FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Orbitreki do ćwiczeń / Ranking orbitreków Schwinn


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych orbitreków Schwinn. Opracowane zestawienia są aktualne maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych orbitreków Schwinn,
 • TOP5 chętnie kupowanych orbitreków do domowych ćwiczeń i klubów fitness.

Jakie orbitreki Schwinn najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane orbitreki Schwinn, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking orbitreków Schwinn, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Orbitrek Schwinn 510E, BA_100754_24 ☆

Orbitrek Schwinn 510E, BA_100754_24 Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek Schwinn 510E, BA_100754_24 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Schwinn
 • Nazwa produktu: Orbitrek Schwinn 510E, BA_100754_24
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  TRENAŻER ELIPTYCZNY PROGRAMOWANY KOMPAKTOWY 510E

  Trenażer eliptyczny programowany Schwinn 510E to kompaktowych wymiarów propozycja urządzenia z przednim kołem amerykańskiej marki Schwinn, będącej częścią korporacji Nautilus, czyli jednego z liderów rynku fitness w USA. Między innymi 13 rozmaitych programów treningowych, aż 16 poziomów oporu magnetycznego oraz gustowny i stylowy wygląd. Został wyposażony także w tackę na akcesoria, uchwyt na bidon, kółka transportowe do wygodnego przemieszczania sprzętu, a także technikę Bluetooth, która pozwala na np. Połączenie urządzenia z bezprzewodowym pasem telemetrycznym do precyzyjnego pomiaru tętna w trakcie treningu.

  Model 510E ma także możliwość śledzenia swoich aktywności za pomocą wielu kompatybilnych aplikacji dostępnych w sklepach Android i App Store i przeprowadzenia treningu w trybie tzw. Wirtualnej rzeczywistości – weź udział w maratonie londyńskim bądź w jednym z pośród wielu wydarzeń, które zagwarantuje integracja z platformą Explore the World. Wszystko to przeżyjesz w trybie rzeczywistym, na ekranie Twojego urządzenia. Sprzęt firmy Schwinn sprawi, iż Twój trening nigdy nie stanie się monotonny, wprowadzając doznania z nim związane i jakość na zupełnie nowy, pokaźnie wyższy poziom!

  SPRZĘT, DO KTÓREGO MOŻESZ posiadać ZAUFANIE

  firma Schwinn przystępna jest na rynku już od ponad 50 lat. Zasłynęła jako typowo różnorodnego typu rowerów treningowych. Obecnie w ofercie firmy znajdują się typu sprzęty fitness cardio do wykorzystywania domowego. Firma zarówno technicznie jak i pod względem designu reprezentuje najwyższe standardy

  CZY WARTO INWESTOWAĆ (CZY również NIE) W DANY SPRZĘT

  1. Ćwiczenia niwelują negatywne skutki stresu. Ćwiczenia rozszerzają poziom substancji łagodzących tworzonych w naszym mózgu, takich jak serotonina, dopamina czy noradrenalina. Na poziomie komórkowym, ćwiczenia mogą pobudzać trawienie, zniżać ciśnienie krwi, stymulować reakcje immunologiczne i usuwać niektóre negatywne skutki stresu, które mogą przyspieszyć proces starzenia.


  2. Ćwiczenia ograniczają objawy depresji. Według ostatnich badań, dłuższa intensywna aktywność fizyczna może ograniczać objawy depresji tak sprawnie jak leki przeciwdepresyjne.


  3. Ćwiczenia usprawniają cykl uczenia się. Ćwiczenia powiększają poziom substancji chemicznych w mózgu - tzw. Czynniki wzrostu - które pomagają wytwarzać świeże komórki mózgowe. Osoby uprawiające sport zwykle koncentrują się szybciej i efektywniej wykonują zadania aniżeli ich 'siedzący' rówieśnicy.


  4. Ćwiczenia zwiększają poczucie własnej wartości i poprawiają wyobrażenie o wyglądzie swego ciała. Po prostu widząc ulepszenie skuteczności (np. Szybsze przebiegnięcie danego dystansu lub podniesienie pokaźniejszego ciężaru) może poprawić samoocenę i wyobrażenie o wyglądzie własnego ciała. To poczucie świadomości przekłada się na wydajność pracy, interakcje międzyludzkie i ogólną jakość życia.


  5. Ćwiczenia wywołują uczucie euforii. Intensywne ćwiczenia mogą wywołać poczucie euforii. Mogą prowadzić do przyspieszonego metabolizmu i maksymalnego spalania tłuszczu. Proszę zacząć biec (jechać na rowerze albo płynąć) tak szybko, jak to jest realne przez 30-40 sekund, następnie ograniczyć prędkość do łagodnego tempa przez 1 minutę, następnie zacząć ponownie sprint. To podejście jest powszechnie określane mianem Treningu interwałowego wysokiej intensywności (ang. HIIT).

  APLIKACJA EXPLORE THE WORLD

  Aplikacja Explore the World ™ umożliwia wirtualne treningi w różnych miejscach na świecie. Bez względu na pogodę, na swym sprzęcie możesz biec albo jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja samoczynnie dopasowuje się w czasie rzeczywistym do szybkości urządzeń Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które mają połączenie Bluetooth®.

  Przebiegnij 5 km przez malowniczą japońską wieś, 10 km poprzez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu lub Pragi i mnóstwo innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. Na dodatek funkcja Explore the World umożliwia Ci śledzenie czasu, odległości, szybkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, polepszając swoje wyniki na trasach. Poznaj świat już dziś!

  Użytkownicy premium aplikacji JRNY nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World ™, ponieważ mają bezpłatny dostęp do wszelkich tras.

  Aplikacja zawiera:

  + Dziesiątki lokalizacji z całego świata

  + Sześć bezpłatnych map do nieograniczonego stosowania

  + video dostosowane do Twojej prędkości

  + Śledź i przechowuj swoje informacje


  Explore the World ™ jest połączeniem RunSocial i RideSocial, które obecnie nie są już przystępne.☆ Orbitrek 570e marki Schwinn ☆

Orbitrek 570e marki Schwinn Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek 570e marki Schwinn - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Schwinn
 • Nazwa produktu: Orbitrek 570e marki Schwinn
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  bezprecedensowY ORBITREK PROGRAMOWANY 570E Orbitrek Programowany Schwinn 570E to propozycja urządzenia z przednim kołem amerykańskiej firmy Schwinn, będącej częścią korporacji Nautilus, czyli jednego z liderów rynku fitness w USA.

  Orbitrek między innymi 29 rozmaitych programów treningowych, aż 25 poziomów oporu magnetycznego, 10 stopniową elektroniczną regulację nachylenia i wytworny i stylowy wygląd. Orbitrek został wyposażony także we wszelkie niezbędne akcesoria, a także dodatki, które uczynią trening błogim i wygodnym, w tym głośniki z możliwością podłączenia Mp3, port USB z możliwością ładowania sprzętów, tackę na akcesoria, uchwyt na bidon, wentylator z 3 stopniami regulacji natężenia nawiewu, kółka transportowe do komfortowego przemieszczania sprzętu, a także technikę Bluetooth, która umożliwia np.

  połączenie urządzenia z bezprzewodowym pasem telemetrycznym do precyzyjnego pomiaru tętna w trakcie treningu. Model 570E ma także możliwość śledzenia swoich aktywności przy pomocy wielu kompatybilnych aplikacji przystępnych w sklepach Android i App Store i przeprowadzenia treningu w trybie tzw.

  wirtualnej rzeczywistości - weź udział w maratonie londyńskim bądź w jednym z pośród wielu wydarzeń, które gwarantuje integracja z platformą Explore the World. Co więcej, w przeciwieństwie do innych tego typu rozwiązań na rynku, platforma Explore the World sprawi,dodatkowo razem z Tobą będą mogli trenować znajomi i inni użytkownicy sprzętów z rodziny Nautilus, przeprowadzający swój trening w tym samym czasie co Ty.

  Wszystko to przeżyjesz w trybie rzeczywistym, na ekranie Twojego urządzenia. Sprzęt firmy Schwinn sprawi, iż Twój trening nigdy nie stanie się monotonny, wprowadzając doznania z nim związane i jakość na zupełnie nowy, istotnie wyższy poziom!

  CZY WARTO INWESTOWAĆ (CZY także NIE) W DANY SPRZĘT 1. Ćwiczenia niwelują negatywne skutki stresu. Ćwiczenia powiększają poziom substancji łagodzących wykonanych w naszym mózgu, takich jak serotonina, dopamina czy noradrenalina.

  Na poziomie komórkowym, ćwiczenia mogą pobudzać trawienie, zmniejszać ciśnienie krwi, stymulować reakcje immunologiczne i likwidować niektóre negatywne skutki stresu, które mogą przyspieszyć cykl starzenia.

  2. Ćwiczenia zniżają objawy depresji. Według ostatnich badań, dłuższa intensywna aktywność fizyczna może obniżać objawy depresji tak sprawnie jak leki przeciwdepresyjne. 3. Ćwiczenia upraszczają proces uczenia się.

  Ćwiczenia powiększają poziom substancji chemicznych w mózgu - tzw. Czynniki wzrostu - które pomagają kreować świeże komórki mózgowe. Osoby uprawiające sport przeważnie koncentrują się szybciej i sprawniej wykonują zadania niż ich 'siedzący' rówieśnicy.

  4. Ćwiczenia powiększają poczucie własnej wartości i udoskonalają wyobrażenie o wyglądzie swego ciała. Po prostu widząc udoskonalenie wydajności (np. Szybsze przebiegnięcie danego dystansu lub podniesienie pokaźniejszego ciężaru) może poprawić samoocenę i wyobrażenie o wyglądzie własnego ciała.

  To poczucie świadomości przekłada się na produktywność pracy, interakcje międzyludzkie i ogólną jakość życia. 5. Ćwiczenia powodują uczucie euforii. Intensywne ćwiczenia mogą wywołać poczucie euforii. Mogą prowadzić do przyspieszonego metabolizmu i maksymalnego spalania tłuszczu.

  Proszę zacząć biec (jechać na rowerze lub płynąć) tak szybko, jak to jest realne przez 30-40 sekund, następnie zmniejszyć szybkość do łagodnego tempa poprzez 1 minutę, następnie zacząć ponownie sprint. To podejście jest powszechnie określane mianem Treningu interwałowego wysokiej intensywności (ang.

  HIIT). Dane technicznE wyświetlacz DualTrack(TM) 2 wysokiej rozdzielczości wyświetlacze LCD umożliwiają śledzenie i kontrolowanie dwóch niezależnych parametrów treningu. Kontrast STN negatywowy, niebieskie tło i obszerne, czytelne cyfry i litery w odcieniu białym pełną widoczność Trening w trybie wirtualnej rzeczywistości osiągalny dzięki aplikacji Explore the World (wymagana aplikacja przystępna w App Store i Google Play) Programy treningowe 29 - w tym treningi oparte o puls docelowy, predefiniowane, jednostkowe, recovery test, fitness test typu prędki start ilość profili użytkowników 4 Regulacja oporu 25 stopni oporu magnetycznego zarządzane z poziomu konsoli Aplikacje i śledzenie aktywności możliwość transferu informacji treningowych za pośrednictwem portu USB, a także synchronizacja ich ze stronami takimi jak Schwinn Connect(TM), Under Armour czy MyFitnessPal Funkcje czas, dystans, kalorie, puls, nachylenie, opór Waga koła zamachowego 9 kg (Systemie Hybrid HIIT) Długość kroku 51 cm Nachylenie 10 stopniowa regulacja elektroniczna Płozy obfite i przeciwpoślizgowe Odległość pomiędzy płozami (czynnik q) 8 cm Uchwyty wyprofilowane, statyczne i ruchome Konsola z miejscem na tablet TAK Transmisja danych Bluetooth (BLE 4.0) Puls pomiar za pośrednictwem czujników umieszczonych na uchwytach i za pośrednictwem pasa telemetrycznego (pas możliwy do kupienia osobno) Klawisze szybkiego dostępu w zasięgu ręki umożliwiające komfortową zmianę poziomu oporu i nachylenia orbitreka podczas treningu Wentylator 3 stopnie regulacji natężenia nawiewu dopełniające wyposażenie port USB z możliwością ładowania sprzętów, kółka transportowe, tacka na akcesoria, uchwyt na bidon, głośniki z wejściem Mp3, zasilacz sieciowy wymiary sprzętu 178,1 x 160,5 x 71,5 cm (dł.

  x szer. X wys.) drobna wysokość sufitu wysokość użytkownika + 53 cm (najwyższe położenie płozy) + kilka centymetrów zapasu zapewniających komfortowe warunki treningowe Waga towaru 76,5 kg Maksymalna waga użytkownika 136 kg Przeznaczenie użytek domowy Gwarancja 2 lata APLIKACJA EXPLORE THE WORLD Aplikacja Explore the World (TM) zezwala na wirtualne treningi w różnych miejscach na świecie.

  Bez względu na pogodę, na swym sprzęcie możesz biec lub jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja automatycznie dostosowuje się w czasie rzeczywistym do prędkości urządzeń Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które posiadają połączenie Bluetooth(R).

  Przebiegnij 5 km poprzez malowniczą japońską wieś, 10 km przez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu lub Pragi i dużo innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. Na dodatek funkcja Explore the World umożliwia Ci śledzenie czasu, odległości, szybkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, poprawiając swoje wyniki na trasach.

  Poznaj świat już dziś! Użytkownicy premium aplikacji JRNY nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World (TM), ponieważ posiadają gratisowy dostęp do wszystkich tras. Aplikacja gromadzi: + Dziesiątki lokalizacji z całego świata + Sześć gratisowych map do nieograniczonego korzystania + wideo przypasowane do Twojej szybkości + Śledź i przechowuj swoje dane Explore the World (TM) jest połączeniem RunSocial oraz RideSocial, które obecnie nie są już dostępne.


☆ Orbitrek programowany 430i marki Schwinn ☆

Orbitrek programowany 430i marki Schwinn Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek programowany 430i marki Schwinn - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Schwinn
 • Nazwa produktu: Orbitrek programowany 430i marki Schwinn
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek Programowany Schwinn 430i to propozycja urządzenia z przednim kołem amerykańskiej firmy Schwinn, będącej częścią korporacji Nautilus, czyli jednego z liderów rynku fitness w USA. Orbitrek między innymi 22 różnorodne programy treningowe, aż 20 stopni oporu magnetycznego, 10 stopniową i 6 poziomową ręczną regulację nachylenia i wykwintny i stylowy wygląd. Orbitrek został zaopatrzony także we wszelkie niezbędne akcesoria oraz dodatki, które uczynią trening przyjemnym i wygodnym, w tym głośniki z możliwością podłączenia Mp3, port USB z możliwością ładowania sprzętów, tackę na akcesoria, uchwyt na bidon, wentylator z 3 stopniami regulacji natężenia nawiewu oraz kółka transportowe do komfortowego przemieszczania sprzętu.

  producent Schwinn przystępna jest na rynku już od ponad 50 lat. Zasłynęła jako w głównej mierze przeróżnego rodzaju rowerów treningowych. Aktualnie w ofercie firmy znajdują się rodzaju sprzęty fitness cardio do użytkowania domowego. Marka zarówno technologicznie jak i pod względem designu reprezentuje najwyższe standardy. Na dodatek, sprzęt kompatybilny jest ze stronami takimi jak Schwinn Connect™, Under Armour czy MyFitnessPal, dzięki możliwości wyeksportowania informacji o przeprowadzanych treningach za pośrednictwem wbudowanego portu USB. Tym samym daje to użytkownikowi możliwość innowacyjnego monitorowania danych treningowych i planowania nowych celów.

  informacje technologicznE:

  • wyświetlacz: dwa wysokiej rozdzielczości wyświetlacze LCD z możliwością śledzenia i kontroli dwóch niezależnych parametrów treningu
  • Programy treningowe: 22 – w tym treningi oparte o puls docelowy, predefiniowane, jednostkowe, fitness test rodzaju prędki start
  • liczba profili użytkowników: 2
  • Regulacja oporu: 20 poziomów oporu magnetycznego zarządzane z poziomu konsoli
  • Aplikacje i śledzenie energiczności: możliwość transferu danych treningowych za pośrednictwem portu USB, a także synchronizacja ich ze stronami takimi jak Schwinn Connect™, Under Armour czy MyFitnessPal
  • Funkcje: czas, dystans, ilość powtórzeń, szybkość, kalorie, puls, opór
  • Waga koła zamachowego: 9 kg (koło zamachowe o rzeczywistej wadze 4,5 kg działające w systemie Hybrid HIIT imitującym sprzęt posiadający dwukrotnie cięższe koło zamachowe)
  • Długość kroku: 51 cm
  • Nachylenie: 10 stopniowa regulacja manualna (6 stopni ustawienia rampy)
  • Płozy: obszerne i przeciwpoślizgowe
  • Uchwyty: wyprofilowane, statyczne i ruchome
  • Konsola z miejscem na tablet
  • Puls: pomiar za pośrednictwem czujników umieszczonych na uchwytach
  • Klawisze szybkiego dostępu w zasięgu ręki: umożliwiające komfortową zmianę poziomu oporu (10 opcji) w trakcie treningu
  • Wentylator: 3 poziomy regulacji natężenia nawiewu
  • dodatkowe wyposażenie: port USB z możliwością transferu informacji i ładowania urządzeń, kółka transportowe, tacka na akcesoria, uchwyt na bidon, głośniki z wejściem Mp3, zasilacz sieciowy
  • wymiary sprzętu: 177,8 x 180,3 x 71 cm (dł. X szer. X wys.)
  • wymiar opakowania: 130 x 86,4 x 56 cm (dł. X szer. X wys.)
  • niewielka wysokość sufitu:wysokość użytkownika + 53 cm (najwyższe położenie płozy) + kilka centymetrów zapasu gwarantujących wygodne warunki treningowe
  • Waga produktu: 74,5 kg
  • Waga towaru w opakowaniu: 82,5 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 136 kg
  • Przeznaczenie: wykorzystanek domowy
  • Gwarancja: 2 lata
  • Kod artykułu: 100373
  • Kod EAN: 0708447907660Podobne zestawienia:


Najtańsze orbitreki Schwinn – Ranking maj 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze orbitreki Schwinn, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich orbitreków Schwinn jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Orbitrek Schwinn 510E, BA_100754_24 ☆

Orbitrek Schwinn 510E, BA_100754_24 Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek Schwinn 510E, BA_100754_24 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Schwinn
 • Nazwa produktu: Orbitrek Schwinn 510E, BA_100754_24
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  TRENAŻER ELIPTYCZNY PROGRAMOWANY KOMPAKTOWY 510E

  Trenażer eliptyczny programowany Schwinn 510E to kompaktowych rozmiarów propozycja urządzenia z przednim kołem amerykańskiej producenta Schwinn, będącej częścią korporacji Nautilus, czyli jednego z liderów rynku fitness w USA. Pomiędzy innymi 13 różnorodnych programów treningowych, aż 16 stopni oporu magnetycznego, a także elegancki i stylowy wygląd. Został wyekwipowany także w tackę na akcesoria, uchwyt na bidon, kółka transportowe do komfortowego przemieszczania sprzętu i technikę Bluetooth, która pozwala na np. Połączenie urządzenia z bezprzewodowym pasem telemetrycznym do skrupulatnego pomiaru tętna w trakcie treningu.

  Model 510E ma także możliwość śledzenia swoich aktywności przy pomocy wielu kompatybilnych aplikacji przystępnych w sklepach Android i App Store oraz przeprowadzenia treningu w trybie tzw. Wirtualnej rzeczywistości – weź udział w maratonie londyńskim bądź w jednym z pośród wielu wydarzeń, które gwarantuje integracja z platformą Explore the World. Wszystko to przeżyjesz w trybie rzeczywistym, na ekranie Twojego urządzenia. Sprzęt marki Schwinn sprawi, że Twój trening nigdy nie stanie się monotonny, wprowadzając doznania z nim związane i jakość na zupełnie nowy, pokaźnie wyższy poziom!

  SPRZĘT, DO KTÓREGO MOŻESZ mieć ZAUFANIE

  producent Schwinn dostępna jest na rynku już od ponad 50 lat. Zasłynęła jako przeważnie rozmaitego rodzaju rowerów treningowych. Obecnie w ofercie producenta znajdują się rodzaju sprzęty fitness cardio do stosowania domowego. Marka zarówno technologicznie jak i pod względem designu reprezentuje najwyższe standardy

  CZY WARTO INWESTOWAĆ (CZY również NIE) W DANY SPRZĘT

  1. Ćwiczenia niwelują negatywne skutki stresu. Ćwiczenia zwiększają poziom substancji łagodzących wyprodukowanych w naszym mózgu, takich jak serotonina, dopamina czy noradrenalina. Na poziomie komórkowym, ćwiczenia mogą pobudzać trawienie, ograniczać ciśnienie krwi, stymulować reakcje immunologiczne i eliminować niektóre negatywne skutki stresu, które mogą przyspieszyć cykl starzenia.


  2. Ćwiczenia obniżają objawy depresji. Według ostatnich badań, dłuższa intensywna aktywność fizyczna może obniżać objawy depresji tak sprawnie jak leki przeciwdepresyjne.


  3. Ćwiczenia upraszczają cykl uczenia się. Ćwiczenia rozszerzają poziom substancji chemicznych w mózgu - tzw. Czynniki wzrostu - które pomagają wytwarzać nowe komórki mózgowe. Osoby uprawiające sport z reguły koncentrują się szybciej i efektywniej wykonują zadania niż ich 'siedzący' rówieśnicy.


  4. Ćwiczenia rozszerzają poczucie własnej wartości i ulepszają wyobrażenie o wyglądzie swojego ciała. Po prostu widząc ulepszenie wydajności (np. Szybsze przebiegnięcie danego dystansu lub podniesienie pokaźniejszego ciężaru) może poprawić samoocenę i wyobrażenie o wyglądzie własnego ciała. To poczucie świadomości przekłada się na skuteczność pracy, interakcje międzyludzkie i ogólną jakość życia.


  5. Ćwiczenia wywołują uczucie euforii. Intensywne ćwiczenia mogą wywołać poczucie euforii. Mogą prowadzić do przyspieszonego metabolizmu i maksymalnego spalania tłuszczu. Proszę zacząć biec (jechać na rowerze albo płynąć) tak szybko, jak to jest możliwe przez 30-40 sekund, następnie ograniczyć prędkość do łagodnego tempa poprzez 1 minutę, następnie zacząć ponownie sprint. To podejście jest powszechnie określane mianem Treningu interwałowego wysokiej intensywności (ang. HIIT).

  APLIKACJA EXPLORE THE WORLD

  Aplikacja Explore the World ™ pozwala na wirtualne treningi w przeróżnych miejscach na świecie. Bez względu na pogodę, na swoim sprzęcie możesz biec albo jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja automatycznie dopasowuje się w czasie rzeczywistym do prędkości sprzętów Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które posiadają połączenie Bluetooth®.

  Przebiegnij 5 km przez malowniczą japońską wieś, 10 km poprzez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu albo Pragi i dużo innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. Ponadto funkcja Explore the World umożliwia Ci śledzenie czasu, odległości, prędkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, udoskonalając swoje wyniki na trasach. Poznaj świat już dziś!

  Użytkownicy premium aplikacji JRNY nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World ™, ponieważ posiadają bezpłatny dostęp do wszelkich tras.

  Aplikacja zawiera:

  + Dziesiątki lokalizacji z całego świata

  + Sześć darmowych map do nieograniczonego użytku

  + wideo dobrane do Twojej szybkości

  + Śledź i przechowuj swoje dane


  Explore the World ™ jest połączeniem RunSocial i RideSocial, które obecnie nie są już przystępne.☆ Orbitrek programowany 430i marki Schwinn ☆

Orbitrek programowany 430i marki Schwinn Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek programowany 430i marki Schwinn - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Schwinn
 • Nazwa produktu: Orbitrek programowany 430i marki Schwinn
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek Programowany Schwinn 430i to sugestia urządzenia z przednim kołem amerykańskiej producenta Schwinn, będącej częścią korporacji Nautilus, czyli jednego z liderów rynku fitness w USA. Orbitrek pomiędzy innymi 22 różne programy treningowe, aż 20 poziomów oporu magnetycznego, 10 stopniową i 6 poziomową ręczną regulację nachylenia oraz wykwintny i stylowy wygląd. Orbitrek pozostał wyekwipowany także we wszelkie potrzebne akcesoria i dodatki, które uczynią trening przyjemnym i komfortowym, w tym głośniki z możliwością podłączenia Mp3, port USB z możliwością ładowania sprzętów, tackę na akcesoria, uchwyt na bidon, wentylator z 3 stopniami regulacji natężenia nawiewu, a także kółka transportowe do wygodnego przemieszczania sprzętu.

  firma Schwinn przystępna jest na rynku już od ponad 50 lat. Zasłynęła jako głównie różnego rodzaju rowerów treningowych. Aktualnie w ofercie marki znajdują się typu sprzęty fitness cardio do korzystania domowego. Producent jednocześnie technicznie jak i pod względem designu reprezentuje najwyższe standardy. Dodatkowo, sprzęt kompatybilny jest ze stronami takimi jak Schwinn Connect™, Under Armour czy MyFitnessPal, dzięki możliwości wyeksportowania informacji o przeprowadzanych treningach za pośrednictwem zastosowanego portu USB. Tym samym daje to użytkownikowi możliwość nowoczesnego monitorowania informacji treningowych, a także planowania nowych celów.

  informacje technologicznE:

  • wyświetlacz: dwa wysokiej rozdzielczości wyświetlacze LCD z możliwością śledzenia i kontroli dwóch niezależnych parametrów treningu
  • Programy treningowe: 22 – w tym treningi oparte o puls docelowy, predefiniowane, indywidualne, fitness test typu prędki start
  • ilość profili użytkowników: 2
  • Regulacja oporu: 20 stopni oporu magnetycznego zarządzane z poziomu konsoli
  • Aplikacje i śledzenie dynamiczności: możliwość transferu informacji treningowych za pośrednictwem portu USB oraz synchronizacja ich ze stronami takimi jak Schwinn Connect™, Under Armour czy MyFitnessPal
  • Funkcje: czas, dystans, liczba powtórzeń, prędkość, kalorie, puls, opór
  • Waga koła zamachowego: 9 kg (koło zamachowe o rzeczywistej wadze 4,5 kg działające w systemie Hybrid HIIT imitującym sprzęt posiadający dwukrotnie cięższe koło zamachowe)
  • Długość kroku: 51 cm
  • Nachylenie: 10 stopniowa regulacja manualna (6 stopni ustawienia rampy)
  • Płozy: znaczne i antypoślizgowe
  • Uchwyty: wyprofilowane, statyczne i ruchome
  • Konsola z miejscem na tablet
  • Puls: pomiar za pośrednictwem czujników umieszczonych na uchwytach
  • Klawisze prędkiego dostępu w zasięgu ręki: umożliwiające komfortową zmianę poziomu oporu (10 opcji) w trakcie treningu
  • Wentylator: 3 poziomy regulacji natężenia nawiewu
  • dodatkowe wyposażenie: port USB z możliwością transferu informacji i ładowania maszyn, kółka transportowe, tacka na akcesoria, uchwyt na bidon, głośniki z wejściem Mp3, zasilacz sieciowy
  • wymiary sprzętu: 177,8 x 180,3 x 71 cm (dł. X szer. X wys.)
  • wymiar opakowania: 130 x 86,4 x 56 cm (dł. X szer. X wys.)
  • nieznaczna wysokość sufitu:wysokość użytkownika + 53 cm (najwyższe położenie płozy) + kilka centymetrów zapasu zapewniających komfortowe warunki treningowe
  • Waga towaru: 74,5 kg
  • Waga towaru w opakowaniu: 82,5 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 136 kg
  • Przeznaczenie: użytek domowy
  • Gwarancja: 2 lata
  • Kod produktu: 100373
  • Kod EAN: 0708447907660


☆ Orbitrek 570e marki Schwinn ☆

Orbitrek 570e marki Schwinn Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek 570e marki Schwinn - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Schwinn
 • Nazwa produktu: Orbitrek 570e marki Schwinn
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  przełomowY ORBITREK PROGRAMOWANY 570E Orbitrek Programowany Schwinn 570E to propozycja urządzenia z przednim kołem amerykańskiej producenta Schwinn, będącej częścią korporacji Nautilus, czyli jednego z liderów rynku fitness w USA.

  Orbitrek pomiędzy innymi 29 różnorodnych programów treningowych, aż 25 stopni oporu magnetycznego, 10 stopniową elektroniczną regulację nachylenia i elegancki i stylowy wygląd. Orbitrek został wyposażony także we wszelkie potrzebne akcesoria, a także dodatki, które uczynią trening błogim i wygodnym, w tym głośniki z możliwością podłączenia Mp3, port USB z możliwością ładowania maszyn, tackę na akcesoria, uchwyt na bidon, wentylator z 3 stopniami regulacji natężenia nawiewu, kółka transportowe do wygodnego przemieszczania sprzętu oraz technikę Bluetooth, która umożliwia np.

  połączenie urządzenia z bezprzewodowym pasem telemetrycznym do precyzyjnego pomiaru tętna w trakcie treningu. Model 570E ma także możliwość śledzenia swych aktywności przy pomocy wielu kompatybilnych aplikacji przystępnych w sklepach Android i App Store i przeprowadzenia treningu w trybie tzw.

  wirtualnej rzeczywistości - weź udział w maratonie londyńskim bądź w jednym z pośród wielu wydarzeń, które gwarantuje integracja z platformą Explore the World. Co więcej, w przeciwieństwie do innych tego typu rozwiązań na rynku, platforma Explore the World sprawi,dodatkowo razem z Tobą będą mogli trenować znajomi i inni użytkownicy sprzętów z rodziny Nautilus, przeprowadzający swój trening w tym samym czasie co Ty.

  Wszystko to przeżyjesz w trybie rzeczywistym, na ekranie Twojego urządzenia. Sprzęt firmy Schwinn sprawi, iż Twój trening nigdy nie stanie się monotonny, wprowadzając doznania z nim związane i jakość na zupełnie nowy, istotnie wyższy poziom!

  CZY WARTO INWESTOWAĆ (CZY też NIE) W DANY SPRZĘT 1. Ćwiczenia niwelują negatywne skutki stresu. Ćwiczenia rozszerzają poziom substancji łagodzących wykonanych w naszym mózgu, takich jak serotonina, dopamina czy noradrenalina.

  Na poziomie komórkowym, ćwiczenia mogą pobudzać trawienie, obniżać ciśnienie krwi, stymulować reakcje immunologiczne i likwidować niektóre negatywne skutki stresu, które mogą przyspieszyć proces starzenia.

  2. Ćwiczenia ograniczają objawy depresji. Według ostatnich badań, dłuższa intensywna aktywność fizyczna może zmniejszać objawy depresji tak skutecznie jak leki przeciwdepresyjne. 3. Ćwiczenia usprawniają proces uczenia się.

  Ćwiczenia rozszerzają poziom substancji chemicznych w mózgu - tzw. Czynniki wzrostu - które pomagają tworzyć nowe komórki mózgowe. Osoby uprawiające sport przeważnie koncentrują się szybciej i wydajniej wykonują zadania niż ich 'siedzący' rówieśnicy.

  4. Ćwiczenia rozszerzają poczucie własnej wartości i udoskonalają wyobrażenie o wyglądzie swojego ciała. Po prostu widząc udoskonalenie sprawności (np. Szybsze przebiegnięcie danego dystansu lub podniesienie pokaźniejszego ciężaru) może poprawić samoocenę i wyobrażenie o wyglądzie własnego ciała.

  To poczucie świadomości przekłada się na sprawność pracy, interakcje międzyludzkie i ogólną jakość życia. 5. Ćwiczenia powodują uczucie euforii. Intensywne ćwiczenia mogą wywołać poczucie euforii. Mogą prowadzić do przyspieszonego metabolizmu i maksymalnego spalania tłuszczu.

  Proszę zacząć biec (jechać na rowerze albo płynąć) tak szybko, jak to jest osiągalne przez 30-40 sekund, następnie zmniejszyć prędkość do łagodnego tempa przez 1 minutę, następnie zacząć ponownie sprint. To podejście jest powszechnie określane mianem Treningu interwałowego wysokiej intensywności (ang.

  HIIT). Informacje technicznE wyświetlacz DualTrack(TM) 2 wysokiej rozdzielczości wyświetlacze LCD pozwalają na śledzenie i kontrolowanie dwóch niezależnych parametrów treningu. Kontrast STN negatywowy, niebieskie tło i znaczne, czytelne cyfry i litery w kolorze białym pełną widoczność Trening w trybie wirtualnej rzeczywistości osiągalny dzięki aplikacji Explore the World (wymagana aplikacja dostępna w App Store i Google Play) Programy treningowe 29 - w tym treningi oparte o puls docelowy, predefiniowane, indywidualne, recovery test, fitness test rodzaju prędki start ilość profili użytkowników 4 Regulacja oporu 25 poziomów oporu magnetycznego zarządzane z poziomu konsoli Aplikacje i śledzenie aktywności możliwość transferu informacji treningowych za pośrednictwem portu USB, a także synchronizacja ich ze stronami takimi jak Schwinn Connect(TM), Under Armour czy MyFitnessPal Funkcje czas, dystans, kalorie, puls, nachylenie, opór Waga koła zamachowego 9 kg (Systemie Hybrid HIIT) Długość kroku 51 cm Nachylenie 10 stopniowa regulacja elektroniczna Płozy pokaźne i przeciwpoślizgowe Odległość pomiędzy płozami (czynnik q) 8 cm Uchwyty wyprofilowane, statyczne i ruchome Konsola z miejscem na tablet TAK Transmisja informacji Bluetooth (BLE 4.0) Puls pomiar za pośrednictwem czujników umieszczonych na uchwytach, a także za pośrednictwem pasa telemetrycznego (pas możliwy do kupienia osobno) Klawisze szybkiego dostępu w zasięgu ręki umożliwiające komfortową zmianę poziomu oporu i nachylenia orbitreka podczas treningu Wentylator 3 poziomy regulacji natężenia nawiewu dopełniające wyposażenie port USB z możliwością ładowania maszyn, kółka transportowe, tacka na akcesoria, uchwyt na bidon, głośniki z wejściem Mp3, zasilacz sieciowy wymiary sprzętu 178,1 x 160,5 x 71,5 cm (dł.

  x szer. X wys.) mała wysokość sufitu wysokość użytkownika + 53 cm (najwyższe położenie płozy) + kilka centymetrów zapasu zapewniających wygodne warunki treningowe Waga produktu 76,5 kg Maksymalna waga użytkownika 136 kg Przeznaczenie użytek domowy Gwarancja 2 lata APLIKACJA EXPLORE THE WORLD Aplikacja Explore the World (TM) pozwala na wirtualne treningi w najróżniejszych miejscach na świecie.

  Bez względu na pogodę, na swoim sprzęcie możesz biec albo jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja samoczynnie dopasowuje się w czasie rzeczywistym do szybkości sprzętów Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które mają połączenie Bluetooth(R).

  Przebiegnij 5 km przez malowniczą japońską wieś, 10 km poprzez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu lub Pragi i mnóstwo innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. Dodatkowo funkcja Explore the World umożliwia Ci śledzenie czasu, odległości, szybkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, poprawiając swoje wyniki na trasach.

  Poznaj świat już dziś! Użytkownicy premium aplikacji JRNY nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World (TM), ponieważ posiadają darmowy dostęp do wszelkich tras. Aplikacja gromadzi: + Dziesiątki lokalizacji z całego świata + Sześć bezpłatnych map do nieograniczonego wykorzystywania + video dobrane do Twojej szybkości + Śledź i przechowuj swoje informacje Explore the World (TM) jest połączeniem RunSocial oraz RideSocial, które obecnie nie są już przystępne.Podsumowanie, czyli jaki orbitrek Schwinn najlepszy?


Najlepszy orbitrek Schwinn w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy orbitrek Schwinn w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre orbitreki do ćwiczeń – Zestawienie maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych orbitreków Schwinn nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych orbitreków do domowych ćwiczeń i klubów fitness.


Powiązania tematyczne:

 • jaki orbitrek Schwinn opinie i efekty,
 • dobre orbitreki Schwinn cena,
 • ranking orbitreków Schwinn,
 • orbitrek Schwinn jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o orbitrekach Schwinn

#1 Gdzie szukać opinii o orbitrekach Schwinn?

Aktualnie zaprezentowane informacje o orbitrekach Schwinn odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki orbitrek Schwinn wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych orbitrekach Schwinn warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki orbitrek Schwinn jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z orbitrekami Schwinn zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań userów. Modele znajdujące się najwyżej w rankingach to produkty często rekomendowane przez kupujących.