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  rodzaj gwarancji
  Producenta

☆ Sapphire SG-330E ☆

Sapphire SG-330E Najniższa Cena Online

☆ Sapphire SG-330E - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sapphire
 • Nazwa produktu: Sapphire SG-330E
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  przedstawiamy Państwu udoskonalony ORBITREK ELEKTROMAGNETYCZNY SG-330E GALAXY II uwielbianej producenta Sapphire! Bezkompromisowa jakość naszego produktu powoduje, iż znajduje on podziw wśród ćwiczących na każdym poziomie zaawansowania. Dzięki usztywnionej konstrukcji i sprawdzonym rozwiązaniom technicznym, mamy pewność, że oferowany sprzęt sprosta choćby najbardziej wymagającym treningom. Producent Sapphire to jednak nie tylko wysoka jakość produktów, lecz także najmodniejszy design, który sprawia, iż nasze urządzenia szczególnie poprawnie komponują się w każdym wnętrzu. Model na rok 2016 został wyekwipowany w nowy, bardziej progresywny komputer, oferujący możliwość podłączenia urządzenia przenośnego i korzystanie z aplikacji ICONSOLE+, która wprowadza zupełnie nowe możliwości treningowe, oraz przesyłanie muzyki do głośników zamontowanych na urządzeniu. Smartfon lub tablet można zamontować na specjalnym uchwycie i zespoić z komputerem za pomocą BLUETOOTH 3.0 lub kabla przez wejście TUNELINC. Przewód załączony do orbitreka.

  Nowy, udoskonalony Galaxy II!  ORBITREK ELEKTROMAGNETYCZNY SG GALAXY II to:
  • nowy model orbitreka Sapphire Galaxy pozostał wyposażony w progresywny komputer treningowy z barwnym wyświetlaczem LCD o podwyższonym kontraście. Komputer posiada funkcję SCAN, czas, prędkość, dystans, kalorie, puls, recovery, body fat i RPM, a także jest kompatybilny z aplikacją ICONSOLE+,
  • możliwość podłączenia do komputera urządzenia mobilnego za pomocą BLUETOOTH 3.0 albo kabla przy pomocy wejścia TUNELiNC,
  • elektroniczna regulacja oporu (programy treningowe: manualny, początkujący, zaawansowany, sport, cardio, program WATT),
  • szczególnie cicha praca dzięki wykorzystaniu elektromagnetyczne systemu generowania oporu,
  • stylowy i progresywny design,
  • wbudowane głośniki i port USB 3.0,
  • sensory pomiaru pulsu umieszczone na dodatkowych uchwytach,
  • rączki kierownic pokryte miękką pianką wysokiej jakości,
  • antypoślizgowe podstawy dla stóp,
  • rolki transportowe zastosowane w przedni stabilizator,
  • stabilna kompozycja gwarantuje bezpieczeństwo ćwiczeń (waga 51 kg),
  • pokrywa koła zamachowego została na dodatek wyciszona!

  Orbitrek Sapphire Galaxy II jest nieprzeciętnym rozwiązaniem dla osób, które szukają urządzenia solidnego i trwałego. Wymarzona figura, zdrowie i korzystne samopoczucie jest w zasięgu ręki – ćwiczenia fizyczne znakomicie odprężają ciało i umysł. Starczy 15-30 minut ćwiczeń 2-4 razy w tygodniu, żeby spalić tkankę tłuszczową i poprawić swoją formę.

  Dzięki zaangażowaniu najkorzystniejszych projektantów sprzętu sportowego, orbitrek Sapphire Galaxy II wytwarzany został w najmodniejszej obecnie stylistyce. Ostre, zdecydowane kształty, w połączeniu z nasyconym kolorem, dodają nie tylko dynamiki, lecz także elegancji.

  Model Galaxy II oryginalną możliwość regulacji długości kroku, przez regulację wydłużenia/skrócenia ramion urządzenia przymocowanych do podstawy. Rozwiązanie to zagwarantuje jeszcze lepsze dostosowanie parametrów orbitreka do predyspozycji ćwiczącego.


  Nie od dziś wiadomo, iż ćwiczenia fizyczne zapewniają największą skuteczność, jeżeli wykonujemy je ze stałym pulsem (odpowiednim dla naszych możliwości i stopnia progresywnia). W naszym Orbitreku puls mierzony jest nieustannie, dzięki wyjątkowo precyzyjnym sensorom umieszczonym w rączkach urządzenia. Nasz komputer sam poinformuje Cię o wynikach pomiaru.

  podczas projektowania Orbitreka Sapphire Galaxy II wzorowano się na najkorzystniejszych modelach dostępnych na rynku. Istotnym elementem konstrukcyjnym naszych orbitreków są wzmacniane stabilizatory zapewniające nie tylko bezpieczeństwo ćwiczącego, ale także pozwalają wypoziomować urządzenie na nierównych podłożach.


☆ Sapphire SG-1200E X-Pro ☆

Sapphire SG-1200E X-Pro Najniższa Cena Online

☆ Sapphire SG-1200E X-Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sapphire
 • Nazwa produktu: Sapphire SG-1200E X-Pro
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  ELEKTROMAGNETYCZNY TRENAŻER ELIPTYCZNY SAPPHIRE X-PROModel: SG-1200E X-PROTyp: PrzednionapędowySystem oporu: ElektromagnetycznyLiczba programów treningowych 13 (12 zastosowanych +1 użytkownika)Komputer ma funkcje SCAN, HRC (Cardio), WATTWaga koła zamachowego: 22kgMaksymalne obciążenie: 150kgParametr Q (rozstaw wewnętrzny): 9cmKomputer treningowy z podstawką na tabletSensory pomiaru pulsuBardzo cicha praca mechanizmu oporuPłynny ruchAntypoślizgowe podstawy dla stópStabilna konstrukcja zapewniająca bezpieczeństwo ćwiczeńKolor: czarno-niebieski OPIS artykułu:demonstrujemy Państwu jeden z prekursorskich modeli renomowanej marki Sapphire - ELEKTROMAGNETYCZNY TRENAŻER ELIPTYCZNY SG X-PRO.

  Bezkompromisowa jakość naszego artykułu powoduje, iż znajduje on podziw wśród ćwiczących na każdym poziomie progresywnia.Dzięki wzmocnionej konstrukcji i sprawdzonym rozwiązaniom technicznym mamy pewność, że oferowany sprzęt sprosta nawet najbardziej wymagającym treningom.

  producent Sapphire to jednak nie tylko wysoka jakość produktów, lecz także najmodniejszy design, który że nasze urządzenia bardzo korzystnie komponują się w każdym wnętrzu. DODATKOWY podarunek OD SAPPHIREMATA OCHRONNA SAPPHIRE SG-122Mata o rozmiarach 220x100cm wydajnie i w sposób estetyczny broni podłogę i tłumi ewentualne drgania powstałe podczas treningu, eliminując ponadto hałas.

  PROGRAMY TRENINGOWE SG X-PROSzczególnie obszerny nacisk położony został na komfort samego treningu - pokaźna liczba programów treningowych zapewni wyzwanie na długie miesiące. Symulacja jazdy po górach lub po płaskim terenie, trening interwałowy jak w klubie fitness? Komputer Sapphire X-PRO sam zmieni opór w zależności od wybranego programu treningowego!* zdjęcia prezentują wizualizację programu i nie są wyświetlane na komputerze treningowym.

  Orbi-trek X-PRO jest nieprzeciętnym rozwiązaniem dla osób, które szukają urządzenia mocnego i trwałego. Wymarzona figura, zdrowie i prawidłowe samopoczucie jest w zasięgu ręki! Ćwiczenia fizyczne wspaniale odprężają ciało i umysł.

  starczy około 30 minut ćwiczeń 3 razy w tygodniu, żeby spalić tkankę tłuszczową i poprawić swoją formę. Nasz rower można użyć także jako wydatne wsparcie w procesie rehabilitacji po kontuzjach i urazach.

  SPECYFIKACJA:Długość: 156cmSzerokość kompletna: 60cmSzerokość stabilizatorów: tył 49cm / przód 49cmWysokość: 166cmPodstawy dla stóp: 41x20cmDługość kroku: 41cmParametr Q (rozstaw płóz): 9cm (wewnętrzny)Zasilanie: 230VKoło zamachowe: 22kgDopuszczalne obciążenie: 150kgGratis 2 ebooki + mata ochronna SG-122 Bezpieczny trening - parametr QJednym z najważniejszych parametrów trenażerów eliptycznych jest tzw.

  "Parametr Q" - określa on szerokość rozstawu płóz urządzenia. W sytuacji urządzeń o zbyt wysokim rozstawie może występować efekt "kaczego chodu" czyli bujania ciałem na boki (zjawisko to jest krzywdzące dla stawów osoby ćwiczącej).

  W modelu X-PRO rozstaw wewnętrzny płóz to tylko 9cm - jest to jeden z lepszych wyników dla sprzętów tej klasy!nowoczesny designDzięki zaangażowaniu najkorzystniejszych projektantów sprzętu sportowego Sapphire X-PRO tworzony został w najmodniejszej aktualnie stylistyce.

  Ostre, zdecydowane kształty w połączeniu z nieśmiertelną minimalistyczną bryłą dodają całości elegancji.Masywne koło zamachoweWaga koła zamachowego w modelu X-PRO to aż 22kg! dzięki czemu ruch odbywa się w sposób szczególnie płynny, a wielka możliwość regulacji oporu sprawia, że trening jest zawsze motywujący.

  Sensory pomiaru pulsuNie od dziś wiadomo, że ćwiczenia fizyczne zapewniają największą skuteczność jeżeli wykonujemy je ze stałym pulsem (odpowiednim dla naszych możliwości i stopnia nowoczesnia). Oferowany model mierzy puls nieprzerwanie dzięki istotnie starannym sensorom umieszczonym w rączkach znajdujących się po obu stronach siedziska.

  Komputer sam poinformuje Cię o wynikach pomiaru.Podstawa na tablet albo smartfonIstotnym dodatkiem jest podstawka na tablet albo smartfon - teraz podczas treningu możesz oglądać film albo ulubiony serial (widoczny tablet służy celom demonstracyjnym i nie wchodzi w skład zestawu).komfortowe uchwytyWszystkie uchwyty w modelu X-PRO zostały pokryte wysokiej jakości pianką.

  przeciwpoślizgowe, obfite podstawyStabilne podparcie dla stóp ma stanowczy wpływ nie tylko na komfort ćwiczenia,na ogół na jego wydajność. W naszym sprzęcie zaimplementowano specjalne podstawy przeciwpoślizgowe, tak żeby ćwiczenie stało się jeszcze bardziej przyjemne.

  Uchwyt na bidonDodatkowym atutem modelu X-PRO jest umieszczony z przodu urządzenia uchwyt na bidon. Uzupełnianie płynów jest niezwykle istotne podczas każdego treningu (bidon nie wchodzi w skład zestawu) Kółka transportowe i uchwytDzięki pokaźnej wadze urządzenie jest zrównoważone i bezpieczne choćby w trakcie najbardziej wymagających treningów.

  Zdajemy sobie jednak sprawę, że czasem będą Państwo chcieli przemieścić sprzęt - niezwykłym udogodnieniem będą wówczas kółka transportowe zaimplementowane w przedni stabilizator, a także uchwyt znajdujący się z tyłu urządzeniaMożliwość wypoziomowaniaDzięki znajdującym się pod stabilizatorami regulatorom crosstrainer X-PRO można ustawić jednostajnie choćby na nierównym podłożu.

  Komputer treningowyTwój osobisty trener, który przekaże Ci najważniejsze informacje dotyczące przeprowadzanego treningu.Ze względu na zastosowany mechanizm elektromagnetyczny, komputer treningowy sam dostosuje opór w zależności od wybranego programu treningowego:Manual - ręczne sterowanie oporemProgramy samoczynne: 12 rodzajów treninguHRC: Program sterowany tętnemWATT: Pozwala użytkownikowi sprawdzić wydolność serca.

  Liczona jest wartość mocy wyprodukowanej w trakcie pracy na sprzęcie (w watach).Oprócz wizualizacji wybranego programu wyświetlacz przedstawia:czas ćwiczeńprędkośćprzebyty dystansspalone kaloriepomiar pulsu GRATISY:MATA OCHRONNA SAPPHIRE SG-122: Estetyczny i sprawny sposób na zabezpieczenie podłogiDWA E-BOOKI: Dwie książki w formacie elektronicznym (wysyłane w mailu po zakupie).

  Porady żywieniowe zawarte w książkach nie tylko przyczynią się do szybszego osiągnięcia sukcesu, lecz także pomogą utrzymać efekty!Podsumowanie, czyli jaki orbitrek Sapphire najlepszy?


Najlepszy orbitrek Sapphire w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy orbitrek Sapphire w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze orbitreki do ćwiczeń – Ranking marzec 2023

Jeżeli żadna z powyższych orbitreków Sapphire nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych orbitreków do wykorzystywania w klubach fitness i w domowych warunkach.


Powiązania tematyczne:

 • jaki orbitrek Sapphire opinie i efekty,
 • dobre orbitreki Sapphire cena,
 • ranking orbitreków Sapphire,
 • orbitrek Sapphire jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o orbitrekach Sapphire

#1 Gdzie szukać opinii o orbitrekach Sapphire?

Aktualnie zaprezentowane informacje o orbitrekach Sapphire odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki orbitrek Sapphire wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych orbitrekach Sapphire warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki orbitrek Sapphire jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z orbitrekami Sapphire zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań userów. Modele znajdujące się najwyżej w rankingach to produkty często rekomendowane przez kupujących.