FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Orbitreki do ćwiczeń / Ranking orbitreków Spokey


Pomagamy w wyborze dobrych orbitreków Spokey. Opracowane zestawienia są aktualne kwiecień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych orbitreków Spokey,
 • TOP5 często wybieranych orbitreków do wykorzystywania w klubach fitness i w domowych warunkach.

Jakie orbitreki Spokey najlepiej wybrać? Ranking kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane orbitreki Spokey, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking orbitreków Spokey, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Orbitrek eliptyczny SPOKEY Alear BL ☆

Orbitrek eliptyczny SPOKEY Alear BL Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek eliptyczny SPOKEY Alear BL - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Spokey
 • Nazwa produktu: Orbitrek eliptyczny SPOKEY Alear BL
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Możliwości, jakie daje orbitrek zostały docenione jednocześnie przez profesjonalistów, jak i użytkowników domowych. Ćwiczenia na orbitreku są niezwykle bezpieczne dla stawów. To znakomity sposób na spalanie tkanki tłuszczowej czy ogólną udoskonalenie kondycji.

  Intensywny trening w domu to idealna opcja dla tych, którzy nie lubią ćwiczyć w strugach deszczu czy na pełnej ludzi siłowni....


☆ Spokey Orbitrek eliptyczny planet ☆

Spokey Orbitrek eliptyczny planet Najniższa Cena Online

☆ Spokey Orbitrek eliptyczny planet - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Spokey
 • Nazwa produktu: Spokey Orbitrek eliptyczny planet
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Trenażer eliptyczny Spokey PLANET pozwala dostosować trening do własnych potrzeb dzięki 8-stopniowej możliwości regulacji oporu magnetycznego, jest wyekwipowany w 5 kg koło zamachowe, które dzięki technice OPTIMIZED POWER pracuje jak koło o wadze 8 kg, znaczny ekran, z którym można nadzorować czas treningu, dystans, spalone kalorie, przebieg całkowity, a także puls.

  Trenażer eliptyczny jest uniwersalnym urządzeniem do ogólnej poprawy kondycji, zredukowania tkanki tłuszczowej i poprawy wydolności organizmu. Pozwala ćwiczyć niemal całe ciało, a do tego jest prosty w obsłudze.

  podczas treningu na orbitreku pracują górne i dolne mięśnie nóg, pleców, klatki piersiowej i ręce. To nad wyraz komfortowa i prosta droga do osiągnięcia wymarzonych efektów ćwiczeń. Trenażer eliptyczny Spokey PLANET został przypasowany do treningu w domu - dzięki swoim kompaktowym wymiarom perfekcyjnie spełni oczekiwania w nawet najmniejszych mieszkaniach.

  Ćwicz tak, jak lubisz! Jeśli pragniesz jak najlepiej zastosować swój czas i ćwiczyć w trakcie oglądania ulubionego serialu oraz równocześnie szukasz sprzętu, który pozwoli na intensywny trening w domu skutkujący prędkimi efektami w postaci poprawy kondycji i spalania tkanki tłuszczowej, orbitrek Spokey PLANET jest tworzony dla Ciebie!

  To sprzęt, z którym ćwiczysz kiedy tylko masz ochotę i jak chcesz. Opór magnetyczny z ośmiostopniową, ręczną regulacją zagwarantuje płynną pracę orbitreka. Ilość stopni (8 stopni) pozwala natomiast na przypasowanie oporu do aktualnej kondycji, jednostkowych potrzeb czy planu treningowego.

  5-kilogramowe koło zamachowe dzięki zaimplementowaniu technologii OPTIMIZED POWER pracuje jak koło 8 kg, co powoduje, że trening jest bardziej wydajny i komfortowy. Efektywny trening domowy z pasją Ćwiczenia na trenażerze odpowiadają ćwiczeniom na rowerze stacjonarnym, jednak ze względu na konstrukcję urządzenia, w mniejszym stopniu obciążają stawy.

  dzięki czemu korzystać z niego mogą równocześnie miłośnicy intensywnego treningu fizycznego, jak i seniorzy, czy osoby w trakcie rehabilitacji. To genialny dobór dla tych, którzy nie lubią ćwiczyć w strugach deszczu lub na wypełnionej po brzegi siłowni.

  Spokey PLANET został zaopatrzony w obszerny monitor LCD, który pozwala śledzić czas treningu, dystans, spalone kalorie, przebieg całkowity oraz puls dzięki wmontowanym w rączki sensorom dotykowym. Tradycyjny design, który wpasuje się w każde wnętrze Trenażer eliptyczny Spokey PLANET przygotowany został z myślą o osobach, które dbają o zdrowie i dobrą formę, szanując równocześnie wysoką jakość wykonania i wyszukany wygląd.

  To propozycja dla wszelkich, którzy marzą o swej własnej, indywidualnej siłowni. Z nim każdy trening stanie się przyjemnością. Zaimplementowane technologie: SENSE-I: bezpieczny trening z kontrolą pulsu. TOTAL WORK: postępowa budowa i zastosowana technologia rozszerzają wydajność koła zamachowego.

  PURE LINE: dominująca biel i szarość urządzeń fitness tej linii stylistycznej świetnie wpasowuje się w bezkompromisowe, nowoczesne wnętrza. Jasna tonacja maszyn nadaje im uzupełniającej, wizualnej lekkości.

  informacje technologiczne: waga koła zamachowego: 5 kg pomiary: czas, szybkość, dystans, kalorie, puls, przebieg całkowity typ oporu: magnetyczny liczba stopni oporu: 8, ręczny rozmiary: 95 x 49 x 160 cm maks.

  waga użytkownika: 120 kg długość kroku: 32 cm rozstaw stóp: min. 20 cm pomiar pulsu wielki ekran LCD technika OPTIMIZED POWER, dzięki której koło zamachowe pracuje jak koło o wadze 7 kg


☆ Spokey Orbitrek eliptyczny lotus darmowy transport ☆

Spokey Orbitrek eliptyczny lotus darmowy transport Najniższa Cena Online

☆ Spokey Orbitrek eliptyczny lotus darmowy transport - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Spokey
 • Nazwa produktu: Spokey Orbitrek eliptyczny lotus darmowy transport
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek Spokey LOTUS+: ma system pozwalający na odwzorowanie naturalnych ruchów w trakcie biegania, pozwala dopasować trening do własnych potrzeb dzięki 8-stopniowej możliwości regulacji oporu, jest wyposażony w 7 kg koło zamachowe umieszczone w przedniej części, co sprawia, iż ułożenie stóp w trakcie treningu jest bardziej naturalne i rozszerza efekty treningu.

  Co więcej, dzięki technice OPTIMIZED POWER pracuje jak koło o wadze 8 kg, umożliwia bezpieczny trening z kontrolą pulsu! Orbitreki to urządzenia nad wyraz rekomendowane poprzez profesjonalistów i użytkowników domowych, gdyż są niezwykle bezpieczne dla stawów.

  Regularne ćwiczenia na trenażerach zezwalają na szybkie spalanie tkanki tłuszczowej i ogólną ulepszenie kondycji. Dzięki przeniesieniu koła zamachowego do przedniej części trenażera Spokey LOTUS+, ułożenie stóp w trakcie treningów jest bardziej naturalne, co unosi komfort użytkowania artykułu.

  dodatkowo jest wyraźnie mniejszy, niż inne orbitreki! Trenażer eliptyczny Spokey LOTUS+ to produktywne ćwiczenia w domu LOTUS+ to rewelacyjny wybór dla tych, którzy nie lubią ćwiczyć na pełnej ludzi siłowni albo w strugach deszczu i wolą postawić na trening w domowym zaciszu.

  Z orbitrekiem możesz ćwiczyć, kiedy tylko chcesz! 7-kilogramowe koło zamachowe dzięki zastosowaniu technice OPTIMIZED POWER pracuje jak koło 8 kg, co powoduje, że trening jest jeszcze bardziej skuteczny i komfortowy.

  Opór mechaniczny z ośmiostopniową, ręczną regulacją zagwarantuje płynną pracę orbitreka. Liczba stopni zezwala na przypasowanie oporu do aktualnej kondycji, indywidualnych potrzeb czy planu treningowego. Twój indywidualny trener domowy Orbitrek z kołem zamachowym w przedniej części Spokey LOTUS+ to sprzęt do domowego cardio, który nadzwyczajnie spełni oczekiwania dla osób, które chcą wzmocnić całe ciało.

  podczas treningu angażowane są jednocześnie dolne, jak i górne partie mięśni, ze szczególnym uwzględnieniem łydek, pośladków i obręczy barkowej. Ćwiczenia na trenażerze odpowiadają ćwiczeniom na rowerze stacjonarnym, jednak ze względu na konstrukcję urządzenia, w mniejszym stopniu obciążają stawy.

  dzięki temu korzystać z niego mogą zarówno osoby w prawidłowej formie, jak i seniorzy, czy osoby w trakcie rehabilitacji. Postaw na orbitrek z kołem zamachowym z przodu Trenażer eliptyczny z kołem z przodu Spokey LOTUS+ to nieznaczna, wytwarzana z najwyższej jakości tworzyw budowa, która idealnie stanie na wysokości zadania w trakcie domowych ćwiczeń.

  zaimplementowane rolki transportowe upraszczają przemieszczanie sprzętu. LOTUS+ pozwala także na pomiar czasu treningu, prędkości, przebytego dystansu, liczby spalonych kalorii czy przebiegu całkowitego. Dzięki zastosowanemu czujnikowi pulsu, nie Ci trzeba dodatkowych sprzętów, by bezpiecznie i wydajnie ćwiczyć.

  Wysoka oraz selekcja użytych materiałów sprawi, że sprzęt będzie służył przez lata. Orbitrek z przednim kołem Spokey LOTUS+ został zaopatrzony także w miejsce na bidon! zastosowane technologie: SENSE-I: Bezpieczny trening z kontrolą pulsu.

  TOTAL WORK: nowoczesna budowa i zaimplementowana technika zwiększają wydajność koła zamachowego. C-CENTER: powiększona efektywność treningu, przy jednoczesnym zmniejszeniu konstrukcji urządzenia. DARK LINE: Linia sprzętu fitness utrzymana w ciemnych tonacjach.

  Dominująca czerń i grafit nadadzą Twojej domowej siłowni szykownego, stonowanego wyglądu. Czerwone dodatki dodają urządzeniom jednostkowego charakteru. Dane techniczne: waga koła zamachowego: 7 kg OPTIMIZED POWER: technologia, dzięki której koło zamachowe pracuje jak koło o wadze 8 kg pomiary: czas, prędkość, dystans, kalorie, odległość kompletna, puls ilość stopni oporu: 8, regulacja ręczna wymiary: 96 x 62 x 156 cm wariant oporu: mechaniczny maksymalna waga użytkownika: 120 kg rozstaw nóg: min.

  18 cm koło zamachowe pomiędzy nogami miejsce na bidon: tak


☆ Spokey Orbitrek eliptyczny alear ☆

Spokey Orbitrek eliptyczny alear Najniższa Cena Online

☆ Spokey Orbitrek eliptyczny alear - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Spokey
 • Nazwa produktu: Spokey Orbitrek eliptyczny alear
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Trenażer eliptyczny Spokey ALEAR: jest wyekwipowany w 8 kg koło zamachowe, które dzięki technice OPTIMIZED POWER pracuje jak koło o wadze 10 kg, pozwala na dopasowanie długości kroku do potrzeb użytkownika i typu treningu, duży ekran, z którym można obserwować czas ćwiczeń, dystans, spalone kalorie, przebieg całkowity oraz puls.

  daje możliwość ręcznej, 8-stopniowej regulacji oporu magnetycznego. Trening na trenażerze eliptycznym odpowiada ćwiczeniom na rowerze stacjonarnym i bieżni, jednak ze względu na konstrukcję urządzenia, w mniejszym stopniu obciąża stawy.

  dzięki czemu korzystać z niego mogą jednocześnie miłośnicy intensywnego treningu fizycznego, jak i seniorzy, czy osoby w trakcie rehabilitacji. To doskonały wybór dla tych, którzy nie lubią ćwiczyć w strugach deszczu lub na wypełnionej po brzegi siłowni.

  Orbitrek Spokey ALEAR z 8-stopniową regulacją 8-kilogramowego koła zamachowego, które pracuje jak koło o wadze 10 kg, pozwala przystosować ćwiczenia do aktualnej kondycji, jednostkowych potrzeb czy planu treningowego.

  dostosuj długość kroku do własnych potrzeb Trenażer eliptyczny magnetyczny Spokey ALEAR to szeroka, produkowana z najwyższej jakości materiałów kompozycja, która wspaniale spełni oczekiwania w trakcie domowych ćwiczeń.

  Jest znakomitym urządzeniem do ogólnej poprawy kondycji, zredukowania tkanki tłuszczowej i wzrostu wydolności organizmu. Opór magnetyczny z ośmiostopniową, ręczną regulacją gwarantuje płynną i cichą pracę orbitreka.

  ALEAR pozwala także na pomiar czasu ćwiczeń, przebytego dystansu, liczby spalonych kalorii czy przebiegu całkowitego. Dostosowywana długość kroku (3-stopniowa) sprawia, że trening na urządzeniu można przypasować do własnych potrzeb, wzrostu i wieku.

  Bezpieczny i wygodny trening z pomiarem pulsu nieszablonowy design powoduje, że orbitrek połączy się do każdego wnętrza. To sugestia dla wszelkich, którzy marzą o swej własnej, indywidualnej siłowni.

  Trenażer eliptyczny Spokey ALEAR to pewność udanego treningu, który stanie się przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem! Wiemy, jak ważne podczas ćwiczeń w domu jest kontrolowanie pulsu, dlatego na rączkach trenażera domowego Spokey ALEAR zostały umieszczone sensory pomiaru, z którymi będziesz mógł na bieżąco pilnować swoje tętno.

  zaimplementowane technologie: WINDSTEP: możliwość dopasowania długości kroku do potrzeb użytkownika i treningu. TOTAL WORK: innowacyjna budowa i zastosowana technologia zwiększają wydajność koła zamachowego.

  DARK LINE: Linia sprzętu fitness utrzymana w ciemnych tonacjach. Dominująca czerń i grafit nadadzą Twojej domowej siłowni wykwintnego, stonowanego wyglądu. Czerwone dodatki dodają urządzeniom indywidualnego charakteru.

  dane technologiczne: waga koła zamachowego: 8 kg pomiary: scan, czas, szybkość, dystans, kalorie, puls, przebieg całkowity wariant oporu: magnetyczny ilość poziomów oporu: 8, ręczna wymiary: 129 x 62 x 155 cm maksymalna waga użytkownika: 130 kg długość kroku: dostosowywana (3 ustawienia) rozstaw stóp: min.

  20 cm pokaźna potężna kompozycja stworzona z wysokiej jakości materiałów pomiar pulsu: tak wysokiej jakości korba (3 częściowa) technologia OPTIMIZED POWER: koło zamachowe pracuje jak koło o wadze 10 kgPodobne zestawienia:


Najtańsze orbitreki Spokey – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze orbitreki Spokey, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich orbitreków Spokey jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Spokey Orbitrek eliptyczny planet ☆

Spokey Orbitrek eliptyczny planet Najniższa Cena Online

☆ Spokey Orbitrek eliptyczny planet - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Spokey
 • Nazwa produktu: Spokey Orbitrek eliptyczny planet
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Trenażer eliptyczny Spokey PLANET pozwala dostosować trening do własnych potrzeb dzięki 8-stopniowej możliwości regulacji oporu magnetycznego, jest wyposażony w 5 kg koło zamachowe, które dzięki technologii OPTIMIZED POWER pracuje jak koło o wadze 8 kg, obszerny wyświetlacz, z którym można obserwować czas treningu, dystans, spalone kalorie, przebieg całkowity oraz puls.

  Trenażer eliptyczny jest uniwersalnym urządzeniem do ogólnej poprawy kondycji, zredukowania tkanki tłuszczowej i poprawy wydolności organizmu. Pozwala ćwiczyć niemal całe ciało, a do tego jest prosty w obsłudze.

  podczas treningu na orbitreku pracują górne i dolne mięśnie nóg, pleców, klatki piersiowej i ręce. To bardzo wygodna i prosta droga do osiągnięcia wymarzonych efektów ćwiczeń. Trenażer eliptyczny Spokey PLANET został przypasowany do treningu w domu - dzięki swoim kompaktowym rozmiarom wyśmienicie sprawdzi się w choćby najmniejszych mieszkaniach.

  Ćwicz tak, jak lubisz! Jeśli pragniesz jak najlepiej użyć swój czas i ćwiczyć w trakcie oglądania ulubionego serialu, a także równocześnie szukasz sprzętu, który pozwoli na intensywny trening w domu skutkujący szybkimi efektami w postaci poprawy kondycji i spalania tkanki tłuszczowej, orbitrek Spokey PLANET jest produkowany dla Ciebie!

  To sprzęt, z którym ćwiczysz kiedy tylko masz ochotę i jak chcesz. Opór magnetyczny z ośmiostopniową, ręczną regulacją gwarantuje płynną pracę orbitreka. Liczba stopni (8 stopni) pozwala natomiast na dostosowanie oporu do aktualnej kondycji, indywidualnych potrzeb czy planu treningowego.

  5-kilogramowe koło zamachowe dzięki zaimplementowaniu technologii OPTIMIZED POWER pracuje jak koło 8 kg, co powoduje, że trening jest bardziej produktywny i wygodny. Wydajny trening domowy z pasją Ćwiczenia na trenażerze odpowiadają ćwiczeniom na rowerze stacjonarnym, jednak ze względu na konstrukcję urządzenia, w mniejszym stopniu obciążają stawy.

  dzięki temu korzystać z niego mogą równocześnie miłośnicy intensywnego treningu fizycznego, jak i seniorzy, czy osoby w trakcie rehabilitacji. To świetny dobór dla tych, którzy nie lubią ćwiczyć w strugach deszczu albo na wypełnionej po brzegi siłowni.

  Spokey PLANET został wyekwipowany w obszerny monitor LCD, który pozwala śledzić czas treningu, dystans, spalone kalorie, przebieg całkowity oraz puls dzięki wmontowanym w rączki sensorom dotykowym. Konwencjonalny design, który wpasuje się w każde wnętrze Trenażer eliptyczny Spokey PLANET przygotowany został z myślą o osobach, które dbają o zdrowie i prawidłową formę, szanując równocześnie wysoką jakość wykonania i elegancki wygląd.

  To propozycja dla wszystkich, którzy marzą o swej własnej, indywidualnej siłowni. Z nim każdy trening stanie się przyjemnością. Zastosowane technologie: SENSE-I: bezpieczny trening z kontrolą pulsu. TOTAL WORK: postępowa budowa i zastosowana technologia rozszerzają sprawność koła zamachowego.

  PURE LINE: dominująca biel i szarość sprzętów fitness tej linii stylistycznej nadzwyczajnie wpasowuje się w minimalistyczne, nowoczesne wnętrza. Jasna tonacja sprzętów nadaje im uzupełniającej, wizualnej lekkości.

  informacje techniczne: waga koła zamachowego: 5 kg pomiary: czas, prędkość, dystans, kalorie, puls, przebieg całkowity rodzaj oporu: magnetyczny ilość poziomów oporu: 8, ręczny wymiary: 95 x 49 x 160 cm maks.

  waga użytkownika: 120 kg długość kroku: 32 cm rozstaw stóp: min. 20 cm pomiar pulsu wielki wyświetlacz LCD technologia OPTIMIZED POWER, dzięki której koło zamachowe pracuje jak koło o wadze 7 kg


☆ Orbitrek eliptyczny SPOKEY Alear BL ☆

Orbitrek eliptyczny SPOKEY Alear BL Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek eliptyczny SPOKEY Alear BL - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Spokey
 • Nazwa produktu: Orbitrek eliptyczny SPOKEY Alear BL
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Możliwości, jakie daje orbitrek zostały docenione jednocześnie przez profesjonalistów, jak i użytkowników domowych. Ćwiczenia na orbitreku są szczególnie bezpieczne dla stawów. To nadzwyczajny sposób na spalanie tkanki tłuszczowej czy ogólną udoskonalenie kondycji.

  Intensywny trening w domu to nieprzeciętna opcja dla tych, którzy nie lubią ćwiczyć w strugach deszczu czy na pełnej ludzi siłowni....


☆ Spokey Orbitrek eliptyczny alear ☆

Spokey Orbitrek eliptyczny alear Najniższa Cena Online

☆ Spokey Orbitrek eliptyczny alear - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Spokey
 • Nazwa produktu: Spokey Orbitrek eliptyczny alear
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Trenażer eliptyczny Spokey ALEAR: jest wyekwipowany w 8 kg koło zamachowe, które dzięki technice OPTIMIZED POWER pracuje jak koło o wadze 10 kg, umożliwia przypasowanie długości kroku do potrzeb użytkownika i typu treningu, obszerny ekran, z którym można obserwować czas ćwiczeń, dystans, spalone kalorie, przebieg całkowity oraz puls.

  daje możliwość ręcznej, 8-stopniowej regulacji oporu magnetycznego. Trening na trenażerze eliptycznym odpowiada ćwiczeniom na rowerze stacjonarnym i bieżni, jednak ze względu na konstrukcję urządzenia, w mniejszym stopniu obciąża stawy.

  dzięki czemu korzystać z niego mogą równocześnie miłośnicy intensywnego treningu fizycznego, jak i seniorzy, czy osoby podczas rehabilitacji. To znakomity wybór dla tych, którzy nie lubią ćwiczyć w strugach deszczu albo na wypełnionej po brzegi siłowni.

  Orbitrek Spokey ALEAR z 8-stopniową regulacją 8-kilogramowego koła zamachowego, które pracuje jak koło o wadze 10 kg, pozwala dostosować ćwiczenia do aktualnej kondycji, jednostkowych potrzeb czy planu treningowego.

  dopasuj długość kroku do własnych potrzeb Trenażer eliptyczny magnetyczny Spokey ALEAR to obszerna, produkowana z najwyższej jakości materiałów budowa, która wspaniale stanie na wysokości zadania podczas domowych ćwiczeń.

  Jest idealnym urządzeniem do ogólnej poprawy kondycji, zredukowania tkanki tłuszczowej i wzrostu wydolności organizmu. Opór magnetyczny z ośmiostopniową, ręczną regulacją zagwarantuje płynną i cichą pracę orbitreka.

  ALEAR pozwala także na pomiar czasu ćwiczeń, przebytego dystansu, liczby spalonych kalorii czy przebiegu całkowitego. Dostosowywana długość kroku (3-stopniowa) sprawia, że trening na urządzeniu można dostosować do własnych potrzeb, wzrostu i wieku.

  Bezpieczny i komfortowy trening z pomiarem pulsu unikatowy design sprawia, iż orbitrek dopasuje się do każdego wnętrza. To sugestia dla wszelkich, którzy marzą o swojej własnej, indywidualnej siłowni.

  Trenażer eliptyczny Spokey ALEAR to pewność udanego treningu, który stanie się przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem! Wiemy, jak ważne w trakcie ćwiczeń w domu jest kontrolowanie pulsu, dlatego na rączkach trenażera domowego Spokey ALEAR zostały umieszczone sensory pomiaru, z którymi będziesz mógł na bieżąco nadzorować swoje tętno.

  zastosowane technologie: WINDSTEP: możliwość dobrania długości kroku do potrzeb użytkownika i treningu. TOTAL WORK: progresywna budowa i zaimplementowana technika powiększają sprawność koła zamachowego.

  DARK LINE: Linia sprzętu fitness utrzymana w ciemnych tonacjach. Dominująca czerń i grafit nadadzą Twojej domowej siłowni stylowego, stonowanego wyglądu. Czerwone dodatki dodają urządzeniom indywidualnego charakteru.

  informacje techniczne: waga koła zamachowego: 8 kg pomiary: scan, czas, prędkość, dystans, kalorie, puls, przebieg całkowity rodzaj oporu: magnetyczny ilość stopni oporu: 8, ręczna rozmiary: 129 x 62 x 155 cm maksymalna waga użytkownika: 130 kg długość kroku: dostosowywana (3 ustawienia) rozstaw stóp: min.

  20 cm znaczna mocna budowa tworzona z wysokiej jakości tworzyw pomiar pulsu: tak wysokiej jakości korba (3 częściowa) technika OPTIMIZED POWER: koło zamachowe pracuje jak koło o wadze 10 kg


☆ Spokey Orbitrek eliptyczny lotus darmowy transport ☆

Spokey Orbitrek eliptyczny lotus darmowy transport Najniższa Cena Online

☆ Spokey Orbitrek eliptyczny lotus darmowy transport - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Spokey
 • Nazwa produktu: Spokey Orbitrek eliptyczny lotus darmowy transport
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek Spokey LOTUS+: ma system zezwalający na odwzorowanie naturalnych ruchów w trakcie biegania, pozwala przypasować trening do własnych potrzeb dzięki 8-stopniowej możliwości regulacji oporu, jest wyposażony w 7 kg koło zamachowe umieszczone w przedniej części, co sprawia, iż ułożenie stóp w trakcie treningu jest bardziej naturalne i powiększa efekty treningu.

  Co więcej, dzięki technice OPTIMIZED POWER pracuje jak koło o wadze 8 kg, zezwala na bezpieczny trening z kontrolą pulsu! Orbitreki to urządzenia nad wyraz polecane poprzez profesjonalistów i użytkowników domowych, gdyż są wyjątkowo bezpieczne dla stawów.

  Regularne ćwiczenia na trenażerach zezwalają na prędkie spalanie tkanki tłuszczowej i ogólną poprawę kondycji. Dzięki przeniesieniu koła zamachowego do przedniej części trenażera Spokey LOTUS+, ułożenie stóp w trakcie treningów jest bardziej naturalne, co podwyższa komfort używania produktu.

  ponadto jest widocznie mniejszy, niż inne orbitreki! Trenażer eliptyczny Spokey LOTUS+ to sprawne ćwiczenia w domu LOTUS+ to nadzwyczajny dobór dla tych, którzy nie lubią ćwiczyć na pełnej ludzi siłowni lub w strugach deszczu i wolą postawić na trening w domowym zaciszu.

  Z orbitrekiem możesz ćwiczyć, kiedy tylko chcesz! 7-kilogramowe koło zamachowe dzięki zastosowaniu technice OPTIMIZED POWER pracuje jak koło 8 kg, co sprawia, iż trening jest jeszcze bardziej produktywny i komfortowy.

  Opór mechaniczny z ośmiostopniową, ręczną regulacją gwarantuje płynną pracę orbitreka. Liczba poziomów pozwala na dobranie oporu do aktualnej kondycji, jednostkowych potrzeb czy planu treningowego. Twój jednostkowy trener domowy Orbitrek z kołem zamachowym w przedniej części Spokey LOTUS+ to sprzęt do domowego cardio, który rewelacyjnie sprawdzi się dla osób, które chcą wzmocnić całe ciało.

  podczas treningu angażowane są zarówno dolne, jak i górne partie mięśni, ze szczególnym uwzględnieniem łydek, pośladków oraz obręczy barkowej. Ćwiczenia na trenażerze odpowiadają ćwiczeniom na rowerze stacjonarnym, jednak ze względu na konstrukcję urządzenia, w mniejszym stopniu obciążają stawy.

  dzięki temu korzystać z niego mogą jednocześnie osoby w korzystnej formie, jak i seniorzy, czy osoby w trakcie rehabilitacji. Postaw na orbitrek z kołem zamachowym z przodu Trenażer eliptyczny z kołem z przodu Spokey LOTUS+ to niepokaźna, tworzona z najwyższej jakości tworzyw budowa, która znakomicie spełni oczekiwania w trakcie domowych ćwiczeń.

  zastosowane rolki transportowe ułatwiają przemieszczanie sprzętu. LOTUS+ pozwala także na pomiar czasu treningu, prędkości, przebytego dystansu, liczby spalonych kalorii czy przebiegu całkowitego. Dzięki zastosowanemu czujnikowi pulsu, nie Ci trzeba dodatkowych urządzeń, by bezpiecznie i efektywnie ćwiczyć.

  Wysoka oraz selekcja użytych materiałów sprawi, iż sprzęt będzie służył poprzez lata. Orbitrek z przednim kołem Spokey LOTUS+ został wyekwipowany także w miejsce na bidon! zaimplementowane technologie: SENSE-I: Bezpieczny trening z kontrolą pulsu.

  TOTAL WORK: innowacyjna budowa i zaimplementowana technologia zwiększają efektywność koła zamachowego. C-CENTER: rozszerzona efektywność treningu, przy jednoczesnym zmniejszeniu konstrukcji urządzenia. DARK LINE: Linia sprzętu fitness utrzymana w ciemnych tonacjach.

  Dominująca czerń i grafit nadadzą Twojej domowej siłowni stylowego, stonowanego wyglądu. Czerwone dodatki dodają urządzeniom indywidualnego charakteru. Informacje techniczne: waga koła zamachowego: 7 kg OPTIMIZED POWER: technologia, dzięki której koło zamachowe pracuje jak koło o wadze 8 kg pomiary: czas, prędkość, dystans, kalorie, odległość kompletna, puls liczba stopni oporu: 8, regulacja ręczna wymiary: 96 x 62 x 156 cm typ oporu: mechaniczny maksymalna waga użytkownika: 120 kg rozstaw nóg: min.

  18 cm koło zamachowe pomiędzy nogami miejsce na bidon: takPodsumowanie, czyli jaki orbitrek Spokey najlepszy?


Najlepszy orbitrek Spokey w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy orbitrek Spokey w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze orbitreki do ćwiczeń – Zestawienie kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych orbitreków Spokey nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych orbitreków do wykorzystywania w klubach fitness i w domowych warunkach.


Powiązania tematyczne:

 • jaki orbitrek Spokey opinie i efekty,
 • dobre orbitreki Spokey cena,
 • ranking orbitreków Spokey,
 • orbitrek Spokey jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o orbitrekach Spokey

#1 Gdzie szukać opinii o orbitrekach Spokey?

Aktualnie zaprezentowane informacje o orbitrekach Spokey odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki orbitrek Spokey wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych orbitrekach Spokey warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki orbitrek Spokey jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z orbitrekami Spokey zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań userów. Modele znajdujące się najwyżej w rankingach to produkty często rekomendowane przez kupujących.