FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Orbitreki do ćwiczeń / Ranking orbitreków Sole


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych orbitreków Sole. Opracowane zestawienia są aktualne maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych orbitreków Sole,
 • TOP5 chętnie kupowanych orbitreków do domowych ćwiczeń i klubów fitness.

Jakie orbitreki Sole najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane orbitreki Sole, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking orbitreków Sole, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Sole Orbitrek by hammer e35 ☆

Sole Orbitrek by hammer e35 Najniższa Cena Online

☆ Sole Orbitrek by hammer e35 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sole
 • Nazwa produktu: Sole Orbitrek by hammer e35
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Jeżeli szukasz jednostajnej maszyny z wyśmienitymi parametrami i pełnym wyposażeniem to ten model jest dla Ciebie. Dzięki kolorowemu ekranowi dotykowemu o przekątnej 10,1", Wi-Fi, funkcji dublowania ekranu i funkcji ładowania bezprzewodowego telefonu nowa odsłona lubianego orbitreka modelu producenta SOLE stanie na wysokości zadania najmocniej wymagających użytkowników. Orbitrek eliptyczny E35 to nie tylko świetny wybór do domowej siłowni, ale także nadzwyczajnie spełni oczekiwania w każdym hotelu albo mniejszym klubie fitness. Jego pierwszorzędna stabilność i wysoka jakość wykonania powodują, iż jest to naprawdę wszechstronny artykuł. Połącz swoje E35 z aplikacjami takimi jak Apple Health lub Strava, żeby zsynchronizować informacje fitness. Zrelaksuj się, przeglądając portale społecznościowe, takie jak Instagram czy Facebook. Śledź swoje informacje fitness, znajdź inspirację i rzuć sobie wyzwanie.

  wygodny trening

  zastosowany wentylator zapewnia przyjemne chłodzenie podczas intensywnego treningu. Poczuj orzeźwiający przepływ powietrza, który zmotywuje Cię do dalszej pracy. Zintegrowane z komputerem głośniki zapewnią Tobie wysoką jakość odtwarzanej muzyki podczas ćwiczeń. Dzięki kołu zamachowemu o masie 16 kg i nadzwyczajnemu przełożeniu czujesz stały, ale produktywny opór. Orbitrek magnetyczny E35 proponuje maksymalną wszechstronność i maksymalne rezultaty.

  Regulacja kąta nachylenia płóz

  Elektryczna funkcja nachylenia pozwala na regulację kąta rampy za pomocą maksymalnie 20 różnych poziomów, żeby trenować wszystkie główne grupy mięśni w dolnej części ciała. Sterowanie osiągalne jest bezpośrednio z ruchomych rączek orbitreka co podciąga komfort treningu i możesz w 100 % skupić się na ćwiczeniach bez odrywania rąk.

  Ładowarka indukcyjna

  Kolejna atrakcja: funkcja ładowania bezprzewodowego modelu E35 proste ładowanie smartfona albo tabletu, gdy bateria się wyczerpuje. Dzięki czemu możesz zawsze kontynuować swój trening bez najmniejszych przerw.

  dostosowywane stopnice

  dostosuj kąt nachylenia stopnic adekwatnie do siebie i swoich potrzeb. Regulowane stopnice nie tylko niespotykany komfort, lecz także pozwalają na oddziaływanie na różne grupy mięśni.

  duży czytelny komputer TFT z Bluetooth i Wi-Fi

  Dotykowy wyświetlacz o przekątnej 10,1 cala zapewnia łatwą obsługę. Wszystkie niezbędne informacje treningu w najlepszej jakości są w zasięgu wzroku. Na dodatek dzięki bezprzewodowemu ładowaniu i kompatybilności z Apple Health i Strava masz wszystko, czego Ci potrzeba.

  Kompatybilny z Zwiftem i Kinomapem

  Bezproblemowa integracja poprzez Bluetooth z aplikacjami fitness Zwift i Kinomap otwiera drzwi do wirtualnego świata pełnego ekscytujących tras i różnorodnych treningów. Zanurz się w prawdziwych krajobrazach, mierz się z interaktywnymi wyzwaniami i rywalizuj z innymi entuzjastami fitnessu na całym świecie.

  Przyciski szybkiego wybierania

  Dzięki przyciskom prędkiego wyboru masz wszystko pod kontrolą. Rozpocznij trening, steruj wyświetlaczem i optymalizuj swoje wyniki - po prostu "dotknięciem jednego przycisku".

  atrybuty techniczne

  parametry komputera

☆ Orbitrek BH Fitness Cross HITT G889 ☆

Orbitrek BH Fitness Cross HITT G889 Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek BH Fitness Cross HITT G889 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Orbitrek BH Fitness Cross HITT G889
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Odkryj zupełnie nową i lepszą wersję modnego modelu orbitreka SOLE E25 którego jakość docenili konsumenci na całym świecie. Dzięki najnowocześniejszej konsoli i wyraźnemu 7,5-calowemu wyświetlaczowi LCD, nowe E25 proponuje wszystko, czego potrzebujesz do profesjonalnego treningu. Świeże E25 stanie na wysokości zadania nie tylko w domowej siłowni, ale także w miejscach komercyjnych, takich jak hotelowe siłownie i w mniejszych centach fitness. Dzięki unikatowej stabilności i wysokiej jakości wykonania, ten orbitrek eliptyczny jest naprawdę wszechstronny. Imponujące koło zamachowe o masie 16 kg i obfite podstawy na stopy sprawią, iż Twój trening będzie płynny i efektywny jak nigdy dotąd.

  poręczne funkcje

  Elektronicznie ustawianie kąta nachylenia płóz umożliwia jego zmianę za pomocą 20 różnych poziomów, aby trenować wszystkie główne grupy mięśni dolnej części ciała. Tej praktycznej funkcji nie wyszukasz w orbitrekach konkurencji a docenią ją osoby które chcą urozmaicić swój trening i zależy im na efektach treningu. Sterowanie obciążeniem i kątem nachylenia płóz możesz kontrolować równocześnie z pozycji komputera jak i z ruchomych rączek orbitreka. Model E25 ma przyciski "szybkiego wyboru" na konsoli które pozwalają na bezpośredni dobór danego programu a w rączkach stałych są sensory dotykowe które dają Ci możliwość kontrolowania swego tętna. Uzupełniającą opcją jest na dodatek bezprzewodowy pomiar tętna poprzez pas telemetryczny. Oryginalne stopnice poprzez regulację kąta nachylenia minimalizują obciążenie kostek i kolan, a mocne szyny i cztery tylne łożyskowane kółka zapewniają maksymalną stabilność i niepokaźny ruch boczny. Ciesz się rozrywką w trakcie treningu dzięki zintegrowanemu uchwytowi na tablet i wygodnie ładuj swoje urządzenia poprzez port USB. Dzięki zaimplementowanym głośnikom audio Bluetooth możesz cieszyć się ulubioną muzyką w najwyższej jakości.

  Czytelny komputer treningowy

  E25 jest wyekwipowany w 7,5-calowy wyświetlacz LCD, dzięki któremu Twoje cele fitness będą w zasięgu ręki. Wybieraj spomiędzy przeróżnych programów, aby urozmaicić swoje treningi i zmaksymalizować wyniki.

  Kompatybilny z Zwiftem i Kinomapem

  Bezproblemowa integracja przez Bluetooth z aplikacjami fitness Zwift i Kinomap otwiera drzwi do wirtualnego świata pełnego ekscytujących tras i zróżnicowanych treningów. Zanurz się w prawdziwych krajobrazach, mierz się z interaktywnymi wyzwaniami i rywalizuj z innymi entuzjastami fitnessu na całym świecie.

  atrybuty techniczne

  cechy komputera
  mocne strony


Podobne zestawienia:


Najtańsze orbitreki Sole – Ranking maj 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze orbitreki Sole, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich orbitreków Sole jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Orbitrek BH Fitness Cross HITT G889 ☆

Orbitrek BH Fitness Cross HITT G889 Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek BH Fitness Cross HITT G889 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Orbitrek BH Fitness Cross HITT G889
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Odkryj zupełnie nową i udoskonaloną wersję modnego modelu orbitreka SOLE E25 którego jakość docenili kupujący na całym świecie. Dzięki najnowocześniejszej konsoli i wyraźnemu 7,5-calowemu wyświetlaczowi LCD, nowe E25 proponuje wszystko, czego Ci trzeba do fachowego treningu. Nowe E25 sprawdzi się nie tylko w domowej siłowni, ale także w miejscach komercyjnych, takich jak hotelowe siłownie i w mniejszych centach fitness. Dzięki wyjątkowej stabilności i wysokiej jakości wykonania, ten orbitrek eliptyczny jest naprawdę wszechstronny. Imponujące koło zamachowe o masie 16 kg i duże podstawy na stopy sprawią, iż Twój trening będzie płynny i produktywny jak nigdy dotąd.

  funkcjonalne funkcje

  Elektronicznie ustawianie kąta nachylenia płóz pozwala na jego zmianę przy pomocy 20 przeróżnych poziomów, by trenować wszystkie główne grupy mięśni dolnej części ciała. Tej ergonomicznej funkcji nie wynajdziesz w orbitrekach konkurencji a docenią ją osoby które chcą urozmaicić swój trening i zależy im na efektach treningu. Sterowanie obciążeniem oraz kątem nachylenia płóz możesz kontrolować zarówno z pozycji komputera jak i z ruchomych rączek orbitreka. Model E25 ma przyciski "szybkiego wyboru" na konsoli które pozwalają na bezpośredni dobór danego programu a w rączkach stałych są sensory dotykowe które dają Ci możliwość kontrolowania swego tętna. Uzupełniającą opcją jest jeszcze bezprzewodowy pomiar tętna przez pas telemetryczny. Unikalne stopnice przez regulację kąta nachylenia minimalizują obciążenie kostek i kolan, a solidne szyny i cztery tylne łożyskowane kółka zapewniają maksymalną stabilność i śladowy ruch boczny. Ciesz się rozrywką podczas treningu dzięki zintegrowanemu uchwytowi na tablet i komfortowo ładuj swoje urządzenia poprzez port USB. Dzięki wbudowanym głośnikom audio Bluetooth możesz cieszyć się ulubioną muzyką w najwyższej jakości.

  Czytelny komputer treningowy

  E25 jest zaopatrzony w 7,5-calowy ekran LCD, dzięki któremu Twoje cele fitness będą w zasięgu ręki. Wybieraj spomiędzy różnorodnych programów, aby urozmaicić swoje treningi i zmaksymalizować wyniki.

  Kompatybilny z Zwiftem i Kinomapem

  Bezproblemowa integracja poprzez Bluetooth z aplikacjami fitness Zwift i Kinomap otwiera drzwi do wirtualnego świata pełnego ekscytujących tras i rozmaitych treningów. Zanurz się w prawdziwych krajobrazach, mierz się z interaktywnymi wyzwaniami i rywalizuj z innymi entuzjastami fitnessu na całym świecie.

  cechy technologiczne

  parametry komputera
  zalety

☆ Sole Orbitrek by hammer e35 ☆

Sole Orbitrek by hammer e35 Najniższa Cena Online

☆ Sole Orbitrek by hammer e35 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sole
 • Nazwa produktu: Sole Orbitrek by hammer e35
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Jeżeli szukasz stabilnej maszyny z doskonałymi parametrami i pełnym wyposażeniem to ten model jest dla Ciebie. Dzięki kolorowemu ekranowi dotykowemu o przekątnej 10,1", Wi-Fi, funkcji dublowania ekranu i funkcji ładowania bezprzewodowego telefonu nowa odsłona lubianego orbitreka modelu firmy SOLE stanie na wysokości zadania najbardziej wymagających użytkowników. Orbitrek eliptyczny E35 to nie tylko doskonały wybór do domowej siłowni, lecz także genialnie stanie na wysokości zadania w każdym hotelu albo mniejszym klubie fitness. Jego pierwszorzędna stabilność i wysoka jakość wykonania sprawiają, że jest to naprawdę wszechstronny towar. Połącz swoje E35 z aplikacjami takimi jak Apple Health albo Strava, żeby zsynchronizować informacje fitness. Zrelaksuj się, przeglądając portale społecznościowe, takie jak Instagram czy Facebook. Śledź swoje dane fitness, znajdź inspirację i rzuć sobie wyzwanie.

  wygodny trening

  wbudowany wentylator zagwarantuje przyjemne chłodzenie w trakcie intensywnego treningu. Poczuj orzeźwiający przepływ powietrza, który zmotywuje Cię do dalszej pracy. Zintegrowane z komputerem głośniki zapewnią Tobie wysoką jakość odtwarzanej muzyki w trakcie ćwiczeń. Dzięki kołu zamachowemu o masie 16 kg i rewelacyjnemu przełożeniu czujesz stały, ale skuteczny opór. Orbitrek magnetyczny E35 oferuje maksymalną wszechstronność i maksymalne rezultaty.

  Regulacja kąta nachylenia płóz

  Elektryczna funkcja nachylenia zezwala na regulację kąta rampy przy pomocy maksymalnie 20 zróżnicowanych poziomów, aby trenować wszystkie główne grupy mięśni w dolnej części ciała. Sterowanie możliwe jest bezpośrednio z ruchomych rączek orbitreka co unosi komfort treningu i możesz w 100 % skoncentrować się na ćwiczeniach bez odrywania dłoni.

  Ładowarka indukcyjna

  Kolejna atrakcja: funkcja ładowania bezprzewodowego modelu E35 nieskomplikowane ładowanie smartfona lub tabletu, gdy bateria się wyczerpuje. Dzięki temu możesz za każdym razem kontynuować swój trening bez najmniejszych przerw.

  dostosowywane stopnice

  dopasuj kąt nachylenia stopnic trafnie do siebie i swoich potrzeb. Dostosowywane stopnice nie tylko niespotykany komfort, ale także pozwalają na oddziaływanie na różnorodne grupy mięśni.

  duży czytelny komputer TFT z Bluetooth i Wi-Fi

  Dotykowy ekran o przekątnej 10,1 cala zagwarantuje łatwą obsługę. Wszystkie konieczne informacje treningu w najlepszej jakości są w zasięgu wzroku. Dodatkowo dzięki bezprzewodowemu ładowaniu i kompatybilności z Apple Health i Strava masz wszystko, czego Ci potrzeba.

  Kompatybilny z Zwiftem i Kinomapem

  Bezproblemowa integracja poprzez Bluetooth z aplikacjami fitness Zwift i Kinomap otwiera drzwi do wirtualnego świata pełnego ekscytujących tras i różnych treningów. Zanurz się w prawdziwych krajobrazach, mierz się z interaktywnymi wyzwaniami i rywalizuj z innymi entuzjastami fitnessu na całym świecie.

  Przyciski szybkiego wybierania

  Dzięki przyciskom szybkiego wyboru masz wszystko pod kontrolą. Rozpocznij trening, steruj wyświetlaczem i optymalizuj swoje wyniki - po prostu "dotknięciem jednego przycisku".

  parametry techniczne

  atrybuty komputera


Podsumowanie, czyli jaki orbitrek Sole najlepszy?


Najlepszy orbitrek Sole w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy orbitrek Sole w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze orbitreki do ćwiczeń – TOP7 maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych orbitreków Sole nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych orbitreków do domowych ćwiczeń i klubów fitness.


Powiązania tematyczne:

 • jaki orbitrek Sole opinie i efekty,
 • dobre orbitreki Sole cena,
 • ranking orbitreków Sole,
 • orbitrek Sole jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o orbitrekach Sole

#1 Gdzie szukać opinii o orbitrekach Sole?

Aktualnie zaprezentowane informacje o orbitrekach Sole odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki orbitrek Sole wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych orbitrekach Sole warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki orbitrek Sole jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z orbitrekami Sole zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań userów. Modele znajdujące się najwyżej w rankingach to produkty często rekomendowane przez kupujących.