FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Orbitreki do ćwiczeń / Ranking orbitreków Sole


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych orbitreków Sole. Opracowane zestawienia są aktualne sierpień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych orbitreków Sole,
 • TOP5 chętnie kupowanych orbitreków do domowych ćwiczeń i klubów fitness.

Jakie orbitreki Sole najlepiej wybrać? Ranking sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane orbitreki Sole, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking orbitreków Sole, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Sole E95 ☆

Sole E95 Najniższa Cena Online

☆ Sole E95 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sole
 • Nazwa produktu: Sole E95
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek SOLE aby HAMMER E95 Kod produktu:3419 Orbitrek SOLE E95 firmy HAMMER wzniesie Twój trening na najwyższy poziom klasy premium. Jeśli od za każdym razem szukałeś prawdziwej alternatywy dla siłowni, to właśnie ją odnalazłeś - Orbiterk E95.

  Bezkompromisowy w zakresie wyposażenia i techniki zapewnia idealny sukces treningowy. Cichy i płynny ruch gwarantują dwa pedały zamocowane na aluminiowych szynach o dostosowywanej wysokości. Dzięki technice bluetooth masz możliwość przesyłania informacji treningowych z urządzenia fitness na smartfona - a to dzięki aplikacji SOLE.

  Możesz zapisać i śledzić informacje treningowe albo przenieść je do jednej z następujących aplikacji fitness (Fitbit, Record, Mapmyrun, Apple Health). Ponadto zintegrowany uchwyt na tablet zezwala na oglądanie ulubionych seriali albo filmów - dodatkowy motywator do ćwiczenia.

  Pedały są wielostopniowo regulowane, dopasowane dla osób z znacznym rozmiarem buta i amortyzowane pianką - dzięki czemu na orbitreku mogą trenować osoby o najróżniejszym wzroście i masie. Ruchome i nachylone do w środku o 2° pedały można zespoić do jednostkowego stylu biegania, a tym samym odpowiednio zostaną odciążone Twoje kostki i kolana.

  Regulacja stopnia nachylenia pedałów ponadto zabezpieczy ścięgno Achillesa i zapobiegnie drętwieniu stóp. Przy pomocy jednego przycisku orbiterk SOLE E95 marki HAMMER wzniesie Cię na nowy poziom - a to dzięki funkcji Power Incline.

  wspaniały do efektywnego treningu nóg i pośladków! Masz możliwość zmiany pozycji ciała dzięki 20 poziomom nachylenia - komfortowo przy pomocy klawiszy dotykowych zintegrowanych na uchwycie i bez konieczności przerywania treningu.

  postępowy konstrukcja zapewni nieprzemijalny design w każdym mieszkaniu. Obfity 10,1-calowy wyświetlacz TFT wyświetli wszystkie wyraźne informacje treningowe. Trening możesz rozpocząć od razu z żądaną prędkością i nachyleniem - a to dzięki przyciskom prędkiego wyboru.

  Trening zdrowotny$73 Nie ma problemu! Możesz wygodnie zmierzyć tętno za pomocą dwóch czujników dotykowych albo opcjonalnie dostępnego pasa telemetrycznego. Przeróżne programy sterowane tętnem motywują i pozwalają Ci trzymać rękę na pulsie.

  dzięki czemu możesz się w pełni skupić na treningu. Zintegrowany wentylator zapewnia przyjemne świeże powietrze w trakcie dłuższych i intensywnych treningów. Komputer treningowy został zaopatrzony we zaimplementowane głośniki, które pozwalają na odtwarzanie Twojej ulubionej muzyki.

  wystarczy tylko podłączyć odtwarzacz MP3 do komputera treningowego albo smartfona przez bluetooth. Zrównoważona kompozycja SOLE E95 zezwala na ćwiczenie osobom o masie ciała do 180 kg, a jednocześnie zagwarantuje bezpieczny i komfortowy trening.

  Dwuczęściowy system rolek SOLE E95 zadba o cichy trening. Dodatkowym atutem jest drobny odstęp między pedałami wynoszący zaledwie 10 cm, który pozwala na trening bezpieczny dla stawów i poręcznie poprawny.

  W celu przeniesienia urządzenia podnieś go za zintegrowany uchwyt i przesuń na wybrane miejsce. Dzięki zamontowanym rolkom transportowym jest to dziecinnie proste. Wspaniałe warunki do wysokiej klasy treningu fitness Orbitrek SOLE E95 firmy HAMMER jest urządzeniem klasy premium.

  Napęd zapewnia niewymagający konserwacji pas rowkowany. Za ustawienie starannego poziomu oporu odpowiedzialna jest technologia hamowania z magnesem trwałym. Wysokiej jakości łożyska kulkowe i koło zamachowe o masie 16 kg gwarantują płynną i równomierną pracę urządzenia.

  precyzyjnie wyważone koło zamachowe, staranne łożyska kulkowe i 4-biegowe pedały zapewniają niezapomniane doznania treningowe. 5 profili treningowych, 2 programy treningowe sterowane tętnem, 2 programy użytkownika i funkcja manualna najróżniejsze opcje treningowe.

  Wskazówka Aplikacja SOLE nie jest kompatybilna z wersjami bluetooth poniżej 4.2 (więc nie można jej np. Zintegrować z iPadem2, lecz wszystkie nowsze urządzenia działają poprawnie). Technika SOLE E95 SOLE E95 to połączenie idealnego treningu z naturalnym ruchem ludzkiego ciała.

  W modelu tym zastosowaliśmy najlepsze parametry naszych modeli stacjonarnych i dodaliśmy jeszcze kilka naszych własnych ulepszeń. Pedały posiadają unikatowy poręczny kształt dzięki szczególnemu projektowi. W modelu E95 wykorzystaliśmy dwustopniowe, wewnętrzne nachylenie, które pozwala uniknąć bólów kolan i stóp, poprzez umieszczenie stawów zawsze w odpowiednim ułożeniu w czasie ćwiczeń.

  Pedały dobrane do sposobu chodzenia ­ ponieważ każdy ma swój sposób chodzenia, pedały zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zredukować cierpnięcie palców I bóle ścięgna Achillesa, dzięki czemu można skoncentrować się na osiąganiu celów treningu zamiast na szukaniu komfortowej pozycji do ćwiczeń.

  Kontrola nachylenia ­ ta cecha podkreśla SOLE od innych produktów na rynku. Dzięki niej osiągalny jest trening dolnych partii ciała, nie osiągalny na innych orbitrekach. Mocna rama ­ SOLE E95 ma ciężką ramę z 38 mm stali, zdolną do utrzymania użytkownika o masie do 180 kg.

  Kompatybilny pasek na klatkę piersiową, a także czujniki pulsu. Główne zalety: Max.waga użytkownika: 180 kg spory czytelny ekran stabilna konstrukcja Możliwość podłączenia MP3 Nawiew Gwarancja 3 lata Funkcje komputera: Programy fitness: 6 Program użytkownika: 2 Program sterowany tętnem: 2 ekran: 10,1" Hi Tech Blue Backlight LCD-Display Puls ręczny poprzez sensory dotykowe Zintegrowany odbiornik impulsów dla pasów piersiowych: tak regulowany górny limit pulsu: tak Pomiar pulsu przez pas telemetryczny: pas w komplecie Multimedia: Aplikacja, Aux, Bluetooth, Muzyka, Uchwyt na tablet, USB Nawiew Miejsce na bidon informacje techniczne: Waga koła zamachowego: 16 kg Układ napędowy: napęd z podwójnym pasem System hamowania: układ hamulcowy z magnesem trwałym Rozpiętość obciążenia: 20 poziomów Regulacja obciążenia: niezależna od ilości obrotów Zintegrowany uchwyt na tablet Odległość pomiędzy pedałami: 10 cm Kąt pochylenia tylnych szyn: 0-20% w krokach co 1%, regulowana za pomocą silnika Długość kroku: 55 cm Odstęp między pedałami: 10 cm Wysokość podnoszenia/skoku: 40 cm Waga orbitreka: 110 kg Max.waga użytkownika: 180 kg rozmiary (dł.szer.wys): 205 x 80 x 180 cm Zintegrowane rolki transportowe Zasilanie 230V, 50 Hz Pozostałe informacje: Gwarancja domowa 36 miesięcy Gwarancja light commercial 24 miesiące Paragon albo faktura vat Numer katalogowy: 3419 wysyłka gratis Nie znalazłeś artykułu który Cię interesuje $74 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.


☆ Sole E25 ☆

Sole E25 Najniższa Cena Online

☆ Sole E25 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sole
 • Nazwa produktu: Sole E25
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  nadzwyczajny – numer 1 na rynku. W Orbitreku E25 wykorzystano łatwą w obsłudze konsolę elektroniczną z 6,5' ekranem LCD, mającą wszystkie cechy modelu klubowego. Wbudowane pozostały zarówno wentylatory chłodzące jak i uchwyt na butelkę, a konsola zaopatrzona pozostała w głośniki, do których podłączyć można każdy odtwarzacz MP3 (iPod itp.) i ćwiczyć przy muzyce. Płynny naturalny ruch gwarantuje bardzo cichy system napędowy, który działa zarówno w trybie ruchu wprzód jak i wstecznym. Kompilacja ciężkiego, 16-sto kilogramowego koła zamachowego i wysokiego przełożenia, której nie wyszukacie w żadnym innym modelu, oznacza istotnie gładki ruch o obfitym oporze, a co za tym idzie sprzęt ten zezwala na ćwiczenia na wysokim poziomie. E25 posiada także, uruchamianą jednym przyciskiem, funkcję wzrostu mocy dla osiągnięcia uzupełniającego oporu, która umożliwia także ćwiczenie w innych pozycjach, dzięki temu trening staje się bardziej różnorodny. Nachylenie można regulować pod kątem od 0 do 35 poziomów, co umożliwia jednostkowe dopasowanie sprzętu do ćwiczenia poszczególnych grup mięśni w dolnej części ciała. Jeśli chodzi o mięśnie górnej części ciała, to zapewniony jest trening całościowy, a dobrane uchwyty dodatkową wygodę.
  Kontrola nachylenia I oporu są zintegrowane z uchwytami, co zagwarantuje dodatkowy komfort, natomiast zaimplementowane czujniki pomiaru tętna nadzorują pracę serca. W dodatku można zaopatrzyć się pasek na klatkę piersiową, co zezwala na pomiar tętna bez wykorzystania rąk i korzystanie z interaktywnych programów treningowych opartych na pomiarze tętna.
  duże pedały z podkładem z gąbki zapewniają komfort w czasie ćwiczeń. Pozostały one zaprojektowane we współpracy z czołowymi fizjoterapeutami i entuzjastami sportu, co w rezultacie zaowocowało projektem pedałów o 2stopniowym kącie nachylenia, dzięki czemu napięcia w kostkach i kolanach, charakterystyczne dla innych modeli, pozostały zredukowane, a ponieważ każdy z nas ma inny sposób chodzenia, nasz bezprecedensowy model ma dostosowywane pedały, które przy pomocy funkcji „worm driver mogą być dopasowane skrupulatnie pod takim kątem, który najistotniej odpowiada danemu użytkownikowi. Rozwiązanie to zezwala na zredukowanie ryzyka takich dolegliwości jak cierpnięcie palców i bólów ścięgna Achillesa, standardowych dla tego rodzaju sprzętu.
  Cztery koła tylne, poruszające się po wysokiej jakości szynach gwarantują uczucie gładszego ruchu oraz większej stabilności i ograniczają boczny ruch pedałów.

  Sole pozwala użytkownikom na swobodę transferu danych treningowych pomiędzy sprzętem SOLE a urządzeniami smartfon / tablet. Użytkownicy zarówno systemów iOS jak i Android, mogą pobrać za darmo aplikację 'SOLE', która pozwoli komunikować się ze sprzętem do ćwiczeń, albo przetransferować dane treningowe do aplikacji (Fitbit, Record, Mapmyrun, Apple Health). technologia SOLE E25

  • SOLE E25 to połączenie genialnego treningu z naturalnym ruchem ludzkiego ciała. W modelu tym zastosowaliśmy najlepsze atrybuty naszych modeli stacjonarnych i dodaliśmy jeszcze kilka naszych własnych ulepszeń.
  • Pedały mają nieszablonowy poręczny kształt dzięki szczególnemu projektowi. W modelu E25 wykorzystaliśmy dwustopniowe, wewnętrzne nachylenie, które pozwala uniknąć bólów kolan i stóp, przez umieszczenie stawów za każdym razem w odpowiednim ułożeniu w czasie ćwiczeń.
  • Pedały dopasowane do sposobu chodzenia ­ ponieważ każdy ma swój sposób chodzenia, pedały pozostały zaprojektowane w taki sposób, by zredukować cierpnięcie palców I bóle ścięgna Achillesa, dzięki temu można skoncentrować się na osiąganiu celów treningu zamiast na szukaniu wygodnej pozycji do ćwiczeń.
  • Kontrola nachylenia ­ ta cecha uwydatnia SOLE od innych towarów na rynku. Dzięki niej osiągalny jest trening dolnych partii ciała, nie osiągalny na innych orbitrekach.
  • konkretna rama ­ SOLE E25 ma ciężką ramę z 38 mm stali, zdolną do utrzymania użytkownika o masie do 150 kg.
  • Kompatybilny pasek na klatkę piersiową (opcja), a także czujniki pulsu.

  Główne atuty:

  • Max.waga użytkownika: 160 kg
  • znaczny czytelny ekran
  • jednostajna budowa
  • Możliwość podłączenia MP3
  • Nawiew
  • Gwarancja 3 lata


  Funkcje komputera:

  • Programy standardowe: 6
  • Program użytkownika: 2
  • Program sterowany tętnem: 2
  • wyświetlacz: 6,5' Hi Tech Blue Backlight LCD-Display
  • Bluetooth - Łączność z tabletem / smartfonem
  • Puls ręczny poprzez sensory dotykowe
  • Pomiar pulsu przez pas telemetryczny (opcja)
  • Możliwość podłączenia MP3
  • Nawiew
  • Miejsce na bidon


  informacje technologiczne:

  • Waga koła zamachowego: 16 kg
  • wymiar pedałów: 38 cm
  • Regulacja pedałów: 10 pozycji
  • Odległość między pedałami: 10 cm
  • Kąt pochylenia tylnych szyn: 0 - 35 poziomów
  • Długość kroku: 50 cm
  • Waga orbitreka: 96 kg
  • Max.waga użytkownika: 160 kg
  • rozmiary (dł.szer.wys): 188 x 60 x 166 cm
  towar
  Kod producenta
  3408
  EAN
  4005251340802
  informacje podstawowe
  Przeznaczenie
  Komercyjne
  Waga koła zamachowego [kg]
  16
  Nośność [kg]
  Brak danych
  Waga [kg]
  96
  Wyposażenie
  Bluetooth
  Gniazdo 3.5 mm jack
  Komputer
  Nawiewy
  System pomiaru tętna
  Uchwyt na bidon
  wyświetlacz LCD
  Funkcje komputera
  Programy treningowe
  Wydatek energetyczny
  Maksymalna waga użytkownika [kg]
  160
  Warunki gwarancji
  Długość
  36 miesięcy
  wariant gwarancji
  Producenta


Podobne zestawienia:


Najtańsze orbitreki Sole – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze orbitreki Sole, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich orbitreków Sole jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Sole E25 ☆

Sole E25 Najniższa Cena Online

☆ Sole E25 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sole
 • Nazwa produktu: Sole E25
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  genialny – numer 1 na rynku. W Orbitreku E25 wykorzystano łatwą w obsłudze konsolę elektroniczną z 6,5' ekranem LCD, posiadającą wszystkie atrybuty modelu klubowego. Wbudowane zostały zarówno wentylatory chłodzące jak i uchwyt na butelkę, a konsola zaopatrzona została w głośniki, do których podłączyć można każdy odtwarzacz MP3 (iPod itp.) i ćwiczyć przy muzyce. Płynny naturalny ruch zapewnia nad wyraz cichy system napędowy, który działa zarówno w trybie ruchu wprzód jak i wstecznym. Kombinacja ciężkiego, 16-sto kilogramowego koła zamachowego i wysokiego przełożenia, której nie odszukacie w żadnym innym modelu, oznacza istotnie gładki ruch o obfitym oporze, a co za tym idzie sprzęt ten umożliwia ćwiczenia na wysokim poziomie. E25 posiada także, uruchamianą jednym przyciskiem, funkcję wzrostu mocy dla osiągnięcia dodatkowego oporu, która pozwala na także ćwiczenie w innych pozycjach, dzięki czemu trening staje się bardziej różnorodny. Nachylenie można regulować pod kątem od 0 do 35 stopni, co pozwala na indywidualne dostosowanie sprzętu do ćwiczenia poszczególnych grup mięśni w dolnej części ciała. Jeśli chodzi o mięśnie górnej części ciała, to zapewniony jest trening całościowy, a dopasowane uchwyty uzupełniającą wygodę.
  Kontrola nachylenia I oporu są zintegrowane z uchwytami, co zapewnia dodatkowy komfort, natomiast zastosowane czujniki pomiaru tętna kontrolują pracę serca. Na dodatek można zaopatrzyć się pasek na klatkę piersiową, co pozwala na pomiar tętna bez użycia rąk i korzystanie z interaktywnych programów treningowych opartych na pomiarze tętna.
  spore pedały z podkładem z gąbki zapewniają komfort w czasie ćwiczeń. Zostały one zaprojektowane we współpracy z czołowymi fizjoterapeutami i entuzjastami sportu, co w efekcie zaowocowało projektem pedałów o 2stopniowym kącie nachylenia, dzięki temu napięcia w kostkach i kolanach, charakterystyczne dla innych modeli, zostały zredukowane, a ponieważ każdy z nas ma inny sposób chodzenia, nasz bezprecedensowy model ma dostosowywane pedały, które za pomocą funkcji „worm driver mogą być dostosowane skrupulatnie pod takim kątem, który najmocniej odpowiada danemu użytkownikowi. Rozwiązanie to pozwala na zredukowanie ryzyka takich dolegliwości jak cierpnięcie palców i bólów ścięgna Achillesa, standardowych dla tego typu sprzętu.
  Cztery koła tylne, poruszające się po wysokiej jakości szynach zapewniają uczucie gładszego ruchu i większej stabilności, a także ograniczają boczny ruch pedałów.

  Sole pozwala użytkownikom na swobodę transferu danych treningowych pomiędzy sprzętem SOLE a urządzeniami smartfon / tablet. Użytkownicy równocześnie systemów iOS jak i Android, mogą pobrać za darmo aplikację 'SOLE', która pozwoli komunikować się ze sprzętem do ćwiczeń, lub przetransferować dane treningowe do aplikacji (Fitbit, Record, Mapmyrun, Apple Health). technologia SOLE E25

  • SOLE E25 to połączenie wyśmienitego treningu z naturalnym ruchem ludzkiego ciała. W modelu tym zastosowaliśmy najkorzystniejsze właściwości naszych modeli stacjonarnych i dodaliśmy jeszcze kilka naszych własnych ulepszeń.
  • Pedały mają unikatowy ergonomiczny kształt dzięki szczególnemu projektowi. W modelu E25 wykorzystaliśmy dwustopniowe, wewnętrzne nachylenie, które pozwala uniknąć bólów kolan i stóp, poprzez umieszczenie stawów za każdym razem w odpowiednim ułożeniu w czasie ćwiczeń.
  • Pedały dobrane do sposobu chodzenia ­ ponieważ każdy ma swój sposób chodzenia, pedały zostały zaprojektowane w taki sposób, by zredukować cierpnięcie palców I bóle ścięgna Achillesa, dzięki czemu można skoncentrować się na osiąganiu celów treningu zamiast na szukaniu komfortowej pozycji do ćwiczeń.
  • Kontrola nachylenia ­ ta cecha wyróżnia SOLE od innych towarów na rynku. Dzięki niej realny jest trening dolnych partii ciała, nie osiągalny na innych orbitrekach.
  • konkretna rama ­ SOLE E25 ma ciężką ramę z 38 mm stali, zdolną do utrzymania użytkownika o masie do 150 kg.
  • Kompatybilny pasek na klatkę piersiową (opcja) i czujniki pulsu.

  Główne atuty:

  • Max.waga użytkownika: 160 kg
  • wielki czytelny ekran
  • stabilna budowa
  • Możliwość podłączenia MP3
  • Nawiew
  • Gwarancja 3 lata


  Funkcje komputera:

  • Programy typowe: 6
  • Program użytkownika: 2
  • Program sterowany tętnem: 2
  • wyświetlacz: 6,5' Hi Tech Blue Backlight LCD-Display
  • Bluetooth - Łączność z tabletem / smartfonem
  • Puls ręczny przez sensory dotykowe
  • Pomiar pulsu przez pas telemetryczny (opcja)
  • Możliwość podłączenia MP3
  • Nawiew
  • Miejsce na bidon


  informacje techniczne:

  • Waga koła zamachowego: 16 kg
  • wymiar pedałów: 38 cm
  • Regulacja pedałów: 10 pozycji
  • Odległość pomiędzy pedałami: 10 cm
  • Kąt pochylenia tylnych szyn: 0 - 35 stopni
  • Długość kroku: 50 cm
  • Waga orbitreka: 96 kg
  • Max.waga użytkownika: 160 kg
  • rozmiary (dł.szer.wys): 188 x 60 x 166 cm
  artykuł
  producent
  Kod producenta
  3408
  EAN
  4005251340802
  dane podstawowe
  Przeznaczenie
  Komercyjne
  Waga koła zamachowego [kg]
  16
  Nośność [kg]
  Brak informacji
  Waga [kg]
  96
  Wyposażenie
  Bluetooth
  Gniazdo 3.5 mm jack
  Komputer
  Nawiewy
  System pomiaru tętna
  Uchwyt na bidon
  wyświetlacz LCD
  Funkcje komputera
  Programy treningowe
  Wydatek energetyczny
  Maksymalna waga użytkownika [kg]
  160
  Warunki gwarancji
  Długość
  36 miesięcy
  rodzaj gwarancji
  Producenta

☆ Sole E95 ☆

Sole E95 Najniższa Cena Online

☆ Sole E95 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sole
 • Nazwa produktu: Sole E95
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek SOLE żeby HAMMER E95 Kod towaru:3419 Orbitrek SOLE E95 marki HAMMER wzniesie Twój trening na najwyższy poziom klasy premium. Jeśli od zawsze szukałeś prawdziwej alternatywy dla siłowni, to właśnie ją odnalazłeś - Orbiterk E95.

  Bezkompromisowy w zakresie wyposażenia i techniki gwarantuje idealny sukces treningowy. Cichy i płynny ruch gwarantują dwa pedały zamocowane na aluminiowych szynach o dostosowywanej wysokości. Dzięki technice bluetooth masz możliwość przesyłania informacji treningowych z urządzenia fitness na smartfona - a to dzięki aplikacji SOLE.

  Możesz zapisać i śledzić dane treningowe albo przenieść je do jednej z następujących aplikacji fitness (Fitbit, Record, Mapmyrun, Apple Health). Dodatkowo zintegrowany uchwyt na tablet zezwala na oglądanie ulubionych seriali lub filmów - dodatkowy motywator do ćwiczenia.

  Pedały są wielostopniowo regulowane, dopasowane dla osób z znacznym rozmiarem buta i amortyzowane pianką - dzięki temu na orbitreku mogą trenować osoby o rozmaitym wzroście i masie. Ruchome i nachylone do w środku o 2° pedały można zbratać do indywidualnego stylu biegania, a tym samym odpowiednio zostaną odciążone Twoje kostki i kolana.

  Regulacja stopnia nachylenia pedałów ponadto zabezpieczy ścięgno Achillesa i zapobiegnie drętwieniu stóp. Za pomocą jednego przycisku orbiterk SOLE E95 marki HAMMER wzniesie Cię na nowy poziom - a to dzięki funkcji Power Incline.

  idealny do sprawnego treningu nóg i pośladków! Masz możliwość zmiany pozycji ciała dzięki 20 poziomom nachylenia - komfortowo za pomocą klawiszy dotykowych zintegrowanych na uchwycie i bez konieczności przerywania treningu.

  postępowy konstrukcja zapewni nieprzemijalny design w każdym mieszkaniu. Duży 10,1-calowy wyświetlacz TFT wyświetli wszystkie znaczne dane treningowe. Trening możesz rozpocząć od razu z żądaną szybkością i nachyleniem - a to dzięki przyciskom prędkiego wyboru.

  Trening zdrowotny$73 Nie ma problemu! Możesz wygodnie zmierzyć tętno za pomocą dwóch czujników dotykowych albo opcjonalnie przystępnego pasa telemetrycznego. Najróżniejsze programy sterowane tętnem motywują i pozwalają Ci trzymać rękę na pulsie.

  dzięki czemu możesz się w całości skoncentrować na treningu. Zintegrowany wentylator zapewnia przyjemne świeże powietrze w trakcie dłuższych i intensywnych treningów. Komputer treningowy został wyekwipowany we wbudowane głośniki, które pozwalają na odtwarzanie Twojej ulubionej muzyki.

  wystarczy tylko podłączyć odtwarzacz MP3 do komputera treningowego lub smartfona poprzez bluetooth. Stabilna budowa SOLE E95 pozwala na ćwiczenie osobom o masie ciała do 180 kg, a jednocześnie gwarantuje bezpieczny i wygodny trening.

  Dwuczęściowy system rolek SOLE E95 zadba o cichy trening. Dodatkowym atutem jest minimalny odstęp pomiędzy pedałami wynoszący zaledwie 10 cm, który pozwala na trening bezpieczny dla stawów i praktycznie poprawny.

  W celu przeniesienia urządzenia podnieś go za zintegrowany uchwyt i przesuń na wybrane miejsce. Dzięki zamontowanym rolkom transportowym jest to dziecinnie proste. Wyśmienite warunki do wysokiej klasy treningu fitness Orbitrek SOLE E95 firmy HAMMER jest urządzeniem klasy premium.

  Napęd zapewnia niewymagający konserwacji pas rowkowany. Za ustawienie dokładnego poziomu oporu odpowiedzialna jest technologia hamowania z magnesem trwałym. Wysokiej jakości łożyska kulkowe i koło zamachowe o masie 16 kg zapewniają płynną i równomierną pracę urządzenia.

  dokładnie wyważone koło zamachowe, precyzyjne łożyska kulkowe i 4-biegowe pedały gwarantują niezapomniane doznania treningowe. 5 profili treningowych, 2 programy treningowe sterowane tętnem, 2 programy użytkownika i funkcja manualna różnorodne opcje treningowe.

  Wskazówka Aplikacja SOLE nie jest kompatybilna z wersjami bluetooth poniżej 4.2 (więc nie można jej np. Scalić z iPadem2, lecz wszystkie nowsze urządzenia działają poprawnie). Technika SOLE E95 SOLE E95 to połączenie znakomitego treningu z naturalnym ruchem ludzkiego ciała.

  W modelu tym zastosowaliśmy najkorzystniejsze atrybuty naszych modeli stacjonarnych i dodaliśmy jeszcze kilka naszych własnych ulepszeń. Pedały mają wyjątkowy praktyczny zarys dzięki szczególnemu projektowi. W modelu E95 wykorzystaliśmy dwustopniowe, wewnętrzne nachylenie, które pozwala uniknąć bólów kolan i stóp, poprzez umieszczenie stawów zawsze w odpowiednim ułożeniu w czasie ćwiczeń.

  Pedały przypasowane do sposobu chodzenia ­ ponieważ każdy ma swój sposób chodzenia, pedały zostały zaprojektowane w taki sposób, by zredukować cierpnięcie palców I bóle ścięgna Achillesa, dzięki czemu można skoncentrować się na osiąganiu celów treningu zamiast na szukaniu komfortowej pozycji do ćwiczeń.

  Kontrola nachylenia ­ ta cecha uwydatnia SOLE od innych produktów na rynku. Dzięki niej osiągalny jest trening dolnych partii ciała, nie osiągalny na innych orbitrekach. Potężna rama ­ SOLE E95 ma ciężką ramę z 38 mm stali, zdolną do utrzymania użytkownika o masie do 180 kg.

  Kompatybilny pasek na klatkę piersiową, a także czujniki pulsu. Główne mocne strony: Max.waga użytkownika: 180 kg duży czytelny ekran stabilna kompozycja Możliwość podłączenia MP3 Nawiew Gwarancja 3 lata Funkcje komputera: Programy fitness: 6 Program użytkownika: 2 Program sterowany tętnem: 2 wyświetlacz: 10,1" Hi Tech Blue Backlight LCD-Display Puls ręczny przez sensory dotykowe Zintegrowany odbiornik impulsów dla pasów piersiowych: tak dostosowywany górny limit pulsu: tak Pomiar pulsu poprzez pas telemetryczny: pas w pakiecie Multimedia: Aplikacja, Aux, Bluetooth, Muzyka, Uchwyt na tablet, USB Nawiew Miejsce na bidon informacje techniczne: Waga koła zamachowego: 16 kg Układ napędowy: napęd z podwójnym pasem System hamowania: układ hamulcowy z magnesem trwałym Rozpiętość obciążenia: 20 poziomów Regulacja obciążenia: niezależna od ilości obrotów Zintegrowany uchwyt na tablet Odległość między pedałami: 10 cm Kąt pochylenia tylnych szyn: 0-20% w krokach co 1%, regulowana za pomocą silnika Długość kroku: 55 cm Odstęp pomiędzy pedałami: 10 cm Wysokość podnoszenia/skoku: 40 cm Waga orbitreka: 110 kg Max.waga użytkownika: 180 kg wymiary (dł.szer.wys): 205 x 80 x 180 cm Zintegrowane rolki transportowe Zasilanie 230V, 50 Hz Pozostałe informacje: Gwarancja domowa 36 miesięcy Gwarancja light commercial 24 miesiące Paragon lub faktura vat Numer katalogowy: 3419 wysyłka gratis Nie znalazłeś towaru który Cię interesuje $74 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.Podsumowanie, czyli jaki orbitrek Sole najlepszy?


Najlepszy orbitrek Sole w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy orbitrek Sole w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze orbitreki do ćwiczeń – TOP7 sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych orbitreków Sole nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych orbitreków do domowych ćwiczeń i klubów fitness.


Powiązania tematyczne:

 • jaki orbitrek Sole opinie i efekty,
 • dobre orbitreki Sole cena,
 • ranking orbitreków Sole,
 • orbitrek Sole jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o orbitrekach Sole

#1 Gdzie szukać opinii o orbitrekach Sole?

Aktualnie zaprezentowane informacje o orbitrekach Sole odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki orbitrek Sole wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych orbitrekach Sole warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki orbitrek Sole jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z orbitrekami Sole zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań userów. Modele znajdujące się najwyżej w rankingach to produkty często rekomendowane przez kupujących.